Elemental Tri Series Olsztyn 2018 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Albrecht Maria Lusowo 16-17 180
Andrzejczak Marcin Szczytno 24-… 22
Bagienska Aleksandra Krakow 24-… -
Balcerek Marcin Góra Kalwaria 24-… 42
Banaś Kamila Tarnobrzeg 20-23 105
Barczewski Krzysztof Olsztyn 24-… 181
Bartosek Edyta Olsztyn 24-… 96
Bieniecki Michał Olsztyn 24-… 101
Bisikiewicz Michał Olsztyn 24-… 188
Blankiewicz Rafał Wiązowna 24-… 111
Bogorodz Mateusz Mrągowo 24-… 53
Bogusiewicz Jakub Iława 16-17 218
Bohater Paulina Wrocław 18-19 19
Brembor Tomasz Chorzów 24-… 1
Brulińska Monika Płock 24-… 569
Bruździak Maciej Borkowo 20-23 6
Bugała Martyna Lublin 16-17 215
Burzyński Paweł Warszawa 24-… 139
Bużycka Maja Mława 18-19 217
Ceklarz Michał Gdynia 20-23 237
Chmura Maciej Wrocław 24-… 7
Chudy Aleksander Warszawa 24-… 27
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 226
Cieślik Mateusz Poznań 20-23 174
Combik Marcin Kraków 24-… 242
Cybulko Łukasz Białystok 24-… 168
Cygan Michał Olsztyn 24-… 76
Czech Natasza Olsztyn 24-… 157
Czerniak Tomasz Warszawa 24-… 55
Cześnik Maria Warszawa 24-… 16
Czuryłło Paweł Gdańsk 24-… -
Damentka Kamil Warszawa 20-23 -
Dąbrowska Karolina Warszawa - Polska 24-… -
Dąbrowska Karolina Warszawa 24-… 141
Deptuła Tomek Gdańsk 24-… 77
Dołęga Mariusz Olsztyn 24-… 54
Dorosz Piotr Olsztyn 24-… 151
Drzewoszewski Kamil Susz 18-19 235
Duc-Syposz Aureliusz Wieliczka 24-… 190
Dzik Szymon Iława 18-19 230
Fajks Adam Gdynia 24-… 129
Falbogowski Maciej Poznań 18-19 175
Fiedorowicz Wojciech Białystok 24-… 56
Fronczak Aneta Warszawa 24-… -
Gałązka Anna Złoty Potok 20-23 130
Gąsior Rafał Susz 24-… 164
Gąsiorowski Tomasz Olsztyn 24-… 198
Gładysz Grzegorz Dobre 24-… 68
Głogowski Adam Gdynia 24-… -
Głowacki Sebastian Olsztyn 24-… 69
Goryński Dawid Susz 18-19 204
Gozdyra Rafał Szczecin 16-17 185
Grochal Barbara Warszawa 24-… -
Grodzki Przemysław Zambrów 24-… 63
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 24-… 75
Grzywacz Maciej Kraków 18-19 208
Hermann Tomasz Olsztyn 24-… 167
Holender Sebastian Olsztyn 24-… -
Horsten Dorian Gdańsk 16-17 149
Horsten Peter Gdansk 24-… 150
Jankowski Adrian Szczecin 16-17 184
Jarliński Michał Iława 18-19 236
Jaroszewski Jakub Warszawa 16-17 220
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 16-17 219
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 24-… 214
Jonio Tomasz Szeligi 24-… 119
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 24-… 193
Juskowiak Jakub Poznań 16-17 195
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-23 173
Kacperski Wojciech Olsztyn 24-… 39
Kadziak James Poznań 16-17 194
Kaiser Barbara Gdańsk 24-… 90
Kalinowski Grzegorz Olsztyn 24-… 85
Kamiński Jakub Pasłęk 24-… 227
Kantorska Monika Komorów 24-… -
Karaś Sebastian Warszawa 24-… -
Kaszuba Robert Zagnańsk 24-… -
Kędzierski Michał Warszawa 24-… 131
Kiełdanowicz Daniel Olsztyn 24-… 160
Kierzkowska Aniela Białystok 24-… 84
Kil Tomasz Zambrów 24-… 47
Kireev Sergei Kaliningrad 24-… 162
Klik Cezary Stawiguda 24-… 71
Klim Paweł Borkowo 24-… 186
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 94
Konieczny Karol Pasikonie 24-… 171
Kopiczko Maksymilian Gizycko 16-17 10
Kosińki Włodzimierz Kozłów Biskupi 24-… 52
Kowalczyk Grzegorz Słomczyn 24-… 192
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 20-23 -
Kowalczyk Tomasz Warszawa 24-… 41
Kowalski Kuba Gniezno 18-19 43
Kozysa Maciej Warszawa 24-… 135
Krauze Alicja Malbork 16-17 238
Krazińska Samanta Bobrowniki 24-… 126
Kryspowicki Kamil Olsztyn 24-… 60
Krzoski Hubert Starachowice 18-19 -
Krzoski Wojciech Starachowice 24-… -
Książek Dymitr Warszawa 24-… 103
Kucik Ryszard Gdynia 24-… 210
Kucz Mateusz Olsztyn 24-… 31
Kuczma Staś Gortatowo 16-17 241
Kuder Michał Kraków 24-… 245
Kujawa Paweł Biskupiec 24-… 107
Kurek Wojciech Elblag 24-… 72
Kusajda Sławomir Olsztyn 24-… 221
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 20-23 178
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-19 -
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-19 116
Larsen-Konieczny Charlotte Pasikonie 24-… 172
Laskowski Michał Warszawa 24-… -
Lenartowicz Paweł Koło 20-23 65
Lencse-Mucha Judit Warszawa 24-… 36
Leszczewicz Waldek Warszawa 24-… 202
Leszczyński Piotr Płock 24-… 148
Lewandowski Igor Łódź 24-… 206
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 99
Lis Łukasz Lublin 24-… 201
Lulińska Kamila Susz 20-23 91
Łańko Dariusz Olsztyn 24-… 133
Ławicki Piotr Lubin 20-23 11
Łazicki Tomasz Olsztyn 24-… 62
Łuczka Adam Rokietnica 16-17 179
Łupiński Grzegorz Białystok 24-… 200
Łyziński Michał Iława 16-17 232
Machnio Marek Iława 24-… 44
Mackiewicz Tomasz Lidzbark Warmiński 24-… 158
Majchrzak Łukasz Kłomnice 24-… 98
Makara Rafał Olsztyn 24-… 64
Makowski Mariusz Lublin 24-… 187
Maksymowicz Tomasz Elbląg 18-19 205
Markiewicz Marcel Poznań 18-19 176
Matusewicz Michał Jedlina-Zdrój 16-17 78
Mazur Piotr Warszawa 24-… 67
Mądry Wojciech Olsztyn 24-… 207
Mendelewski Grzegorz Pasłęk 24-… 154
Mielke Dawid Bażanowice 16-17 213
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 24-… 106
Motylewska Marta Plock 24-… -
Mucha Mariusz Warszawa 24-… 37
Niemczyk Rafał Pasłęk 24-… 228
Nienadowski Bartosz Olsztyn 24-… 112
Nowakowski Konrad Elbląg 24-… 163
Obiedziński Piotr Lidzbark Warmiński 24-… 156
Olender Paweł Warszawa 24-… 61
Onichimowski Piotr Stawiguda 24-… 124
Orlicz Robert Warszawa 24-… 127
Osowski Adam Działdowo 24-… 82
Osuch Mirka Grudziądz 24-… -
Paczkowski Dariusz Kwidzyn 24-… 122
Paliński Maciej Susz 18-19 224
Paulinek Ewa Jonkowo 24-… 66
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 24-… 125
Petters Klaudia Bolesławiec 18-19 222
Pichal Kacper Szczytno 18-19 144
Pieczarka Dariusz Olsztyn 24-… 70
Pikorski Dominik Zabrze 24-… 86
Piotrowski Daniel Gdynia 24-… 49
Połeć Łukasz Olsztyn 24-… 137
Popko Janusz Olsztyn 24-… 83
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 134
Prokopczuk Darek Olsztyn 24-… 26
Prokopowicz Grzegorz Warszawa / Mrągowo 24-… 243
Przepieść Kamila Warszawa 24-… 97
Przymusiński Filip Poznań 24-… 4
Putkowski Rafał Elbląg 24-… -
Pytel Maria Starachowice 24-… 21
Radzikowski Mateusz Lublin 18-19 132
Rak Mateusz Sopot 24-… 2
Ratajczak Magdalena Poznań 18-19 177
Rogulski Arkadiusz Warszawa 24-… 40
Rózicka Katarzyna Warszawa 24-… 203
Rudnik Krzysztof Warszawa 24-… 244
Rudzińska Aleksandra Warszawa 24-… 18
Rumińska Katarzyna Malbork 18-19 231
Rutkowski Grzegorz Olsztyn 24-… 118
Rutyna Dawid Włocławek 24-… 35
Rybka Sebastian Dywity 18-19 121
Rzążewska Agnieszka Kazuń Nowy 24-… 115
Rzążewski Krzysztof Kazuń Nowy 24-… 114
Samojlik Zbigniew Piaseczno 24-… 58
Schlueter Bernard Jaroty 24-… 29
Sieńczyk Wojciech Warszawa 24-… 212
Sikora Marta Juszczyn 18-19 20
Siódmiak Igor Szczecinek 20-23 209
Siporski Wojciech Elbląg 24-… 95
Sitkiewicz Aleksandra Płock 24-… -
Siwiec Joanna Olsztyn 24-… 161
Skolasiński Radosław Susz 18-19 233
Skorupka Piotrek Rzeszów 24-… 45
Skrzypczak Ada Szczecin 16-17 183
Słomiński Sebastian Świebodzice 18-19 89
Sobczak Bogusław Warszawa 24-… 196
Sokalska Aneta Warszawa 24-… 136
Sosnowski Mariusz Olsztyn 24-… 159
Stadnicki Radek Podkowa Leśna 24-… 152
Stanglewicz Marcin Gdynia 16-17 9
Stasinski Rafał Olsztyn - Ruś 24-… -
Stawiarski Grzegorz Olsztyn 24-… 23
Stefański Wojciech Gniezno 20-23 197
Stępniewska Anna Kraków 24-… -
Strojanowski Paweł Kielce 24-… 24
Stryczyński Jakub Komorniki 16-17 240
Stryczyński Tomasz Komorniki 24-… 142
Stuczyński Piotr Olsztyn 24-… 128
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 34
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 93
Sudak Magdalena Milanówek 18-19 -
Sudak Zuzanna Milanówek 16-17 28
Sufranowicz Jerzy Dąbrowa Gornicza 24-… -
Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 16-17 211
Sułkiewicz Marcin Olsztyn 24-… 199
Swaryczewski Tomasz Olsztyn 24-… 33
Szaciłowski Przemysław Białystok 24-… 87
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 24-… 5
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 24-… 108
Szcześniak Eryk Masłów 16-17 225
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 239
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 8
Śliwka Jakub Błonie 18-19 166
Śmieszny Marcin Olsztyn 24-… 51
Świątek Michał Warszawa 24-… 117
Świerżewska Ewa Warszawa 24-… 147
Tatkowski Jarek Olsztyn 24-… -
Thiesse Sebastien Warszawa 24-… 191
Trzeciak Adam Olsztyn 18-19 123
Turkowski Adrian Olsztyn 24-… 140
Uryga Kinga Kraków 24-… 165
Uździło Emil Warszawa 24-… 73
Uździło Przemysław Olecko 24-… 74
Walczak Agnieszka Wrocław 24-… 92
Walczak Wiktor Kraków 24-… 104
Walko Krzysztof Gdańsk 24-… -
Wamka Mateusz Bydgoszcz 16-17 229
Wawrzyn Wojciech Olsztyn 24-… 100
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 50
Wicha Karolina Ostrowiec Świętokrzyski 16-17 223
Więcko Grzegorz Warszawa 24-… 109
Wikalinski Bartosz Warszawa 18-19 146
Wilczęga Marcin Warszawa 24-… 79
Wilczęga Tomasz Warszawa 24-… 102
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 24-… 30
Wilk Adrian Police 20-23 182
Wilkowiecki Robert Twardogóra 24-… 3
Wiśniewska Magdalena Poznań 24-… 17
Wojciechowska Maria Pszczyna 24-… 88
Wolski Krzysztof Łódź 24-… 81
Wołczkiewicz Sławomir Gdańsk 24-… 46
Woźniak Joanna Szczecin 16-17 153
Wójcik Monika Olsztyn 24-… 120
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 155
Wróblewski Jarosław Gdynia 24-… 80
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 16-17 113
Wysocki Michał Warszawa 24-… 59
Zachwieja Agata Gniezno 16-17 169
Zaleśkiewicz Iga Susz 24-… 138
Zalewski Piotr Warszawa 24-… 143
Zaręba Radosław Zambrów 24-… 57
Zarin Roman Kaliningrad 24-… 48
Zarzycki Jakub Olsztyn 24-… 38
Zawardzin Robert Warszawa 24-… 25
Zawrotny Łukasz Szczytno 24-… 110
Zielińska Anna Olsztyn 24-… -
Zielski Oliwier Iława 16-17 234
Ziółek Patryk Olsztyn 20-23 145
Zmyślony Franciszek Elbląg 16-17 -
Zwierzyński Krzysztof Lidzbarsk Warmiński 24-… 170
Zych Natalia Lublin 16-17 216
Zych Zbigniew Lublin 24-… 32
Żarejko Sławomir Barczewo 24-… -
Żołnowska Katarzyna Warszawa 24-… 189
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon