Garmin Iron Triathlon Stężyca 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Baran Ewa (Paweł Szmajdziński, Michał Krefft) Gdańsk 30-39 695
Janecki Michał (Mariusz Janecki, Magdalena Pińczyńska) Stężyca 30-39 668
Pestka Tomasz (Michał Jezierski,Leman Tomasz) Juszkowo 40-49 696
Stachowicz Tomasz (Rowińska Magdalena, Skwierawski Radosław) Kościerzyna 30-39 697
Stasiak Krzysztof (Łukasz Szczodrowski, Piotr Sosnowski) Sopot 40-49 616

Lista główna

Name City Age group Start number
Ajtel Jaroslaw Gdansk 40-49 638
Baran Ewa (Paweł Szmajdziński, Michał Krefft) Gdańsk 30-39 695
Biełous Arek Gdańsk 40-49 700
Biszewski Andrzej Gdynia 40-49 658
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Buczma Dorota Gdynia 40-49 646
Ciechanowski Szymon Gdańsk 40-49 698
Cierzan Rafal Karsin 30-39 -
Dembczyński Michał Gdańsk 20-29 624
Domańska Emilia Warszawa 30-39 -
Dorau Rafał Dziemiany 50-59 652
Duks Lukasz Elblag 30-39 -
Dyguła Bartosz Pruszcz Gdański 30-39 650
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dziworski Kornel Gdynia 40-49 627
Gajewski Marcin Gdansk Wrzeszcz 30-39 690
Galewski Ariel Chojnice 30-39 -
Gleszczyński Michał Gdańsk 30-39 679
Gornowicz Kuba Gdańsk 40-49 683
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 629
Górski Jakub Gdynia 40-49 636
Gulkowska Ewa Warszawa 50-59 680
Gulkowski Wojciech Warszawa 50-59 682
Isangadighi Kingsley Gdańsk 30-39 -
Jadczak Joanna Włocławek 40-49 634
Janecki Michał (Mariusz Janecki, Magdalena Pińczyńska) Stężyca 30-39 668
Jarosiewicz Gosia Gdańsk 40-49 628
Jeska Michał Warszawa 20-29 615
Jędrzejewska Anna Gdańsk 20-29 702
Kacmajor Tomasz Gdańsk 30-39 685
Kacperski Olaf Warszawa 40-49 -
Kaczmarek Patryk Kościerzyna 20-29 614
Kaczyński Daniel Zambrów 30-39 -
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 623
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-49 613
Kałuziński Tomasz Malbork 40-49 630
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 664
Kąkol Mateusz Kościerzyna 60-… 673
Kątnik Leszek Gdańsk 60-… 655
Kiryluk Patrycja Gdynia 20-29 670
Konstanty-Polaczuk Katarzyna Gdańśk 40-49 671
Kopeć Konrad Gdynia 40-49 689
Korpalski Tomasz Kwidzyn 20-29 693
Kowalczyk Janusz Kowale 50-59 659
Kowalski Michał Kościerzyna 40-49 641
Krazińska Samanta Bobrowniki 20-29 691
Kruszka Agata Warszawa 30-39 -
Krzemiński Jakub Gdańsk 20-29 662
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 611
Kuciaba Jacek Jagatowo 40-49 -
Kukulski Karol Gdynia 20-29 656
Kuprasz Tomasz Gdańsk 30-39 633
Labuhn Marta Gdynia 20-29 661
Lemke Krzysztof Gdynia 40-49 639
Lis Marek Gdańsk 50-59 660
Ławecki Dariusz Rotmanka 50-59 649
Ławecki Jakub Rotmanka 20-29 651
Magnuski Michał Malbork 20-29 -
Majkowski Krzysztof Warszawa 40-49 688
Marcinkowska Izabela Gdańsk 40-49 -
Maroszek Karol Warszawa 30-39 672
Michalak Tomasz Warszawa 20-29 692
Mikołajczak Mateusz Rumia 20-29 -
Niewczas-Wieprzowska Katarzyna Warszawa 30-39 642
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 637
Onoszko Wojciech Chmielno 30-39 645
Ożgo Kaja Piaseczno 30-39 699
Paracki Michał Pruszcz Gdański 30-39 640
Paszkiewicz Tomasz Gdańsk 60-… 687
Pawelec Piotr Gdańsk 30-39 618
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 20-29 -
Pestka Tomasz (Michał Jezierski,Leman Tomasz) Juszkowo 40-49 696
Piernicka Małgorzata Gdańsk 30-39 644
Piernicki Jacek Gdańsk 40-49 643
Piotrowski Daniel Gdynia 20-29 681
Płotka Emilia Koszalin 30-39 619
Płotka Grzegorz Koszalin 30-39 701
Pogorzelski Sławomir Elbląg 40-49 -
Polaczuk Piotr Gdańsk 40-49 678
Procajło Sławomir Elbląg 30-39 694
Przybylska Danuta Golina 30-39 -
Radtke Rafał Bytów 40-49 -
Rozenkranz Leonard Gdańsk 50-59 635
Rusowicz Andrzej Gdańsk 60-… -
Seroka Jerzy Gdańsk 40-49 675
Skrentna Ewelina Złotów 20-29 666
Skrentny Andrzej Złotów 50-59 665
Skwierz Maciej Gdynia 30-39 674
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 684
Stachowicz Tomasz (Rowińska Magdalena, Skwierawski Radosław) Kościerzyna 30-39 697
Stańczak Mariusz Warszawa 40-49 647
Stasiak Krzysztof (Łukasz Szczodrowski, Piotr Sosnowski) Sopot 40-49 616
Stawowczyk Waldemar Osina 40-49 654
Stryjewski Łukasz Gdańsk 20-29 667
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… -
Stusio Damian Gdańsk 40-49 686
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 632
Szwedowski Błażej Starogard Gdański 30-39 669
Ślesicki Rafał Gdańsk 30-39 653
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Taraszkiewicz Ola Gdynia 30-39 676
Tołwiński Bogusław Elbląg 50-59 617
Toporowski Mariusz Gdańsk 50-59 612
Twardowski Robert Józefosław 50-59 -
Ulański Maciej Sompolno 16-17 677
Werle Nelly Warszawa 20-29 631
Werochowski Maciej Kościerzyna 30-39 620
Wójcik Krzysztof Kielce 30-39 621
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 625
Zdanowska Joanna Kobylniki 40-49 648
Zieliński Kamil Kielce 20-29 626
Zieliński Rafał Gdańsk 20-29 657
Zieliński Tomasz Gdańsk 30-39 -
Zięba Zbigniew Nadarzyn 50-59 -
Ziniewicz Łukasz Malbork 40-49 663
Ziółkowski Julian Gdańsk 50-59 -
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 622
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon