Garmin Iron Triathlon Elbląg 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Piaskowski Tomasz (Łaba Jerzy, Turyna Arkadiusz) Elbląg 40-49 406
Wojtowicz Jarosław (Beata Nienadowska, Dominik Bieniek) Elbląg 30-39 452
Zając Kazimierz (Zając Aleksandra , Zając Marta) Elblag 40-49 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andryskowska Weronika Braniewo 18-19 366
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 312
Antoniuk Piotr Warszawa 40-49 423
Bartczak Magda Toruń 30-39 444
Bartkowski Karol Ustka 20-29 371
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 40-49 453
Bąk Marcin Tczew 30-39 421
Beldyga Bartosz Suwalki 30-39 274
Bielecki Jarosław Elbląg 50-59 -
Bień Kamil Sztum 40-49 389
Bięga Sylwia Elbląg 40-49 485
Biliński Sebastian Wilczęta 20-29 395
Biskupski Mariusz Susz 40-49 475
Biszewski Andrzej Gdynia 40-49 495
Błaszczyk Marcin Elbląg 40-49 296
Bławat Michał Gdańsk 30-39 345
Broż Krzysztof Koło 40-49 298
Buchert Piotr Gdynia 30-39 466
Cechowska Katarzyna Elbląg 40-49 318
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 448
Cherskaia Valeriia Kaliningrad 30-39 334
Chmiel Andrzej Łódź 60-… -
Cichanowicz Piotr Warszawa 20-29 303
Cichowski Janusz Elbląg 30-39 313
Cieślak Michał Sopot 40-49 450
Ciołczyk Magda Warszawa 30-39 375
Czyż Krzysztof Gdynia 30-39 494
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 394
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 399
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 284
Deputat Wojciech Elbląg 40-49 326
Dietrich Bartosz Warszawa 30-39 490
Dobosik Damian Elbląg 30-39 433
Domagalski Łukasz Gdańsk 30-39 463
Domańska Emilia Warszawa 30-39 454
Drelich Michał Warszawa 30-39 273
Duks Lukasz Elblag 30-39 451
Dulas Tomasz Chwaszczyno 40-49 424
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 469
Dyba Daniel Łódź 30-39 385
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dyro Rafał Gniew 30-39 372
Fajks Adam Gdynia 40-49 468
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-59 467
Figel Monika Gdańsk 40-49 275
Fordoński Marek Ząbki 40-49 432
Furman Michał Nieporęt 40-49 -
Furmański Krzysztof Susz 40-49 398
Gajewski Sebastian Elbląg 40-49 443
Gajownik Karolina Gdynia 30-39 391
Gałkowski Radosław Nowy Staw 40-49 419
Gąsiorowski Michał Gdańsk 30-39 356
Gilewicz Joanna Warszawa 30-39 -
Glaubert Justyna Elbląg 40-49 351
Glaubert Robert Elbląg 40-49 346
Glaubert Weronika Elbląg 18-19 456
Głąb Andrzej Malbork 40-49 271
Głowacki Sebastian Olsztyn 30-39 440
Goc Julia Kwidzyn 20-29 401
Gołębiowski Robert Wrocław 30-39 367
Grabiec Tomasz Warszawa 30-39 332
Grochowska Katarzyna Gdańsk 30-39 374
Grochowski Rafał Gdańsk 20-29 324
Grochowski Tomasz Gdańsk 30-39 277
Grodziewicz Michał Warszawa 30-39 338
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 288
Grzebyta Mateusz Kartuzy 30-39 403
Gulkowski Władysław Stężyca 60-… -
Gutowski Paweł Susz 30-39 412
Hajducki Jarosław Elbląg 40-49 321
Hartlinski Wojciech Patryki 30-39 310
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 282
Iskierko Michał Warszawa 30-39 -
Iwanow Bartosz Susz/Gdańsk 30-39 445
Janiszewski Jakub Łomianki 18-19 327
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 393
Janowski Konrad Łódź 40-49 -
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 304
Jarząbek Maciej Straszyn 40-49 289
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 297
Jęczmińska Marzena Łódż 30-39 -
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-29 449
Kachniarz Artur Toruń 30-39 390
Kamiński Emil Łapy 30-39 299
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 480
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 342
Kawka Paulina Warszawa 20-29 377
Kliczewski Przemysław Elbląg 20-29 361
Klimowska Anetta Elbląg 30-39 319
Klimowski Przemysław Elbląg 40-49 322
Kocemba Witold Kamionka Wielka 50-59 441
Kokłowski Daniel Elbląg 30-39 368
Kolasa Lukasz Gdynia 30-39 302
Kolyagin Aleksandr Kaliningrad 30-39 336
Kolyagina Anastasia Kaliningrad 30-39 335
Kołosowski Kamil Białystok 30-39 339
Koper Mateusz Tczew 30-39 484
Korol Marek Gdańsk 40-49 369
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-… 486
Kowalik Marcin Gdańsk 30-39 420
Kowalski Jacek Elbląg 40-49 333
Kozak Karol Elbląg 18-19 416
Królik Jacek Pasłęk 40-49 348
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 307
Kubiński Grzegorz Elbląg 30-39 363
Kurczewska Joanna Elbląg 40-49 382
Kurowski Tomasz Elbląg 20-29 373
Lach Adrian Warszawa 30-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-49 355
Lechowicz Łukasz Warszawa 40-49 340
Lipiński Krzysztof Płock 30-39 404
Liszewski Piotr Elblag 18-19 460
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 316
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 437
Lizak Włodzimierz Elbląg 50-59 323
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 487
Łagownik Marta Gdańsk 20-29 470
Ławecki Dariusz Rotmanka 50-59 411
Łoś Adam Mareza 30-39 471
Łukowicz Angelika Gdynia Orlowo 20-29 473
Majchrowicz Adam Szczecin 20-29 488
Maksymowicz Tomasz Elbląg 18-19 286
Malecka Agata Gdynia Redlowo 20-29 407
Maltcev Sergei Elblag 40-49 379
Mamczynski Mariusz Elbląg 40-49 -
Marczak Adam Nieporęt 40-49 491
Marczak Grażyna Nieporęt 40-49 492
Mariański Marek Olsztyn 60-… 438
Matusiak Miłosz Elbląg 16-17 461
Mazloum Amir Piastów 30-39 359
Mazurek Arkadiusz Elbląg 50-59 287
Mazurowski Tomasz Dobre Miasto 40-49 -
Medwid-Fidler Marta Warszawa 30-39 428
Miller Mariusz Łomża 30-39 349
Mirzałek Piotr Elbląg 40-49 364
Mitroszonek Jaroslaw Sopot 50-59 -
Modrzewski Jakub Elbląg 30-39 354
Mrzygłód Łukasz Gdynia 40-49 370
Murawska Joanna Gdańsk 40-49 396
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 472
Nikel Natalia Susz 20-29 285
Nowacka Dominika Warszawa 20-29 -
Nowacka Paulina Gdańsk 20-29 397
Nowaczyk Tomasz Gdynia Mały Kack 30-39 465
Nowak Andrzej Warszawa 60-… 439
Nowak Marcin Łomianki 40-49 455
Ogrodnik Michał Gdańsk 30-39 329
Olech Paweł Elbląg 30-39 290
Olender Paweł Warszawa 40-49 350
Ołowski Kamil Dzierzgoń 30-39 481
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Peek Wojciech Elbląg 30-39 383
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 20-29 341
Piaskowski Tomasz (Łaba Jerzy, Turyna Arkadiusz) Elbląg 40-49 406
Piętak Igor Miedziana Góra 40-49 405
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 402
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-59 320
Pogorzelski Darek Elbląg 40-49 462
Pogorzelski Sławomir Elbląg 40-49 415
Pstrong Krystian Liniewo 30-39 414
Puch Robert Elbląg 40-49 387
Pulkowski Leszek Milejewo 60-… -
Rachwalski Marcin Gdańsk 30-39 347
Rębisz Michał Mełno 30-39 442
Rękawik Agnieszka Elbląg 50-59 328
Robles Jose Carlos Gdańsk 30-39 386
Romanowski Radosław Dobre Miasto 40-49 431
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 317
Rucińska Maja Poznań 20-29 477
Rumińska Katarzyna Malbork 18-19 -
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-49 422
Ryczkowski Oskar Ząbki 16-17 -
Rzeszutko Aleksandra Warszawa 30-39 410
Sarnowski Zbyszek Susz 40-49 474
Sąsiadek Cezary Gdańsk 30-39 306
Sebastianowicz Grzegorz Płock 30-39 308
Sianos Katarzyna Sulejów 30-39 -
Sidor Ewa Pruszcz Gdański 30-39 300
Siemianowski Sławek Susz 40-49 483
Siporski Wojciech Elbląg 30-39 425
Skutkiewicz Joanna Gdynia 20-29 479
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 295
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 400
Sobucki Jacek Susz 40-49 365
Sokołowski Jacek Susz 40-49 482
Sowa Renia Elbląg 40-49 -
Sowa Sylwester Elbląg 40-49 330
Stafiej Filip Legionowo 40-49 357
Staniszewski Szymon Żnin 30-39 447
Stańczyk Karolina Warszawa 40-49 493
Stembnowska Aleksandra Warszawa 20-29 409
Struk Maciiej Wrocław 30-39 301
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 283
Sugier Dawid Olsztyn 20-29 353
Surdy Sławomir Gdańsk 40-49 276
Szałamacha Jakub Zgorzała 40-49 314
Szałkowski Tomasz Susz 40-49 -
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 417
Szerszeń Ewa Gdańsk 20-29 392
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 344
Szuba Adam Zalewo 40-49 430
Ślęzak Adam gmina Tolkmicko 20-29 358
Śliwka Jakub Błonie 18-19 464
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 30-39 292
Tołwiński Bogusław Elbląg 50-59 427
Trzeszczkowska Marta Warszawa 30-39 311
Uusisaari Anna Warszawa 40-49 305
Wajs Anna Gdynia 20-29 476
Walczak Agata Łódź 40-49 362
Walentynowicz Adam Sopot 30-39 294
Wardak Jakub Warszawa 18-19 384
Wardowski Przemysław Ząbki 40-49 360
Wasiak Tomek Elblag 30-39 325
Wąsik Małgorzata Malbork 20-29 446
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 426
Wierciński Łukasz Warszawa 30-39 343
Winczewski Maciej Marzęcino 18-19 459
Winczewski Michał Elbląg 18-19 -
Winczewski Tomasz Elbląg 40-49 408
Witkowski Piotr Kętrzyn 40-49 331
Wiza Hugo Warszawa 16-17 489
Włodarczyk Piotr Łódź 40-49 315
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 281
Wojtczak Grzegorz Wrocław 30-39 -
Wojtowicz Jarosław (Beata Nienadowska, Dominik Bieniek) Elbląg 30-39 452
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 291
Worsztynowicz Izabela Sulejowek 30-39 293
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 413
Wysokiński Michał Warszawa 40-49 -
Zabłocki Michał Elbląg 30-39 337
Zając Anna Elbląg 30-39 352
Zając Kazimierz (Zając Aleksandra , Zając Marta) Elblag 40-49 -
Zając Maciej Elbląg 20-29 418
Zakiewicz Marcin Warszawa 40-49 378
Zalewski Igor Włocławek 20-29 429
Zalewski Łukasz Warszawa 30-39 434
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 381
Zarebski Sławomir Elbląg 50-59 272
Zawadzki Sebastian Lesznowola 40-49 309
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-39 380
Zieliński Mirosław Nieporęt 20-29 388
Zieliński Przemysław Tczew 40-49 478
Zielski Oliwier Iława 16-17 -
Ziętarski Krystian Elgiszewo 30-39 435
Zmyślony Franciszek Elbląg 16-17 458
Żbikowska Weronika Elbląg 2 16-17 457
Żbikowska Zuzanna Elbląg - 436
Żbikowski Jacek Elblag 2 50-59 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon