Garmin Iron Triathlon Ślesin 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Jaworski Rafał (Michał Dominiak , Artur Motyl) Warszawa 35-39 180
Mazowiecki Radosław (Robaszek Robert, Płacek Dominik) Łódź 40-44 289

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antas Maciej Kramsk 40-44 261
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 174
Antoszewski Mateusz Bydgoszcz 25-29 161
Arentewicz Grzegorz Toruń 35-39 350
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 163
Bachman Marcin Warszawa 45-49 378
Bielec Adam Skępe 30-34 297
Błachowiak Jakub Leszno 30-34 341
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 55-59 332
Błaszczyk Krzysztof Lubomyśle 60-64 80
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 30-34 37
Borowiak Maciej Kalisz 35-39 278
Borowiak Mariusz Jary 40-44 21
Briggs Sean Lipków 50-54 319
Brodowski Dominik Grodzisk Mazowiecki 35-39 292
Broż Krzysztof Koło 40-44 58
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 258
Bryzgalski Paweł Posada 35-39 153
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 254
Brzeziński Andrzej Weglew Kolonia 40-44 185
Brzeziński Łukasz Łódź 30-34 111
Brzuska Lesław Łódź 40-44 191
Bugalski Wojciech Bydgoszcz 40-44 75
Bugzel Marcin Gostyń 35-39 368
Catti Roberto Wrocław 30-34 176
Chadaj Aleksander Konin 50-54 267
Chmiel Andrzej Łódź 60-64 -
Chmiel Paulina Łódź 30-34 -
Chmielewski Michał Poznań 35-39 67
Choja Sławomir Poniatów 50-54 -
Chojnacki Artur Stare Miasto 40-44 286
Chudecki Kamil Warszawa 50-54 354
Chylak Kamil Warszawa 35-39 33
Cieszyński Szymon Toruń 18-24 263
Cieślak Piotr Sieradz 30-34 -
Cisowski Artur Warszawa 40-44 241
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 243
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 179
Czarnecki Damian Kutno 25-29 -
Czarniecki Kamil Warszawa 40-44 30
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 279
Czerwiński Maciej Radzymin 18-24 90
Danielski Kamil Warszawa 30-34 162
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 45-49 347
Dąbrowski Łukasz Ostrów Wielkopolski 35-39 274
Derda Piotr Rychwał 35-39 363
Desselberger Andrzej Włocławek 50-54 330
Dolata Piotr Drezdenko 30-34 262
Domagała Dariusz Łódź 30-34 359
Domański Krzysztof Zabrze 45-49 140
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 315
Dryja Krzysztof Łódź 40-44 126
Dubowicz Maciej Żychlin 25-29 134
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 32
Duleba Dariusz Bydgoszcz 30-34 246
Duplicki Kamil Sochaczew 35-39 61
Dybowski Mateusz Radziejów 30-34 150
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 361
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 93
Fogiel Michał Radom 25-29 28
Fordoński Marek Ząbki 45-49 178
Frontczak Łukasz Łowicz 35-39 268
Gardener Jacek Łowicz 55-59 115
Gawrońska Karolina Wrocław 30-34 371
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 355
Głowacki Dawid Piotrków Trybunalski 25-29 373
Golis Mariusz Zgierz 40-44 63
Gołębiewski Łukasz Ślesin 35-39 365
Gołkowski Radosław Zawiercie 35-39 74
Gomolka Maciej Tarnów 30-34 377
Gonera Piotr Mykanów 30-34 276
Gorwa Robert Szczytniki 40-44 353
Gorzkowski Szymon Poznań 25-29 296
Górski Amadeusz Poznań 25-29 110
Górski Mateusz Warszawa 25-29 151
Grodomiński Hubert Kłodawa 40-44 255
Gródziński Marcin Gostyń 35-39 105
Gruchalski Wojciech Konin 35-39 199
Grzela Ireneusz Ostrów Wlkp 40-44 333
Grzybek Łukasz Łódź 35-39 275
Grzywacz Krzysztof Warszawa (Bemowo) 40-44 -
Guzik Leszek Jaworze 55-59 167
Guzik Maciej Jaworze 25-29 249
Haize Tomasz Bydgoszcz 40-44 50
Haladyn Łukasz Ostrzeszów 40-44 348
Haładaj Dawid Konin 18-24 89
Haładaj Szymon Konin 45-49 64
Hareński Piotr Poznań 40-44 273
Herbig Stephan Warszawa 35-39 358
Hermann Sebastian Ostrów Wielkopolski 30-34 253
Hoffmann Jakub Zbąszyń 30-34 265
Hojan Jarosław Poznań 55-59 206
Hołub Andrzej Warszawa 35-39 54
Hryszko Kazimierz Tychy 55-59 213
Hyhs Jan Ostrów Wielkopolski 25-29 35
Jagas Radek Grabina 45-49 52
Jakubczyk Rafał Luboń 35-39 198
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 22
Janowski Maciej Wolsztyn 35-39 203
Januszko Mirosław Warszawa 45-49 -
Jarecki Stanisław Konin 65-69 65
Jarzyński Dominik Łódź 40-44 51
Jaworski Piotr Kraków 40-44 -
Jaworski Rafał (Michał Dominiak , Artur Motyl) Warszawa 35-39 180
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 45-49 131
Jegliński Łukasz Warszawa 30-34 321
Jezierski Adam Łódź 40-44 269
Jędrzejczyk Leszek Piaseczno 50-54 156
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 46
Jończy Radosław Wrocław 40-44 88
Jurga Dawid Pabianice 18-24 312
Juszczyszyn Krzysztof Łódź 40-44 342
Kacperski Olaf Warszawa 45-49 187
Kacprzak Przemysław Konstantynów Łódzki 35-39 313
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 282
Kalaszczyński Łukasz Płock 35-39 -
Kalinowski Paweł Ostrów Wlkp 50-54 137
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 35-39 237
Kałużny Szymon Sompolno 25-29 113
Kamiński Michał Łódź 25-29 47
Kaniewski Kamil Dąbrowa 35-39 337
Kantarowski Michał Licheń Stary 18-24 381
Kapłon Paweł Łomianki 40-44 277
Karasiński Marcin Kalisz 45-49 57
Karliński Marcin Łódź 35-39 107
Karolak Tomasz Kościelna Wieś 35-39 71
Kaseja Jan Poznań 25-29 149
Kawka Paulina Warszawa 25-29 165
Kawka Paweł Konin 45-49 188
Kaźmierczak Marcin Łódź 45-49 119
Kaźmierczak Oskar Jarocin 25-29 39
Kącki Karol Warszawa 40-44 223
Kieda Wojciech Białystok 40-44 346
Kikowski Grzegorz Jakub Wróblew 40-44 45
Kirylczuk Piotr Pęcice Małe 35-39 340
Kita Maciej Witaszyce 35-39 248
Klęka Beata Bełchatów 45-49 148
Klęka Marcin Bełchatów 40-44 147
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 94
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-44 -
Kłys Piotr Stara Iwiczna 40-44 -
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 -
Kociński Dominik Raszków 35-39 328
Kodzis Piotr Boksze Stare 45-49 55
Kokot Dariusz Konin 30-34 212
Kokot Marcin Konin 30-34 211
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 116
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 35-39 374
Konieczny Maciek Wiry 35-39 259
Konieczny Marcel Nożyczyn 18-24 320
Kopeć Dominik Łódź 40-44 351
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 232
Kosmaczewski Irek Pobiedziska 40-44 307
Koster Tomasz Sompolno 50-54 247
Kostrzewa Bartosz Kazimierz Biskupi 18-24 -
Koszal Kacper Konin 25-29 124
Kościelak Maciej Bydgoszcz 40-44 -
Kotowski Norbert Wrocław 35-39 200
Kowalczyk Marcin Nowy Folwark 45-49 336
Kowalik Rafał Zawiercie 40-44 171
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 87
Kowalski Piotr Bydgoszcz 45-49 164
Kozłowski Krzysztof Ozorków 35-39 367
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 120
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 36
Krasuski Artur Juszkowo 30-34 -
Kropidłowski Marcin Konin 45-49 266
Krumplewski Sławomir Września 40-44 202
Krupowicz Marcin Warszawa 55-59 327
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 108
Krzeszowski Maciej Poznań 40-44 170
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 40-44 310
Kubiak Michał Anielin Swędowski 40-44 42
Kubicki Leszek Włocławek 65-69 372
Kucharski Łukasz Łódź 35-39 209
Kucia Kamil Tychy 35-39 114
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-24 239
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 230
Kujawa Mirosław Posada 45-49 157
Kujawski Marcin Lodz 40-44 106
Kur Daniel Gdynia 30-34 81
Kurek Bartosz Częstochowa 18-24 298
Kusiak Piotr Zduńska Wola 25-29 304
Kwiatkowska Julia Widawa 18-24 31
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-54 217
Kwiatkowski Szymon Łódź 35-39 -
Leończuk Radosław Leszno 40-44 244
Lewandowska Agata Miękinia 30-34 314
Lewandowski Jarosław Konin 30-34 316
Lewandowski Oskar Kruszwica 18-24 177
Lewandowski Robert Warszawa 45-49 -
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 121
Lipiński Michał Wrocław 30-34 338
Lisiak Patryk Poznań 40-44 60
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 225
Lizik Radosław Bydgoszcz 40-44 349
Lizik Waldemar Posada 45-49 132
Loska Marcin Bielsko-Biała 50-54 142
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 133
Łaski Radosław Łódź 35-39 91
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 300
Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi 30-34 104
Łęgowski Jarosław Kościelna Wieś 45-49 366
Łukaszewski Bartosz Poznań 35-39 287
Majchrzak Grzegorz Konin 25-29 288
Majchrzak Kamil Szałe 30-34 290
Maliszewski Piotr Łódź 45-49 127
Marciniak Łukasz Kalisz 35-39 252
Marcinkowski Piotr Ostrów Wielkopolski 45-49 49
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Masłowski Marcin Łódź 40-44 299
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 59
Mazgaj Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 30-34 -
Mazgaj Krzysztof Aleksandrów Łódzki 55-59 379
Mazowiecki Radosław (Robaszek Robert, Płacek Dominik) Łódź 40-44 289
Mazurek Przemysław Łódź 35-39 291
Mączyński Czesław Płock 65-69 70
Meier Markus Koło 55-59 193
Mejer Magdalena Dąbrowa 45-49 207
Meksa Patrycja Łódź 45-49 245
Mermer Adam Legionowo 30-34 118
Michalak Marek Poznań 40-44 98
Michalczuk Krzysztof Warszawa 35-39 145
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 97
Miczuga Marcin Września 40-44 95
Mika Amelia Piaseczno 40-44 128
Mikołajczyk Elżbieta Orzechowo 40-44 303
Mikołajczyk Maciej Września 40-44 305
Mila Robert Kłodawa 50-54 -
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 222
Miller Michał Głowno 40-44 123
Milner Szymon Bydgoszcz 35-39 344
Młodzieniak Robert Kazimierz Biskupi 40-44 166
Modelski Rafal Swarzedz 35-39 229
Moździerz Mateusz Poznań 35-39 139
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 99
Mudza Pawel Pabianice 18-24 339
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 45-49 96
Narożnik Maciej Radom 30-34 295
Naskręt Dariusz Piaski 35-39 228
Nawrocki Marcin Bydgoszcz 35-39 101
Nogaj Jacek Lusowo 50-54 293
Nowak Mariusz Poznań 35-39 103
Nowak Roman Sieradz 35-39 79
Nowak Wojciech Konin 30-34 77
Nowakowski Jakub Legionowo 30-34 84
Nowakowski Waldemar Koło 40-44 -
Ocet Wiktor Warszawa 30-34 175
Ochmański Mariusz Zduńska Wola 45-49 41
Ogłoza Mateusz Łódź 25-29 -
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 301
Olender Paweł Warszawa 40-44 182
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 29
Opiłowski Paweł Modła 40-44 26
Oset Piotr Sieradz 55-59 226
Osiński Dawid Grzegorzew 25-29 334
Osmolik Jarek Ząbki 40-44 251
Ostrowski Grzegorz Łódź 45-49 181
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 376
Pajor Bartosz Wrocław 35-39 23
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 143
Pakulski Marcin Warszawa 35-39 306
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Panuś Marcin Łódź 40-44 -
Pastecki Robert Inowrocław 40-44 375
Paszkowski Piotrek Zamienie 35-39 144
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 130
Pawiński Maciej Łódź 35-39 210
Pawlak Michal Warszawa 30-34 204
Perciński Mateusz Siedlce 25-29 183
Piechota Mateusz Warszawa 35-39 86
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 129
Piesik Dawid Bydgoszcz 25-29 102
Pietyra Karolina Bilcza 40-44 -
Pihulak Arkadiusz Poznań 35-39 284
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 380
Pluciński Sławomir Ostrów Wielkopolski 40-44 159
Pluta Mariusz Bieruń 45-49 -
Płonka Arkadiusz Kalisz 55-59 56
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 135
Płuciennik Grzegorz Janikowo 45-49 192
Polak Wojciech Warszawa 45-49 362
Poprawa Marcin Ostrzeszów 40-44 216
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 205
Przyborowski Radosław Koło 45-49 335
Przybylski Jarosław Posada 40-44 256
Przybylski Łukasz Szadek 25-29 352
Ptak Marcin Łódź 35-39 370
Purczyńska Agnieszka Siekierki Wielkie 35-39 82
Purczyński Michał Siekierki Wielkie 35-39 83
Radziemski Michał Żychlin 35-39 214
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 -
Raszczyński Robert Bełchatów 35-39 146
Rivat Emmanuel Biale Blota 40-44 48
Rogacewicz Michał Warszawa 35-39 195
Rutkowski Adam Wielka Nieszawka 25-29 272
Ruzik Rafał Warszawa 40-44 194
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 43
Rytel Rafał Warszawa 35-39 73
Rzepka Tomasz Zgierz 40-44 92
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 122
Sanigórski Krzysztof Bydgoszcz 40-44 324
Sendera Piotr Bielsko-Biała 45-49 196
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 364
Siemiński Bartek Kamienica 35-39 221
Sikorski Piotr Łódź 30-34 345
Siódmiak Igor Szczecinek 18-24 309
Skorupska - Górska Joanna Siekierki Wielkie 45-49 66
Skrzypczak Marek Polkowice 40-44 311
Smolenski Michal Łódź 35-39 168
Sobczak Jakub Szamotuły 25-29 323
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 27
Stachowski Jarosław Wąbrzeżno 45-49 -
Stachowski Sebastian Warszawa - Polska 35-39 233
Stafiej Wojciech Bydgoszcz 45-49 242
Stanisławski Marcin Łódź 40-44 236
Starzyński Rafał Kleczew 25-29 112
Stasiak Mateusz Kalisz 35-39 270
Staszewski Maciej Józefosław 45-49 -
Staszkiewicz Łukasz Gniezno 35-39 208
Stawicki Paweł Babiak 30-34 -
Stefaniak Monika Poznań 40-44 240
Stratyński Filip Brójce 40-44 78
Stybaniewicz Krzysztof Ostrów Wielkopolski 40-44 154
Swędrowski Jacek Konin 40-44 285
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 25
Szczepański Krzysztof Poznań 30-34 152
Szczepański Piotr Poznań 50-54 283
Szczęsny Robert Kazimierz Biskupi 45-49 158
Szczuka Jakub Rawicz 18-24 160
Szczygieł Mateusz Łódź 40-44 24
Szewczyk Robert Jarocin 40-44 138
Szrama Dariusz Konin 18-24 62
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-44 294
Szych Marcin Inowrocław 35-39 38
Szymala Paweł Łódź 40-44 40
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 44
Szymczak Piotr Branno 40-44 172
Szymków Sławek Straszyn 45-49 260
Śliwa Bogumił Kalisz 30-34 238
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 250
Świderski Konrad Łódź 45-49 -
Świech Krystian Włocławek 35-39 369
Świstak Mateusz Piastów 30-34 117
Tokarski Przemysław Piotrków Trybunalski 40-44 280
Tomczuk Bartosz Kalisz 35-39 234
Tomeczek Justyna Kalisz 35-39 -
Trzeciak Piotr Sieradz 35-39 76
Tuzikiewicz Tomasz Pabianice 35-39 235
Urbaniak Mariusz Warszawa 40-44 186
Wagner Konrad Łódź 35-39 173
Walczak Marcin Sady K. Poznania 70-… -
Waliszewski Jakub Łódź 25-29 326
Wasiak Marcin Koło 45-49 308
Waszak Bartosz Kołaczkowo 35-39 197
Waszak Jacek Konin 35-39 220
Waszkiewicz Dariusz Inowrocław 40-44 53
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 318
Wawrzyniak Przemek Sieradz 35-39 155
Wąsala Sławomir Kępno 50-54 257
Wiatrowski Krzysztof Kazimierz Biskupi 50-54 169
Wiącek Karol Swarzędz 35-39 34
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 -
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 227
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 141
Winkler Marcin Konin 40-44 68
Wisniewski Andrzej Szałe 55-59 331
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 224
Witczak Maciej Kalisz 40-44 201
Witeczek Dariusz Rąbień AB 45-49 184
Witeczek Mariusz Łódź 18-24 215
Wojciechowski Mateusz Bydgoszcz 30-34 190
Wojciechowski Norbert Gniezno 35-39 136
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 69
Wojciechowski Wojciech Bydgoszcz 30-34 325
Wojnarowski Adam Branno 35-39 109
Wojtanowicz Marcin Zduńska Wola 40-44 125
Wojtysiak Bartłomiej Ostrów Wielkopolski 35-39 302
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 45-49 -
Woźniak Dariusz Ostrów Wielkopolski 45-49 343
Woźniak Mariusz Powiercie 40-44 218
Woźniak Patryk Ostrów Wielkopolski 25-29 357
Wójcik Piotr Warszawa 45-49 360
Wróblewski Wojciech Zgierz 40-44 317
Wrzeszcz Adrian Łódź 45-49 264
Wyrębski Robert Wrocław 30-34 329
Wysocki Krystian Warszawa 18-24 231
Wysocki Krzysztof Sompolno 35-39 322
Zagłoba Michał Władysławów 35-39 356
Zakrzewski Michał Łódź 40-44 100
Zakrzewski Robert Kamienica 45-49 189
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 -
Zawadzki Adrian Toruń 35-39 219
Zawiasa Dorota Łódź 35-39 281
Zawieja Bartosz Toruń 40-44 -
Zgorzelski Bartosz Gniezno 40-44 85
Zwolinski Szymon Zapolice 45-49 72
Żbikowska Katarzyna Łódź 35-39 271
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon