Garmin Iron Triathlon Stężyca 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baran Ewa (Szmajdziński Paweł, Krefft Michał) Gdańsk 30-39 348
Janecki Michał (Janecki Mariusz, Pińczyńska Magdalena) Stężyca 30-39 321
Pestka Tomasz (Leman Tomasz, Kozak Piotr) Juszkowo 40-49 349
Stachowicz Tomasz (Rowińska Magdalena, Skwierawski Radosław) Kościerzyna 30-39 350
Stasiak Krzysztof (Szczodrowski Łukasz, Mioducki Jakub) Sopot 40-49 270

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ajtel Jaroslaw Gdansk 40-49 292
Andrzejewska Dorota Gdańsk 30-39 376
Augustyniak Adam Łódź 30-39 412
Augustyniak Liliana Łódź 30-39 458
Bachewicz Krzysztof Elbląg 30-39 427
Baran Ewa (Szmajdziński Paweł, Krefft Michał) Gdańsk 30-39 348
Bartczak Magda Toruń 30-39 436
Bartel Anita Gdańsk Wrzeszcz 40-49 394
Bednarski Michał Łódź 40-49 463
Bereda Krzysztof Warszawa 40-49 390
Biełous Arek Gdańsk 40-49 353
Bięga Sylwia Elbląg 40-49 443
Biszewski Andrzej Gdynia 40-49 311
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 374
Brodowska Kamilla Gdynia 30-39 383
Brzeziński Maciej Sopot 30-39 388
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Buczma Dorota Gdynia 40-49 300
Ciechanowski Szymon Gdańsk 40-49 351
Cierzan Rafal Karsin 30-39 -
Cwalina Ryszard Gdynia 40-49 459
Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański 30-39 408
Czech Kamila Gdynia Karwiny 30-39 440
Czech Mariusz Gdynia 30-39 438
Czerwiec Michał Rumia 30-39 402
Deka Tomasz Sochaczew 30-39 449
Dembczyński Michał Gdańsk 20-29 278
Domańska Emilia Warszawa 30-39 -
Dorau Rafał Dziemiany 50-59 306
Duks Lukasz Elblag 30-39 -
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 437
Dusiński Krzysztof Reda 40-49 392
Dutkiewicz Sławomir Sopot 40-49 452
Dyguła Bartosz Pruszcz Gdański 30-39 304
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dziworski Kornel Gdynia 40-49 281
Fiedorow Mateusz Gdynia 30-39 414
Figiel Arkadiusz Kalisz 50-59 519
Figiel Marzena Kalisz 50-59 520
Folwarska Małgorzata Gdańsk 30-39 425
Gajewski Marcin Gdansk Wrzeszcz 30-39 343
Galewski Ariel Chojnice 30-39 380
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 327
Gazarkiewicz Antoni Gdańsk 60-… 391
Gierszewska-Kwapisz Anna Sopot 40-49 453
Gleszczyński Michał Gdańsk 30-39 332
Gonczar Stefan Warszawa 20-29 362
Gornowicz Kuba Gdańsk 40-49 336
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 283
Górski Jakub Gdynia 40-49 290
Grabiec Tomasz Warszawa 30-39 432
Grabowski Tomasz Warszawa 50-59 396
Gulkowska Ewa Warszawa 50-59 333
Gulkowski Władysław Stężyca 60-… 372
Gulkowski Wojciech Warszawa 50-59 335
Gurzęda Ryszard Ostrołęka 20-29 403
Isangadighi Kingsley Gdańsk 30-39 -
Jadczak Joanna Włocławek 40-49 288
Jakobschy Łukasz Gdańsk 40-49 510
Jakubowska Monika Gdańsk 50-59 409
Jakubowski Edward Swidwin 60-… -
Jakubowski Piotr Gdynia 40-49 358
Jakubowski Piotr Gdansk 40-49 -
Janecki Michał (Janecki Mariusz, Pińczyńska Magdalena) Stężyca 30-39 321
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-49 434
Jarosiewicz Gosia Gdańsk 40-49 282
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-49 464
Jereczek Anna Gdansk 20-29 515
Jeska Michał Warszawa 20-29 269
Jezierski Adam Łódź 40-49 373
Jeżowska Ewelina Warszawa 30-39 513
Jędrzejewska Anna Gdańsk 20-29 355
Kacmajor Tomasz Gdańsk 30-39 338
Kacperski Olaf Warszawa 40-49 357
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 -
Kaczmarek Patryk Kościerzyna 20-29 268
Kaczyński Daniel Zambrów 30-39 -
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 277
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-49 267
Kalukin Katarzyna Gdynia 40-49 356
Kałuziński Tomasz Malbork 40-49 284
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 517
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 317
Kąkol Mateusz Kościerzyna 30-39 326
Kątnik Leszek Gdańsk 60-… 309
Kiryluk Patrycja Gdynia 20-29 323
Klawitter Leszek Gdynia 40-49 433
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 413
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-39 397
Kołkowski Karol Gdynia 20-29 398
Kołodziejczyk Ewa Dobieszków 30-39 387
Konstanty-Polaczuk Katarzyna Gdańśk 40-49 324
Kopeć Konrad Gdynia 40-49 342
Korek Patrycjusz Gdynia 20-29 456
Korpalski Tomasz Kwidzyn 20-29 346
Kośla Paweł Żyrardów 30-39 454
Kowalczyk Janusz Kowale 50-59 312
Kowalewski Zbigniew Gdańsk 60-… 371
Kowalski Michał Kościerzyna 40-49 295
Krazińska Samanta Brodnica 20-29 344
Krefft Maria Parchowo 18-19 426
Kruszka Agata Warszawa 30-39 -
Krzemiński Jakub Gdańsk 20-29 315
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 265
Kuciaba Jacek Jagatowo 40-49 516
Kulesza Mariusz Gdańsk 40-49 -
Kułtoniak Robert Gdynia 40-49 -
Kuprasz Tomasz Gdańsk 30-39 287
Labuhn Marta Gdynia 20-29 314
Lemke Krzysztof Gdynia 40-49 293
Lemke Leszek Gdynia 40-49 411
Lewandowska Wiktoria Gdańsk 20-29 446
Lewinska Sylwia Banino 40-49 424
Lewińska Luiza Warszawa 30-39 359
Lis Marek Gdańsk 50-59 313
Lorek Kinga Elbląg 20-29 422
Lyczak-Czepukojc Anna Gdańsk 50-59 431
Łaski Marek Starogard Gdański 30-39 395
Ławecki Dariusz Rotmanka 50-59 303
Ławecki Jakub Rotmanka 20-29 305
Magnuski Michał Malbork 20-29 -
Majkowski Krzysztof Warszawa 40-49 341
Marcinkowska Izabela Gdańsk 40-49 368
Maroszek Karol Warszawa 30-39 325
Matraś Wojtek Olsztyn 20-29 -
Mazur Adam Wrocław 20-29 382
Michalak Tomasz Warszawa 20-29 345
Mikołajczak Mateusz Rumia 20-29 366
Motylski Stanislaw Gdynia 40-49 435
Mrzygłód Łukasz Gdynia 40-49 404
Nadratowski Kamil Gdańsk 30-39 400
Nadratowski Karol Gdański 20-29 451
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 518
Niewczas-Wieprzowska Katarzyna Warszawa 30-39 296
Nowicki Mateusz Bojano 40-49 420
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 291
Onoszko Wojciech Chmielno 30-39 299
Opara Zbigniew Warszawa 60-… 405
Opara-Kozysa Alicja Warszawa 30-39 406
Owczarek Paweł Pabianice 40-49 401
Ożgo Kaja Piaseczno 30-39 352
Pakura Piotr Gdańsk 40-49 457
Paracki Michał Pruszcz Gdański 30-39 294
Paszkiewicz Tomasz Gdańsk 60-… 340
Pawelec Piotr Gdańsk 30-39 272
Pawełkiewicz Mateusz Gdańsk 20-29 447
Peek Marcin Kościerzyna 30-39 -
Pekrul Wojciech Gdańsk 20-29 367
Pestka Tomasz (Leman Tomasz, Kozak Piotr) Juszkowo 40-49 349
Piernicka Małgorzata Gdańsk 30-39 298
Piernicki Jacek Gdańsk 40-49 297
Piotrowski Daniel Gdynia 20-29 334
Płotka Emilia Koszalin 30-39 273
Płotka Grzegorz Koszalin 30-39 354
Pogorzelski Sławomir Elbląg 40-49 410
Polaczuk Piotr Gdańsk 40-49 331
Polom-Verzhbitskaya Anna Gdansk 30-39 385
Popławski Jakub Tadeusz Gdańsk 30-39 378
Popławski Tadeusz Gdańsk 50-59 377
Prędota Krzysztof Warszawa 40-49 379
Procajło Sławomir Elbląg 30-39 347
Prucnal Michał Cracow, Lesser Poland District, Poland 30-39 419
Przybylski Łukasz Szadek 20-29 -
Radtke Rafał Bytów 40-49 -
Rost Grzegorz Gdańsk 30-39 445
Rost Zbyszek Gdańsk 30-39 439
Roś Sławek Nowa Wieś Wielka 30-39 428
Rother Marek Wrocław 50-59 429
Rother Marta Wrocław 50-59 430
Rozenkranz Leonard Gdańsk 50-59 289
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 399
Rusowicz Andrzej Gdańsk 60-… -
Selwa Kamil Elblag 18-19 423
Seroka Jerzy Gdańsk 40-49 328
Skrentna Ewelina Złotów 20-29 319
Skrentny Andrzej Złotów 50-59 318
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 337
Słupik Tomasz Warszawa 20-29 375
Stachowicz Tomasz (Rowińska Magdalena, Skwierawski Radosław) Kościerzyna 30-39 350
Stańczak Mariusz Warszawa 40-49 301
Stasiak Krzysztof (Szczodrowski Łukasz, Mioducki Jakub) Sopot 40-49 270
Stawowczyk Waldemar Osina 40-49 308
Stefański Wojciech Gniezno 20-29 381
Struk Maciej Wrocław 40-49 418
Stryjewski Łukasz Gdańsk 20-29 320
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… -
Stusio Damian Gdańsk 40-49 339
Suchecki Łukasz Tczew 30-39 442
Szapar Radosław Pogórze 40-49 386
Szot Dawid Sztum 20-29 514
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 389
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 286
Szwedowski Błażej Starogard Gdański 30-39 322
Szymków Sławek Straszyn 40-49 384
Ścibior Ryszard Warszawa 60-… 415
Ślesicki Rafał Gdańsk 30-39 307
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-39 455
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Taraszkiewicz Michał Gdynia 30-39 407
Taraszkiewicz Ola Gdynia 30-39 329
Tissouarine Samir Rumia 20-29 -
Tkaczyk Zenon Góra Kalwaria 60-… 511
Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne 40-49 444
Tołwiński Bogusław Elbląg 50-59 271
Tomaszewicz Damian Elbląg 20-29 441
Toporowski Mariusz Gdańsk 50-59 266
Tuszynska Katarzyna Żukowo 40-49 364
Twardowski Robert Józefosław 50-59 -
Uciechowski Sławomir Malbork 50-59 360
Ulański Maciej Sompolno 16-17 330
Waligóra Bożena Sopot 40-49 421
Werle Nelly Warszawa 20-29 285
Werochowski Maciej Kościerzyna 30-39 274
Weselak Paulina Gdańsk 20-29 363
Winczewski Maciej Marzęcino 18-19 460
Wisniewski Piotr Gdansk 40-49 416
Wiśniewska Sandra Iława 16-17 512
Wiza Artur Warszawa 40-49 370
Wiza Hugo Warszawa 16-17 369
Włódarczak Agata Bydgoszcz 20-29 450
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 462
Woźniak Tomasz Gdańsk 40-49 361
Wójcik Krzysztof Kielce 30-39 275
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 279
Wróblewski Paweł Sulęczyno 40-49 448
Zackiewicz Paulina Suwałki 20-29 417
Zdanowska Joanna Kobylniki 40-49 302
Zdunek Małgorzata Czersk 40-49 251
Zieliński Kamil Kielce 20-29 280
Zieliński Rafał Gdańsk 20-29 310
Zieliński Tomasz Gdańsk 30-39 365
Zięba Zbigniew Nadarzyn 50-59 -
Ziębiński Wojciech Gołubie 60-… 461
Ziniewicz Łukasz Malbork 40-49 316
Ziółkowski Julian Gdańsk 50-59 393
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 276
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon