Bieg na Piątkę Gdańsk 2019 - results

2019-11-17 09:00 www.polmaratongdansk.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata Mama z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
Tata z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
1 6102 Sowiński Patryk Packman Team M20 1 1 00:15:12
2 5897 Formela Daniel www.danielformela.com M30 1 2 00:15:16 00:00:04
3 5901 Babik Filip Entre.pl Team M20 2 3 00:15:25 00:00:13
4 6063 Miszewski Marcin Intel Runners M30 2 4 00:15:45 00:00:33
5 5754 Kopiczko Maksymilian ORKA Iława Polamp Giżycko M16 1 5 00:15:57 00:00:45
6 6120 Jakubowski Marek SPRINT S.A. M40 1 6 00:16:05 00:00:53
7 6116 Gałasiewicz Jakub RLTL ZTE RADOM M20 3 7 00:16:07 00:00:55
8 5866 Horsten Dorian Tri Talent Team Gdańsk M18 1 8 00:16:10 00:00:58
9 6065 Najmowicz Sebastian Najmowicz Triathlon M20 4 9 00:16:15 00:01:03
10 5870 Kopczyński Szymon Team Kopeć M20 5 10 00:16:24 00:01:12
11 5859 Wysłouch Michał Tri Talent/F3 Team M30 3 11 00:16:39 00:01:27
12 5973 Taber Konrad Active Prosperia/STO-nogi Milanówek M20 6 12 00:16:44 00:01:32
13 5737 Chyb Radosław - - M40 2 13 00:16:45 00:01:33
14 5826 Chrzanowski Jan Smaruj Na Trening Team M16 2 14 00:17:06 00:01:54
15 6084 Wamka Mateusz SSP ORKA Iława M18 2 15 00:17:20 00:02:08
16 6010 Iwan Paweł Trefl Biega M30 4 16 00:17:24 00:02:12
17 5745 Badziong Mateusz Jeppesen M20 7 17 00:17:27 00:02:15
18 5709 Bagiński Tomasz M30 5 18 00:17:32 00:02:20 1 (1 / 1)
19 5955 Walczuk Łukasz M20 8 19 00:17:33 00:02:21
20 5972 Sobkowiak Andrzej Kujawscy Runners M30 6 20 00:17:36 00:02:24
21 5743 Leśniak Michał #FeiferTrenuje / NRGBOX M30 7 21 00:17:37 00:02:25
22 6146 Gosk Dominik DD Running Team M20 9 22 00:17:41 00:02:29
23 6145 Dawidziuk-Gosk Diana DD Running Team K20 1 1 00:17:43 00:02:31
24 6029 Różycki Paweł M30 8 23 00:17:47 00:02:35
25 5916 Twarowski Michal JEPPESEN POLAND TRISPACE TREK M40 3 24 00:18:12 00:03:00
26 5552 Łokucijewski Patryk Babillonia Babieniec M20 10 25 00:18:18 00:03:06
27 5630 Reszczyński Paweł AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA M30 9 26 00:18:23 00:03:11
28 5522 Szenk Marta K30 1 2 00:18:24 00:03:12
29 5876 Wróbel Marcin M30 10 27 00:18:28 00:03:16
30 6061 Dytłow Sara K30 2 3 00:18:29 00:03:17
31 5698 Gurfinkiel Łukasz 535822288 M30 11 28 00:18:36 00:03:24 2 (2 / 2)
32 6099 Śledziewski Cezary AKM Olsztyn M40 4 29 00:18:42 00:03:30
33 5730 Bramowicz Jacek M30 12 30 00:18:43 00:03:31
34 5867 Horsten Bastian Tri Talent Team Gdańsk M16 3 31 00:18:45 00:03:33
35 5885 Hawryluk Ireneusz Stowarzyszenie Krasnystaw Biega M50 1 32 00:18:58 00:03:46
36 6069 Śliwczyński Jarosław Elektrojar Usługi Elektryczne M30 13 33 00:18:58 00:03:46
37 6041 Radziwon Marek M20 11 34 00:19:05 00:03:53
38 6075 Orzyłowski Maciej M40 5 35 00:19:06 00:03:54
39 6068 Centka Jakub M20 12 36 00:19:16 00:04:04
40 3475 Cwalina Krzysztof Świat Biegacza Fehlau Run Team M40 6 37 00:19:22 00:04:10
41 5775 Reiss Amadeusz M20 13 38 00:19:23 00:04:11
42 6086 Lewandowski Daniel M20 14 39 00:19:26 00:04:14
43 6141 Pinaitis Elvijus M16 4 40 00:19:26 00:04:14
44 5640 Skrzeczowski Bartosz Jaguar Gdańsk M30 14 41 00:19:29 00:04:17 3 (3 / 3)
45 5871 Łukianow Artur M30 15 42 00:19:30 00:04:18
46 6125 Lubiński Kamil Centrum Sportowe u Jezuitów M20 15 43 00:19:35 00:04:23
47 5541 Głombiowska Zuzanna Runpassion.pl TEAM K20 2 4 00:19:39 00:04:27
48 5629 Pekrul Wojciech Między Treningami M20 16 44 00:19:50 00:04:38
49 5879 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M40 7 45 00:19:54 00:04:42
50 5744 Lipko Adrianna biegamyrazem.pl K30 3 5 00:19:57 00:04:45
51 5641 Pulczyński Robert Tri Sea Mewa Władysławowo M16 5 46 00:20:10 00:04:58
52 6001 Sawicka Anna Dream Run K30 4 6 00:20:10 00:04:58 1 (1 / 1)
53 6033 Nowak Jerzy M50 2 47 00:20:13 00:05:01
54 5997 Karpowicz Bartosz DIETY OD BROKUŁA M40 8 48 00:20:18 00:05:06
55 5770 Rompca Dariusz GKS Kaszubi Luzino M50 3 49 00:20:20 00:05:08
56 5576 Cała Bartosz CAŁA Team M40 9 50 00:20:26 00:05:14
57 5783 Wiwatowska Dagmara K30 5 7 00:20:28 00:05:16
58 6095 Znajmiecki Piotr Solwit M30 16 51 00:20:29 00:05:17
59 5678 Jachimowicz Bartosz M30 17 52 00:20:32 00:05:20
60 5753 Joanna Dziewiatowska Kujawscy Runners dietetyk K40 1 8 00:20:32 00:05:20
61 6090 Dietrich Krzysztof "Bałtyk" Fabryka Czekolady / K.S. Niemaniemogę / Sportowy Jeż Poranny Sportowy Jeż Poranny M30 18 53 00:20:34 00:05:22
62 6036 Bitowt Grzegorz M30 19 54 00:20:40 00:05:28
63 5928 Kaminska-Olczak Marta KEMIRA SPORT TEAM LABOSPORT Team K30 6 9 00:20:45 00:05:33
64 5520 Konarzewski Krzysztof Rumia biega JK KOMPUTER Rumia M16 6 55 00:20:46 00:05:34
65 6055 Dejnakowska Agata K16 1 10 00:20:51 00:05:39
66 5742 Jażdżewski Zbigniew LKS Zantyr Sztum M50 4 56 00:20:56 00:05:44
67 5653 Sciepuro Karolina Gdańskie Centrum Zdrowia K30 7 11 00:20:56 00:05:44
68 6098 Lankowska-Klemt Agnieszka AKM Olsztyn K30 8 12 00:20:57 00:05:45
69 6117 Urbaniak Marek Gdynia Sport Team Gdynia Sport Team M30 20 57 00:21:01 00:05:49
70 6097 Smogór Tomasz Solwit M20 17 58 00:21:05 00:05:53
71 5945 Paluch Kamil M30 21 59 00:21:06 00:05:54
72 5814 Szymłowski Tomasz KEMIRA SPORT TEAM M30 22 60 00:21:12 00:06:00
73 6064 Tybura Rafał M40 10 61 00:21:13 00:06:01
74 5581 Swat Jakub M16 7 62 00:21:15 00:06:03
75 6046 Woźniak Jacek PORTA ACTIVE TEAM PORTA DRZWI M30 23 63 00:21:19 00:06:07
76 2591 Durkowski Dawid Tato Biega M30 24 64 00:21:20 00:06:08
77 5809 Różycka Joanna Gdańskie Centrum Zdrowia K30 9 13 00:21:20 00:06:08
78 5837 Nowodworska Justyna Runtastyczni Team Bytow K30 10 14 00:21:21 00:06:09 2 (2 / 2)
79 6006 Zych Michał DIETY OD BROKUŁA M20 18 65 00:21:21 00:06:09
80 5549 Wycichowski Tomasz M16 8 66 00:21:24 00:06:12
81 6003 Gruchała Natalia Runtastyczni Team Bytów K30 11 15 00:21:26 00:06:14
82 5998 Nowicki Karol DIETY OD BROKUŁA M20 19 67 00:21:27 00:06:15
83 6147 Tymoszewski Waldek M50 5 68 00:21:30 00:06:18
84 6089 Bedla Anna K40 2 16 00:21:37 00:06:25
85 5962 Born Andrzej STO 2 Kartuska Gdańsk M60 1 69 00:21:47 00:06:35
86 5827 Kalinowska Paulina K30 12 17 00:21:47 00:06:35
87 5574 Danelska Monika ALA TEAM K30 13 18 00:21:48 00:06:36
88 5992 Miotk Michał DIETY OD BROKUŁA M30 25 70 00:21:49 00:06:37
89 5882 Perucki Maciej WNS Global Services M30 26 71 00:21:55 00:06:43
90 5964 Formela Piotr STO 2 Kartuska Gdańsk M30 27 72 00:21:59 00:06:47
91 5925 Litaszewski Witold M30 28 73 00:22:02 00:06:50
92 5613 Koperska Anna HYDRO CENTRUM AUTO SERWIS K20 3 19 00:22:06 00:06:54
93 5732 Łatas Paweł M20 20 74 00:22:14 00:07:02
94 6129 Gęba Piotr M30 29 75 00:22:15 00:07:03
95 5996 Naczk Wiktoria LKBimBraciPetk K16 2 20 00:22:20 00:07:08
96 5650 Szpek Paweł M30 30 76 00:22:20 00:07:08
97 5951 Lorrek Przemysław M20 21 77 00:22:25 00:07:13
98 5823 Mikielski Marek M50 6 78 00:22:27 00:07:15
99 5683 Gergelewicz Robert M40 11 79 00:22:36 00:07:24
100 5700 Kiełbasa Konrad M30 31 80 00:22:36 00:07:24
101 5846 Kwiatkowska Wiktoria IŁAWA BIEGA K20 4 21 00:22:36 00:07:24
102 5508 Beyer-Wróblewska Monika MEWA K40 3 22 00:22:46 00:07:34
103 6062 Skok Weronika K16 3 23 00:22:48 00:07:36
104 5913 Orłowski Marcin Allcon Allcon Budownictwo M30 32 81 00:22:49 00:07:37
105 5978 Wołoszyn Mariusz M20 22 82 00:22:49 00:07:37
106 5588 Łęcki Krzysztof K(r)opka Team M20 23 83 00:22:51 00:07:39
107 5993 Gruszeczka Mateusz M20 24 84 00:22:55 00:07:43
108 6142 Jaczun Julija RCN K16 4 24 00:23:06 00:07:54
109 6143 Szymański Marek M40 12 85 00:23:11 00:07:59
110 5620 Rudnicka Mariola K30 14 25 00:23:12 00:08:00
111 5726 Neugebauer Aleksander M40 13 86 00:23:18 00:08:06
112 5977 Pawłowski Jacek Stalowowolski Klub Biegacza M20 25 87 00:23:25 00:08:13
113 5561 Walter Sebastian STO 2 Kartuska Gdańsk M40 14 88 00:23:25 00:08:13
114 5747 Falkowska Martyna 3T Białystok K20 5 26 00:23:26 00:08:14
115 5935 Armatowska Agnieszka TUMBOteam K40 4 27 00:23:27 00:08:15
116 6042 Michałowska-Lewińska Anita Iron Team K30 15 28 00:23:29 00:08:17
117 6038 Pawłowski Krzysztof Stalowowolski Klub Biegacza M20 26 89 00:23:29 00:08:17
118 5948 Piątek Justyna K30 16 29 00:23:30 00:08:18
119 5902 Kędzierski Karol ARLA RUNNING TEAM M30 33 90 00:23:34 00:08:22
120 5818 Ordon Łukasz M30 34 91 00:23:36 00:08:24
121 5600 Sankowska Ewelina Fundacja Trzeba Marzyc K40 5 30 00:23:36 00:08:24
122 5591 Iwaniuk Mateusz Pędzące chomiki M16 9 92 00:23:37 00:08:25
123 6127 Guzowska Katarzyna Bractwo Biegowe BGK K20 6 31 00:23:38 00:08:26
124 5594 Karbowski Michał M30 35 93 00:23:41 00:08:29
125 5963 Jasiński Jakub STO 2 Kartuska Gdańsk M30 36 94 00:23:43 00:08:31
126 5975 Prusik Klaudia Sii Running Team Sii Running Team K20 7 32 00:23:43 00:08:31
127 5999 Przytarski Michał Ada Team M30 37 95 00:23:43 00:08:31
128 6119 Kamińska Magdalena Aktywne Lisewo K18 1 33 00:23:44 00:08:32
129 5990 Bogdaniuk Michał M30 38 96 00:23:45 00:08:33
130 6057 Jaśko Maciej BRZEŹNO Maciej Jaśko M20 27 97 00:23:47 00:08:35
131 5808 Wlizło Marek STO 2 Kartuska Gdańsk M40 15 98 00:23:47 00:08:35
132 6022 Ołów Kamila K20 8 34 00:23:49 00:08:37
133 5856 Brykowska Teresa Ada Team K50 1 35 00:23:51 00:08:39
134 5660 Daniszewska Martyna STO 2 Kartuska Gdańsk K18 2 36 00:23:52 00:08:40
135 5728 Serkowska Anna K40 6 37 00:23:53 00:08:41
136 5704 Jereczek Grzegorz Intel Runners M30 39 99 00:23:58 00:08:46
137 5566 Świątkowski Dariusz M40 16 100 00:23:58 00:08:46
138 5567 Denert Jan M20 28 101 00:24:09 00:08:57
139 5877 Wróbel Natalia mBank K30 17 38 00:24:12 00:09:00
140 6085 Zięba Agnieszka K20 9 39 00:24:12 00:09:00
141 5869 Żuchowski Sebastian Somsiady Alicja Paprocka i spolka M40 17 102 00:24:17 00:09:05
142 5666 Śmigielska Kinga K20 10 40 00:24:18 00:09:06
143 5912 Dobrowodzki Jakub Allcon Allcon Budownictwo M40 18 103 00:24:20 00:09:08
144 6105 Rodzeń Angelika K20 11 41 00:24:21 00:09:09
145 6035 Bakunowicz Wojciech M18 3 104 00:24:22 00:09:10
146 5719 Lorek Maciej M50 7 105 00:24:28 00:09:16
147 6130 Kalinowski Marcin M40 19 106 00:24:30 00:09:18 4 (4 / 1)
148 5757 Krauze Alicja Malborskie Centrum Wolontariatu K18 3 42 00:24:31 00:09:19
149 5764 Kryszeń Tomasz M40 20 107 00:24:31 00:09:19
150 5582 Swat Katarzyna K40 7 43 00:24:32 00:09:20
151 6048 Ciecharowska Justyna Unicorns K30 18 44 00:24:36 00:09:24
152 5602 Dunajewski Maksym STO 2 Kartuska Gdańsk M16 10 108 00:24:39 00:09:27
153 5603 Dunajewski Paweł STO 2 Kartuska Gdańsk M40 21 109 00:24:39 00:09:27
154 5530 Lewko Michał M30 40 110 00:24:39 00:09:27
155 5514 Mikołajczyk Anna K30 19 45 00:24:39 00:09:27
156 6032 Trygalska Paulina KS Sokół Zblewo K20 12 46 00:24:42 00:09:30
157 5830 Rozenkranz Leonard M50 8 111 00:24:44 00:09:32
158 6070 Szczęch Zdzisław emeryt M60 2 112 00:24:44 00:09:32
159 5560 Kuczyńska Barbara 1976 1976 K40 8 47 00:24:53 00:09:41
160 5898 Malicki Marcin Żeglarski Jeziorak M30 41 113 00:25:00 00:09:48
161 6138 Hałasowska Maja Magdalena K20 14 48 00:25:02 00:09:50
162 5676 Jakubczak Marta Aspire Power Club K20 13 49 00:25:02 00:09:50
163 6079 Pulczyńska Anna K40 9 50 00:25:02 00:09:50
164 5624 Lutostański Adam ks kasztelanka M30 42 114 00:25:04 00:09:52
165 6056 Dejnakowska Aneta K40 10 51 00:25:06 00:09:54
166 6123 Walkusz Marta Ambitious Runners Team K30 20 52 00:25:06 00:09:54
167 5807 Kołodziejczyk Marcin STO 2 Kartuska Gdańsk M40 22 115 00:25:07 00:09:55
168 5943 Szponer Mariusz M50 9 116 00:25:09 00:09:57
169 6040 Radziwon Patrycja K20 15 53 00:25:14 00:10:02
170 5601 Górecka Roksana K40 11 54 00:25:15 00:10:03
171 5793 Bogdevič Tomaš GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M30 43 117 00:25:16 00:10:04
172 5923 Janyga-Kulik Karolina Bike U Up- EUROPELL K40 12 55 00:25:17 00:10:05
173 6030 Kowalska Kamila K30 21 56 00:25:17 00:10:05 3 (3 / 3)
174 5684 Psiuk Joanna Biegam U KOLESI K50 2 57 00:25:18 00:10:06
175 5769 Orłowska Agata Jeppesen Poland K30 22 58 00:25:21 00:10:09
176 6137 Beginski Sławomir s-meble s-meble M40 23 118 00:25:22 00:10:10
177 5570 Kaszczyk Weronika K20 16 59 00:25:22 00:10:10
178 5645 Lewicki Konrad M40 24 119 00:25:22 00:10:10 5 (5 / 2)
179 5749 Przytarska Edyta Akademia Biegowa Kartuzy K30 23 60 00:25:23 00:10:11
180 5639 Gumkowski Dariusz M40 25 120 00:25:28 00:10:16
181 5546 Błądek Rafał New Village Team M40 26 121 00:25:30 00:10:18
182 6051 Bogalecki Marek Safe Sport Team M60 3 122 00:25:31 00:10:19
183 5721 Domnik Marek TERRAMAR M50 10 123 00:25:31 00:10:19
184 5838 Munc Joanna K30 24 61 00:25:33 00:10:21
185 5934 Armatowski Artur Tumbo Team M40 27 124 00:25:35 00:10:23
186 6133 Tosta Ania Nic K30 25 62 00:25:35 00:10:23
187 5936 Fijał Magda Tumboteam K30 26 63 00:25:36 00:10:24
188 5599 Kalinowski Jan J.K.SERWIS M50 11 125 00:25:36 00:10:24
189 6114 Stepnowski Rafał Fundacja Jeppesena M50 12 126 00:25:36 00:10:24
190 5663 Skupin Jola K30 27 64 00:25:42 00:10:30
191 5657 Kużaj Sławomir Piła M50 13 127 00:25:44 00:10:32
192 6134 Czwartek Piotr Mocni w Duchu - Zabiegani M40 28 128 00:25:45 00:10:33
193 5631 Mizura-Stencel Anetta K40 13 65 00:25:47 00:10:35
194 5672 Zieliński Radosław M30 44 129 00:25:47 00:10:35
195 5788 Dzhobolda Anna GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL K20 17 66 00:25:52 00:10:40
196 5954 Pawlik Aleksandra K30 28 67 00:25:52 00:10:40
197 5981 Kosmowska Alicja ARLA RUNNING TEAM K30 29 68 00:25:57 00:10:45
198 5918 Dyląg Monika K30 30 69 00:25:58 00:10:46
199 5738 Balonis-Chyb Anna K30 31 70 00:25:59 00:10:47
200 5920 Horoszko Ewelina K30 32 71 00:25:59 00:10:47
201 5976 Kusińska Marta Sii Running Team K30 33 72 00:25:59 00:10:47
202 5785 Łęcki Grzegorz #BBKTS M40 29 130 00:26:00 00:10:48
203 5622 Miączyńska Justyna Smoki Wawelskie K30 34 73 00:26:02 00:10:50
204 5517 Pajek-Sielicka Agnieszka K30 35 74 00:26:04 00:10:52
205 6050 Hinc Stanisław Pruszcz Biega Show Must Go On M30 45 131 00:26:06 00:10:54
206 5610 Kaputa Piotr M30 46 132 00:26:08 00:10:56
207 5974 Figura Krzysztof M30 47 133 00:26:09 00:10:57
208 5612 Kałowska Marta K30 36 75 00:26:09 00:10:57
209 6052 Sienkiewicz Michał #jedzieszgruby M30 48 134 00:26:09 00:10:57
210 5880 Wolak Martyna K20 18 76 00:26:09 00:10:57
211 6016 Parowinska Anna PEEK&CLOPPENBURG K30 37 77 00:26:10 00:10:58
212 5994 Chumowicz Zofia K16 5 78 00:26:16 00:11:04
213 6096 Ramczyk Kamil Solwit M30 49 135 00:26:19 00:11:07
214 5651 Arendt Agnieszka Żarta Wataha K40 14 79 00:26:20 00:11:08
215 6103 Mitura Ania K30 38 80 00:26:21 00:11:09
216 5790 Guzman Damian GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M20 29 136 00:26:23 00:11:11
217 5699 Rutkowski Seweryn Aspire Power Club M20 30 137 00:26:23 00:11:11
218 5995 Skrzypek Adam niezrzeszony M16 11 138 00:26:23 00:11:11
219 5550 Dobrowolska Hanna KEMIRA SPORT TEAM K30 39 81 00:26:24 00:11:12
220 5596 Kuncewicz Monika K40 15 82 00:26:27 00:11:15
221 5701 Sidorowicz Anna K60 1 83 00:26:28 00:11:16
222 5805 Szymoniak Jacek M40 30 139 00:26:28 00:11:16
223 5847 Kostępski Marek ŻÓŁWIE KARCZEMKI AKS MAX MARINE POLAND M30 50 140 00:26:29 00:11:17
224 5565 Szady Elżbieta K30 40 84 00:26:29 00:11:17
225 5949 Malinowska - Bizon Aleksandra STO 2 Kartuska Gdańsk K40 16 85 00:26:30 00:11:18
226 5542 Sznajder Beata CrossFit&Fun Malwina Skrżyńska, Klub Morsów w Piszu K50 3 86 00:26:31 00:11:19
227 5544 Sznajder Anna K20 19 87 00:26:32 00:11:20
228 5952 Marcinkiewicz Marcin M40 31 141 00:26:36 00:11:24
229 5828 Kosiński Marcin M40 32 142 00:26:38 00:11:26
230 5636 Witt Elżbieta K40 17 88 00:26:38 00:11:26
231 6080 Wojtal Wojciech M40 33 143 00:26:40 00:11:28
232 5584 Jażdżewski Zygmunt M60 4 144 00:26:41 00:11:29
233 5692 Brac Marian GRUPA WB M60 5 145 00:26:42 00:11:30
234 5865 Franczak Paula K30 41 89 00:26:44 00:11:32
235 6058 Wielgosz Błażej M30 51 146 00:26:44 00:11:32
236 5894 Fabrycy Sebastian M20 31 147 00:26:52 00:11:40
237 5614 Gołata Bogusław Biegam z żoną M60 6 148 00:27:00 00:11:48
238 5930 Skwarło Dorota K30 42 90 00:27:01 00:11:49
239 6037 Kiersnowski Henryk Dziadkowy Klub Sportowy M60 7 149 00:27:02 00:11:50
240 5926 Skwarło Paweł M30 52 150 00:27:02 00:11:50
241 5853 Bladowski Adam M40 34 151 00:27:04 00:11:52
242 5868 Paprocki Pawel Somsiady Alicja Paprocka i spolka M30 53 152 00:27:04 00:11:52
243 5824 Nabakowska Barbara Martatonka K60 2 91 00:27:09 00:11:57
244 6100 Szella-Skrycka Beata Traktor Team Gmina Kwidzyn K30 43 92 00:27:12 00:12:00
245 5751 Szatkowska Karolina K20 20 93 00:27:13 00:12:01 4 (4 / 1)
246 5598 Dominiak Dariusz M40 35 153 00:27:15 00:12:03
247 5637 Cysewska Weronika K20 21 94 00:27:20 00:12:08
248 5513 Małodobry Krzysztof Barlinek #wkurw_team M50 14 154 00:27:20 00:12:08
249 5796 Kirichenko Evgenij GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M30 54 155 00:27:21 00:12:09
250 6034 Pałejko Aleksandra K18 4 95 00:27:24 00:12:12
251 5592 Pieterwas Patryk M16 12 156 00:27:24 00:12:12
252 5516 Rudek Małgorzata K40 18 96 00:27:24 00:12:12
253 5971 Krzystek Magdalena LOTOS RUNNING TEAM K30 44 97 00:27:27 00:12:15
254 5617 Kaczor Rafał Currenda Currenda M30 55 157 00:27:28 00:12:16
255 6066 Pietrzkiewicz Urszula K50 4 98 00:27:30 00:12:18
256 5507 Toporek Aleksandra Elite Team K40 19 99 00:27:30 00:12:18
257 5905 Derek Artur Allcon Allcon Budownictwo M20 32 158 00:27:32 00:12:20
258 5810 Łukaszów Lucyna KInO REKIN K40 20 100 00:27:32 00:12:20
259 6132 Popiel Ryszard M60 8 159 00:27:35 00:12:23
260 5872 Mikosik-Roczyńska Anna K30 45 101 00:27:36 00:12:24
261 6027 Piotrowska Dominika KS Sokół Zblewo K20 22 102 00:27:36 00:12:24
262 5910 Borowczyk Agnieszka Allcon Allcon Budownictwo K30 46 103 00:27:37 00:12:25
263 5532 Panek Aneta K40 21 104 00:27:40 00:12:28
264 5556 Banaś Anna ARLA RUNNING TEAM K30 47 105 00:27:42 00:12:30
265 5895 Rogowska-Konat Emilia Morskie Opowiesci Mikoszewo K40 22 106 00:27:42 00:12:30
266 6131 Stepnowska Barbara MBA PG K50 5 107 00:27:45 00:12:33
267 6002 Chodkowski Paweł ROWEROWY TEAM ZASPA M50 15 160 00:27:46 00:12:34
268 5906 Doliniec Zbigniew Allcon Allcon Budownictwo M30 56 161 00:27:46 00:12:34
269 5529 Sobolewska Aleksandra Reebok Run Crew Bydgoszcz K20 24 108 00:27:46 00:12:34
270 5703 Wiśniewska Patrycja K20 23 109 00:27:46 00:12:34
271 6082 Szemiel Wojciech SPIE Sport Team M30 57 162 00:27:47 00:12:35
272 5609 Zalewska Hanna K40 23 110 00:27:48 00:12:36
273 5900 Kapitańska Joanna Gdańskie Centrum Zdrowia K40 24 111 00:27:50 00:12:38
274 5687 Kerlin Natalia K20 25 112 00:27:50 00:12:38
275 5685 Psiuk Hubert M20 33 163 00:27:50 00:12:38
276 5554 Lewandowski Przemysław Kijanka Osowa M30 58 164 00:27:56 00:12:44
277 5523 Miłejko Karolina Akademia Biegowa Kartuzy K40 25 113 00:27:56 00:12:44
278 5787 Solomakha Olha GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL K20 26 114 00:27:56 00:12:44
279 5938 Kobylski Józef TUMBOteam M40 36 165 00:27:59 00:12:47
280 5619 Leszczynska-Wiloch Magdalena Thunder Runner - team K30 48 115 00:27:59 00:12:47
281 5521 Kusio Marzena Dogoń Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki K30 49 116 00:28:00 00:12:48
282 5752 Sternik Monika K40 26 117 00:28:02 00:12:50
283 5845 Stachowska Katarzyna KEMIRA SPORT TEAM K20 27 118 00:28:03 00:12:51
284 5690 Kurpiewski Krzysztof FitnessFitback M40 37 166 00:28:05 00:12:53
285 5907 Górzyńska Anna Allcon Allcon Budownictwo K20 28 119 00:28:09 00:12:57
286 5958 Gutowski Jan Iron Team M30 59 167 00:28:10 00:12:58
287 5626 Przewłócka Anna Gdańskie Centrum Zdrowia K30 50 120 00:28:10 00:12:58
288 5739 Jóskowska Barbara Cewicki klub morsa i biegacza K30 51 121 00:28:11 00:12:59
289 5682 Wołejko-Pionke Paulina K20 29 122 00:28:11 00:12:59
290 5931 Iwaszczyszyn Ryszard M60 9 168 00:28:12 00:13:00
291 5980 Plieth Jerzy M60 10 169 00:28:14 00:13:02
292 6071 Kuraś Beata xRunners K30 52 123 00:28:16 00:13:04
293 5720 Domnik Danuta Maja Team K50 6 124 00:28:22 00:13:10
294 5536 Staniszewski Jerzy M60 11 170 00:28:23 00:13:11
295 5792 Patelczyk-Ossowska Wianeja GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL K20 30 125 00:28:27 00:13:15
296 5760 Krulikowska Magdalena K30 53 126 00:28:29 00:13:17
297 5771 Babski Łukasz M30 60 171 00:28:31 00:13:19
298 5590 Iwaniuk Jacek Pędzace chomiki M40 38 172 00:28:32 00:13:20
299 5929 Kwitek Magdalena K40 27 127 00:28:35 00:13:23
300 5878 Kuduk Patrycja K30 54 128 00:28:37 00:13:25
301 5563 Mackowska Paulina K30 55 129 00:28:38 00:13:26
302 5813 Wołoszyk Izabela Maja Team K50 7 130 00:28:38 00:13:26
303 5839 Stożyńska Zofia K20 31 131 00:28:39 00:13:27
304 5840 Stożyński Piotr M50 16 173 00:28:39 00:13:27
305 5765 Strzelczyk Małgorzata K50 8 132 00:28:40 00:13:28
306 5820 Szczepanowski Piotr WNS Global Services WNS Global Services M30 61 174 00:28:41 00:13:29
307 5854 Biedrzycka Dorota K40 28 133 00:28:42 00:13:30
308 5621 Krysiak Urszula K40 29 134 00:28:47 00:13:35
309 5646 Wrzosek Sylwia K40 30 135 00:28:48 00:13:36
310 5655 Grabowski Błażej M40 39 175 00:28:49 00:13:37
311 5795 Pilipenko Lena GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL K30 56 136 00:28:50 00:13:38
312 5942 Mazur Michał SKL Filipides Starogard Gdański BBL Starogard Gdański M40 40 176 00:28:52 00:13:40
313 5731 Wittkamp Karolina K20 32 137 00:28:52 00:13:40
314 5607 Koprowska Hanna K30 57 138 00:28:53 00:13:41
315 5855 Brykowska Paulina Ada Team K30 58 139 00:28:55 00:13:43
316 5649 Szpek Joanna K30 59 140 00:28:57 00:13:45
317 5786 Tsarenkova Marharyta GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M20 34 177 00:28:57 00:13:45
318 5890 Deluga Lidia Iron Team K50 9 141 00:28:58 00:13:46
319 5802 Khachatrian Svitlana GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL K30 60 142 00:28:58 00:13:46
320 5759 Olszewska Karina K40 31 143 00:28:58 00:13:46
321 5505 Maternowska Aleksandra K20 33 144 00:28:59 00:13:47
322 5832 Galiński Jakub STO 2 Kartuska Gdańsk M18 4 178 00:29:00 00:13:48
323 5758 Kreps Violetta Tri-Mama Tem Tri-Mama Tem K50 10 145 00:29:01 00:13:49
324 5833 Galinska Sylwia STO 2 Kartuska Gdańsk K40 32 146 00:29:03 00:13:51
325 5819 Strongowska Natalia WNS K30 61 147 00:29:04 00:13:52
326 5504 Osinska Beata K40 33 148 00:29:07 00:13:55
327 5515 Piotrowicz-Gnyp Sylwia K40 34 149 00:29:07 00:13:55
328 5642 Cieślak Agnieszka K30 62 150 00:29:08 00:13:56
329 5661 Szymański Jacek M50 17 179 00:29:08 00:13:56
330 5864 Sołyga-Kowalska Basia K30 63 151 00:29:09 00:13:57 5 (5 / 4)
331 5644 Bogdan Natalia JOBHOUSE K30 64 152 00:29:10 00:13:58 6 (6 / 5)
332 6139 Kowalski Łukasz T-Mobile Sport Team M30 62 180 00:29:10 00:13:58
333 5768 Szudrowicz Aleksandra K50 11 153 00:29:10 00:13:58
334 6077 Więckowska Violetta KS Start Pułaski Warka Kifato MK K40 35 154 00:29:12 00:14:00
335 5791 Terpil Jarosław GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M20 35 181 00:29:13 00:14:01
336 5652 Koczwara Anna Smok Wawelski K30 65 155 00:29:15 00:14:03
337 6031 Żelaskowski Filip M20 36 182 00:29:18 00:14:06
338 6074 Marszałkowski Łukasz M30 63 183 00:29:20 00:14:08
339 5914 Ossowska Justyna Allcon Allcon Budownictwo K40 36 156 00:29:21 00:14:09
340 6140 Zakrzewska Alicja Gdański Klub Żeglarski K16 6 157 00:29:21 00:14:09
341 6109 Mikołajczyk Marta Swarovski Team K20 34 158 00:29:23 00:14:11
342 5665 Pohlid-Doda Anna CrossFit Susz K30 66 159 00:29:28 00:14:16
343 6007 Sikora Magdalena DIETY OD BROKUŁA K20 35 160 00:29:30 00:14:18
344 6091 Dobrzeniecki Rafał M30 64 184 00:29:32 00:14:20 6 (6 / 4)
345 5545 Winiarska Anita K50 12 161 00:29:34 00:14:22
346 5953 Knapski Karol KEMIRA SPORT TEAM M30 65 185 00:29:40 00:14:28
347 5904 Kurowska Sandra K40 37 162 00:29:40 00:14:28
348 5860 Walewska Aleksandra STO 2 Kartuska Gdańsk K30 67 163 00:29:40 00:14:28
349 5812 Nowicka Patrycja Traktor Team Gmina Kwidzyn K18 5 164 00:29:41 00:14:29
350 5762 Olszewska Izabela Olszak Team K30 68 165 00:29:43 00:14:31
351 6115 Leusz Zuzanna K30 69 166 00:29:44 00:14:32
352 5836 Kowalczyk Hanna K40 38 167 00:29:46 00:14:34
353 5784 Pieterwas Artur M40 41 186 00:29:46 00:14:34
354 5593 Pieterwas Joanna K30 70 168 00:29:46 00:14:34
355 5811 Jarnut Agnieszka K40 39 169 00:29:48 00:14:36
356 5673 Makowska Izabela K60 3 170 00:29:52 00:14:40
357 5957 Jantowska Małgorzata Motywatornia Team K50 13 171 00:29:53 00:14:41
358 5707 Źrebiec Klaudia Trimama K20 36 172 00:29:54 00:14:42 7 (7 / 2)
359 5595 Kwiatkowska Justyna K30 71 173 00:29:56 00:14:44
360 5986 Świerczyńska Aneta K40 40 174 00:29:57 00:14:45
361 5985 Skórska Natalia K40 41 175 00:29:58 00:14:46
362 5984 Skórski Marek M30 66 187 00:29:58 00:14:46
363 6092 Kalinowski Paweł Solwit Solwit.eko Sp. z o.o M50 18 188 00:29:59 00:14:47
364 5983 Ziółkowska Anna Biegający Tczew K40 42 176 00:30:02 00:14:50
365 5658 Maciejczak Karolina Piła K40 43 177 00:30:05 00:14:53
366 5915 Jank Włodek Straż Miejska Gdańsk M40 42 189 00:30:07 00:14:55
367 5861 Starosta Anna Motywatornia Team K40 44 178 00:30:11 00:14:59
368 5688 Wytrwał Barbara K40 45 179 00:30:13 00:15:01
369 5727 Gawin Marta K30 72 180 00:30:15 00:15:03
370 5797 Artemenko Yana GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL K20 37 181 00:30:17 00:15:05
371 5761 Wołkowska Anna K20 38 182 00:30:19 00:15:07
372 6000 Żelaskowska Katarzyna K40 46 183 00:30:20 00:15:08
373 5734 Kulik-Czerwiec Ksenia K30 73 184 00:30:21 00:15:09
374 6028 Pajewska Agnieszka Motywatornia Team K30 74 185 00:30:22 00:15:10
375 5919 Kowalski Michał M30 67 190 00:30:24 00:15:12
376 6020 Andruszkiewicz Sylwia K30 75 186 00:30:26 00:15:14
377 5501 Wawrzyniak Anna Polipack Team GWE K40 47 187 00:30:26 00:15:14
378 5798 Kryvohuz Oleksandr GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M30 68 191 00:30:30 00:15:18
379 5670 Król Jagoda K20 39 188 00:30:31 00:15:19
380 5799 Orłowski Sebastian GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M30 69 192 00:30:33 00:15:21
381 5863 Janeczko Małgorzata ParaMoralni K20 40 189 00:30:38 00:15:26
382 5643 Kowalczyk Joanna K30 76 190 00:30:38 00:15:26
383 5585 Jasiński Tadeusz SP72 M60 12 193 00:30:41 00:15:29
384 6023 Iwańska-Marciniak Sylwia [email protected] K30 77 191 00:30:42 00:15:30
385 5578 Pokojska Martyna ARLA RUNNING TEAM K20 41 192 00:30:42 00:15:30
386 5711 Frankiewicz Karolina Iron Team K30 78 193 00:30:45 00:15:33
387 5772 Sągolewska Agnieszka K40 48 194 00:30:49 00:15:37
388 5781 Sągolewski Tomasz M20 37 194 00:30:51 00:15:39
389 5967 Błaszkowski Szymon M20 38 195 00:30:52 00:15:40
390 5966 Sągolewska Maja K20 42 195 00:30:52 00:15:40
391 6136 Bork Dorota K30 79 196 00:30:55 00:15:43 8 (8 / 6)
392 6059 Majer Justyna K30 80 197 00:30:57 00:15:45
393 5674 Bury Liliana Zmotywowani K30 81 198 00:30:59 00:15:47
394 5632 Trochowska Dominika K20 43 199 00:30:59 00:15:47
395 5801 Demczenko Stanisław GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M20 39 196 00:31:00 00:15:48
396 5675 Mielewczyk Justyna Zmotywowani K30 82 200 00:31:00 00:15:48
397 5927 Nosko Joanna K30 83 201 00:31:00 00:15:48
398 6110 Siemion Ewa Swarovski Team K30 84 202 00:31:01 00:15:49
399 5686 Goluch Adam M30 70 197 00:31:02 00:15:50
400 6094 Borowski Mateusz Solwit M30 71 198 00:31:05 00:15:53
401 5782 Godlewski Marek M30 72 199 00:31:06 00:15:54
402 5519 Konarzewska Agnieszka Rumia biega K40 49 203 00:31:06 00:15:54
403 5917 Kuczmańska Magdalena Trimama Team K40 50 204 00:31:10 00:15:58
404 5564 Popowski Dariusz M50 19 200 00:31:10 00:15:58
405 5874 Gorząd Sylwia K30 85 205 00:31:15 00:16:03
406 5634 Hajdukiewicz Agnieszka K40 51 206 00:31:16 00:16:04
407 5733 Sala Joanna K40 52 207 00:31:21 00:16:09
408 6128 Chmielewska Sylwia K40 53 208 00:31:22 00:16:10
409 5886 Mackiewicz Katarzyna K40 54 209 00:31:22 00:16:10
410 5562 Rosińska Karolina K30 86 210 00:31:22 00:16:10
411 5932 Mocarski Krzysztof M40 43 201 00:31:23 00:16:11
412 5635 Benderska Katarzyna K40 55 211 00:31:26 00:16:14
413 6126 Sekuła Rafał M20 40 202 00:31:28 00:16:16
414 5748 Skonka Anna K40 56 212 00:31:37 00:16:25
415 5756 Szadkowska Anna K40 57 213 00:31:37 00:16:25
416 6014 Kowalska Dorota PEEK&CLOPPENBURG K30 87 214 00:31:38 00:16:26
417 6012 Niedziela Aleksandra PEEK&CLOPPENBURG K18 6 215 00:31:38 00:16:26
418 492 Kwiatkowski Aleksander PCC, IPA KATOWICE VI M50 20 203 00:31:47 00:16:35
419 6104 Drzyzga Ewa Swarovski Team Swarovski K30 88 216 00:31:48 00:16:36
420 6025 Makurat Ewelina DIETY OD BROKUŁA K30 89 217 00:31:49 00:16:37
421 6088 Neal Annette K30 90 218 00:31:49 00:16:37
422 5817 Rocławska Marta KEMIRA SPORT TEAM K30 91 219 00:31:50 00:16:38
423 6043 Driver Katie K30 92 220 00:31:51 00:16:39
424 5735 Gołembiowska Iwona K40 58 221 00:31:55 00:16:43
425 5710 Goluch Joanna K30 93 222 00:31:56 00:16:44
426 6144 Bianga Michał STREFA RUCHU multisport Malbork M30 73 204 00:32:01 00:16:49
427 5875 Gawrońska Barbara K30 94 223 00:32:01 00:16:49
428 6067 Janik Dominika K30 95 224 00:32:05 00:16:53
429 5862 Jacak Kasia Motywatornia Team K40 59 225 00:32:08 00:16:56
430 5736 Ambrozik Klaudia K20 44 226 00:32:09 00:16:57
431 5822 Murawska Sabina KEMIRA SPORT TEAM K30 96 227 00:32:13 00:17:01
432 6026 Wdowiarek Justyna DIETY OD BROKUŁA K20 45 228 00:32:13 00:17:01
433 5841 Krajewska Agnieszka Biegam U KOLESI K30 97 229 00:32:19 00:17:07
434 5889 Chomuszko Jan M30 74 205 00:32:20 00:17:08
435 5835 Fafińska Agnieszka Biegam U KOLESI K30 98 230 00:32:20 00:17:08
436 5909 Paneczko Dominika Allcon Allcon Budownictwo K20 46 231 00:32:20 00:17:08
437 5691 Łaciak Kinga K30 99 232 00:32:21 00:17:09
438 5939 Binkowska-Bójczuk Agnieszka K40 60 233 00:32:22 00:17:10
439 5510 Szyler Andrzej Biegnę dla Karoliny M50 21 206 00:32:22 00:17:10
440 5750 Klawitter Antonina K40 61 234 00:32:23 00:17:11
441 6078 Wojtal Anna K40 62 235 00:32:30 00:17:18
442 5899 Kotlicka Kamila TriMama Team K30 100 236 00:32:31 00:17:19
443 6081 Korpal Anna K40 63 237 00:32:33 00:17:21
444 6101 Kowalczuk-Hum Agnieszka K30 101 238 00:32:33 00:17:21
445 5604 Butkiewicz Anna K30 102 239 00:32:35 00:17:23
446 5778 Skibińska Joanna K40 64 240 00:32:36 00:17:24
447 5858 Boguszewska Elżbieta K40 65 241 00:32:49 00:17:37
448 5903 Łoboda-Dering Lena K40 66 242 00:32:49 00:17:37 9 (9 / 1)
449 5540 Turska Justyna Anonimowi Biegacze K20 47 243 00:32:49 00:17:37
450 6135 Dering Michał M40 44 207 00:32:50 00:17:38
451 5941 Lipska Małgorzata K40 67 244 00:32:52 00:17:40
452 5679 Ługowska Wioletta K40 68 245 00:32:52 00:17:40
453 5940 Lipska Aleksandra K16 7 246 00:32:53 00:17:41
454 5779 Kaczmarek Agnieszka K40 69 247 00:33:03 00:17:51
455 5829 Kasprzak Łukasz Łukasz Kasprzak Łukasz Kasprzak M20 41 208 00:33:03 00:17:51
456 5892 Kowal Marek M20 42 209 00:33:03 00:17:51
457 5956 Kledzik Filip Huragan-Tajfun Filip United Pyszny Rosołek Babci Gieni M20 43 210 00:33:05 00:17:53
458 5969 Maltcev Sergei ETT Elbląg Triathlon Team M40 45 211 00:33:06 00:17:54
459 5970 Maltseva Svetlana ETT Elbląg Triathlon Team K40 70 248 00:33:06 00:17:54
460 6076 Dymel Andrzej Markowi Biegacze Markowi Biegacze M60 13 212 00:33:10 00:17:58
461 6009 Becker Dominika DIETY OD BROKUŁA DIETY OD BROKUŁA K20 48 249 00:33:20 00:18:08
462 5989 Rotta Aleksandra DIETY OD BROKUŁA K30 103 250 00:33:25 00:18:13
463 5662 Bejer Paulina K20 49 251 00:33:29 00:18:17
464 5740 Szczepański Wojciech STO 2 Kartuska Gdańsk M60 14 213 00:33:29 00:18:17
465 6107 Byra Barbara Swarovski Team K20 50 252 00:33:30 00:18:18
466 5887 Dębowska Anna K30 104 253 00:33:36 00:18:24
467 5803 Dębowska Małgosia K30 105 254 00:33:38 00:18:26
468 5766 Młodzik Katarzyna K30 106 255 00:33:38 00:18:26
469 5638 Gumkowska Liliana K40 71 256 00:33:45 00:18:33
470 541 Jerzyk Aneta Traktor Team Gmina Kwidzyn K40 72 257 00:33:56 00:18:44
471 2840 Koralewska Irena Traktor Team Gmina Kwidzyn K50 14 258 00:33:56 00:18:44
472 5627 Szufranowicz Marcin M18 5 214 00:34:00 00:18:48
473 5844 Ciesielska Marta KEMIRA SPORT TEAM K30 107 259 00:34:03 00:18:51
474 5831 Skok Agnieszka K20 51 260 00:34:09 00:18:57
475 5671 Osiecka Alicja K16 8 261 00:34:13 00:19:01
476 5577 Kelsz - Karlińska Dorota Currenda K20 52 262 00:34:20 00:19:08
477 5825 Magdziak-Chęcińsk Agnieszka K40 73 263 00:34:31 00:19:19
478 5531 Koszela Marcin non molare mai non molare mai M40 46 215 00:34:47 00:19:35
479 5987 Kubat Katarzyna Szybcy i Wściekli K30 108 264 00:34:47 00:19:35
480 5991 Michalak Beata Wolny Strzelec K30 109 265 00:34:47 00:19:35
481 5667 Urbanowicz Agnieszka K30 110 266 00:34:56 00:19:44
482 5712 Wojtyniak Karolina K20 53 267 00:35:12 00:20:00
483 5922 Małek Andrzej M60 15 216 00:35:15 00:20:03
484 5767 Gomółka-Bigus Monika Step by Step Trójmiasto K40 74 268 00:35:16 00:20:04
485 5773 Boberska Karolina K40 75 269 00:35:23 00:20:11
486 5713 Sieniawski Adam M50 22 217 00:35:23 00:20:11
487 5553 Biernat Beata K40 76 270 00:35:27 00:20:15
488 5965 Fiszer Jacek M20 44 218 00:35:27 00:20:15
489 6093 Lasota Monika Solwit K20 54 271 00:35:51 00:20:39
490 6087 Wlizło Agnieszka STO 2 Kartuska Gdańsk K30 111 272 00:36:01 00:20:49
491 5851 Rówińska Małgorzata K40 77 273 00:36:06 00:20:54
492 5857 Wesołowska Agnieszka Trimama Team K40 78 274 00:36:12 00:21:00
493 5512 Boruch Katarzyna - K40 79 275 00:36:13 00:21:01
494 5884 Budzisz Karolina K30 112 276 00:36:20 00:21:08
495 6039 Pasek Jan Klub biegowy Jantar Świeszyno M60 16 219 00:36:32 00:21:20
496 5888 Dąbrowicz Agnieszka Kutno biega K20 55 277 00:36:35 00:21:23
497 6113 Michnowicz Katarzyna K20 56 278 00:36:48 00:21:36
498 6015 Zientara Izabela PEEK&CLOPPENBURG K40 80 279 00:36:55 00:21:43
499 6013 Pokora Nikol PEEK&CLOPPENBURG K20 57 280 00:36:56 00:21:44
500 5526 Bonowska Monika K40 81 281 00:37:09 00:21:57
501 5551 Lesniowska Anna K30 113 282 00:37:25 00:22:13
502 5681 Bogdańska Żaneta PARTNER NIERUCHOMOŚCI PARTNER NIERUCHOMOŚCI K30 114 283 00:37:51 00:22:39
503 6008 Biwer Magdalena DIETY OD BROKUŁA K30 115 284 00:38:07 00:22:55
504 5525 Sowa Renia IKS ATAK Elbląg K40 82 285 00:38:44 00:23:32
505 5503 Kulczycki Jan M60 17 220 00:39:28 00:24:16
506 5777 Błaszczuk Maja Trimama Morsy Gdyńskie K30 116 286 00:39:33 00:24:21
507 5580 Syrewicz Małgorzata TriMama K40 83 287 00:39:33 00:24:21
508 5714 Segin Małgosia Sprint Zalewo K30 117 288 00:40:20 00:25:08
509 6111 Singh Aakash Swarovski Team M20 45 221 01:12:25 00:57:13
510 5891 Adamiec-Gorszka Monika K40 DNS
511 5616 Adamowicz Michał M20 DNS
512 5924 Atanasov Aleksandar M20 DNS
513 5850 Bałażyk Luiza KEMIRA SPORT TEAM K20 DNS
514 5843 Bałut Michał KEMIRA SPORT TEAM M20 DNS
515 6073 Bartosiewicz Marta K40 DNS
516 5842 Bartyska Aleksandra K30 DNS
517 5908 Barzowski Paweł Allcon Allcon Budownictwo M30 DNS
518 5959 Biszewski Andrzej CompleXsports Triathlon Team prywatnie M40 DNS
519 5896 Blaszczyk Blazej M30 DNS
520 5794 Bogdevic Karolina GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL K20 DNS
521 5718 Bondar Maksym Gorąca głowa M20 DNS
522 5944 Brykowski Andrzej Ada Team M50 DNS
523 5741 Burczyk Robert LKS Zorza Gdynia M20 DNS
524 5587 Cieplińska Wioletta Naprzód Młociny K40 DNS
525 5694 Co Rochelle Alvarez K20 DNS
526 5533 Czarnecka Magdalena K30 DNS
527 6060 Czerwińska Agnieszka Ekipa Zryw K40 DNS
528 5547 Drygas Aleksandra K40 DNS
529 6011 Dunajska Oliwia PEEK&CLOPPENBURG K20 DNS
530 5537 Duszyńska Natalia K20 DNS
531 5776 Forman Arkadiusz M30 DNS
532 6118 Formella Marta K30 DNS
533 5502 Gajowniczek Anna K20 DNS
534 5586 Gibowicz Joanna K30 DNS
535 5518 Głowacka Anna IKS ATAK Elbląg K40 DNS
536 5947 Gorząd Alina K60 DNS
537 5558 Góra Beata K40 DNS
538 5689 Górska Adrianna K20 DNS
539 5960 Harasimiuk-Grodzka Malgorzata CTS - CzajaTrainingSystem K40 DNS
540 5568 Hoppe Katarzyna K30 DNS
541 5968 Hryncewicz Kornel M30 DNS
542 6049 Hryncewicz Paulina K30 DNS
543 6024 Jachimowicz Rafał DIETY OD BROKUŁA M20 DNS
544 5506 Jagłowska Joanna K30 DNS
545 5583 Jasionowska Małgorzata K30 DNS
546 5697 Jaszczerska Ewelina K20 DNS
547 5702 Kalinowska Agnieszka Agencja Artystyczna KALISARIO Agnieszka Kalinowska Agencja Artystyczna KALISARIO Agnieszka Kalinowska K40 DNS
548 6054 Kaliszuk Bartosz M30 DNS
549 5723 Kalkowska Katarzyna K40 DNS
550 5722 Kalkowski Tadeusz M40 DNS
551 5569 Kałas Magdalena K20 DNS
552 6047 Karolewska Anna Kujawscy Runners K30 DNS
553 5848 Kędziorska Monika K20 DNS
554 5724 Kiman Sebastian M30 DNS
555 5729 Klonowski Tadeusz SKL Filippides M40 DNS
556 5946 Kłoda Dominika ASICS FrontRunner Poland K20 DNS
557 5696 Knapik Alicja MAMY TO! K30 DNS
558 6122 Knut Magdalena K30 DNS
559 5937 Kobylińska Katarzyna TUMBOteam K30 DNS
560 5680 Koguciuk Grzegorz Izba Adwokacka w Warszawie M30 DNS
561 5579 Kołaczyńska Monika Step by Step Trójmiasto K40 DNS
562 5715 Konkel Grzegorz 33 dr OP M40 DNS
563 5716 Konkel Kacper Technikum Hipolita M18 DNS
564 5538 Kosianowska Monika GRUPA MALBORK K50 DNS
565 5789 Kostiuk Kyrylo GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL M20 DNS
566 5677 Kotwicka Marta K20 DNS
567 5557 Kowalski Tomasz New Village Team M40 DNS
568 5633 Kratiuk Anna K30 DNS
569 5589 Kucharska Marta K16 DNS
570 5611 Kufel Jarosław M30 DNS
571 5804 Kwiatkowski Jakub M20 DNS
572 5605 Ladziński Zbigniew M40 DNS
573 5834 Lewandowska Julia PremiumState Nieruchomości Premium PremiumState Nieruchomości Premium K30 DNS
574 6083 Lewandowski Łukasz M30 DNS
575 5706 Lewicki Michał ARLA RUNNING TEAM M30 DNS
576 5705 Łuczak-Jereczek Anna Intel Runners K30 DNS
577 5893 Łukaszewicz Sylwia Running Osowa K40 DNS
578 5763 Malinowska Katarzyna K20 DNS
579 5539 Malinowski Damian MEWA TEAM GEOMEWA M30 DNS
580 5921 Małek Aleksandra Run babys K50 DNS
581 6112 Mercalo Marta Swarovski Team Swarovski K30 DNS
582 5774 Modrzejewska Anna K30 DNS
583 6108 Mogaveera Shekhar Swarovski Team M50 DNS
584 5746 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 DNS
585 5816 Nebeling Magdalena K40 DNS
586 5555 Niemczyk Urszula Totalnie Biegnięci K30 DNS
587 5806 Niewęgłowska Aneta K30 DNS
588 5509 Niewińska Beata K50 DNS
589 5597 Nowakowska Anna K40 DNS
590 5950 Olesinski Bartosz M40 DNS
591 5606 Olszewski Michał M20 DNS
592 5988 Osiak Tomasz Decathlon Kartuska M18 DNS
593 5524 Ossowska Małgorzata K30 DNS
594 5852 Ostrowski Rafał KEMIRA SPORT TEAM M30 DNS
595 5543 Ośko Maciej M20 DNS
596 6004 Palkowska Klaudia DIETY OD BROKUŁA K20 DNS
597 6005 Palkowski Adam DIETY OD BROKUŁA M20 DNS
598 5800 Paniezhda Olha GREMI PERSONAL GREMI PERSONAL K20 DNS
599 5528 Pawelska Kamila K20 DNS
600 5815 Pełszyński Jacek 1986 1986 M30 DNS
601 5693 Pomagruk Łukasz M30 DNS
602 6044 Poniatowska Aleksandra MKrawczynska Team MKrawczynska Team K30 DNS
603 6106 Protsenko Mariana Swarovski Team K30 DNS
604 5755 Pyszel Florian Świat Okiem Biegacza M20 DNS
605 5883 Ramult Karolina K30 DNS
606 6021 Romanowski Bartosz DIETY OD BROKUŁA M20 DNS
607 5559 Różańska Magdalena K40 DNS
608 5572 Różańska Zosia K16 DNS
609 5573 Różański Robert M50 DNS
610 6019 Rybka Mariusz DIETY OD BROKUŁA M20 DNS
611 5654 Seroka Barbara K30 DNS
612 6072 Skibiński Mikołaj Duklanowski Team / adidas Warsaw Runners @arkenya_team M30 DNS
613 5669 Skrzypkowska Estera K16 DNS
614 6017 Skurtys Cezary DIETY OD BROKUŁA M30 DNS
615 5534 Sobczak Agnieszka K30 DNS
616 5979 Sobolewska Julita K40 DNS
617 5575 Stacherski Łukasz AMBITIOUS RUNNERS TEAM M30 DNS
618 5668 Stencel Karolina MRKS Gdańsk K40 DNS
619 5511 Stepanov Aleksandr I LOVE SUPERSPORT M20 DNS
620 5933 Stormowska Małgorzata K30 DNS
621 5647 Szałczyńska Dagmara Snow Team K30 DNS
622 5717 Szamocki Kacper 1987 M30 DNS
623 5849 Szczepańska Paula K20 DNS
624 5625 Szufranowicz Katarzyna Biegnę z synem K40 DNS
625 5535 Szulc Katarzyna K30 DNS
626 5548 Szymkowicz Patrycja K30 DNS
627 5695 Ślusarczyk Kasper Kasper Ślusarczyk Kasper Ślusarczyk M30 DNS
628 5648 Śnieg Malwina Snow Team K30 DNS
629 6053 Świeżyński Dariusz M30 DNS
630 5608 Tarnicka Edyta K40 DNS
631 5628 Taurogiński Krzysztof M20 DNS
632 6121 Tomtała Mikołaj Sopocka Akademia Tenisowa M16 DNS
633 5659 Torlinska Aleksandra K30 DNS
634 6018 Trepczyk Mateusz DIETY OD BROKUŁA M20 DNS
635 5982 Trzciński Marcin M40 DNS
636 5664 Tucholska Karolina K20 DNS
637 5656 Urtnowski Henryk EURO STYL EURO STYL M60 DNS
638 5725 Wasielewska Natalia K30 DNS
639 5623 Wielechowska Magdalena Naprzód Młociny K30 DNS
640 5780 Wiśniowska Renata Diverse Extreme Team K20 DNS
641 5911 Witowska Sylwia Allcon Allcon Budownictwo K30 DNS
642 5615 Wojcieszak Radosław Currenda Currenda M40 DNS
643 5708 Wojnarowska Weronika K30 DNS
644 6124 Wojtal Przemysław 36minut Orunia Górna 36minut Orunia Górna M20 DNS
645 6045 Wrzesniewska Monika K40 DNS
646 5881 Zalewski Mariusz 36minut Orunia Górna M20 DNS
647 5873 Zapał Katarzyna Gdańskie Centrum Zdrowia K30 DNS
648 5527 Zarzycki Mariusz Motywatornia Team M50 DNS
649 5618 Zduńczyk Grzesiek M30 DNS
650 5961 Ziomek Kamil M30 DNS
651 5571 Zubek Anna K40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon