Garmin Iron Triathlon Gołdap 2014 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2014-07-06 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata Klasyfikacja Mistrzostw Polski Amatorów
(wg płci / kategorii)
1 1 Augustyniak Krzysztof LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M30 1 1 00:12:57 (3)00:01:47 (3)01:07:03 (3)00:00:55 (6)00:39:31 (3) 02:02:13
2 237 Karaś Robert LABOSPORT Team M25 1 2 00:12:32 (1)00:01:55 (6)01:07:20 (5)00:00:50 (3)00:41:27 (13) 02:04:03 00:01:50 1 (1 / 1)
3 3 Luft Mikołaj AdgarFit Pro Team M25 2 3 00:12:36 (2)00:01:41 (1)01:06:16 (1)00:00:58 (14)00:42:44 (23) 02:04:15 00:02:02
4 4 Domirski Daniel Luft Tri Team M30 2 4 00:15:14 (25)00:01:57 (8)01:08:12 (7)00:00:56 (9)00:41:10 (9) 02:07:29 00:05:16 2 (2 / 1)
5 139 Kluge Krzysztof Enduroman Elbląg M30 3 5 00:14:39 (14)00:02:34 (63)01:12:16 (37)00:00:55 (7)00:40:17 (5) 02:10:41 00:08:28 3 (3 / 2)
6 5 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 1 1 00:13:03 (4)00:01:51 (5)01:14:27 (65)00:00:53 (4)00:40:41 (6) 02:10:55 00:08:42
7 261 Dobrzański Bartosz TOMATO Radom M40 1 6 00:14:22 (10)00:02:10 (21)01:08:52 (8)00:01:11 (53)00:44:27 (39) 02:11:02 00:08:49 4 (4 / 1)
8 306 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 7 00:15:11 (24)00:01:56 (7)01:09:17 (11)00:05:38 (285)00:39:20 (2) 02:11:22 00:09:09 5 (5 / 1)
9 132 Ruciński Jakub Hotel 4 Brzozy Team M35 2 8 00:16:20 (46)00:02:13 (28)01:06:42 (2)00:01:03 (27)00:45:19 (52) 02:11:37 00:09:24 6 (6 / 2)
10 349 Nawracaj Michał M25 3 9 00:14:29 (11)00:02:47 (81)01:12:08 (35)00:01:02 (22)00:41:16 (12) 02:11:42 00:09:29 7 (7 / 2)
11 358 Szewczyk Marek 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia M30 4 10 00:15:23 (28)00:03:00 (111)01:13:36 (56)00:01:03 (29)00:38:52 (1) 02:11:54 00:09:41 8 (8 / 3)
12 83 Czerwiec Artur Water Knights Triathlon Zabierzów M35 3 11 00:13:08 (6)00:02:07 (15)01:12:38 (44)00:01:04 (35)00:43:00 (25) 02:11:56 00:09:43 9 (9 / 3)
13 254 Guż Andrzej BCT Team M30 5 12 00:19:17 (148)00:02:41 (74)01:07:52 (6)00:01:29 (131)00:41:12 (10) 02:12:30 00:10:17 10 (10 / 4)
14 201 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M40 2 13 00:14:37 (13)00:02:17 (32)01:09:31 (13)00:01:22 (94)00:44:59 (47) 02:12:47 00:10:34 11 (11 / 2)
15 125 Sobczak Marcin Biegosfera, Nonstop Travel Biegosfera, Nonstop Travel M40 3 14 00:16:59 (69)00:02:10 (22)01:10:18 (22)00:01:02 (25)00:42:20 (21) 02:12:48 00:10:35 12 (12 / 3)
16 159 Magott Kamil Trinergy M18 1 15 00:15:01 (22)00:02:12 (25)01:09:09 (9)00:05:41 (287)00:41:02 (8) 02:13:04 00:10:51 13 (13 / 1)
17 185 Sychowski Mariusz Triathlon Nowy Sącz M40 4 16 00:15:21 (27)00:02:48 (83)01:07:14 (4)00:01:16 (67)00:46:33 (72) 02:13:11 00:10:58 14 (14 / 4)
18 102 Górski Jakub www.navox.pl M35 4 17 00:17:08 (79)00:02:09 (17)01:10:11 (19)00:01:04 (34)00:43:24 (28) 02:13:57 00:11:44 15 (15 / 4)
19 131 Waniewski Marcin Triathlon Series Team Waniewski Coaching M35 5 18 00:15:39 (34)00:01:46 (2)01:11:56 (33)00:00:56 (10)00:43:41 (29) 02:13:58 00:11:45 16 (16 / 5)
20 6 Kowalska Olga Trinergy K25 1 2 00:15:37 (33)00:02:00 (10)01:14:19 (64)00:01:04 (33)00:40:57 (7) 02:13:59 00:11:46 17 (1 / 1)
21 7 Susmanek Joanna AdgarFit Pro Team K25 2 3 00:16:07 (40)00:02:04 (14)01:12:44 (46)00:01:08 (46)00:42:02 (17) 02:14:06 00:11:53
22 166 Zwoliński Radosław FiveTri M40 5 19 00:16:59 (68)00:02:37 (67)01:10:06 (18)00:01:05 (39)00:43:24 (27) 02:14:11 00:11:58 18 (17 / 5)
23 114 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M35 6 20 00:14:43 (17)00:02:09 (19)01:12:31 (39)00:01:03 (30)00:44:15 (37) 02:14:40 00:12:27
24 194 Chorolewski Paweł M18 2 21 00:14:01 (8)00:02:20 (41)01:10:02 (17)00:05:39 (286)00:42:47 (24) 02:14:49 00:12:36 19 (18 / 2)
25 38 Szymczak Janusz M25 4 22 00:16:18 (45)00:02:58 (99)01:10:15 (21)00:01:14 (62)00:44:12 (35) 02:14:57 00:12:44 20 (19 / 3)
26 129 Chomik Rafał T2 Salco Mediafeed M35 7 23 00:16:55 (63)00:02:07 (16)01:10:28 (23)00:01:29 (129)00:44:04 (31) 02:15:03 00:12:50 21 (20 / 6)
27 313 Kulesza Jakub Enervit Team M30 6 24 00:14:55 (20)00:02:22 (49)01:12:24 (38)00:00:58 (15)00:44:31 (40) 02:15:11 00:12:58 22 (21 / 5)
28 211 Smoczyński Maciej VitaneSports-Intermobi LuckyScottyTeam M30 7 25 00:13:56 (7)00:02:13 (26)01:10:12 (20)00:00:41 (1)00:48:11 (88) 02:15:13 00:13:00 23 (22 / 6)
29 48 Biesiada Tomasz 4RUN Team Bydgoszcz M35 8 26 00:17:45 (102)00:02:18 (36)01:12:38 (45)00:01:07 (43)00:41:29 (14) 02:15:18 00:13:05 24 (23 / 7)
30 298 Chryczyk Jakub Wertykal bikeBoard Team M30 8 27 00:15:11 (23)00:02:23 (50)01:10:57 (25)00:00:45 (2)00:46:15 (68) 02:15:30 00:13:17 25 (24 / 7)
31 175 Cieszynski Jacek TRI ELANA M50 1 28 00:16:26 (50)00:02:19 (37)01:10:59 (26)00:01:18 (81)00:44:42 (42) 02:15:45 00:13:32 26 (25 / 1)
32 371 Kosyl Piotr Secnond Breath M30 9 29 00:16:17 (43)00:02:10 (20)01:10:56 (24)00:00:59 (17)00:45:27 (56) 02:15:48 00:13:35 27 (26 / 8)
33 74 Lange Grzegorz Łowcy Przygód Gołdap M35 9 30 00:17:02 (72)00:02:20 (39)01:11:11 (29)00:00:57 (13)00:44:26 (38) 02:15:55 00:13:42 28 (27 / 8)
34 99 Erbel Andrzej M45 1 31 00:17:01 (70)00:02:50 (85)01:09:53 (15)00:01:25 (112)00:45:01 (48) 02:16:10 00:13:57 29 (28 / 1)
35 259 Adamowicz Jakub M45 2 32 00:16:54 (62)00:03:03 (122)01:09:45 (14)00:01:25 (106)00:45:26 (54) 02:16:33 00:14:20 30 (29 / 2)
36 90 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 10 33 00:14:54 (19)00:02:09 (18)01:09:18 (12)00:05:42 (288)00:44:48 (43) 02:16:50 00:14:37 31 (30 / 9)
37 197 Uhl Andrzej SPORTandBODY.pl M25 5 34 00:15:54 (37)00:02:21 (46)01:16:01 (82)00:01:07 (42)00:41:29 (15) 02:16:51 00:14:38 32 (31 / 4)
38 328 Skomski Adam TEAM360 M40 6 35 00:18:00 (108)00:03:01 (112)01:12:33 (41)00:01:19 (85)00:42:05 (18) 02:16:58 00:14:45 33 (32 / 6)
39 268 Ślesicki Rafał SPORTEVO Ostre M25 6 36 00:16:56 (65)00:02:17 (33)01:11:14 (30)00:01:02 (24)00:45:37 (60) 02:17:05 00:14:52 34 (33 / 5)
40 351 Młotkowski Mariusz 4RUN Team Piła M40 7 37 00:19:45 (160)00:02:12 (24)01:12:55 (49)00:00:57 (12)00:41:16 (11) 02:17:06 00:14:53 35 (34 / 7)
41 338 Podziewski Arkadiusz M40 8 38 00:16:10 (41)00:02:52 (86)01:09:16 (10)00:01:26 (115)00:47:24 (81) 02:17:08 00:14:55 36 (35 / 8)
42 215 Górny Robert Team ASA - Biegiem po Zdrowie TrenerTriathlonu.pl M40 9 39 00:16:24 (49)00:02:31 (58)01:11:27 (31)00:01:28 (128)00:45:22 (53) 02:17:12 00:14:59 37 (36 / 9)
43 165 Łuczak Bartosz LABOSPORT Team GERAPPA M40 10 40 00:17:40 (98)00:02:03 (13)01:12:11 (36)00:01:12 (56)00:44:09 (34) 02:17:14 00:15:01 38 (37 / 10)
44 365 Tomaszewicz Marcin Enduroman Elbląg M18 3 41 00:18:18 (119)00:02:40 (72)01:14:11 (60)00:01:00 (18)00:41:30 (16) 02:17:38 00:15:25 39 (38 / 3)
45 138 Zachwieja Przemysław Tri-Elana M35 11 42 00:16:17 (44)00:02:19 (38)01:11:49 (32)00:01:20 (90)00:45:55 (64) 02:17:39 00:15:26 40 (39 / 10)
46 370 Śmiałkowski Rafał M40 11 43 00:17:33 (93)00:02:21 (44)01:12:07 (34)00:01:09 (49)00:44:53 (45) 02:18:03 00:15:50 41 (40 / 11)
47 21 Dąbrowski Dariusz Tribition Team M40 12 44 00:15:32 (31)00:02:22 (48)01:12:31 (40)00:01:29 (130)00:46:21 (71) 02:18:15 00:16:02 42 (41 / 12)
48 51 Janecki Robert TEAM360 M40 13 45 00:19:22 (151)00:02:45 (79)01:09:58 (16)00:01:18 (79)00:44:53 (44) 02:18:16 00:16:03 43 (42 / 13)
49 77 Górzycki Piotr M30 10 46 00:16:05 (39)00:03:12 (144)01:15:17 (75)00:01:45 (171)00:42:14 (20) 02:18:34 00:16:21 44 (43 / 9)
50 53 Humiński Andrzej Triathlon Trójmiasto M35 12 47 00:17:48 (105)00:02:26 (53)01:15:17 (76)00:01:05 (36)00:42:06 (19) 02:18:41 00:16:28 45 (44 / 11)
51 224 Pogorzelski Wojciech TEAM NOWINKA M30 11 48 00:15:19 (26)00:02:02 (12)01:13:11 (52)00:01:14 (61)00:47:27 (82) 02:19:13 00:17:00 46 (45 / 10)
52 85 Łakomski Olek Luft Tri Team M35 13 49 00:16:46 (58)00:02:28 (55)01:12:48 (48)00:01:18 (77)00:45:55 (63) 02:19:14 00:17:01 47 (46 / 12)
53 155 Barszcz Marcin Trisfera M30 12 51 00:17:48 (104)00:02:39 (69)01:12:36 (42)00:01:17 (72)00:45:05 (50) 02:19:25 00:17:12 49 (48 / 11)
54 152 Koper Mateusz M25 7 50 00:16:41 (56)00:02:35 (64)01:14:50 (70)00:01:14 (58)00:44:04 (30) 02:19:25 00:17:12 48 (47 / 6)
55 248 Popławski Grzegorz Białystok Biega www.inpolis.pl M30 13 52 00:17:50 (106)00:02:21 (47)01:18:48 (125)00:01:05 (40)00:39:43 (4) 02:19:47 00:17:34 50 (49 / 12)
56 62 Pirek Mariusz Accenture Triclub M25 8 53 00:16:54 (60)00:02:21 (43)01:14:56 (71)00:01:09 (50)00:44:36 (41) 02:19:55 00:17:42 51 (50 / 7)
57 24 Wojciechowski Tomasz TOM-CAR KONIN M45 3 54 00:17:20 (84)00:02:23 (51)01:13:20 (54)00:01:16 (68)00:46:51 (74) 02:21:10 00:18:57 52 (51 / 3)
58 44 Podwysocki Marcin TRI-STREFA.PL ATP AUGUSTÓW M25 9 55 00:14:52 (18)00:02:21 (45)01:17:00 (96)00:00:56 (11)00:46:04 (66) 02:21:13 00:19:00 53 (52 / 8)
59 55 Skierkowski Adam AT Team M40 14 56 00:16:28 (52)00:03:04 (123)01:11:00 (27)00:02:00 (215)00:48:43 (94) 02:21:15 00:19:02 54 (53 / 14)
60 264 Kołdys Łukasz TRICLUB M35 14 57 00:18:59 (138)00:02:33 (62)01:14:40 (69)00:01:20 (88)00:44:06 (32) 02:21:40 00:19:27 55 (54 / 13)
61 56 Witkowski Grzegorz LABOSPORT Team M35 15 58 00:17:06 (76)00:02:26 (54)01:13:45 (57)00:01:20 (86)00:47:15 (80) 02:21:52 00:19:39 56 (55 / 14)
62 342 Pomorski Rafał M30 14 59 00:16:40 (55)00:03:13 (148)01:16:41 (92)00:01:12 (54)00:44:13 (36) 02:21:59 00:19:46 57 (56 / 13)
63 146 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 4 60 00:16:22 (47)00:02:32 (60)01:14:38 (68)00:01:42 (166)00:47:00 (77) 02:22:14 00:20:01 58 (57 / 4)
64 263 Misiaszek Janusz Tri Magic team M55 1 61 00:19:22 (150)00:02:15 (31)01:14:01 (59)00:01:14 (63)00:45:27 (55) 02:22:19 00:20:06 59 (58 / 1)
65 195 Puciłowski Mirosław Nadaktywni Sprint TriTeam. M50 2 62 00:16:23 (48)00:03:11 (140)01:13:36 (55)00:01:26 (116)00:47:59 (85) 02:22:35 00:20:22 60 (59 / 2)
66 17 Krzemiński Jarosław 3ride4fun M45 5 63 00:16:58 (66)00:02:54 (92)01:14:17 (62)00:01:20 (91)00:47:10 (79) 02:22:39 00:20:26 61 (60 / 5)
67 241 Omielan Wojciech M18 4 64 00:17:08 (78)00:02:58 (102)01:18:16 (116)00:01:04 (31)00:43:15 (26) 02:22:41 00:20:28 62 (61 / 4)
68 39 Dagil Aleksander Team ASA - Biegiem po Zdrowie M35 16 65 00:15:29 (30)00:02:47 (80)01:17:54 (110)00:01:16 (70)00:45:28 (57) 02:22:54 00:20:41
69 246 Utykański Michał A-Z Best M25 10 66 00:14:41 (15)00:02:10 (23)01:14:19 (63)00:01:17 (74)00:50:33 (114) 02:23:00 00:20:47 63 (62 / 9)
70 15 Nowak Piotr Biegiemnapomoc.pl M35 17 67 00:15:45 (35)00:02:54 (96)01:11:00 (28)00:01:18 (82)00:52:03 (145) 02:23:01 00:20:48 64 (63 / 15)
71 286 Rasztawicki Dariusz Trisfera M30 15 68 00:16:27 (51)00:02:40 (71)01:16:59 (95)00:01:08 (48)00:46:16 (69) 02:23:31 00:21:18 65 (64 / 14)
72 130 Przeździęk Adam T2 Salco Mediafeed.pl M25 11 69 00:16:14 (42)00:02:24 (52)01:15:10 (73)00:01:03 (26)00:48:50 (96) 02:23:41 00:21:28 66 (65 / 10)
73 269 Wysokiński Michał Trinergy M40 15 70 00:17:18 (83)00:02:38 (68)01:14:00 (58)00:01:25 (110)00:48:53 (97) 02:24:14 00:22:01 67 (66 / 15)
74 36 Malanowski Jarosław PTT Delta Płock M55 2 71 00:19:18 (149)00:02:20 (40)01:15:15 (74)00:01:17 (75)00:47:05 (78) 02:25:15 00:23:02 68 (67 / 2)
75 63 Drosik Szymon onecom.bikeatelier M25 12 72 00:17:32 (91)00:02:42 (76)01:13:02 (50)00:01:22 (95)00:51:17 (127) 02:25:56 00:23:43 69 (68 / 11)
76 8 Piorun Anna K25 3 4 00:13:08 (5)00:01:47 (4)01:22:07 (161)00:01:08 (47)00:47:58 (84) 02:26:07 00:23:54 70 (2 / 2)
77 356 Paluch Daniel Banani Team M35 18 73 00:16:54 (61)00:04:02 (221)01:14:31 (66)00:01:36 (153)00:49:24 (102) 02:26:29 00:24:16
78 243 Klomfas Miron 4RUN Team Bydgoszcz M35 19 74 00:20:11 (171)00:02:18 (35)01:16:29 (88)00:01:14 (60)00:46:18 (70) 02:26:30 00:24:17 71 (69 / 16)
79 75 Szumny Mateusz M25 13 75 00:19:08 (142)00:02:29 (56)01:18:34 (122)00:01:02 (23)00:45:28 (58) 02:26:41 00:24:28 72 (70 / 12)
80 255 Kuryło Artur ATP-Augustów ATP Augustów M45 6 76 00:19:17 (147)00:03:06 (128)01:15:50 (81)00:01:25 (107)00:47:42 (83) 02:27:19 00:25:06 73 (71 / 6)
81 93 Chmielowiec Tomasz MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M40 16 77 00:20:41 (191)00:03:40 (187)01:16:32 (89)00:01:35 (151)00:44:56 (46) 02:27:24 00:25:11
82 47 Jesion Ireneusz M45 7 78 00:20:59 (199)00:03:25 (162)01:16:15 (85)00:01:30 (135)00:45:34 (59) 02:27:42 00:25:29 74 (72 / 7)
83 160 Czingon Mikołaj M25 14 79 00:17:06 (75)00:03:10 (133)01:13:05 (51)00:01:20 (89)00:53:10 (163) 02:27:50 00:25:37 75 (73 / 13)
84 40 Szeliga Wojciech M45 8 80 00:17:07 (77)00:02:37 (66)01:16:27 (87)00:01:25 (114)00:50:31 (113) 02:28:07 00:25:54 76 (74 / 8)
85 179 Krakowiak Artur Triathlon Trójmiasto M25 15 81 00:17:10 (80)00:02:14 (30)01:18:47 (124)00:01:02 (21)00:49:01 (99) 02:28:14 00:26:01 77 (75 / 14)
86 23 Chylak Kamil LABOSPORT Team Olympic Fish M30 16 82 00:18:20 (120)00:03:14 (151)01:20:49 (147)00:01:43 (169)00:44:09 (33) 02:28:15 00:26:02 78 (76 / 15)
87 82 Mika Tomasz LABOSPORT Team M35 20 83 00:20:19 (177)00:02:17 (34)01:18:46 (123)00:01:16 (69)00:45:49 (61) 02:28:27 00:26:14 79 (77 / 17)
88 217 Żmuda Kacper M18 5 84 00:17:33 (92)00:03:34 (174)01:17:49 (108)00:01:03 (28)00:48:33 (93) 02:28:31 00:26:18 81 (79 / 5)
89 225 Chorąziak Witold IM 2010 M45 9 85 00:17:06 (74)00:02:35 (65)01:15:21 (78)00:01:27 (124)00:52:03 (143) 02:28:31 00:26:18 80 (78 / 9)
90 101 Mielczarek Krzysztof Triathlon Szczecinek M40 17 86 00:19:28 (155)00:02:58 (103)01:14:34 (67)00:01:28 (126)00:50:06 (107) 02:28:34 00:26:21 82 (80 / 16)
91 326 Łopiński Radosław M40 18 87 00:17:42 (99)00:03:25 (164)01:20:46 (145)00:01:35 (150)00:45:08 (51) 02:28:36 00:26:23 83 (81 / 17)
92 228 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M40 19 88 00:18:17 (117)00:03:04 (124)01:19:42 (136)00:01:25 (109)00:46:14 (67) 02:28:42 00:26:29 84 (82 / 18)
93 13 Garbiec Tomasz Warszwa Targówek Varso M35 21 89 00:18:17 (116)00:03:01 (115)01:15:00 (72)00:01:22 (96)00:51:06 (126) 02:28:46 00:26:33 85 (83 / 18)
94 304 Smolak Adrian M30 17 90 00:15:36 (32)00:03:49 (204)01:25:21 (202)00:01:27 (120)00:42:35 (22) 02:28:47 00:26:34 86 (84 / 16)
95 32 Klepacki Tomasz Triathlon Rawa M55 3 91 00:16:58 (67)00:02:57 (98)01:21:00 (149)00:01:05 (38)00:46:55 (75) 02:28:55 00:26:42 87 (85 / 3)
96 272 Adamczyk Pierre M18 6 92 00:14:42 (16)00:04:38 (260)01:19:29 (135)00:01:50 (192)00:48:29 (92) 02:29:07 00:26:54 88 (86 / 6)
97 147 Hoffman Grzegorz M25 16 93 00:18:39 (133)00:02:13 (27)01:21:45 (157)00:01:15 (66)00:45:52 (62) 02:29:44 00:27:31
98 297 Kamiński Wojtek CompleXsports Triathlon Team M30 18 94 00:19:56 (163)00:03:28 (167)01:18:15 (115)00:01:14 (64)00:46:56 (76) 02:29:48 00:27:35 89 (87 / 17)
99 33 Tramp Sławomir SPEDYCJA TRAMP TRANS SPEDYCJA TRAMP TRANS M40 20 95 00:18:27 (123)00:03:02 (117)01:15:35 (79)00:01:24 (103)00:51:23 (129) 02:29:52 00:27:39 90 (88 / 19)
100 250 Kieda Wojciech TRENERFIT.PL M35 22 96 00:16:34 (53)00:03:12 (145)01:12:38 (43)00:01:15 (65)00:56:18 (200) 02:29:57 00:27:44 91 (89 / 19)
101 229 Kaczmarek Bartosz Tazar Chodzież M18 7 97 00:15:57 (38)00:03:03 (121)01:20:33 (140)00:01:41 (162)00:48:49 (95) 02:30:03 00:27:50 92 (90 / 7)
102 163 Boniecki Paweł Trisfera M40 21 98 00:20:09 (170)00:02:47 (82)01:12:46 (47)00:02:10 (227)00:52:20 (151) 02:30:11 00:27:58
103 314 Sukacz Dawid M40 22 99 00:20:07 (168)00:02:52 (88)01:15:18 (77)00:01:30 (134)00:50:37 (118) 02:30:25 00:28:12 93 (91 / 20)
104 210 Pogorzelski Daniel Enduroman Elbląg M25 17 100 00:18:16 (115)00:02:55 (97)01:21:57 (159)00:01:26 (118)00:46:02 (65) 02:30:36 00:28:23 94 (92 / 15)
105 22 Krupa Jan M25 18 101 00:14:59 (21)00:03:02 (118)01:18:50 (127)00:01:25 (113)00:52:25 (152) 02:30:41 00:28:28 95 (93 / 16)
106 345 Nadrowski Tomasz Więcej Funku! M30 19 102 00:17:31 (90)00:02:54 (95)01:16:47 (93)00:01:31 (138)00:52:11 (149) 02:30:55 00:28:42 96 (94 / 18)
107 335 Paluch Marek BBL Giżycko M35 23 103 00:20:08 (169)00:03:12 (143)01:17:41 (107)00:01:51 (194)00:48:08 (87) 02:31:00 00:28:47 97 (95 / 20)
108 347 Chirk Robert 4liga M40 23 104 00:19:26 (154)00:03:06 (129)01:15:45 (80)00:00:54 (5)00:52:07 (147) 02:31:17 00:29:04 98 (96 / 21)
109 151 Wojcieszak Robert AT Team M45 10 105 00:18:15 (114)00:03:04 (125)01:18:16 (118)00:01:36 (152)00:50:11 (110) 02:31:22 00:29:09 99 (97 / 10)
110 337 Mądry Wojciech DIESEL TEAM M30 20 106 00:18:24 (121)00:03:28 (166)01:18:01 (113)00:01:32 (139)00:50:12 (112) 02:31:37 00:29:24 100 (98 / 19)
111 70 Borowiak Mariusz M35 24 107 00:19:34 (159)00:04:02 (223)01:18:32 (121)00:01:47 (180)00:48:05 (86) 02:32:00 00:29:47 101 (99 / 21)
112 54 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M35 25 108 00:20:28 (182)00:02:14 (29)01:18:16 (117)00:01:20 (87)00:49:45 (104) 02:32:03 00:29:50 102 (100 / 22)
113 355 Mildner Hubert Warmia Mazury Triathlon M35 26 109 00:18:13 (113)00:03:40 (186)01:20:43 (143)00:01:25 (108)00:48:16 (90) 02:32:16 00:30:03 103 (101 / 23)
114 239 Gadomski Sławomir PZU Sport Team M30 21 110 00:18:18 (118)00:03:11 (139)01:16:09 (83)00:01:26 (119)00:53:27 (167) 02:32:31 00:30:18
115 339 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M50 3 111 00:22:35 (226)00:04:25 (249)01:17:26 (103)00:01:45 (175)00:46:35 (73) 02:32:45 00:30:32 104 (102 / 3)
116 336 Rutkowski Paweł RUTOR/Ludora.eu Team M35 27 112 00:17:25 (87)00:03:59 (217)01:17:19 (101)00:01:50 (191)00:52:36 (155) 02:33:10 00:30:57 105 (103 / 24)
117 190 Neumann Piotr TRICLUB M25 19 113 00:17:55 (107)00:02:54 (93)01:18:26 (120)00:01:01 (20)00:52:59 (160) 02:33:14 00:31:01 106 (104 / 17)
118 111 Szewczyk Mariusz BDC Retro MTB Team M25 20 115 00:17:43 (100)00:03:22 (156)01:16:48 (94)00:01:52 (199)00:53:59 (171) 02:33:44 00:31:31 108 (106 / 18)
119 140 Piasecki Paweł M50 4 114 00:18:30 (124)00:03:42 (191)01:17:18 (100)00:02:06 (221)00:52:09 (148) 02:33:44 00:31:31 107 (105 / 4)
120 230 Sarna Jakub Deutsche Bank Tri Team M35 28 116 00:19:33 (158)00:02:59 (107)01:19:28 (134)00:01:59 (213)00:49:56 (105) 02:33:55 00:31:42 109 (107 / 25)
121 67 Prokop Piotr AT Team M35 29 117 00:18:37 (130)00:03:34 (175)01:17:13 (99)00:01:45 (173)00:52:52 (159) 02:34:00 00:31:47 110 (108 / 26)
122 87 Goździewicz Paweł PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 30 118 00:23:16 (246)00:03:38 (184)01:16:34 (90)00:01:32 (140)00:49:08 (100) 02:34:07 00:31:54 111 (109 / 27)
123 231 Szrajber Franciszek M50 5 119 00:17:39 (96)00:02:41 (75)01:17:37 (106)00:01:34 (147)00:55:05 (182) 02:34:36 00:32:23 112 (110 / 5)
124 128 Rybkowski Grzegorz Trisfera M45 11 120 00:22:02 (213)00:02:59 (106)01:17:30 (104)00:02:07 (225)00:50:43 (119) 02:35:21 00:33:08 113 (111 / 11)
125 374 Cybulski Kamil M30 22 121 00:23:24 (251)00:03:25 (163)01:17:01 (97)00:01:04 (32)00:50:43 (121) 02:35:37 00:33:24 114 (112 / 20)
126 156 Kolasa Lukasz AT Team M30 23 122 00:21:12 (205)00:03:12 (146)01:19:28 (133)00:02:01 (216)00:49:57 (106) 02:35:50 00:33:37 115 (113 / 21)
127 169 Wrzochalski Robert M40 24 123 00:22:20 (218)00:03:45 (193)01:17:58 (111)00:01:21 (93)00:50:34 (116) 02:35:57 00:33:44 116 (114 / 22)
128 332 Szczygielski Krzysztof UKS Tri-Team Rumia M50 6 124 00:20:25 (180)00:03:11 (142)01:21:17 (152)00:01:50 (190)00:49:25 (103) 02:36:08 00:33:55 117 (115 / 6)
129 142 Sosnowski Wojciech Znicz Olecko M40 25 125 00:18:38 (131)00:03:38 (183)01:23:31 (177)00:01:38 (157)00:48:56 (98) 02:36:21 00:34:08
130 252 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M40 26 126 00:17:21 (85)00:03:02 (119)01:21:03 (150)00:01:30 (133)00:53:53 (168) 02:36:48 00:34:35 118 (116 / 23)
131 153 Pasierbiński Piotr Trisfera M45 12 127 00:20:14 (172)00:03:13 (149)01:19:14 (132)00:01:57 (208)00:52:25 (153) 02:37:03 00:34:50 119 (117 / 12)
132 84 Briggs Sean M45 13 128 00:20:33 (186)00:02:54 (94)01:23:11 (172)00:01:09 (51)00:49:18 (101) 02:37:06 00:34:53 120 (118 / 13)
133 92 Świętoń Krzysztof AT Team Łowcy przygód Gołdap M35 31 129 00:22:31 (225)00:02:43 (77)01:18:50 (126)00:01:25 (111)00:51:39 (134) 02:37:08 00:34:55 121 (119 / 28)
134 108 Jonio Tomasz M30 24 130 00:18:53 (137)00:02:52 (87)01:17:31 (105)00:01:14 (59)00:56:57 (204) 02:37:27 00:35:14 122 (120 / 22)
135 372 Pisarek Ewelina K25 4 5 00:19:52 (162)00:03:07 (130)01:27:49 (218)00:01:37 (154)00:45:04 (49) 02:37:30 00:35:17 123 (3 / 3)
136 219 Mieścicka Magdalena Trenertriathlonu.pl K30 1 6 00:19:01 (139)00:03:01 (114)01:20:44 (144)00:01:34 (145)00:53:15 (165) 02:37:34 00:35:21 124 (4 / 1)
137 198 Mańdok Paweł LABOSPORT Team M40 27 131 00:22:44 (232)00:04:04 (225)01:17:06 (98)00:01:51 (197)00:52:00 (142) 02:37:45 00:35:32 125 (121 / 24)
138 115 Stypułkowski Radosław SłońcaTeam M40 28 132 00:22:41 (230)00:03:35 (178)01:19:07 (129)00:01:33 (141)00:50:52 (122) 02:37:48 00:35:35 126 (122 / 25)
139 58 Duda Marek LABOSPORT Team M40 29 133 00:17:34 (94)00:03:20 (155)01:17:26 (102)00:01:10 (52)00:58:24 (216) 02:37:53 00:35:40 127 (123 / 26)
140 196 Wałaszek Jan BikeBrothers Oshee Team M50 7 134 00:22:41 (229)00:03:01 (113)01:19:09 (130)00:01:12 (55)00:51:51 (139) 02:37:54 00:35:41 128 (124 / 7)
141 232 Sujka Karol M30 25 135 00:18:35 (127)00:03:37 (181)01:13:13 (53)00:01:42 (164)01:00:54 (234) 02:38:00 00:35:47
142 317 Łuczak Bartek AT Team M18 8 136 00:17:39 (97)00:02:21 (42)01:23:47 (182)00:01:08 (44)00:53:14 (164) 02:38:08 00:35:55 129 (125 / 8)
143 208 Ranoszek Anna K35 1 7 00:20:18 (174)00:03:11 (138)01:22:13 (163)00:02:24 (248)00:50:08 (109) 02:38:13 00:36:00 130 (5 / 1)
144 287 Sachanbinski Aleksander AT Team M45 14 137 00:21:59 (211)00:03:47 (201)01:17:49 (109)00:02:28 (253)00:52:27 (154) 02:38:30 00:36:17 131 (126 / 14)
145 117 Janczewski Darek LABOSPORT Team M40 30 138 00:18:45 (135)00:03:17 (152)01:22:32 (169)00:02:12 (228)00:51:53 (140) 02:38:40 00:36:27 132 (127 / 27)
146 364 Pobłocki Krzysztof PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 31 139 00:23:49 (259)00:03:31 (171)01:17:59 (112)00:01:27 (125)00:52:04 (146) 02:38:50 00:36:37 133 (128 / 28)
147 340 Urbańska Ewa TriSpace K35 2 8 00:21:05 (203)00:03:11 (134)01:22:27 (168)00:01:18 (80)00:50:53 (123) 02:38:54 00:36:41 134 (6 / 2)
148 183 Sieczkowski Robert HP IRON TEAM HP Polska M40 32 140 00:17:26 (88)00:04:09 (234)01:23:14 (173)00:02:24 (247)00:51:48 (137) 02:39:02 00:36:49 135 (129 / 29)
149 221 Kruk Michal Water Knights Triathlon Zabierzów M40 33 141 00:18:39 (132)00:03:00 (109)01:28:12 (219)00:01:26 (117)00:48:18 (91) 02:39:36 00:37:23 136 (130 / 30)
150 109 Włudarczyk Damian M30 26 142 00:20:41 (190)00:02:01 (11)01:28:32 (221)00:00:55 (8)00:48:14 (89) 02:40:23 00:38:10 137 (131 / 23)
151 270 Gintrowski Mateusz M25 21 143 00:18:30 (125)00:02:59 (104)01:26:22 (209)00:01:06 (41)00:51:50 (138) 02:40:46 00:38:33 138 (132 / 19)
152 12 Kacprzak Marek Biegiemnapomoc.pl M40 34 144 00:18:02 (109)00:03:14 (150)01:25:31 (203)00:01:25 (105)00:53:02 (161) 02:41:13 00:39:00 139 (133 / 31)
153 325 Osiński Michał M35 32 145 00:17:14 (82)00:03:23 (159)01:16:25 (86)00:01:34 (144)01:02:44 (246) 02:41:20 00:39:07 140 (134 / 29)
154 184 Gładosz Łukasz Trasa Zielona Góra M30 27 146 00:17:44 (101)00:03:11 (136)01:14:14 (61)00:01:51 (196)01:04:25 (253) 02:41:25 00:39:12 141 (135 / 24)
155 330 Antoniak Krzysztof M30 28 147 00:20:36 (188)00:02:59 (105)01:22:21 (166)00:01:31 (137)00:53:58 (169) 02:41:26 00:39:13 142 (136 / 25)
156 144 Markowski Dariusz M55 4 148 00:23:47 (258)00:03:00 (110)01:22:20 (164)00:01:23 (102)00:50:59 (124) 02:41:29 00:39:16 143 (137 / 4)
157 141 Staszewski Marcin M35 33 149 00:19:33 (157)00:02:59 (108)01:19:14 (131)00:01:59 (212)00:57:45 (212) 02:41:29 00:39:16 144 (138 / 30)
158 31 Korol Marek Triathlon Trójmiasto M35 34 150 00:18:35 (128)00:03:02 (116)01:21:35 (155)00:01:05 (37)00:57:12 (207) 02:41:30 00:39:17 145 (139 / 31)
159 305 Krzan Grzegorz M50 8 151 00:18:36 (129)00:03:11 (137)01:22:10 (162)00:01:47 (182)00:56:00 (196) 02:41:43 00:39:30 146 (140 / 8)
160 182 Budzanowski Michał Tribition Team Vonart Wrocław M25 22 152 00:17:03 (73)00:03:53 (209)01:18:58 (128)00:01:19 (83)01:00:33 (232) 02:41:47 00:39:34 147 (141 / 20)
161 359 Manteufel Jacek GRUPA MALBORK M25 23 153 00:20:52 (195)00:03:11 (141)01:21:07 (151)00:01:51 (193)00:54:49 (179) 02:41:51 00:39:38 148 (142 / 21)
162 220 Mączyński Czesław M60 1 154 00:24:59 (270)00:02:39 (70)01:16:40 (91)00:01:34 (142)00:56:12 (199) 02:42:04 00:39:51 149 (143 / 1)
163 193 Kasprzykowski Zbigniew Ornis Siedlce M40 35 155 00:23:46 (257)00:03:42 (190)01:21:24 (153)00:01:52 (200)00:51:35 (133) 02:42:19 00:40:06 150 (144 / 32)
164 34 Pieloch Piotr M30 29 156 00:19:59 (164)00:02:45 (78)01:25:44 (204)00:01:49 (188)00:52:03 (144) 02:42:20 00:40:07 151 (145 / 26)
165 344 Kopacz Grzegorz wmsportowy Polsport Team M25 24 157 00:19:25 (152)00:02:48 (84)01:24:43 (198)00:01:24 (104)00:54:02 (172) 02:42:22 00:40:09 152 (146 / 22)
166 14 Guzowska Iwona LABOSPORT Team K40 1 9 00:22:01 (212)00:03:47 (198)01:23:39 (179)00:01:42 (165)00:51:24 (130) 02:42:33 00:40:20 153 (7 / 1)
167 79 Bryzek Arnold M40 36 158 00:17:01 (71)00:03:05 (126)01:20:57 (148)00:01:43 (168)00:59:54 (228) 02:42:39 00:40:26 154 (147 / 33)
168 273 Kula Rafał LABOSPORT Team M35 35 159 00:20:30 (184)00:03:23 (158)01:20:26 (139)00:01:30 (136)00:56:51 (202) 02:42:41 00:40:28 155 (148 / 32)
169 104 Piątkowski Tomasz Biegusiem.Pl M50 9 160 00:20:36 (187)00:04:18 (244)01:23:38 (178)00:02:18 (241)00:51:59 (141) 02:42:48 00:40:35 156 (149 / 9)
170 235 Gorkowski Michał Tazar Chodzież M18 9 161 00:18:43 (134)00:03:23 (157)01:23:50 (183)00:01:40 (159)00:55:23 (187) 02:43:00 00:40:47 157 (150 / 9)
171 296 Kądziela Rafał AKB Lidzbark Warmiński JW 3411 M35 36 162 00:21:29 (208)00:04:28 (252)01:23:15 (174)00:01:49 (187)00:52:17 (150) 02:43:17 00:41:04 158 (151 / 33)
172 113 Grzebinoga Paweł M35 37 163 00:15:51 (36)00:03:33 (173)01:31:50 (244)00:01:13 (57)00:51:04 (125) 02:43:31 00:41:18 159 (152 / 34)
173 150 Kozak Krzysztof M25 25 165 00:22:58 (238)00:03:57 (214)01:24:18 (192)00:02:16 (239)00:50:07 (108) 02:43:36 00:41:23 160 (153 / 23)
174 213 Cisowski Artur M35 38 164 00:20:05 (166)00:04:01 (219)01:21:47 (158)00:02:37 (258)00:55:06 (183) 02:43:36 00:41:23 161 (154 / 35)
175 95 Pacholak Marcin M25 26 166 00:19:14 (146)00:03:35 (177)01:24:42 (197)00:01:45 (172)00:54:22 (176) 02:43:38 00:41:25 162 (155 / 24)
176 192 Marianowski Piotr spolem z doliny chocholowskiej spolem z doliny chocholowskiej M40 37 167 00:19:09 (143)00:03:45 (195)01:24:47 (199)00:01:49 (186)00:54:09 (174) 02:43:39 00:41:26 163 (156 / 34)
177 262 Cichy Bartosz ATP Augustów M30 30 168 00:17:30 (89)00:03:45 (194)01:20:00 (138)00:01:17 (71)01:01:13 (237) 02:43:44 00:41:31 164 (157 / 27)
178 199 Moczydłowski Marek Nadaktywni Sprint TriTeam M40 38 169 00:23:14 (244)00:03:12 (147)01:19:59 (137)00:01:58 (210)00:55:23 (186) 02:43:45 00:41:32 165 (158 / 35)
179 16 Kaczmarek Dariusz GEO-TECH M45 15 170 00:20:32 (185)00:03:36 (180)01:21:43 (156)00:01:56 (207)00:56:20 (201) 02:44:07 00:41:54 166 (159 / 15)
180 81 Folga Andrzej LABOSPORT Team M40 39 171 00:20:17 (173)00:03:45 (192)01:23:28 (176)00:01:56 (206)00:54:50 (180) 02:44:16 00:42:03 167 (160 / 36)
181 204 Biszko Jakub M25 27 172 00:17:11 (81)00:04:12 (239)01:20:34 (141)00:02:56 (270)00:59:26 (224) 02:44:18 00:42:05 168 (161 / 25)
182 120 Maćkowski Jędrzej LABOSPORT Team M30 31 173 00:19:06 (141)00:02:52 (89)01:24:37 (196)00:01:48 (183)00:55:58 (195) 02:44:21 00:42:08 169 (162 / 28)
183 59 Haibach Werner KS UAM Traithlon M65 1 174 00:22:28 (223)00:04:01 (220)01:22:52 (171)00:01:40 (160)00:53:21 (166) 02:44:22 00:42:09 170 (163 / 1)
184 222 Grądziel Aleksandra PAPUNIS TEAM GDYNIA K35 3 10 00:21:09 (204)00:03:55 (212)01:22:20 (165)00:01:46 (177)00:55:24 (188) 02:44:33 00:42:20 171 (8 / 3)
185 346 Cygert Andrzej www.pomozprzemkowi.pl M40 41 176 00:22:05 (214)00:03:45 (196)01:22:33 (170)00:01:34 (146)00:55:19 (185) 02:45:16 00:43:03 172 (164 / 37)
186 157 Zujewski Piotr M40 40 175 00:20:06 (167)00:05:49 (285)01:23:27 (175)00:03:15 (279)00:52:40 (156) 02:45:16 00:43:03 173 (165 / 38)
187 354 Abramczyk Jakub AT Team M35 39 178 00:17:35 (95)00:03:11 (135)01:25:46 (206)00:01:35 (149)00:57:12 (206) 02:45:20 00:43:07 175 (167 / 36)
188 57 Majdowski Michał AT Team M40 42 177 00:22:21 (220)00:02:41 (73)01:20:47 (146)00:01:27 (122)00:58:05 (214) 02:45:20 00:43:07 174 (166 / 39)
189 37 Dawiec Alfred Water Knights Triathlon Zabierzów M35 40 179 00:16:38 (54)00:03:08 (131)01:24:09 (187)00:02:14 (234)00:59:41 (225) 02:45:51 00:43:38 176 (168 / 37)
190 343 Sidwa Tomasz M35 41 181 00:20:21 (178)00:03:18 (154)01:24:11 (189)00:01:30 (132)00:57:01 (205) 02:46:21 00:44:08 178 (170 / 38)
191 334 Korabiewski Mikołaj M18 10 180 00:21:51 (209)00:04:06 (228)01:28:53 (225)00:00:59 (16)00:50:33 (115) 02:46:21 00:44:08 177 (169 / 10)
192 280 Młynarczyk Zbigniew M25 28 182 00:20:19 (176)00:04:35 (259)01:24:24 (193)00:02:40 (261)00:54:30 (178) 02:46:27 00:44:14 179 (171 / 26)
193 126 Stachecki Ireneusz M40 43 183 00:18:08 (111)00:03:35 (176)01:18:23 (119)00:01:48 (184)01:04:39 (255) 02:46:33 00:44:20 180 (172 / 40)
194 333 Wołyniec Emilia Łowcy Przygód Gołdap K30 2 11 00:22:52 (235)00:02:58 (100)01:29:01 (227)00:01:01 (19)00:50:43 (120) 02:46:35 00:44:22 181 (9 / 2)
195 277 Rosińska Marcelina K18 2 12 00:16:55 (64)00:02:58 (101)01:25:44 (205)00:01:08 (45)00:59:57 (229) 02:46:42 00:44:29 182 (10 / 1)
196 66 Ozga Krzysztof Water Knights Triathlon Zabierzów M35 42 184 00:21:18 (206)00:03:41 (188)01:24:03 (185)00:02:16 (237)00:55:46 (192) 02:47:05 00:44:52 183 (173 / 39)
197 69 Kubik Agnieszka CompleXsports Triathlon Team K25 5 13 00:16:50 (59)00:03:28 (169)01:22:22 (167)00:02:15 (235)01:02:21 (243) 02:47:16 00:45:03 184 (11 / 4)
198 123 Stasiak Krzysztof M30 32 185 00:22:19 (217)00:05:02 (273)01:27:38 (214)00:01:53 (201)00:50:34 (117) 02:47:27 00:45:14 185 (174 / 29)
199 257 Cieślak Michał M35 43 186 00:20:26 (181)00:03:52 (208)01:22:02 (160)00:01:58 (211)00:59:14 (223) 02:47:33 00:45:20 186 (175 / 40)
200 25 Urbanowicz Kamil M35 44 187 00:24:03 (265)00:03:47 (200)01:26:17 (208)00:02:07 (224)00:51:24 (131) 02:47:39 00:45:26 187 (176 / 41)
201 214 Mieścicki Łukasz TRENERTRIATHLONU.PL M30 33 188 00:24:11 (266)00:03:49 (205)01:23:40 (180)00:01:47 (179)00:54:16 (175) 02:47:42 00:45:29 188 (177 / 30)
202 50 Jóźwiak Jakub Bull Racing Team M35 45 189 00:22:24 (222)00:04:06 (230)01:25:19 (201)00:02:05 (220)00:54:04 (173) 02:47:57 00:45:44 189 (178 / 42)
203 352 Polcyn Jan Ekonomia PWSZ Piła M50 10 190 00:23:19 (248)00:03:24 (160)01:25:57 (207)00:01:37 (155)00:54:29 (177) 02:48:46 00:46:33 190 (179 / 10)
204 171 Sojkowski Piotr 4FUN Triathlon Team M30 34 191 00:20:18 (175)00:03:29 (170)01:24:32 (194)00:01:18 (76)00:59:10 (222) 02:48:47 00:46:34 191 (180 / 31)
205 11 Celmer Piotr M35 46 192 00:23:16 (247)00:03:57 (213)01:29:42 (232)00:02:19 (243)00:50:11 (111) 02:49:26 00:47:13 192 (181 / 43)
206 42 Fudała Wojciech M25 29 193 00:20:29 (183)00:03:09 (132)01:18:03 (114)00:02:07 (223)01:05:56 (261) 02:49:43 00:47:30 193 (182 / 27)
207 233 Pomastowski Grzegorz niezrzeszony bez M60 2 194 00:23:15 (245)00:02:32 (59)01:20:38 (142)00:01:51 (198)01:01:27 (241) 02:49:44 00:47:31 194 (183 / 2)
208 320 Białogrodzki Ryszard M55 5 195 00:24:33 (268)00:04:02 (222)01:23:42 (181)00:02:50 (267)00:54:56 (181) 02:50:03 00:47:50 195 (184 / 5)
209 350 Szatecki Maksymilian M18 11 196 00:15:26 (29)00:04:35 (258) 02:50:04 00:47:51 196 (185 / 11)
210 285 Sitarek Artur M35 47 197 00:19:31 (156)00:02:53 (90)01:25:04 (200)00:01:22 (97)01:01:24 (240) 02:50:14 00:48:01 197 (186 / 44)
211 89 Strześniewski Marek IMPACT Team M55 6 198 00:23:54 (261)00:04:11 (238)01:28:26 (220)00:02:15 (236)00:51:39 (135) 02:50:25 00:48:12 198 (187 / 6)
212 282 Zdunek Katarzyna K30 3 14 00:22:09 (215)00:03:39 (185)01:24:34 (195)00:01:40 (161)00:58:46 (218) 02:50:49 00:48:36
213 303 Buczkowska Alicja K30 4 15 00:22:53 (236)00:03:32 (172)01:24:18 (191)00:01:42 (163)00:58:58 (219) 02:51:22 00:49:09 199 (12 / 3)
214 331 Piątkowski Piotr M30 35 199 00:19:03 (140)00:04:46 (263)01:28:59 (226)00:01:54 (204)00:56:56 (203) 02:51:38 00:49:25 200 (188 / 32)
215 149 Piotrowicz Krzysztof M45 16 200 00:23:29 (253)00:02:29 (57)01:28:44 (224)00:01:28 (127)00:55:31 (189) 02:51:41 00:49:28 201 (189 / 16)
216 158 Ustowski Zdzislaw AMATOR M60 3 201 00:27:15 (280)00:03:17 (153)01:27:01 (212)00:02:42 (262)00:51:34 (132) 02:51:51 00:49:38 202 (190 / 3)
217 135 Rybus Agata K25 6 16 00:19:14 (145)00:03:03 (120)01:32:39 (247)00:01:23 (101)00:56:01 (197) 02:52:20 00:50:07 203 (13 / 5)
218 275 Świerżewski Mariusz M35 48 202 00:20:37 (189)00:05:33 (281)01:31:24 (242)00:02:30 (254)00:52:41 (157) 02:52:45 00:50:32 204 (191 / 45)
219 30 Kuczynska Iza Trinergy K40 2 17 00:27:51 (284)00:03:38 (182)01:27:42 (215)00:02:17 (240)00:51:18 (128) 02:52:46 00:50:33 205 (14 / 2)
220 244 Miezianko Krzysztof M30 36 203 00:19:25 (153)00:05:27 (280)01:28:36 (222)00:01:45 (170)00:57:47 (213) 02:53:01 00:50:48 206 (192 / 33)
221 86 Zujkiewicz Tomasz M35 49 204 00:21:00 (201)00:04:34 (257)01:29:37 (230)00:02:27 (252)00:55:40 (191) 02:53:17 00:51:04 207 (193 / 46)
222 236 Sobolewski Mariusz M30 37 205 00:20:58 (198)00:03:50 (206)01:27:43 (216)00:02:27 (251)00:58:19 (215) 02:53:18 00:51:05 208 (194 / 34)
223 122 Świstak Marcin M40 44 206 00:22:49 (234)00:04:58 (270)01:29:51 (234)00:02:44 (264)00:53:05 (162) 02:53:26 00:51:13
224 324 Ihnatowicz Arkadiusz M45 17 207 00:20:04 (165)00:04:08 (232)01:28:42 (223)00:01:45 (176)00:58:58 (220) 02:53:37 00:51:24 209 (195 / 17)
225 107 Pawłowski Albin LABOSPORT Team M45 18 208 00:22:40 (228)00:04:26 (251)01:21:28 (154)00:02:53 (269)01:02:24 (245) 02:53:50 00:51:37 210 (196 / 18)
226 118 Krasnodębski Sebastian M30 38 209 00:23:11 (243)00:03:55 (211)01:16:13 (84)00:01:58 (209)01:08:35 (271) 02:53:53 00:51:40 211 (197 / 35)
227 119 Mazurkiewicz Piotr M40 45 210 00:22:20 (219)00:04:15 (242)01:24:11 (188)00:01:37 (156)01:01:43 (242) 02:54:07 00:51:54 212 (198 / 41)
228 9 Podgórski Krzysztof M50 11 211 00:21:56 (210)00:03:41 (189)01:32:38 (246)00:01:19 (84)00:55:38 (190) 02:55:12 00:52:59 213 (199 / 11)
229 124 Mozdzonek Michal TriHub M35 50 212 00:19:10 (144)00:03:48 (202)01:24:07 (186)00:01:53 (202)01:07:06 (267) 02:56:03 00:53:50 214 (200 / 47)
230 46 Dobosz Andrzej M40 46 213 00:22:47 (233)00:03:06 (127)01:27:19 (213)00:02:06 (222)01:01:04 (235) 02:56:22 00:54:09 215 (201 / 42)
231 293 Grzybowski Łukasz TN Biegówki Big Data M35 51 214 00:22:15 (216)00:03:27 (165)01:33:48 (252)00:01:53 (203)00:55:15 (184) 02:56:38 00:54:25 216 (202 / 48)
232 301 Kosowicz Konrad M30 39 215 00:20:58 (197)00:05:20 (276)01:33:36 (251)00:01:50 (189)00:55:46 (193) 02:57:29 00:55:16 217 (203 / 36)
233 274 Uusisaari Anna K35 4 18 00:23:36 (255)00:04:08 (231)01:31:30 (243)00:02:51 (268)00:55:48 (194) 02:57:53 00:55:40 218 (15 / 4)
234 240 Wszeborowski Dariusz M45 19 216 00:23:01 (240)00:04:54 (267)01:30:49 (237)00:02:04 (218)00:57:36 (211) 02:58:24 00:56:11 219 (204 / 19)
235 91 Marcinek Andrzej 50upAT M55 7 217 00:24:55 (269)00:05:36 (284)01:27:47 (217)00:03:06 (277)00:57:35 (210) 02:58:58 00:56:45 220 (205 / 7)
236 29 Hopfer Przemysław Nairobia M40 47 218 00:21:20 (207)00:03:36 (179)01:23:58 (184)00:02:37 (259)01:07:48 (269) 02:59:20 00:57:07
237 260 Sikora Andrzej M50 12 219 00:21:04 (202)00:08:24 (292)01:26:29 (210)00:03:36 (282)01:00:00 (230) 02:59:33 00:57:20 221 (206 / 12)
238 60 Kacymirow Tomasz M50 13 220 00:20:21 (179)00:05:34 (282)01:30:17 (235)00:03:34 (281)00:59:48 (227) 02:59:35 00:57:22
239 145 Majda Paweł Water Knights Triathlon Zabierzów M40 48 221 00:30:06 (289)00:04:10 (236)01:24:16 (190)00:02:38 (260)00:59:10 (221) 03:00:21 00:58:08 222 (207 / 43)
240 45 Dahan Eytan IDACO Triathlon M50 14 222 00:20:49 (194)00:05:00 (272)01:26:57 (211)00:02:00 (214)01:06:37 (265) 03:01:23 00:59:10
241 116 Płonka Arkadiusz M50 15 223 00:19:46 (161)00:05:12 (275)01:29:10 (229)00:03:02 (274)01:05:49 (260) 03:02:59 01:00:46 223 (208 / 13)
242 127 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 49 224 00:18:03 (110)00:02:53 (91)01:29:51 (233)00:02:12 (229)01:11:02 (272) 03:04:01 01:01:48 224 (209 / 44)
243 362 Karaś Beata VICTORY MASTERS ELBLĄG K50 1 19 00:17:47 (103)00:03:46 (197)01:29:05 (228)00:01:35 (148)01:12:10 (275) 03:04:23 01:02:10 225 (16 / 1)
244 295 Baranowski Waldemar bambosz M55 8 225 00:22:28 (224)00:04:08 (233)01:33:05 (250)00:02:26 (250)01:02:22 (244) 03:04:29 01:02:16 226 (210 / 8)
245 353 Pawlik Piotr M35 52 226 00:18:46 (136)00:04:51 (265)01:41:00 (271)00:01:34 (143)00:58:37 (217) 03:04:48 01:02:35 227 (211 / 49)
246 366 Dutkiewicz Robert AZS UJK Kielce M45 20 227 00:23:36 (254)00:04:15 (243)01:29:41 (231)00:02:10 (226)01:06:05 (262) 03:05:48 01:03:35 228 (212 / 20)
247 292 Nowacka Krystyna TN Biegówki Pokonać strach K25 7 20 00:16:42 (57)00:03:53 (210)01:38:22 (265)00:01:56 (205)01:04:54 (257) 03:05:48 01:03:35 229 (17 / 6)
248 291 Tyrowicz Agata Mucha Sportowa K30 5 21 00:20:42 (192)00:04:32 (256)01:35:42 (257)00:02:03 (217)01:03:43 (252) 03:06:43 01:04:30 230 (18 / 4)
249 162 Adamczyk Robert LABOSPORT Team M35 53 228 00:18:25 (122)00:05:52 (287)01:36:19 (258)00:03:25 (280)01:02:59 (250) 03:06:59 01:04:46 231 (213 / 50)
250 97 Najder Ewa K55 1 22 00:23:20 (249)00:04:13 (241)01:44:31 (282)00:02:13 (233)00:52:47 (158) 03:07:03 01:04:50 232 (19 / 1)
251 189 Rosati Marcin Mocarni Spolem M40 50 229 00:23:04 (241)00:04:06 (229)01:31:14 (240)00:02:32 (257)01:06:24 (263) 03:07:20 01:05:07 233 (214 / 45)
252 312 Rudnik Sławomir Podlasie 4x4 M40 51 230 00:20:56 (196)00:04:23 (247)01:30:48 (236)00:01:49 (185)01:11:19 (273) 03:09:14 01:07:01 234 (215 / 46)
253 154 Żukowska Ewa Kuźnia Triathlonu Siła!!! K45 1 23 00:22:59 (239)00:03:59 (216)01:37:31 (263)00:02:16 (238)01:02:46 (248) 03:09:31 01:07:18 235 (20 / 1)
254 173 Krupowicz Marcin M50 16 231 00:24:00 (263)00:05:52 (288)01:36:55 (260)00:02:50 (266)01:01:05 (236) 03:10:43 01:08:30 236 (216 / 14)
255 266 Zawalska Magda SPORTEVO OSTRE K30 6 24 00:25:01 (271)00:03:24 (161)01:41:10 (273)00:01:27 (121)00:59:43 (226) 03:10:45 01:08:32 237 (21 / 5)
256 329 Pawlik Krzysztof Klub Biegacza Leroy Merlin Polska M40 52 232 00:21:00 (200)00:04:22 (246)01:32:15 (245)00:01:27 (123)01:11:51 (274) 03:10:55 01:08:42 238 (217 / 47)
257 68 Czerwiec Magdalena Water Knights Triathlon Zabierzów K35 5 25 00:17:22 (86)00:03:51 (207)01:32:49 (248)00:01:21 (92)01:16:16 (282) 03:11:39 01:09:26 239 (22 / 5)
258 375 Tramp Małgorzata Łowcy Przygód Gołdap K35 6 26 00:25:35 (274)00:04:11 (237)01:44:21 (281)00:01:23 (100)00:56:10 (198) 03:11:41 01:09:28 240 (23 / 6)
259 216 Kopczewski Maciej M45 21 233 00:22:43 (231)00:04:57 (269)01:37:05 (261)00:02:12 (230)01:05:00 (258) 03:11:57 01:09:44 241 (218 / 21)
260 242 Neumann Monika TRICLUB K25 8 27 00:20:45 (193)00:04:02 (224)01:40:10 (269)00:02:31 (256)01:04:31 (254) 03:12:00 01:09:47 242 (24 / 7)
261 363 Kołowrotny Wojciech M40 53 234 00:24:00 (264)00:04:10 (235)01:36:34 (259)00:05:09 (284)01:02:49 (249) 03:12:41 01:10:28 243 (219 / 48)
262 322 Bereziecka Anna WM sportowy K30 7 28 00:29:03 (287)00:03:28 (168)01:39:43 (267)00:02:05 (219)01:00:37 (233) 03:14:56 01:12:43 244 (25 / 6)
263 302 Gromny Konrad M35 54 235 00:18:09 (112)00:04:05 (227)01:35:39 (256)00:01:39 (158)01:15:28 (280) 03:15:01 01:12:48
264 227 Trzaska Jarosław M50 17 236 00:27:20 (281)00:05:35 (283)01:42:17 (275)00:02:57 (271)00:57:23 (209) 03:15:32 01:13:19 245 (220 / 15)
265 327 Gazda Krzysztof M18 12 237 00:18:33 (126)00:04:48 (264)01:34:00 (253)00:01:51 (195)01:16:31 (283) 03:15:43 01:13:30 246 (221 / 12)
266 278 Górniak Łukasz M35 55 238 00:22:54 (237)00:06:22 (290)01:44:35 (283)00:02:18 (242)01:00:11 (231) 03:16:19 01:14:06 247 (222 / 51)
267 20 Kalicińska Honorata K35 7 29 00:27:48 (283)00:04:04 (226)01:45:50 (284)00:01:18 (78)00:57:22 (208) 03:16:22 01:14:09 248 (26 / 7)
268 49 Radziwonowski Bartosz Bartosz Biega M35 56 239 00:28:01 (285)00:04:55 (268)01:39:06 (266)00:01:42 (167)01:03:20 (251) 03:17:04 01:14:51 249 (223 / 52)
269 341 Piotrowska Agata K30 9 31 00:26:31 (278)00:04:41 (262)01:43:00 (278)00:02:12 (231)01:01:19 (239) 03:17:42 01:15:29 251 (28 / 8)
270 212 Sanocka Magdalena MotoSyberia.com K30 8 30 00:26:30 (276)00:04:54 (266)01:42:39 (277)00:02:19 (244)01:01:19 (238) 03:17:42 01:15:29 250 (27 / 7)
271 256 Ostaszewski Krzysztof straż graniczna gołdap straz graniczna gołdap M45 22 240 00:26:31 (277)00:05:08 (274)01:52:28 (287)00:02:13 (232)00:51:43 (136) 03:18:02 01:15:49 252 (224 / 22)
272 110 Borkowski Piotr M25 30 241 00:24:18 (267)00:04:31 (254)01:31:08 (239)00:02:48 (265)01:15:29 (281) 03:18:14 01:16:01 253 (225 / 28)
273 205 Kapusta Mariusz Spartanie Dzieciom www.spartaniedzieciom.pl M35 57 242 00:25:31 (273)00:03:47 (199)01:42:34 (276)00:01:45 (174)01:04:51 (256) 03:18:28 01:16:15
274 238 Szymanski Marek M50 18 243 00:27:21 (282)00:05:24 (279)01:41:20 (274)00:01:47 (178)01:02:45 (247) 03:18:37 01:16:24
275 218 Poczman Mark WITC M50 19 244 00:23:10 (242)00:05:56 (289)01:31:20 (241)00:03:53 (283)01:14:20 (278) 03:18:38 01:16:25
276 348 Kubera Wojciech M30 40 245 00:46:40 (292)00:04:31 (253)01:30:50 (238)00:03:00 (273)00:53:58 (170) 03:18:58 01:16:45 254 (226 / 37)
277 98 Najder Jacek M50 20 246 00:28:24 (286)00:04:22 (245)01:37:25 (262)00:02:23 (246)01:06:25 (264) 03:18:59 01:16:46
278 279 Jurkiewicz Marcin M35 58 247 00:23:23 (250)00:04:25 (250)01:43:37 (279)00:01:22 (98)01:07:01 (266) 03:19:49 01:17:36 255 (227 / 53)
279 202 Bryzek Barbara Beginner's Luck Dior M35 59 248 00:30:06 (288)00:04:24 (248)01:38:07 (264)00:01:47 (181)01:08:29 (270) 03:22:53 01:20:40 256 (228 / 54)
280 373 Nowak Andrzej M60 4 249 00:22:21 (221)00:04:59 (271)01:34:02 (254)00:02:31 (255)01:19:50 (285) 03:23:42 01:21:29 257 (229 / 4)
281 76 Madej Michał SBR-MADEJ M25 31 250 00:25:28 (272)00:04:40 (261)01:47:15 (286)00:01:17 (73)01:05:14 (259) 03:23:54 01:21:41 258 (230 / 29)
282 78 Gryzik Czesław xTri.pl M40 54 251 00:23:59 (262)00:04:12 (240)01:40:01 (268)00:02:26 (249)01:15:00 (279) 03:25:38 01:23:25 259 (231 / 49)
283 323 Falęcki Rafał PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 60 252 00:23:53 (260)00:05:51 (286)01:34:48 (255)00:03:12 (278)01:18:43 (284) 03:26:26 01:24:13 260 (232 / 55)
284 164 Karp Jakub Inne Spacery M40 55 253 00:26:26 (275)00:04:32 (255)01:40:48 (270)00:03:00 (272)01:12:15 (276) 03:27:00 01:24:47 261 (233 / 50)
285 290 Mucha Robert TN Biegówki Biegówki w Zalesiu M35 61 254 00:23:42 (256)00:03:49 (203)01:45:58 (285)00:02:22 (245)01:13:32 (277) 03:29:23 01:27:10 262 (234 / 56)
286 172 Gienieczko Marcin M35 62 255 00:38:01 (290)00:03:58 (215)01:41:05 (272)00:01:22 (99)01:07:34 (268) 03:32:00 01:29:47 263 (235 / 57)
287 27 Jóźwiak Anna LABOSPORT Team Matka Polka Triathlonistka K35 8 32 00:27:02 (279)00:05:22 (278)01:43:45 (280)00:03:03 (275)01:24:43 (287) 03:43:54 01:41:41 264 (29 / 8)
288 307 Śnieżko Eugeniusz M30 41 256 00:42:55 (291)00:06:34 (291)01:52:35 (288)00:03:05 (276)01:21:37 (286) 04:06:46 02:04:33 265 (236 / 38)
289 258 Kowalczyk Andrzej M55 00:23:27 (252)00:04:01 (218)01:32:52 (249)00:02:43 (263) DNF
290 367 Miazga Przemek Trifree Trifree M45 00:14:21 (9)00:01:57 (9) DNF
291 361 Mieloch Artur M30 00:14:30 (12)00:02:32 (61) DNF
292 61 Mazepa Krzysztof Cisco Running Squad M40 00:22:36 (227)00:05:21 (277) DNF
293 2 Ławicki Marcin LABOSPORT Team Miedziowe Towarzystwo Sportowe Drużyna Szpiku KGHM M25 DNS
294 10 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 DNS
295 18 Wysocki Michał M30 DNS
296 19 Nowacki Tomasz M40 DNS
297 26 Szymula Łukasz Trinergy M40 DNS
298 28 Lewczuk Daniel M35 DNS
299 35 Glesman Patryk AT Team M25 DNS
300 41 Kowalski Marcin M35 DNS
301 43 Buliński Adam M30 DNS
302 52 Machała Radosław M40 DNS
303 64 Pieloch Anna K30 DNS
304 65 Barański Grzegorz Brodnica MTB Cycling Team M45 DNS
305 71 Mrowiec Tomasz Trisfera M18 DNS
306 72 Barwikowski Karol Trisfera M18 DNS
307 73 Bialokozowicz Przemek Goldap M30 DNS
308 80 Pławiak Wojciech LABOSPORT Team AT Team M25 DNS
309 88 Sobiesiak Sławomir M30 DNS
310 94 Zaborowski Rafał LABOSPORT Team M45 DNS
311 96 Głuchowski Przemysław TORTUGA Elbląg M45 DNS
312 100 Strykowski Piotr M40 DNS
313 103 Lisiak Patryk FRASTAŚ POZNAŃ M35 DNS
314 105 Haftarczyk Grzegorz M40 DNS
315 106 Cnota Janusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M55 DNS
316 112 Gronowalski Daniel M18 DNS
317 121 Konieczny Marcin IM 2010 Triathlon Series Team/HoS M40 DNS
318 133 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M30 DNS
319 134 Kępka Paweł M30 DNS
320 136 Piasecki Rafał M45 DNS
321 137 Jabłoński Michał Trinergy M40 DNS
322 143 Biegus Jan M30 DNS
323 148 Miłoński Jarosław M45 DNS
324 161 Drząszcz Robert LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 DNS
325 167 Oklej Agata K30 DNS
326 168 Szymczak Wojciech M40 DNS
327 170 Szczawiński Tomasz M40 DNS
328 174 Gawryluk Piotr M25 DNS
329 176 Wiora Maciej M45 DNS
330 177 Broekere Tomasz M25 DNS
331 178 Broekere Krzysztof M55 DNS
332 180 Kulakowski Tomasz Kondycja M40 DNS
333 181 Idzior Adam M30 DNS
334 186 Turek Przemysław M30 DNS
335 187 Wenda Łukasz M40 DNS
336 188 Koniec Lech M35 DNS
337 191 Wojtyło Zdzisław NAFTOKOR M55 DNS
338 200 Lewiński Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M18 DNS
339 203 Lichnerowicz Tomasz M30 DNS
340 206 Rygulski Marcin CT Team M30 DNS
341 207 Kwiatkowski Arkadiusz HP Triathlon Team CT Team M25 DNS
342 209 Grabiec Tomasz M30 DNS
343 223 Mzyk Elżbieta Świat Rowerów Raleigh Team K35 DNS
344 226 Zdunek Maciej M35 DNS
345 234 Gwizdal Wojciech M25 DNS
346 245 Tomaszewska Joanna Namagnezzzowani Red-White Team MAGSOLVIT M30 DNS
347 247 Cieślak Wojciech Twister Trójmiasto M35 DNS
348 249 Krupiński Marek M40 DNS
349 251 Lewoniewski Mariusz TRENERFIT.PL SWIM BIKE RUN M35 DNS
350 253 Wiśniewski Adrian M18 DNS
351 265 Słupek-Kubas Agnieszka BIEGUNKA TEAM K30 DNS
352 267 Rakowska Kasia K25 DNS
353 271 Trembicki Marek M35 DNS
354 276 Chachulskis Zbigniew M30 DNS
355 281 Nowak Stanisław M55 DNS
356 283 Łasica Zbyszek SPORTURISMO.PL M25 DNS
357 284 Woźniak Robert M45 DNS
358 288 Koc Krzysztof Mucha Sportowa Team M25 DNS
359 289 Duda Arkadiusz Mucha Sportowa Team M18 DNS
360 294 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 DNS
361 299 Prokopowicz Zbigniew M45 DNS
362 300 Piktel Tomasz M40 DNS
363 308 Antkowiak Maciej Konin PRO M25 DNS
364 309 Orzechowski Łukasz M25 DNS
365 310 Kościuczuk Łukasz Biegiemnapomoc.pl M30 DNS
366 311 Strzelecki Marek Trinergy M55 DNS
367 315 Topa Bartek Biegiemnapomoc.pl M45 DNS
368 316 Rozmus Robert Biegiemnapomoc.pl M50 DNS
369 318 Karolak Tomasz Biegiemnapomoc.pl M40 DNS
370 319 Guzik Leszek LABOSPORT Team M50 DNS
371 321 Hendler Maciej M30 DNS
372 357 Kowalski Łukasz M25 DNS
373 360 Huszcza Paweł Więcej Funku! M30 DNS
374 368 Jastrząb Ewa K30 DNS
375 369 Górnisiewicz Piotr M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon