Garmin Iron Triathlon Ślesin 2020 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Name City Age group Start number
Majda Adrian (Mikołajczak Tomek, Holec Witek) Bydgoszcz 30-39 1030
Moga Piotr (Łukasz Grycman , Waldek Małolepszy) Baranów 30-39 1094

Lista główna

Name City Age group Start number
Andrusiewicz Maksymilian Kraków 18-29 -
Andrzejuk Michal Warszawa 40-49 -
Anielak Mateusz Łódź 18-29 1068
Bak Artur Góra Kalwaria 40-49 -
Bielawski Robert Dobroszyce 40-49 -
Błaszczyk Krzysztof Ślesin 60-… 1036
Borkowy Michał Bojszowy 40-49 -
Boros Wojciech Toruń 30-39 -
Brzeziński Tomasz Warszawa 40-49 1097
Chmielewski Lukasz Manchester 30-39 -
Chołodowski Piotr Bialystok 50-59 1042
Cieślak Piotr Sieradz 30-39 1070
Delegacz Sławomir Warszawa 50-59 -
Dominiak Justyna Kalisz 30-39 -
Dziedzic Paweł Poznań 40-49 1026
Dziewulska Aleksandra Warszawa 30-39 1064
Fiedorczuk Piotr Warszawa 30-39 1063
Głębowski Tomasz Czerwonak 40-49 1056
Gorski Wojciech Legnica 40-49 1079
Grodomiński Hubert Kłodawa 40-49 -
Grycz Kamil Ciechanów 30-39 1051
Grymin Jan Pabianice 30-39 1015
Grzybczak Piotr Warszawa 40-49 1078
Jakubas Pawel Warszawa 40-49 1035
Jakubczyk Rafał Luboń 30-39 1032
Jakubisiak Grzegorz Grójec 40-49 1096
Jaroszyński Paweł Grójec 50-59 1095
Jarzabek Czarek Warszawa 40-49 -
Jarząbek Krzysztof Wrocław 40-49 1012
Jaworski Rafał Warszawa 30-39 1031
Jedynak-Dorosz Izabela Tulce 40-49 1050
Jegliński Łukasz Mławka 30-39 1013
Juszczyński Robert Wrocław 18-29 -
Kapela Piotr Bojszowy Nowe 40-49 -
Kaszubowski Patryk Pobiedziska 40-49 -
Kazmierczak Piotr Warszawa 40-49 1090
Kimmer Jakub Zelów 30-39 1072
Kociński Dominik Raszków 30-39 1055
Kokot Marcin Konin 30-39 1069
Kołodziej Sebastian Warszawa 30-39 1099
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 40-49 1101
Konieczny Karol Pasikonie 30-39 1052
Konieczny Marcel Nożyczyn 18-29 1034
Koniuszy Jakub Warszawa 30-39 -
Kotecki Szymon Środa Wielkopolska 30-39 1089
Kozłowski Piotr Warszawa 40-49 1075
Kozłowski Rafał Łódź 40-49 1084
Krawczyk Radoslaw Warszawa 40-49 1023
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 40-49 1066
Kubiaczyk Tomasz Nekla 30-39 1059
Kulaga Bartlomiej London 40-49 -
Kulbiej Adam Trzcianka 30-39 1014
Larsen-Konieczny Charlotte Pasikonie 30-39 1053
Latos Janusz Środa Wlkp 50-59 1062
Lipowski Mikołaj Łask 30-39 1103
Litkowski Zbigniew Sienno 50-59 1100
Lizik Arkadiusz Gowarzewo 40-49 1077
Lizik Waldemar Posada 40-49 1083
Lubos Michał Tychy 30-39 -
Lutak Agnieszka Zarzecze 18-29 1024
Łagosz Paweł Harmęże 30-39 1092
Łatanik Rafał Aleksandria Druga 50-59 1102
Łuczak Jacek Poznań 50-59 1058
Majda Adrian (Mikołajczak Tomek, Holec Witek) Bydgoszcz 30-39 1030
Majdan Jarosław Gdańsk 50-59 -
Małkowski Witold Pabianice 30-39 1011
Marciniak Łukasz Kalisz 30-39 1045
Markucka Joanna Tarnów 40-49 1080
Martyniec Daniel Oleśnica 18-29 1017
Masłowski Michał Warszawa 30-39 1067
Matuszczak Jakub Kalisz 30-39 1016
Młodzik Daniel Sosnowiec 40-49 1057
Moga Piotr (Łukasz Grycman , Waldek Małolepszy) Baranów 30-39 1094
Możdżonek Anna Warszawa 30-39 1047
Nikitenko Oleksandr Wrocław 30-39 -
Nowak Wojciech Konin 30-39 1043
Okragły Emil Warszawa 30-39 1037
Olkowski Przemyslaw Olesnica 40-49 -
Osmolik Jarek Ząbki 40-49 1018
Pedrycz Hubert Toruń 30-39 -
Ptak Marcin Łódź 30-39 -
Rodziewicz Marcin Poznan 30-39 1074
Rybczak Paweł Warszawa 30-39 -
Sieczkowski Robert Dobieszków 50-59 -
Siejek Krzysztof Rokietnica K. Poznania 40-49 1088
Siwy Dominik Mikołów 40-49 1054
Siwy Sebastian Mikołów 40-49 1071
Stachowski Sebastian Warszawa - Polska 30-39 1019
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-59 1091
Szabłowski Krzysztof Rosanów 40-49 -
Szafranek Paweł Piotrków Trybunalski 40-49 1022
Szcześniak Dorota Dąbrówka 40-49 1025
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-49 -
Szołowski Filip Kielce 30-39 1040
Szulc-Łątkowska Urszula Poznań 40-49 1061
Świderski Paweł Kościelna Wieś 40-49 1098
Świgoń-Siejek Małgorzata Poznań 40-49 1027
Tokarz Jacek Katowice 30-39 1039
Tomaszewski Jacek Środa Wielkopolska 18-29 -
Walczak Krystian Pruszków 30-39 1020
Walukiewicz Dariusz Siemianowice Śląskie 40-49 1028
Wiśniewski Mateusz Cienin Kościelny 18-29 -
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-59 1086
Wojdyła Michał Warszawa 40-49 1076
Woronowicz Konrad Wrocław 18-29 -
Wysocki Rafał Bydgoszcz 40-49 1021
Zając Bartosz Poznań 30-39 1093
Zając Grzegorz Nadarzyn 30-39 -
Zając Piotr Warszawa 30-39 -
Zajdel Michal Ruda Śląska 40-49 -
Zmysłowski Jacek Lublin 60-… -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon