Garmin Iron Triathlon Ślesin 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Jaworski Rafał (Michał Dominiak , Artur Motyl) Warszawa 35-39 180

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antas Maciej Kramsk 40-44 261
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 174
Antoszewski Mateusz Bydgoszcz 25-29 161
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 163
Benedykciński Paweł Raadziejów 50-54 118
Błaszczyk Krzysztof Lubomyśle 60-64 80
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 30-34 37
Borowiak Maciej Kalisz 35-39 -
Borowiak Mariusz Jary 40-44 21
Briggs Sean Lipków 50-54 -
Broż Krzysztof Koło 40-44 58
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 258
Bryzgalski Paweł Posada 35-39 153
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 254
Brzeziński Andrzej Weglew Kolonia 40-44 185
Brzeziński Łukasz Łódź 30-34 111
Brzuska Lesław Łódź 40-44 191
Bugalski Wojciech Bydgoszcz 40-44 75
Catti Roberto Wrocław 30-34 176
Chadaj Aleksander Konin 50-54 267
Chmiel Andrzej Łódź 60-64 -
Chmiel Paulina Łódź 30-34 -
Chmielewski Michał Poznań 35-39 67
Chylak Kamil Warszawa 35-39 33
Cieszyński Szymon Toruń 18-24 263
Cieślak Piotr Sieradz 30-34 -
Cisowski Artur Warszawa 40-44 241
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 243
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 179
Czarnecki Damian Kutno 25-29 -
Czarniecki Kamil Warszawa 40-44 30
Czerwiński Maciej Radzymin 18-24 90
Danielski Kamil Warszawa 30-34 162
Dąbrowski Łukasz Ostrów Wielkopolski 35-39 274
Desselberger Andrzej Włocławek 50-54 -
Dolata Piotr Drezdenko 30-34 262
Domański Krzysztof Zabrze 45-49 140
Dryja Krzysztof Łódź 40-44 126
Dubowicz Maciej Żychlin 25-29 134
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 32
Duleba Dariusz Bydgoszcz 30-34 246
Duplicki Kamil Sochaczew 35-39 61
Dybowski Mateusz Radziejów 30-34 150
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 93
Fogiel Michał Radom 25-29 28
Fordoński Marek Ząbki 45-49 178
Frontczak Łukasz Łowicz 35-39 268
Gardener Jacek Łowicz 55-59 115
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 -
Golis Mariusz Zgierz 40-44 63
Gołkowski Radosław Zawiercie 35-39 74
Gonera Piotr Mykanów 30-34 276
Górski Amadeusz Poznań 25-29 110
Górski Mateusz Warszawa 25-29 151
Grodomiński Hubert Kłodawa 40-44 255
Gródziński Marcin Gostyń 35-39 105
Gruchalski Wojciech Konin 35-39 199
Grzybek Łukasz Łódź 35-39 275
Grzywacz Krzysztof Warszawa (Bemowo) 40-44 -
Guzik Leszek Jaworze 55-59 167
Guzik Maciej Jaworze 25-29 249
Haize Tomasz Bydgoszcz 40-44 50
Haładaj Dawid Konin 18-24 89
Haładaj Szymon Konin 45-49 64
Hareński Piotr Poznań 40-44 273
Hermann Sebastian Ostrów Wielkopolski 30-34 253
Hoffmann Jakub Zbąszyń 30-34 265
Hojan Jarosław Poznań 55-59 206
Hołub Andrzej Warszawa 35-39 54
Hryszko Kazimierz Tychy 55-59 213
Hyhs Jan Ostrów Wielkopolski 25-29 35
Jagas Radek Grabina 45-49 52
Jakubczyk Rafał Luboń 35-39 198
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 22
Janowski Maciej Wolsztyn 35-39 203
Jarecki Stanisław Konin 65-69 65
Jarzyński Dominik Łódź 40-44 51
Jaworski Piotr Kraków 40-44 -
Jaworski Rafał (Michał Dominiak , Artur Motyl) Warszawa 35-39 180
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 45-49 131
Jezierski Adam Łódź 40-44 269
Jędrzejczyk Leszek Piaseczno 50-54 156
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 46
Jończy Radosław Wrocław 40-44 88
Kacperski Olaf Warszawa 45-49 187
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 -
Kalinowski Paweł Ostrów Wlkp 50-54 137
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 35-39 237
Kałużny Szymon Sompolno 25-29 113
Kamiński Michał Łódź 25-29 47
Kapłon Paweł Łomianki 40-44 277
Karasiński Marcin Kalisz 45-49 57
Karliński Marcin Łódź 35-39 107
Karolak Tomasz Kościelna Wieś 35-39 71
Kaseja Jan Poznań 25-29 149
Kawka Paulina Warszawa 25-29 165
Kawka Paweł Konin 45-49 188
Kaźmierczak Marcin Łódź 45-49 119
Kaźmierczak Oskar Jarocin 25-29 39
Kącki Karol Warszawa 40-44 223
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 190
Kikowski Grzegorz Jakub Wróblew 40-44 45
Kita Maciej Witaszyce 35-39 248
Klęka Beata Bełchatów 45-49 148
Klęka Marcin Bełchatów 40-44 147
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 94
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-44 -
Kłys Piotr Stara Iwiczna 40-44 -
Kociński Dominik Raszków 35-39 -
Kodzis Piotr Boksze Stare 45-49 55
Kokot Dariusz Konin 30-34 212
Kokot Marcin Konin 30-34 211
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 116
Konieczny Maciek Wiry 35-39 259
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 232
Koster Tomasz Sompolno 50-54 247
Koszal Kacper Konin 25-29 124
Kościelak Maciej Bydgoszcz 40-44 -
Kotowski Norbert Wrocław 35-39 200
Kowalik Rafał Zawiercie 40-44 171
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 87
Kowalski Piotr Bydgoszcz 45-49 164
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 120
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 36
Krasuski Artur Juszkowo 30-34 -
Kropidłowski Marcin Konin 45-49 266
Krumplewski Sławomir Września 40-44 202
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 108
Krzeszowski Maciej Poznań 40-44 170
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 40-44 -
Kubiak Michał Anielin Swędowski 40-44 42
Kucharski Łukasz Łódź 35-39 209
Kucia Kamil Tychy 35-39 114
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-24 239
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 230
Kujawa Mirosław Posada 45-49 157
Kujawski Marcin Lodz 40-44 106
Kur Daniel Gdynia 30-34 81
Kwiatkowska Julia Widawa 18-24 31
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-54 217
Leończuk Radosław Leszno 40-44 244
Lewandowski Oskar Kruszwica 18-24 177
Lewandowski Robert Warszawa 45-49 -
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 121
Lisiak Patryk Poznań 40-44 60
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 225
Lizik Waldemar Posada 45-49 132
Loska Marcin Bielsko-Biała 50-54 142
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 133
Łaski Radosław Łódź 35-39 91
Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi 30-34 104
Majchrzak Grzegorz Konin 25-29 -
Maliszewski Piotr Łódź 45-49 127
Marciniak Łukasz Kalisz 35-39 252
Marcinkowski Piotr Ostrów Wielkopolski 45-49 49
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Masłowski Marcin Łódź 40-44 -
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 59
Mączyński Czesław Płock 65-69 70
Meier Markus Koło 55-59 193
Mejer Magdalena Dąbrowa 45-49 207
Meksa Patrycja Łódź 45-49 245
Michalak Marek Poznań 40-44 98
Michalczuk Krzysztof Warszawa 35-39 145
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 97
Miczuga Marcin Września 40-44 95
Mika Amelia Piaseczno 40-44 128
Mila Robert Kłodawa 50-54 -
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 222
Miller Michał Głowno 40-44 123
Młodzieniak Robert Kazimierz Biskupi 40-44 166
Modelski Rafal Swarzedz 35-39 229
Moździerz Mateusz Poznań 35-39 139
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 99
Mudza Pawel Pabianice 18-24 -
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 45-49 96
Naskręt Dariusz Piaski 35-39 228
Nawrocki Marcin Bydgoszcz 35-39 101
Nowak Mariusz Poznań 35-39 103
Nowak Roman Sieradz 35-39 79
Nowak Wojciech Konin 30-34 77
Nowakowski Jakub Legionowo 30-34 84
Nunes Pedro Warszawa 30-34 92
Ocet Wiktor Warszawa 30-34 175
Ochmański Mariusz Zduńska Wola 45-49 41
Olender Paweł Warszawa 40-44 182
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 29
Opiłowski Paweł Modła 40-44 26
Oset Piotr Sieradz 55-59 226
Osmolik Jarek Ząbki 40-44 251
Ostrowski Grzegorz Łódź 45-49 181
Pajor Bartosz Wrocław 35-39 23
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 143
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Panuś Marcin Łódź 40-44 -
Paszkowski Piotrek Zamienie 35-39 144
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 130
Pawiński Maciej Łódź 35-39 210
Pawlak Michal Warszawa 30-34 204
Perciński Mateusz Siedlce 25-29 183
Piechota Mateusz Warszawa 35-39 86
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 129
Piesik Dawid Bydgoszcz 25-29 102
Pietyra Karolina Bilcza 40-44 -
Pluciński Sławomir Ostrów Wielkopolski 40-44 159
Płonka Arkadiusz Kalisz 55-59 56
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 135
Płuciennik Grzegorz Janikowo 45-49 192
Poprawa Marcin Ostrzeszów 40-44 216
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 205
Przybylski Jarosław Posada 40-44 256
Purczyńska Agnieszka Siekierki Wielkie 35-39 82
Purczyński Michał Siekierki Wielkie 35-39 83
Radziemski Michał Żychlin 35-39 214
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 -
Raszczyński Robert Bełchatów 35-39 146
Rivat Emmanuel Biale Blota 40-44 48
Rogacewicz Michał Warszawa 35-39 195
Rutkowski Adam Wielka Nieszawka 25-29 272
Ruzik Rafał Warszawa 40-44 194
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 43
Rytel Rafał Warszawa 35-39 73
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 122
Sendera Piotr Bielsko-Biała 45-49 196
Siemiński Bartek Kazimierz Biskupi 35-39 221
Skorupska - Górska Joanna Siekierki Wielkie 45-49 66
Smolenski Michal Łódź 35-39 168
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 27
Stachowski Sebastian Warszawa - Polska 35-39 233
Stafiej Wojciech Bydgoszcz 45-49 242
Stanisławski Marcin Łódź 40-44 236
Starzyński Rafał Kleczew 25-29 112
Stasiak Mateusz Kalisz 35-39 270
Staszewski Maciej Józefosław 45-49 -
Staszkiewicz Łukasz Gniezno 35-39 208
Stawicki Paweł Babiak 30-34 -
Stefaniak Monika Poznań 40-44 240
Stratyński Filip Brójce 40-44 78
Stybaniewicz Krzysztof Ostrów Wielkopolski 40-44 154
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 25
Szczepański Krzysztof Poznań 30-34 152
Szczęsny Robert Kazimierz Biskupi 45-49 158
Szczuka Jakub Rawicz 18-24 160
Szczygieł Mateusz Łódź 40-44 24
Szewczyk Robert Jarocin 40-44 138
Szrama Dariusz Konin 18-24 62
Szych Marcin Inowrocław 35-39 38
Szymala Paweł Łódź 40-44 40
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 44
Szymczak Piotr Branno 40-44 172
Szymków Sławek Straszyn 45-49 260
Śliwa Bogumił Kalisz 30-34 238
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 250
Świderski Konrad Łódź 45-49 -
Świech Krystian Włocławek 35-39 -
Świstak Mateusz Piastów 30-34 117
Tokarski Przemysław Piotrków Trybunalski 40-44 -
Tomczuk Bartosz Kalisz 35-39 234
Tomeczek Justyna Kalisz 35-39 -
Trzeciak Piotr Sieradz 35-39 76
Tuzikiewicz Tomasz Pabianice 35-39 235
Urbaniak Mariusz Warszawa 40-44 186
Wagner Konrad Łódź 35-39 173
Walczak Marcin Sady K. Poznania 70-… -
Waszak Bartosz Kołaczkowo 35-39 197
Waszak Jacek Konin 35-39 220
Waszkiewicz Dariusz Inowrocław 40-44 53
Wawrzyniak Przemek Sieradz 35-39 155
Wąsala Sławomir Kępno 50-54 257
Wiatrowski Krzysztof Kazimierz Biskupi 50-54 169
Wiącek Karol Swarzędz 35-39 34
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 -
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 227
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 141
Winkler Marcin Konin 40-44 68
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 224
Witczak Maciej Kalisz 40-44 201
Witeczek Dariusz Rąbień AB 45-49 184
Witeczek Mariusz Łódź 18-24 215
Wojciechowski Norbert Gniezno 35-39 136
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 69
Wojnarowski Adam Branno 35-39 109
Wojtanowicz Marcin Zduńska Wola 40-44 125
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 45-49 -
Woźniak Mariusz Powiercie 40-44 218
Wrzeszcz Adrian Łódź 45-49 264
Wysocki Krystian Warszawa 18-24 231
Wysocki Krzysztof Sompolno 35-39 -
Zakrzewski Michał Łódź 40-44 100
Zakrzewski Robert Kamienica 45-49 189
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 -
Zawadzki Adrian Toruń 35-39 219
Zawiasa Dorota Łódź 35-39 -
Zawieja Bartosz Toruń 40-44 -
Zgorzelski Bartosz Gniezno 40-44 85
Zwolinski Szymon Zapolice 45-49 72
Żbikowska Katarzyna Łódź 35-39 271
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon