Castle Triathlon Malbork 2017 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman - wyniki

2017-09-03 06:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 1 Kimmer Jakub Bieging Team Zelów M25 1 1 01:01:57 (3)00:04:16 (1)05:01:27 (6)00:03:10 (4)02:59:21 (1) 09:10:11
2 203 Łachut Wojciech Twister Team M35 1 2 01:10:43 (27)00:07:01 (40)04:48:27 (2)00:02:59 (2)03:16:09 (2) 09:25:19 00:15:08
3 131 Świderski Andrzej M30 1 3 01:10:47 (29)00:08:31 (85)04:46:16 (1)00:04:44 (28)03:22:46 (6) 09:33:04 00:22:53
4 2 Markowski Marek LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 2 4 00:59:09 (1)00:06:53 (39)04:53:55 (3)00:04:08 (14)03:36:01 (16) 09:40:06 00:29:55
5 35 Krasoń Marcin Smashing Pąpkins NBR Team M35 3 5 01:15:19 (58)00:06:08 (28)05:00:36 (4)00:05:58 (61)03:17:52 (4) 09:45:53 00:35:42
6 85 Siemieniuk Przemysław STREFA RUCHU multisport Malbork STREFA RUCHU multisport M30 2 6 01:05:18 (10)00:05:36 (15)05:03:22 (7)00:02:51 (1)03:34:30 (13) 09:51:37 00:41:26
7 168 Szymczak Janusz M30 3 7 01:03:02 (4)00:04:52 (7)05:01:11 (5)00:05:56 (59)03:38:52 (18) 09:53:53 00:43:42
8 24 Twarowski Michal TRISPACE M40 1 8 01:10:08 (24)00:06:00 (24)05:16:51 (14)00:04:17 (18)03:21:42 (5) 09:58:58 00:48:47
9 141 Glajc Daniel Trinergy M45 1 9 01:01:55 (2)00:05:39 (16)05:13:51 (12)00:06:14 (68)03:34:05 (12) 10:01:44 00:51:33
10 185 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M25 2 10 01:06:25 (13)00:05:16 (10)05:07:24 (9)00:04:23 (20)03:49:43 (30) 10:13:11 01:03:00
11 109 Bukowy Maciej BCTP Bełchatów M35 4 11 01:09:36 (22)00:06:30 (36)05:09:41 (10)00:03:49 (11)03:44:36 (26) 10:14:12 01:04:01
12 174 Klupczynski Piotr M25 3 12 01:08:03 (16)00:04:41 (5)05:30:21 (26)00:03:38 (9)03:31:04 (10) 10:17:47 01:07:36
13 94 Otręba Maciej M30 4 13 01:32:49 (141)00:05:51 (19)05:21:26 (17)00:03:28 (7)03:16:39 (3) 10:20:13 01:10:02
14 142 Czajkowski Michał M40 2 14 01:09:25 (19)00:05:29 (12)05:18:59 (15)00:04:10 (17)03:42:22 (20) 10:20:25 01:10:14
15 183 Wójcik Krzysztof M25 4 15 01:05:13 (9)00:06:07 (27)05:30:49 (28)00:03:58 (12)03:35:01 (15) 10:21:08 01:10:57
16 161 Krajewski Tomasz M25 5 16 01:11:54 (34)00:05:00 (8)05:32:46 (30)00:03:30 (8)03:29:30 (7) 10:22:40 01:12:29
17 133 Jabłoński Jarosław UKS TRS SUSZ Nadleśnictwo Susz M40 3 17 01:17:33 (73)00:05:57 (23)05:25:07 (21)00:04:42 (27)03:30:11 (9) 10:23:30 01:13:19
18 39 Gozdalski Jarosław M40 4 18 01:13:31 (48)00:05:50 (18)05:28:18 (24)00:03:04 (3)03:34:42 (14) 10:25:25 01:15:14
19 5 Krasnodębski Sebastian M35 5 19 01:16:48 (65)00:05:25 (11)05:05:58 (8)00:03:17 (6)03:56:10 (39) 10:27:38 01:17:27
20 3 Migala Michał M30 5 20 01:04:56 (6)00:04:22 (3)05:36:54 (34)00:06:56 (82)03:40:16 (19) 10:33:24 01:23:13
21 82 Kurkiewicz Andrzej ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M45 2 21 01:09:16 (18)00:05:30 (14)05:19:46 (16)00:05:11 (37)03:53:44 (37) 10:33:27 01:23:16
22 101 Ponikwia Rafał Aktywna Strona Życia M25 6 22 01:13:47 (49)00:06:21 (33)05:39:53 (38)00:05:01 (34)03:29:40 (8) 10:34:42 01:24:31
23 6 Gniot Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Akademia Biegania Grudziądz M45 3 23 01:27:59 (116)00:04:19 (2)05:13:57 (13)00:07:32 (94)03:47:08 (27) 10:40:55 01:30:44
24 98 Puciłowski Mirosław Nadaktywni M55 1 24 01:11:50 (33)00:04:36 (4)05:25:47 (22)00:03:15 (5)03:56:23 (40) 10:41:51 01:31:40
25 194 Krakowiak Paweł Kuźnia Triathlonu 4SportLab M30 6 25 01:16:51 (67)00:06:10 (29)05:30:23 (27)00:05:22 (41)03:44:05 (24) 10:42:51 01:32:40
26 175 Rachwalik Tomasz AKS Polonia Warszawa M45 4 26 01:13:24 (45)00:07:02 (41)05:13:49 (11)00:06:30 (77)04:02:49 (51) 10:43:34 01:33:23
27 162 Honbrechts Tomasz M40 5 27 01:12:41 (39)00:08:23 (78)05:35:02 (33)00:04:49 (29)03:42:46 (21) 10:43:41 01:33:30
28 107 Słomczyński Bartosz 10 Opolska Brygada Logistyczna M35 6 28 01:14:23 (53)00:04:50 (6)05:33:14 (31)00:03:41 (10)03:58:46 (43) 10:54:54 01:44:43
29 103 Peterek Anna LOCO PRINT TEAM LOCO PRINT PAWEL PETEREK K25 1 1 01:04:58 (7)00:08:28 (83)06:02:20 (67)00:08:14 (111)03:31:09 (11) 10:55:09 01:44:58
30 129 Wołodko Grzegorz M40 6 29 01:17:54 (75)00:07:44 (57)05:28:07 (23)00:04:59 (33)04:01:03 (49) 10:59:47 01:49:36
31 29 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 5 30 01:18:17 (77)00:05:29 (13)05:48:40 (49)00:04:31 (23)03:43:17 (22) 11:00:14 01:50:03
32 12 Kuczyk Szymon CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M40 7 31 01:12:54 (41)00:07:36 (54)05:38:03 (35)00:05:19 (39)04:00:12 (46) 11:04:04 01:53:53
33 192 Zych Paweł Allianz Triathlon Team M40 8 32 01:14:31 (54)00:10:45 (137)05:54:26 (53)00:07:55 (104)03:38:08 (17) 11:05:45 01:55:34
34 188 Kaczorowski Pawel NeON Team M45 6 33 01:05:08 (8)00:08:07 (69)05:57:50 (61)00:07:32 (93)03:49:39 (29) 11:08:16 01:58:05
35 125 Kaczkowska Katarzyna CompleXsports Triathlon Team K35 1 2 01:26:32 (108)00:06:28 (34)05:39:37 (37)00:04:04 (13)03:53:27 (36) 11:10:08 01:59:57
36 195 Grzywacz Rafał MAGAZYN TRIATHLON M40 9 34 01:18:29 (79)00:05:57 (22)05:21:48 (18)00:05:52 (58)04:18:26 (66) 11:10:32 02:00:21
37 19 Litwiniuk Piotr Split Triathlon Team M30 7 35 01:10:22 (25)00:08:41 (91)05:24:41 (20)00:10:01 (138)04:23:47 (79) 11:17:32 02:07:21
38 166 Rybak Przemysław Puławy M30 8 36 01:23:09 (95)00:12:46 (158)05:41:17 (40)00:06:18 (69)03:54:18 (38) 11:17:48 02:07:37
39 34 Ratajek Dawid Dzik Komando M30 9 37 01:14:54 (55)00:06:10 (30)05:54:52 (54)00:04:09 (16)03:59:26 (44) 11:19:31 02:09:20
40 11 Narojek Grzegorz M35 7 38 01:16:36 (62)00:07:21 (46)05:43:57 (45)00:05:40 (47)04:06:03 (54) 11:19:37 02:09:26
41 38 Kokot Marcin M30 10 39 01:12:27 (36)00:08:07 (70)05:39:21 (36)00:05:41 (49)04:15:07 (63) 11:20:43 02:10:32
42 186 Marek Andrzej KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 10 40 01:07:42 (14)00:06:00 (25)05:40:13 (39)00:05:23 (42)04:21:59 (74) 11:21:17 02:11:06
43 49 Szychowski Marcin M25 7 41 01:12:43 (40)00:07:29 (49)06:04:27 (71)00:06:20 (71)03:52:59 (35) 11:23:58 02:13:47
44 146 Czerwiński Piotr M50 1 42 01:17:05 (69)00:09:20 (103)05:44:28 (46)00:06:28 (75)04:09:09 (57) 11:26:30 02:16:19
45 58 Pochylski Przemysław Zgrupka Team M40 11 43 01:17:04 (68)00:09:08 (98)05:55:27 (55)00:06:53 (81)03:58:02 (42) 11:26:34 02:16:23
46 69 Smarzek Cezary Jastrzębie Łaskie M45 7 44 01:30:50 (132)00:08:43 (92)05:53:56 (52)00:05:52 (57)03:51:14 (32) 11:30:35 02:20:24
47 57 Kolański Mateusz M25 8 45 01:11:57 (35)00:07:59 (63)05:55:38 (57)00:05:43 (52)04:09:38 (59) 11:30:55 02:20:44
48 95 Radziukiewicz Grzegorz AT Team Bigos Amigos M40 12 46 01:27:51 (115)00:08:30 (84)05:43:21 (43)00:08:04 (108)04:06:19 (55) 11:34:05 02:23:54
49 163 Buda Krzysztof KS IRONMAN C/S POLSKA M35 8 47 01:09:33 (21)00:10:25 (131)05:42:50 (42)00:07:25 (89)04:24:00 (81) 11:34:13 02:24:02
50 93 Kiereś Arkadiusz WITC M35 9 48 01:07:51 (15)00:06:11 (31)05:56:24 (58)00:05:40 (46)04:18:40 (67) 11:34:46 02:24:35
51 46 Kluźniak Wojciech M35 10 49 01:09:28 (20)00:11:07 (140)06:13:58 (95)00:05:43 (50)03:56:41 (41) 11:36:57 02:26:46
52 100 Furmański Artur M30 11 50 01:26:07 (105)00:09:01 (97)06:04:59 (73)00:06:18 (70)03:51:16 (33) 11:37:41 02:27:30
53 68 Protasiewicz Piotr ImageCyclingTeam M45 8 51 01:33:20 (146)00:08:57 (96)05:31:58 (29)00:04:41 (26)04:19:03 (68) 11:37:59 02:27:48
54 42 Okuniewski Marcin www.pomagamynatalii.pl M35 11 52 01:13:50 (50)00:07:10 (43)05:49:49 (51)00:05:43 (51)04:22:19 (76) 11:38:51 02:28:40
55 196 Spyra Piotr M50 2 53 01:26:29 (107)00:10:05 (119)05:57:55 (62)00:05:35 (45)04:00:04 (45) 11:40:08 02:29:57
56 9 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M45 9 54 01:32:51 (142)00:07:44 (58)05:30:00 (25)00:07:03 (85)04:26:14 (85) 11:43:52 02:33:41
57 41 Wachulec Władysław BBL Kraków M35 12 55 01:18:28 (78)00:10:20 (129)06:17:07 (99)00:07:46 (100)03:51:04 (31) 11:44:45 02:34:34
58 40 Tauz Andrzej M40 13 56 01:34:25 (151)00:12:27 (152)06:07:03 (79)00:07:12 (86)03:44:22 (25) 11:45:29 02:35:18
59 153 Ignatowicz Andrzej Trucht Tarchomin Team M40 14 57 01:13:27 (46)00:08:01 (65)05:46:10 (47)00:05:56 (60)04:33:04 (94) 11:46:38 02:36:27
60 119 Sztenderewicz Rafał SPORTEVO M40 15 58 01:28:06 (117)00:08:32 (86)05:57:32 (59)00:06:23 (73)04:07:17 (56) 11:47:50 02:37:39
61 25 Jamka Jarosław M45 10 59 01:28:36 (122)00:08:26 (81)05:47:57 (48)00:07:25 (90)04:16:15 (64) 11:48:39 02:38:28
62 37 Witek Michał TRI4fun Team Piaseczno M30 12 60 01:23:14 (96)00:11:36 (146)06:13:18 (94)00:10:05 (139)03:52:48 (34) 11:51:01 02:40:50
63 77 Gabrysiak Grzegorz M40 16 61 01:23:23 (97)00:08:14 (74)06:10:01 (87)00:06:29 (76)04:04:33 (52) 11:52:40 02:42:29
64 89 Kalka Jan WspinDoctors M35 13 62 01:05:24 (11)00:07:49 (60)05:59:18 (65)00:08:08 (110)04:33:29 (95) 11:54:08 02:43:57
65 62 Sokół Łukasz FENIX TYCHY M30 13 63 01:22:58 (92)00:08:36 (88)06:08:12 (83)00:05:48 (54)04:09:36 (58) 11:55:10 02:44:59
66 56 Bogacz Michał M30 14 64 01:17:58 (76)00:05:54 (21)05:22:57 (19)00:05:02 (35)05:03:38 (125) 11:55:29 02:45:18
67 177 Sawczuk Grzegorz M35 14 65 01:19:04 (84)00:06:46 (37)06:04:45 (72)00:06:04 (63)04:19:10 (69) 11:55:49 02:45:38
68 14 Niewiński Piotr Gdynia Dive M45 11 66 01:10:46 (28)00:09:42 (111)05:41:31 (41)00:06:03 (62)04:48:09 (116) 11:56:11 02:46:00
69 99 Zając Arkadiusz TRI Starogard Gdański M40 17 67 01:28:09 (119)00:07:59 (64)06:13:04 (92)00:06:59 (84)04:00:21 (47) 11:56:32 02:46:21
70 134 Wijas Andrzej M30 15 68 01:28:41 (123)00:11:48 (150)06:05:30 (75)00:10:08 (141)04:02:33 (50) 11:58:40 02:48:29
71 75 Usidus Piotr ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M25 9 69 01:16:50 (66)00:06:28 (35)06:10:44 (89)00:04:28 (22)04:22:43 (77) 12:01:13 02:51:02
72 170 Baj Jarosław CROSSANT.PL CROSSANT.PL M35 15 70 01:29:23 (128)00:09:30 (106)05:33:36 (32)00:07:43 (98)04:42:06 (105) 12:02:18 02:52:07
73 115 Wiśniewski Łukasz Twister Team/Tempo Mława M25 10 71 01:05:55 (12)00:08:41 (90)06:16:20 (97)00:04:18 (19)04:28:38 (87) 12:03:52 02:53:41
74 33 Kanigowski Grzegorz M35 16 72 01:13:04 (42)00:08:05 (66)06:16:31 (98)00:05:24 (43)04:22:14 (75) 12:05:18 02:55:07
75 86 Oślizło Artur FORMA Wodzisław Śląski M25 11 73 01:11:09 (31)00:06:20 (32)06:06:10 (77)00:06:39 (79)04:35:46 (101) 12:06:04 02:55:53
76 47 Piotrowski Tomasz Swimmers M35 17 74 01:24:13 (99)00:07:31 (50)06:26:06 (114)00:04:55 (31)04:04:46 (53) 12:07:31 02:57:20
77 178 Cieślak Jakub ZDROWE! M35 18 75 01:28:16 (120)00:11:24 (143)06:08:21 (84)00:06:09 (66)04:13:38 (62) 12:07:48 02:57:37
78 22 Palczak Rafał M45 12 76 01:21:10 (89)00:09:10 (100)06:05:13 (74)00:05:09 (36)04:27:12 (86) 12:07:54 02:57:43
79 30 Kazmierczak Michal M40 18 77 01:15:05 (56)00:07:05 (42)06:04:00 (70)00:07:48 (101)04:34:56 (97) 12:08:54 02:58:43
80 160 Jędrzejczyk Natalia TriWawa K30 1 3 01:19:47 (85)00:07:19 (44)06:14:27 (96)00:07:58 (105)04:21:00 (72) 12:10:31 03:00:20
81 143 Parfieniuk Bartosz M35 19 78 01:12:39 (38)00:10:43 (136)05:43:33 (44)00:08:26 (115)04:56:18 (122) 12:11:39 03:01:28
82 189 Katolikau Raman XTrail Team M30 16 79 01:27:31 (114)00:09:28 (105)06:23:20 (107)00:11:01 (150)04:00:45 (48) 12:12:05 03:01:54
83 15 Gurzęda Ryszard M25 12 80 01:09:40 (23)00:14:50 (168)06:28:56 (123)00:08:57 (130)04:10:53 (60) 12:13:16 03:03:05
84 48 Nowak Grzegorz Marcinkiewicz Fizjoterapia M30 17 81 01:25:25 (103)00:05:15 (9)06:03:50 (68)00:04:26 (21)04:35:28 (99) 12:14:24 03:04:13
85 106 Novlyanskiy Konstantin JustTri Tarazek M30 18 82 01:41:59 (167)00:08:46 (93)06:29:35 (124)00:06:04 (64)03:48:45 (28) 12:15:09 03:04:58
86 110 Serzysko Bartosz Aktywna Strona Życia M25 13 83 01:33:41 (147)00:09:32 (108)05:55:27 (56)00:08:41 (125)04:30:10 (89) 12:17:31 03:07:20
87 169 Kusznierewicz Tomasz M45 13 84 01:33:48 (148)00:08:16 (75)06:08:58 (85)00:05:20 (40)04:22:59 (78) 12:19:21 03:09:10
88 114 Skrok Robert Skrok Team M35 20 85 01:26:49 (112)00:14:19 (164)06:03:59 (69)00:12:06 (161)04:26:04 (84) 12:23:17 03:13:06
89 78 Materna Roman SPAR POLSKA M50 3 86 01:16:46 (64)00:08:27 (82)05:58:06 (64)00:10:47 (147)04:50:30 (118) 12:24:36 03:14:25
90 139 Skrzydło Jarosław Asseco Active Team M30 19 87 01:12:36 (37)00:07:35 (52)06:26:03 (113)00:04:58 (32)04:35:01 (98) 12:26:13 03:16:02
91 181 Pugach Aleksandr M35 21 88 01:16:02 (61)00:07:35 (53)06:39:45 (143)00:04:09 (15)04:20:29 (70) 12:28:00 03:17:49
92 27 Tomecki Tomasz M35 22 89 01:13:11 (43)00:08:25 (79)06:25:34 (110)00:08:33 (119)04:32:35 (93) 12:28:18 03:18:07
93 87 Makhviyenia Vitali M30 20 90 01:36:31 (155)00:08:25 (80)06:17:39 (100)00:04:41 (25)04:21:48 (73) 12:29:04 03:18:53
94 50 Kijak Ireneusz Allesport M30 21 91 01:30:26 (131)00:08:13 (71)06:07:11 (81)00:06:43 (80)04:37:15 (103) 12:29:48 03:19:37
95 173 Hotała Anna Triathlon Mietków Team K35 2 4 01:27:05 (113)00:08:05 (67)06:17:55 (101)00:07:51 (102)04:29:21 (88) 12:30:17 03:20:06
96 84 Kapuściński Zbigniew Grupa Biegowa Runners Club pl. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. M45 14 92 01:37:12 (158)00:10:15 (125)06:51:14 (152)00:08:00 (107)03:43:43 (23) 12:30:24 03:20:13
97 116 Szamotulski Tomasz Lechia Gdańsk M35 23 93 01:18:33 (80)00:08:47 (94)06:09:55 (86)00:08:22 (114)04:46:16 (114) 12:31:53 03:21:42
98 21 Stasiak Krzysztof STT M35 24 94 01:29:03 (127)00:08:13 (72)06:27:23 (117)00:05:35 (44)04:25:02 (82) 12:35:16 03:25:05
99 44 Baran Jacek KB Wartko CWB SA M50 4 95 01:32:42 (139)00:15:31 (170)06:07:04 (80)00:05:40 (48)04:36:03 (102) 12:37:00 03:26:49
100 171 Piasecki Juliusz M35 25 96 01:28:52 (126)00:10:06 (121)06:35:22 (135)00:10:48 (148)04:13:25 (61) 12:38:33 03:28:22
101 172 Madej Tomasz M35 26 97 01:32:26 (138)00:10:39 (135)05:57:56 (63)00:08:27 (117)04:49:10 (117) 12:38:38 03:28:27
102 76 Janicki Grzegorz janicki.edu.pl M35 27 98 01:20:45 (87)00:16:54 (173)05:49:26 (50)00:11:24 (154)05:01:59 (123) 12:40:28 03:30:17
103 10 Szymanek Michał M25 14 99 01:40:38 (165)00:07:58 (62)06:23:01 (106)00:08:36 (121)04:20:42 (71) 12:40:55 03:30:44
104 16 Bartolik Piotr PZU Sport Team PZU Sport Team M35 28 100 01:17:41 (74)00:12:40 (156)06:06:41 (78)00:20:08 (173)04:43:51 (111) 12:41:01 03:30:50
105 102 Kukałowicz Michał Torus Triathlon Team M18 1 101 01:33:09 (145)00:05:52 (20)06:27:34 (118)00:04:55 (30)04:30:12 (90) 12:41:42 03:31:31
106 71 Grzesiak Filip M30 22 102 01:29:43 (129)00:09:31 (107)06:07:17 (82)00:09:27 (132)04:45:56 (113) 12:41:54 03:31:43
107 51 Pudlak Izabela UKS TRS SUSZ K40 1 5 01:20:06 (86)00:11:19 (142)06:33:07 (130)00:05:51 (55)04:31:53 (92) 12:42:16 03:32:05
108 132 Kluska Piotr KS Oxygen Ursus M45 15 103 01:20:59 (88)00:09:59 (118)05:59:33 (66)00:08:37 (122)05:04:29 (126) 12:43:37 03:33:26
109 158 Paluch Jacek M40 19 104 01:37:23 (159)00:07:28 (48)06:25:46 (112)00:11:19 (152)04:23:54 (80) 12:45:50 03:35:39
110 80 Balcerzak Aleksandra Smaruj Na Trening Team K30 2 6 01:21:16 (90)00:11:46 (148)06:31:30 (128)00:08:26 (116)04:35:36 (100) 12:48:34 03:38:23
111 8 Kacymirow Tomasz AT Team M55 2 105 01:26:43 (111)00:10:14 (124)06:25:44 (111)00:08:17 (112)04:43:09 (107) 12:54:07 03:43:56
112 45 Martynowski Łukasz M35 29 106 01:15:42 (59)00:07:20 (45)06:42:17 (146)00:06:12 (67)04:43:29 (110) 12:55:00 03:44:49
113 198 Karmelita Mariusz Team Aktywni z Cukrzycą M35 30 107 01:26:38 (109)00:10:35 (134)06:19:23 (104)00:11:39 (158)04:47:47 (115) 12:56:02 03:45:51
114 64 Markowski Mirosław M55 3 108 01:31:49 (135)00:10:09 (122)06:26:11 (115)00:08:08 (109)04:40:41 (104) 12:56:58 03:46:47
115 127 BRZĘK SZYMON EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO'' M30 23 109 01:32:47 (140)00:13:12 (159)06:10:24 (88)00:06:09 (65)04:55:57 (121) 12:58:29 03:48:18
116 144 Czekirda Paweł Pawcius Team M40 20 110 01:25:14 (102)00:12:27 (153)06:27:41 (119)00:10:08 (140)04:43:06 (106) 12:58:36 03:48:25
117 60 Stańko Krystian SOŁTYSÓWKA M25 15 111 01:30:52 (133)00:11:40 (147)06:35:15 (134)00:15:11 (171)04:25:40 (83) 12:58:38 03:48:27
118 122 Kowalski Jacek M40 21 112 01:28:45 (124)00:08:33 (87)06:34:15 (132)00:06:36 (78)04:44:06 (112) 13:02:15 03:52:04
119 117 Sierocki Paweł KP PSP Sztum M35 31 113 01:32:56 (144)00:07:43 (56)06:31:25 (127)00:09:40 (135)04:43:12 (108) 13:04:56 03:54:45
120 193 Kozłowski Bogdan RowerySportowy.pl M40 22 114 01:15:09 (57)00:07:51 (61)06:13:10 (93)00:08:17 (113)05:20:50 (141) 13:05:17 03:55:06
121 113 Lewandowski Marek Wolf - Lewin Biega M35 32 115 01:18:42 (81)00:08:21 (77)06:12:06 (91)00:12:11 (163)05:18:17 (138) 13:09:37 03:59:26
122 13 Patera Przemysław mSport Obudowa Grupa Pościgowa M40 23 116 01:11:24 (32)00:07:39 (55)06:11:26 (90)00:06:58 (83)05:32:31 (149) 13:09:58 03:59:47
123 65 Wasilewski Paweł Sekcja Triathlonowa Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych M45 16 117 01:37:34 (161)00:11:09 (141)05:57:35 (60)00:09:52 (137)05:13:57 (135) 13:10:07 03:59:56
124 157 Elminowski Wojciech Enduroman Elbląg M55 4 118 01:18:45 (82)00:09:58 (117)06:41:03 (145)00:07:14 (87)04:54:05 (119) 13:11:05 04:00:54
125 67 Kosioł Andrzej WKW Wiadrus Wrocław M50 5 119 01:36:26 (154)00:10:06 (120)07:03:49 (158)00:07:58 (106)04:17:56 (65) 13:16:15 04:06:04
126 61 Gałan Leszek M50 6 120 01:24:56 (100)00:10:22 (130)07:07:11 (164)00:07:20 (88)04:31:07 (91) 13:20:56 04:10:45
127 126 Owczarek Tomasz M50 7 121 01:17:23 (71)00:07:27 (47)06:36:23 (138)00:05:44 (53)05:14:39 (136) 13:21:36 04:11:25
128 159 Hudyka Sebastian M45 17 122 01:10:36 (26)00:10:18 (126)06:34:27 (133)00:10:17 (143)05:18:29 (139) 13:24:07 04:13:56
129 150 Marcinek Szymon M18 2 123 01:14:06 (52)00:08:06 (68)06:35:25 (136)00:10:38 (146)05:18:45 (140) 13:27:00 04:16:49
130 108 Leśniewicz Mariusz M40 24 124 01:37:04 (157)00:13:39 (162)06:22:07 (105)00:10:33 (145)05:04:36 (127) 13:27:59 04:17:48
131 179 Starzyński Michał M30 24 125 01:11:03 (30)00:10:34 (133)06:38:01 (140)00:08:39 (123)05:22:46 (142) 13:31:03 04:20:52
132 190 Cygan Karol Polska Na Szczycie M25 16 126 01:34:46 (152)00:10:14 (123)06:28:53 (121)00:13:58 (167)05:08:13 (132) 13:36:04 04:25:53
133 28 Dębicki Artur M45 18 127 01:08:31 (17)00:12:41 (157)06:47:32 (149)00:13:33 (166)05:16:11 (137) 13:38:28 04:28:17
134 17 Dębski Jarosław M40 25 128 01:28:29 (121)00:10:19 (127)06:37:52 (139)00:08:56 (129)05:13:46 (134) 13:39:22 04:29:11
135 54 Markowski Robert Active Swim Olecko M40 26 129 01:15:46 (60)00:14:33 (166)07:04:43 (160)00:11:22 (153)04:54:16 (120) 13:40:40 04:30:29
136 7 Solecki Tomasz GomolaTransAirco M35 33 130 01:04:51 (5)00:09:18 (102)06:31:30 (129)00:07:42 (97)05:47:52 (159) 13:41:13 04:31:02
137 55 Chrzanowski Krzysztof F3 Team KCH Welding M30 25 131 01:40:08 (164)00:25:54 (175)06:46:31 (148)00:14:43 (169)04:34:21 (96) 13:41:37 04:31:26
138 154 Litkowski Zbigniew niezrzeszony Sienno M45 19 132 01:44:09 (170)00:13:24 (161)06:28:55 (122)00:07:32 (92)05:07:44 (131) 13:41:44 04:31:33
139 152 Furman Tomasz M50 8 133 01:17:20 (70)00:09:51 (114)06:24:12 (108)00:11:56 (159)05:42:34 (156) 13:45:53 04:35:42
140 59 Wróblewski Maciej LOTOS Running Team / BigYellowFoot Adventure Team M30 26 134 01:32:23 (137)00:08:49 (95)06:51:21 (153)00:05:51 (56)05:08:34 (133) 13:46:58 04:36:47
141 176 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M35 34 135 01:31:01 (134)00:09:36 (109)06:35:56 (137)00:08:40 (124)05:22:48 (143) 13:48:01 04:37:50
142 191 Żołnowska Magdalena Kuźnia Triathlonu K35 3 7 01:22:18 (91)00:11:04 (139)06:17:56 (102)00:16:16 (172)05:42:08 (155) 13:49:42 04:39:31
143 70 Pogoda Marcin M40 27 136 01:13:30 (47)00:10:19 (128)06:43:45 (147)00:09:45 (136)05:36:56 (153) 13:54:15 04:44:04
144 135 Adamczuk Paweł TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M35 35 137 01:36:36 (156)00:14:49 (167)06:27:59 (120)00:11:37 (157)05:30:11 (147) 14:01:12 04:51:01
145 182 Khmelyuk Dmitry M35 36 138 01:13:16 (44)00:09:53 (116)07:06:50 (163)00:06:22 (72)05:27:38 (145) 14:03:59 04:53:48
146 167 Talaga Łukasz M40 28 139 01:25:06 (101)00:05:48 (17)07:04:20 (159)00:05:14 (38)05:25:57 (144) 14:06:25 04:56:14
147 184 Cwajna Michał M30 27 141 01:32:20 (136)00:12:35 (155)06:33:08 (131)00:11:30 (155)05:38:32 (154) 14:08:05 04:57:54
148 112 Sudakowski Tomasz KS Triathlon Rawa MLUKS Rawa Mazowiecka M45 20 140 02:03:46 (175)00:09:08 (99)06:38:20 (141)00:10:14 (142)05:06:37 (130) 14:08:05 04:57:54
149 130 Kałuszyński Paweł Klub Biegacza Orange Polska M35 37 142 01:38:53 (162)00:12:21 (151)07:03:29 (157)00:14:07 (168)05:02:21 (124) 14:11:11 05:01:00
150 187 Młynarczyk Piotr Fabryka Triathlonu M30 28 143 01:56:37 (174)00:11:47 (149)07:16:35 (167)00:07:55 (103)04:43:20 (109) 14:16:14 05:06:03
151 97 Korczak Janusz KT Żywiec M50 9 144 01:26:42 (110)00:13:57 (163)06:40:22 (144)00:11:15 (151)05:51:21 (160) 14:23:37 05:13:26
152 145 Kowalski Michał KSR Team M40 29 145 01:28:07 (118)00:08:17 (76)06:38:22 (142)00:07:40 (96)06:01:22 (163) 14:23:48 05:13:37
153 164 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M45 21 146 01:16:37 (63)00:06:06 (26)07:02:35 (156)00:04:41 (24)05:54:29 (161) 14:24:28 05:14:17
154 72 Liśkiewicz Maciej TRI-LISKI M45 22 147 01:43:58 (169)00:15:43 (171)07:12:02 (165)00:08:45 (126)05:05:04 (128) 14:25:32 05:15:21
155 31 Kawka Rafał biegacze w Radomsku M30 29 148 01:50:36 (173)00:09:51 (115)07:12:05 (166)00:09:40 (134)05:05:35 (129) 14:27:47 05:17:36
156 83 Lech Jacek Świebodzińska Grupa Biegowa M35 38 149 01:41:53 (166)00:07:31 (51)06:47:50 (150)00:07:38 (95)05:42:58 (157) 14:27:50 05:17:39
157 66 Łoś Sławomir M40 30 150 01:26:03 (104)00:12:34 (154)06:30:10 (125)00:12:09 (162)06:10:17 (165) 14:31:13 05:21:02
158 137 Jarliński Rafał OrkaMasters Iława M45 23 151 01:23:41 (98)00:09:42 (112)06:26:13 (116)00:14:44 (170)06:21:22 (167) 14:35:42 05:25:31
159 91 Urbańczyk Marcin TRIDREAMTEAM M35 39 152 01:34:24 (150)00:13:13 (160)07:05:29 (161)00:08:45 (127)05:36:27 (152) 14:38:18 05:28:07
160 140 Rybczyński Michał Asseco Active Team Asseco Poland S.A M40 31 153 01:26:19 (106)00:11:31 (144)07:05:52 (162)00:08:33 (120)05:46:34 (158) 14:38:49 05:28:38
161 180 Konkol Waldemar M45 24 154 01:48:31 (172)00:18:06 (174)06:49:07 (151)00:12:47 (165)05:32:45 (150) 14:41:16 05:31:05
162 105 Miąsik Szymon Mungo Polish Triathlon Team BHPL M35 40 155 01:32:56 (143)00:10:46 (138)07:24:49 (169)00:07:27 (91)05:28:56 (146) 14:44:54 05:34:43
163 36 Misiurewicz Paweł Passus Sport Team M45 25 156 01:47:28 (171)00:09:40 (110)07:20:55 (168)00:08:50 (128)05:30:36 (148) 14:57:29 05:47:18
164 197 Szweda Jacek M40 32 157 01:37:30 (160)00:09:11 (101)06:54:05 (154)00:06:28 (74)06:11:56 (166) 14:59:10 05:48:59
165 147 Gintowt Tomasz M30 30 158 01:35:16 (153)00:14:21 (165)07:45:31 (172)00:10:51 (149)05:33:17 (151) 15:19:16 06:09:05
166 43 Eger Bartosz Triathlon Leserów Eger & Eger Adwokaci Sp.p. M35 41 159 01:17:30 (72)00:16:14 (172)07:44:08 (171)00:09:07 (131)06:00:35 (162) 15:27:34 06:17:23
167 32 Sawicki Wojtek M40 33 160 01:34:11 (149)00:11:34 (145)07:35:09 (170)00:07:45 (99)06:10:16 (164) 15:38:55 06:28:44
168 4 Nitka Piotr Noble Tri Team M35 01:18:55 (83)00:06:51 (38)06:05:32 (76)00:11:36 (156) DNF
169 92 Wozniak Jacek ironteam Iron Team M50 01:13:56 (51)00:08:36 (89)06:24:31 (109)00:09:39 (133) DNF
170 26 Wawrzyniak Karol Tri Gałgan Team M25 01:23:04 (93)00:07:48 (59)06:19:05 (103)00:12:28 (164) DNF
171 81 Nowak Daniel KP PSP w Sztumie M40 01:30:15 (130)00:10:32 (132)06:31:20 (126)00:10:25 (144) DNF
172 88 Pietroń Błażej M25 01:28:49 (125)00:08:14 (73)06:59:16 (155)00:08:30 (118) DNF
173 151 Wrzecian Adam Łepek z Night Runners M30 01:43:27 (168)00:09:46 (113)08:31:39 (173)00:11:58 (160) DNF
174 73 Mitura Dariusz M40 01:23:07 (94)00:14:53 (169) DNF
175 79 Stratyński Filip K.S. Celironman M40 01:39:04 (163)00:09:26 (104) DNF
176 18 Woźniak Jarosław Herbalife Team M60 DNS
177 20 Konarska Aleksandra KSK Klub Skręconej Kostki K30 DNS
178 23 Dybowski Piotr 1on1 Studio M30 DNS
179 52 Rubiś Jakub M25 DNS
180 53 Giel Wojciech CALIFORNICATION TEAM M30 DNS
181 63 Jankowski Adam M40 DNS
182 74 Łytek Marcin Schmersal-Trening M40 DNS
183 90 Kaczorowski Leszek M25 DNS
184 96 Piersa Grzegorz M35 DNS
185 104 Andryszak Aleksandra K18 DNS
186 111 Karwat Roman Gomola Trans Airco AIRCO M50 DNS
187 118 Łabędź Marek M30 DNS
188 120 Czuczeło Maciej Lechia Gdańsk M35 DNS
189 121 Prusinowski Kamil M30 DNS
190 123 Baranowski Cezary M25 DNS
191 124 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 DNS
192 128 Pruchniewski Krzysztof M40 DNS
193 136 Adamczuk Karol TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 DNS
194 148 Szczęśniak Sebastian M25 DNS
195 149 Klepaczko Jakub M50 DNS
196 155 Mac Maciej Przebiegli Strzyżów Apartamentspa.eu Midas M45 DNS
197 156 Sankowski Jacek LEXTRANS.ORG LEXTRANS.ORG M25 DNS
198 165 Żwirski Marcin M25 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon