Garmin Iron Triathlon Gołdap 2015 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroziński Jan Warszawa 25-29 313
Antoniak Krzysztof Warszawa 30-34 157
Antoniak Krzysztof Olsztyn 35-39 173
Antonowicz Marcin Warszawa 35-39 126
Apalko Artur Suwałki 45-49 121
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 -
Augustyniak Wojciech Elbląg 35-39 -
Awruk Bartosz Białystok 30-34 259
Bachman Marcin Warszawa 40-44 262
Bagińska Monika Warszawa 35-39 332
Bajko Tomasz Suwalki 30-34 -
Baldysz Ryszard Warszawa 65-69 267
Banacki Sławomir Warszawa 40-44 213
Bar Marcin Warszawa 30-34 266
Bartosiewicz Andrzej Luboń 40-44 340
Batavicius Saulius Vilnius 40-44 353
Bąk Marek Tarnowskie Góry 40-44 104
Bebelski Rafał Warszawa 35-39 253
Bednarski Michał Łódź 35-39 159
Beldyga Bartosz Suwalki 30-34 -
Belski Maciej Warszawa 40-44 333
Bestecki Tomasz Bartoszyce 25-29 336
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 46
Bida Adam Gołdap 50-54 344
Bieliński Piotr Kartuzy 35-39 246
Biełous Arek Gdańsk 35-39 362
Bienio Patryk Łapy 30-34 76
Bietkowski Paweł Warszawa 50-54 302
Biskupski Mariusz Susz 40-44 363
Bołtruczyk Karol Białystok 18-24 256
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 129
Boniewski Kamil Glinojeck 25-29 358
Borko Cezary Olsztyn 40-44 134
Borowiak Mariusz Jary 35-39 35
Breski Jarek Ciechanów 50-54 23
Briggs Sean Lipków 45-49 71
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 110
Broekere Tomasz Zabrze 25-29 109
Bródka Paweł Radom 40-44 -
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 118
Bryzek Barbara Warszawa 35-39 361
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 164
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 214
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 32
Budzisz Piotr Krupski Młyn 50-54 -
Bulski Marcin Łódź 25-29 286
Bulski Marcin Warszawa 30-34 -
Cechowska Katarzyna Elbląg 40-44 -
Celmer Piotr Warszawa 35-39 -
Chabasiński Rafał Gryfino 35-39 145
Chmielewski Piotr Warszawa 35-39 252
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 153
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 39
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 379
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 -
Chylak Kamil Warszawa 35-39 47
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 186
Cieślak Michał Sopot 35-39 -
Cisowski Artur Warszawa 35-39 180
Cnota Bartłomiej Reda 35-39 89
Cnota Janusz Gdynia 60-64 88
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 384
Cygert Andrzej Gdynia 45-49 360
Czajka Maciej Sokółka 25-29 234
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 299
Czasak Tomek Stefanowo 40-44 -
Czechowski Szymon Warszawa 35-39 198
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 154
Czeszkiewicz Dominik Suwałki 35-39 250
Czichy Barbara Tarnowskie Góry 45-49 281
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 233
Dawidczyk Adam Ełk 30-34 243
Dawiec Alfred Zielonki 40-44 107
Dąbrowski Bartosz Warszawa 18-24 291
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 341
Derwiszyński Artur Łomianki 40-44 -
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 20
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 -
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 43
Dudziński Piotr Warszawa 45-49 322
Duława Robert Głuszyca 30-34 -
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 54
Dworak Pawel Warszawa 40-44 108
Dyrda Mateusz Warszawa 30-34 359
Dziejma Krzysztof Choroszcz 25-29 219
Dziemian Karol Olsztyn 40-44 -
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 124
Elminowski Wojciech Elbląg 50-54 -
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 206
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 269
Falęcki Rafał Gdynia 35-39 85
Fantini Roman Warszawa 40-44 122
Fijałkowski Tomasz Białystok 35-39 270
Filipek Krzysztof Warszawa 25-29 169
Frączek Tomasz Kraków 45-49 -
Friedrich Arek Olsztyn 35-39 305
Fronc Sebastian Warszawa 40-44 139
Gadomski Sławomir Warszawa 30-34 279
Gałąska Łukasz Gdynia 35-39 -
Gdula Maciej Gliwice 40-44 -
Giers Konrad Warszawa 35-39 369
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 156
Głogowski Adam Gdynia 18-24 3
Głuchowski Przemek Żychlin 35-39 10
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 87
Góral Dominik Jaworzno 30-34 280
Góralska Aleksandra Pluski 35-39 367
Górski Mateusz Warszawa 18-24 204
Grabarczyk Łukasz Warszawa 25-29 -
Grajek Przemysław Warszawa 35-39 241
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 86
Greguła Wojciech Chojna 25-29 -
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 96
Grupiński Piotr Warszawa 35-39 318
Gryczman Wojciech Koszalin 35-39 83
Grygieńć Tomasz Suwałki 35-39 163
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 62
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 -
Grzebinoga Paweł Olkusz 35-39 36
Grzegorzewski Filip Warszawa 35-39 224
Gucwa Zbigniew Świebodzice 25-29 4
Gutkowski Tomasz Warszawa 35-39 172
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 12
Herodecki Bartłomiej Warszawa 30-34 103
Hirsz Kamil Adam Łódź 40-44 106
Hołówko Wacław Warszawa 25-29 -
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 64
Hoszowski Mariusz Wierzbna 40-44 75
Huszcza Paweł Warszawa 30-34 171
Huzar Ryszard Malbork 40-44 148
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 195
Jakubowski Adam Warszawa 35-39 378
Jałocha Waldemar Pruszków 45-49 331
Janecki Robert Mrągowo 40-44 162
Janik Piotr Warszawa 30-34 125
Janik Robert Katarzynów 40-44 44
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 35-39 309
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 40-44 315
Jędrzejewski Grzegorz Warszawa 40-44 296
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-34 203
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 29
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 30-34 226
Juszkiewicz Zbigniew Ełk 45-49 167
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-54 -
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 255
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 5
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 15
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 152
Kałużny Mikołaj Tychy 35-39 343
Kamiński Przemysław Warszawa 25-29 -
Kamiński Wojtek Sopot 35-39 -
Kasperuk Zbyszek Gołdap 40-44 277
Kawczyński Przemysław Józefosław 35-39 194
Kepler Juliusz Łódź 25-29 301
Kieda Wojciech Białystok 35-39 212
Kieszkowski Rafał Gdańsk 30-34 298
Kitlas Rafał Warszawa 30-34 371
Klepacki Tomasz Warszawa 55-59 37
Klepacki Zbigniew Warszawa 45-49 98
Klim Łukasz Warszawa 30-34 264
Klimas Marek Barczewo 55-59 260
Kluge Krzysztof Elbląg 30-34 216
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 30
Kolka Zbigniew Grzybno 50-54 335
Kołdys Łukasz Warszawa 35-39 217
Kołowerzo Marcin Warszawa 35-39 90
Konarzewska Marta Olsztyn 30-34 376
Konarzewski Marcin Warszawa 35-39 -
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 149
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 215
Kopczewski Maciej Grudziądz 45-49 283
Koper Mateusz Tczew 25-29 66
Korabiewski Mikołaj Ełk 18-24 -
Kord Bogdan Barczewo 55-59 51
Kord Radosław Barczewo 30-34 50
Korniłow Piotr Warszawa 45-49 132
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 230
Kosowski Bartosz Psary 40-44 193
Kostro Rafał Warszawa 25-29 -
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 -
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 135
Kot Remigiusz Bielsko-Biała 40-44 -
Kotra Jacek Smolnica 30-34 119
Kotra - Truszczyńska Magdalena Smolnica 25-29 137
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-64 -
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 30-34 221
Kowalski Grzegorz Warszawa 25-29 -
Kowalski Jerzy Elblag 45-49 240
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 202
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 80
Kraszewski Wojtek Warszawa 50-54 386
Krawczyński Mariusz Warszawa 40-44 254
Krężołek Paweł Warszawa 35-39 348
Krupa Jan Węgorzewo 25-29 288
Krupowicz Marcin Warszawa 50-54 249
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 65
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 33
Kubicki Dariusz Wójtowo 35-39 242
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 142
Kucharski Michal Giżycko 35-39 244
Kucinski Andrzej Warszawa 55-59 238
Kuczynska Iza Pruszkow 45-49 -
Kula Rafał Nowy Targ 35-39 131
Kurczycki Michał Olsztyn 35-39 337
Kwapisz Przemysław Sopot 40-44 -
Kwieciński Rafał Warszawa 35-39 324
Lachiewicz Sylwester Puławy 35-39 -
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 383
Laskowski Sebastian Gdynia 35-39 364
Leś Mariusz Świerki 30-34 -
Lewandowska Katarzyna Piaseczno 35-39 374
Lewandowski Jacek Piaseczno 40-44 278
Lewandowski Robert Warszawa 40-44 -
Leżanka Krzysztof Białystok 30-34 177
Liber Paweł Elbląg 40-44 239
Lichacz Anna Smolec 30-34 248
Lichacz Miłosz Smolec 30-34 247
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 175
Lisowski Piotr Sokółka 30-34 352
Losinski Daniel Warszawa 30-34 357
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 -
Luterek Michał Warszawa 35-39 274
Łakomski Olek Warszawa 40-44 114
Łaś Monika Klikuszowa 25-29 58
Ławicki Marcin Lubin 25-29 1
Łojko Natalia Warszawa 30-34 310
Łopiński Gaweł Bartosz Warszawa 40-44 308
Łopiński Radosław Warszawa 40-44 311
Łuczak Bartosz Sandomierz 18-24 -
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-44 82
Łukasiewicz Łukasz Warszawa 25-29 201
Łysiuk Maciej Warszawa 30-34 26
Macewicz Maciej Piaseczno 30-34 130
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 16
Madej Paweł Kraków 35-39 170
Madej Tomasz Białobrzegi 30-34 25
Majka Michał Elbląg 35-39 6
Makola - Kalejta Katarzyna Warszawa 30-34 300
Malczyk Marcin Gdynia 30-34 304
Malesa Daniel Łódź 25-29 325
Manteufel Jacek Sztum 25-29 -
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 53
Marek Szczepaniuk Kraków 45-49 -
Markiewicz Marcelina Warszawa 30-34 -
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 45
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 187
Markowski Piotr Warszawa 35-39 265
Marzec Marcin Warszawa 40-44 320
Masłowski Julian Białystok 30-34 354
Maślanko Jakub Brzeziny 18-24 356
Mazurkiewicz Darek Smolec 35-39 307
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 -
Mencel Bartosz Wieruszów 35-39 290
Michalak Łukasz Poznań 18-24 8
Michałowski Mateusz Gołdap 18-24 385
Miezianko Krzysztof Ełk 35-39 178
Mika Jakub Gdańsk 30-34 365
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 59
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 231
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 11
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 93
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 60
Mowinski Filip Gdansk 18-24 351
Mucha Robert Zalesie Górne 35-39 9
Nadrowski Tomasz Warszawa 30-34 140
Najder Ewa Konstancin-Jeziorna 55-59 94
Najder Jacek Konstancin-Jeziorna 55-59 95
Nawracaj Michał Jawor 25-29 7
Nawrocki Sergiusz Pluski 45-49 372
Nevretdinov Marat Warszawa 40-44 339
Noga Jarek Olsztyn 30-34 184
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-44 319
Nowacki Piotr Piła 40-44 323
Nowacki Tomasz warszawa 40-44 14
Nowak Paweł Nieporęt 35-39 69
Nowak Wojciech Niepołomice 30-34 222
Oklej Agata Warszawa 35-39 133
Olejnik Krzysztof Dzierżoniów 35-39 -
Oleksów Piotr Gdańsk 40-44 -
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 120
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 50-54 49
Orłowski Grzegorz Ostrołęka 30-34 61
Orzechowski Łukasz Warszawa 30-34 236
Ostapiński Wojtek Piaseczno 40-44 317
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 34
Paluch Daniel Drawsko Pomorskie 35-39 245
Paluch Marek Giżycko 40-44 276
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 225
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 112
Parchomiuk Andrzej Warszawa 50-54 306
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 146
Pastusiak Adam Warszawa 25-29 229
Paszkowska Barbara Suwałki 30-34 68
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-44 314
Pawłowski Maciej Starowa Góra 35-39 -
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 91
Pendowski Kamil Białystok 35-39 97
Perkowski Jarosław Suwałki 40-44 176
Petertil Szczepan Ścinawka Średnia 40-44 48
Pękala Mateusz Ciechanów 25-29 81
Piątkowski Szymon Ryki 18-24 251
Piątkowski Tomasz Ryki 50-54 117
Pielak Marek Józefów 35-39 261
Pięta Bartłomiej Warszawa 30-34 196
Pikorski Dominik Zabrze 18-24 179
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 101
Piotrowski Daniel Warszawa 25-29 316
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 303
Piszczatowski Roman Gdynia 45-49 158
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 27
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 102
Pochylski Przemysław Luboń 40-44 116
Podgórski Krzysztof Żabieniec / Piaseczno 50-54 55
Podoba Jacek Warszawa 40-44 321
Podziewski Arkadiusz Warsaw 40-44 232
Pogorzelski Darek Elbląg 45-49 -
Polak Bogumiła Psary 35-39 192
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 24
Politowska Monika Warszawa 25-29 328
Polowczyk Piotr Warszawa 30-34 345
Pomastowski Dariusz Wąbrzeźno 35-39 257
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 258
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 -
Popławski Grzegorz Tołcze 30-34 151
Poreda Dariusz Lomza 30-34 -
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 -
Prokop Piotr Józefosław 35-39 28
Prorok Adam Legionowo 45-49 218
Pruski Wojciech Kobysewo 35-39 -
Pryczek Piotr Warszawa 30-34 -
Przymusiński Filip Poznań 30-34 2
Puciłowski Mirosław Białystok 50-54 144
Pupek Daniel Łomża 25-29 -
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pużyński Mariusz Augustów 45-49 31
Pyszynski Mario Warszawa 40-44 155
Radziwonowski Bartosz Białystok 35-39 41
Rakusa-Suszczewski Mateusz Warszawa 35-39 52
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 128
Ratajek Dawid Łódź 25-29 375
Robel Jakub Warszawa 35-39 63
Rodriguez-Mejia Aday Las Palmas de Gran Canaria 30-34 181
Roginski Michal Piaseczno 30-34 -
Rokicki Leszek Elbląg 40-44 235
Romanowski Radosław Dobre Miasto 40-44 271
Romański Michał Piastów 30-34 183
Różalski Piotr Elbląg 35-39 297
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 228
Rydecki Karol Elbląg 55-59 285
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 22
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-54 342
Sanestrzik Jakub Zabrze 25-29 77
Sawczuk Grzegorz Wysoka 35-39 113
Semendjajevs Dmitrijs Riga 45-49 185
Serdakowski witold Warszawa 50-54 366
Sidor Artur Warszawa 45-49 347
Siegert Piotr Warszawa 35-39 166
Sikora Łukasz Płochocin 25-29 272
Sitarek Artur Piaseczno 35-39 74
Sitowski Pawel Wilcza Góra 45-49 287
Skomski Adam Mosty 40-44 150
Skowroński Marcin Warszawa 25-29 350
Słomczyński Bartosz Opole 35-39 18
Słomski Michał Warszawa 30-34 141
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 123
Smolak Adrian Warszawa 30-34 143
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 -
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 92
Sobucki Jacek Susz 40-44 368
Sochal Jakub Warszawa 18-24 373
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 223
Solecki Wojciech Warszawa 30-34 380
Sołtys Jan Warszawa 25-29 17
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 -
Sosnowski Wojciech Olecko 40-44 42
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 207
Stachura Kacper Gdynia 18-24 349
Staniewska Sabrina Warszawa 30-34 197
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 161
Staśkiewicz Marcin Olsztyn 30-34 227
Stefanowski Piotr Białystok 30-34 295
Stępniewski Sebastian Nadarzyn 30-34 -
Strześniewski Marek Piaseczno 55-59 40
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 -
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 138
Suchecki Adam Warszawa 30-34 -
Suchorz Krzysztof Gdynia 45-49 182
Sujka Karol Olsztyn 30-34 19
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 -
Swędrowski Jacek Konin 35-39 38
Swiderski Dariusz Warszawa 45-49 326
Szałacińska Marta Wrocław 30-34 284
Szałkowski Tomasz Susz 40-44 370
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 205
Szczegielniak Grzegorz Susz 30-34 84
Szczepanik Wojciech Warszawa 25-29 -
Szczepaniuk Marek Kraków 45-49 329
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 292
Szlaski Igor Zgierz 25-29 105
Szulkowski Jarosław Warszawa 50-54 160
Szwugier Radosław Łódź 25-29 168
Szymanski Marek Łomża 55-59 174
Szymborski Maciej Białystok 35-39 115
Szymczak Janusz Warszawa 25-29 289
Świderski Maksymilian Warszawa - 327
Świętoń Krzysztof Gołdap 35-39 382
Świstak Marcin Warszawa 40-44 263
Tołwiński Bogusław Elbląg 45-49 355
Topa Bartek Warszawa 45-49 -
Tramp Małgorzata Gołdap 35-39 100
Tramp Sławomir Gołdap 40-44 381
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 78
Tulwin Bartosz Węgrów 30-34 21
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 79
Utykański Michał Ełk 25-29 268
Walaugo Radosław Studzianek 30-34 -
Walczak Mateusz Warszawa 35-39 330
Walencik Grzegorz Elbląg 30-34 -
Wałaszek Jan Tarnów 50-54 57
Wałpuski Adam Warszawa 18-24 199
Wenda Paweł Warszawa 35-39 -
Węgliński Łukasz Warszawa 30-34 -
Wijas Andrzej Kielce 30-34 -
Wiktor Dariusz Suwałki 40-44 70
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 -
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 -
Wiora Maciej Zabrze 45-49 111
Wiśniewski Jakub Konin 30-34 67
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 189
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 72
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 56
Wojtek Klekotko Bakalarzewo 50-54 273
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 73
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 35-39 312
Woźniak Krzysiek Otwock 45-49 293
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 40-44 334
Wrona Paweł Kielce 45-49 147
Wrzochalski Robert Gdynia 40-44 127
Wszeborowski Dariusz Ełk 45-49 275
Wytrwał Adam Tarnów 45-49 99
Zadrożny Zbigniew Augustów 40-44 237
Zagajewska Ewa Warszawa 30-34 208
Zalewski Wojciech Ełk 45-49 294
Zawieja Bartosz Toruń 35-39 -
Zdanio Paweł Warszawa 30-34 -
Zdort Paweł Warszawa 40-44 338
Zieliński Patryk Kartuzy 18-24 -
Zięba Marcin Warszawa 35-39 200
Ziółkowski Piotr Piaseczno 25-29 282
Zujewski Piotr Łódź 45-49 165
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 136
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 209
Zwierzyńska Małgorzata Warszawa 30-34 346
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 188
Żmuda Kacper Jawor 18-24 220
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon