Garmin Iron Triathlon Gołdap 2014 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Jakub Radzymin 35-39 354
Adamczyk Pierre Paris 18-24 272
Adamczyk Robert Błonie 35-39 162
Adamowicz Jakub Józefosław 45-49 259
Antkowiak Maciej Golina 25-29 308
Antoniak Krzysztof Warszawa 30-34 330
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 1
Baranowski Waldemar Szczytno 55-59 295
Barański Grzegorz Brodnica 45-49 65
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 155
Barwikowski Karol Zielonka 18-24 72
Bereziecka Anna Białystok 30-34 322
Bialokozowicz Przemek Goldap 30-34 73
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 320
Biegus Jan Wrocław 30-34 143
Biesiada Tomasz Bydgoszcz 35-39 48
Bilińska Katarzyna Banino 30-34 282
Biszko Jakub Gdynia 25-29 204
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 163
Borkowski Piotr Józefów 25-29 110
Borowiak Mariusz Jary 35-39 70
Briggs Sean Lipków 45-49 84
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 178
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 177
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 79
Bryzek Barbara Warszawa 35-39 202
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 303
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 182
Buliński Adam Katowice 30-34 43
Celmer Piotr Warszawa 35-39 11
Chachulskis Zbigniew Sulejowek 30-34 276
Chirk Robert Bytów 40-44 347
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 93
Chomik Rafał Gliwice 35-39 129
Chorąziak Witold Łódź 45-49 225
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 194
Chryczyk Jakub Kraków 30-34 298
Chylak Kamil Warszawa 30-34 23
Cichy Bartosz Augustów 30-34 262
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 175
Cieślak Michał Sopot 35-39 257
Cieślak Wojciech Gdynia 35-39 247
Cisowski Artur Warszawa 35-39 213
Cnota Janusz Gdynia 55-59 106
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 374
Cygert Andrzej Gdynia 40-44 346
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 83
Czerwiec Magdalena Warszawa 35-39 68
Czingon Mikołaj Katowice 25-29 160
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 39
Dahan Eytan Szeligi 50-54 45
Dawiec Alfred Zielonki 35-39 37
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 21
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 46
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 261
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 4
Drosik Szymon Katowice 25-29 63
Drząszcz Robert Polkowice 35-39 161
Duda Arkadiusz Wydminy 18-24 289
Duda Marek Wrocław 40-44 58
Dutkiewicz Robert Kielce 45-49 366
Erbel Andrzej Kielce 45-49 99
Falęcki Rafał Gdynia 35-39 323
Folga Andrzej Warszawa 40-44 81
Fudała Wojciech Warszawa 25-29 42
Gadomski Sławomir Warszawa 30-34 239
Garbiec Tomasz Warszawa 35-39 13
Gawryluk Piotr Warszawa 25-29 174
Gazda Krzysztof Ełk 18-24 327
Gienieczko Marcin Gdynia 35-39 172
Gintrowski Mateusz Warszawa 25-29 270
Glesman Patryk Konin 25-29 35
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 184
Głuchowski Przemysław Elbląg 45-49 96
Gorkowski Michał Chodzież 18-24 235
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 87
Górniak Łukasz Styrzyniec 35-39 278
Górnisiewicz Piotr Kraków 40-44 369
Górny Robert Poznań 40-44 215
Górski Jakub Gdynia 35-39 102
Górzycki Piotr Gdynia 30-34 77
Grabiec Tomasz Warszawa 30-34 209
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 222
Gromny Konrad Kraków 35-39 302
Gronowalski Daniel Warszawa 18-24 112
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 78
Grzebinoga Paweł Olkusz 35-39 113
Grzybowski Łukasz Wąbrzeźno 35-39 293
Guzik Leszek Jaworze 50-54 319
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 14
Guż Andrzej Gdańsk 30-34 254
Gwizdal Wojciech Ostrów Wielkopolski 25-29 234
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 105
Haibach Werner Złotniki 65-69 59
Hendler Maciej Warszawa 30-34 321
Hoffman Grzegorz Warszawa 25-29 147
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 29
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 53
Huszcza Paweł Warszawa 30-34 360
Huzar Ryszard Malbork 40-44 127
Idzior Adam Gdynia 30-34 181
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 45-49 324
Jabłoński Michał Zalesie Górne 40-44 137
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 294
Janczewski Darek Warszawa 40-44 117
Janecki Robert Mrągowo 40-44 51
Jastrząb Ewa Warszawa 30-34 368
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 40-44 252
Jesion Ireneusz Lubin 45-49 47
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-34 108
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 27
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 50
Jurkiewicz Marcin Kraków 35-39 279
Kacprzak Marek Józefosław 40-44 12
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-54 60
Kaczmarek Bartosz Chodzież 18-24 229
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 16
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 20
Kamiński Wojtek Sopot 30-34 297
Kapusta Mariusz Warszawa 35-39 205
Karaś Beata Elbląg 50-54 362
Karaś Robert Elbląg 25-29 237
Karolak Tomasz Warszawa 40-44 318
Karp Jakub Zielonka 40-44 164
Kasprzykowski Zbigniew Siedlce 40-44 193
Kądziela Rafał Warszawa 35-39 296
Kępka Paweł Warszawa 30-34 134
Kieda Wojciech Białystok 35-39 250
Klepacki Tomasz Warszawa 55-59 32
Klomfas Miron Bydgoszcz 35-39 243
Kluge Krzysztof Elbląg 30-34 139
Koc Krzysztof Izabelin 25-29 288
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 156
Kołdys Łukasz Warszawa 35-39 264
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 40-44 363
Koniec Lech Kraków 35-39 188
Konieczny Marcin Olsztyn 40-44 121
Kopacz Grzegorz Blachownia 25-29 344
Kopczewski Maciej Grudziądz 45-49 216
Koper Mateusz Tczew 25-29 152
Korabiewski Mikołaj Ełk 18-24 334
Korol Marek Gdańsk 35-39 31
Kosowicz Konrad Kielce 30-34 301
Kosyl Piotr Kielce 30-34 371
Kościuczuk Łukasz Warszawa 30-34 310
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 55-59 258
Kowalska Olga Warszawa 25-29 6
Kowalski Łukasz Warszawa 25-29 357
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 41
Kozak Krzysztof Warszawa 25-29 150
Krakowiak Artur Gdańsk 25-29 179
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-34 118
Kruk Michal Zabierzów 40-44 221
Krupa Jan Węgorzewo 25-29 22
Krupiński Marek Olsztynek 40-44 249
Krupowicz Marcin Warszawa 50-54 173
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 305
Krzemiński Jarosław Toruń 45-49 17
Kubera Wojciech Warszawa 30-34 348
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 69
Kuczynska Iza Pruszkow 40-44 30
Kula Rafał Nowy Targ 35-39 273
Kulakowski Tomasz Warszawa 40-44 180
Kulesza Jakub Jelenia Góra 30-34 313
Kurylo Artur Augustów 45-49 255
Kwiatkowski Arkadiusz Józefosław 25-29 207
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 74
Lewczuk Daniel Zakręt 35-39 28
Lewiński Paweł Ostróda 18-24 200
Lewoniewski Mariusz Białystok 35-39 251
Lichnerowicz Tomasz Warszawa 30-34 203
Lisiak Patryk Poznań 35-39 103
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 3
Łakomski Olek Warszawa 35-39 85
Łasica Zbyszek Warszawa 25-29 283
Ławicki Marcin Lubin 25-29 2
Łopiński Radosław Warszawa 40-44 326
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 165
Łuczak Bartosz Sandomierz 18-24 317
Machała Radosław Łódź 40-44 52
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 120
Madej Michał Miedziana Góra 25-29 76
Magott Kamil Wieluń 18-24 159
Majda Paweł Krzeszowice 40-44 145
Majdowski Michał Falenty Nowe 40-44 57
Majka Michał Elbląg 35-39 306
Malanowski Jarosław Płock 55-59 36
Manteufel Jacek Sztum 25-29 359
Mańdok Paweł Warszawa 40-44 198
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 91
Marianowski Piotr Warszawa 40-44 192
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 201
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 144
Mazepa Krzysztof Warszawa 40-44 61
Mazurkiewicz Piotr Olesno 40-44 119
Mączyński Czesław Płock 60-64 220
Mądry Wojciech Olsztyn 30-34 337
Miazga Przemek Sopot 45-49 367
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-44 101
Mieloch Artur Chodzież 30-34 361
Mieścicka Magdalena Poznań 30-34 219
Mieścicki Łukasz Poznań 30-34 214
Miezianko Krzysztof Ełk 30-34 244
Mika Tomasz Warszawa 35-39 82
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 355
Miłoński Jarosław Łódź 45-49 148
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 263
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 351
Młynarczyk Zbigniew Słupsk 25-29 280
Moczydłowski Marek Zaścianki 40-44 199
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 146
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 124
Mrowiec Tomasz Orzesze 18-24 71
Mucha Robert Zalesie Górne 35-39 290
Mzyk Elżbieta Warszawa 35-39 223
Nadrowski Tomasz Warszawa 30-34 345
Najder Ewa Konstancin-Jeziorna 55-59 97
Najder Jacek Konstancin-Jeziorna 50-54 98
Nawracaj Michał Jawor 25-29 349
Neumann Monika Warszawa 25-29 242
Neumann Piotr Warszawa 25-29 190
Nowacka Krystyna Warszawa 25-29 292
Nowacki Tomasz warszawa 40-44 19
Nowak Andrzej Warszawa 60-64 373
Nowak Piotr Ustanów 35-39 15
Nowak Stanisław Ruda Śląska 55-59 281
Oklej Agata Warszawa 30-34 167
Omielan Wojciech Ełk 18-24 241
Orzechowski Łukasz Ełk 25-29 309
Osiński Michał Truskaw 35-39 325
Ostaszewski Krzysztof Gołdap 45-49 256
Ozga Krzysztof Kraków 35-39 66
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 95
Paluch Daniel Drawsko Pomorskie 35-39 356
Paluch Marek Giżycko 35-39 335
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 153
Pawlik Krzysztof Warszawa 40-44 329
Pawlik Piotr Warszawa 35-39 353
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 45-49 107
Perkowski Jarosław Suwałki 40-44 228
Piasecki Paweł Ciechanów 50-54 140
Piasecki Rafał Niechodzin 45-49 136
Piątkowski Piotr Olsztyn 30-34 331
Piątkowski Tomasz Ryki 50-54 104
Pieloch Anna Rotmanka 30-34 64
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 34
Piktel Tomasz Warszawa 40-44 300
Piorun Anna Kalisz 25-29 8
Piotrowicz Krzysztof Lublin 45-49 149
Piotrowska Agata Gdańsk 30-34 341
Pirek Mariusz Warszawa 25-29 62
Pisarek Ewelina Warszawa 25-29 372
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 10
Pławiak Wojciech Warszawa 25-29 80
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 116
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 364
Poczman Mark Warszawa 50-54 218
Podgórski Krzysztof Żabieniec / Piaseczno 50-54 9
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 25-29 44
Podziewski Arkadiusz Warsaw 40-44 338
Pogorzelski Daniel Elbląg 25-29 210
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 30-34 224
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 352
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 233
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 90
Pomorski Rafał Warszawa 30-34 342
Popławski Grzegorz Tołcze 30-34 248
Prokop Piotr Józefosław 35-39 67
Prokopowicz Zbigniew Żółwin 45-49 299
Przeździęk Adam Gliwice 25-29 130
Puciłowski Mirosław Białystok 50-54 195
Pyszynski Mario Warszawa 35-39 114
Radziwonowski Bartosz Białystok 35-39 49
Rakowska Kasia Białystok 25-29 267
Ranoszek Anna Dąbrówka 35-39 208
Rasztawicki Dariusz Zielonka 30-34 286
Rosati Marcin Konstancin 40-44 189
Rosińska Marcelina Poznań 18-24 277
Rozmus Robert Warszawa 50-54 316
Ruciński Jakub Sopot 35-39 132
Rudnik Sławomir Białystok 40-44 312
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 336
Rybkowski Grzegorz Pruszków 45-49 128
Rybus Agata Lipsko 25-29 135
Rydecki Karol Elbląg 50-54 339
Rygulski Marcin Józefosław 30-34 206
Sachanbinski Aleksander Ozimek 45-49 287
Sanocka Magdalena Sopot 30-34 212
Sarna Jakub Warszawa 35-39 230
Sidwa Tomasz Jonkowo 35-39 343
Sieczkowski Robert Dobieszków 40-44 183
Sikora Andrzej Lublin 50-54 260
Sitarek Artur Piaseczno 35-39 285
Skierkowski Adam Świecie 40-44 55
Skomski Adam Mosty 40-44 328
Słupek-Kubas Agnieszka Rzeszów 30-34 265
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 211
Smolak Adrian Warszawa 30-34 304
Sobczak Marcin Rumia 40-44 125
Sobiesiak Sławomir Lublin 30-34 88
Sobolewski Mariusz Włocławek 30-34 236
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 171
Sosnowski Wojciech Olecko 40-44 142
Stachecki Ireneusz Puszczykowo 40-44 126
Stasiak Krzysztof Głogów Małopolski 30-34 123
Staszewski Marcin Olsztyn 35-39 141
Steć Joanna Nowa Iwiczna 30-34 245
Strykowski Piotr Warszawa 40-44 100
Strzelecki Marek Warszawa 55-59 311
Strześniewski Marek Piaseczno 55-59 89
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 115
Sujka Karol Olsztyn 30-34 232
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 314
Susmanek Joanna Wrocław 25-29 7
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 54
Sychowski Mariusz Wielogłowy 40-44 185
Szatecki Maksymilian Warszawa 18-24 350
Szczawiński Tomasz Ełk 40-44 170
Szczygielski Krzysztof Gdynia 50-54 332
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 40
Szewczyk Marek Trzebnica 30-34 358
Szewczyk Mariusz Warszawa 25-29 111
Szrajber Franciszek Bysław 50-54 231
Szumny Mateusz Warszawa 25-29 75
Szymanski Marek Łomża 50-54 238
Szymczak Janusz Warszawa 25-29 38
Szymczak Wojciech Syców 40-44 168
Szymula Łukasz Warszawa 40-44 26
Ślesicki Rafał Gdańsk 25-29 268
Śmiałkowski Rafał Bolesławiec 40-44 370
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-34 307
Świerżewski Mariusz Sokółka 35-39 275
Świętoń Krzysztof Gołdap 35-39 92
Świstak Marcin Warszawa 40-44 122
Tadla Paweł Ostróda 30-34 133
Tomaszewicz Marcin Elbląg 18-24 365
Topa Bartek Warszawa 45-49 315
Tramp Małgorzata Gołdap 35-39 375
Tramp Sławomir Gołdap 40-44 33
Trembicki Marek Olsztyn 35-39 271
Trzaska Jarosław Piaseczno 50-54 227
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 186
Tyrowicz Agata Warszawa 30-34 291
Uhl Andrzej Kraków 25-29 197
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 25
Urbańska Ewa Bydgoszcz 35-39 340
Ustowski Zdzislaw Gdańsk 60-64 158
Utykański Michał Ełk 25-29 246
Uusisaari Anna Warszawa 35-39 274
Wałaszek Jan Tarnów 50-54 196
Waniewski Marcin Malbork 35-39 131
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 5
Wenda Łukasz Bydgoszcz 40-44 187
Wiora Maciej Zabrze 45-49 176
Wiśniewski Adrian Orzysz 18-24 253
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 56
Włudarczyk Damian Puławy 30-34 109
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 24
Wojcieszak Robert Warszawa 45-49 151
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 55-59 191
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 333
Woźniak Robert Kobyłka 45-49 284
Wrzochalski Robert Gdynia 40-44 169
Wszeborowski Dariusz Ełk 45-49 240
Wysocki Michał Piła 30-34 18
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 269
Zaborowski Rafał Sosnowiec 45-49 94
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 138
Zawalska Magda Gdańsk 30-34 266
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 226
Zujewski Piotr Łódź 40-44 157
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 86
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 166
Żmuda Kacper Jawor 18-24 217
Żukowska Ewa Zielonka 45-49 154
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon