Garmin Iron Triathlon Ślesin 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kikowski Grzegorz Jakub (Andrysiak Przemek, Gabrysiak Marcin) Wróblew 40-44 515
Kwiatkowski Piotr (Kwiatkowski Marek, Kwiatkowska Julia) Zduńska Wola 50-54 514
Łukowicz Angelika (elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 517
Oliwecki Rafał (Silski Maciej, Sikora Piotr) Krzymów 35-39 518
Parus Daniel (Frankowski Jarosław, Bartłomiejczak Jakub) Poznań 35-39 513
Ruciński Marcin (Sosiński Radek, Grochowiak Piotr) Barcin 40-44 516

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Marcin Pleszew 40-44 418
Agnieszka Błaszczyk Aleksandrów Łódzki 40-44 400
Andre Anna Konin 25-29 162
Andrejów Mariusz Wrocław 45-49 84
Antczak Bartosz Plewiska 40-44 436
Augustowska Izabela Wartkowice 40-44 256
Bagdziński Daniel Włocławek 35-39 142
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 -
Bartkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski 50-54 154
Bednarczyk Arkadiusz Radmsko 45-49 369
Bednarek Łukasz Nowa Wieś 35-39 405
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 203
Białobłocki Jacek Rypin 55-59 454
Bibik Łukasz Siedlce 18-24 261
Biczkowski Kajetan Poznań 25-29 299
Bielawski Robert Dobroszyce 45-49 417
Bielski Bartek Gdynia 40-44 403
Biernacki Krzysztof Trzebnica 45-49 140
Błachowiak Jakub Leszno 25-29 138
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 50-54 139
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 2
Borowiak Maciej Kalisz 35-39 191
Borowiak Mariusz Jary 40-44 28
Borsiak Krzysztof Plewiska 45-49 431
Briggs Sean Lipków 50-54 130
Brodowski Dominik Grodzisk Mazowiecki 35-39 498
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 355
Brukwińska Marta Kościan 25-29 160
Bruski Tomasz Bydgoszcz 30-34 363
Bryl Marcin Ślesin / Sompolno 45-49 353
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 104
Brzeziński Łukasz Łódź 30-34 70
Brzozowski Bartek Warszawa 45-49 35
Brzozowski Czarek Warszawa 50-54 50
Brzuska Lesław Łódź 35-39 253
Budkowski Paweł Warszawa 55-59 327
Caputa Andrzej Strzelno 35-39 251
Chadaj Aleksander Konin 50-54 111
Chmielewski Michał Poznań 35-39 459
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 18
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 114
Chojnowski Andrzej Iława 45-49 178
Chylak Kamil Warszawa 35-39 24
Cichocki Łukasz Poznań 35-39 177
Cichy Bartosz Augustów 35-39 276
Cieslak Agnieszka Slesin 25-29 14
Cieszyński Szymon Toruń 18-24 380
Cieślik Mateusz Poznań 18-24 270
Cnota Janusz Gdynia 60-64 155
Cybulski Konrad Kutno 45-49 66
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 265
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 113
Czuba Krzysztof Ozorków 45-49 408
Dajcz Michał Piotrków Trybunalski 30-34 411
Daniel Krzysztof Warszawa 35-39 62
Danielski Kamil Warszawa 30-34 93
Danylchenko Yuriy Latchorzew 35-39 -
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 449
Dąbrowski Łukasz Ostrów Wielkopolski 35-39 151
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 30
De Groot Jan Piaseczno 45-49 120
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 109
Dobrzański Bartosz Radom 45-49 483
Domańska Emilia Warszawa 35-39 63
Domański Krzysztof Zabrze 45-49 343
Dominiak Igor Kalisz 18-24 461
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 5
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 12
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 119
Dróżdż Kamil Warszawa 35-39 -
Dryja Krzysztof Łódź 35-39 392
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 145
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 443
Duk Damian Łódź 30-34 339
Duk Janusz Lodz 50-54 32
Dylik Marcin Aleksandrów Łódzki 35-39 75
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 188
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 40-44 351
Dziwisiński Krzysztof Konstantynów Łódzki 35-39 69
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 494
Fajer Markus Dobra Szczecińska 70-… 282
Feliński Jarosław Łódź 55-59 127
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 42
Filarecka Agnieszka Bydgoszcz 30-34 457
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 68
Gacka Rafał Sicienko 40-44 296
Gagas Aleksandra Łódź 40-44 81
Gardener Jacek Łowicz 50-54 19
Gardocki Rafał Warszawa 35-39 41
Gawrońska Karolina Wrocław 25-29 350
Gebhardt Jakub Gdynia 35-39 183
Giecewicz Norbert Szczecin 25-29 6
Giedrojć Tomasz Kwidzyn 30-34 427
Glonek Dariusz Włocławek 45-49 472
Głąb Andrzej Malbork 45-49 207
Gołkowski Radosław Zawiercie 30-34 141
Gomonovych Vasyl Wrocław 30-34 480
Gorlo Katarzyna Warszawa 30-34 16
Góralski Piotr Płock 45-49 197
Górski Henryk Łódź 35-39 346
Górzyński Bartosz Warszawa 40-44 200
Grabarek Konrad Wrocław 40-44 352
Grabowska Justyna Łódź 40-44 71
Grondziewski Dariusz Słupsk 35-39 86
Gronowski Maciej Suchy Las 18-24 297
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 158
Gródziński Marcin Gostyń 30-34 257
Gruba Jacek Brzoza 55-59 128
Gruchalski Wojciech Konin 35-39 94
Grymin Jan Pabianice 35-39 273
Gryszkiewicz Paweł Wrocław 30-34 85
Grzeczka Maciej Skierniewice 40-44 302
Grzela Ireneusz Ostrów Wlkp 40-44 175
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 45-49 325
Hawrot Sylwester Goleniów 50-54 179
Herbig Stephan Warszawa 30-34 192
Hermelin Wojciech Bydgoszcz 35-39 27
Hojan Jarosław Poznań 55-59 116
Hołub Andrzej Warszawa 35-39 56
Hornik Artur Wodzisław 35-39 298
Hryszko Kazimierz Tychy 55-59 173
Jagas Radek Grabina 45-49 74
Jagiełka Patryk Susz 35-39 176
Jagla Marcin Chełm Śląski 40-44 354
Jakubczyk Rafał Luboń 35-39 189
Jamroż Robert Warszawa 35-39 57
Janiak Piotr Ostrów Wielkopolski 35-39 255
Janus Piotr Zabrze 45-49 341
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-44 156
Jarecki Stanisław Konin 65-69 225
Jarmołowicz Artur Daleszyce 40-44 143
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 150
Jasiulewicz Izabela Elbląg 35-39 324
Jaszuk Jarosław Elbląg 30-34 314
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 45-49 371
Jeż Paweł Józefosław 45-49 432
Jędrzejczyk Leszek Piaseczno 50-54 372
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 25-29 468
Jędrzejewski Arkadiusz Włocławek 50-54 473
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 39
Jurkowski Sławomir Buk 40-44 336
Juskowiak Jakub Poznań 40-44 342
Kabat-Koperska Joanna Kliniska Wielkie 45-49 210
Kacperski Olaf Warszawa 45-49 214
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 413
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 83
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 35-39 378
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-34 187
Kałużna Aneta Warszawa 30-34 54
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 254
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 333
Kamiński Michał Łódź 25-29 98
Kapala Oskar Pruszków 35-39 229
Kapała Sławomir Święciechowa 45-49 213
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 45-49 20
Karolak Tomasz Kościelna Wieś 30-34 474
Karp Jakub Zielonka 40-44 323
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 451
Kawka Paweł Konin 45-49 269
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 73
Kaźmierczak Oskar Jarocin 25-29 102
Kącki Karol Warszawa 35-39 278
Kęszka Piotr Kalisz 40-44 335
Kijak Artur Dąbrowa Górnicza 40-44 422
Kikowski Grzegorz Jakub (Andrysiak Przemek, Gabrysiak Marcin) Wróblew 40-44 515
Kita Maciej Witaszyce 35-39 308
Klepacz Jacek Łódź 45-49 78
Klíma Štěpán Posoka 40-44 95
Kłyszejko Sylwia Łódź 40-44 80
Kmin Piotr Łódź 35-39 285
Kobyliński Arkadiusz Szczecin 40-44 430
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 161
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 36
Kodzis Piotr Boksze Stare 40-44 146
Kokot Dariusz Konin 30-34 101
Kołaciński Michał Kalisz 35-39 309
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 493
Kornatka Karol Zduńska Wola 30-34 445
Korol Marek Gdańsk 40-44 359
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 384
Kosicki Bartłomiej Wrocław 35-39 306
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 500
Koszal Kacper Konin 18-24 222
Kościelak Arkadiusz Gdańsk 40-44 295
Kościelak Maciej Bydgoszcz 40-44 402
Kotowski Norbert Wrocław 30-34 499
Kowalczuk Tomasz Bełchatów 25-29 373
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 35-39 450
Kowalewski Maciej Słupsk 40-44 124
Kowalik Rafał Zawiercie 40-44 184
Kowalska Aneta Warszawa 25-29 126
Kowalska Olga Warszawa 30-34 11
Kowalski Edmund Rybno 45-49 501
Kowalski Rafał Chrząstowice 35-39 424
Kozlowski Michal Warszawa 35-39 148
Kozłowski Daniel Kwidzyn 40-44 223
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 185
Krajewski Piotr Warszawa 45-49 406
Krawczyk Bernard Warszawa 40-44 291
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 198
Krumplewski Sławomir Września 40-44 292
Krupowicz Marcin Warszawa 50-54 238
Krygier Krzysztof Poznań 40-44 421
Krygier Rafał Żychlin 45-49 357
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 379
Krzewiński Sebastian Witkowo 25-29 147
Kubiak Józef Słupno 55-59 310
Kubicki Leszek Włocławek 65-69 236
Kubis Piotr Wrocław 45-49 91
Kucal Ryszard Koło 50-54 368
Kuczynska Iza Pruszkow 45-49 329
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 144
Kujawski Marcin Lodz 40-44 360
Kulbiej Adam Trzcianka 25-29 301
Kulik Jacek Gdynia 40-44 157
Kuliński Piotr Bełchatów 25-29 426
Kupisz Dominik Poznań 35-39 280
Kurek Wojciech Gdynia 30-34 304
Kurzacz Orfeusz Piła 45-49 390
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 40
Kwiatkowska Kaja Kraków 18-24 476
Kwiatkowski Piotr (Kwiatkowski Marek, Kwiatkowska Julia) Zduńska Wola 50-54 514
Kwiatkowski Rafał Toruń 40-44 444
Kwiatkowski Szymon Łódź 35-39 358
Leśniak Tomasz Otwock 45-49 45
Lewandowski Jacek Piaseczno 45-49 497
Lewandowski Jarosław Konin 30-34 121
Lewandowski Karol Toruń 30-34 246
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 118
Lis Sebastian Łódź 25-29 199
Lisiak Patryk Poznań 40-44 97
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 230
Litawa Jacek Warszawa 45-49 239
Lizik Waldemar Posada 45-49 194
Lorek Kinga Elbląg 18-24 478
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 219
Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi 30-34 267
Łęcki Michał Warszawa 30-34 404
Łęgowski Jarosław Kościelna Wieś 45-49 108
Łoś Adam Mareza 30-34 463
Łuczak Jacek Poznań 45-49 286
Łuczak Radek Łódź 45-49 453
Łuczak Zachariasz Turek 25-29 442
Łukaszewski Bartosz Poznań 30-34 129
Łukowicz Angelika (elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 517
Maciesz Piotr Warszawa 45-49 486
Madziarz Rafał Łódź 40-44 462
Madziąg Marcin Łódź 40-44 467
Magdalena Giełda Ostrów Wielkopolski 45-49 234
Majchrzak Michał Nowy Lubosz 30-34 163
Majka Michał Elbląg 40-44 7
Malaczewski Łukasz Wrocław 35-39 250
Małkowski Witold Pabianice 35-39 117
Marciniak Izabela Łódź 35-39 77
Marciniak Paweł Łódź 35-39 489
Marciniak Sławomir Łódź 30-34 293
Markowicz Grzegorz Wrocław 55-59 205
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 399
Marszalski Mateusz Kraków 30-34 313
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 434
Mayer Łukasz Gostyń 35-39 376
Mazgaj Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 30-34 76
Mazur Paweł Susz 25-29 228
Mączyński Czesław Płock 65-69 159
Mądrzak Sławomir Ostrów Wielkopolski 40-44 262
Meier Markus Koło 50-54 186
Mendelewski Artur Pasłęk 45-49 481
Miąsik-Pogodzińska Agnieszka Kraków 40-44 492
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 131
Mika Amelia Piaseczno 40-44 495
Mikołajczyk Elżbieta Orzechowo 40-44 437
Mikołajczyk Kuba Zabrze 25-29 370
Mikołajczyk Maciej Września 40-44 438
Mikrut Damian Grudziądz 25-29 344
Miller Michał Głowno 40-44 220
Miotk Marcin Warszawa 45-49 99
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 31
Mitruś Paweł Warszawa 25-29 196
Mlak Kazimierz Milikowice 60-64 331
Młynarczyk Krzysztof Kalisz 35-39 349
Modelski Rafal Swarzedz 35-39 208
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 23
Mroziński Juliusz Jarocin 25-29 386
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 125
Mucha Ireneusz Zabrze 45-49 347
Myszkiewicz Bartosz Miłosław 45-49 326
Mytko Michał Poznań 35-39 226
Naporowski Rafał Nowiny 40-44 428
Narożniak Piotr Warszawa 45-49 388
Narożnik Maciej Radom 30-34 29
Naskręt Dariusz Piaski 30-34 252
Nowacki Łukasz Jarocin 25-29 264
Nowak Grzegorz Szczytniki 40-44 397
Nowak Jarosław Konin 35-39 103
Nowak Roman Sieradz 35-39 221
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 366
Nowakowski Rafał Warszawa 45-49 55
Nunes Pedro Warszawa 30-34 471
Obłąkowski Stefan Komorow 30-34 134
Ochmański Mariusz Zduńska Wola 45-49 216
Oklej Agata Warszawa 35-39 15
Oldenburg Tim Poznan 35-39 419
Olejniczak Elwira Łódź 30-34 277
Oliwecki Rafał (Silski Maciej, Sikora Piotr) Krzymów 35-39 518
Opiłowski Paweł Modła 40-44 22
Oset Piotr Sieradz 55-59 318
Ostrowski Grzegorz Łódź 45-49 334
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 61
Oworuszko Jarosław Warszawa 45-49 170
Pachciarek Adam Sompolno 30-34 168
Pajor Bartosz Wrocław 30-34 88
Pakulski Marcin Warszawa 30-34 190
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 466
Panuś Marcin Łódź 40-44 456
Papierz Piotr Berlin 55-59 394
Parus Daniel (Frankowski Jarosław, Bartłomiejczak Jakub) Poznań 35-39 513
Pastecki Robert Inowrocław 40-44 206
Pasturek Sebastian Mała Nieszawka 40-44 249
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 174
Pawiński Maciej Łódź 30-34 67
Pawlak Jakub Warszawa - Polska 35-39 258
Piątkowski Andrzej Złotokłos 50-54 300
Pieniążek Piotr Częstochowa 50-54 322
Pietryka Sylwester Kielce 35-39 401
Piotrowski Michał Sulejówek 45-49 25
Plawiak Anna Wrocław 35-39 204
Pluciński Sławomir Ostrów Wielkopolski 40-44 243
Pluta Gniewomir Bydgoszcz 35-39 167
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 152
Płuciennik Grzegorz Janikowo 45-49 284
Podkowski Wojciech Gdynia 50-54 496
Pogodziński Grzegorz Kraków 40-44 491
Pokrywiński Marcin Warszawa 35-39 439
Pol Bartosz Rawicz 35-39 446
Polak Wojciech Warszawa 45-49 60
Popławska Anna Warszawa 35-39 43
Popławski Michał Warszawa 35-39 44
Prokop Artur Warszawa 45-49 319
Prorok Tomasz Warszawa 35-39 51
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 332
Przyborowski Radosław Koło 45-49 460
Przymusiński Filip Poznań 35-39 3
Ptak Jacek Warszawa 30-34 365
Ptak Maciej Józefosław 40-44 105
Puch Robert Elbląg 40-44 34
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Purol Malgorzata Września 30-34 398
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 374
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 356
Rączkowski Adam Włocławek 50-54 165
Repka Marek Bydgoszcz 45-49 283
Rivat Emmanuel Biale Blota 35-39 136
Rogacewicz Michał Warszawa 35-39 429
Rogala Jacek Wrocław 55-59 420
Roszuk Jakub Ozimek 35-39 212
Rubaj Adam Kwidzyn 40-44 452
Ruciński Marcin (Sosiński Radek, Grochowiak Piotr) Barcin 40-44 516
Rudnik Tomasz Żarów 35-39 89
Rudyk Sebastian Wrocław 40-44 407
Rządkiewicz Jarosław Łódź 40-44 337
Rządkiewicz Mariusz Łódź 35-39 288
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 38
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 47
Sadowniczyk Paweł Skierniewice 40-44 321
Sasim Jordan Warszawa 35-39 455
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 37
Sibinski Marcin Lutomiersk 40-44 469
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 477
Siemiński Bartek Konin 35-39 275
Sikora Julita Ligota Piękna 45-49 21
Skrzyński Patryk Malbork 40-44 410
Słabosz Grzegorz Warszawa 35-39 53
Słomka Mateusz Tomaszów Mazowiecki 25-29 475
Smętek Michał Ostrów Wielkopolski 45-49 263
Smuś Karol Kwirynów 40-44 -
Sobczak Marcin Żołędowo 40-44 135
Sobiecki Tomasz Gostynin 35-39 448
Soboczynski Adam Bydgoszcz 35-39 361
Soja Karol Tuliszków 25-29 259
Soja Paweł Tuliszków 18-24 171
Sosnowski Jarosław Płock 35-39 311
Stalica Wojciech Częstochowa 45-49 470
Stankowski Tomasz Warszawa 30-34 100
Starzyk Lukasz Wroclaw 30-34 82
Starzyński Rafał Kleczew 25-29 153
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 387
Stęplewski Rafał Głowno 35-39 96
Stocki Łukasz Szczecin 40-44 485
Stróżycki Jakub Cerekwica 35-39 317
Stukanov Oleksii Warszawa 25-29 52
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-54 180
Swędrowski Jacek Konin 40-44 115
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 149
Swiniarski Jarosław Gdynia 60-64 279
Szafrański Marek Mosty 55-59 441
Szakoła Marcin Złotniki 35-39 260
Szatkowski Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 45-49 383
Szczepanski Grzegorz Rzeszow 40-44 412
Szczepański Dawid Dobrzyca 25-29 396
Szczepański Krzysztof Poznań 30-34 133
Szczerek Piotr Błaszki 40-44 415
Szczesny Filip Szukalice 40-44 172
Szczęsny Robert Kazimierz Biskupi 45-49 364
Szczygieł Mateusz Łódź 40-44 110
Szelągiewicz Piotr Wrocław 35-39 87
Szewczyk Robert Jarocin 40-44 281
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 48
Szlaski Igor Zgierz 25-29 202
Szłyk Maciej Kijak Marcel Inowrocław 40-44 182
Szorkin Janusz Kalisz 40-44 367
Szukalski Kamil Łódź 30-34 92
Szut Dariusz Szczecin 40-44 395
Szych Marcin Inowrocław 35-39 181
Szydłowski Marcin Myslenice 35-39 209
Szymala Paweł Łódź 35-39 266
Szymala Tomasz Łódź 35-39 274
Szymański Marcin Warszawa 35-39 385
Szymczak Paweł Łódź 30-34 195
Szymczak Piotr Zielonka 40-44 289
Śliż Lucyna Warszawa 40-44 64
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 40-44 315
Świda Adam Bydlin 40-44 423
Świech Krystian Włocławek 35-39 348
Świetliński Krzysztof Sopot 40-44 479
Świstak Mateusz Piastów 30-34 328
Tafiłowski Robert Krobia 40-44 166
Tkacz Adam Kielce 35-39 -
Tomczuk Bartosz Kalisz 30-34 164
Tomporowska Monika Warszawa 40-44 458
Trypuć-Magdziarz Aleksandra Bydgoszcz 40-44 433
Trzaska Piotr Piaseczno 30-34 211
Twardowski Piotr Pabianice 35-39 232
Twarowski Michal Straszyn 45-49 377
Tyczyński Jacek Głogów 18-24 1
Ulacha Piotr Łódź 30-34 294
Urasiński Michał Warszawa 35-39 112
Urbański Rafał Częstochowa 35-39 287
Uściński Bartłomiej Warszawa 35-39 362
Uusisaari Anna Warszawa 40-44 49
Wagemann Łukasz Wrocław 35-39 484
Walasiewicz Piotr Łódź 45-49 235
Walczak Krystian Pruszków 35-39 132
Wargacka Paulina Koło 18-24 244
Wasiak Marcin Koło 45-49 389
Waszak Jacek Konin 35-39 312
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 416
Wcisły Jarosław Warszawa 35-39 290
Wełnicki Przemysław Brzeźno 40-44 241
Wengerski Jędrzej Mała Nieszawka 25-29 123
Wiatrowski Jakub Konin 35-39 409
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 107
Wiech Roman Olsztyn 45-49 106
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 26
Wiewióra Robert Kobyłka 35-39 447
Wijas Andrzej Kielce 30-34 215
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 490
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 4
Winkler Marcin Konin 35-39 425
Winnicki Marcin Warszawa 40-44 59
Wira Mariusz Borek Wielkopolski 45-49 393
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 305
Wiśniewski Jakub Konin 35-39 340
Wiśniewski Piotr Wilkszyn 45-49 90
Wiśniewski Tomasz Warszawa 45-49 271
Witczak Jakub Białystok 30-34 240
Witczak Maciej Kalisz 40-44 330
Włodarczak Witold Bydgoszcz 55-59 169
Włodarczyk Mariusz Łódź 35-39 488
Włódarczak Agata Bydgoszcz 25-29 17
Wnuk Jan Warszawa 25-29 465
Wodiczko Tomasz Dębniałki Kaliskie 40-44 345
Wojciechowski Michał Łódź 40-44 320
Wojciechowski Norbert Gniezno 35-39 218
Wojciechowski Tomasz Toruń 45-49 201
Wojnar Robert Toruń 40-44 268
Wojtanowicz Marcin Zduńska Wola 40-44 272
Woźniak Mariusz Powiercie 40-44 245
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 338
Wójcik Ewa Kraków 55-59 137
Wróblewski Wojciech Zgierz 35-39 435
Wrzeszcz Adrian Łódź 40-44 79
Wylęgły Witold Łódź 25-29 375
Wyrębski Bartek Wróblew 35-39 -
Wysocki Krzysztof Sompolno 30-34 217
Zabel Przemysław Tarnowo Podgórne 35-39 440
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 40-44 237
Zakrzewski Michał Łódź 40-44 122
Zakrzewski Rafał Gdańsk 45-49 487
Zalewski Jarosław Elblag 30-34 303
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 381
Zaręba Paweł Koło 30-34 307
Zawadzki Adrian Toruń 35-39 247
Zawadzki Artur Warszawa 40-44 227
Zaworski Adam Raszków 25-29 391
Zbieżak Paweł Łódź 25-29 464
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 33
Zeman Grzegorz Mazańcowice 45-49 224
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 231
Zieliński Dariusz Warszawa 45-49 248
Ziółkowski Piotr Piaseczno 30-34 58
Znajdek Tomasz Inowrocław 35-39 193
Zwierzchowski Maciej Warszawa 40-44 65
Zwolinski Szymon Zapolice 40-44 482
Żarczyński Paweł Witaszyce 40-44 242
Żerucha Maciej Łódź 45-49 382
Żołnowska Magdalena Stara Iwiczna 35-39 46
Żuk Marcin Toruń 40-44 414
Żychliński Miłosz Łódź 45-49 72
Żyła Bartłomiej Zgierz 35-39 233
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon