Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Name City Age group Start number
Biernacka Sylwia (Justyna Kowalska, Ewelina Garczyk) Ośno Lubuskie 45-49 357
Biernacki Łukasz (Maciej Kowalski, Damian Garczyk) Ośno Lubuskie 50-54 361
Czaja Jaroslaw (Skowron Marcin, Kawalec Zbigniew) Bytom 40-44 561
Deis Piotr (Jacek Manteufel, Rafał Naumczyk) Malbork 35-39 -
Godlewski Łukasz (Przemysław Siemieniuk , Marcin Rozlazły , Łukasz Godlewski) Malbork 35-39 573
Hańczyk Jacek (Kaczor Błażej, Wierzbicki Leszek) Środa Wlkp 50-54 470
Jerzyński Damian (Patryk Jerzyński,Łukasz Szarzyński) Środa Wlkp 45-49 533
Kondraciuk Darek (Majewski Roman, Berendt Mariusz) Toruń 40-44 605
Pankowski Przemysław (Wojciech Stalec, Adam Pankowski) Zaniemyśl 40-44 546
Rozmiarek Jarosław (Izabela Brzezińska, Roman Szymanowski) Środa Wielkopolska 50-54 585
Rozwora Piotr (Biskup Łukasz , Konieczny Adam) Sroda Wielkopolska 45-49 572
Trawiński Andrzej (Dariusz Poszelężny, Marek Kretkiewicz) Warszawa 40-44 594
Wacławska-Matyjasik Agata (Katarzyna Pankowska, Aneta Brymerska) Iława 35-39 583
Wysoczański Paweł (Michał Zychla, Paweł Jedliński) Berlin 35-39 432

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczak Krzysztof Gdynia 55-59 518
Adamski Jarosław Warszawa 45-49 588
Andrejów Mariusz Wrocław 45-49 610
Andryszak Piotr Gdańsk 45-49 497
Andrzejewska Dorota Gdańsk 35-39 -
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 -
Arendt Tomasz Kiełpino 30-34 324
Babicz Pawel Krakow 30-34 -
Baranowski Romuald Płock 50-54 364
Bartkowiak Dawid Piła 45-49 387
Bartkowski Radosław Strzelce Krajeńskie 35-39 -
Bączkowski Marcin Mokronos Górny 30-34 359
Bednarczyk Paweł Wrocław 25-29 522
Bednarek Piotr Warszawa 35-39 456
Bełzak Filip Kraków 25-29 462
Bentkowski Marcin Bydgoszcz 30-34 586
Biahanski Ivan Minsk 35-39 457
Biczkowski Kajetan Poznań 25-29 -
Bielański Tyberiusz Katowice 45-49 633
Biernacka Sylwia (Justyna Kowalska, Ewelina Garczyk) Ośno Lubuskie 45-49 357
Biernacki Łukasz (Maciej Kowalski, Damian Garczyk) Ośno Lubuskie 50-54 361
Bies Tomasz Hecznarowice 40-44 592
Błaszkowski Andrzej Śliwiny 50-54 454
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 409
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 493
Boros Wojciech Toruń 30-34 -
Borycki Marcin Kosakowo 45-49 472
Bożek Łukasz Łomianki Dolne 35-39 366
Bronżewski Michał Pabianice 30-34 -
Ceberak Maciej Lubartów 25-29 333
Cejko Wojciech Banino 40-44 595
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 431
Chmielewski Rafał Grudziądz 45-49 539
Chojnowski Andrzej Iława 50-54 636
Chrzan Piotr Szczecin 45-49 362
Cieszynski Jacek Szkocja 55-59 -
Cieszyński Szymon Toruń 18-24 439
Czaja Jaroslaw (Skowron Marcin, Kawalec Zbigniew) Bytom 40-44 561
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czarnota Krzysztof Lipiany 45-49 582
Czekalska Maria Poznań 35-39 350
Czerniak Adam Myszków 40-44 -
Czorniej Emil Warszawa 30-34 -
Czynienik Łukasz Warszawa 35-39 621
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 35-39 -
Dadej Rafał Gdynia 40-44 639
Danylchenko Yuriy Latchorzew 35-39 476
Dąbrowski Tomasz Warszawa 45-49 541
Decoene Joris Warszawa 30-34 -
Deis Piotr (Jacek Manteufel, Rafał Naumczyk) Malbork 35-39 -
Dobrenko Daniel Blachownia 40-44 467
Dołęga Mariusz Olsztyn 35-39 428
Dominiak Przemysław Środa Wielkopolska 25-29 500
Dominikowski Krzysztof Świdnica 35-39 509
Dorochowicz Sławomir Gdynia 50-54 -
Drewuszewski Maciej Pławniowice 40-44 378
Duda Tomasz Sztum 30-34 -
Dudek Mirosław Jaworzno 30-34 411
Dwojak Marcin Przeźmierowo 40-44 544
Dygdoń Paweł Katowice 40-44 512
Dyr Krzysztof Bytom 40-44 375
Dziadosz Robert Łady 40-44 426
Dziubaty Łukasz Tarnowo Podgórne 40-44 -
Eager Paul Lubin 50-54 555
Englert Piotr Kraków 25-29 461
Fedotenkov Alexander Visaginas 60-64 474
Forc Cyprian Pleszew 30-34 531
Frydryszek Michał Bydgoszcz 30-34 637
Gajewski Sebastian Żyrardów 35-39 506
Gall Rafał Warszawa 40-44 421
Gałka Piotr Warszawa 30-34 -
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 55-59 -
Gerula Robert Warszawa 50-54 520
Gębczyński Paweł Gliwice 40-44 622
Girycki Tomasz Zabrze 50-54 393
Glaubert Weronika Elbląg 18-24 -
Głowacka Gosia Warszawa 30-34 630
Godlewski Łukasz (Przemysław Siemieniuk , Marcin Rozlazły , Łukasz Godlewski) Malbork 35-39 573
Gołkowski Radosław Zawiercie 35-39 510
Gondek Mirosław Bytom 55-59 376
Górek Arek Tłuszcz 40-44 557
Górny Wojciech Grojec 35-39 532
Górski Krzysztof Tychy 35-39 -
Górski Marcin Dąbrowa Górnicza 40-44 599
Grabowski Sebastian Giebło Kolonia 25-29 -
Grondziewski Dariusz Słupsk 35-39 436
Gruchalski Wojciech Konin 35-39 496
Gruszka Adam Szczecin 50-54 -
Gruszka Grzegorz Wrocław 30-34 566
Grzebielucha Jan London 35-39 545
Grzelak Mateusz Poznań 30-34 563
Grzymkowski Adam Marki 45-49 589
Hadasz Ewa Zabrze 45-49 549
Halska Ania Cieszyn 35-39 -
Hańczyk Jacek (Kaczor Błażej, Wierzbicki Leszek) Środa Wlkp 50-54 470
Hendriksen Ebbe Valby 45-49 -
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 537
Hinc Kamil Starogard Gdański 18-24 445
Hojnor Piotr Święta Katarzyna 40-44 408
Hońka Michał Krapkowice 40-44 523
Hubczak Wojciech Żywiec 45-49 -
Ignaczak Piotr Bydgoszcz 45-49 556
Iwicki Paweł Bydgoszcz 30-34 494
Jamka Jarosław Warszawa 45-49 417
Janecki Adam Kraków 35-39 503
Jarnot Oskar Toruń 30-34 575
Jaroniec Lech Moscienica 35-39 593
Jasińska Patrycja Tychy 18-24 443
Jasnoch Adam Malbork 45-49 567
Jaśkiewicz Piotr Piła 65-69 331
Jegliński Jan Mława 55-59 581
Jerzyński Damian (Patryk Jerzyński,Łukasz Szarzyński) Środa Wlkp 45-49 533
Kaczor Hubert Międzyborów 45-49 625
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 35-39 425
Kandefer Robert Głuszyca 45-49 591
Karmelita Mariusz Gniezno 40-44 -
Karolkiewicz Michał Warszawa 25-29 565
Karwowski Jakub Wrocław 30-34 521
Kaźmierczak Oskar Jarocin 25-29 323
Kępka Marcin Gdańsk 35-39 624
Kielar Mirosław Jedlina-Zdrój 40-44 381
Kiełbasa Tomasz Bielsko-Biała 30-34 -
Kiełtyka Agnieszka Ryki 30-34 614
Kitlas Marcin Warszawa 30-34 -
Klapuch Michał Gliwice 35-39 450
Klawikowski Jakub Malbork 35-39 631
Klementowski Jan Wrocław 40-44 437
Klonowski Tomasz Świecie 40-44 367
Kluczyński Tomasz Mirków 50-54 -
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 529
Kłodnicki Kacper Oleśnica 25-29 504
Knofel-Laszczyńska Agata Strzelin 40-44 430
Kocoń Paweł Szczecin 35-39 -
Kokot Marcin Konin 30-34 371
Kołakowski Tomasz Bydgoszcz 30-34 482
Kołodziejczyk Tomasz Gdynia 30-34 483
Kondraciuk Darek (Majewski Roman, Berendt Mariusz) Toruń 40-44 605
Konecki Marcin Olsztyn 25-29 616
Koniuszy Jakub Warszawa 30-34 -
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Korczyk Rafał Jawiszowice 50-54 632
Korulczyk Rafał Bałtów 35-39 484
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 498
Kotowski Norbert Wrocław 35-39 -
Kowalczuk Leszek Pogórze 40-44 -
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 370
Kowalski Jakub Warszawa 35-39 422
Kozak Karol Elbląg 18-24 -
Kozanecka Joanna Warszawa 40-44 -
Kozłowski Marcin Baranowo 30-34 389
Kozmińczuk-Markulak Marek Gliwice 45-49 390
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 35-39 547
Krążyński Adam Bytom 25-29 -
Kreft Aleksander Kobysewo 35-39 395
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 404
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 35-39 406
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 405
Królicki Maciej Gdańsk 30-34 322
Króliński Paweł Rumia 30-34 391
Kruczek Tomasz Łazy 18-24 -
Kruczyński Wojciech Skórzewo 40-44 -
Krupa Adam Wrocław 40-44 579
Krupowies Mateusz Warszawa 25-29 495
Krzemiński Maciej Grudziądz 35-39 478
Krzyżaniak Piotr Ostróda 35-39 377
Książek Dymitr Warszawa 40-44 -
Kubasik Tomasz Lubliniec 35-39 611
Kubielski Bartosz Warszawa 45-49 492
Kucharski Kamil Kraków 25-29 463
Kudrewicz Mirek Gdańsk 55-59 368
Kufel Grzegorz Lublin 70-… -
Kula Damian Kraków 40-44 383
Kupczyk Tomasz Łomianki Dolne 40-44 -
Kupiec Maciej Iwiny 35-39 352
Kurcin Tomasz Złotów 40-44 -
Kuszewski Mariusz Suchedniów 40-44 336
Kwiatkowski Irek Sztum 40-44 435
Kwidziński Krzysztof Gdynia 45-49 354
Kwinta Sławomir Dzierżoniów 40-44 596
Laskowski Leszek Gdańsk 35-39 332
Lassak Bartosz Strzelce Górne 40-44 407
Lemke Leszek Gdynia 40-44 -
Lenart Konrad Michałowice 40-44 327
Leszkowicz Kornel Gdynia 30-34 356
Leśko Paweł Wińsko 30-34 618
Lewiński Adam Katowice 35-39 397
Lichocka Agata Piaseczno 35-39 466
Liebner Patryk Szczecin 35-39 615
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 -
Lis Paweł Gdańsk 40-44 609
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 447
Lisowski Jacek Dąbrowica 45-49 481
Litawa Jacek Warszawa 45-49 554
Lorek Kinga Elbląg 18-24 -
Ludwig Marcin Pławniowice 40-44 418
Lupa Marcin Wrocław 35-39 399
Łaba Jonasz Pucice 18-24 526
Łakomski Olek Warszawa 40-44 607
Łapawa Dariusz Poznań 35-39 -
Łyczek Agata Szczecin 40-44 427
Madany Michał Warszawa 40-44 -
Majchrzak Julian Warszawa 30-34 530
Malicki Łukasz Bydgoszcz 35-39 571
Mamcarz Jarosław Tczew 50-54 394
Markiewicz Radosław Warszawa 25-29 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Markowski Mikołaj Chojniczki 35-39 502
Markowski Wojciech Bystrzyca Górna 35-39 598
Marszałkowski Radosław Gdynia 45-49 -
Martynowicz Michał Brzoza 45-49 337
Martynowski Łukasz Opole 35-39 444
Mastalerz Tomasz Kielce 40-44 415
Matusiak Grzegorz Gdynia Obłuże 40-44 519
Matusiak Krzysztof Ostróda 40-44 501
Matusz Rafał Blachownia 45-49 477
May-Majewski Michał Katowice 35-39 423
Mazloum Amir Piastów 30-34 -
Mazurek Mariusz Bielsko-Biała 35-39 -
Melnikau Andrei Minsk 30-34 479
Mercik Mateusz Gliwice 30-34 453
Merda Jakub Czerwonak 30-34 558
Michalak Marek Świdnica 55-59 629
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 505
Mieczkowski Andrzej Kraków 35-39 402
Mielnik Krzysztof Namysłów 30-34 335
Milczarczyk Michał Wrocław 30-34 543
Miś Piotr Namysłów 25-29 321
Mizgalski Paweł Częstochowa 40-44 577
Moskal Arkadiusz Cegielnia Radzymin 45-49 527
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 -
Mróz Marcin Legnica 40-44 626
Mróz Mariusz Olsztyn 30-34 -
Mróz Mariusz Złotoryja 30-34 401
Mucha Robert Zalesie Górne 40-44 419
Murawiński Grzegorz Zalesie Górne 30-34 528
Mus Sylweter Gruta 35-39 560
Napiórkowska Joanna Przechlewo 25-29 403
Niedzielski Tomasz Warszawa 35-39 448
Niedźwiecki Marcin Warszawa 30-34 451
Niemczuk Waldemar Olsztyn 55-59 424
Nowak Adam Gliwice 40-44 508
Nowak Artur Józefów 45-49 455
Nowak Wojciech Konin 30-34 329
Nowosielski Piotr Sztum 45-49 449
Nykiel Krzysztof Gdańsk 35-39 347
Obierec Łukasz Wrocław 30-34 -
Orłowski Artur Rotmanka 40-44 -
Orłowski Piotr Olsztyn 40-44 452
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Osowski Adam Działdowo 35-39 535
Ościak Rafał Kraków 40-44 341
Palkij Łukasz Rzeszów 35-39 -
Panchenko Artem Kyiv 30-34 534
Pankowski Przemysław (Wojciech Stalec, Adam Pankowski) Zaniemyśl 40-44 546
Paprocki Przemek Wysoka 30-34 -
Parus Daniel Poznań 35-39 486
Pawlicki Krzysztof Warszawa 35-39 334
Pączek Wojciech Gdańsk 40-44 559
Piekarz Mariusz Przędzel 40-44 538
Pietryk Tomasz Kamionki 45-49 330
Pietrzak Błażej Wrocław 35-39 490
Pietyszuk Dariusz Gliwice 40-44 514
Piotrowski Artur Łuków 45-49 339
Piotrowski Krzysztof Działdowo 45-49 635
Pluta Mariusz Bieruń 45-49 -
Pławiak Bartłomiej Długołęka 35-39 -
Płochocki Piotr Józefów 30-34 574
Pochocki Łukasz Łochów 35-39 446
Pochranowicz Daniel Gdańsk 45-49 612
Pol Bartosz Rawicz 35-39 513
Posacki Zbigniew Lubiąż 40-44 -
Półgrabia Dawid Wrocław 40-44 413
Proszowski Piotr Jastkowice 45-49 562
Pruchniewski Sławomir Warszawa 40-44 587
Puchalski Przemysław Wrocław 35-39 400
Pudło Marcin Gdańsk 35-39 348
Punpur Marcin Ostróda 35-39 516
Purczyński Michał Siekierki Wielkie 35-39 602
Pusz Janusz Szczecin 30-34 576
Pytkowski Arek Szczecin 40-44 416
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 -
Rafalak Grzegorz Gdynia 35-39 345
Raj Pawel Opole 40-44 -
Ratajek Dawid Łódź 30-34 -
Rayss Marta Warszawa 35-39 338
Reczko Mariusz Malinowice 50-54 420
Rębisz Michał Mełno 35-39 -
Rogowski Michał Warszawa 35-39 551
Rojek Robert Tychy 40-44 627
Rosiński Sławomir Siekierki Wielkie 35-39 441
Rowgalo Adrian Głogów 35-39 349
Rozmiarek Jarosław (Izabela Brzezińska, Roman Szymanowski) Środa Wielkopolska 50-54 585
Rozwora Piotr (Biskup Łukasz , Konieczny Adam) Sroda Wielkopolska 45-49 572
Różacka Marta Świętochłowice 25-29 388
Różalski Maciej Warszawa 45-49 328
Rubaj Adam Kwidzyn 45-49 620
Rudziński Wojciech Warszawa 30-34 540
Rusinek Mirosław Tarnowo Podgórne 40-44 438
Ryba Wojciech Krotoszyn 30-34 412
Ryś Jerzy Tychy 30-34 578
Rzytki Piotr Lisiowolka 35-39 -
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 460
Sajda Igor Warszawa 25-29 606
Samek Adrian Czechowice-Dziedzice 18-24 -
Sarnowski Zbyszek Susz 45-49 -
Siatecki Pawel Garbow 25-29 429
Siemiński Bartek Kamienica 35-39 -
Sikora Julita Ligota Piękna 45-49 603
Skrzycki Łukasz Gdynia 35-39 433
Skrzyniarz Marcin Kraków 30-34 440
Skutkiewicz Joanna Sopot 25-29 326
Słoma Adrian Kościan 25-29 617
Słomczyński Bartosz Opole 40-44 384
Smiglak Krzysztof Bremen 35-39 358
Smorawiński Wojtek Kobylniki 35-39 638
Sobczak Marcin Warszawa 40-44 628
Sobkowiak Maciej Krotoszyn 30-34 385
Sobkowiak Monika Krotoszyn 30-34 414
Soćko Agnieszka Warszawa 35-39 511
Sokołowski Michał Henryków Urocze 40-44 580
Solarek Piotr Warszawa 35-39 365
Solecki Łukasz Tomaszów Mazowiecki 40-44 584
Sosnowski Jarosław Tczew 45-49 353
Sowa Krystyna Warszawa 35-39 475
Spławiński Paweł Tczew 40-44 382
Spyra Sławomir Częstochowa 45-49 -
Srokosz Weronika Sosnowiec 30-34 601
Staniak Maciej Warszawa 30-34 398
Stanislawski Fabian Grudziądz 30-34 -
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 524
Stopyra Paulina Lublin 30-34 410
Strózik Tomasz Blachownia 45-49 471
Strzałkowski Artur Warszawa 25-29 396
Styn Andrzej Parszczyce 45-49 564
Suchanek Szymon Częstochowa 25-29 487
Sulik Konrad Ostrowiec Sw 40-44 600
Surma Henryk Kęty 35-39 468
Szafrański Michał Katowice 40-44 386
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 374
Szary Paweł Gdynia 40-44 -
Szczepanski Marcin Warszawa 30-34 525
Szczepański Artur Lublin 40-44 491
Szczesny Filip Szukalice 40-44 442
Szechlicki Mateusz Warszawa 25-29 480
Szeszko Dawid Szczecin 35-39 568
Szlagowska-Kapitanowicz Monika Wrocław 40-44 346
Szostek Jacek Opole 40-44 351
Szramowski Paweł Łapino 40-44 604
Szweda Tomasz Złotów 35-39 -
Szymczak Arkadiusz Wałcz Drugi 25-29 372
Szymczak Krzysztof Wałcz Drugi 50-54 373
Świerczewski Dariusz Warszawa 50-54 488
Świtoń Krzysztof Gilów 18-24 342
Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 45-49 340
Tarnowski Adrian Wrocław, Dolnośląskie 25-29 369
Tomaszewicz Damian Elbląg 25-29 542
Tomczak Krystian Chodzież 25-29 619
Tomica Anna Cieszyn 25-29 -
Trawczyński Jacek Bydgoszcz 50-54 434
Trawiński Andrzej (Dariusz Poszelężny, Marek Kretkiewicz) Warszawa 40-44 594
Trzaska Piotr Piaseczno 35-39 -
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 570
Trzeja Zdanowska Dorota Będzin 45-49 -
Twardowski Maciek Kraków 35-39 499
Twardy Michał Gdańsk 50-54 634
Twaruszka Marcin Ruda Śląska 40-44 363
Tylutki Kamil Warszawa 35-39 552
Tyszka Dariusz Warszawa 40-44 473
Tyszkowski Mateusz Wrocław 30-34 550
Urbaniak Wiesław Krotoszyn 55-59 623
Wachowicz Filip Szczecin 18-24 536
Wacławska-Matyjasik Agata (Katarzyna Pankowska, Aneta Brymerska) Iława 35-39 583
Walczak Agata Łódź 45-49 613
Walichniewicz Krzysztof Inowrocław 55-59 515
Walkowiak Marcin Subkowy 40-44 379
Wasiak Tomek Elblag 30-34 485
Wasil Łukasz Gdańsk 25-29 489
Wasilewska Joanna Warszawa 45-49 344
Wawrzyniak Matuesz Koło 35-39 343
Wenzel Jan Wrocław 25-29 465
Wilgucki Marek Wrocław 30-34 590
Wilk Andrzej Bielawa 45-49 464
Wisniewska Aldona Tarnowskie Góry 40-44 459
Wiśniewski Kamil Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Wiśniewski Zbigniew Olimpin 50-54 517
Włoszczyna Julita Zielona Góra 30-34 553
Wnuk Jakub Sztum 35-39 360
Woźniak Mariusz Powiercie 40-44 -
Woźniak Piotr Wrocław 40-44 392
Woźniak Piotr Warszawa 40-44 507
Wójtowicz Damian Gorlice 70-… 458
Wójtowicz Michał Opole 30-34 -
Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki 65-69 -
Wysoczański Paweł (Michał Zychla, Paweł Jedliński) Berlin 35-39 432
Zabel Przemysław Tarnowo Podgórne 35-39 597
Zachariasz Maciej Gdańsk 35-39 355
Zieliński Marcin Lubicz Górny 25-29 -
Zienkiewicz Karol Warszawa 30-34 -
Zięba Adam Bydgoszcz 45-49 380
Ziółkowski Marek Wrocław 45-49 608
Zubik Michal Lublin 40-44 -
Zubowicz Maria Poznań 35-39 -
Zych Dawid Elbląg 45-49 569
Zych Maciej Płock 25-29 325
Żebrakowski Marek Nowa Wieś/Rzeszów 55-59 -
Żelichowski Artur Kęty 45-49 469
Żmich-Fórmaniak Joanna Bydgoszcz 40-44 548
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon