Castle Triathlon Malbork 2015 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamik Wiktor Gdańsk 45-49 45
Andrzejewski Marek Krzyszkowo 35-39 184
Antoniak Krzysztof Olsztyn 35-39 72
Astafyev Denis Riga 40-44 145
Babicz Pawel Krakow 25-29 55
Berkovics Igors Warszawa 30-34 137
Białogórow Marcin Łódź 25-29 106
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 41
Biernacki Damian Pabianice 40-44 91
Binder Piotr Warszawa 35-39 128
Birecki Jakub Opole 25-29 88
Biskupski Janek Józefosław 40-44 123
Błoński Łukasz Jastrzębie Zdrój 30-34 121
Bocian Mariusz Warszawa 40-44 131
Bogacz Michał Rybnik 30-34 -
Bogalecki Marek Gdańsk 55-59 170
Borkowska Kasia Złotów 35-39 119
Bryksy Mirosław Kraków 35-39 118
Bryksy Wojciech Dąbrowa Górnicza 45-49 85
BRZĘK SZYMON EŁK 25-29 179
Buczko Paweł Pasłęk 40-44 16
Butny Rafał Gdynia 35-39 214
Cegiełka Dawid Warszawa 30-34 156
Chajęcki Karol Gdańsk 35-39 120
Charhouli Norbert Tarnów 40-44 -
Chełminiak Artur Świętochłowice 35-39 57
Chmiel Dariusz Kraśnik 50-54 48
Chmiel Piotr Płock 25-29 50
Chojnacki Maciej Feliksów 35-39 -
Chomik Rafał Gliwice 35-39 208
Chrostowski Piotr Rumia 30-34 197
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 6
Cieślar Maciej Gliwice 40-44 67
Cygert Andrzej Gdynia 45-49 92
Czarnecki Tomasz Warszawa 35-39 110
Davies Steve Warszawa 45-49 56
Delewska Kaja Dąbrowa Górnicza 25-29 193
Dorski Przemek Legnica 30-34 201
Dudek Piotr Józefów 40-44 122
Duszczyk Bartosz Warszawa 30-34 -
Dutkiewicz Michał Poznań 30-34 183
Dziudziek Robert Warszawa 50-54 163
Elzanowski Marek Poznan 40-44 -
Filuś Stanisław Mysłowice 50-54 15
Folga Andrzej Warszawa 40-44 -
Furman Tomasz Warszawa 45-49 143
Furman Tomasz Poznań 25-29 20
Galewski Jarosław Władysławowo 35-39 25
Garbat Rafał Warszawa 35-39 64
Glebow Krzysztof Gdańsk 40-44 152
Goławski Bartosz Warszawa 25-29 100
Górka Dariusz Kraków 35-39 18
Górski Marian Ruda Śląska 55-59 192
Grabowski Krzysztof Siemyśl 40-44 34
Grachev Victoria Szczecin 30-34 19
Grycz Kamil Ciechanów 25-29 53
Grzanka Antoni Koziegłowy 55-59 76
Jackowiak Piotr Brzeg 25-29 161
Jamka Jarosław Warszawa 40-44 109
Janik Paweł Warszawa 40-44 31
Janiszewski Arkadiusz Środa Śląska 40-44 198
Janusz Łukasz Ilawa 25-29 200
Jaroszewski Łukasz Piastów 30-34 196
Jaroszuk Kamil Gdańsk 35-39 160
Jasińska Alicja Szczecin 30-34 104
Jurkiewicz Marcin Kraków 35-39 213
Jurkowski Tomasz Warszawa 35-39 26
Kaczmarek Robert Łódź 35-39 204
Kaczmarek Tomasz Poznań 35-39 202
Kaftański Lech Łebień 60-… 174
Kaftański Michał Poznań 30-34 29
Kajtoch Roman Bieruń 30-34 98
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 127
Kałamajski Grzegorz Grudziądz 40-44 37
Kamiński Sebastian Gdynia 30-34 159
Kaszubowski Patryk Pobiedziska 35-39 -
Kędzior Grzegorz Warszawa 35-39 4
Klíma Štěpán Posoka 35-39 38
Klimczak Grzegorz Poznań 30-34 52
Klimczewski Damian Lublin 25-29 194
Klimek Paweł Gdańsk 30-34 169
Kokosza Radosław Warszawa 35-39 195
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 40-44 116
Konieczny Jacek Mosina 40-44 49
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Koralewski Jakub Poznań 25-29 10
Korbolewski Adrian Leźno 35-39 138
Kostro Rafał Warszawa 25-29 -
Kościelak Arkadiusz Gdańsk 35-39 -
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 9
Kowalski Michał Kościerzyna 40-44 59
Kozanecka Joanna Warszawa 35-39 215
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 162
Kozłowski Jacek Warszawa 50-54 28
Krakowiak Paweł Otwock 25-29 2
Kral Ryszard Szczecin 25-29 185
Krzycki Rafał Warszawa 35-39 210
Kubasik Arkadiusz Gryfino 35-39 35
Kubicki Dariusz Wójtowo 35-39 186
Kulka Ireneusz Gdynia 40-44 33
Kulyna Olga Warszawa 30-34 164
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 -
Kurnyta Robert Gdynia 35-39 147
Kuźma Karol Siedlce 40-44 149
Kwiecień Arek Kraków 35-39 190
Kwiecień Krystian Siewierz 35-39 -
Kwiecień Piotr Gdańsk 35-39 58
Langa Marcin Wejherowo 30-34 47
Lempek Daniel Lubawa 30-34 130
Lengiewicz Jakub Zielonka 35-39 124
Leszczyński Cezary Gdańsk 45-49 60
Leśniowski Piotr Opole 30-34 82
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 21
Lipowski Marcin Warszawa 30-34 3
Lisius Tomasz Gdańsk 50-54 54
Litniewski Maciej Warszawa 30-34 -
Lubas Rafał Gryfino 35-39 36
Łabędź Marek Będzin 30-34 75
Łachut Wojciech Szklarska Poręba 35-39 1
Łapiński Marcin Warszawa 35-39 95
Łątkowska Mirka Lubawa 35-39 80
Łątkowski Sławek Lubawa 35-39 79
Łojszczyk Tomek Warszawa 40-44 101
Łużyński Grzegorz Gościszewo 50-54 136
Macyszyn Bartosz Lubin 35-39 43
Majka Michał Elbląg 35-39 5
Małolepszy Tomek Tuliszków 30-34 108
Marciniak Joanna Gdynia 30-34 -
Markiewicz Marcelina Warszawa 30-34 99
Mazurkiewicz Wojciech Kraków 25-29 -
Meller Krzysiek Poznań 30-34 181
Meyer-Szary Krystian Gdynia 25-29 150
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 8
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 117
Mossoczy Zbigniew Zabierzów 40-44 165
Mroczek Marcin Opole 35-39 74
Mroczek Marek Kraków 30-34 153
Mulrainey Mark Warszawa 40-44 113
Myga Sylwester Włodowice 40-44 111
Myllyvirta Lauri Warszawa 30-34 84
Mytnik Jakub Kraków 25-29 177
Nawrot Jacek Warszawa 50-54 158
Niemczyk Kazimierz Milanówek 50-54 207
Nikodemski Maciej Ustka 35-39 97
Okuniewski Michał Gdańsk 25-29 83
Olszewski Marcin Gdańsk 35-39 -
Olszewski Szymon Kraków 25-29 -
Ostapski Kamil Wrocław 30-34 24
Pachnowski Sławomir Szczecin 30-34 62
Paciorkowski Maciej Środa Wlkp. 25-29 178
Paluch Daniel Drawsko Pomorskie 35-39 189
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 77
Parsons Alan Warszawa 30-34 135
Pastusiak Adam Warszawa 25-29 -
Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 45-49 112
Pawelec Marek Nowa Chełmża 35-39 -
Piasek Piotr Ostrołęka 50-54 46
Piech Bartosz Warszawa 35-39 30
Pieróg Marek Knurów 35-39 68
Pietruliński Mateusz Warszawa 35-39 212
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 206
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 35-39 87
Pluciński Michał Toruń 30-34 17
Podgórski Witold Gdańsk 40-44 167
Pogorzelski Daniel Elbląg 25-29 102
Poltrok Marcin Gdynia 35-39 151
Poręba Mariusz Rzeszów 35-39 65
Posman Rafał Wałbrzych 35-39 70
Pruchniewski Sławomir Warszawa 35-39 66
Przelaskowski Piotr Małdyty 40-44 148
Przeździęk Adam Gliwice 30-34 61
Puchała Łukasz Oleśnica 25-29 171
Pyka Marek Siemianowice Śląskie 35-39 -
Rabuszko Sebastian Poznań 35-39 199
Renduda Marcin Warszawa 35-39 129
Różak Tomasz Kościelisko 40-44 133
Różalski Piotr Elbląg 35-39 205
Rubiś Jakub Kraków 25-29 140
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 81
Rybak Paweł Tarnowskie Góry 35-39 42
Rybus Agata Lipsko 25-29 155
Ryznar Łukasz Siekierzyce 30-34 176
Salicki Karol Radom 30-34 146
Samborski Rafał Kraków 30-34 211
Saniawa Piotr Lublin 30-34 115
Sekulski Paweł Sierpc 40-44 -
Serwiński Radek Warszawa 30-34 13
Shen Xiaopeng Warszawa 30-34 -
Sikora Andrzej Lublin 50-54 166
Skrzydło Jarosław Warszawa 30-34 63
Sobczyk Sergiusz Izabelin 18-24 142
Sobiechowski Andrzej Brodnica 50-54 154
Sobierski Wojciech Wrocław 35-39 125
Solecki Tomasz Bieruń 35-39 191
Spyra Piotr Gdańsk 45-49 173
Stadnicki Piotr Warszawa 30-34 39
Stadniczenko Stanisław Warszawa 30-34 180
Stanisławski Jacek Poznań 30-34 134
Staniszewski Bartosz Gdańsk binczak 40-44 -
Staniszewski Kordian Bergen 25-29 182
Starzyński Paweł Warszawa 50-54 139
Stasiak Krzysztof Sopot 40-44 175
Stasiak Krzysztof Głogów Małopolski 35-39 73
Stawicki Sebastian Wałbrzych 40-44 105
Stefański Krystian Olsztyn 30-34 14
Sudnik Igor Warszawa 30-34 -
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 -
Szpak Marcin Gdańsk 40-44 51
Szpunar Maciej Gdynia 40-44 114
Ślesicki Rafał Gdańsk 25-29 144
Ślęzak Mariusz Warszawa 40-44 157
Świtalski Mariusz Lewin Kłodzki 40-44 71
Tomalski Piotr Płock 40-44 78
Tomasik Ewelina Warszawa 35-39 -
Topolewski Przemysław Poznań 30-34 -
Wachulec Władysław Kraków 35-39 209
Walczak Leszek Leszno 60-… 12
Waliszewski Jakub Łódź 25-29 126
Weinar Wojciech Świdwin 18-24 96
Weyna Lukasz Elbląg 30-34 -
Wieczorek Piotr Warszawa 35-39 27
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 35-39 89
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 93
Wiśniewski Łukasz Mława 25-29 69
Witkowski Damian Krotoszyn 30-34 22
Wnuk Tomek Warszawa 30-34 187
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 203
Wojcieszak Robert Warszawa 45-49 32
Wojcik Max Gdańsk 30-34 7
Wojda Dorota Gdańsk 45-49 132
Wojda Łukasz Gdańsk 30-34 168
Wróbel Dawid Wronki 35-39 44
Wysocki Łukasz Miastko 35-39 40
Zagawa Łukasz Łowicz 25-29 103
Załoga Zuzanna Warszawa 30-34 141
Zarzycki Wojciech Ostroleka 40-44 90
Zawadzki Dawid Gdańsk 18-24 23
Zawadzki Michał Kalisz 25-29 107
Zboralski Łukasz Poznań 40-44 188
Zdybski Piotr Ostrowiec Świętokrzyski 45-49 -
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 11
Zieleń Michał Gdańsk 45-49 172
Zieliński Wojciech Łódź 30-34 94
Zwierzchowski Andrzej Głogów Małopolski 30-34 216
Żaba Marek Sosnowiec 30-34 86
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon