Castle Triathlon Malbork 2015 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Ireneusz Marki 35-39 526
Adamczyk Maciej Władysławowo 40-44 -
Adamczyk Zbigniew Pasłęk 45-49 389
Adamkiewicz Paweł Świnoujście 25-29 266
Adamski Jarosław Warszawa 45-49 566
Aguilar Eduardo Warsaw 40-44 496
Andrzejczak Tomasz Włocławek 25-29 503
Andrzejczyk Sebastian Warszawa 40-44 528
Andrzejewski Bartosz Murowana Goślina 30-34 485
Antczak Łukasz Krotoszyn 30-34 287
Augustyniak Wojciech Elbląg 35-39 -
Banacki Sławomir Warszawa 40-44 430
Bankiewicz Damian Częstochowa 40-44 310
Batavicius Saulius Vilnius 40-44 502
Bąkowski Mikołaj Bydgoszcz 35-39 403
Bebelski Rafał Warszawa 35-39 393
Bernatowicz Łukasz Warszawa 35-39 548
Biaduń Daniel Warszawa 30-34 415
Bielecki Grzegorz Warszawa 35-39 405
Błaszkowski Andrzej Śliwiny 45-49 452
Błoński Zbigniew Wodzisław Śląski 50-54 354
Bobrowicz Paweł Warszawa 25-29 -
Bogucki Piotr Warszawa 25-29 -
Bogut Dawid Gdańsk 18-24 312
Bojan Jakub Warszawa 30-34 437
Bojar Michał Lublin 35-39 -
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 569
Borowiak Mariusz Jary 35-39 263
Borowski Krzysztof Starogard Gdanski 30-34 -
Borowski Wojciech Gdynia 40-44 493
Boruczkowski Robert Poznań 40-44 559
Borzyszkowski Michał Rzepnica 30-34 -
Bożęcki Marcin Gdańsk 25-29 375
Brychcy Artur Kolobrzeg 35-39 -
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 480
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 25-29 290
Buda Krzysztof Szczecin 35-39 -
Burakowski Grzegorz Reda 35-39 276
Buszan Radek Gdynia 35-39 529
Chabasiński Rafał Gryfino 35-39 478
Chełstowski Marek Lublin 30-34 552
Chmarra Agata Warszawa 35-39 458
Chmiel Waldemar Płock 50-54 521
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 497
Chojnacki Maciej Feliksów 35-39 -
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 280
Chowaniec Wojciech Las 30-34 -
Chudewniak Tomasz Stegna 25-29 468
Chylak Kamil Warszawa 35-39 258
Ciak Damian Ostróda 30-34 409
Cichon Artur Warszawa 50-54 444
Cielepak Agata Piaseczno 25-29 358
Ciepiela Karol Borkowo 25-29 -
Ciżmowski Wiesław Bydgoszcz 45-49 530
Cupa Ireneusz Toruń 40-44 573
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 567
Cybulski Konrad Kutno 40-44 278
Czajka Maciej Sokółka 25-29 433
Czajkowski Zbigniew Bydgoszcz 35-39 359
Czayka Krystian Warszawa 30-34 262
Czyżkowski Rafał Warszawa 30-34 297
Czyżyk Rafał Szczecin 40-44 261
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 35-39 347
Dabrowski Michal Warszawa 30-34 271
Dahan Eytan Szeligi 50-54 543
Dalecki Marcin Warszawa 35-39 -
Danek Bartek Warszawa 40-44 -
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 564
Dietrich Krzysztof Gdynia 35-39 -
Długosz Maciej Opole 35-39 453
Dmochowski Jacek Ostrołęka 45-49 428
Dmowski Jarek Warszawa 35-39 520
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 -
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 30-34 413
Dominiak Klaudia Kraków 35-39 509
Dorenda Grzegorz Wrocław 35-39 343
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 256
Drabot Andrzej Warszawa 40-44 309
Draczkowski Piotr Lublin 30-34 398
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 392
Dubaniewicz Witold Gdańsk 40-44 469
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 565
Dworak Pawel Warszawa 40-44 -
Dyniewicz Adam Radzymin 45-49 416
Dyro Rafał Gniew 35-39 479
Elżanowski Jeremi Warszawa 35-39 314
Fazan Rafał Józefosław 40-44 511
Felińczak Michał Poznań 30-34 524
Frącek Karolina Gdynia 18-24 -
Gabryel Maciej Starogard Gdański 30-34 -
Gala Michał Warszawa 25-29 -
Galinski Rafal Parkoszowice 40-44 352
Gall Rafał Warszawa 40-44 464
Gałecki Piotr Starogard Gdański 40-44 -
Gapiński Kamil Płock 30-34 555
Gawor Przemysław Świątniki Górne 35-39 -
Gąsiorowski Piotr Kraków 50-54 -
Geyderowicz Jarek Warszawa 40-44 439
Gierasimczyk Stanisław Morąg 55-59 -
Glaza Aleksandra Szczecin 30-34 -
Glonek Marcin Pruszków 25-29 307
Głąb Andrzej Malbork 45-49 335
Głogowski Adam Gdynia 18-24 253
Godycki Jakub Warszawa 30-34 435
Gołdon Przemek Warszawa 40-44 418
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 35-39 364
Grabarczyk Łukasz Warszawa 25-29 438
Grabowski Marek Sopot 30-34 546
Grabowski Tomasz Zielona Góra 45-49 293
Grachev Victoria Szczecin 30-34 -
Greguła Wojciech Chojna 25-29 436
Grela Marcin Kraków 30-34 553
Grochola Jakub Warszawa 35-39 445
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 -
Grzybowski Dariusz Grójec 40-44 -
Gudowska Magdalena Jelenia Góra 40-44 378
Gurzęda Ryszard Ostrołęka 25-29 373
Gwizdała Karol Gdańsk 30-34 289
Herodecki Bartłomiej Warszawa 30-34 407
Holnicka Agata Warszawa 40-44 -
Honbrechts Tomasz Sobin 40-44 -
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-24 341
Ilarz Grzegorz Gdańsk 30-34 536
Iskierski Jarek Krosno 30-34 -
Jabłońska Małgorzata Pruszcz Gdański 30-34 -
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 554
Jakubowski Piotr Gdansk 35-39 460
Janiszewski Sławomir Rawa Mazowiecka 40-44 -
Jańczak Tomasz Gdańsk 35-39 345
Jarmosz Maciej Warszawa 30-34 351
Jarmoszewicz Lukasz Toruń 40-44 -
Jasiak Piotr Międzyborów 45-49 386
Jaumień Łukasz Sochaczew 30-34 556
Jedziniak Krzysztof Warszawa 40-44 395
Jegliński Jan Mława 50-54 257
Jegliński Łukasz Warszawa 25-29 474
Jelski Michał Susz 30-34 -
Jeżewski Michał Gdynia 35-39 306
Joensen Andrass Sopot 50-54 508
Juchniewicz Jerzy Stargard Szceciński 45-49 -
Jurczak Kamil Grudziądz 30-34 -
Kaftański Leopold Stockholm 30-34 523
Kalin Władysław Unisław 35-39 321
Kalinowski Krzysztof Gdańsk 40-44 -
Kaliński Artur Warszawa 35-39 350
Kamiński Szymon Warszawa 25-29 360
Kapusta Mariusz Warszawa 35-39 322
Karasiński Marcin Kalisz 45-49 288
Karczewski Marcin Gdańsk 25-29 537
Karczewski Rafał Gdańsk 40-44 -
Karpeta Janusz Kraków 30-34 303
Karpiński Jarosław Radom 35-39 292
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-44 396
Karwat Roman Bieruń 45-49 400
Kasprzak Jacek Krotoszyn 30-34 279
Kawecki Damian Marianów 35-39 311
Kazmierczak Michal Kartuzy 35-39 -
Kępka Marcin Gdańsk 30-34 323
Kiedrowicz Jakub Warszawa 18-24 315
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 432
Kielin Grzegorz Polkowice 35-39 -
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 382
Klekowiecki Marcin Warszawa 30-34 331
Kluska Piotr Warszawa 40-44 -
Kłos Marcin Gdańsk 35-39 -
Kmiecik Łukasz Załom 35-39 421
Kobus Krzysztof Gdynia 55-59 408
Kocwa Łukasz Kraków 35-39 516
Kolon Radosław Wiedeń 30-34 505
Konczewicz Adam Tarnowskie Góry 30-34 451
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 417
Konieczny Marcin Olsztyn 40-44 574
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kopaczyński Piotr Krotoszyn 30-34 268
Koselnik Adam Celestynów 30-34 259
Kostro Rafał Warszawa 25-29 -
Kot Remigiusz Bielsko-Biała 40-44 -
Kowal Zbigniew Słupsk 35-39 575
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-… -
Kowalczyk Marcin Poznan 35-39 370
Kowalska Olga Warszawa 25-29 254
Kowalski Grzegorz Warszawa 25-29 -
Kowalski Łukasz Gdynia 35-39 486
Kowalski Michał Warszawa 25-29 -
Kozak Mikolaj Warszawa 25-29 -
Kozłowski Andrzej Warszawa 35-39 495
Kozłowski Przemysław Poznań 40-44 549
Kozyra Norbert Stara Niedziałka 30-34 -
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-34 302
Krawiec Grzegorz Warszawa 35-39 412
Krysiak Jakub Warszawa 18-24 -
Krysinski Maciej Poznań 25-29 369
Krzycki Rafał Warszawa 35-39 -
Kubicki Leszek Włocławek 60-… 277
Kucinski Andrzej Warszawa 55-59 -
Kuncewicz Anna Suchy Dwór / Gdynia 35-39 459
Kurcin Tomasz Złotów 35-39 550
Kurczycki Michał Olsztyn 35-39 467
Kurzawa Piotr Złotów 30-34 299
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 557
Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk 40-44 488
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 329
Kwiecień Katarzyna Siewierz 35-39 -
Lachiewicz Sylwester Puławy 35-39 374
Latos Marek Zabrze 25-29 366
Lehmann Marcin Dębnica Kaszubska 30-34 461
Leszczyński Adam Łódź 30-34 318
Lewandowski Igor Łódź 25-29 327
Liber Paweł Elbląg 40-44 371
Lipski Dariusz Lubartów 45-49 558
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 563
Lis Łukasz Lublin 25-29 361
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 381
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 251
Ławicki Marcin Lubin 25-29 252
Łytek Marcin Bielawa 40-44 298
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 560
Majewski Karol Warszawa 35-39 -
Malec Artur Komorniki 35-39 260
Maliszewski Maciej Warszawa 25-29 447
Maliszewski Michał Straszyn 35-39 487
Marciniak Paweł Łódź 30-34 342
Marek Andrzej Malbork 35-39 484
Markiel Robert Żabki 30-34 525
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 -
Markowski Dominik Warszawa 35-39 -
Markowski Marek Lubin 35-39 544
Markut Paweł Łódź 30-34 338
Mazdziarz Michal Warszawa 35-39 424
Maziewski Piotr Tczew 35-39 344
Mazur Andrzej Poznan 30-34 368
Mazurkiewicz Mariusz Kędzierzyn-Koźle 45-49 383
Metelski Dominik Marki 18-24 515
Michalski Arkadiusz Iława 40-44 -
Michałowski Radosław Elbląg 40-44 362
Mielcarek Przemysław Poznań 45-49 -
Mika Tomasz Latchorzew 35-39 379
Milewski Jarek Mikesz Hjärup 45-49 316
Miłkowski Karol Krotoszyn 25-29 273
Miros Marek Warszawa 30-34 -
Misztal Adam Mysiadło 45-49 282
Mitrus Marcin Lublin 35-39 384
Młynarczyk Marcin Kraków 35-39 527
Mocarski Jakub Olsztyn 25-29 -
Molin Sebastian Starogard Gdanski 30-34 533
Mroczyński Adam Warszawa 30-34 465
Mucha Robert Zalesie Górne 35-39 317
Muchorski Rafał Warszawa 30-34 483
Mularczyk Sebastian Zawiercie 35-39 328
Musiał Michał Bydgoszcz 45-49 406
Nadra Marek Warszawa 30-34 470
Nadratowski Kamil Gdańsk 30-34 397
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 -
Narożniak Tobiasz Krotoszyn 25-29 272
Naumowicz Marcin Gorzów Wlkp 40-44 517
Nawracaj Michał Jawor 25-29 255
Niedzielski Tomasz Warszawa 35-39 355
Niegowski Marcin Warszawa 30-34 -
Nietupski Marcin Sopot 40-44 -
Nikołajuk Mikołaj Białystok 55-59 491
Noga Jarek Olsztyn 30-34 545
Nowacki Marcin Rawicz 25-29 456
Nowakowski Jacek Warszawa 45-49 377
Nowakowski Wojciech Kraków 25-29 531
Nowicki Marcin Mierzyn 35-39 283
Nowicki Piotr Szczecin 35-39 572
Ochrymowicz Tomasz Warszawa 40-44 494
Olech Marcin Piastów 40-44 519
Onichimowski Piotr Stawiguda 35-39 -
Ostrowski Michał Rumia 35-39 264
Ott Paweł Lipno 40-44 518
Pakuła Tomasz Łódź 30-34 372
Paluch Jacek Gdańsk 35-39 446
Paluch Marek Zielona Góra 30-34 385
Palus Paweł Józefosław 40-44 363
Pankau Rafał Gdańsk 35-39 440
Pawłucki Zbigniew Warszawa 50-54 492
Piasecki Paweł Ciechanów 50-54 -
Pielak Marek Józefów 35-39 457
Pietrowski Szymon Aleksandrów Łódzki 30-34 570
Pietrzak Błażej Wrocław 30-34 313
Pimpicki Krzysztof Warszawa 35-39 462
Piotrowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 35-39 295
Pisarski Marcin Warszawa 30-34 387
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 390
Pochciał Maciej Bytom 25-29 429
Pochylski Przemysław Luboń 40-44 454
Pomastowski Dariusz Wąbrzeźno 35-39 -
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-… -
Poniewierski Rafał Warszawa 35-39 -
Poreda Dariusz Lomza 30-34 -
Pruchniewski Karol Szczytno 30-34 388
Pruchniewski Krzysztof Stróża 35-39 332
Przyłudzki Marek Mikołów 40-44 -
Pstrokonski Marek Warszawa 40-44 506
Pudlak Izabela Prabuty 35-39 304
Pustelnik Mariusz Opole 40-44 401
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 -
Ratajewicz Maciek Warszawa 35-39 -
Remberk Barbara Warszawa 40-44 489
Remisz Marcin Szamotuly 30-34 471
Robel Jakub Warszawa 35-39 404
Rochowiak Przemysław Inowrocław 30-34 319
Rokicki Leszek Elbląg 40-44 320
Romański Michał Piastów 30-34 512
Rosiński Jarosław Gdańsk 35-39 476
Roś Piotr Olsztyn 30-34 -
Rudnik Sławomir Białystok 40-44 475
Rybak Przemysław Puławy 30-34 -
Rybakowski Darek Gdańsk 40-44 535
Rybowski Krzysztof Gdańsk 35-39 -
Rycman Adam Warszawa 35-39 294
Rydecki Karol Elbląg 55-59 576
Rykowski Adam Warszawa 45-49 443
Rzytki Piotr Warszawa 30-34 500
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-54 510
Saj Sławomir Ostrołęka 45-49 380
Sarapuk Krzysztof Gdynia 45-49 542
Siegert Piotr Warszawa 35-39 423
Sielecki Grzegorz Opatów 35-39 541
Signerski Remigiusz Gdańsk 35-39 419
Sitarz Michał Gliwice 30-34 -
Siwik Maciej Poznań 35-39 337
Skomski Adam Mosty 40-44 -
Skrzyński Patryk Malbork 35-39 514
Skwarek Grzegorz Nowy Targ 45-49 540
Słomczyński Bartosz Opole 35-39 365
Sobańska Izabela Drużbice 18-24 -
Sobczak Marcin Rumia 40-44 539
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 414
Sobecki Filip Szczecin 35-39 325
Sochal Jakub Warszawa 18-24 434
Sońta Wojciech Radom 45-49 291
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 376
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 427
Stelmachowicz Jarosław Komprachcice 40-44 -
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 482
Strykowski Tomasz Poznań 35-39 -
Strzelczyk Piotr Warszawa 50-54 353
Strzelecki Adam Włocławek 35-39 340
Sudoł Łukasz Stalowa Wola 25-29 481
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 265
Sulima Jacek Gdańsk 40-44 441
Swędrowski Jacek Konin 35-39 499
Swiniarski Jarosław Gdynia 55-59 561
Swiokła Paweł Szczecinek 25-29 522
Szałamacha Adam Poznań 30-34 -
Szałkowski Tomasz Susz 40-44 -
Szałwiński Tomek Bełchatów 50-54 334
Szamotulski Tomasz Gdańsk 35-39 346
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 333
Szczyglowski Piotr Warszawa 35-39 -
Szefer Piotr Stanisławów Drugi 40-44 326
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 -
Szmidt Janusz Katowice 45-49 -
Sznajder Tomasz Gdańsk 35-39 577
Szot Dawid Sztum 18-24 284
Szulc Maciej Elbląg 40-44 402
Szulski Adam Gdynia 40-44 455
Szymanski Tomasz Warszawa 35-39 473
Szymański Artur Gdańsk 45-49 -
Szymański Jakub Gdynia 35-39 -
Śledziewski Karol WARSZAWA 30-34 466
Śledź Maciej Gdańsk 35-39 450
Śliwiński Szczepan Warszawa 25-29 449
Śpiewak Daniel Bielsko-Biała 35-39 -
Średnicki Marcin Chrząstawa Mała 35-39 477
Świątek Wojciech Łódź 25-29 348
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 448
Tarasek Łukasz Nowy Sącz 35-39 490
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 55-59 -
Tarka Maciej Pułtusk 35-39 274
Tarnowski Wojciech Chojna 25-29 411
Trybuła Zdzisław Warszawa 40-44 -
Trych Artur Warszawa 40-44 532
Trzaska Przemysław Gdańsk 30-34 367
Tuczko Marcin Gizycko 30-34 305
Urbaniak Wieslaw Krotoszyn 50-54 -
Urbaniak Wiesław Krotoszyn 50-54 507
Van Hoeymissen Simon Warszawa 25-29 504
Wałęsa Wojciech Gdańsk 35-39 301
Warcholinski Zenon Czestochowa 55-59 442
Warecki Michal Warszawa 25-29 300
Wasilewski Artur Kalisz 45-49 356
Waś Marcin Poznań 30-34 391
Wenda Łukasz Bydgoszcz 40-44 -
Wenda Paweł Warszawa 35-39 -
Werner Tomasz Krotoszyn 18-24 -
Węgliński Łukasz Warszawa 30-34 472
Węgrowicz Wojtek Gdynia 35-39 513
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 45-49 -
Wiktor Dariusz Suwałki 40-44 410
Wiltshire Dominic Stockholm 35-39 339
Wisniewski Grzegorz Warszawa 40-44 267
Wiśniewski Jakub Konin 30-34 498
Wita Maciej Krotoszyn 30-34 285
Wita Radek Krotoszyn 35-39 286
Witek Sebastian Koszalin 35-39 538
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 431
Witkowski Paweł Sochaczew 30-34 -
Włodarczyk Grzegorz Pabianice 45-49 399
Wojciechowski Marek Piaseczno 30-34 269
Wojtyna Łukasz Warszawa 25-29 296
Wolf Magdalena Kwidzyn 30-34 501
Wolski Adam Bezrzecze 45-49 324
Woźniak Jakub Kraków 25-29 562
Wójcik Damian Darłowo 45-49 -
Wójcik Krzysztof Bliżyn 18-24 -
Wrona Andrzej Lublin 55-59 534
Wroński Tomasz Lutynia 35-39 349
Wrzochalski Robert Gdynia 40-44 -
Wysmoliński Rafał Biernatki 35-39 336
Wysoczański Sławomir Kościan 18-24 330
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 547
Zagdann Michał Zagnańsk 30-34 -
Zajączkowski Grzegorz Łódź 45-49 308
Zakrzewski Maciej Warszawa 35-39 -
Zakrzewski Rafał Gdańsk 40-44 571
Zaręba Krzysztof Warszawa 30-34 270
Zaurski Marcin Ostrołęka 60-… 426
Zaurski Piotr Ostrołęka 40-44 425
Zawada Tomasz Lublin 30-34 357
Zawadzka Katarzyna Warszawa 30-34 568
Zawieja Bartosz Toruń 35-39 -
Zawieja Piotr Poznań 35-39 -
Zdanio Paweł Warszawa 30-34 420
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-… -
Zieminski Karol Splawy I 25-29 281
Zięba Adam Bydgoszcz 40-44 -
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 551
Ziółkowski Piotr Piaseczno 25-29 463
Zujewski Piotr Łódź 45-49 422
Zych Paweł Brwinów 35-39 -
Żmuda Kacper Jawor 18-24 394
Żmudzka Agnieszka Warszawa 40-44 275
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon