Garmin Iron Triathlon Elbląg 2018 - dystans 1/8 Ironman - results

2018-06-17 10:50 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 464 Śliwka Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 1 1 00:05:52 (1)00:01:36 (5)00:33:15 (3)00:01:56 (9)00:20:00 (8) 01:02:39
2 286 Maksymowicz Tomasz UKS G-8 Bielany Warszawa Cozmobike Specialized M18 2 2 00:06:00 (2)00:01:34 (4)00:33:08 (2)00:01:48 (4)00:20:40 (12) 01:03:10 00:00:31
3 449 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M20 1 3 00:06:04 (3)00:01:39 (7)00:35:14 (17)00:01:43 (2)00:19:20 (5) 01:04:00 00:01:21
4 429 Zalewski Igor TRIATHLON CLUB WROCŁAW M20 2 4 00:06:39 (5)00:01:29 (3)00:35:58 (25)00:01:54 (7)00:18:52 (2) 01:04:52 00:02:13
5 484 Koper Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M30 1 5 00:09:10 (70)00:01:37 (6)00:33:32 (5)00:02:09 (22)00:18:36 (1) 01:05:04 00:02:25
6 470 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 1 1 00:06:27 (4)00:01:45 (9)00:36:26 (31)00:01:42 (1)00:19:05 (4) 01:05:25 00:02:46
7 339 Kołosowski Kamil Nadaktywni Peleton.pl / AGP.pl M30 2 6 00:08:16 (35)00:02:14 (35)00:33:50 (8)00:02:10 (26)00:19:03 (3) 01:05:33 00:02:54
8 353 Sugier Dawid M20 3 7 00:08:48 (58)00:01:28 (2)00:34:06 (12)00:02:19 (45)00:19:28 (6) 01:06:09 00:03:30
9 416 Kozak Karol ETT Elbląg Triathlon Team M18 3 8 00:07:43 (20)00:01:51 (12)00:33:19 (4)00:01:47 (3)00:21:32 (23) 01:06:12 00:03:33
10 469 Duplicki Kamil Warsaw Master Team M30 3 9 00:08:19 (38)00:02:08 (26)00:33:53 (9)00:02:00 (12)00:20:11 (10) 01:06:31 00:03:52
11 308 Sebastianowicz Grzegorz #dawajkalach M30 4 10 00:07:56 (27)00:02:22 (49)00:34:04 (11)00:02:12 (29)00:20:11 (11) 01:06:44 00:04:05
12 331 Witkowski Piotr M40 1 11 00:07:51 (25)00:02:15 (37)00:34:23 (15)00:02:11 (27)00:20:08 (9) 01:06:48 00:04:09
13 355 Latawiec Bartosz Warsaw Masters Team M40 2 12 00:08:33 (48)00:02:03 (18)00:32:35 (1)00:02:07 (18)00:21:50 (27) 01:07:08 00:04:29
14 446 Wąsik Małgorzata MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. K20 2 2 00:06:39 (6)00:01:42 (8)00:36:17 (28)00:01:54 (6)00:20:41 (13) 01:07:13 00:04:34
15 387 Puch Robert CTS - CzajaTrainingSystem M40 3 13 00:07:58 (28)00:02:06 (24)00:33:45 (6)00:02:15 (33)00:21:15 (19) 01:07:19 00:04:40
16 475 Biskupski Mariusz UKS TRS SUSZ M40 4 14 00:06:52 (8)00:02:05 (21)00:34:58 (16)00:02:06 (16)00:21:44 (25) 01:07:45 00:05:06
17 472 Napiórkowski Jakub Luft Tri Team M20 4 15 00:07:34 (15)00:02:04 (19)00:36:53 (39)00:02:01 (13)00:19:35 (7) 01:08:07 00:05:28
18 281 Wojciechowski Tomasz GVT BMC M40 5 16 00:08:10 (33)00:02:05 (23)00:33:45 (7)00:02:19 (41)00:21:59 (28) 01:08:18 00:05:39
19 437 Litwiniuk Krzysztof krisscoaching.pl M30 5 17 00:07:59 (29)00:02:12 (34)00:34:13 (13)00:02:21 (46)00:21:49 (26) 01:08:34 00:05:55
20 433 Dobosik Damian 3athlete-Grupa Wodna M30 6 18 00:08:23 (39)00:02:18 (40)00:35:14 (18)00:02:08 (19)00:21:03 (17) 01:09:06 00:06:27
21 282 Ignatowicz Andrzej Trucht Tarchomin Team M40 6 19 00:07:48 (23)00:02:11 (29)00:36:00 (26)00:02:19 (43)00:21:00 (16) 01:09:18 00:06:39
22 302 Kolasa Lukasz M30 7 20 00:07:35 (16)00:02:28 (59)00:34:15 (14)00:02:10 (25)00:22:52 (42) 01:09:20 00:06:41
23 479 Skutkiewicz Joanna K20 3 3 00:07:19 (9)00:01:59 (17)00:35:17 (19)00:02:10 (23)00:23:05 (49) 01:09:50 00:07:11
24 400 Sobolewski Jakub Bractwo Biegowe BGK BGK M40 7 21 00:08:28 (44)00:01:55 (14)00:36:06 (27)00:02:33 (80)00:20:58 (15) 01:10:00 00:07:21
25 297 Jaworek Łukasz M30 8 22 00:08:41 (53)00:02:05 (20)00:36:40 (36)00:02:05 (15)00:21:17 (21) 01:10:48 00:08:09
26 459 Winczewski Maciej MKS Truso Elbląg Triathlon M18 4 23 00:06:46 (7)00:01:49 (10)00:37:39 (49)00:01:59 (11)00:22:42 (39) 01:10:55 00:08:16
27 394 Dahms Adam MEDI TEAM M40 8 24 00:07:47 (21)00:02:42 (81)00:36:36 (34)00:02:09 (21)00:22:07 (30) 01:11:21 00:08:42
28 426 Węgier Arkadiusz UKS TRS SUSZ M40 9 25 00:10:01 (99)00:02:24 (53)00:35:26 (20)00:02:37 (90)00:20:55 (14) 01:11:23 00:08:44
29 357 Stafiej Filip WNIEBOWZIECI 2AB 2AB M40 10 26 00:07:41 (17)00:02:11 (31)00:37:23 (46)00:02:07 (17)00:22:26 (34) 01:11:48 00:09:09
30 471 Łoś Adam KTS IRONMAN M30 9 27 00:09:25 (83)00:02:55 (104)00:35:46 (23)00:02:22 (50)00:21:36 (24) 01:12:04 00:09:25
31 284 Dąbrowski Łukasz Dąbki Family Team M30 10 28 00:08:16 (36)00:02:08 (25)00:36:56 (41)00:02:21 (47)00:22:29 (35) 01:12:10 00:09:31
32 468 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M40 11 29 00:07:21 (11)00:02:11 (30)00:36:23 (29)00:02:28 (62)00:23:51 (58) 01:12:14 00:09:35
33 481 Ołowski Kamil M30 11 30 00:09:25 (82)00:02:12 (33)00:37:39 (50)00:01:53 (5)00:21:09 (18) 01:12:18 00:09:39
34 442 Rębisz Michał M30 12 31 00:09:31 (88)00:02:38 (75)00:35:44 (22)00:02:30 (70)00:22:03 (29) 01:12:26 00:09:47
35 295 Słodowicz Piotr Grupa Trójmiasto M40 12 32 00:10:03 (100)00:01:51 (13)00:35:52 (24)00:02:10 (24)00:22:35 (36) 01:12:31 00:09:52
36 388 Zieliński Mirosław TRI LEVEL M20 5 33 00:07:19 (10)00:01:51 (11)00:37:20 (45)00:02:15 (34)00:24:13 (64) 01:12:58 00:10:19
37 458 Zmyślony Franciszek MKS Truso Elbląg M16 1 34 00:08:28 (43)00:01:58 (15)00:39:45 (81)00:01:56 (8)00:21:17 (20) 01:13:24 00:10:45
38 423 Antoniuk Piotr M40 13 35 00:09:43 (92)00:02:43 (84)00:35:42 (21)00:02:19 (42)00:22:59 (45) 01:13:26 00:10:47
39 398 Furmański Krzysztof UKS TRS SUSZ M40 14 36 00:08:54 (63)00:02:48 (92)00:36:29 (32)00:02:42 (98)00:23:13 (51) 01:14:06 00:11:27
40 320 Podhorodecki Arkadiusz ETT - Elbląg Triathlon Team M50 1 37 00:08:39 (52)00:02:14 (36)00:36:37 (35)00:02:31 (73)00:24:15 (65) 01:14:16 00:11:37
41 369 Korol Marek Smaruj Na Trening Team M40 15 38 00:08:13 (34)00:02:32 (63)00:38:03 (57)00:02:34 (85)00:23:05 (48) 01:14:27 00:11:48
42 403 Grzebyta Mateusz MTB Start Trec Kartuzy Król coaching M30 13 39 00:08:52 (62)00:03:09 (123)00:36:24 (30)00:02:17 (36)00:23:58 (61) 01:14:40 00:12:01
43 274 Beldyga Bartosz dopinguj mnie M30 14 40 00:07:22 (12)00:02:28 (57)00:38:42 (63)00:02:27 (56)00:23:51 (59) 01:14:50 00:12:11
44 304 Jarocka Wioleta TRI LEVEL K30 1 4 00:08:51 (61)00:02:38 (77)00:37:10 (43)00:02:16 (35)00:23:58 (62) 01:14:53 00:12:14
45 483 Siemianowski Sławek UKS TRS SUSZ M40 16 41 00:08:05 (31)00:03:28 (138)00:36:55 (40)00:02:23 (51)00:24:15 (66) 01:15:06 00:12:27
46 322 Klimowski Przemysław ETT Elbląg Triathlon Team M40 17 42 00:09:11 (71)00:02:53 (100)00:37:51 (51)00:02:28 (61)00:22:57 (44) 01:15:20 00:12:41
47 408 Winczewski Tomasz Tri NEGU M40 18 43 00:08:46 (56)00:03:24 (136)00:38:56 (66)00:01:57 (10)00:22:19 (32) 01:15:22 00:12:43
48 431 Romanowski Radosław KS Jelonki Dobre Miasto M40 19 44 00:09:24 (80)00:02:37 (73)00:38:36 (61)00:02:30 (71)00:22:21 (33) 01:15:28 00:12:49
49 448 Chalupa Leszek ETT - Elbląg Triathlon Team M40 20 45 00:08:35 (49)00:02:52 (97)00:36:45 (37)00:02:30 (69)00:24:50 (76) 01:15:32 00:12:53
50 344 Sztenderewicz Rafał SPORTEVO M40 21 46 00:09:16 (76)00:02:41 (80)00:37:59 (55)00:02:21 (48)00:23:30 (54) 01:15:47 00:13:08
51 480 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M20 6 47 00:09:58 (97)00:02:26 (56)00:38:01 (56)00:02:31 (74)00:22:54 (43) 01:15:50 00:13:11
52 478 Zieliński Przemysław Bike U Up- EUROPELL M40 22 48 00:11:56 (154)00:02:05 (22)00:33:53 (10)00:03:14 (138)00:25:04 (82) 01:16:12 00:13:33
53 350 Olender Paweł Car4Parts - Mrągowo Car4Parts M40 26 54 00:09:12 (72)00:02:09 (28)00:40:01 (87)00:02:13 (31)00:22:38 (37) 00:01:00 01:17:12 00:14:33
54 287 Mazurek Arkadiusz OPEN BALANCE GIT ELBLĄG M50 2 49 00:13:09 (167)00:02:15 (38)00:36:50 (38)00:02:33 (81)00:21:26 (22) 01:16:13 00:13:34
55 414 Pstrong Krystian M30 16 55 00:09:36 (89)00:02:49 (95)00:38:46 (64)00:02:17 (39)00:22:51 (41) 00:01:00 01:17:19 00:14:40
56 365 Sobucki Jacek UKS TRS SUSZ M40 23 50 00:08:38 (50)00:02:29 (60)00:39:10 (69)00:02:37 (89)00:23:41 (57) 01:16:35 00:13:56
57 424 Dulas Tomasz BSI Offshore M40 24 51 00:07:42 (19)00:02:34 (67)00:37:54 (52)00:02:31 (75)00:26:00 (105) 01:16:41 00:14:02
58 312 Antoniuk Marcin 23 TEAM M40 25 52 00:09:08 (69)00:02:24 (52)00:37:19 (44)00:02:49 (109)00:25:11 (85) 01:16:51 00:14:12
59 451 Duks Lukasz M30 15 53 00:07:50 (24)00:02:55 (105)00:40:15 (92)00:02:32 (79)00:23:31 (55) 01:17:03 00:14:24
60 434 Zalewski Łukasz M30 19 60 00:11:37 (147)00:02:36 (72)00:37:03 (42)00:02:39 (96)00:23:28 (53) 00:01:00 01:18:23 00:15:44
61 306 Sąsiadek Cezary M30 17 56 00:07:41 (18)00:02:29 (61)00:38:37 (62)00:03:03 (128)00:25:50 (99) 01:17:40 00:15:01
62 456 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg K18 1 5 00:08:07 (32)00:01:58 (16)00:40:54 (99)00:02:08 (20)00:24:43 (74) 01:17:50 00:15:11
63 271 Głąb Andrzej M40 27 57 00:09:14 (75)00:03:20 (132)00:37:58 (53)00:02:29 (66)00:25:10 (83) 01:18:11 00:15:32
64 435 Ziętarski Krystian M30 18 58 00:10:09 (105)00:02:53 (101)00:39:59 (85)00:02:04 (14)00:23:12 (50) 01:18:17 00:15:38
65 419 Gałkowski Radosław M40 28 59 00:07:23 (13)00:02:49 (94)00:40:00 (86)00:03:19 (147)00:24:50 (75) 01:18:21 00:15:42
66 453 Bazylczyk Krzysztof Elaktywni GIT Team Elbląg M40 31 66 00:08:27 (42)00:03:07 (122)00:39:43 (79)00:02:34 (84)00:24:30 (71) 00:01:00 01:19:21 00:16:42
67 291 Wołyniec Emilia www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon K30 2 6 00:09:28 (86)00:02:20 (42)00:40:04 (88)00:02:33 (82)00:24:02 (63) 01:18:27 00:15:48
68 412 Gutowski Paweł UKS TRS SUSZ M30 20 61 00:08:44 (55)00:02:47 (89)00:39:11 (70)00:02:49 (108)00:25:15 (87) 01:18:46 00:16:07
69 404 Lipiński Krzysztof Nie Ma Lipy M30 25 70 00:11:29 (145)00:02:40 (78)00:39:30 (76)00:02:29 (68)00:22:41 (38) 00:01:00 01:19:49 00:17:10
70 466 Buchert Piotr MEWA Gdynia M30 21 62 00:11:04 (130)00:03:36 (146)00:36:35 (33)00:03:14 (137)00:24:23 (69) 01:18:52 00:16:13
71 375 Ciołczyk Magda MBC - Maciej Bodnar Coaching K30 3 7 00:11:54 (153)00:02:53 (99)00:37:33 (48)00:02:54 (120)00:23:40 (56) 01:18:54 00:16:15
72 372 Dyro Rafał M30 22 63 00:10:38 (120)00:03:19 (130)00:39:26 (74)00:02:37 (92)00:23:02 (47) 01:19:02 00:16:23
73 422 Rybak Remigiusz M40 29 64 00:10:46 (126)00:03:00 (114)00:37:33 (47)00:02:36 (87)00:25:19 (90) 01:19:14 00:16:35
74 298 Broż Krzysztof TERMY UNIEJÓW / www.projektowakb.pl M40 30 65 00:08:49 (60)00:03:05 (121)00:38:35 (60)00:02:53 (117)00:25:54 (102) 01:19:16 00:16:37
75 305 Uusisaari Anna Kuźnia Triathlonu K40 1 8 00:09:20 (78)00:02:30 (62)00:38:49 (65)00:02:43 (99)00:25:54 (103) 01:19:16 00:16:37
76 417 Szczebiot Karol Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M30 23 67 00:08:04 (30)00:02:38 (76)00:39:32 (77)00:02:49 (110)00:26:18 (109) 01:19:21 00:16:42
77 381 Zalewski Piotr Giant Fabryczna Team M20 7 68 00:10:09 (104)00:02:46 (88)00:38:57 (67)00:02:26 (53)00:25:04 (81) 01:19:22 00:16:43
78 313 Cichowski Janusz Dąbrowar M30 28 76 00:08:57 (65)00:02:24 (54)00:39:56 (84)00:02:36 (88)00:25:37 (96) 00:01:00 01:20:30 00:17:51
79 310 Hartlinski Wojciech M30 24 69 00:08:55 (64)00:02:45 (86)00:40:13 (91)00:02:27 (55)00:25:17 (88) 01:19:37 00:16:58
80 362 Walczak Agata KB ARturówek K40 2 9 00:10:43 (125)00:02:49 (93)00:41:27 (107)00:02:28 (58)00:22:15 (31) 01:19:42 00:17:03
81 461 Matusiak Miłosz MKS Truso Elbląg M16 2 71 00:08:29 (45)00:02:22 (50)00:39:19 (72)00:02:29 (65)00:27:20 (124) 01:19:59 00:17:20
82 315 Włodarczyk Piotr M40 32 72 00:10:13 (107)00:02:16 (39)00:39:12 (71)00:02:56 (123)00:25:23 (91) 01:20:00 00:17:21
83 364 Mirzałek Piotr ETT Elbląg Triathlon Team M40 33 73 00:10:40 (121)00:02:57 (109)00:39:20 (73)00:02:37 (91)00:24:31 (72) 01:20:05 00:17:26
84 329 Ogrodnik Michał M30 26 74 00:09:19 (77)00:02:43 (83)00:41:09 (102)00:02:50 (111)00:24:19 (68) 01:20:20 00:17:41
85 487 Ludwicki Maciej KAWA KAMP M30 27 75 00:11:05 (131)00:03:12 (126)00:37:58 (54)00:02:48 (107)00:25:24 (92) 01:20:27 00:17:48
86 427 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M50 3 77 00:08:30 (46)00:02:32 (64)00:40:53 (98)00:02:27 (54)00:26:16 (108) 01:20:38 00:17:59
87 321 Hajducki Jarosław ETT Elbląg Triathlon Team M40 34 82 00:09:27 (84)00:03:05 (120)00:38:29 (59)00:03:45 (168)00:25:54 (104) 00:01:00 01:21:40 00:19:01
88 445 Iwanow Bartosz UKS TRS SUSZ M30 29 78 00:10:43 (123)00:03:15 (127)00:39:40 (78)00:02:57 (124)00:24:25 (70) 01:21:00 00:18:21
89 285 Nikel Natalia UKS TRS SUSZ K20 4 10 00:07:51 (26)00:02:22 (48)00:41:13 (104)00:02:28 (59)00:27:10 (121) 01:21:04 00:18:25
90 294 Walentynowicz Adam DOMO TEAM M30 30 79 00:09:14 (74)00:04:18 (172)00:38:19 (58)00:03:29 (160)00:25:50 (100) 01:21:10 00:18:31
91 319 Klimowska Anetta ETT Elbląg Triathlon Team K30 4 11 00:09:47 (94)00:02:47 (90)00:41:58 (114)00:02:50 (112)00:23:52 (60) 01:21:14 00:18:35
92 361 Kliczewski Przemysław M20 8 80 00:08:17 (37)00:02:08 (27)00:41:41 (111)00:02:45 (100)00:26:25 (111) 01:21:16 00:18:37
93 307 Krzemiński Piotr M30 31 81 00:09:02 (67)00:03:04 (118)00:40:56 (100)00:02:36 (86)00:25:53 (101) 01:21:31 00:18:52
94 327 Janiszewski Jakub Kuźnia Triathlonu M18 5 83 00:08:27 (41)00:02:23 (51)00:43:17 (127)00:02:17 (37)00:25:18 (89) 01:21:42 00:19:03
95 356 Gąsiorowski Michał Dream Tri Team M30 32 84 00:10:18 (111)00:02:42 (82)00:41:59 (115)00:02:12 (28)00:24:40 (73) 01:21:51 00:19:12
96 401 Goc Julia KTS IRONMAN K20 5 13 00:07:48 (22)00:02:11 (32)00:43:05 (124)00:02:13 (32)00:26:30 (113) 00:01:00 01:22:47 00:20:08
97 336 Kolyagin Aleksandr M30 33 85 00:10:17 (110)00:03:19 (131)00:42:54 (122)00:02:24 (52)00:23:01 (46) 01:21:55 00:19:16
98 491 Marczak Adam TRI LEVEL let's go M40 38 94 00:10:15 (109)00:03:23 (135)00:40:28 (94)00:02:51 (113)00:25:33 (94) 00:01:00 01:23:30 00:20:51
99 341 Pekrul Wojciech MiedzyTreningami M20 9 86 00:10:11 (106)00:03:48 (156)00:41:48 (113)00:02:32 (77)00:24:18 (67) 01:22:37 00:19:58
100 391 Gajownik Karolina Tridea Team K30 5 12 00:09:04 (68)00:02:55 (103)00:42:39 (120)00:02:29 (64)00:25:34 (95) 01:22:41 00:20:02
101 474 Sarnowski Zbyszek UKS TRS SUSZ M40 35 87 00:09:24 (81)00:03:32 (142)00:39:09 (68) 01:22:42 00:20:03
102 411 Ławecki Dariusz M50 4 88 00:10:13 (108)00:03:45 (155)00:39:29 (75)00:02:58 (125)00:26:20 (110) 01:22:45 00:20:06
103 324 Grochowski Rafał MTR2 M20 10 89 00:10:34 (118)00:03:00 (115)00:40:05 (89)00:03:09 (132)00:26:02 (106) 01:22:50 00:20:11
104 289 Jarząbek Maciej CompleXsports Triathlon Team M40 36 90 00:09:23 (79)00:02:48 (91)00:39:54 (83)00:02:54 (119)00:28:05 (133) 01:23:04 00:20:25
105 277 Grochowski Tomasz M30 34 91 00:11:22 (139)00:02:41 (79)00:40:42 (97)00:02:32 (78)00:25:48 (98) 01:23:05 00:20:26
106 359 Mazloum Amir Kuźnia Triathlonu TriBross M30 35 92 00:08:46 (57)00:02:59 (111)00:41:31 (110)00:02:38 (94)00:27:15 (122) 01:23:09 00:20:30
107 454 Domańska Emilia Kuźnia Triathlonu K30 6 14 00:10:06 (102)00:01:19 (1)00:45:56 (154)00:02:39 (95)00:23:16 (52) 01:23:16 00:20:37
108 432 Fordoński Marek Trizarza M40 37 93 00:09:37 (90)00:02:59 (112)00:40:36 (95)00:03:12 (135)00:26:57 (119) 01:23:21 00:20:42
109 409 Stembnowska Aleksandra MBC Team K20 6 15 00:09:54 (95)00:02:22 (47)00:41:31 (109)00:02:40 (97)00:26:56 (118) 01:23:23 00:20:44
110 421 Bąk Marcin ETT Elbląg Triathlon Team M30 36 95 00:10:08 (103)00:03:28 (137)00:42:22 (117)00:02:59 (126)00:24:55 (79) 01:23:52 00:21:13
111 293 Worsztynowicz Izabela Kuźnia Triathlonu K30 7 17 00:10:25 (115)00:03:03 (117)00:42:13 (116)00:03:15 (141)00:25:10 (84) 00:01:00 01:25:06 00:22:27
112 377 Kawka Paulina 23 TEAM K20 7 16 00:08:43 (54)00:02:35 (69)00:44:49 (147)00:02:21 (49)00:25:43 (97) 01:24:11 00:21:32
113 488 Majchrowicz Adam M20 11 98 00:11:09 (134)00:02:33 (65)00:39:48 (82)00:03:49 (171)00:27:23 (127) 00:01:00 01:25:42 00:23:03
114 405 Piętak Igor M40 39 96 00:09:47 (93)00:04:12 (164)00:41:14 (105)00:04:03 (177)00:25:33 (93) 01:24:49 00:22:10
115 366 Andryskowska Weronika RIM TIM TEAM Braniewo/Frombork Poligrafia Komputerowa Braniewo K18 2 18 00:08:48 (59)00:02:36 (71)00:45:28 (150)00:03:25 (155)00:24:50 (77) 01:25:07 00:22:28
116 384 Wardak Jakub M18 6 97 00:07:26 (14)00:02:28 (58)00:41:28 (108)00:02:28 (63)00:31:41 (167) 01:25:31 00:22:52
117 476 Wajs Anna K20 8 19 00:11:27 (143)00:02:35 (70)00:41:01 (101)00:03:25 (154)00:27:32 (129) 01:26:00 00:23:21
118 495 Biszewski Andrzej CompleXsports Triathlon Team prywatnie M40 40 99 00:12:20 (162)00:03:10 (124)00:40:26 (93)00:03:07 (130)00:27:21 (126) 01:26:24 00:23:45
119 317 Różalska Aleksandra ETT Elbląg Triathlon Team K40 3 21 00:09:41 (91)00:02:54 (102)00:44:20 (142)00:02:31 (76)00:27:26 (128) 00:01:00 01:27:52 00:25:13
120 283 Strześniewski Marek AT/IMPACT Team M60 1 100 00:11:15 (136)00:03:38 (149)00:41:45 (112)00:03:55 (173)00:26:47 (116) 01:27:20 00:24:41
121 343 Wierciński Łukasz TRIGGER TRIATHLON M30 37 101 00:11:07 (132)00:04:02 (160)00:44:44 (145)00:02:17 (40)00:25:13 (86) 01:27:23 00:24:44
122 292 Świniarska Ewa CelIronMan OrtoDent K30 8 20 00:11:26 (141)00:03:36 (147)00:40:08 (90)00:03:12 (136)00:29:04 (141) 01:27:26 00:24:47
123 348 Królik Jacek Rozbiegany Pasłęk Kram Team M40 41 102 00:10:18 (112)00:04:43 (181)00:44:21 (143)00:03:20 (149)00:24:55 (80) 01:27:37 00:24:58
124 338 Grodziewicz Michał DRIN TEAM M30 38 103 00:10:51 (127)00:03:18 (129)00:44:32 (144)00:02:33 (83)00:26:28 (112) 01:27:42 00:25:03
125 455 Nowak Marcin Kuźnia Triathlonu M40 42 104 00:08:24 (40)00:02:25 (55)00:43:09 (125)00:02:54 (118)00:31:34 (164) 01:28:26 00:25:47
126 276 Surdy Sławomir M40 43 105 00:11:28 (144)00:26:40 (115) 01:28:47 00:26:08
127 386 Robles Jose Carlos Castilla M30 39 106 00:12:14 (161)00:02:45 (87)00:43:29 (133)00:02:19 (44)00:28:01 (131) 01:28:48 00:26:09
128 420 Kowalik Marcin M30 40 107 00:10:40 (122)00:03:17 (128)00:44:12 (139)00:02:37 (93)00:28:02 (132) 01:28:48 00:26:09
129 447 Staniszewski Szymon Stapar M30 41 108 00:09:13 (73)00:03:10 (125)00:41:09 (103)00:03:40 (165)00:31:38 (166) 01:28:50 00:26:11
130 489 Wiza Hugo Asseco Active Team M16 3 109 00:09:29 (87)00:03:04 (119)00:42:33 (119)00:03:46 (169)00:29:58 (151) 01:28:50 00:26:11
131 346 Glaubert Robert Open Balance GIT Elbląg M40 44 110 00:10:53 (128)00:02:52 (98)00:46:57 (160)00:02:45 (102)00:26:03 (107) 01:29:30 00:26:51
132 373 Kurowski Tomasz M20 12 111 00:11:48 (151)00:05:54 (188)00:41:15 (106)00:02:29 (67)00:28:09 (136) 01:29:35 00:26:56
133 463 Domagalski Łukasz M30 42 112 00:10:21 (113)00:04:35 (178)00:43:20 (128)00:03:18 (145)00:28:07 (134) 01:29:41 00:27:02
134 303 Cichanowicz Piotr M20 13 113 00:11:26 (142)00:02:34 (66)00:45:31 (151)00:02:51 (115)00:27:21 (125) 01:29:43 00:27:04
135 323 Lizak Włodzimierz ETT - Elbląg Triathlon Team M50 5 114 00:11:25 (140)00:03:40 (151)00:43:22 (129)00:03:09 (133)00:28:11 (137) 01:29:47 00:27:08
136 328 Rękawik Agnieszka ETT - Elbląg Triathlon Team ETT K50 1 22 00:10:30 (116)00:03:22 (133)00:43:54 (136)00:02:56 (122)00:29:10 (142) 01:29:52 00:27:13
137 457 Żbikowska Weronika MKS Truso Elbląg K16 1 23 00:08:31 (47)00:02:20 (43)00:46:05 (155)00:02:17 (38)00:30:43 (157) 01:29:56 00:27:17
138 318 Cechowska Katarzyna ETT-Elbląg Triathlon Team ETT K40 4 24 00:12:52 (164)00:02:21 (46)00:43:58 (137)00:03:29 (159)00:27:17 (123) 01:29:57 00:27:18
139 450 Cieślak Michał M40 45 115 00:10:34 (119)00:04:15 (170)00:40:39 (96)00:03:08 (131)00:31:36 (165) 01:30:12 00:27:33
140 333 Kowalski Jacek Elaktywny Maratończyk Team M40 46 116 00:17:27 (189)00:03:52 (158)00:44:20 (141)00:02:13 (30)00:22:51 (40) 01:30:43 00:28:04
141 494 Czyż Krzysztof Brooklyn Pizza M30 43 117 00:09:56 (96)00:03:45 (153)00:43:23 (130)00:03:38 (163)00:30:04 (154) 01:30:46 00:28:07
142 460 Liszewski Piotr M18 7 118 00:09:28 (85)00:02:18 (41)00:44:13 (140)00:02:47 (105)00:32:29 (172) 01:31:15 00:28:36
143 382 Kurczewska Joanna K40 5 25 00:10:05 (101)00:03:01 (116)00:44:09 (138)00:04:00 (176)00:30:32 (156) 01:31:47 00:29:08
144 482 Sokołowski Jacek M40 47 119 00:11:17 (137)00:03:48 (157)00:43:27 (131)00:03:57 (174)00:29:54 (150) 01:32:23 00:29:44
145 418 Zając Maciej M20 14 120 00:11:10 (135)00:02:56 (106)00:47:54 (166)00:02:28 (60)00:28:16 (139) 01:32:44 00:30:05
146 492 Marczak Grażyna TRI LEVEL K40 6 26 00:12:01 (156)00:04:15 (168)00:43:13 (126)00:03:53 (172)00:30:03 (153) 01:33:25 00:30:46
147 493 Stańczyk Karolina Dream Run K40 7 27 00:11:09 (133)00:03:32 (143)00:46:23 (157)00:02:55 (121)00:29:29 (145) 01:33:28 00:30:49
148 410 Rzeszutko Aleksandra NRC Team K30 9 28 00:14:51 (180)00:03:40 (150)00:44:48 (146)00:03:41 (166)00:26:33 (114) 01:33:33 00:30:54
149 428 Medwid-Fidler Marta MBC - Maciej Bodnar Coaching K30 10 29 00:11:31 (146)00:03:37 (148)00:45:45 (153)00:03:25 (156)00:29:37 (147) 01:33:55 00:31:16
150 430 Szuba Adam Adam Szuba Adam Szuba M40 48 121 00:13:48 (176)00:02:56 (107)00:39:44 (80)00:04:08 (181)00:33:26 (175) 01:34:02 00:31:23
151 290 Olech Paweł M30 44 122 00:09:59 (98)00:03:33 (144)00:47:02 (162)00:02:51 (114)00:30:52 (159) 01:34:17 00:31:38
152 436 Żbikowska Zuzanna MKS Truso Elbląg Triathlon K60 1 30 00:08:58 (66)00:02:21 (44)00:50:33 (178)00:02:27 (57)00:30:01 (152) 01:34:20 00:31:41
153 485 Bięga Sylwia Open Balance GIT Elbląg K40 8 31 00:11:20 (138)00:02:58 (110)00:48:12 (168)00:02:47 (104)00:29:19 (144) 01:34:36 00:31:57
154 296 Błaszczyk Marcin M40 49 123 00:11:38 (148)00:04:06 (161)00:49:12 (172)00:02:47 (103)00:27:02 (120) 01:34:45 00:32:06
155 389 Bień Kamil M40 50 124 00:12:05 (158)00:04:12 (163)00:43:00 (123)00:04:06 (179)00:31:25 (163) 01:34:48 00:32:09
156 288 Gruszecki Maciej M40 51 125 00:10:22 (114)00:02:51 (96)00:43:48 (135)00:03:58 (175)00:33:54 (178) 01:34:53 00:32:14
157 340 Lechowicz Łukasz M40 52 126 00:08:38 (51)00:04:42 (180)00:43:39 (134)00:04:24 (185)00:33:42 (177) 01:35:05 00:32:26
158 395 Biliński Sebastian M20 15 127 00:13:24 (172)00:04:29 (176)00:45:35 (152)00:03:30 (161)00:28:08 (135) 01:35:06 00:32:27
159 374 Grochowska Katarzyna F3TEAM K30 11 32 00:10:33 (117)00:03:23 (134)00:48:32 (170)00:03:22 (150)00:29:43 (148) 01:35:33 00:32:54
160 413 Wróblewski Artur M40 53 128 00:13:09 (166)00:02:37 (74)00:47:31 (164)00:03:05 (129)00:29:15 (143) 01:35:37 00:32:58
161 441 Kocemba Witold M50 6 129 00:11:52 (152)00:04:36 (179)00:45:01 (149)00:04:20 (184)00:29:51 (149) 01:35:40 00:33:01
162 407 Malecka Agata K20 9 33 00:11:45 (150)00:04:10 (162)00:48:32 (171)00:03:23 (152)00:27:50 (130) 01:35:40 00:33:01
163 399 Dąbek Paweł M40 54 130 00:12:00 (155)00:03:35 (145)00:42:54 (121)00:03:17 (144)00:34:04 (179) 01:35:50 00:33:11
164 486 Kowalczyk Andrzej niezrzeszony M60 2 131 00:12:04 (157)00:04:20 (173)00:42:29 (118)00:03:28 (158)00:33:40 (176) 01:36:01 00:33:22
165 349 Miller Mariusz M30 45 132 00:10:59 (129)00:03:30 (141)00:46:18 (156)00:03:22 (151)00:32:00 (168) 01:36:09 00:33:30
166 351 Glaubert Justyna Open Balance GIT Elbląg K40 9 34 00:13:40 (174)00:03:00 (113)00:50:10 (174)00:02:52 (116)00:26:53 (117) 01:36:35 00:33:56
167 477 Rucińska Maja KS UAM Triathlon Poznań K20 10 35 00:10:43 (124)00:02:57 (108)00:51:47 (181)00:02:59 (127)00:28:26 (140) 01:36:52 00:34:13
168 443 Gajewski Sebastian Blvck Hole MTB Team Elbląg M40 55 133 00:15:37 (183)00:04:31 (177)00:43:27 (132)00:04:16 (183)00:29:32 (146) 01:37:23 00:34:44
169 467 Ferko-Czajkowska Stanisława K50 2 36 00:12:07 (160)00:02:43 (85)00:47:34 (165)00:02:45 (101)00:32:21 (171) 01:37:30 00:34:51
170 360 Wardowski Przemysław Rota Bellatoris Tomaszów Mazowiecki M40 56 134 00:12:06 (159)00:04:15 (167)00:54:31 (184)00:02:48 (106)00:24:54 (78) 01:38:34 00:35:55
171 300 Sidor Ewa Gabriel Salon Urody K30 12 37 00:16:29 (187)00:03:29 (140)00:44:57 (148)00:03:25 (157)00:30:29 (155) 01:38:49 00:36:10
172 462 Pogorzelski Darek M40 57 135 00:13:10 (168)00:04:15 (169)00:47:02 (161)00:03:35 (162)00:30:53 (160) 01:38:55 00:36:16
173 273 Drelich Michał AT Team M30 46 136 00:13:06 (165)00:02:21 (45)00:52:33 (182)00:03:14 (139)00:28:14 (138) 01:39:28 00:36:49
174 272 Zarebski Sławomir El Aktywni M50 7 137 00:13:21 (171)00:04:15 (166)00:48:25 (169)00:03:47 (170)00:31:11 (162) 01:40:59 00:38:20
175 465 Nowaczyk Tomasz M30 47 138 00:14:24 (177)00:05:01 (184)00:46:23 (158)00:04:07 (180)00:32:16 (170) 01:42:11 00:39:32
176 358 Ślęzak Adam OSP POGRODZIE M20 16 139 00:15:37 (184)00:04:20 (174)00:47:17 (163)00:02:31 (72)00:32:57 (174) 01:42:42 00:40:03
177 316 Liśkiewicz Monika TRI-LISKI K40 10 38 00:12:25 (163)00:02:34 (68)00:50:15 (176)00:03:11 (134)00:35:08 (181) 01:43:33 00:40:54
178 396 Murawska Joanna Miki Team K40 11 39 00:13:13 (169)00:05:21 (187)00:50:43 (179)00:03:17 (142)00:31:07 (161) 01:43:41 00:41:02
179 275 Figel Monika Miki Team K40 12 40 00:14:41 (179)00:03:53 (159)00:50:44 (180)00:03:15 (140)00:32:02 (169) 01:44:35 00:41:56
180 363 Kubiński Grzegorz OPEN BALANCE GIT ELBLĄG M30 48 140 00:11:38 (149)00:04:17 (171)00:50:14 (175)00:04:25 (186)00:36:47 (183) 01:47:21 00:44:42
181 383 Peek Wojciech M30 49 141 01:48:36 00:45:57
182 444 Bartczak Magda ETT - Elbląg Triathlon Team K30 13 41 00:15:49 (185)00:04:28 (175)00:46:39 (159)00:04:04 (178)00:38:20 (186) 01:49:20 00:46:41
183 415 Pogorzelski Sławomir M40 58 142 00:21:18 (190)00:04:53 (183)00:47:56 (167)00:04:42 (188)00:30:48 (158) 01:49:37 00:46:58
184 347 Rachwalski Marcin M30 50 143 00:13:37 (173)00:05:03 (186)00:50:10 (173)00:04:30 (187)00:37:07 (185) 01:50:27 00:47:48
185 334 Cherskaia Valeriia Adidas RUN CLUB K30 14 42 00:17:14 (188)00:03:28 (139)00:55:52 (186)00:03:38 (164)00:32:48 (173) 01:53:00 00:50:21
186 438 Mariański Marek M60 3 144 00:15:19 (182)00:05:02 (185)00:56:24 (187)00:03:17 (143)00:34:04 (180) 01:54:06 00:51:27
187 367 Gołębiowski Robert WWE SELEKTOR M30 51 145 00:14:58 (181)00:03:40 (152)00:56:43 (188)00:03:23 (153)00:36:26 (182) 01:55:10 00:52:31
188 352 Zając Anna K30 15 43 00:16:01 (186)00:04:14 (165)00:55:02 (185)00:03:18 (146)00:36:52 (184) 01:55:27 00:52:48
189 425 Siporski Wojciech M30 52 146 00:13:18 (170)00:07:01 (189)00:50:23 (177)00:04:08 (182)00:40:53 (188) 01:55:43 00:53:04
190 335 Kolyagina Anastasia Adidas Runners Kaliningrad K30 16 44 00:13:41 (175)00:03:45 (154)00:58:17 (189)00:03:44 (167)00:39:38 (187) 01:59:05 00:56:26
191 473 Łukowicz Angelika PIGI TEAM K20 11 45 00:14:32 (178)00:04:49 (182)00:53:19 (183)00:03:19 (148)00:44:23 (189) 02:00:22 00:57:43
192 299 Kamiński Emil M30 DNS
193 301 Struk Maciiej AĘ tri club M30 DNS
194 309 Zawadzki Sebastian M40 DNS
195 311 Trzeszczkowska Marta K30 DNS
196 314 Szałamacha Jakub M40 DNS
197 325 Wasiak Tomek Waniewski Coaching M30 DNS
198 326 Deputat Wojciech M40 DNS
199 330 Sowa Sylwester M40 DNS
200 332 Grabiec Tomasz M30 DNS
201 337 Zabłocki Michał klub biegacza kompania piwowarska Ledwo Jadę Elbląg M30 DNS
202 342 Kawczynski Paweł Tridea Team M30 DNS
203 345 Bławat Michał M30 DNS
204 354 Modrzewski Jakub Ledwo Jadę Elbląg M30 DNS
205 368 Kokłowski Daniel AKT Olsztyn M30 DNS
206 370 Mrzygłód Łukasz Triathlon Klub Zadar M40 DNS
207 371 Bartkowski Karol M20 DNS
208 378 Zakiewicz Marcin M40 DNS
209 379 Maltcev Sergei ETT - Elbląg Triathlon Team UNICUP M40 DNS
210 380 Zgorzelski Dawid Giant Fabryczna Team M30 DNS
211 385 Dyba Daniel Ato Sushi Łódź M30 DNS
212 390 Kachniarz Artur M30 DNS
213 392 Szerszeń Ewa Fizjostacja Fizjostacja K20 DNS
214 393 Jankowski Paweł TRILEVEL M30 DNS
215 397 Nowacka Paulina Fizjostacja Fizjostacja K20 DNS
216 402 Pilski Wojciech Team MAMILe M40 DNS
217 439 Nowak Andrzej M60 DNS
218 440 Głowacki Sebastian Cisowianka Team M30 DNS
219 490 Dietrich Bartosz M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon