Garmin Iron Triathlon Stężyca 2015 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Andrzej Koszalin 50-54 161
Adamowicz Piotr Gdańsk 35-39 203
Ambroziak Krzysztof Gdańsk 35-39 505
Ambroż Michał Kielce 30-34 24
Antoniak Krzysztof Warszawa 30-34 327
Archacka Kasia Pruszcz Gdański 40-44 372
Baczewski Daniel Banino 30-34 268
Baran Katarzyna Namysłów 35-39 323
Baran Piotr Gdansk 40-44 503
Baryżewski Piotr Sopot 35-39 580
Bąk Seweryn Gdańsk 25-29 335
Bąkiewicz Błażej Gdańsk 30-34 22
Bąkowski Łukasz Koszalin 30-34 68
Bednarczyk Tomasz Lębork 25-29 137
Bednarski Michał Łódź 35-39 329
Bednarski Patryk Warszawa 30-34 255
Bereś Arkadiusz Rzeszów 25-29 101
Bernaciak Sławomir Warszawa 40-44 575
Bernatowicz Łukasz Warszawa 35-39 151
Betcher Adam Starogard Gdański / Wielbrandowo 30-34 251
Biankowski Piotr Rumia 40-44 219
Biełous Arek Gdańsk 35-39 512
Bilińska Katarzyna Banino 35-39 430
Błaszkowski Andrzej Śliwiny 45-49 513
Bogucki Krzysztof Warszawa 35-39 86
Bojan Jakub Warszawa 30-34 451
Bojanowski Daniel Gdańsk 35-39 105
Bolewski Adam Gdańsk 35-39 334
Bollin Ilona Gdańsk 35-39 358
Bomba Jarosław Rumia 40-44 353
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 570
Borowiak Mariusz Jary 35-39 59
Borowski Wojciech Gdynia 40-44 20
Borucki Krzysztof Ustka 50-54 -
Borzyszkowski Michał Rzepnica 30-34 466
Bożęcki Marcin Gdańsk 25-29 230
Briggs Sean Lipków 45-49 135
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 226
Broekere Tomasz Zabrze 25-29 76
Broniszewski Maciej Gdynia 30-34 38
Brylowska Karolina Kartuzy 35-39 205
Brylowski Zbigniew Kartuzy 45-49 204
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 247
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 338
Brzuzy Tomasz Gdańsk 35-39 83
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 25-29 4
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 403
Budziszewska Olga Reguły 35-39 472
Burakowski Grzegorz Reda 35-39 244
Buszan Radek Gdynia 35-39 201
Byzdra Krzysztof Chwaszczyno 40-44 296
Chabasiński Rafał Gryfino 35-39 305
Chalecki Piotr Słupsk 30-34 524
Chirk Robert Bytów 40-44 395
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 317
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 64
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 45-49 559
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 298
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 92
Chylak Kamil Warszawa 35-39 82
Chyłkowski Marcin Michałowice 35-39 434
Cieślak Wojciech Gdynia 35-39 291
Cnota Bartłomiej Reda 35-39 176
Cnota Janusz Gdynia 60-64 175
Cnota Maciej Gdynia 35-39 554
Cybula Tomasz Gdańsk 35-39 542
Cygert Andrzej Gdynia 45-49 417
Cylwik Aleksy Starogard Gd/Rokocin 40-44 271
Czaja Mateusz Starogard Gdański 30-34 375
Czajkowski Paweł Kowalewo Pom 30-34 415
Czajkowski Piotr Kowalewo Pom 25-29 158
Czarnacki Ziemowit Sopot 18-24 297
Czayka Krystian Warszawa 30-34 577
Czech Mariusz Gdynia 30-34 272
Czepukojć Joanna Gdańsk 18-24 217
Czepukojć Tadeusz Gdańsk 50-54 462
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 318
Czerwiec Magdalena Warszawa 35-39 582
Czerwiński Piotr Gdańsk 50-54 259
Czuczeło Maciej Gdańsk 35-39 523
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 35-39 437
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 428
Dahan Eytan Szeligi 50-54 509
Dampc Karol Reda 25-29 525
Daruk Piotr Warszawa 35-39 352
Dawiec Alfred Zielonki 40-44 223
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 583
Derewecki Jarek Skrzeszewo 40-44 287
Dębiec Ewa Gdańsk 30-34 447
Długołęcki Piotr Dobra 50-54 77
Dobkowski Kamil Gdańsk 30-34 507
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 25
Dolega Szymon Malbork 30-34 376
Domagała Marek Gdańsk 35-39 461
Domżalski Łukasz Olsztyn 25-29 229
Dorawa Ariel Lębork 30-34 273
Drabarek Piotr Gdańsk 40-44 486
Drejer Karol Gdańsk 35-39 134
Drozdek Radosław Gdańsk 40-44 153
Duda Maciej Gdańsk 30-34 234
Duda Marek Wrocław 40-44 384
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 72
Durma Dariusz Chwaszczyno 35-39 290
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 595
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 35-39 482
Dzioba Michał Sopot 40-44 243
Dzitkowski Witold Gowarzewo 30-34 555
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 197
Fac Damian Warszawa 35-39 556
Falęcki Rafał Gdynia 35-39 173
Fantini Roman Warszawa 40-44 262
Figurski Cezary Warszawa 45-49 448
Filipowicz Bartek Gdańsk 40-44 236
Folga Andrzej Warszawa 40-44 414
Formella Mirosław Wejherowo 35-39 493
Freitag Jacek Starogard Gdański 25-29 359
Frejnik Miłosz Berlin 35-39 401
Frolików Aleksander Gdynia 35-39 162
Fronc Sebastian Warszawa 40-44 286
Furmanik Mateusz Tczew 25-29 266
Gabriel Łukasz Starogard Gdański 35-39 121
Gadzina Wojciech Gdynia 30-34 119
Gajkowski Dariusz Rzęczkowo 40-44 479
Gałąska Łukasz Gdynia 35-39 363
Gałuszko Mikołaj Gdańsk 40-44 534
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 446
Gardecki Paweł Ostróda 25-29 45
Gawlik Janusz Gdańsk 50-54 144
Gebhardt Jakub Gdynia 35-39 530
Gielniak Przemysław Gdańsk 40-44 241
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 324
Głąb Andrzej Malbork 45-49 85
Głogowski Adam Gdynia 18-24 5
Głowacki Rafał Kraków 50-54 551
Godzisz Aleksander Gdynia 18-24 -
Godzisz Tomasz Gdynia 40-44 265
Goraj Pawel Gdynia 30-34 564
Gorgoń Cezary Gdańsk 30-34 70
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 174
Górecki Robert Sopot 35-39 410
Górski Mateusz Warszawa 18-24 194
Grabowski Bartosz Tczew 25-29 108
Grabowski Krzysztof Siemyśl 40-44 514
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 12
Greczyło Adam Gdynia 35-39 314
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 186
Gruba Piotr Gdańsk 30-34 141
Grundkowski Jacek Gdańsk 30-34 356
Grupiński Piotr Warszawa 35-39 347
Gryczman Wojciech Koszalin 35-39 168
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 113
Grzebinoga Paweł Olkusz 35-39 60
Grzelec Jarosław Gdańsk 50-54 528
Gucwa Zbigniew Świebodzice 25-29 2
Gudaniec Dorota Koszalin 55-59 80
Gudaniec Radosław Koszalin 50-54 78
Gulbierz Agata Sopot 30-34 97
Gumienny Tomasz Suchy Dwór 40-44 118
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 14
Helak Paweł Warszawa 35-39 553
Herodecki Bartłomiej Warszawa 30-34 208
Hinc Janusz Gdynia 35-39 569
Hirsz Kamil Adam Łódź 40-44 213
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 116
Hoszowski Mariusz Wierzbna 40-44 142
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 178
Huzar Ryszard Malbork 40-44 308
Idzior Adam Gdynia 30-34 293
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-44 57
Jabłońska Małgorzata Pruszcz Gdański 30-34 510
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 394
Jakubowski Piotr Gdansk 35-39 540
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 521
Jamroż Robert Warszawa 35-39 195
Janczewski Darek Warszawa 45-49 429
Janecki Michał Stężyca 25-29 248
Janiak Paweł Siedlce 35-39 350
Jankowski Jakub Kołobrzeg 45-49 546
Jarzyna Michał Chojnice 35-39 306
Jaskiewicz Adam Pila 55-59 89
Jaworski Karol Bytów 30-34 475
Jednorowski Rafał Warszawa 35-39 520
Jelińska Małgorzata Cieplewo 35-39 366
Jeliński Arkadiusz Cieplewo 35-39 341
Jerchewicz Tomasz Gdynia 35-39 202
Jezusek Jarosław Gdynia 35-39 402
Jodłowska Wioletta Pruszcz Gdański 40-44 304
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 44
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 55
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 56
Jurkiewicz Marcin Kraków 35-39 256
Kabacinski Piotr Gdynia 40-44 87
Kacprzak Marek Józefosław 40-44 557
Kaczmar Krzysztof Lubawa 40-44 495
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 516
Kaczmarek-Byzdra Aleksandra Chwaszczyno 40-44 224
Kaftański Lech Łebień 60-64 584
Kajda Krzysztof Warszawa 40-44 58
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 419
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 15
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 316
Kaliszewski Daniel Tryszczyn 40-44 216
Kałużny Łukasz Warszawa 25-29 31
Kamińska Magdalena Gdańsk 30-34 490
Kamiński Sebastian Gdynia 30-34 484
Kamiński Wojtek Sopot 35-39 397
Kanarek Jakub Koszalin 35-39 140
Karczewski Przemyslaw Warszawa 35-39 548
Karp Jakub Zielonka 40-44 393
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-44 252
Karwowski Maciej Warszawa 35-39 571
Kasprowicz Michal Warszawa 35-39 538
Kazimierczak Monika Warszawa 30-34 292
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 160
Kearney Marek Gdynia 35-39 189
Kieda Wojciech Białystok 35-39 536
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 267
Kledzik Michał Piła 35-39 276
Klepacki Tomasz Warszawa 55-59 61
Klepacki Zbigniew Warszawa 45-49 200
Klepaczko Jakub Gdańsk 45-49 258
Klim Łukasz Warszawa 30-34 433
Klim Paweł Borkowo 30-34 558
Klimowski Przemysław Elbląg 35-39 529
Kluska Piotr Warszawa 40-44 159
Kłos Marcin Gdańsk 35-39 436
Knut Seweryn Starogard Gdański 40-44 443
Kobyliński Szymon Gdansk 45-49 177
Kolka Zbigniew Grzybno 50-54 74
Kołecki Leszek Koszalin 55-59 500
Kołecki Robert Gdynia 40-44 120
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 311
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 408
Kopczewski Maciej Grudziądz 45-49 587
Koper Mateusz Tczew 25-29 125
Korbacz Łukasz Pruszków 30-34 302
Korol Marek Gdańsk 35-39 167
Kosinska Bozena Warszawa 40-44 50
Kosinski Andrzej Warszawa 40-44 33
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 422
Kossakowska Monika Gdańsk 30-34 360
Kostrzewa Wojciech Józefosław 35-39 46
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 157
Kościelak Arkadiusz Gdańsk 35-39 485
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 13
Kotra Jacek Smolnica 30-34 253
Kotra - Truszczyńska Magdalena Smolnica 25-29 279
Kowalczyk Marcin Poznan 35-39 228
Kowalewska Daria Gdańsk 30-34 155
Kowalski Łukasz Gdynia 35-39 453
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 532
Kowalski Michał Kościerzyna 40-44 220
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 406
Kozłowski Przemysław Poznań 40-44 277
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-34 112
Krasnopolski Piotr Gdańsk 30-34 452
Krasuski Bartłomiej Warszawa 45-49 425
Kreft Arkadiusz Kartuzy 30-34 242
Krefta Michał Sopot 40-44 383
Krygier Katarzyna Gdańsk 30-34 136
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 124
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 53
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 254
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 10
Kucharski Bartosz Gdańsk 40-44 37
Kuczynska Iza Pruszkow 45-49 572
Kujawiński Robert Gdańsk 35-39 154
Kukliński Paweł Gdańsk 25-29 458
Kukulska Magda Strzelino 30-34 496
Kukulski Szymon Strzelino 30-34 497
Kurczycki Michał Olsztyn 35-39 578
Kurman Radosław Wrocław 30-34 181
Kutarba Adrian Gdynia 35-39 361
Kwapis Wojtek Strzelino 35-39 426
Kwaśniewski Adam Warszawa 35-39 576
Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk 40-44 476
Kwiatkowski Marek Podgórze 45-49 427
Kwiatkowski Piotr Zduńska Wola 45-49 389
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 199
Lachiewicz Sylwester Puławy 35-39 591
Lamparski Sławek Sopot 25-29 435
Langa Marcin Wejherowo 30-34 51
Lejk Paweł Wola Ducka 35-39 563
Lelek Marcin Kraków 30-34 261
Lemke Krzysztof Gdynia 35-39 449
Lemke Michał Gdańsk 25-29 468
Leszczewicz Robert Sopot 40-44 565
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 30
Letniowski Maciej Kowale 45-49 26
Lewiński Paweł Ostróda 25-29 457
Lipiński Kamil Mosty-Gdynia 18-24 585
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 354
Lis Anna Kielce 30-34 17
Lis Sebastian Gdansk 40-44 398
Lubarski Michał Gdynia 35-39 149
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 9
Łagownik Marta Gdańsk 18-24 412
Łakomski Olek Warszawa 40-44 240
Łaś Monika Klikuszowa 25-29 109
Łotysz Marek Koszalin 50-54 131
Łuczak Bartosz Sandomierz 18-24 214
Łuczyński Janusz Gdańsk 45-49 171
Łuć Wojciech Gdańsk 35-39 42
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 210
Ługowski Marcin Gdańsk 30-34 518
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-44 166
Łupina Marek Gdynia 40-44 250
Maczyński Ryszard Gdynia 40-44 537
Madej Tomasz Białobrzegi 30-34 550
Magdziarz Gerard Suchedniów 35-39 588
Majchrzak Jaroslaw Warszawa 45-49 592
Majchrzak Ola Konstantynów Łódzki 25-29 52
Majewski Michał Golub-Dobrzyń 30-34 492
Malczyk Marcin Gdynia 30-34 562
Malepszy Piotr Rumia 35-39 598
Maliszewski Michał Straszyn 35-39 295
Mamcarz Jarosław Tczew 45-49 264
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 99
Marianowski Piotr Warszawa 40-44 211
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 79
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 328
Markowski Piotr Warszawa 35-39 132
Maślanka Tomasz Słupsk 35-39 488
Mazur Andrzej Poznan 30-34 103
Mazurek Michal Gdansk 30-34 69
Mazurkiewicz Maks Sopot 25-29 221
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 192
Meller Michał Starogard Gdański 40-44 531
Michalski Jakub Koszalin 40-44 445
Mickiewicz Konrad Gdańsk 40-44 122
Mieczkowski Michał Kołobrzeg 55-59 541
Mielewczyk Zbigniew Kartuzy 45-49 320
Mika Jakub Gdańsk 30-34 465
Mika Tomasz Latchorzew 35-39 62
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 110
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 424
Miroński Sebastian Gdańsk 35-39 517
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 379
Misztal Adam Mysiadło 45-49 483
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 385
Młynarczyk Zbigniew Słupsk 30-34 387
Mochocki Karol Suchedniów 25-29 573
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 100
Mrozewski Mateusz Pępowo 30-34 148
Musiał Michał Bydgoszcz 45-49 407
Muza Marcin Banino 25-29 23
Mydlarski Jarosław Gdynia 35-39 442
Nadratowski Kamil Gdańsk 30-34 231
Nagórski Kamil Warszawa 40-44 502
Natkaniec Jakub Wrocław 35-39 301
Nawracaj Michał Jawor 25-29 7
Nawrot Dariusz Siewierz 40-44 404
Neubauer Szymon Somonino 25-29 147
Nikodemski Maciej Ustka 35-39 560
Noga Jarek Olsztyn 30-34 371
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-44 348
Nowacki Piotr Piła 40-44 567
Nowak Dawid Łódź 30-34 75
Nowak Konrad Warszawa 35-39 170
Nowak Mieszko Gdańsk 30-34 439
Nowak Paweł Nieporęt 35-39 130
Nowik Mirosław Gdańsk 35-39 81
Oklej Agata Warszawa 35-39 275
Olizarowicz Maciej Suwałki 25-29 182
Oset Piotr Sieradz 50-54 270
Osiecki Ireneusz Gdańsk 55-59 84
Ostaszewski Maciej Pruszków 35-39 299
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 193
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 54
Paczkowski Maciej Reda 18-24 212
Paluch Daniel Drawsko Pomorskie 35-39 487
Paluch Jacek Gdańsk 35-39 508
Paluch Marek Giżycko 40-44 543
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 377
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-44 463
Paschke Roman Gdynia 35-39 191
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 307
Pastusiak Adam Warszawa 25-29 421
Paszkiewicz Tomasz Gdańsk 60-64 249
Pawlak Dariusz Łódź 45-49 282
Pawlik Michał Gdynia 30-34 288
Pawłowski Maciej Starowa Góra 35-39 440
Pawłowski Mariusz Kartuzy 30-34 331
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 179
Perzyński Grzegorz Gdańsk 40-44 413
Petelska Katarzyna Gdańsk 25-29 36
Petelski Mateusz Gdańsk 25-29 8
Pielak Marek Józefów 35-39 511
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 96
Piernicki Krzysztof Karczemki 35-39 345
Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański 30-34 49
Pięta Bartłomiej Warszawa 30-34 190
Pikorski Dominik Zabrze 18-24 365
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 206
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 188
Piszczatowski Roman Gdynia 45-49 473
Plizga Magdalena Gdańsk 25-29 456
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 41
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 207
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 45-49 129
Pogorzelski Daniel Elbląg 25-29 388
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 35
Polkowska Monika Skórzewo 35-39 368
Polkowski Marcin Skórzewo 35-39 469
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 594
Pomierski Paweł Gdańsk 25-29 464
Pomorska Joanna Warszawa 30-34 48
Pomorski Rafał Warszawa 30-34 67
Popławska Anna Warszawa 30-34 315
Popławski Michał Warszawa 35-39 309
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 491
Poważyński Arkadiusz Malcanów 35-39 180
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 349
Priebe Adam Gdynia 35-39 65
Prokop Piotr Józefosław 35-39 43
Prosińska Agata Nowa Wola 35-39 34
Prosiński Tomasz Nowa Wola 35-39 28
Prusinowski Nerijus Suwałki 25-29 506
Pruski Wojciech Kobysewo 35-39 321
Przybylski Maciej Przyłęki 40-44 225
Przymusiński Filip Poznań 30-34 1
Puch Robert Elbląg 40-44 498
Punpur Krzysztof Ostróda 30-34 471
Punpur Marcin Ostróda 35-39 481
Pyrc Szymon Kraków 40-44 163
Pyszynski Mario Warszawa 40-44 322
Rabiega Michał Warszawa 35-39 527
Radczuk Marcin Tuchom 30-34 467
Rafalak Grzegorz Gdynia 35-39 90
Ratajek Dawid Łódź 25-29 549
Reszka Witek Gdańsk 40-44 215
Reuter Tomasz Sopot 40-44 104
Robak Piotr Koszalin 25-29 218
Robel Jakub Warszawa 35-39 114
Romański Michał Piastów 30-34 369
Rosati Marcin Konstancin 40-44 370
Rosenkranc Mariusz Gdynia 30-34 547
Rost Zbyszek Gdańsk 30-34 581
Różalski Piotr Elbląg 35-39 355
Różańska Katarzyna Reda 35-39 367
Rudnik Sławomir Białystok 40-44 183
Rusak Łukasz Gdynia 35-39 409
Rusak Michał Gdynia 30-34 441
Rut Łukasz Pruszcz Gdański 30-34 340
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 420
Ryba Wojciech Krotoszyn 30-34 561
Rybakowski Darek Gdańsk 40-44 405
Rybowski Krzysztof Gdańsk 35-39 238
Rydecki Karol Elbląg 55-59 333
Rygiel Aleksandra Gdańsk 45-49 494
Rygiel Robert Gdańsk 50-54 566
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 32
Safranow Marcin Gdańsk 35-39 73
Saganowski Maciej Gdańsk 35-39 416
Seelieb Paweł Gdańsk 30-34 185
Serkowski Michał Kiełpino 18-24 95
Serkowski Piotr Stezyca 35-39 29
Seroka Jerzy Gdańsk 35-39 337
Seroka Marcin Gdańsk 40-44 184
Siedlar Maciej Gdańsk 35-39 146
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-44 111
Signerski Remigiusz Gdańsk 35-39 284
Sitarek Artur Piaseczno 35-39 139
Skibiński Krzysztof Koszalin 40-44 478
Skomski Adam Mosty 40-44 312
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-44 172
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 263
Smolak Adrian Warszawa 30-34 294
Smoliński Adam Wielbark 25-29 432
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 245
Sochal Jakub Warszawa 18-24 169
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 418
Solecki Wojciech Warszawa 30-34 535
Sosiński Rafał Gdynia 35-39 150
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 3
Sowula Magdalena Gdańsk 25-29 237
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 45-49 239
Sroka Jerzy Borzechowo 45-49 285
Stachańczyk Wiesia Gdynia 30-34 128
Staniszewska Joanna Gdańsk 25-29 533
Staniszewski Jacek Gdynia 50-54 156
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 332
Stankiewicz Piotr Gdynia 35-39 450
Stasiak Krzysztof Sopot 40-44 325
Stasiewicz Daniel Gdańsk 30-34 474
Staszewski Maciej Józefosław 45-49 431
Stawiński Paweł Elbląg 30-34 480
Steć Joanna Nowa Iwiczna 30-34 378
Stodolnik Mariusz Koszalin 40-44 107
Stosik Sławomir Rożental 40-44 289
Stużyński Tomasz Gdańsk 40-44 91
Styn Andrzej Parszczyce 40-44 187
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 281
Sujka Karol Olsztyn 30-34 19
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 579
Sukow Jerzy Elbląg 40-44 283
Sulima Grzegorz Olecko 25-29 390
Suski Sławomir Gdańsk 40-44 459
Swędrowski Jacek Konin 35-39 63
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 260
Swiokła Paweł Szczecinek 25-29 342
Sydor Tomasz Gdańsk 30-34 222
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 196
Szamotulski Tomasz Gdańsk 35-39 522
Szapar Przemysław Gdynia 35-39 438
Szary Paweł Gdynia 40-44 545
Szczepaniuk Marek Kraków 45-49 574
Szczodrowski Łukasz Gdańsk 30-34 477
Szczygielski Krzysztof Gdynia 55-59 98
Szczykowska Iwona Gdańsk 30-34 233
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 552
Szkutnik Michał Gdańsk 18-24 123
Szlaski Igor Zgierz 25-29 209
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 133
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 326
Szulc Wojtek Bydgoszcz 45-49 454
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 35-39 313
Szulkowski Jarosław Warszawa 50-54 330
Szustek Adam Tuchom 35-39 165
Szwarc Grzegorz Słupsk 35-39 40
Szwugier Radosław Łódź 25-29 343
Szymanski Tomasz Warszawa 35-39 544
Szymańczyk Marcin Warszawa 35-39 274
Szymański Tomasz Mysiadło 45-49 39
Szymczak Janusz Warszawa 25-29 93
Szymulewicz Wojciech Gdynia 40-44 455
Śledziewski Kamil Sulęczyno 30-34 597
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 16
Świętoń Krzysztof Gołdap 35-39 362
Tadla Paweł Ostróda 30-34 373
Tallar Bartosz Pruszcz Gdański 30-34 257
Tomaszewicz Marcin Elbląg 25-29 399
Tomaszewicz Piotr Elbląg 45-49 400
Tomaszewski Maciej Gdynia 25-29 519
Tomczak Mateusz Gliwice 35-39 504
Treder Wiesław Grzybno 40-44 280
Trzaska Przemysław Gdańsk 30-34 319
Tulwin Bartosz Węgrów 30-34 27
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 444
Turowiec Adam Poznań 40-44 300
Uusisaari Anna Warszawa 35-39 586
Waga Jacek Gdańsk 45-49 526
Walaszkowski Patryk Gdynia 25-29 21
Waliński Mikołaj Elbląg 35-39 596
Walko Krzysztof Gdańsk 35-39 18
Walkusz Sławomir Kębłowo 30-34 386
Wałęsa Wojciech Gdańsk 35-39 71
Wawszczyk Tomasz Warszawa 40-44 589
Welke Artur Gdynia 35-39 423
Wiatrowska Katarzyna Gdańsk 25-29 357
Wiatrowski Krzysztof Kowale/Gdańsk 35-39 246
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 94
Wieczorek Jacek Warszawa 40-44 198
Wieczorkowski Adrian Gdańsk 40-44 235
Wielbiński Grzegorz Gdańsk 35-39 460
Wiese Anna Warszawa 30-34 102
Wijas Andrzej Kielce 30-34 303
Wilandt Konrad Gdynia 30-34 593
Wiora Maciej Zabrze 45-49 227
Wiśniewski Jakub Konin 30-34 126
Wiśniewski Michał Gdańsk 35-39 336
Witczak Arkadiusz Kowale 35-39 88
Witek Sebastian Koszalin 35-39 47
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 382
Wlazłowski Radosław Gdańsk 35-39 501
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 138
Wojciechowski Robert Skorzewo Kościerzyna 40-44 127
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 106
Wojtasik Marcin Rumia 40-44 539
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 152
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 11
Wróbel Waldemar Gdańsk 50-54 590
Wrzesiński Piotr Warszawa 30-34 66
Wrzochalski Robert Gdynia 40-44 269
Wydarty Emil Gdańsk 30-34 489
Wygnańczuk Michał Gdynia 25-29 164
Wyrwicki Rafał Gdańsk 35-39 344
Zabdyr Marcin Chylice 45-49 145
Zalewski Karol Rumia 35-39 568
Zasada Witold Łódź 40-44 396
Zawistowski Michał Sulmin 35-39 117
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 381
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-64 499
Zieliński Przemysław Chojnice 40-44 143
Zieliński Tomasz Gdańsk 30-34 374
Zięba Adam Bydgoszcz 40-44 346
Zięba Marcin Warszawa 35-39 470
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 310
Zober Marek Siemianowice Śląskie 30-34 351
Zrzelska Anna Gdynia 35-39 515
Zrzelski Michał GDYNIA 35-39 232
Zujewski Piotr Łódź 45-49 339
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 278
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 380
Żarkowski Piotr Elbląg 25-29 392
Żmuda Kacper Jawor 18-24 411
Żygenda Robert Gdynia 45-49 364
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon