Elemental Triathlon Olsztyn 2014 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Karol Białystok 25-29 216
Adamczuk Paweł Białystok 30-34 233
Adamowicz Jakub Józefosław 45-49 370
Andrejczuk Łukasz Białystok 25-29 215
Andryka Roman Gdańsk 35-39 22
Antoniak Krzysztof Olsztyn 35-39 169
Antonowicz Marcin Warszawa 35-39 340
Augustyniak Wojciech Elbląg 35-39 300
Awruk Bartosz Białystok 30-34 315
Baczewski Daniel Banino 30-34 232
Baranowski Waldemar Szczytno 55-59 411
Bartosiak Szymon Olsztyn 35-39 170
Bartoszewicz Kamil Białystok 30-34 341
Bednarz Mateusz Poznań 30-34 61
Bejger Marcin Gdynia 25-29 250
Biankowski Piotr Rumia 35-39 403
Bieliński Piotr Kartuzy 35-39 245
Biernat Ryszard Dywity 60-… 58
Blankiewicz Rafał Wiązowna 40-44 345
Bogdański Andrzej Gdynia 30-34 272
Bosak Marek Józefów 30-34 416
Bożęcki Marcin Gdańsk 25-29 320
Bronakowski Andrzej Olsztyn 35-39 25
Bronakowski Piotr Olsztyn 35-39 63
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 275
Brzeszczak Łukasz Warszawa 30-34 38
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 328
Brzozowski Piotr Miłomłyn 30-34 265
Buczek Wojtek Gdynia 35-39 372
Buszan Radek Gdynia 30-34 56
Bykowski Tomasz Gdańsk 30-34 352
Chajęcki Karol Gdańsk 35-39 143
Chmiel Waldemar Płock 50-54 195
Chmielewski Piotr Warszawa 35-39 163
Chmura Maciej Wrocław 25-29 318
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 364
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 254
Chudyba Michał Gdańsk 35-39 145
Ciak Damian Ostróda 25-29 97
Cichocki Marcin Olsztyn 35-39 105
Ciecierski Michał Łęg Starościński 30-34 70
Cieslak Agnieszka Slesin 25-29 24
Ciskowski Waldemar Gdynia 55-59 336
Czayka Krystian Warszawa 30-34 106
Czechowski Szymon Warszawa 35-39 206
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 49
Czyżyk Rafał Szczecin 40-44 26
Dabulis Jarosław Warszawa 40-44 353
Dawiec Alfred Zielonki 35-39 52
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 25-29 357
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 316
Dietrich Krzysztof Gdynia 30-34 92
Dobkowski Kamil Gdańsk 30-34 228
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 271
Domżalski Łukasz Olsztyn 25-29 325
Dorawa Ariel Lębork 30-34 133
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 90
Drabarek Piotr Gdańsk 40-44 342
Drgan Marcin Gdańsk 35-39 27
Dudek Bartłomiej Warszawa 30-34 293
Dudkiewicz Jacek Warszawa 25-29 166
Dukaczewski Michał Gdynia 30-34 21
Durski Piotr Olsztyn 30-34 210
Dutkiewicz Marcin Kraków 30-34 23
Dybek Mateusz Kraków 30-34 139
Dynarski Jacek Włocławek 50-54 349
Dyrlico Jakub Gdynia 30-34 268
Dziamski Marcin Warszawa 30-34 94
Dziemian Karol Olsztyn 40-44 65
Dzioba Michał Sopot 40-44 48
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 207
Erbel Andrzej Kielce 45-49 62
Fijałkowska Agata Białystok 25-29 381
Fijałkowski Tomasz Białystok 30-34 321
Florczyk Robert Karniowice 30-34 401
Folga Andrzej Warszawa 40-44 50
Frolików Aleksander Gdynia 30-34 141
Gałązka Kamil Piaseczno 30-34 180
Gałęziewska Wiesława Gdańsk 35-39 158
Ganc Marcin Toruń 35-39 111
Gapiński Marek Olsztyn 25-29 127
Garbiec Tomasz Warszawa 35-39 120
Gardecki Paweł Ostróda 18-24 303
Giecewicz Norbert Szczecin 18-24 373
Gielniak Przemysław Gdańsk 40-44 42
Gierasimczyk Rafał Morąg 18-24 351
Gierasimczyk Stanisław Morąg 55-59 247
Gieres Waldemar Płock 45-49 311
Głąb Andrzej Malbork 40-44 204
Goliniewski Jakub Częstochowa 18-24 376
Górzycki Piotr Gdynia 30-34 45
Grass Łukasz Julianów 35-39 308
Grochowicz Jan Warszawa 30-34 171
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 219
Grzegórzek Piotr Szczecin 25-29 5
Gwizdała Cezary Warszawa 40-44 175
Haibach Werner Złotniki 60-… 279
Hołówko Wacław Warszawa 25-29 386
Hoppe Tomasz Bydgoszcz 30-34 395
Hulko Jarosław Gdańsk 25-29 371
Huzar Ryszard Malbork 40-44 96
Idzior Adam Gdynia 30-34 153
Iwanow Michał Zakręt 35-39 269
Iwoła Remigiusz Gdynia 35-39 408
Jagiełka Patryk Susz 30-34 102
Janczewski Darek Warszawa 40-44 87
Janiec Mateusz Józefosław 30-34 214
Jarmoszewicz Lukasz Toruń 40-44 302
Jarosz Jakub Bartoszyce 25-29 333
Jarosz Robert Sopot 30-34 251
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 35-39 9
Jaworski Konrad Warszawa 35-39 128
Jezierski Tomasz Tczew 35-39 409
Jędrzejczyk Kasia Warszawa 18-24 224
Jędrzejewski Grzegorz Warszawa 35-39 393
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 30-34 113
Jurkiewicz Bartosz Gdańsk 30-34 162
Kaca Krzysztof Susz 35-39 344
Kaleta Michał Radom 25-29 334
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 263
Karaś Robert Elbląg 25-29 319
Kasprzak Karolina Olsztyn 25-29 130
Kaszczynski Grzegorz Magdalenka 40-44 414
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 18-24 240
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 18-24 1
Kempa Maciej Pilchowice 40-44 16
Kędzior Paweł Warszawa 25-29 410
Kędziora Agnieszka Warszawa 25-29 85
Kępiński Marek Warszawa 40-44 51
Kieszkowski Rafał Gdańsk 25-29 285
Kilich Agata Tczew 18-24 374
Klamra Tomasz Olsztyn 45-49 203
Klimas Marek Barczewo 50-54 249
Kłos Adrian Gdańsk 25-29 242
Kłos Marcin Gdańsk 35-39 30
Kołdys Łukasz Warszawa 35-39 252
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 40-44 235
Kondraciuk Dariusz Toruń 35-39 281
Konieczny Marcin Olsztyn 40-44 89
Kopacz Grzegorz Blachownia 25-29 378
Kopcewicz Tomasz Stawiguda 30-34 134
Korczyńska Agata Poznań 30-34 262
Kord Bogdan Barczewo 55-59 189
Kord Radosław Barczewo 25-29 77
Korpak Piotr Warszawa 25-29 259
Korwiel Rafał Szafranki 30-34 255
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 350
Kossakowski Arkadiusz Warszawa 30-34 270
Kotfica Paulina Police 25-29 7
Kotowski Krzysztof Gdańsk 30-34 191
Kowalski Dariusz Gniezno 18-24 209
Kowalski Grzegorz Warszawa 25-29 68
Kowalski Tomasz Warszawa 25-29 337
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 264
Kozaryn Radoslaw Stargard Szczecinski 25-29 307
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 398
Kozłowski Tomasz Tuchola 35-39 227
Kożuchowski Grzegorz Kielce 30-34 161
Krakowiak Artur Gdańsk 25-29 151
Kramek Tomasz Warszawa 25-29 327
Krasuski Artur Gdynia 25-29 356
Krasuski Robert Warszawa 45-49 59
Kręcielewski Tomasz Warszawa 30-34 406
Kroll Marcin Warszawa 25-29 136
Kroupa Luiza Warszawa 45-49 355
Królikowski Robert Dobrzejewice 30-34 35
Krupa Jan Węgorzewo 25-29 184
Krupiński Marek Olsztynek 40-44 360
Kruszyńska Anna Lubawa 35-39 322
Krygielski Krzysztof Wójtowo 35-39 182
Krzemiński Jarosław Toruń 45-49 100
Krzycki Rafał Warszawa 35-39 217
Krzywoszyński Rafał Warszawa 30-34 20
Kubań Marta Warszawa 25-29 165
Kubicki Dariusz Wójtowo 35-39 297
Kubiński Jakub Osielsko 25-29 274
Kucharski Michał Gdańsk 35-39 157
Kuczyński Piotr Warszawa 25-29 261
Kukowski Jakub Toruń 18-24 148
Kuligowski Adam Mława 18-24 197
Kuliś Bartosz Olsztyn 35-39 290
Kurek Andrzej Warszawa 55-59 54
Kurzątkowski Dariusz Ciechanów 40-44 367
Kusak Przemysław Otwock 35-39 37
Kwiatkowski Rafal Warszawa 30-34 188
Lamparski Sławek Sopot 25-29 380
Langa Marcin Wejherowo 30-34 347
Lasa Marcin Warszawa 35-39 366
Lejman Adam Warszawa 45-49 84
Lempek Daniel Lubawa 30-34 131
Leszczewicz Waldek Warszawa 35-39 64
Leszczyński Cezary Gdańsk 40-44 32
Lewiński Paweł Ostróda 18-24 201
Lisowski Jacek Dąbrowica 40-44 384
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-34 123
Lubas Lubomir Warszawa 40-44 73
Łach Dawid Olsztyn 25-29 289
Łakomski Olek Warszawa 35-39 47
Ławicki Marcin Lubin 25-29 6
Łątkowska Mirosława Lubawa 35-39 67
Łątkowski Sławek Lubawa 35-39 66
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 335
Łukasiewicz Łukasz Warszawa 25-29 142
Macińska Monika Warszawa 30-34 124
Majka Michał Elbląg 35-39 239
Makowski Grzegorz Starogard Gdański 45-49 243
Malarecki Pawel Warszawa 40-44 418
Manceñido Gustavo Warszawa 30-34 248
Marciniak Joanna Gdynia 30-34 260
Marek Andrzej Malbork 35-39 343
Markitan Andre Warszawa 45-49 391
Markowski Dominik Warszawa 35-39 72
Mastalerz Tomasz Kielce 35-39 284
Maślanko Jakub Brzeziny 18-24 299
Mazur Paweł Susz 25-29 118
Mazur Paweł Olsztyn 30-34 379
Mądry Wojciech Olsztyn 30-34 101
Michalski Bartosz Toruń 30-34 237
Michałowski Piotr Gdańsk 45-49 81
Mickiewicz Konrad Gdańsk 40-44 257
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 41
Miśków Ryszard Olsztyn 45-49 283
Miziarski Paweł Reda 18-24 292
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 295
Młotowski Rafał Gdańsk 45-49 238
Mocarski Jakub Olsztyn 25-29 323
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 109
Mytnik Grzegorz Rudawa 40-44 288
Nadratowski Kamil Gdańsk 25-29 363
Najmowicz Paweł Olsztyn 18-24 154
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 155
Nawrocki Sergiusz Pluski 45-49 415
Neumann Piotr Warszawa 25-29 177
Noga Jarek Olsztyn 30-34 115
Nowacki Klaudiusz Warszawa 30-34 212
Nowak Mieszko Gdańsk 30-34 2
Nowak Piotr Ustanów 35-39 400
Nowak Wojciech Gródek 55-59 234
Nowakowski Filip Opoczno 25-29 213
Nowiński Tomasz Warszawa 25-29 377
Nykowska Agata Warszawa 25-29 93
Okuniewski Marcin Gdańsk 30-34 140
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 185
Oleksiuk Przemysław Nowogard 18-24 110
Olender Paweł Warszawa 35-39 273
Olesiejuk Michał sandomierz 25-29 44
Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 45-49 314
Onichimowski Piotr Stawiguda 35-39 156
Osiecki Ireneusz Gdańsk 50-54 174
Ossowski Przemyslaw Szczecin 30-34 236
Pachla Adam Warszawa 35-39 86
Pagórski Łukasz Mława 18-24 88
Pawelec Marek Nowa Chełmża 35-39 241
Pawlak Kamil Jabłonna 25-29 202
Pągowski Krzysztof Pułtusk 50-54 402
Pergoł Bogusław Gdańsk 40-44 256
Pergół Mieczysław Warszawa 35-39 199
Petelski Mateusz Gdańsk 25-29 329
Pfitzner Jan Warszawa 25-29 304
Pilarska Monika Gdynia 30-34 112
Piorun Anna Kalisz 25-29 317
Piotrowicz Krzysztof Lublin 45-49 138
Pióro Adam Gdynia 25-29 135
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 10
Pluta Gniewomir Bydgoszcz 30-34 103
Pokorski Marek Warszawa 40-44 74
Polański Piotr Lębork 30-34 267
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 28
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-… 413
Pomorski Rafał Warszawa 30-34 183
Ponto Piotr Pępowo 35-39 278
Popławski Grzegorz Tołcze 30-34 365
Popławski Piotr Łódź 25-29 194
Protas Krzysztof Warszawa 35-39 412
Przelaskowski Piotr Małdyty 40-44 390
Przybysz Michał Warszawa 30-34 187
Przymusiński Filip Poznań 30-34 4
Puchalski Filip Warszawa 25-29 14
Punpur Krzysztof Ostróda 30-34 286
Punpur Marcin Ostróda 30-34 306
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pyszynski Mario Warszawa 35-39 331
Raczyńska Katarzyna Warszawa 35-39 172
Radziejewski Grzegorz Jabłonna 40-44 164
Radziukiewicz Grzegorz Bergen 35-39 57
Rajczyba Małgorzata Wrocław 45-49 266
Rak Mateusz Rumia 18-24 3
Rakowska Katarzyna Warszawa 35-39 208
Rakowski Tomasz Gdańsk 40-44 104
Rasztawicki Dariusz Zielonka 30-34 39
Reszke Paweł Wejherowo 25-29 310
Reuter Tomasz Sopot 40-44 230
Reza Marek Olsztyn 45-49 193
Rokita Eryk Warszawa 35-39 382
Rolewicz Karol Grudziądz 25-29 53
Romanow Marcin Olsztyn 35-39 34
Rudzińska Aleksandra Warszawa 18-24 388
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 258
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 12
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 200
Rybowski Krzysztof Gdańsk 35-39 396
Rybus Agata Lipsko 25-29 223
Rydecki Karol Elbląg 50-54 362
Rzepka Jakub Warszawa 30-34 305
Sadowski Marek Białobrzegi 30-34 129
Sala Krzysztof Rybnik 35-39 186
Sanecki Piotr Pasłęk 25-29 404
Sarol Adrian Jonkowo 25-29 82
Seroczynski Jakub Warszawa 18-24 387
Siwirski Robert Warszawa 35-39 190
Skopiński Bogdan Gdynia 45-49 196
Skowroński Łukasz Kobylnica 40-44 15
Skowroński Marcin Warszawa 25-29 221
Skórniewski Sławomir Olsztyn 30-34 69
Skrzyński Patryk Malbork 35-39 229
Skudlik Tomasz Ruda Śląska 40-44 346
Skuza Paweł Warszawa 25-29 126
Skwarski Marek Żnin 45-49 40
Słodki Maciej Płock 35-39 137
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-44 76
Smoliński Robert Warszawa 45-49 78
Sobczak Marcin Rumia 40-44 354
Sobolewski Marcin Zalewo 35-39 205
Sokołowski Krzysztof Elbląg 35-39 358
Sołdan Maciej Skrzeszew 40-44 405
Sondowski Szymon Olsztyn 30-34 11
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 369
Sosiński Rafał Gdynia 30-34 324
Sowinski Marcin Nowa Iwiczna 45-49 33
Stańczuk Lech Olsztyn 60-… 222
Stasiak Krzysztof Sopot 40-44 394
Staszewski Marcin Olsztyn 35-39 116
Stefański Krystian Olsztyn 30-34 280
Stefański Michał Kraków 35-39 291
Stępniak Kacper Rumia 18-24 309
Strzelecki Daniel Dywity 35-39 389
Styczyński Dariusz Gdańsk 40-44 18
Suchowiecki Wojciech Olsztyn 35-39 60
Sujka Karol Olsztyn 30-34 301
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 19
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 383
Sydor Tomasz Gdańsk 30-34 119
Syrowiecka Joanna Kraków 18-24 277
Szapiel Andrzej Pogórze 18-24 407
Szawerdak Grzegorz Olsztyn 35-39 330
Szczepkowski Paweł Olsztyn 18-24 244
Szczęsna Małgorzata Gdynia 25-29 147
Szczygiel Jarosław Kalwaria Zebrzydowska 30-34 338
Szczygielski Krzysztof Gdynia 50-54 313
Szczygieł Łukasz Poznań 30-34 231
Szczypkowski Wojciech Warszawa 40-44 225
Sznajder Wiktor Drezdenko 35-39 226
Szot Norbert Warszawa 40-44 43
Szpunar Maciej Gdynia 40-44 132
Szubstarski Jarosław Ostróda 35-39 368
Szulc Maciej Elbląg 40-44 95
Szulski Adam Gdynia 40-44 296
Szymańska Katharina Warszawa 25-29 176
Szymański Maciek Warszawa 30-34 167
Śliwa Wojciech Szczecin 40-44 17
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 40-44 181
Średziński Łukasz Wrocław 35-39 332
Świder Michał Szczecin 25-29 339
Świerzewska Weronika Ostróda 25-29 397
Świniarski Piotr Bydgoszcz 30-34 375
Tadla Paweł Ostróda 30-34 99
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 55-59 46
Tomalski Piotr Płock 35-39 31
Tomczyk Stefan Susz 40-44 36
Trzaska Przemysław Gdańsk 25-29 326
Tuczko Marcin Gizycko 30-34 146
Turczyński Łukasz Bogaczewo 25-29 29
Twardy Michał Gdańsk 45-49 121
Ujazdowski Maciej Złotniki 35-39 71
Urbaczewski Maciej Mała Nieszawka 30-34 152
Utykański Michał Ełk 25-29 159
Wachowska Bogusława Olsztyn 25-29 385
Wacławska-Matyjasik Agata Iława 30-34 198
Walasek Ewa Warszawa 25-29 149
Waliński Mikołaj Elbląg 35-39 220
Waniewski Marcin Malbork 35-39 98
Wasiak Wojciech Modlniczka 50-54 392
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 8
Wąsowski Rafał Gdańsk 18-24 83
Werochowski Wlodzimierz Chwaszczyno 35-39 79
Wesołowski Szymon Inowrocław 25-29 282
Węgier Arkadiusz Susz 35-39 246
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 253
Wiliński Tomasz Olsztyn 35-39 108
Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz 30-34 107
Witkowski Paweł Sochaczew 30-34 298
Włudarczyk Damian Puławy 30-34 75
Wodyński Robert Zgierz 40-44 294
Wojcieszak Robert Warszawa 45-49 122
Wojda Rafal Warszawa 30-34 417
Wojtczak Tomasz Toruń 25-29 117
Wroblewski Adrian Gdańsk 30-34 150
Wróblewski Jarosław Gdynia 30-34 168
Wydarty Emil Gdańsk 30-34 178
Wysocki Radek Warszawa 40-44 91
Zabrocki Wojtek Reda 18-24 348
Zajfert Stanislaw Kedzierzyn-Kozle 60-… 160
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 144
Zakrzewski Rafał Gdańsk 40-44 114
Zalewski Slawomir Gdańsk 40-44 287
Założyński Paweł Olsztyn 45-49 361
Zawadzki Artur Warszawa 35-39 80
Zawieja Bartosz Toruń 35-39 179
Zdrojewski Krzysztof Susz 40-44 211
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 399
Zduniak Artur Warszawa 25-29 359
Zieliński Jarek Gdynia 40-44 173
Zieliński Tomasz Gdańsk 30-34 276
Zięba Łukasz Dzierzgoń 25-29 218
Ziniewicz Łukasz Malbork 35-39 192
Zrzelski Michał GDYNIA 35-39 125
Zyntek Bartłomiej Gdańsk 35-39 55
Żyła Marcin Gdańsk 25-29 419
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon