Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2016 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2016-05-22 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 6 Kalaszczyński Łukasz KM Sport Team M30 1 1 00:13:27 (10)00:01:39 (8)01:04:03 (1)00:01:19 (5)00:37:37 (1) 01:58:05
2 2 Luft Mikołaj Luft Tri Team M30 2 2 00:12:55 (5)00:01:31 (4)01:04:41 (2)00:01:17 (3)00:39:52 (3) 02:00:16 00:02:11
3 5 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M30 3 3 00:12:54 (4)00:01:39 (7)01:06:28 (6)00:01:19 (4)00:39:46 (2) 02:02:05 00:04:00
4 19 Szala Tomasz AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT Jefe M25 1 4 00:13:19 (7)00:01:55 (26)01:05:24 (4)00:01:25 (10)00:41:19 (8) 02:03:22 00:05:17
5 432 Sobczyk Sergiusz PROGRESS TRIATHLON TEAM M25 2 5 00:13:46 (13)00:01:43 (10)01:06:03 (5)00:01:47 (61)00:40:19 (5) 02:03:37 00:05:32
6 279 Wilkowiecki Robert GVT M18 1 6 00:12:43 (1)00:01:43 (11)01:07:20 (11)00:01:29 (17)00:40:26 (6) 02:03:42 00:05:37
7 8 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 7 00:14:42 (17)00:01:51 (18)01:08:27 (20)00:01:29 (19)00:41:01 (7) 02:07:31 00:09:26
8 187 Bodnar Maciej AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M18 2 8 00:12:52 (3)00:01:34 (6)01:09:09 (27)00:01:15 (1)00:43:17 (18) 02:08:08 00:10:03
9 21 Pirek Mariusz Kuźnia Triathlonu Accenture M30 4 9 00:16:05 (38)00:01:42 (9)01:07:56 (17)00:01:25 (11)00:41:47 (11) 02:08:55 00:10:50
10 9 Kotfica Paulina GVT K30 1 1 00:13:27 (9)00:01:34 (5)01:10:16 (43)00:01:23 (9)00:42:55 (13) 02:09:36 00:11:31
11 156 Kalinowski Piotr Lekarska Grupa Kolarska M40 1 10 00:13:42 (12)00:01:46 (12)01:09:32 (34)00:01:25 (12)00:43:17 (17) 02:09:43 00:11:38
12 50 Koper Mateusz Eaton Triathlon Team / Smaruj Na Trening Team M25 3 11 00:16:34 (48)00:02:18 (73)01:09:48 (37)00:01:21 (6)00:40:17 (4) 02:10:19 00:12:14
13 458 Zalewski Igor M18 3 12 00:13:24 (8)00:02:20 (75)01:10:59 (51)00:02:08 (157)00:41:36 (9) 02:10:26 00:12:21
14 158 Krakowiak Paweł Kuźnia Triathlonu 4SportLab M30 5 13 00:16:00 (36)00:02:16 (63)01:08:53 (25)00:01:43 (49)00:41:39 (10) 02:10:32 00:12:27
15 14 Dowbor Maciej AirBike TRINERGY TEAM M35 2 14 00:14:30 (15)00:01:54 (22)01:08:35 (21)00:01:28 (14)00:44:20 (28) 02:10:47 00:12:42
16 318 Palczak Andrzej AAKA TRI TEAM Kasia Kawalec M25 4 15 00:15:49 (28)00:02:31 (109)01:06:56 (7)00:01:37 (30)00:44:02 (25) 02:10:55 00:12:50
17 532 Chorolewski Paweł MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M25 5 16 00:14:32 (16)00:01:48 (14)01:10:38 (45)00:01:39 (35)00:43:05 (16) 02:11:41 00:13:36
18 47 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 2 17 00:15:53 (30)00:01:55 (27)01:09:08 (26)00:01:43 (46)00:43:21 (19) 02:12:00 00:13:55
19 242 Szefer Piotr TRINERGY TEAM M40 3 18 00:17:22 (75)00:02:16 (62)01:07:02 (8)00:01:32 (22)00:44:24 (30) 02:12:36 00:14:31
20 85 Zięba Adam TriSpace M40 4 19 00:18:07 (104)00:01:51 (16)01:08:40 (22)00:01:27 (13)00:42:33 (12) 02:12:38 00:14:33
21 264 Pawłowski Radosław Luft Tri Team M40 5 20 00:15:04 (20)00:02:09 (45)01:08:41 (23)00:01:38 (32)00:45:21 (39) 02:12:53 00:14:48
22 17 Gardener Jacek LKS Victoria Zabostów M50 1 21 00:17:14 (72)00:02:33 (113)01:07:28 (12)00:01:41 (38)00:44:17 (27) 02:13:14 00:15:09
23 379 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 3 22 00:15:16 (21)00:02:04 (35)01:09:41 (36)00:01:42 (44)00:44:35 (31) 02:13:18 00:15:13
24 11 Kowalska Olga TRINERGY TEAM K25 1 2 00:15:31 (24)00:01:51 (17)01:11:31 (56)00:01:33 (24)00:43:01 (14) 02:13:28 00:15:23
25 462 Szymczak Janusz M30 6 23 00:16:56 (58)00:02:22 (82)01:07:50 (16)00:01:44 (53)00:44:59 (36) 02:13:51 00:15:46
26 10 Kaźmierczak Hanna Elemental Team K25 2 3 00:13:08 (6)00:01:31 (3)01:14:15 (113)00:01:15 (2)00:43:43 (23) 02:13:52 00:15:47
27 149 Jaroniec Adam BE3 CITYZEN_ Poznań M30 7 24 00:17:46 (88)00:02:09 (41)01:07:09 (10)00:01:35 (25)00:45:17 (38) 02:13:56 00:15:51
28 284 Wojtyna Łukasz 12tri.pl M25 6 25 00:15:31 (25)00:02:56 (180)01:10:10 (39)00:02:12 (188)00:43:40 (20) 02:14:28 00:16:23
29 28 Walczak Mateusz Rasowear.com M35 4 26 00:15:58 (34)00:02:08 (39)01:07:32 (13)00:01:37 (28)00:47:14 (62) 02:14:29 00:16:24
30 269 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K18 1 4 00:13:29 (11)00:01:30 (2)01:13:49 (105)00:01:21 (7)00:44:21 (29) 02:14:30 00:16:25
31 67 Wojciechowski Tomasz TRINERGY TEAM TOM-CAR KONIN M45 1 27 00:17:07 (65)00:01:57 (29)01:07:45 (15)00:01:37 (27)00:46:06 (50) 02:14:33 00:16:28
32 430 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M40 6 28 00:15:17 (22)00:01:55 (25)01:10:01 (38)00:01:53 (90)00:45:47 (47) 02:14:53 00:16:48
33 230 Zych Bartek Tri Dream Team M40 7 29 00:17:37 (83)00:02:21 (78)01:07:06 (9)00:01:48 (67)00:46:05 (49) 02:14:56 00:16:51
34 77 Raszpla Robert SERWIS SPEED Robert Raszpla M45 2 30 00:17:10 (68)00:02:24 (87)01:09:10 (28)00:01:50 (76)00:44:55 (35) 02:15:28 00:17:23
35 184 Sulima Grzegorz M25 7 31 00:15:56 (33)00:02:30 (101)01:12:12 (64)00:01:31 (21)00:43:56 (24) 02:16:05 00:18:00
36 529 Cichocki Marcin TRI NEGU no-tax.olsztyn.pl M40 8 32 00:16:55 (56)00:01:50 (15)01:10:12 (40)00:01:44 (50)00:45:35 (42) 02:16:17 00:18:12
37 460 Grupiński Piotr Golden Boys M40 9 33 00:15:43 (27)00:02:07 (37)01:09:13 (30)00:01:49 (69)00:47:27 (65) 02:16:19 00:18:14
38 151 Siwirski Robert TRINERGY TEAM WTT M40 10 34 00:19:06 (153)00:02:15 (57)01:09:13 (29)00:01:44 (51)00:44:03 (26) 02:16:21 00:18:16
39 464 Fabiszewski Marcin TriWawa M30 8 35 00:15:18 (23)00:02:03 (34)01:13:31 (95)00:01:49 (70)00:43:42 (22) 02:16:23 00:18:18
40 245 Kaczyński Aleksander Nadaktywni M30 9 36 00:17:06 (63)00:02:18 (71)01:09:19 (32)00:01:56 (103)00:45:59 (48) 02:16:39 00:18:34
41 40 Humiński Andrzej Smaruj na Trening Team M35 5 37 00:15:59 (35)00:01:48 (13)01:08:45 (24)00:01:28 (15)00:49:33 (109) 02:17:32 00:19:27
42 389 Dmowski Piotr M30 10 38 00:17:13 (71)00:02:48 (150)01:10:53 (47)00:01:59 (116)00:45:23 (40) 02:18:15 00:20:10
43 212 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 11 39 00:18:25 (122)00:01:58 (30)01:13:06 (86)00:01:33 (23)00:43:42 (21) 02:18:44 00:20:39
44 524 Drabot Andrzej Asseco Active Team M40 11 40 00:18:54 (140)00:02:49 (157)01:12:16 (66)00:01:43 (48)00:43:03 (15) 02:18:44 00:20:39
45 58 Bula Piotr GTRat M40 12 41 00:21:06 (268)00:02:17 (64)01:08:09 (19)00:02:03 (133)00:45:10 (37) 02:18:45 00:20:40
46 241 Jarzembowicz Maciej TRINERGY TEAM M30 12 42 00:18:19 (115)00:02:11 (50)01:11:48 (59)00:01:55 (96)00:44:49 (33) 02:19:01 00:20:56
47 437 Wodyński Robert LABOSPORT Team AT Team www.wodynski.eu M40 13 43 00:17:03 (62)00:02:11 (51)01:12:19 (68)00:02:00 (121)00:45:44 (46) 02:19:18 00:21:13
48 292 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany Warszawa M18 4 44 00:12:48 (2)00:01:26 (1)01:14:41 (121)00:01:22 (8)00:49:09 (99) 02:19:26 00:21:21
49 199 Wójcik Krzysztof Progress Triathlon Team M25 8 45 00:16:22 (44)00:02:07 (38)01:13:59 (108)00:01:30 (20)00:45:42 (44) 02:19:40 00:21:35
50 254 Zieliński Przemysław Sancture Sportifs M35 6 46 00:16:15 (41)00:02:38 (125)01:12:07 (62)00:01:56 (107)00:47:14 (63) 02:20:10 00:22:05
51 488 Kubicki Dariusz Waniewski Coaching M40 14 47 00:16:59 (59)00:01:58 (31)01:11:56 (60)00:01:42 (42)00:47:38 (69) 02:20:14 00:22:09
52 12 Smaruj Monika SMARUJ NA TRENING TEAM K30 2 5 00:14:27 (14)00:01:56 (28)01:12:36 (74)00:01:41 (39)00:49:51 (118) 02:20:30 00:22:25
53 79 Maciesz Piotr M40 15 48 00:16:47 (50)00:02:31 (107)01:07:39 (14)00:01:44 (54)00:52:17 (171) 02:20:58 00:22:53
54 286 Czechowski Szymon Kuźnia Triathlonu M40 16 49 00:16:56 (57)00:02:36 (119)01:11:11 (52)00:01:58 (113)00:48:35 (87) 02:21:15 00:23:10
55 492 Jędrychowicz Bartłomiej TriClub M30 13 50 00:17:50 (91)00:02:32 (110)01:13:11 (89)00:02:09 (164)00:46:09 (51) 02:21:51 00:23:46
56 359 Kałużny Łukasz TRINERGY TEAM ITMAGINATION.PL M25 9 51 00:19:19 (165)00:02:10 (48)01:09:19 (31)00:02:13 (191)00:48:52 (95) 02:21:53 00:23:48
57 276 Sakuta Tomasz GVT TRIATHLON MIETKÓW TEAM M35 7 52 00:15:53 (29)00:01:54 (24)01:09:31 (33)00:01:54 (94)00:52:45 (182) 02:21:57 00:23:52
58 220 Śliwa Wojciech AT Team M40 17 53 00:18:08 (106)00:02:21 (79)01:10:16 (42)00:02:10 (166)00:49:07 (98) 02:22:01 00:23:56
59 508 Kosmala Michał LABOSPORT Team Ekstremalni Strawczyn Sunward Polska M35 8 54 00:17:36 (81)00:02:33 (112)01:12:08 (63)00:02:10 (168)00:47:36 (68) 02:22:02 00:23:57
60 475 Klekowiecki Marcin M35 9 55 00:16:53 (54)00:03:11 (233)01:14:44 (124)00:01:52 (84)00:45:28 (41) 02:22:08 00:24:03
61 345 Biaduń Daniel LABOSPORT Team Kuźnia Triathlonu M30 14 56 00:18:18 (114)00:02:55 (177)01:11:11 (54)00:02:14 (199)00:47:50 (77) 02:22:29 00:24:24
62 270 Dróżdż Kamil Kuźnia Triathlonu M30 15 57 00:19:16 (163)00:02:23 (84)01:13:16 (91)00:01:51 (79)00:46:12 (52) 02:22:57 00:24:52
63 36 Niedzielski Łukasz M40 18 58 00:18:41 (129)00:01:52 (19)01:13:05 (84)00:01:47 (64)00:47:33 (66) 02:22:58 00:24:53
64 415 Łuczak Bartosz LABOSPORT Team M40 19 59 00:18:08 (105)00:01:54 (21)01:12:20 (69)00:02:05 (143)00:48:42 (88) 02:23:10 00:25:05
65 101 Dagil Aleksander M35 10 60 00:16:26 (45)00:02:15 (58)01:16:10 (156)00:01:47 (65)00:46:43 (58) 02:23:21 00:25:16
66 330 Błaszczyk Przemysław TRI-STREFA.PL/PLAY M30 16 61 00:18:04 (102)00:02:09 (43)01:13:57 (107)00:01:42 (43)00:47:36 (67) 02:23:29 00:25:24
67 37 Stępień Bartłomiej ABSOLUTE Bikes Team LABOSPORT Team M30 17 62 00:19:10 (160)00:03:30 (292)01:12:22 (70)00:02:01 (124)00:46:31 (56) 02:23:35 00:25:30
68 466 Krawczyk Bernard Luft Tri Team M35 12 64 00:18:21 (116)00:02:22 (83)01:11:30 (55)00:02:04 (138)00:49:25 (104) 02:23:42 00:25:37
69 252 Wenda Paweł TRINERGY TEAM M35 11 63 00:16:05 (37)00:02:21 (80)01:15:34 (142)00:01:56 (105)00:47:47 (75) 02:23:42 00:25:37
70 211 Sochal Jakub LABOSPORT Team M25 10 65 00:18:25 (120)00:02:58 (182)01:10:55 (50)00:01:47 (62)00:50:06 (125) 02:24:11 00:26:06
71 32 Szabelska Ewelina Kuźnia Triathlonu K30 3 6 00:17:09 (67)00:02:10 (46)01:12:55 (80)00:02:01 (125)00:50:05 (124) 02:24:20 00:26:15
72 96 Chałupka Paweł M35 13 66 00:19:09 (159)00:02:28 (96)01:10:33 (44)00:02:12 (181)00:50:12 (126) 02:24:35 00:26:30
73 530 Rutkowski Paweł Tri NEGU M35 14 67 00:16:50 (51)00:02:00 (32)01:13:28 (93)00:01:45 (56)00:50:38 (138) 02:24:41 00:26:36
74 256 Jonio Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 15 68 00:17:16 (73)00:02:11 (52)01:12:43 (79)00:01:53 (87)00:50:47 (140) 02:24:49 00:26:44
75 51 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M45 3 69 00:22:54 (353)00:02:38 (124)01:10:55 (49)00:01:52 (80)00:46:43 (59) 02:25:02 00:26:57
76 224 Goławski Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 18 70 00:20:49 (257)00:03:00 (191)01:10:54 (48)00:01:37 (29)00:48:46 (91) 02:25:06 00:27:01
77 103 Woźniak Mikołaj TriClub / AirBike Triathlon Team / PwC M35 16 71 00:19:14 (162)00:02:18 (68)01:15:46 (150)00:02:17 (215)00:45:41 (43) 02:25:16 00:27:11
78 349 Kaźmierczak Marcin CelIronMan M40 20 72 00:17:32 (79)00:03:11 (232)01:11:58 (61)00:02:00 (118)00:50:37 (135) 02:25:17 00:27:12
79 503 Jaworski Maciej M40 21 73 00:20:35 (241)00:03:02 (200)01:13:13 (90)00:02:19 (230)00:46:14 (53) 02:25:22 00:27:17
80 363 Palus Paweł Luft Tri Team M40 22 74 00:18:22 (117)00:02:11 (49)01:13:17 (92)00:01:50 (74)00:49:45 (114) 02:25:26 00:27:21
81 33 Robiński Marcin Kuźnia Triathlonu M35 17 75 00:20:34 (240)00:02:17 (67)01:13:29 (94)00:02:08 (160)00:47:03 (61) 02:25:32 00:27:27
82 160 Zawistowski Piotr Progress Triathlon Team Wipro Poland M30 19 76 00:17:45 (87)00:04:02 (365)01:13:09 (87)00:02:44 (346)00:48:11 (82) 02:25:52 00:27:47
83 319 Nowacki Tomasz TKKF Non Iron UNILOGO M40 23 77 00:21:36 (290)00:02:30 (105)01:11:34 (57)00:02:07 (150)00:48:14 (83) 02:26:00 00:27:55
84 287 Epelbaum Dariusz Kuźnia Triathlonu M35 18 78 00:20:03 (199)00:02:29 (100)01:09:36 (35)00:02:06 (149)00:51:48 (157) 02:26:03 00:27:58
85 423 Godycki Jakub Kuźnia Triathlonu M30 20 79 00:18:51 (138)00:02:50 (162)01:13:46 (101)00:01:52 (82)00:48:46 (92) 02:26:05 00:28:00
86 48 Cieplak Janek Kuźnia Triathlonu M30 21 80 00:17:58 (95)00:03:03 (204)01:13:38 (97)00:02:03 (134)00:49:25 (105) 02:26:07 00:28:02
87 104 Wengerski Jędrzej ROwery Kwiatkowski Team, Fun Active M18 5 81 00:15:33 (26)00:02:48 (153)01:18:12 (213)00:01:42 (45)00:47:56 (79) 02:26:11 00:28:06
88 251 Danielski Kamil AT Team M30 22 82 00:19:05 (152)00:02:03 (33)01:15:51 (151)00:01:36 (26)00:47:44 (74) 02:26:18 00:28:13
89 44 Szafraniec Artur LABOSPORT Team AT Team M35 19 83 00:18:02 (100)00:03:43 (324)01:15:01 (132)00:02:02 (129)00:47:47 (76) 02:26:35 00:28:30
90 128 Gawryluk Piotr M30 23 84 00:15:54 (31)00:02:30 (104)01:15:53 (152)00:01:45 (57)00:50:37 (136) 02:26:38 00:28:33
91 414 Puch Robert LABOSPORT Team M40 24 85 00:20:40 (248)00:02:23 (85)01:11:11 (53)00:01:50 (73)00:50:38 (139) 02:26:42 00:28:37
92 502 Głowacka Agnieszka PILATES Z GŁOWĄ K35 1 7 00:18:48 (134)00:02:40 (130)01:13:41 (99)00:01:56 (106)00:49:41 (111) 02:26:45 00:28:40
93 84 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M35 20 86 00:21:41 (295)00:03:07 (214)01:13:55 (106)00:01:47 (60)00:46:18 (54) 02:26:48 00:28:43
94 131 Jasnoch Marcin Olusia Team M35 21 87 00:19:53 (186)00:03:07 (217)01:13:47 (103)00:01:40 (36)00:48:23 (85) 02:26:50 00:28:45
95 456 Boniecki Paweł AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M45 4 88 00:19:42 (180)00:02:23 (86)01:10:12 (41)00:02:20 (237)00:52:15 (170) 02:26:52 00:28:47
96 52 Pacholak Marcin M25 11 89 00:19:07 (154)00:02:46 (145)01:15:09 (133)00:01:52 (81)00:48:03 (81) 02:26:56 00:28:51
97 315 Ratajewicz Maciek TriWawa M35 22 90 00:20:27 (229)00:02:32 (111)01:14:36 (120)00:01:44 (52)00:47:39 (70) 02:26:58 00:28:53
98 459 Daruk Piotr TRINERGY TEAM M35 23 92 00:17:43 (85)00:02:56 (178)01:15:40 (149)00:02:06 (147)00:48:45 (90) 02:27:09 00:29:04
99 311 Bożek Sebastian LABOSPORT Team M40 25 91 00:20:20 (221)00:03:20 (260)01:12:13 (65)00:02:24 (249)00:48:52 (96) 02:27:09 00:29:04
100 438 Gudowicz Marcin LABOSPORT Team M40 26 93 00:20:03 (201)00:03:12 (235)01:13:39 (98)00:02:18 (226)00:48:00 (80) 02:27:11 00:29:06
101 27 Janik Przemysław TRICLUB M35 24 94 00:19:38 (174)00:02:09 (40)01:13:00 (81)00:01:47 (63)00:50:51 (141) 02:27:25 00:29:20
102 39 Majewski Marek Kuźnia Triathlonu M40 27 95 00:19:05 (151)00:03:15 (245)01:14:29 (117)00:01:49 (72)00:48:48 (93) 02:27:26 00:29:21
103 376 Ilczyszyn Krzysztof UKS 307 Warszawa Mokotów M30 24 96 00:17:48 (89)00:02:47 (147)01:14:59 (130)00:01:57 (111)00:50:04 (123) 02:27:35 00:29:30
104 496 Wysocki Tomasz Progress Triathlon Team M25 12 97 00:22:45 (349)00:02:48 (152)01:14:51 (127)00:02:19 (234)00:44:52 (34) 02:27:36 00:29:31
105 472 Wojciechowski Piotr M40 28 98 00:18:46 (132)00:02:49 (156)01:13:46 (102)00:02:28 (281)00:50:01 (120) 02:27:50 00:29:45
106 267 Mackiewicz Jacek M35 25 99 00:19:56 (188)00:03:24 (273)01:12:43 (78)00:02:14 (198)00:49:40 (110) 02:27:57 00:29:52
107 275 Sawczyn Tomasz Ti22ES M35 26 100 00:18:51 (137)00:03:19 (257)01:13:11 (88)00:03:00 (388)00:50:00 (119) 02:28:21 00:30:16
108 238 Mojsiewicz Sławomir STiRW-CKRW M40 29 101 00:17:59 (97)00:03:03 (202)01:15:09 (134)00:01:55 (98)00:50:16 (129) 02:28:23 00:30:18
109 102 Surdyn Damian M40 30 102 00:19:08 (156)00:02:43 (137)01:13:35 (96)00:02:08 (159)00:50:53 (142) 02:28:28 00:30:23
110 304 Dobrosielski Grzegorz LABOSPORT Team M30 25 103 00:16:09 (40)00:03:08 (221)01:17:01 (179)00:01:54 (92)00:50:19 (130) 02:28:32 00:30:27
111 405 Janowski Stanislaw M35 27 104 00:20:23 (224)00:02:25 (88)01:12:16 (67)00:01:48 (66)00:51:45 (156) 02:28:36 00:30:31
112 57 Nosowski Jacek M40 31 105 00:17:27 (77)00:02:30 (102)01:16:10 (155)00:02:17 (217)00:50:13 (127) 02:28:37 00:30:32
113 440 Kordaczuk Michał Michał Kordaczuk SaveAs M30 26 106 00:17:06 (64)00:02:40 (128)01:12:29 (72)00:02:25 (256)00:53:59 (213) 02:28:38 00:30:33
114 20 Nawracaj Michał GVT/AT Team M30 27 107 00:14:43 (18)00:02:16 (60)01:08:00 (18)00:01:28 (16)01:02:14 (349) 02:28:40 00:30:35
115 244 Skomorucha Paweł Kuźnia Triathlonu M35 28 108 00:21:58 (310)00:02:28 (97)01:15:39 (146)00:02:07 (154)00:46:38 (57) 02:28:51 00:30:46
116 268 Ligenza Kamil GT RAT M25 13 109 00:18:40 (128)00:02:40 (129)01:12:40 (77)00:02:02 (130)00:52:54 (183) 02:28:56 00:30:51
117 237 Wypych Igor Świdermajer M25 14 110 00:19:07 (155)00:03:27 (280)01:16:34 (168)00:02:29 (287)00:47:40 (71) 02:29:17 00:31:12
118 297 Mazdziarz Michal Kuźnia Triathlonu M35 29 111 00:19:40 (176)00:03:53 (343)01:16:23 (162)00:01:53 (89)00:47:41 (72) 02:29:29 00:31:24
119 243 Sobolewski Mariusz M35 30 112 00:17:57 (94)00:02:58 (186)01:16:43 (172)00:02:29 (288)00:49:24 (103) 02:29:31 00:31:26
120 87 Kościelski Patryk TRI LEVEL M40 32 113 00:20:41 (249)00:03:31 (295)01:17:34 (193)00:02:16 (210)00:45:42 (45) 02:29:43 00:31:38
121 273 Jarmosz Maciej M30 28 114 00:19:09 (158)00:02:54 (174)01:13:02 (82)00:02:50 (359)00:52:00 (164) 02:29:55 00:31:50
122 482 Trych Artur Accenture/Progress Triathlon Team M40 33 115 00:16:30 (46)00:02:43 (136)01:15:33 (141)00:02:07 (152)00:53:25 (200) 02:30:18 00:32:13
123 265 Śliwka Piotr Sportevo M35 31 116 00:20:37 (245)00:02:09 (42)01:13:42 (100)00:01:54 (95)00:52:12 (168) 02:30:34 00:32:29
124 370 Tronina Grzesiek M30 29 117 00:20:05 (205)00:02:20 (76)01:12:38 (75)00:01:45 (55)00:49:50 (115) 02:30:38 00:32:33
125 161 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 34 118 00:19:02 (147)00:02:36 (120)01:15:21 (138)00:01:55 (99)00:51:51 (160) 02:30:45 00:32:40
126 352 Gładosz Łukasz ETB M30 30 119 00:17:26 (76)00:02:25 (89)01:12:30 (73)00:02:00 (119)00:56:30 (257) 02:30:51 00:32:46
127 152 Skolik Maksymilian M40 35 120 00:22:38 (345)00:02:48 (154)01:10:47 (46)00:02:53 (366)00:51:55 (162) 02:31:01 00:32:56
128 419 Dmowski Paweł www.adkosmetyki.pl Naturalne kosmetyki M25 15 121 00:18:28 (124)00:03:00 (192)01:19:09 (229)00:02:17 (218)00:48:29 (86) 02:31:24 00:33:19
129 394 Kozakiewicz Ryszard Kuźnia Triathlonu M40 36 122 00:18:52 (139)00:03:02 (197)01:17:46 (201)00:02:26 (259)00:49:21 (102) 02:31:27 00:33:22
130 313 Sikora Julita AT Team K40 1 8 00:20:08 (207)00:02:17 (65)01:14:27 (116)00:01:46 (58)00:52:58 (187) 02:31:36 00:33:31
131 235 Gajewski Sebastian M35 32 123 00:18:23 (119)00:03:34 (303)01:18:36 (221)00:02:52 (363)00:48:17 (84) 02:31:43 00:33:38
132 443 Śliwiński Szczepan Kuźnia Triathlonu M30 31 124 00:16:17 (43)00:01:53 (20)01:19:27 (240)00:02:04 (139)00:52:09 (167) 02:31:50 00:33:45
133 100 Cybulski Konrad HTF CelIronman M40 37 125 00:21:21 (279)00:03:30 (290)01:17:15 (185)00:02:16 (209)00:47:41 (73) 02:32:03 00:33:58
134 122 Nowak Paweł Tri NEGU www.elastomerics.com M35 33 126 00:20:19 (220)00:03:22 (265)01:12:24 (71)00:01:56 (104)00:54:18 (219) 02:32:20 00:34:15
135 470 Filipek Grzegorz Waniewski Coaching M40 38 127 00:19:38 (172)00:03:20 (259)01:13:59 (109)00:02:26 (262)00:53:04 (188) 02:32:28 00:34:23
136 307 Boniecki Piotr M35 34 128 00:18:28 (125)00:02:50 (165)01:15:35 (144)00:02:26 (261)00:53:20 (198) 02:32:40 00:34:35
137 118 Bartczak Mariusz Allianz Triathlon Team Allianz M35 35 129 00:19:17 (164)00:03:43 (326)01:14:42 (122)00:01:58 (112)00:53:16 (194) 02:32:56 00:34:51
138 145 Kaczmarek Dariusz GEO-TECH M45 5 130 00:20:12 (211)00:03:05 (212)01:16:21 (161)00:02:11 (173)00:51:10 (145) 02:32:59 00:34:54
139 166 Sitarek Artur TRINERGY TEAM M40 39 131 00:18:49 (136)00:02:13 (55)01:13:05 (83)00:01:39 (34)00:57:21 (267) 02:33:07 00:35:02
140 231 Sosnowski Wojciech Olecko Biega / Znicz M40 40 132 00:20:29 (232)00:02:50 (164)01:17:59 (207)00:02:09 (163)00:49:42 (112) 02:33:09 00:35:04
141 436 Antoniak Krzysztof LABOSPORT Team M35 36 133 00:19:36 (170)00:02:27 (93)01:19:17 (234)00:01:54 (93)00:50:01 (121) 02:33:16 00:35:11
142 204 Kisielewski Paweł MAGAZYN TRIATHLON M40 41 134 00:21:48 (301)00:02:09 (44)01:14:47 (125)00:01:56 (101)00:52:41 (181) 02:33:21 00:35:16
143 45 Korol Marek Smaruj Na Trening Team M35 37 135 00:22:12 (324)00:02:15 (59)01:14:36 (119)00:01:49 (68)00:52:32 (178) 02:33:24 00:35:19
144 25 Sukacz Dawid Luft TriTeam M40 42 136 00:21:24 (281)00:02:30 (103)01:15:01 (131)00:02:09 (162)00:52:29 (176) 02:33:33 00:35:28
145 46 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 38 137 00:20:00 (194)00:03:07 (215)01:23:38 (323)00:02:10 (169)00:44:41 (32) 02:33:36 00:35:31
146 480 Szymański Tomasz M50 2 138 00:22:26 (338)00:02:35 (118)01:15:26 (140)00:01:55 (97)00:51:21 (147) 02:33:43 00:35:38
147 73 Kubiak Bartłomiej M25 16 139 00:17:08 (66)00:03:11 (234)01:20:01 (255)00:01:49 (71)00:51:49 (158) 02:33:58 00:35:53
148 249 Dudela Adrian Kuźnia Triathlonu M35 39 140 00:18:55 (142)00:04:46 (414)01:18:07 (212)00:02:43 (343)00:49:28 (107) 02:33:59 00:35:54
149 89 Kozłowski Piotr M35 40 141 00:19:40 (175)00:03:03 (203)01:13:48 (104)00:02:12 (180)00:55:26 (232) 02:34:08 00:36:03
150 306 Bachman Marcin SurfConnection M40 43 142 00:17:29 (78)00:03:02 (201)01:19:45 (248)00:02:47 (354)00:51:12 (146) 02:34:15 00:36:10
151 174 Swiderski Dariusz Luft Tri Team M45 6 143 00:23:27 (368)00:03:24 (269)01:18:01 (210)00:02:11 (175)00:47:18 (64) 02:34:20 00:36:15
152 447 Suchomska Ewelina LABOSPORT Team K35 2 9 00:20:01 (196)00:02:49 (159)01:17:52 (202)00:02:07 (151)00:51:30 (152) 02:34:20 00:36:15
153 338 Raczyński Tomasz Kuźnia Triathlonu M30 32 144 00:18:46 (133)00:02:56 (179)01:17:23 (188)00:02:20 (235)00:53:07 (190) 02:34:33 00:36:28
154 35 Ziółkowski Piotr Kuźnia Triathlonu M30 33 145 00:18:01 (99)00:02:31 (108)01:16:19 (159)00:02:28 (277)00:55:25 (231) 02:34:44 00:36:39
155 368 Kalwasiński Mateusz M25 17 146 00:20:03 (200)00:02:50 (163)01:14:00 (110)00:01:53 (91)00:56:01 (249) 02:34:47 00:36:42
156 110 Rzeszutko Rafał M30 34 147 00:22:08 (320)00:03:28 (282)01:19:19 (236)00:02:00 (120)00:47:54 (78) 02:34:48 00:36:43
157 91 Kamiński Rafał M30 35 148 00:20:29 (233)00:03:10 (226)01:18:05 (211)00:02:11 (176)00:50:54 (143) 02:34:50 00:36:45
158 498 Firek Wieslaw THULE - JMP M30 36 149 00:20:08 (208)00:03:25 (278)01:16:29 (164)00:02:50 (357)00:51:59 (163) 02:34:51 00:36:46
159 126 Blicharz Marcin M30 37 150 00:20:46 (253)00:04:22 (391)01:17:03 (181)00:02:55 (373)00:49:51 (117) 02:34:57 00:36:52
160 266 Bielenica Beata Tri NEGU K30 4 10 00:22:25 (336)00:02:28 (94)01:21:25 (285)00:01:42 (41)00:47:01 (60) 02:35:01 00:36:56
161 143 Olesiński Artur Kondycja M35 41 151 00:19:42 (179)00:03:30 (291)01:14:44 (123)00:03:22 (420)00:53:46 (207) 02:35:04 00:36:59
162 520 Bałdys Dariusz Action Team M35 42 152 00:17:59 (96)00:02:42 (134)01:21:24 (282)00:02:07 (155)00:50:54 (144) 02:35:06 00:37:01
163 83 Kowalewski Piotr M30 38 153 00:17:53 (92)00:03:10 (228)01:18:01 (209)00:02:16 (208)00:53:51 (209) 02:35:11 00:37:06
164 65 Senger Robert LTT Lipusz M30 39 154 00:19:58 (193)00:03:20 (258)01:17:08 (182)00:02:17 (219)00:52:31 (177) 02:35:14 00:37:09
165 426 Baran Katarzyna NTT "Triada" Namysłów/ KT Water Knights Zabierzów K35 3 11 00:19:45 (181)00:03:02 (198)01:19:46 (250)00:02:07 (153)00:50:38 (137) 02:35:17 00:37:12
166 90 Surmański Jacek Panorama Firm Tri Team Eniro M35 43 155 00:19:41 (177)00:02:47 (148)01:14:53 (128)00:02:06 (145)00:55:57 (246) 02:35:24 00:37:19
167 175 Mika Tomasz M35 44 156 00:20:28 (230)00:04:18 (385)01:20:01 (256)00:01:53 (85)00:48:51 (94) 02:35:32 00:37:27
168 343 Czasak Tomasz M45 7 157 00:20:07 (206)00:03:28 (286)01:16:36 (170)00:01:51 (77)00:53:31 (202) 02:35:34 00:37:29
169 227 Baluk Wojciech M40 44 158 00:19:02 (148)00:03:35 (309)01:15:17 (135)00:02:51 (361)00:54:55 (227) 02:35:40 00:37:35
170 136 Pachla Adam M35 45 159 00:21:10 (272)00:02:41 (132)01:16:33 (166)00:02:57 (377)00:52:25 (175) 02:35:46 00:37:41
171 229 Mierzejewska Dobrochna TRINERGY TEAM K30 5 12 00:18:36 (127)00:02:52 (167)01:21:03 (278)00:02:03 (132)00:51:22 (150) 02:35:56 00:37:51
172 428 Stachowicz Maciej Tri Machine M35 46 160 00:17:02 (61)00:02:45 (141)01:20:03 (257)00:02:14 (194)00:53:55 (211) 02:35:59 00:37:54
173 531 Friedrich Arek TRI NEGU M35 47 161 00:20:16 (216)00:02:37 (122)01:13:06 (85)00:02:33 (306)00:57:29 (275) 02:36:01 00:37:56
174 95 Bugowski Andrzej M40 45 162 00:20:55 (263)00:03:16 (248)01:20:51 (273)00:02:07 (156)00:48:54 (97) 02:36:03 00:37:58
175 150 Nadrowski Tomasz Więcej Funku! / Biegiem na Pomoc M30 40 163 00:16:51 (52)00:02:18 (69)01:16:33 (167)00:02:01 (126)00:58:22 (291) 02:36:04 00:37:59
176 289 Trojanowski Michał T-Mobile Triathlon Team Kuźnia Triathlonu M30 41 164 00:21:19 (277)00:03:22 (266)01:17:15 (186)00:02:34 (310)00:51:34 (153) 02:36:05 00:38:00
177 467 Gorski Jan Kubuś Puchatek M25 18 165 00:23:36 (373)00:04:15 (383)01:17:03 (180)00:01:41 (40)00:49:30 (108) 02:36:05 00:38:00
178 372 Skwirut Michał M40 46 166 00:17:44 (86)00:03:33 (300)01:20:35 (269)00:01:41 (37)00:52:34 (179) 02:36:07 00:38:02
179 342 Kosecki Konrad M35 48 167 00:20:32 (235)00:02:58 (183)01:17:17 (187)00:02:06 (148)00:53:18 (195) 02:36:12 00:38:07
180 248 Sowiński Paweł Kuźnia Triathlonu M30 42 168 00:18:58 (145)00:04:31 (399)01:18:35 (220)00:02:24 (250)00:51:44 (155) 02:36:13 00:38:08
181 26 Maliszewski Wojciech WARSAW MASTERS TEAM M40 47 169 00:18:14 (111)00:02:59 (189)01:19:26 (239)00:02:02 (131)00:53:35 (203) 02:36:16 00:38:11
182 473 Zoll Michał TriWawa Galposter M35 49 170 00:17:35 (80)00:03:10 (227)01:19:35 (243)00:02:19 (232)00:53:39 (204) 02:36:18 00:38:13
183 117 Ruzik Rafał Tripower.pl M35 50 171 00:23:06 (359)00:03:34 (306)01:17:29 (190)00:02:21 (239)00:49:50 (116) 02:36:19 00:38:14
184 93 Bartosiewicz Tomasz fit4u Żyrarów fit4u Żyrardów M30 43 172 00:20:32 (236)00:04:06 (371)01:17:34 (194)00:02:11 (174)00:52:22 (174) 02:36:45 00:38:40
185 76 Delegacz Sławomir M50 3 173 00:22:28 (341)00:03:26 (279)01:14:07 (112)00:02:40 (335)00:54:15 (216) 02:36:56 00:38:51
186 178 Majewski Karol Deloitte Adventure Team M35 51 174 00:21:03 (266)00:02:18 (72)01:14:19 (114)00:02:50 (360)00:56:30 (256) 02:36:59 00:38:54
187 316 Jedrzejczyk Piotr M40 48 175 00:22:22 (333)00:03:25 (275)01:19:17 (233)00:02:45 (349)00:49:11 (101) 02:37:01 00:38:56
188 183 Parol Artur M40 49 176 00:24:20 (401)00:04:05 (369)01:16:17 (158)00:02:29 (284)00:50:02 (122) 02:37:13 00:39:08
189 177 Narojek Grzegorz M35 52 177 00:20:21 (222)00:03:17 (249)01:17:38 (198)00:02:35 (313)00:53:41 (206) 02:37:32 00:39:27
190 181 Lasa Marcin M40 50 178 00:20:39 (246)00:03:43 (325)01:17:38 (197)00:02:15 (203)00:53:29 (201) 02:37:43 00:39:38
191 159 Stadnicki Piotr TRICLUB M30 44 179 00:20:43 (250)00:03:34 (305)01:17:46 (200)00:02:28 (278)00:53:20 (196) 02:37:50 00:39:45
192 15 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl M30 45 180 00:21:51 (303)00:02:45 (143)01:11:41 (58)00:02:05 (140)00:59:32 (312) 02:37:54 00:39:49
193 60 Urbanowicz Kamil M35 53 181 00:20:14 (214)00:03:21 (263)01:18:23 (217)00:02:40 (336)00:53:23 (199) 02:38:01 00:39:56
194 86 Łaszkiewicz Tadeusz MLUKS TRIATHLON KOŁO M60 1 182 00:24:01 (388)00:03:21 (261)01:17:35 (196)00:02:52 (364)00:50:14 (128) 02:38:03 00:39:58
195 357 Dalecki Marcin LABOSPORT Team M35 54 183 00:20:23 (223)00:03:58 (359)01:20:53 (274)00:02:18 (228)00:50:33 (134) 02:38:06 00:40:01
196 29 Zięba Marcin Kuźnia Triathlonu M35 55 184 00:17:11 (69)00:02:20 (77)01:27:19 (368)00:02:11 (179)00:49:11 (100) 02:38:12 00:40:07
197 75 Białecki Paweł TRINERGY TEAM M40 51 185 00:18:44 (130)00:02:33 (114)01:18:55 (226)00:02:13 (190)00:55:58 (248) 02:38:23 00:40:18
198 13 Pupka Artur GVT M50 4 186 00:20:24 (225)00:02:21 (81)01:14:07 (111)00:02:29 (289)00:59:04 (302) 02:38:25 00:40:20
199 157 Kiereś Arkadiusz WITC M35 56 187 00:17:18 (74)00:03:04 (207)01:19:36 (244)00:03:30 (428)00:54:57 (228) 02:38:26 00:40:21
200 298 Pardygał Tomasz LABOSPORT Team M40 52 188 00:20:44 (251)00:02:18 (74)01:23:20 (317)00:02:23 (247)00:49:44 (113) 02:38:29 00:40:24
201 34 Dudzik Emil LABOSPORT Team MIRPOL M35 57 189 00:22:11 (323)00:02:49 (160)01:15:23 (139)00:02:17 (216)00:55:54 (244) 02:38:33 00:40:28
202 171 Skwierczyński Darek M40 53 190 00:25:25 (428)00:02:26 (90)01:17:08 (183)00:02:25 (254)00:51:21 (149) 02:38:46 00:40:41
203 477 Wawszczyk Tomasz M40 54 191 00:22:29 (343)00:03:52 (342)01:16:49 (174)00:03:34 (432)00:52:08 (166) 02:38:51 00:40:46
204 133 Ambroziński Jan TuszTusz.pl TuszTusz.pl M30 46 193 00:18:25 (121)00:02:39 (127)01:16:19 (160)00:02:12 (186)00:59:24 (311) 02:38:59 00:40:54
205 392 Kądziela Rafał AKB Lidzbark Warmiński DG RSZ M40 55 192 00:23:12 (363)00:03:25 (276)01:18:23 (216)00:02:38 (325)00:51:21 (148) 02:38:59 00:40:54
206 305 Zwierzchowski Maciej Kuźnia Triathlonu M35 58 194 00:18:22 (118)00:02:49 (158)01:18:20 (215)00:02:31 (295)00:57:07 (265) 02:39:08 00:41:03
207 53 Ciepliński Tomasz TRINERGY TEAM M35 59 195 00:18:11 (108)00:02:10 (47)01:15:19 (136)00:01:46 (59)01:01:43 (342) 02:39:09 00:41:04
208 341 Urbankiewicz Aleksandra Trimachine K30 6 13 00:20:00 (195)00:03:16 (247)01:19:17 (232)00:02:15 (204)00:54:30 (224) 02:39:19 00:41:14
209 164 Meier Markus M50 5 196 00:20:45 (252)00:02:47 (146)01:19:04 (227)00:02:26 (267)00:54:28 (222) 02:39:29 00:41:24
210 263 Sobstel Filip Usługi rowerowe M35 60 197 00:18:16 (113)00:02:12 (53)01:14:54 (129)00:01:53 (86)01:02:18 (352) 02:39:33 00:41:28
211 490 Jędrzejczyk Natalia TriWawa K30 7 14 00:18:35 (126)00:02:45 (140)01:20:04 (258)00:02:02 (128)00:56:11 (251) 02:39:36 00:41:31
212 390 Glowacki Michal TriWawa M30 47 198 00:21:06 (267)00:03:19 (255)01:16:01 (153)00:03:19 (417)00:55:58 (247) 02:39:44 00:41:39
213 514 Lis Sebastian M25 19 199 00:16:37 (49)00:02:43 (139)01:15:35 (143)00:01:50 (75)01:03:00 (361) 02:39:46 00:41:41
214 391 Białkowski Albert Tripower.pl M45 8 200 00:20:50 (259)00:02:39 (126)01:18:34 (219)00:02:25 (253)00:55:21 (230) 02:39:49 00:41:44
215 109 Poręba Paweł TRINERGY TEAM M35 61 201 00:20:10 (209)00:02:15 (56)01:14:22 (115)00:02:29 (286)01:00:36 (330) 02:39:52 00:41:47
216 271 Okragły Emil M30 48 202 00:19:38 (173)00:02:45 (142)01:23:03 (307)00:02:14 (197)00:52:19 (173) 02:39:59 00:41:54
217 388 Bogdał Andrzej Fireworkout M30 49 203 00:25:02 (420)00:03:05 (209)01:21:38 (287)00:01:38 (31)00:48:44 (89) 02:40:07 00:42:02
218 329 Rembowski Michał M40 56 204 00:17:36 (82)00:03:12 (236)01:14:33 (118)00:02:53 (368)01:02:02 (346) 02:40:17 00:42:12
219 105 Kielak Krzysztof Kondycja M40 57 205 00:23:33 (371)00:04:09 (373)01:17:55 (204)00:02:28 (279)00:52:17 (172) 02:40:22 00:42:17
220 517 Lewandowski Robert M45 9 206 00:22:22 (334)00:03:48 (338)01:20:04 (259)00:02:39 (332)00:51:30 (151) 02:40:23 00:42:18
221 461 Kaminski Bartosz M35 62 207 00:22:25 (337)00:03:56 (348)01:18:16 (214)00:02:44 (345)00:53:16 (193) 02:40:38 00:42:33
222 80 Dąbrowski Tomasz Swimmers Masters Team M40 58 208 00:20:26 (228)00:03:29 (288)01:15:20 (137)00:02:31 (297)00:59:03 (301) 02:40:49 00:42:44
223 42 Pawlak Dariusz LABOSPORT Team M45 10 209 00:20:16 (217)00:02:38 (123)01:16:07 (154)00:02:36 (318)00:59:14 (306) 02:40:51 00:42:46
224 262 Kajda Krzysztof TRINERGY TEAM M40 59 210 00:21:56 (306)00:03:38 (314)01:19:30 (241)00:02:27 (272)00:53:20 (197) 02:40:52 00:42:47
225 377 Kołodziej Sebastian M35 63 211 00:18:09 (107)00:02:28 (95)01:14:48 (126)00:02:53 (367)01:02:44 (357) 02:41:03 00:42:58
226 41 Możdżonek Michał LABOSPORT Team TriHub M35 64 212 00:20:17 (218)00:02:41 (131)01:15:36 (145)00:02:05 (141)01:00:27 (328) 02:41:06 00:43:01
227 240 Chudek Agnieszka Luft Tri Team K18 2 15 00:17:11 (70)00:02:17 (66)01:26:14 (354)00:01:43 (47)00:54:06 (215) 02:41:31 00:43:26
228 324 Nowakowski Rafał Sportografia.pl M40 60 213 00:17:54 (93)00:03:48 (337)01:18:49 (224)00:03:08 (398)00:57:56 (286) 02:41:35 00:43:30
229 429 Korczyński Daniel M35 65 214 00:20:33 (238)00:03:01 (194)01:17:54 (203)00:02:20 (236)00:57:48 (282) 02:41:37 00:43:32
230 225 Kacymirow Tomasz AT Team M55 1 215 00:21:35 (289)00:02:59 (188)01:20:07 (261)00:02:39 (333)00:54:18 (220) 02:41:38 00:43:33
231 331 Berkovics Igors WITC M30 50 216 00:21:46 (299)00:04:19 (387)01:20:28 (267)00:03:22 (418)00:51:53 (161) 02:41:48 00:43:43
232 88 Gałązka Maciej KM Sport Team M35 66 217 00:20:02 (198)00:02:48 (151)01:16:55 (176)00:01:56 (100)01:00:06 (318) 02:41:48 00:43:43
233 169 Jurkowski Sławomir M40 61 218 00:20:16 (215)00:03:38 (315)01:17:58 (206)00:02:26 (264)00:57:35 (279) 02:41:53 00:43:48
234 283 Kościuczuk Łukasz Biegiemnapomoc.pl M35 67 219 00:19:12 (161)00:03:37 (313)01:19:37 (245)00:03:42 (439)00:55:45 (240) 02:41:54 00:43:49
235 210 Kula Damian AT Team M35 68 220 00:19:20 (167)00:03:45 (330)01:22:29 (301)00:02:25 (257)00:53:57 (212) 02:41:56 00:43:51
236 506 Klim Łukasz Tri NEGU M30 51 221 00:20:35 (243)00:03:13 (240)01:18:53 (225)00:02:30 (291)00:57:00 (264) 02:42:10 00:44:05
237 339 Szałucha Adam Kuźnia Triathlonu M25 20 222 00:18:03 (101)00:02:58 (187)01:18:42 (222)00:02:18 (225)01:00:12 (319) 02:42:14 00:44:09
238 70 Makowski Robert M40 62 223 00:24:34 (409)00:03:31 (296)01:16:37 (171)00:02:04 (136)00:55:45 (241) 02:42:30 00:44:25
239 22 Bonik Cezary Triclub M40 63 224 00:20:33 (239)00:02:12 (54)01:20:55 (276)00:02:12 (184)00:56:45 (261) 02:42:37 00:44:32
240 300 Zegarski Arkadiusz M40 64 225 00:22:04 (315)00:03:15 (243)01:16:36 (169)00:02:36 (320)00:58:10 (289) 02:42:42 00:44:37
241 410 Sopniewski Wojtek M40 65 226 00:24:01 (389)00:03:24 (272)01:17:33 (191)00:02:18 (222)00:55:36 (236) 02:42:52 00:44:47
242 369 Desselberger Andrzej TRI Kąty ENERGO-SPEC M45 11 227 00:18:57 (144)00:03:02 (199)01:22:56 (305)00:02:28 (275)00:55:42 (239) 02:43:04 00:44:59
243 362 Pogorzelski Marek Bractwo Biegowe BGK M50 6 228 00:17:49 (90)00:03:36 (312)01:23:52 (328)00:02:30 (292)00:55:27 (233) 02:43:13 00:45:08
244 321 Krążyński Tomasz M40 66 229 00:24:24 (403)00:04:39 (405)01:21:11 (280)00:02:34 (307)00:50:28 (132) 02:43:16 00:45:11
245 59 Dąbrowski Paweł HTF Ludwik Sikorski M35 69 230 00:18:55 (141)00:03:34 (307)01:20:58 (277)00:02:21 (241)00:57:29 (276) 02:43:17 00:45:12
246 360 Markowski Dominik M40 67 231 00:18:05 (103)00:02:53 (169)01:24:29 (335)00:02:23 (244)00:55:28 (234) 02:43:19 00:45:14
247 525 Garbat Rafał Asseco Active Team M35 70 232 00:23:13 (364)00:03:28 (284)01:24:54 (340)00:02:25 (255)00:49:26 (106) 02:43:25 00:45:20
248 365 Kobielski Sławomir Poddębicki KB Zdyszani.pl M40 68 233 00:22:13 (327)00:04:43 (412)01:19:58 (253)00:02:50 (358)00:53:54 (210) 02:43:37 00:45:32
249 489 Zych Paweł Allianz Triathlon Team M40 69 234 00:21:44 (298)00:04:13 (381)01:24:54 (341)00:02:26 (263)00:50:32 (133) 02:43:48 00:45:43
250 173 Brener Maciej M30 52 235 00:20:49 (258)00:03:50 (340)01:17:28 (189)00:02:35 (315)00:59:11 (304) 02:43:53 00:45:48
251 511 Woźniak Marcin M30 53 236 00:18:56 (143)00:03:42 (322)01:22:21 (297)00:02:27 (270)00:56:34 (258) 02:43:59 00:45:54
252 180 Kawczyński Przemysław TRI4fun Team Piaseczno M35 71 237 00:22:52 (352)00:03:05 (211)01:17:55 (205)00:02:59 (386)00:57:22 (269) 02:44:12 00:46:07
253 469 Pawlin Mateusz Od zera do Ironman'a M25 21 238 00:21:11 (273)00:02:53 (172)01:25:08 (344)00:01:53 (88)00:53:11 (192) 02:44:16 00:46:11
254 380 Świątek Wojciech M25 22 239 00:18:49 (135)00:03:13 (241)01:23:30 (320)00:02:30 (294)00:56:14 (252) 02:44:17 00:46:12
255 129 Kłys Piotr Puls Studio M35 72 240 00:20:04 (202)00:02:27 (91)01:19:32 (242)00:02:15 (202)01:00:01 (317) 02:44:18 00:46:13
256 291 Rosati Marcin Mocarni Team M40 70 241 00:21:10 (271)00:03:08 (219)01:20:07 (262)00:02:26 (266)00:57:29 (274) 02:44:20 00:46:15
257 23 Bogucki Krzysztof Kuźnia Triathlonu M45 12 242 00:20:48 (256)00:03:42 (321)01:20:38 (270)00:02:53 (365)00:56:27 (255) 02:44:27 00:46:22
258 272 Świerżewski Łukasz SportowaRodzina.pl M40 71 244 00:21:40 (293)00:03:25 (274)01:20:19 (264)00:02:12 (183)00:56:53 (262) 02:44:30 00:46:25
259 78 Kaczorowski Adam M35 73 243 00:21:31 (286)00:03:33 (302)01:16:51 (175)00:02:56 (376)00:59:39 (314) 02:44:30 00:46:25
260 323 Filak Slawomir LABOSPORT Team HRmax zory M40 72 245 00:19:31 (168)00:03:57 (353)01:22:51 (304)00:03:16 (410)00:54:59 (229) 02:44:33 00:46:28
261 431 Choda Michał TRINERGY TEAM M25 23 246 00:21:08 (270)00:03:12 (237)01:22:03 (292)00:02:42 (339)00:55:32 (235) 02:44:37 00:46:32
262 165 Podgórski Krzysztof M50 7 247 00:19:08 (157)00:03:09 (224)01:27:16 (367)00:02:03 (135)00:53:05 (189) 02:44:41 00:46:36
263 94 Koszut Wojciech M35 74 248 00:24:57 (416)00:02:55 (176)01:16:59 (178)00:02:28 (274)00:57:28 (273) 02:44:46 00:46:41
264 335 Wasilewski Marcin M35 75 249 00:20:36 (244)00:04:21 (389)01:19:17 (235)00:03:18 (415)00:57:22 (268) 02:44:53 00:46:48
265 528 Sojkowski Piotr Tri NEGU M30 54 250 00:20:25 (226)00:02:48 (155)01:17:34 (195)00:02:26 (260)01:01:41 (340) 02:44:55 00:46:50
266 355 Zakrzewski Michał Fireworkoutteam M30 55 251 00:25:00 (418)00:03:06 (213)01:16:45 (173)00:02:05 (144)00:58:03 (287) 02:44:59 00:46:54
267 162 Czublun Piotr TRINERGY TEAM M40 73 252 00:21:49 (302)00:03:07 (218)01:19:45 (249)00:02:19 (233)00:58:06 (288) 02:45:05 00:47:00
268 115 Egierski Michał M40 74 253 00:22:04 (317)00:03:54 (345)01:22:27 (299)00:01:57 (109)00:54:45 (226) 02:45:07 00:47:02
269 221 Plewiński Wojciech M35 76 254 00:17:38 (84)00:03:13 (239)01:20:44 (272)00:02:29 (283)01:01:05 (333) 02:45:08 00:47:03
270 193 Tarasek Łukasz M35 77 255 00:21:32 (288)00:03:58 (358)01:19:22 (238)00:02:54 (372)00:57:31 (277) 02:45:17 00:47:12
271 356 Cwalina Inga TRICLUB K25 3 16 00:16:07 (39)00:02:29 (99)01:28:24 (381)00:02:13 (192)00:56:05 (250) 02:45:19 00:47:14
272 322 Mańdok Paweł LABOSPORT Team M45 13 256 00:22:57 (355)00:04:29 (398)01:17:42 (199)00:02:42 (340)00:57:38 (280) 02:45:28 00:47:23
273 396 Adamczewski Marek Kuźnia Triathlonu M45 14 257 00:21:47 (300)00:03:31 (294)01:21:08 (279)00:02:38 (329)00:56:24 (254) 02:45:29 00:47:24
274 125 Oklej Agata K35 4 17 00:20:12 (212)00:03:19 (254)01:21:35 (286)00:02:12 (182)00:58:11 (290) 02:45:30 00:47:25
275 255 Jonio Katarzyna Kuźnia Triathlonu K35 5 18 00:20:04 (203)00:02:51 (166)01:23:05 (309)00:02:14 (196)00:57:19 (266) 02:45:33 00:47:28
276 441 Bak Artur TriRun BMW Navi Garage M40 75 258 00:20:10 (210)00:02:52 (168)01:19:05 (228)00:02:26 (268)01:01:35 (339) 02:46:08 00:48:03
277 404 Janik Robert M40 76 259 00:21:38 (291)00:03:32 (299)01:22:05 (293)00:02:32 (302)00:56:24 (253) 02:46:12 00:48:07
278 218 Grabarski Paweł Enterair Runnersclub M30 56 260 00:19:41 (178)00:03:56 (349)01:25:44 (349)00:02:58 (380)00:54:15 (217) 02:46:34 00:48:29
279 31 Pietranik Paweł Kuźnia Triathlonu M30 57 261 00:24:19 (399)00:04:23 (393)01:25:22 (347)00:02:17 (213)00:50:20 (131) 02:46:40 00:48:35
280 97 Zyśko Tomasz M45 15 262 00:23:45 (379)00:03:08 (220)01:23:19 (316)00:02:35 (312)00:53:59 (214) 02:46:45 00:48:40
281 119 Chojnacki Artur proarti.pl M35 78 263 00:22:13 (326)00:02:31 (106)01:27:02 (360)00:02:05 (142)00:52:57 (186) 02:46:49 00:48:44
282 213 Tuczko Marcin WARSAW MASTERS TEAM M30 58 264 00:16:33 (47)00:03:11 (231)01:17:10 (184)00:02:16 (211)01:07:43 (404) 02:46:53 00:48:48
283 226 Zdanio Paweł M30 59 265 00:20:02 (197)00:03:19 (256)01:15:40 (148)00:02:29 (290)01:05:25 (386) 02:46:56 00:48:51
284 49 Sokołowska Hanna Kuźnia Triathlonu K50 1 19 00:16:16 (42)00:03:13 (238)01:23:14 (313)00:02:21 (238)01:01:54 (344) 02:46:58 00:48:53
285 246 Borowiak Justyna Kuźnia Triathlonu K30 8 20 00:20:13 (213)00:03:23 (268)01:21:24 (283)00:02:49 (356)00:59:17 (308) 02:47:05 00:49:00
286 435 Drapella Dariusz MaratonyPolskie.PL TEAM M55 2 266 00:19:37 (171)00:02:34 (117)01:15:39 (147)00:02:08 (158)01:07:11 (398) 02:47:09 00:49:04
287 442 Haftarczyk Grzegorz M45 16 267 00:22:27 (339)00:02:57 (181)01:18:48 (223)00:02:32 (301)01:00:26 (326) 02:47:11 00:49:06
288 55 Zadrożny Piotr TRI4fun Team Piaseczno M45 17 268 00:16:54 (55)00:04:00 (362)01:19:38 (246)00:02:29 (285)01:04:19 (374) 02:47:20 00:49:15
289 215 Bysiek Krzysztof M30 60 269 00:19:03 (150)00:05:16 (442)01:21:55 (290)00:03:41 (438)00:57:28 (272) 02:47:23 00:49:18
290 62 Budkowski Paweł M50 8 270 00:23:59 (387)00:02:58 (185)01:18:00 (208)00:02:10 (165)01:00:28 (329) 02:47:35 00:49:30
291 487 Dołęga-Kozierowski Jan BERM Sponsor yourself M25 24 271 00:22:11 (322)00:03:58 (357)01:23:45 (326)00:03:01 (390)00:54:42 (225) 02:47:38 00:49:33
292 74 Bryzek Arnold M45 18 272 00:18:00 (98)00:02:28 (98)01:19:11 (230)00:02:39 (331)01:05:28 (387) 02:47:47 00:49:42
293 519 Lindholm Anna WITC K40 2 21 00:21:27 (283)00:02:58 (184)01:26:31 (355)00:02:25 (258)00:54:26 (221) 02:47:47 00:49:42
294 333 Maliszewski Jerzy Retro Rowery Duda Team M50 9 273 00:18:27 (123)00:03:56 (350)01:20:21 (265)00:02:28 (282)01:02:40 (356) 02:47:52 00:49:47
295 206 Walkowski Michał M18 6 274 00:20:31 (234)00:03:21 (264)01:22:14 (295)00:02:42 (341)00:59:14 (305) 02:48:02 00:49:57
296 54 Litniewski Maciej Atos Racing Team M30 61 275 00:19:57 (189)00:03:18 (251)01:23:54 (329)00:02:28 (276)00:58:44 (297) 02:48:21 00:50:16
297 381 Sieńczyk Wojciech Wojciech Sienczyk Wojciech Sienczyk M40 77 277 00:22:39 (346)00:03:47 (336)01:19:51 (251)00:03:03 (391)00:59:09 (303) 02:48:29 00:50:24
298 350 Smoczkiewicz Paweł M45 19 276 00:24:18 (398)00:04:41 (407)01:25:08 (345)00:02:10 (167)00:52:12 (169) 02:48:29 00:50:24
299 228 Pstrokonski Marek M45 20 278 00:21:56 (307)00:03:16 (246)01:16:58 (177)00:01:59 (115)01:04:23 (375) 02:48:33 00:50:28
300 257 Matlak Ewa K30 9 22 00:16:52 (53)00:02:53 (170)01:29:17 (390)00:01:57 (110)00:57:35 (278) 02:48:34 00:50:29
301 420 Osiecki Edwin Kuźnia Triathlonu M45 21 279 00:20:52 (260)00:03:24 (270)01:23:32 (321)00:03:08 (399)00:57:53 (284) 02:48:49 00:50:44
302 258 Karolak Marcin Kuźnia Triathlonu M45 22 280 00:22:01 (312)00:04:11 (376)01:19:55 (252)00:02:35 (311)01:00:23 (324) 02:49:05 00:51:00
303 320 Kluska Piotr Wirtualna Polska Triathlon Team Grupa Wirtualna Polska M40 78 281 00:19:19 (166)00:03:27 (281)01:20:26 (266)00:02:23 (246)01:03:51 (368) 02:49:25 00:51:20
304 172 Bogucki Krzysztof Atos Bull Racing Team M40 79 282 00:19:58 (192)00:03:34 (304)01:21:54 (289)00:02:30 (293)01:01:32 (338) 02:49:28 00:51:23
305 200 Samin Przemysław M40 80 283 00:24:10 (394)00:04:07 (372)01:21:51 (288)00:03:27 (421)00:55:53 (243) 02:49:28 00:51:23
306 457 Wijas Andrzej M30 62 284 00:26:51 (448)00:04:12 (378)01:24:43 (339)00:02:01 (123)00:51:51 (159) 02:49:38 00:51:33
307 317 Małkowski Andrzej Kuźnia Triathlonu M35 79 285 00:20:47 (254)00:02:37 (121)01:28:31 (383)00:02:18 (224)00:55:38 (237) 02:49:51 00:51:46
308 63 Soczewka Mariusz Triathlon Siedlce Club M40 81 286 00:23:03 (357)00:03:39 (317)01:27:05 (361)00:02:18 (223)00:53:50 (208) 02:49:55 00:51:50
309 277 Grabowski Przemysław M35 80 287 00:21:08 (269)01:00:19 (322) 02:50:02 00:51:57
310 121 Jałocha Waldemar M50 10 288 00:24:19 (400)00:03:14 (242)01:24:19 (333)00:02:45 (348)00:55:42 (238) 02:50:19 00:52:14
311 483 Nowiński Tomasz bratwurstespresso M30 63 289 00:23:37 (374)00:02:34 (115)01:20:05 (260)00:01:56 (102)01:02:11 (347) 02:50:23 00:52:18
312 99 Stankowski Tomasz M25 25 290 00:23:28 (369)00:04:10 (375)01:23:03 (308)00:01:59 (117)00:57:56 (285) 02:50:37 00:52:32
313 108 Folga Jakub Atos Racing Team M35 81 291 00:24:08 (392)00:03:07 (216)01:21:25 (284)00:03:33 (431)00:58:27 (292) 02:50:40 00:52:35
314 142 Górski Adam M30 64 292 00:22:03 (314)00:03:35 (310)01:27:24 (370)00:01:51 (78)00:55:49 (242) 02:50:42 00:52:37
315 285 Klejszmit Tomasz Kleyton Kleyton M35 82 293 00:18:59 (146)00:03:57 (352)01:21:22 (281)00:02:28 (280)01:04:43 (378) 02:51:30 00:53:25
316 112 Piersa Grzegorz M30 65 294 00:19:55 (187)00:05:28 (448)01:22:57 (306)00:02:47 (351)01:00:27 (327) 02:51:34 00:53:29
317 521 Sołowianow Wiaczesław M25 26 295 00:21:14 (274)00:04:09 (374)01:23:26 (318)00:03:09 (400)00:59:47 (316) 02:51:45 00:53:40
318 491 Fijołek-Warszewska Agnieszka Kuźnia Triathlonu K40 3 23 00:24:21 (402)00:03:28 (283)01:26:03 (351)00:04:17 (450)00:53:40 (205) 02:51:49 00:53:44
319 523 Maliński Paweł Asseco Active Team M35 83 296 00:20:29 (231)00:03:36 (311)01:23:42 (324)00:02:23 (248)01:01:56 (345) 02:52:05 00:54:00
320 422 Parsons Alan WITC M35 84 297 00:23:50 (383)00:03:21 (262)01:36:37 (436)00:02:08 (161)00:46:21 (55) 02:52:17 00:54:12
321 340 Papierz Piotr M50 11 298 00:22:09 (321)00:03:09 (222)01:19:42 (247)00:03:17 (412)01:04:10 (370) 02:52:26 00:54:21
322 387 Głuchowski Przemek M40 82 299 00:20:54 (261)00:03:25 (277)01:26:33 (357)00:02:19 (231)00:59:40 (315) 02:52:51 00:54:46
323 452 Mielnik Paweł UAM TRIATHLON POZNAŃ M55 3 300 00:22:41 (347)00:04:49 (420)01:24:03 (330)00:03:43 (440)00:57:39 (281) 02:52:55 00:54:50
324 219 Trybuszkiewicz Wojciech Generali Running Club M40 83 301 00:22:55 (354)00:04:58 (429)01:23:34 (322)00:04:11 (449)00:57:23 (270) 02:53:01 00:54:56
325 310 Prokop Artur M45 23 302 00:24:12 (395)00:02:46 (144)01:30:42 (404)00:02:14 (200)00:53:08 (191) 02:53:02 00:54:57
326 189 Łata Maciej M30 66 303 00:22:05 (318)00:04:42 (410)01:27:01 (358)00:02:33 (305)00:56:42 (259) 02:53:04 00:54:59
327 455 Stachowicz Dominik Tri Machine M40 84 304 00:18:15 (112)00:03:41 (320)01:23:27 (319)00:03:00 (389)01:05:00 (379) 02:53:23 00:55:18
328 366 Zujkiewicz Tomasz LABOSPORT Team M35 85 305 00:22:04 (316)00:03:43 (327)01:25:07 (343)00:03:11 (402)00:59:20 (309) 02:53:26 00:55:21
329 451 Dutkiewicz Robert LABOSPORT Team AZS UJK Kielce M50 12 306 00:23:54 (385)00:04:28 (396)01:19:59 (254)00:02:32 (299)01:02:35 (354) 02:53:29 00:55:24
330 202 Pokrzywnicki Tomek M35 86 307 00:22:45 (350) 02:53:43 00:55:38
331 294 Kaczmarczyk Szymon M30 67 308 00:23:46 (380)00:02:53 (171)01:23:13 (312)00:01:39 (33)01:02:24 (353) 02:53:55 00:55:50
332 208 Samojlik Zbigniew TRINERGY TEAM Kondycja / SONAR M45 24 309 00:24:32 (408)00:04:12 (379)01:21:57 (291)00:02:41 (337)01:00:39 (332) 02:54:01 00:55:56
333 501 Zieliński Jan Żoliborz Biega M30 68 310 00:22:18 (330)00:02:05 (36)01:27:07 (362)00:02:12 (185)01:00:26 (325) 02:54:08 00:56:03
334 295 Małkowski Witold M30 69 311 00:26:19 (441)00:03:40 (318)01:23:45 (325)00:01:58 (114)00:58:33 (294) 02:54:15 00:56:10
335 92 Merchelski Piotr BEZ CIŚNIEŃ M30 70 312 00:21:19 (278)00:03:01 (196)01:33:32 (423)00:02:10 (170)00:54:16 (218) 02:54:18 00:56:13
336 288 Leśniak Tomasz M40 85 313 00:19:46 (182)00:03:09 (223)01:22:38 (302)00:02:15 (206)01:06:41 (393) 02:54:30 00:56:25
337 522 Ptasznik Przemysław Action Team M35 87 314 00:19:46 (183)00:04:04 (366)01:22:25 (298)00:02:58 (383)01:05:19 (383) 02:54:32 00:56:27
338 468 Czarnecki Tomasz M35 88 315 00:22:24 (335)00:03:03 (205)01:27:39 (372)00:02:48 (355)00:58:52 (298) 02:54:47 00:56:42
339 312 Podolski Krzysztof RKLEGAL Team M30 71 316 00:22:19 (331)00:03:33 (301)01:20:39 (271)00:03:22 (419)01:05:13 (382) 02:55:07 00:57:02
340 192 Radzio Bartosz Aktywni Grójec M40 86 317 00:30:41 (464)00:02:42 (133)01:16:30 (165)00:02:27 (269)01:02:48 (358) 02:55:09 00:57:04
341 374 Szczyglowski Piotr Kuźnia Triathlonu ABUS Polska M35 89 318 00:19:03 (149)00:02:18 (70)01:18:31 (218)00:02:15 (205)01:13:02 (432) 02:55:10 00:57:05
342 217 Zająkała Michał sponsor: kochana żonka Alinka M40 87 319 00:23:56 (386)00:03:58 (355)01:20:08 (263)00:04:34 (457)01:02:51 (359) 02:55:28 00:57:23
343 534 Mazur Piotr M30 72 320 00:21:43 (297)00:04:05 (370)01:25:01 (342)00:03:35 (434)01:01:11 (334) 02:55:35 00:57:30
344 147 Narojczyk Krzysztof M40 88 321 00:21:22 (280)00:03:32 (297)01:24:38 (338)00:02:54 (371)01:03:15 (362) 02:55:40 00:57:35
345 400 Mosiołek Przemysław M30 73 322 00:24:50 (414)00:04:55 (427)01:30:43 (405)00:02:18 (220)00:52:55 (184) 02:55:41 00:57:36
346 416 Biernacki Piotr CRAZY RACING TEAM M35 90 323 00:27:34 (455)00:03:31 (293)01:23:10 (311)00:02:59 (384)00:58:30 (293) 02:55:43 00:57:38
347 107 Dąbrowska Katarzyna K25 4 24 00:24:40 (411)00:03:00 (193)01:28:59 (386)00:02:16 (212)00:56:54 (263) 02:55:49 00:57:44
348 444 Domaniecka Anna Klub Biegacza PLL LOT K40 4 25 00:20:35 (242)00:06:02 (454)01:32:35 (417)00:04:34 (458)00:52:05 (165) 02:55:50 00:57:45
349 293 Strykowski Piotr M40 89 324 00:23:04 (358)00:03:42 (323)01:25:26 (348)00:02:18 (221)01:01:43 (341) 02:56:13 00:58:08
350 308 Haibach Werner KS UAM Traithlon M70 1 325 00:24:30 (405)00:05:23 (447)01:24:19 (332)00:02:27 (273)00:59:35 (313) 02:56:14 00:58:09
351 170 Blankiewicz Rafał M45 25 326 00:21:55 (305)00:02:43 (135)01:32:45 (418)00:03:17 (414)00:55:54 (245) 02:56:33 00:58:28
352 407 Puchalski Filip MOYA Running Team M25 27 327 00:21:58 (309)00:02:49 (161)01:20:34 (268)00:02:36 (321)01:08:40 (409) 02:56:38 00:58:33
353 207 Wrona Maciej M30 74 328 00:21:40 (294)00:04:11 (377)01:27:59 (375)00:02:31 (298)01:00:18 (321) 02:56:39 00:58:34
354 463 Madej Tomasz M35 91 329 00:22:27 (340)00:05:39 (451)01:26:05 (352)00:03:36 (437)00:59:24 (310) 02:57:11 00:59:06
355 261 Wierzejski Maciej Akademia Triatlonu M45 26 330 00:23:44 (378)00:03:50 (339)01:26:14 (353)00:02:32 (303)01:01:21 (335) 02:57:42 00:59:37
356 188 Jachowski Andrzej Kuźnia Triathlonu M35 92 331 00:22:00 (311)00:04:04 (367)01:23:48 (327)00:02:35 (317)01:05:22 (385) 02:57:49 00:59:44
357 347 Panuś Marcin Puls Studio M35 93 332 00:30:31 (463)00:03:00 (190)01:23:18 (315)00:02:37 (322)00:58:35 (295) 02:58:02 00:59:57
358 417 Świerczewska Monika Kuźnia Triathlonu K25 5 26 00:22:28 (342)00:03:30 (289)01:31:25 (408)00:02:26 (265)00:58:40 (296) 02:58:28 01:00:23
359 371 Jeziorek Adam M45 27 333 00:26:26 (442)00:04:04 (368)01:31:48 (412)00:01:52 (83)00:54:28 (223) 02:58:37 01:00:32
360 163 Grzybowski Dariusz Aktywni Grójec M40 90 334 00:20:18 (219)00:03:59 (361)01:16:23 (163)00:02:46 (350)01:15:15 (439) 02:58:41 01:00:36
361 513 Rudnik Krzysztof Szybcy i Wściekli M40 91 335 00:25:39 (434)00:04:19 (386)01:33:03 (421)00:02:53 (369)00:52:56 (185) 02:58:50 01:00:45
362 314 Wojciechowski Marek M35 94 336 00:23:10 (361)00:04:24 (394)01:27:57 (374)00:03:04 (395)01:00:37 (331) 02:59:11 01:01:06
363 137 Luchowski Rafał 12tri.pl ARNET-PROF ICB MEDICAL M45 28 337 00:22:01 (313)00:03:46 (331)01:29:03 (387)00:04:26 (455)01:00:21 (323) 02:59:37 01:01:32
364 38 Stefaniak Małgorzata Kuźnia Triathlonu K30 10 27 00:19:58 (191)00:03:23 (267)01:28:21 (380)00:02:57 (379)01:05:08 (381) 02:59:48 01:01:43
365 328 Sadowski Piotr Webankieta.pl M30 75 338 00:21:00 (264)00:03:44 (328)01:24:21 (334)00:02:15 (201)01:08:44 (410) 03:00:04 01:01:59
366 282 Sawicki Sebastian Kuźnia Triathlonu M30 76 339 00:18:45 (131)00:03:29 (287)01:29:05 (388)00:02:11 (178)01:06:43 (394) 03:00:13 01:02:08
367 478 Krawczyk Angelika Kuźnia Triathlonu K30 11 28 00:23:48 (382)00:03:15 (244)01:31:36 (409)00:02:37 (323)00:58:57 (300) 03:00:13 01:02:08
368 179 Kuracki Tomasz Kick Center M40 92 340 00:25:46 (436)00:05:38 (450)01:33:49 (427)00:02:22 (242)00:52:41 (180) 03:00:17 01:02:12
369 98 Wypych Róża K25 6 29 00:20:25 (227)00:02:27 (92)01:29:53 (395)00:02:19 (229)01:05:37 (389) 03:00:41 01:02:36
370 280 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M35 95 341 00:22:16 (329)00:04:54 (426)01:27:34 (371)00:03:43 (441)01:02:18 (351) 03:00:45 01:02:40
371 146 Zimka Łukasz M35 96 342 00:21:32 (287)00:04:17 (384)01:23:08 (310)00:02:12 (187)01:09:39 (416) 03:00:49 01:02:44
372 155 Solecki Marcin M30 77 343 00:21:17 (276)00:03:32 (298)01:25:48 (350)00:03:36 (436)01:07:20 (399) 03:01:33 01:03:28
373 418 Rębiś Joanna Kondycja K40 5 30 00:28:30 (458)00:03:28 (285)01:36:39 (437)00:01:56 (108)00:51:40 (154) 03:02:13 01:04:08
374 375 Markiewicz Marcelina K35 6 31 00:19:50 (185)00:03:03 (206)01:22:14 (294)00:04:26 (454)01:12:54 (431) 03:02:27 01:04:22
375 82 Adamaszek Maciej M45 29 344 00:25:29 (430)00:03:35 (308)01:27:16 (366)00:02:38 (327)01:03:44 (366) 03:02:42 01:04:37
376 337 Zagajewska Ewa Kuźnia Triathlonu K30 12 32 00:23:18 (367)00:03:56 (351)01:22:50 (303)00:02:51 (362)01:09:52 (418) 03:02:47 01:04:42
377 253 Nowak Michał M30 78 345 00:24:14 (396)00:03:41 (319)01:28:01 (376)00:02:43 (344)01:04:10 (371) 03:02:49 01:04:44
378 140 Jaroszyński Paweł M45 30 346 00:24:31 (407)00:05:03 (432)01:23:16 (314)00:03:47 (445)01:06:17 (391) 03:02:54 01:04:49
379 124 Misiejuk Ernest Rowing Club Warszawa M40 93 347 00:20:47 (255)00:06:51 (461)01:30:10 (398)00:03:08 (397)01:02:12 (348) 03:03:08 01:05:03
380 425 Kopij Paweł TriBros M30 79 348 00:19:49 (184)00:03:19 (253)01:39:05 (445)00:02:22 (243)00:58:53 (299) 03:03:29 01:05:24
381 499 Krawczyk Radoslaw M45 31 349 00:25:34 (432)00:04:23 (392)01:25:09 (346)00:02:56 (375)01:05:30 (388) 03:03:32 01:05:27
382 111 Janik Paweł AT Team M40 94 350 00:22:21 (332)00:04:51 (423)01:30:37 (402)00:03:29 (426)01:02:14 (350) 03:03:32 01:05:27
383 209 Kowalski Jacek M40 95 351 00:25:08 (423)00:06:27 (456)01:32:51 (419)00:02:31 (296)00:56:45 (260) 03:03:42 01:05:37
384 474 Szopa Tomasz M30 80 352 00:24:27 (404)00:04:48 (419)01:34:46 (433)00:02:21 (240)00:57:26 (271) 03:03:48 01:05:43
385 16 Jachimek Tomasz M40 96 353 00:20:05 (204)00:03:53 (344)01:38:06 (440)00:02:37 (324)00:59:17 (307) 03:03:57 01:05:52
386 448 Antoniewicz Jan Dream Run Alvero M35 97 354 00:26:37 (444)00:05:00 (430)01:27:12 (364)00:03:34 (433)01:01:49 (343) 03:04:14 01:06:09
387 182 Jakubisiak Grzegorz Aktywni Grójec M40 97 355 00:23:16 (366)00:04:54 (425)01:24:10 (331)00:02:55 (374)01:09:09 (412) 03:04:24 01:06:19
388 450 Karcz Marcin M35 98 356 00:24:06 (391)00:05:10 (437)01:30:50 (406)00:02:59 (385)01:01:32 (337) 03:04:37 01:06:32
389 424 Kuczyński Daniel Prężne Vacky M40 98 357 00:24:30 (406)00:03:01 (195)01:27:01 (359)00:02:57 (378)01:07:39 (403) 03:05:08 01:07:03
390 361 Opiłowski Paweł LABOSPORT Team M40 99 358 00:23:53 (384)00:04:25 (395)01:22:29 (300)00:02:47 (353)01:11:42 (424) 03:05:16 01:07:11
391 454 Nowicki Bartosz GARMIN Polska GARMIN Polska M30 81 359 00:23:38 (375)00:03:59 (360)01:30:12 (399)00:03:15 (408)01:04:19 (373) 03:05:22 01:07:17
392 507 Krysiak Robert M45 32 360 00:23:11 (362)00:04:34 (403)01:30:38 (403)00:03:35 (435)01:03:29 (364) 03:05:26 01:07:21
393 123 Jurowski Andrzej M40 100 361 00:20:54 (262)00:05:07 (435)01:33:34 (424)00:02:01 (127)01:03:57 (369) 03:05:33 01:07:28
394 344 Bębenek Marcin M35 99 362 00:24:09 (393)00:03:58 (356)01:27:22 (369)00:03:13 (406)01:07:09 (397) 03:05:51 01:07:46
395 120 Sachmata Robert Kondycja M45 33 363 00:26:47 (446)00:05:08 (436)01:28:02 (378)00:03:31 (430)01:02:37 (355) 03:06:06 01:08:01
396 465 Wilczek Renata K45 1 33 00:19:35 (169)00:02:55 (175)01:38:17 (442)00:02:11 (171)01:03:41 (365) 03:06:39 01:08:34
397 274 Kierszniewski Piotr M40 101 364 00:26:57 (449)00:03:18 (252)01:22:19 (296)00:03:53 (446)01:10:18 (419) 03:06:45 01:08:40
398 167 Filin Łukasz TRICLUB LUBLIN M40 102 365 00:22:31 (344)00:03:09 (225)01:24:36 (337)00:02:38 (326)01:14:03 (435) 03:06:56 01:08:51
399 504 Liśkiewicz Maciej M45 34 366 00:23:43 (376)00:04:42 (409)01:31:38 (410)00:02:35 (314)01:04:31 (376) 03:07:10 01:09:05
400 399 Starzynski Tomasz M45 35 367 00:26:36 (443)00:03:10 (230)01:27:12 (365)00:02:44 (347)01:07:51 (407) 03:07:31 01:09:26
401 510 Maciąg Przemysław OXYGEN M35 100 368 00:21:27 (284)00:04:44 (413)01:34:09 (430)00:02:34 (308)01:04:39 (377) 03:07:33 01:09:28
402 154 Herra Wojciech run2tri.pl M35 101 369 00:21:17 (275)00:04:48 (418)01:29:22 (391)00:03:03 (392)01:09:24 (414) 03:07:54 01:09:49
403 327 Kozielski Paweł PZU Sport Team M35 102 370 00:22:07 (319)01:00:14 (320) 03:08:18 01:10:13
404 24 Miszewska-Urbańska Emilia Smaruj Na Trening Team K30 13 34 00:15:55 (32)00:03:17 (250)01:30:23 (400)00:03:15 (409)01:15:31 (442) 03:08:21 01:10:16
405 301 Znamiec Marcin M35 103 371 00:25:30 (431)00:04:55 (428)01:32:22 (414)00:02:18 (227)01:03:19 (363) 03:08:25 01:10:20
406 234 Prokopiak Piotr Kuźnia Triathlonu M30 82 372 00:21:56 (308)00:04:42 (411)01:24:32 (336)00:03:10 (401)01:14:14 (437) 03:08:35 01:10:30
407 413 Fusek Wojciech Sport.pl Gazeta Wyborcza M50 13 373 00:22:43 (348)00:04:46 (416)01:19:19 (237)00:03:28 (424)01:18:44 (449) 03:09:00 01:10:55
408 353 Stanny Mariusz M35 104 374 00:30:43 (465)00:04:22 (390)01:33:37 (425)00:02:39 (330)00:57:48 (283) 03:09:08 01:11:03
409 72 Dobosz Andrzej M40 103 375 00:24:59 (417)00:03:05 (210)01:33:23 (422)00:02:24 (252)01:05:20 (384) 03:09:12 01:11:07
410 433 Dahan Eytan IDACO Triathlon M50 14 376 00:20:39 (247)00:03:24 (271)01:30:01 (397)00:03:04 (394)01:12:22 (426) 03:09:30 01:11:25
411 153 Jarocki Krzysztof M40 104 377 00:21:41 (296)00:04:47 (417)01:28:02 (377)00:02:39 (334)01:12:26 (427) 03:09:37 01:11:32
412 527 Srokosz Pawel Pawel Srokosz M40 105 378 00:22:14 (328)00:04:00 (364)01:29:53 (396)00:03:14 (407)01:10:23 (420) 03:09:44 01:11:39
413 449 Winiarz Wacław DZIADEK M60 2 379 00:23:43 (377)00:05:31 (449)01:32:22 (415)00:02:11 (177)01:06:15 (390) 03:10:02 01:11:57
414 336 Dudek Paweł M40 106 380 00:21:53 (304)00:05:01 (431)01:26:32 (356)00:03:31 (429)01:13:26 (433) 03:10:22 01:12:17
415 205 Marciniak Adam M30 83 381 00:24:38 (410)00:04:49 (421)01:29:49 (394)00:02:13 (189)01:09:22 (413) 03:10:51 01:12:46
416 127 Tarczyński Marcin M35 105 382 00:23:31 (370)00:04:33 (402)01:32:30 (416)00:03:03 (393)01:07:29 (400) 03:11:08 01:13:03
417 139 Zieliński Łukasz M35 106 383 00:25:17 (425)00:05:22 (446)01:29:24 (392)00:03:43 (442)01:07:52 (408) 03:11:37 01:13:32
418 236 Sej Maciej Nadarzyn Biega M40 107 384 00:25:24 (427)00:04:37 (404)01:30:36 (401)00:04:45 (460)01:06:27 (392) 03:11:49 01:13:44
419 309 Sarna Robert M40 108 385 00:24:54 (415)00:04:50 (422)01:34:32 (432)00:04:21 (451)01:03:46 (367) 03:12:22 01:14:17
420 64 Kowara Łukasz Allianz Triathlon Team M35 107 386 00:21:02 (265)00:05:05 (434)01:27:51 (373)00:03:46 (443)01:15:18 (440) 03:13:01 01:14:56
421 56 Rychlewska Katarzyna Akademia Kate&Kate K40 6 35 00:22:13 (325)00:03:46 (332)01:36:03 (435)00:03:28 (423)01:07:34 (402) 03:13:04 01:14:59
422 141 Kołacz Piotr M45 36 387 00:26:58 (450)00:03:47 (334)01:28:52 (385)00:03:04 (396)01:10:53 (422) 03:13:34 01:15:29
423 409 Kotow Sebastian Noble Triatlon Team High Level Centre M40 109 388 00:27:02 (451)00:05:52 (453)01:30:52 (407)00:02:34 (309)01:07:34 (401) 03:13:54 01:15:49
424 299 Zieliński Tomasz Rowing Club Warszawa M40 110 389 00:19:57 (190)00:05:46 (452)01:32:03 (413)00:02:36 (319)01:14:04 (436) 03:14:27 01:16:22
425 393 Kucharczyk Adam Varsovia M35 108 390 00:24:48 (413)00:06:25 (455)01:39:45 (448)00:03:30 (427)01:01:24 (336) 03:15:52 01:17:47
426 239 Ochrymowicz Tomasz Tri Club Deloitte Adventure Team M40 111 391 00:24:42 (412)00:04:19 (388)01:33:47 (426)00:02:58 (382)01:06:52 (395) 03:16:38 01:18:33
427 505 Grzelak Michał SENECA Team Seneca Centrum Fizjoterapii M50 15 392 00:24:16 (397)00:03:47 (335)01:32:54 (420)00:02:58 (381)01:12:45 (429) 03:16:40 01:18:35
428 495 Wcisły Jarosław M35 109 393 00:23:15 (365)00:06:41 (458)01:29:16 (389)00:04:24 (453)01:13:28 (434) 03:17:04 01:18:59
429 290 Sutkowski Paweł M30 84 394 00:25:50 (437)00:04:53 (424)01:28:28 (382)00:03:12 (405)01:14:44 (438) 03:17:08 01:19:03
430 198 Oliwiak Maciej M30 85 395 00:23:09 (360)00:03:55 (347)01:40:16 (449)00:02:00 (122)01:07:49 (406) 03:17:09 01:19:04
431 486 Stasiak Wojciech M25 28 396 00:25:28 (429)00:04:46 (415)01:39:38 (447)00:02:35 (316)01:05:07 (380) 03:17:33 01:19:28
432 113 Gajewski Paweł Deutsche Bank Tri Team M25 29 397 00:27:25 (452)00:04:28 (397)01:34:19 (431)00:02:24 (251)01:09:04 (411) 03:17:41 01:19:36
433 106 Ptak Maciej M35 110 398 00:25:18 (426)00:05:18 (443)01:34:07 (429)00:04:01 (448)01:09:33 (415) 03:18:18 01:20:13
434 223 Rogala Marcin M40 112 399 00:23:34 (372)00:03:45 (329)01:36:50 (438)00:02:15 (207)01:12:09 (425) 03:18:33 01:20:28
435 411 Najnigier-Turos Joanna EDC Runners K30 14 36 00:26:07 (440)00:04:42 (408)01:41:55 (453)00:02:41 (338)01:04:16 (372) 03:19:41 01:21:36
436 395 Kopij Łukasz TriBros M25 30 400 00:23:48 (381)00:05:15 (440)01:40:51 (450)00:02:14 (195)01:07:47 (405) 03:19:55 01:21:50
437 348 Kozłowski Krzysztof koziołeczki M50 16 401 00:25:55 (438)00:03:55 (346)01:28:07 (379)00:03:11 (403)01:19:10 (450) 03:20:17 01:22:12
438 406 Woźniakowski Olgierd M45 37 402 00:22:51 (351)00:04:32 (401)01:37:49 (439)00:04:28 (456)01:10:49 (421) 03:20:30 01:22:25
439 194 Płużyński Marcin M30 86 403 00:25:06 (422)00:06:38 (457)01:28:37 (384)00:04:38 (459)01:15:37 (443) 03:20:36 01:22:31
440 325 Wrzesińska Marzena K30 15 37 00:26:45 (445)00:05:15 (441)01:38:25 (444)00:02:11 (172)01:12:38 (428) 03:25:14 01:27:09
441 403 Wieczorek Sewer M40 113 404 00:30:21 (462)00:05:19 (445)01:38:14 (441)00:02:17 (214)01:09:49 (417) 03:26:00 01:27:55
442 384 Pająk Krzysztof PG BUDOWA M30 87 405 00:30:53 (466)00:05:10 (439)01:45:56 (458)00:02:54 (370)01:02:54 (360) 03:27:46 01:29:41
443 471 Gapsa Michał House Concept House Concept M25 31 406 00:25:12 (424)00:03:46 (333)01:39:20 (446)00:02:32 (300)01:17:04 (446) 03:27:54 01:29:49
444 476 Dyrda Mateusz M30 88 407 00:26:48 (447)00:04:12 (380)01:47:30 (460)00:02:27 (271)01:07:03 (396) 03:28:00 01:29:55
445 481 Marczak Robert M30 89 408 00:21:39 (292)00:07:46 (464)01:34:47 (434)00:06:47 (464)01:17:19 (447) 03:28:19 01:30:14
446 412 Misiak Grzegorz PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 114 409 00:21:25 (282)00:04:31 (400)01:42:27 (456)00:03:18 (416)01:18:16 (448) 03:29:57 01:31:52
447 303 Wyszkowski Bartłomiej TRINERGY TEAM M30 90 410 00:18:13 (110)00:02:48 (149)01:29:30 (393)00:02:04 (137)01:37:48 (457) 03:30:23 01:32:18
448 332 Krupa Jerzy M45 38 411 00:28:50 (459)00:06:47 (459)01:31:39 (411)00:04:23 (452)01:20:59 (453) 03:32:38 01:34:33
449 373 Podziewska Aleksandra PodziewSki K18 3 38 00:27:35 (456)00:03:51 (341)01:42:04 (454)00:02:33 (304)01:16:54 (445) 03:32:56 01:34:51
450 378 Siwek Ireneusz MrSiwek.pl MrSiwek.pl M40 115 412 00:26:03 (439)00:07:15 (463)01:41:22 (451)00:06:47 (463)01:12:52 (430) 03:34:19 01:36:14
451 351 Palus Małgorzata K40 7 39 00:25:35 (433)00:03:38 (316)01:41:44 (452)00:03:16 (411)01:20:22 (452) 03:34:35 01:36:30
452 186 Kalinowski Karol M30 91 413 00:27:59 (457)00:05:10 (438)01:47:58 (461)00:02:38 (328)01:15:25 (441) 03:39:09 01:41:04
453 71 Sachmata Jacek Moto-Partner M25 32 414 00:30:02 (461)00:05:19 (444)01:34:04 (428)00:02:59 (387)01:26:58 (456) 03:39:22 01:41:17
454 364 Śnieżko Eugeniusz Kuźnia Triathlonu Aktywni z Cukrzycą M30 92 415 00:23:00 (356)00:03:10 (229)01:47:22 (459)00:03:27 (422)01:22:58 (454) 03:39:57 01:41:52
455 168 Parzydło Marek Kuźnia Triathlonu M50 17 416 00:27:32 (454)00:05:05 (433)01:45:21 (457)00:03:29 (425)01:19:10 (451) 03:40:38 01:42:33
456 485 Krogulec Mateusz runblog.pl M25 33 417 00:24:06 (390)00:04:15 (382)01:42:10 (455)00:03:54 (447)01:26:58 (455) 03:41:23 01:43:18
457 382 Bilbin Małgorzata K35 7 40 00:27:31 (453)00:04:00 (363)01:52:04 (463)00:03:47 (444)01:15:59 (444) 03:43:21 01:45:16
458 296 Buduj Marek M45 39 418 00:29:32 (460)00:06:54 (462)01:53:41 (464)00:03:17 (413)01:11:19 (423) 03:44:43 01:46:38
459 18 Gucwa Zbigniew GVT M30 00:18:11 (109)00:02:16 (61)01:04:53 (3)00:01:29 (18) DNF
460 398 Łakomski Olek Luft Tri Team M40 00:16:59 (60)00:02:34 (116)01:12:39 (76)00:05:54 (461) DNF
461 446 Dudziński Piotr Pierre et Ive Pierre et Ive M45 00:14:46 (19)00:01:54 (23)01:17:33 (192) DNF
462 445 Romański Michał M35 00:20:32 (237)00:02:43 (138)01:19:15 (231)00:02:23 (245) DNF
463 334 Wołoszka Artur M18 00:25:02 (419)00:03:04 (208)01:16:16 (157)00:02:14 (193) DNF
464 408 Briggs Sean M50 00:21:28 (285)00:02:53 (173)01:20:54 (275)00:02:06 (146) DNF
465 66 Żukowski Krzysztof M40 00:25:03 (421)00:03:57 (354)01:27:08 (363)00:02:42 (342) DNF
466 116 Podgórski Tomasz Progress Triathlon Team M30 00:25:40 (435)00:04:41 (406)01:38:19 (443)00:03:11 (404) DNF
467 512 Jóźwik Anita M40 00:33:44 (467)00:09:14 (465)01:49:14 (462)00:06:43 (462) DNF
468 216 Rivers Joel M50 00:36:05 (468)00:06:49 (460)02:04:10 (465)00:02:47 (352) DNF
469 3 Głogowski Adam TRI Warrior / ATC Cargo Team M18 DNS
470 4 Lis Łukasz TRICLUB M30 DNS
471 30 Makowski Marek M30 DNS
472 43 Dynia Szymon Kuznia triathlonu M30 DNS
473 61 Pernak Piotr skiteam.pl M45 DNS
474 68 Debert Jarek TRINERGY TEAM M35 DNS
475 69 Dziubek Jakub Endorfina Szydłowiec M18 DNS
476 81 Kucybała Michał M35 DNS
477 114 Płonka Arkadiusz Akademia Triathlonu M50 DNS
478 130 Tomalski Piotr Man in his forties AT M40 DNS
479 132 De Groot Jan Kondycja M45 DNS
480 134 Kondraciuk Daniel Runforest Team M40 DNS
481 135 Józwik Waldemar Smashing Pąpkins/trzeciastrefazmian.pl M35 DNS
482 138 Wrona Michał Eniro Polska sp z o.o. M35 DNS
483 144 Żmudzka Agnieszka K40 DNS
484 148 Patynowski Sławomir M40 DNS
485 176 Buczkowski Maciej PZU Sport Team M35 DNS
486 185 Pawlicki Wojciech M50 DNS
487 190 Łach Marcin Aktywni Grójec M35 DNS
488 191 Iracki Jacek M45 DNS
489 195 Ręczkowski Rafał M30 DNS
490 196 Radzio Alicja Aktywni Grójec K40 DNS
491 197 Kruszczynski Maciej Dwie Kochane na A M40 DNS
492 201 Nogal Paweł M30 DNS
493 203 Gryzik Czesław xTri.pl M40 DNS
494 214 Cłapiński Wojciech On The Run Team M40 DNS
495 222 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team K35 DNS
496 232 Kosinska Bozena K45 DNS
497 233 Kosinski Andrzej M45 DNS
498 247 Drabarek Piotr Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M40 DNS
499 250 Kosno Piotr M40 DNS
500 259 Ślepowroński Bogdan 12tri.pl M35 DNS
501 260 Dąbrowski Marcin IM 2010 WTT Warszawa M35 DNS
502 278 Nowak Konrad M35 DNS
503 302 Jakubowski Zbigniew M45 DNS
504 326 Kapala Oskar Obi-boki Running Crew M30 DNS
505 346 Kozłowski Bogdan Tri NEGU M40 DNS
506 354 Pachnik Piotr M40 DNS
507 358 Kobiela Przemysław PARAGRAF TARNOBRZEG M45 DNS
508 367 Chodkiewicz Tomasz PEUGEOT PEUGEOT M40 DNS
509 383 Roginski Michal greenup M30 DNS
510 385 Smilowski Marek M35 DNS
511 386 Bujok Jakub M35 DNS
512 397 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 DNS
513 402 Bednarski Patryk Giant Polska M30 DNS
514 421 Fantini Roman Luft Tri Team M45 DNS
515 427 Wysokiński Michał TRINERGY TEAM M40 DNS
516 434 Jakubowski Jacek M25 DNS
517 439 Sujka Karol LABOSPORT Team M35 DNS
518 479 Kepler Juliusz M25 DNS
519 484 Pokora Robert M40 DNS
520 493 Kozioł Bartosz M35 DNS
521 494 Mikoś Adam M30 DNS
522 497 Glonek Marcin M25 DNS
523 500 Luterek Michał M35 DNS
524 509 Steć Joanna Namagnezzzowani Red-White Team Namagnezzzowani Red-White Team K30 DNS
525 515 Otto Marta Kuźnia Triathlonu K30 DNS
526 516 Kurcz Michał M30 DNS
527 526 Stankiewicz Michał Misie Fisie M40 DNS
528 533 Gdowski Mateusz Kuźnia Triathlonu M35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon