Duathlon Piaseczno 2019 - dystans standard Pokaż

Lista startowa Duathlon - Duathlon 10-40-5

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antczak Ewa (Sebastian Michalak) Gorzów Wlkp. 30-39 56
Kugiel Monika (Katarzyna Dobaj) Warszawa 30-39 55
Sikorski Michał (Marcin Świerczyński) Warszawa 30-39 57

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abram Przemysław Nowa Iwiczna 40-49 -
Adamowicz Konrad Piaseczno 40-49 35
Antczak Ewa (Sebastian Michalak) Gorzów Wlkp. 30-39 56
Balś Andrzej Warszawa 60-… -
Bandoch Marta Nowa Wola 30-39 59
Binkowicz Sebastian Lubla 30-39 41
Biskupski Kamil Warszawa 40-49 -
Buczek Krzysztof Warszawa (Wola) 30-39 30
Chaber Paweł Warszawa 30-39 32
Chabierski Marcin Kalisz 40-49 44
Chrzanowski Łukasz Warszawa 30-39 33
Cybulski Filip Warszawa 18-29 26
Czapczyńska Anna Mysłowice 30-39 54
Dobaj - Zerek Magdalena Warszawa 40-49 -
Galiński Tomasz Piaseczno 50-59 43
Grzymkowski Adam Marki 40-49 50
Kacperski Olaf Warszawa 40-49 -
Kleszczyńska Joanna Warszawa 40-49 51
Kochaniec-Matuszak Karolina Lublin 30-39 38
Kochmański Tomasz Warszawa 40-49 22
Kozłowski Rafał Łódź 40-49 28
Kseniak Szymon Warszawa 40-49 53
Kugiel Monika (Katarzyna Dobaj) Warszawa 30-39 55
Kur Grzegorz Radzymin 30-39 42
Lewandowski Tomasz Jeziórko 50-59 49
Matusiak Mateusz Zgierz 30-39 -
Michnowski Sebastian Warszawa 40-49 27
Modras Agnieszka Warszawa 40-49 25
Mucha Robert Zalesie Górne 40-49 31
Paduszyński Piotr Warszawa 40-49 24
Paulinek Robert Jonkowo 40-49 45
Piwonski Adam Góra Kalwaria 30-39 -
Poziomecki Artur Piaseczno 30-39 -
Prokopiuk Robert Morawica 40-49 -
Rogóż Radosław Łoziska 40-49 -
Rupik Piotr Stara Iwiczna 40-49 39
Rusin Bartosz Jabłonna 40-49 46
Rybak Wojciech Warszawa (Bemowo) 30-39 -
Sachmata Robert Piaseczno 50-59 34
Sikorski Michał (Marcin Świerczyński) Warszawa 30-39 57
Skrzecz Radosław Warszawa 18-29 23
Skrzyp Marek Jasienica 30-39 -
Skwirut Michał Warszawa 40-49 -
Sławińska Ewa Warszawa 18-29 29
Słomka Mateusz Tomaszów Mazowiecki 30-39 21
Sobczak Bogusław Nowa Iwiczna 40-49 58
Stodulny Rafał Zgierz 30-39 -
Tomasik Marcin Warszawa 30-39 -
Umowski Rafał Żyrardów 30-39 52
Urbański Klaudiusz Otwock 40-49 -
Wierzynska Agnieszka Warszawa 40-49 -
Wojciechowski Sebastian Trzebnica 40-49 48
Zagański Cezary Piaseczno 40-49 37
Zatorski Robert Warszawa 40-49 36
Żołnierowicz Joanna Ząbki 30-39 47
Żukowski Krzysztof Warszawa 40-49 40
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon