Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 53 km - results

2019-09-14 08:00 www.ultrarace.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-19,2km 19,2-46,1km 46,1-53km Czas końcowy Strata Mistrzostwa Blogerów i Dziennikarzy
(wg płci / kategorii)
1 950 Ceberak Bartosz lubartówbiega.pl M30 1 1 01:35:17 (1)02:28:48 (1)00:33:26 (1) 04:37:30
2 894 Kobyłecki Michał PROCOM SYSTEM TEAM PROCOM SYSTEM S.A. M18 1 2 01:35:19 (2)02:36:38 (2)00:35:21 (5) 04:47:18 00:09:48
3 701 Marciniak Przemysław M30 2 3 01:38:20 (4)02:40:33 (3)00:34:48 (3) 04:53:42 00:16:12
4 775 Bendig Wojciech M40 1 4 01:48:14 (9)02:43:50 (4)00:34:43 (2) 05:06:46 00:29:16
5 987 Kamerduła Łukasz #teamcztery M30 3 5 01:36:35 (3)02:55:04 (7)00:35:16 (4) 05:06:54 00:29:24
6 1014 Promirski Norbert Rh Swim Wrocław M40 2 6 01:40:06 (5)02:50:15 (6)00:41:17 (29) 05:11:38 00:34:08
7 824 Wolański Jan M30 4 7 01:55:42 (24)02:46:28 (5)00:37:29 (10) 05:19:39 00:42:09
8 637 Krupa Marcin Aktywna Nowa Ruda M40 3 8 01:40:09 (6)03:03:39 (12)00:40:12 (25) 05:24:00 00:46:30
9 659 Lulis Dawid M30 5 9 01:45:11 (7)03:04:05 (13)00:38:35 (11) 05:27:51 00:50:21
10 942 Kleczek Lukasz M18 2 10 01:53:26 (21)02:57:15 (8)00:38:40 (13) 05:29:21 00:51:51
11 852 Smoliński Marcin KS Biegiem po marzenia TEAM M18 3 11 01:49:28 (10)03:02:50 (10)00:41:29 (32) 05:33:46 00:56:16
12 10038 Sarnowski Paweł M30 6 12 01:53:24 (18)03:04:26 (14)00:36:12 (8) 05:34:02 00:56:32
13 628 Mikeszova Jana Bakako running team K18 1 1 01:57:13 (32)03:00:25 (9)00:39:42 (19) 05:37:20 00:59:50
14 10068 Józwiak Piotr Kita Team M30 7 13 01:53:08 (17)03:05:13 (15)00:40:21 (26) 05:38:42 01:01:12
15 774 Ners Maciek Kingrunner Ultra M40 4 14 01:59:12 (37)03:03:35 (11)00:36:18 (9) 05:39:05 01:01:35
16 777 Cudzich Mirosław SYMPTOM M40 5 15 01:52:06 (13)03:08:17 (18)00:42:23 (41) 05:42:47 01:05:17
17 765 Kubacka Anna K30 1 2 01:53:24 (19)03:10:22 (19)00:39:13 (16) 05:42:59 01:05:29
18 769 Bialobrzewski Sławek M40 6 16 01:53:25 (20)03:10:22 (20)00:39:13 (17) 05:42:59 01:05:29
19 711 Oracz Mateusz Bez Litości M30 8 17 02:01:09 (47)03:07:23 (16)00:35:55 (6) 05:44:27 01:06:57
20 643 Michalski Maciej Stork Pro Team M40 7 18 01:55:57 (25)03:07:35 (17)00:42:08 (37) 05:45:40 01:08:10
21 10006 Kozak Robert Ronal Polska Run M40 8 19 01:53:28 (22)03:16:38 (32)00:35:57 (7) 05:46:02 01:08:32
22 1002 Przypolski Paweł Im-Possible Team M40 9 20 01:52:34 (16)03:14:12 (25)00:41:43 (34) 05:48:30 01:11:00
23 934 Kaszyński Tomek M40 10 21 01:56:21 (28)03:12:15 (24)00:40:11 (23) 05:48:47 01:11:17
24 766 Wróbel Łukasz Maraton Leszno pozytywnie zakręceni M40 11 22 01:46:28 (8)03:19:47 (38)00:44:32 (72) 05:50:46 01:13:16
25 689 Trochanowski Krystian RUSYN - LEM M18 4 23 02:00:45 (41)03:11:39 (21)00:38:51 (15) 05:51:14 01:13:44
26 941 Kłęczek Katarzyna 1990 1990 K18 2 3 02:00:23 (40)03:11:59 (23)00:40:11 (24) 05:52:34 01:15:04
27 977 Jęsiek Artur MASAŻ I AKUPUNKTURA Akupunktura Leszno M18 5 24 01:52:18 (14)03:17:13 (34)00:43:14 (51) 05:52:45 01:15:15
28 917 Urbanek Patryk M18 6 25 01:53:59 (23)03:15:59 (31)00:43:29 (53) 05:53:26 01:15:56
29 10004 Borówka Ryszard M40 12 26 01:57:52 (36)03:15:40 (28)00:40:09 (22) 05:53:41 01:16:11
30 722 Szczepanik Robert M40 13 27 01:56:58 (31)03:14:54 (26)00:43:11 (50) 05:55:03 01:17:33
31 815 Chmielewski Dariusz DLA MARTY M50 1 28 01:57:38 (34)03:18:41 (35)00:40:39 (27) 05:56:58 01:19:28
32 992 Rachtan Wojtek Gorący Potok Team M30 9 29 01:59:50 (38)03:15:51 (29)00:42:23 (42) 05:58:04 01:20:34
33 897 Stoiński Marcin Band of Runners M30 10 30 01:52:24 (15)03:23:20 (43)00:44:18 (69) 06:00:01 01:22:31
34 749 Kozłowski Leszek M40 14 31 02:01:02 (44)03:20:18 (41)00:39:23 (18) 06:00:43 01:23:13
35 862 Dudek Michał Biegniemy z Dzidkiem M40 15 32 02:06:29 (74)03:15:55 (30)00:40:05 (21) 06:02:29 01:24:59
36 810 Gapiński Łukasz M30 11 33 02:12:38 (105)03:11:50 (22)00:38:46 (14) 06:03:14 01:25:44
37 764 Łuczyński Maciej GAWRA M40 16 34 02:02:47 (52)03:15:27 (27)00:47:44 (122) 06:05:59 01:28:29
38 695 Lubański Robert M50 2 35 01:56:14 (27)03:26:47 (48)00:44:12 (65) 06:07:13 01:29:43
39 10043 Kuźmiak Stanisław Żary Runners Team M40 17 36 02:05:29 (65)03:20:14 (39)00:42:29 (44) 06:08:12 01:30:42
40 627 Wujda Marta Żary Runners Team Żary Runners Team K40 1 4 02:08:35 (85)03:16:56 (33)00:42:44 (47) 06:08:15 01:30:45
41 10046 Paprzycki Rafał NBR Team M40 18 37 02:05:42 (67)03:20:16 (40)00:42:24 (43) 06:08:21 01:30:51
42 779 Kozieł Tomasz KUDOWIANKA RUN M40 19 38 01:49:30 (11)03:27:50 (51)00:52:51 (210) 06:10:11 01:32:41
43 675 Ratajczak Marcin M30 13 40 02:08:35 (84)03:19:33 (37)00:42:18 (40) 06:10:26 01:32:56
44 1007 Hofmański Rafał M30 12 39 02:08:36 (86)03:19:32 (36)00:42:18 (39) 06:10:26 01:32:56
45 800 Rajtar Zbigniew Rontil-Compass Nie M60 1 41 02:02:31 (51)03:26:41 (47)00:42:05 (36) 06:11:17 01:33:47
46 839 Kata Katarzyna HARPAGAN ZG K30 2 5 02:03:06 (54)03:26:19 (46)00:43:50 (58) 06:13:15 01:35:45
47 938 Ptasiński Tomasz CZAJKERSI M40 20 42 01:51:57 (12)03:27:06 (50)00:54:47 (246) 06:13:50 01:36:20
48 924 Kosel Szczepan Kuracjusze M30 14 43 02:01:48 (49)03:27:04 (49)00:45:54 (93) 06:14:45 01:37:15
49 1019 Panufnik Marcin Ronal Polska Run M30 15 44 01:56:06 (26)03:31:47 (64)00:48:07 (126) 06:15:59 01:38:29
50 975 Aleksanderek Michał 6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice M30 16 45 02:01:04 (45)03:31:39 (63)00:46:05 (97) 06:18:48 01:41:18
51 706 Pochwała Dariusz 6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice M30 17 46 02:01:05 (46)03:31:20 (62)00:46:23 (104) 06:18:48 01:41:18 1 (1 / 1)
52 651 Sromek Dawid BB Runners M18 7 47 01:56:48 (30)03:34:51 (75)00:47:12 (117) 06:18:51 01:41:21
53 10011 Nowakowski Paweł Saint-Gobain Squad M40 21 48 02:14:18 (110)03:24:49 (45)00:40:00 (20) 06:19:07 01:41:37
54 697 Sprzączkowski Krzysztof Intel Runners M50 3 49 02:00:58 (43)03:34:59 (76)00:43:51 (59) 06:19:48 01:42:18
55 896 Przepióra Mateusz Band of Runners M30 18 50 01:57:41 (35)03:38:02 (87)00:44:53 (78) 06:20:35 01:43:05
56 685 Osmolak Agnieszka PRO-RUN WROCŁAW K30 3 6 02:10:21 (97)03:28:03 (52)00:42:13 (38) 06:20:36 01:43:06
57 869 Marczynska Katarzyna Rak'n'Roll Team Garmin K40 2 7 02:03:24 (55)03:34:08 (70)00:43:26 (52) 06:20:58 01:43:28
58 902 Rasała Karolina KS Biegiem po marzenia TEAM K18 3 8 02:08:37 (87)03:29:47 (56)00:42:39 (45) 06:21:03 01:43:33
59 911 Drzymała Jakub M18 8 51 02:06:07 (72)03:23:03 (42)00:52:16 (203) 06:21:26 01:43:56
60 876 Wysoczański Adrian M40 22 52 02:01:50 (50)03:35:34 (79)00:44:18 (68) 06:21:41 01:44:11
61 786 Peplak Jarosław Szymon Gameness Konstancin Gameness Konstancin M40 23 53 02:05:02 (62)03:35:23 (77)00:41:26 (31) 06:21:50 01:44:20
62 913 Steczkowska Anna K30 4 9 02:04:36 (59)03:34:12 (72)00:43:46 (57) 06:22:34 01:45:04
63 730 Wierzba Jacek KB SUKCES ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD M40 24 54 02:04:29 (57)03:33:21 (68)00:44:57 (80) 06:22:47 01:45:17
64 918 Siemiątkowska Katarzyna K30 5 10 02:04:33 (58)03:34:12 (71)00:44:51 (77) 06:23:36 01:46:06
65 1005 Gąsiorowski Jacek Drużyna Szpiku M40 25 55 02:09:56 (94)03:30:14 (58)00:43:40 (54) 06:23:50 01:46:20
66 785 Fabisiak Grzegorz RONIN CZERWIEŃSK M40 26 56 02:05:36 (66)03:34:30 (73)00:43:54 (61) 06:24:00 01:46:30
67 841 Walczak Michał 1995 1995 M18 9 57 02:08:14 (83)03:30:27 (60)00:45:33 (88) 06:24:15 01:46:45
68 797 Dyraga Marcin Saint-Gobain Squad M40 27 58 02:00:57 (42)03:38:32 (90)00:45:27 (85) 06:24:55 01:47:25
69 921 Irzyk Robert M30 19 59 02:11:12 (101)03:24:34 (44)00:49:14 (141) 06:25:00 01:47:30
70 674 Kalinowski Adrian NOA M30 20 60 02:13:16 (106)03:29:06 (53)00:42:53 (48) 06:25:16 01:47:46
71 1027 Długołęcki Konrad BIEGOWA ŚWIDNICA M40 28 61 01:59:57 (39)03:35:27 (78)00:49:58 (154) 06:25:23 01:47:53
72 892 Rudnicki Maciej KS Start Pułaski Warka M40 29 62 02:04:51 (61)03:36:53 (83)00:43:46 (56) 06:25:30 01:48:00
73 854 Jarosz Anna K18 4 11 02:04:41 (60)03:34:48 (74)00:46:17 (103) 06:25:46 01:48:16
74 980 Śleziak Jarosław MATNER RUNNING TEAM M40 30 63 02:02:58 (53)03:38:15 (89)00:45:23 (84) 06:26:35 01:49:05
75 738 Pawelec Mariusz Kudowscy Miłośnicy Biegania M30 21 64 02:06:55 (77)03:36:57 (84)00:42:57 (49) 06:26:49 01:49:19
76 949 Pura Robert DZIKIE DZIKI GORZÓW M40 31 65 02:06:02 (71)03:36:30 (81)00:46:04 (96) 06:28:37 01:51:07
77 10044 Rak Łukasz Grupa Pana Tolka M40 32 66 02:20:40 (158)03:29:23 (54)00:38:38 (12) 06:28:40 01:51:10
78 727 Krawczyk Marcin SONSIEDZI M40 33 67 02:07:12 (79)03:35:41 (80)00:46:41 (107) 06:29:34 01:52:04
79 849 Ksel Pawel tam gdzie nogi poniosą M30 22 68 02:12:09 (102)03:32:24 (65)00:45:40 (90) 06:30:14 01:52:44
80 835 Platonenko Aleksandrs RunLepraRun M18 10 69 02:07:59 (81)03:39:08 (92)00:43:42 (55) 06:30:50 01:53:20
81 783 Grzywiński Bartosz M30 23 70 02:07:00 (78)03:38:36 (91)00:45:18 (83) 06:30:54 01:53:24
82 996 Misztal Kamil M30 24 71 02:18:38 (143)03:30:44 (61)00:42:01 (35) 06:31:23 01:53:53
83 10014 Lorenc Joanna KLUB SPORTOWY ENDORFINY WĄSOSZ K30 6 12 02:17:49 (131)03:30:23 (59)00:44:15 (66) 06:32:27 01:54:57
84 715 Kopczyński Łukasz K-Team M30 25 72 02:17:51 (133)03:30:11 (57)00:44:58 (81) 06:33:00 01:55:30
85 625 Białobłocka Alicja K30 7 13 02:19:18 (147)03:29:34 (55)00:45:28 (86) 06:34:20 01:56:50
86 721 Witomski Michał EBIEGI.PL EBIEGI.PL M30 26 73 02:06:48 (76)03:36:51 (82)00:50:48 (166) 06:34:27 01:56:57
87 772 Sikora Anna Fantastic Team Kolejarz B4U K40 3 14 02:16:44 (124)03:33:19 (67)00:44:35 (74) 06:34:38 01:57:08
88 881 Opaliński Michał MARATOŃCZYK DĘBICA M30 27 74 02:10:11 (96)03:33:17 (66)00:52:01 (199) 06:35:30 01:58:00
89 623 Zajączkowski Paweł POWER TRAINING M30 28 75 02:04:15 (56)03:47:00 (120)00:44:39 (75) 06:35:55 01:58:25
90 655 Cupriak Daniel M40 34 76 02:08:06 (82)03:41:48 (99)00:46:02 (95) 06:35:56 01:58:26
91 836 Siemieńczuk Robert Warszawa M40 35 77 02:05:22 (63)03:44:53 (115)00:47:07 (115) 06:37:22 01:59:52
92 832 Łowejko Monika HARPAGAN ZG K30 8 15 02:05:59 (70)03:44:00 (111)00:48:11 (129) 06:38:10 02:00:40
93 831 Łowejko Łukasz HARPAGAN ZG M30 29 78 02:05:58 (69)03:43:59 (110)00:48:13 (130) 06:38:10 02:00:40
94 767 Sachmata Robert CTS - CzajaTrainingSystem M50 4 79 02:17:45 (130)03:37:13 (85)00:44:33 (73) 06:39:31 02:02:01
95 993 Spławski Michał MSERWIS.pl M30 30 80 02:10:26 (98)03:43:17 (106)00:46:00 (94) 06:39:43 02:02:13
96 1024 Lipiec Piotr M40 36 81 02:21:36 (162)03:33:24 (69)00:45:44 (91) 06:40:44 02:03:14
97 968 Hickiewicz Ludwik BB RUNNERS M40 37 82 02:13:24 (107)03:41:43 (98)00:47:43 (121) 06:42:51 02:05:21
98 692 Rączkowski Daniel KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW M30 31 83 02:10:01 (95)03:46:07 (118)00:46:53 (110) 06:43:01 02:05:31
99 909 Barasiński Tomasz Klub Biegacza Spartakus M40 38 84 02:14:34 (111)03:42:16 (100)00:46:55 (111) 06:43:46 02:06:16
100 899 Szczotka Jakub M30 32 85 02:09:55 (93)03:42:17 (101)00:52:35 (204) 06:44:46 02:07:16
101 712 Kosin Paweł Klub Biegających Leśników M30 33 86 02:15:11 (115)03:42:59 (105)00:46:42 (108) 06:44:52 02:07:22 2 (2 / 2)
102 620 Budych Arek M30 34 87 02:21:40 (164)03:38:07 (88)00:45:31 (87) 06:45:18 02:07:48
103 857 Posadowski Szymon M18 11 88 02:09:36 (92)03:45:15 (116)00:51:10 (174) 06:46:01 02:08:31
104 789 Łabędzki Mariusz Stargard. Ja się nie ścigam. M40 39 89 02:15:38 (116)03:43:30 (107)00:47:19 (119) 06:46:27 02:08:57
105 930 Kotowski Andrzej M40 40 90 02:17:56 (134)03:41:40 (97)00:47:23 (120) 06:46:59 02:09:29
106 657 Mura Jola K40 4 16 02:16:11 (120)03:43:40 (108)00:47:19 (118) 06:47:10 02:09:40
107 656 Mura Tomasz M40 41 91 02:16:12 (121)03:43:41 (109)00:47:44 (123) 06:47:37 02:10:07
108 618 Piatkowski Slawomir M30 35 92 02:17:07 (126)03:44:16 (112)00:46:16 (102) 06:47:39 02:10:09
109 747 Adamski Jan M30 36 93 02:01:33 (48)03:50:27 (124)00:56:04 (264) 06:48:03 02:10:33
110 10055 Mietła Łukasz MDMiW M40 42 94 02:29:00 (206)03:37:36 (86)00:41:31 (33) 06:48:07 02:10:37
111 1029 Karolczak Aleksander WKURW_TEAM M18 12 95 02:06:13 (73)03:50:32 (125)00:52:11 (201) 06:48:55 02:11:25
112 944 Łopata Ania Wolsztyński Klub Biegowy K30 9 17 02:21:58 (170)03:42:46 (103)00:44:30 (70) 06:49:14 02:11:44
113 673 Fuks Michał grupa fux M30 37 96 02:18:56 (144)03:40:24 (93)00:50:02 (155) 06:49:22 02:11:52
114 814 Włodarczyk Krystian GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH M30 38 97 02:18:01 (137)03:40:53 (95)00:51:04 (172) 06:49:58 02:12:28
115 670 Leśniewska Justyna Aktywna Nowa Ruda Husky ekspress transport drogowy K30 10 18 02:14:02 (109)03:45:45 (117)00:50:51 (167) 06:50:39 02:13:09
116 10065 Szczepański Andrzej Wild Skunk M40 43 98 02:24:07 (186)03:46:27 (119)00:40:59 (28) 06:51:33 02:14:03
117 658 Urbański Paweł OSP Witankowo M18 13 99 02:09:04 (91)03:51:50 (128)00:50:58 (170) 06:51:52 02:14:22
118 642 Więcław Paweł M18 14 100 02:19:19 (148)03:49:52 (123)00:42:42 (46) 06:51:53 02:14:23
119 634 Książkiewicz Tomasz #rusz4litery M40 44 101 02:21:53 (167)03:44:17 (113)00:46:15 (101) 06:52:25 02:14:55
120 978 Skołożyński Paweł M40 45 102 02:13:28 (108)03:52:50 (130)00:46:09 (98) 06:52:27 02:14:57
121 855 Kozłowska Iwona K40 5 19 02:22:33 (174)03:44:42 (114)00:45:48 (92) 06:53:03 02:15:33
122 694 Goncerzewicz Anna Stare Babice Biegają K30 11 20 02:26:19 (195)03:42:52 (104)00:43:54 (62) 06:53:06 02:15:36
123 668 Sydor Piotr M30 39 103 02:18:00 (136)03:53:33 (132)00:44:54 (79) 06:56:27 02:18:57
124 10012 Jackiewicz Arkadiusz M50 5 104 02:17:49 (132)03:54:53 (134)00:44:00 (63) 06:56:42 02:19:12
125 638 Zięterski Robert M40 46 105 02:12:18 (104)04:00:48 (152)00:44:15 (67) 06:57:20 02:19:50
126 714 Liszka Piotrek 1953 1953 M60 2 106 02:30:41 (222)03:40:36 (94)00:46:12 (99) 06:57:29 02:19:59
127 756 Jurzysta Grzegorz M30 40 107 02:28:18 (199)03:42:45 (102)00:46:43 (109) 06:57:46 02:20:16
128 808 Grys Paweł biegiem po marzenia M30 41 108 02:14:43 (112)03:56:56 (139)00:46:13 (100) 06:57:52 02:20:22
129 882 Krasowski Mirosław Alior Running Team M40 47 109 02:15:07 (114)03:57:38 (140)00:45:16 (82) 06:58:02 02:20:32
130 709 Wierzbiński Karol Latyfundyści Biegają M40 48 110 02:17:45 (129)03:53:55 (133)00:46:25 (105) 06:58:06 02:20:36
131 901 Płaza Radosław M30 42 111 02:08:38 (88)04:02:49 (158)00:47:00 (112) 06:58:27 02:20:57
132 906 Garczyk Rafał M30 43 112 02:08:39 (89)04:02:49 (157)00:47:00 (113) 06:58:27 02:20:57
133 935 Michałek Marian M40 49 113 02:05:26 (64)04:04:25 (160)00:48:41 (135) 06:58:32 02:21:02
134 1022 Łoziński Wojciech M40 50 114 02:19:49 (155)03:53:12 (131)00:45:33 (89) 06:58:34 02:21:04
135 817 Węcłaś Maciej HQ OPTIK /prooptica M40 51 115 02:21:57 (169)03:50:54 (127)00:47:07 (116) 06:59:59 02:22:29
136 734 Guzek Jerzy --- ---- M40 52 116 02:19:40 (153)03:50:41 (126)00:49:51 (152) 07:00:12 02:22:42
137 10069 Chylińska Agnieszka ChodziMisie ChodziMisie K30 12 21 02:24:31 (187)03:48:39 (121)00:47:06 (114) 07:00:16 02:22:46
138 903 Różański Łukasz M30 44 117 02:33:14 (237)03:41:12 (96)00:48:30 (133) 07:02:56 02:25:26
139 661 Wanat Mateusz M30 45 118 02:15:06 (113)03:59:04 (148)00:48:47 (136) 07:02:57 02:25:27
140 806 Wojtczak Krzysztof WKB PIAST Wrocław CSWIiChem Wrocław M40 53 119 02:19:34 (151)03:55:16 (135)00:49:26 (143) 07:04:15 02:26:45
141 923 Ogrodnik Tomasz Night Runners Poznań M30 47 121 02:17:40 (128)03:58:31 (146)00:48:21 (132) 07:04:32 02:27:02
142 813 Siodelski Marcin M30 46 120 02:30:53 (226)03:48:55 (122)00:44:44 (76) 07:04:32 02:27:02
143 669 Biecuszek Tomasz Aktywna Nowa Ruda M40 54 122 02:16:35 (123)03:57:45 (141)00:51:22 (182) 07:05:42 02:28:12
144 827 Biernacik Piotr M40 55 123 02:22:33 (175)03:56:12 (138)00:48:14 (131) 07:06:58 02:29:28
145 725 Kierenko Paweł SONSIEDZI M40 56 124 02:19:58 (157)03:57:56 (144)00:50:05 (156) 07:07:59 02:30:29
146 872 Rudy Maciej #UltraRodzinka M18 15 125 02:15:44 (118)04:01:08 (153)00:51:11 (175) 07:08:03 02:30:33
147 739 Hetmański Filip Kudowscy Miłośnicy Biegania M40 57 126 02:15:44 (117)03:57:53 (143)00:57:27 (283) 07:11:03 02:33:33
148 886 Olejniczak Szymon M30 48 127 02:19:48 (154)04:02:30 (155)00:48:51 (137) 07:11:10 02:33:40
149 1008 Mróz Jacek M50 6 128 02:19:51 (156)04:07:18 (172)00:44:02 (64) 07:11:10 02:33:40
150 932 Pieniężny Marek KOŹMIN BIEGA M30 49 129 02:28:27 (200)03:58:19 (145)00:44:31 (71) 07:11:17 02:33:47
151 708 Kowalewski Kasper Dirty Sparrows M18 16 130 02:26:18 (194)03:52:21 (129)00:53:49 (226) 07:12:28 02:34:58
152 611 Życziński Michał TEAMOCHAL M30 50 131 01:56:22 (29)04:21:56 (220)00:54:41 (244) 07:13:00 02:35:30
153 690 Boćko Ewa WATAHA K30 13 22 02:22:07 (172)03:55:40 (136)00:57:24 (280) 07:15:11 02:37:41
154 757 Boćko Krzysztof WATAHA M30 51 132 02:22:07 (173)03:55:41 (137)00:57:24 (281) 07:15:12 02:37:42
155 822 Mazur Anna PKO BANK POLSKI S.A. PKO BANK POLSKI S.A. K30 14 23 02:23:57 (183)04:02:20 (154)00:49:13 (140) 07:15:29 02:37:59
156 958 Olszewski Jacek ironbeerman M30 52 133 02:28:55 (205)03:57:49 (142)00:50:58 (169) 07:17:41 02:40:11
157 870 Pazera Karol Kudowscy Miłośnicy Biegania M40 58 134 02:05:45 (68)04:20:57 (215)00:51:04 (171) 07:17:45 02:40:15
158 750 Chorzępa Adam M50 7 135 02:23:45 (180)04:03:22 (159)00:50:47 (165) 07:17:54 02:40:24
159 851 Matysiak Tomasz M18 17 136 02:24:00 (185)03:59:43 (149)00:55:52 (260) 07:19:35 02:42:05
160 804 Młynarski Paweł LKS Olymp Błonie M30 53 137 02:23:47 (181)04:05:28 (164)00:50:24 (161) 07:19:40 02:42:10
161 716 Kwiatek Agnieszka K18 5 24 02:23:08 (179)04:04:56 (161)00:51:39 (187) 07:19:43 02:42:13
162 644 Wróbel Aleksandra Dirty Sparrows K30 15 25 02:19:08 (145)04:09:21 (178)00:51:15 (178) 07:19:44 02:42:14
163 1010 Kudelski Irek Rozbiegani Chojnów M40 59 138 02:06:39 (75)04:18:22 (203)00:55:16 (252) 07:20:16 02:42:46
164 647 Sokół Sylwia Zadyszka K30 16 26 02:28:07 (198)04:05:27 (163)00:48:10 (128) 07:21:44 02:44:14
165 928 Paplicki Michał Dzikie Dziki Gorzów M30 54 139 02:18:11 (140)04:11:31 (183)00:52:16 (202) 07:21:57 02:44:27
166 784 Gębarowski Igor M40 60 140 02:30:38 (220)04:02:33 (156)00:49:27 (144) 07:22:38 02:45:08
167 736 Gawron Bartłomiej M40 61 141 02:10:57 (99)04:16:39 (197)00:55:09 (248) 07:22:46 02:45:16
168 794 Twardy Dariusz PGB Sportowa Paczka M40 62 142 02:30:19 (215)04:00:40 (150)00:51:53 (197) 07:22:52 02:45:22
169 760 Przybył Tomasz Night Runners Ostrów Wielkopolski M40 63 143 02:19:14 (146)04:09:48 (179)00:56:40 (269) 07:25:42 02:48:12
170 914 Sokołowski Przemysław M30 55 144 02:30:35 (218)04:06:13 (169)00:48:58 (139) 07:25:45 02:48:15
171 1020 Hangiel Bolesław M18 18 145 02:16:50 (125)04:15:06 (194)00:53:56 (230) 07:25:52 02:48:22
172 10042 Płoskonka Jakub M18 19 146 02:38:32 (272)04:06:10 (168)00:41:18 (30) 07:26:01 02:48:31
173 10072 Zimkowski Marcin KGHM ZG RUN M30 56 147 02:18:12 (141)04:12:00 (184)00:55:54 (261) 07:26:06 02:48:36
174 10019 Małkowski Bogdan SPARTANIE DZIECIOM M50 8 148 02:30:25 (216)04:07:49 (173)00:48:09 (127) 07:26:24 02:48:54
175 809 Dobrenko Edyta K40 6 27 02:33:09 (236)03:58:52 (147)00:54:28 (240) 07:26:29 02:48:59
176 1003 Jurkowski Rafał M40 64 149 02:28:27 (201)04:05:04 (162)00:53:35 (223) 07:27:06 02:49:36
177 665 Iwanowski Arkadiusz FSD SPORT Strzelce Krajeńskie M40 65 150 02:24:54 (191)04:09:15 (177)00:54:09 (233) 07:28:18 02:50:48
178 798 Samborski Bartosz wkurw_team M40 66 151 02:29:38 (210)04:05:31 (165)00:53:35 (222) 07:28:44 02:51:14
179 646 Małek Mateusz Sii Running Team M40 67 152 02:29:34 (209)04:07:56 (174)00:51:27 (183) 07:28:57 02:51:27
180 10074 Kokotek Maciej HTF KITA TEAM M40 68 153 02:39:35 (277)04:00:43 (151)00:48:52 (138) 07:29:10 02:51:40
181 966 Roksela-Mielnik Iwona K30 17 28 02:33:35 (239)04:06:24 (170)00:49:29 (145) 07:29:28 02:51:58
182 877 Roksela Wojciech M60 3 154 02:33:36 (240)04:06:24 (171)00:49:41 (148) 07:29:40 02:52:10
183 908 Murawski Michał M40 69 155 02:18:12 (142)04:20:26 (212)00:51:39 (188) 07:30:16 02:52:46
184 867 Korzeniowski Łukasz Biegniemy z Dzidkiem M40 70 156 02:30:43 (223)04:08:07 (175)00:51:50 (196) 07:30:39 02:53:09
185 912 Gil Maciej Vege Runners M18 20 157 02:19:39 (152)04:15:42 (195)00:55:43 (259) 07:31:05 02:53:35
186 686 Wozniak Damian M40 71 158 02:34:25 (246)04:06:07 (166)00:51:41 (189) 07:32:13 02:54:43
187 1004 Borowski Robert BORO M40 72 160 02:28:28 (202)04:10:04 (181)00:53:43 (225) 07:32:16 02:54:46
188 731 Misiak Patryk M30 57 159 02:34:26 (247)04:06:07 (167)00:51:43 (191) 07:32:16 02:54:46
189 1021 Grygier Tomasz M40 73 161 02:25:42 (193)04:13:22 (186)00:54:23 (238) 07:33:27 02:55:57
190 648 Kozłowski Rafał SONSIEDZI M40 74 162 02:30:27 (217)04:10:37 (182)00:53:52 (229) 07:34:56 02:57:26
191 617 Neumann Jacek Centrum Łąkowa 1 M50 9 163 02:28:02 (197)04:16:46 (198)00:50:12 (157) 07:35:01 02:57:31
192 632 Januchta Przemysław mSport Team M40 75 164 02:31:23 (230)04:08:13 (176)00:55:58 (262) 07:35:34 02:58:04
193 773 Bąkowski Tomasz M40 76 165 02:21:40 (163)04:17:19 (200)00:57:14 (277) 07:36:13 02:58:43
194 973 Sznajder Joanna K40 7 29 02:25:32 (192)04:20:41 (214)00:50:46 (164) 07:37:00 02:59:30
195 664 Urban Michał Wroniecki Klub Biegacza M30 58 166 02:35:43 (253)04:09:57 (180)00:51:43 (190) 07:37:24 02:59:54
196 856 Posłuszny Mariusz Akb Esemas M40 77 167 01:57:33 (33)04:56:37 (325)00:43:52 (60) 07:38:01 03:00:31
197 957 Stankiewicz Tomasz Srebrnogórska Ekipa Biegowa M30 59 168 02:07:17 (80)04:14:10 (190)01:16:45 (362) 07:38:12 03:00:42
198 846 Gehrke Tomasz LPN M40 78 169 02:17:11 (127)04:20:07 (207)01:01:01 (312) 07:38:19 03:00:49
199 956 Kozubski Maciej M30 60 170 02:18:03 (138)04:29:32 (245)00:50:46 (163) 07:38:21 03:00:51
200 10057 Bąk Agata BUSHIDO CENTRUM K30 18 30 02:30:46 (224)04:13:27 (187)00:55:23 (254) 07:39:36 03:02:06
201 995 Danek Tomasz M40 79 171 02:29:26 (208)04:17:24 (201)00:53:42 (224) 07:40:32 03:03:02
202 778 Sygiet Andrzej Hedoniści M40 80 172 02:21:54 (168)04:21:37 (218)00:58:26 (293) 07:41:57 03:04:27
203 635 Waleczek Sławomir M40 81 173 02:17:59 (135)04:17:40 (202)01:06:19 (346) 07:41:58 03:04:28
204 660 Wysocki Tomasz [email protected] M40 82 174 02:22:38 (176)04:25:34 (232)00:54:19 (236) 07:42:31 03:05:01
205 837 Żmudka Bartłomiej RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM M40 83 175 02:22:39 (177)04:25:34 (233)00:54:20 (237) 07:42:32 03:05:02
206 614 Gałka Jacek Vege Runners KB Sukces Żmigród M40 84 176 02:33:37 (241)04:18:49 (204)00:50:31 (162) 07:42:58 03:05:28
207 10045 Wiśniewski Radosław M40 85 177 02:41:09 (291)04:13:40 (188)00:48:36 (134) 07:43:25 03:05:55
208 866 Jędrzejczyk Robert Biegniemy z Dzidkiem M40 86 178 02:24:00 (184)04:24:18 (229)00:55:41 (258) 07:44:00 03:06:30
209 795 Piwko Anna Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice K30 19 31 02:34:30 (249)04:14:09 (189)00:55:27 (256) 07:44:05 03:06:35
210 907 Ziencina Marcin M40 87 179 02:30:16 (212)04:22:18 (222)00:51:45 (193) 07:44:19 03:06:49
211 915 Zieńcina Mateusz M18 21 180 02:30:18 (213)04:22:17 (221)00:51:45 (194) 07:44:20 03:06:50
212 859 Szczepaniak Adam M50 10 181 02:30:07 (211)04:20:24 (211)00:54:39 (243) 07:45:09 03:07:39
213 984 Połczyńska Ewelina HDR WATAHA MARGONIN K30 20 32 02:37:21 (264)04:14:39 (192)00:53:51 (228) 07:45:51 03:08:21
214 10029 Kujawska Angelika 4RUN Team Piła K30 21 33 02:37:21 (263)04:14:40 (193)00:53:50 (227) 07:45:52 03:08:22
215 883 Konopka Gerard Klub Biegacza Sobótka M40 88 182 02:33:04 (234)04:25:43 (234)00:48:01 (125) 07:46:48 03:09:18
216 865 Dolata Andrzej KTB KUNY Strzeszyn Jagoda Kamczacka M40 89 183 02:33:05 (235)04:25:55 (235)00:47:48 (124) 07:46:49 03:09:19
217 663 Szymczyszyn Tomasz M30 61 184 02:31:42 (232)04:20:34 (213)00:54:45 (245) 07:47:02 03:09:32
218 10056 Michalski Piotr M30 62 185 02:36:36 (254)04:14:17 (191)00:56:10 (265) 07:47:03 03:09:33
219 678 Gwozdecki Tomasz Crosant M30 63 186 02:24:37 (188)04:20:17 (210)01:02:39 (324) 07:47:33 03:10:03
220 842 Pająk Norbert Miłość M40 90 187 02:39:10 (274)04:16:34 (196)00:51:58 (198) 07:47:42 03:10:12
221 945 Szymaniak Emil M30 64 188 02:36:50 (258)04:17:09 (199)00:54:03 (232) 07:48:02 03:10:32
222 946 Roszkowski Marcin M30 65 189 02:37:02 (260)04:13:15 (185)00:58:19 (290) 07:48:36 03:11:06
223 741 Chrzuszcz Anna K30 22 34 02:28:46 (204)04:27:11 (237)00:53:34 (220) 07:49:30 03:12:00
224 953 Żabierek Tomasz 1978 1978 M40 91 190 02:21:44 (165)04:32:58 (256)00:55:33 (257) 07:50:15 03:12:45
225 710 Abulewicz Wojciech Innova Sport Center M50 11 191 02:39:16 (275)04:19:26 (205)00:51:44 (192) 07:50:26 03:12:56
226 879 Surlas Izabela K18 6 35 02:37:40 (266)04:20:13 (208)00:52:41 (205) 07:50:34 03:13:04
227 970 Kińczyk Tomasz Termy Jakuba - Oławski Park Wodny Termy Jakuba- Oława M30 66 192 02:37:56 (268)04:20:15 (209)00:52:42 (206) 07:50:53 03:13:23
228 10075 Falkowski Piotr KS Pegaz M50 12 194 02:33:52 (243)04:26:32 (236)00:51:12 (177) 07:51:36 03:14:06 3 (3 / 1)
229 10076 Bielec Artur TRUMPF M40 92 193 02:36:41 (255)04:23:43 (225)00:51:12 (176) 07:51:36 03:14:06
230 1016 Jejer Magdalena K30 23 36 02:19:26 (149)04:35:12 (267)00:57:22 (278) 07:52:01 03:14:31
231 1015 Lukawski Robert M40 93 195 02:19:26 (150)04:35:14 (268)00:57:26 (282) 07:52:06 03:14:36
232 793 Bobel Artur M30 67 196 02:24:46 (189)04:30:23 (248)00:57:12 (276) 07:52:20 03:14:50
233 650 Pawluk Jacek M40 95 198 02:33:45 (242)04:23:51 (227)00:55:25 (255) 07:53:02 03:15:32
234 880 Malec Mariusz Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Wesoła Lokomotywa" w Stargardzie M40 94 197 02:12:15 (103)04:51:25 (309)00:49:21 (142) 07:53:02 03:15:32
235 991 Bialic Grzegorz GRZEGORZ BIALIC GRZEGORZ BIALIC M40 96 199 02:34:50 (252)04:27:28 (239)00:51:18 (181) 07:53:36 03:16:06
236 963 Kawiorski Bartosz M60 4 200 02:21:15 (160)04:39:23 (281)00:53:02 (213) 07:53:40 03:16:10
237 10001 Karwacki Grzegorz Katcross/globus Katcross/globus M40 97 201 02:36:48 (257)04:24:02 (228)00:53:03 (214) 07:53:53 03:16:23
238 788 Szyszka Natalia K30 24 38 02:33:20 (238)04:30:54 (250)00:49:42 (150) 07:53:56 03:16:26
239 787 Baszta Magdalena 1984 K30 25 37 02:18:10 (139)04:46:03 (293)00:49:42 (151) 07:53:56 03:16:26
240 864 Górnicki Tomek M40 98 202 02:36:50 (259)04:24:36 (231)00:52:46 (208) 07:54:12 03:16:42
241 732 Jakubowski Wojciech KB Geotermia Uniejów M40 99 203 02:31:29 (231)04:31:36 (254)00:51:28 (184) 07:54:33 03:17:03
242 10016 Wojewoda Michał Triwawa Kaziki M40 100 204 02:44:51 (301)04:19:48 (206)00:50:12 (158) 07:54:51 03:17:21
243 704 Winiarczyk Adrian Wiola&Adi M30 68 205 02:29:25 (207)04:33:35 (259)00:53:21 (216) 07:56:20 03:18:50
244 10025 Zając Leszek M30 69 206 02:22:42 (178)04:36:52 (275)00:56:50 (271) 07:56:24 03:18:54
245 972 Burdajewicz Magdalena mosina biega/pajączek K30 26 39 02:42:58 (297)04:22:30 (223)00:50:58 (168) 07:56:26 03:18:56
246 702 Pawłowicz Przemysław M40 101 207 02:40:06 (283)04:22:55 (224)00:54:16 (235) 07:57:17 03:19:47
247 889 Żmija Liliana FSD SPORT Strzelce Krajeńskie K18 7 40 02:24:53 (190)04:41:26 (284)00:51:06 (173) 07:57:25 03:19:55
248 696 Waluśkiewicz Artur M50 13 208 02:11:10 (100)04:55:15 (320)00:51:16 (180) 07:57:42 03:20:12
249 10064 Mazurek Roman niezrzeszony M40 102 209 02:37:41 (267)04:28:38 (243)00:51:46 (195) 07:58:05 03:20:35
250 994 Kaczyński Artur M40 103 210 02:34:04 (245)04:34:26 (264)00:49:57 (153) 07:58:28 03:20:58
251 10035 Krawczuk Dawid M40 104 211 02:08:49 (90)05:00:09 (337)00:49:42 (149) 07:58:40 03:21:10
252 952 Pawłowska Anna K30 27 41 02:39:40 (278)04:27:21 (238)00:52:45 (207) 07:59:46 03:22:16
253 884 Jędrzejczyk Tomasz Biegniemy z Dzidkiem M40 105 212 02:31:01 (227)04:32:19 (255)00:56:35 (268) 07:59:54 03:22:24
254 743 Gierak Anna Night Runners Śląsk K30 28 42 02:16:29 (122)04:49:30 (300)00:54:12 (234) 08:00:10 03:22:40
255 898 Jaskolska Kamila Lania runners K30 29 43 02:34:33 (250)04:31:30 (253)00:55:14 (250) 08:01:17 03:23:47
256 818 Czeka Rudolf M60 5 213 02:38:28 (270)04:31:16 (252)00:52:03 (200) 08:01:46 03:24:16
257 844 Żurawiński Bogumił LKS Olymp Błonie M30 70 214 02:26:19 (196)04:46:13 (294)00:49:32 (146) 08:02:04 03:24:34
258 891 Goździcki Marek ZDYSZANI NA MECIE M40 106 215 02:41:51 (294)04:21:35 (217)00:59:02 (297) 08:02:29 03:24:59
259 890 Goździcka Agnieszka Strzelecka Biegająca Czarownica K40 8 44 02:41:52 (295)04:21:30 (216)00:59:07 (299) 08:02:29 03:24:59
260 955 Pura Paweł M40 107 216 02:37:09 (262)04:34:15 (263)00:51:16 (179) 08:02:41 03:25:11
261 799 Doliński Tomasz Tomasz Doliński Tomasz Doliński M50 14 217 02:47:29 (311)04:21:51 (219)00:53:34 (221) 08:02:54 03:25:24
262 633 Plok Krzysztof Team Plok Team Plok M50 15 218 02:45:04 (302)04:24:35 (230)00:53:21 (217) 08:03:00 03:25:30
263 1017 Nosko Ewa K30 30 45 02:34:29 (248)04:33:47 (260)00:55:01 (247) 08:03:17 03:25:47
264 826 Pasternak Justyna Wyjazdowi biegacze K40 9 46 02:31:20 (229)04:36:57 (276)00:55:11 (249) 08:03:28 03:25:58
265 792 Pitoń Aneta #UltraRodzinka K18 8 47 02:38:31 (271)04:35:36 (271)00:50:17 (160) 08:04:23 03:26:53
266 871 Pitoń Paweł #UltraRodzinka M30 71 219 02:38:21 (269)04:35:47 (273)00:50:16 (159) 08:04:24 03:26:54
267 948 Pietrzakowski Robert M40 108 220 02:16:04 (119)04:50:01 (302)00:58:46 (295) 08:04:51 03:27:21
268 10041 Quirini Ewa K30 31 48 02:49:37 (319)04:23:50 (226)00:54:03 (231) 08:07:30 03:30:00
269 676 Masło Andrzej M40 109 221 02:39:19 (276)04:34:13 (262)00:54:29 (241) 08:08:01 03:30:31
270 10066 Kowalczyk Marek M40 110 222 02:40:08 (284)04:41:50 (285)00:46:28 (106) 08:08:26 03:30:56
271 847 Popieliński Radosław Klub Biegacza Bolesławiec M40 111 223 02:37:07 (261)04:28:27 (241)01:04:20 (335) 08:09:54 03:32:24
272 796 Nowak Kornel Karkonowscy Ultrasi M40 112 224 02:30:19 (214)04:42:30 (286)00:57:30 (284) 08:10:19 03:32:49
273 729 Sindrewicz Sławomir M30 72 225 08:11:07 03:33:37
274 10062 Gniewek Dariusz M50 16 226 02:45:57 (306)04:29:44 (246)00:56:57 (272) 08:12:39 03:35:09
275 724 Eleryk Pawel ASW M50 17 227 02:30:38 (221)04:43:13 (290)00:59:18 (300) 08:13:09 03:35:39
276 752 Kułakowski Piotr Człapacze M60 6 228 02:40:56 (290)04:30:36 (249)01:02:10 (322) 08:13:42 03:36:12
277 780 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 10 49 02:36:46 (256)04:34:56 (265)01:02:12 (323) 08:13:54 03:36:24
278 863 Glina-Krawczyk Małgorzata Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN K40 11 50 02:49:38 (321)04:28:06 (240)00:56:17 (266) 08:14:01 03:36:31
279 940 Królicki Zbigniew M30 73 229 02:41:32 (292)04:35:47 (272)00:56:41 (270) 08:14:01 03:36:31
280 1009 Kostarski Patryk M40 113 230 02:53:58 (329)04:28:43 (244)00:51:30 (185) 08:14:10 03:36:40
281 653 Ciuk Piotr Yulo Run Team Siedlce M40 114 231 02:53:57 (328)04:28:37 (242)00:51:38 (186) 08:14:12 03:36:42
282 691 Grys Marek M30 74 232 02:34:48 (251)04:29:56 (247)01:09:46 (350) 08:14:29 03:36:59
283 861 Żydowski Łukasz Oława M30 75 233 02:33:58 (244)04:35:21 (270)01:05:34 (343) 08:14:53 03:37:23
284 707 Zaucha Marta KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE K30 32 51 02:52:26 (325)04:31:07 (251)00:52:50 (209) 08:16:22 03:38:52
285 1028 Łopoka Przemysław Aby do Mety M18 22 234 02:44:41 (300)04:37:29 (278)00:54:34 (242) 08:16:43 03:39:13
286 693 Szumiński Paweł M40 115 235 02:40:53 (289)04:37:08 (277)01:01:12 (315) 08:19:12 03:41:42
287 1018 Torończak Elżbieta K30 33 52 02:23:57 (182)04:58:01 (330)00:58:28 (294) 08:20:26 03:42:56
288 621 Stawicki Grzegorz M18 23 236 02:47:28 (310)04:42:56 (289)00:52:59 (211) 08:23:23 03:45:53
289 10040 Kłosowski Piotr M40 116 237 02:49:22 (316)04:34:58 (266)00:59:39 (302) 08:24:00 03:46:30
290 619 Hacuś Tomasz M40 117 238 02:41:41 (293)04:42:39 (288)00:59:39 (303) 08:24:00 03:46:30
291 681 Mazur Mariusz M40 118 239 02:59:10 (344)04:35:19 (269)00:53:02 (212) 08:27:31 03:50:01
292 1012 Budny Aleksandra K40 12 53 02:49:37 (320)04:39:47 (282)00:58:23 (292) 08:27:48 03:50:18
293 1026 Przyłudzki Janusz STS Biegaton M60 7 240 02:58:51 (343)04:33:56 (261)00:55:16 (251) 08:28:03 03:50:33
294 1011 Błędkowska Katarzyna K30 34 54 02:43:28 (298)04:50:44 (306)00:54:24 (239) 08:28:36 03:51:06
295 10028 Głombik Krzysztof M50 18 241 02:56:24 (333)04:36:51 (274)00:55:22 (253) 08:28:37 03:51:07
296 927 Paplicka Katarzyna 1982 K30 35 55 02:28:31 (203)05:07:09 (342)00:53:24 (218) 08:29:04 03:51:34
297 916 Działek Czesław DZIKIE DZIKI GORZÓW M40 119 242 02:21:01 (159)05:14:36 (348)00:53:28 (219) 08:29:06 03:51:36
298 719 Olechnowicz Magda BBL Gorzów Wlkp. K40 13 56 02:50:18 (324)04:50:47 (307)00:49:37 (147) 08:30:41 03:53:11
299 758 Wąsowicz Krzysztof Żary Runners Team Run for Fun M30 76 243 02:32:01 (233)04:55:58 (323)01:02:56 (326) 08:30:55 03:53:25 4 (4 / 3)
300 10026 Nicpoń Sebastian M30 77 244 02:40:04 (282)04:42:34 (287)01:08:21 (348) 08:30:59 03:53:29
301 833 Furyk Karol PAKOŚĆ BIEGA M30 78 245 02:40:28 (288)04:52:22 (312)01:00:36 (308) 08:33:25 03:55:55
302 829 Kraśny Arkadiusz PAKOŚĆ BIEGA M40 120 246 02:40:20 (287)04:52:29 (313)01:00:37 (309) 08:33:26 03:55:56
303 1025 Chabińska Patrycja K30 36 57 02:45:21 (305)04:50:20 (304)00:57:47 (285) 08:33:28 03:55:58
304 10053 Kucner Monika Alberts TEAM K40 14 58 02:56:05 (332)04:39:20 (280)00:58:16 (289) 08:33:41 03:56:11
305 905 Dolny Daniel M40 121 247 02:44:26 (299)04:47:24 (296)01:01:58 (321) 08:33:49 03:56:19
306 723 Wałcerz Iwona BBL Gorzów Wlkp. K40 15 59 02:50:15 (323)04:50:47 (308)00:53:15 (215) 08:34:17 03:56:47
307 717 Bielawny Adam M30 79 248 02:21:51 (166)04:51:51 (311)01:21:27 (364) 08:35:09 03:57:39
308 922 Ziemiański Jacek M40 122 249 02:40:00 (281)04:54:02 (317)01:02:44 (325) 08:36:46 03:59:16
309 10008 Podkówka Zbigniew M50 19 250 03:02:33 (357)04:33:06 (257)01:01:13 (316) 08:36:51 03:59:21
310 10049 Konarska Aleksandra KSK Klub Skręconej Kostki K30 37 60 02:59:43 (352)04:41:19 (283)00:56:21 (267) 08:37:23 03:59:53
311 10021 Szyszłowski Waldemar M30 80 251 02:55:41 (330)04:46:51 (295)00:55:59 (263) 08:38:31 04:01:01
312 10002 Inglant Zbigniew Run log com M50 20 252 02:59:13 (346)04:45:27 (291)00:57:47 (286) 08:42:27 04:04:57
313 10034 Piniarski Paweł DPKJIP M30 81 253 02:57:19 (334)04:37:31 (279)01:09:20 (349) 08:44:09 04:06:39
314 682 Kornaś Marcin Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M40 123 254 02:52:27 (326)04:50:28 (305)01:01:30 (319) 08:44:25 04:06:55
315 10079 Bukowy Błażej M30 82 255 02:46:47 (309)04:56:57 (326)01:00:50 (310) 08:44:34 04:07:04
316 639 Wierzbicki Michał M40 124 256 02:22:05 (171)05:06:15 (341)01:17:04 (363) 08:45:24 04:07:54
317 965 Strzelecki Krzysztof Osobowice squad M40 125 257 02:30:37 (219)05:18:24 (352)00:57:22 (279) 08:46:24 04:08:54
318 10003 Guzek Agnieszka Bravehearts Legionowo K40 16 61 02:56:01 (331)04:50:10 (303)01:00:16 (307) 08:46:27 04:08:57
319 834 Śniegocka Magdalena Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne Biega K40 17 62 02:59:35 (349)04:49:20 (299)00:58:13 (288) 08:47:08 04:09:38
320 904 Sobańska Paulina Tarnowo Podgórne Biega K30 38 63 02:59:37 (350)04:49:12 (298)00:58:20 (291) 08:47:08 04:09:38
321 933 Szwargot Marta Tarnowo Podgórne Biega K30 39 64 02:59:38 (351)04:49:36 (301)00:57:56 (287) 08:47:10 04:09:40
322 636 Narkun Ewa K30 40 65 02:40:10 (286)04:57:10 (327)01:11:06 (353) 08:48:26 04:10:56
323 755 Wiśniewski Dariusz NOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBER M30 83 258 02:40:09 (285)04:57:10 (328)01:11:19 (356) 08:48:38 04:11:08
324 748 Cecuła Andrzej M18 24 260 02:49:17 (314)04:58:36 (333)01:01:12 (314) 08:49:05 04:11:35
325 746 Grzesiak Rafał KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE M40 126 259 02:49:18 (315)04:58:35 (332)01:01:11 (313) 08:49:05 04:11:35
326 823 Janasz Rafal Wyjazdowi biegacze M40 127 261 02:31:19 (228)05:14:51 (349)01:03:11 (328) 08:49:21 04:11:51
327 845 Świetlik Paweł M30 84 262 02:39:57 (279)04:58:51 (334)01:11:08 (354) 08:49:56 04:12:26
328 986 Garbacz Marek Tulip Runners M40 128 263 02:30:49 (225)05:18:11 (351)01:00:57 (311) 08:49:58 04:12:28
329 744 Pelc Tomasz M30 85 264 02:37:31 (265)05:08:14 (343)01:05:16 (340) 08:51:02 04:13:32
330 840 Myszkowski Sebastian #TeamZabieganeDni 1978 M40 129 265 02:49:28 (317)04:57:31 (329)01:04:11 (332) 08:51:10 04:13:40
331 821 Pawlak Ewelina K30 41 66 02:39:58 (280)04:58:16 (331)01:12:57 (358) 08:51:11 04:13:41
332 1000 Sputowska Joanna K30 42 67 02:58:24 (337)04:51:51 (310)01:01:13 (317) 08:51:28 04:13:58
333 10058 Perkowski Tomasz Eurocash Team M30 86 266 02:57:56 (335)04:54:39 (319)00:59:48 (304) 08:52:23 04:14:53
334 895 Kawa Barbara Maratończyk Dębica K30 43 68 02:58:29 (339)04:54:30 (318)00:59:48 (305) 08:52:48 04:15:18
335 10037 Szybowski Paweł M30 87 267 03:03:40 (358)04:45:28 (292)01:05:32 (342) 08:54:41 04:17:11
336 10047 Niemczak Basia #TeamZabieganeDni , IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMENDA STOŁECZNA POLICJI K30 44 69 03:07:19 (362)04:48:31 (297)00:59:26 (301) 08:55:16 04:17:46
337 10036 Znamiec Marcin Kuźnia Triathlonu : IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP M40 130 268 03:16:17 (369)04:33:19 (258)01:05:42 (344) 08:55:18 04:17:48
338 735 Gręzel-Gawron Jolanta K40 18 70 02:59:13 (345)04:56:33 (324)01:03:06 (327) 08:58:52 04:21:22
339 1013 Hangiel Urszula Żwawe żółwie K30 45 71 02:59:33 (348)05:00:24 (338)00:59:07 (298) 08:59:03 04:21:33
340 936 Perzak Ewa K40 19 72 02:58:28 (338)04:59:26 (335)01:01:53 (320) 08:59:47 04:22:17
341 868 Kazimieruk Grzegorz ObozyBiegowe.pl M30 88 269 02:49:29 (318)05:04:59 (339)01:05:22 (341) 08:59:50 04:22:20
342 887 Schumacher Małgorzata PAKOŚĆ BIEGA K30 47 74 03:02:17 (355)04:55:21 (322)01:04:18 (334) 09:01:56 04:24:26
343 830 Łuczak Anna PAKOŚĆ BIEGA K30 46 73 03:02:19 (356)04:55:20 (321)01:04:17 (333) 09:01:56 04:24:26
344 630 Szałkowski Dariusz ads-serwis.pl M50 21 270 02:45:06 (303)05:11:19 (346)01:05:57 (345) 09:02:23 04:24:53
345 900 Głowacki Maciej M40 131 271 02:59:46 (353)05:00:05 (336)01:04:26 (339) 09:04:17 04:26:47
346 737 Zielski Adam Prawdziwa Stal M30 89 272 02:39:08 (273)05:30:02 (365)00:57:06 (273) 09:06:16 04:28:46
347 745 Wójcik Mariusz M40 132 273 02:42:14 (296)05:28:59 (364)00:59:53 (306) 09:11:06 04:33:36
348 974 Odwazny Magdalena OdważnyTeam.pl K40 20 75 02:21:17 (161)05:24:18 (359)01:25:40 (368) 09:11:15 04:33:45
349 10070 Kadecki Marek M40 133 274 03:08:06 (364)05:05:27 (340)00:58:57 (296) 09:12:30 04:35:00
350 776 Jelinski Sebastian NOA M40 134 275 02:46:28 (308)05:12:26 (347)01:15:01 (361) 09:13:55 04:36:25
351 10020 Mazurek Wojciech FireEaglesOCR M18 25 276 02:58:09 (336)05:20:16 (357)00:57:10 (275) 09:15:35 04:38:05
352 761 Łachan Patryk wkurw_team M40 135 277 02:48:27 (313)05:26:08 (361)01:01:25 (318) 09:16:00 04:38:30
353 10032 Augustowska Izabela KB Geotermia Uniejów K40 21 76 03:12:17 (365)05:10:18 (344)00:57:09 (274) 09:19:44 04:42:14
354 920 Cholewicka Ewelina K30 48 77 02:49:54 (322)05:24:17 (358)01:07:07 (347) 09:21:18 04:43:48
355 684 Białek Mirosław Wroniecki Klub Biegacza M30 90 278 02:58:42 (340)05:19:43 (354)01:04:22 (337) 09:22:47 04:45:17
356 951 Piwosz Michał Wroniecki Klub Biegacza M30 91 279 02:58:43 (341)05:19:49 (356)01:04:20 (336) 09:22:52 04:45:22
357 979 Sikora Robert Wroniecki Klub Biegacza Wroniecki Klub Biegacza M40 136 280 02:58:46 (342)05:19:44 (355)01:04:24 (338) 09:22:54 04:45:24
358 981 Majda Robert M40 137 281 02:59:13 (347)05:15:10 (350)01:11:10 (355) 09:25:33 04:48:03
359 677 Dobrek Wojciech Wieczorne Bieganie w Szczecinie M50 22 282 02:45:14 (304)05:30:28 (366)01:12:39 (357) 09:28:21 04:50:51
360 790 Dubiel Andrzej M40 138 283 02:52:52 (327)05:25:44 (360)01:10:51 (352) 09:29:27 04:51:57
361 10048 Matuszewski Tomasz M40 139 284 03:12:39 (367)04:53:52 (315)01:23:04 (365) 09:29:35 04:52:05
362 10007 Droździk Przemysław Wolsztyński Klub Biegowy M40 140 285 03:12:33 (366)04:53:56 (316)01:23:11 (367) 09:29:40 04:52:10
363 10077 Wysocki Grzegorz M40 141 286 03:12:49 (368)04:53:52 (314)01:23:08 (366) 09:29:49 04:52:19
364 10067 Nowak Leszek Familia Nowak Escobedo Familia Nowak Escobedo M40 142 287 03:07:31 (363)05:10:24 (345)01:14:37 (360) 09:32:32 04:55:02
365 791 Rynkiewicz Agnieszka CF1 Gorzów Wlkp. K30 49 78 03:05:13 (359)05:28:53 (362)01:03:37 (329) 09:37:43 05:00:13
366 770 Filipiak Marcin CF1 Gorzów Wlkp. M30 92 288 03:05:17 (361)05:28:58 (363)01:03:41 (330) 09:37:56 05:00:26
367 666 Janiszewska Agnieszka Oławska Grupa Biegowa K40 22 79 03:05:17 (360)05:18:35 (353)01:14:14 (359) 09:38:06 05:00:36
368 982 Kurek Jarosław RAJ-d Orzesze M40 143 289 02:59:52 (354)05:30:38 (367)01:10:13 (351) 09:40:44 05:03:14
369 726 Kowalczyk Klaudia Team ZabieganeDni K30 50 80 03:19:54 (370)05:36:14 (368)01:03:59 (331) 10:00:07 05:22:37
370 10071 Pisingas Mariusz Bieganie to mój trzeźwy wybór Bieganie to mój trzeźwy wybór M40 144 290 02:47:54 (312) 10:17:26 05:39:56
371 763 Matusewicz Patrycja K40 02:46:27 (307) DNF
372 937 Urbański Piotr M18 03:22:39 (371) DNF
373 629 Lasota Rafał AnngellsRun AnngellsRun M40 03:36:54 (372) DNF
374 615 Wojdaszka Katarzyna Vege Runners K30 DNS
375 640 Jurkowska Joanna K40 DNS
376 641 Pietroszek Agata HUSARIA RACE TEAM K18 DNS
377 649 Chrobasik Monika MK Team K40 DNS
378 662 Dobroś Magdalena K40 DNS
379 703 Górska Agnieszka Żary Runners Team K30 DNS
380 713 Mioduszewska Izabela K40 DNS
381 720 Marczewska Zofia K40 DNS
382 782 Wróblewska Karolina Rzyć chyża gżegżółki i chyża Rzyć chyża gżegżółki i chyża K30 DNS
383 825 Posadzy-Palicka Natalia 1975 1975 K40 DNS
384 850 Kowalska Justyna K30 DNS
385 874 Szpilarewicz Basia Radio Wrocław K40 DNS
386 910 Kuchynskaya Katsiaryna K18 DNS
387 929 Sikorska Mariola WKURW_TEAM K40 DNS
388 960 Kwiatkowska Kinga Salco Garmin Team K30 DNS
389 990 Falkowska Sandra Motiv Home Team K30 DNS
390 10005 Lehmann Karolina K30 DNS
391 10015 Łączka Dagmara K30 DNS
392 10022 Niemiro Dominika Grupa Azoty Police K30 DNS
393 10039 Straszko Monika K40 DNS
394 10052 Młynarczyk Tatiana Husaria Race Team K30 DNS
395 10078 Bukowy Marta Absolutni Amatorzy K30 DNS
396 613 Skubiszak Andrzej MORSY SWARZĘDZ/BRODEX TEAM SWARZĘDZ M50 DNS
397 616 Borowski Adam M40 DNS
398 622 Duczyński Maciej Vege Runners M30 DNS
399 624 Król Michał M30 DNS
400 626 Woźniak Piotr M30 DNS
401 631 Golon Patryk M30 DNS
402 645 Biskupski Jakub M40 DNS
403 654 Kotlarek Dawid Vege Runners M40 DNS
404 667 Niemiro Paweł Jagodowo-Kalinowy TEAM M30 DNS
405 672 Boratyński Paweł Pluton Alpha 1983 M30 DNS
406 679 Respondek Dariusz M40 DNS
407 680 Kowalik Marcin HARDCORY M30 DNS
408 683 Miziołek Andrzej Bakalland M40 DNS
409 687 Zabilski Piotr M40 DNS
410 698 Marek Robert PROFES LEX M40 DNS
411 699 Dobroś Tomasz M40 DNS
412 705 Krawczyk Grzegorz Biegiem Radom! M40 DNS
413 718 Chmielowiec Tomasz MTS DRUŻYNA SZPIKU M40 DNS
414 728 Hornik Artur SILESIAN MESTO SILESIAN MESTO M30 DNS
415 733 Sedlak Robert M40 DNS
416 740 Czarnecki Tomek M40 DNS
417 742 Zwardoń Marcin Ex Team Samorząd Województwa Opolskiego M30 DNS
418 751 Tutko Paweł M40 DNS
419 753 Zych Herbert M40 DNS
420 754 Kopeć Dariusz M50 DNS
421 759 Starzyński Adam STARZYNSKI.COACH M40 DNS
422 762 Mazur Bartosz M30 DNS
423 768 Piekarz Paweł Paweł Piekarz Paweł Piekarz M30 DNS
424 771 Piotrowski Tomasz M40 DNS
425 781 Kozielewski Antoni 1977 1977 M60 DNS
426 803 Paul Marek M40 DNS
427 812 Argier Łukasz KS Biegiem po marzenia TEAM M30 DNS
428 816 Łagoda Łukasz AKTIV REHABILITACJA M30 DNS
429 828 Luzar Rafał M40 DNS
430 838 Kata Łukasz HARPAGAN ZG M30 DNS
431 843 Król Przemysław M40 DNS
432 848 Kajfosz Adam M30 DNS
433 853 Korniłow Piotr M40 DNS
434 858 Krakowiak Łukasz Stargard. Ja się nie ścigam. M30 DNS
435 878 Dobrowolski Alan GrawerBus M18 DNS
436 885 Michniacki Kamil M30 DNS
437 919 Gryszko Artur M40 DNS
438 926 Sygnat Marcin M30 DNS
439 939 Gołębiowski Andrzej M40 DNS
440 943 Piekielny Mariusz M30 DNS
441 964 Perun Włodzimierz Ha-Dyky! M30 DNS
442 969 Szewczyk Jakub FC SZEWCE M18 DNS
443 989 Gaudyn Hubert #teamcztery M40 DNS
444 999 Poliwka Adam Install Group Adam Poliwka Install Group Adam Poliwka M30 DNS
445 1023 Cieślak Krzysztof Ciemna Strona Mocy - UltraFAZA.pl M30 DNS
446 10009 Bottcher Andrzej Strzeliński Klub Biegacza GRANIT M40 DNS
447 10010 Wcisły Jarosław Eurocash M30 DNS
448 10013 Bogusławski Łukasz M30 DNS
449 10017 Karaś Marek PODGÓRZ TORUŃ M50 DNS
450 10018 Filip Robert Wkurw_team M40 DNS
451 10023 Ćwiąkała Wojciech M50 DNS
452 10024 Chodorowski Arkadiusz IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna Policji M30 DNS
453 10027 Krzeszowski Marcin M30 DNS
454 10030 Bogdanov Ivan For the boys Flower M30 DNS
455 10031 Ploch Sebastian M40 DNS
456 10033 Pietrowski Mariusz KTOŚTAKI biegają M50 DNS
457 10050 Ganko Tomasz M40 DNS
458 10051 Witkowski Tomasz Żary Runners Team M40 DNS
459 10054 Krempa Mateusz #WpiszCokolwiek M18 DNS
460 10059 Paczuski Michal Forever Young Łódź M30 DNS
461 10060 Zawiski Tomasz M40 DNS
462 10061 Zając Paweł M40 DNS
463 10063 Jermak Kamil BOHAR PALETY Runners M40 DNS
464 10073 Kawałko Ryszard Wolny RYŚ erbud.eu M50 DNS
465 10080 Ptak Arkadiusz SPARTANIE DZIECIOM KIESOW Polska M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon