Castle Triathlon Malbork 2018 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kochaniec-Matuszak Karolina (Andrzej Wegiera, Mariusz Matuszak) Lublin 30-34 219
Krasnopolski Piotr (Michał Wiśniewski, Maciej Sikorski) Gdańsk 35-39 216
Łomnicki Robert (MARCIN SKÓRSKI, PIOTR MATACZ) Kraśnik 35-39 214
Łoś Adam (Ariel Krykowski, Rafał Jurczyszyn) Mareza 30-34 218
Olejnik Piotr (Paweł Olejnik,Krzysztof Stojanowski) Gdańsk 35-39 217
Szabłowska Iwona (Magdalena Kałas, Agata Stelmach) Juszkowo 30-34 213
Śledziewski Karol (Dawid Wiejowski, Tomasz Durasiewicz) WARSZAWA 35-39 215

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Paweł Białystok 35-39 58
Andrau Anatoli Minsk 40-44 87
Andrzejczyk Radosław Kętrzyn 25-29 32
Andrzejewski Piotr Świnoujście 55-59 41
Baj Jarosław Marcinkowice 35-39 132
Baraniak Jarosław Mosina 35-39 11
Bargiel Przemysław Gdańsk 25-29 69
Bartolik Piotr Warszawa 40-44 205
Bąk Aleksander Ośno Lubuskie 40-44 220
Bereś Arkadiusz Rzeszów 30-34 225
Bernatek Grzegorz Warszawa 40-44 55
Biedny Szymon Leszno 30-34 17
Biegaj Marcin Ośno Lubuskie 40-44 212
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Biniewicz Sławomir Łęczyca 45-49 97
Błasiak Leszek Kęty 50-54 92
Błażutycz Paweł Cieszków 45-49 155
Bonikowski Jakub Grudziadz 45-49 -
Borchmann Szymon Władysławowo 35-39 -
Borek Mateusz Krakow 30-34 82
Browarski Mariusz Poznań 40-44 145
Brożyna Bogusław Warszawa - Wesoła 45-49 185
Bułat Radosław Wrocław 25-29 -
Cerajewska Hanna Szamocin 25-29 -
Chmielewski Rafał Grudziądz 40-44 168
Chojnowski Andrzej Iława 45-49 13
Christensen Jens Pruszkow 45-49 -
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 177
Czarnowski Łukasz Przechlewo 30-34 96
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 211
Czerwiak Robert Starogard Gdański 45-49 98
Czubak Wawrzyniec Kostrzyn 40-44 221
Danków Krzysztof Opole 40-44 182
Deaki Oktawiusz Zabrze 35-39 117
Domin Bartosz Zagórze 30-34 33
Dominikowski Krzysztof Świdnica 35-39 60
Dudek Paweł Warszawa 45-49 196
Duk Damian Łódź 30-34 207
Duk Janusz Lodz 50-54 206
Durmaj Bartek Wrocław 30-34 116
Dybek Darius Didderse 55-59 18
Dygdoń Mateusz Żyraków 25-29 25
Dyrda Mateusz Warszawa 35-39 194
Dziedzic Radosław Kędzierzyn-Koźle 40-44 94
Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg 45-49 -
Dziubich Maciej Gdańsk 35-39 144
Eger Bartosz Lodz 35-39 226
Fajfer Grzegorz Wrocław 50-54 93
Filipowicz Grzegorz Gdynia 50-54 103
Frączyk Bogusław Przechlewo 35-39 130
Fudała Wojciech Warszawa 30-34 120
Furman Tomasz Warszawa 50-54 57
Gall Rafał Warszawa 40-44 198
Gapiński Kamil Płock 35-39 222
Gaweł Patrycjusz Jarosław 30-34 228
Gębala Wojtek Warszawa 40-44 10
Gędłek Łukasz Kraków 30-34 139
Gintowt Tomasz Bialystok 35-39 112
Glac Stanislav Český Těšín, Stanislavice 55-59 137
Glebow Krzysztof Gdańsk 45-49 223
Gniot Jacek Grudziądz 45-49 44
Gontarz Jaroslaw Kozienice 40-44 -
Gontarz Szymon Warszawa 30-34 -
Goraj Pawel Gdynia 35-39 159
Góralczyk Marcin Wysokie Mazowieckie 25-29 173
Grygiel Leszek Wrocław 45-49 107
Grzebyta Mateusz Kartuzy 30-34 195
Guzowski Jacek Elbląg 35-39 186
Honbrechts Tomasz Sobin 45-49 79
Hoppe Mateusz Gdańsk 25-29 153
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 210
Igielski Armin Grudziądz 40-44 51
Ignatowska Justyna Wrocław 35-39 -
Inglot Michal Gdańsk 40-44 160
Jakubek Marcin Gdansk 30-34 -
Janicki Andrzej Wrocław 35-39 -
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 -
Jankowski Damian Warszawa 30-34 38
Janusz Łukasz Ilawa 30-34 161
Jarliński Rafał Iława 50-54 178
Jaroń Tomasz Widna Góra 45-49 -
Jaroszewski Łukasz Piastów 30-34 113
Jaroszuk Kamil Gdańsk 40-44 131
Jaskiewicz Adam Pila 55-59 9
Jędrycha Artur Dąbrowa Górnicza 40-44 8
Jędrzejczyk Natalia Warszawa 30-34 203
Józefowicz Dawid Malbork 35-39 172
Jurek Daniel Radom 35-39 105
Juszczyński Robert Wrocław 18-24 75
Kacymirow Tomasz Hornowek 55-59 5
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-34 142
Kałuszyński Paweł Ząbki 35-39 126
Kamiński Mateusz Warszawa 25-29 119
Kaniewski Jacek Zielona Góra 40-44 129
Kanigowski Grzegorz Gdańsk 35-39 20
Kapłowski Jerzy Wałbrzych 40-44 191
Kaszubowski Patryk Pobiedziska 40-44 -
Kępiński Henryk Bełchatów 65-69 62
Kiereś Arkadiusz Warszawa 40-44 133
Kimmer Jakub Zelów 30-34 1
Klarecki Adrian Reda 40-44 28
Kluge Krzysztof Elbląg 30-34 114
Kochaniec-Matuszak Karolina (Andrzej Wegiera, Mariusz Matuszak) Lublin 30-34 219
Kociel Jarosław Bytom 45-49 40
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 45-49 12
Konarski Rafał Rogoźnik 40-44 -
Korgul Marcin Lubliniec 25-29 -
Korzelecki Wojciech Milicz 30-34 77
Kosmęda Piotr Warszawa 40-44 -
Kostrzewski Piotr Warszawa 45-49 140
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 81
Kotas Roman Wrocław 40-44 35
Kotowski Andrzej Krosno 55-59 -
Kowalczyk Wojciech Gdansk 25-29 174
Kowalówka Adam Świętochłowice 35-39 110
Kowalówka Adam Świętochłowice 35-39 -
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 166
Krakowski Edwin Puńsk 30-34 -
Kraska Wiesław Katowice 35-39 -
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 35-39 14
Krasnopolski Piotr (Michał Wiśniewski, Maciej Sikorski) Gdańsk 35-39 216
Krawczyk Maciej Biłgoraj 35-39 99
Kruk Patryk Warszawa 35-39 171
Krych Paweł Poznań 35-39 123
Krzemiński Marcin Gorzyce 40-44 89
Kuchciński Tomasz Kostomłoty Drugie 30-34 135
Kuna Piotr Wieliczka 35-39 86
Kunat Tomasz Pińczów 50-54 162
Kurnyta Robert Gdynia 40-44 50
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 157
Labonin Iurii Sankt-Peterburg 45-49 109
Lasa Marcin Warszawa 40-44 -
Lassota Artur Będzin 45-49 68
Legędź Dariusz Drużbice 18-24 -
Lejk Paweł Warszawa 35-39 188
Leś Wojciech Kraków 35-39 134
Lewandowski Damian Płock 40-44 183
Lewandowski Marek Lewin Brzeski 35-39 27
Lewardowski Konrad Poznań 45-49 16
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Litwiniuk Piotr Warszawa 35-39 71
Lizak Adam Częstochowa 45-49 -
Luchowski Rafał Nadarzyn 50-54 -
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 3
Łachut Wojciech Szklarska Poręba 40-44 2
Łaszczyński Szymon Leszno 30-34 42
Łomnicki Robert (MARCIN SKÓRSKI, PIOTR MATACZ) Kraśnik 35-39 214
Łoś Adam (Ariel Krykowski, Rafał Jurczyszyn) Mareza 30-34 218
Łukasiak Mariusz Warszawa 45-49 65
Maciunskas Donatas Alytus 35-39 209
Madej Tomasz Białobrzegi 35-39 141
Maliszewski Adam Poznań 25-29 24
Małecki Robert Jawiszowice 50-54 150
Marcinek Szymon Pietrowice Wielkie 25-29 56
Marciniak Damian Świebodzin 30-34 83
Marciniak Jacek Lublin 30-34 30
Marek Andrzej Malbork 40-44 199
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 193
Markowski Jarosław Warszawa 50-54 -
Markowski Marek Lubin 40-44 4
Maron Jacek Warszawa 50-54 48
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-44 -
Mikutel Paweł Dolaszewo 30-34 169
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 200
Miśkiewicz Paweł Kozy 40-44 158
Napiórkowski Dariusz Przechlewo 35-39 102
Niedbał Łukasz Gliwice 35-39 -
Niedźwiecki Marcin Warszawa 30-34 34
Niekraszewicz Lech Andrychów 30-34 -
Niemczuk Kamil Olsztyn 30-34 47
Nienartowicz Bartosz Toruń 40-44 74
Niewiński Piotr Gdynia 50-54 80
Nowak Grzegorz Tarnów 35-39 15
Nowak Łukasz Toruń 35-39 37
Nowak Marek Tomaszów Mazowiecki 30-34 146
Olejniczak Elwira Łódź 30-34 165
Olejnik Bartosz Opoczno 25-29 230
Olejnik Piotr (Paweł Olejnik,Krzysztof Stojanowski) Gdańsk 35-39 217
Oller Grzegorz Koteże 45-49 49
Ostręga Arkadiusz Tarnow 40-44 61
Ostromęcki Waldemar Bydgoszcz 40-44 121
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-34 100
Owczarek Tomasz Częstochowa 50-54 -
Pastusiak Adam Warszawa 30-34 -
Pawlak Piotr Poznań 40-44 128
Peterek Anna Poznań 25-29 -
Pietrasik Łukasz Łódź 35-39 -
Pietrowicz Krzysztof Gdynia 40-44 229
Pietruszka Bartłomiej Gdańsk 25-29 85
Pilarski Paweł Szczecin 40-44 -
Piotrowski Adam Krakow 30-34 167
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 35-39 45
Pocentek Krzysztof Rawa Mazowiecka 40-44 -
Polatynski Daniel Dąbie 25-29 187
Popiel Grażyna Trzebnica 55-59 78
Poreda Piotr Wejherowo 30-34 -
Porębski Paweł Tarnobrzeg 40-44 208
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 125
Prusinowski Kamil Warszawa 30-34 152
Pyzio Piotr Marcinkowice 35-39 147
Reszke Sławomir Józefasław 55-59 72
Reza Marek Olsztyn 50-54 39
Rojek Andrzej Olsztyn 45-49 -
Rokicki Leszek Elbląg 45-49 127
Roman Krzysztof Bolszewo 40-44 -
Romanow Marcin Olsztyn 40-44 136
Rosiński Jakub Warszawa 25-29 170
Rudnik Wojciech Nowa Wieś Lęborska 40-44 180
Rybak Paweł Tarnowskie Góry 40-44 -
Rybak Przemysław Puławy 35-39 164
Ryczkowski Robert Ząbki 45-49 181
Rydecki Paweł Blachownia 50-54 6
Rzepecki Dariusz Łódź 55-59 156
Sakowski Sebastian Mędłów 35-39 91
Sawczuk Grzegorz Wysoka 35-39 52
Serwatyński Przemek Wołów 45-49 -
Sevastsyanau Siarhei Minsk 40-44 176
Siatecki Pawel Garbow 25-29 179
Sieradzki Rafał Wrocław 40-44 154
Siewierkiewicz Jacob Hvidovre 18-24 63
Siewierkiewicz Rafał Hvidovre 40-44 54
Siwek Ireneusz Warszawa 45-49 138
Siwiec Mariusz Kraków 45-49 22
Siwirski Robert Warszawa 40-44 224
Siwy Dominik Mikołów 35-39 21
Skrzydło Jarosław Warszawa 35-39 163
Słomczyński Bartosz Opole 40-44 36
Smoleń Dagmara Kobierzyce 40-44 148
Sobolewski Mateusz Częstochowa 18-24 -
Soch Paweł Kraków 35-39 192
Stefanowicz Adam Kraków 40-44 84
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 197
Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 35-39 -
Strzecha Tomasz Chmielnik 40-44 151
Suchowiecki Wojciech Olsztyn 40-44 190
Sugier Dawid Olsztyn 25-29 104
Surma Henryk Kęty 35-39 184
Szabłowska Iwona (Magdalena Kałas, Agata Stelmach) Juszkowo 30-34 213
Szajko Artur Warszawa 35-39 67
Szamotulski Tomasz Gdańsk 40-44 204
Szarapanowski Damian Nowa Wioska 40-44 -
Szczekutowicz Adrian Warszawa 25-29 -
Szczęsny Paweł Gorzów Wlkp. 30-34 53
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 31
Szostek Jacek Opole 40-44 73
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-44 90
Szweda Tomasz Złotów 30-34 23
Szymanek Michał Gdynia 25-29 76
Ściebura Paweł Lewin Brzeski 40-44 124
Śledziewski Karol (Dawid Wiejowski, Tomasz Durasiewicz) WARSZAWA 35-39 215
Świątek Remik Owińska 40-44 64
Świderski Konrad Łódź 45-49 -
Świeca Adam Gdynia 30-34 95
Tamborski Rafał Leszno 35-39 70
Tokarczyk Rafał Kleczany 25-29 108
Traczyk Marek Warszawa 50-54 -
Turoboś Michał Łódź 40-44 201
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 202
Vasili Anton Dnipro 30-34 122
Wachulec Władysław Kraków 35-39 29
Wakuła Tomasz Siedlce 45-49 19
Walczak Maciej Starogard 35-39 -
Wasilewski Krzysztof Warszawa 35-39 149
Wawrzyniak Karol Gdańsk 30-34 227
Wawrzyniak Karol Siemianice 30-34 -
Wiatrowski Krzysztof Kowale/Gdańsk 40-44 46
Wieczerniak Grzegorz Wejherowo 40-44 43
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 35-39 -
Witek Sebastian Koszalin 40-44 -
Wojciechowski Norbert Gniezno 35-39 189
Wojdyła Paweł Kołaczyce 30-34 66
Wojtyczok Wojciech Zabrze 45-49 106
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-54 231
Wójcik Kamil Warszawa 30-34 175
Wrona Andrzej Lublin 55-59 -
Wruk Remigiusz Opole 45-49 115
Yafimchyk Andrei Baranovichy 35-39 101
Yurkevich Uladzimir Minsk 30-34 88
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 7
Zielinski Aleksander Gdynia 40-44 118
Zieliński Adam Olsztyn 30-34 111
Zych Paweł Brwinów 40-44 59
Żaba Marek Sosnowiec 30-34 143
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon