Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2016 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Aguilar Eduardo Warsaw 20-… 829
Albera Zbigniew Warszawa 20-… 713
Andrzejczuk Piotr Warszawa 20-… 731
Antoniuk Marcin Warszawa 20-… 763
Baćmaga Marek Warszawa 20-… 758
Balawajder Tomasz Warszawa 20-… 658
barbella jose WARSZAWA 20-… 723
Bartkowski Marek Warszawa 20-… 858
Barwiński Filip Łódź 18-19 684
Barwiński Tomasz Łódź 20-… 685
Bernatowicz Jarosław Piaseczno 20-… 688
Bernatowicz Paweł Piaseczno 18-19 609
Białek Marek Warszawa 20-… 850
Bielak Damian Pruszków/parzniew 20-… 803
Bielański Tyberiusz Katowice 20-… 841
Bielski Andrzej Warszawa 20-… 693
Bietkowski Paweł Warszawa 20-… 820
Biliński Krzysztof Warszawa 20-… 816
Bilski Piotr Warszawa 20-… 569
Biniewicz Renata Łęczyca 20-… 636
Biniewicz Sławomir Łęczyca 20-… 637
Bodio-Ziółkowska Ewa Warszawa 20-… 644
Bogdanowska Helena Warszawa 20-… 581
Bogucki Marcin Warszawa 20-… 690
Bończak Marcin Warszawa 20-… 643
Borek Katarzyna Kraków 20-… 653
Borusiński Paweł Warszawa 20-… 681
Brach Wojciech Warszawa 20-… 702
Brachet Adam Warszawa 16-17 782
Brzezinski Łukasz Bydgoszcz 20-… 839
Brzeziński Adam Podolszyn Nowy 20-… 825
Brzozowski Bartosz Warszawa 20-… 729
Brzozowski Julian Józefów 20-… 719
Burjanek Krzysztof Warszawa 20-… 650
Cattell Gary Warszawa 20-… 680
Chaberek Maciej Warszawa 20-… 619
Chodowski Patrick Warszawa 20-… 563
Chruścik Piotr Warszawa 20-… 776
Chwedczuk Jan Warszawa 20-… 784
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 20-… 603
Cichowski Patryk Iława 18-19 857
Ciemniewski Wojciech Warszawwa 20-… 775
Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie 18-19 566
Czarnecka Beata Warszawa 20-… 674
Czerski Piotr Warszawa 20-… 853
Czublun Mateusz Wólka Kozodawska 16-17 596
Dąbrowska-Piersa Luiza Warszawa 20-… 730
Dąbrowski Łukasz Piastów 20-… 668
Degorski Wojtek Warszawa 20-… 859
Dębiec Piotr Warszawa 20-… 815
Dębowski Piotr Warszawa 20-… 786
Dobrowolski Marcin Warszawa 20-… 646
Dobrzański Jakub Warszawa 20-… 830
Domańska Emilia Warszawa 20-… 716
Drapała Marek Henryków Urocze 20-… 772
Duda Piotr Warszawa 20-… 854
Duplicki Kamil Sochaczew 20-… 831
Dydek Bartłomiej Józefosław 20-… 623
Dyrda Tomasz Warszawa 20-… 634
Dziełak Ewa Józefosław 20-… 785
Dziełak Jacek Józefosław 20-… 770
Dzik Szymon Iława 16-17 791
Erzen Matic Idrija 20-… 766
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 20-… 586
Gierszewski Jacek Warszawa 20-… 676
Głasek Łukasz Łomianki 20-… 692
Godek Krzysztof Warszawa 20-… 726
Gościcka Ewelina Ustanów 20-… 794
Gościcki Łukasz Ustanów 20-… 740
Górecki Dariusz Ustrzyki Dolne 20-… 580
Górecki Radosław Sieradz 20-… 707
Grabianko Sylwia Mysiadło 20-… 751
Grabowski Michal Warszawa 20-… 767
Grajek Przemysław Warszawa 20-… 742
Grądzki Wojciech Giżycko 20-… 752
Grehl Paweł Wrocław 20-… 560
Grochowski Marcin Warszawa 20-… 710
Grochulski Robert Piaseczno 20-… 840
Grzesiak Natalia Żyrardów 20-… 720
Gumkowski Kamil Warszawa 20-… 771
Herman Gabriel Warszawa 20-… 861
Hoffman Grzegorz Warszawa 20-… 598
Hotel Arkadiusz Warszawa 20-… 847
Ignatowicz Andrzej Warszawa 20-… 698
Jaczewski Robert Warszawa 20-… 834
Jakubisiak Iwona Grójec 20-… 601
Janik Piotr Warszawa 20-… 796
Janiszek Robert Warszawa 20-… 647
Jarosz Andrzej Konstancin-Jeziorna 20-… 696
Jarosz Ewa Konstancin-Jeziorna 20-… 695
Jaroszewicz Andrzej Warszawa 20-… 804
Jasiak Piotr Międzyborów 20-… 617
Jelitto Jakub Warszawa 20-… 618
Jędryszka Urszula Otwock 20-… 790
Kabelis Monika Warszawa 20-… 797
Kaim Ignacy Warszawa 20-… 576
Kalinowska Ela Gdańsk 20-… 655
Kalinowski Piotr Gdańsk 20-… 654
Kamejsza Bartosz Warszawa 20-… 573
Karbownik Jakub Warszawa 20-… 675
Kasiak Ewa Warszawa 20-… 817
Kasztankiewicz Łukasz Piaseczno 20-… 732
Kawecki Damian Marianów 20-… 844
Kępiński Marek Warszawa 20-… 753
Kirylczuk Piotr Pęcice Małe 20-… 738
Kisielewska Aneta Kraków 20-… 843
Klimek Maciek Berlin 20-… 706
Kondrat Krzysztof Warszawa 20-… 697
Konieczniak Marek Rosnówko 20-… 604
Koper Piotr Jaworowa 20-… 765
Kos Piotr Michów 20-… 652
Kosmala Grzegorz Kielce 20-… 739
Kostrzewa Wojciech Józefosław 20-… 570
Kowalczyk Tomasz Warszawa 20-… 555
Kowalska Katarzyna Warszawa 20-… 769
Kowalski Tomasz Elbląg 20-… 614
Kozanecka Joanna Warszawa 20-… 856
Krawczyk Aleksandra Warszawa 20-… 567
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 20-… 579
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 20-… 572
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 20-… 574
Kroupa Luiza Warszawa 20-… 660
Krysiak Jakub Warszawa 20-… 661
Krysiak Krzysztof Warszawa 20-… 662
Kubasik Arek Słupsk 20-… 689
Kubiak Katarzyna Dobrcz 20-… 747
Kubiak Tomasz Dobrcz 20-… 589
Kubielski Bartosz Warszawa 20-… 664
Kucharska Aleksandra Warszawa 20-… 711
Kucharski Michał Gdańsk 20-… 625
Kuczyński Igor Warszawa 20-… 588
Kulanica Jarosław Biłgoraj 20-… 587
Kulik Andrzej Zalesie Górne 20-… 846
Kurczewski Kamil Zgierz 20-… 814
Kurkiewicz Andrzej Franciszków 20-… 671
Kwaśnik Joanna Warszawa 20-… 611
Kwiatkowski Rafal Warszawa 20-… 756
Lebrand Katarzyna Zalesie Górne 20-… 645
Legiędź Hubert Izbica 20-… 724
Lenart Mariusz Warszawa 20-… 764
Lendzion Paweł Warszawa 20-… 762
Lewandowski Karol Chyliczki K.Piaseczna 20-… 639
Lewandowski Krzysztof Piaseczno 20-… 708
Lichocka Agata Piaseczno 20-… 683
Lipiński Piotr Grójec 20-… 582
Liśkiewicz Monika Warszawa 20-… 798
Litwiniuk Piotr Warszawa 20-… 585
Litwiniuk Wojciech Warszawa 20-… 575
Łagownik Marta Gdańsk 20-… 863
Łapiński Marcin Warszawa 20-… 833
Ławecka Katarzyna Warszawa 20-… 781
Ławicki Piotr Lubin 20-… 687
Łęcki Tomasz Warszawa 20-… 837
Łojszczyk Paweł Warszawa 18-19 568
Łuczak Magdalena Stare Babice 20-… 812
Łukojko Jarosław Wrocław 20-… 826
Machalewska Marta Żelechów 20-… 824
Maćkowski Daniel Zagościniec 20-… 722
Majkowski Robert Warszawa 20-… 760
Maksimiuk Jarosław Białystok 20-… 832
Malinowski Maciej Wrocław 20-… 620
Marcinek Tomasz Racibórz 20-… 553
Marianowski Piotr Warszawa 20-… 761
Markowski Piotr Warszawa 20-… 855
Masłowski Michał Warszawa 20-… 848
Matla Maciej Warszawa 20-… 734
Meier Marcin Koło 18-19 757
Meissner Piotr Warszawa 20-… 701
Mendelowska Izabela Warszawa 20-… 557
Michalak Krzysztof Marki 20-… -
Michalec Patrycja Warszawa 20-… -
Michalska Klementyna Poznań 20-… 827
Michalska Zofia Warszawa 20-… 737
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 721
Mika Amelia Piaseczno 20-… 774
Mika Jarek Pruszków 20-… 565
Miksa Cezary Józefów 20-… 842
Milewski Maciej Warszawa 20-… 749
Misiewicz Cezary Elbląg 20-… 605
Miszewski Bartosz Grodzisk Mazowiecki 20-… 795
Mlącki Jarosław Warszawa 20-… 703
Mlek-Antoniewicz Alicja Piaseczno 20-… 608
Mosur Kamil Warszawa 20-… 715
Możdżonek Anna Warszawa 20-… 554
Mrówka Patrycja Warszawa 20-… 793
Mróz Piotr Piaseczno 20-… 788
Najder Ewa Konstancin-Jeziorna 20-… 836
Nowacka Małgorzata Warszawa 20-… 743
Nowak Sławomir Warszawa 20-… 709
Nowosielski Wojciech Żelechów 20-… 718
Nykowski Jędrek Warszawa 20-… 862
Obłąkowski Stefan Komorow 20-… 578
Olejniczak Sergiusz Łódź 20-… 860
Opoka Paulina Kraków 20-… 821
Opolski Marcin Warszawa 20-… 627
Osełkowski Tomasz Olsztyn 20-… -
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 20-… 699
Ostrowski Artur Warszawa 20-… 561
Owdziej Piotr Piaseczno 20-… 678
Pachciarek Magdalena Piastów 20-… 595
Pałczak Paweł Warszawa 20-… 657
Pałyga Łukasz Chotomów 20-… 607
Parzydło Jan Warszawa 20-… 599
Pastor Michał Warszawa 20-… 714
Pawikowski Marcin Warszawa 20-… 677
Pawłowski Magdalena Warszawa 20-… 631
Perera Diana Warszawa 20-… 562
Pękala Konrad Józefosław 20-… 811
Piechota Mateusz Warszawa 20-… 558
Pietkiewicz Adam Józefosław 20-… 670
Pietrzak Błażej Wrocław 20-… 559
Pietrzak Michał Piskórka 20-… 624
Pilkowski Pawel Bialystok 20-… 750
Piotrowski Maciej Warszawa 20-… 754
Podgórski Łukasz Karczew 20-… 630
Pogoda Miłosz Warszawa 20-… 591
Polanin/huk Joanna Rzeszow 20-… 725
Pols Rogier Józefosław 20-… 717
Pomorska Joanna Warszawa 20-… 768
Pomorski Rafał Warszawa 20-… 773
Popis Przemek Celestynów 20-… 629
Poważyński Arkadiusz Malcanów 20-… 583
Pruchniewski Sławomir Warszawa 20-… 838
Przychodzień Rafał Warszawa 20-… 800
Pstrokonski Marek Warszawa 20-… 663
Ptak Dominika Józefosław 20-… 594
Rabiega Joanna Warszawa 20-… 640
Rabiega Michał Warszawa 20-… 641
Racławski Piotr Warszawa 20-… 651
Rasińska Agnieszka Warszawa 20-… 593
Remisiewicz Lukasz Warszawa 20-… 744
Reszke Krzysztof Warszawa 20-… 828
Reszke Sławomir Józefasław 20-… 556
Rębiś Maja Piaseczno 16-17 727
Rosiński Jakub Warszawa 20-… 851
Rozwadowski Mariusz Warszawa 20-… 700
Różalski Robert Elbląg 20-… -
Rybiec Marek Józefosław 20-… 666
Rzeszutko Aleksandra Warszawa 20-… 704
Sakura Tristan Warszawa 20-… 622
Sawicki Bartosz Tłuszcz 20-… 806
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 20-… 735
Sieradzan Przemysław Kielce 20-… 691
Siwek Tomasz Milanówek 20-… 628
Składanek Jakub Warszawa 20-… 564
Słupski Tomasz Lublin 20-… 600
Smak Andrzej Warszawa 20-… 778
Smolenski Michal Łódź 20-… 665
Smolewska Alicja Chylice 20-… 787
Sobczak Szymon Warszawa 20-… 845
Sobolewski Wojciech Warszawa 20-… 612
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 20-… 590
Sochocki Dariusz Legionowo 20-… 669
Starek Aleksandra Julianow 20-… 606
Startek Paweł Legionowo 20-… 642
Stawowska Karolina Raszyn 20-… 755
Strzałka Beata Warszawa 20-… 638
Strzelczyk Paweł Pruszków 20-… 822
Strzelczyk Piotr Milanówek 20-… 823
Stypka Marek Lesznowola 20-… 577
Suchecki Adam Warszawa 20-… 616
Surga Rafał Ząbki 20-… 849
Sutkowska Alicja Warszawa 20-… 682
Swiderski Michal Warszawa 20-… 852
Sygula Joanna Warszawa 20-… 686
Syguła Mateusz Warszawa 20-… 626
Szafraniec Marcin Legionowo 20-… 656
Szajna Agata Józefosław 20-… 635
Szatecki Maksymilian Warszawa 20-… 597
Szela Sebastian Warszawa 20-… 807
Szlom Mariusz Warszawa 20-… 741
Szulinski Antoni Łomianki 20-… 779
Szulkowski Jarosław Warszawa 20-… 777
Szymańska Urszula Warszawa 20-… 759
Szymborska Dota Warszawa 20-… 633
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 602
Świerżewska Ewa Warszawa 20-… 632
Taraszkiewicz Robert Podańsko 20-… 705
Tokarski Jerzy Warszawa 20-… 728
Tomszys Piotr Warszawa 20-… 745
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 20-… 813
Twardowski Tomasz Wiazowna 20-… 802
Uhl Andrzej Kraków 20-… 649
Urwanowicz Łukasz Ignatki-Osiedle 20-… 780
Usidus Piotr Świdnik 20-… 805
Wagemann Łukasz Wrocław 20-… 648
Walczak-Matla Paulina Warszawa 20-… 733
Wasniewski Rafal Łomianki 20-… 809
Wassilew Paweł Warszawa 20-… 712
Waszczuk Bartłomiej Warszawa 20-… 613
Wesołowski Robert Włodawa 20-… 736
Węgłowski Bartosz Warszawa 20-… 571
Wiatr Marcin Warszawa 20-… 810
Wieszczek Krzysztof Warszawa 20-… 615
Wilczyński Łukasz Płock 20-… 819
Wiśniewski Michał Warszawa 20-… 789
Witkowski Damian Pomiechówek 20-… -
Witkowski Łukasz Warszawa 20-… 748
Woch Krzysztof Łomianki 20-… 694
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-… 592
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 20-… 746
Zabielska Anna Warszawa 20-… 621
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 20-… 783
Zając Kamil Piaseczno 20-… 672
Zasada Witold Łódź 20-… -
Zgoda Katarzyna Wołomin 20-… 659
Zielińska Anka Warszawa 20-… 818
Zielińska Anna Teresa Warszawa 20-… 792
Zienowicz Elżbieta Warszawa 20-… 667
Zięba Marta Bydgoszcz 18-19 610
Ziuko Michał Kutno 20-… 835
Zych Agnieszka Piaseczno 20-… 799
Zych Krzysztof Warszawa 20-… 673
Zygmantovich Anastasiya Warszawa 20-… 679
Żukowski Arkadiusz Świdnik 20-… 801
Żurawski Paweł Karczew 20-… 808
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon