Castle Triathlon Malbork 2017 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman - wyniki

2017-09-03 09:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 567 Konieczny Marcin IM 2010 niemaniemoge.pl/TRINERGY/House of Skills M45 1 1 00:30:14 (27)00:03:34 (2)02:15:32 (4)00:02:33 (8)01:19:17 (3) 04:11:10
2 685 Szewczyk Marek GVT BMC M30 1 2 00:29:59 (23)00:03:54 (8)02:19:02 (9)00:02:27 (6)01:17:52 (2) 04:13:14 00:02:04
3 641 Podsiadłowski Michał SBR Team M30 2 3 00:33:19 (66)00:03:56 (9)02:06:29 (1)00:02:47 (19)01:26:50 (13) 04:13:21 00:02:11
4 569 Lipowski Marcin TRINERGY TEAM M35 1 4 00:29:48 (20)00:04:01 (13)02:12:00 (3)00:02:26 (4)01:26:19 (11) 04:14:34 00:03:24
5 541 Czapiński Michał EUROPELL- HOTEL CZTERY BRZOZY - BIKE U UP M35 2 5 00:35:21 (104)00:05:09 (83)02:17:34 (6)00:02:58 (31)01:16:19 (1) 04:17:21 00:06:11
6 651 Lisieński Michał CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM AUTO-FORM M30 3 6 00:26:46 (3)00:03:56 (10)02:19:40 (11)00:02:37 (9)01:26:18 (10) 04:19:17 00:08:07
7 572 Lewandowski Maciej TRIDEA TEAM M30 4 7 00:27:36 (6)00:03:59 (12)02:18:07 (7)00:02:26 (5)01:29:43 (19) 04:21:51 00:10:41
8 665 Nawracaj Michał AJAN IRON TEAM JAWOR M30 5 8 00:28:41 (13)00:04:16 (20)01:27:09 (15) 04:22:33 00:11:23
9 696 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 1 9 00:30:28 (31)00:04:29 (33)02:21:13 (15)00:03:06 (43)01:24:42 (7) 04:23:58 00:12:48
10 713 Młodzikowski Paweł Roadbike Racing Team Roadbike.pl M30 6 10 00:32:13 (50)00:04:54 (67)02:22:14 (19)00:02:41 (10)01:22:23 (4) 04:24:25 00:13:15
11 350 Olejnik Bartosz HUROM TRI TEAM M18 1 11 00:32:03 (45)00:03:58 (11)02:21:03 (14)00:02:18 (1)01:25:23 (9) 04:24:45 00:13:35
12 472 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 7 12 00:33:31 (72)00:03:45 (5)02:22:24 (20)00:02:19 (2)01:23:16 (5) 04:25:15 00:14:05
13 504 Buczek Bartłomiej GVT M30 8 13 00:30:04 (25)00:04:29 (32)02:18:20 (8)00:03:21 (68)01:30:59 (25) 04:27:13 00:16:03
14 328 Saniawa Piotr TRICLUB LUBLIN M30 9 14 00:26:50 (4)00:04:05 (16)02:23:25 (25)00:03:08 (45)01:31:36 (27) 04:29:04 00:17:54
15 644 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M35 3 15 00:36:44 (139)00:04:21 (25)02:08:58 (2)00:02:41 (11)01:36:30 (57) 04:29:14 00:18:04
16 612 Jaroniec Adam TRINERGY TEAM M30 10 16 00:33:20 (67)00:04:30 (36)02:21:58 (16)00:02:43 (17)01:26:59 (14) 04:29:30 00:18:20
17 369 Jakimiuk Daniel Twister Team Z Bogiem przez Triathlon M18 2 17 00:34:16 (87)00:03:41 (4)02:22:48 (22)00:02:33 (7)01:26:49 (12) 04:30:07 00:18:57
18 590 Jackowiak Piotr M30 11 18 00:29:04 (16)00:04:43 (53)02:20:53 (12)00:03:00 (34)01:33:09 (37) 04:30:49 00:19:39
19 678 Sarapuk Krzysztof Gdynia M45 2 19 00:35:54 (119)00:04:39 (47)02:23:00 (24)00:03:06 (42)01:24:44 (8) 04:31:23 00:20:13
20 674 Rapacz Jakub Team Wechselzone M25 1 20 00:28:27 (12)00:04:26 (28)02:22:13 (18)00:03:02 (38)01:34:21 (44) 04:32:29 00:21:19
21 676 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M45 3 21 00:30:12 (26)00:04:32 (39)02:24:29 (33)00:03:13 (50)01:31:50 (28) 04:34:16 00:23:06
22 614 Kiełbasa Robert Szkoła Pływania WODNIK M30 12 22 00:26:36 (2)00:03:50 (6)02:28:51 (51)00:02:50 (21)01:32:40 (34) 04:34:47 00:23:37
23 694 Kosmala Michał LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M40 2 23 00:31:52 (39)00:04:52 (63)02:22:08 (17)00:02:42 (14)01:33:50 (39) 04:35:24 00:24:14
24 640 Kępka Marcin LABOSPORT Team Dream Tri Team M35 4 24 00:33:13 (65)00:04:02 (14)02:17:08 (5)00:02:54 (25)01:38:53 (77) 04:36:10 00:25:00
25 389 Grondziewski Dariusz TP SKALAR Słupsk TP SKALAR Słupsk M35 5 25 00:27:02 (5)00:04:35 (41)02:25:40 (35)00:03:03 (39)01:35:59 (52) 04:36:19 00:25:09
26 588 Smoczyński Maciej Saint-Gobain Squad M30 13 26 00:28:03 (9)00:04:36 (42)02:26:35 (39)00:03:20 (65)01:34:02 (42) 04:36:36 00:25:26
27 666 Rabenda Marcin olaws złotoryja M40 3 27 00:36:00 (121)00:05:17 (96)02:28:38 (48)00:03:21 (66)01:23:22 (6) 04:36:38 00:25:28
28 563 Siatecki Pawel Stay Insane M25 2 28 00:37:31 (159)00:04:23 (26)02:19:38 (10)00:02:47 (18)01:33:09 (36) 04:37:28 00:26:18
29 497 Mazurkiewicz Wojciech M30 14 29 00:31:51 (38)00:04:15 (18)02:27:05 (40)00:03:29 (83)01:31:08 (26) 04:37:48 00:26:38
30 404 Kaczyński Aleksander Nadaktywni M35 6 30 00:36:08 (126)00:03:53 (7)02:22:59 (23)00:02:53 (24)01:33:59 (41) 04:39:52 00:28:42
31 725 Szemelowski Lukasz M35 7 31 00:33:31 (71)00:05:48 (138)02:22:35 (21)00:04:20 (188)01:33:47 (38) 04:40:01 00:28:51
32 487 Adamczyk Maciej KS Extreme Team Oborniki / FTI PRO Racing Team M35 8 32 00:36:24 (136)00:06:23 (179)02:24:23 (32)00:03:32 (89)01:29:27 (18) 04:40:09 00:28:59
33 412 Wiliński Tomasz LABOSPORT Team M40 4 33 00:35:05 (98)00:04:38 (44)02:25:47 (36)00:02:55 (26)01:32:48 (35) 04:41:13 00:30:03
34 722 Kulesza Jakub Triathlon Club Wrocław M35 9 34 00:29:03 (15)00:04:43 (52)02:28:00 (46)00:03:04 (40)01:36:26 (55) 04:41:16 00:30:06
35 712 Janiak Paweł Leniwce.pl M35 10 35 00:32:08 (46)00:05:55 (145)02:30:42 (61)00:03:06 (41)01:30:40 (23) 04:42:31 00:31:21
36 623 Drabiński Mariusz KB MCKiS Jaworzno M25 3 36 00:32:00 (42)00:04:03 (15)02:24:02 (30)00:02:55 (27)01:40:02 (86) 04:43:02 00:31:52
37 530 Bereza Łukasz Triathlon YMCA Kraków M18 3 37 00:30:18 (28)00:03:39 (3)02:34:41 (85)00:02:22 (3)01:32:29 (32) 04:43:29 00:32:19
38 562 Szopiński Tomasz Trispace M30 15 38 00:30:36 (33)00:04:50 (61)02:27:17 (42)00:03:42 (106)01:37:10 (62) 04:43:35 00:32:25
39 436 Tomaszewicz Damian M18 4 39 00:32:42 (57)00:04:21 (24)02:24:21 (31)00:03:19 (62)01:39:08 (79) 04:43:51 00:32:41
40 524 Chabasiński Rafał M40 5 40 00:35:16 (102)00:05:11 (89)02:24:01 (29)00:02:57 (29)01:37:26 (64) 04:44:51 00:33:41
41 648 Müller Philipp-Johannes Dresdner Spitzen Triathlon Team / Triathlon Potsdam / TSV Cottbus M30 16 41 00:28:52 (14)00:03:31 (1)02:34:12 (81)00:03:14 (55)01:35:26 (48) 04:45:15 00:34:05
42 687 Tomczyk Stefan UKS TRS SUSZ M40 6 42 00:31:59 (41)00:05:11 (88)02:27:08 (41)00:03:41 (104)01:38:18 (70) 04:46:17 00:35:07
43 536 Błaszczyk Marcin TRIATHLON YMCA KRAKÓW M35 11 43 00:31:01 (34)00:04:29 (31)02:30:04 (56)00:02:43 (15)01:38:22 (71) 04:46:39 00:35:29
44 714 Pruchniewski Sławomir Asseco Active Team M35 12 44 00:32:16 (51)00:04:43 (51)02:28:45 (50)00:02:42 (13)01:38:27 (74) 04:46:53 00:35:43
45 366 Dobosik Damian Grupa Wodna M25 4 45 00:34:48 (91)00:05:06 (77)02:33:14 (78)00:02:57 (30)01:30:58 (24) 04:47:03 00:35:53
46 733 Nesterov Vasily Amberman M35 13 46 00:33:42 (75)00:04:45 (56)02:37:18 (107)00:04:27 (206)01:27:22 (16) 04:47:34 00:36:24
47 302 Birecki Jakub GT KONA M30 17 47 00:32:35 (55)00:04:52 (64)02:27:22 (43)00:02:43 (16)01:40:20 (93) 04:47:52 00:36:42
48 396 Padee Piotr Tricarbon.pl M25 5 48 00:32:12 (49)00:04:53 (66)02:27:28 (44)00:03:13 (51)01:40:12 (89) 04:47:58 00:36:48
49 624 Rosiński Jarosław M40 7 49 00:33:59 (83)00:05:09 (85)02:23:40 (26)00:03:36 (95)01:42:14 (106) 04:48:38 00:37:28
50 498 Węgliński Sebastian OSŻW/MKB Dreptak M30 18 50 00:35:53 (118)00:05:31 (113)02:23:44 (27)00:03:39 (100)01:40:36 (94) 04:49:23 00:38:13
51 397 Kumor Tomasz M30 19 51 00:29:54 (22)00:05:30 (110)02:38:14 (113)00:03:40 (103)01:32:34 (33) 04:49:52 00:38:42
52 492 Wojciechowski Tomasz TOM-CAR KONIN M45 4 52 00:35:23 (106)00:04:30 (35)02:21:01 (13)00:03:10 (47)01:48:03 (149) 04:52:07 00:40:57
53 425 Kluszczyński Robert Toruń Multisport Team Stalweld M40 8 53 00:38:03 (179)00:05:40 (122)02:30:11 (57)00:03:29 (85)01:35:34 (49) 04:52:57 00:41:47
54 532 Starzyk Lukasz GVT M30 20 54 00:29:32 (18)00:05:14 (94)02:35:28 (93)00:03:56 (143)01:38:51 (76) 04:53:01 00:41:51
55 496 Jarochowicz Norbert NTS KONA NTS NEXELO M45 5 55 00:36:04 (123)00:05:14 (95)02:23:55 (28)00:03:51 (133)01:44:17 (124) 04:53:21 00:42:11
56 529 Zakrzewski Rafał ZG AZS Centrum Galion M45 6 56 00:33:50 (77)00:05:44 (129)02:29:02 (52)00:03:46 (116)01:41:12 (100) 04:53:34 00:42:24
57 591 Korulczyk Rafał Tri rodziny / Szkoła narciarska Amigo-Ski M35 14 57 00:37:28 (157)00:04:27 (30)02:32:20 (69)00:03:00 (32)01:36:29 (56) 04:53:44 00:42:34
58 451 Nafalski Rajmund Team Karaś M40 9 58 00:36:22 (135)00:05:45 (132)02:37:37 (110)00:04:13 (173)01:29:52 (20) 04:53:49 00:42:39
59 672 Targoni Paweł M40 10 59 00:33:40 (74)00:05:18 (101)02:35:13 (91)00:03:46 (114)01:35:54 (51) 04:53:51 00:42:41
60 507 Wojciechowski Michał TOM-CAR KONIN M25 6 60 00:33:56 (81)00:04:15 (19)02:30:47 (63)00:03:01 (36)01:42:01 (104) 04:54:00 00:42:50
61 667 Borko Cezary Najmowicz Triathlon www.rowerysportowy.pl M40 11 61 00:30:03 (24)00:04:36 (43)02:32:57 (76)00:02:51 (22)01:43:44 (116) 04:54:11 00:43:01
62 564 Garbacik Jacek SKB Stalowa Wola M50 1 62 00:37:03 (144)00:04:34 (40)02:36:56 (103)00:03:15 (57)01:32:27 (31) 04:54:15 00:43:05
63 631 Domagała Piotr M40 12 63 00:37:36 (163)00:05:35 (119)02:26:21 (38)00:03:56 (145)01:41:06 (96) 04:54:34 00:43:24
64 711 Wojewodka Boguslaw Discomfort Zone M45 7 64 00:37:50 (170)00:04:45 (57)02:30:57 (64)00:02:55 (28)01:38:25 (73) 04:54:52 00:43:42
65 420 Kowalczyk Tomasz TRICLUB M45 8 65 00:32:45 (58)00:04:49 (60)02:33:37 (79)00:03:29 (82)01:40:20 (92) 04:55:00 00:43:50
66 629 Małek Piotr M35 15 66 00:36:18 (132)00:07:43 (272)02:25:16 (34)00:03:47 (122)01:42:13 (105) 04:55:17 00:44:07
67 345 Ceberak Maciej Coach Ceberak M25 7 67 00:33:02 (63)00:05:52 (142)02:43:07 (141)00:03:02 (37)01:30:29 (21) 04:55:32 00:44:22
68 709 Paluch Mirosław Budchem budchem M50 2 68 00:37:20 (153)00:05:33 (117)02:36:24 (99)00:03:00 (35)01:33:51 (40) 04:56:08 00:44:58
69 405 Cieślik Piotr PGE Jupiter Bełchatów M40 13 69 00:32:34 (54)00:06:34 (200)02:27:48 (45)00:04:44 (227)01:44:51 (127) 04:56:31 00:45:21
70 428 Pałysa Marek TRI NEGU M40 14 70 00:30:18 (29)00:04:23 (27)02:26:18 (37)00:03:16 (58)01:52:46 (205) 04:57:01 00:45:51
71 592 Sulik Konrad Tri Rodziny/Sport Medical Team M35 16 71 00:33:35 (73)00:04:41 (49)02:42:52 (139)00:04:07 (164)01:31:54 (29) 04:57:09 00:45:59
72 351 Rupieta Maksym M35 17 72 00:32:31 (53)00:05:30 (111)02:43:23 (143)00:04:01 (154)01:31:56 (30) 04:57:21 00:46:11
73 576 Wysocki Rafał SriTri M45 9 74 00:35:22 (105)00:05:09 (84)02:28:43 (49)00:04:06 (163)01:44:02 (118) 04:57:22 00:46:12
74 669 Gwizdała Karol SPORTEVO M30 21 73 00:32:02 (44)00:06:08 (158)02:32:31 (71)00:03:25 (72)01:43:16 (111) 04:57:22 00:46:12
75 675 Nader Marcin UAM TRIATHLON POZNAŃ M35 18 75 00:36:10 (129)00:04:38 (45)02:32:52 (74)00:03:33 (91)01:40:11 (88) 04:57:24 00:46:14
76 415 Brett Tomasz MLUKS Triathlon M55 1 76 00:27:48 (8)00:04:41 (48)02:43:31 (144)00:04:27 (205)01:37:01 (60) 04:57:28 00:46:18
77 600 Orłowski Piotr TRI-Dunajek M35 19 77 00:36:03 (122)00:05:41 (123)02:34:30 (83)00:03:42 (108)01:38:11 (68) 04:58:07 00:46:57
78 348 Świda Adam Tridea Team P.H.U.P. Perfect e-Line M35 20 78 00:36:21 (134)00:05:12 (90)02:39:01 (121)00:03:37 (96)01:34:06 (43) 04:58:17 00:47:07
79 433 Dukaczewski Michał M35 21 79 00:38:16 (181)00:05:52 (143)02:32:54 (75)00:04:22 (192)01:37:10 (61) 04:58:34 00:47:24
80 607 Robiński Marcin Kuźnia Triathlonu M35 22 80 00:42:25 (268)00:04:52 (62)02:32:16 (68)00:03:23 (70)01:36:15 (53) 04:59:11 00:48:01
81 628 Chmielewski Michał M45 10 81 00:37:25 (155)00:05:47 (135)02:35:01 (88)00:03:25 (73)01:37:49 (66) 04:59:27 00:48:17
82 379 Chlebowski Jan Rumia M35 23 82 00:35:52 (117)00:04:27 (29)02:37:55 (111)00:03:00 (33)01:38:16 (69) 04:59:30 00:48:20
83 729 Stępień Maciej M45 11 83 00:44:23 (295)00:04:31 (37)02:31:18 (67)00:04:32 (212)01:34:55 (47) 04:59:39 00:48:29
84 650 Rybitwa Jarosław TRINERGY M30 22 84 00:36:28 (137)00:05:02 (71)02:37:37 (109)00:03:21 (67)01:37:18 (63) 04:59:46 00:48:36
85 620 Socha Tomasz M35 24 85 00:40:28 (239)00:04:55 (68)02:34:25 (82)00:03:13 (53)01:38:39 (75) 05:01:40 00:50:30
86 517 Mazdziarz Michal NeON Team M35 25 86 00:38:38 (190)00:05:33 (118)02:35:49 (95)00:03:20 (64)01:38:24 (72) 05:01:44 00:50:34
87 407 Jaroszewski Łukasz Spartanie Dzieciom Spartanie dzieciom M30 23 87 00:36:14 (131)00:05:37 (120)02:36:45 (102)00:03:53 (138)01:39:20 (81) 05:01:49 00:50:39
88 519 Jędrzejko Tomasz Sidor Team Polska M35 26 88 00:39:55 (227)00:06:21 (176)02:40:48 (128)00:04:23 (197)01:30:29 (22) 05:01:56 00:50:46
89 654 Rajtar Krzysztof UNLIMITED Sport & Lifestyle Jobs Plus M40 15 89 00:35:14 (101)00:06:04 (152)02:32:25 (70)00:04:22 (196)01:44:08 (120) 05:02:13 00:51:03
90 375 Stawiński Paweł M35 27 90 00:41:20 (250)00:05:24 (106)02:30:40 (60)00:03:42 (109)01:41:11 (99) 05:02:17 00:51:07
91 579 Łukasiak Mariusz Biegiemnapomoc.pl M40 16 91 00:35:18 (103)00:05:04 (73)02:29:26 (53)00:03:46 (113)01:48:57 (161) 05:02:31 00:51:21
92 424 Świtalski Tomasz M30 24 92 00:37:34 (162)00:04:17 (21)02:38:11 (112)00:02:52 (23)01:40:00 (85) 05:02:54 00:51:44
93 295 Buchacz Radosław FLEXIDEA FLEXIDEA M40 17 93 00:33:55 (79)00:05:33 (116)02:44:52 (155)00:04:18 (186)01:34:37 (46) 05:03:15 00:52:05
94 643 Sarbiewski Dariusz M40 18 94 00:33:55 (80)00:04:47 (59)02:44:49 (154)00:03:27 (77)01:36:21 (54) 05:03:19 00:52:09
95 499 Zawadzak Zbigniew Luft TRI Team Luft TRI Team M55 2 95 00:39:46 (223)00:05:07 (78)02:33:12 (77)00:04:00 (152)01:41:26 (101) 05:03:31 00:52:21
96 413 Wilmont Krzysztof Decathlon Słupsk M30 25 96 00:41:46 (256)00:04:52 (65)02:36:34 (100)00:03:10 (46)01:37:36 (65) 05:03:58 00:52:48
97 277 Jachimek Marcin ZooPlus M30 26 97 00:37:29 (158)00:06:05 (155)02:35:05 (89)00:04:22 (193)01:41:10 (98) 05:04:11 00:53:01
98 360 Dudela Adrian Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team/ M35 28 98 00:37:53 (171)00:07:29 (256)02:30:30 (58)00:04:25 (201)01:44:06 (119) 05:04:23 00:53:13
99 655 Schultek Arkadiusz M40 19 99 00:44:21 (294)00:05:39 (121)02:30:40 (59)00:03:50 (131)01:40:14 (90) 05:04:44 00:53:34
100 419 Żurek Jacek M30 27 100 00:28:25 (11)00:04:42 (50)02:38:40 (118)00:03:18 (61)01:49:58 (177) 05:05:03 00:53:53
101 727 Swiniarski Jarosław TRIDEA - TRI Eagles Gdynia M55 3 101 00:40:34 (242)00:05:17 (99)02:31:15 (66)00:04:12 (172)01:44:12 (122) 05:05:30 00:54:20
102 550 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 20 102 00:39:42 (221)00:06:27 (186)02:30:47 (62)00:03:50 (128)01:44:57 (128) 05:05:43 00:54:33
103 403 Rybicki Artur Twister Team M18 5 103 00:30:32 (32)00:05:56 (147)02:45:05 (157)00:03:32 (90)01:40:41 (95) 05:05:46 00:54:36
104 443 Kłos Marcin M35 29 104 00:35:03 (97)00:06:28 (187)02:36:16 (98)00:04:29 (209)01:43:37 (113) 05:05:53 00:54:43
105 372 Urban Krzysztof TRICLUB M35 30 105 00:32:40 (56)00:05:14 (91)02:39:57 (126)00:03:26 (74)01:44:44 (126) 05:06:01 00:54:51
106 290 Mroczkowski Karol tri_ziptii M25 8 106 00:33:53 (78)00:07:05 (234)02:44:03 (149)00:04:22 (194)01:36:56 (59) 05:06:19 00:55:09
107 726 Wcislo Wojtek TRINERGY M35 31 107 00:42:45 (275)00:05:10 (86)02:32:46 (73)00:03:17 (59)01:42:41 (107) 05:06:39 00:55:29
108 370 Strojek Bartosz Kuźnia Triathlonu M30 28 108 00:31:21 (36)00:06:35 (203)02:40:58 (129)00:04:06 (161)01:44:01 (117) 05:07:01 00:55:51
109 638 Konieczny Mikolaj BBS M40 21 109 00:39:19 (204)00:06:35 (202)01:43:04 (110) 05:07:28 00:56:18
110 422 Nienartowicz Bartosz Toruński Klub Triathlonowy M35 32 110 00:31:56 (40)00:05:06 (76)02:28:04 (47)00:02:48 (20)02:00:03 (256) 05:07:57 00:56:47
111 286 Misiaszek Janusz LABOSPORT Team M55 4 111 00:38:57 (194)00:06:48 (216)02:38:25 (117)00:04:59 (249)01:39:07 (78) 05:08:16 00:57:06
112 285 Trych Artur Kuźnia Triatlonu Accenture M40 22 112 00:32:46 (59)00:05:23 (105)02:37:05 (105)00:03:41 (105)01:50:20 (180) 05:09:15 00:58:05
113 317 Kościelski Patryk TRI LEVEL M40 23 113 00:38:50 (193)00:06:35 (204)02:48:19 (182)00:06:28 (317)01:29:05 (17) 05:09:17 00:58:07
114 282 Rycman Adam M40 24 114 00:39:10 (198)00:06:51 (219)02:42:03 (131)00:04:37 (217)01:36:39 (58) 05:09:20 00:58:10
115 621 Nowak Paweł Tri NEGU www.elastomerics.com M40 25 115 00:38:42 (191)00:09:02 (324)02:35:10 (90)00:04:41 (219)01:41:46 (102) 05:09:21 00:58:11
116 325 Kubicki Leszek niezrzeszony M60 1 116 00:32:09 (47)00:06:28 (189)02:35:54 (96)00:03:54 (140)01:51:15 (188) 05:09:40 00:58:30
117 291 Gall Rafał RAMASPORT.PL RAMASPORT M40 26 117 00:32:01 (43)00:05:44 (130)02:48:29 (183)00:03:27 (79)01:40:10 (87) 05:09:51 00:58:41
118 455 Piotrowski Artur ROADBIKE RACING TEAM Roadbike.pl M40 27 118 00:31:41 (37)00:04:46 (58)02:39:27 (124)00:03:47 (120)01:50:16 (179) 05:09:57 00:58:47
119 730 Boniecki Paweł AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M45 12 119 00:39:29 (212)00:07:41 (268)02:29:57 (55)00:05:08 (254)01:47:44 (146) 05:09:59 00:58:49
120 437 Piernicki Krzysztof www.pomagamynatalii.pl M35 33 120 00:31:09 (35)00:04:29 (34)02:33:41 (80)00:03:07 (44)01:57:44 (236) 05:10:10 00:59:00
121 639 Frukacz Kamil M18 6 121 00:27:44 (7)00:04:32 (38)02:47:38 (180)00:04:38 (218)01:45:39 (136) 05:10:11 00:59:01
122 475 Bednarczyk Tomasz Plaża ,,Miron" Lubowidz M30 29 122 00:34:07 (86)00:05:02 (70)02:38:22 (116)00:03:50 (127)01:48:53 (160) 05:10:14 00:59:04
123 583 Czekirda Radosław Neon Team-Wieliszew Heron Team 1966 M50 3 123 00:38:37 (189)00:05:45 (131)02:39:16 (123)00:03:50 (130)01:42:48 (108) 05:10:16 00:59:06
124 721 Szymański Łukasz Tri NEGU www.rowerysportowy.pl M35 34 124 00:39:01 (195)00:04:18 (22)02:34:37 (84)00:03:13 (54)01:49:16 (169) 05:10:25 00:59:15
125 633 Kalinowski Grzegorz GVT M40 28 125 00:39:20 (206)00:06:10 (160)02:34:48 (86)00:04:33 (213)01:46:11 (139) 05:11:02 00:59:52
126 315 Krawczyk Aleksandra TRI W KOLORZE BLOND / AIRBIKE K30 1 1 00:32:52 (60)00:05:14 (92)02:43:36 (145)00:04:25 (199)01:45:07 (129) 05:11:14 01:00:04
127 549 Dalewski Aleksander Roche Runners M30 30 126 00:39:22 (208)00:06:01 (150)02:45:37 (161)00:04:54 (241)01:35:47 (50) 05:11:41 01:00:31
128 719 Sobczak Marcin TRISPACE M40 29 127 00:38:26 (185)00:05:25 (107)02:38:48 (119)00:04:15 (182)01:45:20 (133) 05:12:14 01:01:04
129 556 Cupa Ireneusz M40 30 128 00:40:02 (228)00:06:39 (207)02:31:08 (65)00:04:27 (204)01:50:43 (182) 05:12:59 01:01:49
130 506 Filuś Stanisław KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza M50 4 129 00:35:34 (111)00:05:48 (139)02:53:32 (212)00:03:52 (136)01:34:22 (45) 05:13:08 01:01:58
131 718 Warzybok Magdalena TRINERGY TEAM K35 1 2 00:37:33 (160)00:05:17 (98)02:35:20 (92)00:04:04 (157)01:51:02 (187) 05:13:16 01:02:06
132 336 Szymański Przemysław Rewizor TRI M35 35 130 00:39:52 (226)00:05:19 (103)02:37:36 (108)00:03:34 (93)01:47:08 (142) 05:13:29 01:02:19
133 473 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M45 13 131 00:33:24 (68)00:07:18 (244)02:45:24 (160)00:03:57 (146)01:43:42 (115) 05:13:45 01:02:35
134 373 Filbrandt Wojciech Sport-Evo M35 36 132 00:39:33 (216)00:05:52 (144)02:45:05 (156)00:04:43 (222)01:39:42 (84) 05:14:55 01:03:45
135 521 Mytnik Jakub M30 31 133 00:45:12 (307)00:09:00 (323)02:37:12 (106)00:04:15 (181)01:39:29 (82) 05:15:08 01:03:58
136 606 Syguła Joanna WITC JKS REAL ESTATE K35 2 3 00:40:16 (233)00:06:15 (168)02:36:43 (101)00:03:27 (78)01:48:49 (159) 05:15:30 01:04:20
137 618 Sitarek Artur NeON Team M40 31 134 00:40:54 (247)00:05:07 (80)02:35:31 (94)00:04:20 (189)01:49:59 (178) 05:15:51 01:04:41
138 355 Pols Rogier NNYTT M40 32 135 00:39:44 (222)00:07:44 (275)02:46:48 (173)00:03:57 (147)01:38:04 (67) 05:16:17 01:05:07
139 531 Kamińska Daniela MKS Sambor Tczew K18 1 4 00:29:52 (21)00:04:12 (17)02:53:02 (207)00:03:29 (84)01:45:50 (137) 05:16:25 01:05:15
140 540 Łuczak Bartosz LABOSPORT Team M40 33 136 00:37:59 (175)00:04:45 (55)02:50:17 (192)00:03:12 (49)01:40:18 (91) 05:16:31 01:05:21
141 321 Jeżewski Michał VON IGEL Team Morska Agencja Gdynia M35 37 137 00:40:56 (248)00:07:50 (280)02:45:09 (158)00:03:31 (88)01:39:14 (80) 05:16:40 01:05:30
142 634 Rębisz Michał M30 32 138 00:42:47 (276)00:04:38 (46)02:29:36 (54)00:03:24 (71)01:56:17 (225) 05:16:42 01:05:32
143 548 Rembowski Michał M40 34 139 00:32:19 (52)00:06:29 (190)02:40:45 (127)00:04:26 (202)01:53:10 (210) 05:17:09 01:05:59
144 512 Zielinski Krystian Triathlon X-Team M35 38 140 00:38:00 (176)00:05:10 (87)02:46:57 (175)00:03:39 (99)01:43:30 (112) 05:17:16 01:06:06
145 670 Baryżewski Piotr brak brak M40 35 141 00:36:57 (142)00:05:28 (108)02:39:01 (120)00:03:47 (121)01:52:26 (199) 05:17:39 01:06:29
146 581 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M35 39 142 00:33:30 (70)00:05:22 (104)02:35:56 (97)00:04:56 (244)01:58:26 (241) 05:18:10 01:07:00
147 406 Kogut Bartłomiej M35 40 143 00:36:09 (128)00:06:27 (185)02:42:34 (137)00:04:05 (158)01:49:02 (163) 05:18:17 01:07:07
148 544 Pietrzak Sebastian SPOTT M40 36 144 00:39:19 (205)00:06:18 (174)02:42:02 (130)00:03:38 (98)01:47:38 (144) 05:18:55 01:07:45
149 501 Dąbrowski Tomasz Twister Team M45 14 145 00:37:58 (174)00:06:25 (182)02:32:37 (72)00:03:40 (101)01:58:22 (240) 05:19:02 01:07:52
150 367 Szkuta Marcin Kuźnia Triathlonu M40 37 146 00:34:01 (84)00:06:17 (170)02:50:11 (191)00:04:58 (248)01:43:40 (114) 05:19:07 01:07:57
151 622 Skupień Konrad M45 15 147 00:39:36 (218)00:07:04 (232)02:43:41 (146)00:05:13 (259)01:44:11 (121) 05:19:45 01:08:35
152 480 Jaskowska Bożena NeON Team K35 3 5 00:35:32 (110)00:05:46 (133)02:38:15 (114)00:04:44 (226)01:56:20 (226) 05:20:37 01:09:27
153 479 Pieróg Marek Asseco Active Team Asseco Poland M40 38 148 00:38:27 (186)00:08:16 (296)02:39:12 (122)00:03:59 (150)01:50:49 (184) 05:20:43 01:09:33
154 399 Pietryczuk Dariusz M30 33 149 00:38:19 (182)00:05:14 (93)02:44:34 (151)00:03:48 (124)01:49:14 (167) 05:21:09 01:09:59
155 565 Lisowski Pawel Tri Passion SpeedApp Sp. z o.o. M40 39 150 00:36:20 (133)00:05:56 (146)02:47:08 (177)00:03:47 (119)01:48:34 (155) 05:21:45 01:10:35
156 364 Duk Janusz LABOSPORT Team M50 5 151 00:37:07 (145)00:06:17 (172)02:42:24 (134)00:03:40 (102)01:52:54 (207) 05:22:22 01:11:12
157 673 Wójcik Daniel Silesiaman Triathlon Team Twomark M35 41 152 00:36:08 (127)00:07:01 (227)02:42:30 (136)00:03:50 (132)01:52:55 (208) 05:22:24 01:11:14
158 552 Dabrowski Michal M30 34 153 00:43:04 (280)00:07:36 (262)02:42:08 (132)00:03:42 (107)01:46:10 (138) 05:22:40 01:11:30
159 684 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M40 40 154 00:36:46 (141)00:05:32 (114)02:42:22 (133)00:05:34 (283)01:52:35 (203) 05:22:49 01:11:39
160 502 Lenart Konrad KOLARSKI.EU TEAM M40 41 155 00:37:14 (149)00:04:19 (23)02:53:17 (209)00:03:28 (81)01:44:41 (125) 05:22:59 01:11:49
161 288 Malec Artur M35 42 156 00:40:52 (246)00:05:03 (72)02:50:43 (195)00:04:42 (221)01:41:51 (103) 05:23:11 01:12:01
162 671 Rudnik Sławomir Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 16 157 00:35:51 (116)00:05:43 (126)02:48:55 (185)00:03:27 (75)01:49:27 (171) 05:23:23 01:12:13
163 695 Sachanbinski Aleksander LABOSPORT Team M50 6 158 00:41:33 (255)00:06:35 (201)02:37:05 (104)00:04:21 (190)01:54:10 (213) 05:23:44 01:12:34
164 513 Wodyński Jan Smaruj na Trening Team / TriMama M30 35 159 00:35:32 (109)00:05:29 (109)02:39:42 (125)00:03:55 (142)01:59:14 (249) 05:23:52 01:12:42
165 509 Ranoszek Anna UKS CITYZEN_ Poznań RAT K40 1 6 00:39:31 (215)00:06:52 (221)02:46:18 (168)00:03:33 (92)01:47:43 (145) 05:23:57 01:12:47
166 574 Kociołowicz Jakub Power Training M30 36 160 00:39:21 (207)00:05:49 (141)02:57:32 (234)00:03:12 (48)01:39:29 (83) 05:25:23 01:14:13
167 613 Sikora Dariusz M45 17 161 00:42:54 (278)00:06:54 (223)02:46:18 (167)00:04:10 (170)01:45:11 (130) 05:25:27 01:14:17
168 528 Mamcarz Jarosław WOPR Tczew M50 7 162 00:29:40 (19)00:06:14 (164)02:45:38 (162)00:04:02 (155)01:59:59 (255) 05:25:33 01:14:23
169 418 Pietrasik Łukasz M30 37 163 00:35:12 (100)00:06:38 (206)02:50:50 (196)00:04:08 (166)01:49:01 (162) 05:25:49 01:14:39
170 710 Wandzioch Krzysztof Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M25 9 164 00:28:22 (10)00:07:03 (230)02:57:20 (232)00:03:44 (112)01:49:32 (172) 05:26:01 01:14:51
171 456 Banka Arkadiusz Ojcowa Wola Running M35 43 165 00:38:44 (192)00:06:28 (188)02:45:15 (159)00:05:41 (288)01:50:42 (181) 05:26:50 01:15:40
172 662 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M35 44 166 00:32:59 (62)00:06:59 (226)02:51:53 (201)00:03:46 (115)01:51:18 (189) 05:26:55 01:15:45
173 447 Papla Ewa Imperium Sportu/Triathlon X-Team K25 1 7 00:35:27 (107)00:05:08 (82)02:54:22 (217)00:03:47 (118)01:48:19 (150) 05:27:03 01:15:53
174 597 Kwiatkowski Krzysztof ZGRUPKA TEAM High 5 M35 45 167 00:40:21 (235)00:07:32 (259)02:43:42 (147)00:06:19 (313)01:49:15 (168) 05:27:09 01:15:59
175 580 Pyzio Piotr CROSSANT.PL M30 38 168 00:41:47 (257)00:07:17 (243)02:43:07 (140)00:04:06 (160)01:50:58 (186) 05:27:15 01:16:05
176 616 Wiśniewski Piotr GVT M45 18 169 00:34:42 (89)00:06:16 (169)02:49:25 (187)00:03:48 (123)01:53:07 (209) 05:27:18 01:16:08
177 720 Piotrowicz Krzysztof M45 19 170 00:39:37 (219)00:05:42 (124)02:44:24 (150)00:04:01 (153)01:55:12 (217) 05:28:56 01:17:46
178 380 Żebrakowski Grzegorz RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY M45 20 172 00:37:22 (154)00:08:27 (305)02:52:56 (205)00:06:52 (326)01:44:16 (123) 05:29:53 01:18:43
179 539 Sasim Jordan M35 46 171 00:37:26 (156)00:07:09 (236)02:54:59 (222)00:04:05 (159)01:46:14 (140) 05:29:53 01:18:43
180 735 Aristov Oleg Amberman M35 47 173 00:39:12 (200)00:06:32 (195)02:47:32 (179)00:05:32 (280)01:52:11 (197) 05:30:59 01:19:49
181 593 Sokołowski Michał M35 48 174 00:34:04 (85)00:05:42 (125)02:56:33 (228)00:04:14 (180)01:50:55 (185) 05:31:28 01:20:18
182 534 Sołtys Magda TriWawa K30 2 8 00:36:07 (125)00:04:43 (54)02:57:44 (235)00:03:15 (56)01:49:47 (176) 05:31:36 01:20:26
183 490 Nadolska Barbara KS EXTREME TEAM OBORNIKI K30 3 9 00:37:15 (150)00:05:05 (75)02:49:43 (188)00:03:29 (86)01:56:07 (223) 05:31:39 01:20:29
184 477 Kozmińczuk-Markulak Marek encore Agnieszka Kozmińczuk-Markulak M45 21 175 00:37:19 (152)00:06:26 (183)02:49:56 (189)00:05:34 (282)01:52:28 (202) 05:31:43 01:20:33
185 408 Stenka Tomasz M25 10 176 00:47:14 (329)00:06:34 (199)02:48:57 (186)00:03:42 (110)01:45:19 (132) 05:31:46 01:20:36
186 658 Wysmoliński Rafał M40 42 177 00:37:37 (164)00:06:38 (205)02:46:48 (174)00:05:32 (279)01:56:11 (224) 05:32:46 01:21:36
187 383 Ciszek Jerzy Grafit TEAM Grafit M25 11 178 00:34:51 (92)00:05:08 (81)02:56:09 (226)00:03:23 (69)01:53:46 (212) 05:33:17 01:22:07
188 724 Zawieja Bartosz M40 43 179 00:34:52 (93)00:06:15 (166)02:46:06 (166)00:05:22 (273)02:00:45 (262) 05:33:20 01:22:10
189 636 Pupka Artur GVT M50 8 180 00:37:11 (147)00:06:24 (180)02:44:46 (153)00:05:22 (272)01:59:37 (252) 05:33:20 01:22:10
190 344 Kapral Rafał FABRYKA TRIATHLONU M45 22 181 00:37:13 (148)00:07:14 (240)02:46:05 (165)00:04:51 (235)01:57:59 (238) 05:33:22 01:22:12
191 577 Watras Sebastian IDG Running Team M40 44 182 00:42:12 (261)00:05:17 (97)02:58:20 (237)00:02:42 (12)01:45:27 (134) 05:33:58 01:22:48
192 568 Mazurek Marcin M40 45 183 00:34:46 (90)00:06:05 (154)02:57:02 (230)00:04:22 (195)01:52:07 (196) 05:34:22 01:23:12
193 467 Lisius Tomasz M50 9 184 00:42:17 (264)00:06:56 (224)02:51:19 (199)00:05:12 (258)01:48:44 (157) 05:34:28 01:23:18
194 318 Bunk Daria K35 4 10 00:35:38 (113)00:05:01 (69)02:58:45 (240)00:03:19 (63)01:51:48 (192) 05:34:31 01:23:21
195 371 Siemiński Radeosław GTX TEAM M35 49 185 00:40:03 (229)00:06:49 (217)02:54:24 (218)00:04:10 (171)01:49:08 (164) 05:34:34 01:23:24
196 414 Bielecki Grzegorz KOLARSKI.EU M35 50 186 00:42:19 (265)00:08:31 (308)02:42:28 (135)00:05:12 (257)01:56:46 (230) 05:35:16 01:24:06
197 410 Szul Robert Bielański Klub Kyokushin Karate M30 39 187 00:33:07 (64)00:07:48 (279)02:42:35 (138)00:04:37 (216)02:07:32 (296) 05:35:39 01:24:29
198 429 Bogaerts Wietske K35 5 11 00:35:08 (99)00:07:04 (233)02:46:39 (171)00:05:56 (299)02:00:59 (265) 05:35:46 01:24:36
199 401 Jarząbek Lindholm Anna WITC, MyBike.pl K40 2 12 00:42:29 (270)00:06:32 (197)02:50:55 (197)00:03:50 (129)01:52:27 (201) 05:36:13 01:25:03
200 296 Juszczyński Robert M18 7 188 00:32:53 (61)00:06:14 (165)02:55:52 (225)00:04:17 (185)01:57:17 (233) 05:36:33 01:25:23
201 442 Szafrański Michał M35 51 189 00:36:13 (130)00:10:22 (352)02:57:17 (231)00:04:47 (232)01:48:34 (156) 05:37:13 01:26:03
202 368 Latoch Tomasz M30 40 190 00:52:23 (366)00:05:31 (112)02:47:47 (181)00:03:17 (60)01:48:23 (152) 05:37:21 01:26:11
203 357 Szydłowski Jakub IDMAR Racing Team M30 41 191 00:37:41 (166)00:06:57 (225)02:47:10 (178)00:05:16 (264)02:00:21 (259) 05:37:25 01:26:15
204 338 Prosińska Agata NeON Team K35 6 13 00:42:43 (273)00:05:19 (102)02:53:21 (210)00:03:43 (111)01:52:24 (198) 05:37:30 01:26:20
205 306 Słupski Tomasz Drużyna Czarnego Alibaby M30 42 192 00:35:35 (112)00:07:11 (237)02:58:20 (238)00:04:16 (184)01:52:40 (204) 05:38:02 01:26:52
206 551 Hoły Zdzisław M60 2 193 00:34:37 (88)00:05:18 (100)03:09:46 (301)00:05:21 (271)01:43:02 (109) 05:38:04 01:26:54
207 535 Bukowski Arkadiusz KS EXTREME TEAM OBORNIKI M40 46 194 00:44:30 (299)00:07:24 (249)02:46:22 (169)00:03:31 (87)01:56:38 (228) 05:38:25 01:27:15
208 680 Kościesza Patrycja Tri NEGU/Twister Team K18 2 14 00:33:57 (82)00:06:10 (159)02:59:02 (244)00:03:28 (80)01:55:48 (221) 05:38:25 01:27:15
209 440 Chlebanowski Bartosz ChockoPałki M25 12 195 00:40:07 (230)00:05:43 (128)02:46:24 (170)00:04:50 (233)02:01:22 (266) 05:38:26 01:27:16
210 518 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M65 1 196 00:44:29 (298)00:06:32 (194)02:43:54 (148)00:03:55 (141)02:00:57 (264) 05:39:47 01:28:37
211 734 Potapov Bogdan Amberman M35 52 197 00:44:25 (296)00:06:27 (184)02:56:27 (227)00:04:58 (247)01:47:50 (148) 05:40:07 01:28:57
212 452 Rykowski Adam M45 23 198 00:42:14 (262)00:09:56 (340)02:54:51 (221)00:05:26 (275)01:47:50 (147) 05:40:17 01:29:07
213 330 Zieliński Andrzej M40 47 199 00:39:40 (220)00:07:39 (266)01:59:02 (245) 05:40:25 01:29:15
214 346 Szarmacher Sebastian M30 43 200 00:37:54 (172)00:06:30 (191)03:00:08 (247)00:03:53 (137)01:52:05 (195) 05:40:30 01:29:20
215 471 Jączyk Magdalena Triathlon X-Team K35 7 15 00:40:22 (236)00:08:05 (290)03:03:08 (257)00:04:06 (162)01:45:34 (135) 05:41:15 01:30:05
216 388 Wildner Witold Timtirimtim Team M40 48 201 00:48:13 (340)00:05:46 (134)02:53:27 (211)00:04:54 (240)01:49:13 (166) 05:41:33 01:30:23
217 299 Wieczerniak Grzegorz M40 49 202 00:45:24 (309)00:08:33 (311)02:52:27 (203)00:05:33 (281)01:49:40 (175) 05:41:37 01:30:27
218 708 Stemporzecki Tomasz M45 24 203 00:40:12 (232)00:07:28 (254)02:51:31 (200)00:04:15 (183)01:58:33 (243) 05:41:59 01:30:49
219 395 Pichlak Piotr SPORTEVO M55 5 204 00:43:34 (290)00:08:34 (312)02:53:39 (213)00:05:44 (291)01:50:43 (183) 05:42:14 01:31:04
220 657 Pięta Sylwester Sport-Evo/Radio Gdańsk M25 13 205 00:37:01 (143)00:07:34 (261)02:57:21 (233)00:03:34 (94)01:57:02 (232) 05:42:32 01:31:22
221 626 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 53 206 00:41:28 (253)00:08:16 (297)03:04:05 (264)00:07:43 (347)01:41:09 (97) 05:42:41 01:31:31
222 608 Leśniowski Piotr Vital - Centrum rehabilitacji i masażu M35 54 207 00:39:28 (211)00:05:47 (136)03:04:50 (273)00:06:05 (306)01:46:47 (141) 05:42:57 01:31:47
223 578 Kitlas Marcin PCWorld.pl M30 44 208 00:38:03 (178)00:06:21 (177)02:54:31 (219)00:03:52 (135)02:00:20 (258) 05:43:07 01:31:57
224 439 Boniecki Piotr M40 50 209 00:37:09 (146)00:06:14 (163)02:46:03 (164)00:04:53 (238)02:08:58 (302) 05:43:17 01:32:07
225 527 Kawczyński Przemysław TRI4fun Team Piaseczno M35 55 210 00:50:01 (350)00:07:47 (278)02:48:40 (184)00:05:48 (295)01:51:40 (190) 05:43:56 01:32:46
226 331 Gazarkiewicz Michał Inter Cars S.A. M40 51 211 00:39:17 (203)00:06:42 (212)02:55:38 (223)00:04:25 (200)01:58:02 (239) 05:44:04 01:32:54
227 392 Kobak Marcin Jedlicze TEAM M35 56 212 00:41:23 (251)00:07:27 (251)02:58:49 (242)00:04:46 (231)01:51:58 (194) 05:44:23 01:33:13
228 313 Samojlik Zbigniew TRINERGY TEAM Kondycja / SONAR M45 25 213 00:44:18 (293)00:06:33 (198)02:43:22 (142)00:06:11 (310)02:04:33 (281) 05:44:57 01:33:47
229 476 Nowicki Bartosz PODRÓŻNICY.EU TEAM GARMIN POLSKA M30 45 214 00:41:27 (252)00:06:07 (157)02:44:41 (152)00:06:01 (302)02:07:04 (292) 05:45:20 01:34:10
230 297 Meier Markus MLUKS TRIATHLON KOLO M50 10 215 00:42:11 (260)00:05:33 (115)03:03:35 (260)00:05:44 (290)01:48:22 (151) 05:45:25 01:34:15
231 716 Wojdyła Michał Triclub Warszawa M35 57 216 00:33:43 (76)00:06:17 (171)03:04:39 (270)00:06:05 (305)01:55:02 (216) 05:45:46 01:34:36
232 363 Sachmata Robert Kuźnia Triathlonu M50 11 217 00:49:47 (349)00:09:57 (341)02:50:09 (190)00:07:02 (330)01:49:18 (170) 05:46:13 01:35:03
233 411 Pilkowski Pawel LABOSPORT Team M30 46 218 00:39:13 (201)00:07:38 (263)02:52:31 (204)00:03:56 (144)02:03:05 (273) 05:46:23 01:35:13
234 278 Krajewski Michał Szopen M40 52 219 00:37:33 (161)00:07:16 (242)03:04:06 (265)00:03:52 (134)01:54:17 (214) 05:47:04 01:35:54
235 717 Wisniewski Grzegorz EDC Runners M40 53 220 00:43:19 (287)00:07:23 (248)03:00:44 (249)00:04:43 (224)01:51:46 (191) 05:47:55 01:36:45
236 300 Papierski Tomasz M40 54 221 00:38:20 (183)00:06:00 (149)03:04:13 (266)00:03:54 (139)01:55:49 (222) 05:48:16 01:37:06
237 337 Królicki Maciej Jolo Team M25 14 222 00:48:15 (341)00:06:40 (208)02:38:17 (115)00:06:33 (321)02:08:33 (300) 05:48:18 01:37:08
238 520 Dolczewski Dariusz CrossFit Elektromoc M35 58 223 00:40:29 (240)00:07:44 (273)03:04:18 (267)00:05:00 (250)01:51:49 (193) 05:49:20 01:38:10
239 386 Warmowski Marcin WARMA Team M35 59 224 00:45:43 (316)00:07:58 (285)02:50:40 (194)00:04:36 (215)02:00:49 (263) 05:49:46 01:38:36
240 645 Gawin Sławomir M30 47 225 00:39:15 (202)00:07:03 (231)02:52:57 (206)00:04:03 (156)02:07:57 (298) 05:51:15 01:40:05
241 349 Jarzembowicz Agata TRINERGY TEAM K35 8 16 00:42:36 (271)00:06:13 (162)03:08:38 (296)00:05:28 (276)01:48:32 (154) 05:51:27 01:40:17
242 347 Szlyk Maciej zsi inowroclaw M40 55 226 00:37:45 (169)00:06:41 (210)02:46:44 (172)00:06:04 (304)02:14:20 (316) 05:51:34 01:40:24
243 362 Trojanowski Michał Kuźnia Triathlonu Kuźnia Triathlonu M30 48 227 00:43:09 (282)00:07:58 (284)03:05:54 (281)00:05:12 (256)01:49:34 (173) 05:51:47 01:40:37
244 426 Jurkowski Sławomir M40 56 228 00:38:25 (184)00:07:14 (239)02:50:33 (193)00:05:03 (252)02:10:33 (308) 05:51:48 01:40:38
245 305 Zakrzewski Grzegorz SONAR M40 57 229 00:36:06 (124)00:06:31 (193)03:00:10 (248)00:04:44 (228)02:05:01 (283) 05:52:32 01:41:22
246 461 Naumiak Bartłomiej M18 8 230 00:42:20 (266)00:06:01 (151)02:52:08 (202)00:03:13 (52)02:09:15 (303) 05:52:57 01:41:47
247 324 Żołnierowicz Hubert BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M35 60 231 00:39:08 (197)00:08:03 (288)03:12:53 (315)00:04:44 (229)01:49:11 (165) 05:53:59 01:42:49
248 692 Rejnart Mateusz M25 15 233 00:38:10 (180)00:08:00 (286)02:54:15 (215)00:09:24 (359)02:04:24 (280) 05:54:13 01:43:03
249 402 Bazylczyk Krzysztof Elaktywni GIT Team Elbląg M40 58 232 00:35:01 (96)00:06:47 (215)03:04:26 (268)00:05:15 (262)02:02:44 (271) 05:54:13 01:43:03
250 605 Halbryt Maciej SESCOM Sport Team M18 9 234 00:29:14 (17)00:06:05 (153)02:58:19 (236)00:04:24 (198)02:16:25 (322) 05:54:27 01:43:17
251 516 Ozorowski Lukasz Go Simply Made M35 61 235 00:43:07 (281)00:08:22 (301)03:00:00 (246)00:04:14 (178)01:59:06 (246) 05:54:49 01:43:39
252 339 Kielak Krzysztof Kondycja M40 59 236 00:46:56 (325)00:07:47 (277)02:54:18 (216)00:04:26 (203)02:01:35 (268) 05:55:02 01:43:52
253 341 Lupa Marcin GVT M35 62 237 00:39:31 (214)00:06:05 (156)02:50:59 (198)00:03:48 (125)02:15:08 (320) 05:55:31 01:44:21
254 649 Dyro Rafał M35 63 238 00:43:10 (283)00:07:18 (245)03:07:03 (286)00:05:40 (287)01:52:26 (200) 05:55:37 01:44:27
255 663 Łaszkiewicz Tadeusz MLUKS TRIATHLON KOŁO M60 3 239 00:47:33 (332)00:07:29 (255)03:10:27 (307)00:04:56 (245)01:45:16 (131) 05:55:41 01:44:31
256 382 Tkaczyk Miłosz Grafit TEAM M25 16 240 00:43:13 (286)00:06:41 (209)02:54:39 (220)00:05:03 (251)02:06:11 (288) 05:55:47 01:44:37
257 554 Chojnowski Andrzej M45 26 241 00:42:44 (274)00:07:44 (274)03:07:14 (287)00:05:15 (261)01:52:51 (206) 05:55:48 01:44:38
258 449 Saba Tomasz M40 60 242 00:35:44 (114)00:08:23 (302)03:01:33 (251)00:05:43 (289)02:04:59 (282) 05:56:22 01:45:12
259 327 Bluj Roman VO2max MTB Team M55 6 243 00:48:04 (339)00:07:06 (235)02:55:40 (224)00:04:10 (168)02:01:28 (267) 05:56:28 01:45:18
260 582 Filipowicz Grzegorz M50 12 244 00:41:31 (254)00:08:59 (322)03:01:03 (250)00:06:19 (314)01:58:38 (244) 05:56:30 01:45:20
261 625 Mazur Piotr M30 49 245 00:40:39 (244)00:06:17 (173)03:05:11 (276)00:04:53 (237)01:59:39 (253) 05:56:39 01:45:29
262 515 Łęczycki Łukasz Deutsche Bank Bike & Tri Team Deutsche Bank M25 17 246 00:40:46 (245)00:08:47 (316)03:14:43 (322)00:05:36 (284)01:47:20 (143) 05:57:12 01:46:02
263 304 Kunkel Mariusz M40 61 247 00:43:11 (285)00:07:41 (270)03:06:41 (285)00:05:37 (285)01:54:25 (215) 05:57:35 01:46:25
264 458 Kałęcki Piotr M35 64 248 00:33:26 (69)00:08:03 (287)03:13:19 (319)00:06:31 (319)01:56:33 (227) 05:57:52 01:46:42
265 555 Kopij Paweł TriBros M35 65 249 00:37:44 (168)00:07:40 (267)02:54:01 (214)00:03:58 (148)02:14:33 (317) 05:57:56 01:46:46
266 438 Kubielski Bartosz M40 62 250 00:47:09 (327)00:07:30 (257)03:03:27 (258)00:04:28 (208)01:56:44 (229) 05:59:18 01:48:08
267 398 Olchowy Karol M25 18 251 00:42:37 (272)00:05:07 (79)03:03:07 (256)00:04:31 (211)02:04:22 (279) 05:59:44 01:48:34
268 343 Najder Ewa K60 1 17 00:43:29 (289)00:06:42 (211)03:11:41 (311)00:04:43 (223)01:53:13 (211) 05:59:48 01:48:38
269 561 Jakubek Marcin M30 50 252 00:40:27 (238)00:07:27 (253)03:07:42 (292)00:04:52 (236)01:59:30 (251) 05:59:58 01:48:48
270 445 Miklikowski Marek M40 63 253 00:40:26 (237)00:07:53 (281)02:58:58 (243)00:04:14 (177)02:08:53 (301) 06:00:24 01:49:14
271 619 Prokop Paulina TriWawa K30 4 18 00:44:36 (303)00:05:04 (74)03:05:11 (277)00:05:32 (278)02:00:07 (257) 06:00:30 01:49:20
272 462 Strzelczyk Piotr OXYGEN M50 13 254 00:39:27 (210)00:08:21 (300)03:03:30 (259)00:05:53 (298)02:03:20 (274) 06:00:31 01:49:21
273 460 Nowak Dawid TRIceratops M35 66 255 00:38:01 (177)00:08:16 (295)03:06:06 (282)00:05:26 (274)02:02:55 (272) 06:00:44 01:49:34
274 523 Stefaniak Leszek Dream Tri Team M40 64 256 00:36:39 (138)00:06:13 (161)03:04:45 (272)00:04:13 (175)02:09:20 (304) 06:01:10 01:50:00
275 575 Pidek Marcin Fti Tri Racing Team Oborniki M35 67 257 00:52:00 (363)00:06:15 (167)02:53:05 (208)00:04:08 (165)02:06:09 (287) 06:01:37 01:50:27
276 326 Piotrkowski Tomasz STOPA SŁUPSK M35 68 258 00:55:50 (376)01:48:48 (158) 06:01:41 01:50:31
277 308 Turzyński Jarek M30 51 259 00:41:49 (258)00:07:27 (252)03:07:19 (288)00:05:45 (292)01:59:48 (254) 06:02:08 01:50:58
278 609 Twardy Michał M45 27 260 00:45:31 (313)00:05:49 (140)02:58:27 (239)00:06:14 (311)02:07:10 (293) 06:03:11 01:52:01
279 340 Kurek Wojciech M30 52 261 00:45:25 (310)00:06:31 (192)03:09:42 (300)00:03:58 (149)01:57:48 (237) 06:03:24 01:52:14
280 647 Duk Damian M30 53 262 00:51:41 (362)00:07:42 (271)02:56:51 (229)00:06:54 (327)02:00:34 (261) 06:03:42 01:52:32
281 465 Rydecki Paweł M50 14 263 00:48:21 (342)00:12:23 (365)03:08:10 (294)00:05:20 (269)01:49:38 (174) 06:03:52 01:52:42
282 301 Kołowrotny Wojciech M45 28 264 00:40:31 (241)00:08:08 (291)03:02:48 (254)00:05:11 (255)02:07:29 (294) 06:04:07 01:52:57
283 494 Grzegorczyk Adam K.S. Celironman S.A. M40 65 265 00:48:35 (344)00:07:15 (241)02:47:04 (176)00:05:29 (277)02:15:51 (321) 06:04:14 01:53:04
284 453 Horodniczy Mariusz M30 54 266 00:38:33 (187)00:08:04 (289)02:45:48 (163)00:03:27 (76)02:30:22 (346) 06:06:14 01:55:04
285 316 Gędłek Łukasz #AkcjaChudyPajda M30 55 267 00:56:50 (378)00:05:43 (127)03:04:37 (269)00:03:37 (97)01:55:32 (219) 06:06:19 01:55:09
286 503 Kmieć Ryszard M35 69 268 00:39:04 (196)00:09:03 (325)03:04:51 (274)00:04:20 (187)02:09:31 (305) 06:06:49 01:55:39
287 604 Józefowicz Dawid BEZTLENOWI MALBORK M35 70 269 00:47:17 (330)00:14:00 (374)03:07:20 (289)00:04:51 (234)01:55:34 (220) 06:09:02 01:57:52
288 365 Janiak Marek M55 7 270 00:42:15 (263)00:16:24 (378)03:05:53 (280)00:07:20 (337)01:57:36 (234) 06:09:28 01:58:18
289 470 Półtorak Marcin Grupa Jura`PL M40 66 271 00:44:55 (304)00:07:25 (250)03:02:24 (252)00:04:56 (243)02:09:56 (307) 06:09:36 01:58:26
290 637 Borchmann Szymon TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO M35 71 272 00:39:34 (217)00:10:34 (353)03:09:46 (302)00:04:28 (207)02:05:33 (284) 06:09:55 01:58:45
291 679 Prokop Artur Prokop Consulting Group M45 29 273 00:45:59 (318)00:05:57 (148)03:25:33 (347)00:04:21 (191)01:48:30 (153) 06:10:20 01:59:10
292 287 Adamczyk Zbigniew KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M45 30 274 00:40:37 (243)00:08:45 (315)03:08:47 (298)00:05:50 (296)02:06:32 (289) 06:10:31 01:59:21
293 584 Akutko Sebastian M40 67 275 00:40:20 (234)00:09:27 (332)03:17:31 (329)00:04:45 (230)01:58:32 (242) 06:10:35 01:59:25
294 430 Kołaczyk Katarzyna Triathlon Training Center K35 9 19 00:46:47 (323)00:06:20 (175)03:18:20 (331)00:04:13 (176)01:55:29 (218) 06:11:09 01:59:59
295 505 Pędowski Wojciech OK! Sport M50 15 276 00:47:05 (326)00:09:59 (342)03:04:54 (275)00:07:31 (342)02:01:58 (269) 06:11:27 02:00:17
296 508 Pędowska Bożena K50 1 20 00:45:28 (311)00:10:36 (354)03:10:56 (308)00:05:16 (263)01:59:11 (248) 06:11:27 02:00:17
297 693 Borowski Wojciech M45 31 277 00:47:46 (336)00:10:07 (344)03:03:56 (263)00:07:05 (331)02:02:38 (270) 06:11:32 02:00:22
298 652 Ginter Łukasz ZGRUPKA TEAM M18 10 278 00:37:38 (165)00:07:02 (228)02:58:48 (241)00:03:59 (151)02:24:17 (337) 06:11:44 02:00:34
299 377 Dyr Krzysztof TimtirimtimTeam Aktywny Rozbark M40 68 279 00:44:28 (297)00:08:26 (304)03:10:22 (305)00:04:42 (220)02:04:03 (277) 06:12:01 02:00:51
300 333 Marcinkowski Mikołaj M40 69 280 00:47:34 (333)00:08:31 (309)03:12:40 (314)00:04:10 (169)01:59:16 (250) 06:12:11 02:01:01
301 522 Markowski Dominik M40 70 281 00:35:58 (120)00:06:45 (214)03:09:52 (304)00:05:21 (270)02:15:02 (319) 06:12:58 02:01:48
302 688 Makowska Maja Team Aktywni z Cukrzycą K25 2 21 00:43:41 (291)00:06:45 (213)03:06:11 (283)00:05:50 (297)02:10:57 (309) 06:13:24 02:02:14
303 361 Kuchta Izabela K35 10 22 00:46:41 (321)00:06:52 (222)03:17:09 (328)00:05:47 (293)01:59:07 (247) 06:15:36 02:04:26
304 537 Sarna Robert M40 71 282 00:43:04 (279)00:10:09 (345)03:10:22 (306)00:07:25 (340)02:05:43 (285) 06:16:43 02:05:33
305 432 Błaszkowski Andrzej TCSiR M50 16 283 00:37:57 (173)00:10:37 (355)03:02:59 (255)00:07:48 (348)02:17:45 (325) 06:17:06 02:05:56
306 682 Tylkowski Aleksy M18 11 284 00:45:28 (312)00:07:32 (258)03:22:00 (339)00:05:59 (301)01:57:38 (235) 06:18:37 02:07:27
307 642 Pytlak Piotr M45 32 285 00:36:45 (140)00:09:17 (328)03:09:23 (299)00:07:06 (332)02:18:46 (328) 06:21:17 02:10:07
308 356 Goliński Łukasz Vitadiet Sport Team M30 56 286 00:42:27 (269)00:11:37 (361)03:15:02 (323)00:05:48 (294)02:06:38 (290) 06:21:32 02:10:22
309 560 Szczudliński Marek M45 33 287 00:37:17 (151)00:07:57 (283)03:27:46 (350)00:04:57 (246)02:04:20 (278) 06:22:17 02:11:07
310 594 Cywiński Paweł M35 72 288 00:44:32 (300)00:10:22 (351)03:13:02 (316)00:07:38 (344)02:07:48 (297) 06:23:22 02:12:12
311 435 Kosieradzki Tomasz M45 34 289 00:48:42 (345)00:08:28 (306)03:07:43 (293)00:06:58 (328)02:11:49 (311) 06:23:40 02:12:30
312 585 Brzuszkiewicz Zuza K18 3 23 00:39:30 (213)00:06:51 (220)03:19:01 (333)00:05:17 (267)02:13:40 (314) 06:24:19 02:13:09
313 558 Rudnik Wojciech M40 72 290 00:46:52 (324)00:08:57 (321)03:09:47 (303)00:06:46 (324)02:12:36 (312) 06:24:58 02:13:48
314 686 Gniot Katarzyna MASTERS ZDZIESZOWICE K35 11 24 00:39:11 (199)00:07:39 (264)03:20:15 (336)00:04:14 (179)02:13:41 (315) 06:25:00 02:13:50
315 589 Dziubich Maciej M35 73 291 00:39:51 (225)00:09:54 (339)03:03:44 (262)00:10:23 (363)02:22:54 (335) 06:26:46 02:15:36
316 358 Kotas Roman M40 73 292 00:51:38 (361)00:09:22 (330)03:15:48 (325)00:06:23 (315)02:03:48 (276) 06:26:59 02:15:49
317 292 Faran Grzegorz GTSulmin M45 35 293 00:35:30 (108)00:06:23 (178)03:06:29 (284)00:04:13 (174)02:35:49 (360) 06:28:24 02:17:14
318 599 Kaminski Bartosz M35 74 294 00:38:35 (188)00:07:39 (265)03:03:41 (261)00:04:34 (214)02:33:55 (355) 06:28:24 02:17:14
319 484 Adamski Jarosław Asseco Active Team M45 36 295 00:44:34 (302)00:07:13 (238)03:05:37 (279)00:03:46 (117)02:27:28 (343) 06:28:38 02:17:28
320 731 Kosicki Bartłomiej M30 57 296 00:44:17 (292)00:12:33 (366)03:13:45 (321)00:06:27 (316)02:11:47 (310) 06:28:49 02:17:39
321 660 Dębowska Anna ComlpexSport. TriLadies K40 3 25 00:52:26 (367)00:06:32 (196)03:21:12 (337)00:06:05 (307)02:03:20 (275) 06:29:35 02:18:25
322 391 Gondek Mirosław TimtirimtimTeam POLCAR Bytom M55 8 297 00:40:10 (231)00:10:17 (349)03:08:34 (295)00:06:59 (329)02:23:49 (336) 06:29:49 02:18:39
323 434 Ragiel Wojciech M35 75 298 00:34:54 (94)00:07:46 (276)03:11:00 (309)00:07:18 (335)02:29:28 (344) 06:30:26 02:19:16
324 559 Deaki Oktawiusz M35 76 299 00:45:34 (314)00:07:54 (282)03:13:14 (318)00:07:22 (338)02:17:54 (326) 06:31:58 02:20:48
325 427 Rokicki Tomasz M55 9 300 00:43:22 (288)00:09:20 (329)03:08:39 (297)00:06:37 (322)02:25:41 (340) 06:33:39 02:22:29
326 307 Hreczański Paweł NATURALNIE BLACHOWNIA M50 17 301 00:53:41 (370)00:16:00 (376)03:15:40 (324)00:12:00 (368)01:56:51 (231) 06:34:12 02:23:02
327 283 Kluczyński Tomasz GVT M50 18 302 00:50:33 (356)00:10:12 (346)03:07:27 (290)00:08:36 (353)02:17:37 (324) 06:34:25 02:23:15
328 280 Wojciechowski Marek M35 77 303 00:47:12 (328)00:08:14 (294)03:19:41 (335)00:07:23 (339)02:13:25 (313) 06:35:55 02:24:45
329 409 Kurcin Tomasz RAIKO Triathlon Team RRS sp. z o.o. S.K.A. M40 74 304 00:42:07 (259)00:15:09 (375)03:05:33 (278)00:09:08 (357)02:24:51 (338) 06:36:48 02:25:38
330 736 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 78 305 00:49:42 (348)00:11:19 (359)03:16:58 (327)00:11:38 (365)02:07:31 (295) 06:37:08 02:25:58
331 385 Żebrakowski Marek M50 19 306 00:50:44 (357)00:08:37 (314)03:18:29 (332)00:07:10 (333)02:14:53 (318) 06:39:53 02:28:43
332 468 Lota Paula ChockoPałki K25 3 26 00:58:55 (379)00:07:18 (246)03:26:20 (348)00:07:17 (334)02:00:25 (260) 06:40:15 02:29:05
333 441 Turowski Michał Decathlon Słupsk M25 19 307 00:51:20 (359)00:06:50 (218)03:11:34 (310)00:04:53 (239)02:26:26 (341) 06:41:03 02:29:53
334 681 Srokosz Pawel Pawel Srokosz M45 37 308 00:39:49 (224)00:08:24 (303)03:13:38 (320)00:06:10 (309)02:35:42 (359) 06:43:43 02:32:33
335 478 Barański Michał Asseco Active Team M35 79 309 00:41:11 (249)00:13:07 (371)03:24:39 (345)00:03:48 (126)02:21:20 (330) 06:44:05 02:32:55
336 690 Śnieżko Eugeniusz Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M35 80 310 00:47:45 (335)00:09:23 (331)03:11:48 (312)00:05:17 (265)02:33:43 (354) 06:47:56 02:36:46
337 715 Sikorski Maciej WAWA WAKE TRI TEAM WAWA WAKE M35 81 311 00:43:10 (284)00:09:42 (336)02:59:57 (245)00:08:41 (355)02:46:28 (370) 06:47:58 02:36:48
338 482 Cieślar Maciej Asseco Active Team Asseco Poland M40 75 312 00:45:39 (315)00:16:12 (377)03:07:39 (291)00:07:40 (345)02:31:44 (349) 06:48:54 02:37:44
339 334 Dunajewski Rafał Dzimi M25 20 313 00:39:27 (209)00:11:08 (358)03:31:38 (354)00:08:42 (356)02:18:29 (327) 06:49:24 02:38:14
340 691 Frąckowiak Marta Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim K30 5 27 00:47:52 (338)00:08:11 (292)03:24:56 (346)00:06:44 (323)02:22:03 (332) 06:49:46 02:38:36
341 546 Karaś Beata TEAM KARAŚ K55 1 28 00:37:43 (167)00:08:33 (310)03:16:02 (326)00:07:56 (350)02:42:07 (366) 06:52:21 02:41:11
342 309 Zagaska Linda Wataha Team K18 4 29 00:47:19 (331)00:08:50 (319)03:21:46 (338)00:06:02 (303)02:30:46 (348) 06:54:43 02:43:33
343 553 Graban Emilia Intel Runners K25 4 30 00:51:31 (360)00:07:02 (229)03:22:22 (340)00:04:29 (210)02:30:21 (345) 06:55:45 02:44:35
344 615 Bisaga Sebastian M25 21 314 00:56:00 (377)00:08:19 (299)03:39:50 (363)00:06:09 (308)02:05:53 (286) 06:56:11 02:45:01
345 378 Kozłowski Maciej ROADBIKE RACING TEAM ROADBIKE.PL M25 22 315 00:55:33 (375)00:10:16 (348)03:02:40 (253)00:05:13 (260)02:42:47 (369) 06:56:29 02:45:19
346 329 Zieliński Tomasz Wirtualna Polska Triathlon Team M40 76 316 00:42:49 (277)00:07:21 (247)03:12:11 (313)00:05:17 (266)02:50:18 (371) 06:57:56 02:46:46
347 610 Zieliński Mikołaj M25 23 317 00:46:27 (320)00:13:56 (373)03:32:11 (355)00:05:57 (300)02:20:15 (329) 06:58:46 02:47:36
348 611 Bąkowski Włodzimierz M55 10 318 00:44:33 (301)00:08:49 (318)03:28:14 (351)00:06:32 (320)02:31:44 (350) 06:59:52 02:48:42
349 394 Płatek Marcin elkapitano.pl M40 77 319 00:48:46 (346)00:10:21 (350)03:33:16 (357)00:05:40 (286)02:22:05 (333) 07:00:08 02:48:58
350 474 Banaś Łukasz M35 82 320 00:54:36 (372)00:09:32 (334)03:23:55 (344)00:05:18 (268)02:27:03 (342) 07:00:24 02:49:14
351 342 Najder Jacek M55 11 321 00:59:42 (381)00:10:38 (356)03:13:04 (317)00:07:30 (341)02:33:00 (353) 07:03:54 02:52:44
352 390 Orzoł Elżbieta CompleXsports Triathlon Team/Tri ladies K50 2 31 00:52:47 (368)00:10:02 (343)03:22:29 (341)00:08:00 (351)02:34:03 (356) 07:07:21 02:56:11
353 627 Kozłowski Jan M25 24 322 00:48:56 (347)00:18:44 (380)03:43:31 (364)00:10:29 (364)02:06:39 (291) 07:08:19 02:57:09
354 466 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 2 323 00:53:59 (371)00:12:40 (370)03:46:01 (367)00:07:41 (346)02:08:14 (299) 07:08:35 02:57:25
355 493 Kołczyńska Barbara K.S. Celironman S.A. Wszechstronny, jednoosobowy, emerytowany klub sportowy "No, bujaj się, Baśka" K60 2 32 01:09:31 (382)00:08:35 (313)03:23:03 (342)00:06:30 (318)02:21:46 (331) 07:09:25 02:58:15
356 542 Gwóźdź Mariusz Maxcar S.C M40 78 324 00:46:43 (322)00:12:39 (367)03:19:33 (334)00:12:27 (369)02:39:31 (363) 07:10:53 02:59:43
357 393 Jabłoński Patryk Bez Formy Team #277 M30 58 325 00:51:00 (358)00:09:35 (335)03:23:14 (343)00:04:44 (225)02:42:31 (367) 07:11:04 02:59:54
358 448 Kwaśny Krzysztof M50 20 326 00:48:29 (343)00:13:52 (372)03:27:13 (349)00:09:28 (360)02:32:15 (351) 07:11:17 03:00:07
359 538 Kunat Tomasz M50 21 327 00:50:18 (354)00:18:07 (379)03:18:15 (330)00:13:04 (370)02:32:56 (352) 07:12:40 03:01:30
360 450 Miętkiewicz Rafał TORUS TRIATHLON TEAM M35 83 328 00:42:23 (267)00:12:39 (368)03:29:36 (352)00:08:40 (354)02:40:10 (364) 07:13:28 03:02:18
361 294 Miasojedow Bożena AKS Polonia Warszawa K60 3 33 00:50:26 (355)00:10:14 (347)04:00:36 (372)00:04:56 (242)02:09:48 (306) 07:16:00 03:04:50
362 423 Różacka Marta K25 5 34 00:47:49 (337)00:09:44 (337)03:44:29 (365)00:11:58 (367)02:22:10 (334) 07:16:10 03:05:00
363 312 Burdyn Mariusz Smart Door Team www.smartdoor.pl M45 38 329 00:47:36 (334)00:12:06 (364)03:30:39 (353)00:11:56 (366)02:35:07 (358) 07:17:24 03:06:14
364 314 Janke Katarzyna Allesport K30 6 35 00:52:12 (364)00:08:29 (307)03:32:28 (356)00:07:18 (336)02:38:50 (362) 07:19:17 03:08:07
365 526 MARKIEWICZ JAROSŁAW TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO M40 79 330 00:45:50 (317)00:11:54 (363)03:35:52 (360)00:13:23 (371)02:37:34 (361) 07:24:33 03:13:23
366 668 Chuyko Olga K25 6 36 00:54:45 (373)00:09:52 (338)03:47:53 (368)00:07:35 (343)02:25:25 (339) 07:25:30 03:14:20
367 656 Kledzik Marcin M40 80 331 00:53:25 (369)00:09:05 (326)03:38:38 (361)00:06:19 (312)02:40:27 (365) 07:27:54 03:16:44
368 728 Barylak Piotr zetta jones M45 39 332 00:45:16 (308)00:11:01 (357)03:51:56 (371)00:09:16 (358)02:30:38 (347) 07:28:07 03:16:57
369 595 Markiewicz Aleksandra K18 5 37 00:59:21 (380)00:11:25 (360)03:45:57 (366)00:15:16 (372)02:17:16 (323) 07:29:15 03:18:05
370 525 Bystram Aleksandra TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO K50 3 38 00:50:13 (353)00:09:28 (333)03:50:27 (370)00:10:01 (362)02:34:37 (357) 07:34:46 03:23:36
371 376 Dziwisiński Krzysztof M35 84 333 00:52:20 (365)00:08:57 (320)03:33:59 (358)00:07:54 (349)02:52:43 (373) 07:35:53 03:24:43
372 431 Kruk Iwona K40 4 39 00:55:13 (374)00:09:08 (327)03:35:00 (359)00:06:51 (325)02:56:24 (374) 07:42:36 03:31:26
373 495 Bator-Grzegorczyk Katarzyna K.S. Celironman S.A. K35 12 40 00:50:05 (351)00:12:40 (369)03:50:25 (369)00:09:58 (361)02:42:38 (368) 07:45:46 03:34:36
374 310 Niekraszewicz Lech Marcinkiewicz Fizjoterapia M30 59 334 00:46:15 (319)00:08:12 (293)03:39:31 (362)00:08:20 (352)03:18:23 (375) 08:00:41 03:49:31
375 335 Niedźwiecki Mateusz RugbySklep.pl M30 60 335 00:50:10 (352)00:11:41 (362)04:12:32 (373)00:04:10 (167)02:50:37 (372) 08:09:10 03:58:00
376 732 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 00:35:50 (115)00:07:41 (269)02:34:51 (87) DNF
377 319 Kujawa Ewa K40 00:45:08 (306)00:07:32 (260)03:04:41 (271)00:05:05 (253) DNF
378 488 Malaczewski Łukasz Kmieć Jaś FizjoTRIterapia/GVT HIGH5 Olimpius Weeho Nodon M35 00:17:42 (1)00:08:48 (317) DNF
379 311 Sosnowska Aleksandra TRINERGY TEAM K35 00:30:23 (30)00:05:48 (137) DNF
380 683 Folga Marek SIDOR TEAM GIANT Oakley M40 00:32:11 (48)00:08:18 (298) DNF
381 416 Szukalski Kamil BikeTimeTeam.pl M25 00:35:00 (95)00:06:24 (181) DNF
382 601 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team K35 00:45:04 (305) DNF
383 279 Białkowski Albert TRIpower.pl M45 DNS
384 281 Staranowicz Leszek M35 DNS
385 284 Cywiński Bartłomiej Pro-Run Wrocław M40 DNS
386 289 Bressa Wojciech M25 DNS
387 293 Narojczyk Krzysztof M40 DNS
388 298 Sadłecki Paweł M40 DNS
389 303 Blachowicz Piotr M30 DNS
390 320 Stosik Sławomir M45 DNS
391 322 Jochymek Marek M30 DNS
392 323 Sulkowski Bronisław Aktywuj się w Triathlonie Gdańsk 2015 pokonać siebie M50 DNS
393 332 Nadobnik Konrad BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M35 DNS
394 352 Dolaciński Rafał Dolacińscy Team M30 DNS
395 353 Nowicki Piotr Tricarbon.pl M40 DNS
396 354 Kowal Andrzej Water Knights Triathlon Zabierzów M35 DNS
397 359 Adamaszek Maciej M45 DNS
398 374 Stachowiak Błażej Burcak Team M40 DNS
399 381 Toporowski Mariusz MRKS Gdańsk M50 DNS
400 384 Kulka Irek Complexsports M45 DNS
401 387 Waś Marcin :D M30 DNS
402 400 Sachmata Jacek Kuźnia Triathlonu Moto-Partner M25 DNS
403 417 Gołdon Przemek M40 DNS
404 421 Roś Piotr M30 DNS
405 444 Zatoński Zbigniew Lubelska Grupa Triathlonu / Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Logos Link Sp. z O.O. M40 DNS
406 446 Fordoński Marek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 DNS
407 454 Kluszczyński Mariusz Toruń Multisport Team Stalweld M35 DNS
408 457 Kasiński Kuba KIELCE TEAM Kielce Team M35 DNS
409 459 Tuczko Marcin WARSAW MASTERS TEAM M30 DNS
410 463 Zachwieja Piotr M30 DNS
411 464 Mielcarek Tomasz M40 DNS
412 469 Kostacińska Maria K18 DNS
413 481 Piątek Marcin Asseco Active Team Asseco Poland S.A. M30 DNS
414 483 Bielański Tyberiusz Asseco Active Team M40 DNS
415 485 Jegliński Łukasz Twiester Team M25 DNS
416 486 Iakovykh Ivan Amberman M30 DNS
417 489 Koronkiewicz Adam CS IRONMAN M40 DNS
418 491 KRAWIEC ASIA SAUERLAND TEAM K25 DNS
419 500 Bednarek Krzysztof Toruń Multisport Team M30 DNS
420 510 Skorek Magda K30 DNS
421 511 Garbowski Tomasz FEMat FEMat M40 DNS
422 514 Szczużewski Andrzej Gmina Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie M25 DNS
423 533 Wołowski Filou TRIWAWA M40 DNS
424 543 Weron Bartosz WERON STC WERON M35 DNS
425 545 Łata Maciej M30 DNS
426 547 Łysiuk Maciej Nadaktywni M35 DNS
427 557 Leśniak Tomasz Sekrecik / AT Team M40 DNS
428 566 Derewecki Jarek GR 3miasto M40 DNS
429 570 Góralska Aleksandra K40 DNS
430 571 Nawrocki Sergiusz M50 DNS
431 573 Juskowiak Jakub IMAGE CYCLING TEAM M40 DNS
432 586 Kord Bogdan M55 DNS
433 587 Romański Michał M35 DNS
434 596 Prachowski Kasper M30 DNS
435 598 Wójcik Artur M40 DNS
436 602 Kisły Mariusz EPIDEMIASPORTU.PL M40 DNS
437 603 Bator Jarosław M35 DNS
438 617 Blachowicz Aneta K30 DNS
439 630 Zarzycki Piotr M30 DNS
440 632 Markowski Dariusz M55 DNS
441 635 Nadrowski Tomasz mBank Sekcja Triatlonowa M35 DNS
442 646 Holnicka Agata MBC - Maciej Bodnar Coaching K40 DNS
443 653 Szczotka Mariusz LABOSPORT Team M40 DNS
444 659 Kaftański Lech M60 DNS
445 661 Olejniczak Elwira PULS TRI TEAM K30 DNS
446 664 Andrejów Mariusz GVT M45 DNS
447 677 Buszan Radek Akademia Triathlonu M35 DNS
448 689 Gola Tomasz Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Kuznia Triathlonu M40 DNS
449 723 Wojtyczok Wojciech Biegamy z sercem.pl M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon