Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2016 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Borkowski Piotr (Szewczyk Mariusz, Sawicki Paweł) Józefów 30-34 535
Gałecki Maciej (Zalewski Piotr, Zgorzelski Dawid) Warszawa 35-39 543
Hayder Michał (Jarosz Anna, Stańczak Magda) Warszawa 30-34 542
Kacprzyk Radosław (Gruszczyński Witold, Danilczuk Agnieszka) Warszawa 30-34 540
Mienik Maciej (Krejner Grzegorz, Żywek Maciej) Warszawa 45-49 538
Naparta-Kupisz Dorota (Kupisz Dominik, Żmudziński Arkadiusz) Poznań 35-39 544
Olejnik Marcin (Kuźnicki Artur, Komorowski Bartosz) Warszawa 30-34 537
Pawiński Oleg (Słowik Marika, Brzozowski Mariusz) Warszawa 30-34 539
Wybiral Agata (Dobrońska Agnieszka, Kabulska Anna) Wa 30-34 536
Zielińska Karolina (Zielińska Maria, Chruścielewski Krzysztof) Warszawa 30-34 541

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamaszek Maciej Warszawa 45-49 82
Adamczewski Marek Piaseczno 45-49 396
Ambroziński Jan Warszawa 30-34 133
Antoniak Krzysztof Warszawa 35-39 436
Antoniewicz Jan Piaseczno 35-39 448
Bachman Marcin Warszawa 40-44 306
Bak Artur Góra Kalwaria 40-44 441
Baluk Wojciech Jabłonna 40-44 227
Bałdys Dariusz Dąbrowa Górnicza 35-39 520
Baran Katarzyna Namysłów 35-39 426
Bartczak Mariusz Ciechanów 35-39 118
Bartosiewicz Tomasz Żyrardów 30-34 93
Bednarski Patryk Warszawa 30-34 402
Berkovics Igors Warszawa 30-34 331
Bębenek Marcin Czosnów 35-39 344
Biaduń Daniel Warszawa 30-34 345
Białecki Paweł Józefosław 40-44 75
Białkowski Albert Warszawa 45-49 391
Bielenica Beata Wydminy 30-34 266
Biernacki Piotr Piaseczno 35-39 416
Bilbin Małgorzata Warszawa 35-39 382
Blankiewicz Rafał Wiązowna 45-49 170
Blicharz Marcin Warszawa 30-34 126
Błaszczyk Przemysław Warszawa 30-34 330
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 187
Bogdał Andrzej Warszawa 30-34 388
Bogucki Krzysztof Warszawa 45-49 23
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 172
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 456
Boniecki Piotr Warszawa 35-39 307
Bonik Cezary Warszawa 40-44 22
Borkowski Piotr (Szewczyk Mariusz, Sawicki Paweł) Józefów 30-34 535
Borowiak Justyna Warszawa 30-34 246
Bożek Sebastian Bielsko-Biała 40-44 311
Brener Maciej Warszawa 30-34 173
Briggs Sean Lipków 50-54 408
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 74
Buczkowski Maciej Warszawa 35-39 176
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 62
Buduj Marek Warszawa 45-49 296
Bugowski Andrzej Warszwa 40-44 95
Bujok Jakub Czarnów 35-39 386
Bula Piotr Zgierz 40-44 58
Bysiek Krzysztof Ilkowice 30-34 215
Chałupka Paweł Piaseczno 35-39 96
Choda Michał Warszawa 25-29 431
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 367
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 119
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 532
Chudek Agnieszka Warszawa 18-24 240
Chylak Kamil Warszawa 35-39 46
Cichocki Marcin Olsztyn 40-44 529
Cieplak Janek Lublin 30-34 48
Ciepliński Tomasz Warszawa 35-39 53
Cłapiński Wojciech Warszawa 40-44 214
Cybulski Konrad Kutno 40-44 100
Czarnecki Tomasz Warszawa 35-39 468
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 45-49 343
Czechowski Szymon Warszawa 40-44 286
Czublun Piotr Wólka Kozodawska 40-44 162
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 101
Dahan Eytan Szeligi 50-54 433
Dalecki Marcin Warszawa 35-39 357
Danielski Kamil Warszawa 30-34 251
Daruk Piotr Warszawa 35-39 459
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 25-29 107
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 47
Dąbrowski Marcin Warszawa 35-39 260
Dąbrowski Paweł Łódź 35-39 59
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-44 80
Debert Jarek Warszawa 35-39 68
Delegacz Sławomir Warszawa 50-54 76
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 369
De Groot Jan Piaseczno 45-49 132
Dmowski Paweł Piaseczno 25-29 419
Dmowski Piotr Piaseczno 30-34 389
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 72
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 30-34 304
Dołęga-Kozierowski Jan Piaseczno 25-29 487
Domaniecka Anna Warszawa 40-44 444
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 14
Drabarek Piotr Gdańsk 40-44 247
Drabot Andrzej Warszawa 40-44 524
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 435
Dróżdż Kamil Warszawa 30-34 270
Dudek Paweł Warszawa 40-44 336
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 249
Dudzik Emil Rzeszow 35-39 34
Dudziński Piotr Warszawa 45-49 446
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 451
Dynia Szymon Warszawa 30-34 43
Dyrda Mateusz Warszawa 30-34 476
Dziubek Jakub Szydłowiec 18-24 69
Egierski Michał Warszawa 40-44 115
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 287
Fabiszewski Marcin Warszawa 30-34 464
Fantini Roman Warszawa 45-49 421
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 40-44 491
Filak Slawomir Żory 40-44 323
Filin Łukasz Lublin 40-44 167
Filipek Grzegorz Józefosław 40-44 470
Firek Wieslaw Warszawa 30-34 498
Folga Jakub Warszawa 35-39 108
Friedrich Arek Olsztyn 35-39 531
Fusek Wojciech Warszawa 50-54 413
Gajewski Paweł Warszawa 25-29 113
Gajewski Sebastian Żyrardów 35-39 235
Gałązka Maciej Świebodzin 35-39 88
Gałecki Maciej (Zalewski Piotr, Zgorzelski Dawid) Warszawa 35-39 543
Gapsa Michał Łódź 25-29 471
Garbat Rafał Warszawa 35-39 525
Gardener Jacek Łowicz 50-54 17
Gawryluk Piotr Warszawa 30-34 128
Gdowski Mateusz Waszawa 35-39 533
Glonek Marcin Pruszków 25-29 497
Glowacki Michal Warszawa 30-34 390
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 352
Głogowski Adam Gdynia 18-24 3
Głowacka Agnieszka Warszawa 35-39 502
Głuchowski Przemek Żychlin 40-44 387
Godycki Jakub Warszawa 30-34 423
Goławski Krzysztof Wrocław 30-34 224
Gorski Jan Otrębusy 25-29 467
Górski Adam Piaseczno 30-34 142
Grabarski Paweł Zgorzała 30-34 218
Grabowski Przemysław Warszawa 35-39 277
Grupiński Piotr Warszawa 40-44 460
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 203
Grzelak Michał Warszawa 50-54 505
Grzybowski Dariusz Grójec 40-44 163
Gucwa Zbigniew Świebodzice 30-34 18
Gudowicz Marcin Józefosław 40-44 438
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 45-49 442
Haibach Werner Złotniki 70-… 308
Hayder Michał (Jarosz Anna, Stańczak Magda) Warszawa 30-34 542
Herra Wojciech Warszawa 35-39 154
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 40
Huzar Ryszard Malbork 40-44 397
Ilczyszyn Krzysztof Zgorzała 30-34 376
Iracki Jacek Warszawa 45-49 191
Jachimek Tomasz Jabłonna 40-44 16
Jachowski Andrzej Warszawa 35-39 188
Jakubisiak Grzegorz Grójec 40-44 182
Jakubowski Jacek Warszawa 25-29 434
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 302
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 121
Jamroż Robert Warszawa 35-39 280
Janik Paweł Warszawa 40-44 111
Janik Przemysław Warszawa 35-39 27
Janik Robert Katarzynów 40-44 404
Janowski Stanislaw Warszawa 35-39 405
Jarmosz Maciej Warszawa 30-34 273
Jarocki Krzysztof Nowa Wola 40-44 153
Jaroniec Adam Poznań 30-34 149
Jaroszyński Paweł Grójec 45-49 140
Jarzembowicz Maciej Piaseczno 30-34 241
Jasnoch Marcin Bytom 35-39 131
Jaworski Maciej Warszawa 40-44 503
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 40-44 316
Jeziorek Adam Pruszków 45-49 371
Jędrychowicz Bartłomiej Warszawa 30-34 492
Jędrzejczyk Natalia Warszawa 30-34 490
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 255
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 256
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 135
Jóźwik Anita Raszyn 40-44 512
Jurkowski Sławomir Buk 40-44 169
Jurowski Andrzej Józefów 40-44 123
Kacprzyk Radosław (Gruszczyński Witold, Danilczuk Agnieszka) Warszawa 30-34 540
Kacymirow Tomasz Hornowek 55-59 225
Kaczmarczyk Szymon Ząbki 30-34 294
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 145
Kaczorowski Adam KRYNICA ZDRÓJ 35-39 78
Kaczyński Aleksander Łapy 30-34 245
Kajda Krzysztof Warszawa 40-44 262
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 6
Kalinowski Karol Warszawa 30-34 186
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 156
Kalwasiński Mateusz Warszawa 25-29 368
Kałużny Łukasz Warszawa 25-29 359
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 461
Kamiński Rafał Warszawa 30-34 91
Kapala Oskar Pruszków 30-34 326
Karcz Marcin Smolec 35-39 450
Karolak Marcin Józefosław 45-49 258
Kawczyński Przemysław Józefosław 35-39 180
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 25-29 10
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 349
Kądziela Rafał Warszawa 40-44 392
Kepler Juliusz Łódź 25-29 479
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 105
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 157
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 274
Kisielewski Paweł Kraków 40-44 204
Klejszmit Tomasz Kwidzyn 35-39 285
Klekowiecki Marcin Warszawa 35-39 475
Klim Łukasz Warszawa 30-34 506
Kluska Piotr Warszawa 40-44 320
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 129
Kobiela Przemysław Tarnobrzeg 45-49 358
Kobielski Sławomir Poddębice 40-44 365
Kołacz Piotr Czosnów 45-49 141
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 377
Kondraciuk Daniel Warszawa 40-44 134
Koper Mateusz Tczew 25-29 50
Kopij Łukasz Warszawa 25-29 395
Kopij Paweł Nowa Wola 30-34 425
Korczyński Daniel Końskie 35-39 429
Kordaczuk Michał Warszawa 30-34 440
Korol Marek Gdańsk 35-39 45
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 342
Kosinska Bozena Warszawa 45-49 232
Kosinski Andrzej Warszawa 45-49 233
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 508
Kosno Piotr Warszawa 40-44 250
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 94
Kościelski Patryk Legionowo 40-44 87
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 283
Kotfica Paulina Police 30-34 9
Kotow Sebastian Warszawa 40-44 409
Kowalewski Piotr Płock 30-34 83
Kowalska Olga Warszawa 25-29 11
Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 40-44 209
Kowara Łukasz Warszawa 35-39 64
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 394
Kozielski Paweł Warszawa 35-39 327
Kozioł Bartosz Józefosław 35-39 493
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 346
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-54 348
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 89
Krakowiak Paweł Otwock 30-34 158
Krawczyk Angelika Warszawa 30-34 478
Krawczyk Bernard Warszawa 35-39 466
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 499
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 321
Krogulec Mateusz Lomianki 25-29 485
Krupa Jerzy Warszawa 45-49 332
Kruszczynski Maciej Warszawa 40-44 197
Krysiak Robert Borzęcin Mały 45-49 507
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 73
Kubicki Dariusz Wójtowo 40-44 488
Kucharczyk Adam Warszawa 35-39 393
Kucybała Michał Piaseczno 35-39 81
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 424
Kula Damian Kraków 35-39 210
Kuracki Tomasz Warszawa 40-44 179
Kurcz Michał Warszawa 30-34 516
Lasa Marcin Warszawa 40-44 181
Leśniak Tomasz Otwock 40-44 288
Lewandowski Robert Warszawa 45-49 517
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 268
Lindholm Anna Warszawa 40-44 519
Lis Łukasz Lublin 30-34 4
Lis Sebastian Łódź 25-29 514
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 504
Litniewski Maciej Warszawa 30-34 54
Luchowski Rafał Nadarzyn 45-49 137
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 2
Luterek Michał Warszawa 35-39 500
Łach Marcin Grójec 35-39 190
Łakomski Olek Warszawa 40-44 398
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 86
Łata Maciej Warszawa 30-34 189
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 415
Maciąg Przemysław Warszawa 35-39 510
Maciesz Piotr Warszawa 40-44 79
Mackiewicz Jacek Sulejowek 35-39 267
Madej Tomasz Białobrzegi 35-39 463
Majewski Karol Warszawa 35-39 178
Majewski Marek Warszawa 40-44 39
Majka Michał Elbląg 35-39 8
Makowski Marek Pruszków 30-34 30
Makowski Robert Warszawa 40-44 70
Maliński Paweł Warszawa 35-39 523
Maliszewski Jerzy Warszawa 50-54 333
Maliszewski Wojciech Józefosław 40-44 26
Małkowski Andrzej Warszawa 35-39 317
Małkowski Witold Pabianice 30-34 295
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 322
Marciniak Adam Ryki 30-34 205
Marczak Robert Warszawa 30-34 481
Markiewicz Marcelina Warszawa 35-39 375
Markowski Dominik Warszawa 40-44 360
Matlak Ewa Warszawa 30-34 257
Mazdziarz Michal Warszawa 35-39 297
Mazur Piotr Piaseczno 30-34 534
Meier Markus Koło 50-54 164
Merchelski Piotr Warszawa 30-34 92
Michalak Piotr Marki 18-24 292
Mielnik Paweł Poznań 55-59 452
Mienik Maciej (Krejner Grzegorz, Żywek Maciej) Warszawa 45-49 538
Mierzejewska Dobrochna Poznań 30-34 229
Mika Tomasz Latchorzew 35-39 175
Mikoś Adam Warszawa 30-34 494
Misiak Grzegorz Sieradz 40-44 412
Misiejuk Ernest Warszawa 40-44 124
Miszewska-Urbańska Emilia Gdańsk 30-34 24
Mojsiewicz Sławomir Warszawa 40-44 238
Mosiołek Przemysław Warszawa 30-34 400
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 41
Nadrowski Tomasz Warszawa 30-34 150
Najnigier-Turos Joanna Warszawa 30-34 411
Naparta-Kupisz Dorota (Kupisz Dominik, Żmudziński Arkadiusz) Poznań 35-39 544
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 40-44 147
Narojek Grzegorz Warszawa 35-39 177
Nawracaj Michał Jawor 30-34 20
Niedzielski Łukasz Józefosław 40-44 36
Nogal Paweł Piaseczno 30-34 201
Nosowski Jacek Warszawa 40-44 57
Nowacki Tomasz warszawa 40-44 319
Nowak Konrad Warszawa 35-39 278
Nowak Michał Piaseczno 30-34 253
Nowak Paweł Nieporęt 35-39 122
Nowakowski Rafał Warszawa 40-44 324
Nowakowski Wojciech Kraków 25-29 590
Nowicki Bartosz Piastów 30-34 454
Nowiński Tomasz Warszawa 30-34 483
Ochrymowicz Tomasz Warszawa 40-44 239
Oklej Agata Warszawa 35-39 125
Okragły Emil Warszawa 30-34 271
Olejnik Marcin (Kuźnicki Artur, Komorowski Bartosz) Warszawa 30-34 537
Olesiński Artur Warszawa 35-39 143
Oliwiak Maciej Warszawa 30-34 198
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 212
Opiłowski Paweł Modła 40-44 361
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 420
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 515
Pachla Adam Warszawa 35-39 136
Pachnik Piotr Warszawa 40-44 354
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 52
Paduszyński Piotr Warszawa 40-44 161
Pająk Krzysztof Szczerców 30-34 384
Palczak Andrzej Warszawa 25-29 318
Palus Małgorzata Piaseczno 40-44 351
Palus Paweł Józefosław 40-44 363
Panuś Marcin Łódź 35-39 347
Papierz Piotr Berlin 50-54 340
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 298
Parol Artur Ząbki 40-44 183
Parsons Alan Warszawa 35-39 422
Parzydło Marek Warszawa 50-54 168
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-44 148
Pawiński Oleg (Słowik Marika, Brzozowski Mariusz) Warszawa 30-34 539
Pawlak Dariusz Łódź 45-49 42
Pawlicki Wojciech Piaseczno 50-54 185
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 469
Pawłowski Radosław Warszawa 40-44 264
Pernak Piotr Warszawa 45-49 61
Piersa Grzegorz Warszawa 30-34 112
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 31
Piotrowski Michał Sulejówek 45-49 51
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 21
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 15
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 35-39 221
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 114
Płużyński Marcin Grójec 30-34 194
Podgórski Krzysztof Żabieniec / Piaseczno 50-54 165
Podgórski Tomasz Warszawa 30-34 116
Podolski Krzysztof Warszawa 30-34 312
Podziewska Aleksandra Warszawa 18-24 373
Pogorzelski Marek Warszawa 50-54 362
Pokora Robert Lublin 40-44 484
Pokrzywnicki Tomek Mysiadło 35-39 202
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 379
Poręba Paweł Warszawa 35-39 109
Prokop Artur Warszawa 45-49 310
Prokopiak Piotr Pruszków 30-34 234
Przymusiński Filip Poznań 30-34 5
Pstrokonski Marek Warszawa 45-49 228
Ptak Maciej Józefosław 35-39 106
Ptasznik Przemysław Węgrzce Wielkie 35-39 522
Puch Robert Elbląg 40-44 414
Puchalski Filip Warszawa 25-29 407
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pyszynski Mario Warszawa 40-44 430
Raczyński Tomasz Warszawa 30-34 338
Radzio Alicja Grójec 40-44 196
Radzio Bartosz Grójec 40-44 192
Raszpla Robert Piaseczno 45-49 77
Ratajewicz Maciek Warszawa 35-39 315
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 329
Rębiś Joanna Piaseczno 40-44 418
Ręczkowski Rafał Brwinów 30-34 195
Rivers Joel Warszawa 50-54 216
Robiński Marcin Warszawa 35-39 33
Rogala Marcin Warszawa 40-44 223
Roginski Michal Piaseczno 30-34 383
Romański Michał Piastów 35-39 445
Rosati Marcin Konstancin 40-44 291
Rudnik Krzysztof Warszawa 40-44 513
Rudzińska Aleksandra Warszawa 18-24 269
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 530
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 117
Rychlewska Katarzyna Warszawa 40-44 56
Rzeszutko Rafał Warszawa 30-34 110
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 71
Sachmata Robert Piaseczno 45-49 120
Sadowski Piotr Grodzisk Mazowiecki 30-34 328
Sakuta Tomasz Wrocław 35-39 276
Samin Przemysław Katowice 40-44 200
Samojlik Zbigniew Piaseczno 45-49 208
Sarna Robert Warszawa 40-44 309
Sawczyn Tomasz Brzękowice Dolne 35-39 275
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 282
Sej Maciej Słomin 40-44 236
Senger Robert Warszawa 30-34 65
Sieńczyk Wojciech Warszawa 40-44 381
Sikora Julita Ligota Piękna 40-44 313
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 166
Siwek Ireneusz Warszawa 40-44 378
Siwirski Robert Warszawa 40-44 151
Skolik Maksymilian Warszawa 40-44 152
Skomorucha Paweł Warszawa 35-39 244
Skwierczyński Darek Sulejowek 40-44 171
Skwirut Michał Warszawa 40-44 372
Smaruj Monika Gdańsk 30-34 12
Smilowski Marek Wysoka 35-39 385
Smoczkiewicz Paweł Krzyszkowo 45-49 350
Sobczyk Sergiusz Izabelin 25-29 432
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 243
Sobstel Filip Warszawa 35-39 263
Sochal Jakub Warszawa 25-29 211
Soczewka Mariusz Nowe Iganie 40-44 63
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 528
Sokołowska Hanna Gorzeń 50-54 49
Solecki Marcin Rzeszów 30-34 155
Sołowianow Wiaczesław Siedlce 25-29 521
Sopniewski Wojtek Olkusz 40-44 410
Sosnowski Wojciech Olecko 40-44 231
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 248
Srokosz Pawel Warszawa 40-44 527
Stachowicz Dominik Radzymin 40-44 455
Stachowicz Maciej Kobyłka 35-39 428
Stadnicki Piotr Warszawa 30-34 159
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 222
Stankiewicz Michał Kraków 40-44 526
Stankowski Tomasz Warszawa 25-29 99
Stanny Mariusz Legionowo 35-39 353
Starzynski Tomasz Warszawa 45-49 399
Stasiak Wojciech Wrocław 25-29 486
Steć Joanna Nowa Iwiczna 30-34 509
Stefaniak Małgorzata Łódź 30-34 38
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 37
Strykowski Piotr Warszawa 40-44 293
Suchomska Ewelina Gdańsk 35-39 447
Sujka Karol Olsztyn 35-39 439
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 25
Sulima Grzegorz Olecko 25-29 184
Surdyn Damian Warszawa 40-44 102
Surmański Jacek Warszawa 35-39 90
Sutkowski Paweł Warszawa 30-34 290
Swędrowski Jacek Konin 35-39 84
Swiderski Dariusz Warszawa 45-49 174
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 32
Szafraniec Artur Warszawa 35-39 44
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 19
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 339
Szczyglowski Piotr Warszawa 35-39 374
Szefer Piotr Stanisławów Drugi 40-44 242
Szopa Tomasz Warszawa 30-34 474
Szymański Tomasz Mysiadło 50-54 480
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 462
Ślepowroński Bogdan Warszawa 35-39 259
Śliwa Wojciech Szczecin 40-44 220
Śliwiński Szczepan Warszawa 30-34 443
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 265
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-34 364
Świątek Wojciech Łódź 25-29 380
Świerczewska Monika Warszawa 25-29 417
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 272
Tarasek Łukasz Nowy Sącz 35-39 193
Tarczyński Marcin Warszawa 35-39 127
Tomalski Piotr Płock 40-44 130
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 289
Tronina Grzesiek Opatów 30-34 370
Trybuszkiewicz Wojciech Warszawa 40-44 219
Trych Artur Warszawa 40-44 482
Tuczko Marcin Gizycko 30-34 213
Urbankiewicz Aleksandra Warszawa 30-34 341
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 60
Walczak Mateusz Warszawa 35-39 28
Walkowski Michał Toruń 18-24 206
Wasilewski Marcin Piaseczno 35-39 335
Wawszczyk Tomasz Warszawa 40-44 477
Wcisły Jarosław Warszawa 35-39 495
Wenda Paweł Warszawa 35-39 252
Wengerski Jędrzej Mała Nieszawka 18-24 104
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 403
Wierzejski Maciej Wola Prazmowska 45-49 261
Wieteska Inga warszawa 25-29 356
Wijas Andrzej Kielce 30-34 457
Wilczek Renata Warszawa 45-49 465
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 279
Winiarz Wacław Lubaczów 60-64 449
Wodyński Robert Zgierz 40-44 437
Wojciechowski Marek Piaseczno 35-39 314
Wojciechowski Piotr Garwolin 40-44 472
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 67
Wojtyna Łukasz Warszawa 25-29 284
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-24 334
Woźniak Marcin Warszawa 30-34 511
Woźniak Mikołaj Warszawa 35-39 103
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 406
Wójcik Krzysztof Warszawa 25-29 199
Wrona Maciej Julianów 30-34 207
Wrona Michał Żabieniec 35-39 138
Wrzesińska Marzena Piaseczno 30-34 325
Wybiral Agata (Dobrońska Agnieszka, Kabulska Anna) Wa 30-34 536
Wypych Igor Otwock 25-29 237
Wypych Róża Warszawa 25-29 98
Wysocki Tomasz Pomiechówek 25-29 496
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 427
Wyszkowski Bartłomiej Nowa Iwiczna 30-34 303
Zadrożny Piotr Głosków 45-49 55
Zagajewska Ewa Warszawa 30-34 337
Zająkała Michał Józefosław 40-44 217
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-34 355
Zalewski Igor Włocławek 18-24 458
Zawistowski Piotr Warszawa 30-34 160
Zdanio Paweł Warszawa 30-34 226
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-44 300
Zielińska Karolina (Zielińska Maria, Chruścielewski Krzysztof) Warszawa 30-34 541
Zieliński Jan Warszawa 30-34 501
Zieliński Łukasz Jastrzębie/piaseczno 35-39 139
Zieliński Przemysław Warszawa 35-39 254
Zieliński Tomasz Warszawa 40-44 299
Zięba Adam Bydgoszcz 40-44 85
Zięba Marcin Warszawa 35-39 29
Zimka Łukasz Łódź 35-39 146
Ziółkowski Piotr Piaseczno 30-34 35
Znamiec Marcin Warszawa 35-39 301
Zoll Michał Solec 35-39 473
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 366
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 305
Zych Bartek Warszawa 40-44 230
Zych Paweł Brwinów 40-44 489
Zyśko Tomasz Warszawa 45-49 97
Żmudzka Agnieszka Warszawa 40-44 144
Żukowski Krzysztof Warszawa 40-44 66
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon