Castle Triathlon Malbork 2016 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Sacewicz Monika (Siek Paweł, Milewski Maciej) Warszawa 40-44 31
Smętek Andrzej (Śnieżko Eugeniusz, Oleś Rafał) Gdańsk 50-54 139

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Paweł Białystok 35-39 77
Adamik Wiktor Gdańsk 45-49 84
Antoniak Krzysztof Olsztyn 40-44 138
Banacki Sławomir Warszawa 40-44 192
Baran Tomasz Dukla 30-34 -
Barcik Mateusz Liszki 30-34 -
Bartczak Piotr Zgierz 40-44 182
Bąkowski Mikołaj Bydgoszcz 35-39 96
Bednarczyk Tomasz Lębork 25-29 -
Binder Piotr Warszawa 35-39 42
Borkowski Miłosz Wyszków 25-29 157
Bronżewski Michał Pabianice 30-34 -
BRZĘK SZYMON EŁK 25-29 -
Cegiełka Dawid Warszawa 35-39 -
Chojnacki Karol Gdynia 30-34 97
Chrenowicz Maciej Poznań 25-29 -
Chudewniak Tomasz Stegna 25-29 73
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 27
Cieślak Jakub Rzepin 30-34 145
Cinarli Nihat Izmir 35-39 172
Ciołak Ireneusz Rawa Mazowiecka 40-44 110
Cygan Karol Wola Pękoszewska 25-29 165
Czepukojć Tadeusz Gdańsk 50-54 76
Czerwiec Artur Rudawa 40-44 54
Czyz Bartlomiej Krakow 25-29 -
Dębicki Artur Gdynia 45-49 122
Drabot Andrzej Warszawa 40-44 181
Dunaj Paweł Radków 30-34 -
Durasiewicz Tomasz Warszawa 30-34 129
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 206
Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg 45-49 -
Dziwoki Marek Rybnik 40-44 -
Fudali Krzysztof Kraków 35-39 63
Furman Tomasz Warszawa 50-54 154
Głuchowski Jędrzej Elbląg 18-24 118
Gniot Jacek Grudziądz 45-49 152
Gorzkowski Witold Wieliczka 50-54 137
Gościej Andrzej Wieliczka 60-… 86
Górski Marian Solec Kujawski 55-59 105
Gwizdała Karol Gdańsk 30-34 116
Hełmecki Rafał Nowy Wiśnicz 40-44 141
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-44 134
Ilarz Grzegorz Gdańsk 30-34 163
Jadach Michał Chodel 25-29 175
Jamka Jarosław Warszawa 45-49 169
Janecki Robert Mrągowo 40-44 -
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 151
Janusz Łukasz Ilawa 25-29 41
Jaroszuk Kamil Gdańsk 35-39 36
Juszkiewicz Zbigniew Ełk 50-54 15
Juźwiak Marcin Głogów 35-39 35
Kaczmarek Kamil Kleczew 25-29 -
Kaczmarek Robert Łódź 35-39 -
Kaczorowski Pawel Emów 45-49 68
Kajdak Dawid Dąbrowa Górnicza 35-39 46
Kaleta Pio Świnoujście 25-29 8
Kalina Tomasz Oslo 35-39 164
Kałużka Piotr Pabianice 35-39 -
Kanigowski Grzegorz Gdańsk 35-39 28
Kapusta Mariusz Warszawa 35-39 -
Kapuściński Zbigniew Szczecin 40-44 32
Karaś Robert Elbląg 25-29 -
Karczewski Przemyslaw Warszawa 35-39 187
Karmelita Mariusz Gniezno 35-39 168
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 -
Kimmer Jakub Zelów 25-29 136
Klekotko Fabian Pogoze 35-39 201
Klíma Štěpán Posoka 35-39 65
Klimczak Marcin Łódź 40-44 195
Klimek Paweł Gdańsk 30-34 38
Klupczynski Piotr Wągrowiec 18-24 153
Kobus Krzysztof Gdynia 55-59 93
Kociołek Ireneusz Brzeg Dolny 25-29 57
Kocwa Łukasz Kraków 35-39 7
Kokosza Radosław Warszawa 35-39 188
Kolasiński Stanisław Czarny Las 50-54 -
Kołątaj Michał Kraków 25-29 127
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 40-44 112
Koniaiev Volodymyr Kremenchuk 30-34 -
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 -
Kowalik Tomasz Warszawa 35-39 69
Kowalski Michał Kościerzyna 40-44 104
Kozanecka Joanna Warszawa 35-39 -
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 205
Kozłowski Daniel Kwidzyn 40-44 194
Kraska Wiesław Katowice 30-34 21
Krawcow Piotr Brwinów 30-34 -
Kryza Rafał Szerokie 40-44 5
Krzycki Rafał Warszawa 35-39 -
Kubiak Marcin Poznań 40-44 131
Kubuszewski Radosław Kębłowo 25-29 24
Kukiełka Sławek Jelenia Góra 35-39 33
Kusznierewicz Tomasz Gdansk 45-49 20
Kuźma Karol Siedlce 40-44 30
Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk 40-44 113
Kwiecień Arek Kraków 40-44 197
Kwiecień Krystian Siewierz 35-39 -
Kwiecień Piotr Gdańsk 35-39 150
Langa Marcin Wejherowo 35-39 109
Lasa Marcin Warszawa 40-44 71
Lengiewicz Jakub Zielonka 35-39 191
Lenz Marek Gdansk 40-44 -
Leśniewicz Mariusz Konin 40-44 142
Lewandowski Robert Warszawa 45-49 147
Liber Pawel Warszawa 35-39 18
Liber Piotr Warszawa 35-39 22
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 126
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 -
Liputa Grzegorz Bolesławiec 25-29 40
Lisowski Jacek Dąbrowica 45-49 49
Litkowski Zbigniew Sienno 45-49 190
Litniewski Maciej Warszawa 30-34 124
Lopatin Victor Kaliningrad (236010) 35-39 159
Łoś Sławomir Warszawa 40-44 45
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-44 56
Maciuszek Łukasz Opole 30-34 11
Macyszyn Paweł Polkowice 25-29 98
Madej Tomasz Białobrzegi 35-39 125
Majewski Michał Golub-Dobrzyń 30-34 177
Majka Michał Elbląg 35-39 1
Majkowski Michał Warszawa 40-44 106
Małecki Maciej Dzierżoniów 25-29 189
Małysz Karol Stara Wieś 30-34 120
Markowski Dominik Warszawa 40-44 58
Markowski Marek Lubin 35-39 173
Masiuk Jakub Pabianice 35-39 10
Mazgaj Krzysztof Aleksandrów Łódzki 55-59 101
Mazur Hubert Borek Wielkopolski 25-29 43
Michlewicz Marcin Wrocław 35-39 202
Michlewicz Michał Wrocław 30-34 204
Mikoś Marcin Katowice 35-39 90
Miśkowiec Janusz Dobra 40-44 17
Mitrus Marcin Lublin 35-39 64
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 55
Mrożek Damian Czarna Woda 40-44 -
Mytnik Grzegorz Rudawa 40-44 146
Naczyk Marta Gdynia 25-29 37
Nawrot Michał Poznań 30-34 39
Niekraszewicz Lech Andrychów 30-34 133
Niemczyk Kazimierz Milanówek 50-54 185
Nikodemski Maciej Ustka 35-39 186
Nowak Daniel Czernin 40-44 67
Nowak Grzegorz Tarnów 30-34 130
Nowak Michał Kraków 30-34 114
Nowicki Leszek Inowrocław 55-59 75
Nowosielska Agnieszka Mińsk Mazowiecki 30-34 12
Obidziński Piotr Warszawa 30-34 88
Okienczuk Radek Szczecin 30-34 99
Okoń Michał Julianów 35-39 -
Okuniewski Michał Gdańsk 25-29 13
Oleksów Piotr Gdańsk 40-44 50
Opałczyński Zbigniew Warszawa 40-44 176
Orsztynowicz Tomasz Gdańsk 40-44 166
Palka Jacek Dobra 35-39 115
Parol Artur Ząbki 40-44 3
Pawlicki Mariusz Borówiec 45-49 92
Pawłowski Marek Gdańsk 40-44 167
Piasek Michał Ostrolęka 18-24 193
Piekarz Mariusz Przędzel 40-44 128
Pielak Marek Józefów 40-44 51
Pietruliński Mateusz Warszawa 35-39 121
Pietrzak Daniel Łódź 40-44 196
Pietrzak Romek Rakownia 50-54 108
Pols Rogier Józefosław 40-44 -
Poździk Radosław Barlinek 35-39 144
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 156
Pruchniewski Sławomir Warszawa 35-39 180
Przepiórka Rafał Warszawa 25-29 160
Przybylski Piotr Wiązowna 35-39 132
Rekowski Norbert Legnica 30-34 94
Rezepov Stas Калининград 30-34 158
Rochowiak Przemysław Inowrocław 30-34 66
Roman Krzysztof Bolszewo 35-39 85
Roman Paweł Mińsk Mazowiecki 35-39 14
Rybak Paweł Tarnowskie Góry 35-39 29
Rybus Agata Lipsko 30-34 -
Sacewicz Monika (Siek Paweł, Milewski Maciej) Warszawa 40-44 31
Sajdok Michał Dzięgielów 35-39 47
Sankowski Jacek Wrocław 25-29 179
Sąsiadek Maciek Ropczyce 25-29 198
Semsch Artur Gdynia 50-54 143
Siatecki Pawel Garbow 18-24 162
Sierocki Paweł Koślinka 30-34 59
Signerski Remigiusz Gdańsk 35-39 184
Sikora Andrzej Lublin 55-59 171
Sikora Dawid Rakownia 40-44 -
Sikora Dawid Rakownia 40-44 79
Sikora Paweł Warszawa 30-34 161
Siwy Sebastian Mikołów 40-44 183
Skopiński Bogdan Gdynia 50-54 203
Skwierczyński Darek Sulejowek 40-44 74
Smętek Andrzej (Śnieżko Eugeniusz, Oleś Rafał) Gdańsk 50-54 139
Smura Rafał Turek 25-29 -
Soch Paweł Kraków 30-34 52
Stasiak Krzysztof Głogów Małopolski 35-39 60
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 6
Suchecki Łukasz Tczew 30-34 -
Sudakowski Tomasz Rawa Mazowiecka 45-49 111
Sulewski Łukasz Łęgowo 30-34 70
Szamotulski Tomasz Gdańsk 35-39 23
Szczeciński Marek Pińczów 45-49 83
Szczepański Artur Lublin 35-39 48
Szopa Michał Siemianowice Śląskie 25-29 72
Szpunar Maciej Gdynia 40-44 148
Świerk Seweryn Janowice Wielkie 35-39 25
Tauz Andrzej Warszawa 40-44 -
Teo Seow Hian Singapore 40-44 -
Tomaka Bogusław Ząbkowice Śląskie 40-44 16
Tomecki Tomasz Pabianice 35-39 102
Traczyk Rafał Warszawa 30-34 -
Twarowski Michal Straszyn 40-44 19
Ugorek Jarosław Milicz 40-44 53
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 4
Urbaś Tomasz Jasienica 35-39 107
Wachulec Władysław Kraków 35-39 155
Wakuła Tomasz Siedlce 45-49 140
Wałaszek Jan Tarnów 55-59 199
Wasiak Wojciech Modlniczka 55-59 -
Wasilewski Artur Kalisz 45-49 87
Wawrzyniak Karol Siemianice 25-29 44
Wiącek Karol Swarzędz 30-34 9
Wiciński Piotr Lubliniec 40-44 119
Wiejowski Dawid Gliwice 30-34 95
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 117
Winiarczyk Tomasz Wola Kopcowa 45-49 61
Witek Sebastian Koszalin 40-44 26
Wojciechowski Michał Warszawa 40-44 135
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 100
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 45-49 82
Wójcik Mirosław Tomaszów Mazowiecki 50-54 89
Wróblewski Przemysław Nakło Sląskie 25-29 34
Wypych Arkadiusz Piotrków Trybunalski 35-39 62
Wysmoliński Rafał Biernatki 35-39 91
Wytrwał Adam Tarnów 45-49 200
Zając Tomasz Rudawa 35-39 -
Zieleń Michał Gdańsk 45-49 123
Ziółek Marcin Warszawa 35-39 -
Zubilewicz Marek Łódź 30-34 81
Żaba Marek Sosnowiec 30-34 2
Żyłka Piotr Bielawa 35-39 178
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon