Garmin Iron Triathlon Stężyca 2016 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Fitowski Tomasz (Polaczuk Włodzimierz, Strojnowski Sławomir) Potęgowo 45-49 506
Hościło Aleksandra (Studniak Piotr, Studniak Mateusz) Gdynia 25-29 503
Kotuła-Gibas Dominika (Dudziński Janusz, Paweł Stanka) Gdańsk 30-34 508
Kowalski Łukasz (Kowalska Katarzyna, Zygmuntowicz Piotr) Gdynia 35-39 501
Łuczko Milena (Boczula Bartosz, Konwiński Lukasz) Toruń 25-29 509
Majewska Magdalena (Olszewski Adam, Olszewska Karina) Gdynia 25-29 458
Michalski Tomasz (Edvard Songin, Uldis Pelnens) Gdańsk 25-29 -
Songin Edvard (Michalski Tomasz, Pelnens Uldis) Gdansk 25-29 504
Wlazło Piotr (Zięba Sylwia, Mrozowski Michał) Gdańsk 35-39 507
Wolniak Sławomir (Ćwik Damian, Szalewski Marcin) Gowino 25-29 502
Zięba Sebastian (Baraniak Wojciech, Sawicki Mariusz) Gdynia 35-39 505

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Andrzej Koszalin 55-59 21
Adamczak Krzysztof Gdynia 55-59 379
Ambroż Michał Kielce 30-34 58
Andrusz Kamil Gdynia 35-39 84
Andrzejewski Piotr Świnoujście 55-59 201
Antoniak Krzysztof Warszawa 35-39 30
Arendt Tomasz Kiełpino 25-29 171
Arent Alan Gdańsk 30-34 384
Babiński Radosław Włocławek 35-39 -
Bachman Marcin Warszawa 40-44 165
Barambas Damian Gdynia 25-29 229
Baraniak Katarzyna Sopot 40-44 55
Barwiński Filip Łódź 18-24 182
Barwiński Tomasz Łódź 40-44 183
Baryżewski Piotr Sopot 35-39 374
Bednarski Michał Łódź 35-39 239
Bednarski Patryk Warszawa 30-34 225
Bezulski Michał Gorzów Wlkp. 45-49 442
Biaduń Daniel Warszawa 30-34 13
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 221
Bielenica Beata Wydminy 30-34 11
Biełous Arek Gdańsk 40-44 398
Bilińska Katarzyna Banino 35-39 -
Blaszkowski Michal Gdynia 35-39 435
Błajet Jakub Toruń 35-39 156
Bławat Michał Gdańsk 30-34 152
Bogalecki Marek Gdańsk 55-59 396
Bogalecki Tomasz Gdańska 18-24 397
Bogusz Waldemar Tczew 50-54 433
Bomba Jarosław Rumia 40-44 97
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 249
Boniecki Piotr Warszawa 35-39 164
Borkowski Grzegorz Gdynia 35-39 227
Borowiak Justyna Warszawa 30-34 41
Borowiak Mariusz Jary 40-44 17
Borowski Wojciech Gdynia 40-44 413
Borzyszkowski Michał Rzepnica 30-34 276
Briggs Sean Lipków 50-54 412
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 170
Broekere Tomasz Zabrze 25-29 254
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 453
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 35
Brzozowski Grzegorz Kowale 50-54 196
Brzuzy Tomasz Gdańsk 35-39 96
Bucki Konrad Tczew 25-29 280
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 344
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 62
Bujak Jakub Warszawa 40-44 385
Bula Piotr Zgierz 40-44 462
Burakowski Grzegorz Reda 40-44 -
Burdyn Grzegorz Gdańsk 30-34 188
Burmistrzak Bartosz Grodzisk Wlkp 35-39 345
Butny Rafał Gdynia 35-39 205
Celmer Piotr Warszawa 40-44 420
Ceyrowski Łukasz Reda 25-29 102
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 15
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 74
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 155
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 230
Chołka Michał Rzeszów 30-34 127
Chylak Kamil Warszawa 35-39 20
Cichocki Marcin Olsztyn 40-44 320
Cichowski Janusz Elbląg 30-34 57
Cieślak Tomasz Gdynia 30-34 95
Cincio Robert Biesiekierz 35-39 349
Cygert Andrzej Gdynia 45-49 451
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 199
Czajkowski Paweł Kowalewo Pom 35-39 -
Czajkowski Piotr Kowalewo Pom 25-29 283
Czapiński Michał Reda 30-34 259
Czarnota Maciej Warszawa 25-29 446
Cząstka Tomasz Gdynia 30-34 109
Czuczeło Maciej Gdańsk 35-39 151
Dabrowski Michal Warszawa 30-34 -
Dalecki Przemysław Gdynia 40-44 111
Dardzinski Daniel Niemcz 40-44 400
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 332
Dąbrowski Michał Warszawa 30-34 364
Deckert Jan Poznań 60-64 -
Derewecki Jarek Skrzeszewo 40-44 308
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 206
Dopierała Przemek Gdańsk 35-39 336
Dramczyk Błażej Lębork 35-39 -
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 416
Drawc Mieczysław Gdańsk 50-54 425
Dudek Paweł Warszawa 40-44 419
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 42
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 418
Dulas Tomasz Chwaszczyno 45-49 370
Dusiński Krzysztof Reda 35-39 293
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 32
Dyro Rafał Gniew 35-39 376
Dzieciątkowski Piotr Poznań 45-49 353
Dzieciuchowicz Michał Warsaw 30-34 328
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 35-39 365
Dzioba Michał Sopot 40-44 63
Dziudziel Mateusz Tczew 25-29 193
Ejsmont Krzysztof Bydgoszcz 35-39 -
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 45
Falęcki Rafał Gdynia 40-44 -
Faran Grzegorz Sulmin 40-44 79
Felska Anna Miastko 45-49 103
Felski Mariusz Miastko 45-49 105
Figel Michał Gdańsk 35-39 140
Figurski Cezary Warszawa 50-54 457
Filak Slawomir Żory 40-44 26
Fitowski Tomasz (Polaczuk Włodzimierz, Strojnowski Sławomir) Potęgowo 45-49 506
Foltyniewicz Maciej Szczecinek 40-44 338
Formela Andrzej Sulęczyno 25-29 215
Formella Mirosław Wejherowo 35-39 314
Frejnik Miłosz Berlin 35-39 130
Friedrich Arek Olsztyn 35-39 321
Fronc Sebastian Warszawa 40-44 417
Frydrych Sebastian Gdynia 35-39 325
Gałąska Łukasz Gdynia 35-39 300
Gałuszko Mikołaj Gdańsk 40-44 375
Gazarkiewicz Michał Rumia 35-39 277
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 192
Głodek Paweł Przyjaźń 40-44 266
Głowacki Rafał Kraków 50-54 234
Głuchowski Przemek Żychlin 40-44 -
Gmitrowski Marek Gdynia 40-44 434
Gołdyn Marek Koszalin 30-34 324
Górecki Jarosław Sierpc 30-34 33
Graban Emilia Gdansk 25-29 323
Grabowski Tomasz Tczew 40-44 394
Grodzki Marek Gdańsk Osowa 40-44 438
Gruba Piotr Gdańsk 30-34 -
Gruchała Agnieszka Gdynia 35-39 163
Gruchała Piotr Gdynia 35-39 162
Grupiński Piotr Warszawa 40-44 414
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 107
Grzebyta Mateusz Kartuzy 25-29 51
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 99
Grzenkowicz Jacek Gdynia 50-54 356
Gucwa Zbigniew Świebodzice 30-34 7
Gudaniec Dorota Koszalin 55-59 167
Gudaniec Radosław Koszalin 50-54 168
Gumienny Tomasz Suchy Dwór 40-44 52
Guż Andrzej Gdańsk 35-39 269
Haibach Werner Złotniki 70-… 166
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Gdansk 35-39 437
Hejza Michał Nakło Nad Notecią 18-24 -
Hering Mateusz Bytów 25-29 299
Herra Wojciech Warszawa 35-39 88
Holnicka Agata Warszawa 40-44 223
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 120
Hościło Aleksandra (Studniak Piotr, Studniak Mateusz) Gdynia 25-29 503
Hryszko Kazimierz Tychy 50-54 -
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 4
Huzar Ryszard Malbork 40-44 220
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-44 184
Jaczyński Adam Gdynia 25-29 209
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 37
Jakubowski Adam Warszawa 40-44 -
Jakubowski Piotr Gdansk 35-39 377
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 76
Janecki Michał Stężyca 30-34 -
Jankowski Maciej Gdynia 40-44 333
Jarmołowicz Beata Gdańsk 45-49 114
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 448
Jarzembiński Tomasz Kościerzyna 35-39 330
Jaworski Jakub Gdynia 30-34 124
Jaworski Karol Bytów 30-34 424
Jażdziewski Dawid Chojnice 18-24 -
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 45-49 243
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 449
Jezusek Jarosław Gdynia 35-39 113
Jodłowska Wioletta Pruszcz Gdański 40-44 -
Jodłowski Aleksander Pruszcz Gdański 40-44 -
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 43
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 44
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 30-34 197
Jóźwiak Łukasz Rumia 40-44 87
Juchnowicz Radosław Sulmin 45-49 388
Kaczmarek Adam Gdynia 25-29 297
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 83
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 443
Kaliszewski Daniel Tryszczyn 40-44 132
Kamiński Sebastian Gdynia 30-34 360
Kanarek Jakub Koszalin 40-44 145
Kaniewski Maciej Gdańsk 40-44 247
Karaś Robert Elbląg 25-29 3
Karczewski Adam Chmielno 25-29 195
Kaszewski Marek Bąkowo 40-44 287
Kasztelan Radosław Kwidzyn 35-39 410
Kawecki Wojciech Banino 40-44 185
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 452
Kearney Marek Gdynia 35-39 404
Kepler Juliusz Łódź 25-29 178
Kępka Marcin Gdańsk 35-39 261
Kiersnowski Henryk Gdańsk 70-… 208
Kisielewski Mateusz Pszczółki 25-29 450
Klarecki Adrian Reda 35-39 224
Klasa Paweł Kartuzy 30-34 295
Klim Łukasz Warszawa 30-34 319
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 80
Kmieć Ryszard Głogów 35-39 257
Kobus Tomasz Bytów,Rzepnica 35-39 348
Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 268
Kocięcki Marek Zgierz 30-34 415
Kolka Zbigniew Grzybno 55-59 91
Kołakowski Mikołaj Reda 45-49 -
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 35-39 408
Konieczny Mikolaj Gdańsk 40-44 331
Kopczyński Maciej Gdynia 35-39 272
Koper Mateusz Tczew 25-29 2
Korol Marek Gdańsk 35-39 59
Kosciuszko Andrzej Aberdeen 45-49 176
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 186
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 16
Kosowski Bartosz Psary 40-44 258
Kościelak Arkadiusz Gdańsk 40-44 126
Kotfica Paulina Police 30-34 10
Kotuła-Gibas Dominika (Dudziński Janusz, Paweł Stanka) Gdańsk 30-34 508
Kowalik Dominik Gdynia 35-39 393
Kowalski Łukasz (Kowalska Katarzyna, Zygmuntowicz Piotr) Gdynia 35-39 501
Kowalski Michał Kościerzyna 40-44 85
Kozak Tomasz Bojano 40-44 367
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-34 135
Kraszewski Wojtek Warszawa 50-54 291
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 177
Kreft Aleksander Kobysewo 30-34 387
Kreft Arkadiusz Kartuzy 30-34 119
Kroll Mateusz Piastów 25-29 -
Król Maciej Reda 40-44 222
Krupiński Maciej Mogilany 35-39 82
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 98
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 64
Kubiak Tomasz Dobrcz 55-59 -
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 445
Kubik Agnieszka Gdańsk 30-34 271
Kuc Krzysztof Bystra 35-39 160
Kucharski Bartosz Gdańsk 45-49 352
Kuczkowski Michal Bytów 30-34 378
Kukliński Paweł Gdańsk 25-29 207
Kulakowski Tomasz Warszawa 45-49 226
Kulik Jacek Gdynia 40-44 441
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 -
Kuptz Jakub Kartuzy 18-24 77
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 335
Kurczycki Michał Olsztyn 35-39 402
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 36
Kuśmierek Maciej Sierakowice 35-39 -
Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk 40-44 198
Kwiatkowski Marek Podgórze 45-49 390
Kwiatkowski Piotr Zduńska Wola 45-49 357
Kwiatkowski Rafał Warszawa 35-39 136
Labudda Mateusz Gdynia 25-29 289
Lamparski Sławek Sopot 25-29 138
Lechowicz Anna Lathen 30-34 31
Ledwoń Sławomir Gdańsk 35-39 -
Leo Michał Gdynia 45-49 389
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 301
Lewiński Andrzej Gdynia 40-44 309
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 447
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 35-39 428
Lis Sebastian Gdansk 40-44 50
Lubiński Dariusz Stary Toruń 35-39 117
Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi 30-34 153
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 -
Łakomski Mateusz Sopot 30-34 351
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 251
Łapiński Tomasz Gdańsk 40-44 315
Łopaciński Tomasz Gdańsk 35-39 121
Łotysz Marek Koszalin 50-54 255
Łuczko Milena (Boczula Bartosz, Konwiński Lukasz) Toruń 25-29 509
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 123
Ługowski Marcin Gdańsk 35-39 147
Łukasiewicz Aleksandra Koszalin 35-39 174
Łużyński Grzegorz Gościszewo 50-54 286
Maczyński Ryszard Gdynia 40-44 382
Maj Marek Sopot 35-39 -
Majchrzak Ola Konstantynów Łódzki 30-34 112
Majewska Magdalena (Olszewski Adam, Olszewska Karina) Gdynia 25-29 458
Maksyś Ryszard Pierwoszyno 60-64 358
Malczyk Marcin Gdynia 30-34 133
Maliszewski Michał Straszyn 40-44 311
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 25
Marchewicz Maciej Gdańsk 40-44 179
Marciniuk Michał Gdynia 30-34 181
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 27
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 -
Markowski Piotr Warszawa 40-44 -
Martynowski Łukasz Opole 30-34 456
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 216
Matusiak Grzegorz Gdynia Obłuże 35-39 316
Mazurek Michal Gdansk 35-39 362
Mazurkiewicz Maks Sopot 25-29 137
Michalak Michał Koszalin 30-34 238
Michalski Jakub Koszalin 40-44 284
Michalski Tomasz (Edvard Songin, Uldis Pelnens) Gdańsk 25-29 -
Mickiewicz Konrad Gdańsk 40-44 78
Mielewczyk Zbigniew Kartuzy 45-49 144
Mielnik Paweł Poznań 55-59 302
Mieszkowski Radosław Piastów 45-49 157
Mika Amelia Piaseczno 35-39 366
Mika Tomasz Latchorzew 35-39 93
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 267
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 -
Młynarczyk Zbigniew Słupsk 30-34 326
Mosiński Damian Wejherowo 40-44 232
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 19
Muerau-Nowicka Hanna Bytów 50-54 -
Munski Maciej Gdansk 35-39 -
Nadratowski Kamil Gdańsk 30-34 369
Naglik Marcin Warszawa 30-34 423
Najuch Wojciech Tarnowskie Góry 35-39 310
Napieralska Martyna Grodzisk Wielkopolski 25-29 329
Neubauer Szymon Somonino 25-29 148
Niewiadowski Marcin Józefosław 40-44 -
Niski Michał Gdynia 40-44 372
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-44 455
Nowicki Bartosz Piastów 30-34 246
Nowik Mirosław Gdańsk 35-39 312
Nowiński Łukasz Bielsko-Biała 40-44 270
Nowiński Tomasz Warszawa 30-34 263
Oklej Agata Warszawa 35-39 392
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 5
Opiłowski Paweł Modła 40-44 28
Orsztynowicz Tomasz Gdańsk 40-44 56
Oset Piotr Sieradz 50-54 343
Osiecki Ireneusz Gdańsk 55-59 70
Otocki Wojciech Poznań 35-39 47
Ozimińska Kamila Włocławek 25-29 241
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 60
Paczkowski Maciej Reda 18-24 202
Pankowski Andrzej Straszyn 50-54 431
Pape Martin Warszawa 45-49 116
Papuga Arkadiusz Bielsko-Biała 40-44 264
Parzybót Adam Słupsk 25-29 282
Paschke Roman Gdynia 35-39 346
Paszkiewicz Tomasz Gdańsk 60-64 317
Pawlak Krzysztof Sopot 35-39 373
Pawłowski Mariusz Kartuzy 30-34 228
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 24
Piernicki Krzysztof Karczemki 35-39 204
Pieszała Maciej Poznań 25-29 72
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 38
Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański 30-34 61
Pietrzak Arkadiusz Krzymów 45-49 233
Pięta Bartłomiej Warszawa 30-34 39
Pięta Sylwester Straszyn 25-29 430
Pikorski Dominik Zabrze 18-24 -
Plizga Magdalena Gdańsk 30-34 262
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 73
Płończyk Krzysztof Warszawa 40-44 -
Płończyk Maciej Warszawa 45-49 142
Pogorzelski Marek Warszawa 50-54 200
Pokrywka Katarzyna Gdynia 35-39 386
Polak Bogumiła Psary 40-44 248
Polak Krzysztof Stalowa Wola 55-59 -
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 18
Pomierski Paweł Gdańsk 25-29 158
Portee Wojciech Gdynia 45-49 403
POSZEWIECKI MAREK Gdańsk 40-44 380
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 -
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 281
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 -
Prokop Artur Warszawa 45-49 172
Pruski Wojciech Kobysewo 35-39 265
Pruta Rafał Warszawa 40-44 48
Przybylski Maciej Przyłęki 40-44 131
Przymusiński Filip Poznań 30-34 1
Puch Robert Elbląg 40-44 29
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 -
Ratajczak Ernest Zalasewo 30-34 339
Respondek Wojciech Gdynia 40-44 -
Reszka Witek Gdańsk 40-44 100
Reuter Tomasz Sopot 45-49 256
Rębiś Joanna Piaseczno 40-44 231
Rogala Jacek Wrocław 55-59 296
Rokicki Leszek Elbląg 40-44 363
Rost Zbyszek Gdańsk 30-34 194
Roszkowski Damian Słupsk 30-34 322
Różalski Piotr Elbląg 35-39 275
Ruciński Jakub Sopot 40-44 71
Rutka Katarzyna Kwidzyn 45-49 236
Rutka Radoslaw Kwidzyn 40-44 235
Rutkowski Bartosz Pruszcz Gdański 18-24 426
Rutkowski Piotr Pruszcz Gdański 45-49 422
Rybak Paweł Tarnowskie Góry 35-39 65
Rydecki Karol Elbląg 55-59 350
Rygiel Robert Gdańsk 50-54 139
Sacewicz Monika Warszawa 40-44 460
Sachańbinska Kalina Ozimek 25-29 459
Safranow Marcin Gdańsk 35-39 115
Salwa Paweł Zagnańsk 35-39 461
Sarapuk Krzysztof Gdynia 45-49 175
Sawczuk Marek Chwaszczyno 40-44 368
Serkowski Michał Kiełpino 25-29 146
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-44 159
Signerski Remigiusz Gdańsk 35-39 292
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 371
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 128
Skalski Maciej Sopot 40-44 401
Skiba Paweł Juszkowo 30-34 -
Skomski Adam Mosty 45-49 305
Skotnicki Darek Golęczewo 45-49 391
Skrzyński Patryk Malbork 35-39 454
Słomski Michał Warszawa 30-34 304
Smaruj Monika Gdańsk 30-34 8
Smolak Adrian Warszawa 30-34 399
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 149
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 122
Sochal Jakub Warszawa 25-29 34
Sokołowska Hanna Gorzeń 50-54 40
Solan Radosław Warszawa 40-44 383
Sołodowczuk Kamil Dobre Miasto 35-39 409
Sołowianow Wiaczesław Siedlce 25-29 405
Sołtys Sebastian Gdynia 35-39 -
Songin Edvard (Michalski Tomasz, Pelnens Uldis) Gdansk 25-29 504
Spławiński Paweł Tczew 35-39 211
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 45-49 436
Staniszewski Jacek Gdynia 55-59 86
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 22
Stańczak Bartosz Warszawa 35-39 154
Stasiak Krzysztof Sopot 40-44 161
Staszewski Maciej Józefosław 45-49 342
Stępień Maciej Bojano 40-44 290
Stępień Tomasz Rybno 30-34 253
Stęplewska Małgorzata Warszawa 40-44 244
Stęplewski Przemysław Warszawa 45-49 242
Stodolnik Mariusz Koszalin 45-49 89
Stróżny Kamil Gdynia 25-29 203
Strzelecki Jacek Gdańsk 35-39 245
Suchenia Piotr Reda 35-39 14
Suchomska Ewelina Gdańsk 35-39 12
Sudziński Sławomir Bydgoszcz 40-44 429
Sulima Grzegorz Olecko 25-29 101
Suwara Aleksandra Gdańsk 30-34 173
Swędrowski Jacek Konin 35-39 68
Swiderski Dariusz Warszawa 45-49 92
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 104
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 9
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 49
Szczygielski Krzysztof Gdynia 55-59 347
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 -
Szmidt Maria Ożarów Mazowiecki 18-24 -
Szulc Wojtek Bydgoszcz 50-54 427
Szymborski Adam Niestępowo 35-39 -
Szyszka Leszek Elbląg 40-44 -
Szyszka Tomasz Gdańsk 30-34 407
Świetliński Krzysztof Sopot 40-44 141
Tadla Paweł Ostróda 30-34 134
Tallar Bartosz Pruszcz Gdański 30-34 75
Telega Patryk Sierakowice 35-39 -
Tokarski Leszek Konstancin Jeziorna 45-49 406
Tomaszewicz Piotr Elbląg 45-49 303
Toporek Joanna Gdynia 40-44 440
Toporowski Mariusz Gdańsk 45-49 150
Treder Wiesław Grzybno 40-44 361
Tronina Grzesiek Opatów 30-34 212
Trząski Mateusz Czeladź 35-39 -
Trzeciak Łukasz Płoki 35-39 190
Turowski Michał Ustka 18-24 278
Tybura Paweł Kutno 40-44 395
Tybura Rafał Gdynia 40-44 279
Tymiński Piotr Jankowo 45-49 273
Ułamek Mateusz Gdynia 30-34 294
Urbaniak Piotr Poznań 50-54 318
Uss Dominik Łomianki 40-44 252
Uusisaari Anna Warszawa 35-39 240
Walasiewicz Piotr Łódź 45-49 306
Walczak Radosław Hel 30-34 118
Walko Krzysztof Gdańsk 35-39 341
Warakomski Zbigniew Warszawa 35-39 180
Wasilewska Joanna Warszawa 40-44 -
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-44 66
Welke Artur Gdynia 35-39 67
Wenta Waldemar Sierakowice 40-44 187
Węgliński Łukasz Warszawa 30-34 337
Wiatrowska Katarzyna Gdańsk 25-29 218
Wiatrowski Krzysztof Kowale/Gdańsk 35-39 219
Wieczerniak Grzegorz Wejherowo 35-39 354
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 53
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 298
Wielbiński Grzegorz Gdańsk 35-39 213
Wilczyński Łukasz Płock 35-39 288
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 23
Wilmont Krzysztof Słupsk 25-29 274
Winczura Piotr Sopot 35-39 129
Wintoch Marcin Toruń 40-44 439
Wiora Maciej Zabrze 45-49 210
Wiśniewski Michał Gdańsk 35-39 307
Witczak Arkadiusz Kowale 35-39 106
Wlazło Piotr (Zięba Sylwia, Mrozowski Michał) Gdańsk 35-39 507
Wodyński Robert Zgierz 40-44 6
Wojciechowski Łukasz Leszno 35-39 -
Wolniak Sławomir (Ćwik Damian, Szalewski Marcin) Gowino 25-29 502
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 -
Woźniak Bartosz Włocławek 30-34 217
Woźniewski Adam Gdańsk 30-34 -
Wójcik Damian Darłowo 45-49 -
Wrona Paweł Kielce 45-49 189
Wulczyński Zbigniew Gdańsk 45-49 313
Wyrębski Bartek Wróblew 30-34 411
Wyrwicki Rafał Gdańsk 35-39 -
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 -
Zabdyr Marcin Chylice 45-49 81
Zagajewska Ewa Warszawa 30-34 46
Zajk Michał Reda 25-29 143
Zalewski Igor Włocławek 18-24 260
Zalewski Leszek Berlin 25-29 444
Zalewski Slawomir Gdańsk 40-44 -
Zaręba Krzysztof Warszawa 30-34 327
Zasada Witold Łódź 45-49 110
Zawistowski Michał Sulmin 35-39 125
Zawisza Dariusz Gdańsk 45-49 285
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 381
Zelewska Marta Gdynia 35-39 169
Zielecki Adam Gdynia Mały Kack 18-24 191
Zielinski Aleksander Gdynia 35-39 359
Zieliński Przemysław Chojnice 40-44 94
Zięba Adam Bydgoszcz 40-44 69
Zięba Łukasz Dzierzgoń 25-29 334
Zięba Marcin Warszawa 35-39 54
Zięba Marta Bydgoszcz 18-24 108
Zięba Sebastian (Baraniak Wojciech, Sawicki Mariusz) Gdynia 35-39 505
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 250
Zoll Michał Solec 35-39 421
Zrzelski Michał GDYNIA 35-39 355
Zubel Beata Słupsk 45-49 432
Żmuda Kacper Jawor 18-24 340
Żychski Wojciech Gdynia 35-39 90
Żywicki Bartosz Starkowo 30-34 237
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon