Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Biernacka Sylwia (Justyna Kowalska, Ewelina Garczyk) Ośno Lubuskie 45-49 357
Biernacki Łukasz (Maciej Kowalski, Damian Garczyk) Ośno Lubuskie 50-54 361
Czaja Jaroslaw (Skowron Marcin, Kawalec Zbigniew) Bytom 40-44 561
Hańczyk Jacek (Kaczor Błażej, Wierzbicki Leszek) Środa Wlkp 50-54 470
Jerzyński Damian (Patryk Jerzyński,Łukasz Szarzyński) Środa Wlkp 45-49 533
Pankowski Przemysław (Wojciech Stalec, Adam Pankowski) Zaniemyśl 40-44 546
Wysoczański Paweł (Michał Zychla, Paweł Jedliński) Berlin 35-39 432

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Krzysztof Gdynia 55-59 518
Andryszak Piotr Gdańsk 45-49 497
Andrzejewska Dorota Gdańsk 35-39 -
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 -
Arendt Tomasz Kiełpino 30-34 324
Babicz Pawel Krakow 30-34 -
Baranowski Romuald Płock 50-54 364
Bartkowiak Dawid Piła 45-49 387
Bartkowski Radosław Strzelce Krajeńskie 35-39 -
Bednarczyk Paweł Wrocław 25-29 522
Bednarek Piotr Warszawa 35-39 456
Bełzak Filip Kraków 25-29 462
Biahanski Ivan Minsk 35-39 457
Biernacka Sylwia (Justyna Kowalska, Ewelina Garczyk) Ośno Lubuskie 45-49 357
Biernacki Łukasz (Maciej Kowalski, Damian Garczyk) Ośno Lubuskie 50-54 361
Błaszkowski Andrzej Śliwiny 50-54 454
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 409
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 493
Boros Wojciech Toruń 30-34 -
Borucki Rafał Chojnów 45-49 -
Borycki Marcin Kosakowo 45-49 472
Bożek Łukasz Łomianki Dolne 35-39 366
Bronżewski Michał Pabianice 30-34 -
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 431
Chmielewski Rafał Grudziądz 45-49 539
Chrzan Piotr Szczecin 45-49 362
Cieszyński Szymon Toruń 18-24 439
Czaja Jaroslaw (Skowron Marcin, Kawalec Zbigniew) Bytom 40-44 561
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czekalska Maria Poznań 35-39 350
Czerniak Adam Myszków 40-44 -
Dankowski Dominik Kielce 40-44 336
Danylchenko Yuriy Latchorzew 35-39 476
Dąbrowski Tomasz Warszawa 45-49 541
Decoene Joris Warszawa 30-34 -
Dobrenko Daniel Blachownia 40-44 467
Dołęga Mariusz Olsztyn 35-39 428
Dominiak Przemysław Środa Wielkopolska 25-29 500
Dominikowski Krzysztof Świdnica 35-39 509
Drewuszewski Maciej Pławniowice 40-44 378
Dudek Mirosław Jaworzno 30-34 411
Dwojak Marcin Przeźmierowo 40-44 544
Dygdoń Paweł Katowice 40-44 512
Dyr Krzysztof Bytom 40-44 375
Dziadosz Robert Łady 40-44 426
Eager Paul Lubin 50-54 555
Englert Piotr Kraków 25-29 461
Fedotenkov Alexander Visaginas 60-64 474
Forc Cyprian Pleszew 30-34 531
Gajewski Sebastian Żyrardów 35-39 506
Gall Rafał Warszawa 40-44 421
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 55-59 -
Gerula Robert Warszawa 50-54 520
Girycki Tomasz Zabrze 50-54 393
Gołkowski Radosław Zawiercie 35-39 510
Gondek Mirosław Bytom 55-59 376
Górek Arek Tłuszcz 40-44 557
Górny Wojciech Grojec 35-39 532
Graczyk Filip Nekla 25-29 333
Grondziewski Dariusz Słupsk 35-39 436
Gruchalski Wojciech Konin 35-39 496
Grzebielucha Jan London 35-39 545
Grzelak Mateusz Poznań 30-34 563
Hadasz Ewa Zabrze 45-49 549
Hańczyk Jacek (Kaczor Błażej, Wierzbicki Leszek) Środa Wlkp 50-54 470
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 537
Hinc Kamil Starogard Gdański 18-24 445
Hojnor Piotr Święta Katarzyna 40-44 408
Hońka Michał Krapkowice 40-44 523
Hubczak Wojciech Żywiec 45-49 -
Ignaczak Piotr Bydgoszcz 45-49 556
Iwicki Paweł Bydgoszcz 30-34 494
Jamka Jarosław Warszawa 45-49 417
Janecki Adam Kraków 35-39 503
Jasińska Patrycja Tychy 18-24 443
Jaśkiewicz Piotr Piła 65-69 331
Jegliński Jan Mława 55-59 -
Jerzyński Damian (Patryk Jerzyński,Łukasz Szarzyński) Środa Wlkp 45-49 533
Karolkiewicz Michał Warszawa 25-29 565
Karwowski Jakub Wrocław 30-34 521
Kaźmierczak Oskar Jarocin 25-29 323
Kielar Mirosław Jedlina-Zdrój 40-44 381
Kiełbasa Tomasz Bielsko-Biała 30-34 -
Klapuch Michał Gliwice 35-39 450
Klementowski Jan Wrocław 40-44 437
Klonowski Tomasz Świecie 40-44 367
Kluczyński Tomasz Mirków 50-54 -
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 529
Kłodnicki Kacper Oleśnica 25-29 504
Knofel-Laszczyńska Agata Strzelin 40-44 430
Kokot Dariusz Konin 30-34 369
Kokot Marcin Konin 30-34 371
Kołakowski Tomasz Bydgoszcz 30-34 482
Kołodziejczyk Tomasz Gdynia 30-34 483
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Korulczyk Rafał Bałtów 35-39 484
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 498
Kowala Zuzanna Poznań 25-29 403
Kowalczuk Leszek Pogórze 40-44 -
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 370
Kowalski Jakub Warszawa 35-39 422
Kozanecka Joanna Warszawa 40-44 -
Kozłowski Marcin Baranowo 30-34 389
Kozmińczuk-Markulak Marek Gliwice 45-49 390
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 35-39 547
Kraśniewski Daniel Wrocław 35-39 442
Krążyński Adam Bytom 25-29 -
Kreft Aleksander Kobysewo 35-39 395
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 404
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 35-39 406
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 405
Królicki Maciej Biskupiec 30-34 322
Króliński Paweł Rumia 30-34 391
Kruczek Robert Rzeszów 55-59 449
Kruczek Tomasz Łazy 18-24 -
Krupa Paweł Płock 50-54 339
Krupowies Mateusz Warszawa 25-29 495
Krzemiński Maciej Grudziądz 35-39 478
Krzyżaniak Piotr Ostróda 35-39 377
Kubielski Bartosz Warszawa 45-49 492
Kucharski Kamil Kraków 25-29 463
Kudrewicz Mirek Gdańsk 55-59 368
Kufel Grzegorz Lublin 70-… -
Kula Damian Kraków 40-44 383
Kupiec Maciej Iwiny 35-39 352
Kwiatkowski Irek Sztum 40-44 435
Kwidziński Krzysztof Gdynia 45-49 354
Laskowski Leszek Gdańsk 35-39 332
Lassak Bartosz Strzelce Górne 40-44 407
Lenart Konrad Michałowice 40-44 327
Leszkowicz Kornel Gdynia 30-34 356
Lewiński Adam Katowice 35-39 397
Lichocka Agata Piaseczno 35-39 466
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 447
Lisowski Jacek Dąbrowica 45-49 481
Litawa Jacek Warszawa 45-49 554
Ludwig Marcin Pławniowice 40-44 418
Lupa Marcin Wrocław 35-39 399
Łaba Jonasz Pucice 18-24 526
Łatanik Rafał Aleksandria Druga 45-49 486
Łyczek Agata Szczecin 40-44 427
Madany Michał Warszawa 40-44 -
Majchrzak Julian Warszawa 30-34 530
Mamcarz Jarosław Tczew 50-54 394
Markiewicz Radosław Warszawa 25-29 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Marszałkowski Radosław Gdynia 45-49 -
Martynowicz Michał Brzoza 45-49 337
Martynowski Łukasz Opole 35-39 444
Mastalerz Tomasz Kielce 40-44 415
Matusiak Grzegorz Gdynia Obłuże 40-44 519
Matusiak Krzysztof Ostróda 40-44 501
Matusz Rafał Blachownia 45-49 477
May-Majewski Michał Katowice 35-39 423
Mazloum Amir Piastów 30-34 -
Mazurek Mariusz Bielsko-Biała 35-39 -
Melnikau Andrei Minsk 30-34 479
Mercik Mateusz Gliwice 30-34 453
Merda Jakub Czerwonak 30-34 558
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 505
Mieczkowski Andrzej Kraków 35-39 402
Mielnik Krzysztof Namysłów 30-34 335
Milczarczyk Michał Wrocław 30-34 543
Miś Piotr Namysłów 25-29 321
Moskal Arkadiusz Cegielnia Radzymin 45-49 527
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 -
Mróz Mariusz Olsztyn 30-34 -
Mróz Mariusz Złotoryja 30-34 401
Mucha Robert Zalesie Górne 40-44 419
Murawiński Grzegorz Zalesie Górne 30-34 528
Mus Sylweter Gruta 35-39 560
Niedzielski Tomasz Warszawa 35-39 448
Niedźwiecki Marcin Warszawa 30-34 451
Niemczuk Kamil Olsztyn 35-39 425
Niemczuk Waldemar Olsztyn 55-59 424
Nowacki Łukasz Jarocin 25-29 475
Nowak Adam Gliwice 40-44 508
Nowak Artur Józefów 45-49 455
Nowak Wojciech Konin 30-34 329
Nykiel Krzysztof Gdańsk 35-39 347
Obierec Łukasz Wrocław 30-34 -
Orlewski Piotr Rzeszów 50-54 502
Orłowski Piotr Olsztyn 40-44 452
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Osowski Adam Działdowo 35-39 535
Ościak Rafał Kraków 40-44 341
Panchenko Artem Kyiv 30-34 534
Pankowski Przemysław (Wojciech Stalec, Adam Pankowski) Zaniemyśl 40-44 546
Pawlicki Krzysztof Warszawa 35-39 334
Pączek Wojciech Gdańsk 40-44 559
Piekarz Mariusz Przędzel 40-44 538
Piernikarski Adam Milanowek 35-39 326
Pietryk Tomasz Kamionki 45-49 330
Pietrzak Błażej Wrocław 35-39 490
Pietyszuk Dariusz Gliwice 40-44 514
Pławiak Bartłomiej Długołęka 35-39 -
Płochocki Piotr Józefów 30-34 -
Pochocki Łukasz Łochów 35-39 446
Pol Bartosz Rawicz 35-39 513
Posacki Zbigniew Lubiąż 40-44 -
Półgrabia Dawid Wrocław 40-44 413
Proszowski Piotr Jastkowice 45-49 562
Pruchniewski Sławomir Warszawa 40-44 -
Puchalski Przemysław Wrocław 35-39 400
Pudło Marcin Gdańsk 35-39 348
Pytkowski Arek Szczecin 40-44 416
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 -
Rafalak Grzegorz Gdynia 35-39 345
Raj Pawel Opole 40-44 -
Ratajek Dawid Łódź 30-34 -
Rayss Marta Warszawa 35-39 338
Reczko Mariusz Malinowice 50-54 420
Rogowski Michał Warszawa 35-39 551
Rosiński Sławomir Siekierki Wielkie 35-39 441
Rowgalo Adrian Głogów 35-39 349
Różacka Marta Świętochłowice 25-29 388
Różalski Maciej Warszawa 45-49 328
Rudziński Wojciech Warszawa 30-34 540
Rusinek Mirosław Tarnowo Podgórne 40-44 438
Ryba Wojciech Krotoszyn 30-34 412
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 460
Siatecki Pawel Garbow 25-29 429
Skrzycki Łukasz Gdynia 35-39 433
Słomczyński Bartosz Opole 40-44 384
Smiglak Krzysztof Bremen 35-39 358
Sobkowiak Maciej Krotoszyn 30-34 385
Sobkowiak Monika Krotoszyn 30-34 414
Soćko Agnieszka Warszawa 35-39 511
Solarek Piotr Warszawa 35-39 365
Sosnowski Jarosław Tczew 45-49 353
Spławiński Paweł Tczew 40-44 382
Spyra Sławomir Częstochowa 45-49 -
Staniak Maciej Warszawa 30-34 398
Stanislawski Fabian Grudziądz 30-34 -
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 524
Stopyra Paulina Lublin 30-34 410
Strózik Tomasz Blachownia 45-49 471
Strzałkowski Artur Warszawa 25-29 396
Styn Andrzej Parszczyce 45-49 564
Suchanek Szymon Częstochowa 25-29 487
Sulik Konrad Ostrowiec Świętokrzyski 40-44 -
Surma Henryk Kęty 35-39 468
Szafrański Michał Katowice 40-44 386
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 374
Szczepanski Marcin Warszawa 30-34 525
Szczepański Artur Lublin 40-44 491
Szechlicki Mateusz Warszawa 25-29 480
Szlagowska-Kapitanowicz Monika Wrocław 40-44 346
Szostek Jacek Opole 40-44 351
Szweda Tomasz Złotów 35-39 -
Szymczak Arkadiusz Wałcz Drugi 25-29 372
Szymczak Krzysztof Wałcz Drugi 50-54 373
Świerczewski Dariusz Warszawa 50-54 488
Świtoń Krzysztof Gilów 18-24 342
Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 45-49 340
Tomaszewicz Damian Elbląg 25-29 542
Tomczak Krystian Chodzież 25-29 -
Trawczyński Jacek Bydgoszcz 50-54 434
Twardowski Maciek Kraków 35-39 499
Twaruszka Marcin Ruda Śląska 40-44 363
Tylutki Kamil Warszawa 35-39 552
Tyszka Dariusz Warszawa 40-44 473
Tyszkowski Mateusz Wrocław 30-34 550
Wachowicz Filip Szczecin 18-24 536
Walichniewicz Krzysztof Inowrocław 55-59 515
Walkowiak Marcin Subkowy 40-44 379
Wasiak Tomek Elblag 30-34 485
Wasil Łukasz Gdańsk 25-29 489
Wasilewska Joanna Warszawa 45-49 344
Waś Marcin Poznań 35-39 -
Wawrzyniak Matuesz Koło 35-39 343
Wenzel Jan Wrocław 25-29 465
Wilczyński Andrzej Kraków 25-29 516
Wilk Andrzej Bielawa 45-49 464
Wisniewska Aldona Tarnowskie Góry 40-44 459
Wiśniewski Kamil Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Wiśniewski Zbigniew Olimpin 50-54 517
Włoszczyna Julita Zielona Góra 30-34 553
Wnuk Jakub Sztum 35-39 360
Woźniak Mariusz Powiercie 40-44 -
Woźniak Piotr Warszawa 40-44 507
Woźniak Piotr Wrocław 40-44 392
Wójtowicz Damian Gorlice 70-… 458
Wójtowicz Michał Opole 30-34 -
Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki 65-69 -
Wysoczański Paweł (Michał Zychla, Paweł Jedliński) Berlin 35-39 432
Zachariasz Maciej Gdańsk 35-39 355
Zamelski Paweł Ciechocinek 50-54 440
Zbierajewski Bartosz Poznań 40-44 359
Zieliński Marcin Lubicz Górny 25-29 -
Zienkiewicz Karol Warszawa 30-34 -
Zięba Adam Bydgoszcz 45-49 380
Zubowicz Maria Poznań 35-39 -
Zych Maciej Płock 25-29 325
Żebrakowski Marek Nowa Wieś/Rzeszów 55-59 -
Żelichowski Artur Kęty 45-49 469
Żmich-Fórmaniak Joanna Bydgoszcz 40-44 548
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon