Elemental Tri Series Blachownia 2017 - dystans olimpijski - wyniki

2017-07-30 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 319 Chmura Maciej GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M30 1 1 00:18:33 (2)00:01:45 (3)00:57:17 (1)00:01:34 (1)00:38:07 (2) 01:57:16
2 466 Adam Kacper Olimpius.PL M25 1 2 00:18:01 (1)00:02:01 (12)00:57:34 (2)00:01:35 (2)00:40:09 (9) 01:59:20 00:02:04
3 250 Szczużewski Andrzej Gmina Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie M25 2 3 00:21:17 (12)00:02:02 (13)00:59:55 (6)00:01:40 (3)00:38:44 (4) 02:03:38 00:06:22
4 297 Kutkowski Marcin zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe M18 1 4 00:18:58 (4)00:01:40 (1)01:02:33 (21)00:01:45 (6)00:40:05 (7) 02:05:01 00:07:45
5 220 Kimmer Jakub Bieging Team Zelów M25 3 5 00:21:25 (14)00:01:53 (9)00:59:57 (7)00:01:48 (10)00:40:03 (6) 02:05:06 00:07:50
6 345 Kiełbasa Robert Szkoła Pływania WODNIK M30 2 6 00:19:35 (6)00:01:51 (6)01:02:06 (19)00:01:46 (7)00:41:40 (13) 02:06:58 00:09:42
7 333 Reszke Paweł UKS Tri-Team Rumia M30 3 8 00:21:35 (16)00:01:53 (8)01:01:26 (14)00:02:07 (48)00:40:08 (8) 02:07:09 00:09:53
8 299 Kutkowski Michał zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe M18 2 7 00:18:36 (3)00:01:43 (2)01:04:05 (40)00:01:43 (4)00:41:02 (10) 02:07:09 00:09:53
9 411 Krawczyk Maciej M35 1 9 00:23:26 (27)00:02:18 (32)01:00:51 (11)00:01:59 (31)00:38:36 (3) 02:07:11 00:09:55
10 391 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 4 10 00:23:30 (29)00:01:51 (7)01:00:33 (10)00:01:44 (5)00:41:07 (11) 02:08:45 00:11:29
11 444 Hoffmann Wojciech Korona Masters Kraków M40 1 11 00:19:35 (5)00:02:10 (21)01:00:04 (8)00:01:57 (22)00:45:08 (23) 02:08:54 00:11:38
12 410 Jackowiak Piotr M30 5 12 00:21:20 (13)00:02:14 (28)01:01:54 (18)00:01:57 (21)00:42:01 (15) 02:09:26 00:12:10
13 364 Kuciński Benjamin TrenerBiegania.pl New Balance Pl M35 2 13 00:22:45 (21)00:03:19 (213)01:03:31 (33)00:01:55 (19)00:38:06 (1) 02:09:36 00:12:20
14 302 Korfini Irek M45 1 14 00:25:14 (58)00:02:09 (20)01:01:11 (12)00:01:53 (15)00:39:35 (5) 02:10:01 00:12:45
15 269 Mroczek Marcin M40 2 15 00:21:27 (15)00:02:17 (31)01:02:42 (22)00:02:05 (45)00:41:42 (14) 02:10:13 00:12:57
16 277 Bratek Mariusz M25 4 16 00:24:12 (35)00:01:48 (5)01:00:18 (9)00:01:47 (8)00:42:43 (16) 02:10:48 00:13:32
17 473 Potapczuk Łukasz M25 5 17 00:20:25 (8)00:02:11 (22)01:02:44 (23)00:01:52 (14)00:44:51 (20) 02:12:03 00:14:47
18 369 Pyka Marek CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Rehabilitacja Magvit M40 3 18 00:23:01 (23)00:02:11 (23)01:01:11 (13)00:02:09 (51)00:43:44 (18) 02:12:16 00:15:00
19 467 Borczyk Janisław Olimpius.pl M30 6 19 00:22:28 (18)00:02:17 (30)00:58:22 (3)00:02:31 (114)00:47:35 (41) 02:13:13 00:15:57
20 396 Bukowski Patryk M30 7 20 00:24:46 (51)00:02:29 (42)00:58:57 (4)00:02:15 (71)00:46:00 (29) 02:14:27 00:17:11
21 294 Konarski Marcin TRIATHLON NOR NYSA M45 2 21 00:22:43 (20)00:02:20 (35)01:01:26 (15)00:02:05 (44)00:46:28 (32) 02:15:02 00:17:46
22 223 Dvorak Jindrich M35 3 22 00:22:19 (17)00:02:27 (39)01:03:53 (38)00:02:13 (62)00:45:10 (24) 02:16:02 00:18:46
23 310 Karwala Łukasz AVIONAUT M35 4 23 00:23:16 (25)00:02:25 (37)01:03:03 (26)00:01:56 (20)00:46:05 (31) 02:16:45 00:19:29
24 409 Rybitwa Jarosław M30 8 25 00:26:06 (72)00:02:08 (19)01:05:14 (55)00:02:00 (33)00:41:34 (12) 02:17:02 00:19:46
25 315 Sobolewski Jakub Luft Tri Team BGK M40 4 24 00:24:26 (41)00:02:31 (44)01:05:04 (52)00:01:55 (18)00:43:06 (17) 02:17:02 00:19:46
26 285 Brzyski Maciej M30 9 26 00:21:10 (10)00:02:04 (14)01:01:35 (17)00:02:02 (36)00:50:53 (79) 02:17:44 00:20:28
27 401 Mazur Marek M30 10 27 00:24:56 (53)00:02:49 (106)01:03:12 (29)00:02:14 (68)00:45:01 (22) 02:18:12 00:20:56
28 343 Tarczewski Tomasz TARCZA TRIATHLON TEAM M35 5 28 00:23:27 (28)00:02:55 (130)01:04:33 (47)00:01:59 (30)00:45:38 (27) 02:18:32 00:21:16
29 312 Mądry Wojciech Neon Team M35 6 29 00:24:20 (37)00:02:18 (33)01:04:23 (44)00:02:14 (65)00:45:30 (26) 02:18:45 00:21:29
30 289 Kwiecień Krystian 3Flow Triathlon Team/UKS Ożarowice M35 7 30 00:23:24 (26)00:02:24 (36)01:03:10 (27)00:02:08 (50)00:47:39 (43) 02:18:46 00:21:30
31 292 Kornes Janusz TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M45 3 31 00:23:07 (24)00:02:07 (16)01:03:31 (31)00:01:54 (17)00:48:19 (53) 02:18:59 00:21:43
32 253 Litawa Jacek M45 4 32 00:24:23 (39)00:02:13 (26)01:04:15 (42)00:02:21 (86)00:46:45 (37) 02:19:58 00:22:42
33 457 Wagemann Łukasz GVT Adsystem M35 8 33 00:22:35 (19)00:02:32 (47)01:03:54 (39)00:02:23 (93)00:48:55 (60) 02:20:19 00:23:03
34 275 Litwiniuk Krzysztof TriNEGU M35 9 34 00:24:44 (50)00:02:06 (15)01:03:00 (25)00:02:14 (66)00:48:19 (52) 02:20:23 00:23:07
35 470 Niedźwiadek Jakub Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team #celjestjeden M18 3 35 00:24:28 (43)00:02:39 (56)01:04:36 (48)00:02:07 (47)00:46:43 (36) 02:20:33 00:23:17
36 242 Janusz Izabela TRIATHLON CLUB WROCŁAW K18 1 1 00:24:27 (42)00:02:35 (50)01:03:51 (37)00:02:26 (101)00:48:14 (51) 02:21:33 00:24:17
37 352 Bohater Piotr TRIATHLON HERO'S CLUB M35 10 36 00:25:07 (57)00:02:46 (86)01:06:25 (69)00:01:59 (28)00:45:47 (28) 02:22:04 00:24:48
38 332 Kalka Jan WspinDoctors M35 11 37 00:22:58 (22)00:03:01 (154)01:04:47 (50)00:02:55 (158)00:48:26 (56) 02:22:08 00:24:52
39 405 Demianiuk Marcin DemiTeam M40 5 38 00:25:27 (59)00:02:36 (53)01:04:25 (45)00:02:20 (84)00:47:52 (45) 02:22:40 00:25:24
40 349 Rzepecki Dariusz Triathlon X-Team M30 11 39 00:24:23 (38)00:02:36 (52)01:06:58 (74)00:02:04 (40)00:46:39 (35) 02:22:40 00:25:24
41 234 Małek Piotr M35 12 40 00:26:35 (80)00:02:51 (112)01:02:17 (20)00:02:34 (119)00:48:24 (55) 02:22:41 00:25:25
42 462 Rypel Natalia KS AZS-AWF Katowice Tri division triathlon team K18 2 2 00:21:17 (11)00:01:48 (4)01:09:41 (103)00:01:50 (13)00:48:19 (54) 02:22:54 00:25:38
43 408 Radczuk Daria CTS - CzajaTrainingSystem K30 1 3 00:20:28 (9)00:01:54 (10)01:06:30 (70)00:01:58 (26)00:48:12 (50) 00:04:00 02:23:02 00:25:46
44 278 Garbacik Jacek SKB Stalowa Wola M50 1 41 00:26:51 (84)00:02:13 (25)01:05:56 (65)00:02:01 (34)00:46:05 (30) 02:23:05 00:25:49
45 290 Rachwalik Tomasz AKS Polonia Warszawa M45 5 42 00:25:45 (65)00:02:36 (51)01:03:32 (34)00:02:13 (63)00:49:04 (61) 02:23:10 00:25:54
46 254 Boral Piotr WLKS Kmicic Częstochowa M35 13 43 00:23:37 (30)00:02:26 (38)01:06:01 (67)00:01:58 (27)00:49:27 (67) 02:23:29 00:26:13
47 264 Ciupka Patryk HRmax Żory/Trenuj Triathlon M40 6 44 00:23:49 (33)00:02:29 (43)01:05:32 (59)00:02:16 (76)00:49:33 (68) 02:23:39 00:26:23
48 388 Błaszczyk Marcin TRIATHLON YMCA KRAKÓW M35 14 45 00:23:41 (31)00:02:01 (11)01:05:28 (58)00:02:11 (55)00:50:25 (74) 02:23:46 00:26:30
49 445 Hajnos-Małecka Maria 111.kegel.pl K30 2 4 00:25:59 (70)00:02:12 (24)01:05:48 (62)00:02:19 (82)00:47:37 (42) 02:23:55 00:26:39
50 446 Małecki Mateusz 111.kegel.pl M35 15 46 00:32:12 (191)00:03:07 (197)00:59:39 (5)00:02:23 (91)00:46:34 (34) 02:23:55 00:26:39
51 263 Bogus Rafał TS AKWEDUKT KIELCE M45 6 47 00:26:32 (79)00:02:20 (34)01:03:31 (32)00:02:13 (64)00:50:19 (73) 02:24:55 00:27:39
52 373 Zatorski Konard M25 6 48 00:25:34 (61)00:02:14 (27)01:05:58 (66)00:01:59 (32)00:49:12 (63) 02:24:57 00:27:41
53 430 Chorąziak Witold K.S. Celironman M50 2 49 00:27:58 (108)00:03:03 (167)01:03:11 (28)00:02:15 (74)00:48:36 (58) 02:25:03 00:27:47
54 340 Maciejewski Karol Triathlon Mietków Team M35 16 50 00:27:09 (88)00:03:09 (204)01:01:28 (16)00:02:05 (43)00:51:42 (90) 02:25:33 00:28:17
55 240 Karasiński Łukasz Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe Passiva.pl M25 7 51 00:24:43 (49)00:02:31 (45)01:07:06 (77)00:02:07 (49)00:49:12 (64) 02:25:39 00:28:23
56 368 Niesporek Łukasz Najmowicz Triathlon Second Bike M30 12 52 00:27:45 (100)00:02:52 (117)01:05:53 (64)00:02:03 (39)00:47:43 (44) 02:26:17 00:29:01
57 383 Klejzerowicz Paweł Nadaktywni M25 8 53 00:25:36 (62)00:02:32 (46)01:03:43 (36)00:02:16 (75)00:52:41 (107) 02:26:49 00:29:33
58 318 Rembisz Sebastian M40 7 54 00:27:57 (107)00:02:55 (132)01:09:01 (95)00:02:22 (89)00:45:01 (21) 02:27:17 00:30:01
59 398 Żmudziejewski Jakub M25 9 55 00:27:10 (89)00:02:48 (95)01:03:26 (30)00:02:35 (121)00:51:25 (85) 02:27:24 00:30:08
60 389 Pasuto Grzegorz JW 3940 M35 17 56 00:27:12 (92)00:03:03 (168)01:04:27 (46)00:02:28 (106)00:46:32 (33) 00:04:00 02:27:42 00:30:26
61 211 Gruszka Michał Kuźnia Triathlonu M40 8 57 00:28:11 (116)00:02:49 (103)01:05:23 (57)00:02:05 (41)00:49:25 (66) 02:27:52 00:30:36
62 331 Kluza Dawid 22 KBPG M25 10 58 00:27:15 (93)00:02:46 (84)01:07:41 (80)00:01:53 (16)00:48:33 (57) 02:28:09 00:30:53
63 261 Klepacki Tomasz KS Triathlon Rawa M60 1 59 00:25:02 (55)00:02:53 (123)01:09:23 (98)00:03:31 (197)00:47:24 (40) 02:28:13 00:30:57
64 239 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M45 7 60 00:23:42 (32)00:02:08 (18)01:09:15 (97)00:01:58 (25)00:51:12 (82) 02:28:15 00:30:59
65 280 Olma Dariusz Speed Team Brzeszcze M40 9 61 00:25:57 (68)00:02:38 (54)01:09:52 (106)00:01:58 (24)00:47:55 (47) 02:28:21 00:31:05
66 210 Ciecierski Michał TriUnlimited M35 18 62 00:27:10 (90)00:02:43 (61)01:04:10 (41)00:02:19 (79)00:52:17 (100) 02:28:39 00:31:23
67 353 Czekirda Radosław Wieliszew Heron Team-NeON Team M50 3 63 00:28:02 (111)00:02:47 (91)01:05:09 (54)00:02:14 (67)00:50:53 (78) 02:29:05 00:31:49
68 363 Czado Artur M25 11 64 00:26:12 (73)00:02:28 (40)01:09:44 (104)00:01:48 (9)00:49:05 (62) 02:29:17 00:32:01
69 255 Boral Hubert SCOUT TEAM M35 19 65 00:29:43 (148)00:02:59 (146)01:02:58 (24)00:02:29 (110)00:51:16 (83) 02:29:24 00:32:08
70 390 Kuffel Piotr BGK Kuźnia Triathlonu M30 13 67 00:24:29 (45)00:02:50 (110)01:08:17 (86)00:02:28 (105)00:51:30 (86) 02:29:34 00:32:18
71 247 Trych Artur Kuźnia Triatlonu Accenture M40 10 66 00:24:29 (44)00:02:44 (70)01:09:34 (102)00:02:33 (116)00:50:14 (72) 02:29:34 00:32:18
72 225 Kruszyński Andrzej TriAktywny Piotrków M40 11 68 00:26:31 (78)00:02:55 (136)01:09:47 (105)00:02:38 (129)00:48:05 (49) 02:29:56 00:32:40
73 262 Bednarczyk Arkadiusz M45 8 69 00:27:29 (97)00:03:04 (176)01:06:36 (72)00:03:20 (186)00:49:59 (71) 02:30:28 00:33:12
74 372 Wronicz Paweł M35 20 70 00:28:25 (120)00:02:49 (107)01:06:38 (73)00:03:00 (166)00:49:51 (69) 02:30:42 00:33:26
75 257 Skrzynkowski Piotr M40 12 71 00:27:44 (99)00:03:03 (163)01:11:19 (130)00:03:22 (188)00:45:15 (25) 02:30:43 00:33:27
76 203 Sambak Tadeusz Zadyszka Oświęcim Zadyszka Oświęcim M45 9 72 00:27:07 (87)00:03:03 (169)01:14:33 (157)00:02:12 (58)00:44:36 (19) 02:31:31 00:34:15
77 436 Gibiec Wiktoria siostry_Gibiec K18 3 5 00:25:32 (60)00:03:14 (210)01:11:27 (134)00:02:05 (42)00:49:16 (65) 02:31:34 00:34:18
78 233 Baizan Eric TriBelen M25 12 73 00:25:58 (69)00:02:28 (41)01:08:38 (89)00:02:15 (69)00:52:26 (102) 02:31:45 00:34:29
79 433 Wydmuch Marek SGR Srebrna Gora M55 1 74 00:28:47 (131)00:03:07 (192)01:05:47 (61)00:02:38 (128)00:51:31 (87) 02:31:50 00:34:34
80 455 Kaźmierczak Marcin K.S. Celironman M40 13 75 00:28:49 (132)00:02:52 (118)01:05:23 (56)00:03:07 (175)00:51:45 (91) 02:31:56 00:34:40
81 202 Nowicki Tomasz M30 14 76 00:26:58 (86)00:02:52 (121)01:12:44 (144)00:02:42 (139)00:46:55 (38) 02:32:11 00:34:55
82 412 Domitrz Mariusz NADAKTYWNI M35 21 77 00:24:58 (54)00:03:08 (202)01:07:44 (81)00:02:21 (85)00:54:03 (127) 02:32:13 00:34:57
83 440 Tomaszek Jarosław K T ŻYWIEC M45 10 78 00:28:15 (118)00:03:01 (155)01:05:08 (53)00:02:25 (99)00:53:30 (119) 02:32:19 00:35:03
84 281 Zając Łukasz SKB Stalowa Wola M35 22 79 00:29:33 (142)00:02:46 (83)01:09:27 (101)00:02:33 (118)00:48:01 (48) 02:32:20 00:35:04
85 270 Janecki Jacek Nowotarski Klub Kolarski M35 23 80 00:30:07 (154)00:03:05 (181)01:07:30 (79)00:03:12 (179)00:48:51 (59) 02:32:45 00:35:29
86 441 Nowok Maciej M25 13 81 00:33:02 (199)00:03:02 (157)01:07:11 (78)00:02:02 (37)00:47:54 (46) 02:33:11 00:35:55
87 324 Mielke Raphael TRIATHLON YMCA KRAKÓW M50 4 82 00:26:26 (75)00:02:16 (29)01:08:52 (94)00:02:27 (104)00:53:33 (120) 02:33:34 00:36:18
88 399 Witek Michał TRI4fun Team Piaseczno M30 15 83 00:27:56 (106)00:02:54 (128)01:10:57 (126)00:02:06 (46)00:49:53 (70) 02:33:46 00:36:30
89 321 Grzelinski Michal BEKO Beko M35 24 84 00:24:37 (47)00:02:32 (48)01:04:43 (49)00:02:23 (94)00:59:36 (167) 02:33:52 00:36:36
90 259 Szyl Paweł M35 25 85 00:25:38 (63)00:03:30 (215)01:07:50 (82)00:02:45 (145)00:54:10 (128) 02:33:54 00:36:38
91 251 Malanowski Jarosław PTT Delta Płock M55 2 86 00:29:26 (141)00:02:47 (89)01:08:09 (85)00:02:12 (60)00:51:35 (88) 02:34:09 00:36:53
92 387 Skiba Stanisław OSiR Włoszczowa M55 3 87 00:24:39 (48)00:03:17 (212)01:09:24 (99)00:03:26 (194)00:53:52 (125) 02:34:38 00:37:22
93 287 Szymczyk Tomasz M35 26 88 00:30:59 (169)00:02:43 (63)01:11:56 (137)00:01:58 (23)00:47:13 (39) 02:34:49 00:37:33
94 341 Kuc Monika OSP Czasław K35 1 6 00:24:30 (46)00:02:35 (49)01:14:41 (158)00:02:23 (95)00:51:03 (80) 02:35:11 00:37:55
95 381 Domagalski Piotr KS IRONMAN CS POLSKA M50 5 89 00:27:12 (91)00:03:02 (159)01:10:05 (110)00:02:48 (149)00:52:05 (97) 02:35:12 00:37:56
96 221 Maciejczyk Marcin AKS Dragon M30 16 90 00:28:51 (133)00:03:02 (161)01:05:45 (60)00:02:12 (59)00:55:29 (139) 02:35:19 00:38:03
97 316 Lenart Konrad KOLARSKI.EU TEAM M40 14 91 00:27:58 (109)00:03:06 (185)01:11:24 (133)00:02:33 (117)00:50:35 (75) 02:35:36 00:38:20
98 413 Szymonek Mirosław Tridea Team M55 4 92 00:30:49 (166)00:02:53 (124)01:06:24 (68)00:02:36 (124)00:53:20 (117) 02:36:02 00:38:46
99 422 Mruszczyk Marcin M35 27 93 00:27:56 (105)00:02:57 (140)01:10:19 (114)00:02:56 (160)00:51:59 (95) 02:36:08 00:38:52
100 286 Czechowska-Madej Katarzyna Miłek Triathon Team K35 2 7 00:28:03 (112)00:03:07 (195)01:11:16 (128)00:02:31 (115)00:51:12 (81) 02:36:10 00:38:54
101 376 Kuczyk Szymon CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M40 15 94 00:25:05 (56)00:02:38 (55)01:04:16 (43)00:02:15 (73)01:02:24 (188) 02:36:38 00:39:22
102 342 Zakrzewska Ewa K35 3 8 00:26:45 (82)00:02:51 (114)01:12:52 (145)00:02:19 (81)00:51:55 (94) 02:36:42 00:39:26
103 469 Wysocki Tomasz Nadaktywni M40 16 95 00:27:16 (94)00:02:48 (98)01:10:14 (112)00:02:22 (87)00:54:12 (129) 02:36:53 00:39:37
104 384 Stalica Wojciech M45 11 96 00:26:30 (77)00:03:03 (172)01:09:53 (107)00:02:22 (90)00:55:10 (137) 02:36:57 00:39:41
105 354 Leśniowski Piotr Vital - Centrum rehabilitacji i masażu M35 28 97 00:28:05 (113)00:02:58 (143)01:12:40 (143)00:02:37 (127)00:50:44 (77) 02:37:03 00:39:47
106 304 Grygiel Leszek Pro-Run Wrocław M45 12 98 00:30:10 (155)00:02:44 (75)01:05:51 (63)00:02:28 (107)00:55:52 (142) 02:37:05 00:39:49
107 435 Gibiec Kinga siostry_Gibiec K18 4 9 00:24:25 (40)00:03:14 (211)01:15:07 (162)00:02:18 (78)00:52:02 (96) 02:37:05 00:39:49
108 282 Małolepszy Robert M50 6 99 00:27:52 (102)00:03:00 (149)01:10:48 (120)00:02:29 (111)00:53:08 (114) 02:37:17 00:40:01
109 206 Kisiel Anita Akktywna Ekipa Calypso Częstochowa K40 1 10 00:27:53 (103)00:03:07 (198)01:10:41 (119)00:02:25 (98)00:53:48 (124) 02:37:54 00:40:38
110 357 Golonkiewicz Adam Adam Golonkiewicz Adam Golonkiewicz M25 14 100 00:27:47 (101)00:02:51 (115)01:11:49 (136)00:02:41 (135)00:53:00 (109) 02:38:08 00:40:52
111 248 Choryłek Leszek M50 7 101 00:28:46 (130)00:02:44 (76)01:07:59 (83)00:02:44 (142)00:55:56 (143) 02:38:09 00:40:53
112 241 Terech Tomasz TourSport Running Team TourSport M40 17 102 00:25:41 (64)00:02:46 (81)01:14:20 (154)00:02:18 (77)00:53:04 (111) 02:38:09 00:40:53
113 283 Podgórski Bartosz PZU Sport Team M35 29 103 00:28:43 (127)00:02:55 (137)01:10:52 (123)00:02:34 (120)00:53:13 (115) 02:38:17 00:41:01
114 451 Matyja Andrzej M35 30 104 00:29:40 (146)00:03:09 (207)01:10:20 (115)00:03:05 (174)00:52:06 (98) 02:38:21 00:41:05
115 326 Ptak Jacek Projekt AK M30 17 105 00:24:17 (36)00:02:48 (100)01:06:33 (71)00:03:36 (200)01:01:12 (183) 02:38:26 00:41:10
116 301 Kosicki Bartłomiej M30 18 106 00:29:14 (136)00:02:58 (145)01:10:55 (124)00:02:12 (61)00:53:13 (116) 02:38:32 00:41:16
117 453 Smarzynski Patrick Luft TRI Team M35 31 107 00:28:45 (129)00:02:46 (80)01:10:08 (111)00:03:17 (182)00:53:44 (123) 02:38:40 00:41:24
118 407 Leoniuk Paweł Nadaktywni M35 32 108 00:30:24 (158)00:02:48 (96)01:11:20 (131)00:02:37 (126)00:51:37 (89) 02:38:46 00:41:30
119 427 Hamela Krzysztof M55 5 109 00:31:31 (180)00:02:58 (144)01:09:07 (96)00:04:03 (212)00:51:23 (84) 02:39:02 00:41:46
120 219 Jączyk Magdalena Triathlon X-Team K35 4 11 00:29:42 (147)00:03:03 (170)01:12:54 (146)00:02:46 (147)00:50:38 (76) 02:39:03 00:41:47
121 288 Kwiecień Katarzyna 3Flow Triathlon Team/UKS Ożarowice K35 5 12 00:29:50 (150)00:02:48 (101)01:10:00 (109)00:02:03 (38)00:54:33 (133) 02:39:14 00:41:58
122 416 Strasz Katarzyna K35 6 13 00:28:36 (125)00:02:46 (87)01:11:21 (132)00:02:10 (53)00:54:25 (131) 02:39:18 00:42:02
123 434 Jarmołowicz Artur Jarmołowicz Team M40 18 110 00:32:26 (194)00:03:00 (150)01:08:49 (93)00:02:19 (83)00:53:03 (110) 02:39:38 00:42:22
124 305 Lis Rafał TRIATHLON CLUB WROCŁAW M40 19 111 00:31:03 (171)00:02:49 (105)01:10:35 (118)00:02:44 (143)00:52:33 (105) 02:39:44 00:42:28
125 231 Adamski Tomasz TOPAKA TRIATHLON TEAM M45 13 112 00:29:16 (137)00:03:06 (191)01:08:05 (84)00:02:22 (88)00:56:59 (152) 02:39:48 00:42:32
126 360 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M35 33 113 00:26:48 (83)00:02:47 (90)01:08:46 (92)00:02:35 (122)00:55:03 (136) 00:04:00 02:39:59 00:42:43
127 356 Miękina Mateusz Nienawidzę cardio M25 15 114 00:28:13 (117)00:02:55 (133)01:08:44 (91)00:02:23 (92)00:57:49 (156) 02:40:04 00:42:48
128 429 Molendowski Michał MyCenter Multimedia AGD RTV M45 14 115 00:27:35 (98)00:03:05 (183)01:10:24 (117)00:03:10 (176)00:56:08 (146) 02:40:22 00:43:06
129 380 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M65 1 116 00:31:01 (170)00:03:07 (193)01:07:00 (75)00:02:39 (132)00:56:39 (150) 02:40:26 00:43:10
130 423 Hamela Weronika K25 1 14 00:30:42 (163)00:03:02 (162)01:12:03 (138)00:03:05 (173)00:51:47 (92) 02:40:39 00:43:23
131 330 Szczygielski Bartłomiej Amator M40 20 117 00:29:37 (143)00:02:47 (88)01:11:09 (127)00:03:32 (198)00:54:13 (130) 02:41:18 00:44:02
132 428 Król Łukasz M25 16 118 00:26:28 (76)00:03:04 (179)01:12:31 (142)00:02:39 (131)00:57:30 (155) 02:42:12 00:44:56
133 344 Hołobut Marcin M30 19 119 00:29:18 (138)00:03:06 (188)01:14:47 (159)00:02:37 (125)00:52:26 (103) 02:42:15 00:44:59
134 472 Wloskiewicz Damian Blink.Pro Damian Wloskiewicz M35 34 120 00:28:41 (126)00:02:41 (57)01:08:41 (90)00:02:29 (109)00:56:00 (145) 00:04:00 02:42:32 00:45:16
135 438 Jeż Paweł Andra M40 21 121 00:30:23 (157)00:02:55 (134)01:14:11 (152)00:02:45 (144)00:52:25 (101) 02:42:39 00:45:23
136 375 Felka Dariusz M25 17 122 00:28:22 (119)00:02:54 (126)01:08:33 (88)00:02:15 (70)01:00:38 (178) 02:42:42 00:45:26
137 336 Rębisz Paweł M40 22 123 00:25:50 (66)00:03:02 (158)01:16:28 (171)00:04:27 (221)00:53:07 (112) 02:42:54 00:45:38
138 447 Marczak Krzysztof PKO Bank Polski M45 15 124 00:30:52 (168)00:03:05 (182)01:13:31 (148)00:03:01 (169)00:53:07 (113) 02:43:35 00:46:19
139 425 Budnicki Michał M35 35 125 00:27:28 (96)00:03:02 (160)01:18:12 (182)00:02:43 (141)00:52:26 (104) 02:43:51 00:46:35
140 218 Pron Adam IPRONMAN PRECISION HR M40 23 126 00:28:55 (134)00:02:51 (116)01:14:59 (161)00:02:42 (138)00:54:28 (132) 02:43:56 00:46:40
141 359 Dittmann Grzegorz M25 18 127 00:31:40 (182)00:02:57 (142)01:10:49 (121)00:02:40 (134)00:55:57 (144) 02:44:03 00:46:47
142 279 Malicki Jacek HURTAP M60 2 128 00:31:15 (176)00:03:04 (178)01:07:04 (76)00:02:54 (156)01:00:05 (174) 02:44:22 00:47:06
143 449 Uchnast Sebastian Kuźnia Triathlonu M40 24 129 00:32:13 (192)00:03:00 (148)01:10:21 (116)00:02:30 (113)00:56:40 (151) 02:44:44 00:47:28
144 432 Lebioda Adam Wujek Biega Katowice M45 16 130 00:25:56 (67)00:03:03 (174)01:12:06 (139)00:02:50 (154)01:00:52 (180) 02:44:46 00:47:30
145 208 Kempa Maciej M40 25 131 00:28:06 (114)00:02:50 (109)01:18:17 (183)00:02:49 (152)00:53:40 (121) 02:45:42 00:48:26
146 237 Ciszek Jerzy Grafit TEAM Grafit M25 20 133 00:24:04 (34)00:03:06 (187)01:12:14 (140)00:02:15 (72)01:04:16 (195) 02:45:55 00:48:39
147 238 Tkaczyk Miłosz Grafit TEAM M25 19 132 00:28:35 (124)00:03:01 (156)01:10:49 (122)00:02:45 (146)01:00:45 (179) 02:45:55 00:48:39
148 271 Chobot Krzysztof M35 36 134 00:27:23 (95)00:02:48 (99)01:14:11 (153)00:02:55 (157)00:59:13 (164) 02:46:30 00:49:14
149 272 Zieliński Dariusz M45 17 135 00:32:03 (190)00:03:07 (196)01:09:25 (100)00:02:59 (163)00:59:17 (165) 02:46:52 00:49:36
150 402 Żesławski Robert KS Victoria Zawiercie M45 18 136 00:26:35 (81)00:02:48 (102)01:17:47 (179)00:02:30 (112)00:57:13 (153) 02:46:53 00:49:37
151 322 Kołaczyk Katarzyna Triathlon Training Center K35 7 15 00:30:43 (164)00:02:42 (60)01:17:07 (173)00:02:26 (102)00:53:58 (126) 02:46:56 00:49:40
152 439 Sikora Adam M45 19 137 00:30:16 (156)00:02:45 (78)01:10:56 (125)00:03:25 (192)00:59:48 (170) 02:47:10 00:49:54
153 265 Michalik Grzegorz Zmorsowani Częstochowa M40 26 138 00:35:33 (219)00:02:45 (77)01:14:22 (155)00:01:59 (29)00:52:37 (106) 02:47:15 00:49:59
154 465 Rydecki Paweł M50 8 139 00:32:37 (196)00:02:46 (85)01:12:14 (141)00:03:31 (196)00:56:13 (147) 02:47:21 00:50:05
155 216 Półtorak Marcin Grupa Jura`PL M40 27 140 00:31:19 (178)00:02:47 (93)01:11:18 (129)00:02:28 (108)00:59:51 (171) 02:47:43 00:50:27
156 347 Karłowska Katarzyna K30 3 16 00:29:19 (139)00:02:43 (65)01:20:00 (189)00:02:35 (123)00:53:25 (118) 02:48:02 00:50:46
157 397 Jasiówka Bartłomiej M35 37 141 00:33:17 (203)00:03:01 (152)01:13:12 (147)00:02:12 (57)00:56:27 (148) 02:48:09 00:50:53
158 437 Ostrowski Dawid Odra Opole M30 20 142 00:34:57 (214)00:02:51 (113)01:15:26 (165)00:02:40 (133)00:52:50 (108) 02:48:45 00:51:29
159 226 Cichy Kamil M18 4 143 00:26:56 (85)00:03:07 (199)01:14:51 (160)00:02:59 (164)01:00:59 (181) 02:48:52 00:51:36
160 215 Ragiel Wojciech M35 38 144 00:26:01 (71)00:02:52 (119)01:14:29 (156)00:03:48 (205)01:02:06 (185) 02:49:16 00:52:00
161 367 Radko Krystian GVT M40 28 145 00:28:00 (110)00:02:56 (139)01:05:00 (51)00:03:20 (185)01:10:13 (210) 02:49:28 00:52:12
162 366 Polanek Mateusz M25 21 146 00:29:25 (140)00:03:01 (153)01:16:12 (170)00:02:19 (80)00:59:24 (166) 02:50:21 00:53:05
163 461 Ratajczak Marek Triathlon Club Wrocław M50 9 147 00:29:56 (152)00:02:46 (82)01:17:34 (177)00:04:26 (218)00:56:33 (149) 02:51:15 00:53:59
164 229 Gawin Krzysztof M25 22 148 00:28:07 (115)00:03:06 (190)01:15:26 (166)00:02:10 (54)01:02:41 (190) 02:51:30 00:54:14
165 415 Kacała Tomasz M40 29 149 00:32:38 (197)00:03:06 (186)01:15:17 (164)00:02:47 (148)00:58:09 (157) 02:51:57 00:54:41
166 382 Błach Marcin Siniat Ponidzie Team M35 39 150 00:31:25 (179)00:03:03 (166)01:15:44 (167)00:04:26 (219)00:57:22 (154) 02:52:00 00:54:44
167 209 Giel Wojciech CALIFORNICATION TEAM M30 21 151 00:28:45 (128)00:03:09 (206)01:17:14 (174)00:04:17 (216)00:58:55 (162) 02:52:20 00:55:04
168 421 Stańczyk Tomasz O co biega w Kaletach M45 20 152 00:32:51 (198)00:02:43 (68)01:19:29 (186)00:03:39 (202)00:53:43 (122) 02:52:24 00:55:08
169 268 Palczewski Piotr M55 6 153 00:31:59 (189)00:02:54 (127)01:18:25 (184)00:04:36 (222)00:54:48 (135) 02:52:42 00:55:26
170 227 Szyporta Waldemar ACTIVRUN NAMYSŁÓW M45 21 154 00:34:49 (213)00:02:43 (62)01:17:48 (180)00:02:52 (155)00:55:17 (138) 02:53:29 00:56:13
171 442 Nowak Mariusz Lece na Otwock Valmet M35 40 155 00:27:54 (104)00:02:44 (69)01:15:59 (169)00:02:56 (159)01:00:06 (175) 00:04:00 02:53:39 00:56:23
172 464 Wiater Jakub Roadbike Racing Team Roadbike.pl M18 5 156 00:31:08 (174)00:03:00 (147)01:10:18 (113)00:02:24 (96)01:07:00 (204) 02:53:50 00:56:34
173 267 Zubek Rafał PTT DELTA M50 10 157 00:31:07 (173)00:02:50 (111)01:11:43 (135)00:03:34 (199)01:04:37 (197) 02:53:51 00:56:35
174 346 Biliński Lesław Triathlon Mietków Team M35 41 158 00:29:13 (135)00:03:04 (175)01:13:33 (149)00:03:37 (201)01:04:29 (196) 02:53:56 00:56:40
175 431 Kaczor Rafał PKO Bank Polski M40 30 159 00:33:07 (200)00:03:10 (208)01:23:03 (201)00:03:03 (171)00:52:14 (99) 02:54:36 00:57:20
176 348 Dziurkowska Dorota Triathlon Mietków Team K30 4 17 00:29:38 (145)00:02:43 (67)01:19:35 (187)00:03:12 (180)00:59:56 (173) 02:55:04 00:57:48
177 230 Dzik Marta K30 5 18 00:31:09 (175)00:02:47 (92)01:23:29 (206)00:02:11 (56)00:55:46 (141) 02:55:20 00:58:04
178 338 Kujawski Marcin M40 31 160 00:30:37 (160)00:03:05 (184)01:17:49 (181)00:02:48 (150)01:01:30 (184) 02:55:49 00:58:33
179 417 Orłowska Anna Triathlon Team Ciesielski K30 6 19 00:30:44 (165)00:02:44 (74)01:20:20 (190)00:03:24 (191)00:58:42 (160) 02:55:55 00:58:39
180 374 Szott Maciej Luxon LED Luxon Sp. z o.o. M30 22 161 00:30:41 (162)00:02:57 (141)01:21:33 (194)00:02:25 (100)00:58:47 (161) 02:56:23 00:59:07
181 303 Fus Wojciech M40 32 162 00:31:47 (185)00:02:48 (94)01:20:59 (193)00:02:41 (137)01:00:19 (176) 02:58:34 01:01:18
182 205 Wiśniewski Tomasz KPMG Running Team M45 22 163 00:31:04 (172)00:03:08 (201)01:23:17 (203)00:02:59 (162)00:58:21 (159) 02:58:49 01:01:33
183 420 Ilnicka-Łoza Aleksandra Grupa Nomax K40 2 20 00:34:47 (212)00:03:05 (180)01:21:59 (198)00:04:05 (213)00:55:35 (140) 02:59:30 01:02:14
184 406 Coś Mirek M30 23 164 00:33:31 (208)00:02:44 (73)01:21:39 (195)00:03:15 (181)00:58:21 (158) 02:59:30 01:02:14
185 471 Żukowska Basia wydolność.pl wydolność.pl K45 1 21 00:31:48 (186)00:02:43 (66)01:15:56 (168)00:03:21 (187)01:05:54 (200) 02:59:41 01:02:25
186 337 Masłowski Maciej VulgarDisplayOfPower M35 42 165 00:30:50 (167)00:04:55 (221)01:21:50 (196)00:02:27 (103)00:59:40 (169) 02:59:43 01:02:27
187 362 Buszczyk Paweł M25 23 166 00:29:38 (144)00:02:41 (58)01:17:44 (178)00:03:00 (167)01:06:45 (203) 02:59:47 01:02:31
188 385 Ciosk Grzegorz VulgarDisplayOfPower M40 33 167 00:31:43 (184)00:03:12 (209)01:23:20 (204)00:01:48 (11)00:59:55 (172) 02:59:58 01:02:42
189 329 Pawlicki Wojciech M50 11 168 00:35:03 (215)00:03:04 (177)01:14:06 (151)00:03:57 (207)01:03:56 (194) 03:00:06 01:02:50
190 463 Hreczański Paweł NATURALNIE BLACHOWNIA M50 12 169 00:41:10 (226)00:03:36 (216)01:13:49 (150)00:03:25 (193)00:59:38 (168) 03:01:37 01:04:21
191 214 Banaś Łukasz M35 43 170 00:28:31 (123)00:03:08 (200)01:18:43 (185)00:02:41 (136)01:09:01 (208) 03:02:04 01:04:48
192 460 Szurkowski Andrzej urovita M60 3 171 00:32:30 (195)00:02:44 (71)01:20:21 (191)00:03:57 (208)01:03:36 (193) 03:03:08 01:05:52
193 443 Sala Justyna K30 7 22 00:34:13 (209)00:03:00 (151)01:20:44 (192)00:03:10 (177)01:02:27 (189) 03:03:34 01:06:18
194 418 Gołkowski Radosław M30 24 172 00:40:42 (225)00:03:51 (217)01:22:05 (199)00:02:43 (140)00:54:40 (134) 03:04:01 01:06:45
195 245 Kołodziej Antoni M65 2 173 00:33:29 (206)00:02:52 (120)01:17:16 (175)00:03:57 (209)01:07:03 (205) 03:04:37 01:07:21
196 350 Michałek Mariusz M40 34 174 00:34:16 (210)00:02:53 (122)01:23:23 (205)00:03:52 (206)01:01:08 (182) 03:05:32 01:08:16
197 419 Łoza Wojciech Grupa Nomax M45 23 175 00:32:20 (193)00:03:03 (165)01:24:30 (210)00:04:07 (214)01:02:10 (186) 03:06:10 01:08:54
198 459 Sobczyk Marek M45 24 176 00:33:31 (207)00:03:08 (203)01:28:27 (216)00:03:24 (190)00:58:56 (163) 03:07:26 01:10:10
199 377 Roman Elżbieta NIEZRZESZONA K40 3 23 00:33:12 (202)00:02:49 (108)01:21:51 (197)00:03:19 (184)01:06:21 (202) 03:07:32 01:10:16
200 296 Bylica Tomasz M40 35 177 00:28:31 (122)00:02:53 (125)01:23:43 (207)00:03:19 (183)01:09:39 (209) 03:08:05 01:10:49
201 274 Czichy Barbara WKB Meta Lubliniec K50 1 24 00:30:03 (153)00:02:56 (138)01:28:32 (217)00:03:45 (204)01:02:48 (191) 03:08:05 01:10:49
202 232 Rokicki Tomasz M55 7 178 00:36:58 (222)00:04:45 (220)01:16:35 (172)00:04:16 (215)01:06:07 (201) 03:08:41 01:11:25
203 395 Jastrząb Ewa K30 8 25 00:35:08 (217)00:02:41 (59)01:25:52 (212)00:04:40 (223)01:00:36 (177) 03:08:58 01:11:42
204 256 Skrzynkowska Joanna K35 8 26 00:40:37 (224)00:06:03 (223)01:26:36 (213)00:04:02 (211)00:51:47 (93) 03:09:05 01:11:49
205 361 Schirmer Julia K18 5 27 00:31:56 (188)00:02:45 (79)01:29:32 (219)00:02:48 (151)01:02:14 (187) 03:09:15 01:11:59
206 207 Reczko Mariusz M50 13 179 00:28:28 (121)00:03:06 (189)01:15:16 (163)00:03:23 (189)01:19:08 (219) 03:09:21 01:12:05
207 260 Romejko Piotr M35 44 180 00:31:18 (177)00:03:03 (164)01:19:38 (188)00:03:01 (170)01:15:32 (216) 03:12:32 01:15:16
208 306 Szczepański Dariusz M50 14 181 00:29:49 (149)00:03:03 (171)01:23:15 (202)00:02:38 (130)01:14:19 (214) 03:13:03 01:15:47
209 379 Musil Jakub M40 36 182 00:30:38 (161)00:02:49 (104)01:32:30 (223)00:03:11 (178)01:04:52 (198) 03:14:00 01:16:44
210 295 Losor Andrzej M40 37 183 00:30:34 (159)00:02:43 (64)01:22:52 (200)00:03:41 (203)01:14:59 (215) 03:14:49 01:17:33
211 365 Miasojedow Bożena AKS Polonia Warszawa K60 1 28 00:33:25 (205)00:02:54 (129)01:32:56 (224)00:03:01 (168)01:02:48 (192) 03:15:04 01:17:48
212 291 Kunikowski Paweł M40 38 184 00:31:53 (187)00:02:44 (72)01:31:32 (222)00:02:10 (52)01:07:44 (206) 03:16:03 01:18:47
213 300 Kutkowski Paweł M60 4 185 00:35:17 (218)00:05:00 (222)01:17:28 (176)00:04:18 (217)01:14:18 (213) 03:16:21 01:19:05
214 335 Pietrzyk Krzysztof M30 25 186 00:36:10 (221)00:04:18 (219)01:24:07 (209)00:03:04 (172)01:08:44 (207) 03:16:22 01:19:06
215 334 Nawrat Mirosław M35 45 187 00:36:01 (220)00:06:27 (224)01:25:37 (211)00:05:13 (225)01:05:08 (199) 03:18:25 01:21:09
216 222 Zalewski Piotr aleTEMPO M45 25 188 00:31:33 (181)00:02:55 (131)01:24:01 (208)00:02:49 (153)01:17:50 (218) 03:19:08 01:21:52
217 394 Biniewicz Sławomir Boruta Team M45 26 189 00:34:33 (211)00:02:48 (97)01:27:41 (214)00:02:56 (161)01:13:37 (212) 03:21:35 01:24:19
218 266 Kurtyka Agnieszka trenujtriathlon.pl K35 9 29 00:35:03 (216)00:02:55 (135)01:28:06 (215)00:03:29 (195)01:17:44 (217) 03:27:17 01:30:01
219 323 Ellis Mark M40 39 190 00:29:54 (151)00:03:03 (173)01:29:58 (220)00:05:33 (226)01:23:13 (221) 03:31:41 01:34:25
220 393 Biniewicz Renata Boruta Team K45 2 30 00:53:02 (228)00:03:21 (214)01:34:36 (225)00:03:00 (165)01:13:31 (211) 03:47:30 01:50:14
221 458 Ginalski Zbigniew TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA M70 1 191 00:38:25 (223)00:04:01 (218)01:28:53 (218)00:03:59 (210)01:33:25 (222) 03:48:43 01:51:27
222 325 Nowak Stanisław last but not least M60 5 192 00:33:20 (204)00:06:46 (226)01:30:21 (221)00:04:26 (220)01:39:56 (223) 03:54:49 01:57:33
223 217 Lipińska Jolanta niezrzeszona K65 1 31 00:49:55 (227)00:06:30 (225)01:38:39 (226)00:05:05 (224)01:22:52 (220) 04:03:00 02:05:44
224 424 Smoczyński Maciej Saint-Gobain Squad M30 00:20:08 (7)00:02:08 (17)01:03:34 (35)00:02:02 (35) DNF
225 450 Stefański Wojciech GTT Diament Gniezno M18 00:26:15 (74)00:03:09 (205)01:08:20 (87)00:01:49 (12) DNF
226 244 Kołodziej Marcin Pozytywnie Aktywni M40 00:31:41 (183)00:03:07 (194)01:09:59 (108)00:02:25 (97) DNF
227 339 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 00:24:51 (52) DNF
228 328 Srokosz Weronika K30 00:33:09 (201) DNF
229 201 Tokarz Jacek IM2018 M30 DNS
230 204 Wojtaszyk Szymon M30 DNS
231 212 Szczygieł Mateusz M35 DNS
232 213 Bień Maciej M40 DNS
233 224 Chyliński Adam ANAL CUNT 1 - OS. TEAM M40 DNS
234 228 Psiuk Justyna K40 DNS
235 235 Szeliga Artur M40 DNS
236 236 Mazurek Maciej GT KONA M18 DNS
237 243 Szurek Sławomir UKS "Piątka Plus" Rydułtowy M45 DNS
238 246 Sędzielewski Mariusz M45 DNS
239 252 Ranoszek Anna UKS CITYZEN_ Poznań RAT K40 DNS
240 273 Lamparski Łukasz M25 DNS
241 276 Oniszczuk Grzegorz LABOSPORT Team EKO-BUDOWA M45 DNS
242 284 Halska Ania K30 DNS
243 293 Mazur Marcin TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M35 DNS
244 298 Grądys Rafał M40 DNS
245 307 Radomski Kamil Pozytywnie Aktywni M30 DNS
246 308 Papiernik Marcin M35 DNS
247 309 Krupiński Maciej M35 DNS
248 311 Woskowicz Marcin M40 DNS
249 313 Jakubowski Zbigniew Luft Tri Team M45 DNS
250 314 Maroszek Karol Kolinki3 M30 DNS
251 317 Kepler Juliusz LABOSPORT Team M25 DNS
252 320 Petelski Mateusz GVT BMC M30 DNS
253 355 Kornatowski Wacław M30 DNS
254 358 Parfieniuk Bartosz M35 DNS
255 370 Woźniak Jan AKS Polonia Warszawa M35 DNS
256 371 Kida Marek M30 DNS
257 392 Kociołowicz Jakub Power Training M30 DNS
258 400 Pacana Krzysztof M25 DNS
259 403 Wiśniowski Maciej M25 DNS
260 404 Kowalski Marcin 3Flow Triathlon Team M35 DNS
261 452 Jarski Paweł M35 DNS
262 454 Kubica Paweł Los Schabikos M30 DNS
263 456 Łączyńska Malwina K30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon