Mistrzostwa Polski w Triathlonie ELITY/U23/Juniorów Rawa Mazowiecka 2021 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baj Joanna Marcinkowice 18-19 61
Bohater Paulina Wrocław 20-23 70
Brudło Piotr Stargard 18-19 36
Bruździak Maciej Borkowo 20-23 4
Chrzanowski Jan Gdańsk 18-19 16
Czerniak Jarosław Lublin 18-19 34
Cześnik Maria Warszawa 24-… 76
Czysz Robert Poznań 24-… 5
Damentka Kamil Rumia 20-23 18
Dańkowski Dominik Wrocław 20-23 21
Dzięcielewski Michał Brzeziny 24-… 45
Eliasz Wiktor Poznań 20-23 42
Gąsior Oliwia Legnica 18-19 69
Gleba Jonasz Gniezno 18-19 17
Głuszkowski Mateusz Sierosław 20-23 19
Gonska Szymon Studzionka 20-23 43
Hadas Krzysztof Poznan 24-… 30
Janicki Karol Poznań 18-19 15
Jasiulewicz Bartosz Gryfino 20-23 25
Juskowiak Jakub Poznań 20-23 10
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-23 7
Kadziak James Poznań 18-19 9
Klimas Paulina Ćwiklice 24-… 54
Kopiczko Maksymilian Giżycko 18-19 20
Kopyciński Wojciech Grębocin 18-19 35
Kowalski Kuba Gniezno 20-23 26
Kowalski Mikołaj Koło 18-19 32
Kozaczkiewicz Marcel Wrocław 18-19 12
Kulik Kamil Gdynia 18-19 14
Lata Michał Kliniska Wielkie 18-19 37
Łagownik Marta Gdańsk 24-… 55
Malinowska Karolina Witoszów Dolny 18-19 68
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 24
Matusewicz Michał Jedlina-Zdrój 18-19 49
Matusik Marysia Góra Kalwaria 18-19 74
Michaś Patryk Nieporęt 18-19 44
Mielke Dawid Bażanowice 18-19 47
Młynarska Józefina Kraków 18-19 63
Nerć Patrycja Szczecinek 18-19 67
Olczak Jakub Kościelec 18-19 33
Oliwa Michał Szczecin 24-… 1
Pawlak Wojciech Poznań 18-19 38
Płatek Maciej Oświęcim 18-19 40
Pruchnik Roksana Wrocław 18-19 73
Przybyłkowicz Jan Wilcza Góra 18-19 29
Ptaszyńska Weronika Oświęcim 18-19 62
Rak Mateusz Sopot 24-… 22
Rypel Natalia Kędzierzyn-Koźle 24-… 56
Sanecka Julia Gryfino 20-23 57
Słomiński Sebastian Świebodzice 20-23 50
Słupek Roksana Bydgoszcz 20-23 51
Smęda Bartosz Szczecin 24-… 46
Soiński Dominik Poznań 18-19 39
Stanglewicz Marcin Poznań 18-19 8
Stępniak Kacper Niemcz 24-… 2
Sudak Magdalena Milanówek 20-23 52
Sudak Zuzanna Milanówek 20-23 58
Szarczyńska Zuzanna Wrocław 18-19 72
Szumiec Dominik Jasło 18-19 41
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 6
Świsterska Julia Wrocław 18-19 64
Tomczak Zuzanna Rumia 18-19 75
Twardowski Wiktor Spalice 18-19 31
Tyndzik Eleonora Warszawa 18-19 65
Tyndzik Maria Warszawa 18-19 71
Ulatowska Alicja Pawłowice 24-… 53
Wielgus Kacper Poznań 20-23 28
Wilanowski Jakub Dąbrowa Górnicza 18-19 27
Wilk Adrian Police 20-23 23
Wilkowiecki Robert Twardogóra 24-… 3
Wojakiewicz Matylda Ligota Piękna 18-19 66
Woźniak Joanna Szczecin 20-23 60
Zwadło Piotr Polska Cerekiew 18-19 11
Zych Natalia Lublin 20-23 59
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon