Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2019 - dystans sprinterski - results

2019-06-02 11:55 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 1 Szymanowski Przemysław SZYMANOWSKI Triathlon Team Starachowice ORGANICLIFE M24 1 1 00:09:59 (14)00:01:04 (6)00:28:15 (2)00:01:24 (6)00:15:31 (1) 00:56:13
2 5 Krawczyk Jacek UKS Tri-Team Rumia Trinergy M20 1 2 00:09:23 (2)00:01:02 (3)00:28:52 (11)00:01:16 (1)00:15:50 (2) 00:56:23 00:00:10
3 4 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice Marcinek Triathlon Team M24 2 3 00:09:51 (6)00:01:08 (11)00:28:20 (9)00:01:21 (4)00:16:00 (3) 00:56:40 00:00:27
4 10 Bruździak Maciej UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK M20 2 4 00:09:07 (1)00:01:00 (1)00:29:12 (12)00:01:18 (2)00:16:35 (5) 00:57:12 00:00:59
5 2 Szala Tomasz Profi Team skleprowerowy.pl M24 3 5 00:09:55 (11)00:01:07 (10)00:28:19 (7)00:01:24 (7)00:16:28 (4) 00:57:13 00:01:00
6 201 Wilk Adrian KS IRONMAN CS POLSKA M20 3 6 00:09:56 (13)00:01:06 (8)00:28:18 (6)00:01:19 (3)00:17:05 (7) 00:57:44 00:01:31
7 3 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 4 7 00:09:52 (9)00:01:13 (28)00:28:16 (3)00:01:29 (15)00:17:09 (8) 00:57:59 00:01:46
8 181 Juskowiak Jakub KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M18 1 8 00:09:52 (10)00:01:11 (19)00:28:20 (8)00:01:31 (22)00:17:16 (9) 00:58:10 00:01:57
9 197 Kopiczko Maksymilian ORKA Iława Polamp Giżycko M16 1 9 00:10:02 (16)00:01:04 (7)00:28:16 (4)00:01:28 (13)00:17:53 (12) 00:58:43 00:02:30
10 198 Wamka Mateusz SSP ORKA Iława M18 2 10 00:09:49 (4)00:01:18 (36)00:28:18 (5)00:01:29 (14)00:18:13 (18) 00:59:07 00:02:54
11 196 Bogusiewicz Jakub ORKA Iława M16 2 11 00:09:56 (12)00:01:10 (18)00:28:15 (1)00:01:28 (11)00:18:34 (24) 00:59:23 00:03:10
12 182 Cieślik Mateusz KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M20 5 12 00:09:47 (3)00:01:07 (9)00:28:26 (10)00:01:24 (8)00:18:50 (28) 00:59:34 00:03:21
13 6 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M20 6 13 00:10:20 (19)00:01:01 (2)00:30:32 (15)00:01:22 (5)00:17:38 (11) 01:00:53 00:04:40
14 23 Popławski Jan NeON Team M24 4 14 00:11:05 (40)00:01:13 (27)00:30:15 (14)00:01:27 (10)00:17:28 (10) 01:01:28 00:05:15
15 139 Mielke Dawid SportWise Tri Team Kraków U Jędrusia M16 3 15 00:10:36 (23)00:01:04 (5)00:30:13 (13)00:01:26 (9)00:18:41 (25) 01:02:00 00:05:47
16 604 Rogacz Grzegorz KT Żywiec M18 3 16 00:10:03 (17)00:01:02 (4)00:31:26 (24)00:01:32 (24)00:18:03 (15) 01:02:06 00:05:53
17 159 Przybyłkowicz Jan UKS G-8 Bielany Warszawa M16 4 17 00:09:51 (7)00:01:10 (17)00:31:27 (25)00:01:30 (20)00:18:11 (17) 01:02:09 00:05:56
18 7 Cześnik Maria Profi Team K24 1 1 00:10:40 (28)00:01:10 (16)00:31:19 (22)00:01:40 (36)00:18:04 (16) 01:02:53 00:06:40
19 175 Bogdanowicz Dominik DECATHLON TEAM Aptonia TRYathlon M24 5 18 00:11:01 (39)00:01:15 (29)00:32:11 (32)00:01:35 (27)00:16:51 (6) 01:02:53 00:06:40
20 8 Pytel Maria SZYMANOWSKI Triathlon Team ORGANICLIFE K24 2 2 00:10:46 (32)00:01:17 (35)00:31:06 (20)00:01:41 (40)00:18:16 (19) 01:03:06 00:06:53
21 210 Matusewicz Michał KS GVT M16 5 19 00:10:37 (25)00:01:16 (32)00:30:42 (16)00:01:30 (17)00:19:05 (32) 01:03:10 00:06:57
22 187 Słomiński Sebastian KS GVT M18 4 20 00:09:50 (5)00:01:26 (51)00:31:17 (21)00:02:01 (78)00:19:07 (33) 01:03:41 00:07:28
23 219 Klimas Paulina KS AZS-AWF Katowice GVT BMC K24 3 3 00:10:40 (27)00:01:10 (14)00:31:20 (23)00:01:29 (16)00:19:16 (34) 01:03:55 00:07:42
24 611 Kozaczkiewicz Marcel Triathlonowa Akademia Młodzieży Wrocław M16 6 21 00:10:41 (30)00:01:17 (33)00:30:44 (18)00:01:41 (41)00:19:34 (38) 01:03:57 00:07:44
25 121 Sikora Marta Triathlon YMCA Kraków K18 1 4 00:10:01 (15)00:01:12 (22)00:31:57 (30)00:01:40 (37)00:19:33 (37) 01:04:23 00:08:10
26 123 Liberadzki Michał UKS CITYZEN_/BE3 M24 6 22 00:10:36 (24)00:01:13 (24)00:30:50 (19)00:01:36 (31)00:20:09 (42) 01:04:24 00:08:11
27 178 Janicki Karol UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 7 23 00:11:05 (41)00:01:09 (12)00:32:11 (33)00:01:39 (34)00:18:30 (23) 01:04:34 00:08:21
28 113 Kwasniewski Mateusz M24 7 24 00:11:47 (47)00:01:15 (30)00:31:52 (28)00:01:53 (59)00:17:55 (13) 01:04:42 00:08:29
29 129 Ogrodnik Maciek Triwise/ Triathlon Club Wrocław M20 7 25 00:11:39 (45)00:01:11 (20)00:32:05 (31)00:01:28 (12)00:18:24 (22) 01:04:47 00:08:34
30 9 Śliwka Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M20 8 26 00:09:51 (8)00:01:09 (13)00:31:34 (26)00:01:36 (28)00:20:43 (55) 01:04:53 00:08:40
31 606 Zwadło Piotr KT Żywiec M16 8 27 00:10:20 (20)00:01:40 (73)00:32:30 (39)00:01:40 (38)00:19:26 (35) 01:05:36 00:09:23
32 90 Chyłkowski Filip TriWise M18 5 28 00:12:20 (57)00:01:11 (21)00:31:56 (29)00:01:32 (25)00:18:46 (26) 01:05:45 00:09:32
33 101 Wójcik Krzysztof Roadbike M24 8 29 00:12:29 (60)00:01:17 (34)00:31:44 (27)00:01:30 (19)00:18:56 (29) 01:05:56 00:09:43
34 613 Woźniak Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K18 2 5 00:11:41 (46)00:01:15 (31)00:33:28 (56)00:01:30 (18)00:18:18 (20) 01:06:12 00:09:59
35 199 Zielski Oliwier UKS G-8 Bielany Warszawa M18 6 30 00:10:38 (26)00:01:18 (39)00:32:33 (41)00:01:37 (32)00:20:27 (47) 01:06:33 00:10:20
36 64 Duplicki Kamil Warsaw Master Team M24 9 31 00:13:54 (72)00:01:26 (52)00:32:26 (37)00:01:31 (21)00:17:58 (14) 01:07:15 00:11:02
37 605 Gibalski Kajetan KT Żywiec M18 7 32 00:11:00 (38)00:01:13 (26)00:33:20 (51)00:01:40 (39)00:20:10 (43) 01:07:23 00:11:10
38 216 Wolski Wiktor KS Ironman Prodmar Szczecin CS Prodmar M16 9 33 00:10:32 (22)00:01:23 (48)00:32:26 (38)00:01:38 (33)00:21:39 (74) 01:07:38 00:11:25
39 194 Kaniewski Paweł MOCNO W PRAWO TEAM M24 10 34 00:15:32 (101)00:01:35 (65)00:30:42 (17)00:01:41 (42)00:18:19 (21) 01:07:49 00:11:36
40 137 Jaroszewski Jakub M18 8 35 00:10:50 (33)00:01:18 (38)00:33:30 (57)00:01:41 (45)00:20:39 (53) 01:07:58 00:11:45
41 189 Szymański Maciek WARSAW MASTERS TEAM M24 11 36 00:10:41 (31)00:01:29 (59)00:32:16 (35)00:01:53 (58)00:21:52 (77) 01:08:11 00:11:58
42 106 Ceberak Maciej Coach Ceberak M24 12 37 00:13:22 (66)00:01:36 (66)00:32:47 (44)00:01:41 (43)00:18:47 (27) 01:08:13 00:12:00
43 177 Wieczorek Miłosz UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 10 38 00:11:51 (48)00:01:29 (58)00:32:18 (36)00:01:46 (49)00:20:50 (58) 01:08:14 00:12:01
44 176 Zachwieja Agata GTT Diament Gniezno K18 3 6 00:12:00 (52)00:01:18 (37)00:33:28 (55)00:01:36 (30)00:19:58 (40) 01:08:20 00:12:07
45 195 Bohater Paulina SSP ORKA Iława K18 4 7 00:10:41 (29)00:01:13 (25)00:34:26 (72)00:01:35 (26)00:20:35 (52) 01:08:30 00:12:17
46 98 Stefankiewicz Jakub GVT BMC M24 13 39 00:13:12 (65)00:01:28 (57)00:33:09 (50)00:01:40 (35)00:19:02 (30) 01:08:31 00:12:18
47 146 Kluźniak Jacek KKL Kielce M24 14 40 00:12:29 (59)00:01:37 (69)00:33:04 (47)00:01:49 (54)00:19:47 (39) 01:08:46 00:12:33
48 602 Tyndzik Eleonora UKS G-8 Bielany K16 1 8 00:10:58 (36)00:01:19 (40)00:34:31 (76)00:01:42 (46)00:20:18 (45) 01:08:48 00:12:35
49 603 Ptaszyńska Weronika KT Żywiec K16 2 9 00:10:50 (34)00:01:21 (44)00:34:42 (78)00:01:46 (48)00:20:26 (46) 01:09:05 00:12:52
50 179 Pawlak Wojciech UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 11 41 00:11:08 (42)00:01:37 (68)00:34:28 (74)00:01:55 (64)00:20:11 (44) 01:09:19 00:13:06
51 136 Machoński Tymon Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" UKS Lusowo M16 12 42 00:11:59 (51)00:01:12 (23)00:34:03 (67)00:01:46 (50)00:20:41 (54) 01:09:41 00:13:28
52 206 Kwaśkiewicz Oliwia KS AZS-AWF Katowice K20 1 10 00:12:16 (56)00:01:21 (45)00:33:09 (48)00:01:59 (74)00:20:58 (62) 01:09:43 00:13:30
53 124 Wojdas Sławomir M24 15 43 00:11:19 (43)00:01:58 (85)00:32:13 (34)00:02:15 (119)00:22:03 (82) 01:09:48 00:13:35
54 161 Zieliński Mirosław TRI LEVEL M24 16 44 00:12:13 (55)00:01:21 (42)00:33:36 (60)00:01:57 (70)00:20:53 (60) 01:10:00 00:13:47
55 609 Kotas Paweł GREATMAN M24 17 45 00:13:44 (69)00:01:26 (53)00:33:48 (61)00:01:36 (29)00:19:31 (36) 01:10:05 00:13:52
56 202 Anyszkiewicz Jakub M16 13 46 00:13:03 (63)00:01:25 (50)00:32:45 (43)00:01:53 (61)00:21:07 (64) 01:10:13 00:14:00
57 183 Zych Natalia UKS 51 Lublin K18 5 11 00:10:51 (35)00:01:10 (15)00:34:20 (71)00:01:32 (23)00:22:57 (106) 01:10:50 00:14:37
58 138 Łączyński Cezary M24 18 47 00:15:06 (91)00:01:22 (46)00:32:33 (40)00:02:11 (105)00:20:27 (48) 01:11:39 00:15:26
59 135 Łuczka Adam Uczniowski Klub Sportowy "LUSOWO" M16 14 48 00:12:48 (62)00:01:28 (56)00:33:35 (59)00:02:01 (77)00:21:52 (76) 01:11:44 00:15:31
60 200 Kucharski Piotr PIMP TEAM M24 19 49 00:12:09 (53)00:01:39 (72)00:34:01 (64)00:01:57 (72)00:22:10 (86) 01:11:56 00:15:43
61 58 Lis Sebastian M24 20 50 00:12:26 (58)00:01:58 (87)00:32:49 (45)00:01:57 (68)00:22:56 (105) 01:12:06 00:15:53
62 184 Michaś Patryk M16 15 51 00:11:30 (44)00:04:06 (201)00:33:34 (58)00:02:28 (137)00:20:53 (59) 01:12:31 00:16:18
63 144 Sadowski Szymon Lider Grodzisk Maz. M18 9 52 00:13:06 (64)00:02:41 (132)00:33:23 (53)00:01:57 (71)00:21:26 (69) 01:12:33 00:16:20
64 157 Sokolowski Julian UKS Lusowo UKS Lusowo M16 16 53 00:14:17 (77)00:01:20 (41)00:33:24 (54)00:02:07 (95)00:21:51 (75) 01:12:59 00:16:46
65 207 Leszczewicz Waldek Kuźnia Triathlonu M24 21 54 00:13:34 (67)00:01:28 (55)00:32:49 (46)00:02:08 (97)00:23:03 (110) 01:13:02 00:16:49
66 78 Dobrzyński Konrad Kamil M24 22 55 00:14:59 (89)00:01:28 (54)00:33:20 (52)00:02:30 (141)00:20:47 (57) 01:13:04 00:16:51
67 77 Obuchowicz Natasza Profi Team K16 3 12 00:10:59 (37)00:01:34 (64)00:36:31 (96)00:01:58 (73)00:22:04 (84) 01:13:06 00:16:53
68 140 Kowalczyk Iga K24 4 13 00:14:16 (76)00:01:29 (60)00:34:18 (69)00:01:49 (52)00:20:45 (56) 00:01:00 01:13:37 00:17:24
69 109 Michalski Grzegorz M24 23 56 00:14:59 (88)00:02:11 (97)00:32:42 (42)00:02:17 (122)00:21:36 (73) 01:13:45 00:17:32
70 95 Marzec Łukasz Triathlon X-Team M24 24 57 00:16:12 (108)00:01:46 (75)00:34:20 (70)00:01:53 (62)00:20:07 (41) 01:14:18 00:18:05
71 88 Prędota Bartosz Trucht Tarchomin Team M16 17 58 00:14:50 (83)00:02:24 (111)00:35:08 (85)00:01:51 (56)00:20:34 (51) 01:14:47 00:18:34
72 204 Sieradzan Przemysław TS AKWEDUKT KIELCE M24 25 59 00:14:27 (79)00:01:39 (71)00:33:57 (63)00:02:06 (92)00:22:42 (97) 01:14:51 00:18:38
73 203 Sado Paweł M24 26 60 00:15:23 (99)00:02:19 (106)00:34:37 (77)00:02:05 (87)00:20:27 (49) 01:14:51 00:18:38
74 170 Lenart Konrad KOLARSKI.EU TEAM M24 27 61 00:15:20 (97)00:01:53 (79)00:33:56 (62)00:02:30 (140)00:21:20 (68) 01:14:59 00:18:46
75 33 Mostowski Artur Furious Wolves M24 28 62 00:15:13 (94)00:01:58 (84)00:34:02 (65)00:02:27 (135)00:21:28 (70) 01:15:08 00:18:55
76 173 Nowacka Dominika Kuźnia Triathlonu K24 5 14 00:11:58 (50)00:01:38 (70)00:38:15 (128)00:01:56 (67)00:21:34 (72) 01:15:21 00:19:08
77 105 Gawin Krzysztof Tri NEGU M24 29 63 00:14:53 (85)00:01:59 (89)00:34:57 (84)00:02:00 (76)00:21:33 (71) 01:15:22 00:19:09
78 601 Baj Joanna Triathlonowa Akademia Młodzieży K16 4 15 00:12:11 (54)00:01:21 (43)00:36:38 (100)00:01:41 (44)00:22:36 (94) 00:01:00 01:15:27 00:19:14
79 174 Węgrecki Paweł M24 30 64 00:18:43 (163)00:01:22 (47)00:34:43 (79)00:02:04 (84)00:19:03 (31) 01:15:55 00:19:42
80 154 Biernacki Adam M24 31 65 00:15:07 (92)00:02:01 (90)00:34:10 (68)00:02:15 (115)00:22:44 (100) 01:16:17 00:20:04
81 21 Mąka Wojciech TriWawa M24 32 66 00:14:57 (87)00:01:51 (78)00:33:09 (49)00:02:46 (157)00:23:59 (126) 01:16:42 00:20:29
82 168 Jarocka Wioleta TRI LEVEL K24 6 16 00:15:09 (93)00:01:54 (80)00:35:51 (90)00:01:46 (47)00:22:13 (88) 01:16:53 00:20:40
83 610 Świsterska Julia Triathlonowa Akademia Młodzieży Wrocław Julia Świsterska K16 5 17 00:11:58 (49)00:01:24 (49)00:38:35 (134)00:01:51 (55)00:23:11 (114) 01:16:59 00:20:46
84 48 Szumny Michał M24 33 67 00:17:23 (131)00:02:11 (96)00:34:27 (73)00:02:06 (91)00:20:56 (61) 01:17:03 00:20:50
85 192 Kąkolecka Klaudia Profi Team K16 6 18 00:10:13 (18)00:01:32 (63)00:39:04 (142)00:01:53 (60)00:24:43 (137) 01:17:25 00:21:12
86 608 Puczyłowski Patryk Kazik Team M24 34 68 00:13:57 (74)00:02:44 (133)00:37:06 (112)00:01:54 (63)00:22:26 (91) 01:18:07 00:21:54
87 150 Ojrzyńska Milena K24 7 19 00:13:58 (75)00:01:56 (81)00:38:13 (126)00:01:59 (75)00:22:02 (81) 01:18:08 00:21:55
88 160 Walczak Jan www.koloroweOko.pl M20 9 69 00:14:40 (81)00:03:36 (181)00:36:52 (108)00:02:12 (108)00:21:14 (65) 01:18:34 00:22:21
89 66 Suda Grzegorz M24 35 70 00:15:29 (100)00:01:58 (86)00:34:51 (82)00:02:17 (125)00:24:11 (131) 01:18:46 00:22:33
90 62 Cuszlag Jakub LK Klosters M24 36 71 00:16:55 (121)00:02:16 (104)00:34:46 (80)00:02:17 (124)00:23:21 (116) 01:19:35 00:23:22
91 148 Obłąkowski Stefan #trikomo M24 37 72 00:17:16 (129)00:01:57 (82)00:35:41 (88)00:02:03 (82)00:22:45 (101) 01:19:42 00:23:29
92 104 Niewiński Łukasz Trucht Tarchomin Team M24 38 73 00:17:24 (132)00:02:37 (126)00:36:36 (98)00:01:56 (66)00:21:14 (66) 01:19:47 00:23:34
93 73 Dąbrowska-Bień Justyna 1980 1980 K24 8 20 00:15:04 (90)00:01:59 (88)00:37:02 (110)00:02:05 (90)00:23:39 (123) 01:19:49 00:23:36
94 191 Wikalinski Jaroslaw LUFT TRI TEAM M24 39 74 00:18:30 (156)00:02:59 (151)00:34:03 (66)00:02:12 (109)00:22:12 (87) 01:19:56 00:23:43
95 99 Uździło Emil Wyczesani M24 40 75 00:18:06 (144)00:02:14 (101)00:34:29 (75)00:02:04 (86)00:23:08 (112) 01:20:01 00:23:48
96 46 Chrzanowski Łukasz Kuznia Triathlonu M24 41 76 00:16:32 (116)00:02:34 (125)00:34:51 (81)00:02:42 (153)00:24:00 (127) 01:20:39 00:24:26
97 612 Zagrzejewski Bartosz TRICLUB M24 42 77 00:14:37 (80)00:02:23 (109)00:36:48 (105)00:02:29 (138)00:24:31 (135) 01:20:48 00:24:35
98 85 Liman Krzysztof M24 43 78 00:16:18 (109)00:02:03 (92)00:37:55 (120)00:02:37 (149)00:22:04 (83) 01:20:57 00:24:44
99 165 De La Fuente Enrique No Name M24 44 79 00:13:57 (73)00:02:48 (143)00:37:03 (111)00:03:04 (187)00:24:12 (132) 01:21:04 00:24:51
100 147 Kibicki Konrad Bank Pocztowy M24 45 80 00:16:00 (107)00:01:40 (74)00:36:13 (93)00:02:10 (103)00:25:07 (145) 01:21:10 00:24:57
101 96 Stadnik Jakub Str5 M24 46 81 00:14:42 (82)00:03:09 (163)00:38:24 (129)00:02:05 (88)00:23:01 (107) 01:21:21 00:25:08
102 185 Brzozowska Małgorzata Kuźnia Triathlonu K24 9 21 00:15:51 (104)00:02:24 (110)00:38:51 (140)00:02:46 (156)00:21:58 (79) 01:21:50 00:25:37
103 167 Pawlak Piotr PKO Bank Polski M24 47 82 00:17:11 (128)00:02:24 (112)00:35:56 (92)00:02:15 (117)00:24:06 (130) 01:21:52 00:25:39
104 100 Uździło Przemysław Wyczesani M24 48 84 00:18:43 (162)00:02:08 (95)00:36:30 (95)00:01:49 (53)00:22:51 (104) 01:22:01 00:25:48
105 112 Świątek Krzysztof M18 10 83 00:17:33 (134)00:02:46 (138)00:37:30 (116)00:02:07 (94)00:22:05 (85) 01:22:01 00:25:48
106 122 Wencel Patryk Strefa Ruchu Książenice Strefa Ruchu Książenice M24 49 85 00:13:48 (70)00:03:38 (184)00:34:55 (83)00:02:52 (164)00:26:53 (170) 01:22:06 00:25:53
107 153 Rodaszyński Paweł M24 50 86 00:17:20 (130)00:03:55 (197)00:37:57 (121)00:01:52 (57)00:21:03 (63) 01:22:07 00:25:54
108 84 Prędota Krzysztof Trucht Tarchomin Team M24 51 87 00:20:52 (196)00:02:37 (128)00:35:56 (91)00:02:10 (102)00:20:33 (50) 01:22:08 00:25:55
109 86 Sudak Grzegorz M24 52 88 00:17:45 (137)00:01:37 (67)00:35:44 (89)00:01:55 (65)00:25:08 (146) 01:22:09 00:25:56
110 53 Bielski Marcin Marcin Bielski Marcin Bielski M24 53 89 00:18:39 (160)00:01:48 (76)00:36:54 (109)00:02:16 (121)00:23:03 (109) 01:22:40 00:26:27
111 133 Wieder Kamil tata-biega.pl M24 54 90 00:17:56 (142)00:03:08 (162)00:36:47 (104)00:02:26 (134)00:22:37 (95) 01:22:54 00:26:41
112 222 Sekita Łukasz M24 55 91 00:18:05 (143)00:02:37 (127)00:36:39 (101)00:02:57 (180)00:22:51 (103) 01:23:09 00:26:56
113 214 Zwierzchowski Maciej Kuźnia Triathlonu M24 56 92 00:15:21 (98)00:02:13 (99)00:38:02 (123)00:02:15 (116)00:25:23 (149) 01:23:14 00:27:01
114 169 Siergiejuk Michal Wlochowskie Bieguny 1977 M24 57 93 00:17:06 (125)00:02:04 (93)00:38:36 (136)00:03:11 (189)00:22:20 (90) 01:23:17 00:27:04
115 91 Perciński Łukasz M20 10 94 00:12:47 (61)00:02:30 (119)00:39:23 (149)00:02:11 (104)00:26:50 (169) 01:23:41 00:27:28
116 32 Komorowska Olga K24 10 22 00:14:54 (86)00:02:13 (98)00:41:03 (166)00:02:15 (118)00:23:38 (122) 01:24:03 00:27:50
117 131 Tomaszek Artur Luft Tri Team M24 58 95 00:17:42 (136)00:02:14 (100)00:36:43 (102)00:02:53 (168)00:25:00 (142) 01:24:32 00:28:19
118 19 Szkuta Monika Kuźnia Triathlonu K24 11 23 00:21:09 (198)00:02:06 (94)00:36:32 (97)00:02:18 (126)00:22:39 (96) 01:24:44 00:28:31
119 186 Trzciński Jakub M20 11 96 00:16:31 (115)00:02:28 (118)00:35:40 (87)00:02:40 (152)00:27:40 (175) 01:24:59 00:28:46
120 82 Mastalerz Tomasz M24 59 97 00:20:37 (191)00:02:02 (91)00:36:47 (103)00:02:57 (178)00:22:42 (98) 01:25:05 00:28:52
121 151 Sołtysiak Paweł MOYA Running Team M24 60 98 00:20:14 (184)00:02:53 (147)00:36:15 (94)00:02:05 (89)00:23:44 (125) 01:25:11 00:28:58
122 68 Kaliszek Marcin M24 61 99 00:17:48 (138)00:04:03 (200)00:36:49 (106)00:03:15 (193)00:23:23 (117) 01:25:18 00:29:05
123 120 Więckowski Michał MCPP M24 62 100 00:16:49 (118)00:02:31 (123)00:38:30 (132)00:02:35 (146)00:25:03 (143) 01:25:28 00:29:15
124 75 Cynkier Mieszko 1979 1979 M24 63 101 00:18:56 (167)00:02:58 (150)00:38:36 (135)00:02:17 (123)00:22:44 (99) 01:25:31 00:29:18
125 164 Horszczaruk Jacek Jożin z Bażin Jacek Horszczaruk M24 64 102 00:18:50 (165)00:02:32 (124)00:37:25 (115)00:02:52 (165)00:24:05 (128) 01:25:44 00:29:31
126 141 Janowiak Wojciech ŻYWCEM ZABIEGANI M24 65 103 00:20:16 (187)00:02:55 (148)00:39:08 (144)00:02:14 (113)00:21:19 (67) 01:25:52 00:29:39
127 22 Szot-Karpińska Katarzyna NeON Team K24 12 24 00:15:34 (102)00:02:40 (131)00:41:17 (169)00:02:20 (129)00:24:19 (133) 01:26:10 00:29:57
128 25 Błażejewski Karol M24 67 105 00:15:58 (106)00:01:57 (83)00:39:21 (146)00:02:03 (83)00:27:16 (172) 01:26:35 00:30:22
129 29 Jeżewski Krzysztof M24 66 104 00:20:25 (188)00:02:27 (116)00:37:40 (118)00:02:30 (142)00:23:33 (121) 01:26:35 00:30:22
130 49 Madej Pawel M24 68 106 00:16:34 (117)00:03:00 (153)00:35:11 (86)00:02:39 (151)00:29:36 (189) 01:27:00 00:30:47
131 56 Banaszczyk Arkadiusz #RUNMEN M24 69 107 00:18:42 (161)00:02:26 (114)00:36:50 (107)00:03:33 (203)00:25:33 (151) 01:27:04 00:30:51
132 87 Sucholewski Damian Kondycja M24 70 108 00:18:22 (152)00:02:40 (130)00:41:21 (170)00:02:51 (163)00:21:56 (78) 01:27:10 00:30:57
133 31 Bydliński Piotr DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki M24 71 109 00:18:33 (158)00:03:25 (171)00:37:31 (117)00:02:53 (169)00:24:53 (140) 01:27:15 00:31:02
134 59 Kondrat Krzysztof Neon Team M24 72 110 00:18:29 (155)00:03:28 (174)00:37:58 (122)00:02:36 (147)00:24:46 (139) 01:27:17 00:31:04
135 79 Papież Łukasz M24 73 111 00:16:30 (114)00:03:10 (164)00:40:26 (156)00:02:14 (114)00:25:09 (147) 01:27:29 00:31:16
136 607 Ziółkowski Konrad Kuźnia Triathlonu M24 74 112 00:17:00 (123)00:04:14 (206)00:39:31 (150)00:03:19 (195)00:23:42 (124) 01:27:46 00:31:33
137 83 Kuczyński Daniel Prężne Vacky M24 75 113 00:20:45 (193)00:02:50 (144)00:38:42 (138)00:02:29 (139)00:23:23 (119) 01:28:09 00:31:56
138 156 Jasinowicz Aleksandra K24 13 25 00:14:19 (78)00:02:47 (140)00:41:43 (174)00:02:12 (106)00:27:59 (180) 01:29:00 00:32:47
139 12 Podgórski Tomasz Progress Triathlon Team M24 76 114 00:18:11 (148)00:02:30 (122)00:39:22 (148)00:02:20 (130)00:26:48 (168) 01:29:11 00:32:58
140 54 Grodzicki Mirosław Jagoda Jagoda M24 77 115 00:18:07 (145)00:03:52 (194)00:41:10 (168)00:01:57 (69)00:24:24 (134) 01:29:30 00:33:17
141 127 Pyzel Agnieszka KS Pegaz K24 14 26 00:19:46 (176)00:02:26 (115)00:38:13 (127)00:04:03 (209)00:25:05 (144) 01:29:33 00:33:20
142 60 Stańczak Mariusz ES TRI PROJECT TEAM M24 78 116 00:19:20 (175)00:03:17 (167)00:37:52 (119)00:02:49 (159)00:26:34 (164) 01:29:52 00:33:39
143 190 Jabłonowski Andrzej Fundacja Ojcostwo Mistrzostwo M24 79 117 00:17:05 (124)00:02:44 (134)00:40:18 (155)00:03:25 (199)00:26:24 (160) 01:29:56 00:33:43
144 221 Zasada Jarosław M24 80 118 00:15:52 (105)00:03:20 (168)00:46:33 (198)00:02:07 (93)00:22:15 (89) 01:30:07 00:33:54
145 70 Bratowski Arek Kuźnia Triathlonu / Kaziki M24 81 119 00:18:20 (151)00:02:52 (146)00:42:47 (184)00:02:49 (161)00:23:23 (118) 01:30:11 00:33:58
146 126 Napieraj Rafał M24 82 120 00:18:48 (164)00:03:36 (182)00:38:12 (125)00:02:02 (79)00:27:34 (174) 01:30:12 00:33:59
147 30 Biernacki Tomasz M24 83 121 00:16:51 (119)00:03:04 (160)00:40:42 (160)00:03:14 (192)00:26:33 (163) 01:30:24 00:34:11
148 211 Gradus Hubert M24 84 122 00:18:18 (150)00:02:30 (121)00:39:15 (145)00:02:09 (99)00:28:13 (181) 01:30:25 00:34:12
149 149 Rogozinski Grzegorz arturkurek.pro M24 85 123 00:20:46 (194)00:02:48 (141)00:38:39 (137)00:02:25 (132)00:25:49 (154) 01:30:27 00:34:14
150 209 Wójcik Marek TRICLUB M24 86 124 00:16:21 (111)00:02:19 (107)00:38:25 (130)00:03:13 (191)00:30:34 (198) 01:30:52 00:34:39
151 162 Pawelec Piotr PIMP TEAM M24 87 125 00:16:26 (112)00:03:47 (189)00:38:31 (133)00:02:33 (144)00:29:37 (190) 01:30:54 00:34:41
152 166 Kołodziejczyk Tomasz M24 88 126 00:20:10 (181)00:02:30 (120)00:41:52 (175)00:03:23 (197)00:23:02 (108) 01:30:57 00:34:44
153 107 Lipkowski Jarosław M24 89 127 00:20:10 (182)00:03:26 (172)00:42:46 (183)00:02:09 (100)00:22:29 (92) 01:31:00 00:34:47
154 92 Palczewski Marcin m.inżynieria M24 90 128 00:21:19 (200)00:03:23 (170)00:40:27 (157)00:02:39 (150)00:23:15 (115) 01:31:03 00:34:50
155 193 Bielicki Adam M24 91 129 00:18:33 (157)00:04:30 (207)00:41:33 (173)00:03:50 (206)00:22:49 (102) 01:31:15 00:35:02
156 188 Frankowicz Jacek M24 92 130 00:22:55 (208)00:02:18 (105)00:37:17 (113)00:02:43 (155)00:26:06 (156) 01:31:19 00:35:06
157 115 Wadełek Robert M24 93 131 00:15:43 (103)00:02:48 (142)00:45:50 (193)00:02:15 (120)00:24:45 (138) 01:31:21 00:35:08
158 134 Sołtysiak Zofia Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" K16 7 27 00:13:49 (71)00:01:30 (61)00:45:41 (191)00:02:02 (80)00:28:20 (183) 01:31:22 00:35:09
159 218 Sadowski Piotr Webankieta.pl M24 94 132 00:16:58 (122)00:02:39 (129)00:39:05 (143)00:02:56 (176)00:29:47 (191) 01:31:25 00:35:12
160 213 Łącka Marta Kuźnia Triathlonu K24 15 28 00:17:11 (127)00:02:21 (108)00:42:39 (182)00:02:52 (166)00:26:27 (161) 01:31:30 00:35:17
161 34 Suchojad Damian Naprzód Młociny M24 95 133 00:17:31 (133)00:03:47 (188)00:41:01 (165)00:02:31 (143)00:26:40 (166) 01:31:30 00:35:17
162 35 Mankiewicz Mariusz M24 96 134 00:19:10 (172)00:04:46 (209)00:40:42 (159)00:04:36 (211)00:22:31 (93) 01:31:45 00:35:32
163 108 Zaliwski Grzegorz Kuznia Triathlonu M24 97 135 00:18:25 (154)00:03:36 (180)00:41:05 (167)00:02:12 (110)00:26:34 (165) 01:31:52 00:35:39
164 93 Bartoszewicz Piotr Kondycja Piaseczno M24 98 136 00:24:45 (213)00:03:03 (157)00:39:34 (151)00:02:34 (145)00:22:01 (80) 01:31:57 00:35:44
165 81 Strusińska Katarzyna Mińska Grupa Rowerowa K24 16 29 00:22:11 (205)00:02:14 (102)00:38:45 (139)00:02:42 (154)00:26:07 (157) 01:31:59 00:35:46
166 97 Marajda Rafał M24 99 137 00:18:37 (159)00:02:44 (135)00:40:43 (162)00:03:01 (185)00:27:01 (171) 01:32:06 00:35:53
167 16 Wróblewski Artur M24 100 138 00:19:09 (171)00:03:04 (161)00:39:41 (152)00:03:38 (204)00:26:44 (167) 01:32:16 00:36:03
168 103 Chojnowski Andrzej Biegam Na Tarchominie M24 101 139 00:16:21 (110)00:04:08 (204)00:39:00 (141)00:02:27 (136)00:30:25 (194) 01:32:21 00:36:08
169 27 Nartowski Jan MORT! M24 102 140 00:22:46 (207)00:03:21 (169)00:40:42 (161)00:02:49 (160)00:23:05 (111) 01:32:43 00:36:30
170 223 Zakrzewski Tomasz M24 103 141 00:19:13 (173)00:03:30 (176)00:43:16 (185)00:02:59 (182)00:24:05 (129) 01:33:03 00:36:50
171 44 Piotrowski Michał Pan Pan M24 104 142 00:20:15 (186)00:03:37 (183)00:42:10 (179)00:02:08 (96)00:25:15 (148) 01:33:25 00:37:12
172 117 Hewelke Filip TRIWAWA Wielki Gugu M24 105 143 00:15:19 (96)00:03:03 (156)00:49:07 (208)00:02:55 (174)00:23:09 (113) 01:33:33 00:37:20
173 65 Sterna Lukasz M24 106 144 00:18:11 (147)00:03:46 (186)00:38:29 (131)00:02:55 (175)00:30:24 (193) 01:33:45 00:37:32
174 128 Sałaj Mariusz M24 107 145 00:18:24 (153)00:03:04 (158)00:42:25 (181)00:03:19 (194)00:26:33 (162) 01:33:45 00:37:32
175 130 Gujski Marcin TriPaka M24 108 146 00:22:11 (204)00:03:27 (173)00:37:23 (114)00:02:52 (167)00:27:53 (178) 01:33:46 00:37:33
176 132 Fitzgerald Liam M24 109 147 00:22:23 (206)00:02:25 (113)00:41:25 (171)00:02:08 (98)00:25:38 (152) 01:33:59 00:37:46
177 158 Czarnecki Rafał M24 110 148 00:16:52 (120)00:02:44 (136)00:43:31 (187)00:02:57 (179)00:28:13 (182) 01:34:17 00:38:04
178 205 Spychała Michał M24 111 149 00:20:05 (178)00:03:03 (155)00:40:51 (163)00:02:55 (173)00:27:58 (179) 01:34:52 00:38:39
179 94 Wiktorski Błażej M24 112 150 00:23:28 (209)00:02:57 (149)00:41:52 (176)00:02:20 (128)00:24:41 (136) 01:35:18 00:39:05
180 208 Bogusiewicz Katarzyna TRICLUB K24 17 30 00:20:47 (195)00:02:46 (137)00:44:47 (190)00:02:20 (131)00:24:58 (141) 01:35:38 00:39:25
181 125 Szpot Kamil Strefa Ruchu Książenice Strefa Ruchu Książenice M24 113 151 00:20:37 (192)00:04:06 (202)00:39:22 (147)00:02:56 (177)00:28:47 (185) 01:35:48 00:39:35
182 18 Baka Przemysław GTS TRADYCJA M20 12 152 00:20:07 (179)00:05:09 (213)00:42:00 (178)00:02:54 (170)00:25:59 (155) 01:36:09 00:39:56
183 13 Dziubek Maciej M24 114 153 00:19:15 (174)00:03:46 (187)00:43:52 (188)00:03:12 (190)00:26:09 (158) 01:36:14 00:40:01
184 45 Bartyzel Maja K24 18 31 00:18:09 (146)00:02:27 (117)00:42:00 (177)00:02:51 (162)00:30:52 (199) 01:36:19 00:40:06
185 119 Kosiarek Damian Strefa Ruchu Książenice M24 115 154 00:19:06 (170)00:02:59 (152)00:46:18 (196)00:01:48 (51)00:26:13 (159) 01:36:24 00:40:11
186 67 Kurdej Justyna Orki z Majorki/DOA K24 19 32 00:19:49 (177)00:02:52 (145)00:47:23 (200)00:02:10 (101)00:25:24 (150) 01:37:38 00:41:25
187 11 Królak Kacper TRI4fun Team Piaseczno M24 116 155 00:21:17 (199)00:02:15 (103)00:44:40 (189)00:02:48 (158)00:27:26 (173) 01:38:26 00:42:13
188 72 Rogala Grzegorz Kuźnia Triathlonu M24 117 156 00:20:27 (189)00:03:11 (165)00:41:28 (172)00:03:02 (186)00:30:26 (195) 01:38:34 00:42:21
189 74 Dudziński Paweł M24 118 157 00:20:13 (183)00:03:32 (179)00:40:09 (154)00:03:27 (200)00:31:16 (201) 01:38:37 00:42:24
190 47 Oszczypała Mateusz M24 119 158 00:18:55 (166)00:03:55 (196)00:43:16 (186)00:02:18 (127)00:30:30 (197) 01:38:54 00:42:41
191 143 Kossowski Kacper M24 120 159 00:17:52 (139)00:04:00 (198)00:46:12 (195)00:02:58 (181)00:28:23 (184) 01:39:25 00:43:12
192 71 Metkowski Mateusz M24 121 160 00:14:51 (84)00:03:46 (185)00:40:58 (164)00:03:32 (202)00:36:27 (209) 01:39:34 00:43:21
193 116 Rzepnicka Renata K24 20 33 00:17:54 (141)00:03:31 (177)00:47:37 (201)00:02:12 (107)00:28:48 (186) 01:40:02 00:43:49
194 41 Mendyk Marcin M24 122 161 00:24:25 (212)00:02:47 (139)00:47:49 (202)00:02:02 (81)00:23:28 (120) 01:40:31 00:44:18
195 76 Jurczyszyn Łukasz M24 123 162 00:17:07 (126)00:04:10 (205)00:48:00 (203)00:02:04 (85)00:29:13 (188) 01:40:34 00:44:21
196 39 Jakubowski Marcin M24 124 163 00:16:29 (113)00:04:50 (210)00:48:01 (204)00:02:13 (112)00:29:04 (187) 01:40:37 00:44:24
197 163 Gebel Tomasz M24 125 164 00:22:08 (203)00:05:02 (211)00:40:28 (158)00:03:19 (196)00:30:16 (192) 01:41:13 00:45:00
198 36 Cieślik Anna K24 21 34 00:26:35 (214)00:03:55 (195)00:42:17 (180)00:03:30 (201)00:25:40 (153) 01:41:57 00:45:44
199 55 Winch Stanisław M24 126 165 00:17:41 (135)00:04:41 (208)00:49:05 (207)00:03:24 (198)00:27:41 (176) 01:42:32 00:46:19
200 57 Sowińska Dominika Lider Grodzisk Maz. K16 8 35 00:17:53 (140)00:04:08 (203)00:48:04 (205)00:02:13 (111)00:30:28 (196) 01:42:46 00:46:33
201 15 Pacocha Przemysław M24 127 166 00:27:50 (215)00:03:01 (154)00:38:04 (124)00:03:00 (183)00:30:55 (200) 01:42:50 00:46:37
202 69 Łuniewska Izabela Orki z Majorki/DOA K24 22 36 00:19:03 (169)00:03:29 (175)00:49:56 (210)00:02:54 (171)00:27:44 (177) 01:43:06 00:46:53
203 28 Lencse-Mucha Judit Grafit TEAM K24 23 37 00:19:02 (168)00:03:48 (191)00:46:29 (197)00:03:44 (205)00:31:36 (202) 01:44:39 00:48:26
204 52 Fogiel Piotr KW WARSZAWA M24 128 167 00:23:46 (211)00:05:06 (212)00:39:53 (153)00:04:36 (210)00:31:54 (203) 01:45:15 00:49:02
205 212 Świerżewska Ewa SportowaRodzina.pl K24 24 38 00:18:13 (149)00:03:11 (166)00:48:42 (206)00:03:52 (207)00:32:13 (205) 01:46:11 00:49:58
206 37 Kozłowska-Kawycz Karolina Kuźnia Triathlonu K24 25 39 00:20:14 (185)00:03:48 (190)00:46:39 (199)00:03:59 (208)00:32:48 (206) 01:47:28 00:51:15
207 142 Baran Mateusz M20 13 168 00:23:40 (210)00:05:53 (214)00:45:42 (192)00:03:00 (184)00:31:57 (204) 01:50:12 00:53:59
208 17 Kołodziejski Krzysztof M24 129 169 00:20:33 (190)00:04:03 (199)00:49:18 (209)00:02:55 (172)00:35:22 (207) 01:52:11 00:55:58
209 42 Treichel Lech M24 130 170 00:21:03 (197)00:03:49 (193)00:52:25 (211)00:02:36 (148)00:35:56 (208) 01:55:49 00:59:36
210 152 Dusiński Mateusz M24 00:15:18 (95)00:03:31 (178)00:36:37 (99)00:03:04 (188) DNF
211 61 Neumann Kamila K24 00:21:32 (201)00:03:04 (159)00:45:51 (194)00:02:25 (133) DNF
212 224 Dzik Szymon ORKA Iława M18 00:10:25 (21)00:01:32 (62) DNF
213 180 Radecki Jakub KS UAM Triathlon Poznań M16 00:13:40 (68)00:01:50 (77) DNF
214 40 Kosieradzki Tomasz Go2Tri Szczecin M24 00:20:07 (180)00:03:48 (192) DNF
215 171 Pożarlik Marta K24 00:22:01 (202) DNF
216 14 Zawadzki Damian Kiciusie Siepacze M24 DNS
217 20 Skrzecz Radosław M24 DNS
218 24 Maciejewski Jan M20 DNS
219 26 Włosek Marta Kuźnia Triathlonu K24 DNS
220 38 Frenkel Marek M24 DNS
221 43 Bukowski Bartłomiej M24 DNS
222 50 Woźniak Adam M24 DNS
223 51 Bartos Michał M24 DNS
224 63 Wilk Dawid M24 DNS
225 80 Ptasznik Karol M24 DNS
226 89 Ostrowski Krzysztof M24 DNS
227 102 Reszke Sławomir Muchomorek Sport M24 DNS
228 110 Golmento Michał M24 DNS
229 111 Zawadzki Artur TRI ALON 42 M24 DNS
230 114 Kuniszewicz Patryk M24 DNS
231 118 Kieś Damian auto serwis kescar M24 DNS
232 145 Knobloch Katarzyna K24 DNS
233 172 Borkowski Dominik M24 DNS
234 217 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M24 DNS
235 220 Sukacz Dawid Luft TriTeam M24 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon