Elemental Tri Series Olsztyn 2016 - dystans olimpijski - wyniki

2016-05-14 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 539 Tyczyński Jacek CSGT Głogów Urząd Miasta Głogow M18 1 1 00:21:28 (3)00:02:04 (1)00:59:25 (3)00:01:51 (5)00:34:03 (1) 01:58:50
2 485 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M25 1 2 00:20:32 (1)00:02:19 (4)01:00:00 (4)00:01:48 (2)00:34:37 (2) 01:59:16 00:00:26
3 254 Lis Łukasz TRICLUB M30 1 3 00:20:51 (2)00:02:16 (3)01:00:55 (7)00:01:47 (1)00:37:49 (8) 02:03:38 00:04:48
4 397 Awruk Bartosz NADAKTYWNI wawruk.pl M30 2 4 00:23:03 (8)00:02:24 (9)01:00:18 (5)00:02:01 (18)00:38:11 (12) 02:05:57 00:07:07
5 283 Miziarski Paweł Torus Triathlon Team M25 2 5 00:24:28 (20)00:02:29 (11)01:00:21 (6)00:01:54 (8)00:37:35 (6) 02:06:47 00:07:57
6 322 Skuza Paweł SBR The Ironman Team M30 3 6 00:23:14 (11)00:02:23 (7)01:01:53 (12)00:01:51 (4)00:38:40 (20) 02:08:01 00:09:11
7 346 Buszan Radek Akademia Triathlonu M35 1 7 00:23:17 (12)00:02:22 (5)01:01:33 (10)00:02:04 (24)00:39:04 (23) 02:08:20 00:09:30
8 394 Majka Michał LABOSPORT Team M35 2 8 00:25:53 (31)00:02:23 (8)01:01:46 (11)00:02:17 (63)00:37:07 (5) 02:09:25 00:10:35
9 276 Kalinowski Piotr Lekarska Grupa Kolarska M40 1 9 00:22:39 (6)00:02:36 (20)01:03:13 (24)00:01:56 (9)00:39:31 (28) 02:09:55 00:11:05
10 372 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzow M40 2 10 00:23:11 (10)00:02:41 (31)01:04:08 (35)00:01:57 (12)00:38:21 (15) 02:10:16 00:11:26
11 311 Mazurek Marcin TRICLUB LUBLIN M35 3 11 00:22:28 (5)00:02:41 (30)01:02:08 (14)00:02:05 (27)00:41:02 (44) 02:10:24 00:11:34
12 251 Pirek Mariusz Kuźnia Triathlonu Accenture M30 4 12 00:27:11 (39)00:02:29 (12)00:59:25 (2)00:01:57 (11)00:39:44 (33) 02:10:46 00:11:56
13 334 Saniawa Piotr TRICLUB LUBLIN M30 5 13 00:23:43 (16)00:02:31 (17)01:02:47 (20)00:02:08 (36)00:39:44 (32) 02:10:53 00:12:03
14 502 Dowbor Maciej AirBike Triathlon Team M35 4 14 00:23:25 (14)00:02:22 (6)01:02:19 (17)00:01:59 (13)00:41:13 (46) 02:11:18 00:12:28
15 567 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 3 15 00:25:07 (26)00:02:37 (23)01:03:27 (26)00:02:13 (49)00:38:39 (18) 02:12:03 00:13:13
16 324 Zawadzki Artur Trinergy M35 5 16 00:27:19 (49)00:02:33 (18)01:01:15 (8)00:02:10 (40)00:39:41 (31) 02:12:58 00:14:08
17 548 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M40 4 17 00:24:52 (23)00:02:53 (52)01:02:07 (13)00:02:21 (78)00:40:45 (40) 02:12:59 00:14:09
18 415 Tomaszewicz Damian CompleXsports PRO TEAM M18 2 18 00:25:27 (27)00:02:31 (16)01:03:14 (25)00:02:06 (28)00:39:49 (34) 02:13:06 00:14:16
19 574 Mykolaitis Laurynas S-Sportas M35 6 19 00:25:47 (30)00:02:30 (14)01:04:06 (34)00:02:12 (45)00:38:40 (19) 02:13:14 00:14:24
20 375 Zarzecki Adrian TRINERGY M25 3 20 00:24:40 (21)00:02:42 (32)01:06:15 (62)00:02:01 (17)00:37:44 (7) 02:13:21 00:14:31
21 345 Sowa Michał PROGRESS TRIATHLON TEAM M30 6 21 00:27:17 (44)00:02:39 (27)01:03:05 (23)00:02:13 (50)00:38:37 (17) 02:13:52 00:15:02
22 503 Pruchniewski Karol M30 7 22 00:27:54 (59)00:02:43 (33)01:02:30 (19)00:02:18 (67)00:39:12 (25) 02:14:37 00:15:47
23 427 Wąsowski Rafał M25 4 23 00:22:27 (4)00:02:54 (56)01:08:31 (96)00:02:00 (15)00:39:06 (24) 02:14:57 00:16:07
24 554 Lew-Mirski Janusz AKS Polonia Warszawa M40 5 24 00:22:58 (7)00:02:40 (28)01:04:12 (36)00:02:18 (68)00:42:50 (70) 02:14:58 00:16:08
25 271 Chmielewski Piotr Warsaw Masters Team M35 7 25 00:25:46 (29)00:02:29 (10)01:02:50 (21)00:02:34 (118)00:41:36 (49) 02:15:15 00:16:25
26 493 Kaczmarek Adam ARKA GDYNIA M25 5 26 00:24:25 (19)00:03:17 (95)01:06:02 (56)00:02:05 (26)00:39:58 (35) 02:15:47 00:16:57
27 564 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M30 8 27 00:26:07 (32)00:02:47 (41)01:05:01 (44)00:02:02 (22)00:40:00 (36) 02:15:56 00:17:06
28 552 Wołoszyk Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo M18 3 28 00:29:13 (89)00:02:41 (29)01:04:20 (37)00:01:54 (7)00:37:54 (9) 02:16:01 00:17:11
29 402 Kremer Tomasz KM Sport IRT Zielona Góra M35 8 29 00:27:17 (45)00:02:48 (42)01:01:23 (9)00:02:16 (59)00:42:39 (65) 02:16:22 00:17:32
30 576 Sobczak Marcin UKS Tri-Team Rumia espresSOman M45 1 30 00:28:15 (68)00:02:51 (48)01:04:54 (43)00:02:06 (30)00:38:21 (14) 02:16:27 00:17:37
31 462 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 9 31 00:30:27 (118)00:02:36 (22)01:03:50 (32)00:02:01 (20)00:37:56 (10) 02:16:50 00:18:00
32 411 Kuratczyk Paweł proswim.pl M35 9 32 00:24:19 (18)00:02:54 (54)01:05:46 (53)00:02:15 (56)00:42:00 (53) 02:17:14 00:18:24
33 475 Gonczarek Bartosz M35 10 33 00:29:42 (99)00:03:18 (99)01:02:25 (18)00:02:06 (29)00:40:08 (37) 02:17:39 00:18:49
34 568 Jędrzejewska Aleksandra UKS Tri-Team Rumia K25 1 1 00:23:24 (13)00:02:16 (2)01:11:12 (134)00:01:50 (3)00:39:00 (22) 02:17:43 00:18:53
35 269 Siwirski Robert Trinergy/WTT M40 6 34 00:30:42 (123)00:02:51 (49)01:02:15 (15)00:02:26 (91)00:39:34 (29) 02:17:48 00:18:58
36 406 Kord Radosław M30 10 35 00:27:18 (46)00:02:30 (13)01:03:47 (31)00:02:12 (44)00:42:24 (62) 02:18:12 00:19:22
37 307 Saliba Joseph Water Knights Triathlon Zabierzów M45 2 36 00:28:12 (67)00:04:01 (178)01:07:18 (79)00:02:47 (152)00:36:08 (3) 02:18:26 00:19:36
38 445 Olejnik Bartosz DOTSPORT M18 4 37 00:28:12 (66)00:02:51 (50)01:06:39 (69)00:01:59 (14)00:38:50 (21) 02:18:31 00:19:41
39 332 Pupek Daniel AT Team (Akademia Triathlonu) M25 6 38 00:27:16 (43)00:02:38 (24)01:08:20 (94)00:02:07 (31)00:38:17 (13) 02:18:38 00:19:48
40 339 Głasek Łukasz Triathlon Serwis Prosperita M30 11 39 00:23:29 (15)00:02:35 (19)01:07:36 (85)00:02:11 (41)00:43:51 (98) 02:19:41 00:20:51
41 376 Batavicius Saulius Vilnius triathlon association M40 7 40 00:31:55 (155)00:03:04 (71)01:04:35 (39)00:02:14 (53)00:37:57 (11) 02:19:45 00:20:55
42 430 Czajkowski Piotr BCT Gdynia/AGROLOK SPORT TEAM M25 7 41 00:32:03 (159)00:02:49 (45)01:04:36 (40)00:02:16 (60)00:38:33 (16) 02:20:18 00:21:28
43 531 Książek Grzegorz UKS Tri-Team Rumia M25 8 42 00:27:18 (47)00:03:33 (132)01:06:41 (70)00:02:14 (54)00:40:53 (43) 02:20:39 00:21:49
44 584 Janik Przemysław TRICLUB M35 11 43 00:31:40 (141)00:02:30 (15)01:03:43 (29)00:02:02 (23)00:40:44 (39) 02:20:40 00:21:50
45 277 Zieliński Michał TriBoars M25 9 44 00:25:30 (28)00:03:30 (122)01:05:53 (54)00:02:33 (115)00:43:33 (87) 02:20:59 00:22:09
46 494 Kazanecki Tomasz Legion M40 8 45 00:27:53 (58)00:03:36 (143)01:04:53 (42)00:02:20 (71)00:42:37 (64) 02:21:19 00:22:29
47 327 Pokorski Marek Redknee M45 3 46 00:29:58 (103)00:03:02 (65)01:03:43 (30)00:02:55 (177)00:41:49 (51) 02:21:27 00:22:37
48 292 Sikorski Krystian JW 1248/ RANT BARTOSZYCE M18 5 48 00:31:35 (140)00:02:44 (36)01:05:59 (55)00:02:09 (37)00:39:21 (26) 02:21:48 00:22:58
49 451 Kurczycki Michał Waniewski Coaching M35 12 47 00:27:15 (42)00:02:39 (26)01:06:21 (63)00:02:26 (92)00:43:07 (77) 02:21:48 00:22:58
50 316 Punpur Marcin NET SYSTEM Triathlon Team M35 13 49 00:32:19 (162)00:03:35 (140)01:07:44 (87)00:02:18 (66)00:36:15 (4) 02:22:11 00:23:21
51 478 Barszcz Marcin BEKO WMT BEKO M30 12 50 00:29:38 (96)00:03:50 (161)01:03:57 (33)00:02:35 (125)00:42:21 (58) 02:22:20 00:23:30
52 390 Stadniczenko Stanisław TRICLUB TRISKLEP M30 13 51 00:32:20 (163)00:03:26 (111)01:02:16 (16)00:02:35 (119)00:41:44 (50) 02:22:22 00:23:32
53 278 Biesiada Tomasz Trinergy M40 9 52 00:30:18 (113)00:02:47 (40)01:06:39 (68)00:02:07 (33)00:40:50 (41) 02:22:41 00:23:51
54 418 Skomski Adam 360 Sailing Team M45 4 53 00:30:37 (122)00:03:05 (73)01:06:25 (65)00:02:01 (19)00:40:36 (38) 02:22:44 00:23:54
55 569 Antoniak Krzysztof Tri NEGU M40 10 54 00:27:03 (37)00:03:21 (102)01:05:07 (45)00:02:29 (104)00:44:45 (115) 02:22:45 00:23:55
56 306 Minuth Łukasz Smaruj Na Trening LOTOS Running Team M30 14 55 00:27:06 (38)00:03:26 (110)01:05:18 (47)00:02:25 (88)00:44:54 (120) 02:23:09 00:24:19
57 535 Zdunek Maciej M35 14 56 00:29:47 (100)00:03:12 (82)01:05:39 (52)00:02:24 (87)00:42:48 (69) 02:23:49 00:24:59
58 562 Mądry Wojciech TRINERGY TEAM M35 15 57 00:28:59 (86)00:03:44 (153)01:07:21 (80)00:02:42 (145)00:41:04 (45) 02:23:50 00:25:00
59 526 Łątkowski Sławek OrkaMasters Iława M40 11 58 00:28:30 (72)00:03:10 (78)01:05:22 (48)00:02:41 (142)00:44:10 (104) 02:23:54 00:25:04
60 348 Sudnius Tadas Vilnius Triathlon Association M35 16 59 00:29:53 (102)00:03:31 (124)01:03:32 (27)00:02:43 (148)00:44:30 (112) 02:24:08 00:25:18
61 368 Wiliński Tomasz LABOSPORT Team M40 12 60 00:30:13 (108)00:03:21 (103)01:07:14 (78)00:02:12 (47)00:41:26 (47) 02:24:26 00:25:36
62 338 Gutkowski Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 17 61 00:27:34 (53)00:02:57 (59)01:08:41 (99)00:02:23 (82)00:42:52 (71) 02:24:27 00:25:37
63 347 Cybulski Kamil Łowcy Przygód Gołdap M30 15 63 00:33:11 (184)00:02:56 (57)01:03:38 (28)00:02:09 (38)00:42:36 (63) 02:24:30 00:25:40
64 577 Kuskowski Marek LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 18 62 00:32:01 (157)00:02:49 (44)01:07:47 (88)00:02:14 (52)00:39:39 (30) 02:24:30 00:25:40
65 314 Krasnodębski Sebastian M30 16 64 00:28:04 (65)00:03:52 (164)01:04:33 (38)00:02:33 (113)00:45:40 (131) 02:24:43 00:25:53
66 579 Vaiciulis Vytautas Vilnius Triathlon Association M35 19 65 00:27:38 (54)00:03:00 (63)01:08:09 (92)00:02:15 (58)00:43:43 (93) 02:24:44 00:25:54
67 437 Glebow Krzysztof Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki M40 13 66 00:28:34 (73)00:03:48 (159)01:07:40 (86)00:02:35 (123)00:42:14 (55) 02:24:51 00:26:01
68 463 Rutkowski Paweł Tri NEGU M35 20 67 00:27:46 (57)00:02:46 (38)01:07:22 (82)00:02:07 (32)00:44:52 (119) 02:24:52 00:26:02
69 549 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M35 21 68 00:26:51 (36)00:02:53 (53)01:08:27 (95)00:02:39 (137)00:44:06 (103) 02:24:57 00:26:07
70 571 Stosik Pawel TriMama M35 22 69 00:27:54 (61)00:03:00 (64)01:06:46 (71)00:02:31 (105)00:44:50 (118) 02:25:00 00:26:10
71 265 Orłowski Piotr TRI-Dunajek M35 23 70 00:29:29 (94)00:03:16 (93)01:06:06 (59)00:02:48 (157)00:43:33 (89) 02:25:13 00:26:23
72 509 Latawiec Bartosz M35 24 71 00:30:50 (127)00:02:36 (21)01:05:29 (49)00:02:51 (165)00:43:28 (86) 02:25:14 00:26:24
73 483 Wilandt Konrad Gdyński Triathlon Biovico M30 17 72 00:30:13 (109)00:03:35 (138)01:09:55 (119)00:02:33 (112)00:39:22 (27) 02:25:39 00:26:49
74 540 Noga Jarek LABOSPORT Team M30 18 73 00:31:14 (134)00:03:00 (62)01:06:23 (64)00:02:09 (39)00:42:56 (73) 02:25:42 00:26:52
75 467 Borko Cezary Tri NEGU M40 14 74 00:27:18 (48)00:03:03 (67)01:09:31 (112)00:02:08 (35)00:43:55 (101) 02:25:54 00:27:04
76 477 Miszewski Mateusz CompleXsports Triathlon Team M25 10 75 00:27:44 (56)00:03:45 (155)01:09:30 (111)00:02:15 (57)00:42:43 (67) 02:25:57 00:27:07
77 363 Chodowski Patrick M18 6 76 00:28:39 (75)00:03:51 (163)01:06:55 (74)00:02:20 (75)00:44:40 (113) 02:26:26 00:27:36
78 459 Chodyna Monika Tri NEGU K18 1 2 00:23:04 (9)00:02:43 (34)01:11:48 (143)00:02:31 (109)00:46:57 (160) 02:27:04 00:28:14
79 392 Dukaczewski Michał M35 25 77 00:31:23 (135)00:03:20 (100)01:09:15 (107)00:02:22 (81)00:40:52 (42) 02:27:13 00:28:23
80 286 Klimczak Kamil M18 7 78 00:28:44 (80)00:03:28 (118)01:08:53 (102)00:02:04 (25)00:44:14 (108) 02:27:24 00:28:34
81 489 Kwiatkowski Rafal Kuźnia Triathlonu M35 26 79 00:29:48 (101)00:03:30 (121)01:10:39 (130)00:02:12 (43)00:41:27 (48) 02:27:37 00:28:47
82 329 Mika Tomasz LABOSPORT Team M35 27 80 00:33:48 (198)00:02:51 (47)01:06:04 (58)00:02:36 (131)00:42:20 (57) 02:27:38 00:28:48
83 281 Romanow Marcin Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M35 28 81 00:29:09 (87)00:03:30 (123)01:04:52 (41)00:02:36 (130)00:47:42 (179) 02:27:48 00:28:58
84 380 Śliwiński Szczepan Kuźnia Triathlonu M30 19 82 00:27:15 (41)00:03:17 (97)01:12:57 (162)00:02:02 (21)00:42:18 (56) 02:27:50 00:29:00
85 365 Bieniek Patryk Posnania M35 29 83 00:30:47 (125)00:03:22 (105)01:09:44 (116)00:02:33 (114)00:41:51 (52) 02:28:18 00:29:28
86 309 Wowtoniuk Mariusz M35 30 84 00:26:48 (35)00:03:13 (87)01:12:34 (156)00:02:35 (124)00:43:11 (79) 02:28:21 00:29:31
87 282 Radziukiewicz Grzegorz AT Team Bigos Amigos M35 31 85 00:34:22 (214)00:02:50 (46)01:06:28 (67)00:02:26 (93)00:42:21 (59) 02:28:27 00:29:37
88 410 Prokop Piotr TriClub M30 20 86 00:28:53 (85)00:02:45 (37)01:06:26 (66)00:02:16 (61)00:48:17 (187) 02:28:37 00:29:47
89 471 Dworak Pawel M40 15 87 00:30:01 (104)00:03:35 (139)01:08:04 (91)00:02:40 (138)00:44:28 (111) 02:28:47 00:29:57
90 440 Mochocki Karol Suchedniowski TriTeam M30 21 88 00:31:48 (150)00:02:58 (61)01:05:35 (51)00:02:28 (100)00:46:00 (140) 02:28:49 00:29:59
91 274 Grzanecki Rafał Pie... Nie Biegam M40 16 89 00:33:06 (181)00:03:04 (72)01:07:00 (75)00:02:49 (161)00:43:09 (78) 02:29:07 00:30:17
92 560 Wójcik Daniel Etixx Silesiaman Triathlon Team M35 32 90 00:30:58 (129)00:03:15 (91)01:08:58 (104)00:02:20 (73)00:43:45 (95) 02:29:17 00:30:27
93 495 Kopcewicz Tomasz M30 22 92 00:33:01 (176)00:04:08 (189)01:07:04 (76)00:02:12 (48)00:43:13 (81) 02:29:38 00:30:48
94 553 Leszczewicz Waldek Kużnia Triathlonu M35 33 91 00:28:40 (78)00:03:12 (83)01:08:32 (97)00:02:44 (149)00:46:30 (149) 02:29:38 00:30:48
95 409 Jędrychowicz Bartłomiej TriClub M30 23 93 00:30:29 (119)00:03:32 (130)01:08:16 (93)00:04:38 (277)00:42:45 (68) 02:29:39 00:30:49
96 533 Binder Piotr OTK Rzeźnik M35 34 94 00:29:32 (95)00:02:52 (51)01:10:25 (126)00:02:53 (172)00:43:59 (102) 02:29:41 00:30:51
97 527 Mika Jakub M30 24 95 00:31:07 (132)00:02:48 (43)01:07:31 (84)00:02:12 (46)00:46:09 (141) 02:29:46 00:30:56
98 337 Kurylo Artur ATP Augustów M50 1 96 00:33:18 (187)00:03:03 (69)01:09:00 (105)00:02:17 (65)00:42:13 (54) 02:29:51 00:31:01
99 497 Stafiej Filip WNIEBOWZIECI M40 17 97 00:27:31 (51)00:03:27 (116)01:12:56 (161)00:02:24 (83)00:43:40 (91) 02:29:57 00:31:07
100 266 Wieczorkowski Adrian M40 18 98 00:30:36 (121)00:03:42 (152)01:09:58 (120)00:02:29 (101)00:43:17 (83) 02:30:02 00:31:12
101 446 Skowroński Marcin M25 11 99 00:28:51 (84)00:03:31 (126)01:06:08 (61)00:02:27 (98)00:49:12 (201) 02:30:09 00:31:19
102 358 Śliwka Piotr Sportevo M35 35 100 00:34:11 (207)00:02:44 (35)01:07:52 (89)00:02:26 (95)00:43:13 (82) 02:30:26 00:31:36
103 393 Punpur Krzysztof NET SYSTEM Triathlon Team M30 25 101 00:31:46 (149)00:03:02 (66)01:11:18 (136)00:02:08 (34)00:42:24 (61) 02:30:38 00:31:48
104 510 Garbiec Tomasz Varso M40 19 102 00:31:35 (139)00:03:50 (162)01:06:49 (72)00:03:02 (191)00:45:26 (125) 02:30:41 00:31:51
105 422 Czajka Maciej Nadaktywni Białystok M25 12 103 00:27:43 (55)00:02:54 (55)01:09:51 (118)00:02:42 (143)00:47:36 (178) 02:30:46 00:31:56
106 541 Woźniak Arkadiusz M40 20 104 00:35:04 (224)00:04:01 (177)01:05:09 (46)00:02:58 (183)00:43:36 (90) 02:30:49 00:31:59
107 484 Demianiuk Marcin M35 36 105 00:28:39 (76)00:03:58 (173)01:12:04 (148)00:03:27 (233)00:43:00 (74) 02:31:07 00:32:17
108 312 Kuczyński Kamil KT Water Knights Zabierzow M40 21 106 00:27:57 (62)00:03:15 (89)01:11:21 (137)00:02:50 (164)00:45:59 (139) 02:31:21 00:32:31
109 582 Rusak Łukasz CompleXsports Triathlon Team M35 37 107 00:28:49 (82)00:03:11 (80)01:13:03 (165)00:02:26 (94)00:43:54 (100) 02:31:24 00:32:34
110 573 Budzanowski Michał Vonart Wrocław M25 13 108 00:27:58 (63)00:03:33 (134)01:06:04 (57)00:02:31 (108)00:51:21 (234) 02:31:27 00:32:37
111 525 Leszczyński Maciej Torus Triathlon Team M40 22 109 00:26:20 (33)00:03:40 (150)01:11:09 (133)00:02:25 (90)00:48:05 (183) 02:31:39 00:32:49
112 480 Bąk Seweryn TRI-UNIVERSE HSBC Bank Polska SA M30 26 110 00:31:55 (154)00:03:23 (107)01:09:50 (117)00:02:22 (80)00:44:10 (105) 02:31:39 00:32:49
113 443 Kord Arkadiusz M18 8 112 00:27:32 (52)00:03:18 (98)01:11:22 (138)00:02:24 (86)00:47:07 (165) 02:31:43 00:32:53
114 263 Lejman Adam M45 5 111 00:30:10 (107)00:03:09 (77)01:09:39 (115)00:02:48 (158)00:45:59 (138) 02:31:43 00:32:53
115 474 Kuffel Piotr BGK / Kuźnia Triathlonu M30 27 113 00:28:46 (81)00:03:26 (109)01:10:10 (123)00:02:41 (141)00:46:43 (153) 02:31:47 00:32:57
116 270 Antonowicz Marcin N/a M35 38 114 00:28:19 (69)00:03:32 (131)01:10:25 (127)00:02:43 (147)00:46:51 (157) 02:31:50 00:33:00
117 353 Otto Tomasz M25 14 115 00:29:18 (91)00:03:55 (167)01:12:00 (145)00:02:35 (121)00:44:18 (110) 02:32:06 00:33:16
118 379 Dąbrowski Piotrek Toruński Klub Triathlonowy M30 28 116 00:29:15 (90)00:03:25 (108)01:15:03 (193)00:02:14 (51)00:42:39 (66) 02:32:35 00:33:45
119 470 Pawłowski Wojciech M30 29 117 00:32:15 (161)00:03:33 (133)01:10:51 (131)00:02:11 (42)00:43:47 (96) 02:32:37 00:33:47
120 391 Dzierszko Rafał Nadaktywni M35 39 118 00:29:41 (97)00:03:03 (68)01:06:07 (60)00:03:21 (222)00:50:29 (221) 02:32:42 00:33:52
121 293 Tyszka Dariusz M40 23 119 00:37:24 (262)00:03:37 (144)01:05:31 (50)00:03:47 (258)00:42:55 (72) 02:33:14 00:34:24
122 461 Mildner Hubert Tri NEGU M35 40 120 00:34:20 (213)00:04:11 (193)01:10:00 (121)00:02:20 (72)00:43:13 (80) 02:34:04 00:35:14
123 321 Stawiarz Paweł Stawbud Triathlon M40 24 121 00:28:28 (71)00:03:57 (170)01:11:13 (135)00:02:47 (153)00:48:05 (184) 02:34:30 00:35:40
124 479 Marcinkowska Anna BEKO WMT BEKO K30 1 3 00:27:54 (60)00:04:03 (181)01:12:20 (155)00:03:26 (230)00:46:46 (154) 02:34:30 00:35:40
125 449 Szpunar Maciej MORSY GDYŃSKIE GdyńskieMorsy M40 25 122 00:32:27 (165)00:03:40 (148)01:11:49 (144)00:03:00 (187)00:43:40 (92) 02:34:36 00:35:46
126 362 Dawiec Alfred Water Knights Triathlon Zabierzów M40 26 123 00:28:40 (77)00:04:23 (207)01:11:35 (139)00:03:01 (190)00:47:10 (167) 02:34:49 00:35:59
127 335 Ciecierski Michał M35 41 124 00:31:24 (136)00:04:07 (186)01:08:56 (103)00:02:48 (159)00:47:43 (181) 02:34:58 00:36:08
128 323 Broekere Krzysztof MyCenter Multimedia AGD RTV M55 1 125 00:33:37 (193)00:03:39 (147)01:08:33 (98)00:02:25 (89)00:46:53 (158) 02:35:07 00:36:17
129 264 Nowak Paweł Tri NEGU www.elastomerics.com M35 42 126 00:34:49 (222)00:04:31 (217)01:07:22 (81)00:02:48 (156)00:45:41 (133) 02:35:11 00:36:21
130 538 Magdziarz Gerard Suchedniowski TriTeam M35 43 127 00:38:08 (270)00:03:16 (94)01:08:43 (100)00:02:16 (62)00:43:06 (76) 02:35:29 00:36:39
131 546 Niesporek Lukasz M30 30 128 00:33:51 (201)00:03:36 (142)01:10:04 (122)00:02:22 (79)00:45:40 (132) 02:35:33 00:36:43
132 517 Jarmosz Maciej M30 31 129 00:32:24 (164)00:03:28 (119)01:07:12 (77)00:02:56 (180)00:49:44 (211) 02:35:44 00:36:54
133 565 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M45 6 130 00:33:20 (188)00:04:29 (215)01:09:27 (109)00:03:10 (209)00:45:28 (127) 02:35:54 00:37:04
134 436 Debert Jarek TRINERGY TEAM M35 44 131 00:32:30 (169)00:03:03 (70)01:12:14 (151)00:02:00 (16)00:46:13 (142) 02:35:59 00:37:09
135 580 Jaroń Jan KT Water Knights Zabierzow 1985 M30 32 132 00:34:16 (211)00:04:15 (199)01:11:37 (141)00:03:05 (196)00:43:00 (75) 02:36:13 00:37:23
136 421 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 45 133 00:32:54 (173)00:03:13 (86)01:12:49 (158)00:02:14 (55)00:45:14 (122) 02:36:24 00:37:34
137 473 Kłos Marcin M35 46 134 00:29:11 (88)00:04:02 (180)01:15:45 (200)00:03:24 (228)00:44:12 (106) 02:36:33 00:37:43
138 408 Trych Artur Accenture Accelerate M40 27 135 00:28:23 (70)00:04:21 (206)01:12:17 (153)00:02:41 (139)00:48:55 (195) 02:36:37 00:37:47
139 534 Sachanbinski Aleksander AT Team M50 2 136 00:33:57 (204)00:04:49 (232)01:09:26 (108)00:03:08 (202)00:45:45 (135) 02:37:04 00:38:14
140 259 Leszczyński Cezary M45 7 137 00:30:09 (106)00:04:55 (236)01:13:16 (169)00:03:18 (220)00:45:28 (126) 02:37:06 00:38:16
141 280 Mojsiewicz Sławomir STiRW-CKRW M40 28 138 00:30:20 (114)00:03:36 (141)01:13:40 (173)00:02:35 (120)00:47:01 (163) 02:37:11 00:38:21
142 388 Kępiński Marek M40 29 140 00:28:02 (64)00:04:20 (202)01:14:34 (186)00:03:58 (265)00:46:28 (147) 02:37:21 00:38:31
143 297 Nowakowski Filip M25 15 139 00:31:43 (144)00:03:31 (127)01:15:29 (196)00:02:24 (85)00:44:14 (109) 02:37:21 00:38:31
144 439 Młyniec Marek M40 30 141 00:27:30 (50)00:04:07 (185)01:10:11 (124)00:03:01 (188)00:52:37 (246) 02:37:26 00:38:36
145 275 Wandzioch Krzysztof Białe Miśki Suwałki Wandzioch Team, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 9 142 00:24:43 (22)00:05:45 (264)01:20:10 (241)00:03:27 (234)00:43:26 (85) 02:37:30 00:38:40
146 450 Trus Mariusz Lekarska Grupa Kolarska Lekarska Grupa Kolarska M40 31 143 00:33:36 (192)00:04:35 (222)01:08:46 (101)00:03:21 (223)00:47:28 (175) 02:37:46 00:38:56
147 506 Bojan Jakub Grupa WP / Airbike Grupa Wirtualna Polska M30 33 145 00:31:46 (148)00:03:55 (169)01:12:53 (159)00:03:03 (195)00:46:29 (148) 02:38:05 00:39:15
148 544 Biankowski Piotr Complexsports sklep.arcar.pl M40 32 144 00:23:58 (17)00:03:58 (172)01:13:40 (174)00:03:16 (216)00:53:14 (251) 02:38:05 00:39:15
149 505 Wojtek Klekotko OILTRANSFER sport team M50 3 146 00:33:00 (175)00:03:34 (135)01:09:37 (114)00:02:35 (122)00:49:20 (204) 02:38:06 00:39:16
150 279 Kowalewska Dorota TriBoars K25 2 4 00:31:41 (142)00:03:27 (115)01:15:46 (201)00:02:27 (96)00:44:46 (116) 02:38:08 00:39:18
151 289 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 33 147 00:33:21 (190)00:03:32 (129)01:12:04 (149)00:03:05 (197)00:46:23 (145) 02:38:24 00:39:34
152 381 Kutny Bartosz Łomża M30 34 148 00:26:24 (34)00:04:24 (209)01:17:34 (223)00:02:42 (146)00:47:29 (176) 02:38:32 00:39:42
153 504 Jezierski Tomasz TJT M40 34 149 00:34:46 (219)00:03:34 (137)01:14:31 (185)00:02:35 (126)00:43:19 (84) 02:38:45 00:39:55
154 460 Juchniewicz Lidia Tri NEGU Tri NEGU K35 1 5 00:31:05 (130)00:03:12 (84)01:14:59 (192)00:02:31 (106)00:46:58 (162) 02:38:46 00:39:56
155 512 Nafalski Rajmund Progress Triathlon Team M40 35 150 00:33:54 (203)00:04:10 (192)01:14:07 (180)00:02:49 (162)00:43:49 (97) 02:38:50 00:40:00
156 295 Marek Andrzej M35 47 151 00:30:25 (116)00:04:05 (184)01:12:00 (146)00:03:13 (213)00:49:38 (207) 02:39:21 00:40:31
157 433 Tudek Agata LDI K30 2 6 00:28:35 (74)00:02:58 (60)01:16:19 (208)00:02:19 (70)00:49:12 (202) 02:39:23 00:40:33
158 578 Piszczatowski Roman TRI Warrior M50 4 153 00:32:13 (160)00:03:31 (128)01:09:08 (106)00:03:36 (245)00:50:58 (229) 02:39:25 00:40:35
159 559 Dziejma Krzysztof Nadaktywni M25 16 152 00:31:51 (151)00:02:46 (39)01:11:47 (142)00:02:58 (184)00:50:03 (214) 02:39:25 00:40:35
160 294 Osiecki Ireneusz CompleXsports Triathlon TEAM M55 2 154 00:32:28 (166)00:03:41 (151)01:10:37 (129)00:02:57 (182)00:50:25 (220) 02:40:07 00:41:17
161 384 Karczewski Przemyslaw TRICLUB ciasteczkaproteinowe.pl M35 48 156 00:34:25 (215)00:03:06 (75)01:16:34 (213)00:02:37 (132)00:43:33 (88) 02:40:14 00:41:24
162 496 Stecko Jacek JACEK STECKO JACEK STECKO M40 36 155 00:31:46 (147)00:04:48 (231)01:15:41 (199)00:03:12 (211)00:44:47 (117) 02:40:14 00:41:24
163 472 Czayka Krystian TriAcademy M30 35 157 00:31:52 (152)00:04:14 (198)01:14:40 (189)00:02:29 (102)00:47:01 (164) 02:40:15 00:41:25
164 300 Sukacz Dawid M40 37 158 00:33:05 (180)00:04:11 (194)01:12:01 (147)00:02:52 (169)00:48:16 (186) 02:40:24 00:41:34
165 389 Pawlak Kamil Benefit Systems Running Team M25 17 159 00:31:42 (143)00:03:27 (114)01:14:05 (179)00:02:55 (176)00:48:18 (188) 02:40:26 00:41:36
166 424 Ołowski Kamil M30 36 160 00:37:25 (263)00:04:10 (191)01:12:41 (157)00:01:51 (6)00:44:40 (114) 02:40:46 00:41:56
167 561 Wołyniec Emilia Tri NEGU K30 3 7 00:36:27 (250)00:02:56 (58)01:14:00 (176)00:02:17 (64)00:45:35 (129) 02:41:16 00:42:26
168 319 Lopatin Victor Amberman M35 49 161 00:32:28 (167)00:04:24 (210)01:15:48 (202)00:02:49 (163)00:45:48 (136) 02:41:17 00:42:27
169 317 Gorbunchikov Evgenii BR39 BR39 M35 50 162 00:33:43 (196)00:04:21 (203)01:12:16 (152)00:02:52 (167)00:48:05 (182) 02:41:17 00:42:27
170 261 Pachla Adam M35 51 163 00:35:39 (235)00:03:47 (157)01:10:36 (128)00:03:54 (262)00:47:25 (174) 02:41:21 00:42:31
171 355 Skwarski Marek Pałuki Running Team M50 5 164 00:35:00 (223)00:03:39 (146)01:13:00 (164)00:02:48 (155)00:46:55 (159) 02:41:21 00:42:31
172 360 Kacperski Olaf M40 38 166 00:32:30 (170)00:04:38 (226)01:15:39 (198)00:02:59 (186)00:45:38 (130) 02:41:24 00:42:34
173 563 Bielecki Jarosław STAWBUD Auto-LAND M50 6 165 00:37:23 (261)00:04:08 (187)01:08:04 (90)00:03:22 (225)00:48:28 (190) 02:41:24 00:42:34
174 490 Sieciński Leszek UKS TRS SUSZ M50 7 167 00:35:33 (232)00:04:35 (224)01:09:33 (113)00:03:09 (204)00:48:35 (192) 02:41:25 00:42:35
175 536 Krawcow Piotr M30 37 168 00:34:33 (217)00:06:35 (277)01:11:07 (132)00:03:37 (246)00:45:57 (137) 02:41:48 00:42:58
176 558 Mińko Piotr M35 52 169 00:32:01 (158)00:03:53 (165)01:15:36 (197)00:03:08 (203)00:47:12 (168) 02:41:49 00:42:59
177 333 Miskiewicz Marek TRICLUB LUBLIN M50 8 170 00:33:16 (185)00:04:04 (182)01:12:11 (150)00:03:13 (214)00:49:07 (198) 02:41:50 00:43:00
178 426 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 38 171 00:28:41 (79)00:03:37 (145)01:14:04 (178)00:02:35 (127)00:52:55 (248) 02:41:51 00:43:01
179 435 Roś Piotr M30 39 172 00:33:17 (186)00:04:40 (228)01:12:56 (160)00:03:39 (248)00:47:23 (173) 02:41:55 00:43:05
180 290 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M30 40 173 00:35:38 (234)00:03:29 (120)01:14:35 (187)00:02:32 (111)00:45:44 (134) 02:41:59 00:43:09
181 359 Wiora Maciej MyCenter Multimedia AGD RTV M45 8 174 00:30:33 (120)00:03:40 (149)01:13:07 (167)00:03:02 (192)00:51:53 (240) 02:42:15 00:43:25
182 374 Reza Marek M45 9 175 00:35:14 (227)00:03:54 (166)01:13:05 (166)00:02:48 (160)00:47:43 (180) 02:42:43 00:43:53
183 291 Nowacki Klaudiusz M30 41 176 00:31:45 (146)00:04:19 (200)01:17:35 (224)00:02:19 (69)00:46:49 (155) 02:42:47 00:43:57
184 366 Łysiuk Maciej Nadaktywni M30 42 177 00:34:47 (221)00:03:13 (85)01:13:12 (168)00:02:41 (140)00:49:02 (197) 02:42:54 00:44:04
185 351 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M35 53 178 00:29:41 (98)00:04:30 (216)01:19:06 (233)00:03:22 (224)00:46:18 (144) 02:42:56 00:44:06
186 273 Królicki Maciej Jolo Team M25 18 179 00:36:40 (256)00:04:51 (233)01:07:30 (83)00:03:29 (238)00:50:42 (225) 02:43:12 00:44:22
187 301 Madany Michał M35 54 180 00:34:10 (206)00:03:21 (104)01:20:08 (240)00:03:26 (231)00:42:22 (60) 02:43:27 00:44:37
188 417 Karwowski Maciej M35 55 181 00:30:13 (110)00:05:20 (254)01:18:08 (228)00:03:11 (210)00:46:37 (150) 02:43:29 00:44:39
189 310 Chojnacki Piotr Fit Expert Gym Fit Expert Gym M50 9 182 00:33:08 (182)00:03:45 (156)01:11:37 (140)00:03:06 (199)00:52:24 (245) 02:44:00 00:45:10
190 458 Kasprowicz Michal Tata Stasia M35 56 183 00:33:02 (178)00:03:15 (92)01:15:57 (205)00:03:17 (218)00:48:30 (191) 02:44:01 00:45:11
191 328 Witkowski Damian KS KROTOSZ KROTOSZYN M35 57 184 00:31:27 (137)00:04:32 (218)01:13:37 (172)00:03:14 (215)00:51:21 (233) 02:44:11 00:45:21
192 551 Drapella Dariusz MaratonyPolskie.PL TEAM M55 3 185 00:33:09 (183)00:03:17 (96)01:12:19 (154)00:02:37 (134)00:53:08 (250) 02:44:29 00:45:39
193 476 Rydecki Karol M55 4 186 00:36:35 (253)00:03:14 (88)01:15:52 (204)00:04:37 (276)00:44:12 (107) 02:44:30 00:45:40
194 288 Lewiński Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M25 19 187 00:36:38 (254)00:04:11 (195)01:16:04 (207)00:02:38 (135)00:45:25 (124) 02:44:56 00:46:06
195 428 Liber Piotr The Luzzers M35 58 188 00:34:32 (216)00:04:43 (229)01:16:31 (211)00:03:10 (206)00:46:28 (146) 02:45:24 00:46:34
196 364 Śmieciński Krzysztof Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 39 189 00:35:05 (225)00:03:34 (136)01:13:23 (170)00:03:01 (189)00:50:33 (223) 02:45:35 00:46:45
197 572 Zakrzewska Ewa K35 2 8 00:30:55 (128)00:03:10 (79)01:20:25 (244)00:02:20 (76)00:49:10 (200) 02:46:00 00:47:10
198 349 Zaręba Krzysztof Superleggera M30 43 190 00:32:37 (172)00:04:59 (239)01:14:27 (184)00:02:53 (173)00:51:27 (237) 02:46:22 00:47:32
199 361 Kurmin Bartosz M25 20 191 00:29:20 (92)00:06:31 (276)01:16:47 (216)00:02:27 (99)00:51:22 (235) 02:46:27 00:47:37
200 438 Musiał Marcin M40 40 192 00:30:48 (126)00:05:26 (257)01:16:41 (214)00:04:15 (269)00:49:30 (205) 02:46:40 00:47:50
201 357 Choroszucha Maciej M30 44 193 00:34:45 (218)00:04:38 (227)00:47:16 (170) 02:46:49 00:47:59
202 356 Piotrowski Wiktor TriWawa M45 10 194 00:35:09 (226)00:05:17 (251)01:15:50 (203)00:03:45 (254)00:46:50 (156) 02:46:51 00:48:01
203 272 Paszkowska Barbara Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana K30 4 9 00:34:02 (205)00:04:47 (230)01:12:58 (163)00:02:57 (181)00:52:13 (243) 02:46:57 00:48:07
204 575 Konarzewska Marta Tri NEGU K30 5 10 00:33:01 (177)00:03:47 (158)01:19:02 (232)00:02:54 (174)00:48:25 (189) 02:47:09 00:48:19
205 456 Oleksów Piotr Ahiro M40 41 195 00:34:15 (210)00:05:14 (250)01:14:25 (183)00:03:06 (200)00:50:12 (217) 02:47:13 00:48:23
206 543 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 42 196 00:30:01 (105)00:03:06 (74)01:20:40 (249)00:02:56 (179)00:50:32 (222) 02:47:15 00:48:25
207 566 Stefański Krystian KB Ergo/WITC M30 45 197 00:38:55 (273)00:04:58 (238)01:17:43 (225)00:01:57 (10)00:43:44 (94) 02:47:16 00:48:26
208 425 Cygert Andrzej www.pomozprzemkowi.pl M45 11 198 00:36:25 (249)00:04:00 (176)01:14:44 (190)00:02:36 (129)00:49:35 (206) 02:47:21 00:48:31
209 344 Kozłowski Przemysław Przemofryz M35 59 199 00:36:38 (255)00:04:00 (175)01:14:03 (177)00:02:45 (151)00:50:10 (216) 02:47:36 00:48:46
210 260 Pieloch Piotr M30 46 200 00:37:43 (266)00:03:48 (160)01:16:31 (212)00:02:36 (128)00:47:10 (166) 02:47:48 00:48:58
211 524 Onichimowski Piotr M35 60 201 00:32:58 (174)00:03:22 (106)01:22:42 (260)00:02:29 (103)00:46:40 (151) 02:48:11 00:49:21
212 400 Muszynski Marek Rise&Shine M40 43 202 00:32:29 (168)00:06:35 (279)01:20:47 (250)00:03:23 (227)00:45:02 (121) 02:48:16 00:49:26
213 268 Filipek Piotr M40 44 203 00:32:37 (171)00:05:03 (243)01:16:52 (218)00:03:30 (240)00:50:18 (218) 02:48:19 00:49:29
214 253 Cwalina Inga TRICLUB K25 3 11 02:48:22 00:49:32
215 405 Bącik Paweł M30 47 204 02:48:23 00:49:33
216 326 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M60 1 205 00:36:33 (252)00:06:06 (273)01:10:17 (125)00:04:12 (268)00:51:19 (232) 02:48:26 00:49:36
217 482 Siciński Dariusz KS Górnik Wałbrzych M50 10 206 00:30:25 (115)00:05:57 (270)01:13:28 (171)00:03:17 (217)00:55:22 (261) 02:48:29 00:49:39
218 299 Kielak Krzysztof Kondycja M40 45 207 00:36:03 (244)00:05:49 (265)01:14:21 (182)00:03:35 (242)00:48:44 (193) 02:48:32 00:49:42
219 555 Turczyński Łukasz GetResponse M30 48 208 00:35:28 (231)00:03:20 (101)01:14:59 (191)00:02:45 (150)00:52:21 (244) 02:48:53 00:50:03
220 420 Przepieść Kamila The Luzzers K30 6 12 00:30:18 (112)00:03:15 (90)01:19:34 (235)00:02:33 (117)00:53:27 (252) 02:49:06 00:50:16
221 556 Sopyła Krzysztof Prejłowo M30 49 209 00:33:21 (189)00:05:12 (249)00:49:17 (203) 02:49:08 00:50:18
222 343 Rost Zbyszek M30 50 210 00:35:22 (228)00:05:28 (258)01:13:41 (175)00:03:36 (243)00:51:25 (236) 02:49:32 00:50:42
223 313 Zaurski Piotr M45 12 211 00:35:49 (238)00:04:05 (183)01:16:29 (210)00:03:28 (236)00:49:43 (210) 02:49:34 00:50:44
224 464 Friedrich Arek TRI NEGU M35 61 212 00:36:12 (245)00:05:52 (267)01:09:30 (110)00:03:36 (244)00:54:33 (257) 02:49:43 00:50:53
225 545 Brodowska Justyna K35 3 13 00:33:38 (194)00:04:25 (211)01:16:03 (206)00:03:47 (255)00:51:53 (239) 02:49:45 00:50:55
226 530 Ciak Damian M30 51 213 00:33:35 (191)00:05:31 (260)01:17:31 (222)00:03:42 (252)00:50:04 (215) 02:50:22 00:51:32
227 431 Liber Pawel The Luzzers M35 62 214 00:38:02 (267)00:04:59 (240)01:14:36 (188)00:03:49 (259)00:49:00 (196) 02:50:25 00:51:35
228 287 Wiech Roman M45 13 215 00:29:20 (93)00:04:26 (212)01:14:15 (181)00:03:08 (201)00:59:31 (272) 02:50:40 00:51:50
229 447 Szymańska Katharina WARSAW MASTERS TEAM K30 7 14 00:31:13 (133)00:03:26 (112)01:19:40 (236)00:02:33 (116)00:53:54 (254) 02:50:46 00:51:56
230 304 Niedzielski Tomasz M35 63 216 00:31:06 (131)00:05:30 (259)01:23:05 (261)00:04:32 (275)00:46:42 (152) 02:50:55 00:52:05
231 500 Kucharski Michal Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 64 217 00:39:53 (277)00:04:19 (201)01:18:36 (230)00:02:38 (136)00:45:32 (128) 02:50:58 00:52:08
232 528 Skiba Stanisław M55 5 218 00:33:05 (179)00:06:20 (275)01:19:55 (239)00:03:03 (194)00:49:07 (199) 02:51:29 00:52:39
233 412 Szczygieł Łukasz SEGRO TEAM M35 65 219 00:34:19 (212)00:04:08 (188)01:18:17 (229)00:03:25 (229)00:51:53 (241) 02:52:03 00:53:13
234 298 Pużyński Mariusz Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 14 220 00:35:45 (237)00:03:27 (117)01:15:16 (194)00:02:51 (166)00:55:04 (260) 02:52:22 00:53:32
235 444 Pytlak Piotr M45 15 221 00:31:44 (145)00:05:38 (262)01:18:42 (231)00:04:30 (274)00:51:51 (238) 02:52:24 00:53:34
236 499 Sołodowczuk Kamil M35 66 222 00:39:18 (276)00:04:23 (208)01:18:00 (227)00:02:53 (170)00:48:06 (185) 02:52:40 00:53:50
237 256 Safranow Marcin motosyberia M35 67 223 00:38:08 (269)00:04:34 (221)01:19:29 (234)00:03:10 (207)00:47:34 (177) 02:52:54 00:54:04
238 511 Faveeuw David M40 46 224 00:35:57 (242)00:04:09 (190)01:23:05 (262)00:02:56 (178)00:46:58 (161) 02:53:05 00:54:15
239 498 Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna K35 4 15 00:35:53 (239)00:04:21 (205)01:22:33 (259)00:03:19 (221)00:47:19 (171) 02:53:26 00:54:36
240 387 Fecowicz Łukasz Społek M30 52 225 00:37:04 (258)00:05:54 (269)01:17:44 (226)00:02:52 (168)00:50:24 (219) 02:53:58 00:55:08
241 352 Drost Robert M30 53 226 00:35:35 (233)00:06:02 (272)01:20:17 (243)00:02:47 (154)00:49:41 (208) 02:54:21 00:55:31
242 385 Lindholm Anna WITC K40 1 16 00:35:42 (236)00:04:52 (235)01:21:23 (254)00:03:05 (198)00:49:41 (209) 02:54:43 00:55:53
243 486 Gapiński Kamil M30 54 227 00:34:11 (208)00:05:09 (246)01:23:55 (268)00:04:23 (272)00:47:19 (172) 02:54:56 00:56:06
244 423 Kaczmar Krzysztof M40 47 228 00:40:20 (279)00:05:08 (245)01:16:28 (209)00:03:42 (250)00:49:48 (213) 02:55:25 00:56:35
245 369 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 48 229 00:33:39 (195)00:03:31 (125)01:20:27 (245)00:02:32 (110)00:55:34 (262) 02:55:42 00:56:52
246 514 Palmowski Marcin M25 21 230 00:28:50 (83)00:04:21 (204)01:16:58 (219)00:03:27 (235)01:02:22 (279) 02:55:58 00:57:08
247 396 Romero Garcia Juan WITC M30 55 231 00:44:11 (284)00:04:12 (196)01:19:44 (237)00:02:37 (133)00:45:24 (123) 02:56:07 00:57:17
248 258 Noll Dariusz TriUnlimited M40 49 232 00:36:20 (247)00:05:11 (248)01:17:22 (221)00:03:47 (256)00:54:04 (256) 02:56:43 00:57:53
249 382 Łanek Dariusz Fit Expert Gym M55 6 233 00:35:54 (240)00:06:48 (282)01:16:44 (215)00:03:38 (247)00:53:52 (253) 02:56:55 00:58:05
250 491 Bestecki Tomasz Endomondo Bartoszyce M25 22 234 00:41:28 (281)00:04:51 (234)01:24:55 (271)00:02:24 (84)00:43:52 (99) 02:57:29 00:58:39
251 501 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M55 7 235 00:39:03 (274)00:05:25 (256)01:16:48 (217)00:03:30 (239)00:52:46 (247) 02:57:32 00:58:42
252 469 Dzieciuchowicz Michał Mokre trampki M30 56 236 00:30:43 (124)00:06:00 (271)01:21:07 (253)00:03:23 (226)00:56:23 (265) 02:57:37 00:58:47
253 488 Twardy Michał M45 16 237 00:38:08 (268)00:05:18 (252)01:22:14 (258)00:02:58 (185)00:49:46 (212) 02:58:24 00:59:34
254 508 Glonek Dariusz M45 17 238 00:36:51 (257)00:06:58 (287)01:19:51 (238)00:03:42 (251)00:51:03 (230) 02:58:25 00:59:35
255 529 Wasiak Wojciech Klub Triathlonowy Water Knights M55 8 239 00:35:22 (229)00:04:28 (213)01:24:32 (269)00:03:10 (208)00:50:56 (228) 02:58:28 00:59:38
256 542 Żukowska Basia wydolność.pl wydolność.pl K45 1 17 00:35:55 (241)00:05:10 (247)01:17:07 (220)00:03:28 (237)00:57:00 (267) 02:58:40 00:59:50
257 441 Gawrońska Karolina K25 4 18 00:33:52 (202)00:05:00 (241)01:26:51 (276)00:02:20 (74)00:50:44 (227) 02:58:47 00:59:57
258 466 Warakomski Zbigniew UKA Warszawa M35 68 240 00:34:13 (209)00:05:03 (244)01:21:30 (255)00:05:10 (281)00:52:58 (249) 02:58:54 01:00:04
259 523 Fac Damian M35 69 241 00:36:18 (246)00:06:08 (274)01:20:47 (251)00:03:47 (257)00:51:55 (242) 02:58:55 01:00:05
260 521 Wejkuc Grzegorz M35 70 242 00:46:12 (286)00:04:29 (214)01:15:27 (195)00:02:27 (97)00:50:36 (224) 02:59:10 01:00:20
261 550 Rewicka Anna TRICLUB K30 8 19 00:33:48 (197)00:03:55 (168)01:23:43 (266)00:03:56 (263)00:54:59 (259) 03:00:21 01:01:31
262 532 Macińska Monika K30 9 20 00:27:13 (40)00:03:26 (113)01:31:07 (282)00:03:09 (205)00:55:44 (263) 03:00:38 01:01:48
263 416 Mitrus Marcin TRICLUB LUBLIN M35 71 243 00:42:23 (282)00:03:59 (174)01:20:13 (242)00:03:40 (249)00:50:43 (226) 03:00:58 01:02:08
264 303 Blankiewicz Rafał M45 18 244 00:38:24 (272)00:04:02 (179)01:26:07 (274)00:03:57 (264)00:48:44 (194) 03:01:14 01:02:24
265 522 Zieliński Adam M25 23 245 00:37:09 (260)00:05:54 (268)01:20:38 (247)00:02:31 (107)00:56:18 (264) 03:02:31 01:03:41
266 308 Bronakowski Andrzej www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M35 72 246 00:33:51 (200)00:03:44 (154)01:22:03 (257)00:04:27 (273)00:58:30 (270) 03:02:34 01:03:44
267 305 Wójcik Marcin Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M25 24 247 00:46:28 (287)00:03:08 (76)01:20:40 (248)00:02:54 (175)00:51:11 (231) 03:04:21 01:05:31
268 442 Nowak Marcin Kuźnia Triathlonu M40 50 248 00:34:47 (220)00:05:00 (242)01:23:42 (265)00:03:18 (219)00:58:09 (269) 03:04:56 01:06:06
269 448 Dunajski Rafał Finisz Morąg M40 51 249 00:47:42 (288)00:06:53 (285)01:21:55 (256)00:02:21 (77)00:47:13 (169) 03:06:04 01:07:14
270 399 Sachańbinska Kalina K25 5 21 00:36:02 (243)00:05:23 (255)01:28:17 (279)00:03:35 (241)00:54:03 (255) 03:07:21 01:08:31
271 302 Dmochowski Jacek OSTROŁĘKA - M45 19 250 00:38:18 (271)00:06:35 (278)01:21:06 (252)00:03:49 (260)00:59:11 (271) 03:08:59 01:10:09
272 320 Czerwiec Magdalena Water Knights Triathlon Zabierzów K35 5 22 00:31:58 (156)00:05:39 (263)01:23:33 (264)00:04:03 (267)01:03:49 (281) 03:09:01 01:10:11
273 252 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team K35 6 23 00:36:25 (248)00:04:35 (223)01:23:45 (267)00:03:52 (261)01:02:41 (280) 03:11:17 01:12:27
274 398 Klauz Kamil www.megatherm.pl www.megatherm.pl M40 52 251 00:30:27 (117)00:06:46 (281)01:31:01 (281)00:03:44 (253)01:00:03 (273) 03:12:01 01:13:11
275 257 Wrzesiński Piotr M30 57 252 00:39:57 (278)00:04:55 (237)01:26:51 (275)00:04:19 (271)01:00:35 (275) 03:16:37 01:17:47
276 395 Truszkowski Wojciech PROFKOM OLSZTYN M30 58 253 00:33:50 (199)00:05:36 (261)01:34:23 (283)00:03:12 (212)01:00:27 (274) 03:17:28 01:18:38
277 284 Wiech Ewa K45 2 24 00:45:12 (285)00:06:52 (284)01:27:08 (278)00:04:47 (278)00:54:41 (258) 03:18:40 01:19:50
278 354 Zaurski Marcin M70 1 254 00:37:08 (259)00:08:09 (289)01:24:45 (270)00:05:11 (282)01:04:12 (283) 03:19:25 01:20:35
279 401 Suchowierski Dariusz M30 59 255 00:48:47 (289)00:05:19 (253)01:26:04 (273)00:03:02 (193)00:56:39 (266) 03:19:50 01:21:00
280 518 Babiński Radosław Fit Expert Team Fit Expert Team M35 74 257 00:41:12 (280)00:10:02 (291)01:24:57 (272)00:05:16 (283)01:00:38 (276) 03:22:05 01:23:15
281 403 Radzki Rałał M35 73 256 00:37:43 (265)00:04:33 (219)01:20:36 (246)00:03:26 (232)01:15:48 (285) 03:22:05 01:23:15
282 331 Gajkowski Dariusz M40 53 258 00:43:12 (283)00:07:20 (288)01:30:50 (280)00:05:28 (284)00:58:05 (268) 03:24:55 01:26:05
283 465 Lisowski Przemysław Tri NEGU M40 54 259 00:53:01 (292)00:04:36 (225)00:46:16 (143) 03:25:52 01:27:02
284 285 Małecki Radosław M40 55 260 00:50:23 (291)00:06:50 (283)01:23:27 (263)00:04:01 (266)01:01:35 (277) 03:26:16 01:27:26
285 350 Rokicki Tomasz M55 9 261 00:37:26 (264)00:09:18 (290)01:39:58 (286)00:04:50 (279)01:01:39 (278) 03:33:12 01:34:22
286 383 Szkopek Karolina K30 10 25 00:39:12 (275)00:06:55 (286)01:39:20 (284)00:09:08 (285)01:03:51 (282) 03:38:26 01:39:36
287 516 Kozak Karol Padł na Ryj Team M30 60 262 00:35:26 (230)00:06:41 (280)01:42:04 (287)00:04:53 (280)01:14:29 (284) 03:43:33 01:44:43
288 315 Misiewicz Katarzyna K40 2 26 00:48:54 (290)00:05:51 (266)01:39:57 (285)00:04:17 (270)01:18:51 (286) 03:57:51 01:59:01
289 547 Matkowski Jarosław M50 00:31:32 (138)00:03:57 (171)00:55:19 (1) DNF
290 318 Pałysa Marek TRI NEGU M40 00:25:00 (24)00:04:13 (197)01:06:50 (73)00:02:53 (171) DNF
291 262 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M35 00:31:53 (153)00:03:12 (81)01:03:05 (22)00:02:42 (144) DNF
292 330 Zdunek Radosław Toucan Systems M25 00:36:28 (251)00:04:33 (220)01:26:56 (277) DNF
293 407 Kamińska Daniela MKS Sambor Tczew K18 00:25:02 (25)00:02:38 (25) DNF
294 432 Aguilar Eduardo M40 00:30:16 (111) DNF
295 255 Kazmierczak Piotr LABOSPORT Team M40 DNS
296 267 Mowinski Filip M18 DNS
297 296 Szapiel Grzegorz euromed.olsztyn.pl M40 DNS
298 325 Hanusiak Marcin M45 DNS
299 336 Daruk Piotr WTT Warszawa M35 DNS
300 340 Podwysocki Marcin TRI-STREFA.PL ATP AUGUSTÓW M25 DNS
301 341 Szarmacher Sebastian M30 DNS
302 342 Konieczny Marcin IM 2010 Triathlon Series Team/HoS M40 DNS
303 367 Glonek Marcin M25 DNS
304 370 Jędrzejewski Grzegorz LABOSPORT Team malyhel.pl M40 DNS
305 371 Olech Marcin M40 DNS
306 373 Bernaciak Sławomir InPharm Team InPharm M45 DNS
307 377 Żebrowski Marek M25 DNS
308 378 Sujka Karol M35 DNS
309 386 Durski Piotr M30 DNS
310 404 Kolasa Lukasz AT Team M30 DNS
311 413 Fajfer Robert 5R Team M35 DNS
312 414 Ostrowski Michał NEW BALANCE ESKA TEAM / 12tri.pl M35 DNS
313 419 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 DNS
314 429 Ziółek Marcin The Luzers M35 DNS
315 434 Groszewski Radosław TRI NEGU M40 DNS
316 452 Gierasimczyk Stanisław Biernat Rehabilitacja i Sport M55 DNS
317 453 Pietrzak Sebastian SPOTT M40 DNS
318 454 Zych Bartek Tri Dream Team M40 DNS
319 455 Surdyn Damian M40 DNS
320 457 Kowalczyk Andrzej niezrzeszony M60 DNS
321 468 Czerwiński Piotr M50 DNS
322 481 Kłosowski Paweł M18 DNS
323 487 Bielik Robert Unleashed M45 DNS
324 492 Kruk Michał Water Knights Triathlon Zabierzów M40 DNS
325 507 Kosacki Piotr M35 DNS
326 513 Kiełbasa Robert Szkoła Pływania WODNIK M25 DNS
327 515 Lengiewicz Jakub OTK Rzeźnik M35 DNS
328 519 Stawiński Paweł M30 DNS
329 520 Dąbrowski Michał M30 DNS
330 537 Banacki Sławomir Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M40 DNS
331 557 Mytnik Grzegorz Klub Triathlonowy Water Knights Zabierzów M40 DNS
332 570 Tinfavicius Martynas M40 DNS
333 581 Michałowski Mateusz M18 DNS
334 583 Maślanko Jakub TRICLUB M25 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon