Garmin Iron Triathlon Malbork 2013 im. Bartosza Kubickiego - wyniki

2013-06-02 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 1 Luft Mikołaj Luft TRI Team M25 1 1 00:13:01 (9)00:01:42 (5)01:05:24 (1)00:00:43 (4)00:38:53 (7) 01:59:43
2 2 Augustyniak Krzysztof MKS Płetval Polkowice - Triathlon M30 1 2 00:13:24 (11)00:01:43 (6)01:06:24 (3)00:00:44 (8)00:38:03 (6) 02:00:18 00:00:35
3 3 Ławicki Marcin TS Akwedukt Kielce M25 2 3 00:12:36 (6)00:01:39 (2)01:05:54 (2)00:00:42 (3)00:39:42 (9) 02:00:33 00:00:50
4 79 Głogowski Adam Azs Awf Katowice M18 1 4 00:12:10 (1)00:01:37 (1)01:09:44 (19)00:00:41 (2)00:37:16 (2) 02:01:28 00:01:45
5 5 Siejakowski Michał KTS IRONMAN M30 2 5 00:14:07 (17)00:01:53 (9)01:08:02 (9)00:00:39 (1)00:37:25 (3) 02:02:06 00:02:23
6 6 Kubiak Maciej UKS Tri-Saucony Rumia M25 3 6 00:14:17 (19)00:01:45 (7)01:09:33 (15)00:00:44 (5)00:36:35 (1) 02:02:54 00:03:11
7 10 Konieczny Marcin IM2010/Bike Academy Team/HoS M40 1 7 00:15:53 (44)00:01:57 (13)01:07:21 (6)00:00:44 (7)00:37:29 (4) 02:03:24 00:03:41
8 500 Giecewicz Norbert Ironman C/S Polska M18 2 8 00:12:48 (8)00:02:01 (17)01:07:26 (7)00:00:52 (36)00:40:51 (15) 02:03:58 00:04:15
9 443 Spaleniak Tomasz UKS Tri-Saucony Rumia M18 3 9 00:15:06 (25)00:01:49 (8)01:08:43 (12)00:00:44 (6)00:37:52 (5) 02:04:14 00:04:31
10 442 Stępniak Kacper UKS Tri-Saucony Rumia M18 4 10 00:12:12 (2)00:01:42 (4)01:09:36 (16)00:00:48 (16)00:40:36 (13) 02:04:54 00:05:11
11 4 Grzegórzek Piotr epidemiasportu.pl M25 4 11 00:12:30 (4)00:01:41 (3)01:10:52 (23)00:00:49 (24)00:42:01 (19) 02:07:53 00:08:10
12 447 Reszke Paweł UKS Tri-Saucony Rumia M25 5 12 00:14:58 (23) 02:09:04 00:09:21
13 528 Pawełczak Bartłomiej niezrzeszony M30 3 13 00:17:14 (89)00:02:14 (33)01:08:29 (10)00:01:04 (91)00:41:10 (17) 02:10:11 00:10:28
14 431 Ruciński Jakub BCT Team M35 1 14 00:16:06 (49)00:02:29 (60)01:07:38 (8)00:00:51 (33)00:43:58 (37) 02:11:02 00:11:19
15 8 Gardener Jacek LKS Victoria Zabostów M45 1 15 00:17:32 (97)00:01:54 (10)01:06:46 (4)00:00:54 (42)00:44:08 (40) 02:11:14 00:11:31
16 229 Biskupski Mariusz UKS TRS SUSZ M35 2 16 00:14:06 (16)00:02:09 (24)01:09:43 (18)00:00:59 (70)00:44:20 (43) 02:11:17 00:11:34
17 393 Najmowicz Sebastian Warmińsko-Mazurski KS Triathlon M18 5 17 00:12:33 (5)00:02:04 (18)01:16:39 (131)00:00:48 (19)00:40:31 (12) 02:12:35 00:12:52
18 275 Fantini Roman Luft TRI Team M40 2 18 00:16:55 (74)00:02:11 (29)01:07:05 (5)00:01:04 (89)00:45:43 (58) 02:12:58 00:13:15
19 177 Pietryka Grzegorz M30 4 19 00:16:18 (53)00:03:04 (153)01:12:47 (45)00:01:31 (257)00:39:56 (11) 02:13:36 00:13:53
20 44 Chorolewski Paweł Ulks Triathlon Lubin M18 6 20 00:16:07 (50)00:01:57 (12)01:11:43 (31)00:00:48 (18)00:43:04 (25) 02:13:39 00:13:56
21 433 Czapiński Michał BCT Team M30 5 21 00:19:09 (153)00:02:44 (94)01:11:27 (27)00:01:10 (134)00:39:14 (8) 02:13:44 00:14:01
22 479 Szrajner Piotr ENTRE.PL Team M35 3 22 00:18:07 (112)00:02:48 (103)01:11:22 (24)00:00:49 (21)00:40:52 (16) 02:13:58 00:14:15
23 343 Tomaszewicz Damian EnduroMan T.Team / AWFiS Gdańsk M18 7 23 00:15:25 (29)00:02:12 (30)01:11:36 (30)00:00:51 (30)00:43:59 (38) 02:14:03 00:14:20
24 446 Lemański Jakub UKS Tri-Saucony Rumia M18 8 24 00:16:49 (68)00:02:26 (58)01:13:39 (58)00:01:24 (218)00:39:53 (10) 02:14:11 00:14:28
25 179 Domirski Daniel Luft Tri Team M25 6 25 00:15:37 (38)00:02:24 (53)01:11:26 (26)00:01:09 (124)00:43:41 (33) 02:14:17 00:14:34
26 249 Król Hubert ASA - Biegiem po zdrowie/ UAM Triathlon/ TrenerTriathlonu.pl M25 7 26 00:14:47 (22)00:02:11 (28)01:12:55 (47)00:00:50 (28)00:43:37 (30) 02:14:20 00:14:37
27 392 Najmowicz Paweł Warmińsko- Mazurski KS Triathlon M18 9 27 00:14:00 (14)00:02:15 (37)01:15:05 (93)00:00:52 (39)00:42:18 (21) 02:14:30 00:14:47
28 432 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M35 4 28 00:14:59 (24)00:02:09 (25)01:12:41 (44)00:00:51 (34)00:44:02 (39) 02:14:42 00:14:59
29 12 Łachut Wojciech Bike Academy Team M35 5 29 00:16:54 (73)00:02:33 (66)01:09:41 (17)00:00:53 (40)00:44:54 (51) 02:14:55 00:15:12
30 185 Juskiw Pawel Lecha 282 M30 6 30 00:14:11 (18)00:02:07 (22)01:13:28 (55)00:00:48 (17)00:44:57 (53) 02:15:31 00:15:48
31 196 Kluge Krzysztof EnduroMan Elbląg M25 8 31 00:16:48 (66)00:03:02 (146)01:14:04 (70)00:00:58 (66)00:40:43 (14) 02:15:35 00:15:52
32 280 Sawicki Patryk M18 10 32 00:15:23 (28)00:01:54 (11)01:14:34 (83)00:00:46 (14)00:43:30 (28) 02:16:07 00:16:24
33 187 Dolega Szymon sport-evo M25 9 33 00:16:24 (56)00:02:04 (19)01:13:42 (59)00:00:53 (41)00:43:10 (27) 02:16:13 00:16:30
34 385 Czajkowski Paweł M30 7 34 00:18:04 (110)00:01:58 (15)01:09:02 (13)00:00:48 (20)00:46:26 (63) 02:16:18 00:16:35
35 274 Majka Michał M35 6 35 00:19:38 (178)00:02:40 (86)01:10:32 (21)00:00:56 (56)00:42:37 (22) 02:16:23 00:16:40
36 135 Jabłoński Jarosław UKS TRS Susz M40 3 36 00:18:07 (113)00:03:02 (145)01:11:23 (25)00:01:23 (215)00:43:07 (26) 02:17:02 00:17:19
37 468 Ślesicki Rafał SPORT-EVO M25 10 37 00:19:17 (160)00:02:13 (32)01:10:38 (22)00:00:47 (15)00:44:11 (41) 02:17:06 00:17:23
38 281 Kozłowski Daniel M35 7 38 00:18:04 (109)00:02:39 (80)01:11:33 (29)00:01:05 (100)00:43:49 (36) 02:17:10 00:17:27
39 14 Nowakowski Jacek IRONMAN C/S POLSKA Szczecin M45 2 39 00:15:51 (42)00:02:19 (45)01:13:28 (56)00:00:52 (37)00:44:45 (49) 02:17:15 00:17:32
40 423 Kosmala Maciej TRUSO ELBLĄG M18 11 40 00:13:19 (10)00:01:58 (14)01:16:27 (124)00:00:51 (31)00:44:44 (47) 02:17:19 00:17:36
41 365 Podwysocki Marcin ATP AUGUSTÓW/Tri-Strefa.pl M25 11 41 00:15:55 (45)00:02:47 (100)01:14:14 (75)00:00:45 (10)00:43:39 (32) 02:17:20 00:17:37
42 143 Awruk Bartosz Nadaktywni Białystok M30 8 42 00:16:21 (55)00:02:38 (77)01:12:20 (36)00:01:17 (175)00:44:55 (52) 02:17:31 00:17:48
43 273 Grzelec Jarosław M50 1 43 00:17:49 (101)00:02:24 (54)01:12:49 (46)00:01:18 (181)00:43:39 (31) 02:17:59 00:18:16
44 437 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 1 1 00:14:45 (21)00:01:58 (16)01:17:05 (142)00:00:46 (11)00:43:32 (29) 02:18:06 00:18:23
45 18 Dowbor Maciej M35 8 44 00:14:22 (20)00:02:19 (44)01:12:38 (43)00:00:58 (65)00:48:01 (91) 02:18:18 00:18:35
46 289 Erbel Andrzej Specialized Wsół Sport M45 3 45 00:17:36 (98)00:03:02 (142)01:08:41 (11)00:01:25 (230)00:48:07 (94) 02:18:51 00:19:08
47 70 Tomczyk Stefan TRS SUSZ M40 4 46 00:16:00 (48)00:02:46 (97)01:11:59 (32)00:00:59 (72)00:47:09 (77) 02:18:53 00:19:10
48 39 Pajda Wojciech RSC M45 4 47 00:20:54 (235)00:02:50 (105)01:09:05 (14)00:01:22 (206)00:44:52 (50) 02:19:03 00:19:20
49 453 Sobczak Marcin UKS Tri-Saucony Rumia M40 5 48 00:18:00 (106)00:02:37 (72)01:15:21 (102)00:00:57 (64)00:42:11 (20) 02:19:06 00:19:23
50 399 Głuchowski Jędrzej Truso Elbląg M18 12 49 00:13:52 (13)00:02:07 (21)01:17:05 (141)00:00:57 (57)00:45:12 (56) 02:19:13 00:19:30
51 19 Grass Łukasz AT Team M35 9 50 00:16:08 (51)00:02:23 (51)01:12:37 (42)00:00:49 (25)00:47:27 (84) 02:19:24 00:19:41
52 96 Kocur Jarosław 40-LATEK Tychy M25 12 51 00:15:34 (37)00:02:18 (43)01:13:50 (63)00:00:55 (48)00:47:06 (76) 02:19:43 00:20:00
53 119 Roszak Adrian UKS CITYZEN_ Poznań M25 13 52 00:12:43 (7)00:02:34 (67)01:17:03 (139)00:01:07 (114)00:46:45 (68) 02:20:12 00:20:29
54 357 Ortmann Marcin ORP LECH TEAM M30 9 53 00:13:51 (12)00:02:26 (57)01:15:22 (103)00:01:04 (90)00:47:35 (85) 02:20:18 00:20:35
55 458 Pogorzelski Wojciech TEAM NOWINKA M30 10 54 00:16:47 (65)00:02:10 (27)01:13:51 (64)00:00:56 (50)00:46:56 (71) 02:20:40 00:20:57
56 411 Karczewski Maksymilian UKS TRS Susz M18 13 55 00:16:20 (54)00:02:48 (102)01:16:20 (122)00:01:32 (263)00:43:45 (35) 02:20:45 00:21:02
57 88 Zachwieja Przemysław Tri-Elana M35 10 56 00:18:23 (124)00:02:47 (99)01:14:22 (79)00:00:57 (60)00:44:22 (44) 02:20:51 00:21:08
58 301 Bartosz Grzegorz M30 11 57 00:16:44 (63)00:03:17 (194)01:12:20 (37)00:01:40 (309)00:46:57 (72) 02:20:58 00:21:15
59 519 Bonikowski Jakub Triathlon Team Grudziądz M40 6 58 00:17:10 (84)00:02:21 (47)01:14:10 (72)00:00:51 (32)00:46:32 (67) 02:21:04 00:21:21
60 191 Pomierny Tomasz Ultimate Petarda Squad M35 11 59 00:16:10 (52)00:02:22 (48)01:13:30 (57)00:01:02 (81)00:48:37 (101) 02:21:41 00:21:58
61 65 Wojciechowski Tomasz TOM-CAR M40 7 60 00:19:29 (171)00:02:22 (49)01:13:43 (61)00:01:02 (80)00:45:37 (57) 02:22:13 00:22:30
62 418 Igielski Armin Tancia Team M35 12 61 00:18:08 (114)00:03:23 (214)01:12:21 (38)00:01:02 (84)00:47:24 (82) 02:22:18 00:22:35
63 125 Wicik Zbigniew Kwidzyn M35 13 62 00:18:16 (117)00:03:13 (180)01:12:18 (35)00:01:22 (210)00:47:11 (79) 02:22:20 00:22:37
64 345 Cieszynski Jacek TRI ELANA M50 2 63 00:16:55 (75)00:02:34 (68)01:15:22 (104)00:01:17 (174)00:46:21 (61) 02:22:29 00:22:46
65 106 Mazur Paweł UKS TRS SUSZ M18 14 64 00:16:31 (58)00:03:07 (162)01:14:24 (81)00:01:12 (149)00:47:26 (83) 02:22:40 00:22:57
66 334 Reuter Tomasz M40 8 65 00:15:56 (47)00:02:27 (59)01:14:42 (87)00:01:12 (147)00:48:28 (97) 02:22:45 00:23:02
67 354 Furman Kornel UKS TRS Susz M18 15 66 00:15:56 (46)00:02:25 (56)01:13:43 (60)00:00:54 (46)00:49:49 (120) 02:22:47 00:23:04
68 62 Kubiński Jakub Tri-Sport Niemcz M25 14 67 00:15:19 (26)00:02:06 (20)01:15:33 (107)00:00:50 (26)00:49:14 (111) 02:23:02 00:23:19
69 454 Łach Dawid AZS UWM Olsztyn, Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy M25 15 68 00:14:03 (15)00:02:42 (90)01:13:04 (49)00:01:17 (179)00:52:10 (178) 02:23:16 00:23:33
70 465 Chmielewski Piotr Lublin M35 14 69 00:15:20 (27)00:02:48 (101)01:13:25 (51)00:01:34 (277)00:50:14 (125) 02:23:21 00:23:38
71 339 Kubicki Dariusz LUFT TRI TEAM M35 15 70 00:18:19 (120)00:02:15 (36)01:14:47 (88)00:01:03 (85)00:46:59 (74) 02:23:23 00:23:40
72 40 Petelski Mateusz AT TEAM M25 16 71 00:20:29 (215)00:02:10 (26)01:13:26 (53)00:00:59 (68)00:46:28 (64) 02:23:32 00:23:49
73 11 Susmanek Joanna LUFT TRI TEAM K25 1 2 00:18:11 (115)00:02:17 (40)01:17:44 (154)00:01:05 (93)00:44:23 (45) 02:23:40 00:23:57
74 90 Cieszewski Marcin KTS IRONMAN M35 16 72 00:19:15 (157)00:02:44 (93)01:13:26 (52)00:01:05 (102)00:47:39 (86) 02:24:09 00:24:26
75 401 Dziudziek Robert M45 5 73 00:15:26 (31)00:02:49 (104)01:13:55 (67)00:01:05 (99)00:51:05 (146) 02:24:20 00:24:37
76 193 Trzaska Przemysław Protea Team M25 17 74 00:19:48 (186)00:03:00 (135)01:17:46 (156)00:00:54 (45)00:42:54 (23) 02:24:22 00:24:39
77 115 Rutkowski Robert epidemiasportu.pl M40 9 75 00:17:39 (100)00:05:04 (419)01:12:33 (40)00:01:55 (368)00:47:44 (88) 02:24:55 00:25:12
78 422 Kępiński Krzysztof UKS TRS Susz M35 17 76 00:20:37 (221)00:02:40 (85)01:14:23 (80)00:00:54 (44)00:46:29 (65) 02:25:03 00:25:20
79 461 Puciłowski Mirosław PTR Dojlidy Białystok M50 3 77 00:19:05 (150)00:02:40 (83)01:15:00 (91)00:01:10 (131)00:47:10 (78) 02:25:05 00:25:22
80 244 Sowinski Marcin WTT Warszawa M40 10 78 00:16:36 (61)00:02:35 (69)01:13:54 (65)00:00:56 (53)00:51:07 (147) 02:25:08 00:25:25
81 7 Kubicki Leszek Wircom M60 1 79 00:16:51 (70)00:02:44 (95)01:11:59 (33)00:01:10 (128)00:52:27 (181) 02:25:11 00:25:28
82 245 Stolarczyk Konrad Tricity Triathlon Team M18 16 80 00:18:54 (141)00:02:38 (76)01:18:53 (175)00:01:16 (167)00:43:42 (34) 02:25:23 00:25:40
83 421 Pierzankowski Jakub Wycinanka Łowicz M25 18 81 00:21:47 (273)00:03:17 (195)01:16:16 (118)00:01:12 (144)00:43:00 (24) 02:25:32 00:25:49
84 477 Majchrzak Jarosław M40 11 82 00:18:17 (118)00:02:51 (106)01:14:19 (77)00:01:26 (231)00:48:39 (102) 02:25:32 00:25:49
85 227 Skierkowski Adam AT Team M40 12 83 00:18:59 (144)00:03:54 (287)01:12:36 (41)00:01:21 (202)00:48:45 (103) 02:25:35 00:25:52
86 308 Maciesz Piotr M40 13 84 00:18:20 (123)00:02:23 (52)01:11:33 (28)00:01:01 (77)00:52:30 (183) 02:25:47 00:26:04
87 118 Gołembiewski Tadeusz CITYZEN_ Poznań M25 19 85 00:12:14 (3)00:03:06 (159)01:18:36 (169)00:01:03 (86)00:51:03 (143) 02:26:02 00:26:19
88 181 Pluta Gniewomir UKS-TRS SUSZ M30 12 86 00:16:32 (60)00:02:55 (114)01:13:27 (54)00:01:25 (229)00:51:51 (171) 02:26:10 00:26:27
89 347 Tomaszewicz Marcin EnduroMan T.Team M18 17 87 00:21:14 (248)00:03:13 (178)01:16:08 (115)00:00:55 (49)00:45:04 (54) 02:26:34 00:26:51
90 482 Burakowski Grzegorz M35 18 88 00:17:26 (93)00:03:14 (182)01:16:32 (126)00:01:32 (268)00:48:06 (93) 02:26:50 00:27:07
91 314 Buszan Radek AT Team M30 13 89 00:15:32 (34)00:02:14 (35)01:19:32 (191)00:00:52 (35)00:48:46 (104) 02:26:56 00:27:13
92 462 Pawłowski Radosław M35 19 90 00:16:48 (67)00:02:29 (61)01:15:16 (98)00:01:19 (191)00:51:20 (157) 02:27:12 00:27:29
93 388 Barczewski Krzysztof Tri-sport Niemcz M35 20 91 00:20:16 (205)00:02:38 (78)01:16:32 (127)00:01:21 (198)00:46:30 (66) 02:27:17 00:27:34
94 134 Wielogórka Piotr WTT Warszawa M35 21 92 00:16:39 (62)00:03:10 (169)01:16:33 (128)00:01:26 (235)00:49:48 (119) 02:27:36 00:27:53
95 266 Lew-Mirski Janusz AKS Polonia Warszawa M35 22 93 00:15:39 (39)00:03:02 (140)01:13:24 (50)00:01:32 (266)00:54:02 (215) 02:27:39 00:27:56
96 525 Wójcik Artur niezrzeszony M40 14 94 00:18:51 (140)00:02:31 (63)01:19:26 (188)00:01:08 (120)00:45:46 (59) 02:27:42 00:27:59
97 142 Wiliński Tomasz xTRI Multisport M35 23 96 00:19:44 (182)00:03:02 (144)01:13:58 (69)00:01:22 (208)00:49:59 (122) 02:28:05 00:28:22
98 167 Fuliński Piotr M30 14 95 00:15:28 (33)00:03:22 (210)01:16:09 (116)00:01:54 (365)00:51:12 (152) 02:28:05 00:28:22
99 448 Żbikowski Wojtek UKS Tri-Saucony Rumia M35 24 97 00:15:50 (41)00:03:14 (183)01:20:35 (211)00:01:40 (307)00:46:58 (73) 02:28:17 00:28:34
100 450 Kotarski Piotr UKS Tri-Saucony Rumia M30 15 98 00:17:19 (91)00:02:36 (71)01:19:27 (189)00:01:14 (157)00:47:50 (89) 02:28:26 00:28:43
101 15 Młotkowski Mariusz IRON-TREK PIŁA M40 15 99 00:19:35 (175)00:03:01 (137)01:16:40 (133)00:01:09 (123)00:48:08 (95) 02:28:33 00:28:50
102 210 Sobucki Jacek UKS TRS SUSZ M35 25 100 00:17:29 (94)00:02:37 (74)01:15:17 (99)00:01:06 (105)00:52:08 (177) 02:28:37 00:28:54
103 467 Darmetko Tomasz MKS TRUSO TRIATHLON ELBLĄG M18 18 101 00:15:52 (43)00:02:19 (46)01:19:11 (185)00:00:46 (13)00:50:31 (131) 02:28:39 00:28:56
104 370 Karczewski Jan UKS TRS Susz M25 20 102 00:17:01 (79)00:02:23 (50)01:17:32 (150)00:01:07 (110)00:50:38 (133) 02:28:41 00:28:58
105 148 Elminowski Wojciech ENDUROMAN Elbląg M50 4 103 00:21:01 (240)00:04:10 (335)01:15:59 (112)00:01:11 (141)00:46:22 (62) 02:28:43 00:29:00
106 480 Kieszkowski Mateusz M18 19 104 00:17:53 (102)00:02:53 (112)01:14:25 (82)00:01:08 (119)00:52:29 (182) 02:28:48 00:29:05
107 240 Grabczuk Konrad M35 26 105 00:18:40 (133)00:03:32 (239)01:16:14 (117)00:01:22 (207)00:49:05 (106) 02:28:53 00:29:10
108 410 Marczak Roksana Luft Tri Team K25 2 3 00:22:43 (306)00:02:38 (79)01:15:46 (110)00:00:56 (52)00:46:54 (70) 02:28:57 00:29:14
109 490 Małek Piotr M35 27 106 00:16:51 (69)00:02:32 (64)01:18:38 (171)00:00:46 (12)00:50:14 (126) 02:29:01 00:29:18
110 493 Gulczyński Krzysztof MOSIR Ciechanów M50 5 107 00:19:52 (190)00:02:42 (91)01:14:39 (86)00:01:09 (125)00:50:47 (135) 02:29:09 00:29:26
111 455 Kochanowski Robert Triathlon Szczecinek M40 16 108 00:17:16 (90)00:03:24 (218)01:16:35 (129)00:01:05 (98)00:50:50 (136) 02:29:10 00:29:27
112 323 Plizga Magdalena K25 3 4 00:17:13 (87)00:02:17 (41)01:18:49 (174)00:00:49 (22)00:50:03 (123) 02:29:11 00:29:28
113 282 Piotrowski Michał AT TEAM M40 17 109 00:25:54 (401)00:03:03 (151)01:12:22 (39)00:01:39 (303)00:46:15 (60) 02:29:13 00:29:30
114 182 Tokarski Łukasz M30 16 110 00:21:27 (257)00:02:59 (127)01:15:08 (94)00:01:26 (233)00:48:18 (96) 02:29:18 00:29:35
115 384 Olszewski Łukasz M35 28 111 00:16:53 (72)00:02:07 (23)01:18:22 (166)00:00:49 (23)00:51:14 (154) 02:29:25 00:29:42
116 428 Potapczuk Łukasz M18 20 112 00:15:33 (35)00:03:11 (173)01:22:06 (243)00:01:16 (168)00:47:21 (81) 02:29:27 00:29:44
117 226 Breska Witold IM2010 M35 29 113 00:19:31 (172)00:03:07 (160)01:14:36 (84)00:01:12 (142)00:51:10 (149) 02:29:36 00:29:53
118 424 Gabryel Maciej UKS Ósemka Starogard Gdański M30 17 114 00:16:29 (57)00:02:57 (121)01:20:04 (198)00:01:01 (75)00:49:11 (109) 02:29:42 00:29:59
119 189 Liber Paweł Enduro Man Elbląg M40 18 115 00:20:27 (213)00:04:02 (308)01:14:55 (89)00:01:56 (370)00:48:28 (98) 02:29:48 00:30:05
120 351 Łyskanowski Marcin AT Team M35 30 116 00:19:48 (184)00:03:15 (186)01:16:36 (130)00:00:59 (69)00:49:17 (112) 02:29:55 00:30:12
121 366 Mokrzycki Dariusz niezrzeszony M45 6 117 00:19:00 (146)00:02:30 (62)01:16:20 (120)00:01:15 (158)00:50:55 (138) 02:30:00 00:30:17
122 505 Kruk Michał water knights M35 31 118 00:19:19 (163)00:02:55 (116)01:15:32 (106)00:01:17 (176)00:50:59 (141) 02:30:02 00:30:19
123 436 Langowski Piotr UKS TRS SUSZ M35 32 119 00:17:58 (104)00:02:52 (109)01:16:40 (132)00:01:15 (159)00:51:31 (163) 02:30:16 00:30:33
124 476 Górzycki Piotr M30 18 120 00:17:30 (95)00:04:45 (398)01:21:05 (223)00:01:51 (355)00:45:09 (55) 02:30:20 00:30:37
125 522 Wróblewski Maciej Tri-Saucony Rumia M35 33 121 00:17:09 (83)00:03:07 (166)01:16:54 (136)00:01:31 (258)00:51:43 (167) 02:30:24 00:30:41
126 484 Witkowski Grzegorz M30 19 122 00:18:25 (126)00:02:39 (81)01:16:49 (135)00:01:16 (169)00:51:24 (159) 02:30:33 00:30:50
127 427 Panek Wojciech UKS TRS SUSZ M35 34 123 00:19:11 (154)00:03:22 (211)01:15:10 (96)00:01:24 (216)00:51:30 (162) 02:30:37 00:30:54
128 492 Ambroż Michał Luft Tri Team M25 21 124 00:18:37 (131)00:03:12 (177)01:15:28 (105)00:01:32 (269)00:51:56 (172) 02:30:45 00:31:02
129 165 Mazurczyk Zbigniew WTT M55 1 125 00:17:13 (86)00:02:57 (122)01:17:05 (143)00:01:10 (136)00:52:30 (184) 02:30:55 00:31:12
130 488 Antoniak Krzysztof M35 35 126 00:17:03 (80)00:03:07 (164)01:13:44 (62)00:01:07 (112)00:56:06 (258) 02:31:07 00:31:24
131 43 Ujazdowski Maciej M35 36 127 00:18:19 (122)00:04:08 (328)01:17:57 (158)00:01:34 (279)00:49:10 (108) 02:31:08 00:31:25
132 464 Jezierski Tomasz www.megatherm.pl M35 37 128 00:19:58 (194)00:03:02 (141)01:17:41 (153)00:01:10 (129)00:49:32 (114) 02:31:23 00:31:40
133 389 Lange Grzegorz M35 38 129 00:25:06 (381)00:03:38 (253)01:14:38 (85)00:00:59 (71)00:47:19 (80) 02:31:40 00:31:57
134 255 Zakrzewski Rafał Azs Galion M40 19 130 00:21:02 (241)00:03:27 (221)01:16:32 (125)00:01:32 (270)00:49:12 (110) 02:31:45 00:32:02
135 379 Barszcz Marcin FCB M30 20 131 00:20:10 (203)00:03:40 (254)01:17:11 (145)00:01:18 (185)00:49:32 (115) 02:31:51 00:32:08
136 30 Górzyński Tomasz Stoneman ArcheoMultisportTeamToruń M35 39 132 00:16:47 (64)00:04:18 (356)01:14:17 (76)00:02:03 (388)00:54:41 (229) 02:32:06 00:32:23
137 316 Węgier Arkadiusz UKS-TRS SUSZ M35 40 133 00:20:49 (229)00:03:03 (150)01:17:12 (146)00:01:32 (265)00:49:37 (116) 02:32:13 00:32:30
138 42 Wiśniewski Paweł 12tri.pl M25 22 134 00:23:19 (323)00:02:25 (55)01:18:32 (168)00:01:01 (76)00:47:00 (75) 02:32:17 00:32:34
139 315 Zdrojewski Krzysztof UKS TRS SUSZ M40 20 135 00:18:18 (119)00:03:15 (187)01:16:18 (119)00:00:57 (62)00:53:44 (206) 02:32:32 00:32:49
140 50 Klepacki Tomasz Triathlon Rawa M55 2 136 00:19:17 (161)00:02:51 (107)01:21:17 (231)00:01:16 (166)00:47:53 (90) 02:32:34 00:32:51
141 261 Cychylik Tomasz Tricity Triathlon Team M35 41 137 00:19:51 (189)00:02:37 (73)01:18:39 (172)00:01:18 (180)00:50:11 (124) 02:32:36 00:32:53
142 81 Grzanecki Rafał M35 42 138 00:22:51 (311)00:03:21 (206)01:14:12 (73)00:01:08 (118)00:51:05 (144) 02:32:37 00:32:54
143 352 Skład Tomasz Mysiadło M35 43 139 00:16:53 (71)00:03:11 (172)01:20:29 (208)00:01:05 (94)00:51:21 (158) 02:32:59 00:33:16
144 376 Augustyniak Mariusz UKS TRS SUSZ M35 44 140 00:23:14 (321)00:03:27 (223)01:16:20 (121)00:01:29 (251)00:48:33 (99) 02:33:03 00:33:20
145 222 Pawlik Mariusz M30 21 141 00:22:55 (313)00:03:29 (228)01:13:57 (68)00:01:35 (286)00:51:10 (148) 02:33:06 00:33:23
146 32 Utykański Michał A-Z Best M25 23 142 00:15:33 (36)00:03:31 (233)01:17:44 (155)00:01:25 (228)00:55:17 (245) 02:33:30 00:33:47
147 381 Jażdżewski Seweryn LKS ZANTYR SZTUM M18 21 143 00:20:36 (220)00:03:48 (274)01:23:35 (277)00:01:05 (95)00:44:31 (46) 02:33:35 00:33:52
148 501 Bykowski Tomasz M30 22 144 00:19:18 (162)00:02:59 (130)01:18:45 (173)00:01:03 (88)00:51:35 (164) 02:33:40 00:33:57
149 236 Sobolewski Marcin UKS TRS Susz M35 45 145 00:20:40 (224)00:03:45 (265)01:14:56 (90)00:01:14 (155)00:53:15 (197) 02:33:50 00:34:07
150 57 Mateusz Sosnowski M25 24 146 00:18:50 (139)00:03:32 (242)01:23:12 (268)00:01:25 (227)00:46:53 (69) 02:33:52 00:34:09
151 172 Czerwiak Robert SRKFiS POLPHARMA M40 21 147 00:17:59 (105)00:03:35 (248)01:18:12 (163)00:01:19 (193)00:52:49 (188) 02:33:54 00:34:11
152 76 Piasecki Paweł M50 6 149 00:20:22 (210)00:03:24 (216)01:15:43 (108)00:01:58 (378)00:52:36 (185) 02:34:03 00:34:20
153 286 Szczęsny Tomasz Tiger-gym M30 23 148 00:23:14 (322)00:02:54 (113)01:14:06 (71)00:01:27 (242)00:52:22 (179) 02:34:03 00:34:20
154 390 Mamcarz Jarosław WOPR Tczew M45 7 150 00:17:31 (96)00:02:35 (70)01:20:53 (219)00:01:18 (186)00:51:48 (169) 02:34:05 00:34:22
155 89 Jezierski Mateusz M35 46 151 00:19:27 (169)00:02:43 (92)01:18:55 (177)00:01:13 (150)00:52:02 (175) 02:34:20 00:34:37
156 93 Betcher Adam M30 24 152 00:18:57 (143)00:03:10 (168)01:19:41 (194)00:01:15 (163)00:51:18 (156) 02:34:21 00:34:38
157 66 Strzelecki Piotr Triathlon Team Ciesielski M30 25 153 00:20:35 (219)00:03:10 (171)01:20:10 (201)00:01:24 (219)00:49:08 (107) 02:34:27 00:34:44
158 126 Łużyński Grzegorz Gregorteam M50 7 154 00:22:16 (292)00:04:05 (318)01:13:54 (66)00:01:34 (278)00:52:42 (187) 02:34:31 00:34:48
159 317 Zajfert Stanislaw Towarzystwo Sportowe ''Koziolek'' M60 2 155 00:17:21 (92)00:02:33 (65)01:17:00 (138)00:01:10 (135)00:56:48 (276) 02:34:52 00:35:09
160 417 Garbiec Tomasz M35 47 156 00:20:06 (201)00:04:04 (315)01:16:07 (114)00:01:44 (329)00:52:59 (193) 02:35:00 00:35:17
161 20 Pawłowski Tomasz GCKSiT Radków M35 48 157 00:15:27 (32)00:03:25 (219)01:20:41 (215)00:01:43 (321)00:53:47 (209) 02:35:03 00:35:20
162 396 Szałkowski Tomasz Uks Trs Susz M40 22 158 00:19:14 (155)00:03:07 (163)01:13:04 (48)00:01:50 (347)00:58:02 (312) 02:35:17 00:35:34
163 38 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M40 23 159 00:19:04 (149)00:05:07 (420)01:15:16 (97)00:01:19 (188)00:54:38 (226) 02:35:24 00:35:41
164 87 Kułynycz Dariusz M35 49 160 00:23:25 (330)00:04:03 (310)01:22:25 (250)00:01:19 (192)00:44:16 (42) 02:35:28 00:35:45
165 78 Pruchniewski Sławomir WTT Warszawa M30 26 161 00:21:40 (264)00:02:59 (128)01:18:57 (178)00:00:57 (58)00:51:02 (142) 02:35:35 00:35:52
166 56 Wysocki Radek M40 24 162 00:15:26 (30)00:02:12 (31)01:14:20 (78)00:01:10 (132)01:02:43 (360) 02:35:51 00:36:08
167 471 Malinowski Artur TRI Elana M50 8 163 00:19:09 (152)00:03:01 (139)01:20:32 (210)00:01:32 (267)00:51:41 (165) 02:35:55 00:36:12
168 105 Walczak Mateusz Luft TRI Team M35 50 164 00:21:05 (243)00:02:37 (75)01:12:01 (34)00:01:26 (232)00:58:58 (320) 02:36:07 00:36:24
169 77 Jasinski Bartosz M35 51 165 00:19:54 (191)00:03:28 (227)01:17:59 (159)00:01:17 (170)00:53:34 (203) 02:36:12 00:36:29
170 146 Okuniewski Marcin WWW.POMAGAMYNATALII.PL M30 27 166 00:21:38 (263)00:03:31 (232)01:15:09 (95)00:01:15 (161)00:54:42 (230) 02:36:15 00:36:32
171 269 Jeremicz Marcin STEAM M30 28 167 00:20:49 (230)00:02:17 (42)01:18:00 (160)00:00:50 (27)00:54:30 (223) 02:36:26 00:36:43
172 503 Wiśniewski Artur M25 25 168 00:21:59 (283)00:05:01 (417)01:26:32 (335)00:01:17 (171)00:41:37 (18) 02:36:26 00:36:43
173 487 Nowak Łukasz Running Sucks M30 29 169 00:23:27 (332)00:03:52 (283)01:17:06 (144)00:01:42 (320)00:50:38 (134) 02:36:45 00:37:02
174 29 Kolasa Lukasz Akademia Triathlonu M25 26 170 00:19:26 (168)00:02:59 (132)01:15:44 (109)00:01:09 (126)00:57:35 (301) 02:36:53 00:37:10
175 320 Burmistrzak Bartosz GRODZISKI KLUB BIEGACZA M30 30 171 00:21:46 (271)00:03:18 (199)01:20:10 (200)00:01:17 (177)00:50:22 (128) 02:36:53 00:37:10
176 239 Lejman Adam M40 25 172 00:20:33 (218)00:03:01 (138)01:20:59 (221)00:01:16 (165)00:51:11 (151) 02:37:00 00:37:17
177 349 Tadla Paweł M30 31 173 00:20:19 (209)00:03:06 (158)01:17:35 (152)00:01:43 (327)00:54:18 (220) 02:37:01 00:37:18
178 356 Pogorzelski Daniel ENDUROMAN ELBLĄG M25 27 174 00:19:41 (180)00:02:52 (111)01:25:24 (313)00:01:04 (92)00:48:03 (92) 02:37:04 00:37:21
179 270 Błaziński Witold Tępo mława M25 28 175 00:23:58 (352)00:03:48 (275)01:22:53 (260)00:01:51 (356)00:44:44 (48) 02:37:14 00:37:31
180 278 Kowalski Marcin M35 52 176 00:20:02 (198)00:03:16 (189)01:17:54 (157)00:01:06 (108)00:54:57 (238) 02:37:15 00:37:32
181 55 Stosik Pawel www.pomagamynatalii.pl M30 32 177 00:18:43 (135)00:03:36 (252)01:17:03 (140)00:01:28 (248)00:56:28 (268) 02:37:18 00:37:35
182 459 Rydecki Karol ENDUROMAN ELBLĄG M50 9 178 00:25:01 (380)00:03:54 (289)01:19:10 (183)00:01:39 (304)00:47:42 (87) 02:37:26 00:37:43
183 112 Burza Radosław M35 53 179 00:18:32 (128)00:02:57 (123)01:22:43 (258)00:01:50 (352)00:51:26 (160) 02:37:28 00:37:45
184 23 Gamza Andrzej M45 8 180 00:21:53 (277)00:02:39 (82)01:15:49 (111)00:00:56 (51)00:56:26 (266) 02:37:43 00:38:00
185 214 Chochół Grzegorz :) M30 33 181 00:23:37 (337)00:03:54 (290)01:17:34 (151)00:01:27 (237)00:51:16 (155) 02:37:48 00:38:05
186 327 Bednarski Michał Puls Studio M35 54 182 00:16:57 (76)00:03:59 (298)01:19:29 (190)00:01:28 (249)00:56:14 (261) 02:38:07 00:38:24
187 233 Rokicki Leszek Enduro Man Elbląg M40 26 183 00:25:44 (396)00:03:53 (285)01:18:38 (170)00:01:20 (195)00:48:33 (100) 02:38:08 00:38:25
188 180 Panufnik Tomasz AKS Polonia Warszawa M30 34 184 00:20:03 (199)00:03:14 (181)01:21:10 (229)00:01:06 (104)00:52:56 (190) 02:38:29 00:38:46
189 64 Drgan Marcin M35 55 185 00:21:28 (258)00:03:29 (230)01:20:16 (204)00:01:17 (178)00:52:00 (174) 02:38:30 00:38:47
190 238 Walencik Grzegorz M30 35 186 00:18:42 (134)00:04:37 (385)01:20:31 (209)00:01:31 (259)00:53:11 (196) 02:38:32 00:38:49
191 58 Składanowski Marek Triathlon Team Ciesielski M18 22 187 00:18:59 (145)00:03:07 (161)01:25:09 (309)00:01:35 (282)00:49:46 (117) 02:38:36 00:38:53
192 359 Dagil Aleksander Team ASA - Biegiem po zdrowie M35 56 188 00:20:19 (208)00:04:12 (340)01:23:48 (280)00:01:02 (82)00:49:26 (113) 02:38:47 00:39:04
193 22 Poplawski Marek No Name Yet Triathlon Team M35 57 189 00:23:51 (348)00:02:16 (39)01:18:05 (162)00:01:00 (73)00:53:45 (208) 02:38:57 00:39:14
194 279 Janiga Robert M40 27 190 00:19:16 (159)00:02:45 (96)01:22:00 (240)00:01:18 (183)00:53:41 (204) 02:39:00 00:39:17
195 368 Głąb Andrzej GRUPA MALBORK M40 28 192 00:19:06 (151)00:02:46 (98)01:20:55 (220)00:01:09 (122)00:55:05 (243) 02:39:01 00:39:18
196 499 Glonek Marcin M25 29 191 00:18:03 (108)00:03:44 (263)01:21:01 (222)00:01:34 (280)00:54:39 (228) 02:39:01 00:39:18
197 367 Rybicki Andrzej M40 29 193 00:22:08 (289)00:02:57 (120)01:15:18 (101)00:01:43 (322)00:56:57 (282) 02:39:03 00:39:20
198 144 Drabot Andrzej M40 30 194 00:21:23 (255)00:04:24 (366)01:20:13 (202)00:02:10 (400)00:50:56 (139) 02:39:06 00:39:23
199 54 Bednarek Łukasz Trinergy / Play M30 36 195 00:18:47 (137)00:02:55 (115)01:22:48 (259)00:01:22 (204)00:53:26 (200) 02:39:18 00:39:35
200 332 Przytulski Radek Tempo Mława M25 30 196 00:20:41 (225)00:03:32 (240)01:23:23 (272)00:01:15 (160)00:50:28 (130) 02:39:19 00:39:36
201 434 Szymulewicz Wojciech BCT Team M40 31 197 00:22:11 (291)00:03:59 (301)01:14:12 (74)00:01:45 (337)00:57:22 (294) 02:39:29 00:39:46
202 530 Zdunek Maciej M30 37 198 00:19:02 (148)00:03:03 (147)01:19:20 (187)00:01:10 (130)00:56:59 (283) 02:39:34 00:39:51
203 140 Zarzycki Arkadiusz Apteka gemini M30 38 199 00:23:28 (334)00:03:36 (249)01:17:18 (147)00:01:25 (226)00:53:50 (212) 02:39:37 00:39:54
204 285 Nadratowski Kamil PROTEA TEAM M25 31 200 00:18:50 (138)00:04:16 (349)01:24:17 (290)00:01:22 (211)00:50:53 (137) 02:39:38 00:39:55
205 518 Gałkowski Radosław M35 58 201 00:18:35 (130)00:03:28 (226)01:18:17 (165)00:01:54 (364)00:57:35 (300) 02:39:49 00:40:06
206 481 Kord Bogdan M55 3 202 00:22:23 (295)00:03:27 (224)01:18:04 (161)00:01:35 (281)00:54:22 (221) 02:39:51 00:40:08
207 60 Osakowicz Mateusz M30 39 203 00:22:25 (297)00:03:44 (264)01:18:31 (167)00:01:35 (283)00:53:42 (205) 02:39:57 00:40:14
208 59 Brodowski Dominik M30 40 204 00:22:24 (296)00:03:23 (215)01:21:29 (234)00:01:17 (173)00:51:29 (161) 02:40:02 00:40:19
209 496 Ciskowski Michał M30 41 205 00:21:45 (270)00:03:45 (267)01:18:54 (176)00:01:58 (376)00:53:45 (207) 02:40:07 00:40:24
210 293 Pawlik Michał Thomson Reuters M25 32 206 00:21:12 (247)00:04:34 (379)01:16:00 (113)00:01:38 (297)00:56:50 (277) 02:40:14 00:40:31
211 49 Swiniarski Maciej MotoSyberia.com M35 59 207 00:22:37 (301)00:04:00 (303)01:19:37 (193)00:01:53 (360)00:52:08 (176) 02:40:15 00:40:32
212 495 Boguszewski Sławomir M30 42 208 00:20:04 (200)00:04:54 (412)01:15:17 (100)00:02:08 (396)00:57:56 (306) 02:40:19 00:40:36
213 212 Wojcieszak Robert AT Team M40 32 209 00:21:23 (254)00:56:44 (275) 02:40:21 00:40:38
214 363 Poważyński Arkadiusz AT Team M30 43 210 00:19:42 (181)00:02:40 (84)01:21:06 (226)00:01:37 (289)00:55:18 (246) 02:40:23 00:40:40
215 460 Baum Bartosz M25 33 211 00:19:44 (183)00:03:21 (209)01:20:14 (203)00:01:07 (109)00:56:30 (269) 02:40:56 00:41:13
216 439 Muza Marcin M25 34 212 00:18:33 (129)00:02:56 (119)01:22:27 (253)00:00:56 (54)00:56:06 (259) 02:40:58 00:41:15
217 157 Stefański Przemysław M40 33 213 00:20:17 (206)00:04:25 (369)01:25:38 (320)00:00:57 (63)00:49:46 (118) 02:41:03 00:41:20
218 184 Maćkowski Jędrzej Go Go M30 44 214 00:19:16 (158)00:03:16 (188)01:19:49 (196)00:01:18 (182)00:57:28 (295) 02:41:07 00:41:24
219 201 Czyż Adam M35 60 215 00:21:54 (278)00:03:50 (277)01:23:24 (274)00:01:39 (302)00:50:33 (132) 02:41:20 00:41:37
220 228 Zieleń Michał M40 34 216 00:19:51 (188)00:03:05 (157)01:19:19 (186)00:01:49 (344)00:57:30 (296) 02:41:34 00:41:51
221 254 Cieślak Wojciech Twister Trójmiasto M35 61 217 00:23:56 (351)00:05:35 (432)01:20:19 (205)00:01:52 (357)00:49:54 (121) 02:41:36 00:41:53
222 312 Ryszczyk Adam M30 45 218 00:19:40 (179)00:04:23 (364)01:20:25 (207)00:01:22 (209)00:56:03 (256) 02:41:53 00:42:10
223 306 Dągowski Patryk SSP "ORKA" Iława M18 23 219 00:19:54 (192)00:03:15 (185)01:22:55 (262)00:01:07 (115)00:54:48 (234) 02:41:59 00:42:16
224 121 Tyburczy Krzysztof delecta białystok M40 35 220 00:17:11 (85)00:03:00 (134)01:24:04 (288)00:01:40 (313)00:56:25 (263) 02:42:20 00:42:37
225 21 Mieścicka Magdalena Biegiem po Zdrowie – Team ASA K30 1 5 00:22:53 (312)00:03:22 (212)01:21:21 (232)00:01:33 (272)00:53:31 (202) 02:42:40 00:42:57
226 257 Pols Rogier NNYTT M35 62 221 00:19:59 (195)00:03:49 (276)01:26:07 (331)00:01:33 (273)00:51:13 (153) 02:42:41 00:42:58
227 151 Topiński Waldemar M40 36 222 00:21:17 (250)00:03:24 (217)01:16:21 (123)00:01:50 (349)00:59:51 (336) 02:42:43 00:43:00
228 195 Bobowik Maciej sport-evo M30 46 223 00:21:11 (246)00:03:14 (184)01:20:51 (217)00:01:08 (121)00:56:26 (264) 02:42:50 00:43:07
229 73 Kępka Krzysztof Luft TRI Team M30 47 224 00:21:16 (249)00:02:58 (125)01:19:10 (184)00:01:44 (328)00:57:56 (307) 02:43:04 00:43:21
230 526 Gronowalski Daniel WTT Warszawa M18 24 225 00:20:49 (228)00:03:29 (229)01:22:08 (244)00:01:13 (154)00:55:30 (250) 02:43:09 00:43:26
231 344 Nuckowski Rafał Team ASA - Biegiem po zdrowie M35 63 226 00:21:43 (268)00:03:16 (191)01:22:41 (257)00:01:31 (256)00:54:05 (216) 02:43:16 00:43:33
232 92 Zyntek Bartek M35 64 227 00:22:20 (294)00:03:59 (299)01:21:14 (230)00:01:10 (133)00:54:39 (227) 02:43:22 00:43:39
233 377 Jarosz Robert M30 48 228 00:19:15 (156)00:04:01 (306)01:21:08 (227)00:01:18 (184)00:57:45 (304) 02:43:27 00:43:44
234 523 Trembicki Marek M35 65 229 00:20:33 (217)00:04:35 (380)01:22:24 (249)00:01:46 (338)00:54:10 (217) 02:43:28 00:43:45
235 271 Orzech Wojciech M40 37 231 00:24:04 (358)00:03:19 (203)01:24:25 (294)00:01:20 (196)00:50:21 (127) 02:43:29 00:43:46
236 329 Wroblewski Adrian M30 49 230 00:20:47 (226)00:03:13 (179)01:22:29 (255)00:02:14 (409)00:54:46 (232) 02:43:29 00:43:46
237 34 Chylak Kamil M30 50 232 00:20:25 (212)00:04:35 (381)01:26:16 (332)00:01:27 (243)00:51:11 (150) 02:43:54 00:44:11
238 342 Grochowicz Jan M30 51 233 00:18:06 (111)00:04:08 (326)01:25:40 (322)00:02:00 (381)00:54:13 (219) 02:44:07 00:44:24
239 131 Piwowarski Paweł Bikeservice.com.pl M30 52 234 00:23:25 (329)00:03:05 (156)01:10:30 (20)00:01:11 (137)01:06:02 (399) 02:44:13 00:44:30
240 435 Sentek Krzysztof M40 38 235 00:26:57 (421)00:03:33 (244)01:21:50 (236)00:01:28 (245)00:50:27 (129) 02:44:15 00:44:32
241 215 Rosiński Jarosław M35 66 236 00:21:55 (280)00:03:26 (220)01:24:04 (287)00:01:34 (276)00:53:20 (199) 02:44:19 00:44:36
242 16 Guzowska Iwona Labosport K35 1 6 00:25:23 (384)00:03:54 (288)01:22:23 (248)00:01:41 (318)00:50:59 (140) 02:44:20 00:44:37
243 156 Telżyński Mikołaj M35 67 237 00:20:24 (211)00:04:28 (372)01:20:25 (206)00:01:40 (311)00:57:39 (303) 02:44:36 00:44:53
244 207 Gielniak Przemysław M40 39 238 00:20:37 (222)00:03:50 (279)01:23:54 (284)00:01:12 (145)00:55:04 (242) 02:44:37 00:44:54
245 253 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M30 53 239 00:20:00 (196)00:04:03 (311)01:23:39 (278)00:02:05 (393)00:54:52 (235) 02:44:39 00:44:56
246 406 Letniowski Maciej Masterlease M40 40 240 00:21:20 (253)00:04:00 (302)01:21:45 (235)00:01:54 (366)00:55:46 (255) 02:44:45 00:45:02
247 267 Wiśniewski Kamil M30 54 242 00:23:31 (335)00:04:17 (352)01:23:34 (276)00:01:26 (234)00:51:58 (173) 02:44:46 00:45:03
248 338 Skopiński Bogdan ORMW M45 9 241 00:19:23 (166)00:04:16 (350)01:23:50 (281)00:02:17 (411)00:55:00 (240) 02:44:46 00:45:03
249 252 Michalak Dawid M35 68 243 00:19:19 (164)00:04:20 (360)01:22:28 (254)00:01:33 (271)00:57:07 (286) 02:44:47 00:45:04
250 375 Kacperski Olaf M40 41 244 00:21:06 (244)00:04:06 (321)01:24:42 (301)00:01:30 (255)00:53:28 (201) 02:44:52 00:45:09
251 469 Jaskowska Bożena K35 2 7 00:21:32 (259)00:03:41 (256)01:25:31 (316)00:02:22 (418)00:51:49 (170) 02:44:55 00:45:12
252 256 Boucher Alexandre NNYTT M40 42 245 00:19:37 (177)00:04:28 (373)01:23:54 (283)00:01:27 (239)00:55:30 (249) 02:44:56 00:45:13
253 265 Reza Marek M45 10 247 00:22:07 (288)00:03:32 (237)01:21:09 (228)00:01:57 (374)00:56:12 (260) 02:44:57 00:45:14
254 296 Dąbrowski Dariusz Ilabo Sport M35 69 246 00:23:53 (349)00:04:25 (368)01:15:04 (92)00:02:11 (402)00:59:24 (328) 02:44:57 00:45:14
255 192 Drząszcz Robert Ultimate Petarda Squad M35 70 248 00:24:05 (359)00:03:18 (198)01:16:58 (137)00:01:50 (351)00:59:09 (323) 02:45:20 00:45:37
256 407 Pasierbiński Piotr M45 11 249 00:23:05 (317)00:03:04 (152)01:21:26 (233)00:01:43 (325)00:56:04 (257) 02:45:22 00:45:39
257 397 Gorgoń Cezary food4motion M30 55 250 00:21:49 (275)00:02:59 (131)01:25:34 (319)00:01:59 (380)00:53:06 (195) 02:45:27 00:45:44
258 82 Bocian Mariusz M40 43 252 00:18:45 (136)00:02:56 (117)01:21:59 (239)00:01:13 (152)01:00:38 (343) 02:45:31 00:45:48
259 174 Zygmunt Marcin Zakład Karny nr 2 Grudziądz M35 71 251 00:21:48 (274)00:04:05 (316)01:25:46 (325)00:00:58 (67)00:52:54 (189) 02:45:31 00:45:48
260 313 Kozlowski Michal Luft TRI Team M30 56 253 00:22:05 (287)00:04:01 (307)01:20:52 (218)00:01:37 (290)00:57:00 (284) 02:45:35 00:45:52
261 213 Witczak Arkadiusz Mozaika M35 72 254 00:27:22 (424)00:03:57 (293)01:19:09 (182)00:01:22 (205)00:53:47 (211) 02:45:37 00:45:54
262 104 Pastusiak Adam AT TEAM M25 35 255 00:20:58 (238)00:03:32 (235)01:24:53 (306)00:01:23 (212)00:54:54 (236) 02:45:40 00:45:57
263 483 Orzechowski Łukasz M25 36 256 00:17:14 (88)00:03:27 (222)01:26:57 (341)00:01:06 (103)00:57:03 (285) 02:45:47 00:46:04
264 288 Kapica Sławomir M40 44 257 00:22:41 (304)00:04:45 (399)01:19:49 (195)00:02:13 (406)00:56:26 (265) 02:45:54 00:46:11
265 80 Filipowski Zdzisław DB Maraton Team M40 45 258 00:20:18 (207)00:04:20 (359)01:22:57 (263)00:01:13 (151)00:57:18 (292) 02:46:06 00:46:23
266 355 Głuchowski Przemysław TORTUGA Elbląg M45 12 259 00:22:37 (302)00:04:03 (312)01:25:18 (311)00:00:54 (43)00:53:16 (198) 02:46:08 00:46:25
267 360 Szyszka Tomasz M30 57 260 00:21:06 (245)00:03:03 (149)01:24:48 (303)00:01:08 (117)00:56:26 (267) 02:46:31 00:46:48
268 208 Stasiak Krzysztof Hellmann Running Team M40 46 261 00:21:37 (262)00:03:03 (148)01:23:17 (271)00:01:43 (323)00:56:53 (279) 02:46:33 00:46:50
269 188 Skowroński Marcin M25 37 262 00:20:31 (216)00:04:27 (371)01:19:05 (180)00:02:26 (424)01:00:06 (338) 02:46:35 00:46:52
270 330 Baran Piotr M40 47 263 00:21:19 (252)00:02:59 (129)01:20:39 (214)00:01:02 (79)01:00:37 (342) 02:46:36 00:46:53
271 230 Motel Paweł AKS Polonia Warszawa M30 58 264 00:24:14 (363)00:03:21 (208)01:22:55 (261)00:01:16 (164)00:54:56 (237) 02:46:42 00:46:59
272 409 Kucybała Michał M30 59 265 00:22:26 (298)00:03:42 (257)01:24:36 (298)00:01:34 (275)00:54:26 (222) 02:46:44 00:47:01
273 449 Szczygielski Krzysztof UKS Tri-Saucony Rumia M50 10 266 00:23:00 (314)00:03:32 (236)01:23:55 (285)00:01:50 (348)00:54:47 (233) 02:47:04 00:47:21
274 137 Mielczarek Krzysztof M40 48 267 00:23:22 (325)00:04:13 (342)01:22:01 (241)00:01:11 (140)00:56:21 (262) 02:47:08 00:47:25
275 374 Onichimowski Piotr M30 60 268 00:19:55 (193)00:03:17 (196)01:31:32 (390)00:01:23 (214)00:51:05 (145) 02:47:12 00:47:29
276 91 Minuth Łukasz M30 61 269 00:22:47 (308)00:03:36 (251)01:21:53 (237)00:01:24 (224)00:57:34 (299) 02:47:14 00:47:31
277 169 Małkowski Andrzej M30 62 270 00:23:26 (331)00:02:52 (108)01:25:23 (312)00:01:03 (87)00:54:43 (231) 02:47:27 00:47:44
278 13 Masalski Wojtek M45 13 271 00:26:07 (408)00:03:18 (200)01:17:21 (148)00:01:44 (331)00:59:04 (322) 02:47:34 00:47:51
279 380 Duda Maciej M30 63 272 00:23:46 (344)00:03:51 (280)01:21:06 (225)00:01:08 (116)00:57:45 (305) 02:47:36 00:47:53
280 47 Schodowski Przemysław Partner Serwis Run Team M40 49 273 00:26:32 (419)00:03:52 (282)01:23:01 (264)00:01:40 (308)00:52:36 (186) 02:47:41 00:47:58
281 337 Mączyński Czesław M60 3 274 00:26:11 (410)00:03:04 (154)01:17:21 (149)00:01:05 (97)01:00:18 (341) 02:47:59 00:48:16
282 276 Dobrowolski Bartosz Billennium Team M35 73 275 00:23:59 (353)00:02:57 (124)01:28:02 (350)00:01:30 (254)00:51:41 (166) 02:48:09 00:48:26
283 94 Wiatrowski Krzysztof M35 74 276 00:23:43 (341)00:04:48 (401)01:24:56 (307)00:01:53 (359)00:52:57 (192) 02:48:17 00:48:34
284 303 Cylwik Aleksy M40 50 277 00:24:01 (355)00:03:04 (155)01:22:26 (251)00:01:44 (332)00:57:17 (291) 02:48:32 00:48:49
285 415 Klejszmit Tomasz M30 64 278 00:18:24 (125)00:04:09 (330)01:25:34 (318)00:01:02 (83)00:59:23 (327) 02:48:32 00:48:49
286 51 Jędrzejewski Grzegorz M35 75 279 00:16:58 (77)00:03:44 (262)01:20:36 (212)00:01:24 (221)01:05:52 (397) 02:48:34 00:48:51
287 178 Dukała Marcin M40 51 280 00:20:57 (237)00:04:42 (393)01:23:15 (270)00:01:43 (324)00:57:58 (308) 02:48:35 00:48:52
288 324 Knut Seweryn TEAM KNUT M35 76 281 00:28:33 (434)00:02:41 (87)01:22:05 (242)00:01:05 (101)00:54:13 (218) 02:48:37 00:48:54
289 129 Josz Piotr M50 11 282 00:17:04 (82)00:05:03 (418)01:28:21 (356)00:00:56 (55)00:57:19 (293) 02:48:43 00:49:00
290 400 Frankiewicz Przemysław Grupa Malbork M35 77 283 00:23:05 (316)00:03:12 (176)01:24:29 (295)00:01:11 (139)00:56:52 (278) 02:48:49 00:49:06
291 452 Kołakowski Mikołaj UKS TRI-SAUCONY RUMIA M40 52 284 00:20:14 (204)00:03:32 (238)01:20:08 (199)00:01:29 (250)01:03:27 (370) 02:48:50 00:49:07
292 322 Gryziak Michał Iloveyoumom.pl M35 78 285 00:24:21 (365)00:03:11 (174)01:24:03 (286)00:01:41 (315)00:55:37 (252) 02:48:53 00:49:10
293 451 Derewnicki Łukasz UKS Tri-Saucony Rumia M25 38 286 00:17:03 (81)00:53:52 (213) 02:49:04 00:49:21
294 277 Briggs Sean M45 14 287 00:21:57 (282)00:02:41 (88)01:26:33 (337)00:01:11 (138)00:56:55 (280) 02:49:17 00:49:34
295 498 Muniak Paweł M18 25 288 00:19:34 (174)00:04:20 (361)01:23:14 (269)00:02:44 (437)00:59:26 (329) 02:49:18 00:49:35
296 321 Karbowski Grzegorz SRKFiS POLPHARMA M35 79 289 00:25:15 (383)00:04:04 (314)01:25:42 (323)00:02:41 (435)00:51:45 (168) 02:49:27 00:49:44
297 353 Adamczak Joanna Luft Tri Team K30 2 8 00:23:48 (346)00:04:00 (304)01:26:53 (340)00:01:49 (343)00:53:01 (194) 02:49:31 00:49:48
298 302 Banaś Łukasz GB Sport M30 65 290 00:21:35 (261)00:03:43 (260)01:19:08 (181)00:01:17 (172)01:04:14 (378) 02:49:57 00:50:14
299 234 Szyszka Leszek M40 53 291 00:20:50 (231)00:03:52 (284)01:28:39 (358)00:01:39 (305)00:55:18 (247) 02:50:18 00:50:35
300 102 Zalewski Piotr M35 80 292 00:18:55 (142)00:02:58 (126)01:37:34 (426)00:02:13 (407)00:48:47 (105) 02:50:27 00:50:44
301 485 Zakrzewski Wojciech M25 39 293 00:21:40 (265)00:03:54 (286)01:27:04 (342)00:01:12 (148)00:56:39 (273) 02:50:29 00:50:46
302 123 Dobkowski Kamil dentalmiasto.pl M30 66 294 00:20:55 (236)00:03:00 (133)01:19:02 (179)00:01:05 (96)01:06:44 (401) 02:50:46 00:51:03
303 426 Kaca Krzysztof UKS TRS SUSZ M35 81 295 00:19:23 (165)00:04:05 (319)01:20:43 (216)00:01:21 (200)01:05:22 (388) 02:50:54 00:51:11
304 63 Rafalak Grzegorz SAMSUNG M30 67 296 00:23:27 (333)00:04:07 (323)01:26:16 (333)00:01:31 (261)00:55:36 (251) 02:50:57 00:51:14
305 24 Wysmoliński Rafał M35 82 297 00:20:51 (233)00:04:28 (374)01:24:23 (292)00:02:39 (434)00:58:39 (317) 02:51:00 00:51:17
306 25 Cieślak Michał M35 83 298 00:22:00 (284)00:04:11 (337)01:23:09 (265)00:01:51 (353)00:59:51 (335) 02:51:02 00:51:19
307 508 Maliszewski Jerzy Banaszek Duda Jamis Team M45 15 299 00:21:46 (272)00:03:50 (278)01:18:14 (164)00:01:45 (335)01:05:28 (389) 02:51:03 00:51:20
308 85 Bąkiewicz Błażej Suchą Szosą Blog M30 68 300 00:19:35 (176)00:04:41 (391)01:29:13 (367)00:00:51 (29)00:57:07 (287) 02:51:27 00:51:44
309 124 Tomaszek Artur Luft Tri Team M40 54 301 00:22:04 (285)00:03:02 (143)01:22:22 (247)00:01:13 (153)01:02:47 (361) 02:51:28 00:51:45
310 99 Dukaczewski Michał M30 69 302 00:23:55 (350)00:03:27 (225)01:24:29 (296)00:01:41 (314)00:58:18 (314) 02:51:50 00:52:07
311 221 Guzik Leszek M45 16 303 00:23:24 (328)00:03:45 (266)01:27:35 (345)00:01:53 (363)00:55:19 (248) 02:51:56 00:52:13
312 516 Kłos Adrian M25 40 304 00:20:09 (202)00:03:47 (272)01:24:43 (302)00:01:20 (197)01:02:22 (355) 02:52:21 00:52:38
313 69 Tichy Rafał Passus Sport Team M40 55 305 00:24:30 (370)00:04:06 (322)01:25:50 (326)00:01:01 (78)00:56:57 (281) 02:52:24 00:52:41
314 247 Tomalski Piotr nz M35 84 306 00:21:44 (269)00:03:35 (247)01:22:21 (246)00:01:39 (306)01:03:16 (366) 02:52:35 00:52:52
315 425 Kurzyp Tomasz Klima-Import Team M30 70 307 00:22:45 (307)00:03:31 (234)01:26:34 (338)00:01:24 (223)00:58:46 (318) 02:53:00 00:53:17
316 33 Utykański Hubert A-Z Best M30 71 308 00:18:39 (132)00:04:18 (353)01:25:38 (321)00:01:28 (246)01:03:19 (368) 02:53:22 00:53:39
317 395 Szałkowski Amadeusz UKS TRS SUSZ M18 26 309 00:17:39 (99)00:02:56 (118)01:16:41 (134)00:01:26 (236)01:14:42 (437) 02:53:24 00:53:41
318 300 Kaszczynski Grzegorz M35 85 310 00:21:52 (276)00:04:21 (363)01:22:38 (256)00:01:38 (295)01:02:58 (362) 02:53:27 00:53:44
319 37 Stajszczyk Marcin AT Team M40 56 311 00:21:42 (267)00:03:34 (246)01:25:29 (315)00:02:44 (438)01:00:04 (337) 02:53:33 00:53:50
320 242 Bryzek Arnold M40 57 312 00:17:54 (103)00:03:36 (250)01:22:27 (252)00:00:54 (47)01:08:58 (417) 02:53:49 00:54:06
321 108 Szafraniec Artur M35 86 313 00:21:41 (266)00:05:14 (423)01:24:50 (305)00:01:53 (362)01:00:17 (339) 02:53:55 00:54:12
322 325 Knut Kamila Team Knut K35 3 9 00:24:02 (357)00:04:38 (386)01:26:33 (336)00:01:25 (225)00:57:17 (290) 02:53:55 00:54:12
323 72 Stencel Grzegorz M30 72 314 00:23:11 (319)00:03:07 (165)01:27:53 (349)00:01:45 (334)00:58:01 (310) 02:53:57 00:54:14
324 514 Cygert Andrzej www.pomozprzemkowi.pl M40 58 315 00:23:04 (315)00:05:48 (438)01:23:33 (275)00:02:25 (423)00:59:10 (324) 02:54:00 00:54:17
325 155 Lazewski Marek M35 87 316 00:24:47 (378)00:04:57 (415)01:29:08 (366)00:01:20 (194)00:53:52 (214) 02:54:04 00:54:21
326 211 Wołowski Filip JIWOK M40 59 317 00:26:04 (407)00:04:43 (394)01:25:54 (328)00:02:27 (425)00:55:03 (241) 02:54:11 00:54:28
327 114 Wojciechowski Robert ENDURO MAN M40 60 318 00:19:50 (187)00:06:21 (450)01:28:52 (360)00:01:40 (312)00:57:32 (297) 02:54:15 00:54:32
328 264 Gawryluk Piotr WTT M25 41 319 00:17:00 (78)00:03:31 (231)01:29:55 (372)00:00:57 (59)01:02:59 (363) 02:54:22 00:54:39
329 502 Zieliński Henryk KTS Ironman M60 4 320 00:25:37 (393)00:03:55 (291)01:23:23 (273)00:01:56 (369)00:59:38 (332) 02:54:29 00:54:46
330 394 Maj Marek TriCityTriathlnTeam M30 73 321 00:22:18 (293)00:04:36 (383)01:24:49 (304)00:01:43 (326)01:01:06 (346) 02:54:32 00:54:49
331 402 Kłakulak Robert M35 88 322 00:28:36 (436)00:03:19 (202)01:25:28 (314)00:02:17 (412)00:55:00 (239) 02:54:40 00:54:57
332 97 Mrozowski Jacek M25 42 323 00:24:06 (360)00:05:43 (435)01:23:10 (266)00:01:31 (260)01:00:17 (340) 02:54:47 00:55:04
333 127 Maciejewski Grzegorz M30 74 324 00:23:41 (340)00:04:52 (406)01:25:52 (327)00:02:04 (390)00:58:20 (315) 02:54:49 00:55:06
334 319 Jagiełka Patryk UKS TRS SUSZ M30 75 325 00:19:24 (167)00:03:57 (294)01:27:45 (346)00:01:45 (336)01:02:11 (353) 02:55:02 00:55:19
335 336 Boniecki Paweł M40 61 326 00:25:25 (386)00:02:15 (38)01:22:13 (245)00:01:19 (187)01:04:01 (374) 02:55:13 00:55:30
336 203 Czyż Gabriela K35 4 10 00:15:45 (40)00:03:20 (205)01:30:43 (381)00:01:24 (220)01:04:11 (377) 02:55:23 00:55:40
337 408 Goławski Bartosz Leniwce.pl M18 27 327 00:25:28 (388)00:04:18 (354)01:20:38 (213)00:02:23 (422)01:02:42 (358) 02:55:29 00:55:46
338 258 Świętoń Krzysztof Łowcy Przygód Gołdap M35 89 328 00:27:21 (423)00:04:29 (376)01:29:30 (369)00:01:53 (361)00:52:24 (180) 02:55:37 00:55:54
339 350 Piasek Piotr M45 17 329 00:25:31 (390)00:04:36 (382)01:25:34 (317)00:02:43 (436)00:57:37 (302) 02:56:01 00:56:18
340 45 Kłys Piotr M35 90 331 00:20:29 (214)00:04:09 (331)01:25:45 (324)00:01:37 (294)01:04:03 (376) 02:56:03 00:56:20
341 382 Włodarczak Jakub M18 28 330 00:24:43 (377)00:03:17 (193)01:28:14 (352)00:01:00 (74)00:58:49 (319) 02:56:03 00:56:20
342 183 Tuczko Marcin M30 76 332 00:18:02 (107)00:03:21 (207)01:19:37 (192)00:02:00 (382)01:13:43 (432) 02:56:43 00:57:00
343 272 Głuszczak Wojciech Czyste Miasto Gdańsk M40 62 333 00:19:48 (185)00:04:52 (407)01:24:21 (291)00:01:54 (367)01:06:17 (400) 02:57:12 00:57:29
344 198 Jeliński Arkadiusz Mozaika M35 91 334 00:24:52 (379)00:06:59 (457)01:24:39 (300)00:03:32 (453)00:57:13 (289) 02:57:15 00:57:32
345 299 Szczecki Mikołaj M35 92 335 00:22:42 (305)00:04:04 (313)01:30:39 (379)00:01:58 (375)00:58:01 (311) 02:57:24 00:57:41
346 166 Herra Wojciech Luft TRI Team M35 93 336 00:20:38 (223)00:03:58 (297)01:33:01 (398)00:02:20 (417)00:57:33 (298) 02:57:30 00:57:47
347 150 Krefta Michał M40 63 338 00:23:47 (345)00:04:43 (396)01:23:10 (267)00:01:56 (371)01:04:02 (375) 02:57:38 00:57:55
348 305 Idzior Adam M30 77 337 00:22:35 (300)00:04:10 (334)01:33:36 (402)00:01:38 (296)00:55:39 (254) 02:57:38 00:57:55
349 133 Oleksów Piotr TriCityTriathlonTeam M35 94 339 00:25:47 (397)00:04:09 (333)01:24:31 (297)00:01:41 (317)01:01:31 (349) 02:57:39 00:57:56
350 224 Tempski Patryk M30 78 340 00:24:38 (375)00:05:35 (431)01:28:19 (354)00:02:54 (441)00:56:38 (271) 02:58:04 00:58:21
351 218 Fronckiewicz Wojciech M40 64 341 00:21:55 (279)00:03:46 (270)01:26:03 (329)00:01:45 (333)01:04:57 (384) 02:58:26 00:58:43
352 260 Wilamowski Piotr 12tri.pl M40 65 342 00:19:34 (173)00:04:54 (411)01:27:46 (347)00:01:21 (201)01:04:54 (383) 02:58:29 00:58:46
353 235 Dzioba Michał TriSopot M40 66 343 00:25:24 (385)00:03:47 (273)01:33:28 (401)00:02:04 (392)00:53:47 (210) 02:58:30 00:58:47
354 504 Daduń Tomasz www.pomozprzemkowi.pl M40 67 344 00:26:14 (414)00:04:13 (343)01:24:16 (289)00:01:51 (354)01:02:03 (352) 02:58:37 00:58:54
355 117 Krzywoszynski Rafal M30 79 345 00:24:00 (354)00:04:42 (392)01:31:19 (384)00:02:02 (385)00:56:39 (274) 02:58:42 00:58:59
356 248 Wodyński Jan M25 43 346 00:21:24 (256)00:04:51 (405)01:25:14 (310)00:01:31 (262)01:05:46 (394) 02:58:46 00:59:03
357 202 Blankiewicz Rafał M40 68 347 00:23:23 (327)00:03:00 (136)01:35:00 (412)00:02:19 (415)00:55:09 (244) 02:58:51 00:59:08
358 98 Gabryszak Maciej EnduroMan M25 44 348 00:22:41 (303)00:03:16 (192)01:36:49 (421)00:01:41 (316)00:54:36 (225) 02:59:03 00:59:20
359 307 Godzisz Tomasz MSPiR GDYNIA M40 69 349 00:27:53 (429)00:03:42 (258)01:32:03 (394)00:01:35 (284)00:54:35 (224) 02:59:48 01:00:05
360 160 Pękala Mateusz M18 29 350 00:20:52 (234)00:03:43 (259)01:24:37 (299)00:01:27 (238)01:09:11 (419) 02:59:50 01:00:07
361 17 Dajczer Rafał M35 95 351 00:25:30 (389)00:04:18 (355)01:35:25 (416)00:01:49 (346)00:52:57 (191) 02:59:59 01:00:16
362 190 Duda Marek M40 70 352 00:21:00 (239)00:03:19 (204)01:21:05 (224)00:01:24 (217)01:14:13 (434) 03:01:01 01:01:18
363 429 Maciesz Marcin maciesz.com M35 96 353 00:23:09 (318)00:03:33 (243)01:32:42 (397)00:01:19 (190)01:00:41 (344) 03:01:24 01:01:41
364 31 Turczyński Łukasz M25 45 354 00:20:01 (197)00:03:44 (261)01:28:55 (362)00:01:12 (146)01:07:46 (409) 03:01:38 01:01:55
365 404 Paliszewski Sławomir M40 71 355 00:30:02 (448)00:04:40 (388)01:28:57 (363)00:01:35 (285)00:56:39 (272) 03:01:53 01:02:10
366 67 Jaroszuk Kamil Intersport M35 97 356 00:24:01 (356)00:03:58 (296)01:26:27 (334)00:01:40 (310)01:05:50 (396) 03:01:56 01:02:13
367 231 Jaworski Piotr M35 98 357 00:22:11 (290)00:03:57 (295)01:31:19 (385)00:01:47 (339)01:02:42 (359) 03:01:56 01:02:13
368 147 Okuniewski Michał www.pomagamynatalii.pl M25 46 358 00:25:14 (382)00:03:46 (271)01:30:13 (375)00:01:24 (222)01:01:22 (347) 03:01:59 01:02:16
369 53 Milewski Robert bez klubu M40 72 359 00:26:00 (405)00:04:31 (377)01:30:16 (376)00:01:37 (293)00:59:43 (334) 03:02:07 01:02:24
370 445 Ryciuk Aleksandra UKS Tri-Saucony Rumia K18 2 11 00:16:32 (59)00:02:42 (89)01:36:55 (423)00:01:29 (253)01:04:36 (380) 03:02:14 01:02:31
371 346 Nuckowska Paulina Team ASA - Biegiem po zdrowie K35 5 12 00:18:28 (127)00:03:11 (175)01:29:04 (365)00:01:12 (143)01:10:33 (424) 03:02:28 01:02:45
372 159 Breski Jarosław M45 18 360 00:20:48 (227)00:03:23 (213)01:19:53 (197)00:01:36 (288)01:17:29 (446) 03:03:09 01:03:26
373 243 Rutka Radoslaw M35 99 361 00:18:14 (116)00:04:25 (367)01:37:44 (427)00:03:10 (448)00:59:41 (333) 03:03:14 01:03:31
374 68 Misiurewicz Paweł Passus Sport Team M40 73 362 00:25:53 (400)00:04:17 (351)01:28:06 (351)00:02:03 (387)01:03:05 (364) 03:03:24 01:03:41
375 28 Markowski Dominik M35 100 363 00:20:51 (232)00:03:17 (197)01:33:51 (404)00:01:37 (291)01:04:00 (373) 03:03:36 01:03:53
376 391 Rybowski Krzysztof POMAGAMYNATALII.PL M35 101 364 00:27:33 (427)00:04:11 (336)01:27:30 (344)00:02:13 (408)01:02:20 (354) 03:03:47 01:04:04
377 154 Rynkowski Adam M25 47 365 00:21:32 (260)00:04:14 (346)01:29:21 (368)00:01:06 (106)01:07:55 (410) 03:04:08 01:04:25
378 497 Stępień Jakub M25 48 366 00:21:18 (251)00:03:45 (269)01:29:34 (370)00:01:15 (162)01:08:29 (415) 03:04:21 01:04:38
379 362 Babiński Radosław M35 102 367 00:28:24 (433)00:04:09 (329)01:23:50 (282)00:02:29 (427)01:05:33 (390) 03:04:25 01:04:42
380 475 Jurkiewicz Bartosz Kiribati Club Sport Team M30 80 368 00:23:50 (347)00:04:53 (409)01:31:22 (387)00:01:09 (127)01:03:19 (367) 03:04:33 01:04:50
381 132 Łuć Wojciech M35 103 369 00:24:36 (374)00:06:06 (447)01:24:25 (293)00:02:59 (442)01:06:58 (403) 03:05:04 01:05:21
382 219 Zaurski Paweł M40 74 370 00:24:20 (364)00:04:14 (345)01:29:55 (373)00:02:16 (410)01:04:29 (379) 03:05:14 01:05:31
383 220 Zaurski Piotr M40 75 371 00:25:35 (391)00:04:19 (358)01:28:21 (355)00:02:01 (383)01:04:58 (385) 03:05:14 01:05:31
384 318 Pęczkowski Paweł M35 104 372 00:23:37 (336)00:04:21 (362)01:30:40 (380)00:01:57 (373)01:04:43 (382) 03:05:18 01:05:35
385 100 Seta Michał Padł Na Ryj Team M30 81 373 00:23:40 (339)00:05:59 (444)01:26:04 (330)00:02:27 (426)01:07:17 (406) 03:05:27 01:05:44
386 383 Włodarczak Witold Medicover Bydgoszcz M50 12 374 00:25:43 (395)00:04:11 (338)01:30:56 (383)00:01:39 (299)01:03:22 (369) 03:05:51 01:06:08
387 283 Kęska Paweł M55 4 375 00:25:49 (398)00:04:07 (325)01:30:22 (377)00:01:58 (377)01:03:40 (371) 03:05:56 01:06:13
388 510 Manteufel Jacek RUCH GOSCISZEWO M25 49 376 00:34:07 (453)00:03:34 (245)01:29:02 (364)00:01:14 (156)00:58:05 (313) 03:06:02 01:06:19
389 122 Tomaszewski Maciej M25 50 377 00:26:11 (411)00:04:23 (365)01:32:29 (396)00:01:42 (319)01:01:32 (350) 03:06:17 01:06:34
390 511 Gawlik Janusz MSPiR M50 13 378 00:23:12 (320)00:04:05 (317)01:28:46 (359)00:01:32 (264)01:09:05 (418) 03:06:40 01:06:57
391 413 Piotrowicz Krzysztof M45 19 379 00:26:10 (409)00:03:32 (241)01:27:52 (348)00:01:28 (247)01:08:02 (411) 03:07:04 01:07:21
392 84 Ochnik Maciej SKOAL TEAM M30 82 380 00:22:04 (286)00:04:54 (413)01:25:03 (308)00:02:38 (433)01:12:40 (427) 03:07:19 01:07:36
393 506 Wójcikowski Piotr M35 105 381 00:28:45 (438)00:04:48 (402)01:34:11 (406)00:01:48 (342)00:58:01 (309) 03:07:33 01:07:50
394 470 Masiak Piotr MKS Triathlon Malbork M18 30 382 00:18:19 (121)00:02:14 (34)01:21:56 (238)00:01:07 (113)01:24:10 (455) 03:07:46 01:08:03
395 507 Zawalska Magda K25 4 13 00:27:20 (422)00:03:09 (167)01:30:45 (382)00:01:27 (240)01:05:06 (386) 03:07:47 01:08:04
396 341 Świerzewska Weronika Bezimienni K25 5 14 00:26:19 (415)00:04:01 (305)01:28:15 (353)00:01:49 (345)01:07:32 (408) 03:07:56 01:08:13
397 474 Chajęcki Karol M35 106 383 00:29:37 (442)00:04:41 (389)01:23:41 (279)00:02:34 (431)01:07:23 (407) 03:07:56 01:08:13
398 287 Zemfler Magdalena K30 3 15 00:28:34 (435)00:04:29 (375)01:35:05 (414)00:00:57 (61)00:59:17 (326) 03:08:22 01:08:39
399 75 Wlazło Maciej GRUPA MALBORK M18 31 384 00:25:36 (392)00:04:07 (324)01:34:46 (409)00:01:48 (341)01:02:39 (357) 03:08:56 01:09:13
400 194 Kuźmicki Wiktor M40 76 385 00:24:24 (366)00:05:59 (445)01:40:33 (438)00:02:02 (386)00:56:35 (270) 03:09:33 01:09:50
401 176 Piasecki Daniel ZK 2 GRUDZIĄDZ M30 83 386 00:22:47 (309)00:04:19 (357)01:26:45 (339)00:00:45 (9)01:15:21 (439) 03:09:57 01:10:14
402 268 Głazek Jan M30 84 387 00:29:04 (440)00:04:44 (397)01:38:28 (431)00:02:22 (420)00:55:38 (253) 03:10:16 01:10:33
403 295 Władek Adam Intersport/GSF/Budda M30 85 388 00:28:57 (439)00:04:33 (378)01:33:08 (400)00:02:17 (414)01:01:39 (351) 03:10:34 01:10:51
404 200 Strykowska Anna UKS CITYZEN_ Poznań K30 4 16 00:24:26 (368)00:05:45 (437)01:31:47 (392)00:02:19 (416)01:08:31 (416) 03:12:48 01:13:05
405 246 Behmke Bartłomiej M35 107 389 00:28:43 (437)00:05:54 (440)01:35:05 (415)00:03:43 (455)00:59:26 (330) 03:12:51 01:13:08
406 292 Gardecki Paweł M18 32 390 00:36:30 (458)00:03:16 (190)01:31:38 (391)00:01:06 (107)01:00:45 (345) 03:13:15 01:13:32
407 83 Sawicki Paweł M45 20 391 00:24:34 (373)00:05:17 (424)01:36:49 (422)00:01:38 (298)01:05:48 (395) 03:14:06 01:14:23
408 348 Anaczkowski Łukasz M30 86 392 00:30:00 (447)00:06:28 (453)01:29:55 (374)00:02:10 (399)01:05:45 (393) 03:14:18 01:14:35
409 71 Cielasiński Rafał KPP Malbork M35 108 393 00:29:48 (445)00:04:49 (403)01:39:00 (433)00:02:22 (419)00:58:33 (316) 03:14:32 01:14:49
410 298 Pławiak Wojciech M25 51 394 00:26:12 (412)00:04:26 (370)01:35:51 (420)00:02:30 (429)01:05:34 (391) 03:14:33 01:14:50
411 494 Zgorzelski Bartosz M30 87 395 00:35:17 (455)00:04:49 (404)01:34:08 (405)00:01:37 (292)00:58:58 (321) 03:14:49 01:15:06
412 472 Furman Tomasz niezrzeszony M45 21 396 00:19:02 (147)00:02:52 (110)01:42:44 (443)00:02:02 (384)01:08:12 (413) 03:14:52 01:15:09
413 414 Kaczorowski Adam M30 88 397 00:29:44 (443)00:05:20 (426)01:38:15 (430)00:02:49 (439)00:59:11 (325) 03:15:19 01:15:36
414 364 Fudała Wojciech M25 52 398 00:26:23 (417)00:03:10 (170)01:27:26 (343)00:01:36 (287)01:16:51 (443) 03:15:26 01:15:43
415 136 Noll Dariusz M40 77 399 00:24:33 (372)00:05:27 (428)01:33:02 (399)00:03:00 (444)01:10:13 (422) 03:16:15 01:16:32
416 209 Jakowicz Agnieszka K40 1 17 00:27:42 (428)00:03:45 (268)01:35:27 (417)00:02:31 (430)01:06:57 (402) 03:16:22 01:16:39
417 405 Haftarczyk Grzegorz M40 78 400 00:26:01 (406)00:03:59 (300)01:31:20 (386)00:01:50 (350)01:13:24 (430) 03:16:34 01:16:51
418 441 Korkosz Andrzej Groty Team M35 109 401 00:28:03 (431)00:06:37 (454)01:32:29 (395)00:02:12 (404)01:07:15 (405) 03:16:36 01:16:53
419 241 Ciepiela Karol KM PSP GDAŃSK M25 53 402 00:24:41 (376)00:04:08 (327)01:28:28 (357)00:02:04 (391)01:17:34 (447) 03:16:55 01:17:12
420 456 Raszewski Jan Ścieżka Biegowa Pole Mokotowskie M55 5 403 00:30:54 (450)00:04:09 (332)01:34:16 (407)00:01:57 (372)01:05:43 (392) 03:16:59 01:17:16
421 529 Zdunek Katarzyna K30 5 18 00:25:38 (394)00:04:14 (348)01:30:22 (378)00:02:05 (394)01:15:21 (440) 03:17:40 01:17:57
422 387 Beta Sebastian M35 110 404 00:26:25 (418)00:05:22 (427)01:40:58 (441)00:02:30 (428)01:03:41 (372) 03:18:56 01:19:13
423 46 Świerczyński Marcin M25 54 405 00:28:20 (432)00:04:43 (395)01:43:19 (445)00:03:05 (446)00:59:30 (331) 03:18:57 01:19:14
424 199 Zaurski Marcin M60 5 406 00:23:20 (324)00:07:20 (460)01:31:28 (388)00:02:59 (443)01:14:22 (435) 03:19:29 01:19:46
425 86 Rychlicki Karol M25 55 407 00:26:14 (413)00:04:12 (341)01:37:23 (425)00:02:12 (405)01:09:49 (420) 03:19:50 01:20:07
426 110 Pelica Remigiusz M30 89 408 00:21:04 (242)00:06:54 (455)01:36:57 (424)00:01:47 (340)01:13:32 (431) 03:20:14 01:20:31
427 168 Pejko Jan M25 56 409 00:24:25 (367)00:04:02 (309)01:35:04 (413)00:01:27 (241)01:16:17 (442) 03:21:15 01:21:32
428 284 Sroka Jerzy M45 22 410 00:29:16 (441)00:04:14 (344)01:39:58 (435)00:01:53 (358)01:05:57 (398) 03:21:18 01:21:35
429 205 Gryzik Czesław xtri.pl M40 79 411 00:24:09 (362)00:03:40 (255)01:33:51 (403)00:01:58 (379)01:18:01 (448) 03:21:39 01:21:56
430 206 Stasiak Kamil M18 33 412 00:43:39 (464)00:05:56 (441)01:28:53 (361)00:02:08 (397)01:01:23 (348) 03:21:59 01:22:16
431 171 Dietrich Krzysztof M30 90 413 00:25:59 (404)00:05:38 (433)01:34:47 (410)00:02:53 (440)01:13:17 (429) 03:22:34 01:22:51
432 52 Kajut Wojtek Padł Na Ryj Team M30 91 414 00:26:53 (420)00:05:39 (434)01:51:13 (456)00:03:29 (451)00:57:11 (288) 03:24:25 01:24:42
433 164 Jóźwiak Jakub M35 111 415 00:27:33 (426)00:06:22 (451)01:40:52 (440)00:02:10 (398)01:08:02 (412) 03:24:59 01:25:16
434 225 Breska Ewelina K40 2 19 00:29:47 (444)00:04:52 (408)01:35:43 (419)00:02:17 (413)01:13:01 (428) 03:25:40 01:25:57
435 61 Skosolas Janusz KWP w Gdańsku M40 80 416 00:40:10 (461)00:04:38 (387)01:29:44 (371)00:04:00 (459)01:07:11 (404) 03:25:43 01:26:00
436 139 Szubstarski Jarosław Ostródzka Grupa Biegowa M35 112 417 00:25:50 (399)00:06:16 (449)01:50:50 (455)00:00:52 (38)01:02:30 (356) 03:26:18 01:26:35
437 304 Radecki Paweł M35 113 418 00:24:32 (371)00:04:56 (414)01:41:16 (442)00:01:39 (301)01:14:02 (433) 03:26:25 01:26:42
438 291 Kubuszewski Radosław Jankes Team M25 57 419 00:24:27 (369)00:04:11 (339)01:46:20 (450)00:01:23 (213)01:10:30 (423) 03:26:51 01:27:08
439 161 Pobłocki Krzysztof M40 81 420 00:38:23 (459)00:05:57 (442)01:31:51 (393)00:02:12 (403)01:10:03 (421) 03:28:26 01:28:43
440 372 Pokidan Roman M50 14 421 00:47:07 (465)00:03:45 (457)01:03:10 (365) 03:30:04 01:30:21
441 103 Drozdowski Adam M35 114 422 00:22:33 (299)00:04:37 (384)01:40:03 (436)00:03:32 (454)01:20:15 (450) 03:31:00 01:31:17
442 515 Skuras Anna K35 6 20 00:22:50 (310)00:03:52 (281)01:34:54 (411)00:04:06 (461)01:26:00 (456) 03:31:42 01:31:59
443 297 Wnuk Leszek M30 92 423 00:40:22 (462)00:05:27 (429)01:37:50 (428)00:04:06 (462)01:04:40 (381) 03:32:25 01:32:42
444 173 Czaja Mateusz M25 58 424 00:32:32 (451)00:04:53 (410)01:35:41 (418)00:02:11 (401)01:17:18 (445) 03:32:35 01:32:52
445 438 Radziszewski Kamil EnduroMan Elbląg M25 59 425 00:39:28 (460)00:03:18 (201)01:31:31 (389)00:01:33 (274)01:17:17 (444) 03:33:07 01:33:24
446 250 Kaszczynska Karolina K35 7 21 00:23:44 (343)00:06:22 (452)01:44:14 (446)00:03:43 (456)01:15:10 (438) 03:33:13 01:33:30
447 524 Niedbalski Grzegorz M40 82 426 00:21:56 (281)00:05:09 (422)01:51:36 (458)00:01:29 (252)01:14:23 (436) 03:34:33 01:34:50
448 521 Nowacki Tomasz M40 83 427 00:25:59 (403)00:05:58 (443)01:39:41 (434)00:01:39 (300)01:22:32 (453) 03:35:49 01:36:06
449 259 Więcławski Michał M30 93 428 00:27:26 (425)00:06:03 (446)01:40:34 (439)00:03:07 (447)01:18:56 (449) 03:36:06 01:36:23
450 152 Gąsiorowski Piotr M45 23 429 00:23:22 (326)00:04:41 (390)01:37:52 (429)00:01:28 (244)01:29:27 (461) 03:36:50 01:37:07
451 216 Huzar Ryszard niezrzeszony M40 84 430 00:24:07 (361)00:04:06 (320)01:38:42 (432)00:02:23 (421)01:27:54 (458) 03:37:12 01:37:29
452 398 Gorgoń Angelika food4motion K25 6 22 00:25:54 (402)00:04:47 (400)01:51:46 (459)00:02:37 (432)01:12:22 (426) 03:37:26 01:37:43
453 378 Kurnyta Robert Klub Wysokogórski Trójmiasto M35 115 431 00:23:43 (342)00:06:10 (448)01:51:33 (457)00:01:07 (111)01:15:36 (441) 03:38:09 01:38:26
454 262 Frycz Maciej M25 60 432 00:42:57 (463)00:05:08 (421)01:40:30 (437)00:01:44 (330)01:08:18 (414) 03:38:37 01:38:54
455 223 Maliszewski Maciej Wicher Meszna M25 61 433 00:25:27 (387)00:05:27 (430)02:01:43 (461)00:01:22 (203)01:05:16 (387) 03:39:15 01:39:32
456 27 Mocek Dariusz M30 94 434 00:29:51 (446)00:05:20 (425)01:43:16 (444)00:01:19 (189)01:21:13 (451) 03:40:59 01:41:16
457 420 Jastrząb Ewa K30 6 23 00:26:19 (416)00:07:06 (459)01:52:39 (460)00:04:05 (460)01:11:22 (425) 03:41:31 01:41:48
458 145 Buliński Adam M30 95 435 00:19:28 (170)00:03:55 (292)01:45:31 (449)00:03:31 (452)01:32:04 (463) 03:44:29 01:44:46
459 466 Muzyczyszyn Paweł M30 96 436 00:23:39 (338)00:04:14 (347)01:49:06 (453)00:01:21 (199)01:29:06 (460) 03:47:26 01:47:43
460 491 Krupa Jerzy M40 85 437 00:33:13 (452)00:06:58 (456)01:44:33 (447)00:03:01 (445)01:21:39 (452) 03:49:24 01:49:41
461 163 Jóźwiak Anna K35 8 24 00:30:06 (449)00:07:01 (458)01:46:51 (451)00:02:04 (389)01:29:05 (459) 03:55:07 01:55:24
462 340 Kierszniewski Piotr M35 116 438 00:36:24 (457)00:05:51 (439)01:48:47 (452)00:03:50 (458)01:23:00 (454) 03:57:52 01:58:09
463 290 Urban Bartłomiej Gołdap M30 97 439 00:35:51 (456)00:05:44 (436)01:44:36 (448)00:03:16 (449)01:30:23 (462) 03:59:50 02:00:07
464 41 Dahan Eytan IDACO Triathlon M50 15 440 00:34:56 (454)00:07:31 (461)01:50:12 (454)00:02:06 (395)01:27:44 (457) 04:02:29 02:02:46
465 9 Ratkowska Zuzanna UKS Tri-Saucony Rumia K18 DNF
466 35 Jasiński Jakub M30 DNF
467 36 Kremplewski Karol M30 DNF
468 48 Pankau Rafał M35 DNF
469 74 Glonek Dariusz niezrzeszony M40 DNF
470 95 Piotrowski Paweł M40 DNF
471 101 Kolczyński Jerzy Grupa Trójmiasto M40 DNF
472 107 Kowalski Łukasz M40 DNF
473 109 Chodyka Jarosław M40 DNF
474 111 Jung Jakub WTT Warszawa M25 DNF
475 113 Jakubowski Zbigniew LUFT TRI TEAM M40 DNF
476 116 Rosa Lech M30 DNF
477 120 Gabriel Łukasz M30 DNF
478 128 Piasecki Juliusz M30 DNF
479 130 Jarząbek Leszek M25 DNF
480 138 Zielinski Ireneusz auto.kram.gdansk M40 DNF
481 141 Karp Jakub Inne Spacery M35 DNF
482 149 Wyżlic Krzysztof M40 DNF
483 153 Reszke Sławomir Muchomorek Sport M50 DNF
484 158 Maślanka Bogdan M40 DNF
485 162 Miarkowski Aleksy M25 DNF
486 170 Szynkowski Michał M30 DNF
487 175 Wroński Piotr M35 DNF
488 186 Pogon Piotr Garmin M45 DNF
489 197 Kownacki Waldemar M50 DNF
490 204 Szcześniak Michał M40 DNF
491 217 Michalski Szymon Tricity Triathlon Team M25 DNF
492 232 Kapusta Mariusz proaktywnie.pl M35 DNF
493 237 Olech Marcin M35 DNF
494 251 Leligdowicz Mieszko M25 DNF
495 263 Karwański Iwo M35 DNF
496 294 Jeziorowski Maciej M35 DNF
497 309 Kazanecka Joanna Strefa Maratonu K30 DNF
498 310 Omielan Wojciech M18 DNF
499 311 Maziński Krzysztof M50 DNF
500 326 Micek Przemysław Wełna twardziel. M40 DNF
501 328 Pogorzelski Darek Elbląg M40 DNF
502 331 Pyłka Paweł M45 DNF
503 333 Tyszkiewicz Rafal Luft Tri Team M40 DNF
504 335 Wielakin Dariusz PTR Dojlidy Białystok M35 DNF
505 358 Gostomski Borys kaibo M35 DNF
506 361 Jankowski Łukasz M30 DNF
507 369 Kaczmarek Jakub M35 DNF
508 371 Augustyniak Wojciech Enduro Elbląg M30 DNF
509 373 Kozłowski Jacek M50 DNF
510 386 Bąkowski Mikołaj M35 DNF
511 403 Dudek Piotr AMATOR M40 DNF
512 412 Walczak Damian UKS Żaczek Połaniec M18 DNF
513 416 Krefta Marek M40 00:27:59 (430)00:04:58 (416)01:34:43 (408)00:03:20 (450) DNF
514 419 Popławski Konrad M35 DNF
515 430 Domagała Marek 3City Runners (Endomondo) M35 DNF
516 440 Sokołowski Grzegorz UKS Maratończyk M25 DNF
517 444 Jędrzejewska Aleksandra UKS Tri-Saucony Rumia K18 DNF
518 457 Ziniewicz Łukasz M30 DNF
519 463 Klauz Kamil www.megatherm.pl M35 DNF
520 473 Meyer-Szary Krystian BUSHIDO M25 DNF
521 478 Smolarek Tomasz M50 DNF
522 486 Staniszewski Przemek Luft Tri Team M35 DNF
523 489 Kędzierski Paweł M35 DNF
524 509 Szulc Maciej ENDUROMAN ELBLĄAG M35 DNF
525 512 Wolski Piotr Gemalto M30 DNF
526 513 Jurski Jacek M45 DNF
527 517 Kosyl Piotr Secnond Breath M30 DNF
528 520 Nowacki Marcin M40 DNF
529 527 Krupiński Marek M40 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon