Castle Triathlon Malbork 2017 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Jaczun Bartek (Marek Strogulski, Artur Zawisza) Komorniki 40-44 202
Makarski Siarhei (Makarskaya Natalia (Pływanie), Prazarouski Mikalai (Rower)) Minsk 30-34 199
Skubich Mateusz (Dariusz Bukowski (rower), Martin Kollar (bieg)) Gdańsk 25-29 200
Zahri Kamil (Marcin Giejsztowt, Przemysław Antoniewski) Pruszków 25-29 201

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Karol Białystok 30-34 136
Adamczuk Paweł Białystok 35-39 135
Andryszak Aleksandra Świnoujście 18-24 104
Baj Jarosław Marcinkowice 35-39 170
Balcerzak Aleksandra Gdańsk 30-34 80
Baran Jacek Golina 50-54 44
Baran Tomasz Dukla 30-34 -
Baranowski Cezary Łódź 25-29 123
Bartnik Tomasz Poznań 40-44 -
Bartolik Piotr Warszawa 35-39 16
Bawankiewicz Sebastian Szczecin 45-49 -
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Bogacz Michał Rybnik 30-34 56
BRZĘK SZYMON EŁK 30-34 127
Buda Krzysztof Szczecin 35-39 163
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 -
Bukowy Maciej Bełchatów 35-39 109
Chrzanowski Krzysztof Gdansk 30-34 55
Cieślak Jakub Rzepin 35-39 178
Cwajna Michał Warszawa 30-34 184
Cygan Karol Wola Pękoszewska 25-29 190
Czajkowski Michał Nowa Wola 40-44 142
Czekirda Paweł Leżajsk 40-44 144
Czerwiński Piotr Gdańsk 50-54 146
Czuczeło Maciej Gdańsk 35-39 120
Danków Krzysztof Opole 35-39 -
Dębicki Artur Gdynia 45-49 28
Dębski Jarosław Gdańsk 40-44 17
Drynkowski Michał Łódź 40-44 -
Dybowski Piotr Łódź 30-34 23
Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg 45-49 -
Eger Bartosz Lodz 35-39 43
Elminowski Wojciech Elbląg 55-59 157
Englert Grzegorz Warszawa 40-44 -
Furman Tomasz Warszawa 50-54 152
Furmański Artur Tarnów 30-34 100
Fusek Wojciech Warszawa 50-54 -
Gabrysiak Grzegorz Ruda Śląska 40-44 77
Gałan Leszek Złocieniec 50-54 61
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 -
Giel Wojciech Katowice 30-34 53
Gintowt Tomasz Bialystok 30-34 147
Glajc Daniel Cieszyn 45-49 141
Głasek Łukasz Łomianki 30-34 -
Gniot Jacek Grudziądz 45-49 6
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-44 39
Grzesiak Filip Warszawa 30-34 71
Grzywacz Rafał Kraków 40-44 195
Gurzęda Ryszard Ostrołęka 25-29 15
Honbrechts Tomasz Sobin 40-44 162
Hoppe Mateusz Gdańsk 25-29 185
Hotała Anna Wrocław 35-39 173
Hudyka Sebastian Legnica 45-49 159
Huzar Ryszard Malbork 45-49 164
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-44 153
Iwan Piotr Rybnik 18-24 -
Jabłoński Jarosław Zieleń 40-44 133
Jaczun Bartek (Marek Strogulski, Artur Zawisza) Komorniki 40-44 202
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 -
Jamka Jarosław Warszawa 45-49 25
Jamroż Robert Warszawa 35-39 176
Janicki Grzegorz Frombork 35-39 76
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 63
Jarliński Rafał Iława 45-49 137
Jędrzejczyk Natalia Warszawa 30-34 160
Kacymirow Tomasz Hornowek 55-59 8
Kaczkowska Katarzyna Straszyn 35-39 125
Kaczorowski Leszek Gdańsk 25-29 90
Kaczorowski Marcin Rybie 30-34 -
Kaczorowski Pawel Emów 45-49 188
Kalka Jan Swietochlowice 35-39 89
Kałuszyński Paweł Ząbki 35-39 130
Kanigowski Grzegorz Gdańsk 35-39 33
Kapuściński Zbigniew Szczecin 45-49 84
Karmelita Mariusz Gniezno 35-39 198
Karwat Roman Bieruń 50-54 111
Kasperuk Zbyszek Gołdap 40-44 -
Katolikau Raman Minsk 30-34 189
Kaucka Alicja Bielawa 25-29 -
Kawka Rafał Radomsko 30-34 31
Kazmierczak Michal Kartuzy 40-44 30
Khmelyuk Dmitry Kaliningrad 35-39 182
Khmelyuk Dmitry Kaliningrad 35-39 -
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 93
Kijak Ireneusz Poznań 30-34 50
Kimmer Jakub Zelów 25-29 1
Klepaczko Jakub Gdańsk 50-54 149
Klupczynski Piotr Wągrowiec 25-29 174
Kluska Piotr Warszawa 45-49 132
Kluźniak Wojciech Kielce 35-39 46
Kokot Marcin Konin 30-34 38
Kolański Mateusz Warszawa 25-29 57
Konarska Aleksandra Gorzów Wielkopolski 30-34 20
Konkol Waldemar Gdańsk 45-49 180
Korczak Janusz Żywiec 50-54 97
Kosioł Andrzej Wrocław 50-54 67
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 -
Kotowski Andrzej Krosno 55-59 -
Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 40-44 122
Kowalski Michał Kościerzyna 40-44 145
Kozak Krzysztof Warszawa 30-34 -
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 193
Krajewski Tomasz Kołuda Wielka 25-29 161
Krakowiak Paweł Otwock 30-34 194
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 35-39 5
Krasoń Marcin Warszawa 35-39 35
Kręcielewski Tomasz Warszawa 30-34 -
Kuczyk Szymon Siemianowice Śląskie 40-44 12
Kukałowicz Michał Podągi 18-24 102
Kurkiewicz Andrzej Franciszków 45-49 82
Kusznierewicz Tomasz Gdańsk 45-49 169
Lasa Marcin Warszawa 40-44 -
Lech Jacek Świebodzin 35-39 83
Leśniewicz Mariusz Konin 40-44 108
Lewandowski Marek Lewin Brzeski 35-39 113
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 72
Litkowski Zbigniew Sienno 45-49 154
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-34 19
Łabędź Marek Będzin 30-34 118
Łachut Wojciech Szklarska Poręba 35-39 203
Łokietek Dariusz Szczecin 45-49 -
Łoś Sławomir Warszawa 40-44 66
Łysuniec Marcin Wrocław 35-39 -
Łytek Marcin Bielawa 40-44 74
Mac Maciej Strzyżów 45-49 155
Madej Tomasz Białobrzegi 35-39 172
Majsak Marek Kraków 35-39 -
Makarski Siarhei (Makarskaya Natalia (Pływanie), Prazarouski Mikalai (Rower)) Minsk 30-34 199
Makhviyenia Vitali Minsk 30-34 87
Marcinek Szymon Pietrowice Wielkie 18-24 150
Marek Andrzej Malbork 40-44 186
Markowski Marek Lubin 35-39 2
Markowski Mirosław Chorzów 55-59 64
Markowski Robert Olecko 40-44 54
Martynowski Łukasz Opole 35-39 45
Materna Roman Rzeszów 50-54 78
Miąsik Szymon Rzeszów 35-39 105
Migala Michał Jeżów Sudecki 30-34 3
Misiurewicz Paweł Warszawa 45-49 36
Mitura Dariusz Józefosław 40-44 73
Młynarczyk Piotr Police 30-34 187
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 -
Mrożek Damian Czarna Woda 40-44 -
Mstowski Maciej Sosnowiec 40-44 -
Narojek Grzegorz Warszawa 35-39 11
Niewiński Piotr Gdynia 45-49 14
Nitka Piotr Gdańsk 35-39 4
Novlyanskiy Konstantin Kaliningrad 30-34 106
Nowak Daniel Czernin 40-44 81
Nowak Grzegorz Tarnów 30-34 48
Okuniewski Marcin Gdańsk 35-39 42
Oślizło Artur Połomia 25-29 86
Otręba Maciej Wrocław 30-34 94
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 -
Owczarek Tomasz Częstochowa 50-54 126
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 29
Palczak Rafał Głogów Małopolski 45-49 22
Paluch Jacek Gdańsk 40-44 158
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 143
Patera Przemysław Sobin 40-44 13
Peterek Anna Poznań 25-29 103
Piasecki Juliusz Kwidzyn 35-39 171
Piersa Grzegorz Warszawa 35-39 96
Pietroń Błażej Warszawa 25-29 88
Piotrowski Tomasz Parzniew 35-39 47
Pochylski Przemysław Luboń 40-44 58
Pogoda Marcin Lublin 40-44 70
Ponikwia Rafał Kraków 25-29 101
Popiel Grażyna Trzebnica 55-59 -
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 68
Pruchniewski Krzysztof Stróża 40-44 128
Prusinowski Kamil Warszawa 30-34 121
Ptak Marcin Łódź 35-39 -
Puciłowski Mirosław Białystok 55-59 98
Pudlak Izabela Prabuty 40-44 51
Pugach Aleksandr Kaliningrad 35-39 181
Pugach Aleksandr Kaliningrad 35-39 -
Rachwalik Tomasz Stasi Las 45-49 175
Radziukiewicz Grzegorz Bergen 40-44 95
Rajczyba Małgorzata Wrocław 50-54 -
Ratajek Dawid Łódź 30-34 34
Roman Paweł Mińsk Mazowiecki 40-44 -
Rubiś Jakub Kraków 25-29 52
Rybak Przemysław Puławy 30-34 166
Rybczyński Michał Gliwice 40-44 140
Sankowski Jacek Wrocław 25-29 156
Sawczuk Grzegorz Wysoka 35-39 177
Sawicki Wojtek Skierdy 40-44 32
Serzysko Bartosz Kraków 25-29 110
Siemieniuk Przemysław Malbork 30-34 85
Sienkiewicz Patryk Gdynia 45-49 9
Sierocki Paweł Koślinka 35-39 117
Skopiński Bogdan Gdynia 50-54 -
Skrok Robert Grębocice 35-39 114
Skrzydło Jarosław Warszawa 30-34 139
Skubich Mateusz (Dariusz Bukowski (rower), Martin Kollar (bieg)) Gdańsk 25-29 200
Słomczyński Bartosz Opole 35-39 107
Smarzek Cezary Łask 45-49 69
Sokół Łukasz TYCHY 30-34 62
Solecki Tomasz Bieruń 35-39 7
Spyra Piotr Gdańsk 50-54 196
Srokosz Maciek Strumień 40-44 -
Stańko Krystian Oborniki 25-29 60
Starzyński Michał Wrocław 30-34 179
Stasiak Krzysztof Głogów Małopolski 35-39 21
Stawicki Sebastian Wałbrzych 40-44 -
Stratyński Filip Brójce 40-44 79
Sudakowski Tomasz Rawa Mazowiecka 45-49 112
Szamotulski Tomasz Gdańsk 35-39 116
Szczęśniak Sebastian Międzyrzec Podlaski 25-29 148
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-44 119
Szweda Jacek Siemianowice Śląskie 40-44 197
Szychowski Marcin Gdańsk 25-29 49
Szymanek Michał Gdynia 25-29 10
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 168
Ślęzak Mariusz Warszawa 40-44 -
Świderski Andrzej Kobyłka 30-34 131
Talaga Łukasz Rotmanka 40-44 167
Tauz Andrzej Warszawa 40-44 40
Tomecki Tomasz Pabianice 35-39 27
Twarowski Michal Straszyn 40-44 24
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 91
Usidus Piotr Świdnik 25-29 75
Wachulec Władysław Kraków 35-39 41
Wasilewski Paweł Wrocław 45-49 65
Wasowski Bartlomiej Mińsk Mazowiecki 30-34 -
Wawrzyniak Karol Siemianice 25-29 26
Wijas Andrzej Kielce 30-34 134
Wiśniewski Łukasz Mława 25-29 115
Witek Michał Lipsko 30-34 37
Witek Sebastian Koszalin 40-44 -
Wołodko Grzegorz Smolec 40-44 129
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-54 92
Woźniak Jarosław Kraków 60-64 18
Wójcik Krzysztof Bliżyn 25-29 183
Wroniszewski Łukasz Piotrków Trybunalski 30-34 -
Wróblewski Maciej Gdańsk 30-34 59
Wrzecian Adam Poznań 30-34 151
Zahri Kamil (Marcin Giejsztowt, Przemysław Antoniewski) Pruszków 25-29 201
Zając Arkadiusz Skórcz 40-44 99
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 124
Ziółek Marcin Warszawa 35-39 -
Zych Paweł Brwinów 40-44 192
Żołnowska Magdalena Stara Iwiczna 35-39 191
Żwirski Marcin Nysa 25-29 165
Żygenda Robert Gdynia 50-54 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon