Garmin Iron Triathlon Radków 2015 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Jakub Radzymin 35-39 109
Adamczyk Robert Błonie 40-44 232
Andrzejewski Michał Bielawa 30-34 176
Angrot Romuald Radom 35-39 332
Antoniak Krzysztof Warszawa 30-34 209
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 -
Bachman Marcin Warszawa 40-44 321
Baj Jarosław Marcinkowice 30-34 378
Banacki Sławomir Warszawa 40-44 263
Banaś Tomasz Bielany Wrocławskie 40-44 -
Bar Marcin Warszawa 30-34 326
Baran Katarzyna Namysłów 35-39 85
Baran Roman Namysłów 35-39 121
Bąk Aleksander Ośno Lubuskie 40-44 111
Bedła Grzegorz Miedżno 45-49 278
Bera Emilian Jawor 30-34 87
Bernasconi Stefano Warszawa 35-39 325
Biegaj Marcin Ośno Lubuskie 35-39 390
Biernacki Łukasz Ośno Lubuskie 45-49 112
Biernat Piotr Ścinawka Średnia 35-39 214
Bilińska Katarzyna Banino 35-39 301
Bily Konrad Wrocław 25-29 48
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 50-54 84
Bobula Mariusz Liszki 40-44 375
Bocheński Maciej Poznań 35-39 146
Bogucki Krzysztof Warszawa 35-39 165
Boniakowski Marcin Jerzmanowice 30-34 -
Boroń Paweł Zielona Gora 35-39 389
Borowiak Mariusz Jary 35-39 38
Borowiec Robert Wrocław 40-44 97
Borzyńska Marta Warszawa 30-34 369
Briggs Sean Lipków 45-49 90
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 140
Broekere Tomasz Zabrze 25-29 139
Bródka Paweł Radom 40-44 -
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 148
Brzozowski Wiktor Mrzeżyno 18-24 289
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 25-29 70
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 264
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 30
Budzisz Piotr Krupski Młyn 50-54 -
Bugaj Grzegorz Katowice 40-44 270
Bugzel Marcin Gostyń 35-39 -
Bulski Marcin Łódź 25-29 224
Bulski Marcin Warszawa 30-34 -
Chabasiński Rafał Gryfino 35-39 181
Chmiel Lukasz Kielczow 30-34 218
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 188
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 42
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 177
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 56
Chryczyk Jakub Kraków 30-34 381
Chrząścik Anna Krzeszowice 35-39 -
Chylak Kamil Warszawa 35-39 51
Cnota Janusz Gdynia 60-64 117
Czajkowski Konrad Wroclaw 25-29 233
Czasak Tomek Stefanowo 40-44 -
Czechowska-Madej Katarzyna Iwanowice 30-34 380
Czeka Robert Mysłowice 18-24 299
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 203
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 277
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 19
Danków Krzysztof Opole 35-39 246
Dawiec Alfred Zielonki 40-44 137
Derek Maciej Polkowice 18-24 59
Derwiszyński Artur Łomianki 40-44 -
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 58
Dezakowski Paweł Gliwice 40-44 -
Dębski Daniel Wałbrzych 45-49 75
Dębski Paweł Toruń 30-34 347
Długosz Dominik Trzebnica 40-44 334
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 16
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 30-34 147
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 -
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 4
Dorawa Ariel Lębork 30-34 -
Duda Marek Wrocław 40-44 254
Duława Robert Głuszyca 30-34 -
Dunaj Paweł Radków 30-34 110
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 62
Dymek Michał Polkowice 30-34 330
Dzięcielewski Tomasz Środa Wielkopolska 25-29 43
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 195
Falęcki Rafał Gdynia 35-39 114
Fiks Grzegorz Pieszyce 25-29 364
Fudała Wojciech Warszawa 30-34 18
Gajdasz Piotr Wałbrzych 30-34 164
Garbera Janusz Wrocław 35-39 -
Gasiecki Grzegorz Piaseczno 40-44 197
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 208
Gładysz Krzysztof Lisowice 35-39 285
Głogowski Adam Gdynia 18-24 6
Głowacki Tomasz Cynków 40-44 242
Głuszkowski Bogumił Poznań 45-49 350
Gorczyca Lukasz Swiebodzice 30-34 49
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 116
Górnisiewicz Piotr Kraków 40-44 320
Górski Mateusz Warszawa 18-24 192
Grabarczyk Łukasz Warszawa 25-29 -
Grajek Krzysztof Unisław Śląski 35-39 100
Grajek Monika Unisław Śląski 35-39 99
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 115
Greguła Wojciech Chojna 25-29 -
Grembski Maciej Głogów 18-24 8
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 123
Grupiński Piotr Warszawa 35-39 104
Gryczman Wojciech Koszalin 35-39 106
Gryglik Tomasz Rudziczka 35-39 -
Gryszkiewicz Paweł Wrocław 25-29 220
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 80
Grzebinoga Paweł Olkusz 35-39 39
Gucwa Zbigniew Świebodzice 25-29 69
Guja Przemysław Nowa Ruda 18-24 359
Guja Tobiasz Nowa Ruda 25-29 329
Gurgul Krzysztof Ośno Lubuskie 50-54 288
Guż Andrzej Gdańsk 35-39 354
Hadaś Krzysztof Plewiska 40-44 17
Hasenbeck Łukasz Nysa 30-34 -
Herodecki Bartłomiej Warszawa 30-34 134
Hetmańczyk Jakub Czeladź 30-34 190
Hetmańczyk Maciej Czeladź 25-29 280
Hoszowski Mariusz Wierzbna 40-44 95
Hryszko Kazimierz Tychy 50-54 -
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 118
Huzar Ryszard Malbork 40-44 183
Ignatowska Justyna Wrocław 30-34 202
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 259
Janczy Arkadiusz Szczawno Zdrój 30-34 -
Janiga Robert Warszawa 40-44 -
Janik Krzysztof Nysa 25-29 374
Janisz Piotr Wysoka 25-29 379
Janiszewski Artur Katowice 30-34 102
Jaroniec Adam Poznań 30-34 128
Jaworski Paweł Będzin 30-34 343
Jelonek Łukasz Wrocław 30-34 300
Jesion Ireneusz Lubin 45-49 248
Jezierski Marek Wrocław 35-39 327
Jezusek Jarosław Gdynia 35-39 -
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 28
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 35
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 37
Jurkiewicz Dawid Poznań 25-29 76
Jurkiewicz Marcin Kraków 35-39 156
Kaczmarek Maciej Lublin 35-39 15
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 273
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 10
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 12
Kamiński Wojtek Sopot 35-39 -
Kapkowski Marcin Józefosław 35-39 230
Karbowiak Daniel Łosice 18-24 268
Karczewski Marcin Gdańsk 25-29 303
Karczmit Danel Nysa 25-29 333
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-44 151
Kasprzyk Marcin Wałbrzych 30-34 40
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 103
Kepler Juliusz Łódź 25-29 368
Kieda Wojciech Białystok 35-39 356
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 161
Kisielewski Paweł Kraków 40-44 382
Kitlas Rafał Warszawa 30-34 -
Klepacki Zbigniew Warszawa 45-49 125
Klimkowski Piotr Lubin 45-49 324
Klimkowski Sebastian Lubin 18-24 323
Knopkiewicz Wacław Poznań 40-44 294
Kociemba Darek Poznań 35-39 132
Kocoń Marcin Tychy 35-39 249
Komolka Artur Gorzów Wlkp 40-44 55
Konarski Marcin Nysa 40-44 53
Konarzewski Marcin Warszawa 35-39 302
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 185
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 269
Kopczewski Maciej Grudziądz 45-49 346
Koper Mateusz Tczew 25-29 88
Korczyński Daniel Końskie 30-34 -
Korol Marek Gdańsk 35-39 105
Koronkiewicz Adam Wrocław 35-39 169
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 274
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 200
Kotarba Krzysztof Wrocław 40-44 -
Kotra Jacek Smolnica 30-34 153
Kotra - Truszczyńska Magdalena Smolnica 25-29 170
Kowal Andrzej Kobylany 35-39 226
Kowalewska Katarzyna Krzeptów 40-44 157
Kowalski Grzegorz Warszawa 25-29 331
Kozak Krzysztof Warszawa 30-34 44
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 191
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 267
Kozłowski Maciej Kunowice 35-39 207
Kozyra Jarosław Zamość 40-44 344
Krasuski Robert Warszawa 45-49 352
Kraus Radosław Świdnica 30-34 124
Król Adam Opole 55-59 386
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 86
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 31
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 175
Kucner Monika Śmigiel 40-44 179
Kuffel Piotr Wiktorów 30-34 65
Kukorowski Grzegorz Ośno Lubuskie 40-44 61
Kula Damian Kraków 35-39 34
Kula Rafał Nowy Targ 35-39 14
Kulbicki Piotr Wrocław 30-34 366
Kulesza Jakub Jelenia Góra 35-39 396
Kupka Martyna Poznań 25-29 287
Kurek Dawid Bytom 25-29 227
Kurpiewska Anna Wrocław 35-39 138
Kurzydło Adam Legnica 45-49 341
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 83
Kuś Paweł Wroclaw 30-34 377
Kuś Piotr Wrocław 30-34 120
Kwapisz Przemysław Sopot 40-44 -
Kwasniewski Mateusz Wrocław 25-29 283
Kwaśny Jerzy Brzyska 40-44 281
Kwinta Sławomir Dzierżoniów 35-39 245
Lasa Marcin Warszawa 35-39 358
Launer Tomasz Wrocław 40-44 367
Leś Mariusz Świerki 30-34 256
Lewandowski Marek Lewin Brzeski 30-34 98
Lewandowski Piotr Gdynia 30-34 -
Lewczak Darek Lewin Brzeski 50-54 205
Lewczak Tadeusz Lewin Brzeski 60-64 240
Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie 45-49 305
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 231
Luterek Michał Warszawa 35-39 337
Łagownik Marta Gdańsk 18-24 -
Łakomski Olek Warszawa 40-44 145
Łaś Monika Klikuszowa 25-29 73
Ławicki Marcin Lubin 25-29 1
Łozowski Marcin Opole 40-44 360
Łukasik Błażej Lubliniec 35-39 361
Łukawski Rafał Poznań 40-44 318
Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 50-54 32
Maciejewski Karol Nadolice Wielkie 30-34 -
Maciesz Piotr Warszawa 40-44 152
Maciola Rafal Wroclaw 35-39 166
Madej Anna Opole 40-44 314
Magdziarczyk Roman Wałbrzych 35-39 395
Magdziarz Gerard Suchedniów 35-39 376
Majda Paweł Krzeszowice 40-44 -
Majka Michał Elbląg 35-39 5
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 -
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 60
Marek Aureliusz Świnoujście 18-24 21
Markiel Robert Zabki 30-34 -
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 47
Markiewicz Rafał Warszawa 35-39 126
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 173
Markowski Marek Lubin 35-39 142
Masłowski Michał Wysoka 40-44 67
Matkowski Jarosław Świdnica 45-49 101
Mazgaj Michał Wrocław 30-34 315
Maziakowski Tomasz Kamienna Góra 40-44 167
Mazurek Michal Gdansk 30-34 206
Mazurkiewicz Darek Smolec 35-39 261
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 -
Michalak Slawomir Pruszkow 45-49 186
Michlewicz Michał Wrocław 30-34 238
Mierzejewska Dobrochna Poznań 30-34 22
Mierzejewski Bartosz Poznań 30-34 36
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 74
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 275
Misiak Grzegorz Sieradz 40-44 217
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 250
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 255
Molis Paweł Częstochowa 40-44 77
Moskal Szymon Sułkowice 35-39 -
Mossoczy Zbigniew Zabierzów 40-44 383
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 63
Mróz Dariusz Wrocław 50-54 363
Mrugała Maciej Wrocław 30-34 235
Nagórski Kamil Warszawa 40-44 -
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 3
Natkaniec Jakub Wrocław 35-39 178
Nawrocki Jarosław Bogdaszowice 50-54 339
Neuman Marcin Sosnowiec 18-24 292
Nielaba Anna Mikołów 35-39 -
Noga Jarek Olsztyn 30-34 243
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-44 342
Nowacki Klaudiusz Warszawa 30-34 211
Nowacki Piotr Piła 40-44 78
Nowak Adam Lewin Brzeski 30-34 149
Nowak Krzysztof Chorzów 25-29 279
Nowak Mieszko Gdańsk 30-34 -
Nowak Roman Sieradz 35-39 158
Nowakowski Jakub Wrocław 25-29 225
Noworytto Michał Wrocław 25-29 -
Oklej Agata Warszawa 35-39 168
Okoń Michał Julianów 35-39 50
Okraszewski Lucjan Wrocław 30-34 -
Olejnik Krzysztof Dzierżoniów 35-39 -
Olszewski Maciej Tychy 40-44 113
Olszewski Paweł Wrocław 25-29 297
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 155
Opyd Grzegorz Tarnowskie Góry 35-39 -
Oszmiańczuk Paweł Żary 35-39 335
Ościak Rafał Kraków 35-39 291
Otręba Maksymilian Wrocław 35-39 221
Owczarek Tomasz Częstochowa 45-49 162
Owczarzak Piotr Poznań 30-34 -
Oziembłowski Grzegorz Legnica 30-34 290
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 33
Palus Małgorzata Piaseczno 35-39 -
Pałetko Marek Jasienica Dolna 30-34 304
Parchomiuk Andrzej Warszawa 50-54 -
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 182
Paszek Szczepan Bolesławiec 35-39 -
Pawelec Paweł Siemianowice Śląskie 25-29 251
Pawlowski Łukasz Wrocław 30-34 -
Pawłowski Krzysztof Wałbrzych 30-34 234
Pawłowski Maciej Starowa Góra 35-39 353
Pedrycz Mikołaj Kielce 30-34 199
Pełdiak Sławomir Bolesławiec 25-29 385
Perz Andrzej Wrocław 35-39 45
Petertil Szczepan Ścinawka Średnia 40-44 54
Pielak Marek Józefów 35-39 319
Pieróg Marek Knurów 35-39 108
Pietruszka Maciej Kraków 30-34 372
Pietrzak Błażej Wrocław 30-34 68
Pięta Bartłomiej Warszawa 30-34 189
Pikorski Dominik Zabrze 18-24 237
Pilszek Adam Tychy 30-34 257
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 131
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 373
Piróg Marek Wrocław 30-34 357
Piszczatowski Roman Gdynia 45-49 210
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 11
Płaskociński Robert Wrocław 45-49 150
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 24
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 133
Pochciał Maciej Bytom 25-29 260
Poczman Mark Warszawa 50-54 -
Podgorski Karol Wroclaw 30-34 247
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 23
Politowska Monika Warszawa 25-29 295
Połomka Artur Leszno 50-54 180
Połoński Przybysław Zielona Góra 35-39 349
Pomastowski Dariusz Wąbrzeźno 35-39 312
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 313
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 393
Poniewierski Rafał Warszawa 35-39 -
Porębski Łukasz Wrocław 25-29 293
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 -
Prokop Artur Warszawa 45-49 -
Prokop Piotr Józefosław 35-39 27
Przybysz Michał Warszawa 30-34 122
Przyłudzki Marek Mikołów 40-44 -
Przymusiński Filip Poznań 30-34 2
Puchalski Piotr Wrocław 40-44 -
Pulchny Tomasz Kraków 40-44 239
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pustół Maciej Sosnowiec 35-39 391
Radecki Maciej Wrocław 30-34 172
Ratajek Dawid Łódź 25-29 351
Ratajewicz Maciek Warszawa 35-39 159
Rekowska Sylwia Głuszyca 35-39 340
Rezner Damian Józefosław 30-34 298
Robel Jakub Warszawa 35-39 81
Romański Michał Piastów 30-34 241
Ruczka Piotr Kedzierzyn-Kozle 45-49 -
Ryznar Łukasz Siekierzyce 30-34 282
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 317
Sacha Łukasz Chotomów 35-39 276
Sadowski Krzysztof Ośno Lubuskie 45-49 143
Sałata Roman Świebodzice 35-39 26
Sanestrzik Jakub Zabrze 25-29 370
Sawczuk Grzegorz Wysoka 35-39 144
Sawczyn Tomasz Brzękowice Dolne 35-39 154
Sawka Tomasz Wrocław 35-39 201
Schindler Sebastian Zabrze 35-39 -
Sikora Andrzej Lublin 50-54 -
Sitarek Artur Piaseczno 35-39 94
Siwiec Mariusz Kraków 45-49 82
Skomska Karolina Mosty 30-34 336
Skomski Adam Mosty 40-44 187
Skowronek Maicej Orzesze 45-49 -
Slowiński Szymon Swarzędz 40-44 129
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 160
Sobolewski Marcin Zalewo 35-39 -
Sochal Jakub Warszawa 18-24 107
Soja Karol Tuliszków 25-29 -
Soja Paweł Tuliszków 18-24 -
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 272
Sołtys Jacek Radwanice 50-54 52
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 196
Sroka Jerzy Borzechowo 45-49 -
Stach Dariusz Warszawa 30-34 9
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 371
Stawicki Sebastian Wałbrzych 40-44 119
Stermach Irek Wrocław 50-54 388
Stodolnik Mariusz Koszalin 40-44 284
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 171
Suchecki Adam Warszawa 30-34 -
Swat Edyta Przeźmierowo 50-54 308
Swat Jacek Przeźmierowo 50-54 309
Swat Sebastian Przeźmierowo 25-29 306
Swat Sylwester Przeźmierowo 18-24 307
Swędrowski Jacek Konin 35-39 41
Szabelska Ewelina Piecki 25-29 394
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 392
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 193
Szczepański Rafał Wrocław 40-44 -
Szczygiel Jarosław Kalwaria Zebrzydowska 35-39 -
Szelągiewicz Piotr Wrocław 30-34 258
Szlaski Igor Zgierz 25-29 135
Szostek Jacek Opole 40-44 322
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 212
Sztura Bartosz Malin 25-29 -
Szulczyk Jakub Poznań 25-29 25
Szustak Maciej Złoczew 40-44 -
Szwugier Radosław Łódź 25-29 223
Szymczak Wojciech Syców 40-44 -
Szymoszek Wojciech Przyszowice 30-34 213
Śmietana Marcin Wrocław 40-44 387
Średziński Łukasz Wrocław 35-39 72
Świtalski Mariusz Lewin Kłodzki 40-44 174
Tadeusz Mateusz Grodzisk Wielkopolski 30-34 64
Tajak Tomasz Kraków 40-44 215
Tarnowski Wojciech Chojna 25-29 136
Tobiasz Zbigniew Świdnica 55-59 296
Tokarski Leszek Konstancin Jeziorna 45-49 262
Tokarski Mateusz Ośno Lubuskie 30-34 228
Tomków Robert Niemodlin 40-44 204
Topa Bartek Warszawa 45-49 -
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 310
Tronina Grzesiek Opatów 30-34 -
Tulwin Bartosz Węgrów 30-34 20
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 266
Turowski Krzysztof Wrocław 35-39 96
Walasik Damian Struga 18-24 316
Walczak Leszek Leszno 60-64 222
Walendowski Piotr Wrocław 35-39 328
Walędziak Dawid Pleszew 35-39 -
Wałaszek Jan Tarnów 50-54 71
Wasilewski Aleksander Torun 40-44 348
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 7
Wieczorek Jacek Warszawa 40-44 198
Wiora Maciej Zabrze 45-49 141
Wira Mariusz Borek Wielkopolski 40-44 229
Wiśniewski Jakub Konin 30-34 89
Witek Sebastian Koszalin 35-39 29
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 253
Włochacz Piotr Sieradz 30-34 57
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 91
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 66
Wojtaszyk Szymon Koźmin Wlkp. 30-34 92
Wołodko Przemysław Wysoka 35-39 46
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 93
Wołyński Karol Kędzierzyn-Koźle 40-44 338
Woźniak Roman Szymanów 40-44 -
Wójcik Piotr Trzebnica 40-44 365
Wydmuch Marek Bardo 50-54 286
Wysocki Piotr Tychy 35-39 79
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 -
Wytrwał Adam Tarnów 45-49 127
Zając Grzegorz Biała 25-29 244
Zając Tomasz Rudawa 35-39 311
Zantedeschi Cristian Wrocław 40-44 355
Zdanio Paweł Warszawa 30-34 216
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-44 265
Zegler Grzegorz Wrocław 30-34 163
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 130
Zięba Marcin Warszawa 35-39 194
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 184
Ziółkowski Piotr Piaseczno 25-29 345
Zujewski Piotr Łódź 45-49 219
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 252
Żmuda Kacper Jawor 18-24 271
Żwirski Marcin Nysa 25-29 384
Żygenda Robert Gdynia 45-49 236
Żyłka Piotr Bielawa 35-39 362
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon