Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski w Triathlonie Juniorów Młodszych Sztafet MIX Rawa Mazowiecka 2021 - dystans 4 x 0,25-6-1,7 Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon 4 x 0,25-6-1,7

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Dańkowska Natalia (1. Dańkowska Natalia. 2. Chachulski Antoni. 3. Górska Amelia. 4. Poparda Wojciech.) Wrocław - 529 Litwin Triathlon Elite
Dąbrowska Dagna (1. Foltyniewicz Hanna. 2. Janaszkiewicz Szymon. 3. Dąbrowska Dagna. 4. Kowalczyk Paweł.) Casekowerstr. - 521 Delf Gryfino
Glapa Filip (1. Janicka Paula, 2. Glapa Filip, 3. Ferchmin Aleksandra, 4. Gajda Jakub) Poznań - 531 KU AZS UAM Poznań
Hojnor Helena (1. Helena Hojnor, 2. Michał Sawicki, 3. Natalia Mleczek, 4. Wojciech Poparda) Święta Katarzyna - 528 Litwin Triathlon Elite
Jankowska Maria (1. Jankowska Maria, 2. Góranowski Wojciech, 3. Górska Wiktoria, 4. Kozłowski Artur) Poznań - 535 KU AZS UAM Poznań
Kos Wiktoria (1. Kos Wiktoria. 2. Mazurkiewicz Tymon. 3. Staszczyk Maja. 4. Misztal Krzysztof.) Kielce - 530 TS Akwedukt Kielce
Lechowska Magdalena (1. Lechowska Magdalena. 2. Kołodyński Dawid. 3. Mleczek Natalia. 4. Kierul Jakub.) Wysoka - 527 Litwin Triathlon Elite
Mikołajczak Malwina (1. Mikołajczak Malwina, 2. Leśny Franciszek, 3. Tomaszewska Klaudia, 4. Majorczyk Bartosz) Poznań - 533 KU AZS UAM Poznań
Momot Ewelina (1. Momot Ewelina, 2. Szymczak Adam 3. Purol Julia 4. Otenburger Jeremiasz) Gniezno - 525 GST TriEagle TEAM
Sobolewska Magdalena (1. Sobolewska Magdalena. 2. Wąsowicz Kajetan. 3. Madej Zuzanna. 4. Marciniak Adam.) Śląskie - 526 KT Żywiec
Wąsik Maja (1. Wąsik Maja. 2. Ziółko Wiktor. 3. Tuteja Zuzanna. 4. Ptaszyński Stanisław.) Kraków - 532 KLUB SPORTOWY SPORTWISE KRAKÓW
Wielgus Nadia (1. Wielgus Nadia, 2. Porębski Bartosz, 3. Filut Zuzanna, 4. Bernat Oskar) Koło - 534 MLUKS Triathlon Koło

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Dańkowska Natalia (1. Dańkowska Natalia. 2. Chachulski Antoni. 3. Górska Amelia. 4. Poparda Wojciech.) Wrocław - 529 Litwin Triathlon Elite
Dąbrowska Dagna (1. Foltyniewicz Hanna. 2. Janaszkiewicz Szymon. 3. Dąbrowska Dagna. 4. Kowalczyk Paweł.) Casekowerstr. - 521 Delf Gryfino
Foltyniewicz Hanna Szczecibek - 523 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
Glapa Filip (1. Janicka Paula, 2. Glapa Filip, 3. Ferchmin Aleksandra, 4. Gajda Jakub) Poznań - 531 KU AZS UAM Poznań
Hojnor Helena (1. Helena Hojnor, 2. Michał Sawicki, 3. Natalia Mleczek, 4. Wojciech Poparda) Święta Katarzyna - 528 Litwin Triathlon Elite
Jankowska Maria (1. Jankowska Maria, 2. Góranowski Wojciech, 3. Górska Wiktoria, 4. Kozłowski Artur) Poznań - 535 KU AZS UAM Poznań
Kos Wiktoria (1. Kos Wiktoria. 2. Mazurkiewicz Tymon. 3. Staszczyk Maja. 4. Misztal Krzysztof.) Kielce - 530 TS Akwedukt Kielce
Lechowska Magdalena (1. Lechowska Magdalena. 2. Kołodyński Dawid. 3. Mleczek Natalia. 4. Kierul Jakub.) Wysoka - 527 Litwin Triathlon Elite
Mikołajczak Malwina (1. Mikołajczak Malwina, 2. Leśny Franciszek, 3. Tomaszewska Klaudia, 4. Majorczyk Bartosz) Poznań - 533 KU AZS UAM Poznań
Momot Ewelina (1. Momot Ewelina, 2. Szymczak Adam 3. Purol Julia 4. Otenburger Jeremiasz) Gniezno - 525 GST TriEagle TEAM
Mroz Dominik Szczecin - 524 STOWARZYSZENIE SPORTOWE KC CKS -ORKA SZCZECIN
Sobolewska Magdalena (1. Sobolewska Magdalena. 2. Wąsowicz Kajetan. 3. Madej Zuzanna. 4. Marciniak Adam.) Śląskie - 526 KT Żywiec
Wąsik Maja (1. Wąsik Maja. 2. Ziółko Wiktor. 3. Tuteja Zuzanna. 4. Ptaszyński Stanisław.) Kraków - 532 KLUB SPORTOWY SPORTWISE KRAKÓW
Wielgus Nadia (1. Wielgus Nadia, 2. Porębski Bartosz, 3. Filut Zuzanna, 4. Bernat Oskar) Koło - 534 MLUKS Triathlon Koło
Wołuń Wiktor Puszczykowo - 522 KS Posnania
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon