Garmin MTB Series Gdańsk 2015 - dystans Mini - wyniki

2015-09-27 11:10 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 1041 Petka Arek Lew Lębork M18 1 1 00:53:48
2 1077 Szczygielski Pawel M30 1 2 00:54:22 00:00:34
3 1207 Kostuch Michał KSR Kościerzyna M30 2 3 00:54:23 00:00:35
4 1052 Tyszkiewicz Łukasz M40 1 4 00:54:28 00:00:40
5 1060 Rogowski Jacek KSR Kościerzyna M40 2 5 00:54:32 00:00:44
6 1117 Ostachowski Łukasz M30 3 6 00:54:37 00:00:49
7 1199 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M30 4 7 00:54:43 00:00:55
8 1170 Tygielski Mateusz NEXUS Team M18 2 8 00:54:56 00:01:08
9 934 Parulski Grzegorz Honda Gdynia Team M40 3 9 00:55:22 00:01:34
10 1188 Marszalec Dawid GK STG FitMax M18 3 10 00:55:47 00:01:59
11 1023 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 4 11 00:55:48 00:02:00
12 1042 Reszka Tomasz LEW LĘBORK M18 4 12 00:55:48 00:02:00
13 1245 Łaguna Michał M30 5 13 00:55:50 00:02:02
14 1231 Wawryka Robert Old School MTB Gdańsk M30 7 14 00:55:52 00:02:04
15 1069 Wybraniak Dariusz Tczewski Klub Rowerowy M30 6 15 00:55:52 00:02:04
16 979 Wielicki Tomek M30 8 16 00:56:03 00:02:15
17 1131 Mróz Patryk Tczewski Klub Rowerowy M18 5 17 00:56:23 00:02:35
18 1223 Józkowicz Michał Diversey Team M30 9 18 00:56:24 00:02:36
19 1156 Żywicki Paweł MLKS BASZTA BYTÓW M30 10 19 00:57:05 00:03:17
20 1236 Chorbowy Adam MLKS BASZTA BYTÓW M40 5 20 00:57:06 00:03:18
21 904 Janczarski Maks M30 11 21 00:57:06 00:03:18
22 988 Truszczyński Mateusz M18 6 22 00:57:12 00:03:24
23 1139 Glaas Bartłomiej NEXUS Team M30 12 23 00:57:13 00:03:25
24 1238 Diks Daniel Eurobike Kaczmarek Electric Team M30 13 24 00:57:15 00:03:27
25 1219 Stankiewicz Wiktor Amberdog Shimano Kross brubeck oakley M18 7 25 00:57:55 00:04:07
26 1154 Łomnicki Michał MTB Kwidzyn Team Pure Life M30 14 26 00:58:03 00:04:15
27 978 Niżnik Mariusz KM Bike team Elbląg M30 15 27 00:58:44 00:04:56
28 1094 Szerszyński Łukasz ALTER - ROWERY Sopot M18 8 28 00:58:44 00:04:56
29 1118 Truszkowski Mariusz Rock&Road sklep i serwis M18 9 29 00:58:49 00:05:01
30 1044 Górski Maciej LEW LĘBORK M30 16 30 00:58:51 00:05:03
31 1078 Koniuszewski Bartosz MTB Oldschool Gdansk WINAAR. COM M30 17 31 00:58:52 00:05:04
32 1097 Belt Kacper M18 10 32 00:58:52 00:05:04
33 1239 Sabisz Marian MLKS BASZTA BYTÓW M50 1 33 00:59:08 00:05:20
34 994 Rzeczycki Michał Old School MTB Gdańsk SEMEKO AQUASFERA M30 18 34 00:59:29 00:05:41
35 1043 Haraburda Grzegorz Lew Lębork M18 11 35 00:59:38 00:05:50
36 1072 Ślepski Paweł VO2max MTB Team M40 6 36 00:59:47 00:05:59
37 942 Wieliczko Radosław M40 7 37 00:59:49 00:06:01
38 1237 Karbiński Marcin MLKS BASZTA BYTÓW M30 19 38 01:00:16 00:06:28
39 952 Morawski Piotr M40 8 39 01:00:17 00:06:29
40 1098 Rekowski Andrzej MLKS BASZTA BYTÓW M30 20 40 01:00:17 00:06:29
41 1012 Wenta Krzysztof TA KO Team M30 21 41 01:00:17 00:06:29
42 977 Kamiński Jacek M30 22 42 01:00:44 00:06:56
43 1040 Krawczyk Marcin LEW LĘBORK Lew Lębork M18 12 43 01:00:48 00:07:00
44 1121 Krywko Paweł Rant Bartoszyce M30 23 44 01:00:50 00:07:02
45 1161 Nowosielski Paweł AGR Podlasie M30 24 45 01:00:52 00:07:04
46 901 Wilk Michał VO2max MTB Team M18 13 46 01:00:52 00:07:04
47 1058 Lipiński Tomasz Piast Słupsk Piast Słupsk M30 25 47 01:01:36 00:07:48
48 1064 Łojek Bartłomiej M40 9 48 01:01:42 00:07:54
49 1227 Repiński Grzegorz KSR Kościerzyna M50 2 49 01:01:47 00:07:59
50 1111 Szczęsny Tomasz Namagnezzzowani red white M30 26 50 01:01:49 00:08:01
51 1201 Kłosak Piotr M18 14 51 01:02:08 00:08:20
52 1037 Bibliw Marek LEW LĘBORK M30 27 52 01:02:11 00:08:23
53 1132 Długołęcki Jakub Intel Technology Poland M30 28 53 01:02:19 00:08:31
54 1090 Ruczyński Radosław ELBLĄG M40 10 54 01:02:24 00:08:36
55 1145 Rodek Wojtek nordoptica mtb team M40 11 55 01:02:25 00:08:37
56 1061 Wiczling Patryk VO2max MTB Team M18 15 56 01:02:37 00:08:49
57 992 Krassowski Robert Sopot M40 12 57 01:02:38 00:08:50
58 925 Moszczyński Bartłomiej M18 16 58 01:02:43 00:08:55
59 1184 Perliński Piotr Morpol Racing Team Morpol M30 29 59 01:02:49 00:09:01
60 976 Reiss Szczepan Cyklo Kwidzyn M40 13 60 01:03:21 00:09:33
61 1051 Walenkiewicz Ryszard M40 14 61 01:03:22 00:09:34
62 1248 Shevtcov Aleksandr Folta Folta M50 3 62 01:03:30 00:09:42
63 953 Kowalczyk Rajmund M40 15 63 01:03:36 00:09:48
64 954 Lebiedziński Radek Amber Rottis M30 30 64 01:03:36 00:09:48
65 928 Knitter Rafał Morpol Racing Team M30 31 65 01:03:40 00:09:52
66 1141 Próchniewicz Michał SmartFinance M30 32 66 01:04:08 00:10:20
67 1202 Styczeń Roman KM Bike Elbląg M40 16 67 01:04:09 00:10:21
68 1203 Łapiński Maciej M30 33 68 01:04:10 00:10:22
69 920 Zachciał Tomasz VO2max MTB Team M40 17 69 01:04:12 00:10:24
70 1002 Rzeszutek Zofia MLKS BASZTA BYTÓW K18 1 1 01:04:13 00:10:25
71 918 Kleina Jacek M50 4 70 01:04:16 00:10:28
72 924 Niski Paweł SmartFinance M30 34 71 01:04:24 00:10:36
73 1178 Kamiński Ireneusz K.S. ISKRA przy AMW M40 18 72 01:04:36 00:10:48
74 1038 Koss Przemysław LEW LĘBORK M40 19 73 01:04:46 00:10:58
75 1233 Wydrowska Elżbieta Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam K30 1 2 01:04:54 00:11:06
76 1220 Klawitter Leszek Complexsports M40 20 74 01:04:58 00:11:10
77 1221 Ligenza Zbigniew M30 35 75 01:05:06 00:11:18
78 1182 Szarejko Adrian Morpol Racing Team Morpol M30 36 76 01:05:22 00:11:34
79 939 Orzędowski Dominik Cyklo Kwidzyn M40 21 77 01:05:25 00:11:37
80 1195 Górski Bartłomiej GK STG M40 22 78 01:05:32 00:11:44
81 1088 Wesołowski Jarosław Akademia kolarstwa Olsztyn M18 17 79 01:05:35 00:11:47
82 1067 Mielczarek Grzegorz M18 18 80 01:05:35 00:11:47
83 1079 Gierszewski Sławomir M40 23 81 01:05:53 00:12:05
84 1196 Mickiewicz Konrad Bałtyk/ Tridea M40 24 82 01:05:57 00:12:09
85 1129 Łucki Michał DAGOMA M18 19 83 01:05:58 00:12:10
86 1152 Zgliński Tomasz 4WM Team MTB M40 25 84 01:06:05 00:12:17
87 1193 Wyrwicki Rafał M30 37 85 01:06:09 00:12:21
88 1147 Ludwiniak Konrad M30 38 86 01:06:22 00:12:34
89 1091 Ruczyński Arkadiusz ELBLĄG M40 26 87 01:06:23 00:12:35
90 1066 Rajnowski Tomasz M30 39 88 01:06:23 00:12:35
91 1047 Stasiewicz Mariusz NORWOOD TEAM M40 27 89 01:06:25 00:12:37
92 1059 Szklarski Ireneusz M40 28 90 01:06:25 00:12:37
93 1136 Lica Szymon SISU OWB Team SISUOWBTEAM M18 20 91 01:06:26 00:12:38
94 1183 Soboń Marcin Morpol RacingTeam Morpol M18 21 92 01:06:30 00:12:42
95 1126 Kmieć Tomasz GrupaRowerowa3Miasto M18 22 93 01:06:38 00:12:50
96 1212 Roszkowski Jakub M40 29 94 01:06:49 00:13:01
97 926 Kasztelan Radosław Lacroix Kwidzyn M30 40 95 01:06:55 00:13:07
98 1164 Nazar Radosław MTB PRAUST M30 41 96 01:06:56 00:13:08
99 1162 Głowacka Urszula AGR Podlasie K30 2 3 01:06:58 00:13:10
100 1226 Machowski Dawid M30 42 97 01:06:58 00:13:10
101 1068 Gruba Piotr Powersystem M30 43 98 01:07:11 00:13:23
102 1021 Treselj Marin M30 44 99 01:07:16 00:13:28
103 968 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M60 1 100 01:07:21 00:13:33
104 1065 Pietrzak Paweł M30 45 101 01:07:22 00:13:34
105 1143 Polter Rafał anika-opony.pl anika-opony.pl M40 30 102 01:07:22 00:13:34
106 1112 Kurzyński Krystian ubezpieczenia-gdynia.pl M30 46 103 01:07:25 00:13:37
107 997 Juszkiewicz Jarosław jmarket.pl M18 23 104 01:07:37 00:13:49
108 967 Piotrowski Dariusz KKWŚ ŚWIECIE ELDAR M40 31 105 01:07:44 00:13:56
109 970 Sadowski Piotr Lotos Running Team M30 47 106 01:07:46 00:13:58
110 999 Gruzlewski Bartosz M18 24 107 01:07:47 00:13:59
111 1026 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 25 108 01:07:52 00:14:04
112 1163 Mickiewicz Maciej M18 26 109 01:07:54 00:14:06
113 1176 Gawkowski Mariusz M40 32 110 01:07:58 00:14:10
114 1229 Galeeva Alfiia K18 2 4 01:08:00 00:14:12
115 1142 Lenz Michał EGA Lenz Team M18 27 111 01:08:13 00:14:25
116 1046 Ziółkowski Mirosław Whiteout.pl M40 33 112 01:08:15 00:14:27
117 1028 Kołakowski Mikołaj UKS Tri-Team Rumia M40 34 113 01:08:15 00:14:27
118 1086 Trawiński Damian M30 48 114 01:08:16 00:14:28
119 984 Jarząbek Bartłomiej MTB Karsin M30 49 115 01:08:22 00:14:34
120 935 Ozorowski Lukasz Go Simply Made M30 50 116 01:08:36 00:14:48
121 919 Adamowski Grzegorz VO2max MTB Team M30 51 117 01:08:38 00:14:50
122 1159 Wałdowski Dominik PROFIEVENT/Płazy Gdańsk M30 52 118 01:08:39 00:14:51
123 1158 Trapkowski Przemysław Płazy Gdańsk PROFIEVENT M30 53 119 01:08:40 00:14:52
124 1208 Jedlinski Przemek Nowe Guty Team M30 54 120 01:08:51 00:15:03
125 1056 Markowski Dariusz Rack Team MTB M18 28 121 01:08:56 00:15:08
126 1108 Szypszak Michał M30 55 122 01:08:57 00:15:09
127 1096 Wysocki Kamil M30 56 123 01:08:59 00:15:11
128 1001 Lewińska Agnieszka K30 3 5 01:09:00 00:15:12
129 1035 Poniecki Mariusz CC Team M30 57 124 01:09:27 00:15:39
130 1205 Barishnikov Andrei M30 58 125 01:09:29 00:15:41
131 1185 Krupiński Daniel Morpol RacingTeam M30 59 126 01:09:37 00:15:49
132 1206 Degórski Marcin M30 60 127 01:09:37 00:15:49
133 1224 Panek Piotr M30 61 128 01:09:41 00:15:53
134 981 Dajek Janusz Flash Team M50 5 129 01:09:48 00:16:00
135 1082 Wasilewski Sebastian Wasyle M30 62 130 01:09:49 00:16:01
136 1242 Bednarek Paweł rezis.pl M30 63 131 01:09:56 00:16:08
137 1234 Kramp Daniel selabike M40 35 132 01:09:59 00:16:11
138 1032 Omieczyński Andrzej Rowerek M50 6 133 01:10:00 00:16:12
139 989 Linda Patryk M30 64 134 01:10:00 00:16:12
140 1104 Ugarenko Paweł KU AZS Politechnika Gdańska M18 29 135 01:10:03 00:16:15
141 1007 Piotrowski Dariusz M30 65 136 01:10:11 00:16:23
142 957 Lasota Bartosz M18 30 137 01:10:13 00:16:25
143 921 Ziemer Marta GK STG K18 3 6 01:10:16 00:16:28
144 993 Gmurczyk Angelika Tczewski Klub Rowerowy +48 785 759 908 K18 4 7 01:10:16 00:16:28
145 1243 Wilczewski Jan M30 66 138 01:10:17 00:16:29
146 1080 Obiedziński Rafał M40 36 139 01:10:20 00:16:32
147 983 Książek Piotr GR3miasto M40 37 140 01:10:21 00:16:33
148 1034 Kaszuba Maciej Adva Optical Networking M18 31 141 01:10:28 00:16:40
149 985 Skalski Maciej MaciaLOLO M40 38 142 01:10:30 00:16:42
150 1008 Sieroński Marcin GammaFinanse.pl GammaFinanse.pl M18 32 143 01:10:37 00:16:49
151 1070 Papiernik Michał Tczewski Klub Rowerowy M30 67 144 01:10:37 00:16:49
152 1244 Jamruszka Paweł TREK M18 33 145 01:10:45 00:16:57
153 1027 Kaczorowski Dariusz Intel Technology Poland Intel Technology Poland M18 34 146 01:10:46 00:16:58
154 1115 Gryglewski Michał M30 68 147 01:10:46 00:16:58
155 1222 Wróblewski Rafał M40 39 148 01:10:46 00:16:58
156 1217 Więckowski Marcin PROMATHEMATICA M30 69 149 01:10:52 00:17:04
157 1076 Borzyszkowski Tomasz Adva Optical Networking Adva Optical Networking M40 40 150 01:11:08 00:17:20
158 1015 Babski Mariusz M30 70 151 01:11:09 00:17:21
159 1181 Jakubowska-Olech Edyta K40 1 8 01:11:19 00:17:31
160 1135 Lica Krzysztof SISU OWB Team SISUOWBTEAM M50 7 152 01:11:19 00:17:31
161 910 Grzesik Stanisław M50 8 153 01:11:20 00:17:32
162 1009 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M60 2 154 01:11:21 00:17:33
163 1017 Adamczuk Norbert BikeSalon.pl M18 35 155 01:11:25 00:17:37
164 1215 Rzeźnik Piotr M30 71 156 01:11:25 00:17:37
165 941 Kaczmarek Anna K30 4 9 01:11:31 00:17:43
166 1071 Główczewski Sebastian ProFoto M30 72 157 01:11:33 00:17:45
167 1024 Seńko Piotr Active Malbork M30 73 158 01:11:46 00:17:58
168 1054 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 41 159 01:11:50 00:18:02
169 961 Patoka Agnieszka VO2max MTB Team K18 5 10 01:12:00 00:18:12
170 1173 Trąbiński Grzegorz Płazy Gdańsk M30 74 160 01:12:08 00:18:20
171 1190 Bartczak Bartłomiej M30 75 161 01:12:22 00:18:34
172 1186 Romańska Aleksandra GK STG K18 6 11 01:12:26 00:18:38
173 1084 Chyliński Dawid CC Team M30 76 162 01:12:28 00:18:40
174 1102 Kociński Mateusz M18 36 163 01:12:40 00:18:52
175 1146 Szapiel Andrzej Triathlon Trójmiasto M18 37 164 01:12:42 00:18:54
176 1062 Borcowski Janusz Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 9 165 01:12:56 00:19:08
177 906 Winikajtys Bartłomiej M18 38 166 01:12:58 00:19:10
178 1022 Wasilewski Miro >>>1930<<< M30 78 167 01:13:11 00:19:23
179 1101 Henig Wojciech Komputronik Biznes MTB Team M30 77 168 01:13:11 00:19:23
180 1153 Charłanowicz Radosław OOCL Poland M30 79 169 01:13:13 00:19:25
181 1155 Janicki Sebastian M40 42 170 01:13:16 00:19:28
182 1123 Wulczyński Zbigniew Masterlease Sport Team M40 43 171 01:13:16 00:19:28
183 1116 Kryszewski Karol M30 80 172 01:13:20 00:19:32
184 1093 Hronowski Dawid M18 39 173 01:13:21 00:19:33
185 982 Engelberg Łukasz M30 81 174 01:13:21 00:19:33
186 915 Góral Adam ControlTec M30 83 175 01:13:22 00:19:34
187 1107 Zielonka II Maciej M30 82 176 01:13:22 00:19:34
188 1087 Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech M30 84 177 01:13:23 00:19:35
189 914 Bladowski Tomasz M30 85 178 01:13:45 00:19:57
190 936 Kaliszewski Mariusz FSD SPORT M30 86 179 01:13:55 00:20:07
191 1235 Werner Paulina K18 7 12 01:13:57 00:20:09
192 932 Roppel Rafał www.javaczyherbata.pl M30 87 180 01:14:08 00:20:20
193 930 Stachańczyk Wiesia Active-IT KomputeryMarkowe.pl K30 5 13 01:14:08 00:20:20
194 1092 Szul Bartłomiej M30 88 181 01:14:11 00:20:23
195 1216 Liedtke Mariusz Gdańsk M30 89 182 01:14:16 00:20:28
196 973 Andrejczuk Adam Chojnice M40 44 183 01:14:17 00:20:29
197 1180 Olech Jacek M40 45 184 01:14:20 00:20:32
198 1114 Bożek Łukasz Morpol RacingTeam Morpol M30 90 185 01:14:22 00:20:34
199 1106 Gajda Wiktor VICTORY MTB TEAM VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 40 186 01:14:22 00:20:34
200 1189 Kubiak Ewa LABOSPORT Team K30 6 14 01:14:24 00:20:36
201 1165 Szyc Ryszard Fach-Dent Team M18 41 187 01:14:28 00:20:40
202 1232 Majek Bartłomiej M18 42 188 01:14:31 00:20:43
203 951 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 46 189 01:14:40 00:20:52
204 1200 Andruszkiewicz Adam Międzygwiezdna M40 47 190 01:14:47 00:20:59
205 1168 Lademann Tomasz M40 48 191 01:14:48 00:21:00
206 1049 Wydmuch Rafal M40 49 192 01:14:56 00:21:08
207 1005 Czajkowski Zbigniew M30 91 193 01:14:57 00:21:09
208 966 Wata Tomasz M40 50 194 01:15:15 00:21:27
209 1030 Rybaczek Tomasz M18 43 195 01:15:16 00:21:28
210 1125 Kochanowicz Krzysztof Grupa Rowerowa 3miasto M30 92 196 01:15:29 00:21:41
211 1133 Ryczanik Paulina 2R SKAT K18 8 15 01:15:31 00:21:43
212 1109 Potrykus Jan Zielony Zakątek M50 10 197 01:15:36 00:21:48
213 1031 Trepczyk Dariusz Fota-Groblewski MTB Team M30 93 198 01:15:49 00:22:01
214 963 Karpowicz Grzegorz KAREPLAND M30 94 199 01:15:52 00:22:04
215 996 Rokicki Piotr M30 95 200 01:16:02 00:22:14
216 1228 Musalewski Grzegorz WI SALON ROWEROWY BOGDAN BONDARIEW TCZEW M40 51 201 01:16:06 00:22:18
217 1045 Krzeszowski Sebastian M30 96 202 01:16:20 00:22:32
218 1140 Gardzielewski Artur VO2max MTB Team M30 97 203 01:16:22 00:22:34
219 1130 Jakubek Aleksandra VO2max MTB Team K40 2 16 01:16:31 00:22:43
220 944 Kanafek Marcin M18 44 204 01:16:32 00:22:44
221 1016 Cenkier Julian M30 98 205 01:16:34 00:22:46
222 1119 Kubicki Jakub M30 99 206 01:16:35 00:22:47
223 1048 Niewczas Piotr M30 100 207 01:16:35 00:22:47
224 1211 Bajerski Marcin M40 52 208 01:16:38 00:22:50
225 1122 Czerniawski Piotr M40 53 209 01:16:44 00:22:56
226 908 Matynia Maciej Idee Kaffe Zdrowa Energia M40 54 210 01:16:45 00:22:57
227 1246 Studzieniecki Adam MARKOS Sport Team M40 55 211 01:16:56 00:23:08
228 1105 Jastrzębski Marcin Etixx Quick Step Etixx Quick Step M30 101 212 01:17:02 00:23:14
229 1113 Łukasiewicz Marcin M30 102 213 01:17:02 00:23:14
230 105 Lincer Agnieszka K18 9 17 01:17:13 00:23:25
231 950 Tomaszewski Andrzej M18 45 214 01:17:15 00:23:27
232 1127 Kment Piotr M30 103 215 01:17:34 00:23:46
233 1192 Zadroga Piotr M40 56 216 01:17:36 00:23:48
234 1194 Dembiński Paweł Elipa M40 57 217 01:18:06 00:24:18
235 51 Batkiewicz Sebastian M30 104 218 01:18:12 00:24:24
236 1138 Bagiński Grzegorz SafeRoad M40 58 219 01:18:17 00:24:29
237 1120 Sawicka Katarzyna Akademia kolarstwa Olsztyna Andrzej Bulhak K40 3 18 01:18:23 00:24:35
238 1177 Komuniewski Grzegorz M50 11 220 01:18:23 00:24:35
239 1240 Kałużny Stefan Tiger-gym M50 12 221 01:18:25 00:24:37
240 38 Szczepański Artur KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN M30 105 222 01:18:36 00:24:48
241 1036 Dalecki Przemysław Gdynia Sport Team M40 59 223 01:18:44 00:24:56
242 1085 Frąckiewicz Iwona K40 4 19 01:18:46 00:24:58
243 986 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 3 224 01:18:55 00:25:07
244 1099 Piramowicz-Odrowąż Maciej 9'RS M18 46 225 01:19:01 00:25:13
245 990 Jarmuż Wojciech CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI M30 106 226 01:19:04 00:25:16
246 1175 Gretkowski Ryszard 7R Logistic Politechnika Gdańska M40 60 227 01:19:08 00:25:20
247 927 Lewandowski Roman M50 13 228 01:19:18 00:25:30
248 960 Pacek Marcin M30 107 229 01:19:28 00:25:40
249 911 Figura Krzysztof M18 47 230 01:19:38 00:25:50
250 974 Twardy Remigiusz M18 48 231 01:19:38 00:25:50
251 1230 Buż Dorota Just4fun K30 7 20 01:19:40 00:25:52
252 929 Sobieraj Jarek M50 14 232 01:19:43 00:25:55
253 1055 Siawrys Bartłomiej M18 49 233 01:19:48 00:26:00
254 1003 Marzejon Karol Skład Fabryczny M40 61 234 01:20:09 00:26:21
255 1089 Schweiger Piotr M60 4 235 01:20:10 00:26:22
256 1169 Seta Michał Padł Na Ryj Team M30 108 236 01:20:11 00:26:23
257 1103 Fabisiak Grzegorz M18 50 237 01:20:20 00:26:32
258 964 Kulling Monika K18 10 21 01:20:31 00:26:43
259 955 Skowrońska Katarzyna K30 8 22 01:20:58 00:27:10
260 980 Dajek Natalia Flash Team K18 11 23 01:20:59 00:27:11
261 1039 Strzelecki Paweł Lew Lębork AZS UG M18 51 238 01:21:21 00:27:33
262 987 Dębicka Justyna 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 12 24 01:21:36 00:27:48
263 1128 Jamroż Katarzyna K30 9 25 01:21:37 00:27:49
264 1019 Wiśniewski Marek M18 52 239 01:21:49 00:28:01
265 1057 Niklas Tomasz M50 15 240 01:22:01 00:28:13
266 943 Kamiński Sebastian BrodaBikeTeam M40 62 241 01:22:06 00:28:18
267 1172 Zwolak Leszek Międzygwiezdna S&T Services Polska Sp. z o.o. M30 109 242 01:22:07 00:28:19
268 947 Rydzkowski Mateusz M30 110 243 01:22:10 00:28:22
269 1000 Pilipiec Sławomir - M30 111 244 01:22:19 00:28:31
270 1010 Kolatowski Waldemar Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia-Wiczlino M40 63 245 01:22:27 00:28:39
271 1053 Sławny Sebastian M18 53 246 01:22:27 00:28:39
272 1213 Acewicz-Hepfner Patryk M18 54 247 01:22:38 00:28:50
273 1218 Lichs Jarosław M30 112 248 01:22:47 00:28:59
274 1225 Dudina Taisiia K30 10 26 01:22:52 00:29:04
275 946 Lewiński Marcin M30 113 249 01:23:02 00:29:14
276 1011 Kolatowska Wiesława Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia-Wiczlino K40 5 27 01:23:12 00:29:24
277 1214 Borowiecki Dariusz M40 64 250 01:23:35 00:29:47
278 1083 Miotk Michał M30 114 251 01:24:26 00:30:38
279 1018 Tasior Paweł TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M30 115 252 01:24:37 00:30:49
280 1134 Krzesińska Joanna VO2max MTB Team K30 11 28 01:24:39 00:30:51
281 1191 Konkel Piotr PADŁ NA RYJ TEAM M18 55 253 01:24:44 00:30:56
282 1209 Kieloch Krystian M30 116 254 01:24:49 00:31:01
283 1241 Formella Filip M40 65 255 01:24:49 00:31:01
284 965 Dobrolinska Dorota K40 6 29 01:24:52 00:31:04
285 948 Niewiadomski Jarosław BALTIC QUEST M40 66 256 01:24:59 00:31:11
286 902 Bocheńska-Wilk Anna K30 12 30 01:25:01 00:31:13
287 1006 Chyliński Andrzej M30 117 257 01:25:08 00:31:20
288 969 Młynarczyk Michał M30 118 258 01:25:57 00:32:09
289 1033 Maciejewski Bartosz M30 119 259 01:26:41 00:32:53
290 1013 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 67 260 01:26:48 00:33:00
291 998 Paliszewska Agnieszka K18 13 31 01:27:09 00:33:21
292 1150 Kaczmarek Robert OOCL Poland M40 68 261 01:27:23 00:33:35
293 959 Heidrich Tadeusz K. K. Wda Świecie G.Heidrich M60 5 262 01:27:31 00:33:43
294 975 Fotek Marek M60 6 263 01:27:48 00:34:00
295 1247 Shevtcova Aleksandra Folta Folta K50 1 32 01:27:49 00:34:01
296 1075 Domarus Bronisław Fach-Dent Team M50 16 264 01:28:04 00:34:16
297 1073 Miziarska Natalia miziar-sport.blogspot.com K18 14 33 01:28:20 00:34:32
298 938 Zalewski Leszek M30 120 265 01:28:39 00:34:51
299 1174 Hermanowski Roman M30 121 266 01:28:47 00:34:59
300 917 Wyskielski Maciej RKS CHUWDU M30 122 267 01:29:33 00:35:45
301 907 Matynia Tatiana Idee Kaffe Zdrowa Energia K40 7 34 01:29:43 00:35:55
302 991 Chyczewska Katarzyna K30 13 35 01:29:57 00:36:09
303 1204 Lashmanov Vladimir M30 123 268 01:29:58 00:36:10
304 958 Stachańczyk Wiesława Active-IT KomputeryMarkowe.pl K60 1 36 01:30:05 00:36:17
305 1157 Świetliński Krzysztof M40 69 269 01:31:28 00:37:40
306 1167 Boćkowski Jakub Klif-Med M18 56 270 01:33:18 00:39:30
307 1179 Fratczak Wiola K30 14 37 01:34:27 00:40:39
308 909 Osełkowski Tomasz Tri Negu Sklep Sportowy FIGURA M30 124 271 01:35:29 00:41:41
309 1137 Górzny Łukasz M18 57 272 01:35:51 00:42:03
310 1063 Omieczyńska Anna DWR K18 15 38 01:41:34 00:47:46
311 1004 Sokołowski Andrzej M40 70 273 01:42:54 00:49:06
312 1187 Walter Jacek M30 125 274 01:43:00 00:49:12
313 945 Korybut-Orłowski Maciej BrodaBikeTeam M18 58 275 01:44:44 00:50:56
314 1029 Lawrow Sylwia Intel Technology Poland K18 16 39 01:45:49 00:52:01
315 913 Kotfis Ryszard M60 7 276 01:46:18 00:52:30
316 971 Łukasik Renata K50 2 40 01:46:23 00:52:35
317 995 Błażejewski Przemek M40 71 277 01:47:48 00:54:00
318 972 Domarus Katarzyna Fach-Dent Team K50 3 41 01:51:20 00:57:32
319 1144 Żoga Dariusz Geriatryczny Klub Wyczynowy M40 72 278 01:52:49 00:59:01
320 1095 Kubiak Izabela K40 8 42 01:53:49 01:00:01
321 903 Pliszka Kamil M30 126 279 02:00:02 01:06:14
322 931 Molenda Małgorzata K50 4 43 02:02:06 01:08:18
323 916 Komorowska Anita K40 9 44 02:02:34 01:08:46
324 1025 Adam Amr Intel Technology Poland M30 127 280 02:26:09 01:32:21
325 1074 Lemański Sławomir Gdański Punkt Rowerowy M18 DNS
326 1166 Gawerski Rafal M40 DNS
327 1151 Zgliński Michał 4WM Team MTB M40 DNS
328 1210 Caspari Sebastian M40 DNS
329 1171 Bejm Joanna K30 DNS
330 1014 Beta Sebastian M40 DNS
331 1198 Bokwa Ewelina K18 DNS
332 1197 Bożeński Dariusz M40 DNS
333 933 Brzozowski Tadeusz Keller Polska M50 DNS
334 1020 Chełkowska Paula K40 DNS
335 1160 Filipionek Irek Pełzaki Profisport M30 DNS
336 1148 Gajewski Sebastian KM BIKE Team Elbląg M30 DNS
337 1110 Górecki Anna K30 DNS
338 922 Guzmann Rafał Komputronik Biznes MTB Team M30 DNS
339 940 Jurkiewicz Leszek M30 DNS
340 1149 Kiernozek Łukasz ADVA Optical Networking M18 DNS
341 923 Kinda Damian M30 DNS
342 912 Kuczorska Katarzyna VO2max MTB Team K30 DNS
343 1124 Leszczyńska Katarzyna Gdynia Medica K40 DNS
344 937 Michalski Marcin PRO-MED M30 DNS
345 1050 Otlewski Eryk M18 DNS
346 1100 Piramowicz-Odrowąż Bartosz 9'RS M30 DNS
347 956 Sajenko Adam SajFly SajFly M18 DNS
348 949 Smok Patryk Control Solutions Control Solutions M30 DNS
349 962 Stefan Dawid Honda Gdynia Team M30 DNS
350 905 Zielińska Małgorzata K30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon