Garmin MTB Series Rumia 2016 - dystans Mini - wyniki

2016-10-09 11:10 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 1551 Rzeszutek Piotr MLKS BASZTA BYTÓW M18 1 1 01:13:49
2 1689 Petka Arek Lew Lębork M18 2 2 01:13:56 00:00:07
3 1755 Pituch Sławek Eurobike Kaczmarek Electric Team M30 1 3 01:14:16 00:00:27
4 1740 Banach Robert Old School MTB Gdańsk bananchbrothers M30 2 4 01:14:35 00:00:46
5 1751 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M30 3 5 01:16:20 00:02:31
6 1761 Rutkowski Karol Blvck Hole MTB Team Elbląg/Hydropress Hydraulika Siłowa M18 3 6 01:16:32 00:02:43
7 1591 Rzeszutek Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW M18 4 7 01:17:31 00:03:42
8 1772 Stankiewicz Wiktor Dolina Noteci Rowersi Racing Team M18 5 8 01:18:40 00:04:51
9 1590 Fusowski Sebastian Norda Active Team M18 6 9 01:18:55 00:05:06
10 1682 Rogowski Jacek KSR Kościerzyna M40 1 10 01:18:57 00:05:08
11 1695 Skierka Dariusz LEW Lębork M18 7 11 01:19:00 00:05:11
12 1699 Brylowski Pawel MTB START KARTUZY M18 8 12 01:19:03 00:05:14
13 1587 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M30 4 13 01:19:27 00:05:38
14 1855 Zielonka Maciej www.team.ase.com.pl ASE M30 5 14 01:19:40 00:05:51
15 1731 Tygielski Mateusz NEXUS Team M18 9 15 01:20:38 00:06:49
16 1746 Wielicki Tomek M30 6 16 01:20:39 00:06:50
17 1543 Ciba Damian Norda Active Team M30 7 17 01:20:44 00:06:55
18 1793 Horbowy Adam MLKS BASZTA BYTÓW M40 2 18 01:21:37 00:07:48
19 1561 Wybraniak Dariusz Tczewski Klub Rowerowy M30 8 19 01:21:44 00:07:55
20 1667 Czernialis Rimas Norda Active Team M30 9 20 01:23:55 00:10:06
21 1849 Potrykus Filip KLIF MTB Team M16 1 21 01:24:23 00:10:34
22 1784 Marciniuk Rafał Beer'ceps progresbike.com M30 10 22 01:24:41 00:10:52
23 1792 Koniuszewski Bartosz Oldschool MTB Gdańsk WINAAR. COM M30 11 23 01:24:47 00:10:58
24 1717 Ruczyński Radosław Blvck Hole MTB Team Elbląg HYDROPRESS Hydraulika Siłowa M40 3 24 01:24:59 00:11:10
25 1541 Dietrich Dawid KLIF MTB TEAM M30 12 25 01:26:11 00:12:22
26 1572 Wawrzyniak Tomek Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M18 10 26 01:26:55 00:13:06
27 1617 Truszczyński Mateusz VO2max MTB Team M18 11 27 01:27:01 00:13:12
28 1741 Wenta Krzysztof TA KO Team M30 13 28 01:27:11 00:13:22
29 1821 Grenda Michał M30 14 29 01:27:49 00:14:00
30 1721 Jokiel Radoslaw Rowersi Racing Team M30 15 30 01:28:03 00:14:14
31 1766 Marszalec Dawid GK STG FitMax M30 16 31 01:28:04 00:14:15
32 1692 Górski Maciej LEW LĘBORK M30 17 32 01:28:38 00:14:49
33 1681 Habaj Piotr Norda Active Team M30 18 33 01:28:42 00:14:53
34 1760 Turczyn Stefan Blvck Hole MTB Team Elbląg Hydropress Hydraulika Siłowa M18 12 34 01:28:55 00:15:06
35 1852 Czuczeło Maciej Lechia Gdańsk M30 19 35 01:29:01 00:15:12
36 1790 Dzik Michał M30 20 36 01:29:03 00:15:14
37 1529 Nabekalo Oleksandr M18 13 37 01:29:18 00:15:29
38 1709 Różański Łukasz Garmin24.pl BCT Gdynia M18 14 38 01:29:42 00:15:53
39 1839 Lebiedziński Radek Norda Active Team M30 21 39 01:30:26 00:16:37
40 1707 Kramp Daniel MTB START KARTUZY M40 4 40 01:30:36 00:16:47
41 1642 Łojek Bartłomiej Old School MTB Gdańsk M40 5 41 01:30:36 00:16:47
42 1765 Wiczling Patryk M18 15 42 01:30:46 00:16:57
43 1631 Dolatowski Piotr KU AZS Politechnika Gdańska Dolat Team M18 16 43 01:30:50 00:17:01
44 1679 Morawski Piotr Banach Brothers M40 6 44 01:31:10 00:17:21
45 1891 Koniuszewski Piotr WINAAR M18 17 45 01:31:11 00:17:22
46 1567 Piotrowski Dariusz GardenFlora MTB Team M30 22 46 01:31:17 00:17:28
47 1890 Osnowski Karol Gk Stg Polpharma M16 2 47 01:31:24 00:17:35
48 1756 Reiss Szczepan Old School MTB Gdańsk M40 7 48 01:31:31 00:17:42
49 1578 Turek Karol KlifMTB TEAM M30 24 49 01:31:33 00:17:44
50 1554 Piepka Sławomir PGE Krokowa Team M30 23 50 01:31:33 00:17:44
51 1884 Sabisz Marian MLKS BASZTA BYTÓW M60 1 51 01:31:34 00:17:45
52 1820 Dolny Michał M18 18 52 01:31:35 00:17:46
53 1892 Mania Jacek M30 25 53 01:31:52 00:18:03
54 1556 Lipski Marcin M40 8 54 01:32:08 00:18:19
55 1864 Żmudzki Paweł M18 19 55 01:32:18 00:18:29
56 1886 Gabrychowicz Maciej mtb tako team bozepole M30 26 56 01:32:28 00:18:39
57 1805 Bielowicz Marek M30 27 57 01:32:55 00:19:06
58 1652 Gardzielewski Artur VO2max MTB Team M30 28 58 01:32:56 00:19:07
59 1798 Znaniecki Lukasz M40 9 59 01:33:09 00:19:20
60 1691 Strzelecki Paweł Lew Lębork AZS UG M18 20 60 01:33:12 00:19:23
61 1822 Wilk Michał VO2max MTB Team M18 21 61 01:33:28 00:19:39
62 1584 Florczuk Marek M18 22 62 01:33:37 00:19:48
63 1777 Fira Adam Schneider Electric Schneider Electric M30 29 63 01:33:44 00:19:55
64 1850 Marzejon Mikołaj KLIF MTB Team M16 3 64 01:33:57 00:20:08
65 1882 Granicki Marcin Piast Słupsk M18 23 65 01:34:04 00:20:15
66 1640 Orkwiszewski Krzysztof M30 30 66 01:34:30 00:20:41
67 1566 Ziółkowski Mirosław Whiteout.pl M40 10 67 01:34:50 00:21:01
68 1789 Polter Rafał anika-opony.pl M40 11 68 01:34:58 00:21:09
69 1857 Żuk Łukasz Beata Falkowska - stwardnienie rozsiane M30 31 69 01:35:07 00:21:18
70 1722 Reinholz Dariusz Kolarski Klub Wda Świecie M18 24 70 01:35:07 00:21:18
71 1605 Olech Jacek M40 12 71 01:35:08 00:21:19
72 1653 Sykuła Marcin M40 13 72 01:35:12 00:21:23
73 1754 Czajkowski Paweł M30 32 73 01:35:50 00:22:01
74 1666 Markowski Dariusz Rack Team MTB M18 25 74 01:35:53 00:22:04
75 1762 Krukowski Jan KLIF MTB Team M18 26 75 01:35:55 00:22:06
76 1670 Siemienas Andrzej M30 33 76 01:36:28 00:22:39
77 1803 Trawiński Damian Norda Active Team M30 34 77 01:36:30 00:22:41
78 1643 Klawiter Aleksander Beer'ceps M30 35 78 01:36:32 00:22:43
79 1716 Hoge Rafał Rowerowy Puck M30 36 79 01:36:39 00:22:50
80 1778 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 14 80 01:36:41 00:22:52
81 1725 Damski Łukasz GardenFlora MTB Team GardenFlora M30 37 81 01:36:47 00:22:58
82 1797 Patoka Agnieszka EDF Trek Gdynia K18 1 1 01:36:54 00:23:05
83 1774 Nowosielski Paweł Beko Mountain Bikers Beko M30 38 82 01:37:20 00:23:31
84 1596 Ruczyński Arkadiusz Blvck Hole MTB Team Elbląg Hydropress Hydraulika Siłowa M40 15 83 01:37:26 00:23:37
85 1538 Degórski Marcin Norda Active Team M30 39 84 01:37:27 00:23:38
86 1759 Żuchliński Adam Żuchliński Bike-Shop Team M40 16 85 01:37:44 00:23:55
87 1532 Jakusz Przemysław Norda Active Team M30 40 86 01:37:48 00:23:59
88 1876 Labuda Hubert M16 4 87 01:37:50 00:24:01
89 1602 Juszkiewicz Jarosław M30 41 88 01:37:56 00:24:07
90 1874 Galeeva Alfiia K30 1 2 01:37:58 00:24:09
91 1531 Moszczyński Bartłomiej M18 27 89 01:38:05 00:24:16
92 1635 Piotrowski Dariusz KKWŚ ELDAR ŚWIECIE M40 17 90 01:38:09 00:24:20
93 1527 Kasztelan Radosław Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M30 42 91 01:38:18 00:24:29
94 1757 Solarski Jakub M30 43 92 01:38:24 00:24:35
95 1611 Gorazdowski Filip MTB KLIF TEAM M16 5 93 01:38:43 00:24:54
96 1641 Frymark Marcin Norda Active Team M30 44 94 01:39:06 00:25:17
97 1831 Knitter Rafał Morpol Racing Team M30 45 95 01:39:10 00:25:21
98 1564 Gierszewski Sławomir M40 18 96 01:39:31 00:25:42
99 1753 Urbanowicz Mirosław WildRiders.pl M50 1 97 01:39:40 00:25:51
100 1636 Dzienisz Janusz M30 46 98 01:39:43 00:25:54
101 1800 Leszczyński Mariusz VO2max MTB Team M40 19 99 01:39:45 00:25:56
102 1588 Tasior Paweł TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M40 20 100 01:39:47 00:25:58
103 1807 Potrykus Jan KLIF MTB Team M50 2 101 01:39:55 00:26:06
104 1614 Borowiecki Bartłomiej M30 47 102 01:39:55 00:26:06
105 1764 Grochowska Katarzyna GK STG K18 2 3 01:39:55 00:26:06
106 1737 Kuczorska Katarzyna VO2max MTB Team K30 2 4 01:39:55 00:26:06
107 1879 Gawkowski Mariusz M40 21 103 01:39:56 00:26:07
108 1603 Kamiński Ireneusz K.S. ISKRA przy AMW M40 22 104 01:39:57 00:26:08
109 1565 Szklarski Ireneusz Norda Active Team M40 23 105 01:39:58 00:26:09
110 1866 Białecka Małgorzata EDF Trek Gdynia K18 3 5 01:39:58 00:26:09
111 1817 Superson Maciej Flash Team M40 24 106 01:40:04 00:26:15
112 1583 Henig Wojciech Norda Active Team M30 48 107 01:40:20 00:26:31
113 1888 Kochanowski Daniel Poszukiwacze Przygód M30 49 108 01:40:29 00:26:40
114 1856 Rompalski Dariusz M40 25 109 01:40:34 00:26:45
115 1592 Rzeszutek Zofia MLKS BASZTA BYTÓW K18 4 6 01:40:50 00:27:01
116 1768 Kubiak Ewa LABOSPORT Team K30 3 7 01:40:52 00:27:03
117 1690 Bibliw Marek LEW LĘBORK M30 50 110 01:40:53 00:27:04
118 1861 Łuczkiewicz Jan M40 26 111 01:41:15 00:27:26
119 1662 Gajda Wiktor VICTORY MTB TEAM VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 28 112 01:41:17 00:27:28
120 1615 Leszczyński Andrzej M40 27 113 01:41:26 00:27:37
121 1732 Skierkowski Tomasz Cyklo Kwidzyn M30 51 114 01:41:51 00:28:02
122 1589 Konieczny Robert M40 28 115 01:41:58 00:28:09
123 1735 Paradowski Grzegorz REM ELBLĄG M50 3 116 01:42:01 00:28:12
124 1559 Więckowski Marcin PROMATHEMATICA M30 52 117 01:42:08 00:28:19
125 1734 Studzieniecki Adam MARKOS Sport Team M40 29 118 01:42:26 00:28:37
126 1858 Sobieralski Piotr KerakollPiotr M30 53 119 01:42:38 00:28:49
127 1639 Wolanin Jakub M30 54 120 01:42:46 00:28:57
128 1627 Kaszuba Maciej Adva Optical Networking M18 29 121 01:42:49 00:29:00
129 1539 Treselj Marin M30 55 122 01:42:53 00:29:04
130 1889 Wyrwicki Rafał M30 56 123 01:42:59 00:29:10
131 1745 Rapciak Marcin GK STG M40 30 124 01:43:00 00:29:11
132 1612 Galiński Patryk M40 31 125 01:43:44 00:29:55
133 1696 Maciejewski Sławomir LEW LĘBORK M40 32 126 01:43:49 00:30:00
134 1657 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 33 127 01:44:03 00:30:14
135 1841 Świerczyński Michał M30 57 128 01:44:13 00:30:24
136 1633 Wawrzyniak Marcin Klub Sportowy "ISKRA" przy AMW M40 34 129 01:44:16 00:30:27
137 1742 Onoszko Wojciech M18 30 130 01:44:16 00:30:27
138 1780 Kołakowski Mikołaj Intel Technology Poland Intel Technology Poland M40 35 131 01:44:38 00:30:49
139 1833 Wojczak Krzysztof Morpol Racing Team M50 4 132 01:45:00 00:31:11
140 1547 Bartnik Łukasz ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M30 58 133 01:45:01 00:31:12
141 1630 Łamek Sebastian has team swiecie M30 59 134 01:45:08 00:31:19
142 1629 Romańska Aleksandra GK STG K18 5 8 01:45:21 00:31:32
143 1655 Łapiński Maciej M30 60 135 01:45:32 00:31:43
144 1646 Gryglewski Michał M30 61 136 01:45:32 00:31:43
145 1804 Kuczkowski Piotr M30 62 137 01:45:34 00:31:45
146 1577 Linda Patryk M30 63 138 01:45:42 00:31:53
147 1560 Lewiński Marcin Norda Active Team M30 64 139 01:45:43 00:31:54
148 1678 Modzelewski Grzegorz M40 36 140 01:45:53 00:32:04
149 1767 Zdrojewski Mateusz M18 31 141 01:46:17 00:32:28
150 1881 Lisiecki Tomasz NEXUS Team M40 37 142 01:46:18 00:32:29
151 1555 Dawidowski Daniel M30 65 143 01:46:22 00:32:33
152 1795 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 38 144 01:46:30 00:32:41
153 1703 Kurzyński Piotr F.M. Bimet MTB Team M40 39 145 01:46:32 00:32:43
154 1875 Struczewski Filip FATBikesFun.pl M30 66 146 01:46:53 00:33:04
155 1676 Krzeszowski Sebastian GOOD RIDE M30 67 147 01:47:08 00:33:19
156 1786 Semmerling Adam LOTOS Running Team M30 68 148 01:47:14 00:33:25
157 1608 Zawalich Michał M18 32 149 01:47:17 00:33:28
158 1873 Skrzypiec Sebastian M30 69 150 01:47:31 00:33:42
159 1684 Kwaśniewski Krzysztof BLACKRAM TEAM M30 70 151 01:47:32 00:33:43
160 1606 Jakubowska-Olech Edyta K40 1 9 01:47:33 00:33:44
161 1650 Gortat Bogumił Morpol Racing Team M30 71 152 01:47:36 00:33:47
162 1593 Rzeźnik Piotr M30 72 153 01:47:51 00:34:02
163 1598 Borzyszkowski Tomasz Adva Optical Networking M40 40 154 01:47:59 00:34:10
164 1859 Winnicki Krzysztof Kwidzyn Bike Racing Team M30 73 155 01:48:00 00:34:11
165 1719 Wróblewski Rafał M40 41 156 01:48:18 00:34:29
166 1815 Janczak Sławomir M30 74 157 01:48:45 00:34:56
167 1887 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 33 158 01:49:13 00:35:24
168 1663 Łoś Rafał Night Runners Słupsk M40 42 159 01:49:14 00:35:25
169 1659 Poreda Piotr FitMove Gabinet Dietetyki Na Zdrowko M30 75 160 01:49:40 00:35:51
170 1880 Kawała Filip M30 76 161 01:49:43 00:35:54
171 1683 Pilski Wojciech Gdańsk M40 43 162 01:49:43 00:35:54
172 1877 Figura Krzysztof M18 34 163 01:49:46 00:35:57
173 1595 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 44 164 01:49:53 00:36:04
174 1600 Rytel Wojciech Pan M50 5 165 01:50:00 00:36:11
175 1626 Jesionowski Krzysztof M40 45 166 01:50:14 00:36:25
176 1779 Reczek Konrad M18 35 167 01:50:28 00:36:39
177 1536 Waszczyk Maciej M40 46 168 01:50:39 00:36:50
178 1705 Engelberg Łukasz M30 77 169 01:50:39 00:36:50
179 1708 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M60 2 170 01:50:39 00:36:50
180 1801 Belt Jarosław Klub Kolarski Wda Świecie Eldar M40 47 171 01:50:49 00:37:00
181 1530 Trzciński Waldemar GardenFlora.pl MTB Team M30 78 172 01:50:57 00:37:08
182 1845 Kuśpiet Rafał M30 79 173 01:50:57 00:37:08
183 1558 Grzesik Stanisław M50 6 174 01:50:57 00:37:08
184 1782 Richert Krzysztof Intel Technology Poland M30 80 175 01:51:09 00:37:20
185 1827 Jagielski Jacek KKWŚ Tronik Jacek Jagielski M40 48 176 01:51:10 00:37:21
186 1854 Ptaszek Tomasz M30 81 177 01:51:35 00:37:46
187 1619 Seńko Piotr Active Malbork M30 82 178 01:51:57 00:38:08
188 1743 Przestrzelski Piotr Rowerowo i Kajtowo M40 49 179 01:52:08 00:38:19
189 1835 Szklarski Zdzisław KK24H M30 83 180 01:52:14 00:38:25
190 1693 Kamionka Klaudia LEW Lębork K18 6 10 01:52:59 00:39:10
191 1594 Mądzielewski Sławek BLACKRAM TEAM M40 50 181 01:53:31 00:39:42
192 1686 Zwolak Leszek Międzygwiezdna S&T M40 51 182 01:53:41 00:39:52
193 1723 Budkowski Damian Niezwalniamy M30 84 183 01:53:46 00:39:57
194 1724 Sadowski Krzysztof Niezwalniamy M30 85 184 01:53:47 00:39:58
195 1847 Kurek Artur Kwidzyn Bike Racing Team M30 86 185 01:53:59 00:40:10
196 1661 Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech przyczepiaki.pl M30 87 186 01:54:02 00:40:13
197 1750 Walaszkowski Patryk M18 36 187 01:54:02 00:40:13
198 1878 Ołdziejewski Marcin M40 52 188 01:54:59 00:41:10
199 1668 Andrejczuk Adam Chojnice M40 53 189 01:55:03 00:41:14
200 1702 Gorazdowski Marcin MTB KLIF TEAM Chłapowo M30 88 190 01:55:04 00:41:15
201 1563 Majewski Marek HERKULES TEAM HERKULES M60 3 191 01:55:06 00:41:17
202 1569 Włodarczyk Krzysztof Sklep Rowerowy Prabuty M18 37 192 01:55:15 00:41:26
203 1785 Cenkier Julian M40 54 193 01:55:16 00:41:27
204 1562 Górny Bartłomiej M30 89 194 01:55:23 00:41:34
205 1869 Bełczącki Maciej MTE Riders M40 55 195 01:55:44 00:41:55
206 1744 Styczewski Tomasz M30 90 196 01:56:03 00:42:14
207 1868 Sumionka Jakub M16 6 197 01:56:28 00:42:39
208 1814 Manteufel Jacek GRUPA MALBORK M30 91 198 01:56:35 00:42:46
209 1609 Jezierski Sławomir SAAB Team brak M30 92 199 01:56:48 00:42:59
210 1645 Gurski Piotr M30 93 200 01:57:33 00:43:44
211 1542 Langa Marcin Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 94 201 01:58:12 00:44:23
212 1669 Blew Wojciech LOTOS Running Team M50 7 202 01:58:21 00:44:32
213 1773 Gbur Krzysztof M18 38 203 01:58:39 00:44:50
214 1834 Niewiadomski Mateusz M16 7 204 01:58:52 00:45:03
215 1638 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 56 205 01:59:21 00:45:32
216 1597 Czerniawski Piotr M40 57 206 01:59:41 00:45:52
217 1526 Winikajtys Bartłomiej BigYellowFoot Adventure Team M18 39 207 01:59:48 00:45:59
218 1610 Gorazdowska Katarzyna MTB KLIF TEAM K30 4 11 01:59:54 00:46:05
219 1685 Łukasiewicz Marcin M40 58 208 01:59:59 00:46:10
220 1819 Grodzki Krzysztof STUDIO S7 BANINO M30 95 209 02:00:29 00:46:40
221 1824 Cholewa Piotr M16 8 210 02:00:55 00:47:06
222 1644 Dajek Janusz Flash Team M50 8 211 02:01:15 00:47:26
223 1870 Kolatowski Tomasz MTE Riders M40 59 212 02:01:17 00:47:28
224 1714 Horakowski Andrzej has team swiecie HAS ANDRZEJ HORAKOWSKI M40 60 213 02:01:49 00:48:00
225 1851 Szkliński Tomasz Kwidzyn Bike Racing Team M30 96 214 02:03:04 00:49:15
226 1837 Blew Marcin M18 40 215 02:03:06 00:49:17
227 1622 Cierliński Bartosz M30 97 216 02:03:28 00:49:39
228 1658 Miszewski Grzegorz M18 41 217 02:03:35 00:49:46
229 1715 Derc Anna Rowerowy Puck K30 5 12 02:03:41 00:49:52
230 1625 Mosiński Damian M40 61 218 02:03:41 00:49:52
231 1763 Sień Dawid M40 62 219 02:03:45 00:49:56
232 1883 Smyk Łukasz ADVA Optical Networking M30 98 220 02:03:48 00:49:59
233 1730 Twardy Remigiusz M30 99 221 02:03:58 00:50:09
234 1791 Rybicki Marek M40 63 222 02:04:03 00:50:14
235 1654 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M60 4 223 02:04:16 00:50:27
236 1818 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 9 224 02:04:26 00:50:37
237 1867 Piotrowski Bartłomiej M16 9 225 02:04:32 00:50:43
238 1700 Janczewski Robert M40 64 226 02:05:19 00:51:30
239 1698 Modlińska Beata K40 2 13 02:05:24 00:51:35
240 1672 Kolecki Jakub Saltus Sport M18 42 227 02:05:47 00:51:58
241 1533 Radulska Joanna K30 6 14 02:06:05 00:52:16
242 1727 Żyliński Daniel M18 43 228 02:06:26 00:52:37
243 1894 Formella Filip M40 65 229 02:06:53 00:53:04
244 1802 Świeczkowski Łukasz OOCL Polska M30 100 230 02:07:41 00:53:52
245 1697 Hermanowski Roman M30 101 231 02:08:11 00:54:22
246 1604 Grajczak Adrian M18 44 232 02:08:34 00:54:45
247 1846 Foltyn Bartosz M30 102 233 02:09:03 00:55:14
248 1664 Komsta Marcin Komsta Team Baumar M40 66 234 02:09:10 00:55:21
249 1853 Mróz Mateusz CONVERT MRÓZROWERY TEAM M30 103 235 02:09:10 00:55:21
250 1647 Pająk Maciej Poszukiwacze Przygód M30 104 236 02:09:13 00:55:24
251 1613 Pliszka Kamil M30 105 237 02:09:17 00:55:28
252 1557 Borowiecki Dariusz M40 67 238 02:09:31 00:55:42
253 1895 Mosa Krzysztof M30 106 239 02:09:42 00:55:53
254 1865 Łojek Przemysław M40 68 240 02:10:09 00:56:20
255 1712 Hinz Maciej M18 45 241 02:10:10 00:56:21
256 1718 Matuszewski Adrian BLACKRAM TEAM M40 69 242 02:10:16 00:56:27
257 1758 Chyliński Andrzej M40 70 243 02:10:47 00:56:58
258 1720 Chwiej Karolina Komobike Scott K30 7 15 02:11:10 00:57:21
259 1637 Jastrzębski Marcin Etixx Quick Step M40 71 244 02:11:37 00:57:48
260 1748 Piekart Joanna K30 8 16 02:13:39 00:59:50
261 1823 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 5 245 02:13:40 00:59:51
262 1836 Musalewski Grzegorz SALON ROWEROWY B. BONDARIEW TCZEW M40 72 246 02:14:06 01:00:17
263 1580 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 6 247 02:14:07 01:00:18
264 1550 Lewandowski Roman M60 7 248 02:14:10 01:00:21
265 1860 Szałamacha Jakub M30 107 249 02:15:23 01:01:34
266 1540 Kasperski Jacek Gdynia M60 8 250 02:16:40 01:02:51
267 1688 Kolatowska Wiesława Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia-Wiczlino K40 3 17 02:17:39 01:03:50
268 1651 Dolatowski Filip M16 10 251 02:18:19 01:04:30
269 1711 Petk Jerzy LKB im Braci Petk Lębork M60 9 252 02:18:52 01:05:03
270 1842 Wójcik Artur Kroimy Leszczy M18 46 253 02:18:54 01:05:05
271 1713 Tokmina Aleksander OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 10 254 02:20:28 01:06:39
272 1704 Ruc Rafał LIQUI MOLY CYCLING TEAM M30 108 255 02:20:55 01:07:06
273 1616 Ollik Wojciech M30 109 256 02:21:55 01:08:06
274 1570 Kolberg Sławek M30 110 257 02:21:57 01:08:08
275 1885 Niemczyk Dariusz M40 73 258 02:22:47 01:08:58
276 1871 Wojewoda Adam brak brak M40 74 259 02:22:55 01:09:06
277 1775 Stseshyts Katsiaryna Beko Mountain Bikers Beko K30 9 18 02:23:24 01:09:35
278 1537 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 111 260 02:23:35 01:09:46
279 1552 Bladowski Tomasz Team Rewa M30 112 261 02:23:44 01:09:55
280 1848 Foltyn Tomasz M30 113 262 02:23:48 01:09:59
281 1830 Giedrojć Tomasz Morpol Racing Team Morpol M30 114 263 02:24:20 01:10:31
282 1825 Rudzki Bartosz M18 47 264 02:24:31 01:10:42
283 1862 Mocarski Mirosław M40 75 265 02:26:36 01:12:47
284 1872 Galek Gustaw Ten TeGes Team M60 11 266 02:27:03 01:13:14
285 1796 Pogorzelski Jarek M50 10 267 02:27:30 01:13:41
286 1680 Naczk Marcin M40 76 268 02:28:46 01:14:57
287 1648 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 77 269 02:29:51 01:16:02
288 1706 Niewiadomski Jarosław BALTIC QUEST M40 78 270 02:32:45 01:18:56
289 1599 Tajerle Dariusz M30 115 271 02:33:47 01:19:58
290 1809 Pawłowska Anna Banachbrothers K30 10 19 02:34:27 01:20:38
291 1581 Stachańczyk Wiesława Active-IT KomputeryMarkowe.pl K60 1 20 02:37:41 01:23:52
292 1728 Niemierza Adam GardenFlora MTB Team M40 79 272 02:38:09 01:24:20
293 1896 Will Tomasz M50 11 273 02:38:24 01:24:35
294 1621 Kozłowski Marcin M40 80 274 02:43:29 01:29:40
295 1660 Łukasik Renata K50 1 21 02:49:21 01:35:32
296 1546 Zoga Jolanta Geriatryczny Klub Wyczynowy K50 2 22 03:09:59 01:56:10
297 1813 Litwiński Kamil AS TAXI GDAŃSK 19-660 M30 116 275 03:14:07 02:00:18
298 1893 Mania Joanna K30 DNF
299 1811 Kiermasz Krystian Kroimy Leszczy M18 DNF
300 1810 Allison Stefan M40 DNF
301 1534 Kamiński Sebastian M40 DNF
302 1832 Krupiński Daniel Morpol RacingTeam M40 DNF
303 1656 Adamczuk Norbert BikeSalon.pl M18 DNS
304 1687 Andruszkiewicz Adam Międzygwiezdna M40 DNS
305 1826 Bagiński Olgierd Rowerowo i Kajtowo M40 DNS
306 1806 Bartoszewicz Artur M30 DNS
307 1607 Bejm Maciek V.Ships M30 DNS
308 1828 Berliński Bartłomiej Morpol Racing Team Morpol M18 DNS
309 1623 Bobrowska Natalia Rowerowe Kaszuby K30 DNS
310 1671 Brzeski Adam Ice Adam Ice Adam M40 DNS
311 1576 Caspari Sebastian M40 DNS
312 1535 Dalecki Przemysław Gdynia Sport Team M40 DNS
313 1783 Formela Krzysztof M30 DNS
314 1620 Gorski Dariusz AJLANT Danfoss M30 DNS
315 1674 Jamroż-Łoza Katarzyna K30 DNS
316 1675 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 DNS
317 1843 Kałużny Stefan Tiger-gym M50 DNS
318 1553 Kortas Paweł KLIF MTB Team M30 DNS
319 1694 Koss Przemysław LEW LĘBORK M40 DNS
320 1749 Kuras Jakub M30 DNS
321 1624 Lewandowski Robert Rowerowe Kaszuby M30 DNS
322 1736 Ligenza Zbigniew M30 DNS
323 1787 Ludwiniak Konrad M30 DNS
324 1781 Ławrów Sylwia Intel Technology Poland K18 DNS
325 1838 Łucki Michał DAGOMA DAGOMA M30 DNS
326 1618 Manikowski Artur M30 DNS
327 1601 Marzejon Karol Skład Fabryczny M40 DNS
328 1628 Michalak Dominika K18 DNS
329 1726 Mieczkowski Dominik M30 DNS
330 1863 Moderhak Marcelina EDF Trek Gdynia K30 DNS
331 1738 Nowakowski Piotr Old School MTB Gdańsk M30 DNS
332 1632 Nowatkowski Jacek M30 DNS
333 1549 Omieczyński Andrzej Rowerek M50 DNS
334 1665 Ostachowski Łukasz Mustang Team M30 DNS
335 1677 Pelczar Krzysztof M30 DNS
336 1548 Pietrzak Paweł M30 DNS
337 1568 Piotrowicz Przemysław M40 DNS
338 1634 Rajnowski Tomasz M30 DNS
339 1528 Roppel Rafał www.javaczyherbata.pl M30 DNS
340 1808 Ryczanik Tomasz 2R SKAT M30 DNS
341 1739 Rzeczycki Michał Old School MTB Gdańsk M30 DNS
342 1812 Sajenko Adam SajFly SajFly M18 DNS
343 1747 Słomczewski Rafał team.ase.com.pl M30 DNS
344 1673 Słowik Michał Yellow Cargo Express M40 DNS
345 1816 Sobiło Marcin M30 DNS
346 1840 Stacholiński Hubert M30 DNS
347 1729 Starzyński Damian M40 DNS
348 1544 Stelmach Łukasz M30 DNS
349 1829 Szarejko Adrian Morpol Racing Team Morpol M30 DNS
350 1752 Szczepański Artur KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN M40 DNS
351 1794 Szczęsny Tomasz Samotny wojownik M30 DNS
352 1799 Szerszyński Łukasz ALTER - ROWERY Sopot M18 DNS
353 1710 Szmagliński Karol AUTO GLAS CHOJNICE M30 DNS
354 1571 Szul Bartłomiej M30 DNS
355 1701 Szulik Łukasz M30 DNS
356 1585 Szymborski Tomek Bar Wanoga M40 DNS
357 1575 Świetliński Krzysztof M40 DNS
358 1649 Tokarski Bartosz Triathlon Trójmiasto M18 DNS
359 1769 Trapkowski Przemysław Płazy Gdańsk PROFIEVENT M30 DNS
360 1771 Trąbiński Grzegorz Płazy Gdańsk M30 DNS
361 1545 Trepczyk Dawid SELA BIKE Kaszuby M18 DNS
362 1844 Walenkiewicz Ryszard M40 DNS
363 1770 Wałdowski Dominik xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl M30 DNS
364 1586 Wasilewski Krzysztof Masterlease M40 DNS
365 1776 Waśkiewicz Jarosław SZEFUŃCIO SRALPE POLSKA M30 DNS
366 1574 Wołodkiewicz Bartosz M30 DNS
367 1733 Wysocki Kamil M30 DNS
368 1579 Zasada Grzegorz M30 DNS
369 1582 Zębrzuski Jarosław GREGORTRAVEL.COM SZAKLE.PL M40 DNS
370 1573 Ziółkowski Zbigniew Schneider Electric M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon