Garmin Iron Triathlon Ślesin 2015 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambrożewicz Artur Bezrzecze 35-39 463
Antkowiak Maciej Golina 25-29 95
Antoniak Krzysztof Warszawa 30-34 383
Bachman Marcin Warszawa 40-44 344
Banaś Sebastian Wadowice 30-34 258
Baran Jacek Golina 45-49 321
Barczak Piotr Warszawa 35-39 396
Bąkowski Mikołaj Bydgoszcz 35-39 155
Bednarski Michał Łódź 35-39 387
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 103
Bielik Patryk Warszawa 25-29 300
Biesiada Tomasz Bydgoszcz 40-44 495
Bilińska Katarzyna Banino 35-39 428
Błachowiak Jakub Leszno 25-29 165
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 50-54 166
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 30-34 118
Błaszczyk Przemysław Warszawa 30-34 412
Bogacz Mariusz Radziejów 35-39 265
Bogucki Krzysztof Warszawa 35-39 332
Bolewicz Piotr Radziejów 30-34 66
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 330
Borowiak Mariusz Jary 35-39 78
Bożek Sebastian Bielsko-Biała 40-44 287
Brett Tomasz Koło 50-54 440
Briggs Sean Lipków 45-49 179
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 307
Brzeski Przemysław Dyszów 30-34 450
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 398
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 25-29 141
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 502
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 68
Chabasiński Rafał Gryfino 35-39 355
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 369
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 82
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 351
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 16
Chylak Kamil Warszawa 35-39 113
Cichecki Arkadiusz Aleksandrów Łódzki 55-59 232
Cichecki Emil Aleksandrów Łódzki 25-29 119
Cieslak Agnieszka Slesin 25-29 531
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 444
Cieślak Michał Sopot 35-39 405
Cieślak Robert Jarocin 40-44 129
Cieślak Wojciech Gdynia 35-39 346
Cnota Bartłomiej Reda 35-39 257
Cnota Janusz Gdynia 60-64 256
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 526
Cybulski Konrad Kutno 40-44 62
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 360
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 40-44 397
Czechowski Szymon Warszawa 35-39 220
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 372
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 35-39 466
Dahan Eytan Szeligi 50-54 513
Dalecki Marcin Warszawa 35-39 460
Danielski Kamil Warszawa 30-34 41
Danków Krzysztof Opole 35-39 438
Dąbrowski Łukasz Ostrów Wielkopolski 30-34 192
Dąbrowski Łukasz Warszawa 40-44 516
Dąbrowski Paweł Łódź 35-39 45
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-44 28
Dębski Daniel Wałbrzych 45-49 153
Dmowski Paweł Piaseczno 25-29 389
Dmowski Piotr Piaseczno 30-34 71
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 29
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 30-34 303
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 336
Dorawa Ariel Lębork 30-34 519
Dorochowicz Sławomir Gdynia 45-49 427
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 12
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 90
Duda Maciej Gdańsk 30-34 452
Duda Marek Wrocław 40-44 295
Dutkiewicz Michał Poznań 30-34 507
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 133
Dybowski Mateusz Radziejów 25-29 297
Dyniewicz Adam Radzymin 45-49 338
Dyrka Maciej Poznań 25-29 514
Dzitkowski Witold Gowarzewo 30-34 350
Ejsmont Krzysztof Bydgoszcz 35-39 250
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 272
Erbel Andrzej Kielce 45-49 276
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 122
Falęcki Rafał Gdynia 35-39 253
Fildebrandt Barbara Poznań 30-34 489
Filipek Krzysztof Warszawa 25-29 402
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 51
Florczyk Robert Karniowice 30-34 420
Folga Andrzej Warszawa 40-44 528
Foremski Sławomir Toruń 45-49 248
Frankowski Marcin Lubin 40-44 341
Freitag Jacek Starogard Gdański 25-29 423
Fudała Wojciech Warszawa 30-34 31
Gadaj Grzegorz Radlin 25-29 111
Gajewski Krzysztof Ślesin 40-44 139
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 333
Gardecki Paweł Ostróda 25-29 61
Gardener Jacek Łowicz 50-54 17
Gawlik Janusz Gdańsk 50-54 194
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 249
Gierszewski Michał Łódź 25-29 308
Glonek Marcin Pruszków 25-29 246
Gluziński Kacper Warszawa 30-34 58
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 379
Głąb Andrzej Malbork 45-49 116
Głogowski Adam Gdynia 18-24 4
Głuchowski Przemek Żychlin 35-39 365
Gorczyca Karolina Warszawa 30-34 222
Gorgoń Cezary Gdańsk 30-34 91
Gorzelańczyk Ewa Poznań 25-29 198
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 255
Górski Mateusz Warszawa 18-24 205
Grabiec Tomasz Warszawa 30-34 390
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 254
Grembski Maciej Głogów 18-24 8
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 266
Grupiński Piotr Warszawa 35-39 148
Gryczman Wojciech Koszalin 35-39 242
Gryglik Tomasz Rudziczka 35-39 230
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 160
Grzanka Antoni Koziegłowy 55-59 241
Grzebinoga Paweł Olkusz 35-39 79
Grzybowski Dariusz Grójec 40-44 70
Gucwa Zbigniew Świebodzice 25-29 140
Gudowicz Marcin Józefosław 35-39 26
Gumiński Piotr Piotrków Trybunalski 30-34 488
Hadaś Krzysztof Plewiska 40-44 56
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 327
Herkt Tomasz Banino 18-24 422
Herodecki Bartłomiej Warszawa 30-34 283
Hirsz Kamil Adam Łódź 40-44 288
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 162
Horodniczy Mariusz Łódź 30-34 43
Hoszowski Mariusz Wierzbna 40-44 191
Hudziec Sebastian Jastrzebie Zdrój 35-39 394
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 260
Huszcza Paweł Warszawa 30-34 404
Huzar Ryszard Malbork 40-44 358
Hyhs Jan Ostrów Wielkopolski 18-24 468
Hypki Maciej Konin 25-29 291
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-44 164
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 459
Jakubisiak Grzegorz Grójec 35-39 46
Jakubowski Adam Warszawa 35-39 48
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 34
Janczewski Darek Warszawa 45-49 529
Janiga Robert Warszawa 40-44 290
Janik Robert Katarzynów 40-44 98
Jaroszyński Paweł Grójec 45-49 97
Jaskiewicz Adam Pila 55-59 121
Jaumień Łukasz Sochaczew 30-34 305
Jaworski Maciej Warszawa 35-39 231
Jezierski Adam Łódź 35-39 94
Jezierski Sławomir Gdańsk 35-39 109
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-34 203
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 60
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 73
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 75
Jurkiewicz Dawid Poznań 25-29 88
Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 35-39 334
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 50-54 386
Juskiw Pawel Gdynia 30-34 104
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 325
Kaczorowski Pawel Emów 40-44 485
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 5
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 20
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 368
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 190
Kałużny Łukasz Warszawa 25-29 39
Kapela Mariusz Bytom 35-39 49
Kapkowski Marcin Józefosław 35-39 415
Karasiński Marcin Kalisz 45-49 451
Karp Jakub Zielonka 40-44 457
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-44 311
Kawa Michał Ostrowite 30-34 480
Kaźmierczak Arakdiusz Zgierz 35-39 511
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 233
Kaźmierczak Piotr Zgierz 30-34 315
Kępka Marcin Gdańsk 30-34 123
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 324
Kielin Grzegorz Polkowice 35-39 419
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 37
Kita Maciej Witaszyce 30-34 101
Klabiński Przemysław Leszno 40-44 156
Klepacki Tomasz Warszawa 55-59 80
Klepacki Zbigniew Warszawa 45-49 273
Klíma Štěpán Posoka 35-39 474
Klimek Paweł Bydgoszcz 25-29 356
Klomfas Miron Bydgoszcz 40-44 432
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 65
Kobiela Przemysław Tarnobrzeg 45-49 370
Kociemba Darek Poznań 35-39 280
Kokot Dariusz Konin 25-29 473
Kokot Marcin Konin 25-29 33
Kolka Zbigniew Grzybno 50-54 96
Kołakowski Mikołaj Reda 40-44 225
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 361
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 461
Koper Mateusz Tczew 25-29 171
Korczyński Daniel Końskie 30-34 455
Korol Marek Gdańsk 35-39 240
Kosmaczewski Irek Pobiedziska 35-39 477
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 464
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 221
Kosyl Piotr Kielce 35-39 328
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 478
Kościelak Arkadiusz Gdańsk 35-39 497
Kościelak Maciej Bydgoszcz 35-39 275
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 337
Kośmider Piotr Poznań 30-34 470
Kot Remigiusz Bielsko-Biała 40-44 436
Kotra Jacek Smolnica 30-34 313
Kotra - Truszczyńska Magdalena Smolnica 25-29 340
Kowalczyk Tomasz Warszawa 40-44 112
Koziołek Andrzej Bielsko-Biała 35-39 371
Kozlowicz Marcin Warszawa 35-39 277
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 229
Kozłowski Przemysław Poznań 40-44 467
Krakowiak Paweł Otwock 25-29 201
Krakowski Bartosz Parzniew 30-34 167
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-34 151
Kreft Arkadiusz Kartuzy 30-34 302
Królak Kacper Warszawa 35-39 35
Krystek Krzysztof Poznań 30-34 102
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 168
Krzeszowski Robert Sandomierz 45-49 496
Krzewiński Bartłomiej Leszno 40-44 136
Krzysztofik Jakub Łódź 30-34 36
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 69
Kubiak Szczepan Łódź 35-39 512
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 314
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 348
Kucharski Michał Gdańsk 40-44 362
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 418
Kula Rafał Nowy Targ 35-39 24
Kulesza Piotr Sieradz 30-34 174
Kulesza Sebastian Sieradz 35-39 175
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 289
Kurek Piotr Kicin-Ślesin 30-34 413
Kurman Radosław Wrocław 30-34 224
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 271
Kuśka Adam Rybnik 18-24 169
Kuźma Wojciech Bydgoszcz 45-49 146
Kwasniewski Mateusz Wrocław 25-29 236
Kwiatkowski Tomasz Warszawa 45-49 126
Latos Janusz Kostrzyn Wlkp 50-54 176
Lebioda Michał Konin 25-29 234
Lehmann Adrian Swarzędz 35-39 400
Lejman Adam Warszawa 45-49 83
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 38
Leśniewicz Mariusz Konin 35-39 110
Lewandowski Marek Lewin Brzeski 30-34 197
Lewiński Paweł Ostróda 25-29 487
Lichnerowicz Tomasz Warszawa 30-34 251
Linowiecki Dawid Radziejów 25-29 269
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 417
Lisiak Patryk Poznań 40-44 180
Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi 30-34 145
Łakomski Olek Warszawa 40-44 298
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 55-59 443
Łaś Monika Klikuszowa 25-29 144
Ławicki Marcin Lubin 25-29 1
Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi 25-29 483
Łaźniak Piotr Rudzica 30-34 475
Łęgowski Michał Kalisz 35-39 493
Łojko Natalia Warszawa 30-34 491
Łopiński Radosław Warszawa 40-44 523
Łuczyński Janusz Gdańsk 45-49 247
Łuć Wojciech Gdańsk 35-39 57
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 285
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-44 239
Mach Piotr Myszków 25-29 374
Maciejewski Karol Nadolice Wielkie 30-34 385
Majchrzak Ola Konstantynów Łódzki 25-29 67
Majewska Małgorzata Przemyśl 30-34 21
Majewski Michał Golub-Dobrzyń 30-34 501
Majewski Paweł Warszawa 35-39 44
Majka Michał Elbląg 35-39 2
Maliszewski Michał Straszyn 35-39 522
Maliszewski Wojciech Józefosław 40-44 131
Małkowski Witold Pabianice 30-34 238
Manteufel Jacek Sztum 25-29 509
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 132
Markiewicz Grzegorz Poznań 40-44 150
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 15
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 319
Markowski Marek Lubin 35-39 294
Matysiak Jacek Ostrów Wielkopolski 55-59 301
Mazdziarz Michal Warszawa 35-39 217
Mazgaj Krzysztof Aleksandrów Łódzki 50-54 384
Mączyński Czesław Płock 60-64 286
Meier Markus Koło 50-54 441
Mickiewicz Konrad Gdańsk 40-44 163
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 45-49 85
Mielewczyk Zbigniew Kartuzy 45-49 375
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 149
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 465
Misiak Grzegorz Sieradz 40-44 498
Misztal Adam Mysiadło 45-49 259
Młodzikowski Marcin Gniezno 35-39 187
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 453
Molis Paweł Częstochowa 40-44 154
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 134
Mroczyński Adam Warszawa 30-34 216
Mrowiec Tomasz Orzesze 25-29 107
Mróz Marek Malbork 35-39 292
Muszytowski Damian Toruń 35-39 99
Nagórski Kamil Warszawa 40-44 510
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 10
Narojek Grzegorz Warszawa 35-39 343
Natkaniec Jakub Wrocław 35-39 354
Nawracaj Michał Jawor 25-29 7
Niedzielski Łukasz Józefosław 40-44 25
Nielaba Anna Mikołów 35-39 42
Niemczewski Rafał Kazimierz Biskupi 35-39 268
Noga Jarek Olsztyn 30-34 435
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-44 530
Nowacki Piotr Piła 40-44 157
Nowak Dawid Łódź 30-34 100
Nowak Jarosław Konin 30-34 409
Nowak Paweł Nieporęt 35-39 177
Nowak Paweł Łubowo 30-34 30
Nowak Roman Sieradz 35-39 317
Nowakowski Dawid Radziejów 25-29 108
Nowiński Tomasz Konin 25-29 482
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 35-39 189
Oklej Agata Warszawa 35-39 335
Olejnik Anna Dobrzeń Wielki 25-29 135
Opyd Grzegorz Tarnowskie Góry 35-39 309
Orłowski Grzegorz Ostrołęka 30-34 159
Ornowski Mariusz Łódź 30-34 92
Orzechowski Krzysztof Dąbrówka 30-34 244
Osiński Michał Truskaw 40-44 445
Ostaszewski Maciej Pruszków 35-39 352
Ostrowski Przemysław Kalisz 35-39 226
Owczarek Tomasz Częstochowa 45-49 326
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 72
Pachulski Paweł Ślesin 50-54 393
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 429
Paluch Jacek Gdańsk 35-39 524
Palus Małgorzata Piaseczno 35-39 296
Palus Paweł Józefosław 40-44 237
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 446
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-44 486
Panuś Marcin Łódź 35-39 347
Papierz Piotr Berlin 50-54 196
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 207
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 357
Pawełczak Bartłomiej Bydgoszcz 30-34 439
Pawełczyk Kacper Pabianice 25-29 53
Pawlak Przemysław Ruszków Pierwszy 25-29 40
Pawłowski Maciej Starowa Góra 35-39 416
Petelski Mateusz Gdańsk 25-29 14
Petertil Szczepan Ścinawka Średnia 40-44 117
Pieczynski Szymon Ostrów Wielkopolski 35-39 142
Pielak Marek Józefów 35-39 521
Pietrzak Sebastian Poznań 35-39 115
Pigula Przemyslaw Zalasewo 35-39 184
Piguła Mariusz Koninko 40-44 456
Piktel Tomasz Warszawa 40-44 228
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 279
Piotrowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 35-39 87
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 152
Piszczatowski Roman Gdynia 45-49 490
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 11
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 54
Płończyk Krzysztof Warszawa 35-39 130
Płużyński Marcin Grójec 30-34 267
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 281
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 50
Politowska Monika Warszawa 25-29 206
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 525
Pomorska Joanna Warszawa 30-34 64
Pomorski Rafał Warszawa 30-34 86
Popławska Anna Warszawa 30-34 367
Popławski Michał Warszawa 35-39 359
Poważyński Arkadiusz Malcanów 35-39 263
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 410
Prokop Piotr Józefosław 35-39 59
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 158
Pruski Wojciech Kobysewo 35-39 376
Przybylski Jarosław Koło 40-44 442
Przymusiński Filip Poznań 30-34 6
Pudlak Izabela Prabuty 35-39 181
Punpur Krzysztof Ostróda 30-34 245
Punpur Marcin Ostróda 35-39 178
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Purol Malgorzata Września 25-29 408
Pyszynski Mario Warszawa 40-44 378
Pyzdrowski Zbigniew Konin 30-34 76
Radliński Łukasz Szczecin 35-39 120
Rakowski Paweł Bydgoszcz 35-39 349
Reszke Paweł Wejherowo 30-34 532
Robel Jakub Warszawa 35-39 161
Romański Michał Piastów 30-34 430
Rudowicz Piotr Radłów 40-44 172
Rudyk Sebastian Wrocław 40-44 193
Rydzewska Elzbieta Poznań 35-39 476
Sarnowski Zbyszek Susz 40-44 363
Sibinski Marcin Lutomiersk 40-44 471
Siciński Rafał Poznań 30-34 508
Sidwa Tomasz Jonkowo 35-39 500
Sikora Julita Ligota Piękna 40-44 23
Sitarek Artur Piaseczno 35-39 186
Siuda Bartłomiej Bielsko-Biała 35-39 433
Skład Tomasz Mysiadło 35-39 353
Skomorucha Paweł Warszawa 35-39 210
Slowiński Szymon Swarzędz 40-44 227
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-44 200
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 320
Smuszkiewicz Piotr Ostrowite 35-39 93
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 304
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 262
Sochal Jakub Warszawa 18-24 243
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 235
Solecki Aleksander Warszawa 40-44 204
Sosiński Radosław Gąsawa 18-24 506
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 213
Stach Dariusz Warszawa 30-34 9
Stachowiak Ela Zalasewo 40-44 106
Stachowiak Krzysztof Zalasewo 40-44 105
Stajszczyk Marcin Bielsko-Biała 45-49 77
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 403
Stasiak Krzysztof Sopot 40-44 380
Staszewski Maciej Józefosław 45-49 411
Staszkiewicz Radosław Bydgoszcz 45-49 170
Stefaniak Małgorzata Łódź 30-34 218
Stermach Irek Wrocław 50-54 431
Stępień Tomasz Rybno 30-34 447
Stępniewski Sebastian Nadarzyn 30-34 382
Stodólski Przemysław Janikowo 18-24 505
Stopka Wojciech Warszawa 45-49 503
Struzik Grzegorz Poznań 35-39 481
Styn Andrzej Parszczyce 40-44 270
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 342
Sujka Karol Olsztyn 30-34 27
Sulkowski Michał Elbląg 25-29 472
Suwald Anna Warszawa 25-29 406
Swędrowski Jacek Konin 35-39 81
Swiderski Dariusz Warszawa 45-49 299
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 316
Szałacińska Marta Wrocław 30-34 264
Szałkowski Tomasz Susz 40-44 454
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 208
Szałwiński Tomek Bełchatów 50-54 499
Szczegielniak Grzegorz Susz 30-34 252
Szczyglowski Piotr Warszawa 35-39 209
Szlaski Igor Zgierz 25-29 284
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 391
Szwugier Radosław Łódź 25-29 401
Szymański Tomasz Mysiadło 45-49 52
Szymkowski Przemysław Warszawa 35-39 312
Szymula Łukasz Warszawa 40-44 128
Śmigielski Marek Łódź 30-34 47
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 35-39 414
Świderski Maksymilian Warszawa - 364
Świerczewska Monika Warszawa 25-29 223
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 74
Świętoń Krzysztof Gołdap 35-39 425
Tabaka Bartosz Kalisz 25-29 322
Tadla Paweł Ostróda 30-34 437
Tempski Patryk Bydgoszcz 30-34 345
Tomczyk Stefan Susz 40-44 527
Tracz Jacek Biedrusko 35-39 261
Tulwin Bartosz Węgrów 30-34 32
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 458
Turowiec Adam Poznań 40-44 22
Turzynski Michal Warszawa 30-34 199
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 137
Walesiak Mikołaj Susz 40-44 310
Walędziak Dawid Pleszew 35-39 278
Wałaszek Jan Tarnów 50-54 143
Wardzyński Mateusz Łódź 30-34 84
Wasilewski Michał Żychlin 25-29 377
Waszak Roman Radziejów 50-54 188
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 3
Wenda Paweł Warszawa 35-39 214
Wengerski Robert Mała Nieszawka 45-49 114
Wesołowski Szymon Inowrocław 25-29 484
Wiatrowska Katarzyna Gdańsk 25-29 421
Wiatrowski Krzysztof Kowale/Gdańsk 35-39 306
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 125
Wieczorek Jacek Warszawa 40-44 219
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 492
Wijas Andrzej Kielce 30-34 366
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 19
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 30-34 147
Wilkanowski Andrzej Szczecinek 40-44 55
Winiarczyk Tomasz Wola Kopcowa 45-49 434
Wiśniewski Jakub Konin 30-34 173
Wiśniewski Michał Gdańsk 35-39 395
Witek Sebastian Koszalin 35-39 63
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 449
Włochacz Piotr Sieradz 30-34 124
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 182
Wodyński Robert Zgierz 40-44 18
Wojciechowski Krystian Konin 25-29 407
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 138
Wojciechowski Tymoteusz Łódź 40-44 515
Wojtanowicz Marcin Zduńska Wola 35-39 282
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 40-44 293
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 185
Wójcik Piotr Trzebnica 40-44 183
Wydarty Emil Gdańsk 30-34 517
Wypych Róża Warszawa 25-29 318
Wytrwał Adam Tarnów 45-49 274
Zabdyr Marcin Chylice 45-49 195
Zając Grzegorz Nadarzyn 30-34 426
Zająkała Michał Józefosław 40-44 381
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 215
Zakrzewski Rafał Gdańsk 40-44 518
Zalega Jarosław Będzin 40-44 373
Zasada Witold Łódź 40-44 504
Zawieja Bartosz Toruń 35-39 520
Zbierajewski Bartosz Poznań 35-39 211
Zboralski Łukasz Poznań 40-44 479
Zdanio Paweł Warszawa 30-34 469
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-44 331
Zegler Grzegorz Wrocław 30-34 329
Zentel Mateusz Kalisz 35-39 323
Zentel Szczepan Kalisz 35-39 388
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 89
Zieleń Michał Gdańsk 45-49 424
Zięba Marcin Warszawa 35-39 212
Zimka Łukasz Zadzim 30-34 127
Zujewski Piotr Łódź 45-49 399
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 339
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 202
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 448
Żelazny Dariusz Żnin 45-49 494
Żmuda Kacper Jawor 18-24 462
Żychska Anna Człuchów 25-29 392
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon