Elemental Tri Series Olsztyn 2016 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andryszak Piotr (Teodorczuk Paweł, Gumowski Sławomir) Gdańsk 40-44 601
Boniecki Paweł (Puławski Przemysław, Jaroszewski Łukasz) Pruszków 45-49 605
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 604
Rozbicki Maciej (Mieszalski Bartosz, Sądowicz Monika) Gdańsk 30-34 602
Zielinski Aleksander (Mykowski Marcin, Zielińska Magdalena) Gdynia 35-39 603

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Aguilar Eduardo Warsaw 40-44 432
Andryszak Piotr (Teodorczuk Paweł, Gumowski Sławomir) Gdańsk 40-44 601
Andrzejczyk Sebastian Warszawa 40-44 -
Antoniak Krzysztof Olsztyn 40-44 569
Antonowicz Marcin Warszawa 35-39 270
Awruk Bartosz Białystok 30-34 397
Babiński Radosław Włocławek 35-39 518
Banacki Sławomir Warszawa 40-44 537
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 478
Batavicius Saulius Vilnius 40-44 376
Bącik Paweł Olsztyn 30-34 405
Bąk Seweryn Gdańsk 30-34 480
Bernaciak Sławomir Warszawa 45-49 373
Bestecki Tomasz Bartoszyce 25-29 491
Biankowski Piotr Rumia 40-44 544
Bielecki Jarosław Elbląg 50-54 563
Bielik Robert Józefów 45-49 487
Bieniek Patryk Poznań 35-39 365
Biesiada Tomasz Bydgoszcz 40-44 278
Binder Piotr Warszawa 35-39 533
Blankiewicz Rafał Wiązowna 45-49 303
Bojan Jakub Warszawa 30-34 506
Boniecki Paweł (Puławski Przemysław, Jaroszewski Łukasz) Pruszków 45-49 605
Borko Cezary Olsztyn 40-44 467
Brodowska Justyna Warszawa 35-39 545
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 323
Bronakowski Andrzej Olsztyn 35-39 308
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 573
Budzyński Bogdan Lublin 40-44 -
Buszan Radek Gdynia 35-39 346
Chmielewski Piotr Warszawa 35-39 271
Chodowski Patrick Warszawa 18-24 363
Chodyna Monika Olsztyn 18-24 459
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 310
Cholewicka Katarzyna Warszawa 25-29 -
Choroszucha Maciej Olsztyn 30-34 357
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 604
Ciak Damian Ostróda 30-34 530
Cichecki Arkadiusz Aleksandrów Łódzki 55-59 -
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 335
Cisowski Artur Warszawa 35-39 -
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 347
Cygert Andrzej Gdynia 45-49 425
Czajka Maciej Sokółka 25-29 422
Czajkowski Piotr Kowalewo Pom 25-29 430
Czayka Krystian Warszawa 30-34 472
Czerwiec Artur Rudawa 40-44 372
Czerwiec Magdalena Warszawa 35-39 320
Czerwiński Piotr Gdańsk 50-54 468
Dabulis Jarosław Warszawa 40-44 -
Dahms Adam Bydgoszcz 35-39 -
Daruk Piotr Warszawa 35-39 336
Dawiec Alfred Zielonki 40-44 362
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 567
Dąbrowski Michał Warszawa 30-34 520
Dąbrowski Piotrek Toruń 30-34 379
Debert Jarek Warszawa 35-39 436
Demianiuk Marcin Skrzeszew 35-39 484
Dmochowski Jacek Ostrołęka 45-49 302
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 502
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 551
Drost Robert Gdynia 30-34 352
Dudaniec-Tarkowska Agnieszka Gdańsk 30-34 -
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 392
Dunajski Rafał Morąg 40-44 448
Durski Piotr Olsztyn 30-34 386
Dworak Pawel Warszawa 40-44 471
Dzieciuchowicz Michał Warsaw 30-34 469
Dziejma Krzysztof Choroszcz 25-29 559
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 391
Fac Damian Warszawa 35-39 523
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 419
Fajfer Robert Bydgoszcz 35-39 413
Faveeuw David Olsztyn 40-44 511
Fecowicz Łukasz Kwidzyn 30-34 387
Filipek Piotr Wudzyn 40-44 268
Friedrich Arek Olsztyn 35-39 464
Gajkowski Dariusz Rzęczkowo 40-44 331
Gapiński Kamil Płock 30-34 486
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 510
Gardecki Paweł Ostróda 25-29 -
Gawrońska Karolina Wrocław 25-29 441
Gierasimczyk Stanisław Morąg 55-59 452
Glebow Krzysztof Gdańsk 40-44 437
Glonek Dariusz Wloclawek 45-49 508
Glonek Marcin Pruszków 25-29 367
Głasek Łukasz Łomianki 30-34 339
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 35-39 475
Gorbunchikov Evgenii Kaliningrad 35-39 317
Grabowski Andrzej Maków Mazowiecki 35-39 -
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 434
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 274
Gutkowski Tomasz Warszawa 35-39 338
Hanusiak Marcin Turośń Kościelna 45-49 325
Huzar Ryszard Malbork 40-44 369
Janik Przemysław Warszawa 35-39 584
Jarmosz Maciej Warszawa 30-34 517
Jaroń Jan Rudawa 30-34 580
Jelski Michał Susz 35-39 -
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 504
Jędrychowicz Bartłomiej Warszawa 30-34 409
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 25-29 568
Jędrzejewski Grzegorz Warszawa 40-44 370
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 35-39 460
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 360
Kaczmar Krzysztof Lubawa 40-44 423
Kaczmarek Adam Gdynia 25-29 493
Kaczmarek Kamil Kleczew 25-29 -
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 276
Kamińska Daniela Rokitki 18-24 407
Kapela Mariusz Bytom 35-39 -
Karczewski Przemyslaw Warszawa 35-39 384
Karczmarczyk Adam Sulejówek 35-39 -
Karwowski Maciej Warszawa 35-39 417
Kasprowicz Michal Warszawa 35-39 458
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 494
Kaziniec Daniel Olsztyn 40-44 -
Kazmierczak Piotr Warszawa 40-44 255
Kądziela Rafał Warszawa 40-44 -
Kądzielewski Damian Świdnik 18-24 -
Kępiński Marek Warszawa 40-44 388
Kiedrowicz Jakub Warszawa 25-29 -
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 299
Kiełbasa Robert Lublin 25-29 513
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 -
Klauz Kamil Tczew 40-44 398
Klemendorf Przemek Ostrołęka 35-39 -
Klimczak Kamil Olsztyn 18-24 286
Kłos Marcin Gdańsk 35-39 473
Kłosowski Paweł Ryki 18-24 481
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 404
Kolka Zbigniew Grzybno 55-59 501
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 35-39 498
Konarzewska Marta Olsztyn 30-34 575
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 -
Konieczny Marcin Olsztyn 40-44 342
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 426
Kopcewicz Tomasz Stawiguda 30-34 495
Kord Arkadiusz Barczewo 18-24 443
Kord Radosław Barczewo 30-34 406
Kosacki Piotr Warszawa 35-39 507
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-64 457
Kowalewska Dorota Olsztyn 25-29 279
Kowalski Lukasz Chełmża 30-34 -
Kozak Karol Gdynia 30-34 516
Kozłowski Przemysław Grudziądz 35-39 344
Kożuchowski Grzegorz Kielce 30-34 564
Kramer Rafal Radom 45-49 -
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-34 314
Krawcow Piotr Brwinów 30-34 536
Kremer Tomasz Zielona Góra 35-39 402
Królicki Maciej Biskupiec 25-29 273
Kruk Michał Zabierzów 40-44 492
Książek Grzegorz Rumia 25-29 531
Kucharski Michal Giżycko 35-39 500
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 312
Kuffel Piotr Wiktorów 30-34 474
Kuratczyk Paweł Warszawa 35-39 411
Kurczycki Michał Olsztyn 35-39 451
Kurmin Bartosz Olsztyn 25-29 361
Kurylo Artur Augustów 50-54 337
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 577
Kutny Bartosz Łomża 30-34 381
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 489
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 35-39 509
Lejman Adam Warszawa 45-49 263
Lengiewicz Jakub Zielonka 35-39 515
Leszczewicz Waldek Warszawa 35-39 553
Leszczyński Cezary Gdańsk 45-49 259
Leszczyński Maciej Gdańsk 40-44 525
Lewiński Paweł Ostróda 25-29 288
Lew-Mirski Janusz Warszawa 40-44 554
Liber Pawel Warszawa 35-39 431
Liber Piotr Warszawa 35-39 428
Lindholm Anna Warszawa 40-44 385
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 -
Lis Łukasz Lublin 30-34 254
Lisowski Przemysław Olsztyn 40-44 465
Lopatin Victor Kaliningrad (236010) 35-39 319
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 382
Łątkowska Mirka Lubawa 35-39 -
Łątkowski Sławek Lubawa 40-44 526
Łyczek Marcin Kętrzyn 35-39 -
Łysiuk Maciej Warszawa 30-34 366
Macińska Monika Warszawa 30-34 532
Madany Michał Warszawa 35-39 301
Magdziarz Gerard Suchedniów 35-39 538
Majcher Piotr Białobrzegi 25-29 -
Majka Michał Elbląg 35-39 394
Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie 35-39 -
Małecki Radosław Kętrzyn 40-44 285
Marcinkowska Anna Warszawa 30-34 479
Marek Andrzej Malbork 35-39 295
Markiewicz Marcelina Warszawa 35-39 -
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 548
Maślanko Jakub Brzeziny 25-29 583
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 547
Mazurek Marcin Lublin 35-39 311
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 562
Michałowski Mateusz Gołdap 18-24 581
Mika Jakub Gdańsk 30-34 527
Mika Tomasz Warszawa 35-39 329
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 461
Minuth Łukasz Gdynia 30-34 306
Mińko Piotr Białystok 35-39 558
Misiewicz Katarzyna Elbląg 40-44 315
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 333
Miszewski Mateusz Gdańsk 25-29 477
Mitrus Marcin Lublin 35-39 416
Miziarski Paweł Reda 25-29 283
Młyniec Marek Warszawa 40-44 439
Mochocki Karol Suchedniów 30-34 440
Mojsiewicz Sławomir Warszawa 40-44 280
Mowinski Filip Gdansk 18-24 267
Musiał Marcin Warszawa 40-44 438
Muszynski Marek Katowice 40-44 400
Mykolaitis Laurynas Vilnius 35-39 574
Mytnik Grzegorz Rudawa 40-44 557
Nafalski Rajmund Warszawa 40-44 512
Najmowicz Sebastian Olsztyn 25-29 485
Niedzielski Tomasz Warszawa 35-39 304
Niemczuk Waldemar Olsztyn 50-54 -
Niesporek Łukasz Chorzów 30-34 546
Noga Jarek Olsztyn 30-34 540
Noll Dariusz Ostrołęka 40-44 258
Nowacki Klaudiusz Warszawa 30-34 291
Nowak Marcin Łomianki 40-44 442
Nowak Paweł Nieporęt 35-39 264
Nowakowski Filip Opoczno 25-29 297
Olech Marcin Piastów 40-44 371
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 445
Oleksów Piotr Gdańsk 40-44 456
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 462
Ołowski Kamil Dzierzgoń 30-34 424
Onichimowski Piotr Stawiguda 35-39 524
Orłowski Piotr Olsztyn 35-39 265
Osiecki Ireneusz Gdańsk 55-59 294
Ostrowski Michał Warszawa 35-39 414
Otto Tomasz Warszawa 25-29 353
Pachla Adam Warszawa 35-39 261
Paduszyński Piotr Warszawa 40-44 289
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 543
Palmowski Marcin Olsztyn 25-29 514
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 318
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 421
Paszkowska Barbara Suwałki 30-34 272
Pawlak Kamil Jabłonna 25-29 389
Pawłowski Wojciech Olsztyn 30-34 470
Pendowski Kamil Białystok 35-39 351
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 565
Piasek Piotr Ostrołęka 50-54 -
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 260
Pietrzak Sebastian Warszawa 40-44 453
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 45-49 356
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 251
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 578
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 25-29 340
Pokorski Marek Warszawa 45-49 327
Prokop Piotr Józefosław 35-39 -
Prokop Piotr Warszawa 30-34 410
Prokopczuk Paweł Gdańsk 35-39 -
Pruchniewski Karol Szczytno 30-34 503
Przepieść Kamila Warszawa 30-34 420
Punpur Krzysztof Ostróda 30-34 393
Punpur Marcin Ostróda 35-39 316
Pupek Daniel Łomża 25-29 332
Pużyński Mariusz Augustów 45-49 298
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 444
Radziukiewicz Grzegorz Bergen 35-39 282
Radzki Rałał Olsztyn 35-39 403
Rewicka Anna Warszawa 30-34 550
Reza Marek Olsztyn 45-49 374
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 350
Romanow Marcin Olsztyn 35-39 281
Romero Garcia Juan Warszawa 30-34 396
Rosa Łukasz Warszawa 30-34 -
Rost Zbyszek Gdańsk 30-34 343
Roś Piotr Olsztyn 30-34 435
Rozbicki Maciej (Mieszalski Bartosz, Sądowicz Monika) Gdańsk 30-34 602
Rusak Łukasz Gdynia 35-39 582
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 463
Rydecki Karol Elbląg 55-59 476
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-54 534
Sachańbinska Kalina Ozimek 25-29 399
Safranow Marcin Gdańsk 35-39 256
Saliba Joseph Kraków 45-49 307
Saniawa Piotr Lublin 30-34 334
Siciński Dariusz Tuchola 50-54 482
Sieciński Leszek Susz 50-54 490
Sikorski Krystian Bartoszyce 18-24 292
Siwirski Robert Warszawa 40-44 269
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 528
Skomski Adam Mosty 45-49 418
Skowroński Marcin Warszawa 25-29 446
Skuza Paweł Warszawa 30-34 322
Skwarski Marek Żnin 50-54 355
Sobczak Marcin Rumia 45-49 576
Sołodowczuk Kamil Dobre Miasto 35-39 499
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 556
Sowa Michał Warszawa 30-34 345
Stadniczenko Stanisław Warszawa 30-34 390
Stafiej Filip Legionowo 40-44 497
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 252
Stawiarz Paweł Elbląg 40-44 321
Stawiński Paweł Elbląg 30-34 519
Stecko Jacek Wadowice 40-44 496
Stefański Krystian Olsztyn 30-34 566
Stosik Pawel Gdańsk 35-39 571
Strzelecki Adam Włocławek 35-39 -
Styczyński Dariusz Gdańsk 40-44 -
Suchowierski Dariusz Białystok 30-34 401
Sudnius Tadas Vilnius 35-39 348
Sujka Karol Olsztyn 35-39 378
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 300
Surdyn Damian Warszawa 40-44 455
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 262
Szapiel Grzegorz Olsztyn 40-44 296
Szarmacher Sebastian Działdowo 30-34 341
Szawerdak Grzegorz Olsztyn 35-39 -
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-64 326
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 -
Szczygieł Łukasz Poznań 35-39 412
Szkopek Karolina Ostrołęka 30-34 383
Szpunar Maciej Gdynia 40-44 449
Szymańska Katharina Warszawa 30-34 447
Szymkowski Przemysław Warszawa 35-39 -
Śliwiński Szczepan Warszawa 30-34 380
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 358
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 40-44 364
Tadla Paweł Ostróda 30-34 290
Tarkowski Aleksander Warszawa 40-44 -
Tinfavicius Martynas Vilnius 40-44 570
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 415
Trus Mariusz Lublin 40-44 450
Truszkowski Wojciech Olsztyn 30-34 395
Trych Artur Warszawa 40-44 408
Tudek Agata Warszawa 30-34 433
Turczyński Łukasz Bogaczewo 30-34 555
Twardy Michał Gdańsk 45-49 488
Tyczyński Jacek Głogów 18-24 539
Tyszka Dariusz Warszawa 40-44 293
Vaiciulis Vytautas Vilnius 35-39 579
Wandzioch Krzysztof Suwałki 18-24 275
Warakomski Zbigniew Warszawa 35-39 466
Wasiak Wojciech Modlniczka 55-59 529
Wąsowski Rafał Gdańsk 25-29 427
Wejkuć Grzegorz Mragowo 35-39 521
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 284
Wiech Roman Olsztyn 45-49 287
Wieczorkowski Adrian Gdańsk 40-44 266
Wieteska Inga warszawa 25-29 253
Wilandt Konrad Gdynia 30-34 483
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 368
Wiora Maciej Zabrze 45-49 359
Witkowski Damian Krotoszyn 35-39 328
Wojtek Klekotko Bakalarzewo 50-54 505
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 552
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 561
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 35-39 309
Woźniak Arkadiusz Lublin 40-44 541
Wójcik Daniel Katowice 35-39 560
Wójcik Marcin Bartoszyce 25-29 305
Wrzesiński Piotr Warszawa 30-34 257
Wydra Krzysztof Białystok 35-39 549
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 572
Zalewski Slawomir Gdańsk 40-44 -
Zaręba Krzysztof Warszawa 30-34 349
Zarzecki Adrian Warszawa 25-29 375
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 354
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 313
Zawadzki Artur Warszawa 35-39 324
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 535
Zdunek Radosław Gdańsk 25-29 330
Zielinski Aleksander (Mykowski Marcin, Zielińska Magdalena) Gdynia 35-39 603
Zieliński Adam Olsztyn 25-29 522
Zieliński Michał Warszawa 25-29 277
Ziółek Marcin Warszawa 35-39 429
Zych Bartek Warszawa 40-44 454
Żebrowski Marek Ostrołęka 25-29 377
Żukowska Basia Lublin 45-49 542
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon