Garmin Iron Triathlon Nieporęt 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Gietka Agnieszka (Salma Amarin, Maria Odrowąż-Petrykowska) Warszawa 35-39 269
Jaszczuk Jarosław (Jarosław Zawodnik, Łukasz Bieleń) Braniewo 40-44 205
Ostaszewska Agnieszka (Pamela Bąkiewicz, Małgorzata Bołka) Warszawa (Wola) 30-34 279
Paluchowski Michał (Milena Paluchowska, Atanaska Mitreva) Warszawa 35-39 208
Piechota Marta (Barbara Supikova, Jolanta Supikova) Warszawa 40-44 240
Sowiński Łukasz (Żmudzki Albert, Kluz Paweł) Warszawa 45-49 -
Szymański Sebastian (Grabowski Andrzej, Grzegorz Świętoń) Konstancin-Jeziorna 45-49 259

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Marcin Warszawa 40-44 175
Altman Jakub Płońsk 30-34 -
Amanowicz Marcin Warszawa 45-49 154
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 82
Angowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 35-39 272
Arciszewski Arkadiusz Dziekanow Lesny 40-44 225
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 74
Auguścik Mariusz Warszawa 55-59 244
Badowski Franciszek Warszawa 30-34 254
Bała Artur Warszawa 40-44 -
Banaszczyk Arkadiusz Ożarów Mazowiecki 45-49 197
Bandel Maria Warszawa 25-29 105
Bankiewicz Damian Częstochowa 45-49 256
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 -
Bartczak Mariusz Ciechanów 40-44 147
Bartos Michał Łódź 30-34 119
Bartoszewski Piotr Łomianki 35-39 247
Barwaniec Emil Warszawa 40-44 -
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 -
Bielec Adam Skępe 30-34 166
Blachowicz Aneta Warszawa 35-39 -
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 55-59 -
Bogdajewicz Grzegorz Przygodzice 40-44 140
Bohdanowicz Zbigniew Warszawa 40-44 69
Borkowski Mateusz Opole 30-34 -
Brejtfus Bartosz Warszawa 18-24 -
Briggs Sean Lipków 50-54 186
Broż Krzysztof Koło 40-44 38
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 135
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 -
Buczkowski Maciej Warszawa 35-39 178
Ceglarz Wojciech Warszawa 30-34 243
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 65
Chmielewski Kamil Nowy Dwór Mazowiecki 25-29 274
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 -
Chruścielewska Dominika Dobra 45-49 237
Chylak Kamil Warszawa 35-39 26
Ciach Paweł Warszawa 30-34 270
Cichanowicz Piotr Warszawa 25-29 -
Cichocki Bartosz Warszawa 30-34 84
Cieśluk Maciej Suwałki 30-34 249
Cisowski Artur Warszawa 40-44 114
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 117
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czarnowicz Justyna Sokółka 25-29 284
Czerwinski Krzysztof Warszawa 35-39 215
Czochara Rafał Warszawa 35-39 136
Daniluk Grzegorz Legionowo 40-44 -
Darmochwał Filip Nieporęt 25-29 133
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 192
Dobiasz Aneta Lomianki Dolne 40-44 194
Dobrosielski Andrzej Chotomów 25-29 144
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 23
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Domański Błażej Warszawa 35-39 162
Domański Przemysław Zielonka 35-39 111
Drożdżyński Paweł Poznań 25-29 137
Dworniczak Paweł Tychy 30-34 271
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Fantacnoe Alessandro Konstancin-Jeziorna 40-44 251
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 210
Fiedorczuk Piotr Warszawa 30-34 170
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 60
Filipek Dariusz Warszawa 40-44 -
Fogiel Michał Radom 25-29 103
Formela Marcin Warszawa 35-39 236
Frenkel Marek Stare Babice 50-54 134
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Frontczak Łukasz Łowicz 35-39 139
Furman Michał Nieporęt 40-44 -
Gapski Marcin Warszawa 35-39 155
Gardener Jacek Łowicz 55-59 127
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 283
Gawkowski Robert Legionowo 45-49 87
Gawrych Sylwia Choroszcz 30-34 -
Gąsiorowski Jędrzej Łomianki 35-39 203
Gietka Agnieszka (Salma Amarin, Maria Odrowąż-Petrykowska) Warszawa 35-39 269
Gill Aleksandra Bydgoszcz 25-29 266
Giżyńska Anna Warszawa 35-39 253
Glimasiński Kamil Warszawa 35-39 141
Głodowski Adam Warszawa (Bemowo) 30-34 196
Gocal Lukasz Brussel 35-39 222
Gogol Tomasz Warszawa 30-34 54
Gomoła-Paradowska Anna Warszawa 35-39 79
Gościmski Marcin Warszawa 35-39 233
Górski Wojciech Giżycko 25-29 264
Gryś Piotr Długosiodło 35-39 36
Grzelak Paweł Radzymin 30-34 221
Grześkowiak Grzegorz Warszawa 35-39 195
Grzywacz Krzysztof Warszawa (Bemowo) 40-44 -
Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński 25-29 98
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 158
Horszczaruk Jacek Warszawa 50-54 169
Hryszko Kazimierz Tychy 55-59 265
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-54 -
Iwaszkiewicz Michal Legionowo 30-34 78
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 63
Jaczewski Robert Warszawa 30-34 42
Jakubowski Stefan Legionowo 45-49 174
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 21
Janczak Mateusz Sroda Wielkopolska 30-34 39
Janczarek Arkadiusz Boża Wola 40-44 116
Jankowiak Marcin Zielona Góra 35-39 92
Jarmoszko Marian Warszawa 40-44 35
Jaros Filip Warszawa 25-29 94
Jaszczuk Jarosław (Jarosław Zawodnik, Łukasz Bieleń) Braniewo 40-44 205
Jaworski Michał Warszawa 45-49 -
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 32
Jończy Radosław Wrocław 40-44 46
Kacprzak Przemysław Konstantynów Łódzki 35-39 179
Kaim Ignacy Warszawa 30-34 182
Kajkowski Szymon Białobrzegi 40-44 217
Kalinowski Paweł Łomianki 35-39 -
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-44 34
Kałużny Krzysztof Warszawa 35-39 181
Kamiński Arkadiusz Załuzie 35-39 -
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 25-29 -
Karczewski Przemyslaw Warszawa 35-39 130
Kawka Paulina Warszawa 25-29 76
Kącki Karol Warszawa 40-44 95
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 81
Kępiński Tomasz Warszawa 30-34 202
Kęsikowska Katarzyna Bydgoszcz 25-29 248
Kieda Wojciech Białystok 40-44 207
Kijak Artur Ząbki 40-44 172
Klama Piotr Warszawa 25-29 242
Kleniewska Eliza Warszawa - Polska 25-29 232
Klich Maciej Warszawa 45-49 -
Klimczak Pawel Warszawa 35-39 226
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-44 71
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 40
Kokoszka Marcin Warszawa 30-34 -
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 193
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 35-39 275
Komosiński Łukasz Warszawa - Polska 35-39 229
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-44 112
Konopacka Sandra Otwock 25-29 120
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 102
Korzeniowski Marcin Warszawa 35-39 31
Kowalczyk Iga Gołdap 30-34 235
Kowalczyk Karol Warszawa 35-39 72
Kowalczyk Piotr Warszawa 35-39 211
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 44
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 260
Kryczka Agnieszka Płońsk 35-39 49
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 75
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-24 113
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 101
Kuczyński Krzysztof Warszawa 25-29 28
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 53
Kurek Sebastian Łódź 40-44 276
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 -
Kwiatkowska Julia Widawa 18-24 156
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-54 157
Kwiatkowski Mateusz Ostrołęka 25-29 206
Lasoń Magdalena Warszawa 40-44 126
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 99
Lenart Konrad Michałowice 40-44 -
Lewandowski Rafał Ciechocinek 18-24 165
Lipiński Piotr Grójec 50-54 64
Lis Sebastian Łódź 25-29 125
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 96
Liśkiewicz Monika Warszawa 45-49 190
Litwin Paweł Warszawa 35-39 227
Loesch Konrad Kraków 35-39 50
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 66
Lubowicki Adam Warszawa 25-29 52
Maciejewski Michał Warszawa 30-34 167
Macko Grzegorz Wieliszew 40-44 161
Madera Bartosz Chotomów 35-39 -
Majewski Paweł Warszawa 40-44 25
Majewski Sylwester Ząbki 35-39 -
Małecki Jacek Michałowice 35-39 198
Marczak Łukasz Warszawa (Wola) 25-29 132
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 245
Masłowski Michał Warszawa 30-34 171
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 234
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 180
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 -
Matuszewski Dominik Warszawa 35-39 277
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 89
Mączyński Czesław Płock 65-69 41
Mejia Tula Carlos Warszawa 40-44 56
Meksa Patrycja Łódź 45-49 -
Mermer Adam Legionowo 30-34 214
Michalak Monika Rajszew 35-39 118
Michalczuk Krzysztof Warszawa 35-39 70
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 124
Miksa Cezary Józefów 30-34 257
Mizura Marcin Legionowo 35-39 189
Mostowski Adam Warszawa 35-39 29
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 48
Nowacki Tomasz Warszawa 45-49 199
Nowak Rafał Marki 45-49 80
Nowakowski Jakub Legionowo 30-34 43
Nunes Pedro Warszawa 30-34 47
Ochenkowski Sebastian Warszawa 30-34 212
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 168
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Opiłowski Paweł Modła 40-44 22
Oset Piotr Sieradz 55-59 97
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Osmolik Jarek Ząbki 40-44 262
Ostaszewska Agnieszka (Pamela Bąkiewicz, Małgorzata Bołka) Warszawa (Wola) 30-34 279
Ostaszewska Paulina Warszawa 30-34 -
Osytek Sławomir Radzymin 50-54 261
Pacocha Przemysław Warszawa 25-29 142
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 123
Palczewski Marcin Warszawa 40-44 239
Paluch Konrad Raszyn 25-29 145
Paluchowski Marcin Warszawa 50-54 228
Paluchowski Michał (Milena Paluchowska, Atanaska Mitreva) Warszawa 35-39 208
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 62
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 159
Peńsko Maria Warszawa 35-39 -
Piechota Marta (Barbara Supikova, Jolanta Supikova) Warszawa 40-44 240
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 61
Pielas Igor Warszawa 25-29 -
Pietrzykowski Maciej Warszawa 30-34 263
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 67
Pokorski Marek Warszawa 45-49 55
Porczynski Tomasz Warszawa 30-34 220
Prak Marek Warszawa 40-44 -
Prasek Marek Radom 25-29 188
Pupka Artur Ligota Piękna 55-59 286
Ragiel Wojciech Warszawa 40-44 287
Roguski Kamil Radzymin 30-34 152
Rola Rafał Wołomin 35-39 280
Romanowski Mariusz Warszawa 45-49 108
Romaszko Paweł Radzymin 40-44 122
Romero Garcia Juan Warszawa 30-34 138
Rozbicki Tomasz Pułtusk 25-29 150
Rożniata Andrzej Głowno 45-49 -
Rożniata Iwona Głowno 45-49 -
Rudnik Karolina Ząbki 18-24 85
Ruzik Rafał Warszawa 40-44 83
Rytel Rafał Warszawa 35-39 246
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 58
Sakowski Kuba Inowrocław 25-29 -
Samujłło Marek Warszawa 45-49 131
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 51
Sędzikowski Maciej Warszawa 35-39 73
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 213
Sikora Julita Ligota Piękna 45-49 285
Siódmiak Igor Szczecinek 18-24 176
Składanowski Marek Włocławek 30-34 88
Skoblewski Wojciech Warszawa 35-39 173
Słowiński Michał Warszawa 18-24 -
Smolenski Michal Łódź 35-39 77
Sobiech Pawel Legionowo 40-44 224
Sobkowicz Łukasz Ożarów Mazowiecki 40-44 -
Sobolewski Wojciech Warszawa 60-64 86
Sobótka Kinga Warszawa 25-29 -
Sokołowska Ewa Warszawa 40-44 104
Sokół Adam Rzeszów 40-44 200
Sowiński Łukasz (Żmudzki Albert, Kluz Paweł) Warszawa 45-49 -
Stachowski Sebastian Warszawa - Polska 35-39 106
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 91
Stanik Michał Józefów k/Legionowa 40-44 109
Stopka Wojciech Warszawa 50-54 107
Struk Piotr Białystok 25-29 100
Suchojad Damian Warszawa 40-44 45
Sucholewski Damian Warszawa 40-44 27
Suda Grzegorz Warszawa 35-39 37
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 24
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 255
Szczeciński Maciej Warszawa 25-29 219
Szczepański Marek Warszawa 45-49 90
Szczepkowska Kamila Warszawa (Bemowo) 25-29 160
Szczęsny Tomasz Radzymin 40-44 -
Szelągowski Wojciech Warszawa 30-34 115
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 59
Szlaski Igor Zgierz 30-34 231
Szpoton Monika Warszawa 30-34 241
Szulim Maciej Sulejówek 35-39 -
Szwed Tomasz Przeworsk 45-49 282
Szymanek Paweł Warszawa 40-44 110
Szymański Sebastian (Grabowski Andrzej, Grzegorz Świętoń) Konstancin-Jeziorna 45-49 259
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 30
Śmietanka Kamil Zgorzała 30-34 183
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 121
Świech Krystian Włocławek 35-39 223
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 281
Tatarski Petroniusz Warszawa 45-49 218
Teodorczyk Michał Warszawa 30-34 -
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 278
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 128
Tomszys Piotr Warszawa 50-54 258
Twardowski Robert Józefosław 50-54 -
Ujczak Krzysztof Warszawa 30-34 230
Vashkevich Vital Warszawa 30-34 252
Wasilewski Piotr Głosków 40-44 57
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 185
Werle Michał Warszawa 25-29 93
Węgrzyn Maciej Kielce 45-49 148
Wiecek Piotr Plock 30-34 187
Wierzba Jan Warszawa 25-29 191
Wierzynska Agnieszka Warszawa 40-44 163
Więch Andrzej Warszawa 45-49 177
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 68
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wnuk Jan Warszawa 25-29 201
Wojciechowski Jacek Warszawa 30-34 267
Worsztynowicz Izabela Sulejowek 30-34 153
Wosińska Magdalena Warszawa 35-39 -
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 -
Wójcik Piotr Warszawa 45-49 209
Wrotek Mirosław Warszawa 50-54 -
Wysokiński Michał Warszawa 45-49 -
Zaborowski Tomasz Warszawa 35-39 238
Zachwatowicz Maciej Łomianki 35-39 250
Zając Grzegorz Nadarzyn 35-39 164
Zając Tomasz Biała Podlaska 40-44 216
Zaklińska Katarzyna Gliwice 40-44 -
Zambrowski Grzegorz Piaseczno 30-34 -
Zaręba Radosław Zambrów 35-39 -
Zatorski Robert Warszawa 45-49 149
Zawadzki Paweł Wyszków 45-49 184
Zdanowski Tomasz Sitne 25-29 146
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-34 204
Zięba Dominik Gdynia 18-24 151
Żbikowska Katarzyna Łódź 35-39 143
Żmuda Maciej Warsaw 40-44 -
Żórawski Sebastian Warszawa - Polska 40-44 268
Żukowski Konrad Warszawa 30-34 33
Żuraw Przemysław Warszawa 18-24 273
Żyłowski Dawid Gdańsk 18-24 129
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon