Castle Triathlon Malbork 2015 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman - wyniki

2015-09-06 06:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 5 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 1 01:00:33 (1)00:04:33 (5)04:57:31 (1)00:03:58 (27)03:19:45 (4) 09:26:19
2 142 Sobczyk Sergiusz PROGRESS TRIATHLON TEAM M18 1 2 01:02:13 (4)00:04:17 (4)05:04:38 (2)00:02:27 (2)03:19:17 (3) 09:32:51 00:06:32
3 3 Lipowski Marcin Triathlon Series Team / bizuteriasportowa.pl M30 1 3 01:08:02 (14)00:04:04 (2)05:04:41 (3)00:02:24 (1)03:20:10 (5) 09:39:21 00:13:02
4 2 Krakowiak Paweł Kuźnia Triathlonu / Team PolskaMan M25 1 4 01:09:22 (18)00:04:02 (1)05:14:37 (7)00:02:39 (3)03:14:42 (1) 09:45:21 00:19:02
5 1 Łachut Wojciech Triathlon Series Team/Tempo Mława M35 2 5 01:05:49 (9)00:04:49 (7)05:19:24 (9)00:03:36 (20)03:17:18 (2) 09:50:55 00:24:36
6 7 Wojcik Max Gusia Team M30 2 6 01:06:37 (12)00:05:00 (8)05:11:21 (6)00:03:00 (9)03:30:35 (8) 09:56:33 00:30:14
7 74 Mroczek Marcin M35 3 7 01:02:08 (2)00:05:17 (11)05:30:25 (18)00:02:56 (7)03:30:53 (9) 10:11:39 00:45:20
8 26 Jurkowski Tomasz SJ Szarża M35 4 8 01:12:43 (30)00:07:50 (56)05:21:19 (10)00:03:07 (12)03:27:28 (7) 10:12:27 00:46:08
9 216 Zwierzchowski Andrzej Biegunka Team Polska M30 3 9 01:08:45 (15)00:08:07 (62)05:10:53 (5)00:04:04 (29)03:44:38 (15) 10:16:27 00:50:08
10 165 Mossoczy Zbigniew Wertykal bikeBoard Team M40 1 10 01:16:59 (52)00:06:24 (24)05:15:24 (8)00:03:06 (11)03:45:27 (16) 10:27:19 01:01:00
11 195 Kokosza Radosław WTT Warszawa M35 5 11 01:02:10 (3)00:05:02 (9)05:30:14 (17)00:04:22 (40)03:46:36 (20) 10:28:24 01:02:05
12 205 Różalski Piotr Enduroman Elbląg M35 6 12 01:04:30 (7)00:06:51 (33)05:27:37 (16)00:04:14 (37)03:54:01 (31) 10:37:13 01:10:54
13 203 Wojciechowski Tomasz Trinergy/TOM-CAR KONIN M45 1 13 01:18:11 (58)00:08:58 (76)05:24:51 (13)00:03:59 (28)03:48:33 (23) 10:44:31 01:18:12
14 190 Kwiecień Arek TERENOWO.PL M35 7 14 01:21:19 (70)00:07:21 (41)05:23:21 (12)00:03:20 (15)03:51:11 (26) 10:46:32 01:20:13
15 182 Staniszewski Kordian M25 2 15 01:11:03 (25)00:05:34 (13)05:23:01 (11)00:03:51 (23)04:04:21 (45) 10:47:51 01:21:32
16 161 Jackowiak Piotr M25 3 16 01:06:19 (10)00:06:02 (17)05:34:32 (20)00:04:59 (52)03:59:56 (39) 10:51:47 01:25:28
17 88 Birecki Jakub JOJO TEAM TRIATHLON M25 4 17 01:13:17 (35)00:05:26 (12)05:25:25 (14)00:02:45 (5)04:06:54 (46) 10:53:48 01:27:29
18 13 Serwiński Radek EDCTri/Trinergy M30 4 18 01:23:30 (86)00:06:30 (27)05:59:14 (41)00:03:18 (14)03:26:29 (6) 10:59:01 01:32:42
19 189 Paluch Daniel Banani Team M35 8 19 01:13:14 (33)00:06:35 (29)05:47:23 (29)00:05:58 (74)03:48:11 (21) 11:01:21 01:35:02
20 93 Wiliński Tomasz LABOSPORT Team M40 2 20 01:14:52 (44)00:07:21 (42)05:45:25 (27)00:04:08 (31)03:53:16 (30) 11:05:02 01:38:43
21 206 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M40 3 21 01:33:48 (133)00:07:05 (37)05:25:45 (15)00:04:13 (35)03:56:54 (37) 11:07:45 01:41:26
22 144 Ślesicki Rafał Ciśnij szwagier Ostre M25 5 22 01:15:10 (47)03:44:36 (14) 11:07:59 01:41:40
23 40 Wysocki Łukasz M35 9 23 01:06:23 (11)00:07:50 (55)06:06:07 (52)00:04:44 (44)03:44:09 (13) 11:09:14 01:42:55
24 101 Łojszczyk Tomek tomsport.pl M40 4 24 01:20:32 (68)00:09:35 (93)05:43:09 (23)00:05:16 (60)03:56:44 (36) 11:15:15 01:48:56
25 79 Łątkowski Sławek OrkaMasters Iława M35 10 25 01:10:56 (23)00:08:32 (67)06:00:20 (45)00:05:16 (61)04:01:01 (42) 11:26:06 01:59:47
26 208 Chomik Rafał T2 Salco Mediafeed M35 11 26 01:15:09 (46)00:09:04 (79)05:45:59 (28)00:04:53 (49)04:11:58 (54) 11:27:03 02:00:44
27 61 Przeździęk Adam T2 Salco Mediafeed.pl M30 5 27 01:07:57 (13)00:06:58 (36)05:45:16 (26)00:05:20 (63)04:21:32 (77) 11:27:03 02:00:44
28 86 Żaba Marek Magneti Marelli M30 6 28 01:29:58 (117)00:08:43 (72)05:54:24 (37)00:03:16 (13)03:52:53 (29) 11:29:14 02:02:55
29 114 Szpunar Maciej CompleXsports Triathlon Team GdyńskieMorsy M40 5 29 01:26:02 (102)00:11:52 (130)05:59:52 (44)00:03:30 (18)03:48:27 (22) 11:29:44 02:03:25
30 178 Paciorkowski Maciej Środa Wlkp. M25 6 30 01:09:22 (17)00:06:50 (32)06:14:38 (68)00:04:28 (41)03:57:22 (38) 11:32:40 02:06:21
31 20 Furman Tomasz Camgres Przemysław Kamiński - Usługi remontowo-budowlane M25 7 31 01:05:37 (8)00:06:45 (30)06:07:21 (58)00:05:26 (66)04:08:18 (48) 11:33:27 02:07:08
32 60 Leszczyński Cezary M45 2 32 01:15:31 (48)00:07:26 (45)05:54:40 (38)00:04:09 (32)04:12:29 (56) 11:34:15 02:07:56
33 15 Filuś Stanisław KRS Triathlon DG M50 1 33 01:12:38 (29)00:07:55 (60)06:29:42 (98)00:04:05 (30)03:41:43 (12) 11:36:03 02:09:44
34 115 Saniawa Piotr TRICLUB LUBLIN M30 7 34 01:02:45 (5)00:10:08 (102)05:52:21 (31)00:06:48 (94)04:24:21 (84) 11:36:22 02:10:03
35 210 Krzycki Rafał TriWawa KB ERGO M35 12 35 01:13:39 (37)00:10:00 (98)06:10:14 (63)00:07:40 (107)03:54:52 (35) 11:36:26 02:10:07
36 76 Grzanka Antoni Niezrzeszony M55 1 36 01:24:47 (91)00:07:11 (39)06:06:51 (54)00:03:58 (26)03:54:33 (34) 11:37:21 02:11:02
37 198 Janiszewski Arkadiusz Grupa Triathlonowa RAT M40 6 37 01:27:37 (108)00:14:07 (153)05:38:45 (21)00:09:31 (127)04:08:27 (49) 11:38:27 02:12:08
38 17 Pluciński Michał M30 8 38 01:11:28 (26)00:09:07 (82)06:23:57 (88)00:07:46 (108)03:46:27 (18) 11:38:44 02:12:25
39 27 Wieczorek Piotr BNT M35 13 39 01:23:36 (87)00:07:49 (54)06:19:43 (74)00:06:20 (82)03:41:23 (11) 11:38:51 02:12:32
40 94 Zieliński Wojciech M30 9 40 01:20:23 (66)00:11:32 (123)05:43:43 (25)00:09:19 (126)04:14:49 (60) 11:39:45 02:13:26
41 32 Wojcieszak Robert AT Team M45 3 41 01:19:23 (63)00:07:12 (40)06:14:31 (67)00:06:14 (80)03:54:21 (33) 11:41:40 02:15:21
42 53 Grycz Kamil M25 8 42 01:13:42 (38)00:11:23 (120)06:06:31 (53)00:07:02 (98)04:03:27 (44) 11:42:05 02:15:46
43 66 Pruchniewski Sławomir Asseco Active Team M35 14 43 01:17:45 (55)00:04:43 (6)05:56:36 (40)00:02:41 (4)04:20:33 (74) 11:42:17 02:15:58
44 55 Babicz Pawel 72d 72d M25 9 44 01:11:59 (27)00:06:48 (31)05:34:11 (19)00:06:17 (81)04:43:35 (122) 11:42:50 02:16:31
45 196 Jaroszewski Łukasz Spartanie Dzieciom Spartanie dzieciom M30 10 45 01:19:19 (62)00:06:26 (26)06:17:33 (73)00:05:32 (69)03:54:18 (32) 11:43:07 02:16:48
46 112 Patalon Piotr Orka Masters Iława ORKA Masters IŁAWA M45 4 46 01:18:09 (57)00:10:42 (114)05:50:43 (30)00:04:31 (43)04:19:02 (71) 11:43:08 02:16:49
47 81 Rutka Radoslaw M35 15 47 01:10:53 (22)00:10:31 (111)06:03:57 (50)00:06:28 (83)04:12:08 (55) 11:43:58 02:17:39
48 181 Meller Krzysiek M30 11 48 01:13:50 (41)00:10:47 (115)05:59:50 (43)00:04:58 (51)04:16:48 (64) 11:46:13 02:19:54
49 131 Bocian Mariusz M40 7 49 01:16:20 (50)00:06:08 (18)05:59:14 (42)00:03:01 (10)04:21:47 (79) 11:46:30 02:20:11
50 139 Starzyński Paweł M50 2 50 01:03:13 (6)00:10:59 (117)06:10:04 (61)00:09:07 (123)04:14:15 (59) 11:47:38 02:21:19
51 152 Glebow Krzysztof Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki M40 8 51 01:17:29 (54)00:08:13 (63)06:40:03 (120)00:05:27 (67)03:37:51 (10) 11:49:03 02:22:44
52 127 Kalinowski Grzegorz GVT M40 9 52 01:35:36 (142)00:07:30 (49)05:43:13 (24)00:04:21 (39)04:19:56 (72) 11:50:37 02:24:18
53 35 Kubasik Arkadiusz www.filiptrener.pl PGE GiEK S.A. Dolna Odra M35 16 53 01:21:28 (71)00:05:09 (10)06:04:31 (51)00:02:59 (8)04:16:51 (65) 11:50:58 02:24:39
54 160 Jaroszuk Kamil Intersport M35 17 54 01:24:54 (94)00:10:06 (101)06:23:40 (86)00:05:51 (72)03:46:31 (19) 11:51:02 02:24:43
55 136 Łużyński Grzegorz 22. Baza Lotnictwa Taktycznego M50 3 55 01:36:29 (144)00:13:08 (145)06:01:56 (48)00:10:23 (136)03:52:37 (28) 11:54:34 02:28:15
56 147 Kurnyta Robert CompleXsports Triathlon Team KWT M35 18 56 01:22:07 (78)00:07:10 (38)06:06:55 (56)00:04:30 (42)04:13:59 (58) 11:54:42 02:28:23
57 200 Janusz Łukasz INTERSPORT ASICS ZOOT M25 10 57 01:18:22 (60)00:04:08 (3)06:03:56 (49)00:02:51 (6)04:26:35 (89) 11:55:52 02:29:33
58 38 Klima Štěpán M35 19 58 01:13:34 (36)00:10:11 (105)06:26:42 (92)00:06:32 (86)04:00:22 (41) 11:57:20 02:31:01
59 89 Wierzbowski Krzysztof Motointegrator.pl - zawsze do przodu M35 20 59 01:20:01 (65)00:15:58 (167)05:53:43 (36)00:06:11 (79)04:22:38 (81) 11:58:31 02:32:12
60 21 Ligenza Kamil PROTRI M25 11 60 01:13:47 (40)00:10:08 (103)06:08:48 (60)00:05:08 (58)04:20:44 (75) 11:58:35 02:32:16
61 123 Biskupski Janek EDC Bikers M40 10 61 01:32:32 (127)00:15:11 (158)06:11:24 (64)00:11:21 (143)03:49:31 (24) 11:59:59 02:33:40
62 117 Miskiewicz Marek TRICLUB LUBLIN M50 4 62 01:26:58 (106)00:10:36 (112)06:08:43 (59)00:08:03 (112)04:07:29 (47) 12:01:49 02:35:30
63 211 Samborski Rafał Consonance Team M30 12 63 01:41:23 (159)00:12:41 (139)06:06:57 (57)00:03:33 (19)04:00:05 (40) 12:04:39 02:38:20
64 169 Klimek Paweł INTERSPORT M30 13 64 01:23:02 (82)00:06:54 (34)06:06:51 (55)00:05:06 (56)04:24:48 (85) 12:06:41 02:40:22
65 103 Zagawa Łukasz EKO-PLAST KP PSP Łowicz M25 12 65 01:18:01 (56)00:08:16 (64)05:53:33 (35)00:03:41 (22)04:43:29 (121) 12:07:00 02:40:41
66 108 Małolepszy Tomek M30 14 66 01:31:09 (124)00:07:57 (61)06:01:21 (47)00:05:31 (68)04:21:13 (76) 12:07:11 02:40:52
67 120 Chajęcki Karol M35 21 67 01:20:41 (69)00:11:26 (121)05:53:32 (34)00:11:28 (145)04:31:55 (97) 12:09:02 02:42:43
68 44 Wróbel Dawid M35 22 68 01:13:00 (32)00:09:24 (90)06:10:09 (62)00:06:41 (91)04:32:49 (102) 12:12:02 02:45:43
69 8 Misiaszek Janusz LABOSPORT Team M55 2 69 01:22:21 (79)00:11:43 (126)05:55:22 (39)00:10:59 (138)04:32:55 (103) 12:13:20 02:47:01
70 72 Antoniak Krzysztof Tri NEGU M35 23 70 01:09:57 (21)00:06:57 (35)05:52:59 (32)00:06:56 (96)04:59:05 (143) 12:15:53 02:49:34
71 102 Pogorzelski Daniel Enduroman Elbląg M25 13 71 01:25:42 (100)00:10:40 (113)06:15:44 (70)00:07:23 (101)04:20:05 (73) 12:19:33 02:53:14
72 24 Ostapski Kamil Vege Runners BMH TECHNOLOGY M30 15 72 01:26:04 (103)00:12:43 (140)06:39:15 (116)00:10:06 (133)03:51:30 (27) 12:19:38 02:53:19
73 138 Korbolewski Adrian BPH Runners Team M35 24 73 01:34:32 (138)00:07:30 (50)06:21:00 (79)00:04:14 (36)04:13:00 (57) 12:20:16 02:53:57
74 121 Błoński Łukasz M30 16 74 01:09:01 (16)00:07:24 (44)06:34:53 (107)00:06:34 (87)04:23:33 (83) 12:21:25 02:55:06
75 97 Nikodemski Maciej KB "Tupot" Ustka fregata-ustka.pl M35 25 75 01:25:16 (98)00:07:54 (59)06:01:01 (46)00:06:43 (92)04:40:57 (116) 12:21:51 02:55:32
76 58 Kwiecień Piotr MASTERLEASE M35 26 76 01:38:48 (151)00:07:48 (53)06:16:05 (71)00:08:37 (119)04:11:46 (53) 12:23:03 02:56:44
77 9 Kościuczuk Łukasz Biegiemnapomoc.pl M35 27 77 01:12:49 (31)00:12:40 (137)06:11:30 (65)00:08:59 (121)04:37:25 (111) 12:23:23 02:57:04
78 84 Myllyvirta Lauri Warsaw International Triathlon Club M30 17 78 01:30:10 (118)00:10:55 (116)06:23:11 (84)00:05:44 (70)04:17:12 (66) 12:27:12 03:00:53
79 77 Pardygał Tomasz LABOSPORT Team M40 11 79 01:21:41 (74)00:09:17 (86)06:26:54 (93)00:07:59 (110)04:22:52 (82) 12:28:43 03:02:24
80 134 Stanisławski Jacek DookolaSwiata.org M30 18 80 01:27:19 (107)00:07:22 (43)06:15:41 (69)00:03:25 (16)04:35:03 (106) 12:28:50 03:02:31
81 69 Wiśniewski Łukasz Tempo Mława M25 14 81 01:11:02 (24)00:10:04 (100)06:30:23 (100)00:04:10 (33)04:33:33 (104) 12:29:12 03:02:53
82 41 Białogrodzki Ryszard BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 3 82 01:46:08 (170)00:05:51 (16)06:26:00 (91)00:03:37 (21)04:09:25 (50) 12:31:01 03:04:42
83 71 Świtalski Mariusz Słoneczna Team Słoneczna Team M40 12 83 01:20:30 (67)00:08:59 (78)06:38:36 (112)00:05:45 (71)04:17:27 (67) 12:31:18 03:04:59
84 14 Stefański Krystian KB Ergo/WITC M30 19 84 01:36:23 (143)00:06:25 (25)06:50:27 (130)00:08:08 (114)03:50:54 (25) 12:32:16 03:05:57
85 193 Delewska Kaja Triatlon X-Team K25 1 1 01:09:52 (19)00:06:10 (19)06:56:16 (140)00:06:05 (77)04:15:31 (62) 12:33:55 03:07:36
86 191 Solecki Tomasz GomolaTransAirco M35 28 85 01:09:53 (20)00:06:11 (21)06:56:16 (141)00:06:04 (76)04:15:39 (63) 12:34:03 03:07:44
87 173 Spyra Piotr M45 5 86 01:29:26 (115)00:15:25 (161)06:25:09 (90)00:13:43 (159)04:11:15 (51) 12:34:57 03:08:38
88 63 Skrzydło Jarosław Asseco Active Team M30 20 87 01:13:43 (39)00:06:11 (20)06:36:30 (109)00:04:47 (46)04:34:31 (105) 12:35:42 03:09:23
89 149 Kuźma Karol YULO RUN TEAM SIEDLCE M40 13 88 01:23:50 (88)00:16:07 (169)06:33:40 (104)00:05:07 (57)04:18:25 (70) 12:37:09 03:10:50
90 22 Witkowski Damian KS KROTOSZ KROTOSZYN M30 21 89 01:24:28 (90)00:08:39 (69)06:37:51 (111)00:03:51 (24)04:26:17 (87) 12:41:06 03:14:47
91 100 Goławski Bartosz Leniwce.pl M25 15 90 01:14:32 (42)00:08:49 (75)05:53:08 (33)00:04:59 (53)05:20:17 (159) 12:41:45 03:15:26
92 109 Jamka Jarosław M40 14 91 01:25:03 (96)00:08:30 (66)06:34:49 (106)00:06:38 (89)04:27:13 (91) 12:42:13 03:15:54
93 209 Wachulec Władysław BBL Kraków M35 29 92 01:48:51 (172)00:10:28 (110)06:39:47 (118)00:18:04 (174)03:45:35 (17) 12:42:45 03:16:26
94 29 Kaftański Michał Ciumulungwa Foundation M30 22 93 01:41:33 (160)00:12:20 (133)06:20:53 (78)00:07:28 (102)04:21:43 (78) 12:43:57 03:17:38
95 36 Lubas Rafał filiptrener.pl M35 30 94 01:22:05 (77)00:09:09 (83)06:21:25 (80)00:04:45 (45)04:46:41 (129) 12:44:04 03:17:45
96 199 Rabuszko Sebastian Japko TEAM SPORT TEST POLSKA M35 31 95 01:21:40 (73)00:16:04 (168)06:27:09 (94)00:07:30 (103)04:32:07 (99) 12:44:29 03:18:10
97 154 Sobiechowski Andrzej M50 5 96 01:33:06 (131)00:12:40 (138)06:34:42 (105)00:06:03 (75)04:18:12 (69) 12:44:44 03:18:25
98 167 Podgórski Witold powerOn3city M40 15 97 01:23:06 (84)00:10:13 (106)06:20:19 (76)00:11:08 (140)04:40:01 (114) 12:44:47 03:18:28
99 130 Lempek Daniel Lubawa M30 23 98 01:25:26 (99)00:11:48 (128)06:20:32 (77)00:08:33 (118)04:39:15 (113) 12:45:34 03:19:15
100 128 Binder Piotr OTK Rzeźnik M35 32 99 01:15:45 (49)00:10:27 (109)06:39:05 (115)00:10:03 (132)04:32:47 (101) 12:48:07 03:21:48
101 47 Langa Marcin Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 24 100 01:30:19 (120)00:05:36 (14)06:22:19 (81)00:04:56 (50)04:44:58 (126) 12:48:09 03:21:50
102 215 Kozanecka Joanna 12tri.pl K35 1 2 01:22:26 (80)00:10:01 (99)06:48:41 (129)00:05:20 (64)04:22:31 (80) 12:48:58 03:22:39
103 135 Parsons Alan WITC M30 25 101 01:37:42 (149)00:08:46 (74)06:54:44 (138)00:05:17 (62)04:02:47 (43) 12:49:16 03:22:57
104 83 Okuniewski Michał www.pomagamynatalii.pl M25 16 102 01:32:33 (128)00:09:13 (85)06:28:39 (97)00:05:01 (54)04:35:44 (107) 12:51:11 03:24:52
105 158 Nawrot Jacek LABOSPORT Team M50 6 103 01:21:50 (75)00:05:43 (15)06:12:11 (66)00:05:15 (59)05:06:30 (148) 12:51:30 03:25:11
106 91 Biernacki Damian Korona Pabianice AT Team - OLMAR Igła Team M40 16 104 01:24:51 (92)00:15:22 (159)06:30:21 (99)00:10:31 (137)04:31:19 (96) 12:52:23 03:26:04
107 59 Kowalski Michał KSR Team M40 17 105 01:34:47 (139)00:07:28 (48)06:23:26 (85)00:07:00 (97)04:42:54 (120) 12:55:36 03:29:17
108 46 Piasek Piotr M50 7 106 01:37:41 (148)00:15:44 (164)06:30:41 (102)00:03:25 (17)04:29:02 (93) 12:56:33 03:30:14
109 85 Bryksy Wojciech www.litoral.pl M45 6 107 01:22:02 (76)00:06:23 (23)06:30:39 (101)00:04:50 (47)04:52:46 (137) 12:56:40 03:30:21
110 54 Lisius Tomasz M50 8 108 01:28:05 (110)00:11:32 (122)06:24:51 (89)00:08:25 (116)04:43:59 (123) 12:56:53 03:30:34
111 176 Ryznar Łukasz niezrzeszony M30 26 109 01:35:34 (141)00:12:55 (143)06:39:52 (119)00:13:10 (155)04:18:08 (68) 12:59:39 03:33:20
112 82 Leśniowski Piotr M30 27 110 01:29:44 (116)00:06:13 (22)06:39:03 (114)00:06:49 (95)04:39:11 (112) 13:00:58 03:34:39
113 113 Mulrainey Mark WITC M40 18 111 01:26:31 (104)00:09:19 (88)06:32:43 (103)00:07:38 (106)04:51:36 (135) 13:07:47 03:41:28
114 33 Kulka Ireneusz CompleXsports Triathlon Team M40 19 112 01:19:57 (64)00:07:33 (51)06:22:54 (83)00:07:38 (105)05:10:23 (151) 13:08:24 03:42:05
115 65 Poręba Mariusz Asseco Active Team M35 33 113 01:28:55 (113)00:14:46 (155)06:45:30 (124)00:14:09 (163)04:26:17 (88) 13:09:38 03:43:19
116 118 Bryksy Mirosław M35 34 114 01:25:52 (101)00:12:33 (136)06:39:25 (117)00:11:03 (139)04:41:50 (118) 13:10:42 03:44:23
117 52 Klimczak Grzegorz M30 28 115 01:24:54 (93)00:14:57 (156)06:16:23 (72)00:14:07 (162)05:00:53 (145) 13:11:14 03:44:55
118 95 Łapiński Marcin M35 35 116 01:31:37 (125)00:18:02 (171)06:27:44 (96)00:09:07 (124)04:46:41 (128) 13:13:11 03:46:52
119 90 Zarzycki Wojciech AGRO-METAL OSTROLEKA M40 20 117 01:30:32 (122)00:11:52 (129)06:45:53 (125)00:07:53 (109)04:37:04 (110) 13:13:13 03:46:54
120 137 Berkovics Igors WITC M30 29 118 01:28:40 (112)00:08:59 (77)06:36:14 (108)00:06:48 (93)04:52:47 (138) 13:13:27 03:47:08
121 68 Pieróg Marek Asseco Active Team Asseco Poland M35 36 119 01:43:48 (168)00:22:12 (182)06:19:55 (75)00:12:06 (147)04:36:51 (108) 13:14:52 03:48:33
122 183 Dutkiewicz Michał M30 30 120 01:30:18 (119)00:12:12 (132)06:27:36 (95)00:10:20 (135)04:54:52 (141) 13:15:18 03:48:59
123 105 Stawicki Sebastian Herbalife Triathlon Team M40 21 121 01:39:38 (154)00:13:52 (151)06:22:35 (82)00:07:17 (99)04:52:16 (136) 13:15:38 03:49:19
124 62 Pachnowski Sławomir M30 31 122 01:18:57 (61)00:09:41 (95)07:16:24 (161)00:05:52 (73)04:24:58 (86) 13:15:51 03:49:32
125 92 Cygert Andrzej www.pomozprzemkowi.pl M45 7 123 01:33:37 (132)00:12:30 (135)06:52:16 (133)00:09:32 (128)04:29:17 (95) 13:17:12 03:50:53
126 16 Buczko Paweł BBL Pasłęk CLAAS M40 22 124 01:18:16 (59)00:09:56 (97)07:05:10 (148)00:08:07 (113)04:37:03 (109) 13:18:33 03:52:14
127 64 Garbat Rafał Asseco Active Team M35 37 125 01:35:19 (140)00:11:53 (131)07:05:23 (149)00:13:57 (160)04:15:02 (61) 13:21:35 03:55:16
128 141 Załoga Zuzanna Be Alive Life Tasting K30 1 3 01:23:24 (85)00:09:40 (94)06:44:53 (123)00:11:11 (141)04:53:51 (139) 13:22:59 03:56:40
129 80 Łątkowska Mirka OrkaMasters Iława K35 2 4 01:33:54 (134)00:08:44 (73)06:57:50 (142)00:11:37 (146)04:32:03 (98) 13:24:08 03:57:49
130 207 Niemczyk Kazimierz M50 9 126 01:43:08 (167)00:13:54 (152)06:41:09 (121)00:15:24 (166)04:32:11 (100) 13:25:46 03:59:27
131 162 Kozłowski Bogdan Tri NEGU wmsportowy.pl M40 23 127 01:28:26 (111)00:07:53 (57)06:53:00 (134)00:06:06 (78)04:54:20 (140) 13:29:45 04:03:26
132 57 Chełminiak Artur CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M35 38 128 01:30:59 (123)00:08:30 (65)07:05:30 (150)00:04:53 (48)04:40:15 (115) 13:30:07 04:03:48
133 23 Zawadzki Dawid M18 2 129 01:39:55 (155)00:15:50 (166)06:54:25 (137)00:12:12 (149)04:29:10 (94) 13:31:33 04:05:14
134 124 Lengiewicz Jakub OTK Rzeźnik M35 39 130 01:42:05 (162)00:21:45 (181)06:51:01 (131)00:13:14 (156)04:27:01 (90) 13:35:06 04:08:47
135 116 Kołowrotny Wojciech M40 24 131 01:22:32 (81)00:09:22 (89)06:42:42 (122)00:08:20 (115)05:14:42 (153) 13:37:37 04:11:18
136 155 Rybus Agata K25 2 5 01:23:04 (83)00:08:40 (70)07:33:17 (170)00:07:37 (104)04:27:30 (92) 13:40:08 04:13:49
137 212 Pietruliński Mateusz Fundacja Zdrowa Rodzinka M35 40 132 01:16:38 (51)00:09:51 (96)06:47:29 (128)00:12:22 (150)05:15:11 (154) 13:41:30 04:15:11
138 177 Mytnik Jakub M25 17 133 02:00:44 (178)00:11:04 (118)06:39:01 (113)00:06:41 (90)04:44:15 (124) 13:41:45 04:15:26
139 18 Górka Dariusz Wertykal bikeBoard M35 41 134 01:42:35 (163)00:11:36 (124)06:59:36 (144)00:05:24 (65)04:44:51 (125) 13:44:01 04:17:42
140 48 Chmiel Dariusz PTT Delta M50 10 135 01:32:15 (126)00:13:01 (144)07:07:24 (153)00:12:08 (148)04:41:05 (117) 13:45:53 04:19:34
141 151 Poltrok Marcin Łączpol X-treme M35 42 136 01:47:56 (171)00:13:47 (150)06:47:28 (127)00:13:09 (154)04:47:34 (131) 13:49:54 04:23:35
142 150 Meyer-Szary Krystian BUSHIDO M25 18 137 01:29:14 (114)00:12:47 (141)07:06:48 (151)00:13:32 (158)04:47:34 (132) 13:49:54 04:23:35
143 104 Jasińska Alicja Ironman C/S Polska K30 2 6 01:15:03 (45)00:08:35 (68)07:28:31 (168)00:08:28 (117)04:50:54 (133) 13:51:31 04:25:12
144 10 Koralewski Jakub M25 19 138 01:54:39 (176)00:09:26 (91)06:51:45 (132)00:09:53 (131)04:47:14 (130) 13:52:56 04:26:37
145 111 Myga Sylwester M40 25 139 01:43:02 (166)00:21:06 (178)06:55:53 (139)00:16:44 (172)04:42:30 (119) 13:59:15 04:32:56
146 164 Kulyna Olga WITC - K30 3 7 02:00:29 (177)00:09:06 (81)07:30:56 (169)00:09:00 (122)04:11:21 (52) 14:00:51 04:34:32
147 110 Czarnecki Tomasz M35 43 140 01:37:33 (147)00:09:06 (80)06:59:34 (143)00:15:04 (165)05:07:55 (150) 14:09:11 04:42:52
148 122 Dudek Piotr NETGEAR TEAM M40 26 141 01:25:12 (97)00:07:53 (58)07:07:04 (152)00:06:35 (88)05:24:18 (160) 14:11:02 04:44:43
149 37 Kałamajski Grzegorz Crew Stek Grudziądz M40 27 142 01:24:21 (89)00:07:36 (52)07:24:17 (164)00:10:13 (134)05:07:08 (149) 14:13:35 04:47:16
150 25 Galewski Jarosław www.impresja.co www.horyzont.co M35 44 143 01:40:01 (156)00:11:08 (119)06:36:48 (110)00:13:32 (157)05:32:38 (165) 14:14:07 04:47:48
151 56 Davies Steve AGR Welodrom M45 8 144 01:37:30 (146)00:15:46 (165)07:08:49 (154)00:12:37 (151)04:59:25 (144) 14:14:07 04:47:48
152 132 Wojda Dorota CompleXsports Triathlon Team K45 1 8 02:07:59 (180)00:09:34 (92)07:04:22 (147)00:06:29 (84)04:46:34 (127) 14:14:59 04:48:40
153 50 Chmiel Piotr PTT Delta M25 20 145 01:30:25 (121)00:18:36 (174)07:09:24 (157)00:14:14 (164)05:03:24 (146) 14:16:03 04:49:44
154 192 Górski Marian KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska M55 4 146 01:33:04 (130)00:13:27 (147)07:02:26 (145)00:08:40 (120)05:20:15 (158) 14:17:52 04:51:33
155 125 Sobierski Wojciech M35 45 147 01:40:51 (158)00:14:38 (154)06:47:13 (126)00:12:53 (152)05:25:19 (162) 14:20:53 04:54:34
156 11 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 46 148 01:44:58 (169)00:15:43 (163)06:54:18 (136)00:12:57 (153)05:16:45 (155) 14:24:41 04:58:22
157 107 Zawadzki Michał M25 21 149 01:27:47 (109)00:21:27 (179)07:02:45 (146)00:15:28 (167)05:26:56 (163) 14:34:23 05:08:04
158 39 Stadnicki Piotr TRICLUB M30 32 150 01:32:55 (129)00:18:12 (172)07:09:04 (156)00:19:56 (175)05:14:37 (152) 14:34:44 05:08:25
159 96 Weinar Wojciech K.B. SPRINT ŚWIDWIN M18 3 151 02:12:03 (181)00:10:09 (104)07:15:25 (160)00:05:02 (55)04:56:13 (142) 14:38:52 05:12:33
160 67 Cieślar Maciej Asseco Active Team Asseco Poland M40 28 152 01:42:49 (164)00:18:22 (173)06:53:28 (135)00:15:35 (168)05:30:30 (164) 14:40:44 05:14:25
161 119 Borkowska Kasia K35 3 9 01:34:28 (137)00:13:47 (149)07:33:56 (171)00:07:21 (100)05:18:07 (157) 14:47:39 05:21:20
162 188 Zboralski Łukasz M40 29 153 02:01:10 (179)00:08:42 (71)07:08:49 (155)00:09:08 (125)05:24:50 (161) 14:52:39 05:26:20
163 187 Wnuk Tomek never ever grubas M30 33 154 01:34:22 (136)00:11:47 (127)07:12:52 (159)00:09:44 (130)05:55:49 (168) 15:04:34 05:38:15
164 98 Kajtoch Roman Wulkan Bieruń M30 34 155 01:51:11 (173)00:12:51 (142)07:41:50 (172)00:03:52 (25)05:17:51 (156) 15:07:35 05:41:16
165 34 Grabowski Krzysztof M40 30 156 01:42:58 (165)00:15:05 (157)07:28:08 (167)00:08:02 (111)05:37:14 (167) 15:11:27 05:45:08
166 12 Walczak Leszek Triatlon Maraton Leszno M60 1 157 01:52:19 (174)00:21:30 (180)07:57:31 (175)00:11:26 (144)04:51:35 (134) 15:14:21 05:48:02
167 179 Brzęk Szymon EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO'' M25 22 158 02:18:36 (182)00:15:24 (160)07:24:45 (165)00:11:18 (142)05:05:28 (147) 15:15:30 05:49:11
168 157 Ślęzak Mariusz M40 31 159 01:36:31 (145)00:11:40 (125)07:19:14 (163)00:13:59 (161)06:16:32 (171) 15:37:56 06:11:37
169 106 Białogórow Marcin M25 23 160 01:33:56 (135)00:19:08 (176)08:01:02 (176)00:15:55 (171)05:35:21 (166) 15:45:23 06:19:04
170 99 Markiewicz Marcelina K30 4 10 01:41:52 (161)00:09:19 (87)07:19:06 (162)00:09:37 (129)06:25:29 (172) 15:45:23 06:19:04
171 170 Bogalecki Marek M55 5 161 01:40:12 (157)00:19:50 (177)07:26:03 (166)00:17:34 (173)06:10:39 (170) 15:54:18 06:27:59
172 174 Kaftański Lech M60 2 162 01:38:00 (150)00:19:02 (175)07:57:25 (174)00:15:52 (170)05:57:17 (169) 16:07:35 06:41:16
173 185 Kral Ryszard M25 01:39:14 (152)00:10:24 (108)05:06:59 (4) DNF
174 4 Kędzior Grzegorz M35 01:21:31 (72)00:07:27 (47)05:41:08 (22)00:04:10 (34) DNF
175 143 Furman Tomasz M45 01:14:48 (43)00:13:16 (146)07:12:00 (158)00:15:38 (169) DNF
176 204 Kaczmarek Robert Extreme RUN ŁÓDŹ M35 02:29:18 (183)00:12:23 (134)06:23:46 (87)00:04:20 (38) DNF
177 126 Waliszewski Jakub M25 01:39:31 (153)00:10:19 (107)07:53:34 (173)00:06:31 (85) DNF
178 6 Cieszynski Jacek TRI ELANA M50 01:12:02 (28)00:06:32 (28) DNF
179 172 Zieleń Michał Sportevo M45 01:13:16 (34)00:09:12 (84) DNF
180 42 Rybak Paweł TeamProteka M35 01:17:29 (53)00:07:27 (46) DNF
181 31 Janik Paweł AT Team M40 01:24:59 (95)00:13:44 (148) DNF
182 184 Andrzejewski Marek BUJAWA '08 M35 01:26:42 (105)00:17:24 (170) DNF
183 213 Jurkiewicz Marcin M35 01:54:00 (175)00:15:33 (162) DNF
184 19 Grachev Victoria Dziaba Team Szczecin K30 DNS
185 28 Kozłowski Jacek M50 DNS
186 30 Piech Bartosz M35 DNS
187 43 Macyszyn Bartosz mSport Team Giant M35 DNS
188 45 Adamik Wiktor M45 DNS
189 49 Konieczny Jacek BE3 CITYZEN_ Poznań M40 DNS
190 51 Szpak Marcin M40 DNS
191 70 Posman Rafał M35 DNS
192 73 Stasiak Krzysztof M35 DNS
193 75 Łabędź Marek M30 DNS
194 78 Tomalski Piotr AT Team M40 DNS
195 87 Plewiński Wojciech M35 DNS
196 129 Renduda Marcin Trinergy M35 DNS
197 133 Różak Tomasz Ledwo Zipię M40 DNS
198 140 Rubiś Jakub Trzepak M25 DNS
199 145 Astafyev Denis M40 DNS
200 146 Salicki Karol M30 DNS
201 148 Przelaskowski Piotr Hyży Doktoży Ostróda M40 DNS
202 153 Mroczek Marek M30 DNS
203 156 Cegiełka Dawid M30 DNS
204 159 Kamiński Sebastian CompleXsports Triathlon Team M30 DNS
205 163 Dziudziek Robert M50 DNS
206 166 Sikora Andrzej M50 DNS
207 168 Wojda Łukasz MRKS Gdańsk M30 DNS
208 171 Puchała Łukasz Nankatsu Szupinators M25 DNS
209 175 Stasiak Krzysztof Sport-Evo Hellmann Running Team M40 DNS
210 180 Stadniczenko Stanisław TRICLUB TRISKLEP M30 DNS
211 186 Kubicki Dariusz Waniewski Coaching M35 DNS
212 194 Klimczewski Damian UKS "Olimpijczyk" 23 Lublin M25 DNS
213 197 Chrostowski Piotr CZK Puck M30 DNS
214 201 Dorski Przemek Oli Team :) M30 DNS
215 202 Kaczmarek Tomasz M35 DNS
216 214 Butny Rafał Complexsports M35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon