Elemental Tri Series Blachownia 2016 - dystans olimpijski - wyniki

2016-07-31 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 373 Przybysz Michał M30 1 1 00:23:20 (11)00:02:06 (17)00:56:44 (1)00:01:35 (16)00:39:55 (4) 02:03:40
2 180 Woźniak Jakub dotsport dotsport M25 1 2 00:26:54 (55)00:01:52 (6)00:58:28 (2)00:01:21 (2)00:36:04 (1) 02:04:39 00:00:59
3 184 Awruk Bartosz NADAKTYWNI wawruk.pl M30 2 3 00:22:33 (6)00:01:58 (9)00:59:34 (8)00:01:41 (25)00:41:39 (19) 02:07:25 00:03:45
4 421 Szczużewski Andrzej Gmina Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie M25 2 4 00:24:00 (16)00:02:11 (26)01:00:45 (21)00:01:35 (18)00:39:49 (3) 02:08:20 00:04:40
5 217 Zarzecki Adrian TRINERGY TEAM M25 3 5 00:22:22 (5)00:01:55 (8)01:02:19 (48)00:01:43 (29)00:40:04 (6) 02:08:23 00:04:43
6 440 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M30 3 6 00:22:53 (8)00:01:50 (4)01:02:02 (42)00:01:26 (6)00:41:17 (16) 02:09:29 00:05:49
7 345 Olejnik Bartosz DOTSPORT M18 1 7 00:25:35 (25)00:02:05 (16)01:00:12 (12)00:01:23 (4)00:40:25 (9) 02:09:40 00:06:00
8 274 Bratek Mariusz M25 4 8 00:26:16 (40)00:01:59 (10)00:59:42 (10)00:01:40 (24)00:40:34 (10) 02:10:12 00:06:32
9 380 Kubat Mateusz Triathlon X-Team M25 5 9 00:22:07 (4)00:01:45 (3)01:01:28 (35)00:01:29 (7)00:40:00 (5) 00:04:00 02:10:49 00:07:09
10 446 Kuśka Adam GTT GLIWICE/ WLKS Kmicic Częstochowa/ ETIXX M18 2 10 00:26:41 (46)00:01:37 (1)00:59:39 (9)00:01:18 (1)00:42:10 (24) 02:11:26 00:07:46
11 248 Szczotka Mariusz AT Team LABOSPORT Team Super Print M40 1 11 00:26:02 (34)00:02:45 (93)00:59:03 (4)00:02:25 (153)00:41:53 (20) 02:12:08 00:08:28
12 400 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M40 2 12 00:24:54 (18)00:02:16 (37)01:00:47 (23)00:01:58 (76)00:42:19 (25) 02:12:14 00:08:34
13 403 Jurkiewicz Mariusz M35 1 13 00:27:20 (68)00:02:32 (64)01:00:12 (11)00:01:56 (66)00:40:23 (8) 02:12:24 00:08:44
14 375 Sajdok Michał KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza M35 2 14 00:23:55 (14)00:02:05 (15)01:02:31 (52)00:01:48 (45)00:42:50 (29) 02:13:10 00:09:30
15 352 Woźnicki Piotr Unia Oświęcim M40 3 15 00:20:58 (1)00:02:47 (96)01:04:41 (76)00:01:47 (42)00:43:01 (31) 02:13:14 00:09:34
16 251 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 4 16 00:27:05 (61)00:01:39 (2)00:59:07 (5)00:01:23 (5)00:40:20 (7) 00:04:00 02:13:34 00:09:54
17 366 Bohater Piotr ZARA TEAM M35 3 17 00:26:42 (47)00:02:17 (38)01:01:14 (30)00:01:46 (40)00:42:08 (23) 02:14:06 00:10:26
18 422 Cieszynski Jacek Rowerowa Brzoza M50 1 18 00:26:19 (41)00:02:23 (50)01:01:36 (37)00:02:05 (98)00:41:59 (22) 02:14:21 00:10:41
19 277 Pupek Daniel AT Team (Akademia Triathlonu) M25 6 19 00:25:49 (29)00:02:08 (21)01:02:11 (46)00:01:50 (50)00:38:28 (2) 00:04:00 02:14:27 00:10:47
20 303 Staron Piotr M35 4 20 00:27:05 (62)00:02:43 (91)01:01:06 (27)00:02:15 (125)00:41:32 (18) 02:14:41 00:11:01
21 188 Sikorski Krystian 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M18 3 21 00:26:53 (54)00:02:00 (11)00:59:07 (6)00:01:35 (14)00:41:19 (17) 00:04:00 02:14:55 00:11:15
22 374 Mossoczy Zbigniew MAGAZYN TRIATHLON M40 4 22 00:27:10 (63)00:02:10 (24)00:58:37 (3)00:01:57 (69)00:45:21 (56) 02:15:15 00:11:35
23 594 Zwoliński Radosław M45 1 23 00:26:47 (51)00:02:39 (76)01:01:30 (36)00:02:06 (100)00:42:45 (28) 02:15:45 00:12:05
24 252 Baran Tomasz TRI N.E.G.U. M30 5 24 00:29:08 (106)00:02:49 (102)01:00:54 (24)00:02:03 (91)00:41:02 (14) 02:15:55 00:12:15
25 294 Mądry Wojciech TRINERGY TEAM M35 5 25 00:26:45 (50)00:02:24 (51)01:01:16 (32)00:01:57 (70)00:43:37 (37) 02:15:59 00:12:19
26 311 Karwala Łukasz AVIONAUT M35 6 26 00:25:27 (21)00:02:28 (58)01:02:09 (45)00:01:34 (12)00:44:35 (44) 02:16:13 00:12:33
27 203 Pokrywiński Marcin TRIoutlet M35 7 27 00:25:22 (19)00:02:07 (18)01:00:27 (16)00:01:55 (62)00:46:24 (70) 02:16:16 00:12:36
28 330 Mazur Marcin TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M35 8 28 00:27:26 (72)00:02:12 (27)01:01:14 (29)00:01:31 (10)00:44:16 (41) 02:16:39 00:12:59
29 235 Filipiak Robert M18 4 29 00:22:48 (7)00:02:01 (13)01:03:40 (66)00:01:34 (11)00:46:40 (75) 02:16:42 00:13:02
30 322 Gwiazdowski Sebastian M30 6 30 00:29:23 (117)00:02:46 (95)01:02:27 (51)00:01:44 (37)00:40:43 (13) 02:17:02 00:13:22
31 295 Dybek Mateusz AT Team/Kinesis Kraków Kinesis Fizjoterapia Kraków M35 9 31 00:23:58 (15)00:02:12 (28)01:01:52 (41)00:01:43 (33)00:47:22 (81) 02:17:07 00:13:27
32 259 Kornes Janusz TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M45 2 32 00:25:39 (27)00:01:53 (7)01:02:34 (54)00:01:53 (60)00:45:18 (54) 02:17:17 00:13:37
33 334 Chyliński Adam ANAL CUNT 1 - OS. TEAM M40 5 33 00:23:08 (10)00:02:26 (55)01:06:32 (102)00:02:12 (117)00:43:16 (33) 02:17:33 00:13:53
34 397 Turowiec Adam UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 6 34 00:25:30 (22)00:02:14 (32)01:00:13 (13)00:02:00 (82)00:47:53 (85) 02:17:50 00:14:10
35 430 Krzysztofik Jakub M30 7 35 00:24:50 (17)00:02:14 (31)01:03:11 (62)00:02:08 (106)00:45:46 (62) 02:18:09 00:14:29
36 385 Kurczewski Kamil PROTRI M25 7 36 00:26:40 (45)00:02:15 (34)01:01:15 (31)00:01:57 (71)00:46:26 (72) 02:18:33 00:14:53
37 224 Boral Piotr WLKS Kmicic Częstochowa M35 10 37 00:26:12 (39)00:02:24 (52)00:59:15 (7)00:01:52 (57)00:44:54 (50) 00:04:00 02:18:37 00:14:57
38 392 Garbacik Jacek SKB Stalowa Wola M45 3 38 00:30:24 (141)00:02:15 (33)01:01:46 (40)00:01:42 (27)00:42:37 (26) 02:18:44 00:15:04
39 262 Barszcz Marcin BEKO WMT BEKO M30 8 39 00:29:28 (121)00:02:35 (71)01:00:35 (17)00:01:56 (65)00:44:47 (49) 02:19:21 00:15:41
40 393 Lopianiak Tomasz LUKS Zorawina M40 7 40 00:28:53 (94)00:03:18 (150)01:02:18 (47)00:01:58 (78)00:42:56 (30) 02:19:24 00:15:44
41 291 Kuciński Benjamin BenQ-CoJaBiegne New Balance TEAM M30 9 41 00:25:26 (20)00:02:55 (115)01:07:38 (113)00:01:37 (22)00:41:57 (21) 02:19:33 00:15:53
42 515 Bugajski Arkadiusz M40 8 42 00:28:23 (89)00:02:28 (60)01:03:52 (71)00:01:48 (44)00:43:05 (32) 02:19:35 00:15:55
43 340 Goławski Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 10 43 00:29:48 (128)00:02:39 (78)01:00:14 (14)00:01:43 (30)00:45:23 (57) 02:19:46 00:16:06
44 256 Nowak Krzysztof M30 11 44 00:29:05 (103)00:04:19 (219)01:00:59 (25)00:02:06 (99)00:43:25 (35) 02:19:53 00:16:13
45 200 Bogus Rafał scout częstochowa M45 4 45 00:27:34 (77)00:02:52 (106)01:00:36 (18)00:01:53 (59)00:47:03 (78) 02:19:58 00:16:18
46 419 Szemelowski Lukasz M35 11 46 00:26:20 (42)00:02:21 (49)01:01:26 (34)00:02:04 (94)00:43:51 (38) 00:04:00 02:20:02 00:16:22
47 233 Karasiński Łukasz PG Team M25 8 47 00:27:01 (60)00:02:42 (86)01:01:46 (39)00:01:43 (32)00:47:17 (80) 02:20:30 00:16:50
48 202 Gutkowski Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 12 48 00:25:52 (31)00:02:33 (65)01:02:39 (57)00:01:45 (38)00:43:53 (39) 00:04:00 02:20:42 00:17:02
49 326 Bogucki Marcin Kuźnia Triathlonu M30 12 49 00:26:44 (49)00:02:35 (70)01:05:49 (94)00:02:03 (92)00:43:33 (36) 02:20:44 00:17:04
50 363 Stermach Irek M55 1 50 00:29:02 (100)00:02:55 (114)01:02:21 (49)00:02:18 (133)00:44:15 (40) 02:20:51 00:17:11
51 364 Delewska Kaja Triatlon X-Team/ Cafemobil Team K25 1 1 00:25:42 (28)00:02:30 (63)01:03:29 (65)00:04:44 (243)00:44:41 (46) 02:21:05 00:17:25
52 287 Wierzbicki Mateusz Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa M25 9 51 00:27:31 (76)00:02:37 (72)01:00:47 (22)00:01:35 (17)00:48:40 (98) 02:21:09 00:17:29
53 260 Boroń Michał M30 13 52 00:27:20 (69)00:02:26 (56)01:04:49 (81)00:01:51 (52)00:44:46 (48) 02:21:12 00:17:32
54 253 Rutkowski Paweł Tri NEGU M35 13 53 00:26:58 (58)00:02:13 (30)01:04:14 (75)00:01:30 (8)00:46:26 (71) 02:21:22 00:17:42
55 520 Jabłoński Tomasz Cafemobil Team M30 14 54 00:28:59 (96)00:02:50 (103)01:02:33 (53)00:01:43 (34)00:45:21 (55) 02:21:26 00:17:46
56 444 Gwizdała Cezary Kuźnia Triathlonu M45 5 55 00:27:01 (59)00:02:52 (105)01:04:48 (79)00:02:07 (101)00:44:39 (45) 02:21:27 00:17:47
57 258 Kuffel Piotr BGK Kuźnia Triathlonu M30 15 56 00:26:09 (37)00:02:34 (69)01:04:45 (78)00:02:23 (148)00:45:45 (61) 02:21:37 00:17:57
58 381 Wandzioch Krzysztof Białe Miśki Suwałki Wandzioch Team, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 5 57 00:23:22 (12)00:03:22 (157)01:10:21 (146)00:01:59 (81)00:42:39 (27) 02:21:42 00:18:02
59 208 Małek Piotr M35 14 58 00:27:16 (66)00:03:44 (187)01:02:53 (60)00:02:33 (172)00:45:17 (53) 02:21:43 00:18:03
60 410 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 6 59 00:26:03 (35)00:02:05 (14)01:02:05 (44)00:03:03 (214)00:44:34 (43) 00:04:00 02:21:50 00:18:10
61 193 Minuth Łukasz Smaruj Na Trening LOTOS Running Team M30 16 60 00:26:11 (38)00:02:40 (82)01:02:35 (55)00:01:51 (53)00:48:39 (97) 02:21:56 00:18:16
62 190 Rachwalik Tomasz AKS Polonia Warszawa M40 9 61 00:29:21 (116)00:02:40 (81)01:02:38 (56)00:02:01 (85)00:45:23 (58) 02:22:03 00:18:23
63 50 Chorąziak Witold IM 2010 M45 7 62 00:27:23 (71)00:02:28 (59)01:01:08 (28)00:02:37 (181)00:48:44 (100) 02:22:21 00:18:41
64 241 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 17 63 00:26:48 (52)00:02:30 (62)01:05:10 (86)00:02:09 (107)00:45:51 (63) 02:22:28 00:18:48
65 189 Skolik Maksymilian M40 10 64 00:33:12 (195)00:02:34 (67)01:01:24 (33)00:02:20 (139)00:43:24 (34) 02:22:54 00:19:14
66 214 Fijałkowski Tomasz Nadaktywni M35 15 65 00:23:08 (9)00:02:39 (79)01:02:43 (58)00:02:05 (96)00:48:24 (92) 00:04:00 02:22:59 00:19:19
67 286 Radomski Kamil Pozytywnie Aktywni M30 18 66 00:30:02 (132)00:02:18 (39)01:00:24 (15)00:02:20 (138)00:47:58 (86) 02:23:01 00:19:21
68 204 Gadaj Grzegorz M30 19 67 00:26:06 (36)00:02:48 (98)01:02:03 (43)00:02:05 (97)00:50:03 (116) 02:23:06 00:19:26
69 433 Dryja Krzysztof M35 16 68 00:28:33 (90)00:03:28 (166)01:03:11 (63)00:01:57 (74)00:45:57 (65) 02:23:06 00:19:26
70 280 Mazurkiewicz Maciej Ekstremalni Strawczyn MEDITRANS M30 20 69 00:25:59 (33)00:02:39 (80)01:06:00 (96)00:01:44 (35)00:46:53 (76) 02:23:15 00:19:35
71 275 Żelichowski Artur Kęckie Harpagany M40 11 70 00:31:32 (166)00:02:40 (83)01:07:36 (112)00:01:34 (13)00:40:37 (12) 02:24:00 00:20:20
72 376 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 17 71 00:29:09 (107)00:02:29 (61)01:04:48 (80)00:01:47 (41)00:46:12 (69) 02:24:25 00:20:45
73 181 Pardygał Tomasz LABOSPORT Team M40 12 72 00:29:24 (118)00:02:21 (47)01:02:46 (59)00:02:12 (118)00:48:05 (88) 02:24:48 00:21:08
74 368 Palka Jacek KLIfornia Tri, Limanowa Forrest M35 18 73 00:26:55 (56)00:02:43 (92)01:04:45 (77)00:02:16 (128)00:48:25 (93) 02:25:04 00:21:24
75 288 Miśkowiec Janusz KLI fornia Tri M40 13 74 00:30:14 (134)00:03:05 (130)01:01:04 (26)00:02:07 (104)00:48:35 (96) 02:25:04 00:21:24
76 413 Strzelecki Grzegorz GVT M35 19 75 00:29:09 (108)00:02:20 (45)01:02:24 (50)00:01:40 (23)00:49:38 (110) 02:25:10 00:21:30
77 338 Kutny Bartosz Łomża M30 21 76 00:23:45 (13)00:02:13 (29)01:05:17 (88)00:02:27 (159)00:51:28 (138) 02:25:11 00:21:31
78 350 Kluza Dawid M25 10 77 00:29:06 (104)00:02:51 (104)01:06:08 (98)00:01:43 (31)00:45:57 (66) 02:25:45 00:22:05
79 429 Dzierszko Rafał Nadaktywni M35 20 78 00:27:13 (64)00:02:09 (23)01:00:39 (19)00:02:16 (127)00:53:42 (178) 02:25:59 00:22:19
80 198 Ratajek Dawid M30 22 79 00:28:03 (85)00:03:22 (156)01:03:09 (61)00:02:11 (113)00:49:25 (106) 02:26:09 00:22:29
81 264 Kuczyński Kamil KT Water Knights Zabierzow M40 14 80 00:25:33 (23)00:02:42 (89)01:03:45 (69)00:02:44 (194)00:47:27 (82) 00:04:00 02:26:12 00:22:32
82 281 Klepacki Tomasz KS Triathlon Rawa M60 1 81 00:26:38 (44)00:02:33 (66)01:09:15 (130)00:02:02 (89)00:46:08 (67) 02:26:35 00:22:55
83 420 Chmiel Piotr Nurt Mostki / Biegnę, żeby Bartek mógł biegać M45 8 82 00:31:54 (171)00:02:52 (108)01:09:38 (135)00:01:50 (51)00:40:36 (11) 02:26:51 00:23:11
84 197 Nowak Dawid Ruch Kluch Akadema Biegacza SALOS WODNA M35 21 83 00:32:57 (188)00:02:37 (73)01:04:10 (73)00:01:41 (26)00:45:30 (60) 02:26:56 00:23:16
85 207 Otto Tomasz M25 11 84 00:29:04 (102)00:02:56 (118)01:06:28 (100)00:02:00 (84)00:47:05 (79) 02:27:33 00:23:53
86 236 Czajka Maciej Nadaktywni Białystok M25 12 85 00:25:52 (30)00:02:25 (53)01:06:49 (105)00:02:28 (163)00:50:11 (120) 02:27:46 00:24:06
87 271 Stermach Beate K25 2 2 00:22:03 (2)00:02:19 (41)01:08:36 (123)00:01:45 (39)00:53:07 (168) 02:27:49 00:24:09
88 307 Jadwiszczak Artur LSKK Bełchatów M40 15 86 00:30:20 (137)00:03:46 (190)01:04:10 (74)00:02:25 (155)00:47:39 (83) 02:28:21 00:24:41
89 292 Kotula Jakub Biegnę, żeby Bartek mógł biegać M30 23 87 00:30:59 (153)00:03:29 (168)01:03:46 (70)00:01:57 (75)00:48:16 (89) 02:28:26 00:24:46
90 237 Zych Piotr M40 16 88 00:27:39 (78)00:03:35 (177)01:03:21 (64)00:02:16 (129)00:52:03 (148) 02:28:52 00:25:12
91 298 Halska Ania K30 1 3 00:29:17 (112)00:02:38 (74)01:10:12 (145)00:01:55 (63)00:45:08 (52) 02:29:11 00:25:31
92 435 Kuczyk Szymon Coveris Cycling Team M35 22 89 00:26:43 (48)00:02:48 (101)01:04:53 (84)00:02:28 (162)00:52:42 (162) 02:29:35 00:25:55
93 439 Bielenica Beata Tri NEGU K30 2 4 00:31:11 (159)00:02:16 (36)01:09:41 (136)00:01:21 (3)00:45:07 (51) 02:29:36 00:25:56
94 370 Rzepecki Dariusz Crossfit Hussars M30 24 90 00:26:56 (57)00:03:15 (147)01:08:42 (124)00:02:47 (200)00:49:01 (104) 02:30:40 00:27:00
95 388 Lebioda Adam Wujek Biega Katowice M45 9 91 00:27:57 (81)00:02:34 (68)01:08:46 (125)00:01:51 (54)00:49:49 (113) 02:30:56 00:27:16
96 196 Chojnacki Piotr Fit Expert Gym Fit Expert Gym M50 2 92 00:27:55 (80)00:02:58 (121)01:03:41 (67)00:02:25 (154)00:54:17 (184) 02:31:15 00:27:35
97 309 Czekirda Radosław Wieliszew Heron Team M50 3 93 00:30:29 (144)00:02:56 (119)01:05:46 (92)00:02:13 (122)00:50:00 (115) 02:31:24 00:27:44
98 314 Mądry Marcin StartMetaBania M30 25 94 00:29:07 (105)00:02:39 (77)01:09:15 (131)00:01:42 (28)00:48:46 (102) 02:31:29 00:27:49
99 349 Kasiński Marcin KielceTeam M30 26 95 00:30:39 (147)00:02:48 (100)01:05:45 (91)00:01:58 (77)00:50:31 (124) 02:31:41 00:28:01
100 371 Tomica Anna AT-Sport K18 1 5 00:25:56 (32)00:02:27 (57)01:06:21 (99)00:01:50 (49)00:51:13 (134) 00:04:00 02:31:47 00:28:07
101 243 Tudek Agata LDI K30 3 6 00:25:35 (24)00:02:01 (12)01:08:05 (120)00:04:31 (241)00:51:39 (140) 02:31:52 00:28:12
102 266 Świątek Wojciech M25 13 96 00:27:26 (73)00:02:55 (116)01:12:50 (169)00:01:54 (61)00:46:54 (77) 02:31:58 00:28:18
103 269 Wojtek Klekotko OILTRANSFER sport team M50 4 97 00:30:23 (140)00:03:20 (153)01:06:01 (97)00:02:07 (102)00:50:51 (129) 02:32:42 00:29:02
104 289 Łakomy Adam M45 10 98 00:28:39 (92)00:02:26 (54)01:07:40 (114)00:01:59 (79)00:52:00 (147) 02:32:43 00:29:03
105 270 Łysiuk Maciej Nadaktywni M30 27 99 00:29:16 (111)00:02:18 (40)01:06:47 (104)00:01:49 (47)00:52:40 (160) 02:32:49 00:29:09
106 268 Kucharski Michal Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 23 100 00:29:48 (127)00:03:07 (135)01:09:15 (129)00:01:55 (64)00:48:48 (103) 02:32:53 00:29:13
107 218 Boral Hubert SCOUT TEAM M30 28 101 00:32:14 (177)00:02:38 (75)01:01:46 (38)00:02:00 (83)00:54:16 (183) 02:32:54 00:29:14
108 206 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M35 24 102 00:28:18 (87)00:03:33 (174)01:07:46 (115)00:02:22 (147)00:51:06 (133) 02:33:05 00:29:25
109 62 Mielke Raphael M50 5 103 00:28:37 (91)00:02:08 (20)01:03:42 (68)00:02:10 (111)00:56:31 (199) 02:33:08 00:29:28
110 519 Domitrz Mariusz NADAKTYWNI M35 25 104 00:27:20 (70)00:03:38 (178)01:07:26 (110)00:02:17 (131)00:52:32 (159) 02:33:13 00:29:33
111 226 Drosik Szymon M25 14 105 00:29:38 (126)00:03:02 (128)01:04:52 (83)00:01:56 (67)00:49:49 (112) 00:04:00 02:33:17 00:29:37
112 378 Zielinski Krystian X-Triathlon Team M35 26 106 00:29:36 (125)00:02:16 (35)01:07:16 (108)00:01:52 (56)00:52:23 (154) 02:33:23 00:29:43
113 405 Musiał Marcin M40 17 107 00:29:03 (101)00:03:21 (155)01:05:46 (93)00:02:30 (166)00:52:53 (165) 02:33:34 00:29:54
114 442 Jakubowski Zbigniew M45 11 108 00:30:21 (138)00:02:42 (88)01:05:15 (87)00:02:30 (168)00:52:45 (163) 02:33:34 00:29:54
115 341 Bień Maciej M40 18 109 00:26:23 (43)00:02:08 (19)01:11:08 (152)00:01:49 (46)00:52:10 (150) 02:33:37 00:29:57
116 390 Czado Artur M25 15 110 00:31:03 (155)00:02:55 (113)01:09:03 (128)00:01:31 (9)00:49:12 (105) 02:33:44 00:30:04
117 360 Ihnatowicz Arkadiusz M45 12 111 00:29:33 (123)00:03:20 (152)01:05:18 (89)00:02:26 (156)00:53:11 (169) 02:33:49 00:30:09
118 354 Paruta Lorenzo Brembo Poland Team M50 6 112 00:30:49 (150)00:02:21 (48)01:06:43 (103)00:02:20 (141)00:47:47 (84) 00:04:00 02:33:59 00:30:19
119 408 Sekrecki Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ M25 16 114 00:30:31 (145)00:02:54 (112)01:07:12 (106)00:02:42 (192)00:50:46 (127) 02:34:06 00:30:26
120 185 Maciejczyk Marcin AKS Dragon M30 29 113 00:31:02 (154)00:02:58 (120)01:05:53 (95)00:02:08 (105)00:52:03 (149) 02:34:06 00:30:26
121 389 Matyja Andrzej M35 27 115 00:35:03 (220)00:04:18 (218)01:07:47 (116)00:02:21 (143)00:44:43 (47) 02:34:12 00:30:32
122 369 Wejkuc Grzegorz M35 28 116 00:31:09 (158)00:03:13 (144)01:07:30 (111)00:02:16 (126)00:50:05 (118) 02:34:12 00:30:32
123 438 Dziwoki Paweł Nie lubię cardio Piekarnia Szymura M25 17 117 00:29:30 (122)00:03:47 (191)01:09:49 (139)00:02:09 (108)00:49:25 (109) 02:34:41 00:31:01
124 387 Skiba Stanisław M55 2 118 00:27:15 (65)00:04:44 (228)01:09:27 (133)00:02:41 (189)00:50:36 (126) 02:34:42 00:31:02
125 418 Szymura Mateusz Nie lubię cardio M25 18 119 00:30:34 (146)00:04:15 (216)01:11:13 (153)00:02:55 (207)00:45:57 (64) 02:34:54 00:31:14
126 325 Trzeciak Piotr M30 30 120 00:27:30 (75)00:03:51 (195)01:08:50 (126)00:02:26 (157)00:52:28 (157) 02:35:05 00:31:25
127 257 Choryłek Leszek M45 13 121 00:31:14 (162)00:02:56 (117)01:04:57 (85)00:02:24 (151)00:53:35 (176) 02:35:06 00:31:26
128 409 Terech Tomasz M40 19 122 00:27:52 (79)00:03:25 (161)01:15:10 (190)00:02:14 (124)00:46:30 (73) 02:35:11 00:31:31
129 386 Wieczorek Katarzyna Iron Triathlon Pleszew K25 3 7 00:29:19 (114)00:02:53 (110)01:09:41 (137)00:02:18 (134)00:51:03 (132) 02:35:15 00:31:35
130 406 Pośpiech Paweł M18 6 123 00:32:35 (184)00:03:08 (136)01:12:55 (171)00:02:21 (146)00:44:29 (42) 02:35:28 00:31:48
131 296 Kołodziej Marcin Pozytywnie Aktywni M40 20 124 00:33:33 (202)00:02:21 (46)01:07:55 (118)00:02:11 (116)00:49:46 (111) 02:35:47 00:32:07
132 412 Protasiewicz Piotr ImageCyclingTeam M45 14 125 00:33:37 (205)00:03:00 (123)01:03:56 (72)00:02:24 (152)00:53:13 (171) 02:36:10 00:32:30
133 234 Kisiel Anita WLKS Kmicic Częstochowa ARiMR Częstochowa K40 1 8 00:29:01 (98)00:03:02 (127)01:10:05 (143)00:01:59 (80)00:52:15 (151) 02:36:22 00:32:42
134 434 Gapiński Kamil LABOSPORT Team M30 31 126 00:30:11 (133)00:03:06 (134)01:11:39 (158)00:02:46 (196)00:48:42 (99) 02:36:23 00:32:43
135 426 Pietrasik Łukasz M30 32 127 00:29:01 (99)00:02:52 (107)01:10:56 (150)00:01:49 (48)00:51:45 (143) 02:36:24 00:32:44
136 353 Trus Mariusz Lekarska Grupa Kolarska Lekarska Grupa Kolarska M40 21 128 00:29:26 (119)00:03:31 (170)01:05:32 (90)00:03:12 (219)00:55:18 (192) 02:36:59 00:33:19
137 328 Zakrzewska Ewa K35 1 9 00:28:41 (93)00:02:40 (84)01:13:10 (174)00:01:57 (72)00:50:35 (125) 02:37:03 00:33:23
138 367 Wałpuski Adam Kuźnia Triathlonu M18 7 129 00:29:11 (109)00:03:42 (185)01:08:34 (121)00:02:53 (206)00:53:00 (166) 02:37:20 00:33:40
139 404 Mruszczyk Marcin M35 29 130 00:33:08 (191)00:03:28 (165)01:10:32 (148)00:02:30 (167)00:47:59 (87) 02:37:37 00:33:57
140 402 Łyczak Lucjan M35 30 131 00:31:55 (173)00:03:12 (143)01:08:52 (127)00:02:02 (88)00:51:46 (144) 02:37:48 00:34:08
141 192 Wójcik Marcin Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M25 19 132 00:31:50 (170)00:02:19 (42)01:11:01 (151)00:01:52 (55)00:50:53 (130) 02:37:55 00:34:15
142 283 Piękoś Jakub M18 8 133 00:32:45 (187)00:03:12 (142)01:11:15 (154)00:02:01 (86)00:48:45 (101) 02:37:58 00:34:18
143 231 Sulka Paweł AZAGO M40 22 134 00:30:52 (151)00:03:04 (129)01:09:53 (141)00:02:35 (178)00:51:38 (139) 02:38:01 00:34:21
144 336 Cuszlag Jakub WTT Warszawa M50 7 135 00:31:34 (167)00:03:16 (148)01:09:52 (140)00:02:13 (121)00:51:15 (135) 02:38:10 00:34:30
145 358 Makowski Robert M40 23 136 00:38:05 (231)00:03:01 (124)01:04:49 (82)00:02:11 (115)00:50:04 (117) 02:38:11 00:34:31
146 516 Strasz Katarzyna K35 2 10 00:32:35 (183)00:02:42 (87)01:09:29 (134)00:02:17 (130)00:51:22 (136) 02:38:25 00:34:45
147 310 Lizura Sławomir M30 33 137 00:29:59 (131)00:03:19 (151)01:10:41 (149)00:02:19 (135)00:52:16 (152) 02:38:34 00:34:54
148 278 Kwiecień Katarzyna 3Flow Triathlon Team K35 3 11 00:32:58 (189)00:02:10 (25)01:11:35 (157)00:01:36 (20)00:50:23 (123) 02:38:43 00:35:03
149 221 Janecki Jacek M35 31 138 00:35:01 (219)00:03:01 (126)01:07:51 (117)00:02:09 (109)00:50:46 (128) 02:38:48 00:35:08
150 313 Gruszka Michał M40 24 139 00:33:01 (190)00:03:24 (158)01:10:07 (144)00:02:02 (90)00:50:16 (121) 02:38:50 00:35:10
151 272 Mik Karol M18 9 140 00:31:08 (157)00:03:58 (200)01:15:00 (186)00:02:39 (186)00:46:34 (74) 02:39:19 00:35:39
152 279 Zawieska Kuba M30 34 141 00:29:18 (113)00:03:28 (164)01:12:53 (170)00:02:21 (145)00:51:44 (142) 02:39:44 00:36:04
153 320 Kraska Wiesław M30 35 142 00:30:44 (149)00:03:08 (137)01:13:29 (178)00:02:35 (177)00:50:21 (122) 02:40:16 00:36:36
154 304 Sufranowicz Jerzy Triathlon Dąbrowa Gornicza M60 2 143 00:30:58 (152)00:02:09 (22)01:11:24 (156)00:02:21 (142)00:53:30 (174) 02:40:21 00:36:41
155 432 Górecko Michał BPSC TEAM M35 32 144 00:32:09 (175)00:05:33 (237)01:11:41 (159)00:02:39 (185)00:48:27 (94) 02:40:29 00:36:49
156 428 Musiał Grzegorz Wolbrom Team M30 36 145 00:33:37 (204)00:04:12 (213)01:15:06 (189)00:02:20 (137)00:45:25 (59) 02:40:40 00:37:00
157 372 Grabowski Przemysław M35 33 146 00:28:57 (95)00:04:03 (206)01:12:14 (164)00:03:02 (213)00:53:13 (170) 02:41:30 00:37:50
158 414 Barczyk Andrzej Wolbrom Team Barczyk Zakład Mięsny M40 25 147 00:33:34 (203)00:03:59 (203)01:13:29 (177)00:02:24 (150)00:48:20 (91) 02:41:46 00:38:06
159 215 Łanek Dariusz Fit Expert Gym M55 3 148 00:31:06 (156)00:03:14 (145)01:08:36 (122)00:02:38 (182)00:56:42 (201) 02:42:16 00:38:36
160 199 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M60 3 149 00:32:41 (185)00:04:21 (220)01:07:24 (109)00:03:03 (215)00:54:56 (189) 02:42:25 00:38:45
161 261 Kempa Maciej M40 26 150 00:30:25 (143)00:03:43 (186)01:17:15 (205)00:02:38 (184)00:48:32 (95) 02:42:33 00:38:53
162 284 Sitek Grzegorz Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M40 27 151 00:30:23 (139)00:02:41 (85)01:09:21 (132)00:03:00 (211)00:57:14 (204) 02:42:39 00:38:59
163 398 Wiech Roman M45 15 152 00:27:18 (67)00:03:06 (133)01:08:01 (119)00:02:46 (197)01:01:43 (222) 02:42:53 00:39:13
164 301 Sobala Krzysztof M30 37 153 00:33:29 (200)00:03:40 (181)01:11:55 (161)00:02:01 (87)00:51:58 (145) 02:43:03 00:39:23
165 194 Wasilewski Aleksander Nestle Fitness Cycling Team M40 28 154 00:33:59 (208)00:04:11 (211)01:09:44 (138)00:02:52 (205)00:52:27 (156) 02:43:13 00:39:33
166 382 Wysocki Tomasz Nadaktywni M35 34 155 00:30:17 (136)00:05:07 (234)01:13:11 (175)00:02:39 (187)00:51:59 (146) 02:43:14 00:39:34
167 263 Haber Marcin M25 20 156 00:39:20 (235)00:03:45 (188)01:17:26 (206)00:01:36 (19)00:41:14 (15) 02:43:21 00:39:41
168 379 Pilch Michał 1984 M30 38 157 00:32:43 (186)00:03:56 (198)01:07:14 (107)00:02:55 (208)00:52:46 (164) 00:04:00 02:43:34 00:39:54
169 238 Szymczyk Tomasz M30 39 158 00:35:27 (223)00:03:46 (189)01:13:32 (179)00:01:35 (15)00:49:25 (107) 02:43:46 00:40:06
170 518 Skudlik Tomasz UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska M40 29 159 00:32:19 (180)00:02:59 (122)01:17:50 (209)00:02:28 (164)00:48:16 (90) 02:43:52 00:40:12
171 323 Muszynski Marek Rise&Shine M40 30 160 00:29:57 (130)00:04:12 (215)01:13:23 (176)00:02:27 (160)00:54:27 (186) 02:44:27 00:40:47
172 355 Kowalczyk Monika K18 2 12 00:33:32 (201)00:02:48 (99)01:14:48 (184)00:02:18 (132)00:51:25 (137) 02:44:50 00:41:10
173 344 Madejski Sylwester RAPID M40 31 161 00:35:11 (221)00:03:53 (197)01:06:30 (101)00:03:38 (231)00:56:10 (196) 02:45:22 00:41:42
174 290 Bartecka Sabina HRmax Żory HRmax Żory K35 4 13 00:31:38 (168)00:02:52 (109)01:14:41 (183)00:01:57 (73)00:54:14 (182) 02:45:23 00:41:43
175 427 Zielinski Piotr JWK LUBLINIEC M35 35 162 00:30:41 (148)00:03:21 (154)01:12:41 (167)00:02:44 (195)00:56:33 (200) 02:46:00 00:42:20
176 187 Wróbel Grzegorz UKP RUDA ŚLĄSKA M40 32 163 00:28:02 (84)00:03:35 (176)01:12:58 (172)00:02:20 (140)00:59:41 (214) 02:46:37 00:42:57
177 282 Pacana Krzysztof M25 21 164 00:29:28 (120)00:03:33 (171)01:15:27 (195)00:02:21 (144)00:55:51 (193) 02:46:39 00:42:59
178 178 Dyga Błażej Bellator-Park M35 36 165 00:26:50 (53)00:03:57 (199)01:19:09 (214)00:03:16 (223)00:53:35 (177) 02:46:46 00:43:06
179 245 Łuczak Radek M45 16 166 00:33:53 (207)00:03:59 (202)01:10:29 (147)00:04:16 (240)00:54:10 (181) 02:46:47 00:43:07
180 242 Pilarski Piotr M35 37 167 00:34:34 (211)00:04:03 (205)01:14:18 (182)00:02:28 (165)00:51:43 (141) 02:47:06 00:43:26
181 324 Kudela Piotr M40 33 168 00:30:15 (135)00:03:52 (196)01:12:43 (168)00:02:50 (204)00:57:47 (207) 02:47:28 00:43:48
182 182 Kapica Marek M35 38 169 00:34:00 (209)00:02:54 (111)01:16:45 (204)00:01:37 (21)00:52:21 (153) 02:47:37 00:43:57
183 315 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M45 17 170 00:28:59 (97)00:03:01 (125)01:27:24 (235)00:02:05 (95)00:46:11 (68) 02:47:40 00:44:00
184 212 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 34 171 00:29:21 (115)00:02:46 (94)01:19:40 (215)00:01:47 (43)00:55:15 (191) 02:48:50 00:45:10
185 229 Wola Radosław M40 35 172 00:29:34 (124)00:03:48 (192)01:12:11 (163)00:02:32 (170)01:00:54 (218) 02:48:59 00:45:19
186 239 Mularczyk Sebastian victoria zawiercie M35 39 173 00:31:27 (164)00:03:06 (132)01:10:00 (142)00:02:11 (112)00:58:29 (208) 00:04:00 02:49:12 00:45:32
187 415 Hanczar Paweł M40 36 174 00:34:55 (215)00:05:39 (239)01:15:13 (191)00:03:37 (230)00:50:06 (119) 02:49:29 00:45:49
188 443 Niewiadomski Tomasz M30 40 175 00:31:44 (169)00:03:29 (167)01:17:44 (208)00:03:09 (218)00:53:49 (180) 02:49:56 00:46:16
189 395 Anysz Paweł M40 37 176 00:29:56 (129)00:04:04 (208)01:11:42 (160)00:03:18 (226)01:01:20 (220) 02:50:20 00:46:40
190 383 Meksa Patrycja CelIronMan K40 2 14 00:32:01 (174)00:04:34 (224)01:12:33 (165)00:03:03 (216)00:59:09 (211) 02:51:20 00:47:40
191 441 Ferenc Stanisław WSSK M30 41 177 00:30:24 (142)00:04:29 (223)01:13:06 (173)00:02:41 (190)01:00:52 (217) 02:51:32 00:47:52
192 240 Sędzielewski Mariusz M45 18 178 00:41:32 (244)00:03:26 (162)01:11:58 (162)00:02:43 (193)00:52:28 (158) 02:52:07 00:48:27
193 351 Dygas Jakub M30 42 179 00:33:09 (192)00:06:03 (244)01:18:53 (212)00:04:16 (239)00:49:55 (114) 02:52:16 00:48:36
194 356 Mazurkiewicz Tomasz M30 43 180 00:38:49 (233)00:02:47 (97)01:13:54 (181)00:02:35 (176)00:54:24 (185) 02:52:29 00:48:49
195 228 Suchowierski Dariusz M30 44 181 00:34:41 (212)00:03:41 (184)01:16:21 (201)00:01:44 (36)00:56:13 (198) 02:52:40 00:49:00
196 517 Połomka Artur Maraton Leszno M50 8 182 00:28:11 (86)00:05:19 (235)01:14:59 (185)00:03:34 (229)01:00:50 (216) 02:52:52 00:49:12
197 230 Ostrowski Michał NEW BALANCE ESKA TEAM / 12tri.pl M35 40 183 00:29:14 (110)00:03:50 (194)01:12:35 (166)00:02:34 (174)01:05:10 (230) 02:53:23 00:49:43
198 348 Jędrycha Artur M40 38 184 00:32:20 (181)00:04:35 (226)01:20:42 (218)00:02:48 (201)00:53:19 (172) 02:53:45 00:50:05
199 327 Tokarz Jacek IM2018 M30 45 185 00:27:58 (82)00:06:09 (245)01:21:01 (220)00:02:36 (179)00:56:13 (197) 02:53:57 00:50:17
200 362 Skrabel Magdalena 3Flow Triathlon Team K30 4 15 00:33:17 (197)00:03:10 (141)01:17:37 (207)00:03:01 (212)00:56:57 (202) 02:54:02 00:50:22
201 300 Jarecki Paweł M40 39 186 00:34:58 (217)00:03:33 (172)01:15:15 (192)00:01:52 (58)00:58:46 (210) 02:54:23 00:50:43
202 249 Welm Grzegorz Zabiegani Częstochowa M45 19 187 00:39:59 (240)00:04:17 (217)01:19:05 (213)00:02:03 (93)00:49:25 (108) 02:54:49 00:51:09
203 306 Wojtaluk Arkadiusz MASOVIA M25 22 188 00:35:25 (222)00:03:41 (183)01:16:13 (200)00:02:31 (169)00:57:04 (203) 02:54:54 00:51:14
204 299 Rembowicz Katarzyna Kumiałka K30 5 16 00:39:42 (239)00:03:41 (182)01:16:42 (203)00:02:47 (198)00:52:24 (155) 02:55:15 00:51:35
205 401 Gwiazda Filip M18 10 189 00:34:59 (218)00:04:59 (231)01:15:25 (194)00:02:33 (171)00:57:20 (205) 02:55:17 00:51:37
206 273 Rydecki Paweł M50 9 190 00:37:35 (229)00:04:50 (229)01:15:02 (187)00:03:13 (220)00:54:41 (187) 02:55:21 00:51:41
207 317 Jarmołowicz Artur Jarmołowicz Team M40 40 191 00:32:12 (176)00:02:43 (90)01:17:58 (210)00:02:19 (136)01:01:27 (221) 02:56:38 00:52:58
208 431 Kościelny Wojciech NOGI MNIE BOLĄ... M35 41 192 00:39:11 (234)00:04:11 (212)01:20:12 (217)00:02:07 (103)00:51:01 (131) 02:56:43 00:53:03
209 183 Skałbania Krzysztof Jachaś Team Sp z.o.o M30 46 194 00:28:19 (88)00:05:23 (236)01:11:16 (155)00:02:56 (209)01:08:57 (236) 02:56:51 00:53:11
210 232 Chobot Krzysztof M35 42 193 00:32:17 (179)00:03:16 (149)01:25:48 (233)00:01:57 (68)00:53:33 (175) 02:56:51 00:53:11
211 399 Wiech Ewa K45 1 17 00:41:19 (243)00:03:09 (140)01:15:39 (196)00:02:34 (175)00:54:42 (188) 02:57:23 00:53:43
212 342 Czichy Barbara WKB Meta Lubliniec K50 1 18 00:35:49 (225)00:03:15 (146)01:23:40 (227)00:02:48 (202)00:53:24 (173) 02:58:56 00:55:16
213 247 Jabłonowski Andrzej Fundacja Ojcostwo Mistrzostwo M45 20 195 00:32:30 (182)00:04:28 (222)01:20:43 (219)00:02:47 (199)00:58:31 (209) 02:58:59 00:55:19
214 308 Kułtoniak Robert M40 41 196 00:32:17 (178)00:04:04 (207)01:16:36 (202)00:03:52 (234)01:02:34 (225) 02:59:23 00:55:43
215 285 Piotrowska Magdalena K25 4 19 00:25:37 (26)00:03:49 (193)01:24:41 (230)00:02:11 (114)01:03:29 (227) 02:59:47 00:56:07
216 347 Sacewicz Monika LABOSPORT Team APEXnet K40 3 20 00:33:10 (194)00:03:34 (175)01:21:28 (221)00:02:13 (119)00:59:48 (215) 03:00:14 00:56:34
217 417 Banaś Łukasz Ckm Włókniarz Anex M35 43 197 00:33:27 (199)00:03:30 (169)01:18:29 (211)00:02:23 (149)01:02:31 (224) 03:00:20 00:56:40
218 201 Kaźmierczak Krzysztof M55 4 198 00:27:27 (74)00:03:09 (138)01:13:46 (180)00:03:14 (221)01:13:03 (237) 03:00:39 00:56:59
219 407 Michalska Agata UAM TRIATHLON POZNAŃ K25 5 21 00:31:18 (163)00:03:09 (139)01:15:49 (198)00:02:09 (110)01:08:18 (234) 03:00:43 00:57:03
220 246 Kolesiński Mateusz M40 42 199 00:35:41 (224)00:04:59 (230)01:22:28 (224)00:02:13 (120)00:56:01 (194) 03:01:22 00:57:42
221 359 Szczepańska Kinga cpryzmat K25 6 22 00:34:57 (216)00:02:19 (44)01:23:06 (225)00:02:14 (123)00:59:20 (212) 03:01:56 00:58:16
222 297 Kołodziej Antoni M60 4 200 00:39:40 (238)00:03:39 (180)01:15:50 (199)00:03:18 (227)01:00:54 (219) 03:03:22 00:59:42
223 377 Lasoń Krzysztof UKS "Dziesiątka" Radomsko lub wybierz z listy M55 5 201 00:33:40 (206)00:03:33 (173)01:15:48 (197)00:03:06 (217)01:08:09 (233) 03:04:16 01:00:36
224 191 Pawłowicz Dorota Kuźnia Triathlonu K30 6 23 00:31:13 (161)00:03:26 (163)01:19:54 (216)00:04:03 (237)01:06:02 (231) 03:04:39 01:00:59
225 396 Krajewska Natalia Celtoironman K30 7 24 00:37:42 (230)00:03:24 (159)01:24:18 (228)00:02:42 (191)00:57:25 (206) 03:05:30 01:01:50
226 394 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 1 202 00:39:36 (237)00:05:01 (232)01:22:06 (222)00:03:39 (232)00:56:04 (195) 03:06:26 01:02:46
227 384 Malicki Jacek M60 5 203 00:33:10 (193)00:03:06 (131)01:26:54 (234)00:02:37 (180)01:02:37 (226) 03:08:24 01:04:44
228 391 Ogiński Artur M30 47 204 00:39:21 (236)00:05:41 (240)01:27:54 (236)00:02:38 (183)00:53:00 (167) 03:08:34 01:04:54
229 321 Szczypiór Marta K30 8 25 00:31:12 (160)00:03:59 (201)01:32:07 (241)00:02:27 (161)00:59:40 (213) 03:09:26 01:05:46
230 436 Hreczanski Paweł Ostrowy Team M45 21 205 00:44:36 (245)00:04:26 (221)01:24:56 (232)00:02:39 (188)00:53:43 (179) 03:10:19 01:06:39
231 265 Grygieńć Tomasz superkoszyk.pl M35 44 206 00:34:55 (214)00:04:35 (225)01:22:21 (223)00:04:07 (238)01:07:58 (232) 03:13:55 01:10:15
232 411 Łyko Wojciech M45 22 207 00:34:17 (210)00:04:39 (227)01:28:39 (239)00:02:26 (158)01:04:38 (229) 03:14:39 01:10:59
233 293 Łaś Monika LABOSPORT Team K25 7 26 00:40:56 (242)00:03:25 (160)01:24:18 (229)00:02:59 (210)01:03:52 (228) 03:15:31 01:11:51
234 225 Zubowicz Maria Anna UAM TRIATHLON POZNAŃ K35 5 27 00:45:49 (246)00:03:38 (179)01:23:09 (226)00:03:17 (225)01:02:08 (223) 03:18:00 01:14:20
235 416 Bojarczuk Waldemar Time4Running M60 6 208 00:40:28 (241)00:03:59 (204)01:15:21 (193)00:03:17 (224)01:15:31 (240) 03:18:36 01:14:56
236 205 Rokicki Tomasz M55 6 209 00:33:13 (196)00:05:43 (242)01:28:18 (238)00:03:50 (233)01:08:44 (235) 03:19:49 01:16:09
237 319 Reczko Mariusz M45 23 210 00:34:55 (213)00:04:07 (209)01:15:05 (188)00:04:01 (235)01:24:04 (242) 03:22:11 01:18:31
238 186 Spyra Sławomir Zabiegani Częstochowa M45 24 211 00:45:57 (247)00:05:42 (241)01:35:29 (243)00:02:34 (173)00:52:41 (161) 03:22:23 01:18:43
239 357 Ginalski Zbigniew TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA M70 1 212 00:38:18 (232)00:04:09 (210)01:24:50 (231)00:03:23 (228)01:13:28 (238) 03:24:07 01:20:27
240 222 Uss Dominik M40 43 213 00:31:54 (172)00:04:12 (214)01:28:16 (237)00:02:50 (203)01:18:17 (241) 03:25:28 01:21:48
241 227 Tomczak Renata K55 1 28 00:36:48 (227)00:05:37 (238)01:28:40 (240)00:03:14 (222)01:14:34 (239) 03:28:53 01:25:13
242 343 Kubasik Tomasz M30 48 214 00:33:20 (198)00:05:44 (243)01:53:21 (245)00:04:34 (242)00:55:03 (190) 03:32:02 01:28:22
243 337 Nowak Stanisław last but not least M60 7 215 00:36:52 (228)00:07:56 (246)01:34:29 (242)00:04:02 (236)01:41:18 (244) 04:04:38 02:00:58
244 267 Lipińska Jolanta niezrzeszona K65 1 29 00:47:18 (248)00:05:04 (233)01:39:14 (244)00:04:45 (244)01:38:34 (243) 04:14:55 02:11:15
245 339 Ligenza Kamil GT RAT M25 00:27:58 (83)00:02:19 (43)01:00:43 (20) DNF
246 332 Bordoszewski Dariusz #to nie są wczasy M25 00:22:06 (3)00:01:51 (5) DNF
247 333 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 00:31:30 (165) DNF
248 318 Cisowski Maciej M45 00:36:19 (226) DNF
249 177 Chlebda Łukasz M30 DNS
250 195 Saliba Joseph Water Knights Triathlon Zabierzów M45 DNS
251 209 Kacperski Olaf M40 DNS
252 210 Miarka Szymon Częstochowska Pompa M25 DNS
253 211 Glonek Marcin M25 DNS
254 213 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzow M40 DNS
255 216 Stelmachowicz Jarosław JAREK ST Mexpol Opole M45 DNS
256 219 Guzik Leszek LABOSPORT Team M50 DNS
257 220 Wijas Andrzej M30 DNS
258 244 Groszewski Radosław TRI NEGU M40 DNS
259 250 Głasek Łukasz Triathlon Serwis Prosperita M30 DNS
260 254 Litwiniuk Krzysztof Tri NEGU M35 DNS
261 255 Magott Kamil Tri NEGU M18 DNS
262 276 Grajek Przemysław EZC M35 DNS
263 302 Gorczyca Jakub M40 DNS
264 305 Ciuruś Piotr M25 DNS
265 312 Szymanek Paweł M35 DNS
266 329 Karwat Roman Gomola Trans Airco AIRCO M50 DNS
267 331 Zając Grzegorz Więcej Funku! M30 DNS
268 335 Drapella Dariusz Smaruj Na Trening Team M55 DNS
269 346 Woźniakowski Olgierd M45 DNS
270 361 Uherek Michał M30 DNS
271 365 Zaurski Marcin M70 DNS
272 437 Kosyl Piotr Secnond Breath M35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon