Garmin Iron Triathlon Nieporęt 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 82
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 74
Bandel Maria Warszawa 25-29 105
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 -
Bartczak Mariusz Ciechanów 40-44 147
Bartos Michał Łódź 30-34 119
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 -
Bogdajewicz Grzegorz Przygodzice 40-44 140
Bohdanowicz Zbigniew Warszawa 40-44 69
Briggs Sean Lipków 50-54 -
Broż Krzysztof Koło 40-44 38
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 135
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 -
Chaciński Mikołaj Warszawa 35-39 89
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 65
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 -
Chylak Kamil Warszawa 35-39 26
Cichocki Bartosz Warszawa 30-34 84
Cisowski Artur Warszawa 40-44 114
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 117
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czochara Rafał Warszawa 35-39 136
Darmochwał Filip Nieporęt 25-29 133
Desselberger Andrzej Włocławek 50-54 -
Dobrosielski Andrzej Chotomów 25-29 144
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 23
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Domański Przemysław Zielonka 35-39 111
Drożdżyński Paweł Poznań 25-29 137
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 60
Filipek Dariusz Warszawa 40-44 -
Frenkel Marek Stare Babice 50-54 134
Frontczak Łukasz Łowicz 35-39 139
Furman Michał Nieporęt 40-44 -
Gardener Jacek Łowicz 55-59 127
Gawkowski Robert Legionowo 45-49 87
Glimasiński Kamil Warszawa 35-39 141
Gogol Tomasz Warszawa 30-34 54
Gomoła-Paradowska Anna Warszawa 35-39 79
Gryś Piotr Długosiodło 35-39 36
Grzywacz Krzysztof Warszawa (Bemowo) 40-44 -
Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński 25-29 98
Horszczaruk Jacek Warszawa 50-54 -
Iwaszkiewicz Michal Legionowo 30-34 78
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 63
Jaczewski Robert Warszawa 30-34 42
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 21
Janczak Mateusz Sroda Wielkopolska 30-34 39
Janczarek Arkadiusz Boża Wola 40-44 116
Jankowiak Marcin Zielona Góra 35-39 92
Jarmoszko Marian Warszawa 40-44 35
Jaros Filip Warszawa 25-29 94
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 32
Jończy Radosław Wrocław 40-44 46
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-44 34
Kamiński Arkadiusz Załuzie 35-39 -
Karczewski Przemyslaw Warszawa 35-39 130
Kawka Paulina Warszawa 25-29 76
Kącki Karol Warszawa 40-44 95
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 81
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-44 71
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 40
Kokoszkiewicz Paweł Łuków 30-34 103
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-44 112
Konopacka Sandra Otwock 25-29 120
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 102
Korzeniowski Marcin Warszawa 35-39 31
Kowalczyk Karol Warszawa 35-39 72
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 44
Kryczka Agnieszka Płońsk 35-39 49
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 75
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-24 113
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 101
Kuczyński Krzysztof Warszawa 25-29 28
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 53
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 -
Kwiatkowska Julia Widawa 18-24 -
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-54 -
Lasoń Magdalena Warszawa 40-44 126
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 99
Lipiński Piotr Grójec 50-54 64
Lis Sebastian Łódź 25-29 125
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 96
Loesch Konrad Kraków 35-39 50
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 66
Lubowicki Adam Warszawa 25-29 52
Macko Grzegorz Wieliszew 40-44 -
Majewski Paweł Warszawa 40-44 25
Marczak Łukasz Warszawa (Wola) 25-29 132
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Mączyński Czesław Płock 65-69 41
Michalak Monika Rajszew 35-39 118
Michalczuk Krzysztof Warszawa 35-39 70
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 124
Mostowski Adam Warszawa 35-39 29
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 48
Nowak Rafał Marki 45-49 80
Nowakowski Jakub Legionowo 30-34 43
Nunes Pedro Warszawa 30-34 47
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Opiłowski Paweł Modła 40-44 22
Oset Piotr Sieradz 55-59 97
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Ostaszewska Paulina Warszawa 30-34 -
Pacocha Przemysław Warszawa 25-29 142
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 123
Paluch Konrad Raszyn 25-29 145
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 62
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 61
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 67
Pokorski Marek Warszawa 45-49 55
Robiński Marcin Warszawa 35-39 56
Roguski Kamil Radzymin 30-34 152
Romanowski Mariusz Warszawa 45-49 108
Romaszko Paweł Radzymin 40-44 122
Romero Garcia Juan Warszawa 30-34 138
Rozbicki Tomasz Pułtusk 25-29 150
Rudnik Karolina Ząbki 18-24 85
Ruzik Rafał Warszawa 40-44 83
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 58
Sakowski Kuba Inowrocław 25-29 -
Samujłło Marek Warszawa 45-49 131
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 51
Sekita Łukasz Pruszków 30-34 -
Sędzikowski Maciej Warszawa 35-39 73
Składanowski Marek Włocławek 30-34 88
Skoblewski Wojciech Warszawa 35-39 -
Smolenski Michal Łódź 35-39 77
Sobolewski Wojciech Warszawa 60-64 86
Sokołowska Ewa Warszawa 40-44 104
Stachowski Sebastian Warszawa - Polska 35-39 106
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 91
Stanik Michał Józefów k/Legionowa 40-44 109
Stopka Wojciech Warszawa 50-54 107
Struk Piotr Białystok 25-29 100
Suchojad Damian Warszawa 40-44 45
Sucholewski Damian Warszawa 40-44 27
Suda Grzegorz Warszawa 35-39 37
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 24
Szczepański Marek Warszawa 45-49 90
Szelągowski Wojciech Warszawa 30-34 115
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 59
Szymanek Paweł Warszawa 40-44 110
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 30
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 121
Świech Krystian Włocławek 35-39 -
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 128
Twardowski Robert Józefosław 50-54 -
Wasilewski Piotr Głosków 40-44 57
Werle Michał Warszawa 25-29 93
Węgrzyn Maciej Kielce 45-49 148
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 68
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Worsztynowicz Izabela Sulejowek 30-34 153
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 -
Wrotek Mirosław Warszawa 50-54 -
Zatorski Robert Warszawa 45-49 149
Zawadzki Paweł Wyszków 45-49 -
Zdanowski Tomasz Sitne 25-29 146
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-34 -
Zięba Dominik Gdynia 18-24 151
Żbikowska Katarzyna Łódź 35-39 143
Żukowski Konrad Warszawa 30-34 33
Żyłowski Dawid Gdańsk 18-24 129
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon