AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019 im. Pawła Adamowicza - results

2019-11-17 09:00 www.polmaratongdansk.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-5km 5-10km 10-15km 15-20km 20-21,0975km Czas końcowy Strata Mama z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
Tata z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
1 3344 Cherop Hammington M18 1 1 00:15:30 (4)00:15:59 (1)00:16:07 (2)00:15:23 (2)00:03:32 (2) 01:06:31
2 3801 Kazban Artem M25 1 2 00:15:30 (3)00:15:59 (3)00:16:07 (3)00:15:23 (3)00:03:34 (4) 01:06:33 00:00:02
3 3343 Nduva Boniface Wambua M35 1 3 00:15:29 (2)00:15:59 (2)00:16:07 (4)00:15:23 (1)00:03:36 (5) 01:06:34 00:00:03
4 3637 Dopolskas Valdas M25 2 4 00:15:27 (1)00:16:09 (4)00:16:06 (1)00:15:25 (4)00:03:30 (1) 01:06:37 00:00:06
5 3 Woźniak Łukasz Woźniak Running Team Kifato MK Producent regałów sklepowych i magazynowych M25 3 5 00:15:53 (7)00:16:40 (7)00:16:23 (5)00:15:58 (5)00:03:32 (3) 01:08:26 00:01:55
6 3734 Kubiak Maciej Zoeller Tech M30 1 6 00:15:46 (6)00:16:36 (6)00:16:34 (6)00:16:11 (6)00:03:43 (11) 01:08:50 00:02:19
7 8 Szymankiewicz Jakub jakubszymankiewicz.pl M25 4 7 00:15:46 (5)00:16:35 (5)00:16:36 (7)00:16:26 (7)00:03:39 (8) 01:09:02 00:02:31
8 3771 Biskupski Tomasz KU AZS UJK Kielce M25 5 8 00:16:52 (8)00:16:31 (8)00:03:36 (7) 01:10:13 00:03:42
9 2350 Frydrychowski Piotr LKB Braci Petk Lębork / Sokół Kleczew Persona Sport Konin M25 6 9 00:16:20 (10)00:16:53 (9)00:16:52 (9)00:16:36 (9)00:03:46 (14) 01:10:27 00:03:56
10 3619 Kostenko Sergey No M18 2 10 00:16:19 (8)00:17:26 (10)00:17:20 (10)00:17:01 (15)00:04:00 (30) 01:12:06 00:05:35
11 1794 Gumkowski Szymon M18 3 11 00:16:45 (12)00:17:32 (12)00:17:24 (12)00:16:57 (13)00:03:39 (10) 01:12:17 00:05:46
12 3512 Borzęcki Norbert Koszalin Koszalin M35 2 12 00:16:45 (11)00:17:32 (13)00:17:24 (11)00:16:57 (12)00:03:44 (12) 01:12:22 00:05:51
13 779 Mikielski Daniel M25 7 13 00:16:55 (13)00:17:28 (11)00:17:26 (13)00:17:13 (18)00:03:39 (9) 01:12:41 00:06:10
14 2766 Kujawski Grzegorz OLO.net M40 1 14 00:16:58 (15)00:17:41 (14)00:17:31 (14)00:16:52 (11)00:03:45 (13) 01:12:47 00:06:16
15 2501 Kwarta Maciej Batalion Dowodzenia MW M30 2 15 00:16:58 (14)00:17:41 (15)00:17:33 (15)00:16:52 (10)00:03:50 (18) 01:12:54 00:06:23
16 2823 Lamperski Marcin mlamperski_run dąbrowski team M25 8 16 00:17:08 (17)00:17:43 (17)00:17:47 (16)00:17:10 (17)00:03:48 (16) 01:13:36 00:07:05
17 2697 Zyborowicz Bartłomiej Runnersi S7 Banino AdRunaLine M18 4 17 00:16:59 (16)00:17:42 (16)00:17:49 (17)00:17:22 (20)00:03:54 (19) 01:13:46 00:07:15
18 3649 Karbowski Michał UKS MOSiR Działdowo M18 5 18 00:17:30 (21)00:18:07 (23)00:17:50 (18)00:16:58 (14)00:03:36 (6) 01:14:01 00:07:30
19 3722 Więckowski Łukasz KS Start Pułaski Warka Kifato MK M18 6 19 00:17:31 (22)00:18:07 (22)00:17:51 (20)00:17:09 (16)00:03:54 (20) 01:14:32 00:08:01
20 1608 Podstawka Piotr MKB Dreptak M30 3 20 00:17:32 (24)00:18:06 (21)00:17:50 (19)00:17:14 (19)00:03:57 (24) 01:14:39 00:08:08
21 2957 Ołowski Jakub Najmowicz Triathlon/ Negu/Kram SA www.agrobros.com M35 3 21 00:17:22 (19)00:18:00 (18)00:18:04 (22)00:17:28 (21)00:03:58 (26) 01:14:52 00:08:21
22 3130 Szwaj Łukasz Team Kopeć M35 4 22 00:17:23 (20)00:18:00 (19)00:18:03 (21)00:17:28 (22)00:03:59 (28) 01:14:53 00:08:22
23 2741 Szopiński Dariusz Urząd Gminy Przechlewo M35 5 23 00:17:18 (18)00:18:05 (20)00:18:04 (23)00:18:08 (36)00:04:06 (37) 01:15:41 00:09:10
24 2452 Pontus Robert Virtual Runner Club / COB M30 4 24 00:17:40 (25)00:18:22 (25)00:18:27 (26)00:17:50 (28)00:03:50 (17) 01:16:09 00:09:38
25 1847 Serocki Adam Drużyna Pierścienia M45 1 25 00:17:42 (27)00:18:18 (24)00:18:28 (27)00:17:53 (30)00:04:00 (29) 01:16:21 00:09:50
26 2201 Błaszczyk Bartłomiej Super Team M30 5 26 00:18:11 (39)00:18:40 (27)00:18:20 (24)00:17:38 (23)00:03:55 (21) 01:16:44 00:10:13
27 3757 Wiatrowski Krzysztof TriWiatraki / run-passion.pl M40 2 27 00:18:08 (37)00:18:41 (29)00:18:34 (33)00:17:39 (25)00:03:46 (15) 01:16:48 00:10:17
28 3595 Grabowski Antoni Poranny Biegacz porannybiegacz.pl M35 7 29 00:17:48 (29)00:18:47 (34)00:18:37 (36)00:17:51 (29)00:03:57 (25) 01:17:00 00:10:29
29 2402 Jędrzejczyk Łukasz Klub Biegacza Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M35 6 28 00:18:11 (38)00:18:40 (28)00:18:34 (32)00:17:39 (24)00:03:56 (22) 01:17:00 00:10:29
30 5 Ochal Olga Prefbet Śniadowo Łomża K30 1 1 00:17:53 (30)00:18:50 (38)00:18:29 (28)00:17:58 (32)00:04:08 (42) 01:17:18 00:10:47
31 564 Filipowski Dariusz Świat Biegacza Fehlau Run Team M45 2 30 00:17:58 (34)00:18:45 (31)00:18:30 (30)00:17:57 (31)00:04:08 (45) 01:17:18 00:10:47
32 2509 Kulai Taras M25 9 31 00:17:47 (28)00:18:56 (39)00:18:30 (29)00:17:58 (33)00:04:09 (47) 01:17:20 00:10:49
33 3258 Wilczura Marek KS Staszewscy / Polpharma Run Team M45 3 32 00:18:28 (45)00:18:48 (36)00:18:24 (25)00:17:47 (27)00:04:01 (32) 01:17:28 00:10:57
34 3146 Łuc Andrzej POLSKA RUNNING TEAM M40 3 33 00:18:04 (35)00:18:47 (35)00:18:36 (35)00:18:05 (35)00:03:59 (27) 01:17:31 00:11:00
35 1667 Sławiński Damian LKS Zorza Gdynia GDYNIA M30 6 34 00:18:06 (36)00:18:46 (32)00:18:35 (34)00:18:04 (34)00:04:10 (49) 01:17:41 00:11:10
36 1749 Kasprowicz Marcin ROZBIEGANE DZIAŁDOWO//UKS MOSiR Działdowo M40 4 35 00:18:18 (44)00:19:09 (45)00:18:40 (37)00:17:42 (26)00:03:56 (23) 01:17:45 00:11:14
37 3708 Kaczmarczyk Karol UKS TRS Susz M25 10 36 00:17:57 (33)00:18:39 (26)00:18:53 (40)00:18:11 (37)00:04:18 (82) 01:17:58 00:11:27
38 158 Karpiński Jędrzej Swarovski Team M25 11 37 00:17:54 (31)00:18:48 (37)00:18:46 (38)00:18:37 (43)00:04:18 (79) 01:18:23 00:11:52
39 2474 Wolski Maciej M40 5 38 00:18:11 (40)00:18:47 (33)00:19:03 (42)00:18:38 (44)00:04:14 (61) 01:18:53 00:12:22
40 3339 Pawlak Konrad Supermaraton Kalisz Supermaraton Kalisz M35 8 39 00:18:38 (50)00:19:03 (42)00:18:50 (39)00:18:23 (39)00:04:12 (53) 01:19:06 00:12:35
41 3731 Piszczatowski Wojciech Orange Polska M45 4 40 00:18:13 (42)00:19:05 (43)00:19:11 (47)00:18:42 (48)00:04:07 (39) 01:19:18 00:12:47
42 3610 Moderhak Mateusz M35 9 41 00:18:36 (48)00:19:13 (48)00:19:19 (53)00:18:14 (38)00:04:00 (31) 01:19:22 00:12:51
43 2617 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Biega M35 10 43 00:17:40 (26)00:19:03 (41)00:19:17 (50)00:19:05 (64)00:04:21 (93) 01:19:26 00:12:55
44 3229 Wawrzyniak Jakub #dobropowraca M30 7 42 00:18:12 (41)00:18:42 (30)00:18:56 (41)00:19:19 (77)00:04:17 (78) 01:19:26 00:12:55
45 3572 Jakubek Patryk Runtastyczni Team Bytów M18 7 44 00:18:40 (57)00:19:12 (46)00:18:31 (31)00:18:48 (51)00:04:21 (92) 01:19:32 00:13:01
46 2345 Jakubczyk Paweł Vege Runners M40 6 45 00:18:40 (59)00:19:15 (57)00:19:09 (45)00:18:40 (47)00:04:07 (41) 01:19:51 00:13:20
47 1796 Botkiewicz Jarosław wkurw_team / drużyna Bartka M40 7 46 00:18:40 (61)00:19:15 (53)00:19:15 (48)00:18:31 (41)00:04:14 (60) 01:19:55 00:13:24
48 3611 Greiveldinger Gilles Świat Biegacza Fehlau Run Team Świat Biegacza Fehlau Run Team M45 5 47 00:18:35 (47)00:19:20 (58)00:19:19 (54)00:18:35 (42)00:04:07 (40) 01:19:56 00:13:25
49 11 Linda Mateusz Aspire Power Club M30 8 48 00:18:39 (52)00:19:14 (51)00:19:18 (52)00:18:40 (46)00:04:08 (44) 01:19:59 00:13:28
50 2146 Adamusiak Sławomir Iława biega M40 8 49 00:18:51 (66)00:19:13 (47)00:19:06 (43)00:18:38 (45)00:04:12 (52) 01:20:00 00:13:29
51 2133 Wiela Mariusz sieradzbiega.pl sieradzbiega.pl M30 9 50 00:18:34 (46)00:19:14 (49)00:19:09 (46)00:18:53 (54)00:04:12 (56) 01:20:02 00:13:31
52 10003 Bagrowski Tomasz flash.bikestats.pl M35 11 51 00:18:39 (56)00:19:14 (52)00:19:18 (51)00:18:47 (50)00:04:06 (38) 01:20:04 00:13:33
53 2739 Jaroni Hubert 4Fiter M45 6 52 00:18:59 (70)00:19:25 (59)00:19:08 (44)00:18:29 (40)00:04:09 (46) 01:20:10 00:13:39
54 3636 Grazys Vytautas RCN M50 1 53 00:17:54 (32)00:19:09 (44)00:19:47 (66)00:19:06 (65)00:04:22 (104) 01:20:18 00:13:47
55 10002 Jurczyszyn Rafał A&R M30 10 54 00:18:39 (51)00:18:54 (55)00:04:18 (84) 01:20:22 00:13:51
56 1959 Zieman Michał Runtastyczni Team Bytów M30 11 55 00:18:40 (58)00:19:15 (56)00:19:17 (49)00:18:52 (53)00:04:21 (101) 01:20:25 00:13:54
57 3532 Wąsowski Rafał Najmowicz Triathlon M25 12 56 00:17:31 (23)00:19:03 (40)00:20:04 (89)00:19:27 (85)00:04:26 (135) 01:20:31 00:14:00
58 2653 Romanowski Łukasz Debestim M35 12 57 00:18:44 (64)00:19:15 (54)00:19:26 (56)00:18:59 (59)00:04:18 (83) 01:20:42 00:14:11
59 3035 Makarski Tomasz MM Projekt M40 9 58 00:18:39 (53)00:19:14 (50)00:19:44 (65)00:19:26 (83)00:04:11 (50) 01:21:14 00:14:43
60 1451 Machowski Bartłomiej Machoney Team Machoney Team M40 10 59 00:19:15 (84)00:19:45 (70)00:19:25 (55)00:18:43 (49)00:04:08 (43) 01:21:16 00:14:45
61 3686 Chętnik Rafał LKS Zantyr Sztum M40 11 60 00:18:59 (69)00:19:37 (63)00:19:29 (58)00:19:03 (61)00:04:23 (113) 01:21:31 00:15:00
62 1795 Gaweł Ireneusz M40 12 61 00:18:38 (49)00:19:34 (62)00:19:44 (64)00:19:18 (74)00:04:21 (94) 01:21:35 00:15:04
63 2430 Kozłowski Wiktor M30 12 62 00:18:39 (55)00:19:15 (55)00:19:48 (68)00:19:36 (96)00:04:21 (99) 01:21:39 00:15:08
64 2 Baranowska-Trzasko Aleksandra Kujawscy Runners K40 1 2 00:19:03 (73)00:19:43 (68)00:19:35 (61)00:19:03 (62)00:04:26 (134) 01:21:50 00:15:19
65 1260 Dudek Mariusz M50 2 63 00:19:12 (81)00:19:39 (64)00:19:28 (57)00:19:07 (66)00:04:25 (123) 01:21:51 00:15:20
66 1166 Gapiński Łukasz START TEAM WĄBRZEŹNO M35 13 64 00:19:12 (80)00:19:39 (65)00:19:31 (59)00:19:04 (63)00:04:25 (122) 01:21:51 00:15:20
67 3439 Sendera Przemysław M25 13 65 00:19:30 (87)00:20:07 (81)00:19:34 (60)00:18:48 (52)00:04:02 (33) 01:22:01 00:15:30
68 232 Kożyczkowski Edward M30 13 66 00:18:40 (60)00:19:25 (60)00:20:08 (94)00:19:30 (89)00:04:28 (156) 01:22:11 00:15:40
69 3128 Mazurek Michal FABER TEAM M35 14 67 00:19:43 (104)00:20:06 (77)00:19:35 (62)00:18:55 (56)00:04:14 (59) 01:22:33 00:16:02
70 2826 Pobłocka - Głogowska Katarzyna UKS EKONOMIK-Maratończyk Lębork K25 1 3 00:19:15 (83)00:19:39 (66)00:19:51 (71)00:19:21 (80)00:04:28 (151) 01:22:34 00:16:03
71 662 Bogusz Tomasz M35 15 68 00:19:36 (96)00:20:13 (96)00:19:36 (63)00:18:57 (58)00:04:12 (58) 01:22:34 00:16:03
72 2825 Głogowski Adam UKS EKONOMIK-Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team M25 14 69 00:16:20 (9)00:16:40 (8)00:25:46 (1194)00:19:20 (79)00:04:34 (204) 01:22:40 00:16:09
73 759 Mateja Łukasz M35 16 70 00:19:07 (76)00:20:05 (76)00:20:04 (92)00:19:07 (67)00:04:20 (89) 01:22:43 00:16:12
74 2396 Dymek Adrian forBET Runners / Najmowicz Triathlon M30 14 72 00:19:01 (72)00:19:44 (69)00:19:57 (76)00:19:24 (81)00:04:42 (301) 01:22:48 00:16:17
75 1488 Kwiatkowski Sebastian Nowy Dwór Biega M40 13 71 00:19:15 (82)00:19:59 (74)00:20:00 (80)00:19:18 (75)00:04:16 (69) 01:22:48 00:16:17
76 2861 Bąk Paweł M40 14 73 00:18:41 (63)00:19:29 (61)00:20:13 (100)00:20:02 (141)00:04:29 (160) 01:22:54 00:16:23
77 2220 Ługowski Marcin M35 17 74 00:19:49 (137)00:20:06 (78)00:19:53 (72)00:18:56 (57)00:04:15 (66) 01:22:59 00:16:28
78 3687 Karpiński Wiesław DUDYCZ run M55 1 75 00:18:56 (67)00:19:46 (71)00:19:49 (70)00:19:53 (122)00:04:39 (250) 01:23:03 00:16:32
79 3057 Siwiak Filip M18 8 76 00:19:08 (78)00:20:03 (75)00:20:24 (109)00:19:19 (78)00:04:17 (77) 01:23:11 00:16:40
80 771 Sobieralski Rafał M45 7 77 00:18:46 (65)00:20:17 (105)00:20:13 (98)00:19:41 (108)00:04:20 (88) 01:23:17 00:16:46
81 3593 Wojciechowski Michał Cebula.Online M45 8 78 00:19:34 (92)00:20:13 (97)00:19:48 (67)00:19:19 (76)00:04:26 (136) 01:23:20 00:16:49
82 1125 Stusio Damian M40 15 79 00:19:37 (97)00:20:15 (101)00:19:48 (69)00:19:17 (73)00:04:27 (149) 01:23:24 00:16:53
83 547 Tański Marcin M40 16 80 00:19:46 (127)00:20:07 (82)00:19:57 (75)00:19:13 (72)00:04:24 (119) 01:23:27 00:16:56
84 3697 Kurp Marcin Dobromiejski Klub Biegacza "ODCISK" Dobromiejski Klub Biegacza "ODCISK" M35 18 81 00:19:00 (71)00:19:50 (72)00:20:44 (134)00:19:39 (104)00:04:17 (75) 01:23:30 00:16:59
85 58 Szostakiewicz Krzysztof M18 9 82 00:19:09 (79)00:20:27 (118)00:20:13 (99)00:19:24 (82)00:04:20 (90) 01:23:33 00:17:02
86 989 Licznerski Piotr thyssenkrupp running team M30 15 83 00:19:44 (108)00:19:53 (73)00:19:55 (73)00:19:37 (98)00:04:28 (150) 01:23:37 00:17:06
87 2879 Trzaskalski Kamil LPP TEAM M30 16 85 00:19:07 (77)00:20:15 (100)00:20:20 (105)00:19:39 (105)00:04:23 (110) 01:23:44 00:17:13
88 474 Grodzki Marek CTS M40 17 84 00:19:34 (93)00:20:16 (102)00:19:58 (77)00:19:33 (90)00:04:23 (111) 01:23:44 00:17:13
89 1923 Kubilus Robert biegamyrazem.pl biegamyrazem.pl M45 9 86 00:19:35 (95)00:20:16 (103)00:20:04 (91)00:19:36 (94)00:04:15 (64) 01:23:46 00:17:15
90 2979 Wojciechowski Wojciech Biegnę, żeby Bartek mógł biegać M45 10 87 00:19:04 (74)00:20:10 (90)00:20:23 (107)00:19:43 (110)00:04:27 (146) 01:23:47 00:17:16
91 2659 Kowalik Dawid DKRunner M35 19 89 00:19:46 (125)00:20:07 (84)00:20:02 (88)00:19:30 (87)00:04:26 (139) 01:23:51 00:17:20
92 2960 Trapp Tomasz Beniaminek 03 Starogard Gd M40 18 88 00:19:45 (113)00:20:07 (79)00:20:00 (82)00:19:37 (103)00:04:22 (106) 01:23:51 00:17:20
93 3287 Prochna Krzysztof Drużyna Pierścienia brak M45 11 90 00:19:45 (114)00:20:09 (87)00:20:00 (79)00:19:37 (100)00:04:24 (117) 01:23:55 00:17:24
94 3749 Lamparski Sławek OLIVIA BUSINESS CENTRE M30 17 91 00:19:46 (124)00:20:08 (86)00:20:01 (83)00:19:34 (92)00:04:28 (157) 01:23:57 00:17:26
95 3494 Chybczynski Dominik Judo team mifune M18 10 92 00:20:02 (155)00:20:34 (122)00:19:56 (74)00:19:10 (70)00:04:16 (68) 01:23:58 00:17:27
96 2845 Glebov Dmitrii Vertikal M45 12 93 00:19:45 (118)00:20:17 (104)00:20:04 (90)00:19:26 (84)00:04:27 (148) 01:23:59 00:17:28
97 1136 Kulpaczyński Patryk PAE Goggle Team M40 19 94 00:20:02 (156)00:20:21 (111)00:20:10 (95)00:19:10 (71)00:04:17 (74) 01:24:00 00:17:29
98 2363 Tomkowicz Bartosz Cedrowy Dworek M35 20 95 00:18:13 (43)00:19:42 (67)00:21:26 (243)00:20:13 (161)00:04:32 (183) 01:24:06 00:17:35
99 2729 Viktorov Oleksandr Bila Tserkva Marathon M25 15 96 00:19:51 (139)00:20:07 (83)00:19:59 (78)00:19:40 (106)00:04:33 (192) 01:24:10 00:17:39
100 2698 Firla Arkadiusz MDM NT TEAM M40 20 97 00:18:56 (68)00:20:23 (113)00:20:33 (122)00:20:18 (169)00:04:12 (57) 01:24:22 00:17:51
101 1102 Smeja Przemysław M35 21 98 00:19:46 (130)00:20:26 (117)00:20:07 (93)00:19:33 (91)00:04:31 (173) 01:24:23 00:17:52
102 2444 Jasnoch Marcin Olusia Team M35 22 99 00:20:20 (186)00:20:35 (125)00:20:12 (97)00:19:09 (69)00:04:11 (51) 01:24:27 00:17:56
103 3290 Kleinszmidt Ryszard TEAM UNIPEX M50 3 100 00:19:06 (75)00:20:21 (110)00:20:27 (117)00:19:55 (128)00:04:39 (251) 01:24:28 00:17:57
104 207 Barański Bartosz Smaruj Na Trening Team M40 21 101 00:19:46 (122)00:20:10 (89)00:20:23 (106)00:19:55 (125)00:04:16 (67) 01:24:30 00:17:59
105 3709 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo K25 2 4 00:19:41 (100)00:20:15 (99)00:20:02 (87)00:19:52 (119)00:04:41 (295) 01:24:31 00:18:00
106 222 Kościelski Mariusz COM-DKM M50 4 102 00:19:43 (105)00:20:11 (94)00:20:01 (84)00:20:13 (160)00:04:24 (116) 01:24:32 00:18:01
107 173 Kłos Maciej NW Wyspa Sobieszewska M35 23 103 00:19:43 (102)00:19:53 (121)00:04:25 (125) 01:24:35 00:18:04
108 3312 Deperas Olek Spice Wizard Horeca Food Service s.c. Zaopatrzenie Gastronomii M35 24 104 00:19:43 (106)00:20:09 (88)00:20:30 (119)00:19:55 (126)00:04:22 (107) 01:24:39 00:18:08
109 1156 Najda Sławomir LKS Zantyr Sztum M45 13 105 00:19:37 (98)00:20:29 (120)00:20:24 (108)00:19:44 (113)00:04:28 (154) 01:24:42 00:18:11
110 2255 Laine-Zamojski Samuli Jeppesen M35 25 106 00:19:31 (89)00:20:20 (108)00:20:35 (123)00:19:56 (129)00:04:25 (126) 01:24:47 00:18:16
111 3760 Strzelczyk Maciej 4RUN Team Piła M45 14 107 00:19:46 (129)00:20:10 (92)00:20:15 (101)00:20:06 (152)00:04:31 (171) 01:24:48 00:18:17
112 10004 Jeremicz Kamil PACEMAKER M18 11 108 00:19:47 (135)00:20:07 (80)00:20:02 (85)00:19:52 (118)00:05:03 (598) 01:24:51 00:18:20
113 10005 Zasępa Sebastian Team ZabieganeDni Team ZabieganeDni M40 22 109 00:19:47 (132)00:20:07 (85)00:20:00 (81)00:19:53 (123)00:05:06 (661) 01:24:53 00:18:22
114 879 Trzaskowski Dariusz Trucht Tarchomin Team M40 23 110 00:20:04 (158)00:20:33 (121)00:20:26 (112)00:19:36 (95)00:04:16 (71) 01:24:55 00:18:24
115 2377 Stępień Maciej M45 15 111 00:19:57 (148)00:20:48 (145)00:20:27 (114)00:19:30 (88)00:04:16 (70) 01:24:58 00:18:27
116 2735 Jeliński Mateusz xRunners M30 18 112 00:19:46 (131)00:20:10 (91)00:20:32 (120)00:20:06 (150)00:04:27 (142) 01:25:01 00:18:30
117 532 Roszkowski Zdzisław M55 2 113 00:19:44 (109)00:20:10 (93)00:20:02 (86)00:20:20 (173)00:04:46 (346) 01:25:02 00:18:31
118 178 Adamczyk Tomasz M40 24 114 00:19:57 (149)00:20:48 (144)00:20:27 (115)00:19:28 (86)00:04:25 (124) 01:25:05 00:18:34
119 1759 Goździewicz Leszek biegamyrazem.pl M40 25 115 00:19:46 (128)00:20:20 (107)00:20:36 (124)00:20:05 (147)00:04:19 (86) 01:25:06 00:18:35
120 617 Bury Paweł biegamyrazem.pl M35 26 116 00:19:51 (138)00:20:43 (131)00:20:37 (129)00:19:41 (107)00:04:21 (95) 01:25:13 00:18:42
121 1908 Bogdański Piotr SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA M30 19 117 00:20:18 (181)00:20:53 (157)00:20:17 (102)00:19:35 (93)00:04:12 (55) 01:25:15 00:18:44
122 647 Zachariasz Maciej M35 27 118 00:20:00 (152)00:20:43 (132)00:20:26 (111)00:19:47 (116)00:04:22 (103) 01:25:18 00:18:47
123 64 Kowalski Waldek Leasing Polski Team M30 20 119 00:19:41 (99)00:20:23 (112)00:20:53 (153)00:20:12 (155)00:04:17 (76) 01:25:26 00:18:55
124 2787 Wierzynski Marcin M35 28 120 00:19:56 (147)00:20:53 (159)00:20:20 (104)00:19:43 (111)00:04:35 (210) 01:25:27 00:18:56
125 116 Maksymiuk Piotr M35 29 121 00:19:44 (110)00:20:25 (115)00:20:33 (121)00:20:13 (158)00:04:33 (196) 01:25:28 00:18:57
126 2990 Kostrzewska Justyna Adidas Runners Warsaw K35 1 5 00:20:19 (184)00:20:50 (150)00:20:18 (103)00:19:37 (101)00:04:24 (118) 01:25:28 00:18:57
127 3274 Kaźmierczak Łukasz M45 16 122 00:20:09 (166)00:20:46 (138)00:20:37 (130)00:19:37 (97)00:04:26 (133) 01:25:35 00:19:04
128 3758 Całka Bartłomiej INOBE M35 30 123 00:20:11 (167)00:20:47 (140)00:20:45 (135)00:19:37 (99)00:04:16 (72) 01:25:36 00:19:05
129 1695 Tobiański Tomasz Biegający Tczew M45 17 124 00:19:43 (103)00:20:24 (114)00:20:37 (128)00:20:22 (182)00:04:33 (195) 01:25:39 00:19:08
130 3792 Wilson Scott M30 21 125 00:20:40 (215)00:21:23 (192)00:20:26 (113)00:19:00 (60)00:04:10 (48) 01:25:39 00:19:08
131 3684 Epelbaum Dariusz CTS Czaja Training System M40 26 126 00:20:02 (154)00:20:50 (149)00:20:36 (125)00:19:59 (135)00:04:25 (128) 01:25:52 00:19:21
132 3656 Oleszczuk Dominik M30 22 127 00:20:12 (170)00:20:55 (160)00:20:36 (126)00:19:44 (112)00:04:29 (161) 01:25:56 00:19:25
133 3182 Jakimczuk Aleksandra K30 2 6 00:19:49 (136)00:20:29 (119)00:20:53 (152)00:20:15 (166)00:04:32 (186) 01:25:58 00:19:27
134 31 Olejnik Krzysztof M30 23 128 00:20:18 (179)00:20:57 (167)00:20:37 (127)00:19:45 (114)00:04:22 (105) 01:25:59 00:19:28
135 309 Wiloch Radoslaw Thunder Runner - team M35 31 129 00:20:07 (163)00:20:45 (136)00:20:48 (143)00:19:57 (133)00:04:23 (109) 01:26:00 00:19:29
136 3335 Murawski Maciej Miki Team M40 27 130 00:20:01 (153)00:20:42 (128)00:20:46 (138)00:20:06 (151)00:04:27 (143) 01:26:02 00:19:31
137 2141 Bocian Maciej M35 32 131 00:19:58 (150)00:20:53 (158)00:20:52 (148)00:19:59 (134)00:04:20 (91) 01:26:02 00:19:31
138 3729 Jaroszuk Kamil AZS AZS M40 28 132 00:19:45 (121)00:20:21 (109)00:20:58 (160)00:20:19 (172)00:04:43 (318) 01:26:06 00:19:35
139 2318 Esposito Donato Bournville Harriers M55 3 133 00:20:13 (171)00:20:44 (133)00:20:45 (137)00:19:55 (127)00:04:30 (167) 01:26:07 00:19:36
140 1475 Żebrowski Jacek M35 33 134 00:19:46 (126)00:20:35 (124)00:20:52 (149)00:20:26 (196)00:04:30 (165) 01:26:09 00:19:38
141 1656 Pecz Igor Korona Biega M30 24 136 00:20:20 (188)00:20:56 (163)00:20:27 (116)00:19:57 (132)00:04:31 (172) 01:26:11 00:19:40
142 3467 Neubauer Grzegorz Straszyn Biega Naturhouse Rumis M35 34 135 00:19:53 (144)00:20:49 (146)00:20:43 (132)00:20:16 (168)00:04:30 (170) 01:26:11 00:19:40
143 215 Sitek Mateusz Gedania 1922 Gdańsk M25 16 137 00:19:44 (107)00:20:14 (98)00:20:25 (110)00:21:04 (260)00:04:45 (333) 01:26:12 00:19:41
144 1187 Suchorz Krzysztof CTS M50 5 138 00:20:03 (157)00:20:52 (155)00:20:48 (141)00:20:05 (145)00:04:26 (137) 01:26:14 00:19:43
145 3152 Osiński Ryszard Active Malbork/Biegowa Rodzinka M50 6 140 00:19:27 (86)00:20:51 (152)00:21:03 (165)00:20:22 (181)00:04:34 (205) 01:26:17 00:19:46
146 3282 Gołębiowski Piotr M40 29 139 00:20:11 (168)00:20:50 (151)00:20:40 (131)00:20:05 (148)00:04:31 (174) 01:26:17 00:19:46
147 1643 Starzyński Piotr Brygada Homo Ludens M40 30 141 00:20:05 (160)00:20:49 (148)00:20:46 (140)00:20:12 (156)00:04:27 (144) 01:26:19 00:19:48
148 2876 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Biega / Straszyn Biega M30 25 142 00:19:46 (123)00:20:43 (130)00:20:53 (151)00:20:24 (187)00:04:34 (198) 01:26:20 00:19:49
149 744 Szabłowska Iwona Pruszcz Biega K35 2 7 00:19:45 (117)00:20:45 (135)00:20:52 (150)00:20:25 (189)00:04:34 (202) 01:26:21 00:19:50
150 2391 Grzegorzek Bartłomiej Intel Runners / biegamyrazem.pl M35 35 143 00:20:19 (183)00:20:51 (153)00:20:48 (142)00:20:02 (140)00:04:21 (96) 01:26:21 00:19:50
151 3412 Witkowski Bartosz M25 17 144 00:20:37 (211)00:20:40 (127)00:20:12 (96)00:20:14 (164)00:04:43 (313) 01:26:26 00:19:55
152 2436 Cytowski Bartłomiej M25 18 145 00:20:53 (294)00:20:55 (162)00:20:28 (118)00:20:01 (139)00:04:22 (108) 01:26:39 00:20:08
153 2661 Baniel Paweł M40 31 146 00:20:20 (187)00:21:13 (180)00:20:49 (144)00:20:00 (137)00:04:18 (81) 01:26:40 00:20:09
154 2956 Chyła Przemysław M40 32 147 00:20:16 (176)00:21:05 (174)00:20:54 (154)00:20:03 (143)00:04:25 (129) 01:26:43 00:20:12
155 988 Klima Dariusz M25 19 148 00:20:31 (198)00:21:00 (170)00:20:51 (147)00:19:56 (130)00:04:25 (127) 01:26:43 00:20:12
156 3347 Piesik Przemysław Ci co zaufali Panu biegną bez zmęczenia (Iz 40, 31) M30 26 149 00:19:45 (116)00:20:34 (123)00:21:03 (167)00:20:44 (234)00:04:39 (249) 01:26:45 00:20:14
157 443 Skowroński Marek M25 20 150 00:19:53 (143)00:20:48 (143)00:20:46 (139)00:20:40 (223)00:04:42 (302) 01:26:49 00:20:18
158 2231 Zalewski Konrad M30 27 151 00:20:40 (214)00:21:30 (205)00:21:02 (164)00:19:37 (102)00:04:03 (35) 01:26:52 00:20:21
159 267 Palaschke Michał M25 21 152 00:18:41 (62)00:20:25 (116)00:22:17 (337)00:21:13 (289)00:04:17 (73) 01:26:53 00:20:22
160 2755 Wróblewski Leszek Świat Płytek u Kryspina M30 28 153 00:20:47 (252)00:21:42 (253)00:21:18 (211)00:19:08 (68)00:04:03 (34) 01:26:58 00:20:27
161 2534 Mikołajczyk Maciej MOCNO GROCHÓW M35 36 155 00:20:06 (161)00:20:55 (161)00:21:05 (171)00:20:24 (188)00:04:30 (168) 01:27:00 00:20:29
162 3253 Bieganowski Krzysztof 1979 1979 M40 33 154 00:20:34 (205)00:21:29 (202)00:20:45 (136)00:19:47 (115)00:04:25 (121) 01:27:00 00:20:29
163 2382 Sprzączkowski Krzysztof Intel Runners M50 7 156 00:20:08 (165)00:20:52 (156)00:20:55 (156)00:20:30 (201)00:04:40 (282) 01:27:05 00:20:34
164 172 Bogdański Krzysztof M45 18 158 00:19:51 (141)00:21:01 (172)00:21:00 (163)00:20:35 (214)00:04:38 (240) 01:27:05 00:20:34
165 418 Sztajkowski Łukasz Smaruj Na Trening Team M40 34 157 00:20:05 (159)00:21:26 (196)00:21:19 (215)00:19:57 (131)00:04:18 (85) 01:27:05 00:20:34
166 3608 Niemiec Bartłomiej M30 29 159 00:20:25 (191)00:21:15 (184)00:20:55 (155)00:20:04 (144)00:04:38 (237) 01:27:17 00:20:46
167 2405 Zbutowicz Łukasz AKB & Klub Biegcza Lidzbark Warmiński M35 37 161 00:20:15 (175)00:20:38 (126)00:21:09 (177)00:20:43 (230)00:04:39 (253) 01:27:24 00:20:53
168 3553 Gleinert Szymon Kujawscy Runners M30 30 160 00:20:12 (169)00:20:42 (129)00:21:03 (166)00:20:50 (239)00:04:37 (227) 01:27:24 00:20:53
169 2494 Wasielewski Kamil HQ MNC NE M30 31 162 00:20:35 (207)00:21:15 (183)00:20:57 (159)00:20:00 (136)00:04:37 (231) 01:27:24 00:20:53
170 37 Napiórkowski Grzegorz M45 19 163 00:19:44 (112)00:20:56 (164)00:21:20 (221)00:20:44 (232)00:04:41 (292) 01:27:25 00:20:54
171 686 Kopecki Wojciech M18 12 164 00:19:34 (91)00:21:01 (173)00:21:29 (249)00:20:44 (233)00:04:39 (254) 01:27:27 00:20:56
172 3145 Czajka Mariusz KInO REKIN M40 35 165 00:19:54 (145)00:20:58 (169)00:21:07 (175)00:20:49 (238)00:04:42 (303) 01:27:30 00:20:59
173 1955 Stolarów Agnieszka K45 1 8 00:20:28 (194)00:21:05 (175)00:20:56 (158)00:20:25 (192)00:04:38 (235) 01:27:32 00:21:01
174 3320 Ostrowski Rafał M30 32 166 00:20:46 (239)00:21:42 (249)00:21:19 (218)00:19:42 (109)00:04:03 (36) 01:27:32 00:21:01
175 3492 Hatłas Adam M40 36 167 00:19:30 (88)00:20:19 (106)00:21:46 (279)00:21:24 (310)00:04:39 (260) 01:27:38 00:21:07
176 487 Skupin Grzegorz WARTA M30 33 168 00:19:44 (111)00:20:51 (154)00:21:25 (238)00:20:58 (254)00:04:42 (299) 01:27:40 00:21:09
177 3774 Sarapuk Krzysztof Gdynia M45 20 169 00:20:43 (225)00:21:17 (187)00:20:44 (133)00:20:21 (177)00:04:35 (213) 01:27:40 00:21:09
178 1821 Kłos Marcin M40 37 170 00:20:33 (203)00:21:32 (209)00:21:05 (170)00:20:05 (146)00:04:28 (155) 01:27:43 00:21:12
179 2413 Dąbrowski Bartosz M35 38 171 00:20:14 (172)00:20:46 (137)00:21:06 (172)00:20:54 (250)00:04:46 (356) 01:27:46 00:21:15
180 1765 Walczak Jędrzej RHS Biegnie M30 34 172 00:19:51 (140)00:20:47 (141)00:21:03 (169)00:21:18 (295)00:04:48 (368) 01:27:47 00:21:16
181 2165 Sosiński Tomasz SZWAGRY TEAM GNIEZNO M40 38 174 00:19:45 (120)00:20:47 (139)00:21:27 (246)00:21:20 (302)00:04:31 (179) 01:27:50 00:21:19
182 1931 Klein Sebastian M45 21 173 00:20:06 (162)00:21:20 (190)00:21:28 (247)00:20:25 (191)00:04:31 (178) 01:27:50 00:21:19
183 3408 Jakubowski Kuba Najmowicz Triathlon M25 22 175 00:19:59 (151)00:21:06 (176)00:21:18 (207)00:20:46 (237)00:04:43 (320) 01:27:52 00:21:21
184 1676 Martin Eddy A.C. Rubber Ducks M25 23 176 00:20:47 (250)00:21:41 (231)00:21:10 (179)00:19:53 (120)00:04:21 (100) 01:27:52 00:21:21
185 1155 Pypeć Mariusz Pogon Prabuty M40 39 177 00:20:08 (164)00:20:58 (168)00:21:33 (257)00:20:39 (220)00:04:35 (209) 01:27:53 00:21:22
186 1721 Kowalski Rafał Radio Rodzina Wrocław M40 40 178 00:20:41 (217)00:21:24 (194)00:20:56 (157)00:20:21 (179)00:04:32 (189) 01:27:54 00:21:23
187 1704 Michalik Rafał Lacho Team M18 13 179 00:19:54 (146)00:20:49 (147)00:21:18 (204)00:20:54 (246)00:05:01 (575) 01:27:56 00:21:25
188 2387 Neufeld Marcin Intel Runners / run-passion.pl Team M40 41 180 00:20:18 (182)00:21:01 (171)00:21:11 (180)00:20:54 (245)00:04:33 (193) 01:27:57 00:21:26
189 1356 Dąbrowski Paweł Beniaminek 03 M25 24 181 00:19:45 (119)00:20:56 (165)00:21:12 (184)00:21:12 (285)00:04:54 (452) 01:27:59 00:21:28
190 2728 Kilan Przemysław KB Florian Zajączki Drugie M18 14 182 00:20:46 (242)00:21:44 (275)00:21:18 (202)00:20:01 (138)00:04:14 (62) 01:28:03 00:21:32
191 2176 Jankowski Mateusz Godlewski Runners M25 25 184 00:19:41 (101)00:20:12 (95)00:21:08 (176)00:22:23 (488)00:04:40 (268) 01:28:04 00:21:33
192 3356 Jabłonowski Wojciech fm2012 M45 22 183 00:21:11 (332)00:21:27 (197)00:20:59 (162)00:19:53 (124)00:04:34 (200) 01:28:04 00:21:33
193 282 Diaz Tovar Carlos Axel M35 39 185 00:21:03 (320)00:21:41 (233)00:20:49 (145)00:20:02 (142)00:04:33 (190) 01:28:08 00:21:37
194 72 Holk-Łebiński Mateusz M25 26 186 00:20:24 (190)00:21:08 (177)00:21:18 (206)00:20:42 (228)00:04:38 (246) 01:28:10 00:21:39
195 1016 Kankowski Paweł GKS Kaszubi Luzino M35 40 187 00:20:26 (192)00:21:33 (213)00:21:26 (244)00:20:27 (199)00:04:21 (98) 01:28:13 00:21:42
196 3452 Sikora Marcin KRAM-FC KRAM-FC M40 42 188 00:21:08 (328)00:21:53 (300)00:21:14 (190)00:19:47 (117)00:04:14 (63) 01:28:16 00:21:45
197 3127 Śliwiński Marek PCH_RUN M35 41 189 00:20:37 (210)00:21:16 (186)00:21:11 (182)00:20:35 (215)00:04:38 (241) 01:28:17 00:21:46
198 3669 Osik Grzegorz M35 42 191 00:20:53 (295)00:21:40 (227)00:21:07 (174)00:20:14 (163)00:04:25 (131) 01:28:19 00:21:48
199 584 Kuhn Piotr M25 27 190 00:20:48 (265)00:21:41 (229)00:21:14 (191)00:20:12 (157)00:04:24 (114) 01:28:19 00:21:48
200 3690 Kuźniar Wojciech Dream Tri Team M30 35 192 00:20:47 (249)00:21:19 (189)00:21:24 (235)00:20:28 (200)00:04:22 (102) 01:28:20 00:21:49
201 1533 Lewandowski Bartosz M25 28 193 00:21:23 (354)00:21:35 (216)00:20:58 (161)00:20:05 (149)00:04:19 (87) 01:28:20 00:21:49
202 3508 Ackermann Dirk Paulidi M30 36 194 00:20:48 (266)00:21:32 (208)00:21:13 (187)00:20:16 (167)00:04:32 (187) 01:28:21 00:21:50
203 3472 Bielewicz Maciej M18 15 195 00:21:18 (349)00:21:16 (185)00:20:50 (146)00:20:19 (170)00:04:39 (252) 01:28:22 00:21:51
204 2788 Heneczkowska Anna Endżi z Kalenji K25 3 9 00:20:18 (180)00:21:35 (218)00:21:17 (198)00:20:39 (219)00:04:35 (211) 01:28:24 00:21:53
205 2815 Dulęba Marcin Biegnę, żeby Bartek mógł biegać M30 37 196 00:21:09 (330)00:21:18 (188)00:21:17 (195)00:20:08 (153)00:04:34 (201) 01:28:26 00:21:55
206 3799 Łużyński Piotr CookieMonster M40 43 197 00:20:48 (267)00:21:46 (282)00:21:15 (192)00:20:13 (159)00:04:25 (130) 01:28:27 00:21:56
207 2117 Skalski Adam M35 43 198 00:19:52 (142)00:20:48 (142)00:21:24 (237)00:21:36 (340)00:04:49 (386) 01:28:29 00:21:58
208 3554 Zębala Sławomir KB GOCH Bytów M35 44 199 00:20:48 (268)00:21:42 (242)00:21:16 (193)00:20:11 (154)00:04:32 (184) 01:28:29 00:21:58
209 1124 Wiśniewski Kamil M25 29 200 00:20:49 (279)00:21:42 (248)00:21:06 (173)00:20:21 (178)00:04:31 (176) 01:28:29 00:21:58
210 2406 Zbutowicz Krzysztof Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M40 44 201 00:20:48 (269)00:21:42 (243)00:21:18 (209)00:20:15 (165)00:04:27 (141) 01:28:30 00:21:59
211 3654 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M25 30 202 00:20:34 (204)00:21:51 (293)00:21:22 (228)00:20:23 (183)00:04:21 (97) 01:28:31 00:22:00
212 2085 Gryczka Wojciech M18 16 203 00:20:49 (287)00:21:41 (237)00:21:20 (223)00:20:19 (171)00:04:23 (112) 01:28:32 00:22:01
213 2978 Tuszyński Jarosław M35 45 204 00:19:32 (90)00:20:57 (166)00:21:43 (272)00:21:30 (325)00:04:51 (409) 01:28:33 00:22:02
214 737 Piotrowski Sławek Reaktywuj się w Maratonie M40 45 205 00:20:42 (220)00:21:35 (217)00:21:14 (189)00:20:33 (212)00:04:31 (180) 01:28:35 00:22:04
215 3399 Doczyk Adam M35 47 207 00:20:55 (300)00:21:38 (221)00:21:12 (185)00:20:23 (185)00:04:29 (162) 01:28:37 00:22:06
216 3787 Strzeszyński Wojciech Biegający Tczew Pamir Team M35 46 206 00:20:47 (257)00:21:41 (240)00:21:19 (219)00:20:21 (180)00:04:29 (163) 01:28:37 00:22:06
217 1865 Gładykowski Łukasz PGB Sportowa Paczka tRUNsformacja Gniewu M40 46 208 00:20:40 (213)00:21:32 (211)00:21:27 (245)00:20:25 (194)00:04:34 (203) 01:28:38 00:22:07
218 3070 Wieczorkowski Adam M25 31 209 00:20:47 (263)00:21:42 (254)00:21:14 (188)00:20:25 (190)00:04:31 (177) 01:28:39 00:22:08
219 3294 Drewczyńska Adrianna TRI TAJFUN K35 3 10 00:20:46 (240)00:21:41 (234)00:21:21 (225)00:20:20 (176)00:04:31 (175) 01:28:39 00:22:08
220 1913 Hartlinski Grzegorz M35 48 210 00:20:49 (282)00:21:43 (267)00:21:19 (214)00:20:13 (162)00:04:36 (216) 01:28:40 00:22:09
221 1856 Pilecki Robert M45 23 211 00:20:49 (283)00:21:29 (203)00:21:24 (236)00:20:27 (198)00:04:33 (194) 01:28:42 00:22:11
222 390 Borszewski Tomasz STAROGARD GDAŃSKI M30 38 212 00:20:22 (189)00:21:35 (215)00:21:31 (256)00:20:44 (231)00:04:31 (181) 01:28:43 00:22:12
223 2821 Stradomski Artur MARKOWI BIEGACZE M45 24 213 00:20:43 (226)00:21:42 (246)00:21:18 (201)00:20:23 (184)00:04:41 (293) 01:28:47 00:22:16
224 1895 Nowacki Rafał Tripaka Przechlewo M40 47 214 00:20:46 (244)00:21:43 (255)00:21:17 (197)00:20:32 (208)00:04:29 (158) 01:28:47 00:22:16
225 1607 Rybitwa Jarosław TRINERGY M35 49 216 00:20:47 (262)00:21:43 (257)00:21:17 (199)00:20:25 (193)00:04:37 (220) 01:28:49 00:22:18
226 3676 Merchel Mirosław KS ARCO Ławy M40 48 215 00:21:07 (324)00:21:48 (289)00:21:19 (212)00:20:20 (174)00:04:15 (65) 01:28:49 00:22:18
227 3005 Małecki Jacek M30 39 217 00:20:50 (289)00:21:54 (302)00:21:11 (183)00:20:37 (218)00:04:18 (80) 01:28:50 00:22:19
228 2547 Kowiel Artur M25 32 218 00:20:18 (178)00:21:39 (223)00:21:30 (253)00:20:40 (225)00:04:44 (322) 01:28:51 00:22:20
229 3635 Maliszewski Michał M40 49 219 00:20:41 (218)00:21:44 (278)00:21:18 (203)00:20:24 (186)00:04:44 (327) 01:28:51 00:22:20
230 2187 Biryukov Sergei M25 33 220 00:20:41 (219)00:21:31 (207)00:21:19 (217)00:20:39 (221)00:04:43 (319) 01:28:53 00:22:22
231 1648 Halmann Miroslaw PGB Sportowa Paczka M35 50 221 00:20:43 (229)00:21:42 (247)00:21:19 (216)00:20:27 (197)00:04:44 (321) 01:28:55 00:22:24
232 2178 Winiarski Jacek AZS Uniwersytet Gdański M55 4 223 00:20:41 (216)00:21:44 (270)00:21:17 (194)00:20:31 (204)00:04:43 (312) 01:28:56 00:22:25
233 714 Potyrała Bartosz M35 51 222 00:19:45 (115)00:21:12 (179)00:21:38 (266)00:21:40 (356)00:04:41 (297) 01:28:56 00:22:25
234 753 Kwiatkowski Grzegorz F3TEAM M40 50 225 00:20:15 (174)00:21:27 (199)00:21:30 (252)00:21:00 (256)00:04:45 (342) 01:28:57 00:22:26
235 112 Chronowski Waldemar M. Krawczyńska Team M55 5 224 00:20:59 (311)00:21:32 (210)00:21:11 (181)00:20:35 (216)00:04:40 (269) 01:28:57 00:22:26
236 43 Gruszeczka Jacek parkrun Grudziądz M30 40 226 00:20:47 (260)00:21:41 (228)00:21:17 (196)00:20:33 (211)00:04:43 (316) 01:29:01 00:22:30
237 2042 Weis Tomas M35 53 228 00:20:58 (310)00:21:28 (200)00:21:09 (178)00:20:32 (209)00:04:55 (477) 01:29:02 00:22:31
238 2655 Górski Roman Smaruj Na Trening Team M35 52 227 00:20:54 (296)00:21:43 (259)00:21:24 (233)00:20:34 (213)00:04:27 (145) 01:29:02 00:22:31
239 109 Elmiś Grzegorz Biegacz Portowy Hel M40 51 229 00:20:46 (245)00:21:30 (204)00:21:17 (200)00:20:45 (235)00:04:46 (357) 01:29:04 00:22:33
240 3772 Sekuła Kasia CTS Czaja Training System K25 4 11 00:20:48 (270)00:21:41 (230)00:21:18 (210)00:20:31 (206)00:04:47 (363) 01:29:05 00:22:34
241 618 Rokita Mariusz RockyRUN M40 52 230 00:20:49 (281)00:21:43 (263)00:21:19 (213)00:20:31 (203)00:04:44 (326) 01:29:06 00:22:35
242 347 Bartkowiak Michał Trójmiejskie Pyry M30 41 231 00:20:52 (292)00:21:47 (288)00:21:25 (239)00:20:30 (202)00:04:33 (191) 01:29:07 00:22:36
243 3614 Rożyk Krzysztof OKNOBUR/biegamyrazem.pl M45 25 232 00:20:47 (259)00:21:43 (261)00:21:18 (208)00:20:46 (236)00:04:37 (219) 01:29:11 00:22:40
244 2310 Kurkowski Marek M50 8 233 00:19:47 (134)00:21:13 (181)00:21:59 (299)00:21:27 (318)00:04:48 (366) 01:29:14 00:22:43
245 3283 Prętnik Dawid OSNiP WP M35 54 234 00:20:45 (238)00:21:41 (235)00:21:23 (231)00:20:52 (243)00:04:37 (229) 01:29:18 00:22:47
246 3379 Strobin Filip Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej M35 55 235 00:20:49 (286)00:21:36 (220)00:21:23 (232)00:20:59 (255)00:04:37 (222) 01:29:24 00:22:53
247 614 Pajura Robert M30 42 236 00:20:30 (196)00:21:40 (226)00:21:38 (263)00:20:54 (248)00:04:46 (355) 01:29:28 00:22:57
248 3264 Hendrich Rafał M35 56 237 00:20:43 (224)00:21:14 (182)00:21:30 (251)00:21:17 (292)00:04:50 (391) 01:29:34 00:23:03
249 2485 Łukaszewski Mateusz M18 17 238 00:20:48 (264)00:22:07 (329)00:21:50 (284)00:20:25 (195)00:04:24 (115) 01:29:34 00:23:03
250 1505 Zaręba Wojciech WZ-FIZJO-MED M40 53 239 00:20:45 (232)00:21:41 (236)00:21:26 (242)00:21:06 (265)00:04:38 (245) 01:29:36 00:23:05
251 10006 Kulczyk Marcin Pacemaker M40 54 240 00:20:47 (246)00:21:42 (250)00:21:20 (220)00:20:31 (207)00:05:18 (886) 01:29:38 00:23:07
252 10007 Szczykutowicz Tomasz Szalony Gdańsk Biega Gdański Biegacz M30 43 241 00:20:48 (271)00:21:43 (260)00:21:18 (205)00:20:31 (205)00:05:19 (911) 01:29:39 00:23:08
253 362 Cichocki Mariusz M45 26 242 00:20:43 (227)00:21:41 (239)00:21:22 (229)00:21:08 (271)00:04:45 (339) 01:29:39 00:23:08
254 2777 Ciepłucha Artur Sieradzbiega.pl M45 27 243 00:20:43 (228)00:21:41 (232)00:21:20 (222)00:21:07 (269)00:04:50 (390) 01:29:41 00:23:10
255 3692 Pick Tomek SKSG KORONA SZCZECIN M45 28 244 00:20:16 (177)00:21:52 (299)00:22:01 (303)00:21:02 (257)00:04:32 (188) 01:29:43 00:23:12
256 3117 Ślipy Adam BST - Banach Sport Team M40 55 245 00:20:31 (199)00:21:29 (201)00:21:38 (265)00:21:11 (282)00:04:56 (495) 01:29:45 00:23:14
257 2334 Rozinski Przemek GK Gryf Tczew M30 44 246 00:20:47 (251)00:21:43 (266)00:21:20 (224)00:21:06 (262)00:04:49 (380) 01:29:45 00:23:14
258 3276 Kulesza Jolanta CTS K35 4 12 00:20:48 (272)00:21:44 (273)00:21:25 (241)00:21:11 (281)00:04:40 (277) 01:29:48 00:23:17
259 370 Lenckowski Lech Biegam U KOLESI M30 45 247 00:20:48 (273)00:21:47 (284)00:21:51 (285)00:20:54 (251)00:04:29 (159) 01:29:49 00:23:18
260 1623 Żardecki Dawid M25 34 248 00:20:47 (253)00:21:39 (222)00:21:35 (259)00:21:20 (300)00:04:30 (166) 01:29:51 00:23:20
261 3141 Kołtonowski Krzysztof Kolti Team M40 56 249 00:20:57 (305)00:21:43 (264)00:21:44 (276)00:20:50 (240)00:04:38 (247) 01:29:52 00:23:21
262 3633 Kośla Paweł M35 57 250 00:21:15 (342)00:21:57 (311)00:21:46 (278)00:20:33 (210)00:04:27 (147) 01:29:58 00:23:27
263 323 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M45 29 251 00:20:47 (258)00:21:34 (214)00:21:38 (264)00:21:12 (286)00:04:49 (378) 01:30:00 00:23:29
264 2233 Romski Orzech Romek Fundacja Generacja Dawcy Życia M40 57 252 00:20:54 (297)00:21:44 (276)00:21:31 (255)00:21:15 (290)00:04:38 (239) 01:30:02 00:23:31
265 3168 Waligóra Marian M50 9 253 00:20:32 (201)00:21:51 (294)00:21:48 (282)00:21:22 (304)00:04:35 (206) 01:30:08 00:23:37
266 2433 Novitskyi Oleh M30 46 254 00:19:47 (133)00:21:08 (178)00:24:09 (749)00:20:35 (217)00:04:37 (226) 01:30:16 00:23:45
267 490 Miklukhin Denis Vertikal M30 47 255 00:20:46 (243)00:21:43 (269)00:21:21 (227)00:21:37 (344)00:04:53 (441) 01:30:20 00:23:49
268 1322 Wódkowski Krzysztof M40 58 256 00:20:49 (278)00:21:35 (219)00:21:24 (234)00:21:30 (323)00:05:05 (645) 01:30:23 00:23:52
269 1050 Paracki Michał Eurocash M35 58 257 00:20:58 (309)00:21:40 (225)00:21:37 (261)00:21:25 (314)00:04:45 (338) 01:30:25 00:23:54
270 179 Jakusz Przemysław Norda Active Team M30 48 258 00:20:45 (233)00:21:45 (280)00:21:25 (240)00:21:34 (337)00:04:59 (541) 01:30:28 00:23:57
271 3625 Zygmunt Marcin M35 59 259 00:21:30 (367)00:21:58 (312)00:21:31 (254)00:20:51 (241)00:04:40 (271) 01:30:30 00:23:59
272 3650 Pobłocki Adam Mściszewice M30 49 260 00:20:44 (230)00:21:47 (286)00:21:12 (186)00:21:34 (336)00:05:14 (785) 01:30:31 00:24:00
273 766 Jędrzejewski Daniel TRI Starogard Gdański M40 59 262 00:20:56 (302)00:21:44 (279)00:21:39 (267)00:21:20 (301)00:04:55 (484) 01:30:34 00:24:03
274 3239 Hinz Wojciech DCT Drużyna Biegowa M45 30 261 00:21:07 (323)00:21:51 (297)00:21:43 (273)00:21:12 (288)00:04:41 (298) 01:30:34 00:24:03
275 1840 Stylska Anna K25 5 13 00:21:20 (351)00:21:57 (308)00:21:48 (283)00:20:54 (247)00:04:38 (243) 01:30:37 00:24:06
276 329 Urbański Dariusz M45 31 263 00:20:27 (193)00:21:33 (212)00:21:53 (292)00:21:51 (382)00:04:54 (463) 01:30:38 00:24:07
277 1459 Kos Sławomir DCT Drużyna Biegowa M45 32 264 00:21:14 (339)00:21:51 (298)00:21:45 (277)00:21:10 (276)00:04:41 (291) 01:30:41 00:24:10
278 2624 Formella Sławomir Formex M40 60 265 00:20:45 (234)00:21:51 (295)00:22:08 (312)00:21:23 (309)00:04:38 (232) 01:30:45 00:24:14
279 3075 Obrębski Jacek Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. M30 50 266 00:20:14 (173)00:21:22 (191)00:22:07 (308)00:21:45 (365)00:05:18 (879) 01:30:46 00:24:15
280 3644 Derdowski Szymon Kreujemy M30 51 267 00:21:07 (326)00:21:56 (304)00:21:36 (260)00:21:09 (274)00:05:00 (555) 01:30:48 00:24:17
281 3721 Konieczny Marcin Klub Sportowy Niemaniemoge TRINERGY/House of Skills M45 33 268 00:20:36 (208)00:21:47 (287)00:22:42 (401)00:21:07 (270)00:04:36 (217) 01:30:48 00:24:17
282 3504 Lechowicz Anna LABOSPORT Team K30 3 14 00:21:14 (340)00:21:57 (307)00:21:53 (290)00:21:06 (264)00:04:39 (257) 01:30:49 00:24:18
283 3720 Gapiński Kamil LABOSPORT Team M35 60 269 00:21:15 (344)00:21:57 (310)00:21:52 (289)00:21:07 (267)00:04:38 (242) 01:30:49 00:24:18
284 797 Błażuk Jarosław M40 61 270 00:20:42 (222)00:21:50 (292)00:22:08 (311)00:21:32 (334)00:04:40 (284) 01:30:52 00:24:21
285 3063 Lewandowski Michał M30 52 271 00:20:49 (284)00:21:42 (245)00:21:29 (250)00:22:19 (478)00:04:40 (281) 01:30:59 00:24:28
286 155 Szajdziuk Piotr M40 62 273 00:20:49 (285)00:21:44 (271)00:21:40 (269)00:21:54 (389)00:04:53 (439) 01:31:00 00:24:29
287 2336 Baranowski Krzysztof M30 53 272 00:21:44 (411)00:22:07 (330)00:21:44 (275)00:20:42 (229)00:04:43 (315) 01:31:00 00:24:29
288 357 Synak Rafał Pruszcz biega M40 63 274 00:20:45 (237)00:21:27 (198)00:21:03 (168)00:22:20 (479)00:05:27 (1078) 01:31:02 00:24:31
289 1546 Bieliński Piotr Waniewski Coaching M40 64 275 00:21:14 (338)00:21:57 (306)00:21:47 (281)00:21:12 (284)00:04:53 (438) 01:31:03 00:24:32
290 2500 Leszczyński Piotr Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M40 65 276 00:21:13 (337)00:22:02 (323)00:22:06 (307)00:21:06 (263)00:04:37 (223) 01:31:04 00:24:33
291 1404 Pytlewski Dominik M35 61 277 00:21:44 (413)00:22:01 (321)00:22:12 (323)00:20:41 (226)00:04:32 (185) 01:31:10 00:24:39
292 3525 Rygielski Arkadiusz Klub Biegacza Mowi Jest M30 54 278 00:20:19 (185)00:21:48 (290)00:21:52 (287)00:22:08 (439)00:05:05 (648) 01:31:12 00:24:41
293 1991 Bałoniak-Sałuda Kamil M30 55 279 00:21:42 (405)00:21:43 (268)00:21:40 (268)00:21:26 (315)00:04:41 (290) 01:31:12 00:24:41
294 755 Angielczyk Adam M30 56 280 00:20:48 (277)00:21:42 (251)00:21:23 (230)00:22:05 (431)00:05:16 (836) 01:31:14 00:24:43
295 947 Podolak Paweł Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska M35 62 283 00:20:51 (290)00:21:43 (265)00:22:03 (304)00:21:46 (369)00:04:52 (428) 01:31:15 00:24:44
296 2174 Mędryk Wojciech Dzieci z Moreny M40 67 282 00:20:46 (241)00:21:44 (274)00:22:09 (315)00:21:44 (363)00:04:52 (432) 01:31:15 00:24:44
297 952 Kaszkur Tomasz TRICITY ULTRA runaroundthelake.blogspot.com M40 66 281 00:21:31 (369)00:21:59 (315)00:21:42 (271)00:21:19 (298)00:04:44 (325) 01:31:15 00:24:44
298 3411 Zienkiewicz Rafal Biegający Tczew M30 57 284 00:21:03 (321)00:22:04 (324)00:22:07 (309)00:21:18 (297)00:04:45 (332) 01:31:17 00:24:46
299 2545 Białaszewski Piotr Trójwizja M35 63 285 00:21:11 (333)00:21:54 (301)00:21:58 (297)00:21:23 (308)00:04:52 (424) 01:31:18 00:24:47
300 521 Suchecki Maciej M35 64 287 00:21:32 (372)00:21:46 (283)00:21:42 (270)00:21:24 (311)00:04:55 (472) 01:31:19 00:24:48
301 311 Chrabkowski Zbigniew M40 69 286 00:19:35 (94)00:22:00 (319)00:22:29 (366)00:22:26 (502)00:04:49 (381) 01:31:19 00:24:48
302 1519 Narożny Grzegorz M40 68 288 00:22:06 (527)00:22:46 (437)00:21:43 (274)00:20:20 (175)00:04:24 (120) 01:31:19 00:24:48
303 1383 Kwiatkowski Tomasz M35 65 289 00:21:42 (402)00:22:30 (383)00:21:53 (291)00:20:40 (224)00:04:42 (300) 01:31:27 00:24:56
304 3482 Szajerski Maciej M25 35 290 00:21:45 (414)00:21:57 (305)00:21:59 (300)00:21:09 (275)00:04:41 (289) 01:31:31 00:25:00
305 2986 Falba Karol LATIS M35 66 291 00:21:12 (335)00:22:13 (346)00:22:08 (313)00:21:25 (312)00:04:35 (212) 01:31:33 00:25:02
306 892 Zwoliński Tomasz KM PSP Gdynia M45 34 292 00:21:38 (391)00:22:09 (336)00:21:56 (294)00:21:12 (287)00:04:39 (259) 01:31:34 00:25:03
307 1357 Stempiński Krzysztof M50 10 294 00:20:52 (293)00:21:43 (256)00:21:57 (295)00:22:03 (424)00:05:00 (565) 01:31:35 00:25:04
308 2667 Popravko Sergey M35 67 293 00:20:44 (231)00:21:40 (224)00:22:09 (317)00:22:16 (471)00:04:46 (347) 01:31:35 00:25:04
309 2716 Olszewski Adam M45 35 295 00:20:47 (247)00:21:43 (258)00:21:37 (262)00:22:27 (506)00:05:02 (594) 01:31:36 00:25:05
310 2971 Szczepkowska Paulina Krokowa Biega K18 1 15 00:20:49 (280)00:21:41 (238)00:21:56 (293)00:22:12 (450)00:05:03 (602) 01:31:41 00:25:10
311 2609 Ulanowski Marek Infoprojekt Infoprojekt M50 11 296 00:20:57 (307)00:21:58 (313)00:22:22 (350)00:21:31 (329)00:04:56 (490) 01:31:44 00:25:13
312 1992 Krause Grzegorz Sztafeta Nadziei M40 70 297 00:20:42 (221)00:21:43 (262)00:21:52 (288)00:22:34 (533)00:04:54 (465) 01:31:45 00:25:14
313 2887 Drawc Mieczysław M55 6 298 00:20:56 (303)00:21:49 (291)00:22:13 (327)00:21:50 (377)00:04:58 (525) 01:31:46 00:25:15
314 2525 Kaczmarski Dariusz #Tripaka Przechlewo M50 12 299 00:21:33 (377)00:22:35 (389)00:22:00 (302)00:21:03 (259)00:04:39 (256) 01:31:50 00:25:19
315 1337 Pilarek Sebastian M35 68 300 00:20:55 (301)00:21:25 (195)00:22:21 (347)00:22:02 (418)00:05:08 (694) 01:31:51 00:25:20
316 679 Kopeć Igor M40 71 301 00:20:30 (197)00:22:18 (357)00:22:29 (364)00:21:49 (376)00:04:46 (344) 01:31:52 00:25:21
317 2593 Pratnicki Mariusz Kujawscy Runners M35 69 302 00:21:40 (398)00:22:12 (341)00:22:10 (320)00:21:10 (279)00:04:40 (275) 01:31:52 00:25:21
318 2400 Graff Norbert M35 70 303 00:21:24 (357)00:22:13 (349)00:21:59 (298)00:21:28 (321)00:04:50 (392) 01:31:54 00:25:23
319 3028 Raszkowski Piotr run-passion.pl M30 58 304 00:21:42 (407)00:22:12 (343)00:22:08 (310)00:21:10 (278)00:04:42 (304) 01:31:54 00:25:23
320 1673 Sowa Joanna AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K40 2 16 00:21:29 (366)00:22:11 (339)00:22:26 (355)00:21:12 (283)00:04:40 (278) 01:31:58 00:25:27
321 2995 Mazur Michał WNS M30 59 305 00:21:15 (343)00:22:20 (360)00:22:20 (343)00:21:23 (307)00:04:48 (364) 01:32:06 00:25:35
322 3018 Grocki Artur TEAM KARAŚ ELBLĄG M45 36 306 00:21:49 (431)00:22:19 (358)00:21:57 (296)00:21:17 (293)00:04:46 (349) 01:32:08 00:25:37
323 1392 Piwoński Zbigniew M40 73 307 00:21:00 (316)00:22:02 (322)00:22:13 (329)00:22:02 (417)00:04:52 (427) 01:32:09 00:25:38
324 2495 Leszczyński Paweł Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M40 72 308 00:21:37 (387)00:22:17 (354)00:22:09 (314)00:21:30 (327)00:04:36 (215) 01:32:09 00:25:38
325 2478 Dusiński Krzysztof runREM M40 74 309 00:21:22 (353)00:22:07 (331)00:22:12 (325)00:21:40 (357)00:04:49 (379) 01:32:10 00:25:39
326 882 Matyjasiak Konrad PsychoRun M45 37 310 00:21:00 (315)00:21:42 (244)00:22:10 (321)00:22:07 (433)00:05:12 (766) 01:32:11 00:25:40
327 2022 Jurołajć Tomasz 43blp Braniewo (Rozbiegane Braniewo) M45 38 311 00:20:45 (235)00:21:44 (272)00:22:13 (328)00:22:27 (508)00:05:03 (606) 01:32:12 00:25:41
328 2035 Denisov Vitaly trilife.ru M30 60 312 00:20:57 (306)00:22:28 (377)00:22:34 (380)00:21:30 (324)00:04:45 (336) 01:32:14 00:25:43
329 3225 Dalasiński Andrzej Kuźnia Triathlonu M35 71 313 00:20:37 (212)00:22:31 (386)00:23:26 (565)00:21:07 (266)00:04:38 (244) 01:32:19 00:25:48
330 3455 Pilarski Krzysztof Kujawsko-Pomorskie M35 72 314 00:20:42 (223)00:21:44 (277)00:22:46 (424)00:22:06 (432)00:05:04 (632) 01:32:22 00:25:51
331 808 Bartosz Marek M40 75 315 00:20:34 (206)00:22:00 (320)00:22:14 (332)00:22:29 (519)00:05:07 (677) 01:32:24 00:25:53
332 851 Szajewski Jarosław M40 76 316 00:21:30 (368)00:22:16 (352)00:22:31 (372)00:21:31 (328)00:04:39 (262) 01:32:27 00:25:56
333 3163 Lewiński Andrzej biegamyrazem.pl / CTS M45 39 317 00:20:45 (236)00:21:46 (281)00:22:33 (375)00:22:22 (486)00:05:02 (590) 01:32:28 00:25:57
334 1181 Rutkowski Michał 1983 1983 M35 73 318 00:21:35 (382)00:22:07 (328)00:22:26 (356)00:21:32 (331)00:04:55 (480) 01:32:35 00:26:04
335 1 Korol Adam AZS-AWFiS Gdańsk Wiosła M45 40 319 00:21:42 (404)00:22:49 (464)00:22:10 (318)00:21:08 (273)00:04:46 (354) 01:32:35 00:26:04
336 1465 Grulkowski Łukasz M35 74 321 00:21:26 (361)00:22:10 (337)00:22:09 (316)00:21:58 (402)00:04:54 (466) 01:32:37 00:26:06
337 3126 Patelczyk Sławomir M40 77 320 00:22:00 (470)00:22:47 (453)00:22:18 (339)00:20:53 (244)00:04:39 (255) 01:32:37 00:26:06
338 1529 Ulewicz Arnold Mocni w Duchu - Zabiegani M50 13 323 00:21:56 (453)00:22:08 (333)00:22:10 (319)00:21:38 (346)00:04:46 (350) 01:32:38 00:26:07
339 183 Olszewski Roman Elbażant M45 41 322 00:22:06 (520)00:22:14 (350)00:22:03 (306)00:21:39 (350)00:04:36 (218) 01:32:38 00:26:07
340 3727 Trychuk Markiian M18 18 324 00:21:53 (448)00:22:30 (381)00:21:51 (286)00:21:37 (343)00:04:48 (370) 01:32:39 00:26:08
341 1713 Nuszel Paweł biegamyrazem.pl M35 75 325 00:20:47 (256)00:21:42 (241)00:21:21 (226)00:23:44 (824)00:05:06 (654) 01:32:40 00:26:09
342 2726 Maciejewicz Krzysztof M40 78 326 00:21:07 (325)00:22:05 (325)00:22:34 (379)00:21:52 (386)00:05:03 (604) 01:32:41 00:26:10
343 103 Moskot Krzysztof OKAS Gdynia M35 76 327 00:21:39 (395)00:22:13 (348)00:22:12 (326)00:21:46 (368)00:04:51 (418) 01:32:41 00:26:10
344 3539 Golus Przemek M30 61 328 00:21:40 (396)00:22:27 (374)00:22:13 (330)00:21:33 (335)00:04:51 (419) 01:32:44 00:26:13 1 (1 / 1)
345 2964 Waśniewski Dawid Deweloppol Team M30 62 331 00:21:08 (327)00:22:23 (366)00:22:11 (322)00:22:11 (448)00:04:55 (483) 01:32:48 00:26:17
346 3368 Ziemiańczyk Jarosław Brak Klubu M50 14 329 00:21:37 (389)00:22:18 (356)00:22:35 (383)00:21:26 (317)00:04:52 (425) 01:32:48 00:26:17
347 2110 Flissikowski Michał M25 36 330 00:22:04 (505)00:22:47 (450)00:22:45 (420)00:20:40 (222)00:04:32 (182) 01:32:48 00:26:17
348 1722 Wojnarski Jarek M40 79 332 00:21:21 (352)00:22:22 (361)00:22:37 (389)00:21:42 (361)00:04:47 (360) 01:32:49 00:26:18
349 1480 Panek Radosław Bielawska Akademia Biegania M18 19 333 00:21:42 (403)00:22:06 (327)00:22:14 (331)00:21:48 (373)00:05:00 (557) 01:32:50 00:26:19
350 163 Woźniak Tomasz Tridea Team M40 80 334 00:21:06 (322)00:22:12 (345)00:22:33 (377)00:21:58 (403)00:05:02 (592) 01:32:51 00:26:20
351 1087 Janczak Sławomir Dream Tri Team M35 77 335 00:20:57 (304)00:22:12 (344)00:22:16 (335)00:22:14 (460)00:05:13 (775) 01:32:52 00:26:21
352 3529 Ogiegło Witold M45 42 336 00:21:25 (359)00:22:17 (353)00:22:21 (348)00:22:04 (427)00:04:46 (353) 01:32:53 00:26:22
353 1892 Jaremko Marcin Lubań Knapy M30 63 337 00:20:48 (276)00:21:59 (317)00:23:03 (490)00:22:08 (441)00:04:58 (517) 01:32:56 00:26:25
354 128 Janke Patryk InviMed Gdynia M25 37 338 00:20:52 (291)00:22:20 (359)00:22:33 (378)00:22:15 (464)00:04:57 (506) 01:32:57 00:26:26
355 2392 Jakubiec Adam Intel Runners M30 64 339 00:21:50 (432)00:22:25 (372)00:22:18 (338)00:21:46 (367)00:04:39 (264) 01:32:58 00:26:27
356 3465 Horbaczewski Mariusz M40 81 341 00:22:03 (497)00:22:46 (427)00:22:15 (333)00:21:17 (294)00:04:38 (238) 01:32:59 00:26:28
357 1376 Kwaczynski Dominik M35 78 340 00:22:06 (518)00:22:46 (433)00:22:38 (392)00:20:54 (249)00:04:35 (208) 01:32:59 00:26:28
358 290 Kulgajuk Michał SUT M35 79 342 00:22:07 (539)00:22:43 (413)00:22:22 (349)00:21:08 (272)00:04:40 (272) 01:33:00 00:26:29
359 2566 Ostrowski Paweł M30 65 343 00:22:23 (581)00:23:06 (524)00:22:00 (301)00:20:52 (242)00:04:41 (287) 01:33:02 00:26:31
360 3144 Chwojnicki Janusz ex. Bytovia Bytów M45 43 344 00:22:34 (611)00:22:50 (471)00:22:12 (324)00:20:58 (252)00:04:29 (164) 01:33:03 00:26:32
361 272 Mironova Irina K40 3 17 00:20:59 (312)00:22:11 (340)00:22:50 (440)00:22:09 (443)00:04:55 (471) 01:33:04 00:26:33
362 2399 Czepielewski Sławomir WałekTeamSzczecin M40 82 345 00:20:29 (195)00:22:08 (334)00:23:01 (487)00:22:34 (534)00:04:55 (475) 01:33:07 00:26:36
363 1521 Golak Łukasz POLARIS POLARIS POLAND SP. Z O.O. M35 80 346 00:22:06 (524)00:23:04 (515)00:22:19 (341)00:21:05 (261)00:04:35 (207) 01:33:09 00:26:38
364 387 Geras Ryszard M35 82 348 00:20:31 (200)00:21:47 (285)00:23:22 (551)00:22:34 (536)00:04:56 (492) 01:33:10 00:26:39
365 75 Siodelski Marcin M35 81 347 00:22:32 (606)00:22:35 (392)00:22:03 (305)00:21:22 (306)00:04:38 (234) 01:33:10 00:26:39
366 3041 Sowa Ireneusz M45 44 350 00:21:47 (422)00:22:26 (373)00:22:24 (352)00:21:40 (354)00:04:56 (496) 01:33:13 00:26:42
367 3441 Bzowski Przemysław M30 66 352 00:21:52 (442)00:22:42 (408)00:22:37 (390)00:21:20 (299)00:04:42 (309) 01:33:13 00:26:42
368 1718 Grabka Rafał M35 83 349 00:22:01 (475)00:22:36 (395)00:22:28 (363)00:21:28 (320)00:04:40 (279) 01:33:13 00:26:42
369 3310 Czerwionka Jakub GMINA WICKO GMINA WICKO M18 20 351 00:22:15 (561)00:22:34 (388)00:22:28 (362)00:21:16 (291)00:04:40 (266) 01:33:13 00:26:42
370 2216 Lemke Krzysztof Gdyński Triathlon M40 83 353 00:22:03 (496)00:22:43 (415)00:21:47 (280)00:21:22 (303)00:05:20 (930) 01:33:15 00:26:44
371 3002 Łęcki Paweł K(r)opka Team M30 67 354 00:21:41 (400)00:22:44 (416)00:22:33 (376)00:21:39 (352)00:04:38 (236) 01:33:15 00:26:44
372 68 Golub Vitalii M35 84 355 00:20:33 (202)00:22:07 (332)00:22:35 (385)00:22:41 (564)00:05:20 (927) 01:33:16 00:26:45
373 3427 Pluto-Prondzinski Adam ORESTeam M30 68 356 00:21:41 (401)00:22:32 (387)00:22:25 (354)00:21:59 (406)00:04:40 (267) 01:33:17 00:26:46
374 716 Ossowski Maciej M40 84 357 00:20:47 (255)00:21:51 (296)00:22:35 (384)00:22:57 (619)00:05:10 (729) 01:33:20 00:26:49
375 1952 Łakomski Mateusz M35 85 358 00:21:53 (445)00:22:46 (441)00:22:26 (357)00:21:30 (326)00:04:45 (340) 01:33:20 00:26:49
376 3600 Perzyński Filip A dlaczego nie? M30 69 360 00:20:48 (275)00:21:59 (314)00:22:44 (408)00:22:38 (552)00:05:12 (762) 01:33:21 00:26:50
377 440 Siewert Marek POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER M45 45 359 00:21:39 (394)00:22:44 (418)00:22:31 (371)00:21:39 (351)00:04:48 (372) 01:33:21 00:26:50
378 3473 Bosiński Jarosław M50 15 361 00:21:48 (428)00:22:35 (391)00:22:29 (367)00:21:37 (342)00:04:53 (440) 01:33:22 00:26:51
379 360 Stencel Radosław M35 86 362 00:21:28 (364)00:22:10 (338)00:22:20 (344)00:22:12 (452)00:05:13 (777) 01:33:23 00:26:52
380 3500 Strauss Darek AKM Olsztyn M45 46 363 00:21:25 (358)00:22:23 (368)00:22:21 (345)00:22:14 (459)00:05:00 (559) 01:33:23 00:26:52
381 3437 Brosze Dominik ZPS Tczew M40 85 364 00:21:50 (433)00:22:25 (371)00:22:21 (346)00:21:48 (375)00:04:59 (542) 01:33:23 00:26:52
382 2742 Żywicki Janusz KB Pionier Szczecin M50 16 365 00:20:47 (254)00:21:31 (206)00:21:29 (248)00:23:11 (682)00:06:28 (2302) 01:33:26 00:26:55
383 1932 Habaj Piotr WATAHA - Łączy nas bieganie M35 87 366 00:21:11 (331)00:22:05 (326)00:23:00 (485)00:22:20 (480)00:04:51 (407) 01:33:27 00:26:56
384 3030 Bielawski Antoni Uniwersytet Morski w Gdyni M18 21 368 00:21:27 (363)00:21:55 (303)00:22:30 (368)00:22:26 (497)00:05:14 (790) 01:33:32 00:27:01
385 903 Lenarciak Marek M40 86 367 00:21:59 (464)00:22:22 (362)00:22:26 (358)00:21:58 (398)00:04:47 (362) 01:33:32 00:27:01
386 434 Niewiadomski Patryk Biegający Tczew Sowiński Team M25 38 370 00:21:44 (412)00:22:27 (375)00:22:23 (351)00:22:09 (442)00:04:53 (447) 01:33:36 00:27:05
387 861 Żelewski Dariusz M40 87 369 00:21:55 (451)00:22:45 (425)00:22:45 (416)00:21:32 (333)00:04:39 (263) 01:33:36 00:27:05
388 2449 Duszyński Dariusz M30 70 371 00:21:58 (463)00:22:46 (431)00:22:34 (381)00:21:25 (313)00:04:54 (464) 01:33:37 00:27:06
389 1862 Zachulski Łukasz M35 88 372 00:21:46 (418)00:22:35 (390)00:22:49 (438)00:21:43 (362)00:04:45 (334) 01:33:38 00:27:07
390 3174 Wiergowski Marek Straszyn Biega M50 17 373 00:21:37 (390)00:22:30 (382)00:22:45 (421)00:21:55 (392)00:04:52 (429) 01:33:39 00:27:08
391 344 Wieczorek Tomasz M50 18 374 00:21:58 (462)00:22:41 (404)00:22:28 (361)00:21:42 (360)00:04:56 (487) 01:33:45 00:27:14
392 757 Kwidziński Bartosz M18 22 376 00:21:51 (436)00:22:47 (449)00:22:38 (391)00:21:37 (345)00:04:53 (434) 01:33:46 00:27:15
393 1241 Szweda Waldemar M45 47 375 00:22:00 (469)00:22:47 (443)00:22:46 (429)00:21:32 (332)00:04:41 (296) 01:33:46 00:27:15
394 1977 Warrick Michael Rhayader Running Club M65 1 377 00:22:12 (554)00:22:45 (421)00:22:39 (395)00:21:18 (296)00:04:53 (435) 01:33:47 00:27:16
395 633 Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Biega M40 88 378 00:22:04 (499)00:22:46 (440)00:22:42 (398)00:21:36 (341)00:04:43 (311) 01:33:51 00:27:20
396 3710 Michnowicz Jarosław M30 71 379 00:22:12 (553)00:22:56 (489)00:22:30 (370)00:21:34 (338)00:04:40 (283) 01:33:52 00:27:21
397 2343 Dobrosielski Andrzej M25 39 381 00:21:42 (406)00:22:12 (342)00:22:27 (359)00:22:24 (494)00:05:11 (736) 01:33:56 00:27:25
398 294 Paszkowski Paweł M30 72 380 00:21:38 (392)00:22:46 (432)00:22:46 (425)00:22:04 (428)00:04:42 (305) 01:33:56 00:27:25
399 2011 Gering Mariusz DCT drużyna biegowa M35 89 382 00:22:05 (507)00:22:38 (398)00:22:28 (360)00:21:55 (390)00:04:51 (412) 01:33:57 00:27:26
400 2027 Oleksiewicz Tomasz Tick Team OIRP Gdansk M40 89 383 00:21:25 (360)00:22:51 (479)00:22:52 (450)00:22:07 (437)00:04:43 (314) 01:33:58 00:27:27
401 2853 Czarnowski Łukasz Tripaka Przechlewo M30 73 385 00:21:51 (438)00:22:45 (424)00:22:47 (434)00:21:45 (364)00:04:51 (414) 01:33:59 00:27:28
402 1070 Król Michał Tripaka Przechlewo M35 90 384 00:21:51 (437)00:22:46 (429)00:22:45 (422)00:21:47 (372)00:04:50 (393) 01:33:59 00:27:28
403 538 Pergoł Marek M45 48 386 00:21:09 (329)00:22:28 (378)00:22:52 (451)00:22:29 (518)00:05:02 (591) 01:34:00 00:27:29
404 1801 Kołtuniak Zbigniew EPAM Team M35 91 387 00:21:48 (423)00:22:51 (478)00:22:39 (394)00:21:47 (371)00:04:58 (527) 01:34:03 00:27:32
405 1060 Łapuć Krzysztof Olej Running Team M35 92 388 00:21:45 (415)00:22:24 (369)00:21:34 (258)00:23:31 (766)00:04:50 (404) 01:34:04 00:27:33
406 1777 Dombrowski Radek M40 90 389 00:22:02 (488)00:22:42 (407)00:22:36 (387)00:21:57 (396)00:04:48 (371) 01:34:05 00:27:34
407 3681 Mróz Mariusz WINLAND FIZJO-MED M35 93 390 00:20:58 (308)00:22:17 (355)00:23:09 (504)00:22:33 (527)00:05:09 (713) 01:34:06 00:27:35
408 3072 Nalewajko Tomasz Goffice.pl M40 91 391 00:22:02 (479)00:22:45 (426)00:22:32 (373)00:21:56 (395)00:04:53 (442) 01:34:08 00:27:37
409 1542 Bukowska-Golak Joanna Goggle PAE Team K35 5 18 00:21:45 (416)00:22:30 (384)00:22:50 (443)00:22:01 (415)00:05:03 (600) 01:34:09 00:27:38
410 1144 Łęgowski Michał Iron Team M35 94 392 00:22:02 (477)00:22:51 (472)00:22:50 (439)00:21:40 (353)00:04:46 (351) 01:34:09 00:27:38
411 1195 Jóskowski Sylwester M35 95 393 00:20:55 (299)00:22:08 (335)00:23:26 (567)00:22:32 (526)00:05:09 (708) 01:34:10 00:27:39
412 2312 Lis Paweł CTS M40 92 394 00:22:17 (568)00:23:06 (525)00:22:57 (477)00:21:11 (280)00:04:40 (276) 01:34:11 00:27:40
413 822 Mikołajczyk Krzysztof MTB - Małe Trójmiasto Biega #SiłaMasaCzosnek M35 96 395 00:22:03 (494)00:22:43 (414)00:22:29 (365)00:22:01 (416)00:04:57 (500) 01:34:13 00:27:42
414 3414 Arendt Michał M30 74 396 00:21:33 (378)00:22:59 (501)00:23:05 (495)00:21:58 (399)00:04:40 (285) 01:34:15 00:27:44
415 231 Krzysztowicz Piotr M40 93 397 00:21:49 (430)00:22:42 (410)00:22:56 (466)00:21:51 (383)00:04:58 (518) 01:34:16 00:27:45
416 3769 Staszkiewicz Piotr JUDO TEAM MIFUNE GDAŃSK M45 49 398 00:22:34 (610)00:23:13 (548)00:22:59 (481)00:20:58 (253)00:04:34 (197) 01:34:18 00:27:47
417 3073 Skibiński Jacek Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. M35 97 399 00:21:37 (388)00:22:53 (481)00:22:54 (457)00:22:02 (419)00:04:55 (469) 01:34:21 00:27:50
418 407 Cieślak Marcin Smurfit Kappa Adventure Team M45 50 400 00:22:09 (542)00:22:59 (502)00:22:44 (413)00:21:38 (348)00:04:51 (417) 01:34:21 00:27:50
419 2156 Mateja Janusz Michał Tomaszewicz Team M60 1 401 00:21:34 (380)00:22:42 (409)00:22:43 (405)00:22:23 (491)00:05:01 (572) 01:34:23 00:27:52
420 1560 Szuba Monika Kolekcjonerka Mil K35 6 19 00:21:53 (446)00:22:41 (405)00:22:44 (409)00:22:03 (423)00:05:03 (601) 01:34:24 00:27:53 1 (1 / 1)
421 3696 Raulin Tomasz GE Power Team M25 40 402 00:22:01 (474)00:22:47 (455)00:22:43 (404)00:21:55 (391)00:04:58 (515) 01:34:24 00:27:53
422 3160 Siebierska Patrycja K18 2 20 00:22:05 (514)00:22:45 (420)00:22:36 (386)00:22:00 (408)00:04:59 (545) 01:34:25 00:27:54
423 3612 Pawlak Tomasz M35 98 403 00:21:57 (455)00:23:02 (511)00:22:56 (471)00:21:50 (380)00:04:42 (308) 01:34:27 00:27:56
424 129 Pogorzelski Paweł M25 41 404 00:22:06 (519)00:22:47 (452)00:22:43 (402)00:21:53 (388)00:04:59 (533) 01:34:28 00:27:57
425 3417 Maziarczyk Marek M40 95 406 00:21:14 (341)00:21:59 (318)00:22:56 (468)00:23:16 (712)00:05:05 (636) 01:34:30 00:27:59
426 3371 Budzowski Roman M40 94 405 00:22:04 (501)00:22:51 (474)00:22:46 (426)00:22:04 (426)00:04:45 (341) 01:34:30 00:27:59
427 2704 Żebrowski Juliusz Born To Run M25 42 407 00:22:25 (587)00:22:48 (463)00:22:42 (399)00:21:48 (374)00:04:48 (375) 01:34:31 00:28:00
428 1243 Dobrzeniecki Rafał M30 75 408 00:22:10 (551)00:22:36 (396)00:22:47 (435)00:22:16 (470)00:04:43 (310) 01:34:32 00:28:01
429 554 Baranowski Maciej KS Pidrina Gdynia M45 51 410 00:21:16 (346)00:22:28 (376)00:22:50 (441)00:22:47 (588)00:05:13 (770) 01:34:34 00:28:03
430 2993 Szczepański Grzegorz Samotny Wilk M35 99 409 00:22:07 (535)00:22:46 (435)00:22:43 (406)00:21:56 (393)00:05:02 (595) 01:34:34 00:28:03
431 2828 Kiryk Dariusz M40 96 411 00:22:06 (522)00:22:59 (503)00:22:56 (467)00:21:42 (359)00:04:51 (413) 01:34:34 00:28:03
432 3621 Waśkowski Zygmunt KB UE Poznań M50 19 414 00:21:01 (318)00:22:23 (365)00:23:14 (516)00:23:00 (630)00:04:57 (499) 01:34:35 00:28:04
433 3643 Jabłonka Grzegorz M35 100 412 00:22:04 (500)00:22:49 (466)00:22:46 (427)00:22:00 (413)00:04:56 (493) 01:34:35 00:28:04
434 3682 Karwacki Jarosław M45 52 413 00:22:46 (644)00:22:46 (428)00:22:43 (407)00:21:38 (349)00:04:42 (306) 01:34:35 00:28:04
435 2068 Schoennagel Paweł M40 97 415 00:21:23 (355)00:22:41 (401)00:22:55 (463)00:22:40 (562)00:04:57 (504) 01:34:36 00:28:05
436 578 Kazyaka Katarzyna biegamyrazem.pl K30 4 21 00:22:14 (558)00:23:01 (510)00:22:57 (473)00:21:41 (358)00:04:44 (329) 01:34:37 00:28:06
437 3118 Bałuka Monika K35 7 22 00:22:02 (483)00:22:46 (436)00:22:45 (417)00:22:13 (455)00:04:52 (422) 01:34:38 00:28:07
438 2102 Kaim Kamil M40 98 416 00:21:34 (379)00:22:35 (393)00:22:46 (423)00:22:39 (558)00:05:05 (638) 01:34:39 00:28:08
439 2719 Deputat Joanna K40 4 23 00:21:53 (449)00:22:46 (438)00:22:47 (433)00:22:10 (446)00:05:05 (647) 01:34:41 00:28:10
440 805 Wiatrowski Krzysztof M25 43 417 00:22:06 (528)00:22:47 (444)00:22:47 (432)00:22:15 (465)00:04:49 (387) 01:34:44 00:28:13
441 533 Gralak Jacek AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA M45 53 419 00:21:29 (365)00:22:13 (347)00:22:30 (369)00:23:11 (686)00:05:22 (974) 01:34:45 00:28:14
442 1214 Grabowski Mirosław Biegam bo lubię [Stadion Energa Gdańsk] M50 20 418 00:21:19 (350)00:22:42 (411)00:22:54 (458)00:22:33 (531)00:05:17 (854) 01:34:45 00:28:14
443 1078 Kuzin Sergey M30 76 420 00:21:16 (347)00:22:22 (363)00:23:04 (491)00:22:51 (599)00:05:15 (819) 01:34:48 00:28:17
444 2725 Piotrowski Wojciech M35 101 421 00:22:13 (555)00:22:56 (490)00:22:43 (403)00:22:07 (438)00:04:49 (377) 01:34:48 00:28:17
445 10012 Detmer Przemysław PACEMAKER M30 77 422 00:22:06 (521)00:22:46 (430)00:22:44 (415)00:22:00 (410)00:05:14 (787) 01:34:50 00:28:19
446 707 Lizińczyk Rafał M40 99 427 00:21:40 (397)00:22:29 (379)00:22:16 (336)00:23:08 (673)00:05:18 (884) 01:34:51 00:28:20
447 10009 Wojtaszak Rafał PACEMAKER M40 101 424 00:22:06 (523)00:22:47 (446)00:22:44 (414)00:22:00 (411)00:05:14 (788) 01:34:51 00:28:20
448 10011 Makarowski Paweł PACEMAKER M40 102 429 00:22:07 (531)00:22:46 (434)00:22:44 (410)00:22:00 (412)00:05:14 (789) 01:34:51 00:28:20
449 10010 Wolny Łukasz PACEMAKER M30 78 425 00:22:07 (538)00:22:46 (442)00:22:45 (419)00:21:59 (407)00:05:14 (786) 01:34:51 00:28:20
450 2804 Maciulewicz Mariusz M35 102 426 00:21:44 (409)00:22:41 (403)00:23:00 (482)00:22:18 (475)00:05:08 (696) 01:34:51 00:28:20
451 469 Bechta Damian Adidas Runners Warsaw M25 44 428 00:22:03 (492)00:22:38 (397)00:22:35 (382)00:22:35 (542)00:05:00 (550) 01:34:51 00:28:20
452 20 Wiśniewski Gerard OKAS Gdynia M40 100 423 00:21:48 (427)00:22:56 (491)00:22:53 (455)00:22:24 (495)00:04:50 (399) 01:34:51 00:28:20
453 1208 Kowalczyk Marek KB TKKF Promyk Ciechanów - M50 21 430 00:21:52 (443)00:22:23 (367)00:22:42 (400)00:23:01 (635)00:04:55 (481) 01:34:53 00:28:22
454 3693 Kobierzyński Paweł Biegamy Razem Władysławowo M30 79 431 00:21:46 (419)00:22:41 (402)00:22:45 (418)00:22:36 (547)00:05:06 (667) 01:34:54 00:28:23
455 1563 Woźna Magdalena Mocni w Duchu - Zabiegani Mocni w Duchu - Zabiegani K35 8 24 00:22:07 (537)00:22:54 (483)00:22:56 (470)00:21:56 (394)00:05:02 (584) 01:34:55 00:28:24
456 131 Zieliński Jacek biegamyrazem.pl M50 22 432 00:21:32 (374)00:22:29 (380)00:24:02 (720)00:22:07 (435)00:04:45 (335) 01:34:55 00:28:24
457 2349 Grodzki Krzysztof RUNNERSI S7 BANINO M35 103 433 00:21:58 (461)00:22:44 (419)00:22:40 (396)00:22:29 (514)00:05:05 (642) 01:34:56 00:28:25
458 2904 Pavlushko Volodymyr Tribe10 M18 23 434 00:21:16 (348)00:22:46 (439)00:23:22 (552)00:22:49 (595)00:04:45 (331) 01:34:58 00:28:27
459 751 Barański Piotr M35 104 435 00:22:22 (580)00:23:00 (506)00:22:49 (437)00:21:58 (400)00:04:50 (394) 01:34:59 00:28:28
460 2030 Adamczyk Zachariasz M25 45 436 00:24:04 (992)00:23:29 (600)00:22:19 (340)00:20:42 (227)00:04:25 (132) 01:34:59 00:28:28
461 2885 Bocharov Mykola Bila Tserkva Marathon M30 80 438 00:22:07 (530)00:22:58 (498)00:22:53 (454)00:22:10 (444)00:04:54 (458) 01:35:02 00:28:31
462 2731 Riabokon Maxsym Tribe10 M18 24 437 00:21:43 (408)00:23:27 (591)00:23:13 (512)00:21:51 (385)00:04:48 (365) 01:35:02 00:28:31
463 1919 Kendrick Sophie K25 6 25 00:22:47 (645)00:23:29 (598)00:22:44 (412)00:21:22 (305)00:04:40 (280) 01:35:02 00:28:31
464 801 Michałowski Jacek GTEAM M40 104 440 00:21:38 (393)00:22:30 (385)00:22:39 (393)00:22:48 (592)00:05:29 (1131) 01:35:04 00:28:33
465 3158 Zielen Pawel M25 46 441 00:21:55 (450)00:22:15 (351)00:22:16 (334)00:23:17 (714)00:05:21 (955) 01:35:04 00:28:33
466 773 Wróblewski Marek M40 103 439 00:21:51 (440)00:22:50 (470)00:22:55 (464)00:22:29 (517)00:04:59 (536) 01:35:04 00:28:33
467 1080 Wróblewski Bogusław M35 105 442 00:21:52 (441)00:22:50 (469)00:22:55 (465)00:22:29 (515)00:04:59 (543) 01:35:05 00:28:34
468 454 Wojsa Marcin M30 81 443 00:22:05 (512)00:22:47 (454)00:22:48 (436)00:22:23 (490)00:05:05 (644) 01:35:08 00:28:37
469 3422 Janczura Artur Pitt Bull M45 54 444 00:21:46 (420)00:23:07 (530)00:23:00 (483)00:22:03 (422)00:05:13 (781) 01:35:09 00:28:38
470 756 Skrzypkowski Daniel SPORTFAZA.pl M45 55 446 00:20:47 (261)00:21:59 (316)00:24:13 (766)00:23:21 (728)00:04:52 (431) 01:35:12 00:28:41
471 1360 Kaźmierski Krzysztof KB Krokus Kwiatkowice M40 105 445 00:21:59 (465)00:22:47 (456)00:23:07 (498)00:22:31 (523)00:04:48 (367) 01:35:12 00:28:41
472 3191 Dziezyc Tomasz Smaruj Na Trening Team M40 106 447 00:23:05 (708)00:22:39 (399)00:22:37 (388)00:21:58 (401)00:04:54 (461) 01:35:13 00:28:42
473 3531 Wasilewski Grzegorz DUDYCZ run M50 23 448 00:22:04 (502)00:22:48 (457)00:22:52 (449)00:22:21 (482)00:05:10 (726) 01:35:15 00:28:44
474 3565 Sobolewski Emil M35 106 449 00:22:18 (570)00:22:59 (504)00:22:52 (448)00:22:07 (436)00:04:59 (537) 01:35:15 00:28:44
475 1057 Lagraauw Erik Roparun Team 176 M40 107 450 00:22:45 (639)00:23:46 (652)00:22:56 (472)00:21:10 (277)00:04:39 (258) 01:35:16 00:28:45
476 708 Żelaznowski Marek Bornholm Runners M55 7 451 00:21:56 (454)00:23:00 (508)00:22:53 (452)00:22:19 (476)00:05:09 (721) 01:35:17 00:28:46
477 2258 Jurkiewicz Tomasz Neoteric Triathlon Team M30 82 452 00:21:12 (336)00:23:18 (557)00:23:08 (502)00:22:33 (530)00:05:08 (699) 01:35:19 00:28:48
478 594 Dydymski Krzysztof M45 56 453 00:21:32 (373)00:22:58 (496)00:23:21 (542)00:22:27 (507)00:05:03 (605) 01:35:21 00:28:50
479 694 Bogdaniuk Maciej M25 47 454 00:22:16 (565)00:22:55 (487)00:22:54 (459)00:22:27 (505)00:04:55 (482) 01:35:27 00:28:56
480 2803 Masalski Romuald Zabiegani Czernikowo Zabiegani Czernikowo M50 24 455 00:21:44 (410)00:22:45 (422)00:23:01 (486)00:22:48 (591)00:05:11 (743) 01:35:29 00:28:58
481 198 Butowski Krzysztof Studio Nieruchomości M35 107 456 00:22:30 (601)00:23:04 (519)00:22:46 (430)00:22:13 (456)00:04:57 (497) 01:35:30 00:28:59
482 1410 Sosnowski Adam forBET Runners M30 83 457 00:21:50 (434)00:23:05 (521)00:23:12 (509)00:22:33 (529)00:04:51 (416) 01:35:31 00:29:00
483 823 Lautenbach Piotr M18 25 458 00:22:07 (536)00:22:49 (465)00:22:57 (475)00:22:33 (532)00:05:06 (666) 01:35:32 00:29:01
484 2954 Kodzik Aleksandra brak #fitdziadek K30 5 26 00:22:14 (556)00:23:05 (522)00:22:54 (460)00:22:19 (477)00:05:01 (574) 01:35:33 00:29:02
485 3230 Wasilewski Marcin M40 108 459 00:22:03 (490)00:22:48 (460)00:22:55 (462)00:22:32 (525)00:05:18 (877) 01:35:36 00:29:05
486 203 Kozikowski Dariusz M35 108 460 00:22:00 (466)00:22:58 (497)00:23:07 (501)00:22:36 (545)00:04:56 (488) 01:35:37 00:29:06
487 1611 Wojnarowska Weronika K30 6 27 00:22:06 (526)00:23:02 (512)00:22:52 (447)00:22:32 (524)00:05:06 (660) 01:35:38 00:29:07
488 815 Długosz Tomasz KB Prawo do Życia Adva Optical Networking M30 84 461 00:21:57 (457)00:22:49 (467)00:22:47 (431)00:22:49 (596)00:05:23 (987) 01:35:45 00:29:14
489 2705 Lewandowski Robert COM-DKM, Morsy Gdyńskie M40 109 462 00:23:21 (766)00:23:20 (565)00:22:50 (442)00:21:28 (322)00:04:48 (373) 01:35:47 00:29:16
490 3618 Zakrzewski Jakub EBROGYM M35 109 463 00:22:15 (562)00:22:58 (500)00:23:07 (500)00:22:27 (509)00:05:01 (583) 01:35:48 00:29:17
491 2784 Chumakov Dmytro M25 48 464 00:21:15 (345)00:22:47 (448)00:23:20 (539)00:23:31 (767)00:04:58 (514) 01:35:51 00:29:20
492 2028 Szumacher Jakub ADVA M35 110 466 00:22:08 (540)00:22:57 (492)00:23:05 (494)00:22:43 (575)00:05:00 (561) 01:35:53 00:29:22
493 3187 Janisz Krzysztof M45 57 465 00:22:05 (508)00:23:16 (554)00:23:07 (497)00:22:28 (510)00:04:57 (505) 01:35:53 00:29:22
494 2712 Należyty Katarzyna TKKF Kolejarz Bydgoszcz K25 7 28 00:22:04 (504)00:22:47 (447)00:23:17 (531)00:22:48 (590)00:04:58 (511) 01:35:54 00:29:23
495 3471 Koza Damian M30 85 468 00:22:28 (594)00:22:54 (484)00:22:32 (374)00:22:24 (493)00:05:37 (1299) 01:35:55 00:29:24
496 3804 Tretzmueller Florian M25 49 467 00:20:50 (288)00:22:36 (394)00:23:56 (697)00:23:04 (650)00:05:29 (1147) 01:35:55 00:29:24
497 351 Mroczkowski Tomasz GRUPA MALBORK M35 111 469 00:22:02 (481)00:22:40 (400)00:22:58 (478)00:23:05 (652)00:05:12 (752) 01:35:57 00:29:26
498 1345 Gollnik Adam RozbiegaMy Nowy Dwór M30 86 470 00:21:45 (417)00:23:12 (543)00:23:10 (505)00:22:39 (556)00:05:11 (740) 01:35:57 00:29:26 2 (2 / 2)
499 3205 Zakęs Marcin #BKKSE M40 110 471 00:22:37 (620)00:23:22 (573)00:23:19 (537)00:21:51 (384)00:04:50 (389) 01:35:59 00:29:28
500 2379 Karczewski Eugeniusz Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M50 25 472 00:21:36 (383)00:22:24 (370)00:23:42 (644)00:23:08 (671)00:05:11 (746) 01:36:01 00:29:30
501 2270 Szweda Marek Morsy Zblewo nie M40 111 473 00:22:51 (656)00:23:23 (576)00:22:57 (474)00:21:58 (405)00:04:54 (453) 01:36:03 00:29:32
502 1230 Hoffmann Daniel KS Sokół Zblewo M35 112 474 00:22:52 (661)00:23:23 (575)00:22:56 (469)00:22:00 (409)00:04:53 (443) 01:36:04 00:29:33
503 2442 Małkowski Maciej #teamkopec M30 88 476 00:22:28 (596)00:22:51 (477)00:22:51 (444)00:22:43 (576)00:05:15 (815) 01:36:08 00:29:37
504 327 Marszałkowski Piotr M30 87 475 00:21:31 (371)00:23:18 (558)00:23:20 (540)00:23:04 (646)00:04:55 (468) 01:36:08 00:29:37
505 2802 Koryzma Arkadiusz Morska Jednostka Rakietowa M30 89 477 00:22:24 (583)00:23:07 (531)00:22:59 (480)00:22:35 (544)00:05:04 (630) 01:36:09 00:29:38
506 1242 Jarońska Aneta Iron Team K25 8 29 00:22:03 (489)00:22:51 (473)00:23:28 (574)00:22:48 (589)00:05:00 (562) 01:36:10 00:29:39
507 3767 Wiwatowski Wiesław M45 58 478 00:22:34 (613)00:23:14 (549)00:22:58 (479)00:22:26 (500)00:04:58 (523) 01:36:10 00:29:39
508 2906 Krawiec Joanna AZS Uniwersytet Gdański K18 3 30 00:22:05 (509)00:22:47 (451)00:22:52 (446)00:23:32 (773)00:04:54 (467) 01:36:10 00:29:39
509 108 Kucharski Maciej M45 59 479 00:22:20 (574)00:22:43 (412)00:23:07 (496)00:22:45 (581)00:05:17 (868) 01:36:12 00:29:41
510 2563 Toniak Filip Hager Sport Team M25 50 480 00:22:24 (584)00:23:06 (526)00:23:05 (493)00:22:37 (550)00:05:00 (558) 01:36:12 00:29:41
511 2111 Strączek Michał M40 112 481 00:21:58 (458)00:22:48 (458)00:23:22 (550)00:23:07 (664)00:04:59 (544) 01:36:14 00:29:43
512 3740 Turski Maciej MMA, tylko MMA New Balance M25 51 482 00:22:55 (674)00:23:40 (631)00:23:14 (518)00:21:58 (404)00:04:28 (152) 01:36:15 00:29:44
513 1097 Ejdys Zbigniew M40 114 484 00:20:59 (313)00:22:42 (406)00:23:35 (596)00:23:39 (801)00:05:21 (956) 01:36:16 00:29:45
514 1331 Handtke Tomasz Smurfit Kappa Adventure Team Poland M40 113 483 00:22:02 (487)00:22:54 (485)00:23:18 (532)00:22:56 (613)00:05:06 (674) 01:36:16 00:29:45
515 2599 Toniak Kornel Hager Sport Team M25 52 485 00:23:16 (738)00:23:31 (606)00:23:00 (484)00:21:50 (378)00:04:41 (286) 01:36:18 00:29:47
516 3561 Kordecki Robert Maratończyk Wielki Klincz M25 53 487 00:20:36 (209)00:21:57 (309)00:24:31 (838)00:24:11 (937)00:05:06 (657) 01:36:21 00:29:50
517 1076 Serkowski Marcin Biegamyrazem.pl Biegamyrazem.pl M40 115 486 00:22:06 (517)00:23:09 (533)00:23:29 (575)00:22:41 (571)00:04:56 (489) 01:36:21 00:29:50
518 244 Odziemczyk Tomasz M30 90 488 00:22:36 (618)00:22:45 (423)00:23:21 (545)00:22:29 (513)00:05:11 (739) 01:36:22 00:29:51
519 59 Węgłowski Maciej M45 60 489 00:22:32 (607)00:23:03 (514)00:23:14 (519)00:22:27 (504)00:05:06 (653) 01:36:22 00:29:51
520 2049 Szweda Marek M45 61 490 00:22:00 (467)00:22:48 (459)00:23:33 (591)00:23:01 (632)00:05:01 (582) 01:36:23 00:29:52
521 537 Stylski Michał M30 91 492 00:23:00 (691)00:23:48 (658)00:23:13 (514)00:21:45 (366)00:04:44 (330) 01:36:30 00:29:59
522 1484 Pawlak Jacek Ślęzak Team M45 62 491 00:22:56 (679)00:23:22 (571)00:23:16 (527)00:22:14 (458)00:04:42 (307) 01:36:30 00:29:59
523 1585 Danielewicz Grzegorz Latający Potwór Spaghetti M45 63 493 00:22:31 (603)00:23:40 (630)00:23:22 (547)00:22:04 (425)00:04:54 (456) 01:36:31 00:30:00
524 3196 Urbanik Grzegorz M40 116 494 00:21:49 (429)00:22:55 (488)00:24:13 (764)00:22:44 (580)00:04:53 (449) 01:36:34 00:30:03
525 1417 Damaszk Małgorzata Runners Choczewo K25 9 32 00:23:02 (698)00:23:13 (547)00:23:02 (488)00:22:26 (501)00:04:51 (408) 01:36:34 00:30:03
526 2152 Butowska Katarzyna K35 9 31 00:22:55 (672)00:23:40 (628)00:23:07 (499)00:22:02 (420)00:04:50 (396) 01:36:34 00:30:03
527 135 Grochowski Patryk Buba M25 54 495 00:21:02 (319)00:22:58 (495)00:23:24 (561)00:23:45 (830)00:05:29 (1138) 01:36:38 00:30:07
528 3202 Zimoch Zdzisław M55 8 496 00:23:06 (709)00:23:12 (542)00:22:57 (476)00:22:26 (499)00:04:57 (508) 01:36:38 00:30:07
529 1558 Albrecht Piotr KEFAS JW RUNNER M50 26 497 00:21:41 (399)00:22:23 (364)00:22:41 (397)00:24:40 (1093)00:05:14 (804) 01:36:39 00:30:08
530 3736 Czarnecka Joanna K35 10 33 00:22:05 (515)00:23:05 (523)00:23:16 (525)00:23:07 (667)00:05:06 (655) 01:36:39 00:30:08
531 3737 Bala Mariusz M40 117 498 00:22:05 (516)00:23:06 (527)00:23:15 (522)00:23:07 (663)00:05:06 (652) 01:36:39 00:30:08
532 1659 Wasiek Miroslaw UKS Tri-Team Rumia M50 27 500 00:22:04 (503)00:23:04 (516)00:23:16 (524)00:22:54 (605)00:05:22 (966) 01:36:40 00:30:09
533 3171 Leong Herng-Gang M35 113 499 00:22:51 (657)00:23:57 (689)00:22:53 (453)00:22:22 (485)00:04:37 (230) 01:36:40 00:30:09
534 3648 Graban Emilia Intel Runners K25 10 34 00:22:00 (472)00:23:15 (553)00:23:23 (556)00:22:42 (572)00:05:22 (975) 01:36:42 00:30:11
535 1642 Wojnowski Wiesław DCT Drużyna Biegowa M35 114 501 00:22:39 (623)00:23:34 (617)00:23:15 (523)00:22:17 (473)00:04:57 (502) 01:36:42 00:30:11
536 3533 Borkowski Grzegorz Gdynski Triathlon M40 118 502 00:22:03 (491)00:22:54 (482)00:24:47 (922)00:22:20 (481)00:04:39 (261) 01:36:43 00:30:12
537 615 Macijewska Bożena Runeda K35 11 35 00:22:00 (471)00:23:09 (535)00:23:18 (533)00:23:00 (629)00:05:17 (861) 01:36:44 00:30:13
538 2771 Królicki Maciej Tri NEGU M30 92 503 00:22:02 (485)00:22:52 (480)00:23:09 (503)00:23:18 (720)00:05:24 (1018) 01:36:45 00:30:14
539 3026 Lis Sławomir M55 9 504 00:22:49 (649)00:23:24 (580)00:23:18 (534)00:22:12 (451)00:05:02 (596) 01:36:45 00:30:14
540 2546 Ciesielski Przemysław Janusze Joggingu M40 120 505 00:22:54 (665)00:23:26 (588)00:23:13 (515)00:22:14 (457)00:05:02 (597) 01:36:49 00:30:18
541 1527 Chojnacki Krzysztof Klub Aktywnego Pelpliniaka M55 10 507 00:22:43 (636)00:23:19 (562)00:23:24 (559)00:22:29 (516)00:04:54 (451) 01:36:49 00:30:18
542 2160 Kostur Marek domiauto.pl M40 119 506 00:23:03 (703)00:23:38 (625)00:23:10 (506)00:22:07 (434)00:04:51 (410) 01:36:49 00:30:18
543 2132 Michalak Michał Michał Michalak Poznań M50 28 509 00:24:08 (1004)00:23:14 (550)00:22:51 (445)00:21:38 (347)00:04:59 (534) 01:36:50 00:30:19
544 332 Pękała Piotr M45 64 508 00:23:32 (861)00:23:33 (613)00:22:54 (456)00:22:05 (430)00:04:46 (352) 01:36:50 00:30:19
545 2466 Kosznicki Grzegorz KIA INTERBIS M35 115 511 00:22:45 (641)00:23:16 (555)00:23:16 (526)00:22:16 (469)00:05:19 (912) 01:36:52 00:30:21
546 1168 Miecznik Robert M45 65 510 00:21:48 (424)00:23:25 (583)00:23:22 (548)00:23:11 (685)00:05:06 (671) 01:36:52 00:30:21
547 3781 Kubera Paweł M30 93 512 00:22:28 (595)00:23:23 (579)00:23:21 (543)00:22:36 (548)00:05:05 (639) 01:36:53 00:30:22
548 3382 Kisieliński Jakub M18 26 513 00:23:27 (817)00:24:02 (720)00:23:37 (608)00:21:07 (268)00:04:40 (270) 01:36:53 00:30:22
549 2180 Topolski Piotr Sztafeta Nadziei M40 121 514 00:21:56 (452)00:23:00 (507)00:23:44 (657)00:23:15 (706)00:05:00 (568) 01:36:55 00:30:24
550 1845 Zabielski Tomasz Biegowi Szydercy M35 116 515 00:22:02 (478)00:23:10 (538)00:23:54 (691)00:22:54 (607)00:04:55 (473) 01:36:55 00:30:24
551 2305 Cejba Dominika KB SZAMOTUŁY K18 4 36 00:22:25 (586)00:23:26 (589)00:23:23 (558)00:22:41 (565)00:05:04 (626) 01:36:59 00:30:28
552 790 Dydyna Krzysztof WOJSKO POLSKIE M50 29 516 00:22:24 (585)00:23:34 (616)00:23:23 (553)00:22:38 (554)00:05:00 (564) 01:36:59 00:30:28
553 1423 Karnas Kamil M25 55 517 00:22:55 (676)00:23:04 (517)00:23:15 (521)00:22:41 (570)00:05:05 (637) 01:37:00 00:30:29
554 3311 Kluczewska Emilia Runtastyczni Team Bytów K35 12 37 00:23:51 (944)00:24:13 (802)00:22:20 (342)00:21:40 (355)00:04:57 (510) 01:37:01 00:30:30
555 2514 Kuncewicz Slawomir M40 122 518 00:22:10 (546)00:23:10 (536)00:23:50 (683)00:22:57 (622)00:04:54 (460) 01:37:01 00:30:30
556 33 Rozmus Wiktor M35 117 519 00:22:07 (534)00:22:58 (499)00:23:19 (538)00:23:15 (702)00:05:24 (1033) 01:37:03 00:30:32
557 2921 Tomaszewski Krzysztof Greenbirds team M55 11 520 00:21:58 (459)00:23:33 (612)00:23:54 (690)00:22:41 (568)00:04:58 (532) 01:37:04 00:30:33
558 3544 Białczyk Jarosław szamotuły M40 123 521 00:22:40 (630)00:23:27 (590)00:23:12 (508)00:22:38 (551)00:05:08 (706) 01:37:05 00:30:34
559 3385 Adamczyk Marcin BLUE MEDIA TEAM M35 118 522 00:20:54 (298)00:23:11 (540)00:24:55 (975)00:23:06 (654)00:05:01 (580) 01:37:07 00:30:36
560 1254 Gruszka Wiktor M55 12 523 00:22:15 (563)00:22:47 (445)00:22:44 (411)00:23:29 (760)00:05:54 (1640) 01:37:09 00:30:38
561 2426 Pochranowicz Daniel 3IRONMAN RodzinkaMDKM M45 66 524 00:22:05 (506)00:23:05 (520)00:23:27 (568)00:23:14 (696)00:05:19 (914) 01:37:10 00:30:39
562 3309 Bogorodz Mateusz M30 94 525 00:23:02 (700)00:23:34 (618)00:23:13 (511)00:22:28 (512)00:04:53 (437) 01:37:10 00:30:39
563 1147 Wolfram Dawid BiegaMy M30 95 526 00:23:29 (850)00:23:58 (692)00:23:13 (513)00:22:02 (421)00:04:34 (199) 01:37:16 00:30:45
564 1875 Zinkel Jacek GKS "KASZUBI" LUZINO M55 13 528 00:21:33 (376)00:23:11 (541)00:23:39 (626)00:23:36 (789)00:05:19 (902) 01:37:18 00:30:47
565 2757 Szewczyk Rafał M35 119 527 00:23:01 (697)00:23:33 (614)00:23:14 (520)00:22:24 (492)00:05:06 (669) 01:37:18 00:30:47
566 3453 Grimsgård Rasmus M25 56 529 00:23:00 (690)00:23:07 (529)00:23:25 (562)00:22:43 (574)00:05:03 (609) 01:37:18 00:30:47
567 2062 Tarnowski Witold KB TKKF Promyk Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów M55 14 531 00:22:01 (473)00:22:51 (475)00:23:34 (593)00:23:31 (765)00:05:23 (990) 01:37:20 00:30:49
568 1499 Wąsik Bartłomiej M30 96 530 00:22:31 (604)00:23:47 (655)00:23:28 (571)00:22:35 (543)00:04:59 (540) 01:37:20 00:30:49
569 391 Netter Paweł UKS Tri-Team Rumia M35 120 532 00:22:35 (614)00:23:22 (568)00:23:11 (507)00:22:56 (614)00:05:17 (875) 01:37:21 00:30:50
570 792 Kachelski Adam 1985 1985 M30 97 533 00:22:21 (576)00:23:32 (608)00:23:39 (629)00:22:50 (597)00:05:00 (570) 01:37:22 00:30:51
571 937 Potrykus Piotr M40 124 534 00:21:36 (385)00:23:13 (545)00:23:23 (555)00:23:54 (864)00:05:17 (876) 01:37:23 00:30:52
572 2209 Verkhulevskyi Denys M25 57 535 00:22:58 (684)00:23:41 (632)00:23:31 (584)00:22:15 (462)00:04:58 (519) 01:37:23 00:30:52
573 2673 Zielonka Paweł M25 58 536 00:22:05 (510)00:22:48 (461)00:23:19 (536)00:23:46 (837)00:05:26 (1056) 01:37:24 00:30:53
574 1993 Bielec Adam KCALOKILERZY M30 98 538 00:22:54 (670)00:23:29 (599)00:23:28 (573)00:22:28 (511)00:05:05 (643) 01:37:24 00:30:53
575 3698 Mickiewicz Konrad Smaruj Na Trening Team Bałtyk Fabryka Czekolady M45 67 537 00:23:26 (796)00:24:19 (822)00:24:00 (709)00:21:02 (258)00:04:37 (224) 01:37:24 00:30:53
576 69 Lesner Damian LESNER LESNER M45 68 539 01:37:27 00:30:56
577 2982 Sawicki Eligiusz M55 15 540 00:22:33 (609)00:23:25 (586)00:23:42 (642)00:22:45 (584)00:05:03 (611) 01:37:28 00:30:57
578 719 Milka Bogusław Parkrun Ursynów M40 127 545 00:22:39 (624)00:23:31 (604)00:23:29 (577)00:22:41 (569)00:05:09 (709) 01:37:29 00:30:58
579 3304 Łopuchin Piotr M40 125 541 00:23:01 (696)00:23:51 (666)00:22:54 (461)00:22:36 (549)00:05:07 (678) 01:37:29 00:30:58
580 837 Tekliński Adrian ALIOR Running Team M25 59 543 00:22:30 (600)00:23:28 (593)00:23:29 (578)00:22:56 (616)00:05:06 (659) 01:37:29 00:30:58
581 459 Łudczak Krzysztof VANOS - Biegamy na gazie Lechia M40 126 542 00:22:06 (529)00:23:22 (569)00:23:46 (666)00:23:17 (715)00:04:58 (524) 01:37:29 00:30:58
582 1031 Sadowski Ryszard Nie Zwalniamy/LOTOS Running Team M35 121 544 00:23:23 (782)00:23:49 (660)00:23:16 (530)00:22:15 (463)00:04:46 (348) 01:37:29 00:30:58
583 1292 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON M45 69 548 00:21:33 (375)00:23:15 (552)00:23:46 (665)00:23:33 (774)00:05:23 (1005) 01:37:30 00:30:59
584 2240 Mackiewicz Marek M50 30 547 00:22:07 (532)00:23:32 (609)00:23:46 (664)00:22:59 (628)00:05:06 (658) 01:37:30 00:30:59
585 1442 Rusak Łukasz Czemu Nie Gdynia M35 122 546 00:21:24 (356)00:23:26 (587)00:24:21 (796)00:23:18 (721)00:05:01 (581) 01:37:30 00:30:59
586 2012 Kłosiewicz Wojciech M40 128 550 00:21:35 (381)00:22:51 (476)00:24:51 (945)00:23:01 (637)00:05:13 (776) 01:37:31 00:31:00
587 41 Żmudziński Kamil M35 123 549 00:22:47 (646)00:23:28 (596)00:23:23 (557)00:22:41 (567)00:05:12 (761) 01:37:31 00:31:00
588 280 Kusiak Dariusz M30 99 551 00:23:22 (770)00:23:58 (693)00:23:05 (492)00:22:15 (461)00:04:52 (421) 01:37:32 00:31:01
589 497 Derlaga Kamil PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / Nowy Staw Biega M25 60 552 00:20:59 (314)00:22:44 (417)00:23:41 (635)00:24:25 (1008)00:05:44 (1440) 01:37:33 00:31:02
590 946 Pasztaleniec Władysław M40 129 553 00:22:16 (566)00:23:35 (619)00:23:39 (623)00:22:51 (600)00:05:13 (771) 01:37:34 00:31:03
591 3470 Dasiukiewicz Leszek M60 2 555 00:22:50 (652)00:23:29 (601)00:23:28 (572)00:22:35 (541)00:05:12 (763) 01:37:34 00:31:03
592 3361 Dziedziula Tomasz Granica Kościno Granica Kościno M30 100 554 00:23:22 (771)00:24:03 (738)00:23:39 (624)00:21:50 (381)00:04:40 (273) 01:37:34 00:31:03
593 3208 Olzacki Piotr StepStone Runners M30 101 556 00:22:58 (683)00:23:48 (657)00:23:16 (529)00:22:34 (538)00:05:03 (608) 01:37:39 00:31:08
594 2041 Dunajczyk Mateusz M25 61 557 00:22:00 (468)00:23:07 (528)00:23:32 (586)00:23:30 (762)00:05:31 (1185) 01:37:40 00:31:09
595 2315 Borkowski Michał M35 124 558 00:22:54 (667)00:23:43 (636)00:23:30 (583)00:22:36 (546)00:04:57 (503) 01:37:40 00:31:09
596 2605 Naczyk Marta Dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl K30 7 38 00:22:10 (550)00:23:07 (532)00:23:44 (659)00:23:32 (771)00:05:12 (764) 01:37:45 00:31:14
597 15 Grzywacz Karol M30 102 559 00:21:58 (460)00:23:33 (615)00:24:04 (729)00:23:07 (662)00:05:06 (656) 01:37:48 00:31:17
598 194 Pasisz Daniel M30 103 562 00:21:51 (435)00:23:18 (556)00:23:45 (661)00:23:33 (776)00:05:22 (965) 01:37:49 00:31:18
599 3789 Witkowski Artur M45 70 561 00:22:39 (622)00:23:32 (607)00:23:26 (564)00:23:02 (638)00:05:10 (731) 01:37:49 00:31:18
600 2690 Wysocki Mariusz PIES ICH GANIAŁ M55 16 560 00:23:22 (769)00:23:23 (574)00:23:24 (560)00:22:39 (555)00:05:01 (577) 01:37:49 00:31:18
601 416 Kowalik Michał M30 104 563 00:22:28 (597)00:23:28 (595)00:23:42 (641)00:23:06 (657)00:05:06 (665) 01:37:50 00:31:19
602 275 Leibschang Jacek M45 71 564 00:23:21 (767)00:24:06 (765)00:23:32 (587)00:22:23 (489)00:04:30 (169) 01:37:52 00:31:21
603 3322 Wincek Jarek M40 130 565 00:23:39 (884)00:23:45 (650)00:23:29 (579)00:22:17 (474)00:04:43 (317) 01:37:53 00:31:22
604 2578 Słomkowski Mateusz M25 63 568 00:21:51 (439)00:23:38 (626)00:23:57 (703)00:23:11 (681)00:05:18 (885) 01:37:55 00:31:24
605 3478 Bistuła Artur O co biega Pabianice M18 27 566 00:22:02 (484)00:23:13 (546)00:23:56 (698)00:23:33 (775)00:05:11 (735) 01:37:55 00:31:24
606 1457 Kierznikiewicz Mateusz AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ M25 62 567 00:21:31 (370)00:23:02 (513)00:23:53 (687)00:24:23 (1001)00:05:06 (651) 01:37:55 00:31:24
607 3646 Lisiecki Tomasz NEXUS Team M50 31 569 00:23:11 (722)00:23:57 (684)00:23:40 (630)00:22:15 (468)00:04:53 (450) 01:37:56 00:31:25
608 729 Czarnowski Krzysztof FabrykaDobrejZabawy.pl M40 131 570 00:23:21 (765)00:24:04 (744)00:23:30 (582)00:22:12 (449)00:04:49 (384) 01:37:56 00:31:25
609 3190 Soboń Kamil M35 125 571 00:22:14 (559)00:23:24 (582)00:23:32 (589)00:23:27 (752)00:05:21 (950) 01:37:58 00:31:27
610 3303 Nowak Arkadiusz Przyjaciele Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym DLACZEGO NIE Przyjaciele Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym DLACZEGO NIE M45 72 572 00:22:09 (544)00:23:10 (537)00:24:59 (991)00:22:52 (601)00:04:50 (401) 01:38:00 00:31:29
611 712 Slisewski Tomasz POLPHARMA RUN TEAM M45 73 573 00:22:43 (637)00:23:33 (611)00:23:39 (625)00:23:01 (636)00:05:07 (681) 01:38:03 00:31:32
612 1917 Laan Sander Roparun Team 176 M40 132 574 00:23:14 (732)00:23:07 (670)00:04:54 (455) 01:38:04 00:31:33
613 3318 Czaja Andrzej Ekonomik maratończyk lębork M55 17 576 00:23:22 (774)00:24:01 (701)00:23:37 (614)00:22:05 (429)00:05:00 (563) 01:38:05 00:31:34
614 491 Baranowski Michał ZHR M18 28 578 00:22:35 (615)00:23:37 (623)00:23:58 (707)00:22:57 (620)00:04:58 (529) 01:38:05 00:31:34
615 1018 Stoute Tom Roparun Team 176 M35 126 575 00:23:15 (734)00:23:32 (610)00:23:16 (528)00:23:07 (668)00:04:55 (476) 01:38:05 00:31:34
616 3246 Wierciński Łukasz TRIGGER TRIATHLON M30 105 577 00:23:02 (701)00:24:03 (740)00:23:47 (673)00:22:26 (498)00:04:47 (361) 01:38:05 00:31:34
617 3623 Łaguna Andrzej M55 18 579 00:22:55 (671)00:23:43 (635)00:23:30 (581)00:22:57 (623)00:05:02 (593) 01:38:07 00:31:36
618 3768 Chybczyński Paweł JUDO TEAM MIFUNE GDAŃSK JUDO TEAM MIFUNE GDAŃSK M45 74 581 00:22:34 (612)00:23:13 (544)00:23:02 (489)00:23:44 (828)00:05:35 (1241) 01:38:08 00:31:37
619 656 Gronowski Robert M40 133 580 00:22:21 (575)00:23:21 (567)00:24:01 (718)00:23:15 (707)00:05:10 (723) 01:38:08 00:31:37
620 346 Guz Artur LIVE LOVE RUN M45 75 582 00:22:40 (632)00:23:25 (584)00:23:47 (677)00:23:05 (651)00:05:14 (791) 01:38:11 00:31:40
621 276 Signerski Remigiusz XTEAM Klub Sportowy xTRI.pl M40 134 583 00:23:34 (869)00:23:51 (667)00:23:32 (588)00:22:15 (466)00:05:00 (553) 01:38:12 00:31:41
622 3305 Jeż Paweł M45 76 584 00:22:21 (577)00:23:53 (670)00:23:37 (616)00:23:04 (649)00:05:18 (889) 01:38:13 00:31:42
623 1526 Dziedziewicz Sebastian NOTOJO M18 29 585 00:22:16 (564)00:23:04 (518)00:23:29 (576)00:24:06 (911)00:05:22 (970) 01:38:17 00:31:46
624 1565 Narewski Mariusz M50 32 586 00:23:01 (694)00:23:45 (643)00:23:27 (569)00:23:10 (679)00:04:54 (459) 01:38:17 00:31:46
625 278 Zając Piotr Parkrun Rumia M35 127 587 00:24:19 (1054)00:24:01 (703)00:23:26 (566)00:21:50 (379)00:04:41 (294) 01:38:17 00:31:46
626 1982 Jakubisiak Aleksander M18 30 589 00:22:04 (498)00:23:25 (585)00:23:51 (685)00:23:34 (780)00:05:26 (1073) 01:38:20 00:31:49
627 3096 Kowalczyk Maciej Thomson Reuters Running Team M30 106 588 00:23:27 (811)00:24:01 (702)00:23:41 (636)00:22:17 (472)00:04:54 (462) 01:38:20 00:31:49
628 3133 Biedrzycki Krzysztof M45 77 590 00:23:52 (953)00:24:12 (795)00:23:14 (517)00:22:12 (453)00:04:50 (397) 01:38:20 00:31:49 3 (3 / 1)
629 257 Olewniczak Robert GK RID Grupa Konsultingo RID s.c. M50 33 591 00:22:10 (545)00:23:21 (566)00:23:37 (609)00:23:45 (831)00:05:28 (1111) 01:38:21 00:31:50
630 1576 Kuczawski Mikołaj M35 128 592 00:22:49 (650)00:23:18 (561)00:23:36 (598)00:23:22 (731)00:05:16 (835) 01:38:21 00:31:50
631 2199 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Biega K40 5 39 00:23:39 (887)00:24:07 (774)00:23:20 (541)00:22:21 (483)00:04:57 (509) 01:38:24 00:31:53
632 3112 Baimov Bulat Sii Running Team M25 64 593 00:22:33 (608)00:24:03 (735)00:24:10 (758)00:22:39 (560)00:05:01 (579) 01:38:26 00:31:55
633 1684 Lisowski Tomasz Dynatrace M35 129 594 00:23:08 (712)00:23:56 (679)00:23:57 (700)00:22:31 (522)00:04:58 (526) 01:38:30 00:31:59
634 3297 Szeliga Adam M40 135 595 00:22:27 (591)00:23:31 (605)00:23:47 (675)00:23:26 (748)00:05:20 (929) 01:38:31 00:32:00
635 3052 Nowak Łukasz M30 107 596 00:21:48 (426)00:24:24 (844)00:24:10 (756)00:23:29 (759)00:04:40 (274) 01:38:31 00:32:00
636 161 Turukin Ruslan M50 34 597 00:23:48 (929)00:23:57 (681)00:23:12 (510)00:22:45 (583)00:04:50 (400) 01:38:32 00:32:01
637 3562 Osowski Adam ROZBIEGANE DZIAŁDOWO auto-szkoła adam osowski M35 130 598 00:23:31 (857)00:24:09 (781)00:23:47 (671)00:22:21 (484)00:04:45 (337) 01:38:33 00:32:02
638 1939 Dzioba Michał TriSopot M45 78 599 00:22:41 (635)00:23:43 (634)00:23:48 (679)00:23:12 (687)00:05:11 (737) 01:38:35 00:32:04
639 1941 Grządka Karol thyssenkrupp running team M35 131 600 00:23:28 (827)00:24:02 (716)00:23:33 (590)00:22:42 (573)00:04:54 (454) 01:38:39 00:32:08
640 3713 Licznerski Rafał M40 136 601 00:22:47 (648)00:24:05 (763)00:23:49 (682)00:22:54 (604)00:05:05 (649) 01:38:40 00:32:09
641 557 Wałęga Paweł YMAA Sopot-Gdańsk M40 137 602 00:23:32 (860)00:23:45 (648)00:23:36 (600)00:22:49 (594)00:04:58 (512) 01:38:40 00:32:09
642 746 Nicewicz Robert Nicek M45 80 604 00:22:02 (480)00:22:48 (462)00:24:00 (712)00:24:22 (996)00:05:32 (1195) 01:38:44 00:32:13
643 2877 Borowicz Beata KWP Wrocław K40 6 40 00:22:40 (631)00:23:23 (577)00:23:25 (563)00:23:46 (836)00:05:30 (1165) 01:38:44 00:32:13
644 625 Góreczny Rafał M45 79 603 00:22:40 (633)00:23:15 (551)00:23:47 (670)00:23:36 (791)00:05:26 (1060) 01:38:44 00:32:13
645 1120 Boryna-Złota Aleksandra LPP TEAM K30 8 41 00:23:27 (808)00:24:02 (710)00:23:37 (611)00:22:39 (557)00:05:00 (552) 01:38:45 00:32:14
646 3265 Ułamek Mateusz M30 108 605 00:23:32 (859)00:24:10 (783)00:23:29 (580)00:22:39 (559)00:04:55 (474) 01:38:45 00:32:14
647 2944 Pinker Stanisław M40 138 607 00:21:36 (384)00:23:18 (560)00:24:51 (944)00:23:39 (797)00:05:23 (993) 01:38:47 00:32:16
648 298 Suchomski Marcin M30 109 606 00:23:12 (725)00:23:27 (592)00:23:36 (604)00:23:17 (713)00:05:15 (809) 01:38:47 00:32:16
649 2751 Jakubowski Maciej PGB Sportowa Paczka M35 132 608 00:23:23 (779)00:24:00 (696)00:23:43 (648)00:22:44 (579)00:04:57 (501) 01:38:47 00:32:16
650 1492 Szumacher Marta K25 11 42 00:23:27 (809)00:23:29 (597)00:23:40 (632)00:22:59 (627)00:05:16 (846) 01:38:51 00:32:20
651 1561 Pawłowski Witold Bambaryła team Thule M35 133 609 00:23:20 (756)00:24:26 (849)00:23:41 (638)00:22:44 (577)00:04:41 (288) 01:38:52 00:32:21 4 (4 / 1)
652 3066 Lipka Tomasz Klub Morsów Zmarźlak M45 81 610 00:23:25 (788)00:24:03 (733)00:23:37 (605)00:22:45 (582)00:05:03 (610) 01:38:53 00:32:22
653 3739 Ćwik Damian M40 139 611 00:23:27 (810)00:24:06 (766)00:23:42 (640)00:22:40 (561)00:04:59 (546) 01:38:54 00:32:23
654 2297 Klahs Dawid ORWL M25 65 612 00:23:03 (705)00:24:19 (824)00:23:21 (544)00:23:08 (672)00:05:04 (633) 01:38:55 00:32:24
655 2125 Andryszak Wojciech MAPA S.C. M45 82 615 00:22:55 (673)00:23:46 (653)00:23:45 (662)00:23:17 (716)00:05:13 (774) 01:38:56 00:32:25
656 3604 Kapczynski Pawel M30 110 614 00:23:26 (802)00:23:44 (642)00:24:44 (893)00:21:57 (397)00:05:05 (646) 01:38:56 00:32:25
657 450 Miłejko Arkadiusz Akademia Biegowa Kartuzy M40 140 613 00:23:23 (776)00:24:01 (700)00:23:37 (615)00:22:56 (617)00:04:59 (538) 01:38:56 00:32:25
658 595 Olewniczak Piotr BIEGA ZIE M18 31 616 00:19:20 (85)00:22:57 (493)00:24:31 (837)00:25:56 (1444)00:06:13 (2024) 01:38:57 00:32:26
659 1132 Cieślik Marta Pruszcz Biega Show Must Go On K25 12 43 00:23:11 (721)00:24:03 (743)00:23:38 (618)00:22:55 (610)00:05:10 (732) 01:38:57 00:32:26
660 2128 Pokojski Andrzej KROPELKA M35 134 617 00:21:11 (334)00:23:18 (559)00:24:33 (845)00:24:29 (1041)00:05:27 (1083) 01:38:58 00:32:27
661 3351 Leyk Mirosław LeykTeam PodKasztanamiŁeba M35 135 618 00:23:00 (692)00:23:45 (651)00:23:55 (694)00:23:06 (655)00:05:12 (751) 01:38:58 00:32:27
662 2647 Bachórz Agata Reaktywuj się w maratonie K40 7 44 00:22:57 (680)00:24:06 (769)00:23:40 (633)00:23:11 (680)00:05:04 (631) 01:38:58 00:32:27
663 1344 Jazdzewski Dariusz Iron Team M45 83 619 00:23:41 (898)00:24:12 (797)00:23:55 (693)00:22:26 (503)00:04:44 (323) 01:38:58 00:32:27
664 935 Krzebietke Piotr M35 136 620 00:21:27 (362)00:23:24 (581)00:24:32 (842)00:24:13 (945)00:05:23 (1001) 01:38:59 00:32:28
665 765 Ordakowski Filip M18 32 621 00:22:58 (682)00:24:15 (804)00:23:53 (688)00:22:53 (603)00:05:00 (554) 01:38:59 00:32:28
666 579 Garsztka Mateusz M30 111 622 00:23:33 (868)00:24:02 (713)00:23:44 (653)00:22:35 (540)00:05:07 (675) 01:39:01 00:32:30
667 2813 Kaczmarski Filip M45 84 624 00:23:25 (793)00:24:03 (732)00:23:37 (613)00:22:44 (578)00:05:13 (767) 01:39:02 00:32:31
668 3535 Roliński Cezary Morsy Zblewo Run Team M35 137 625 00:23:29 (847)00:23:55 (674)00:23:38 (619)00:22:50 (598)00:05:10 (727) 01:39:02 00:32:31
669 13 Czaiński Kamil M25 66 623 00:24:03 (984)00:23:56 (678)00:23:55 (692)00:22:22 (487)00:04:46 (343) 01:39:02 00:32:31
670 1857 Kulińska Justyna K18 5 45 00:24:39 (1240)00:24:57 (1045)00:23:28 (570)00:21:32 (330)00:04:26 (140) 01:39:02 00:32:31
671 3695 Krasowski Konrad M30 112 626 00:23:18 (746)00:24:04 (747)00:23:41 (634)00:22:56 (612)00:05:04 (628) 01:39:03 00:32:32
672 1072 Pusdrowski Michał Runeda / RunnerFromReda M35 138 627 00:23:01 (693)00:23:55 (675)00:23:47 (674)00:23:03 (643)00:05:18 (878) 01:39:04 00:32:33
673 2145 Szweda Marcin M30 113 629 00:24:02 (983)00:24:11 (786)00:23:21 (546)00:22:38 (553)00:04:53 (448) 01:39:05 00:32:34
674 939 Kania Wojciech M40 141 628 00:23:55 (961)00:24:28 (854)00:24:03 (726)00:21:46 (370)00:04:53 (446) 01:39:05 00:32:34
675 2824 Skrzyński Andrzej M45 85 630 00:23:09 (714)00:23:42 (633)00:23:51 (686)00:23:02 (641)00:05:22 (976) 01:39:06 00:32:35
676 1194 Korycki Daniel M25 67 631 00:24:18 (1047)00:23:43 (638)00:23:23 (554)00:22:34 (535)00:05:09 (711) 01:39:07 00:32:36
677 2577 Bukowski Wojciech - - M18 33 632 00:24:18 (1046)00:23:44 (641)00:23:22 (549)00:22:34 (537)00:05:09 (710) 01:39:07 00:32:36
678 2292 Kowalski Michał KSR Team M45 86 633 00:22:02 (486)00:23:20 (564)00:24:19 (788)00:24:03 (896)00:05:24 (1014) 01:39:08 00:32:37
679 3029 Fafiński Michał Biegam U KOLESI M40 142 634 00:21:57 (456)00:22:57 (494)00:23:46 (663)00:24:37 (1081)00:05:55 (1656) 01:39:12 00:32:41
680 1665 Kluk Tomasz Morsy Skarszewy M35 139 635 00:22:19 (573)00:23:09 (534)00:23:56 (699)00:24:10 (926)00:05:40 (1373) 01:39:14 00:32:43
681 3405 Trośniak Piotr M45 87 636 00:22:06 (525)00:23:01 (509)00:24:09 (750)00:24:30 (1049)00:05:28 (1123) 01:39:14 00:32:43
682 240 Pieczkowska Agnieszka Tri NEGU K40 8 46 00:23:14 (731)00:23:49 (659)00:23:42 (645)00:23:15 (705)00:05:15 (825) 01:39:15 00:32:44
683 1501 Trojanowski Maciej M30 114 637 00:23:28 (829)00:23:56 (676)00:23:46 (667)00:23:00 (631)00:05:05 (641) 01:39:15 00:32:44
684 2759 Kwietniewska Agnieszka Tripaka Przechlewo K30 9 47 00:23:28 (831)00:24:03 (730)00:23:36 (602)00:23:04 (648)00:05:04 (618) 01:39:15 00:32:44
685 2457 Wnuk Jakub M35 140 638 00:23:28 (832)00:24:02 (707)00:23:37 (612)00:23:02 (639)00:05:07 (682) 01:39:16 00:32:45
686 2926 Gąsiorowski Michał Dream Tri Team M35 141 639 00:23:27 (812)00:24:03 (727)00:23:37 (610)00:23:02 (642)00:05:08 (693) 01:39:17 00:32:46
687 2238 Roclawska Danusia K45 2 48 00:23:52 (946)00:24:28 (855)00:23:31 (585)00:22:30 (520)00:04:56 (494) 01:39:17 00:32:46
688 2505 Żmija Dariusz Tripaka Przechlewo M40 143 640 00:22:27 (593)00:23:50 (662)00:23:49 (680)00:24:00 (885)00:05:14 (801) 01:39:20 00:32:49
689 1085 Włoszczyński Maciej M30 115 641 00:23:09 (716)00:24:03 (728)00:24:06 (737)00:23:34 (779)00:04:28 (153) 01:39:20 00:32:49
690 2475 Górski Grzegorz MSE Fehlau Run Team Kulik&Kurek mse.bemergroup.com M40 144 642 00:22:55 (675)00:23:58 (690)00:23:53 (689)00:23:29 (761)00:05:06 (668) 01:39:21 00:32:50
691 2013 Rumiński Daniel M18 34 643 00:23:20 (759)00:24:02 (708)00:23:44 (656)00:23:12 (688)00:05:03 (615) 01:39:21 00:32:50
692 2557 Zawiślak Waldemar Egger Biskupiec Biega M40 145 644 00:23:19 (753)00:24:05 (758)00:23:34 (592)00:23:10 (678)00:05:14 (793) 01:39:22 00:32:51
693 813 Rębowski Andrzej ROZBIEGANE DZIAŁDOWO M40 146 645 00:23:59 (970)00:24:02 (724)00:23:37 (606)00:22:48 (593)00:04:56 (485) 01:39:22 00:32:51
694 3353 Telepski Michał LSYP Active! / NULL M30 116 646 00:22:14 (560)00:23:40 (629)00:24:14 (767)00:23:54 (865)00:05:22 (982) 01:39:24 00:32:53
695 399 Zatorska-Radlińska Katarzyna RPD K35 13 49 00:22:27 (592)00:23:28 (594)00:24:14 (769)00:23:54 (866)00:05:22 (980) 01:39:25 00:32:54
696 1520 Borzyszkowski Bartosz NOTOJO M18 35 648 00:22:18 (572)00:23:36 (621)00:24:04 (730)00:24:09 (920)00:05:18 (880) 01:39:25 00:32:54
697 229 Lewandowski Dariusz Klub Aktywnego Pelpliniaka / Dovista Active Team Dovista Active Team M35 142 647 00:23:21 (762)00:24:03 (741)00:23:38 (621)00:23:05 (653)00:05:18 (888) 01:39:25 00:32:54
698 2564 Orłowski Artur Rotmanka Tri Squad M40 148 650 00:23:18 (745)00:24:03 (742)00:23:39 (627)00:23:13 (695)00:05:14 (795) 01:39:27 00:32:56
699 623 Kwiatkowski Grzegorz M40 147 649 00:22:54 (668)00:23:57 (686)00:24:08 (743)00:23:16 (708)00:05:12 (755) 01:39:27 00:32:56
700 619 Kwiatkowska Agnieszka Wiewiór Team K35 14 50 00:22:54 (669)00:23:57 (687)00:24:10 (757)00:23:15 (703)00:05:11 (742) 01:39:27 00:32:56
701 2703 Szczęsny Marcin M35 143 651 00:22:38 (621)00:23:57 (685)00:24:22 (798)00:23:28 (755)00:05:03 (607) 01:39:28 00:32:57
702 1652 Ronkowski Tomasz Wu Team Running Team M35 144 653 00:23:28 (835)00:24:02 (723)00:23:34 (594)00:23:02 (640)00:05:23 (1006) 01:39:29 00:32:58
703 3134 Kamiński Michał LPP TEAM LPP M40 149 652 00:23:03 (704)00:24:08 (777)00:23:51 (684)00:23:11 (683)00:05:16 (850) 01:39:29 00:32:58
704 2635 Tretiakov Aleksandr LPP TEAM LPP TEAM M25 68 654 00:23:28 (836)00:24:04 (754)00:23:39 (628)00:23:03 (645)00:05:16 (852) 01:39:30 00:32:59
705 1013 Charczuk Jarosław Klub Biegacza Provident Klub Biegacza Provident M40 150 655 00:23:43 (907)00:24:26 (850)00:23:57 (702)00:22:47 (586)00:04:37 (225) 01:39:30 00:32:59
706 105 Szumlas Rafał M35 145 658 00:22:50 (655)00:23:52 (669)00:24:00 (708)00:23:33 (777)00:05:17 (869) 01:39:32 00:33:01
707 503 Jakubek Zbigniew Zibi M45 88 656 00:23:32 (863)00:24:10 (784)00:23:56 (695)00:22:46 (585)00:05:08 (704) 01:39:32 00:33:01
708 2390 Świąder Mirosław Intel Runners/runpassion.pl team Suchy TEAM M45 89 657 00:24:35 (1194)00:24:43 (915)00:23:43 (647)00:21:53 (387)00:04:38 (248) 01:39:32 00:33:01
709 585 Bednarski Marcin Nordea M40 151 659 00:23:32 (862)00:23:45 (644)00:23:44 (655)00:23:16 (710)00:05:17 (872) 01:39:34 00:33:03
710 205 Wesołowski Maciej M25 69 661 00:23:27 (813)00:24:04 (751)00:23:42 (639)00:23:07 (669)00:05:15 (810) 01:39:35 00:33:04
711 1683 Linda Karolina Dynatrace K30 10 51 00:23:08 (711)00:23:56 (680)00:24:01 (716)00:23:16 (709)00:05:14 (796) 01:39:35 00:33:04
712 2987 Pieczykolan Kamil Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia M35 146 660 00:23:28 (838)00:24:02 (722)00:23:38 (617)00:23:14 (701)00:05:13 (778) 01:39:35 00:33:04
713 689 Łuchniak Zbigniew M40 152 662 00:22:51 (659)00:23:38 (624)00:24:02 (722)00:23:53 (860)00:05:13 (783) 01:39:37 00:33:06
714 1245 Kopeć Mirosław MirMark M45 90 665 00:23:02 (702)00:23:55 (673)00:24:24 (811)00:23:06 (656)00:05:10 (728) 01:39:37 00:33:06
715 2592 Droździński Konrad RAZ Szczecin M35 147 663 00:23:26 (797)00:24:05 (762)00:23:47 (669)00:23:13 (693)00:05:06 (663) 01:39:37 00:33:06
716 1426 Szleszyński Andrzej M50 35 664 00:23:25 (786)00:24:19 (826)00:24:08 (746)00:22:54 (606)00:04:51 (411) 01:39:37 00:33:06
717 670 Szlas Marcin www.tutum.house tutum house M40 154 668 00:23:28 (839)00:24:02 (717)00:23:41 (637)00:23:13 (692)00:05:14 (794) 01:39:38 00:33:07
718 268 Machoń Paweł M40 153 666 00:23:10 (717)00:24:05 (757)00:24:04 (731)00:23:11 (684)00:05:08 (703) 01:39:38 00:33:07
719 983 Niedziela Tomek M30 117 667 00:22:57 (681)00:24:04 (746)00:24:15 (776)00:23:22 (730)00:05:00 (551) 01:39:38 00:33:07
720 1271 Oliwniak Marcin M35 148 669 00:22:29 (598)00:23:45 (647)00:24:08 (741)00:23:53 (859)00:05:24 (1010) 01:39:39 00:33:08
721 1119 Lewiński Krzysztof Iron Team M45 91 670 00:22:29 (599)00:23:44 (639)00:24:09 (751)00:23:54 (867)00:05:23 (992) 01:39:39 00:33:08
722 1699 Szwedek Krzysztof biegamyrazem.pl SPEEDSPORTS C.H. RIVIERA M45 92 671 00:20:47 (248)00:21:23 (193)00:22:24 (353)00:28:32 (2145)00:06:35 (2408) 01:39:41 00:33:10
723 2984 Szymański Marcin M30 118 672 00:23:25 (789)00:24:06 (767)00:23:34 (595)00:23:18 (722)00:05:19 (919) 01:39:42 00:33:11
724 2515 Truskolawska Ola LANGE TRI COACH, biegamyrazem.pl biegamyrazem.pl K40 9 52 00:22:45 (642)00:23:44 (640)00:23:57 (701)00:23:53 (862)00:05:24 (1020) 01:39:43 00:33:12
725 1306 Bryła Maciej Pruszcz Biega/49BLot M45 93 673 00:22:51 (658)00:23:56 (677)00:24:14 (768)00:23:23 (735)00:05:19 (900) 01:39:43 00:33:12
726 2043 Nebeling Wojciech M45 94 674 00:23:42 (901)00:24:03 (725)00:23:43 (646)00:23:06 (658)00:05:10 (725) 01:39:44 00:33:13
727 1342 Wolszczak Marcin M35 149 676 00:23:21 (763)00:24:04 (749)00:23:43 (649)00:23:22 (732)00:05:15 (824) 01:39:45 00:33:14
728 1737 Mierzwiński Marek M55 19 675 00:22:09 (543)00:23:58 (691)00:24:35 (858)00:23:49 (845)00:05:14 (799) 01:39:45 00:33:14
729 2124 Grabowski Grzegorz Astma Gdansk / Intel Runners Intel Runners M40 155 678 00:22:59 (686)00:24:18 (819)00:24:06 (738)00:23:19 (723)00:05:04 (619) 01:39:46 00:33:15
730 12 Piórkowski Mariusz Taka RYBA M35 150 679 00:23:26 (803)00:24:29 (857)00:24:17 (782)00:22:41 (566)00:04:53 (436) 01:39:46 00:33:15
731 2283 Reszkowski Sebastian Baza 44 M30 119 677 00:24:08 (1006)00:24:13 (799)00:23:57 (704)00:22:35 (539)00:04:53 (445) 01:39:46 00:33:15
732 548 Kosieradzki Łukasz M25 70 680 00:24:30 (1141)00:24:10 (785)00:23:48 (678)00:22:25 (496)00:04:58 (521) 01:39:51 00:33:20
733 10015 Kozłowski Patryk PACEMAKER M40 157 682 00:23:27 (814)00:24:03 (726)00:23:37 (607)00:23:18 (719)00:05:27 (1086) 01:39:52 00:33:21
734 1553 Englert Paweł BHMW_Gdynia M40 156 681 00:22:25 (588)00:23:45 (649)00:24:56 (980)00:23:26 (749)00:05:20 (928) 01:39:52 00:33:21
735 10014 Nowicki Jarosław PACEMAKER M45 95 684 00:23:28 (840)00:24:03 (734)00:23:38 (622)00:23:17 (717)00:05:27 (1088) 01:39:53 00:33:22
736 3430 Putkowski Rafał Open Balance GIT Elbląg M40 158 683 00:23:40 (894)00:24:02 (714)00:23:36 (601)00:23:14 (699)00:05:21 (959) 01:39:53 00:33:22
737 2870 Wojdat Tomasz M40 159 687 00:22:23 (582)00:23:53 (671)00:24:20 (793)00:23:41 (812)00:05:38 (1310) 01:39:55 00:33:24
738 812 Rudzko Wojciech M50 36 686 00:22:17 (567)00:23:43 (637)00:24:23 (805)00:24:09 (922)00:05:23 (986) 01:39:55 00:33:24
739 3142 Lewicki Maciej Maciej Lewicki Usługi Projektowe McArchStudio M35 151 685 00:22:10 (549)00:23:22 (570)00:24:51 (949)00:24:30 (1043)00:05:02 (585) 01:39:55 00:33:24
740 745 Szwed Paweł Biegowyswiat.pl M45 96 688 00:22:39 (625)00:24:08 (779)00:24:28 (828)00:23:42 (814)00:05:00 (556) 01:39:57 00:33:26
741 3546 Sowińska Olga BBL Gdańsk AWFiS Grupa Trójmiasto K40 10 53 00:23:04 (706)00:23:45 (645)00:24:09 (747)00:23:47 (838)00:05:13 (782) 01:39:58 00:33:27
742 3784 Pabiszczak Mikołaj PABI ZOO M25 71 689 00:24:14 (1028)00:24:15 (807)00:24:23 (803)00:22:40 (563)00:04:26 (138) 01:39:58 00:33:27
743 1468 Makarski Michał M35 153 691 00:23:27 (807)00:23:57 (688)00:23:38 (620)00:23:06 (660)00:05:51 (1574) 01:39:59 00:33:28 5 (5 / 2)
744 3373 Stencel Krystian TUMBOteam M35 152 690 00:22:18 (571)00:23:20 (563)00:24:05 (734)00:24:53 (1153)00:05:23 (998) 01:39:59 00:33:28
745 2518 Opanasenko Volodymyr hutinpuj M30 120 692 00:23:19 (754)00:24:00 (699)00:24:01 (714)00:23:19 (727)00:05:21 (962) 01:40:00 00:33:29
746 2153 Korol Marek Smaruj Na Trening Team M40 160 693 00:23:27 (816)00:24:18 (820)00:24:01 (717)00:23:09 (676)00:05:06 (672) 01:40:01 00:33:30
747 777 Stankiewicz Grzegorz M35 154 694 00:22:54 (663)00:23:35 (620)00:24:11 (762)00:24:18 (977)00:05:03 (614) 01:40:01 00:33:30
748 2905 Wzorek Pawel M50 37 695 00:22:44 (638)00:23:50 (663)00:24:02 (719)00:24:10 (930)00:05:16 (838) 01:40:02 00:33:31
749 10013 Słodowicz Piotr Grupa Trójmiasto M45 97 696 00:23:29 (853)00:24:02 (709)00:23:36 (603)00:23:19 (726)00:05:37 (1289) 01:40:03 00:33:32
750 266 Sadowski Grzegorz M35 155 697 00:23:22 (775)00:24:01 (706)00:24:17 (779)00:23:25 (745)00:04:58 (531) 01:40:03 00:33:32
751 1870 Kwieciński Roman M35 156 698 00:22:31 (605)00:23:22 (572)00:24:10 (752)00:24:29 (1040)00:05:32 (1189) 01:40:04 00:33:33
752 3227 Skórzańska Agnieszka K30 11 54 00:22:30 (602)00:24:12 (796)00:24:27 (822)00:23:32 (770)00:05:24 (1031) 01:40:05 00:33:34
753 899 Bresa Kamil M30 121 699 00:23:51 (945)00:24:12 (793)00:23:40 (631)00:23:07 (666)00:05:15 (816) 01:40:05 00:33:34
754 3630 Siddons Jonathan Team Lemiesz M50 38 700 00:23:29 (843)00:24:12 (794)00:24:08 (740)00:23:13 (694)00:05:04 (635) 01:40:06 00:33:35
755 3626 Morawski Grzegorz trener24h.com.pl M35 157 701 00:23:21 (760)00:24:14 (803)00:24:10 (753)00:23:26 (746)00:04:58 (530) 01:40:09 00:33:38
756 3634 Zięba Beata K40 11 55 00:22:45 (640)00:23:47 (654)00:24:26 (818)00:23:49 (846)00:05:23 (991) 01:40:10 00:33:39
757 796 Krawiec Agnieszka K40 12 56 00:23:16 (741)00:24:02 (712)00:23:47 (676)00:23:39 (798)00:05:28 (1110) 01:40:12 00:33:41
758 1686 Smoliński Marek Dynatrace M35 158 702 00:23:28 (841)00:24:04 (755)00:23:44 (652)00:23:41 (808)00:05:16 (844) 01:40:13 00:33:42
759 1170 Wojnicz Paweł M35 159 705 00:23:13 (729)00:23:30 (602)00:24:08 (742)00:23:56 (872)00:05:27 (1098) 01:40:14 00:33:43
760 437 Feld Maciej Santander Runners Team M60 3 704 00:23:24 (784)00:24:02 (711)00:23:44 (654)00:23:44 (826)00:05:20 (925) 01:40:14 00:33:43
761 1324 Macander Jakub M25 72 703 00:22:05 (511)00:24:24 (843)00:25:06 (1020)00:23:52 (857)00:04:47 (359) 01:40:14 00:33:43
762 1278 Wojdyło Wojciech M45 98 706 00:22:17 (569)00:23:51 (664)00:24:43 (888)00:24:17 (968)00:05:08 (689) 01:40:16 00:33:45
763 593 Grodź Jarosław M40 161 707 00:22:36 (617)00:23:51 (665)00:24:24 (808)00:23:59 (882)00:05:30 (1158) 01:40:20 00:33:49
764 2988 Gajewski Marcin Nordea Triathlon Team M30 122 708 00:24:33 (1175)00:24:58 (1058)00:24:47 (920)00:21:27 (319)00:04:37 (221) 01:40:22 00:33:51
765 2780 Witczak Arkadiusz Mozaika M40 162 709 00:22:03 (495)00:22:59 (505)00:24:14 (771)00:25:09 (1225)00:06:01 (1796) 01:40:26 00:33:55
766 3577 Litwin Piotr OCEANIC M45 99 712 00:24:24 (1086)00:24:43 (917)00:23:43 (650)00:22:08 (440)00:05:29 (1135) 01:40:27 00:33:56
767 616 Czaykowski Wojciech Mamy To! M35 160 710 00:23:10 (718)00:23:57 (683)00:24:05 (732)00:23:55 (869)00:05:20 (933) 01:40:27 00:33:56
768 2744 Stolarski Jacek M25 73 711 00:24:06 (995)00:24:21 (833)00:23:43 (651)00:23:14 (700)00:05:03 (613) 01:40:27 00:33:56
769 1854 Janta Marek Smaruj Na Trening Team M35 161 714 00:22:02 (482)00:24:04 (745)00:24:43 (887)00:24:08 (918)00:05:31 (1167) 01:40:28 00:33:57
770 2763 Adamowicz Agnieszka K45 3 57 00:23:28 (826)00:24:06 (770)00:24:02 (724)00:23:36 (790)00:05:16 (837) 01:40:28 00:33:57
771 3576 Vanden Heede Martijn M18 36 713 00:25:07 (1373)00:24:25 (848)00:23:18 (535)00:22:30 (521)00:05:08 (700) 01:40:28 00:33:57
772 1958 Bazeley Richard On The Run Aylesbury M35 162 715 00:22:35 (616)00:23:59 (694)00:24:53 (962)00:24:02 (895)00:05:03 (612) 01:40:32 00:34:01
773 3671 Sawostianik Anna SEASIDE STUDIO K25 13 58 00:21:53 (444)00:23:39 (627)00:24:37 (866)00:24:47 (1128)00:05:37 (1298) 01:40:33 00:34:02
774 355 Frankiewicz Maciej GRUPA MALBORK M40 163 716 00:24:32 (1158)00:24:04 (756)00:23:36 (597)00:22:58 (626)00:05:26 (1067) 01:40:36 00:34:05
775 2499 Król Krzysztof M45 100 717 00:23:14 (733)00:24:24 (845)00:23:45 (660)00:23:46 (835)00:05:29 (1141) 01:40:38 00:34:07 6 (6 / 2)
776 1503 Flisik Karol M30 123 718 00:23:53 (954)00:24:22 (838)00:24:02 (723)00:23:14 (698)00:05:07 (685) 01:40:38 00:34:07
777 2801 Skrzeszewski Jan M18 37 719 00:24:42 (1254)00:24:51 (1010)00:24:05 (735)00:22:13 (454)00:04:50 (398) 01:40:41 00:34:10
778 2860 Lulis Zbigniew M55 20 720 00:23:16 (740)00:24:21 (836)00:24:18 (784)00:23:30 (763)00:05:19 (913) 01:40:44 00:34:13
779 1701 Kania Jakub M35 163 721 00:24:13 (1026)00:24:01 (704)00:23:36 (599)00:23:38 (796)00:05:17 (855) 01:40:45 00:34:14
780 1740 Ronduda Robert Policja Gdynia M40 164 722 00:23:17 (743)00:24:05 (761)00:24:16 (777)00:23:58 (880)00:05:12 (759) 01:40:48 00:34:17
781 2353 Damasevich Vitali Beg.Zdorovye.Krasota M35 164 723 00:24:33 (1176)00:24:47 (947)00:24:37 (865)00:22:01 (414)00:04:50 (395) 01:40:48 00:34:17
782 3345 Kobylarczyk Krzysztof Biegam z Kają M45 101 724 00:23:38 (883)00:24:43 (913)00:24:17 (781)00:23:13 (689)00:04:58 (516) 01:40:49 00:34:18
783 1741 Romanowska Anna K35 15 59 00:22:41 (634)00:24:18 (818)00:24:15 (774)00:24:09 (924)00:05:27 (1096) 01:40:50 00:34:19
784 3270 Skomorowski Michał Mowi running team Mowi SA M30 124 725 00:23:20 (757)00:24:35 (881)00:24:12 (763)00:23:44 (825)00:05:00 (567) 01:40:51 00:34:20
785 3393 Kantorek Piotr M40 165 726 00:24:36 (1217)00:24:56 (1041)00:24:15 (775)00:22:15 (467)00:04:49 (383) 01:40:51 00:34:20
786 637 Bartnik Łukasz M40 166 727 00:23:12 (723)00:23:59 (695)00:24:27 (823)00:23:56 (871)00:05:20 (934) 01:40:54 00:34:23
787 2753 Kharin Grigory Run39 M25 74 728 00:25:38 (1572)00:24:38 (896)00:23:49 (681)00:22:10 (445)00:04:40 (265) 01:40:55 00:34:24
788 2822 Hunkiewicz Wojciech MARKOWI BIEGACZE Mazowieckie Centrum Poligrafii M45 102 729 00:23:26 (799)00:24:07 (773)00:24:02 (721)00:24:01 (887)00:05:22 (978) 01:40:58 00:34:27
789 752 Pankowski Tomasz BALTIC-STAR M45 103 730 00:23:26 (800)00:24:04 (750)00:24:10 (754)00:24:01 (886)00:05:18 (894) 01:40:59 00:34:28
790 2149 Dobrolinski Daniel POLSKA PÓŁNOCNA M45 104 731 00:23:15 (735)00:24:12 (798)00:24:28 (829)00:23:48 (843)00:05:18 (887) 01:41:01 00:34:30
791 1157 Tuszkowski Adam M40 167 732 00:24:29 (1129)00:24:49 (989)00:24:42 (880)00:22:11 (447)00:04:51 (405) 01:41:02 00:34:31
792 3513 Preiss Radosław Reaktywuj się w Maratonie M40 168 733 00:23:49 (936)00:24:41 (908)00:24:31 (840)00:23:13 (691)00:04:49 (376) 01:41:03 00:34:32
793 2945 Haładewicz Grzegorz M40 169 734 00:23:27 (819)00:24:15 (809)00:24:16 (778)00:23:38 (795)00:05:28 (1128) 01:41:04 00:34:33
794 1389 Soch Bartłomiej M18 38 735 00:23:39 (890)00:24:30 (862)00:24:14 (770)00:23:41 (810)00:05:00 (548) 01:41:04 00:34:33
795 2644 Kurata Kenneth Country Marathon Club M40 170 736 00:22:54 (666)00:24:15 (806)00:24:21 (794)00:24:17 (966)00:05:19 (907) 01:41:06 00:34:35
796 2118 Bobrowski Maciej Szef Akitek M45 105 737 00:22:56 (677)00:24:12 (788)00:24:25 (814)00:24:07 (915)00:05:27 (1094) 01:41:07 00:34:36
797 3432 Kowalska Agnieszka UKS Tri Team Rumia K25 14 60 00:23:27 (820)00:24:03 (737)00:23:42 (643)00:24:27 (1024)00:05:32 (1190) 01:41:11 00:34:40
798 1916 Mosurek Grzegorz Smok Wawelski M45 106 738 00:23:21 (764)00:24:40 (901)00:24:33 (847)00:23:24 (739)00:05:13 (784) 01:41:11 00:34:40
799 1554 Wądołowski Rafał SGS POLAND TEAM M30 125 741 00:23:53 (956)00:24:15 (808)00:24:07 (739)00:23:25 (741)00:05:32 (1203) 01:41:12 00:34:41
800 2955 Wołowicz Patryk M40 171 742 00:24:33 (1170)00:24:47 (941)00:24:04 (728)00:22:47 (587)00:05:01 (576) 01:41:12 00:34:41
801 175 Kochanek Paweł M25 75 739 00:23:59 (971)00:24:39 (899)00:23:56 (696)00:23:39 (799)00:04:59 (535) 01:41:12 00:34:41
802 835 Pyszora Michał M18 39 740 00:24:29 (1131)00:24:36 (883)00:24:03 (727)00:23:09 (677)00:04:55 (478) 01:41:12 00:34:41
803 2836 Roraf Magdalena Team kreft K30 12 61 00:23:52 (949)00:24:30 (861)00:24:15 (773)00:23:28 (756)00:05:08 (701) 01:41:13 00:34:42
804 252 Pałka Stanisław M55 21 743 00:22:52 (662)00:24:41 (905)00:24:38 (871)00:23:38 (794)00:05:26 (1059) 01:41:15 00:34:44
805 749 Łandwijt Marcin Everrun M45 107 744 00:23:37 (876)00:23:37 (622)00:24:10 (759)00:24:06 (912)00:05:46 (1483) 01:41:16 00:34:45
806 2359 Dudaniec Rafał M35 165 745 00:23:27 (821)00:24:04 (753)00:24:08 (745)00:24:09 (919)00:05:30 (1157) 01:41:18 00:34:47
807 2897 Truszkowska Martyna K18 6 62 00:23:46 (918)00:24:35 (879)00:24:25 (813)00:23:28 (757)00:05:04 (634) 01:41:18 00:34:47
808 2114 Różański Michał Trigar MTB Team M25 76 746 00:24:29 (1136)00:24:50 (993)00:24:09 (748)00:22:52 (602)00:04:58 (513) 01:41:18 00:34:47
809 2748 Szpanowski Marek Marek Szpanowski Marek Szpanowski M50 39 747 00:23:54 (960)00:24:48 (977)00:24:45 (899)00:22:56 (615)00:04:55 (479) 01:41:18 00:34:47
810 2896 Nowak Mateusz M18 40 748 00:23:46 (921)00:24:35 (880)00:24:25 (816)00:23:28 (758)00:05:05 (640) 01:41:19 00:34:48
811 3049 Szymczak Pawel M30 126 749 00:23:54 (959)00:24:43 (914)00:24:27 (819)00:23:14 (697)00:05:04 (617) 01:41:22 00:34:51
812 1902 Turecka Angelika K18 7 63 00:23:26 (806)00:24:08 (776)00:24:23 (806)00:24:11 (933)00:05:16 (840) 01:41:24 00:34:53
813 516 Gołota Adam M40 172 750 00:24:16 (1036)00:24:24 (846)00:24:23 (804)00:22:55 (609)00:05:28 (1119) 01:41:26 00:34:55
814 1848 Znarowska Bożena Drużyna Pierścienia K55 1 64 00:23:42 (899)00:24:33 (869)00:24:11 (761)00:23:37 (792)00:05:24 (1036) 01:41:27 00:34:56
815 379 Głuszczak Wojciech Ja Gram Solo M45 108 751 00:22:08 (541)00:23:48 (656)00:24:24 (810)00:25:09 (1226)00:05:59 (1765) 01:41:28 00:34:57
816 2929 Gański Janusz Cewicki klub Morsa iBiegacza M45 109 753 00:23:23 (781)00:24:02 (715)00:23:47 (672)00:24:38 (1084)00:05:40 (1369) 01:41:30 00:34:59
817 1293 Gawin Krzysztof Tri NEGU M25 77 752 00:24:11 (1019)00:23:45 (646)00:24:14 (772)00:23:48 (842)00:05:32 (1205) 01:41:30 00:34:59
818 3421 Ćwikowski Kamil M25 78 755 00:22:39 (626)00:23:23 (578)00:25:05 (1018)00:24:56 (1170)00:05:27 (1089) 01:41:30 00:34:59
819 3545 Kisieliński Marek WUŻ Gdańsk M50 40 754 00:24:12 (1024)00:24:51 (1006)00:24:49 (929)00:23:01 (633)00:04:37 (228) 01:41:30 00:34:59
820 2793 Szwaba Marcin M35 166 757 00:23:49 (933)00:24:16 (814)00:24:23 (807)00:23:47 (839)00:05:16 (845) 01:41:31 00:35:00
821 1674 Sowa Krzysztof M40 173 756 00:23:33 (867)00:24:31 (864)00:24:23 (802)00:23:56 (873)00:05:08 (702) 01:41:31 00:35:00
822 2933 Danelczyk Łukasz Lufthansa Systems Poland Active! M25 79 758 00:23:57 (963)00:24:15 (805)00:24:22 (801)00:23:43 (822)00:05:15 (814) 01:41:32 00:35:01
823 829 Gramala Maciej M35 167 759 00:23:57 (966)00:24:41 (907)00:24:24 (812)00:23:22 (729)00:05:08 (691) 01:41:32 00:35:01
824 322 Łukasiewicz Michał Bright M30 127 760 00:23:23 (780)00:24:17 (817)00:24:36 (860)00:24:10 (929)00:05:10 (733) 01:41:36 00:35:05
825 650 Gniech Monika Przychodnia Orłowo Sp. z o.o. K40 13 65 00:23:10 (719)00:24:19 (825)00:24:25 (815)00:24:23 (1000)00:05:20 (922) 01:41:37 00:35:06
826 2999 Kopeć Bartosz M18 41 761 00:22:11 (552)00:24:08 (778)00:25:16 (1055)00:24:31 (1055)00:05:33 (1213) 01:41:39 00:35:08
827 412 Kusio Marcin Dogoń Grodzisk Mazowiecki M40 174 763 00:23:57 (964)00:24:36 (887)00:24:19 (789)00:23:36 (788)00:05:12 (750) 01:41:40 00:35:09
828 3631 Gabrovic John M50 41 762 00:23:29 (846)00:24:13 (800)00:24:33 (849)00:24:17 (964)00:05:08 (695) 01:41:40 00:35:09
829 3381 Kisieliński Filip M18 42 764 00:24:25 (1095)00:24:52 (1020)00:24:50 (939)00:22:58 (625)00:04:36 (214) 01:41:41 00:35:10
830 1951 Gacek Mateusz M25 80 766 00:21:01 (317)00:24:41 (904)00:25:04 (1013)00:25:09 (1224)00:05:48 (1527) 01:41:43 00:35:12
831 602 Turski Robert M40 175 767 00:23:01 (695)00:24:19 (827)00:24:52 (955)00:24:16 (962)00:05:15 (826) 01:41:43 00:35:12
832 3527 Kamola Sławomir biegamyrazem.pl M50 42 769 00:23:16 (739)00:24:18 (821)00:25:05 (1016)00:23:50 (850)00:05:14 (800) 01:41:43 00:35:12
833 3718 Saldana Cristian Swarovski Team M25 81 768 00:24:26 (1108)00:25:01 (1074)00:24:02 (725)00:23:07 (665)00:05:07 (684) 01:41:43 00:35:12
834 1073 Bielecki Tadeusz UKS Siódemka Rumia M45 110 765 00:23:27 (823)00:24:13 (801)00:24:46 (904)00:24:27 (1025)00:04:50 (402) 01:41:43 00:35:12
835 2691 Siudak Bartek FC Siedlce Santander Aviva M35 168 770 00:23:38 (880)00:24:01 (705)00:24:37 (862)00:23:59 (881)00:05:30 (1163) 01:41:45 00:35:14
836 2649 Olejnik Adriana K18 8 66 00:22:46 (643)00:24:20 (832)00:25:01 (1000)00:24:14 (950)00:05:24 (1029) 01:41:45 00:35:14
837 2179 Szczesny Damian Gdański Uniwersytet Medyczny M30 128 771 00:22:22 (578)00:24:00 (698)00:25:34 (1134)00:24:23 (999)00:05:28 (1107) 01:41:47 00:35:16
838 1316 Lis Adam M40 176 774 00:23:26 (805)00:24:27 (853)00:24:57 (987)00:23:35 (785)00:05:23 (1008) 01:41:48 00:35:17
839 2157 Małkowski Tomasz M50 43 772 00:23:48 (930)00:24:25 (847)00:24:32 (843)00:23:41 (809)00:05:22 (971) 01:41:48 00:35:17
840 2194 Seleman Dariusz DUDYCZ run M50 44 773 00:24:27 (1112)00:24:51 (1007)00:24:18 (786)00:23:03 (644)00:05:09 (716) 01:41:48 00:35:17
841 2147 Kostra Magdalena K40 14 67 00:23:15 (737)00:24:12 (789)00:24:43 (890)00:24:24 (1003)00:05:15 (818) 01:41:49 00:35:18
842 3585 Krajewski Maciej LOQUS PŁOCK LOQUS PŁOCK M45 112 776 00:23:46 (922)00:24:45 (930)00:24:29 (832)00:23:41 (813)00:05:08 (707) 01:41:49 00:35:18
843 95 Bartkowiak Rafał M45 111 775 00:24:07 (1003)00:24:44 (921)00:24:39 (874)00:23:19 (724)00:05:00 (569) 01:41:49 00:35:18
844 3296 Sieklucki Robert Kreativsport Lębork M45 113 778 00:22:56 (678)00:24:06 (768)00:24:35 (854)00:24:47 (1131)00:05:29 (1137) 01:41:53 00:35:22
845 1161 Reginia Piotr Rum Runners M35 169 777 00:23:38 (879)00:24:10 (782)00:24:53 (959)00:23:48 (844)00:05:24 (1023) 01:41:53 00:35:22
846 3122 Barski Bartłomiej Visit Gdansk M30 129 779 00:21:37 (386)00:23:30 (603)00:23:58 (705)00:26:09 (1493)00:06:40 (2469) 01:41:54 00:35:23
847 307 Strojnowski Sławomir M55 22 780 00:23:43 (906)00:24:53 (1026)00:24:31 (839)00:23:46 (833)00:05:02 (586) 01:41:55 00:35:24
848 2217 Kowalski Łukasz CompleXsports Triathlon Team M35 171 782 00:23:49 (938)00:24:15 (810)00:23:58 (706)00:24:19 (979)00:05:36 (1259) 01:41:57 00:35:26
849 906 Barnaś Krzysztof M35 170 781 00:23:42 (902)00:24:32 (866)00:24:26 (817)00:23:51 (853)00:05:26 (1054) 01:41:57 00:35:26
850 687 Barnaś Agata GRUPA MALBORK K35 16 68 00:23:42 (904)00:24:34 (877)00:24:24 (809)00:23:51 (852)00:05:26 (1057) 01:41:57 00:35:26
851 430 Kornowski Paweł Cukiernictwo Formella M40 177 783 00:23:40 (895)00:24:47 (953)00:24:21 (795)00:23:42 (815)00:05:28 (1117) 01:41:58 00:35:27
852 858 Podgórski Sławomir Ubezpieczenia Chwaszczyno M45 114 784 00:23:44 (910)00:24:47 (950)00:24:39 (873)00:23:27 (753)00:05:22 (964) 01:41:59 00:35:28
853 2326 Bencal Jakub M40 178 785 00:23:13 (728)00:24:05 (759)00:25:03 (1007)00:24:26 (1022)00:05:12 (756) 01:41:59 00:35:28
854 3556 Leszczuk Tomasz Agrolok Sport Team Biskupiec Biega M40 179 786 00:22:52 (660)00:23:57 (682)00:24:34 (853)00:24:57 (1172)00:05:41 (1385) 01:42:01 00:35:30
855 3306 Zając Rafał M40 180 788 00:24:18 (1050)00:24:38 (897)00:24:05 (733)00:23:32 (769)00:05:29 (1146) 01:42:02 00:35:31
856 1708 Olewniczak Przemysław Babymaker Club M45 115 789 00:23:38 (882)00:24:12 (790)00:24:36 (861)00:24:12 (941)00:05:24 (1032) 01:42:02 00:35:31
857 2060 Gridnev Anatolii I LOVE RUNNING M35 172 787 00:24:03 (989)00:24:37 (889)00:24:51 (947)00:23:24 (738)00:05:07 (688) 01:42:02 00:35:31
858 1637 Górski Marcin LOTOS Running Team M35 173 790 00:24:01 (978)00:24:41 (906)00:24:29 (830)00:23:42 (819)00:05:11 (738) 01:42:04 00:35:33
859 2458 Owerko Krzysztof Vegan Power! M40 181 791 00:23:40 (891)00:24:22 (841)00:24:10 (755)00:24:23 (998)00:05:30 (1149) 01:42:05 00:35:34
860 1911 Bieliński Tomasz Sanbao M30 130 792 00:24:00 (975)00:24:41 (909)00:24:30 (835)00:23:41 (811)00:05:14 (798) 01:42:06 00:35:35
861 3139 Podhorodecki Arek ETT Elbląg Triathlon Team M50 45 793 00:23:21 (761)00:24:20 (829)00:24:41 (879)00:24:07 (913)00:05:38 (1309) 01:42:07 00:35:36
862 2033 Ziemińska Magdalena ETT Elbląg Triathlon Team K40 15 70 00:23:22 (772)00:24:20 (830)00:24:41 (878)00:24:06 (910)00:05:38 (1308) 01:42:07 00:35:36
863 156 Lademan-Węsierska Sylwia SobczakTeam K30 13 69 00:24:01 (977)00:24:41 (910)00:24:27 (821)00:23:43 (823)00:05:15 (831) 01:42:07 00:35:36
864 2747 Jankowski Marek LIPTON LIPTON M35 174 794 00:23:29 (849)00:24:06 (771)00:24:22 (799)00:24:48 (1135)00:05:23 (1003) 01:42:08 00:35:37
865 3281 Jurczak Maciej M25 82 795 00:23:49 (935)00:24:47 (945)00:24:34 (850)00:23:42 (816)00:05:17 (871) 01:42:09 00:35:38
866 2670 Hoffman Sławomir Reaktywuj się w Maratonie M45 116 796 00:23:50 (942)00:24:42 (912)00:24:30 (833)00:23:42 (818)00:05:26 (1055) 01:42:10 00:35:39
867 3224 Orzeszek Adam M35 175 797 00:23:40 (893)00:24:22 (840)00:24:30 (834)00:24:11 (935)00:05:30 (1155) 01:42:13 00:35:42
868 2983 Pastwa Donata TRISPACE K45 4 71 00:23:39 (888)00:24:29 (858)00:24:40 (876)00:24:04 (902)00:05:22 (973) 01:42:14 00:35:43
869 3327 Mikołajczuk Paweł M25 83 798 00:24:23 (1084)00:24:48 (966)00:24:44 (895)00:23:25 (742)00:04:54 (457) 01:42:14 00:35:43
870 421 Święcki Dariusz SPORT A-Z TEAM IŁAWA M45 117 799 00:24:29 (1130)00:24:47 (946)00:24:44 (894)00:23:18 (718)00:04:57 (498) 01:42:15 00:35:44
871 3615 Kul Kinga K35 17 72 00:24:18 (1048)00:25:00 (1071)00:24:19 (791)00:23:24 (740)00:05:15 (828) 01:42:16 00:35:45
872 1981 Łosiński Damian LOTOS Running Team M30 132 802 00:23:49 (934)00:24:30 (860)00:24:39 (872)00:24:03 (897)00:05:17 (857) 01:42:18 00:35:47
873 3446 Horbacz Grzegorz M45 118 800 00:24:34 (1187)00:24:51 (1009)00:24:17 (780)00:23:40 (802)00:04:56 (486) 01:42:18 00:35:47
874 2072 Miklas Jarek Off-Road Runners Benefit Systems M30 131 801 00:24:41 (1249)00:24:51 (1016)00:24:30 (836)00:23:27 (751)00:04:49 (388) 01:42:18 00:35:47
875 93 Grott Wojciech M25 84 803 00:24:11 (1021)00:24:15 (812)00:24:10 (760)00:24:18 (974)00:05:26 (1063) 01:42:20 00:35:49
876 768 Kospał Pawłowski Łukasz LOTOS Running Team M35 176 804 00:22:47 (647)00:24:59 (1064)00:24:54 (973)00:24:26 (1014)00:05:18 (882) 01:42:24 00:35:53
877 1624 Sobków Adam BHMW_Gdynia M50 46 805 00:23:46 (920)00:25:39 (1234)00:24:20 (792)00:23:23 (734)00:05:16 (833) 01:42:24 00:35:53
878 645 Majewski Tomasz M40 182 806 00:23:45 (916)00:24:52 (1018)00:24:33 (846)00:23:57 (877)00:05:18 (893) 01:42:25 00:35:54
879 3058 Jachera Justyna K18 9 73 00:23:47 (927)00:24:31 (865)00:24:42 (884)00:24:13 (947)00:05:13 (779) 01:42:26 00:35:55
880 3590 Marciniak Robert M40 183 807 00:23:42 (900)00:24:12 (792)00:24:41 (877)00:24:28 (1028)00:05:24 (1015) 01:42:27 00:35:56
881 3542 Owerczuk Łukasz NOVEO INTERACTIVE M35 177 808 00:24:32 (1159)00:24:48 (964)00:24:45 (902)00:23:08 (674)00:05:14 (792) 01:42:27 00:35:56
882 3036 Korczyk Marcin M25 85 809 00:23:27 (825)00:23:52 (668)00:24:46 (913)00:24:42 (1102)00:05:42 (1413) 01:42:29 00:35:58
883 2067 Formella Feliks M55 23 810 00:24:00 (974)00:24:19 (823)00:24:34 (851)00:24:12 (943)00:05:26 (1062) 01:42:31 00:36:00
884 3291 Paluch Sebastian M40 184 813 00:23:39 (889)00:24:37 (888)00:24:49 (932)00:24:09 (925)00:05:17 (858) 01:42:31 00:36:00
885 124 Wojtacki Sławomir Akademia Biegowa Kielpino M50 47 812 00:24:31 (1150)00:24:43 (919)00:24:27 (820)00:23:33 (778)00:05:17 (865) 01:42:31 00:36:00
886 2088 Dargacz Maciej M25 86 811 00:24:22 (1079)00:24:47 (952)00:24:35 (855)00:23:56 (875)00:04:51 (420) 01:42:31 00:36:00
887 2523 Dowgiało Grzegorz M40 185 814 00:22:07 (533)00:24:20 (831)00:25:37 (1143)00:24:52 (1149)00:05:37 (1294) 01:42:33 00:36:02
888 3440 Chervonenko Alexey Бегуны ТВ M40 186 815 00:23:19 (750)00:24:11 (787)00:24:27 (824)00:24:55 (1165)00:05:42 (1410) 01:42:34 00:36:03
889 2381 Świąder Paweł Intel Runners M18 43 816 00:24:35 (1195)00:24:49 (980)00:24:47 (916)00:23:22 (733)00:05:01 (571) 01:42:34 00:36:03
890 496 Martuzalski Jacek Active Flow Trenerzy Personalni Sii Running Team M35 178 817 00:24:30 (1142)00:24:53 (1027)00:24:37 (863)00:23:35 (784)00:05:00 (560) 01:42:35 00:36:04
891 2791 Kowerda Sylwia K25 15 74 00:22:50 (653)00:24:17 (816)00:24:53 (961)00:24:55 (1164)00:05:41 (1384) 01:42:36 00:36:05
892 1823 Witka Miłosz M18 44 818 00:24:43 (1258)00:24:58 (1059)00:24:28 (827)00:23:40 (805)00:04:48 (374) 01:42:37 00:36:06
893 2148 Kulągowski Rafał M40 187 819 00:24:20 (1061)00:24:57 (1046)00:24:38 (869)00:23:34 (781)00:05:09 (712) 01:42:38 00:36:07
894 2351 Wdzieczny Michal Acxiom Running Team M30 133 821 00:23:29 (855)00:24:03 (736)00:24:22 (797)00:25:09 (1227)00:05:37 (1283) 01:42:40 00:36:09
895 2968 Zadora Piotr PatoRunners M35 179 820 00:24:23 (1083)00:25:10 (1112)00:24:08 (744)00:23:39 (800)00:05:20 (931) 01:42:40 00:36:09
896 2544 Kamiński Paweł M40 188 823 00:23:19 (751)00:24:04 (748)00:24:40 (875)00:24:59 (1182)00:05:39 (1357) 01:42:41 00:36:10
897 3404 Kowalski Bartosz M25 87 822 00:24:43 (1259)00:24:51 (1013)00:24:36 (859)00:23:43 (821)00:04:48 (369) 01:42:41 00:36:10
898 648 Dudzik Marek KS Pidrina Gdynia M45 120 825 00:24:23 (1085)00:24:44 (922)00:24:29 (831)00:23:40 (803)00:05:26 (1069) 01:42:42 00:36:11
899 3161 Stapelfeldt Jens Adidas Runners Frankfurt M45 119 824 00:23:46 (923)00:24:33 (872)00:24:46 (909)00:24:17 (965)00:05:20 (947) 01:42:42 00:36:11
900 2663 Jóźwik Rafał Kowale Kowale M40 189 826 00:23:20 (755)00:24:58 (1056)00:25:02 (1003)00:24:01 (889)00:05:22 (977) 01:42:43 00:36:12
901 1421 Rejek Łukasz M35 181 828 00:23:49 (939)00:24:20 (828)00:24:27 (825)00:24:05 (908)00:06:03 (1828) 01:42:44 00:36:13
902 1192 Turowski Artur TuRRun M35 180 827 00:24:28 (1124)00:24:48 (973)00:24:46 (912)00:23:30 (764)00:05:12 (765) 01:42:44 00:36:13 7 (7 / 3)
903 424 Piasecki Wojciech M35 182 829 00:23:18 (747)00:24:02 (719)00:24:35 (857)00:25:23 (1292)00:05:27 (1087) 01:42:45 00:36:14
904 1477 Mitura Maciej SIMEX M30 134 830 00:24:35 (1193)00:24:49 (981)00:24:45 (900)00:23:47 (841)00:04:49 (382) 01:42:45 00:36:14
905 2776 Malik Radosław Drużyna A M30 135 831 00:24:08 (1008)00:24:36 (885)00:24:18 (783)00:24:12 (938)00:05:32 (1201) 01:42:46 00:36:15
906 2814 Łagosz Piotr współli M25 88 832 00:24:25 (1089)00:25:05 (1089)00:24:55 (977)00:23:37 (793)00:04:46 (345) 01:42:48 00:36:17
907 1960 Sobczyński Darek Smaruj Na Trening Team M35 184 834 00:23:25 (791)00:24:08 (780)00:24:22 (800)00:24:55 (1159)00:05:59 (1755) 01:42:49 00:36:18
908 50 Lach Łukasz M35 183 833 00:23:41 (897)00:24:26 (851)00:24:54 (966)00:24:25 (1011)00:05:23 (1007) 01:42:49 00:36:18
909 368 Orzołek Joanna Biskupiec Biega K35 18 75 00:24:22 (1075)00:24:45 (932)00:24:47 (917)00:23:40 (804)00:05:16 (851) 01:42:50 00:36:19
910 1317 Kempiński Arkadiusz Kempes M45 121 835 00:22:01 (476)00:24:50 (1001)00:25:42 (1166)00:24:43 (1105)00:05:38 (1312) 01:42:54 00:36:23
911 1570 Bach Łukasz Smurfit Kappa Adventure Team Poland M35 185 836 00:23:53 (957)00:24:06 (772)00:24:31 (841)00:25:12 (1237)00:05:17 (860) 01:42:59 00:36:28
912 3653 Witczak Maciej M40 190 837 00:24:21 (1071)00:24:48 (963)00:24:42 (885)00:23:47 (840)00:05:22 (963) 01:43:00 00:36:29
913 1767 Pszczoliński Wojciech M18 45 838 00:24:35 (1196)00:24:31 (863)00:24:13 (765)00:24:03 (900)00:05:39 (1346) 01:43:01 00:36:30
914 693 Korpecki Mateusz M35 186 839 00:22:59 (689)00:24:46 (937)00:25:15 (1053)00:24:33 (1065)00:05:29 (1145) 01:43:02 00:36:31
915 2749 Mikulski Feliks M50 48 840 00:23:25 (787)00:24:05 (760)00:24:56 (983)00:25:08 (1222)00:05:28 (1113) 01:43:02 00:36:31
916 169 Ściechowicz Adam Centrum Operacji Morskich M45 123 842 00:24:02 (982)00:25:17 (1143)00:24:53 (965)00:23:49 (847)00:05:02 (588) 01:43:03 00:36:32
917 855 Górecki Roman MORSY GDYŃSKIE/biegamyrazem.pl M45 122 841 00:24:27 (1117)00:25:10 (1114)00:25:58 (1258)00:22:33 (528)00:04:55 (470) 01:43:03 00:36:32
918 3519 Grabowski Dariusz KS Pidrina Gdynia M45 124 843 00:24:37 (1224)00:24:51 (1014)00:24:52 (953)00:23:41 (807)00:05:03 (603) 01:43:04 00:36:33
919 2492 Popowska Magdalena Biega ZiE Dudycz Run K45 5 76 00:23:24 (785)00:24:21 (834)00:25:09 (1028)00:24:40 (1090)00:05:32 (1192) 01:43:06 00:36:35
920 3658 Bendyk Elżbieta K50 1 77 00:23:29 (845)00:24:36 (882)00:25:08 (1026)00:24:29 (1032)00:05:24 (1017) 01:43:06 00:36:35
921 1393 Giaro Marcin M45 125 844 00:23:44 (909)00:24:39 (898)00:24:57 (986)00:24:17 (972)00:05:31 (1168) 01:43:08 00:36:37
922 1205 Krym Arkadiusz M40 191 845 00:24:49 (1286)00:25:00 (1068)00:24:57 (985)00:23:13 (690)00:05:09 (719) 01:43:08 00:36:37
923 1302 Niedbała Damian Park Run Gdańsk Południe M30 136 846 00:24:20 (1059)00:24:15 (811)00:24:48 (923)00:24:22 (990)00:05:25 (1041) 01:43:10 00:36:39
924 2331 Rybitwa Małgorzata K25 16 78 00:23:50 (941)00:24:49 (984)00:24:54 (967)00:24:20 (983)00:05:17 (863) 01:43:10 00:36:39
925 2167 Rogała Adam dZH MW M45 126 847 00:23:18 (748)00:24:34 (874)00:25:13 (1045)00:24:34 (1070)00:05:33 (1220) 01:43:12 00:36:41
926 1936 Karwowski Jarosław M30 137 848 00:24:19 (1052)00:24:50 (997)00:24:55 (974)00:23:59 (883)00:05:09 (720) 01:43:12 00:36:41
927 2361 Przytarski Rafał M40 192 850 00:24:28 (1128)00:24:47 (948)00:24:06 (736)00:24:09 (923)00:05:43 (1434) 01:43:13 00:36:42
928 2584 Golasz Marek M55 24 852 00:24:00 (972)00:24:45 (925)00:24:53 (964)00:24:07 (917)00:05:28 (1124) 01:43:13 00:36:42
929 174 Gleszczyński Michał M35 187 849 00:24:47 (1276)00:25:06 (1093)00:24:33 (848)00:23:32 (772)00:05:15 (821) 01:43:13 00:36:42
930 445 Białek Jarosław ZABIEGANI OLSZTYN M45 127 853 00:24:32 (1164)00:24:45 (928)00:24:50 (943)00:23:53 (861)00:05:13 (769) 01:43:13 00:36:42
931 2997 Iwanow Bartosz Krisscoaching Team M30 138 851 00:24:19 (1058)00:24:50 (1003)00:24:59 (994)00:23:56 (876)00:05:09 (722) 01:43:13 00:36:42
932 845 Kudrewicz Mirek Silco M55 25 854 00:23:09 (715)00:24:49 (979)00:25:08 (1025)00:24:30 (1048)00:05:38 (1326) 01:43:14 00:36:43
933 883 Musiał Krzysztof M30 139 855 00:24:42 (1255)00:25:02 (1079)00:24:52 (954)00:23:24 (736)00:05:21 (961) 01:43:21 00:36:50
934 1582 Ziomek Piotr PKO Bank Polski M35 189 858 00:23:27 (815)00:24:04 (752)00:26:00 (1274)00:24:24 (1006)00:05:27 (1097) 01:43:22 00:36:51
935 1478 Dembek Sławomir KS Sokół Zblewo M35 188 856 00:24:27 (1116)00:24:49 (992)00:24:42 (883)00:24:13 (946)00:05:11 (741) 01:43:22 00:36:51
936 920 Podkowski Wojciech Biegamyrazem.pl/MorsyGdynskie M50 49 857 00:24:27 (1115)00:25:10 (1113)00:25:58 (1259)00:22:55 (611)00:04:52 (426) 01:43:22 00:36:51
937 2198 Młot Daniel M40 193 859 00:23:23 (778)00:24:48 (969)00:24:32 (844)00:24:52 (1152)00:05:48 (1510) 01:43:23 00:36:52
938 657 Włoch Krzysztof KS Sokół Zblewo M45 128 860 00:24:28 (1122)00:24:49 (991)00:24:43 (889)00:24:12 (942)00:05:12 (753) 01:43:24 00:36:53
939 621 Skwiot Stanisław Taka RYBA TUMBOteam M50 50 861 00:23:57 (965)00:24:37 (890)00:25:10 (1030)00:24:22 (994)00:05:19 (899) 01:43:25 00:36:54
940 264 Kwiatkowski Michał Kwiatek Głuchy M35 190 862 00:22:10 (548)00:25:03 (1083)00:24:56 (981)00:25:28 (1320)00:05:49 (1541) 01:43:26 00:36:55
941 3469 Pogocki Maciej M35 191 863 00:25:24 (1475)00:24:32 (868)00:24:37 (864)00:23:35 (783)00:05:19 (917) 01:43:27 00:36:56
942 2795 Szulc Kamila K35 19 79 00:22:59 (688)00:24:38 (895)00:25:26 (1101)00:25:01 (1193)00:05:26 (1076) 01:43:30 00:36:59
943 3275 Drewczyński Wojciech M40 194 864 00:24:44 (1264)00:25:18 (1148)00:24:58 (988)00:23:24 (737)00:05:06 (670) 01:43:30 00:36:59
944 566 Leksycki Robert FMC Metallica M50 51 867 00:23:45 (914)00:24:54 (1030)00:25:17 (1061)00:24:15 (956)00:05:20 (920) 01:43:31 00:37:00
945 1573 Ocalewicz Konrad M45 129 865 00:24:32 (1166)00:24:47 (944)00:24:46 (905)00:24:11 (936)00:05:15 (830) 01:43:31 00:37:00
946 2862 Fuminkowski Arkadiusz Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski M40 195 866 00:25:23 (1471)00:25:37 (1224)00:24:51 (946)00:22:56 (618)00:04:44 (324) 01:43:31 00:37:00
947 3668 Bielawski Mateusz M18 46 868 00:24:32 (1163)00:24:50 (1002)00:24:53 (960)00:24:10 (927)00:05:07 (686) 01:43:32 00:37:01
948 3137 Kuc Michał Uniwersytet Morski w Gdynia M18 47 869 00:23:52 (950)00:24:58 (1055)00:25:04 (1009)00:24:15 (955)00:05:24 (1027) 01:43:33 00:37:02
949 3477 Stolarek Weronika Complexports/ Tri Ladies K35 20 80 00:24:23 (1081)00:25:01 (1075)00:25:06 (1021)00:23:43 (820)00:05:20 (923) 01:43:33 00:37:02
950 2234 Kallas Paweł M25 89 870 00:23:13 (726)00:24:12 (791)00:23:44 (658)00:27:05 (1765)00:05:20 (932) 01:43:34 00:37:03
951 2002 Nibus Jacek M30 140 871 00:22:05 (513)00:24:37 (891)00:25:10 (1031)00:26:07 (1482)00:05:37 (1293) 01:43:36 00:37:05
952 1270 Gornowicz Marcin TREC TEAM M35 192 873 00:23:31 (856)00:25:59 (1305)00:24:19 (787)00:24:16 (959)00:05:32 (1200) 01:43:37 00:37:06
953 1586 Świderska Katarzyna K30 14 81 00:24:13 (1027)00:25:11 (1120)00:24:44 (896)00:24:14 (948)00:05:15 (827) 01:43:37 00:37:06
954 106 Clajot Fabian FC Grabowa M25 90 872 00:24:34 (1183)00:24:48 (970)00:24:45 (898)00:24:24 (1007)00:05:06 (673) 01:43:37 00:37:06
955 3003 Lach Andrzej M40 196 874 00:24:21 (1070)00:24:50 (1004)00:24:49 (930)00:24:16 (960)00:05:24 (1021) 01:43:40 00:37:09
956 3267 Stremovskiy Anton Nike Run Club M35 193 875 00:23:25 (790)00:25:00 (1072)00:25:18 (1074)00:24:31 (1056)00:05:27 (1084) 01:43:41 00:37:10
957 2074 Czapiewska Monika Totalnie Biegnięci K18 10 82 00:23:43 (908)00:24:03 (739)00:25:19 (1077)00:24:50 (1143)00:05:47 (1503) 01:43:42 00:37:11
958 413 Kacprzak Marcin zPORTowe Knury M35 194 876 00:24:39 (1238)00:24:58 (1054)00:24:47 (918)00:24:00 (884)00:05:19 (918) 01:43:43 00:37:12
959 1517 Mikhaylov Viktor M35 195 877 00:23:23 (777)00:24:46 (938)00:25:54 (1234)00:24:26 (1019)00:05:15 (813) 01:43:44 00:37:13
960 3285 Korycki Marek STO 2 Kartuska Gdańsk M35 196 878 00:21:46 (421)00:23:11 (539)00:27:24 (1635)00:25:08 (1223)00:06:17 (2106) 01:43:46 00:37:15
961 2129 Burtowy Piotr ADVA / Z bieganiem mi do twarzy ADVA M30 141 879 00:24:15 (1032)00:24:55 (1038)00:24:46 (910)00:24:14 (951)00:05:36 (1272) 01:43:46 00:37:15
962 3499 Nowak Artur A&G Carp Team M45 130 880 00:23:29 (854)00:24:56 (1040)00:25:30 (1116)00:24:25 (1009)00:05:26 (1064) 01:43:46 00:37:15
963 2713 Cybula Grzegorz M30 143 883 00:23:58 (967)00:24:33 (871)00:24:47 (921)00:24:52 (1148)00:05:37 (1295) 01:43:47 00:37:16
964 900 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy K45 6 83 00:24:49 (936)00:24:25 (1012)00:05:27 (1090) 01:43:47 00:37:16
965 901 Ptak Michał Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy M40 197 884 00:24:49 (928)00:24:26 (1021)00:05:26 (1066) 01:43:47 00:37:16
966 2738 Konieczny Dominik Himilzbach M35 197 882 00:24:27 (1119)00:24:48 (976)00:24:49 (933)00:24:22 (992)00:05:21 (951) 01:43:47 00:37:16
967 806 Kocman Tadeusz M30 142 881 00:24:31 (1149)00:24:49 (986)00:24:48 (926)00:24:19 (980)00:05:20 (921) 01:43:47 00:37:16
968 1300 Metel Izabela Runtastyczni Team Bytów K40 16 84 00:24:07 (1002)00:24:53 (1025)00:25:11 (1033)00:24:12 (940)00:05:26 (1061) 01:43:49 00:37:18
969 1399 Majchrzak Oskar EPAM Team M30 144 885 00:24:16 (1037)00:25:00 (1067)00:24:42 (881)00:24:31 (1051)00:05:21 (948) 01:43:50 00:37:19
970 1054 Kwidziński Wojciech Pruszcz Biega M45 131 886 00:23:35 (872)00:24:45 (933)00:24:46 (914)00:25:04 (1202)00:05:41 (1388) 01:43:51 00:37:20
971 3355 Kryszkiewicz Tomasz M45 132 889 00:24:29 (1138)00:25:01 (1076)00:24:54 (971)00:23:56 (874)00:05:31 (1169) 01:43:51 00:37:20
972 3156 Jelonek Mietek tristarogard 1961 M55 26 888 00:25:04 (1365)00:25:33 (1205)00:25:12 (1035)00:23:04 (647)00:04:58 (520) 01:43:51 00:37:20
973 1222 Włodarczak Szymon M18 48 887 00:25:27 (1504)00:25:36 (1217)00:24:48 (924)00:23:08 (675)00:04:52 (430) 01:43:51 00:37:20
974 1901 Bianga Michał M25 91 890 00:23:28 (834)00:24:02 (718)00:23:47 (668)00:27:01 (1740)00:05:34 (1236) 01:43:52 00:37:21
975 2835 Zrzelski Michał M40 198 891 00:24:34 (1191)00:24:51 (1012)00:24:54 (970)00:24:11 (934)00:05:22 (969) 01:43:52 00:37:21
976 2874 Dubiella Adam M40 200 894 00:24:33 (1177)00:24:51 (1008)00:24:59 (995)00:24:11 (932)00:05:19 (915) 01:43:53 00:37:22
977 3233 Werochowski Wlodzimierz industria biega M40 199 893 00:25:01 (1349)00:26:06 (1346)00:24:46 (908)00:23:07 (661)00:04:53 (444) 01:43:53 00:37:22
978 3547 Kowalski Dariusz KOWALSKI TEAM M50 52 892 00:26:14 (1758)00:27:25 (1740)00:24:01 (715)00:21:35 (339)00:04:38 (233) 01:43:53 00:37:22
979 3123 Szajowski Piotr M45 133 895 00:24:21 (1066)00:24:58 (1057)00:25:04 (1014)00:24:05 (906)00:05:27 (1093) 01:43:55 00:37:24
980 3394 Markuszewski Maciej M55 27 896 00:24:06 (999)00:25:18 (1147)00:25:00 (997)00:24:15 (957)00:05:17 (867) 01:43:56 00:37:25
981 867 Rychter Tomasz M45 134 898 00:24:34 (1188)00:24:48 (959)00:24:44 (892)00:24:28 (1030)00:05:23 (1009) 01:43:57 00:37:26
982 2454 Stelmach Radek M30 145 897 00:24:09 (1012)00:25:02 (1081)00:24:59 (993)00:24:27 (1023)00:05:20 (940) 01:43:57 00:37:26
983 3451 Łubiński Krzysztof M45 135 899 00:24:03 (985)00:24:41 (903)00:24:57 (984)00:24:32 (1061)00:05:45 (1472) 01:43:58 00:37:27
984 1549 Bak Arkadiusz M40 201 900 00:24:09 (1011)00:25:01 (1077)00:24:43 (891)00:24:32 (1059)00:05:35 (1243) 01:44:00 00:37:29
985 641 Pasierbska Ewa K18 11 85 00:24:19 (1057)00:25:07 (1098)00:24:52 (958)00:24:15 (954)00:05:27 (1101) 01:44:00 00:37:29
986 2608 Młodziński Adam Invex Running Team INVEX EXPERT AS M40 202 901 00:23:25 (792)00:24:16 (813)00:24:52 (952)00:25:37 (1366)00:05:52 (1609) 01:44:02 00:37:31
987 2618 Stubbs David M55 28 902 00:23:04 (707)00:24:22 (837)00:25:13 (1043)00:26:03 (1470)00:05:21 (953) 01:44:03 00:37:32
988 170 Łukowicz Tomasz M35 198 903 00:24:23 (1082)00:25:30 (1201)00:25:04 (1010)00:23:49 (849)00:05:19 (905) 01:44:05 00:37:34
989 841 Wieclaw Magdalena SANBAO Crossfighting Team 1985 K30 15 86 00:24:01 (979)00:24:51 (1011)00:25:15 (1051)00:24:40 (1088)00:05:18 (895) 01:44:05 00:37:34
990 1943 Konat Grzegorz Morskie Opowieści Mikoszewo M40 203 904 00:22:25 (589)00:23:54 (672)00:26:31 (1434)00:25:53 (1436)00:05:23 (997) 01:44:06 00:37:35
991 2443 Biliński Rafał M40 204 905 00:24:00 (973)00:25:16 (1138)00:25:12 (1038)00:24:15 (952)00:05:23 (1002) 01:44:06 00:37:35
992 3445 Dębicki Jan 1984 M35 199 907 00:24:50 (1289)00:25:11 (1118)00:24:38 (870)00:24:20 (984)00:05:08 (705) 01:44:07 00:37:36
993 1997 Milkowski Jerzy M60 4 906 00:24:51 (1296)00:25:20 (1160)00:25:47 (1196)00:23:01 (634)00:05:08 (697) 01:44:07 00:37:36
994 3744 Kostuch Jan M65 2 908 00:23:33 (864)00:24:36 (884)00:25:40 (1154)00:24:52 (1150)00:05:27 (1099) 01:44:08 00:37:37
995 1909 Maćkiewicz Krzysztof M40 205 911 00:24:15 (1029)00:24:49 (988)00:24:47 (919)00:24:28 (1029)00:05:50 (1558) 01:44:09 00:37:38
996 2721 Przywieczerski Krzysztof Castorama M30 146 909 00:24:15 (1030)00:25:24 (1175)00:24:38 (867)00:24:26 (1017)00:05:26 (1065) 01:44:09 00:37:38
997 3583 Dymowski Artur Jabłóński Boxing TEAM M45 136 910 00:26:34 (1867)00:24:55 (1033)00:24:00 (711)00:23:25 (744)00:05:15 (807) 01:44:09 00:37:38
998 3313 Stanisławczyk Pawel M35 200 912 00:26:34 (1874)00:24:55 (1037)00:24:00 (710)00:23:25 (743)00:05:15 (829) 01:44:09 00:37:38
999 2408 Garbus Tomasz M18 49 913 00:23:42 (903)00:24:44 (924)00:25:19 (1079)00:25:01 (1194)00:05:25 (1049) 01:44:11 00:37:40
1000 860 Piekutowski Piotr Fred Olsen Windcarrier M40 206 914 00:24:35 (1197)00:24:51 (1015)00:24:50 (940)00:24:32 (1063)00:05:23 (989) 01:44:11 00:37:40
1001 2830 Delegacz Sławomir MBC Team M55 29 916 00:24:50 (1287)00:25:03 (1084)00:24:52 (957)00:24:06 (909)00:05:20 (941) 01:44:11 00:37:40
1002 502 Kamiński Marcin Moczymordy Team M40 207 915 00:24:51 (1294)00:25:19 (1154)00:24:56 (978)00:23:55 (870)00:05:10 (730) 01:44:11 00:37:40
1003 3280 Dutkiewicz Maciej M30 147 917 00:18:39 (54)00:20:45 (134)00:30:39 (2473)00:29:57 (2398)00:04:12 (54) 01:44:12 00:37:41
1004 3125 Dering Marcin M30 148 918 00:24:29 (1137)00:24:46 (935)00:24:35 (856)00:24:30 (1047)00:05:53 (1628) 01:44:13 00:37:42
1005 1912 Jakubiec Aleksandra Navimart Run K35 21 87 00:23:08 (713)00:24:08 (775)00:26:59 (1544)00:24:20 (985)00:05:38 (1313) 01:44:13 00:37:42
1006 2419 Małys Andrzej M55 30 919 00:23:49 (937)00:25:04 (1085)00:25:30 (1115)00:24:32 (1058)00:05:18 (897) 01:44:13 00:37:42
1007 1638 Kasprzycki Filip Nest Run M18 50 921 00:24:32 (1160)00:24:48 (965)00:24:50 (941)00:24:22 (993)00:05:42 (1400) 01:44:14 00:37:43
1008 1621 Gałka Grzegorz M45 137 920 00:23:48 (931)00:25:09 (1103)00:25:16 (1060)00:24:32 (1060)00:05:29 (1136) 01:44:14 00:37:43
1009 2884 Wozbanowicz Jacek Straszyn Biega M40 208 922 00:23:27 (824)00:24:55 (1035)00:25:30 (1111)00:24:52 (1146)00:05:31 (1176) 01:44:15 00:37:44
1010 2596 Dabrynin Mikita M35 201 923 00:24:26 (1102)00:24:48 (967)00:25:01 (999)00:24:32 (1057)00:05:28 (1115) 01:44:15 00:37:44
1011 60 Lisogórski Krzysztof LKS Zantyr Sztum M40 209 924 00:24:17 (1042)00:25:07 (1097)00:25:12 (1036)00:24:21 (987)00:05:19 (906) 01:44:16 00:37:45
1012 910 Kondratiuk Renata K55 2 88 00:24:05 (993)00:25:25 (1177)00:25:04 (1011)00:24:17 (967)00:05:27 (1104) 01:44:18 00:37:47
1013 673 Skopczyński Jarek Biegowyswiat.pl M40 210 925 00:24:35 (1198)00:25:23 (1167)00:25:15 (1052)00:23:57 (878)00:05:08 (692) 01:44:18 00:37:47
1014 780 Chmielewski Marek M50 53 926 00:24:27 (1111)00:25:11 (1119)00:25:03 (1008)00:24:30 (1045)00:05:07 (680) 01:44:18 00:37:47
1015 211 Zalaszewski Bartosz Drużyna Szpiku M35 202 927 00:24:31 (1154)00:24:53 (1023)00:24:38 (868)00:24:36 (1079)00:05:41 (1381) 01:44:19 00:37:48
1016 414 Grygorowicz Stanisław M40 211 928 00:23:34 (870)00:24:47 (943)00:25:03 (1005)00:25:09 (1228)00:05:47 (1501) 01:44:20 00:37:49
1017 3805 Jaroń Andrzej M25 92 929 00:23:35 (871)00:24:57 (1048)00:25:45 (1178)00:24:41 (1094)00:05:23 (1004) 01:44:21 00:37:50
1018 2920 Szeglowska Justyna K35 22 89 00:24:06 (997)00:25:28 (1189)00:25:13 (1044)00:24:16 (961)00:05:18 (891) 01:44:21 00:37:50
1019 868 Rychter Krzysztof AKTYWNY z #GPnS M40 213 931 00:24:33 (1168)00:24:47 (951)00:24:47 (915)00:24:26 (1013)00:05:49 (1536) 01:44:22 00:37:51
1020 1130 Due Martin M40 212 930 00:24:28 (1121)00:24:57 (1043)00:25:17 (1065)00:24:19 (981)00:05:21 (949) 01:44:22 00:37:51
1021 546 Nijak Maciej M35 203 932 00:24:26 (1099)00:25:20 (1163)00:24:34 (852)00:24:21 (989)00:05:42 (1396) 01:44:23 00:37:52
1022 3025 Pęsko Michał M40 214 933 00:22:59 (685)00:24:16 (815)00:26:08 (1326)00:25:24 (1300)00:05:36 (1261) 01:44:23 00:37:52
1023 2477 Matyas Dominik M35 204 935 00:23:26 (798)00:24:34 (876)00:25:55 (1247)00:25:01 (1196)00:05:27 (1091) 01:44:23 00:37:52
1024 3793 Birtwistle Alannah M25 93 934 00:24:40 (1243)00:25:00 (1070)00:24:59 (996)00:24:17 (970)00:05:27 (1105) 01:44:23 00:37:52
1025 3791 Pickles Daisy K25 17 90 00:24:40 (1244)00:25:00 (1069)00:24:59 (992)00:24:17 (971)00:05:27 (1106) 01:44:23 00:37:52
1026 2550 Puszklewicz Tomasz M40 215 936 00:23:40 (892)00:25:10 (1108)00:26:04 (1303)00:24:12 (939)00:05:17 (870) 01:44:23 00:37:52
1027 1612 Dorobczyński Marek Korona biega M30 149 937 00:24:56 (1326)00:25:06 (1094)00:24:53 (963)00:24:05 (905)00:05:24 (1011) 01:44:24 00:37:53
1028 97 Nowosielski Jakub M18 51 939 00:24:35 (1199)00:24:48 (972)00:24:49 (935)00:24:30 (1042)00:05:44 (1451) 01:44:26 00:37:55
1029 2989 Szubartowicz Marek M35 205 938 00:23:47 (925)00:24:59 (1063)00:25:22 (1091)00:24:43 (1106)00:05:35 (1245) 01:44:26 00:37:55
1030 1534 Ulewicz Adam M18 52 941 00:24:34 (1182)00:24:49 (982)00:24:50 (938)00:24:26 (1016)00:05:48 (1512) 01:44:27 00:37:56
1031 3357 Raulin Rafał GE Power Team M35 206 940 00:24:19 (1055)00:25:02 (1078)00:24:54 (972)00:24:41 (1095)00:05:31 (1180) 01:44:27 00:37:56
1032 2274 Szafrański Marek BBL AWF Gdańsk M55 31 942 00:23:26 (795)00:24:40 (902)00:25:16 (1059)00:25:13 (1242)00:05:53 (1618) 01:44:28 00:37:57
1033 374 Mrozowski Przemysław AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ M40 216 943 00:24:05 (994)00:24:00 (697)00:26:14 (1355)00:24:43 (1108)00:05:26 (1072) 01:44:28 00:37:57
1034 1587 Krajewski Józef M55 32 944 00:24:34 (1186)00:24:48 (974)00:25:01 (998)00:24:46 (1121)00:05:19 (901) 01:44:28 00:37:57
1035 3596 LANG Marcin LANG TEAM ZABIANKA M35 207 945 00:23:12 (724)00:24:36 (886)00:25:36 (1140)00:25:34 (1351)00:05:32 (1191) 01:44:30 00:37:59
1036 482 Kamińska Agata wkurw_team K25 18 91 00:24:35 (1200)00:24:47 (942)00:24:46 (906)00:24:54 (1155)00:05:29 (1143) 01:44:31 00:38:00
1037 2330 Gapski Mateusz Akademia Biegania M30 150 946 00:24:25 (1093)00:25:06 (1091)00:25:07 (1024)00:24:34 (1069)00:05:20 (939) 01:44:32 00:38:01
1038 2329 Gapska Anna Grupa Biegowa 65 K25 19 92 00:24:25 (1096)00:25:06 (1095)00:25:07 (1022)00:24:35 (1072)00:05:19 (903) 01:44:32 00:38:01
1039 168 Nuż Jacek SUT Straszyn Ultra Team/Pruszcz Biega M40 217 947 00:24:34 (1189)00:24:50 (994)00:25:16 (1056)00:24:22 (995)00:05:31 (1175) 01:44:33 00:38:02
1040 676 Muzolf Dorota K40 17 93 00:24:27 (1113)00:24:57 (1051)00:25:16 (1058)00:24:23 (1002)00:05:30 (1151) 01:44:33 00:38:02
1041 3677 Grabowska Anna K35 23 94 00:24:35 (1201)00:24:46 (934)00:24:45 (897)00:25:05 (1207)00:05:22 (967) 01:44:33 00:38:02
1042 1575 Licznerski Artur M35 208 948 00:24:56 (1322)00:25:15 (1131)00:25:03 (1006)00:24:17 (969)00:05:02 (587) 01:44:33 00:38:02
1043 3790 Wilijewicz Konrad CTS - CzajaTrainingSystem/Celironman Wilijewicze M45 138 950 00:21:53 (447)00:22:49 (468)00:27:36 (1699)00:26:47 (1671)00:05:31 (1187) 01:44:36 00:38:05
1044 2404 Biedrzycki Filip M25 94 949 00:24:35 (1202)00:24:50 (998)00:25:15 (1049)00:24:42 (1103)00:05:14 (805) 01:44:36 00:38:05
1045 325 Jasiński Mirek Biegowyswiat.pl M55 33 951 00:24:27 (1118)00:24:50 (996)00:24:49 (931)00:23:58 (879)00:06:33 (2387) 01:44:37 00:38:06
1046 1867 Bryla Bartosz Tarnów M30 151 952 00:22:54 (664)00:25:08 (1099)00:25:30 (1112)00:25:22 (1289)00:05:44 (1445) 01:44:38 00:38:07
1047 2930 Gańska Urszula Cewicki klub Morsa I Biegacza 1979 K40 18 95 00:23:29 (852)00:24:43 (916)00:25:40 (1152)00:25:05 (1206)00:05:41 (1389) 01:44:38 00:38:07
1048 299 Dubiela Adam Eltel Networks M35 209 954 00:23:13 (727)00:24:28 (856)00:24:56 (982)00:25:52 (1432)00:06:10 (1951) 01:44:39 00:38:08
1049 499 Szymański Artur LOTOS Running Team M50 54 953 00:23:27 (822)00:24:23 (842)00:25:33 (1130)00:26:00 (1456)00:05:16 (842) 01:44:39 00:38:08
1050 3307 Matuszyński Mirosław KB GOCH BYTÓW KB GOCH BYTÓW K40 19 96 00:23:29 (842)00:24:45 (929)00:25:18 (1070)00:25:30 (1331)00:05:38 (1307) 01:44:40 00:38:09
1051 2083 Senwicki Michał M30 152 955 00:23:38 (878)00:24:29 (859)00:25:05 (1019)00:25:36 (1360)00:05:53 (1630) 01:44:41 00:38:10
1052 3376 Kotwa Paweł TUMBOteam M25 95 956 00:25:23 (1470)00:25:24 (1171)00:25:40 (1153)00:23:27 (750)00:04:51 (406) 01:44:45 00:38:14
1053 3077 Szczepański Adrian Klub Biegaczy JYSK M30 153 957 00:23:52 (947)00:25:10 (1109)00:25:28 (1108)00:24:46 (1122)00:05:30 (1148) 01:44:46 00:38:15
1054 2126 Leszczuk Michał M35 210 958 00:23:26 (804)00:24:03 (729)00:24:48 (927)00:26:37 (1625)00:05:53 (1627) 01:44:47 00:38:16
1055 2858 Sowa Mateusz Drużyna Szpiku / JW4531 M30 154 959 00:23:14 (730)00:24:33 (873)00:25:17 (1067)00:25:50 (1426)00:05:53 (1629) 01:44:47 00:38:16
1056 761 Labudda Miroslaw MALE TROJMIASTO BIEGA MTB M55 34 962 00:23:48 (928)00:24:55 (1036)00:25:21 (1088)00:25:00 (1184)00:05:44 (1450) 01:44:48 00:38:17
1057 3378 Petri Simon M30 155 960 00:23:45 (915)00:24:57 (1052)00:25:50 (1212)00:24:45 (1118)00:05:31 (1179) 01:44:48 00:38:17
1058 3699 Piechota Maciej Na Kozetce z Mielonymi Bałtyk Fabryka Czekolady / Bossman Team M40 218 961 00:24:38 (1234)00:25:26 (1183)00:25:13 (1042)00:24:18 (975)00:05:13 (772) 01:44:48 00:38:17
1059 3034 Burzyński Tomasz GetResponse Warrioros GetResponse M30 156 964 00:23:19 (752)00:24:22 (839)00:25:41 (1161)00:25:35 (1355)00:05:52 (1595) 01:44:49 00:38:18
1060 2838 Skoczyńska Renata USB Ustka K35 24 97 00:23:17 (742)00:24:44 (923)00:25:55 (1246)00:25:24 (1301)00:05:29 (1134) 01:44:49 00:38:18
1061 1998 Pałasz Adam M40 219 963 00:24:36 (1221)00:25:35 (1213)00:25:11 (1034)00:24:09 (921)00:05:18 (881) 01:44:49 00:38:18
1062 1299 Wielgosz Katarzyna Stare Czaple K40 20 98 00:24:12 (1023)00:24:48 (960)00:24:54 (968)00:25:13 (1244)00:05:43 (1431) 01:44:50 00:38:19
1063 3081 Rażewski Maciej Raża Triathlon Team M18 53 965 00:24:48 (1280)00:25:27 (1185)00:25:32 (1120)00:24:03 (898)00:05:00 (547) 01:44:50 00:38:19
1064 2607 Kulas Paweł WYMIATACZE M35 211 966 00:27:38 (2234)00:24:34 (875)00:24:19 (790)00:23:19 (725)00:05:00 (549) 01:44:50 00:38:19
1065 10018 Jankiewicz Maciej PACEMAKER M35 212 967 00:24:35 (1203)00:24:48 (962)00:24:49 (934)00:24:26 (1020)00:06:13 (2023) 01:44:51 00:38:20
1066 2932 Chełmiński Piotr MLKS Nadwiślanin M55 35 968 00:24:50 (1290)00:24:49 (990)00:25:21 (1087)00:24:29 (1036)00:05:22 (983) 01:44:51 00:38:20
1067 2569 Remiszka Damian M30 157 969 00:24:33 (1180)00:24:49 (983)00:25:16 (1057)00:24:33 (1066)00:05:41 (1380) 01:44:52 00:38:21
1068 10017 Penk Daniel PACEMAKER www.bornholmrunners.com M35 213 970 00:24:36 (1213)00:24:48 (956)00:24:45 (903)00:24:29 (1038)00:06:15 (2076) 01:44:53 00:38:22
1069 2642 Pupiało Agnieszka K30 16 99 00:23:43 (905)00:24:40 (900)00:25:49 (1210)00:25:05 (1209)00:05:36 (1264) 01:44:53 00:38:22
1070 649 Sobczak Ela K50 2 100 00:24:10 (1017)00:25:10 (1111)00:25:13 (1041)00:24:49 (1140)00:05:31 (1182) 01:44:53 00:38:22
1071 3140 Puszynski Piotr Orle M45 139 971 00:24:43 (1257)00:25:14 (1123)00:25:26 (1102)00:24:18 (973)00:05:12 (749) 01:44:53 00:38:22
1072 10019 Wojtowicz Marcin PACEMAKER M40 220 973 00:24:36 (1215)00:24:48 (968)00:24:45 (901)00:24:29 (1037)00:06:16 (2092) 01:44:54 00:38:23
1073 1348 Choroszyński Adam M35 214 972 00:24:37 (1225)00:25:43 (1249)00:25:33 (1125)00:23:44 (829)00:05:17 (859) 01:44:54 00:38:23
1074 2867 Rogiewicz Grzegorz Rumia biega M45 140 974 00:25:23 (1469)00:25:37 (1223)00:24:52 (951)00:24:02 (893)00:05:01 (578) 01:44:55 00:38:24
1075 2184 Brucki Robert M45 141 976 00:24:44 (1262)00:25:16 (1133)00:25:04 (1012)00:24:23 (997)00:05:29 (1130) 01:44:56 00:38:25
1076 1732 Zakaszewski Kamil Trec Team M30 158 975 00:24:56 (1323)00:25:37 (1221)00:25:19 (1081)00:23:52 (858)00:05:12 (760) 01:44:56 00:38:25
1077 1178 Płatek Damian RFR Team M30 159 977 00:22:39 (627)00:25:15 (1132)00:25:45 (1184)00:25:40 (1382)00:05:39 (1338) 01:44:58 00:38:27
1078 3278 Kochanowski Jerzy Ostrów Biega M45 142 978 00:24:26 (1100)00:25:19 (1151)00:25:25 (1098)00:24:29 (1033)00:05:20 (938) 01:44:59 00:38:28
1079 1798 Schodowski Przemysław M45 143 979 00:23:02 (699)00:24:46 (936)00:25:07 (1023)00:26:30 (1590)00:05:35 (1252) 01:45:00 00:38:29
1080 1028 Derbin Jarosław M45 144 980 00:26:33 (1856)00:24:56 (1042)00:24:00 (713)00:24:03 (901)00:05:29 (1144) 01:45:01 00:38:30
1081 1476 Jankowiak Roman M50 55 983 00:23:36 (875)00:24:50 (1005)00:25:23 (1093)00:24:37 (1080)00:06:36 (2421) 01:45:02 00:38:31
1082 1515 Stefaniak Leszek Dream Tri Team M45 145 981 00:24:32 (1161)00:24:59 (1061)00:25:17 (1063)00:25:06 (1215)00:05:08 (698) 01:45:02 00:38:31
1083 2497 Siek Marek SPORTEVO M55 36 982 00:24:59 (1340)00:25:54 (1289)00:25:22 (1092)00:23:42 (817)00:05:05 (650) 01:45:02 00:38:31
1084 3431 Styczyński Dariusz M45 146 984 00:24:47 (1273)00:25:17 (1139)00:25:20 (1084)00:24:15 (953)00:05:24 (1028) 01:45:03 00:38:32
1085 2850 Gresik Daniel M40 221 985 00:24:41 (1252)00:25:40 (1238)00:25:33 (1128)00:23:54 (868)00:05:16 (832) 01:45:04 00:38:33
1086 1773 Brzozowicz Anna K35 25 101 00:24:03 (987)00:25:14 (1125)00:25:12 (1037)00:25:06 (1216)00:05:30 (1161) 01:45:05 00:38:34
1087 1754 Urbaniak Marek Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku Oliwie M40 222 986 00:25:10 (1387)00:25:00 (1073)00:25:11 (1032)00:24:29 (1039)00:05:16 (849) 01:45:06 00:38:35
1088 3092 Siara Jarosław Refinitiv Running Team M30 160 988 00:20:48 (274)00:21:42 (252)00:22:46 (428)00:31:26 (2665)00:08:25 (3088) 01:45:07 00:38:36
1089 3101 Perski Marcin M40 223 987 00:24:31 (1145)00:24:57 (1044)00:25:14 (1047)00:24:47 (1133)00:05:38 (1305) 01:45:07 00:38:36
1090 3248 Dębska-Zeńczak Agnieszka K35 26 102 00:23:27 (818)00:25:17 (1140)00:25:56 (1251)00:24:58 (1179)00:05:30 (1159) 01:45:08 00:38:37
1091 2441 Ronkiewicz Anka K35 27 103 00:24:33 (1179)00:24:52 (1019)00:25:05 (1015)00:25:00 (1186)00:05:39 (1355) 01:45:09 00:38:38
1092 2446 Kaminski Wojciech M40 224 989 00:23:53 (955)00:25:20 (1162)00:25:17 (1066)00:25:07 (1217)00:05:32 (1207) 01:45:09 00:38:38
1093 2812 Wocial Tomasz Nest Run M45 147 990 00:24:35 (1204)00:25:05 (1090)00:25:09 (1029)00:24:40 (1089)00:05:41 (1382) 01:45:10 00:38:39
1094 2244 Siwik Tomasz M40 226 992 00:24:28 (1123)00:24:54 (1028)00:25:19 (1078)00:24:58 (1180)00:05:32 (1202) 01:45:11 00:38:40
1095 3074 Koviera Egidijus Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. M40 225 991 00:24:25 (1091)00:25:42 (1244)00:25:43 (1169)00:24:01 (888)00:05:20 (937) 01:45:11 00:38:40
1096 1580 Nadolski Wiesław Arka Gdynia M50 56 993 00:24:04 (990)00:25:15 (1130)00:25:18 (1075)00:24:56 (1167)00:05:40 (1358) 01:45:13 00:38:42
1097 3551 Olewnik Daniel M30 161 994 00:24:27 (1114)00:24:51 (1017)00:24:50 (942)00:25:26 (1304)00:05:39 (1336) 01:45:13 00:38:42
1098 3773 Chabowska Karolina KB WYGAN K35 28 104 00:24:28 (1125)00:25:19 (1150)00:25:24 (1095)00:24:26 (1015)00:05:36 (1267) 01:45:13 00:38:42
1099 2226 Dejnakowski Tomasz M25 96 995 00:23:55 (962)00:24:43 (918)00:24:58 (990)00:25:33 (1345)00:06:05 (1854) 01:45:14 00:38:43
1100 1396 Klos Tomek M35 215 996 00:24:09 (1010)00:25:10 (1110)00:25:20 (1082)00:24:56 (1169)00:05:40 (1370) 01:45:15 00:38:44
1101 518 Gościniak Agnieszka Pruszcz biega kobieta w biegu K30 17 105 00:25:48 (1627)00:25:28 (1188)00:24:51 (948)00:23:53 (863)00:05:15 (820) 01:45:15 00:38:44
1102 572 Podwysocki Wojciech Rango Team M40 227 997 00:25:48 (1622)00:26:45 (1590)00:24:18 (785)00:23:16 (711)00:05:09 (717) 01:45:16 00:38:45
1103 2869 Dąbrowski Marcin Nasze Nikielkowo M40 228 998 00:25:23 (1472)00:25:37 (1220)00:24:52 (956)00:24:02 (894)00:05:23 (995) 01:45:17 00:38:46
1104 3333 Ławniczak-Kozioł Natalia Adidas Runners Warsaw K35 29 106 00:24:48 (1279)00:25:08 (1101)00:25:28 (1106)00:24:38 (1083)00:05:15 (808) 01:45:17 00:38:46
1105 1831 Birski Piotr M35 217 1000 00:23:45 (913)00:25:16 (1136)00:25:50 (1213)00:24:50 (1142)00:05:38 (1323) 01:45:19 00:38:48
1106 1176 Nurczyk Artur M35 216 999 00:25:02 (1355)00:25:33 (1206)00:25:13 (1040)00:24:13 (944)00:05:18 (896) 01:45:19 00:38:48
1107 3899 Włodarczak Piotr M18 54 1001 00:25:33 (1531)00:25:40 (1240)00:24:42 (882)00:24:07 (914)00:05:20 (942) 01:45:22 00:38:51
1108 2459 Korybalska Iwona K50 3 107 00:25:07 (1374)00:26:19 (1435)00:25:45 (1185)00:23:15 (704)00:04:56 (491) 01:45:22 00:38:51
1109 3314 Grot - Szybowska Paulina K25 20 108 00:24:50 (1293)00:25:29 (1193)00:25:22 (1090)00:24:14 (949)00:05:28 (1122) 01:45:23 00:38:52
1110 1822 Kłos Janina K35 30 109 00:23:52 (951)00:25:23 (1166)00:25:45 (1179)00:25:02 (1199)00:05:25 (1038) 01:45:27 00:38:56
1111 448 Marzec Przemysław Grupa Biegowa 65 M35 218 1002 00:23:18 (749)00:24:02 (721)00:26:38 (1460)00:25:53 (1439)00:05:37 (1301) 01:45:28 00:38:57
1112 1949 Błaszczuk Grzegorz M50 57 1003 00:24:10 (1018)00:25:21 (1164)00:25:19 (1076)00:25:00 (1189)00:05:41 (1387) 01:45:31 00:39:00
1113 151 Kochanek Agata K25 21 110 00:24:18 (1051)00:25:35 (1212)00:25:24 (1094)00:24:43 (1107)00:05:32 (1194) 01:45:32 00:39:01
1114 3495 Gorycki Janusz Running Sucks M50 58 1004 00:23:26 (794)00:26:22 (1465)00:25:58 (1262)00:24:40 (1086)00:05:06 (664) 01:45:32 00:39:01
1115 1970 Ochnik Witold M50 59 1005 00:24:26 (1103)00:24:54 (1029)00:25:21 (1089)00:25:18 (1261)00:05:36 (1266) 01:45:35 00:39:04
1116 1808 Nurzyński Bartosz Run Beach Morning M35 219 1006 00:23:17 (744)00:25:24 (1172)00:25:58 (1266)00:25:07 (1219)00:05:50 (1566) 01:45:36 00:39:05
1117 3176 Nowak Michał Legalaid Legalaid M30 162 1007 00:24:56 (1324)00:25:27 (1186)00:25:30 (1114)00:24:30 (1044)00:05:14 (803) 01:45:37 00:39:06
1118 3386 Wilczek Marcin M35 220 1008 00:24:54 (1308)00:25:48 (1262)00:25:18 (1072)00:24:24 (1004)00:05:14 (802) 01:45:38 00:39:07
1119 1729 Świetlik Tomasz LEO TEAM M55 37 1009 00:25:16 (1409)00:25:49 (1267)00:25:20 (1083)00:24:04 (904)00:05:09 (718) 01:45:38 00:39:07
1120 3022 Porański Oktawiusz ciezkieslowa.pl M40 229 1010 00:24:33 (1171)00:24:46 (940)00:25:19 (1080)00:25:14 (1248)00:05:47 (1504) 01:45:39 00:39:08
1121 2915 Miotk Michał M35 221 1011 00:24:08 (1005)00:25:16 (1135)00:25:28 (1105)00:25:04 (1201)00:05:43 (1433) 01:45:39 00:39:08
1122 3316 Piotrowski Mateusz 1992 M25 97 1012 00:24:15 (1033)00:23:49 (661)00:24:46 (907)00:27:02 (1749)00:05:48 (1524) 01:45:40 00:39:09
1123 465 Kowalewski Dariusz M55 38 1013 00:24:39 (1235)00:24:48 (971)00:24:48 (925)00:25:40 (1386)00:05:45 (1469) 01:45:40 00:39:09
1124 2886 Kaliński Rafał M35 222 1014 00:24:08 (1007)00:25:16 (1134)00:25:32 (1123)00:25:01 (1195)00:05:43 (1432) 01:45:40 00:39:09
1125 3279 Klaus Tomasz SPORTEVO M18 55 1015 00:25:36 (1563)00:26:29 (1501)00:25:54 (1235)00:22:55 (608)00:04:47 (358) 01:45:41 00:39:10
1126 1282 Wojtunik Michał Sportowe Zagłębie M40 230 1016 00:24:39 (1237)00:25:52 (1283)00:25:42 (1165)00:24:02 (892)00:05:29 (1133) 01:45:44 00:39:13
1127 1879 Szwarc Katarzyna K25 22 111 00:24:07 (1000)00:25:17 (1142)00:25:29 (1110)00:25:12 (1239)00:05:40 (1362) 01:45:45 00:39:14
1128 2047 Słowiński Roman M55 39 1017 00:24:55 (1319)00:25:46 (1255)00:25:33 (1127)00:24:07 (916)00:05:24 (1035) 01:45:45 00:39:14
1129 2681 Juszczyk Rafał M40 231 1018 00:24:57 (1330)00:25:42 (1245)00:25:29 (1109)00:24:24 (1005)00:05:16 (834) 01:45:48 00:39:17
1130 1508 Szajerka Krzysztof M55 40 1020 00:23:08 (710)00:24:45 (926)00:26:11 (1349)00:25:57 (1446)00:05:49 (1550) 01:45:50 00:39:19
1131 1053 Kosobucki Rafał Eurocash M30 163 1021 00:25:30 (1524)00:26:08 (1356)00:25:09 (1027)00:23:36 (786)00:05:27 (1095) 01:45:50 00:39:19
1132 2113 Świacki Maciej M45 148 1019 00:24:36 (1218)00:25:10 (1107)00:25:45 (1182)00:24:54 (1157)00:05:25 (1050) 01:45:50 00:39:19
1133 1679 Synoradzki Łukasz M35 223 1022 00:24:40 (1242)00:25:27 (1184)00:25:15 (1050)00:24:47 (1130)00:05:42 (1412) 01:45:51 00:39:20
1134 2175 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Biega K35 31 112 00:25:22 (1460)00:25:38 (1231)00:25:17 (1062)00:24:25 (1010)00:05:12 (754) 01:45:54 00:39:23
1135 2831 Jasiński Paweł Night Runners Poznań M25 98 1023 00:25:22 (1463)00:26:19 (1437)00:25:48 (1207)00:23:36 (787)00:04:49 (385) 01:45:54 00:39:23
1136 2517 Siedlar Wojciech M40 233 1025 00:24:25 (1092)00:25:55 (1291)00:25:40 (1151)00:24:35 (1075)00:05:20 (924) 01:45:55 00:39:24
1137 3169 Wrąbel Tomasz lecę bo chcę M40 232 1024 00:24:45 (1268)00:25:26 (1181)00:25:55 (1237)00:24:45 (1116)00:05:04 (622) 01:45:55 00:39:24
1138 1435 Hejzner Arkadiusz M35 224 1026 00:22:40 (629)00:24:42 (911)00:25:47 (1201)00:26:39 (1633)00:06:08 (1915) 01:45:56 00:39:25
1139 3317 Wróblewski Tomasz FLSmidth MAAG Gear sp. z o. o. M35 225 1027 00:25:13 (1395)00:24:10 (928) 01:45:57 00:39:26
1140 1103 Boryna Jarek M50 60 1028 00:24:37 (1223)00:24:50 (1000)00:25:18 (1069)00:25:20 (1279)00:05:55 (1654) 01:46:00 00:39:29
1141 985 Napora Mariusz M40 234 1030 00:23:15 (736)00:24:32 (867)00:26:07 (1317)00:26:30 (1592)00:05:37 (1284) 01:46:01 00:39:30
1142 1456 Sowański Piotr M40 235 1031 00:24:40 (1245)00:25:38 (1225)00:25:26 (1099)00:24:45 (1115)00:05:32 (1197) 01:46:01 00:39:30
1143 2914 Szemberski Szymon Weterani RP M35 226 1032 00:24:27 (1120)00:25:20 (1158)00:25:25 (1096)00:25:21 (1288)00:05:28 (1112) 01:46:01 00:39:30
1144 555 Potocki Sławomir Dla moich dziewczyn M45 149 1029 00:25:33 (1535)00:26:05 (1340)00:25:20 (1085)00:23:46 (834)00:05:17 (866) 01:46:01 00:39:30
1145 2134 Jarosz Marcin M18 56 1033 00:25:31 (1526)00:26:20 (1449)00:25:32 (1121)00:23:27 (754)00:05:11 (748) 01:46:01 00:39:30
1146 1771 Jarska Hanna DW#43 KAMPI K40 21 113 00:23:51 (943)00:25:14 (1124)00:26:10 (1339)00:25:31 (1338)00:05:16 (848) 01:46:02 00:39:31
1147 767 Bubółka Paweł PGE Obrót S.A. M40 236 1034 00:24:31 (1151)00:25:41 (1241)00:25:32 (1124)00:24:52 (1147)00:05:28 (1121) 01:46:04 00:39:33
1148 1769 Kubicka Aleksandra Grupa Biegowa 65 K35 32 114 00:23:48 (932)00:24:57 (1047)00:25:34 (1136)00:25:48 (1419)00:05:59 (1763) 01:46:06 00:39:35
1149 3714 Czyzykowski Patryk M30 164 1035 00:24:56 (1321)00:25:09 (1105)00:25:45 (1180)00:24:45 (1114)00:05:31 (1166) 01:46:06 00:39:35
1150 586 Maćkowiak Adrian Anonimowi biegacze M30 165 1036 00:26:12 (1749)00:26:07 (1355)00:25:05 (1017)00:23:26 (747)00:05:17 (862) 01:46:07 00:39:36
1151 2158 Brodowski Michał M35 227 1037 00:23:47 (926)00:24:57 (1049)00:25:35 (1139)00:25:47 (1410)00:06:02 (1806) 01:46:08 00:39:37
1152 3755 Cwalina Magdalena Cykliczny Bieg Śledzia Olivia Buisness Centre K35 33 115 00:24:39 (1239)00:25:46 (1256)00:26:03 (1297)00:24:29 (1035)00:05:12 (758) 01:46:09 00:39:38
1153 472 Karpiński Sławomir M40 237 1038 00:25:03 (1363)00:25:49 (1268)00:25:37 (1144)00:24:35 (1074)00:05:07 (679) 01:46:11 00:39:40
1154 212 Dobkowski Tomasz Bo Marek Kazał M40 238 1039 00:25:21 (1449)00:26:12 (1385)00:25:51 (1221)00:23:35 (782)00:05:14 (797) 01:46:13 00:39:42
1155 1985 Płończak Jacek M55 41 1040 00:23:31 (858)00:24:38 (892)00:25:38 (1149)00:26:20 (1537)00:06:08 (1927) 01:46:15 00:39:44
1156 2767 Rolewicz Karol rolewicz.pl M30 166 1041 00:25:10 (1389)00:26:13 (1399)00:25:41 (1156)00:23:50 (851)00:05:22 (985) 01:46:16 00:39:45
1157 1400 Denisov Artem M25 99 1044 00:24:53 (1303)00:26:07 (1349)00:25:30 (1117)00:24:28 (1027)00:05:19 (904) 01:46:17 00:39:46
1158 1364 Kwiatkowski Rafał M45 151 1043 00:25:04 (1364)00:25:36 (1215)00:26:02 (1288)00:24:31 (1053)00:05:04 (623) 01:46:17 00:39:46
1159 1361 Kwiatkowski Mariusz M45 150 1042 00:25:03 (1362)00:25:38 (1230)00:26:01 (1279)00:24:31 (1054)00:05:04 (620) 01:46:17 00:39:46
1160 3004 Bławat Michał Tiger M45 152 1046 00:23:44 (911)00:24:47 (949)00:24:58 (989)00:26:41 (1640)00:06:09 (1938) 01:46:19 00:39:48
1161 646 Bednarek Krzysztof SPORTEVO M50 61 1045 00:22:49 (651)00:25:59 (1312)00:27:44 (1753)00:24:26 (1018)00:05:21 (957) 01:46:19 00:39:48
1162 786 Wroclawski Dariusz M55 42 1047 00:22:39 (628)00:24:45 (927)00:26:46 (1494)00:26:08 (1488)00:06:02 (1807) 01:46:20 00:39:49
1163 235 Gutowski Andrzej M55 43 1048 00:24:49 (1283)00:25:28 (1190)00:25:33 (1131)00:24:50 (1144)00:05:41 (1383) 01:46:21 00:39:50
1164 1842 Paszkowski Stanisław M35 228 1049 00:24:36 (1219)00:24:49 (978)00:24:54 (969)00:26:15 (1514)00:05:48 (1523) 01:46:22 00:39:51
1165 2093 Szymaniewski Paweł M45 153 1050 00:24:53 (1306)00:25:47 (1260)00:25:41 (1158)00:24:45 (1120)00:05:16 (839) 01:46:22 00:39:51
1166 1745 Gulcz Katarzyna Kujawscy Runners K40 22 116 00:24:34 (1184)00:25:26 (1180)00:25:44 (1173)00:25:02 (1197)00:05:37 (1281) 01:46:23 00:39:52
1167 2275 Gołąb Piotr M35 229 1051 00:24:29 (1135)00:24:52 (1021)00:25:18 (1068)00:25:39 (1378)00:06:06 (1871) 01:46:24 00:39:53
1168 1454 Kisielewski Tomasz Biskupiec Biega M40 239 1052 00:24:31 (1153)00:24:50 (995)00:25:14 (1046)00:26:09 (1489)00:05:40 (1378) 01:46:24 00:39:53
1169 1014 Stubbs Nigel M50 62 1054 00:24:07 (1001)00:25:18 (1146)00:25:41 (1159)00:25:25 (1303)00:05:54 (1644) 01:46:25 00:39:54
1170 258 Wilkowski Krzysztof For-Rest-Run M40 240 1053 00:24:27 (1109)00:25:02 (1080)00:26:10 (1337)00:25:15 (1249)00:05:31 (1170) 01:46:25 00:39:54
1171 3023 Zębala Dariusz DRUTEX M40 241 1055 00:24:17 (1045)00:25:40 (1239)00:25:47 (1202)00:25:15 (1250)00:05:28 (1116) 01:46:27 00:39:56
1172 2024 Staniszewski Bartosz AMBEREXPO M35 230 1056 00:24:37 (1228)00:24:49 (985)00:25:18 (1073)00:26:01 (1459)00:05:43 (1419) 01:46:28 00:39:57
1173 3129 Król Michał M30 167 1057 00:25:29 (1516)00:26:10 (1363)00:25:54 (1231)00:24:05 (907)00:04:50 (403) 01:46:28 00:39:57
1174 1169 Sularz Wojciech Soolashowe Truchtanie M50 63 1058 00:25:01 (1350)00:25:18 (1145)00:25:31 (1118)00:25:00 (1187)00:05:39 (1354) 01:46:29 00:39:58
1175 2407 Klahs Artur M18 57 1059 00:26:14 (1756)00:25:51 (1278)00:25:02 (1002)00:24:01 (891)00:05:23 (994) 01:46:31 00:40:00
1176 3204 Kaśnicka Tamara K40 23 117 00:25:06 (1370)00:25:59 (1310)00:25:43 (1171)00:24:21 (986)00:05:22 (981) 01:46:31 00:40:00
1177 2097 Bulczak Karol M40 242 1060 00:24:35 (1205)00:24:48 (975)00:25:47 (1204)00:25:37 (1367)00:05:46 (1485) 01:46:33 00:40:02
1178 2362 Cichocki Tomasz CETE.com.pl M45 154 1061 00:24:26 (1106)00:25:23 (1169)00:25:27 (1103)00:25:36 (1359)00:05:43 (1428) 01:46:35 00:40:04
1179 1933 Daszczyński Adam Adaśko Team M45 156 1063 00:24:33 (1174)00:25:16 (1137)00:25:34 (1135)00:25:23 (1297)00:05:51 (1577) 01:46:37 00:40:06
1180 2021 Siekanowicz Paweł M45 155 1062 00:25:19 (1437)00:25:46 (1258)00:25:32 (1122)00:24:40 (1091)00:05:20 (944) 01:46:37 00:40:06
1181 3113 Całka Marek Sii Running Team M45 157 1065 00:24:09 (1015)00:25:19 (1156)00:25:35 (1138)00:25:42 (1388)00:05:53 (1620) 01:46:38 00:40:07
1182 2356 Zabłotny Bartosz M30 168 1066 00:25:09 (1381)00:26:01 (1323)00:25:56 (1252)00:24:04 (903)00:05:28 (1127) 01:46:38 00:40:07
1183 1788 Gorczyca Paweł M25 100 1064 00:25:30 (1522)00:26:03 (1335)00:25:35 (1137)00:24:21 (988)00:05:09 (715) 01:46:38 00:40:07
1184 3705 Fira Adam Schneider Electric Schneider Electric M35 231 1067 00:25:46 (1188)00:26:09 (1491)00:05:44 (1446) 01:46:39 00:40:08
1185 187 Domżalska Wioletta Parkrun Rumia K40 24 118 00:24:12 (1025)00:25:37 (1222)00:26:20 (1384)00:25:06 (1213)00:05:24 (1016) 01:46:39 00:40:08
1186 854 Przykłota Paulina Grupa Biegowa 65 K18 12 119 00:25:18 (1427)00:26:01 (1329)00:25:42 (1167)00:24:35 (1073)00:05:04 (621) 01:46:40 00:40:09
1187 259 Śliwiński Andrzej Kosakowski Klub HDK Sołectwo Kosakowo M25 101 1068 00:24:51 (1295)00:26:30 (1510)00:25:54 (1232)00:24:22 (991)00:05:04 (624) 01:46:41 00:40:10
1188 2527 Szymkun Marek M25 102 1069 00:24:26 (1107)00:24:48 (958)00:24:55 (976)00:26:16 (1524)00:06:17 (2116) 01:46:42 00:40:11
1189 873 Kłonicki Augustyn Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1.0 M30 169 1070 00:25:02 (1360)00:26:01 (1322)00:26:01 (1278)00:24:34 (1071)00:05:04 (627) 01:46:42 00:40:11
1190 191 Golos Piotr Urban Wolves Running Team M45 158 1071 00:24:57 (1332)00:25:29 (1192)00:25:45 (1177)00:25:10 (1229)00:05:25 (1045) 01:46:46 00:40:15
1191 1626 Zieliński Mariusz M35 232 1072 00:24:22 (1076)00:25:19 (1149)00:25:46 (1195)00:25:16 (1255)00:06:04 (1839) 01:46:47 00:40:16
1192 2855 Mackiewicz Emilia RMF4RT Gladiators K30 18 120 00:25:19 (1430)00:26:11 (1373)00:25:18 (1071)00:24:44 (1109)00:05:15 (823) 01:46:47 00:40:16
1193 2135 Właśniak Łukasz Klub Biegacza Mowi M25 103 1073 00:27:05 (2054)00:26:31 (1519)00:25:17 (1064)00:22:57 (621)00:04:58 (528) 01:46:48 00:40:17 8 (8 / 1)
1194 2863 Prinz Agnieszka K25 23 121 00:23:52 (948)00:25:30 (1198)00:26:06 (1311)00:25:33 (1349)00:05:48 (1516) 01:46:49 00:40:18
1195 1921 Szkobel Lucyna BOTRANS MTB TEAM K40 25 122 00:24:53 (1307)00:25:29 (1195)00:25:26 (1100)00:25:26 (1306)00:05:36 (1279) 01:46:50 00:40:19
1196 1874 Żelazek Kamil USB USTKA M35 233 1074 00:25:34 (1540)00:25:50 (1272)00:25:41 (1160)00:24:15 (958)00:05:30 (1153) 01:46:50 00:40:19
1197 1110 Juszko Artur M45 159 1075 00:24:36 (1211)00:24:53 (1022)00:25:33 (1129)00:25:57 (1445)00:05:53 (1623) 01:46:52 00:40:21
1198 1313 Davies Tony Rhayader Running Club M50 64 1076 00:24:55 (1318)00:26:15 (1407)00:25:02 (1004)00:24:49 (1139)00:05:52 (1611) 01:46:53 00:40:22
1199 3573 Lewandowski Mariusz KKM Kwidzyn MXTECH cyklo team M40 243 1077 00:25:39 (1576)00:25:38 (1232)00:27:38 (1710)00:22:58 (624)00:05:01 (573) 01:46:54 00:40:23
1200 3328 Janeczko Arkadiusz Seals Team M30 170 1080 00:24:09 (1016)00:25:04 (1087)00:26:16 (1368)00:25:37 (1368)00:05:49 (1544) 01:46:55 00:40:24
1201 840 Smorawski Ireneusz Active Nekla M35 234 1078 00:25:15 (1405)00:25:55 (1290)00:25:28 (1107)00:24:42 (1104)00:05:35 (1244) 01:46:55 00:40:24
1202 3675 Kasprzak Tomasz M25 104 1081 00:24:35 (1206)00:25:34 (1211)00:26:01 (1283)00:25:12 (1236)00:05:33 (1219) 01:46:55 00:40:24
1203 3273 Urbaniak Michał Urbaniak Inwestycje M35 235 1079 00:25:50 (1638)00:26:23 (1468)00:25:59 (1269)00:23:51 (854)00:04:52 (433) 01:46:55 00:40:24
1204 2636 Chełminski Mateusz M35 237 1083 00:23:41 (896)00:25:08 (1102)00:26:28 (1420)00:25:51 (1431)00:05:48 (1515) 01:46:56 00:40:25
1205 542 Majewski Marek M35 236 1082 00:24:01 (976)00:25:27 (1187)00:25:27 (1104)00:26:21 (1547)00:05:40 (1371) 01:46:56 00:40:25
1206 816 Mikołajczyk Katarzyna MAMY TO ! K35 34 123 00:24:52 (1300)00:25:33 (1208)00:25:37 (1141)00:25:10 (1230)00:05:45 (1470) 01:46:57 00:40:26
1207 620 Kabacinski Piotr M40 245 1085 00:24:35 (1207)00:25:29 (1197)00:25:34 (1133)00:25:36 (1363)00:05:43 (1427) 01:46:57 00:40:26
1208 3745 Roman Krzysztof PRZECINAK 77 M40 244 1084 00:24:49 (1282)00:26:01 (1320)00:26:15 (1362)00:24:35 (1076)00:05:17 (874) 01:46:57 00:40:26
1209 473 Centkowska-Derda Anna Biegacze Świnoujście K35 35 124 00:24:37 (1227)00:25:37 (1218)00:25:41 (1157)00:25:21 (1285)00:05:43 (1423) 01:46:59 00:40:28
1210 1035 Urbański Mirosław M50 65 1086 00:23:28 (830)00:25:19 (1155)00:26:23 (1396)00:26:12 (1502)00:05:39 (1351) 01:47:01 00:40:30
1211 3031 Bernardzik Paweł Kemira Sport Team M30 171 1088 00:24:59 (1334)00:25:30 (1199)00:26:09 (1329)00:24:54 (1156)00:05:30 (1156) 01:47:02 00:40:31
1212 1804 Kubas Krystian M35 238 1087 01:47:02 00:40:31 9 (9 / 4)
1213 3271 Jenkins Alun Rhayader Running Club M55 44 1090 00:24:06 (996)00:25:25 (1176)00:25:46 (1193)00:25:46 (1400)00:06:00 (1769) 01:47:03 00:40:32
1214 1605 Fajgier Michał M35 239 1089 00:25:29 (1517)00:26:10 (1365)00:25:37 (1142)00:24:32 (1062)00:05:15 (817) 01:47:03 00:40:32
1215 2332 Janik Robert Brak Klubu brak M45 160 1092 00:23:50 (940)00:24:58 (1053)00:25:38 (1145)00:26:29 (1584)00:06:11 (1980) 01:47:06 00:40:35
1216 3591 Szamotulski Tomasz Lechia Gdańsk M40 246 1091 00:24:32 (1165)00:25:10 (1115)00:26:17 (1374)00:25:17 (1256)00:05:50 (1557) 01:47:06 00:40:35
1217 3732 Piszczatowski Roman M50 66 1095 00:24:57 (1328)00:24:48 (955)00:25:01 (1001)00:26:20 (1542)00:06:01 (1788) 01:47:07 00:40:36
1218 2552 Czerwiec Michał M35 240 1094 00:25:24 (1477)00:26:12 (1389)00:25:49 (1209)00:24:10 (931)00:05:32 (1188) 01:47:07 00:40:36
1219 3748 Kręcki Paweł OLIVIA BUSINESS CENTRE OLIVIA BUSINESS CENTRE M18 58 1093 00:24:36 (1216)00:24:56 (1039)00:26:16 (1365)00:25:49 (1422)00:05:30 (1164) 01:47:07 00:40:36
1220 271 Dorsz Beata K45 7 125 00:24:45 (1267)00:25:42 (1243)00:25:42 (1168)00:25:19 (1270)00:05:40 (1375) 01:47:08 00:40:37
1221 3464 Kwiatkowski Tomasz M30 172 1096 00:25:39 (1575)00:25:38 (1233)00:27:38 (1711)00:23:06 (659)00:05:07 (683) 01:47:08 00:40:37
1222 2143 Kurgan Wojciech KS Pidrina Gdynia M45 161 1099 00:24:38 (1230)00:25:20 (1161)00:25:50 (1211)00:25:35 (1357)00:05:47 (1489) 01:47:10 00:40:39
1223 1660 Szociński Szymon Spartanie Dzieciom M40 247 1098 00:25:02 (1354)00:25:29 (1194)00:25:46 (1192)00:25:13 (1245)00:05:40 (1377) 01:47:10 00:40:39
1224 3563 Multana Hubert Night Runners M25 105 1097 00:23:28 (837)00:24:26 (852)00:26:48 (1506)00:26:51 (1686)00:05:37 (1296) 01:47:10 00:40:39
1225 3221 Dałek Marcin Bayer Life Team Bayer M40 248 1100 00:24:38 (1232)00:25:15 (1128)00:25:42 (1164)00:26:04 (1474)00:05:33 (1214) 01:47:12 00:40:41
1226 302 Prabucki Piotr Filippides, BBL Starogard M40 249 1102 00:24:22 (1077)00:25:06 (1092)00:26:23 (1397)00:25:36 (1358)00:05:46 (1481) 01:47:13 00:40:42
1227 1564 Brzozowski Jacek TKE Team Karaś Elbląg M35 241 1101 00:26:06 (1722)00:25:46 (1257)00:25:12 (1039)00:24:31 (1052)00:05:38 (1327) 01:47:13 00:40:42
1228 1211 Smit Gert-Jan Roparun Team 176 M45 162 1103 00:25:54 (1668)00:25:29 (1196)00:25:46 (1190)00:24:45 (1119)00:05:20 (945) 01:47:14 00:40:43
1229 2948 Muczyński Bartosz runpassion.pl team M40 250 1104 00:24:31 (1144)00:25:17 (1141)00:25:25 (1097)00:25:48 (1420)00:06:16 (2096) 01:47:17 00:40:46
1230 2539 Ruszczak Michał M35 242 1105 00:24:55 (1317)00:25:30 (1200)00:26:00 (1271)00:25:13 (1246)00:05:40 (1372) 01:47:18 00:40:47
1231 2054 Żmuda-Trzebiatowska Dorota K35 36 126 00:25:07 (1372)00:25:57 (1296)00:25:47 (1197)00:24:48 (1137)00:05:39 (1342) 01:47:18 00:40:47
1232 864 Matyszewski Jarosław M45 163 1107 00:24:24 (1088)00:25:38 (1229)00:25:55 (1239)00:25:43 (1390)00:05:40 (1366) 01:47:20 00:40:49
1233 2115 Chyliński Adam Nest Run Nest Run M25 106 1106 00:23:28 (828)00:24:21 (835)00:28:56 (2120)00:24:58 (1176)00:05:37 (1291) 01:47:20 00:40:49
1234 2872 Kuzimski Robert M40 251 1108 00:23:20 (758)00:25:11 (1116)00:27:26 (1647)00:26:03 (1472)00:05:21 (960) 01:47:21 00:40:50
1235 2952 Świętochowski Kamil M30 173 1109 00:23:58 (968)00:24:57 (1050)00:25:45 (1183)00:26:53 (1698)00:05:49 (1546) 01:47:22 00:40:51
1236 1532 Formela Sebastian M40 252 1110 00:24:31 (1152)00:24:54 (1031)00:25:55 (1242)00:26:15 (1517)00:05:47 (1499) 01:47:22 00:40:51
1237 1744 Kłys Mateusz M25 107 1111 00:25:23 (1473)00:25:40 (1236)00:26:02 (1287)00:24:46 (1123)00:05:32 (1199) 01:47:23 00:40:52
1238 1849 Świątek Marcin Biegaj z Dziekanem M35 243 1112 00:24:40 (1246)00:25:36 (1216)00:25:43 (1170)00:25:38 (1374)00:05:47 (1502) 01:47:24 00:40:53
1239 1148 Szemraj Maciej M18 59 1114 00:26:27 (1804)00:26:38 (1558)00:24:51 (950)00:24:03 (899)00:05:25 (1044) 01:47:24 00:40:53
1240 2144 Bratko Marcin M35 244 1113 00:25:24 (1479)00:25:45 (1254)00:25:48 (1206)00:25:05 (1208)00:05:22 (968) 01:47:24 00:40:53
1241 250 Boruch Adam - M45 164 1115 00:24:41 (1250)00:25:14 (1127)00:27:11 (1590)00:24:58 (1177)00:05:20 (936) 01:47:24 00:40:53
1242 2239 Roś Jakub 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M25 108 1116 00:24:30 (1139)00:24:49 (987)00:26:36 (1451)00:25:44 (1398)00:05:47 (1505) 01:47:26 00:40:55
1243 3438 Latecka Martyna AZS Politechnika Gdańska K18 13 127 00:23:29 (848)00:25:09 (1104)00:26:42 (1473)00:26:23 (1560)00:05:43 (1429) 01:47:26 00:40:55
1244 3751 Grabicki Michał OLIVIA BUSINESS CENTRE OLIVIA BUSINESS CENTRE M30 174 1117 00:25:16 (1408)00:26:11 (1378)00:25:50 (1215)00:24:48 (1134)00:05:21 (954) 01:47:26 00:40:55
1245 1172 Neubauer Jacek M50 67 1118 00:24:19 (1053)00:25:33 (1207)00:26:11 (1346)00:25:36 (1364)00:05:49 (1545) 01:47:28 00:40:57
1246 3514 Piotrowski Krzysztof Twister Team / Bike-sport Działdowo M45 165 1119 00:25:36 (1565)00:26:16 (1422)00:25:38 (1147)00:24:30 (1046)00:05:29 (1129) 01:47:29 00:40:58
1247 3088 Inglot Michal Refinitiv Running Team Refinitiv TRI M40 253 1120 00:25:18 (1423)00:26:33 (1531)00:26:33 (1442)00:24:01 (890)00:05:04 (625) 01:47:29 00:40:58
1248 3538 Sikorski Grzegorz Międzyrzeckie Gazele M35 245 1121 00:25:20 (1444)00:26:15 (1411)00:25:53 (1229)00:24:37 (1082)00:05:26 (1070) 01:47:31 00:41:00
1249 703 Marciniak Izabela Kujawscy S7 Runners K40 26 128 00:24:34 (1185)00:25:26 (1179)00:26:03 (1295)00:25:30 (1328)00:06:00 (1775) 01:47:33 00:41:02
1250 28 Smarzek Tomasz mBank M35 247 1124 00:24:22 (1073)00:25:29 (1191)00:26:35 (1449)00:25:34 (1350)00:05:33 (1217) 01:47:33 00:41:02
1251 1826 Włodarski Wojciech M40 254 1122 00:25:24 (1478)00:26:12 (1391)00:25:58 (1261)00:24:44 (1113)00:05:15 (822) 01:47:33 00:41:02
1252 1763 Malinowski Norbert M35 246 1123 00:25:52 (1647)00:26:23 (1472)00:25:57 (1257)00:24:18 (976)00:05:03 (616) 01:47:33 00:41:02
1253 705 Ustowski Przemysław USTeam M40 255 1128 00:22:22 (579)00:25:13 (1122)00:26:38 (1459)00:26:51 (1690)00:06:31 (2352) 01:47:35 00:41:04
1254 1174 Przybytek Bartłomiej M35 248 1125 00:24:34 (1190)00:24:59 (1065)00:25:42 (1162)00:26:14 (1513)00:06:06 (1886) 01:47:35 00:41:04
1255 3575 Tomczak Tomasz M35 249 1127 00:05:35 (1253) 01:47:35 00:41:04
1256 3426 Baranowski Jarosław Pan Pan M45 166 1126 00:25:47 (1614)00:26:12 (1388)00:25:46 (1191)00:24:18 (978)00:05:32 (1198) 01:47:35 00:41:04
1257 1366 Cirzon Michał M40 256 1129 00:25:13 (1397)00:26:13 (1393)00:26:28 (1416)00:24:28 (1031)00:05:15 (811) 01:47:37 00:41:06
1258 1482 Jastrzembski Edmund Silesia Marathon Team/Bydgoszcz Fan Maraton M45 167 1130 00:24:16 (1038)00:25:23 (1170)00:25:33 (1126)00:26:18 (1528)00:06:08 (1926) 01:47:38 00:41:07
1259 1346 Uleński Mariusz M40 257 1131 00:24:31 (1148)00:25:48 (1263)00:26:15 (1358)00:25:29 (1323)00:05:35 (1257) 01:47:38 00:41:07
1260 850 Filochowski Daniel Mam Pociąg do Biegania M40 258 1132 00:25:19 (1438)00:26:23 (1471)00:25:56 (1255)00:24:31 (1050)00:05:30 (1160) 01:47:39 00:41:08
1261 3189 Lamek Wojciech APATOR Metrix S.A. M30 175 1134 00:25:19 (1439)00:26:23 (1469)00:26:03 (1298)00:24:36 (1078)00:05:19 (910) 01:47:40 00:41:09
1262 2214 Siuciak Paweł M18 60 1133 00:23:36 (874)00:25:11 (1117)00:27:37 (1706)00:26:01 (1461)00:05:15 (812) 01:47:40 00:41:09
1263 2139 Welchowski Rafał M35 250 1135 00:25:34 (1538)00:26:11 (1377)00:25:53 (1224)00:24:33 (1064)00:05:30 (1154) 01:47:41 00:41:10
1264 318 Marszałkowski Karol M35 251 1136 00:24:24 (1087)00:25:51 (1277)00:26:21 (1386)00:25:32 (1344)00:05:34 (1237) 01:47:42 00:41:11
1265 3184 Kuliński Przemysław KS NEONET DobryLekarz.info M35 252 1137 00:25:08 (1376)00:26:20 (1439)00:26:05 (1307)00:24:46 (1125)00:05:24 (1026) 01:47:43 00:41:12
1266 2925 Łaska Kazimierz M50 68 1138 00:25:15 (1404)00:26:11 (1379)00:25:56 (1253)00:24:58 (1178)00:05:24 (1019) 01:47:44 00:41:13
1267 2488 Grygorowicz Bartosz Kulik&Kurek M25 109 1139 00:24:31 (1156)00:25:33 (1209)00:26:26 (1408)00:25:28 (1318)00:05:47 (1490) 01:47:45 00:41:14
1268 3642 Rogowska Anna K35 37 129 00:24:26 (1105)00:25:49 (1266)00:25:46 (1189)00:25:52 (1433)00:05:53 (1626) 01:47:46 00:41:15 2 (2 / 2)
1269 2193 Baranowski Krzysztof M50 69 1140 00:25:04 (1366)00:26:05 (1344)00:25:40 (1155)00:25:29 (1322)00:05:28 (1118) 01:47:46 00:41:15
1270 609 Kocoł Karolina Hell Squad K35 38 130 00:24:53 (1304)00:25:45 (1253)00:26:01 (1275)00:25:40 (1384)00:05:28 (1125) 01:47:47 00:41:16
1271 88 Trynka Jarosław M30 176 1141 00:25:12 (1394)00:26:17 (1424)00:26:06 (1308)00:25:05 (1204)00:05:07 (687) 01:47:47 00:41:16
1272 1702 Szermiński Radosław M40 260 1143 00:24:21 (1062)00:25:04 (1088)00:25:47 (1205)00:26:21 (1548)00:06:15 (2074) 01:47:48 00:41:17
1273 1836 Rybaczek Paweł No Worries M40 259 1142 00:24:54 (1310)00:25:58 (1303)00:25:44 (1176)00:25:14 (1247)00:05:58 (1734) 01:47:48 00:41:17
1274 2050 Sitarczuk Mariusz M35 253 1144 00:25:10 (1385)00:26:07 (1353)00:26:07 (1312)00:24:48 (1138)00:05:37 (1297) 01:47:49 00:41:18
1275 2936 Lew Michał M30 177 1145 00:24:39 (1241)00:26:12 (1384)00:26:42 (1474)00:24:50 (1141)00:05:27 (1102) 01:47:50 00:41:19
1276 2236 Tymoszyk Zbigniew M45 168 1146 00:25:30 (1525)00:25:02 (1082)00:26:17 (1375)00:25:18 (1260)00:05:44 (1438) 01:47:51 00:41:20
1277 628 Glegoła Tomasz M45 169 1147 00:24:32 (1157)00:26:03 (1333)00:25:59 (1267)00:25:32 (1343)00:05:46 (1475) 01:47:52 00:41:21
1278 1751 Kucharewicz Grzegorz M40 261 1148 00:25:05 (1367)00:26:07 (1350)00:26:07 (1315)00:25:06 (1210)00:05:29 (1142) 01:47:54 00:41:23
1279 74 Grzywacz-Piotrowska Anna K35 39 131 00:25:19 (1433)00:25:50 (1274)00:25:30 (1113)00:25:12 (1238)00:06:04 (1842) 01:47:55 00:41:24
1280 2888 Szałkowski Wojtek TUPOT USTKA M40 262 1149 00:23:44 (912)00:25:20 (1157)00:26:40 (1469)00:26:29 (1588)00:05:42 (1406) 01:47:55 00:41:24
1281 3511 Kisieliński Tomasz M50 70 1150 00:25:23 (1467)00:26:04 (1336)00:26:01 (1276)00:24:52 (1151)00:05:35 (1247) 01:47:55 00:41:24
1282 3286 Szramowski Paweł Active Life Sportevo M40 263 1151 00:24:21 (1064)00:24:59 (1060)00:26:54 (1531)00:25:58 (1447)00:05:44 (1444) 01:47:56 00:41:25
1283 3349 Konderak Dawid M35 254 1152 00:25:35 (1556)00:26:26 (1491)00:25:38 (1148)00:24:46 (1124)00:05:31 (1184) 01:47:56 00:41:25
1284 3763 Jaśkiewicz Paweł M25 110 1156 00:25:17 (1418)00:24:35 (878)00:24:43 (886)00:27:05 (1764)00:06:18 (2139) 01:47:58 00:41:27
1285 2662 Szochner Witold M40 265 1155 00:25:01 (1352)00:25:46 (1259)00:25:14 (1048)00:25:51 (1429)00:06:06 (1889) 01:47:58 00:41:27
1286 2276 Znaniecki Rafał M40 264 1153 00:24:16 (1034)00:25:20 (1159)00:26:26 (1407)00:26:02 (1464)00:05:54 (1638) 01:47:58 00:41:27
1287 2901 Klonowski Sławomir M35 255 1154 00:24:17 (1044)00:25:49 (1265)00:26:40 (1467)00:25:34 (1353)00:05:38 (1318) 01:47:58 00:41:27
1288 2401 Kaidanov Gleb M30 178 1157 00:24:46 (1271)00:26:01 (1321)00:26:29 (1425)00:25:05 (1205)00:05:37 (1287) 01:47:58 00:41:27
1289 3350 Oleś Monika K30 19 132 00:25:35 (1549)00:26:26 (1492)00:25:38 (1146)00:24:46 (1127)00:05:33 (1211) 01:47:58 00:41:27 3 (3 / 1)
1290 2268 Skurzyński Grzegorz M25 111 1158 00:25:59 (1688)00:26:44 (1587)00:26:01 (1280)00:23:51 (856)00:05:26 (1058) 01:48:01 00:41:30
1291 209 Malecki Łukasz Straszyn Biega M35 256 1159 00:25:43 (1587)00:25:51 (1275)00:25:31 (1119)00:25:19 (1272)00:05:38 (1319) 01:48:02 00:41:31
1292 1112 Cała Małgorzata CAŁA Team K40 27 133 00:24:49 (1281)00:25:57 (1300)00:25:52 (1222)00:25:27 (1315)00:05:59 (1762) 01:48:04 00:41:33
1293 2227 Zalewski Michał Pan Pan M35 257 1160 00:24:49 (1284)00:25:58 (1301)00:25:51 (1218)00:25:27 (1314)00:05:59 (1748) 01:48:04 00:41:33
1294 3188 Kujałowicz Michał M35 258 1161 00:25:18 (1428)00:26:33 (1535)00:26:24 (1402)00:24:19 (982)00:05:31 (1177) 01:48:05 00:41:34
1295 573 Sikorski Mariusz Parkrun Gdańsk-Południe M30 179 1164 00:24:11 (1020)00:25:35 (1214)00:26:53 (1528)00:25:47 (1409)00:05:40 (1363) 01:48:06 00:41:35
1296 2313 Kołomyjski Andrzej COM-DKM M40 266 1162 00:25:27 (1500)00:26:11 (1375)00:26:10 (1333)00:24:42 (1098)00:05:36 (1268) 01:48:06 00:41:35
1297 1236 Van Den Houwen Marvin M35 259 1163 00:25:33 (1532)00:25:57 (1297)00:25:39 (1150)00:25:39 (1377)00:05:18 (892) 01:48:06 00:41:35
1298 725 Koss Witold M50 71 1165 00:24:21 (1068)00:25:08 (1100)00:26:28 (1417)00:26:11 (1499)00:05:59 (1746) 01:48:07 00:41:36
1299 2676 Szyplewski Marcin M30 180 1166 00:24:54 (1309)00:26:01 (1327)00:25:54 (1233)00:25:31 (1337)00:05:48 (1519) 01:48:08 00:41:37
1300 1915 Frydrych Agata K25 24 134 00:25:28 (1509)00:26:02 (1331)00:26:04 (1300)00:25:03 (1200)00:05:31 (1186) 01:48:08 00:41:37
1301 221 Grzonka Maciej M35 260 1167 00:25:14 (1403)00:25:42 (1247)00:25:59 (1268)00:25:27 (1311)00:05:48 (1521) 01:48:10 00:41:39
1302 1904 Sierzputowski Piotr M25 112 1168 00:25:25 (1487)00:26:13 (1401)00:25:50 (1216)00:25:11 (1234)00:05:32 (1204) 01:48:11 00:41:40
1303 384 Mejer Patrycja MSC Poland K25 25 135 00:24:09 (1014)00:26:01 (1324)00:26:03 (1299)00:26:01 (1460)00:06:00 (1785) 01:48:14 00:41:43
1304 2168 Dąbrowski Piotr biegamyrazem.pl M50 72 1169 00:25:16 (1410)00:26:15 (1412)00:25:56 (1254)00:25:21 (1284)00:05:26 (1077) 01:48:14 00:41:43
1305 3706 Bronk Mirek M50 73 1170 00:23:39 (886)00:24:38 (894)00:25:47 (1198)00:27:43 (1950)00:06:29 (2325) 01:48:16 00:41:45
1306 251 Milas Małgorzata K30 20 136 00:24:32 (1162)00:25:58 (1302)00:26:38 (1458)00:25:37 (1370)00:05:31 (1178) 01:48:16 00:41:45
1307 2934 Zwoliński Michał M35 261 1172 00:23:53 (958)00:25:24 (1174)00:26:11 (1348)00:26:32 (1603)00:06:19 (2151) 01:48:19 00:41:48
1308 668 Kreft Krzysztof M40 268 1174 00:25:22 (1464)00:25:42 (1242)00:26:03 (1296)00:25:23 (1296)00:05:49 (1540) 01:48:19 00:41:48
1309 348 Wiśniewski Krzysztof Rozbiegani Żychlin M40 267 1173 00:24:17 (1043)00:26:00 (1315)00:26:44 (1485)00:25:46 (1408)00:05:32 (1193) 01:48:19 00:41:48
1310 3579 Pamięta Krzysztof M45 170 1171 00:25:38 (1573)00:26:13 (1396)00:26:17 (1376)00:24:41 (1096)00:05:30 (1152) 01:48:19 00:41:48
1311 1858 Grochowska Dagmara K40 28 137 00:25:39 (1578)00:26:33 (1532)00:26:12 (1353)00:24:33 (1068)00:05:23 (988) 01:48:20 00:41:49
1312 692 Wojtas Karol M40 269 1175 00:22:50 (654)00:25:43 (1248)00:26:49 (1512)00:26:46 (1662)00:06:13 (2021) 01:48:21 00:41:50
1313 3597 Siondalski Mateusz Eaton Running Team M30 181 1176 00:23:58 (969)00:25:57 (1298)00:26:06 (1309)00:26:13 (1504)00:06:07 (1892) 01:48:21 00:41:50
1314 349 Ruczyński Maciej MR Team M55 45 1179 00:25:33 (1534)00:26:01 (1319)00:26:08 (1325)00:24:56 (1166)00:05:44 (1443) 01:48:22 00:41:51
1315 3410 Hryniewicka Monika K35 40 138 00:25:14 (1402)00:26:10 (1364)00:25:56 (1248)00:25:26 (1307)00:05:36 (1278) 01:48:22 00:41:51
1316 3107 Wawrzyniak Michał M30 182 1177 00:26:45 (1940)00:27:00 (1641)00:25:45 (1187)00:23:44 (827)00:05:08 (690) 01:48:22 00:41:51
1317 1747 Pszczoliński Michał TUMBOteam M50 74 1178 00:25:29 (1520)00:26:11 (1381)00:25:53 (1227) 01:48:22 00:41:51
1318 2612 Fryszka Błażej M30 183 1181 00:25:18 (1424)00:25:34 (1210)00:25:50 (1214)00:25:48 (1417)00:05:53 (1631) 01:48:23 00:41:52
1319 2654 Jaśkiewicz Michał M40 270 1180 00:24:25 (1098)00:24:59 (1062)00:26:58 (1543)00:26:10 (1497)00:05:51 (1576) 01:48:23 00:41:52
1320 2507 Chuyko Olga K30 21 139 00:26:03 (1700)00:26:15 (1416)00:25:44 (1174)00:24:44 (1110)00:05:38 (1311) 01:48:24 00:41:53
1321 588 Paga Marcin PAGA M30 184 1182 00:25:24 (1476)00:26:15 (1409)00:25:54 (1236)00:25:16 (1254)00:05:35 (1255) 01:48:24 00:41:53
1322 1318 Harbaszewska Katarzyna K35 41 140 00:24:41 (1253)00:26:01 (1326)00:26:33 (1443)00:25:27 (1317)00:05:43 (1435) 01:48:25 00:41:54
1323 3617 Erdmańczyk Anna GKS "KASZUBI" LUZINO K40 29 141 00:25:37 (1568)00:26:20 (1448)00:25:51 (1219)00:24:58 (1175)00:05:39 (1335) 01:48:25 00:41:54
1324 2555 Pawlak Dezyderia CTS K35 42 142 00:25:01 (1345)00:26:24 (1479)00:26:23 (1398)00:25:06 (1214)00:05:32 (1206) 01:48:26 00:41:55
1325 35 Przyborski Michał Drużyna Adasia M40 271 1184 00:24:33 (1173)00:24:48 (954)00:25:15 (1054)00:27:13 (1798)00:06:38 (2444) 01:48:27 00:41:56
1326 1441 Ciok Piotr KOHO M50 75 1183 00:23:26 (801)00:25:15 (1129)00:26:14 (1356)00:27:19 (1828)00:06:13 (2032) 01:48:27 00:41:56
1327 1832 Didyul Mikhail M30 186 1187 00:23:33 (866)00:24:38 (893)00:26:26 (1405)00:27:25 (1851)00:06:27 (2288) 01:48:29 00:41:58
1328 3203 Pietrzak Kamil Biegowa Rodzinka M30 185 1185 00:25:19 (1432)00:26:11 (1372)00:26:01 (1277)00:25:21 (1287)00:05:37 (1288) 01:48:29 00:41:58
1329 2303 Fischer Paweł Litwin Triathlon Team (LTT) M40 272 1186 00:25:10 (1386)00:25:52 (1284)00:26:08 (1320)00:25:53 (1437)00:05:26 (1068) 01:48:29 00:41:58
1330 2733 Kamińska Aleksandra Tripaka Przechlewo K30 22 143 00:25:02 (1358)00:25:42 (1246)00:26:10 (1336)00:25:46 (1402)00:05:50 (1571) 01:48:30 00:41:59
1331 3121 Iwaszko Stanisław M18 61 1188 00:26:11 (1745)00:26:42 (1576)00:26:02 (1289)00:24:29 (1034)00:05:06 (662) 01:48:30 00:41:59
1332 3594 Ariet Gallego Andrea K18 14 144 00:25:21 (1450)00:26:10 (1360)00:25:55 (1243)00:25:26 (1308)00:05:39 (1339) 01:48:31 00:42:00
1333 2614 Samson Jakub M18 62 1189 00:26:44 (1931)00:27:23 (1727)00:25:53 (1223)00:23:40 (806)00:04:51 (415) 01:48:31 00:42:00
1334 1833 Listkiewicz Monika AKS Polonia Warszawa K40 30 145 00:25:21 (1451)00:26:14 (1405)00:25:56 (1249)00:25:19 (1271)00:05:43 (1420) 01:48:33 00:42:02
1335 3570 Makowska Karolina K18 15 146 00:25:35 (1553)00:26:30 (1512)00:26:04 (1301)00:24:51 (1145)00:05:34 (1225) 01:48:34 00:42:03
1336 2105 Wesołowski Jarosław HULK TEAM M45 171 1191 00:24:34 (1192)00:24:53 (1024)00:26:26 (1406)00:26:29 (1585)00:06:13 (2020) 01:48:35 00:42:04
1337 2913 Badura Kamil M30 187 1190 00:25:48 (1630)00:26:10 (1367)00:25:55 (1245)00:25:11 (1232)00:05:31 (1181) 01:48:35 00:42:04
1338 3666 Pierzchliński Leszek Ekoinbud Ekoinbud M35 262 1192 00:24:22 (1078)00:25:31 (1203)00:26:46 (1489)00:26:05 (1478)00:05:52 (1606) 01:48:36 00:42:05
1339 462 Orłowski Edward M45 172 1193 00:25:11 (1390)00:26:27 (1495)00:26:11 (1341)00:25:20 (1281)00:05:28 (1120) 01:48:37 00:42:06
1340 3711 Siedlecki Marcin M40 273 1195 00:24:35 (1208)00:24:48 (957)00:25:21 (1086)00:27:31 (1877)00:06:23 (2211) 01:48:38 00:42:07
1341 3602 Zalewski Daniel M18 63 1196 00:25:53 (1662)00:26:06 (1347)00:25:47 (1199)00:25:07 (1218)00:05:45 (1463) 01:48:38 00:42:07
1342 3045 Wawrzyniak Leszek M55 46 1194 00:26:44 (1932)00:27:00 (1642)00:25:45 (1186)00:23:45 (832)00:05:24 (1030) 01:48:38 00:42:07
1343 1403 Stankiewicz Krzysztof forBET Runners M35 263 1198 00:24:28 (1127)00:25:44 (1251)00:26:17 (1370)00:26:06 (1480)00:06:05 (1858) 01:48:40 00:42:09
1344 591 Mikołajczyk Sławomir METAL M45 173 1197 00:25:26 (1494)00:26:01 (1328)00:26:28 (1421)00:25:27 (1313)00:05:18 (898) 01:48:40 00:42:09
1345 1974 Kopeć Bartosz Crossfit Stocznia M30 188 1200 00:22:10 (547)00:27:26 (1742)00:25:51 (1220)00:27:01 (1741)00:06:13 (2018) 01:48:41 00:42:10
1346 3387 Filipowicz Tomasz M45 175 1201 00:25:21 (1452)00:26:17 (1425)00:26:11 (1347)00:25:27 (1316)00:05:25 (1046) 01:48:41 00:42:10
1347 1003 Ługowski Rafał M45 174 1199 00:25:50 (1637)00:26:29 (1502)00:25:58 (1263)00:25:00 (1190)00:05:24 (1022) 01:48:41 00:42:10
1348 1807 Kucharczyk Robert M40 274 1202 00:25:08 (1375)00:26:32 (1525)00:26:29 (1427)00:24:55 (1160)00:05:38 (1316) 01:48:42 00:42:11
1349 2579 Dyśko Wojciech M35 264 1203 00:25:49 (1632)00:26:13 (1398)00:25:53 (1230)00:25:19 (1267)00:05:29 (1140) 01:48:43 00:42:12
1350 613 Michałowski Maciej RAPP Gdańsk M45 176 1204 00:24:28 (1126)00:24:50 (999)00:26:07 (1319)00:27:08 (1774)00:06:11 (1983) 01:48:44 00:42:13
1351 3487 Formella Julita K18 16 147 00:26:34 (1866)00:27:11 (1677)00:26:11 (1344)00:23:49 (848)00:04:59 (539) 01:48:44 00:42:13
1352 3080 Wołosowicz Natalia Klub Biegaczy JYSK K40 31 148 00:24:47 (1277)00:25:49 (1269)00:26:10 (1338)00:26:05 (1476)00:05:55 (1670) 01:48:46 00:42:15
1353 1969 Grott Tomasz Ex Siedlce Gdańsk M40 275 1205 00:25:35 (1548)00:26:10 (1366)00:25:51 (1217)00:25:15 (1252)00:05:55 (1657) 01:48:46 00:42:15
1354 427 Gunarys Filip At least we tried M30 189 1206 00:25:21 (1453)00:26:24 (1485)00:26:17 (1373)00:25:17 (1257)00:05:27 (1100) 01:48:46 00:42:15
1355 3363 Bławat Łukasz Nowy Staw Biega M35 265 1207 00:24:58 (1333)00:26:04 (1338)00:25:58 (1264)00:25:43 (1391)00:06:05 (1868) 01:48:48 00:42:17
1356 2219 Kuszczak Natalia K25 26 150 00:22:37 (619)00:25:12 (1121)00:27:39 (1718)00:27:16 (1811)00:06:04 (1845) 01:48:48 00:42:17
1357 2958 Grzywacz Magdalena niezrzeszona K35 43 149 00:25:54 (1664)00:26:00 (1318)00:26:04 (1302)00:25:17 (1258)00:05:33 (1215) 01:48:48 00:42:17
1358 964 Wiśniewska Anetta K45 8 152 00:25:14 (1401)00:26:25 (1488)00:26:10 (1334)00:25:18 (1262)00:05:42 (1397) 01:48:49 00:42:18
1359 702 Krzyżanek Marta Moczymordy Team K40 32 151 00:25:22 (1459)00:26:19 (1436)00:26:17 (1369)00:25:13 (1241)00:05:38 (1325) 01:48:49 00:42:18
1360 1855 Grudzińska Joanna Gdański Klub Okinawa Shorin Ryu Karate K35 44 153 00:25:26 (1493)00:26:12 (1386)00:26:02 (1290)00:25:33 (1348)00:05:37 (1303) 01:48:50 00:42:19
1361 1715 Nowakowski Tomasz M40 276 1208 00:25:29 (1515)00:26:13 (1397)00:25:53 (1225)00:25:36 (1361)00:05:40 (1364) 01:48:51 00:42:20
1362 2881 Uszacka Małgosia Ushatki K35 45 154 00:25:36 (1559)00:26:34 (1541)00:25:53 (1226)00:25:20 (1282)00:05:28 (1126) 01:48:51 00:42:20
1363 1592 Kędzierski Jacek Biegaj z Głową M50 76 1209 00:24:21 (1063)00:25:23 (1168)00:26:55 (1537)00:26:22 (1556)00:05:51 (1579) 01:48:52 00:42:21
1364 224 Sujka Wojciech #ZaLiniaMety Team M35 266 1210 00:25:18 (1425)00:26:00 (1316)00:26:02 (1284)00:25:43 (1392)00:05:49 (1532) 01:48:52 00:42:21
1365 3401 Najder Kacper M40 277 1212 00:24:55 (1316)00:25:53 (1287)00:25:49 (1208)00:26:02 (1462)00:06:14 (2034) 01:48:53 00:42:22
1366 2123 Kowalczyk Jurek M50 77 1211 00:24:36 (1212)00:25:52 (1282)00:26:26 (1404)00:26:19 (1534)00:05:40 (1374) 01:48:53 00:42:22
1367 933 Gałczyńska Marta K25 27 155 00:25:48 (1625)00:26:17 (1426)00:25:58 (1260)00:25:20 (1273)00:05:31 (1174) 01:48:54 00:42:23
1368 1466 Dobrowolski Maciek M18 64 1213 00:29:13 (2685)00:29:04 (2312)00:24:28 (826)00:21:26 (316)00:04:44 (328) 01:48:55 00:42:24
1369 3100 Lisiecki Mateusz współli M25 113 1214 00:24:33 (1181)00:26:27 (1494)00:26:22 (1390)00:25:46 (1403)00:05:48 (1528) 01:48:56 00:42:25
1370 1081 Malinowski Tomasz GE Power Team M45 177 1215 00:25:02 (1356)00:25:40 (1237)00:26:31 (1435)00:25:55 (1442)00:05:50 (1560) 01:48:58 00:42:27
1371 3632 Rozlazly Marcin GRUPA MALBORK M35 267 1216 00:26:08 (1728)00:26:12 (1390)00:26:08 (1321)00:24:55 (1163)00:05:35 (1249) 01:48:58 00:42:27
1372 2972 Sterkowicz Dorota K25 28 156 00:26:08 (1731)00:26:12 (1392)00:26:09 (1331)00:24:54 (1158)00:05:35 (1239) 01:48:58 00:42:27
1373 2562 Błaszczyk-Parka Anna K25 29 157 00:24:57 (1331)00:26:10 (1362)00:26:32 (1440)00:25:38 (1375)00:05:42 (1411) 01:48:59 00:42:28
1374 1670 Karczewski Krzysztof PGB Sportowa Paczka PGB Sportowa Paczka M55 47 1217 00:25:36 (1560)00:26:34 (1539)00:26:16 (1367)00:24:57 (1174)00:05:36 (1260) 01:48:59 00:42:28
1375 2082 Rowiński Robert Fc Cioty M30 190 1219 00:24:54 (1315)00:26:06 (1348)00:26:48 (1507)00:25:38 (1372)00:05:34 (1230) 01:49:00 00:42:29
1376 2910 Sulikowski Jakub M35 268 1218 00:25:23 (1474)00:26:53 (1615)00:26:11 (1342)00:25:02 (1198)00:05:31 (1173) 01:49:00 00:42:29
1377 393 Szutowicz Krzysztof M35 269 1221 00:24:16 (1039)00:25:19 (1152)00:26:50 (1516)00:26:45 (1659)00:05:51 (1588) 01:49:01 00:42:30
1378 3109 Królak Adam M50 78 1220 00:25:40 (1582)00:26:17 (1428)00:26:07 (1316)00:25:19 (1263)00:05:38 (1314) 01:49:01 00:42:30
1379 1052 Poliński Włodzimierz KS NEONET M40 278 1222 00:25:08 (1377)00:26:20 (1440)00:26:07 (1314)00:25:51 (1430)00:05:36 (1265) 01:49:02 00:42:31
1380 976 Dalecka Dorota biegamyrazem.pl K35 46 159 00:25:01 (1346)00:26:19 (1433)00:26:46 (1500)00:25:32 (1341)00:05:25 (1043) 01:49:03 00:42:32
1381 2966 Raczyńska Ewa biegamyrazem.pl K40 33 158 00:25:02 (1359)00:26:19 (1434)00:26:46 (1492)00:25:31 (1335)00:05:25 (1051) 01:49:03 00:42:32
1382 2783 Stefańska Elżbieta Grupa Biegowa 65 K35 47 160 00:26:11 (1742)00:26:20 (1444)00:25:55 (1241)00:24:57 (1173)00:05:41 (1386) 01:49:04 00:42:33
1383 3659 Kiełkucki Mariusz NORWOOD BIEGA M45 178 1224 00:25:51 (1644)00:26:54 (1623)00:26:03 (1293)00:24:42 (1100)00:05:34 (1232) 01:49:04 00:42:33
1384 249 Knyszewski Kamil M35 270 1223 00:26:06 (1719)00:26:45 (1589)00:26:15 (1363)00:24:42 (1097)00:05:16 (841) 01:49:04 00:42:33
1385 651 Trzcinski Grzegorz M55 48 1227 00:25:34 (1546)00:25:56 (1295)00:26:07 (1313)00:25:32 (1342)00:05:56 (1678) 01:49:05 00:42:34
1386 1899 Jesionkowski Grzegorz M35 271 1225 00:25:40 (1583)00:26:20 (1451)00:26:05 (1306)00:25:21 (1283)00:05:39 (1349) 01:49:05 00:42:34
1387 2383 Derdzinski Marek KEMIRA SPORT TEAM M25 114 1226 00:24:53 (1305)00:25:26 (1182)00:27:04 (1559)00:26:18 (1531)00:05:24 (1034) 01:49:05 00:42:34
1388 3433 Rojewski Maciej LOTOS RUNNING TEAM M35 273 1229 00:25:11 (1392)00:26:04 (1337)00:26:02 (1286)00:25:46 (1401)00:06:03 (1834) 01:49:06 00:42:35
1389 3622 Andrzejewska Dorota K35 48 161 00:24:09 (1009)00:26:33 (1528)00:26:31 (1432)00:26:02 (1468)00:05:51 (1582) 01:49:06 00:42:35
1390 2959 Zych Dawid SPARTANIE DZIECIOM M45 179 1230 00:25:44 (1599)00:26:04 (1339)00:26:17 (1371)00:25:24 (1302)00:05:37 (1292) 01:49:06 00:42:35
1391 1472 Ćwiklak Bartosz Morsy Gdynskie M35 272 1228 00:25:52 (1654)00:26:29 (1505)00:26:25 (1403)00:24:56 (1168)00:05:24 (1037) 01:49:06 00:42:35
1392 3326 Lichy Jakub M30 191 1231 00:26:02 (1694)00:26:31 (1517)00:26:19 (1379)00:25:01 (1191)00:05:13 (773) 01:49:06 00:42:35
1393 2338 Sobczyński Andrzej ASPAR M45 180 1232 00:25:33 (1533)00:26:42 (1574)00:26:31 (1433)00:25:04 (1203)00:05:17 (856) 01:49:07 00:42:36
1394 458 Fedorczuk Anita TO NA ILE TEN MARATON? K25 30 162 00:24:26 (1104)00:25:47 (1261)00:26:47 (1502)00:26:27 (1577)00:05:41 (1394) 01:49:08 00:42:37
1395 1082 Toporowski Mariusz MRKS Gdańsk M50 79 1233 00:24:47 (1274)00:26:29 (1503)00:26:26 (1409)00:25:39 (1376)00:05:48 (1525) 01:49:09 00:42:38
1396 2044 Pyl Radosław M35 274 1234 00:25:27 (1503)00:26:15 (1413)00:26:22 (1388)00:25:29 (1324)00:05:36 (1271) 01:49:09 00:42:38
1397 466 Wychowaniak Marta Rozbiegane Braniewo K35 49 163 00:25:27 (1501)00:26:15 (1414)00:26:22 (1391)00:25:29 (1321)00:05:36 (1275) 01:49:09 00:42:38
1398 2098 Bulczak Małgorzata K45 9 164 00:25:31 (1529)00:26:07 (1352)00:26:15 (1359)00:25:26 (1305)00:05:52 (1596) 01:49:11 00:42:40
1399 2294 Sporek Filip Trimama M40 279 1235 00:24:21 (1067)00:25:59 (1306)00:27:15 (1599)00:26:22 (1552)00:05:14 (806) 01:49:11 00:42:40
1400 1834 Rekieć Maciej Kemira Sport Team M35 275 1237 00:24:41 (1247)00:25:52 (1279)00:26:34 (1446)00:26:16 (1519)00:05:49 (1542) 01:49:12 00:42:41
1401 152 Stolarczyk Maciej M45 181 1239 00:24:27 (1110)00:25:24 (1173)00:26:46 (1496)00:26:50 (1682)00:05:45 (1454) 01:49:12 00:42:41
1402 2163 Koralewski Jędrzej M18 65 1236 00:25:13 (1396)00:26:38 (1562)00:26:03 (1294)00:25:34 (1352)00:05:44 (1439) 01:49:12 00:42:41
1403 3115 Jarzębski Maciej Sii Running Team M30 192 1238 00:24:30 (1140)00:25:56 (1293)00:26:47 (1503)00:26:17 (1526)00:05:42 (1407) 01:49:12 00:42:41
1404 1406 Banasiak Andrzej M45 182 1240 00:26:18 (1769)00:26:22 (1464)00:26:09 (1330)00:24:47 (1132)00:05:36 (1270) 01:49:12 00:42:41
1405 2059 Kubiak Paweł M25 115 1241 00:24:47 (1278)00:25:50 (1270)00:27:05 (1566)00:25:39 (1379)00:05:54 (1647) 01:49:15 00:42:44
1406 364 Konarzewski Jacek Rumia Biega JK KOMPUTER Jacek Konarzewski M45 183 1242 00:24:45 (1266)00:26:29 (1504)00:26:28 (1422)00:25:48 (1416)00:05:46 (1484) 01:49:16 00:42:45
1407 2912 Flis Marcin UBEZPIECZALNIA TEAM M40 280 1243 00:25:54 (1667)00:26:57 (1630)00:26:12 (1351)00:24:46 (1126)00:05:27 (1081) 01:49:16 00:42:45
1408 973 Ramczykowski Krzysztof M40 281 1245 00:23:36 (873)00:25:38 (1226)00:26:22 (1392)00:27:18 (1823)00:06:24 (2229) 01:49:18 00:42:47
1409 2109 Ziętek Krzysztof Adidas Runners Warsaw M45 184 1244 00:25:23 (1466)00:26:34 (1537)00:25:55 (1240)00:25:26 (1309)00:06:00 (1781) 01:49:18 00:42:47
1410 3746 Matyskiel Anita Olivia Business Centre Olivia Business Centre K45 10 165 00:25:18 (1426)00:26:19 (1432)00:26:34 (1444)00:25:29 (1327)00:05:38 (1332) 01:49:18 00:42:47
1411 968 Pliszka Krzysztof GIWK BIEGA M40 282 1247 00:24:29 (1132)00:24:48 (961)00:24:56 (979)00:28:07 (2038)00:06:59 (2695) 01:49:19 00:42:48
1412 3403 Knapik Mariusz M35 276 1246 00:24:21 (1069)00:24:59 (1066)00:26:15 (1364)00:27:27 (1861)00:06:17 (2121) 01:49:19 00:42:48
1413 552 Baranowska Kornelia Sprtevo K45 11 166 00:25:35 (1558)00:26:30 (1515)00:26:02 (1285)00:25:34 (1354)00:05:39 (1348) 01:49:20 00:42:49
1414 2241 Wytrwał Tomasz M45 185 1248 00:25:01 (1351)00:25:52 (1286)00:26:08 (1322)00:26:13 (1507)00:06:07 (1895) 01:49:21 00:42:50
1415 1522 Kreński Dominik M35 277 1249 00:26:15 (1760)00:25:37 (1219)00:25:55 (1238)00:25:53 (1435)00:05:43 (1430) 01:49:23 00:42:52
1416 2506 Sikorski Wojciech WATAHA - Łączy nas bieganie M50 80 1250 00:25:50 (1639)00:26:32 (1526)00:26:31 (1437)00:24:54 (1154)00:05:36 (1277) 01:49:23 00:42:52
1417 1123 Charkiewicz Monika Straszyn Biega/Ekipa Zryw K35 50 167 00:25:14 (1399)00:26:06 (1345)00:26:41 (1471)00:25:40 (1383)00:05:43 (1414) 01:49:24 00:42:53
1418 2001 Wlazły Rafał M40 283 1251 00:24:32 (1167)00:25:04 (1086)00:25:58 (1265)00:27:25 (1852)00:06:27 (2282) 01:49:26 00:42:55
1419 3257 Drążkowski Daniel niezrzeszony M65 3 1254 00:24:20 (1060)00:25:55 (1292)00:26:52 (1523)00:26:22 (1553)00:05:59 (1743) 01:49:28 00:42:57
1420 3048 Szatkowski Piotr PKP PLK S.A. M30 193 1255 00:24:56 (1325)00:26:29 (1500)00:26:20 (1385)00:25:53 (1438)00:05:50 (1559) 01:49:28 00:42:57
1421 3396 De Oliveira Franco Marques Aparecida Poliana K30 23 168 00:26:19 (1770)00:26:11 (1383)00:26:11 (1343)00:25:01 (1192)00:05:46 (1478) 01:49:28 00:42:57
1422 3395 Marques Eder Rodrigo M35 278 1252 00:26:20 (1773)00:26:10 (1359)00:26:12 (1352)00:25:00 (1188)00:05:46 (1479) 01:49:28 00:42:57
1423 1298 Pultyn Marcin M25 116 1253 00:25:17 (1416)00:26:15 (1415)00:26:13 (1354)00:25:59 (1451)00:05:44 (1448) 01:49:28 00:42:57
1424 994 Szczęsny Radosław Atos Bydgoszcz M30 194 1256 00:24:35 (1209)00:26:00 (1317)00:26:55 (1538)00:26:18 (1530)00:05:40 (1360) 01:49:28 00:42:57
1425 2977 Jaskułke Irek ACTIVE TEAM PORTA M45 186 1257 00:24:16 (1035)00:25:22 (1165)00:26:40 (1468)00:27:11 (1786)00:06:01 (1790) 01:49:30 00:42:59
1426 3301 Lewandowski Sławosz M30 195 1258 00:25:35 (1550)00:26:18 (1430)00:27:21 (1626)00:25:19 (1265)00:04:58 (522) 01:49:31 00:43:00
1427 2937 Pietruszkiewicz Krzysztof Zdrowie na Bank M35 279 1259 00:25:20 (1445)00:26:13 (1400)00:26:10 (1335)00:26:00 (1455)00:05:49 (1551) 01:49:32 00:43:01
1428 2290 Ostrowski Mikolaj M18 66 1260 00:25:15 (1407)00:26:15 (1410)00:26:28 (1418)00:25:27 (1310)00:06:08 (1921) 01:49:33 00:43:02
1429 10021 Szot Dawid IRON TRIATHLON TEAM M25 118 1263 00:25:29 (1514)00:26:11 (1371)00:25:55 (1244)00:25:27 (1312)00:06:33 (2382) 01:49:35 00:43:04
1430 2210 Milewski Marcin M25 117 1262 00:24:12 (1022)00:24:54 (1032)00:26:05 (1304)00:27:57 (1999)00:06:27 (2291) 01:49:35 00:43:04
1431 18 Piechowicz Waldemar M50 81 1261 00:26:22 (1782)00:26:50 (1610)00:26:15 (1360)00:24:55 (1162)00:05:13 (780) 01:49:35 00:43:04
1432 10020 Kłudziak Andrzej PACEMAKER M35 280 1264 00:25:26 (1492)00:26:13 (1395)00:25:53 (1228)00:25:20 (1275)00:06:44 (2524) 01:49:36 00:43:05
1433 1100 Boniaszczuk Maciej M18 67 1265 00:25:11 (1393)00:26:02 (1332)00:26:01 (1281)00:26:25 (1565)00:05:57 (1705) 01:49:36 00:43:05
1434 3177 Specjalski Jakub M25 119 1266 00:25:24 (1483)00:26:17 (1427)00:26:16 (1366)00:25:47 (1411)00:05:53 (1632) 01:49:37 00:43:06
1435 3701 Jakubowski Paweł Solwit M40 284 1267 00:24:59 (1339)00:26:21 (1457)00:26:17 (1372)00:26:14 (1511)00:05:46 (1476) 01:49:37 00:43:06
1436 1458 Szymański Krzysztof M40 285 1268 00:23:38 (881)00:26:38 (1559)00:27:01 (1549)00:26:31 (1597)00:05:50 (1572) 01:49:38 00:43:07
1437 2702 Strużyński Tomasz ADVA M35 281 1270 00:24:37 (1226)00:25:30 (1202)00:26:27 (1415)00:26:46 (1664)00:06:19 (2161) 01:49:39 00:43:08
1438 559 Rogoziewicz Piotr amator M55 49 1269 00:26:03 (1701)00:26:30 (1509)00:26:00 (1272)00:25:21 (1286)00:05:45 (1473) 01:49:39 00:43:08
1439 2453 Grzankowski Darek 33 dr OP M40 286 1271 00:25:16 (1411)00:26:31 (1518)00:26:41 (1470)00:25:43 (1394)00:05:29 (1132) 01:49:40 00:43:09
1440 526 Sobieraj Grzegorz M35 282 1272 00:24:02 (980)00:26:14 (1403)00:26:46 (1490)00:26:46 (1667)00:05:53 (1633) 01:49:41 00:43:10
1441 1785 Kleban Paweł Solwit M30 197 1274 00:24:59 (1337)00:26:21 (1459)00:26:19 (1380)00:26:16 (1523)00:05:47 (1500) 01:49:42 00:43:11
1442 3738 Brzeziński Maciej WITC M30 196 1273 00:26:50 (1977)00:26:07 (1351)00:26:03 (1292)00:25:06 (1212)00:05:36 (1280) 01:49:42 00:43:11 10 (10 / 3)
1443 2778 Piechowski Radosław M18 68 1276 00:26:36 (1882)00:26:11 (1374)00:26:11 (1345)00:25:00 (1185)00:05:45 (1460) 01:49:43 00:43:12
1444 281 Peek Krystian BBL AWFiS Gdańsk M40 287 1275 00:26:08 (1726)00:27:06 (1660)00:25:57 (1256)00:25:16 (1253)00:05:16 (847) 01:49:43 00:43:12
1445 2709 Zubkiewicz Juliusz Jaćwing Płaska M40 288 1278 00:24:41 (1251)00:25:40 (1235)00:25:56 (1250)00:27:02 (1746)00:06:26 (2269) 01:49:45 00:43:14
1446 1748 Necel Marek M50 82 1277 00:25:42 (1585)00:26:53 (1617)00:26:12 (1350)00:25:20 (1277)00:05:38 (1333) 01:49:45 00:43:14
1447 2651 Kalkowska Patrycja K30 24 169 00:27:18 (2129)00:26:24 (1478)00:25:44 (1175)00:24:44 (1111)00:05:35 (1246) 01:49:45 00:43:14 4 (4 / 2)
1448 3237 Przyjacielska Bogumiła Klub Biegacza Lidzbark Warmiński K40 34 170 00:25:18 (1422)00:26:28 (1498)00:26:32 (1438)00:25:40 (1381)00:05:48 (1514) 01:49:46 00:43:15
1449 2136 Adamczyk Zbigniew KB BiegamBoLubię Pasłęk M45 187 1279 00:26:22 (1785)00:27:09 (1669)00:26:26 (1410)00:24:42 (1101)00:05:07 (676) 01:49:46 00:43:15
1450 1234 Małczak Magdalena Iron Woman Trójmiasto K35 51 171 00:25:18 (1429)00:26:22 (1463)00:26:23 (1399)00:25:50 (1427)00:05:54 (1639) 01:49:47 00:43:16
1451 2467 Segin Marcin Sprint Zalewo M40 289 1280 00:25:10 (1388)00:25:53 (1288)00:26:30 (1431)00:26:24 (1564)00:05:51 (1580) 01:49:48 00:43:17
1452 3300 Turowska Patrycja K35 52 172 00:25:34 (1545)00:26:21 (1456)00:26:18 (1377)00:25:48 (1415)00:05:47 (1506) 01:49:48 00:43:17
1453 10022 Kierznikiewicz Sebastian PACEMAKER M35 283 1282 00:25:31 (1527)00:26:10 (1368)00:26:01 (1282)00:25:31 (1336)00:06:39 (2464) 01:49:52 00:43:21
1454 1531 Misztalewski Sebastian M40 290 1281 00:25:53 (1655)00:26:21 (1458)00:26:29 (1426)00:25:35 (1356)00:05:34 (1234) 01:49:52 00:43:21
1455 3550 Mionskowski Piotr M30 198 1283 00:27:03 (2047)00:26:58 (1632)00:25:34 (1132)00:24:59 (1181)00:05:20 (935) 01:49:54 00:43:23
1456 2601 Neumann Jarosław POLICJA GDYNIA M35 284 1284 00:25:21 (1454)00:26:16 (1418)00:26:15 (1361)00:26:05 (1477)00:06:00 (1784) 01:49:57 00:43:26
1457 2364 Szymkowiak Justyna K45 12 173 00:25:37 (1567)00:26:40 (1564)00:26:37 (1456)00:25:31 (1340)00:05:33 (1212) 01:49:58 00:43:27
1458 3598 Drewnowski Adam Refinitiv M45 188 1285 00:25:11 (1391)00:26:21 (1452)00:26:18 (1378)00:26:18 (1529)00:05:51 (1575) 01:49:59 00:43:28
1459 2851 Marjański Tomasz KS Pidrina Gdynia M40 291 1286 00:26:33 (1851)00:26:37 (1556)00:26:11 (1340)00:24:59 (1183)00:05:39 (1356) 01:49:59 00:43:28
1460 1303 Zakrzewski Paweł Family Board M45 189 1288 00:26:02 (1698)00:26:31 (1524)00:26:24 (1400)00:25:30 (1332)00:05:33 (1209) 01:50:00 00:43:29
1461 982 Horsten Peter Aspire Power Club Aspire Systems M50 83 1287 00:25:25 (1489)00:26:13 (1394)00:26:06 (1310)00:26:45 (1655)00:05:31 (1171) 01:50:00 00:43:29
1462 1017 Gumowski Marcin GUMA TEAM M40 292 1289 00:24:15 (1031)00:25:14 (1126)00:26:09 (1328)00:28:26 (2122)00:05:57 (1706) 01:50:01 00:43:30
1463 3629 Lejk Paweł Tridea Team M40 293 1290 00:25:06 (1369)00:26:35 (1544)00:26:36 (1453)00:25:59 (1452)00:05:45 (1465) 01:50:01 00:43:30
1464 529 Bracha Kamil M18 69 1292 00:24:54 (1314)00:26:16 (1421)00:26:14 (1357)00:26:56 (1709)00:05:45 (1464) 01:50:05 00:43:34
1465 1064 Gontarz Rafał Pozytywna Endorfina Pozytywna Endorfina M45 190 1291 00:24:26 (1101)00:25:07 (1096)00:27:09 (1586)00:27:50 (1973)00:05:33 (1216) 01:50:05 00:43:34
1466 2678 Grębosz Dawid Adrian Danilewicz Group M18 70 1293 00:24:46 (1270)00:27:59 (1922)00:26:57 (1541)00:25:08 (1221)00:05:16 (843) 01:50:06 00:43:35
1467 3664 Chimerek Maciej Eltom M30 199 1294 00:25:50 (1641)00:26:24 (1483)00:26:52 (1522)00:25:44 (1397)00:05:17 (873) 01:50:07 00:43:36
1468 1602 Powała Łukasz M30 200 1295 00:26:23 (1786)00:27:06 (1661)00:26:09 (1332)00:24:55 (1161)00:05:35 (1248) 01:50:08 00:43:37
1469 3014 Wachnicki Paweł M40 294 1296 00:24:22 (1074)00:25:32 (1204)00:26:20 (1383)00:27:37 (1903)00:06:18 (2132) 01:50:09 00:43:38
1470 590 Dawidowski Jakub M30 201 1297 00:25:09 (1383)00:26:10 (1361)00:26:32 (1439)00:26:30 (1591)00:05:49 (1533) 01:50:10 00:43:39
1471 3263 POSZEWIECKI MAREK MRKS Gdańsk M45 191 1299 00:25:36 (1566)00:26:39 (1563)00:26:23 (1395)00:25:46 (1405)00:05:47 (1487) 01:50:11 00:43:40
1472 2572 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Biega M40 295 1298 00:25:35 (1555)00:26:37 (1554)00:26:45 (1488)00:25:49 (1423)00:05:25 (1047) 01:50:11 00:43:40
1473 1233 Skalska Anna KS Sokół Zblewo RRRR K35 53 174 00:25:08 (1378)00:26:16 (1417)00:26:38 (1461)00:26:16 (1520)00:05:59 (1749) 01:50:17 00:43:46
1474 1237 Meler Ula Pruszcz Biega / Iron Team / K35 54 175 00:25:34 (1543)00:26:55 (1625)00:26:39 (1464)00:25:30 (1330)00:05:39 (1343) 01:50:17 00:43:46 5 (5 / 3)
1475 3672 Chudzik Dorota Łomiankowska Grupa Biegowa K40 35 176 00:25:42 (1586)00:26:30 (1516)00:26:40 (1466)00:25:43 (1393)00:05:45 (1466) 01:50:20 00:43:49
1476 3435 Obara Aneta K45 13 177 00:26:04 (1709)00:26:35 (1545)00:26:31 (1436)00:25:37 (1369)00:05:34 (1233) 01:50:21 00:43:50
1477 3800 Jurkowski Rafał M40 296 1300 00:25:27 (1497)00:26:37 (1555)00:26:07 (1318)00:26:19 (1536)00:05:53 (1635) 01:50:23 00:43:52
1478 1288 Prikhodko Evgeniya K30 25 178 00:25:21 (1455)00:26:38 (1560)00:26:33 (1441)00:26:02 (1465)00:05:51 (1584) 01:50:25 00:43:54
1479 65 Wolański Witosław M55 50 1301 00:24:55 (1320)00:29:17 (2362)00:25:47 (1203)00:25:19 (1266)00:05:11 (734) 01:50:29 00:43:58
1480 535 Gronek Marcin M35 285 1302 00:25:20 (1441)00:26:24 (1487)00:27:18 (1616)00:25:48 (1418)00:05:40 (1376) 01:50:30 00:43:59
1481 2737 Chamski Michał Grupa Biegowa 65 Za linią mety M30 202 1303 00:23:23 (783)00:26:05 (1341)00:28:01 (1840)00:27:11 (1788)00:05:51 (1581) 01:50:31 00:44:00
1482 2671 Herman Krystiana K40 36 179 00:25:20 (1447)00:26:24 (1481)00:27:19 (1618)00:25:49 (1425)00:05:39 (1353) 01:50:31 00:44:00
1483 3154 Bigos Grzegorz GRAMMI M40 297 1304 00:24:06 (998)00:26:26 (1490)00:26:41 (1472)00:27:24 (1843)00:05:56 (1692) 01:50:33 00:44:02
1484 3321 Walenczak Magdalena Psychorun Team K40 37 180 00:25:50 (1640)00:26:33 (1530)00:26:49 (1509)00:25:44 (1399)00:05:38 (1315) 01:50:34 00:44:03
1485 1859 Starsierski Tomasz M45 192 1305 00:27:11 (2087)00:27:30 (1754)00:26:22 (1389)00:24:16 (963)00:05:17 (864) 01:50:36 00:44:05
1486 3235 Skrodzki Karol M25 120 1306 00:26:47 (1953)00:27:48 (1872)00:26:20 (1382)00:24:40 (1087)00:05:02 (589) 01:50:37 00:44:06
1487 512 Zieliński Grzegorz M40 298 1307 00:26:27 (1805)00:27:16 (1698)00:26:08 (1323)00:24:44 (1112)00:06:03 (1821) 01:50:38 00:44:07
1488 1358 Keister Bartosz M25 121 1309 00:22:59 (687)00:24:45 (931)00:25:47 (1200)00:29:08 (2252)00:08:00 (3038) 01:50:39 00:44:08
1489 3295 Blaszczyk Blazej M35 286 1308 00:23:33 (865)00:25:19 (1153)00:26:49 (1513)00:28:34 (2149)00:06:24 (2233) 01:50:39 00:44:08
1490 2672 Herman Jacek M40 299 1311 00:23:28 (833)00:25:18 (1144)00:28:10 (1880)00:27:42 (1939)00:06:02 (1818) 01:50:40 00:44:09
1491 1067 Pauba Jacek M35 287 1310 00:26:33 (1861)00:27:12 (1682)00:26:00 (1270)00:25:19 (1264)00:05:36 (1269) 01:50:40 00:44:09
1492 234 Stępień Krystian M40 300 1312 00:25:47 (1612)00:26:53 (1616)00:26:50 (1514)00:25:37 (1365)00:05:35 (1240) 01:50:42 00:44:11
1493 2536 Kozlowski Gary Yodeling Jachas M40 301 1314 00:29:49 (2774)00:26:41 (1569)00:25:42 (1163)00:23:31 (768)00:05:00 (566) 01:50:43 00:44:12
1494 1355 Küchler Paweł M18 71 1313 00:26:31 (1841)00:27:17 (1704)00:27:23 (1633)00:24:40 (1092)00:04:52 (423) 01:50:43 00:44:12
1495 954 Szczupakowska Izabela Biegnę dla Honi K40 38 181 00:24:30 (1143)00:26:15 (1408)00:27:19 (1619)00:26:35 (1615)00:06:06 (1883) 01:50:45 00:44:14
1496 2558 Trojańska Aleksandra K18 17 182 00:26:06 (1720)00:27:09 (1671)00:27:09 (1585)00:24:48 (1136)00:05:34 (1226) 01:50:46 00:44:15
1497 2286 Łaciak Sebastian M35 288 1315 00:26:26 (1801)00:27:32 (1762)00:26:52 (1524)00:24:36 (1077)00:05:21 (958) 01:50:47 00:44:16
1498 1851 Kieliba Filip M30 203 1317 00:25:36 (1561)00:26:20 (1442)00:26:28 (1419)00:26:32 (1598)00:05:53 (1619) 01:50:49 00:44:18
1499 2096 Bedynek Adam Pędziwiatr M35 289 1316 00:26:25 (1792)00:26:14 (1404)00:26:30 (1430)00:25:54 (1441)00:05:46 (1474) 01:50:49 00:44:18
1500 2634 Malujda Paulina K35 55 183 00:25:47 (1613)00:26:41 (1570)00:26:36 (1452)00:26:04 (1473)00:05:41 (1393) 01:50:49 00:44:18
1501 1600 Rabiej Małgorzata BBKTS K30 26 184 00:25:44 (1597)00:26:20 (1446)00:26:44 (1484)00:26:07 (1484)00:05:55 (1660) 01:50:50 00:44:19
1502 1491 Tobolski Michał do upadłego M35 290 1318 00:25:57 (1675)00:26:27 (1496)00:26:27 (1411)00:26:01 (1458)00:05:59 (1756) 01:50:51 00:44:20
1503 3252 Aranowska Irena K55 3 185 00:25:15 (1406)00:26:29 (1507)00:26:49 (1511)00:26:23 (1559)00:05:56 (1680) 01:50:52 00:44:21
1504 1379 Mierzyński Jacek M45 193 1319 00:25:59 (1687)00:26:44 (1586)00:26:34 (1448)00:26:10 (1498)00:05:25 (1048) 01:50:52 00:44:21
1505 1562 Górski Michał M30 204 1320 00:24:36 (1214)00:25:44 (1252)00:26:19 (1381)00:27:50 (1971)00:06:24 (2232) 01:50:53 00:44:22
1506 166 Wierzchowski Sławomir M40 302 1321 00:25:19 (1431)00:26:37 (1557)00:26:00 (1273)00:26:57 (1717)00:06:00 (1773) 01:50:53 00:44:22
1507 3165 Firin Bogdan Jabłóński TEAM M50 84 1322 00:25:27 (1498)00:24:55 (1034)00:25:43 (1172)00:28:31 (2142)00:06:19 (2153) 01:50:55 00:44:24
1508 146 Bambrowicz Martyn Parkrun Rumia M35 291 1323 00:26:21 (1778)00:26:59 (1638)00:26:29 (1424)00:25:29 (1326)00:05:38 (1331) 01:50:56 00:44:25
1509 2852 Rycewicz Wojciech M35 292 1326 00:26:21 (1777)00:26:59 (1636)00:26:29 (1423)00:25:29 (1325)00:05:38 (1330) 01:50:56 00:44:25
1510 2707 Ślot Michał POLKRYS TEAM M45 194 1324 00:26:32 (1848)00:26:40 (1567)00:26:23 (1394)00:25:46 (1404)00:05:35 (1250) 01:50:56 00:44:25
1511 543 Jerzyk Robert Traktor Team Gmina Kwidzyn M40 303 1325 00:25:57 (1681)00:27:38 (1788)00:27:02 (1552)00:25:06 (1211)00:05:13 (768) 01:50:56 00:44:25
1512 304 Koźma Andrzej nocnybieg12 M55 51 1329 00:23:22 (773)00:24:33 (870)00:26:46 (1493)00:29:25 (2310)00:06:52 (2616) 01:50:58 00:44:27
1513 3384 Smal Szymon M40 304 1327 00:25:17 (1415)00:26:12 (1387)00:26:21 (1387)00:26:39 (1634)00:06:29 (2327) 01:50:58 00:44:27
1514 133 Sandach Stefan ZIELONA LAGUNA TEAM/MOTYWATORNIA TEAM M70 1 1328 00:24:09 (1013)00:26:20 (1450)00:27:51 (1778)00:26:41 (1642)00:05:57 (1711) 01:50:58 00:44:27
1515 509 Jachimek Szymon Czesko-Kaszubski Klub Biegacza JAROMIR MOSTY M35 293 1330 00:25:38 (1574)00:26:23 (1473)00:26:46 (1495)00:26:27 (1576)00:05:45 (1468) 01:50:59 00:44:28
1516 3715 Kupibida Paweł 4W-MBOT M35 294 1331 00:26:39 (1903)00:27:39 (1794)00:26:43 (1479)00:24:47 (1129)00:05:11 (744) 01:50:59 00:44:28
1517 3083 Jedenius Oscar SLFs M25 122 1332 00:24:52 (1299)00:26:56 (1627)00:27:11 (1591)00:26:19 (1535)00:05:42 (1408) 01:51:00 00:44:29
1518 1810 Wiśniewska Ewa K40 39 186 00:26:02 (1696)00:26:34 (1540)00:26:47 (1504)00:25:58 (1449)00:05:39 (1345) 01:51:00 00:44:29
1519 1516 Kitaitcev Roman M30 205 1333 00:25:48 (1629)00:26:46 (1595)00:26:57 (1540)00:25:48 (1414)00:05:45 (1459) 01:51:04 00:44:33
1520 3661 Danielewicz Michał M25 123 1334 00:25:43 (1589)00:28:22 (2031)00:27:20 (1622)00:24:28 (1026)00:05:12 (757) 01:51:05 00:44:34
1521 2567 Gorlewski Krzysztof MAK M40 305 1335 00:25:34 (1537)00:27:49 (1878)00:26:34 (1447)00:25:43 (1395)00:05:27 (1085) 01:51:07 00:44:36
1522 1027 Orzeł Dariusz M45 195 1336 00:26:58 (2017)00:26:40 (1568)00:26:05 (1305)00:25:33 (1347)00:05:52 (1598) 01:51:08 00:44:37
1523 1942 Lis Sławomir M55 52 1337 00:24:38 (1229)00:25:58 (1304)00:27:09 (1588)00:27:20 (1831)00:06:04 (1851) 01:51:09 00:44:38
1524 3047 Siondalski Marcin Katownia mama M30 206 1338 00:24:33 (1169)00:26:34 (1536)00:27:17 (1608)00:26:38 (1628)00:06:08 (1913) 01:51:10 00:44:39
1525 894 Łepek Małgorzata K30 27 188 00:24:59 (1341)00:26:48 (1606)00:27:06 (1574)00:26:20 (1541)00:05:57 (1702) 01:51:10 00:44:39
1526 2427 Gacek Katarzyna K40 40 187 00:25:02 (1353)00:26:45 (1591)00:27:06 (1570)00:26:20 (1538)00:05:57 (1700) 01:51:10 00:44:39
1527 1422 Dąbrowski Mariusz SECESPOL M45 196 1339 00:24:46 (1272)00:26:10 (1369)00:27:04 (1563)00:26:52 (1695)00:06:19 (2144) 01:51:11 00:44:40
1528 959 Beringer Szymon #getwelldarcy M25 124 1340 00:26:04 (1708)00:26:20 (1445)00:26:30 (1429)00:26:24 (1562)00:05:53 (1621) 01:51:11 00:44:40
1529 715 Motylewski Radosław 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK M40 306 1341 00:25:51 (1642)00:27:21 (1719)00:26:53 (1527)00:25:31 (1334)00:05:35 (1258) 01:51:11 00:44:40
1530 2321 Mateja Józef SKL Filipides Starogard Gdański M55 53 1342 00:24:59 (1342)00:26:47 (1597)00:27:07 (1577)00:26:20 (1539)00:05:59 (1753) 01:51:12 00:44:41
1531 3277 Przybyła Mateusz Nordea Trading Technology M25 125 1343 00:26:46 (1950)00:26:00 (1313)00:26:08 (1324)00:26:22 (1551)00:05:58 (1735) 01:51:14 00:44:43
1532 3803 Intors Sergiu M40 307 1344 00:22:14 (557)00:25:57 (1299)00:26:57 (1542)00:29:29 (2317)00:06:39 (2462) 01:51:16 00:44:45
1533 2339 Grendach Dmytro M30 207 1345 00:25:09 (1382)00:26:20 (1441)00:27:03 (1556)00:26:43 (1651)00:06:01 (1804) 01:51:16 00:44:45
1534 1776 Dombrowska Bogusia K40 41 189 00:26:10 (1740)00:27:03 (1648)00:26:38 (1457)00:25:44 (1396)00:05:41 (1391) 01:51:16 00:44:45
1535 2754 Śnieg Aleksandra K55 4 191 00:25:52 (1650)00:26:36 (1547)00:26:46 (1497)00:26:21 (1543)00:05:42 (1399) 01:51:17 00:44:46
1536 3587 Abucewicz Marek M45 197 1346 00:25:52 (1651)00:26:36 (1548)00:26:45 (1486)00:26:22 (1555)00:05:43 (1425) 01:51:18 00:44:47
1537 3458 Łabędzka Elżbieta K30 28 192 00:26:36 (1883)00:27:16 (1696)00:26:22 (1393)00:25:24 (1299)00:05:41 (1390) 01:51:19 00:44:48
1538 3392 Lewandowski Jakub M45 198 1347 00:26:33 (1857)00:25:52 (1281)00:27:24 (1637)00:25:49 (1424)00:05:42 (1409) 01:51:20 00:44:49
1539 283 Bożek Marcin Adrian Danilewicz Group M40 308 1348 00:25:19 (1440)00:26:24 (1480)00:26:46 (1501)00:27:04 (1755)00:05:50 (1561) 01:51:23 00:44:52
1540 149 Kujatt Wojciech herbmaratonow.pl M40 309 1350 00:24:25 (1090)00:25:48 (1264)00:26:55 (1535)00:27:54 (1986)00:06:23 (2221) 01:51:25 00:44:54
1541 2922 Brzóska Szymon Hell Squad M35 295 1349 00:25:22 (1461)00:26:30 (1513)00:26:52 (1520)00:27:06 (1768)00:05:35 (1242) 01:51:25 00:44:54
1542 2740 Kałuziński Tomasz M40 310 1351 00:24:35 (1210)00:26:47 (1598)00:27:31 (1675)00:26:38 (1630)00:05:56 (1681) 01:51:27 00:44:56
1543 1714 Jarosiewicz Małgorzata K40 42 193 00:25:52 (1653)00:27:00 (1640)00:27:06 (1571)00:25:46 (1407)00:05:43 (1437) 01:51:27 00:44:56
1544 836 Pączek Wojciech NATEK M40 311 1353 00:24:31 (1147)00:26:36 (1549)00:27:26 (1648)00:26:55 (1704)00:06:01 (1800) 01:51:29 00:44:58
1545 638 Pochopień Mira Wataha-Łączy nas bieganie K35 57 194 00:25:53 (1656)00:26:35 (1542)00:26:46 (1491)00:26:21 (1549)00:05:54 (1649) 01:51:29 00:44:58
1546 3639 Hiller Wojciech M45 199 1352 00:25:47 (1615)00:26:22 (1467)00:27:04 (1560)00:26:33 (1607)00:05:43 (1415) 01:51:29 00:44:58
1547 1649 Wieczorek Andrzej BANINO BIEGA M50 85 1354 00:26:29 (1825)00:27:10 (1673)00:27:07 (1578)00:25:11 (1235)00:05:32 (1196) 01:51:29 00:44:58
1548 1930 Karczewski Karol M25 126 1357 00:23:21 (768)00:25:52 (1285)00:26:55 (1536)00:28:55 (2208)00:06:30 (2341) 01:51:33 00:45:02
1549 971 Jacaszek Wojciech M35 296 1356 00:25:58 (1684)00:26:43 (1579)00:26:40 (1465)00:26:12 (1503)00:06:00 (1780) 01:51:33 00:45:02
1550 2664 Sternik Andrzej M40 312 1355 00:26:38 (1897)00:27:06 (1658)00:26:56 (1539)00:25:33 (1346)00:05:20 (943) 01:51:33 00:45:02
1551 711 Stankiewicz Michał Bibus Menos M40 314 1359 00:25:23 (1465)00:26:19 (1438)00:26:44 (1482)00:26:56 (1713)00:06:12 (1991) 01:51:34 00:45:03
1552 480 Spławiński Paweł APATOR Metrix S.A. M40 313 1358 00:25:21 (1448)00:26:22 (1461)00:26:30 (1428)00:27:19 (1826)00:06:02 (1811) 01:51:34 00:45:03
1553 1653 Luzak Magdalena K25 31 195 00:25:29 (1518)00:26:14 (1402)00:26:49 (1510)00:27:11 (1787)00:05:55 (1667) 01:51:38 00:45:07
1554 2437 Słoniewski Rafał RMF4RT OCR Biegam by wiecej jeść! M35 297 1360 00:24:59 (1336)00:25:59 (1307)00:26:45 (1487)00:27:53 (1979)00:06:03 (1829) 01:51:39 00:45:08
1555 3416 Zaborowska Paulina Healthy Click K18 18 197 00:25:00 (1344)00:26:50 (1608)00:27:05 (1569)00:26:55 (1705)00:05:49 (1549) 01:51:39 00:45:08
1556 3489 Janas Ilona LOTOS Running Team K35 58 196 00:26:06 (1721)00:27:00 (1643)00:26:43 (1477)00:26:03 (1471)00:05:47 (1498) 01:51:39 00:45:08
1557 684 Waga Tomasz GKS "KASZUBI" LUZINO M45 200 1361 00:25:44 (1594)00:26:47 (1599)00:27:00 (1546)00:26:10 (1496)00:05:59 (1760) 01:51:40 00:45:09
1558 565 Witkowski Robert Służba Więzienna - Areszt Śledczy w Elblągu TumboTeam M45 201 1362 00:25:44 (1595)00:26:47 (1600)00:27:00 (1547)00:26:10 (1495)00:05:59 (1757) 01:51:40 00:45:09
1559 85 Baranowski Marek Centrum Operacji Morskich - Dowództwo Komponentu Morskiego M50 86 1363 00:26:14 (1757)00:26:55 (1624)00:27:06 (1572)00:25:49 (1421)00:05:37 (1304) 01:51:41 00:45:10
1560 3667 Zieliński Zbigniew Ekoinbud Ekoinbud M25 127 1364 00:25:45 (1603)00:26:18 (1429)00:26:08 (1327)00:27:34 (1891)00:05:58 (1727) 01:51:43 00:45:12
1561 1077 Paradzewski Krzysztof Łęgowo Team M40 315 1365 00:25:39 (1577)00:26:24 (1476)00:26:42 (1475)00:27:07 (1772)00:05:52 (1612) 01:51:44 00:45:13
1562 1799 Weber Katarzyna K18 19 198 00:24:49 (1285)00:26:07 (1354)00:27:53 (1789)00:26:46 (1666)00:06:10 (1956) 01:51:45 00:45:14
1563 1898 Figura Tomasz co miesiąc ten sam M35 298 1366 00:26:09 (1735)00:27:07 (1664)00:26:39 (1463)00:26:08 (1486)00:05:42 (1405) 01:51:45 00:45:14
1564 1723 Żółtowski Krzysztof M45 202 1367 00:24:33 (1178)00:26:14 (1406)00:27:24 (1639)00:27:28 (1865)00:06:08 (1918) 01:51:47 00:45:16
1565 2063 Syrokwarz Krzysztof At least we tried M35 299 1370 00:25:21 (1456)00:26:24 (1484)00:26:24 (1401)00:27:21 (1836)00:06:18 (2128) 01:51:48 00:45:17
1566 3238 Wojas Maciej M40 316 1369 00:25:57 (1680)00:26:31 (1522)00:26:34 (1445)00:26:33 (1606)00:06:13 (2022) 01:51:48 00:45:17
1567 2604 Lutkiewicz Darek M50 87 1368 00:25:24 (1484)00:26:57 (1628)00:26:27 (1413)00:26:49 (1675)00:06:11 (1984) 01:51:48 00:45:17
1568 2928 Zielińska Małgo K30 29 199 00:24:17 (1040)00:26:22 (1462)00:27:30 (1670)00:27:32 (1879)00:06:07 (1900) 01:51:48 00:45:17
1569 995 Kołakowski Dariusz K.B.SPRINT ŚWIDWIN M45 203 1371 00:26:28 (1820)00:27:45 (1854)00:26:38 (1462)00:25:15 (1251)00:05:43 (1424) 01:51:49 00:45:18
1570 2262 Wiśniewski Witold SPORTEVO M50 88 1372 00:25:00 (1343)00:25:59 (1308)00:27:18 (1615)00:27:40 (1923)00:05:53 (1616) 01:51:50 00:45:19
1571 1988 Brzeska Katarzyna K25 32 200 00:26:04 (1706)00:26:11 (1376)00:27:05 (1567)00:26:38 (1631)00:05:52 (1590) 01:51:50 00:45:19
1572 3337 Michnowicz Piotr M50 89 1373 00:26:45 (1937)00:27:01 (1647)00:26:44 (1483)00:25:38 (1371)00:05:43 (1421) 01:51:51 00:45:20
1573 2375 Czarnecka Anna K45 14 201 00:25:09 (1384)00:26:43 (1581)00:27:09 (1587)00:26:46 (1665)00:06:05 (1861) 01:51:52 00:45:21
1574 924 Arent Alan Arent Team M35 301 1375 00:25:25 (1488)00:26:16 (1419)00:27:06 (1576)00:26:58 (1718)00:06:08 (1925) 01:51:53 00:45:22
1575 3024 Wódecki Maciej M35 300 1374 00:26:39 (1899)00:27:29 (1748)00:26:54 (1534)00:25:19 (1269)00:05:32 (1208) 01:51:53 00:45:22
1576 1758 Redkiewicz Agnieszka RRC Wilanów K35 59 203 00:25:49 (1631)00:26:33 (1533)00:26:50 (1515)00:26:41 (1641)00:06:02 (1808) 01:51:55 00:45:24
1577 3332 Chrzanowska Olga RRC Wilanów K30 30 202 00:25:50 (1635)00:26:32 (1527)00:26:50 (1518)00:26:42 (1646)00:06:01 (1794) 01:51:55 00:45:24
1578 666 Kowalik Mieczysław Kowaliki M55 54 1376 00:25:24 (1480)00:26:23 (1474)00:27:11 (1592)00:26:49 (1678)00:06:09 (1935) 01:51:56 00:45:25
1579 1838 Wentowska Aleksandra Kujawscy Runners K40 43 204 00:26:11 (1741)00:26:59 (1637)00:26:54 (1532)00:26:07 (1483)00:05:45 (1471) 01:51:56 00:45:25
1580 2582 Olszewski Grzegorz Olszak Team M30 208 1377 00:26:27 (1806)00:27:20 (1715)00:27:06 (1575)00:25:23 (1293)00:05:40 (1365) 01:51:56 00:45:25
1581 402 Cymbaluk Karolina K25 33 205 00:24:44 (1261)00:25:50 (1271)00:28:19 (1926)00:26:59 (1723)00:06:10 (1965) 01:52:02 00:45:31
1582 401 Cymbaluk Alicja K45 15 206 00:24:44 (1263)00:25:50 (1273)00:28:19 (1924)00:26:59 (1729)00:06:11 (1974) 01:52:03 00:45:32
1583 1559 Wentowski Rafał M25 128 1379 00:25:25 (1486)00:26:11 (1370)00:26:02 (1291)00:27:40 (1926)00:06:47 (2557) 01:52:05 00:45:34
1584 471 Sobisz Wojciech M40 317 1378 00:25:55 (1669)00:26:59 (1639)00:26:53 (1525)00:26:17 (1525)00:06:01 (1786) 01:52:05 00:45:34
1585 2470 Zawiszewski Piotr 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TEYTORIALNEJ M60 5 1380 00:25:01 (1347)00:26:09 (1358)00:27:12 (1593)00:27:26 (1855)00:06:19 (2157) 01:52:07 00:45:36
1586 3750 Leśniewski Michał Olivia Business Centre M30 209 1381 00:25:36 (1564)00:26:38 (1561)00:27:01 (1550)00:26:57 (1714)00:05:55 (1664) 01:52:07 00:45:36
1587 342 Adamusiak Marlena parkrun Rumia K35 56 190 00:26:40 (1908)00:27:06 (1657)00:26:35 (1450)00:26:10 (1494)00:05:38 (1306) 01:51:16 00:44:45
1588 1500 Kankowska Dominika GKS Kaszubi Luzino K18 20 207 00:25:06 (1368)00:26:48 (1604)00:27:17 (1610)00:27:03 (1751)00:05:56 (1690) 01:52:10 00:45:39
1589 1056 Wrzochalski Robert Eurocash Team M35 302 1382 00:25:48 (1623)00:26:54 (1622)00:27:15 (1598)00:26:15 (1516)00:05:59 (1759) 01:52:11 00:45:40
1590 706 Laskiewicz Dariusz M45 204 1383 00:25:53 (1661)00:26:35 (1546)00:26:27 (1412)00:26:54 (1702)00:06:23 (2212) 01:52:12 00:45:41
1591 2090 Śnieciński Maciej M40 318 1384 00:23:29 (851)00:26:03 (1334)00:28:24 (1946)00:28:26 (2119)00:05:54 (1636) 01:52:16 00:45:45
1592 3728 Folwarska Małgorzata GMZH Folwarscy K35 60 208 00:26:27 (1803)00:26:54 (1621)00:27:01 (1551)00:26:15 (1518)00:05:39 (1340) 01:52:16 00:45:45
1593 269 Nawrocka Roma K40 44 209 00:24:59 (1338)00:26:46 (1594)00:27:25 (1643)00:27:00 (1738)00:06:09 (1948) 01:52:19 00:45:48
1594 2781 Reinka Daniel M40 319 1385 00:24:38 (1233)00:26:29 (1508)00:27:21 (1624)00:27:41 (1936)00:06:14 (2043) 01:52:23 00:45:52
1595 3794 Wodonos Paweł M35 303 1386 00:26:17 (1767)00:27:05 (1653)00:26:59 (1545)00:26:06 (1481)00:05:58 (1741) 01:52:25 00:45:54
1596 2658 Struk Piotr M25 129 1387 00:25:47 (1616)00:26:36 (1552)00:26:44 (1480)00:27:05 (1762)00:06:14 (2036) 01:52:26 00:45:55
1597 3424 Kotłowski Patryk M18 72 1388 00:26:24 (1790)00:28:30 (2082)00:28:31 (1974)00:23:51 (855)00:05:11 (745) 01:52:27 00:45:56
1598 1462 Pudelski Jozef M35 304 1390 00:26:21 (1775)00:27:13 (1685)00:26:50 (1517)00:25:58 (1448)00:06:06 (1888) 01:52:28 00:45:57
1599 1115 Kępara Marcin ADVA ADVA Optical Networking M30 211 1391 00:26:10 (1737)00:27:04 (1651)00:27:02 (1553)00:26:22 (1557)00:05:50 (1563) 01:52:28 00:45:57
1600 1485 Grzywiński Wojtek M30 210 1389 00:26:10 (1736)00:27:04 (1652)00:27:04 (1565)00:26:20 (1540)00:05:50 (1565) 01:52:28 00:45:57
1601 1581 Krysiak Jarosław M45 205 1392 00:26:29 (1826)00:27:19 (1712)00:27:27 (1654)00:25:19 (1268)00:05:55 (1665) 01:52:29 00:45:58
1602 984 Frymus Agnieszka K35 61 210 00:26:08 (1729)00:27:15 (1694)00:26:48 (1508)00:26:19 (1532)00:06:01 (1787) 01:52:31 00:46:00
1603 721 Matczuk Agnieszka K40 45 212 00:25:53 (1657)00:26:58 (1634)00:27:09 (1581)00:26:32 (1599)00:06:00 (1772) 01:52:32 00:46:01
1604 608 Podwysocka Dominika Pruszcz Biega K35 62 211 00:25:34 (1541)00:27:06 (1662)00:27:31 (1678)00:26:29 (1587)00:05:52 (1592) 01:52:32 00:46:01
1605 2931 Grynis Paweł M30 212 1393 00:26:40 (1905)00:28:44 (2157)00:26:50 (1519)00:24:39 (1085)00:05:40 (1367) 01:52:33 00:46:02
1606 1830 Macholla Danuta Ostróda Runners K35 63 213 00:25:52 (1649)00:26:53 (1619)00:27:15 (1600)00:26:37 (1624)00:05:57 (1710) 01:52:34 00:46:03
1607 2615 Bartnik Patryk Ekipa z Tipa M25 130 1394 00:25:06 (1371)00:26:36 (1551)00:27:22 (1627)00:27:21 (1833)00:06:10 (1955) 01:52:35 00:46:04
1608 408 Kapczyński Damian Best Beasts M30 213 1395 00:26:05 (1717)00:27:41 (1819)00:27:29 (1663)00:25:42 (1389)00:05:39 (1341) 01:52:36 00:46:05
1609 3094 Czapla Natalia Refinitiv Running Team K25 34 214 00:27:01 (2038)00:27:45 (1856)00:26:53 (1526)00:25:20 (1276)00:05:37 (1285) 01:52:36 00:46:05
1610 640 Pogorzelski Wojciech Wejherowski Klub Morsów M35 305 1396 00:24:21 (1065)00:26:24 (1486)00:27:33 (1682)00:28:17 (2075)00:06:02 (1820) 01:52:37 00:46:06
1611 1719 Ligęza Krzysztof biegamyrazem.pl M50 90 1398 00:25:58 (1682)00:26:40 (1566)00:26:46 (1498)00:27:09 (1782)00:06:05 (1855) 01:52:38 00:46:07
1612 2917 Kalinowska Joanna Klub Biegaczy JYSK K45 16 215 00:26:41 (1912)00:27:24 (1731)00:26:47 (1505)00:25:55 (1443)00:05:51 (1573) 01:52:38 00:46:07
1613 1153 Pakuła Tomasz Fitline M45 206 1397 00:26:04 (1707)00:27:47 (1862)00:27:31 (1676)00:25:48 (1413)00:05:28 (1109) 01:52:38 00:46:07
1614 911 Dorszewski Rafał M40 320 1400 00:27:02 (2043)00:27:44 (1851)00:26:54 (1533)00:25:20 (1278)00:05:39 (1334) 01:52:39 00:46:08
1615 3323 Siedlecki Paweł Niezwalniamy M35 306 1399 00:26:44 (1930)00:27:39 (1795)00:27:18 (1617)00:25:40 (1385)00:05:18 (883) 01:52:39 00:46:08
1616 3627 Specjał Dominik Decathlon Przymorze Team M18 73 1401 00:28:11 (2487)00:27:33 (1764)00:26:36 (1454)00:25:11 (1231)00:05:10 (724) 01:52:41 00:46:10
1617 284 Nietupski Krzysztof RCI Gdynia M45 209 1405 00:25:47 (1617)00:26:08 (1357)00:27:08 (1579)00:27:24 (1848)00:06:16 (2103) 01:52:43 00:46:12
1618 1999 Marcinkiewicz Robert Kat Robert Marcinkiewicz M40 321 1403 00:25:09 (1380)00:26:40 (1565)00:27:35 (1691)00:27:10 (1784)00:06:09 (1945) 01:52:43 00:46:12
1619 1817 Gutowski Grzegorz M45 207 1402 00:24:45 (1265)00:26:48 (1602)00:28:37 (2013)00:26:32 (1600)00:06:01 (1799) 01:52:43 00:46:12
1620 3679 Szczepankiewicz Krzysztof Wolbrom Team DelfinBis M45 208 1404 00:24:17 (1041)00:27:01 (1646)00:28:37 (2018)00:27:14 (1802)00:05:34 (1235) 01:52:43 00:46:12
1621 1878 Zielinska Magdalena Traktor Team Gmina Kwidzyn K25 35 216 00:23:10 (720)00:24:43 (920)00:29:26 (2229)00:28:30 (2136)00:06:55 (2656) 01:52:44 00:46:13
1622 3383 Krzeszewska Agnieszka K40 46 218 00:25:22 (1458)00:26:51 (1611)00:27:33 (1685)00:26:59 (1731)00:06:01 (1795) 01:52:46 00:46:15
1623 2450 Mazuro Monika Klub Biegacza Lidzbark Warmiński K35 64 217 00:26:28 (1823)00:27:37 (1786)00:27:23 (1630)00:25:42 (1387)00:05:36 (1263) 01:52:46 00:46:15
1624 1197 Dymek Sebastian Akademia Biegowa Pozytywna Endorfina Kościerzyna Turystyczne Kaszuby - Regatta Sports M30 214 1406 00:25:47 (1618)00:26:27 (1493)00:27:49 (1769)00:26:46 (1661)00:05:58 (1737) 01:52:47 00:46:16
1625 1079 Szlagowska Oliwia AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K35 65 219 00:25:47 (1619)00:26:28 (1497)00:27:48 (1766)00:26:47 (1669)00:05:57 (1708) 01:52:47 00:46:16
1626 577 Sorn Łukasz biegamyrazem.pl M30 215 1407 00:25:25 (1485)00:26:05 (1342)00:26:43 (1476)00:28:48 (2191)00:05:47 (1507) 01:52:48 00:46:17
1627 1015 Kankowska Justyna GKS Kaszubi Luzino K35 66 220 00:25:45 (1602)00:27:05 (1655)00:27:18 (1611)00:26:56 (1712)00:05:44 (1442) 01:52:48 00:46:17
1628 2423 Gutowski Michał Biegnę dla Konrada M30 216 1408 00:26:10 (1739)00:27:15 (1691)00:27:35 (1693)00:26:25 (1568)00:05:23 (1000) 01:52:48 00:46:17
1629 55 Koman Jacek M45 210 1409 00:26:01 (1690)00:27:09 (1668)00:27:03 (1555)00:26:22 (1550)00:06:15 (2065) 01:52:50 00:46:19
1630 3292 Pieczka Magdalena K25 36 221 00:25:57 (1676)00:26:37 (1553)00:27:43 (1751)00:26:46 (1663)00:05:47 (1491) 01:52:50 00:46:19
1631 1689 Turzański Witold Dynatrace M45 211 1410 00:25:52 (1646)00:26:44 (1584)00:27:04 (1564)00:27:03 (1752)00:06:11 (1975) 01:52:54 00:46:23
1632 2186 Imianowski Jerzy Biegamyrazem.pl/MorsyGdynskie M55 55 1411 00:26:03 (1705)00:27:10 (1675)00:27:13 (1594)00:26:43 (1650)00:05:45 (1457) 01:52:54 00:46:23
1633 1671 Gabis Krzysztof M30 217 1412 00:27:57 (2347)00:26:43 (1582)00:26:27 (1414)00:26:09 (1490)00:05:39 (1337) 01:52:55 00:46:24
1634 732 Mroczek Sylwia K45 17 222 00:25:20 (1446)00:26:49 (1607)00:27:40 (1721)00:27:07 (1771)00:06:02 (1809) 01:52:58 00:46:27
1635 334 Kukałowicz Bolesław UBEZPIECZALNIA TEAM M40 322 1413 00:25:54 (1666)00:26:57 (1629)00:27:16 (1604)00:26:52 (1696)00:05:59 (1758) 01:52:58 00:46:27
1636 2985 Peter Zdzisław M55 56 1415 00:24:54 (1311)00:26:23 (1475)00:27:15 (1603)00:27:49 (1966)00:06:39 (2458) 01:53:00 00:46:29
1637 243 Sobczak Bogusław M. I. L. A. - Masters Iwiczna Life Athletics M45 212 1414 00:24:50 (1288)00:26:17 (1423)00:27:47 (1763)00:28:10 (2052)00:05:56 (1676) 01:53:00 00:46:29
1638 2314 Michalak Konrad Gracja&Alicja 3Miasto M35 307 1416 00:25:27 (1499)00:26:43 (1580)00:28:19 (1922)00:26:57 (1716)00:05:34 (1231) 01:53:00 00:46:29
1639 2380 Karczewska Alina Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" K45 18 223 00:25:47 (1620)00:27:05 (1656)00:27:18 (1614)00:26:56 (1707)00:05:55 (1655) 01:53:01 00:46:30
1640 1780 Sztorch Magdalena K50 4 224 00:25:46 (1608)00:27:23 (1725)00:27:17 (1609)00:26:48 (1674)00:05:47 (1492) 01:53:01 00:46:30
1641 455 Merchel Łukasz M35 308 1417 00:29:17 (2701)00:27:56 (1907)00:25:45 (1181)00:24:45 (1117)00:05:24 (1024) 01:53:07 00:46:36
1642 863 Kozłowski Marcin M40 323 1418 00:24:39 (1236)00:27:12 (1683)00:28:08 (1872)00:27:17 (1818)00:05:52 (1601) 01:53:08 00:46:37
1643 189 Sudoł Michał LUBI3 Z4PIERDA1AC M35 309 1419 00:26:14 (1755)00:27:15 (1690)00:27:03 (1557)00:26:26 (1572)00:06:12 (1990) 01:53:10 00:46:39
1644 1953 Łakomska Barbara K60 1 225 00:26:03 (1703)00:27:21 (1720)00:27:17 (1607)00:26:38 (1627)00:05:51 (1586) 01:53:10 00:46:39
1645 2554 Guzdek Sebastian Hager Sport Team M40 324 1420 00:26:38 (1890)00:27:23 (1724)00:27:08 (1580)00:26:14 (1510)00:05:47 (1488) 01:53:10 00:46:39
1646 3683 Magdziarz Michał BALTICON ACTIVE M35 310 1421 00:27:09 (2071)00:27:07 (1665)00:26:37 (1455)00:26:35 (1616)00:05:45 (1462) 01:53:13 00:46:42
1647 3284 Hehemann Will M30 218 1422 00:27:18 (2123)00:26:31 (1521)00:29:01 (2146)00:24:57 (1171)00:05:26 (1074) 01:53:13 00:46:42
1648 3484 Brzeziński Paweł brzooza Team M40 325 1423 00:23:29 (844)00:24:03 (731)00:28:04 (1855)00:29:48 (2379)00:07:50 (3008) 01:53:14 00:46:43
1649 675 Mięsikowski Dariusz M45 213 1424 00:26:35 (1879)00:27:40 (1804)00:27:04 (1561)00:26:18 (1527)00:05:39 (1347) 01:53:16 00:46:45
1650 1900 Smielowski Robert Biskupiec Biega M45 214 1425 00:25:17 (1421)00:26:47 (1601)00:27:43 (1750)00:27:41 (1935)00:05:49 (1547) 01:53:17 00:46:46
1651 1577 Kosowski Adam ADAMEX M50 91 1426 00:26:50 (1979)00:27:43 (1840)00:27:35 (1689)00:25:53 (1434)00:05:16 (853) 01:53:17 00:46:46
1652 25 Salamaga Maciej BigYellowFoot Adventure Team M35 311 1427 00:25:45 (1605)00:27:18 (1707)00:26:53 (1530)00:27:09 (1780)00:06:13 (2026) 01:53:18 00:46:47
1653 3040 Kryger Karol KEMIRA SPORT TEAM M35 312 1428 00:24:43 (1260)00:26:22 (1466)00:27:24 (1638)00:28:22 (2101)00:06:28 (2301) 01:53:19 00:46:48
1654 3289 Sołowiej Daniel M40 326 1429 00:26:40 (1906)00:27:40 (1811)00:27:15 (1602)00:26:02 (1466)00:05:43 (1417) 01:53:20 00:46:49
1655 856 Stempin Piotr M55 57 1430 00:23:46 (919)00:26:00 (1314)00:27:43 (1743)00:29:11 (2265)00:06:41 (2476) 01:53:21 00:46:50
1656 2947 Siewert-Smigowski Piotr M40 327 1432 00:25:34 (1539)00:27:00 (1645)00:27:34 (1687)00:27:02 (1747)00:06:11 (1968) 01:53:21 00:46:50
1657 1333 Grzybicki Konrad M18 74 1431 00:26:33 (1862)00:27:47 (1864)00:27:39 (1719)00:26:02 (1467)00:05:20 (946) 01:53:21 00:46:50
1658 3588 Pszczółkowska Patrycja PEEK&CLOPPENBURG K25 37 226 00:25:19 (1434)00:26:33 (1529)00:27:24 (1640)00:27:56 (1996)00:06:10 (1950) 01:53:22 00:46:51
1659 1536 Ligman Wacław AZS UG Gdańsk M40 328 1433 00:25:08 (1379)00:26:41 (1572)00:27:58 (1817)00:27:46 (1956)00:05:49 (1537) 01:53:22 00:46:51
1660 2745 Grzesik Joanna K40 47 227 00:25:44 (1600)00:27:11 (1679)00:27:48 (1767)00:26:56 (1708)00:05:43 (1436) 01:53:22 00:46:51
1661 2386 Lewandowski Michał Intel Runners M40 329 1434 00:25:49 (1633)00:26:35 (1543)00:26:44 (1481)00:27:36 (1895)00:06:39 (2463) 01:53:23 00:46:52
1662 2585 Markowska Karolina Żółwie Człuchów K30 32 230 00:25:16 (1412)00:26:52 (1614)00:27:23 (1631)00:27:41 (1937)00:06:12 (2001) 01:53:24 00:46:53
1663 2682 Dłużewski Krzysztof M25 131 1435 00:25:38 (1570)00:26:51 (1612)00:27:16 (1606)00:27:27 (1858)00:06:12 (2002) 01:53:24 00:46:53
1664 1805 Dziedzic Małgorzata Smaruj Na Trening Team K25 38 228 00:26:28 (1822)00:27:55 (1901)00:27:06 (1573)00:26:11 (1500)00:05:44 (1452) 01:53:24 00:46:53
1665 2833 Kratiuk Barbara K30 31 229 00:26:59 (2027)00:27:42 (1833)00:27:27 (1651)00:25:54 (1440)00:05:22 (979) 01:53:24 00:46:53
1666 1883 Bielski Artur M40 330 1436 00:27:18 (2126)00:28:01 (1932)00:27:39 (1716)00:25:23 (1295)00:05:03 (599) 01:53:24 00:46:53
1667 3651 Rokita Andrzej M40 331 1437 00:26:38 (1892)00:27:40 (1814)00:27:40 (1724)00:26:04 (1475)00:05:24 (1012) 01:53:26 00:46:55
1668 1657 Klach Andrzej Mont Blanc Team M40 332 1438 00:27:19 (2130)00:28:01 (1935)00:27:31 (1674)00:25:31 (1339)00:05:04 (629) 01:53:26 00:46:55
1669 2973 Kozioł Joanna K40 48 231 00:27:24 (2153)00:27:56 (1906)00:27:09 (1582)00:25:23 (1291)00:05:35 (1256) 01:53:27 00:46:56
1670 2200 Chojowski Sebastian M35 313 1439 00:27:05 (2055)00:27:30 (1753)00:27:26 (1646)00:26:00 (1454)00:05:28 (1114) 01:53:29 00:46:58
1671 3149 Wiśniewski Grzegorz M45 215 1440 00:26:31 (1844)00:27:53 (1894)00:27:04 (1562)00:26:25 (1569)00:05:38 (1324) 01:53:31 00:47:00
1672 1946 Zimny Przemysław M40 333 1441 00:26:47 (1958)00:27:36 (1776)00:27:09 (1583)00:26:26 (1573)00:05:33 (1223) 01:53:31 00:47:00
1673 1544 Tetyk Adam M35 314 1442 00:26:45 (1941)00:27:14 (1689)00:27:05 (1568)00:26:32 (1602)00:05:57 (1697) 01:53:33 00:47:02
1674 2420 Wietrzykowski Przemysław M35 315 1443 00:25:19 (1436)00:27:10 (1672)00:27:52 (1781)00:27:06 (1767)00:06:07 (1893) 01:53:34 00:47:03
1675 1121 Sołtysiak Natalia K30 33 233 00:25:28 (1507)00:27:05 (1654)00:27:55 (1796)00:27:08 (1777)00:05:58 (1716) 01:53:34 00:47:03
1676 341 Becker Wioletta K45 19 232 00:25:26 (1495)00:26:44 (1588)00:29:20 (2203)00:26:07 (1485)00:05:57 (1713) 01:53:34 00:47:03
1677 2811 Kitowski Dawid M30 219 1444 00:26:28 (1824)00:27:52 (1890)00:27:32 (1681)00:26:02 (1469)00:05:41 (1392) 01:53:35 00:47:04
1678 439 Michalik Tomasz 4plusMOPS M40 334 1445 00:25:39 (1579)00:26:42 (1575)00:28:45 (2064)00:26:56 (1710)00:05:33 (1218) 01:53:35 00:47:04
1679 1343 Wicher Grzegorz M45 216 1446 00:24:53 (1302)00:26:23 (1470)00:27:10 (1589)00:28:56 (2212)00:06:14 (2054) 01:53:36 00:47:05
1680 1574 Woźny Marcin ENTRE RUNNING M35 316 1447 01:53:37 00:47:06
1681 2794 Sierak Małgorzata Klub Biegacza Jurund Szczytno K40 49 234 00:26:28 (1819)00:27:49 (1880)00:27:24 (1634)00:26:13 (1506)00:05:44 (1441) 01:53:38 00:47:07
1682 2727 Soliwoda Iwona Klub Biegacza Jurund Szczytno K35 67 235 00:26:27 (1807)00:27:50 (1885)00:27:23 (1629)00:26:14 (1509)00:05:45 (1455) 01:53:39 00:47:08
1683 3369 Dryjer Artur ZHR M35 317 1448 00:25:16 (1413)00:27:32 (1760)00:27:36 (1695)00:27:08 (1775)00:06:08 (1922) 01:53:40 00:47:09
1684 1890 Pieniążkiewicz Monika K25 39 236 00:26:48 (1963)00:27:40 (1807)00:27:34 (1688)00:25:59 (1453)00:05:39 (1344) 01:53:40 00:47:09
1685 210 Bela Mirosława Bemol K55 5 237 00:24:25 (1097)00:26:31 (1523)00:27:41 (1732)00:28:28 (2126)00:06:36 (2414) 01:53:41 00:47:10
1686 1106 Janusz Bartosz Run'N'Fun M40 335 1449 00:26:00 (1689)00:27:41 (1825)00:28:02 (1845)00:26:34 (1613)00:05:24 (1013) 01:53:41 00:47:10
1687 263 Szczypka Arkadiusz M50 92 1451 00:24:29 (1134)00:26:24 (1477)00:28:31 (1976)00:27:57 (1998)00:06:21 (2183) 01:53:42 00:47:11
1688 1469 Gierasik Dariusz M40 336 1450 00:25:28 (1510)00:26:21 (1455)00:27:44 (1756)00:27:54 (1987)00:06:15 (2077) 01:53:42 00:47:11
1689 1571 Dawidowski Dariusz M35 318 1452 00:26:07 (1724)00:27:24 (1730)00:28:52 (2107)00:25:30 (1329)00:05:49 (1552) 01:53:42 00:47:11
1690 654 Mede Marcin M45 217 1453 00:26:04 (1710)00:27:11 (1680)00:27:29 (1660)00:26:51 (1684)00:06:08 (1924) 01:53:43 00:47:12
1691 2626 Wutke Małgorzata K30 34 238 00:26:01 (1693)00:27:12 (1684)00:27:37 (1704)00:26:55 (1703)00:05:59 (1766) 01:53:44 00:47:13
1692 2293 Lewandowska Sylwia Świat Płytek u Kryspina Visline K18 21 239 00:25:27 (1505)00:26:11 (1380)00:27:16 (1605)00:27:58 (2007)00:06:53 (2628) 01:53:45 00:47:14
1693 977 Ramczykowski Dawid M18 75 1454 00:24:29 (1133)00:25:43 (1250)00:27:21 (1625)00:30:09 (2435)00:06:04 (1850) 01:53:46 00:47:15
1694 3330 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M45 218 1455 00:24:03 (986)00:25:38 (1227)00:28:32 (1981)00:29:35 (2340)00:05:59 (1742) 01:53:47 00:47:16
1695 842 Anolik Monika K45 20 241 00:24:03 (988)00:25:38 (1228)00:28:32 (1984)00:29:35 (2338)00:05:59 (1767) 01:53:47 00:47:16
1696 2246 Błaszczyk Iwona SuperTeam K35 68 240 00:26:46 (1949)00:27:39 (1798)00:27:03 (1554)00:26:30 (1589)00:05:49 (1535) 01:53:47 00:47:16
1697 2820 Ślusarski Marek Monolit IT M45 219 1456 00:26:35 (1875)00:27:36 (1777)00:05:19 (908) 01:53:47 00:47:16
1698 501 Milewska Weronika K25 40 242 00:26:35 (1877)00:27:22 (1721)00:27:14 (1596)00:26:46 (1660)00:05:51 (1589) 01:53:48 00:47:17
1699 2429 Dembski-Kornaga Mateusz Walter Herz Walter Herz M30 220 1458 00:25:27 (1502)00:26:31 (1520)00:27:46 (1760)00:27:41 (1933)00:06:24 (2227) 01:53:49 00:47:18
1700 498 Kwiatek Maciek NORDCITY M25 132 1457 00:26:34 (1865)00:27:22 (1723)00:27:14 (1597)00:26:46 (1668)00:05:53 (1634) 01:53:49 00:47:18
1701 2365 Mering Paulina K25 41 243 00:26:58 (2022)00:27:41 (1828)00:27:37 (1702)00:26:09 (1492)00:05:25 (1039) 01:53:50 00:47:19
1702 2734 Szylin Szymon M25 133 1459 00:27:02 (2039)00:27:40 (1803)00:27:41 (1735)00:26:06 (1479)00:05:21 (952) 01:53:50 00:47:19
1703 1829 Łazińska Maja K30 35 244 00:25:17 (1420)00:27:08 (1666)00:27:59 (1824)00:27:14 (1803)00:06:13 (2025) 01:53:51 00:47:20
1704 2894 Szmigiera Adam M30 221 1460 00:26:41 (1915)00:27:16 (1699)00:27:29 (1661)00:26:38 (1629)00:05:47 (1508) 01:53:51 00:47:20
1705 2816 Siemiński Jerzy ARCON M60 6 1462 00:25:28 (1511)00:26:30 (1514)00:28:28 (1966)00:27:12 (1792)00:06:14 (2037) 01:53:52 00:47:21
1706 3013 Okon Michal Parkrun Gdynia M40 337 1461 00:26:39 (1898)00:27:41 (1818)00:27:40 (1725)00:26:13 (1505)00:05:39 (1350) 01:53:52 00:47:21
1707 63 Szyszkowski Tomasz M35 319 1463 00:26:22 (1779)00:27:44 (1852)00:27:31 (1672)00:26:25 (1566)00:05:52 (1604) 01:53:54 00:47:23
1708 2301 Kunicki Łukasz M30 222 1464 00:26:05 (1713)00:27:06 (1659)00:27:19 (1620)00:27:21 (1837)00:06:05 (1857) 01:53:56 00:47:25
1709 429 Nowak Konrad M30 223 1466 00:25:16 (1414)00:26:21 (1453)00:27:57 (1813)00:27:46 (1958)00:06:37 (2435) 01:53:57 00:47:26
1710 1814 Grabowska Dagmara Straszyn Biega K35 69 245 00:26:51 (1984)00:27:47 (1860)00:27:28 (1658)00:26:14 (1508)00:05:37 (1286) 01:53:57 00:47:26
1711 494 Janisz Kozikowska Joanna K40 50 246 00:26:51 (1983)00:27:47 (1866)00:27:27 (1652)00:26:16 (1521)00:05:36 (1273) 01:53:57 00:47:26
1712 1717 Jastrzębowski Jakub Kominiarze M25 134 1465 00:26:40 (1907)00:27:53 (1896)00:27:41 (1733)00:26:21 (1544)00:05:22 (972) 01:53:57 00:47:26
1713 3578 Elmanowski Michał OCEANIC SP. Z O.O. M25 135 1467 00:24:33 (1172)00:26:18 (1431)00:27:57 (1808)00:28:33 (2148)00:06:38 (2443) 01:53:59 00:47:28
1714 3098 Sushko Ihor M25 136 1468 00:25:28 (1512)00:26:58 (1631)00:27:31 (1673)00:27:34 (1892)00:06:28 (2309) 01:53:59 00:47:28
1715 3106 Bawarski Michał M30 224 1469 00:28:01 (2376)00:27:57 (1914)00:27:24 (1636)00:25:08 (1220)00:05:29 (1139) 01:53:59 00:47:28
1716 1720 Jasek Michał Kominiarze M25 137 1470 00:26:41 (1919)00:27:53 (1895)00:27:43 (1747)00:26:19 (1533)00:05:23 (999) 01:53:59 00:47:28
1717 388 Kuszyk Dariusz Emeryci i Rencisci M35 321 1473 00:25:20 (1442)00:26:20 (1443)00:28:07 (1865)00:27:57 (2001)00:06:17 (2110) 01:54:01 00:47:30
1718 653 Zimodro Grzegorz M35 320 1471 00:26:58 (2024)00:27:04 (1650)00:27:28 (1656)00:26:33 (1611)00:05:58 (1718) 01:54:01 00:47:30
1719 1863 Jabłoński Ariel Bez Formy Team M25 138 1472 00:26:41 (1918)00:27:39 (1799)00:27:43 (1744)00:26:08 (1487)00:05:50 (1567) 01:54:01 00:47:30
1720 1800 Grabowski Piotr Pruszcz Biega/Straszyn biega M45 220 1474 00:27:24 (2155)00:28:00 (1924)00:27:50 (1772)00:25:12 (1240)00:05:37 (1282) 01:54:03 00:47:32
1721 3712 Parczyński Jarosław M35 322 1475 00:24:18 (1049)00:26:46 (1596)00:27:38 (1707)00:29:09 (2256)00:06:13 (2014) 01:54:04 00:47:33
1722 2223 Rydzanowski Tomasz Biskupiec Biega Egger Biskupieckie Morsy M50 93 1476 00:26:38 (1891)00:27:39 (1796)00:27:29 (1666)00:26:32 (1601)00:05:47 (1497) 01:54:05 00:47:34
1723 2138 Murawski Marek M45 221 1477 00:26:20 (1772)00:27:24 (1733)00:27:25 (1641)00:27:02 (1748)00:05:55 (1669) 01:54:06 00:47:35
1724 2247 Szypliński Michał I O TO BIEGA I O TO BIEGA M40 338 1478 00:26:13 (1752)00:27:56 (1910)00:27:42 (1737)00:26:22 (1554)00:05:53 (1625) 01:54:06 00:47:35
1725 2687 Dziubich Maciej M35 324 1480 00:26:25 (1794)00:27:23 (1726)00:27:03 (1558)00:27:00 (1733)00:06:16 (2095) 01:54:07 00:47:36
1726 3552 Gajewska Marcelina Gajówka K18 22 247 00:26:26 (1799)00:27:32 (1761)00:27:29 (1667)00:26:34 (1612)00:06:06 (1884) 01:54:07 00:47:36
1727 1408 Blawat Marcin M35 323 1479 00:27:24 (2151)00:27:50 (1883)00:28:43 (2057)00:24:33 (1067)00:05:37 (1302) 01:54:07 00:47:36
1728 2079 Rojek Tomasz M50 94 1481 00:26:28 (1817)00:27:15 (1692)00:27:29 (1662)00:26:41 (1644)00:06:15 (2073) 01:54:08 00:47:37
1729 1595 Lipiec Dariusz M45 222 1482 00:24:02 (981)00:24:46 (939)00:27:22 (1628)00:30:35 (2512)00:07:25 (2898) 01:54:10 00:47:39
1730 2775 Tomkowiak Sławomir M25 139 1483 00:26:44 (1933)00:27:41 (1820)00:27:40 (1726)00:26:16 (1522)00:05:49 (1538) 01:54:10 00:47:39
1731 2228 Puchowska Ewelina Gemini Team K35 70 248 00:26:31 (1843)00:27:17 (1705)00:27:23 (1632)00:26:48 (1673)00:06:12 (1992) 01:54:11 00:47:40
1732 2827 Frydrych Bernadeta Klub Biegacza Jurund Szczytno K40 51 249 00:26:28 (1818)00:27:48 (1869)00:27:26 (1645)00:26:26 (1574)00:06:03 (1832) 01:54:11 00:47:40
1733 1025 Słojewski Maciej M40 339 1484 00:25:22 (1462)00:26:11 (1382)00:28:01 (1839)00:28:10 (2054)00:06:30 (2332) 01:54:14 00:47:43
1734 468 Garsztka Michał M30 225 1485 00:25:17 (1417)00:26:21 (1454)00:28:32 (1980)00:28:17 (2077)00:05:47 (1495) 01:54:14 00:47:43
1735 1374 Mrotek Michał Marine Projects Ltd M45 223 1487 00:27:34 (2213)00:28:21 (2024)00:27:28 (1655)00:25:24 (1298)00:05:27 (1082) 01:54:14 00:47:43
1736 3564 Nachyła Krzysztof M40 340 1486 00:27:34 (2212)00:28:21 (2027)00:27:30 (1669)00:25:23 (1294)00:05:26 (1075) 01:54:14 00:47:43
1737 3425 Fedorczuk Natalia K18 23 250 00:26:26 (1800)00:28:29 (2073)00:28:32 (1982)00:25:22 (1290)00:05:25 (1040) 01:54:14 00:47:43
1738 2730 Koprowska Witosława K40 52 251 00:26:30 (1833)00:27:34 (1768)00:27:34 (1686)00:26:39 (1636)00:05:58 (1738) 01:54:15 00:47:44
1739 3079 Zieliński Bartłomiej Klub Biegaczy JYSK M18 76 1488 00:26:03 (1702)00:27:18 (1708)00:27:53 (1791)00:27:05 (1761)00:05:57 (1712) 01:54:16 00:47:45
1740 893 Sawczuk Joanna Body in Motion / Taka RYBA K45 21 252 00:25:52 (1648)00:27:25 (1739)00:28:08 (1869)00:27:00 (1734)00:05:51 (1583) 01:54:16 00:47:45
1741 242 Lesiak Marek M35 325 1489 00:26:40 (1910)00:27:24 (1735)00:27:15 (1601)00:26:59 (1724)00:06:01 (1797) 01:54:19 00:47:48
1742 3114 Małek Mateusz Sii Running Team M45 224 1490 00:26:54 (2002)00:27:11 (1681)00:27:41 (1730)00:26:41 (1643)00:05:52 (1607) 01:54:19 00:47:48
1743 1783 Wiatr Jacek M40 341 1491 00:24:41 (1248)00:27:48 (1870)00:28:21 (1933)00:27:32 (1880)00:05:58 (1730) 01:54:20 00:47:49
1744 3616 Kaliczyńska Wioletta K40 53 253 00:26:57 (2012)00:27:33 (1766)00:27:25 (1644)00:26:27 (1580)00:05:58 (1731) 01:54:20 00:47:49
1745 3015 Kacprzak Tomasz Deloitte Adventure Team M40 342 1493 00:25:27 (1506)00:27:16 (1695)00:27:53 (1790)00:27:31 (1872)00:06:14 (2039) 01:54:21 00:47:50
1746 2790 Littwin Marek RUNEDA M50 95 1492 00:26:57 (2015)00:27:34 (1767)00:27:25 (1642)00:26:28 (1582)00:05:57 (1696) 01:54:21 00:47:50
1747 138 Mielczarek Marta K25 42 254 00:26:48 (1964)00:27:43 (1839)00:27:38 (1709)00:26:27 (1579)00:05:45 (1467) 01:54:21 00:47:50
1748 1268 Minzyanov Anton M30 226 1494 00:25:44 (1598)00:26:41 (1573)00:27:27 (1649)00:28:20 (2092)00:06:10 (1966) 01:54:22 00:47:51
1749 677 Zieliński Piotr Smurfit Kappa Adventure Team Poland M45 225 1495 00:26:27 (1808)00:27:20 (1716)00:27:28 (1659)00:26:50 (1679)00:06:22 (2193) 01:54:27 00:47:56
1750 1418 Siwczak Mariusz M35 326 1496 00:26:05 (1715)00:26:01 (1325)00:27:43 (1748)00:28:18 (2079)00:06:21 (2181) 01:54:28 00:47:57
1751 1382 Duda Jacek Brak Klubu M35 327 1497 00:26:12 (1747)00:27:35 (1771)00:27:46 (1762)00:26:52 (1694)00:06:04 (1841) 01:54:29 00:47:58
1752 2699 Szadkowski Grzegorz M45 226 1501 00:26:03 (1699)00:27:30 (1755)00:27:31 (1671)00:27:08 (1779)00:06:19 (2148) 01:54:31 00:48:00
1753 2800 Kroemer Rafał OLO TEAM M40 343 1498 00:26:01 (1691)00:27:31 (1758)00:27:50 (1774)00:26:50 (1683)00:06:19 (2149) 01:54:31 00:48:00
1754 34 Kubiak Marcin WZMiO COM-DKM M35 329 1502 00:24:57 (1327)00:27:19 (1713)00:27:57 (1811)00:28:03 (2017)00:06:15 (2071) 01:54:31 00:48:00
1755 2378 Thrun Mikołaj Fast foot M35 328 1499 00:27:26 (2161)00:27:37 (1781)00:27:30 (1668)00:26:02 (1463)00:05:56 (1679) 01:54:31 00:48:00
1756 2181 Szarmach Sebastian AIC TEAM M40 344 1500 00:26:45 (1935)00:27:37 (1780)00:27:43 (1746)00:26:33 (1605)00:05:53 (1615) 01:54:31 00:48:00
1757 2056 Kulinkowski Rafał M35 330 1503 00:26:53 (1994)00:27:41 (1826)00:27:52 (1783)00:26:47 (1672)00:05:19 (909) 01:54:32 00:48:01
1758 1189 Kapturski Hubert Miszcze Płyta M35 331 1504 00:26:36 (1885)00:28:00 (1927)00:28:08 (1868)00:26:27 (1581)00:05:22 (984) 01:54:33 00:48:02
1759 3448 Goliński Janusz M65 4 1505 00:27:43 (2253)00:28:08 (1960)00:27:39 (1717)00:25:28 (1319)00:05:36 (1276) 01:54:34 00:48:03
1760 49 Walukiewicz Aleksander ZHR M18 77 1506 00:23:38 (877)00:28:04 (1941)00:28:19 (1928)00:28:24 (2109)00:06:11 (1978) 01:54:36 00:48:05
1761 2560 Ostrowska Aleksandra Hager Sport Team Hager K30 36 255 00:26:48 (1962)00:27:41 (1821)00:27:37 (1700)00:26:29 (1586)00:06:01 (1798) 01:54:36 00:48:05
1762 22 Dokrzewska Katarzyna Nessi Team K30 37 256 00:26:47 (1956)00:27:39 (1793)00:27:43 (1745)00:26:50 (1681)00:05:38 (1322) 01:54:37 00:48:06
1763 2170 Bagiński Jan M65 5 1507 00:25:30 (1523)00:27:29 (1747)00:28:14 (1899)00:27:04 (1759)00:06:21 (2185) 01:54:38 00:48:07
1764 1071 Łukasiewicz Bartłomiej M40 345 1508 00:24:52 (1301)00:27:00 (1644)00:27:40 (1722)00:28:54 (2207)00:06:12 (2000) 01:54:38 00:48:07
1765 2695 Grochowski Tomasz M30 228 1510 00:25:24 (1482)00:26:20 (1447)00:28:43 (2059)00:27:58 (2004)00:06:19 (2156) 01:54:44 00:48:13
1766 3236 Kowalski Michał M30 227 1509 00:26:37 (1886)00:27:56 (1909)00:27:36 (1696)00:26:38 (1626)00:05:57 (1695) 01:54:44 00:48:13
1767 2048 Borski Ryszard M35 332 1511 00:25:14 (1400)00:26:43 (1578)00:28:46 (2072)00:28:13 (2065)00:05:50 (1553) 01:54:46 00:48:15
1768 2610 Bareła Rafał M50 96 1512 00:26:35 (1880)00:27:35 (1775)00:27:51 (1777)00:26:44 (1654)00:06:03 (1835) 01:54:48 00:48:17
1769 2169 Kruchelska Ewa K45 22 257 00:27:12 (2090)00:27:40 (1813)00:27:35 (1690)00:26:21 (1546)00:06:00 (1776) 01:54:48 00:48:17
1770 2061 Michta Bartłomiej M30 229 1513 00:25:21 (1457)00:26:24 (1482)00:28:39 (2028)00:28:42 (2176)00:05:45 (1461) 01:54:51 00:48:20
1771 1314 Wolny Michał M35 334 1515 00:27:13 (2093)00:27:55 (1902)00:27:28 (1657)00:26:40 (1638)00:05:35 (1251) 01:54:51 00:48:20
1772 799 Bajraszewski Dżafar Great Smog Rumia M35 333 1514 00:27:51 (2293)00:28:28 (2062)00:27:48 (1765)00:25:17 (1259)00:05:27 (1092) 01:54:51 00:48:20
1773 442 Wałdowski Piotr M40 346 1516 00:25:19 (1435)00:26:36 (1550)00:27:56 (1801)00:28:42 (2172)00:06:19 (2150) 01:54:52 00:48:21
1774 2229 Kunowski Krzysztof M35 335 1517 00:26:49 (1972)00:27:39 (1797)00:27:42 (1738)00:26:39 (1637)00:06:05 (1859) 01:54:54 00:48:23
1775 2204 Staszkiewicz Paweł M30 230 1519 00:26:04 (1711)00:27:18 (1709)00:27:46 (1761)00:27:24 (1849)00:06:23 (2206) 01:54:55 00:48:24
1776 3530 Konieczka Paweł ZASAPANI HYDRO Trzcianka M25 140 1518 00:26:15 (1762)00:27:24 (1729)00:27:38 (1708)00:27:32 (1884)00:06:06 (1876) 01:54:55 00:48:24
1777 10023 Kulczyk Ewa Pacemaker K30 38 259 00:26:48 (1968)00:27:40 (1810)00:27:39 (1713)00:26:33 (1608)00:06:16 (2094) 01:54:56 00:48:25
1778 10025 Górecki Rafał M40 347 1520 00:26:48 (1966)00:27:40 (1808)00:27:40 (1723)00:26:32 (1604)00:06:16 (2102) 01:54:56 00:48:25
1779 10024 Tomaszewska Agnieszka Grupa Trójmiasto K40 54 258 00:26:48 (1967)00:27:40 (1809)00:27:41 (1734)00:26:31 (1595)00:06:16 (2089) 01:54:56 00:48:25
1780 449 Kuś Marcin M40 348 1521 00:26:52 (1993)00:28:32 (2091)00:27:58 (1818)00:26:26 (1575)00:05:09 (714) 01:54:57 00:48:26
1781 750 Boberski Artur RMDC M45 227 1522 00:26:42 (1920)00:27:41 (1817)00:27:39 (1715)00:26:47 (1670)00:06:10 (1960) 01:54:59 00:48:28
1782 1550 Przybylska-Bak Kasia K40 55 260 00:26:27 (1809)00:27:17 (1702)00:27:27 (1653)00:27:32 (1887)00:06:18 (2140) 01:55:01 00:48:30
1783 3456 Gdaniec Anna lub wybierz z listy lub wybierz z listy K40 56 261 00:25:43 (1590)00:27:14 (1688)00:28:08 (1870)00:27:32 (1885)00:06:25 (2260) 01:55:02 00:48:31
1784 1646 Sołtys Krzysztof M45 228 1523 00:26:49 (1973)00:28:04 (1943)00:27:29 (1664)00:26:31 (1596)00:06:09 (1939) 01:55:02 00:48:31
1785 930 Kowalski Kamil M25 141 1524 00:25:35 (1547)00:26:46 (1593)00:28:30 (1970)00:28:08 (2046)00:06:03 (1825) 01:55:02 00:48:31
1786 2893 Klimczyński Rafał M35 336 1525 00:25:44 (1593)00:27:48 (1873)00:28:19 (1920)00:27:13 (1801)00:05:59 (1752) 01:55:03 00:48:32
1787 2023 Ossowski Maciej M35 337 1526 00:26:07 (1723)00:27:11 (1678)00:28:00 (1831)00:27:32 (1886)00:06:15 (2072) 01:55:05 00:48:34
1788 2723 Latosinski Jacek O-SOWA BIEGA O-SOWA BIEGA M30 231 1527 00:26:58 (2021)00:28:05 (1949)00:27:18 (1613)00:26:30 (1593)00:06:14 (2035) 01:55:05 00:48:34
1789 980 Zieliński Maciej Coty Polska M40 349 1528 00:25:52 (1645)00:27:37 (1784)00:27:52 (1782)00:27:31 (1874)00:06:14 (2040) 01:55:06 00:48:35
1790 3442 Boruszewski Maciej M45 229 1531 00:26:17 (1766)00:28:04 (1942)00:27:39 (1714)00:26:59 (1730)00:06:08 (1923) 01:55:07 00:48:36
1791 373 Ostrowski Tomasz M35 339 1530 00:27:21 (2138)00:27:50 (1882)00:27:32 (1679)00:26:31 (1594)00:05:53 (1617) 01:55:07 00:48:36
1792 3724 Cygan Mirosław M35 338 1529 00:25:46 (1607)00:28:41 (2136)00:28:16 (1914)00:26:38 (1632)00:05:46 (1480) 01:55:07 00:48:36
1793 1506 Dziedzic Andrzej M18 78 1532 00:23:46 (924)00:25:59 (1309)00:27:33 (1683)00:30:48 (2558)00:07:02 (2732) 01:55:08 00:48:37
1794 2127 Konieczna Kaja Ślęzak Team K30 39 262 00:26:46 (1942)00:27:44 (1850)00:27:53 (1786)00:26:45 (1657)00:06:01 (1789) 01:55:09 00:48:38
1795 3341 Adamczak Mateusz SII Gdańsk M30 232 1533 00:25:56 (1674)00:27:13 (1687)00:27:57 (1810)00:27:27 (1859)00:06:37 (2436) 01:55:10 00:48:39
1796 3415 Koronkiewicz Paweł Estate Polska Estate Polska M30 233 1534 00:24:52 (1297)00:26:58 (1633)00:28:15 (1905)00:28:41 (2170)00:06:25 (2258) 01:55:11 00:48:40
1797 3157 Redzimski Adam Pan z Aparatem M50 97 1535 00:25:35 (1557)00:27:24 (1732)00:28:42 (2046)00:26:59 (1726)00:06:32 (2368) 01:55:12 00:48:41
1798 3185 Hresiukiewicz Andrzej M35 340 1539 00:27:14 (2111)00:27:45 (1855)00:27:27 (1650)00:26:45 (1656)00:06:01 (1791) 01:55:12 00:48:41
1799 287 Gryboś Andrzej M40 350 1538 00:26:31 (1845)00:27:42 (1836)00:27:40 (1727)00:27:22 (1840)00:05:57 (1704) 01:55:12 00:48:41
1800 3726 Łukowicz Henryk NIEZRZESZNY M55 58 1537 00:26:53 (1995)00:27:42 (1835)00:27:52 (1784)00:26:49 (1676)00:05:56 (1684) 01:55:12 00:48:41
1801 1761 Barycza Krzysztof Night Runners M25 142 1536 00:28:04 (2396)00:28:25 (2048)00:27:45 (1758)00:25:31 (1333)00:05:27 (1079) 01:55:12 00:48:41
1802 2522 Koseda Justyna K80 1 263 00:27:59 (2357)00:28:39 (2124)00:27:55 (1800)00:25:20 (1280)00:05:19 (916) 01:55:12 00:48:41
1803 3200 Szutowicz Piotr Klub Biegacza Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M50 98 1540 00:26:29 (1831)00:27:38 (1789)00:27:37 (1705)00:27:19 (1825)00:06:12 (1997) 01:55:15 00:48:44
1804 481 Dubiela Małgorzata Pruszcz Biega K40 57 264 00:25:48 (1626)00:26:48 (1605)00:27:57 (1814)00:28:42 (2174)00:06:02 (1814) 01:55:17 00:48:46
1805 2065 Boncler Maciej M25 143 1541 00:27:12 (2092)00:28:14 (1987)00:27:44 (1755)00:26:27 (1578)00:05:41 (1379) 01:55:18 00:48:47
1806 3050 Jagielski Rafał M25 144 1542 00:27:59 (2361)00:28:36 (2110)00:27:59 (1825)00:25:20 (1274)00:05:25 (1052) 01:55:19 00:48:48
1807 1743 Chmielewski Dariusz M45 230 1543 00:25:46 (1609)00:28:41 (2137)00:28:18 (1917)00:26:43 (1649)00:05:52 (1602) 01:55:20 00:48:49
1808 510 Suchorz Justyna K45 23 265 00:26:10 (1738)00:27:24 (1734)00:27:59 (1828)00:27:23 (1841)00:06:25 (2249) 01:55:21 00:48:50
1809 1498 Godziuk Roman M55 59 1544 00:25:40 (1581)00:26:55 (1626)00:28:10 (1879)00:28:18 (2078)00:06:19 (2163) 01:55:22 00:48:51
1810 3170 Krawczynska Marzena K35 71 266 00:26:28 (1815)00:27:56 (1913)00:28:16 (1912)00:26:44 (1653)00:05:58 (1722) 01:55:22 00:48:51
1811 3743 Kosmus Aleksander Good Luck Club M50 99 1545 00:24:23 (1080)00:25:59 (1311)00:28:19 (1927)00:29:37 (2345)00:07:05 (2770) 01:55:23 00:48:52
1812 2768 Zalewski Michał M18 79 1546 00:27:40 (2243)00:28:02 (1938)00:27:38 (1712)00:26:15 (1515)00:05:49 (1548) 01:55:24 00:48:53
1813 3120 Maziliauskas Vytautas M55 60 1547 00:27:23 (2149)00:28:15 (1991)00:27:31 (1677)00:26:34 (1614)00:05:42 (1402) 01:55:25 00:48:54
1814 3198 Stryczniewicz Paweł M30 234 1548 00:26:33 (1855)00:27:41 (1816)00:27:33 (1684)00:27:05 (1763)00:06:34 (2395) 01:55:26 00:48:55
1815 1116 Leśniewski Sławomir parkrun Słodowo, Włocławek SlawTm M50 100 1550 00:25:23 (1468)00:26:16 (1420)00:28:40 (2031)00:29:03 (2238)00:06:07 (1906) 01:55:29 00:48:58
1816 2568 Duchcik Marcin M40 351 1549 00:27:20 (2134)00:27:37 (1782)00:27:36 (1697)00:26:58 (1721)00:05:58 (1726) 01:55:29 00:48:58
1817 2842 Fornal Marek M55 61 1551 00:24:45 (1269)00:25:52 (1280)00:27:40 (1720)00:30:22 (2469)00:06:54 (2640) 01:55:33 00:49:02
1818 123 Gomułka Sebastian Gacek Team M40 352 1552 00:26:13 (1750)00:26:43 (1577)00:27:43 (1740)00:28:23 (2106)00:06:31 (2342) 01:55:33 00:49:02
1819 1371 Krygier Łukasz Pruszcz Biega / Straszyn Biega M30 235 1553 00:27:03 (2049)00:27:44 (1849)00:27:48 (1768)00:27:12 (1793)00:05:46 (1486) 01:55:33 00:49:02
1820 878 Płachta Jacek M45 231 1556 00:26:47 (1955)00:27:08 (1667)00:27:46 (1759)00:27:26 (1856)00:06:28 (2304) 01:55:35 00:49:04
1821 1644 Osiecki Adam niezrzeszony M40 353 1554 00:25:55 (1671)00:26:34 (1538)00:27:32 (1680)00:29:17 (2288)00:06:17 (2113) 01:55:35 00:49:04
1822 337 Jackiewicz Magdalena K35 72 267 00:27:09 (2077)00:27:43 (1846)00:27:44 (1754)00:27:08 (1773)00:05:51 (1578) 01:55:35 00:49:04
1823 356 Różyński Jacek M25 145 1555 00:27:08 (2067)00:27:44 (1848)00:27:37 (1701)00:27:18 (1821)00:05:48 (1520) 01:55:35 00:49:04
1824 3897 Pękacz Marcel Hejdz of Mejdz M25 146 1557 00:26:58 (2019)00:28:04 (1944)00:28:12 (1889)00:26:24 (1563)00:05:58 (1732) 01:55:36 00:49:05
1825 3548 Marciniak Mateusz Rezerwowe Psy 1985 M30 236 1558 00:25:56 (1673)00:27:54 (1898)00:28:14 (1898)00:27:50 (1970)00:05:43 (1416) 01:55:37 00:49:06
1826 125 Muller Tadeusz 18 WOG M45 232 1559 00:26:31 (1840)00:27:41 (1822)00:28:02 (1843)00:27:11 (1789)00:06:13 (2012) 01:55:38 00:49:07
1827 3374 Grzegorczyk Dorota TUMBOteam, Taka RYBA K40 58 268 00:26:55 (2007)00:27:43 (1842)00:28:04 (1853)00:27:01 (1742)00:05:55 (1658) 01:55:38 00:49:07
1828 188 Kulesza Piotr Taka RYBA M40 354 1560 00:26:55 (2005)00:27:43 (1841)00:28:05 (1858)00:27:00 (1732)00:05:56 (1687) 01:55:39 00:49:08
1829 1597 Miączyński Michał Smoki Wawelskie M40 355 1561 00:25:28 (1508)00:27:25 (1736)00:28:28 (1968)00:28:15 (2069)00:06:04 (1843) 01:55:40 00:49:09
1830 2902 Kaczyńska Ewelina Klub Biegacza Jurund Szczytno 1988-03-03 K30 40 269 00:26:27 (1810)00:27:49 (1881)00:27:40 (1728)00:27:56 (1994)00:05:48 (1517) 01:55:40 00:49:09
1831 51 Szufranowicz Mirosław Klub Biegacza Santander/ Wieczorne Bieganie w Szczecinie M40 356 1562 00:26:29 (1832)00:27:41 (1830)00:28:01 (1837)00:27:18 (1819)00:06:12 (1989) 01:55:41 00:49:10
1832 740 Respondek Jarosław Cyfrowe.pl M25 147 1563 00:28:07 (2448)00:28:36 (2111)00:28:21 (1936)00:25:13 (1243)00:05:24 (1025) 01:55:41 00:49:10
1833 1853 Cudnowski Leszek Gdańsk Południe / biegambowarto.pl M45 233 1565 00:26:08 (1725)00:27:32 (1759)00:27:53 (1787)00:28:04 (2026)00:06:06 (1882) 01:55:43 00:49:12
1834 3540 Majcher Jakub RENTIERZY.FM M30 237 1564 00:26:52 (1989)00:28:32 (2092)00:27:58 (1820)00:26:26 (1570)00:05:55 (1652) 01:55:43 00:49:12
1835 540 Turek Paweł Princes M45 234 1566 00:27:20 (2133)00:27:57 (1915)00:27:35 (1692)00:26:58 (1719)00:05:54 (1637) 01:55:44 00:49:13
1836 2854 Krzymuska Magdalena K30 41 270 00:27:05 (2053)00:27:24 (1728)00:28:04 (1856)00:27:01 (1743)00:06:11 (1971) 01:55:45 00:49:14
1837 3479 Jaworski Piotr M40 357 1567 00:25:40 (1580)00:26:48 (1603)00:28:55 (2119)00:28:11 (2056)00:06:12 (2005) 01:55:46 00:49:15
1838 2526 Pluciński Slawomir M25 149 1569 00:24:54 (1312)00:26:53 (1618)00:29:10 (2175)00:28:40 (2166)00:06:10 (1958) 01:55:47 00:49:16
1839 2571 Maciejewski Marcin M25 148 1568 00:27:59 (2360)00:28:21 (2026)00:28:14 (1903)00:25:46 (1406)00:05:27 (1080) 01:55:47 00:49:16
1840 464 Mielewczyk Leszek LTS Lębork M60 7 1570 00:26:13 (1751)00:27:45 (1857)00:28:20 (1932)00:27:24 (1846)00:06:06 (1875) 01:55:48 00:49:17
1841 2570 Siuda Filip M18 80 1571 00:28:00 (2364)00:28:20 (2021)00:28:14 (1902)00:25:47 (1412)00:05:28 (1108) 01:55:49 00:49:18
1842 1126 Tomczyk Mariola K40 59 271 00:25:54 (1663)00:27:09 (1670)00:28:57 (2127)00:27:43 (1947)00:06:07 (1896) 01:55:50 00:49:19
1843 438 Mikulski Arkadiusz M30 238 1573 00:27:04 (2051)00:28:10 (1972)00:28:01 (1838)00:26:58 (1720)00:05:37 (1300) 01:55:50 00:49:19
1844 3147 Kiełbasiewicz Bartosz LPP TEAM M25 150 1572 00:26:46 (1943)00:27:45 (1853)00:27:58 (1816)00:27:48 (1964)00:05:33 (1210) 01:55:50 00:49:19
1845 140 Bianga Katarzyna K35 73 272 00:25:43 (1592)00:28:37 (2116)00:28:23 (1944)00:27:08 (1778)00:06:00 (1782) 01:55:51 00:49:20
1846 1793 Nowakowska Edyta K25 43 273 00:26:34 (1870)00:27:27 (1744)00:28:18 (1915)00:27:40 (1914)00:05:52 (1603) 01:55:51 00:49:20
1847 1479 Bogdalski Daniel LPP TEAM M30 239 1575 00:27:26 (2165)00:28:16 (1994)00:28:01 (1834)00:26:23 (1558)00:05:46 (1482) 01:55:52 00:49:21
1848 3723 Schulz Michał M18 81 1574 00:27:14 (2109)00:27:55 (1903)00:27:44 (1752)00:27:41 (1928)00:05:18 (890) 01:55:52 00:49:21
1849 392 Kałuszyński Wojciech Komandos Strong (ku pamięci) M40 358 1578 00:25:57 (1679)00:27:10 (1674)00:27:13 (1595)00:28:37 (2159)00:06:56 (2678) 01:55:53 00:49:22
1850 869 Mejka Krzysztof M30 241 1577 00:25:38 (1571)00:26:29 (1506)00:06:48 (2566) 01:55:53 00:49:22 11 (11 / 4)
1851 2581 Jabłoński Robert TUMBOteam M30 240 1576 00:27:55 (2323)00:28:37 (2115)00:27:00 (1548)00:26:51 (1689)00:05:30 (1150) 01:55:53 00:49:22
1852 2774 Konkel Jakub V4B Manager Zewnętrzny M30 242 1579 00:27:04 (2052)00:28:24 (2047)00:28:40 (2037)00:25:39 (1380)00:06:07 (1903) 01:55:54 00:49:23
1853 2628 Kula Adam M35 341 1580 00:26:51 (1986)00:27:35 (1773)00:27:48 (1764)00:26:55 (1706)00:06:47 (2555) 01:55:56 00:49:25
1854 2225 Wilk Artur Totalnie Biegnięci Totalnie Biegnięci M45 236 1582 00:26:51 (1981)00:27:35 (1772)00:27:55 (1797)00:27:17 (1817)00:06:20 (2167) 01:55:58 00:49:27
1855 1275 Janiszewski Dariusz MARMEL Toruń M45 235 1581 00:26:29 (1827)00:27:27 (1745)00:29:02 (2156)00:27:17 (1814)00:05:43 (1426) 01:55:58 00:49:27
1856 1596 Pawełkiewicz Mateusz M25 151 1584 00:27:16 (2119)00:28:01 (1931)00:27:21 (1623)00:27:16 (1812)00:06:07 (1897) 01:56:01 00:49:30
1857 2261 Pietras Wojtek M30 243 1583 00:26:57 (2010)00:27:47 (1867)00:27:51 (1776)00:27:25 (1854)00:06:01 (1802) 01:56:01 00:49:30
1858 3099 Osowska Magdalena K18 24 274 00:26:50 (1976)00:27:50 (1886)00:27:50 (1770)00:27:16 (1809)00:06:16 (2101) 01:56:02 00:49:31
1859 3037 Dutkiewicz Sławomir UKS TRS SUSZ M45 237 1585 00:25:33 (1536)00:26:33 (1534)00:28:23 (1945)00:29:32 (2325)00:06:03 (1831) 01:56:04 00:49:33
1860 723 Korpolińska Marta Iron Team K35 74 275 00:27:59 (2353)00:28:40 (2131)00:27:56 (1802)00:25:50 (1428)00:05:40 (1368) 01:56:05 00:49:34
1861 923 Wojtanowski Tomasz KB SPRINT ŚWIDWIN Bar "KAPRYS" M35 344 1588 00:25:45 (1604)00:26:50 (1609)00:28:08 (1867)00:28:47 (2183)00:06:36 (2424) 01:56:06 00:49:35
1862 324 Kopczyk Marcin M35 342 1586 00:26:08 (1727)00:27:16 (1700)00:27:58 (1821)00:28:24 (2111)00:06:20 (2178) 01:56:06 00:49:35
1863 3407 Jarzynowski Lukasz M35 343 1587 00:28:06 (2438)00:28:31 (2084)00:27:58 (1819)00:26:00 (1457)00:05:31 (1183) 01:56:06 00:49:35
1864 1464 Kaźmierski Mirosław M50 101 1589 00:25:14 (1398)00:27:03 (1649)00:28:44 (2063)00:28:49 (2194)00:06:17 (2105) 01:56:07 00:49:36
1865 1199 Łuczak Łukasz M30 244 1590 00:26:49 (1974)00:28:14 (1988)00:28:09 (1874)00:27:15 (1805)00:05:40 (1361) 01:56:07 00:49:36
1866 2950 Zmuda-Trzebiatowski Jędrzej M18 82 1591 00:28:03 (2394)00:28:42 (2140)00:26:46 (1499)00:27:03 (1753)00:05:34 (1228) 01:56:08 00:49:37
1867 934 Witka Piotr Klub Mors Łeba M50 102 1592 00:24:36 (1220)00:27:19 (1711)00:29:24 (2216)00:28:23 (2107)00:06:27 (2281) 01:56:09 00:49:38
1868 1305 Podleśny Paweł M30 245 1593 00:27:11 (2083)00:27:49 (1877)00:28:06 (1861)00:27:20 (1830)00:05:44 (1453) 01:56:10 00:49:39
1869 2078 Dobrzański Piotr Kujawscy Runners M35 345 1594 00:23:52 (952)00:25:51 (1276)00:29:51 (2312)00:30:11 (2443)00:06:26 (2267) 01:56:11 00:49:40
1870 1824 Gadamska-Kabata Paulina K35 75 276 00:26:08 (1730)00:27:48 (1871)00:28:16 (1909)00:27:53 (1981)00:06:06 (1887) 01:56:11 00:49:40
1871 2883 Płusa Adam M40 359 1595 00:24:59 (1335)00:26:30 (1511)00:28:42 (2047)00:29:36 (2341)00:06:26 (2268) 01:56:13 00:49:42
1872 2720 Strumiński Waldemar M65 6 1597 00:26:20 (1774)00:28:06 (1952)00:28:38 (2021)00:27:04 (1760)00:06:05 (1869) 01:56:13 00:49:42
1873 27 Stadnik Jerzy M50 103 1596 00:27:18 (2124)00:28:14 (1986)00:28:11 (1883)00:26:36 (1622)00:05:54 (1643) 01:56:13 00:49:42
1874 1286 Kulgajuk Dariusz Pruszcz Biega / Straszyn Biega M35 346 1598 00:26:05 (1716)00:27:31 (1757)00:28:10 (1878)00:27:57 (1997)00:06:31 (2343) 01:56:14 00:49:43
1875 1143 Burchard Marcin M45 238 1599 00:26:16 (1765)00:27:30 (1751)00:27:56 (1803)00:28:07 (2042)00:06:27 (2285) 01:56:16 00:49:45
1876 2112 Wymysłowski Michał M35 347 1600 00:26:43 (1925)00:27:42 (1831)00:27:52 (1780)00:27:49 (1968)00:06:10 (1962) 01:56:16 00:49:45
1877 1373 Kaźmierska Monika KB Krokus Kwiatkowice K40 61 278 00:26:29 (1829)00:27:34 (1770)00:28:25 (1952)00:27:49 (1969)00:05:59 (1764) 01:56:16 00:49:45
1878 897 Kamińska Justyna STOPA SŁUPSK K40 60 277 00:27:30 (2185)00:27:43 (1845)00:27:56 (1805)00:27:17 (1815)00:05:50 (1564) 01:56:16 00:49:45
1879 2622 Polkowski Michał M30 246 1601 00:26:42 (1921)00:28:12 (1980)00:27:54 (1794)00:27:20 (1829)00:06:09 (1943) 01:56:17 00:49:46
1880 1405 Bundz Łukasz M25 152 1602 00:25:44 (1596)00:27:16 (1697)00:28:45 (2065)00:28:28 (2128)00:06:04 (1846) 01:56:17 00:49:46
1881 394 Zawicka Anna K40 62 279 00:26:34 (1864)00:27:28 (1746)00:27:56 (1806)00:28:05 (2030)00:06:15 (2060) 01:56:18 00:49:47
1882 2374 Ożarowska Paulina 90030703266 K25 44 281 00:27:00 (2034)00:27:47 (1868)00:28:14 (1901)00:27:02 (1750)00:06:16 (2100) 01:56:19 00:49:48
1883 2940 Datczuk Edyta K18 25 280 00:27:59 (2362)00:28:09 (1963)00:27:36 (1698)00:26:53 (1699)00:05:42 (1404) 01:56:19 00:49:48
1884 3444 Dzięcielewski Marcin M35 348 1603 00:26:25 (1791)00:27:30 (1750)00:27:37 (1703)00:28:05 (2031)00:06:43 (2502) 01:56:20 00:49:49
1885 2370 Grabowski Patryk M40 360 1604 00:25:34 (1544)00:30:35 (2608)00:27:45 (1757)00:26:40 (1639)00:05:47 (1496) 01:56:21 00:49:50
1886 2668 Ptasiński Piotr M45 240 1607 00:26:09 (1733)00:27:16 (1701)00:27:59 (1829)00:28:25 (2115)00:06:33 (2375) 01:56:22 00:49:51
1887 2660 Zajk Piotr Motywatornia Team M45 239 1606 00:26:16 (1763)00:27:26 (1743)00:28:01 (1836)00:28:19 (2086)00:06:20 (2169) 01:56:22 00:49:51
1888 2040 Jóźwiak Piotr IHS Markit M35 349 1605 00:26:54 (1999)00:28:30 (2076)00:28:25 (1955)00:27:02 (1745)00:05:31 (1172) 01:56:22 00:49:51
1889 2789 Roszak Weronika Ciuwer Team K25 45 282 00:25:24 (1481)00:27:25 (1741)00:28:57 (2129)00:28:17 (2074)00:06:20 (2174) 01:56:23 00:49:52
1890 1934 Środa Beata K18 26 283 00:24:54 (1313)00:28:45 (2177)00:28:23 (1941)00:28:08 (2043)00:06:14 (2049) 01:56:24 00:49:53
1891 3493 Chica Lorenzo Ignacio RCD Espanyol M35 350 1609 00:25:02 (1357)00:26:02 (1330)00:26:53 (1529)00:30:26 (2480)00:08:02 (3044) 01:56:25 00:49:54
1892 3599 Soszynski Grzegorz M50 104 1608 00:27:34 (2207)00:27:35 (1774)00:27:41 (1731)00:27:23 (1842)00:06:12 (1993) 01:56:25 00:49:54
1893 3662 Duba Piotr Nordic Fans Polska Nordic Fans Polska M35 351 1610 00:27:37 (2224)00:27:43 (1847)00:27:29 (1665)00:27:17 (1816)00:06:20 (2168) 01:56:26 00:49:55
1894 3454 Kukuła Janusz Biegający Tczew M55 62 1611 00:27:12 (2091)00:28:20 (2020)00:27:35 (1694)00:27:00 (1735)00:06:20 (2164) 01:56:27 00:49:56
1895 652 Grabowska Marzena K50 5 284 00:27:21 (2140)00:28:07 (1957)00:27:50 (1773)00:27:12 (1791)00:05:57 (1694) 01:56:27 00:49:56
1896 371 Galikowski Maciej M40 361 1612 00:28:01 (2373)00:28:44 (2153)00:27:43 (1742)00:26:25 (1567)00:05:35 (1254) 01:56:28 00:49:57
1897 524 Macholl Adam Biegający Tczew M45 242 1615 00:27:13 (2097)00:28:12 (1982)00:27:43 (1749)00:27:00 (1737)00:06:21 (2179) 01:56:29 00:49:58
1898 3694 Mazur Sławomir M45 241 1614 00:25:32 (1530)00:27:39 (1800)00:28:47 (2078)00:28:21 (2096)00:06:10 (1953) 01:56:29 00:49:58
1899 2307 Zagrodnik Bartłomiej Walter Herz Walter Herz M30 247 1613 00:26:43 (1927)00:27:40 (1802)00:27:42 (1736)00:28:21 (2095)00:06:03 (1827) 01:56:29 00:49:58
1900 292 Złotowski Piotr Spotrevo M65 7 1616 00:26:15 (1761)00:27:21 (1717)00:28:19 (1923)00:28:12 (2060)00:06:26 (2262) 01:56:33 00:50:02
1901 848 Stokrocki Rafał Hiszpańska Inkwizycja PwC Running Team M40 362 1617 00:26:05 (1718)00:27:10 (1676)00:28:50 (2093)00:28:13 (2064)00:06:15 (2081) 01:56:33 00:50:02
1902 1700 Kohnke Tomasz Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL AWFiS Gdańsk M50 105 1618 00:27:54 (2320)00:27:39 (1801)00:28:47 (2077)00:26:21 (1545)00:05:52 (1614) 01:56:33 00:50:02
1903 3702 Duljas Kamil Solwit Team M25 153 1619 00:24:47 (1275)00:26:53 (1620)00:28:37 (2012)00:29:35 (2337)00:06:42 (2491) 01:56:34 00:50:03
1904 441 Kaczorowski Grzegorz Dla żony :-) M45 243 1620 00:24:50 (1291)00:26:25 (1489)00:30:58 (2527)00:28:18 (2082)00:06:03 (1822) 01:56:34 00:50:03
1905 1258 Banaszek Iwona Iron Team K40 63 285 00:27:10 (2082)00:27:56 (1911)00:27:56 (1807)00:27:40 (1918)00:05:53 (1624) 01:56:35 00:50:04
1906 1448 Puchalski Tomasz GIWK Biega M40 364 1622 00:26:26 (1802)00:27:41 (1824)00:28:04 (1851)00:28:12 (2058)00:06:13 (2008) 01:56:36 00:50:05
1907 91 Siomak Michał M40 363 1621 00:26:54 (1996)00:28:31 (2086)00:28:25 (1951)00:26:49 (1677)00:05:57 (1699) 01:56:36 00:50:05
1908 1963 Pallach Lech biegamyrazem.pl M35 352 1623 00:27:01 (2037)00:27:58 (1917)00:27:58 (1822)00:27:43 (1948)00:05:58 (1719) 01:56:38 00:50:07
1909 113 Jokel Katarzyna K30 42 286 00:26:54 (1998)00:28:32 (2096)00:28:24 (1949)00:26:50 (1680)00:05:58 (1729) 01:56:38 00:50:07
1910 506 Korczowski Andrzej M35 353 1624 00:27:28 (2174)00:28:28 (2061)00:27:54 (1793)00:26:56 (1711)00:05:53 (1622) 01:56:39 00:50:08
1911 171 Goszka Agata BIEGAM BO LUBIĘ K30 43 287 00:27:09 (2073)00:28:21 (2029)00:28:13 (1897)00:27:01 (1744)00:05:56 (1689) 01:56:40 00:50:09
1912 2656 Skonka Aleksander M40 365 1625 00:26:03 (1704)00:27:30 (1749)00:27:53 (1788)00:28:26 (2118)00:06:49 (2575) 01:56:41 00:50:10
1913 926 Mielke Dawid AIC TEAM M30 248 1626 00:27:17 (2122)00:28:11 (1975)00:28:02 (1842)00:27:09 (1781)00:06:02 (1810) 01:56:41 00:50:10
1914 3406 Filipowicz Tomasz Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej Sobieszewskie Gwiazdy M40 366 1627 00:26:22 (1781)00:28:05 (1948)00:28:13 (1894)00:27:53 (1982)00:06:09 (1941) 01:56:42 00:50:11
1915 1381 Żak Karolina Mama w Trójmieście K30 44 288 00:27:18 (2128)00:28:10 (1971)00:28:01 (1835)00:27:10 (1783)00:06:03 (1826) 01:56:42 00:50:11
1916 182 Cieśla Michał M40 367 1628 00:26:30 (1835)00:28:46 (2194)00:28:22 (1939)00:27:00 (1736)00:06:05 (1864) 01:56:43 00:50:12
1917 1074 Lawrenc Grzegorz M35 354 1629 00:27:30 (2186)00:27:43 (1844)00:27:55 (1798)00:27:18 (1824)00:06:18 (2125) 01:56:44 00:50:13
1918 622 Dużyńska Agata SPORTEVO K30 45 289 00:26:28 (1816)00:27:59 (1919)00:28:36 (2008)00:27:36 (1898)00:06:06 (1878) 01:56:45 00:50:14
1919 1452 Żukocinska Agnieszka Mocni w Duchu - Zabiegani K50 6 290 00:26:40 (1904)00:27:38 (1791)00:27:52 (1785)00:28:03 (2019)00:06:33 (2378) 01:56:46 00:50:15
1920 987 Mazur Grzegorz M35 355 1630 00:27:55 (2333)00:28:22 (2034)00:27:43 (1741)00:26:51 (1687)00:05:55 (1673) 01:56:46 00:50:15
1921 2895 Soliński Arkadiusz M40 368 1631 00:25:17 (1419)00:26:44 (1583)00:29:35 (2258)00:28:31 (2139)00:06:42 (2487) 01:56:49 00:50:18
1922 2296 Witkowski Adam M30 249 1632 00:26:34 (1873)00:28:07 (1954)00:28:22 (1937)00:27:29 (1866)00:06:19 (2145) 01:56:51 00:50:20
1923 1907 Kępski Tomasz M50 106 1634 00:27:42 (2250)00:27:48 (1875)00:27:09 (1584)00:27:41 (1934)00:06:32 (2365) 01:56:52 00:50:21
1924 2202 Miiller Łukasz BALLS OF STEEL M30 250 1633 00:26:48 (1971)00:27:53 (1897)00:27:59 (1827)00:27:52 (1978)00:06:20 (2166) 01:56:52 00:50:21
1925 3336 Wojtal Franciszek M35 356 1637 00:26:47 (1954)00:27:42 (1837)00:27:56 (1804)00:28:06 (2033)00:06:23 (2209) 01:56:54 00:50:23
1926 2519 Tereshchenko Ganna hutinpuj K25 46 291 00:25:35 (1551)00:27:25 (1738)00:28:46 (2073)00:28:56 (2211)00:06:12 (1998) 01:56:54 00:50:23
1927 1978 Skowroński Marcin Vege Runners M45 244 1635 00:28:02 (2386)00:28:39 (2122)00:27:57 (1809)00:26:35 (1619)00:05:41 (1395) 01:56:54 00:50:23
1928 2188 Sztubecki Rafał M45 245 1636 00:28:02 (2377)00:28:39 (2126)00:27:57 (1812)00:26:36 (1623)00:05:40 (1359) 01:56:54 00:50:23
1929 2077 Dalecka Karolina K35 76 292 00:25:48 (1628)00:27:55 (1905)00:28:26 (1957)00:28:23 (2104)00:06:23 (2222) 01:56:55 00:50:24
1930 3162 Kubasiewicz Wojciech M25 154 1638 00:27:13 (2101)00:27:52 (1893)00:28:07 (1864)00:27:15 (1808)00:06:30 (2337) 01:56:57 00:50:26
1931 1228 Sarnacka Joanna K35 77 293 00:27:12 (2089)00:28:24 (2042)00:28:01 (1832)00:27:29 (1868)00:05:52 (1600) 01:56:58 00:50:27
1932 788 Bruszewska- Głombiowska Monika K45 24 294 00:26:28 (1821)00:28:21 (2025)00:28:04 (1852)00:27:49 (1967)00:06:19 (2154) 01:57:01 00:50:30
1933 685 Langa Marcin Baltycka Team Galeria Bałtycka M35 357 1639 00:26:34 (1868)00:27:52 (1891)00:28:31 (1975)00:27:33 (1888)00:06:32 (2364) 01:57:02 00:50:31
1934 1861 Sharratt Raymond Rhayader Running Club M75 1 1640 00:27:16 (2118)00:28:05 (1947)00:28:08 (1873)00:27:24 (1844)00:06:10 (1959) 01:57:03 00:50:32
1935 461 Krawczyk Katarzyna K35 78 295 00:27:58 (2350)00:28:47 (2215)00:28:04 (1854)00:26:35 (1620)00:05:39 (1352) 01:57:03 00:50:32
1936 1006 Bartuś Alan FUNDACJA FIONA M25 155 1641 00:26:25 (1793)00:27:32 (1763)00:28:51 (2098)00:28:09 (2050)00:06:07 (1910) 01:57:04 00:50:33
1937 2215 Psiuk Andrzej Biegam U KOLESI M55 63 1643 00:25:03 (1361)00:26:44 (1585)00:29:04 (2159)00:29:39 (2353)00:06:35 (2400) 01:57:05 00:50:34
1938 2524 Maciuszonek Jacek ALEK I MAKS M40 369 1642 00:26:24 (1789)00:27:56 (1908)00:28:30 (1972)00:27:46 (1960)00:06:29 (2329) 01:57:05 00:50:34
1939 3638 Miłoszewski-Grinczelis Maciej M30 251 1644 00:27:36 (2221)00:28:36 (2112)00:28:02 (1846)00:26:43 (1648)00:06:08 (1912) 01:57:05 00:50:34
1940 2031 Wenta Elżbieta K50 7 296 00:26:41 (1917)00:27:37 (1785)00:28:14 (1900)00:28:18 (2081)00:06:17 (2107) 01:57:07 00:50:36
1941 760 Frąszczak Patryk M30 252 1646 00:23:45 (917)00:27:07 (1663)00:28:59 (2141)00:30:33 (2504)00:06:44 (2521) 01:57:08 00:50:37
1942 2559 Kozakowski Maciek M18 83 1645 00:26:12 (1746)00:28:09 (1965)00:28:19 (1919)00:28:15 (2071)00:06:13 (2015) 01:57:08 00:50:37
1943 296 Jagielska Marta K18 27 297 00:28:02 (2385)00:28:05 (1946)00:27:41 (1729)00:27:12 (1794)00:06:09 (1947) 01:57:09 00:50:38
1944 380 Rybarczyk Robert Orange Polska M45 246 1647 00:27:51 (2294)00:28:33 (2100)00:28:24 (1948)00:26:44 (1652)00:05:37 (1290) 01:57:09 00:50:38
1945 2553 Skowrońska Małgorzata Pani Pani K30 46 298 00:27:11 (2084)00:28:29 (2066)00:28:12 (1890)00:27:12 (1790)00:06:06 (1872) 01:57:10 00:50:39
1946 1141 Siuma Emilia K35 79 299 00:27:35 (2219)00:28:15 (1989)00:27:58 (1815)00:27:16 (1810)00:06:07 (1891) 01:57:11 00:50:40
1947 2182 Skiba Dominika K40 64 300 00:27:02 (2040)00:28:36 (2109)00:28:20 (1929)00:27:17 (1813)00:05:56 (1675) 01:57:11 00:50:40
1948 1294 Leszczyński Radosław Synopsys Running Team M25 156 1649 00:25:55 (1672)00:28:01 (1934)00:28:26 (1959)00:28:22 (2098)00:06:28 (2303) 01:57:12 00:50:41
1949 603 Specjalski Krzysztof Dyżurka 13 M40 370 1648 00:26:11 (1743)00:28:10 (1968)00:28:26 (1958)00:28:03 (2021)00:06:22 (2194) 01:57:12 00:50:41
1950 3389 Szczodrowska Wioletta K40 65 301 00:27:34 (2199)00:28:16 (1999)00:27:59 (1826)00:27:15 (1806)00:06:11 (1985) 01:57:15 00:50:44
1951 1738 Bień Łukasz Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Gdańskiego M35 358 1650 00:28:16 (2516)00:28:12 (1981)00:28:04 (1849)00:26:54 (1701)00:05:50 (1555) 01:57:16 00:50:45
1952 1007 Bartuś Adriana K45 25 302 00:26:25 (1795)00:27:31 (1756)00:28:52 (2106)00:28:09 (2049)00:06:22 (2195) 01:57:19 00:50:48
1953 484 Grabowski Damian M35 359 1651 00:26:54 (1997)00:27:58 (1916)00:28:30 (1971)00:27:59 (2011)00:05:59 (1751) 01:57:20 00:50:49
1954 3249 Zeńczak Tomasz KB Maniac Poznań M35 360 1652 00:24:25 (1094)00:25:56 (1294)00:27:20 (1621)00:31:59 (2726)00:07:41 (2976) 01:57:21 00:50:50
1955 425 Groenwald Dariusz ISKRA Połczyno M45 247 1653 00:26:47 (1961)00:27:40 (1806)00:28:04 (1850)00:28:29 (2133)00:06:21 (2186) 01:57:21 00:50:50
1956 1248 Ziuziakowska Kasia K40 66 303 00:28:09 (2477)00:28:44 (2160)00:28:16 (1913)00:26:35 (1618)00:05:38 (1317) 01:57:22 00:50:51
1957 1264 Kordek Daniel M40 371 1655 00:26:37 (1888)00:27:43 (1843)00:28:00 (1830)00:28:30 (2138)00:06:35 (2409) 01:57:25 00:50:54
1958 3354 Frąckowiak Patryk M18 84 1656 00:24:04 (991)00:28:06 (1951)00:30:28 (2440)00:28:47 (2187)00:06:00 (1770) 01:57:25 00:50:54
1959 3302 León Luis Meksyk M25 157 1654 00:27:37 (2227)00:28:45 (2181)00:28:02 (1841)00:27:03 (1754)00:05:58 (1739) 01:57:25 00:50:54
1960 2665 Dragan Zbigniew M60 8 1657 00:27:46 (2258)00:28:52 (2251)00:27:53 (1792)00:26:51 (1688)00:06:04 (1852) 01:57:26 00:50:55
1961 2483 Rozmus Katarzyna LPP Team K35 80 304 00:26:09 (1732)00:28:08 (1959)00:28:59 (2139)00:28:07 (2039)00:06:04 (1844) 01:57:27 00:50:56
1962 2273 Jakusz-Gostomski Artur M30 253 1658 00:27:40 (2241)00:28:21 (2028)00:28:25 (1953)00:27:32 (1881)00:05:30 (1162) 01:57:28 00:50:57
1963 3606 Langarica Felipe Meksyk M55 64 1659 00:27:35 (2216)00:28:36 (2108)00:28:03 (1847)00:27:12 (1797)00:06:03 (1833) 01:57:29 00:50:58
1964 3012 Ostaszewski Tomasz Monolit IT M45 248 1660 00:26:58 (2023)00:28:05 (1945)00:28:19 (1925)00:28:08 (2044)00:05:59 (1745) 01:57:29 00:50:58
1965 2521 Dziewanowski Łukasz SP162 Łódź M40 372 1661 00:26:33 (1852)00:28:16 (1997)00:28:22 (1938)00:28:28 (2129)00:05:50 (1570) 01:57:29 00:50:58
1966 3741 Bodych Maciej M40 373 1662 00:28:05 (2418)00:28:45 (2171)00:28:55 (2118)00:26:11 (1501)00:05:34 (1224) 01:57:30 00:50:59
1967 1983 Bartczak Jacek Jacek Bartczak M50 107 1663 00:28:05 (2422)00:28:45 (2169)00:28:07 (1863)00:26:39 (1635)00:05:56 (1682) 01:57:32 00:51:01
1968 1029 Szymczak Maciej M45 249 1665 00:25:31 (1528)00:27:15 (1693)00:29:17 (2195)00:28:52 (2202)00:06:39 (2459) 01:57:34 00:51:03
1969 96 Grochowski Karol EMERYCI I RENCIŚCI M35 361 1664 00:26:26 (1798)00:27:39 (1792)00:28:24 (1947)00:28:37 (2158)00:06:28 (2308) 01:57:34 00:51:03
1970 3216 Rodriguez Lopez Miguel Angel Bayer Life Team M40 374 1666 00:26:58 (2018)00:28:16 (1998)00:28:15 (1907)00:27:56 (1993)00:06:09 (1942) 01:57:34 00:51:03
1971 3807 Szultka Natalia K80 2 305 00:25:25 (1490)00:26:58 (1635)00:28:08 (1871)00:30:15 (2448)00:06:49 (2576) 01:57:35 00:51:04
1972 1131 Groener Ole M35 362 1667 00:25:47 (1621)00:27:47 (1861)00:29:02 (2153)00:28:38 (2161)00:06:23 (2213) 01:57:37 00:51:06
1973 2976 Hołowacz Paweł Nordea M30 255 1669 00:27:36 (2220)00:28:37 (2114)00:27:54 (1795)00:27:15 (1807)00:06:15 (2063) 01:57:37 00:51:06
1974 730 Wyszyński Paweł Solid Gdynia M30 254 1668 00:28:22 (2539)00:29:03 (2308)00:27:50 (1771)00:26:24 (1561)00:05:58 (1733) 01:57:37 00:51:06
1975 1784 Formella-Studzieniecka Agnieszka K40 67 306 00:26:34 (1872)00:27:40 (1815)00:28:25 (1954)00:28:37 (2160)00:06:22 (2198) 01:57:38 00:51:07
1976 2491 Kwiatkowski Tom LATIS LOGISTICS M35 363 1670 00:25:46 (1606)00:28:32 (2090)00:29:25 (2222)00:27:41 (1938)00:06:14 (2044) 01:57:38 00:51:07
1977 2490 Grzelecka Pati LATIS K35 81 307 00:25:46 (1610)00:28:33 (2097)00:29:25 (2219)00:27:40 (1919)00:06:14 (2041) 01:57:38 00:51:07
1978 1651 Bieniek Arkadiusz KSB M40 375 1672 00:27:37 (2225)00:28:13 (1983)00:28:01 (1833)00:27:21 (1834)00:06:27 (2294) 01:57:39 00:51:08
1979 3201 Ponomarev Alexey M70 2 1671 00:28:26 (2554)00:27:59 (1918)00:28:07 (1862)00:26:52 (1693)00:06:15 (2067) 01:57:39 00:51:08
1980 3574 Prochasek Anna Nie chcę ale muszę K25 47 308 00:26:27 (1811)00:28:01 (1930)00:28:41 (2042)00:28:33 (2147)00:05:57 (1709) 01:57:39 00:51:08
1981 3541 Mitana Dawid M30 256 1673 00:26:27 (1812)00:28:02 (1936)00:28:40 (2034)00:28:34 (2151)00:05:57 (1701) 01:57:40 00:51:09
1982 3480 Danowski Dawid M25 158 1675 00:25:35 (1552)00:26:22 (1460)00:27:55 (1799)00:31:02 (2605)00:06:47 (2551) 01:57:41 00:51:10
1983 3256 Suchcicki Przemysław Polska Górą! M30 257 1677 00:24:19 (1056)00:25:25 (1178)00:31:09 (2562)00:30:10 (2437)00:06:38 (2440) 01:57:41 00:51:10
1984 1703 Luto Paweł DCT drużyna biegowa M35 364 1674 00:27:27 (2170)00:28:24 (2046)00:28:07 (1866)00:27:37 (1904)00:06:06 (1879) 01:57:41 00:51:10 12 (12 / 5)
1985 2205 Gajdus Wiktor DCT Drużyna Biegowa M35 365 1676 00:27:26 (2169)00:28:24 (2045)00:28:09 (1875)00:27:40 (1921)00:06:02 (1815) 01:57:41 00:51:10
1986 3429 Rzadkiewicz Adam M35 366 1678 00:27:49 (2279)00:28:55 (2269)00:28:13 (1895)00:26:52 (1691)00:05:52 (1605) 01:57:41 00:51:10
1987 1655 Dyrmo Anna brak K35 82 309 00:27:02 (2041)00:28:07 (1956)00:28:12 (1887)00:27:57 (2002)00:06:25 (2247) 01:57:43 00:51:12
1988 389 Kawecki Wojciech Atos Racing Team M40 376 1679 00:27:47 (2263)00:28:47 (2207)00:28:21 (1934)00:26:57 (1715)00:05:51 (1585) 01:57:43 00:51:12
1989 2026 Makowski Marcin M35 367 1681 00:28:04 (2397)00:28:49 (2237)00:28:05 (1857)00:27:01 (1739)00:05:44 (1449) 01:57:43 00:51:12
1990 1137 Ciszek Sebastian M40 377 1680 00:28:06 (2440)00:28:44 (2155)00:28:02 (1844)00:27:13 (1799)00:05:38 (1320) 01:57:43 00:51:12
1991 3388 Matelski Szymon M40 378 1682 00:27:28 (2175)00:28:15 (1990)00:28:14 (1904)00:27:31 (1873)00:06:18 (2123) 01:57:46 00:51:15
1992 366 Ślusarz Joanna DROGADO DROGADO K35 83 310 00:27:00 (2035)00:28:27 (2057)00:28:57 (2126)00:27:21 (1835)00:06:01 (1803) 01:57:46 00:51:15
1993 193 Armatyńska Małgorzata Motywatornia Team K45 26 311 00:26:52 (1990)00:28:09 (1961)00:28:42 (2045)00:27:58 (2009)00:06:06 (1890) 01:57:47 00:51:16
1994 1914 Lewinska Sylwia K40 68 312 00:25:35 (1554)00:28:06 (1950)00:28:52 (2105)00:28:47 (2182)00:06:28 (2306) 01:57:48 00:51:17
1995 2637 Makurat Daniel BRIGHT INVENTIONS M30 258 1683 00:27:11 (2085)00:28:26 (2051)00:28:21 (1935)00:27:34 (1890)00:06:16 (2099) 01:57:48 00:51:17
1996 3001 Mikielska Danuta K60 2 313 00:26:45 (1939)00:27:54 (1899)00:30:18 (2406)00:26:53 (1700)00:05:59 (1750) 01:57:49 00:51:18
1997 3211 Monastyrskyi Mykola M30 259 1684 00:27:59 (2355)00:28:47 (2213)00:28:28 (1965)00:26:52 (1692)00:05:43 (1422) 01:57:49 00:51:18
1998 3086 Askeland Charlotte Medical University of Gdańsk K25 48 314 00:26:46 (1948)00:28:55 (2266)00:29:39 (2269)00:26:42 (1645)00:05:48 (1529) 01:57:50 00:51:19
1999 1733 Przysiężna Grażyna Klub Biegacza GALION biega K55 6 315 00:26:36 (1884)00:27:51 (1889)00:28:46 (2070)00:28:20 (2091)00:06:18 (2130) 01:57:51 00:51:20
2000 2849 Krawczuk Andrzej TeamKaraś-Elbląg M60 9 1685 00:26:50 (1978)00:28:10 (1970)00:29:04 (2158)00:27:59 (2010)00:05:48 (1511) 01:57:51 00:51:20
2001 2503 Stasiak Karolina K35 84 316 00:27:00 (2032)00:28:09 (1967)00:28:37 (2020)00:27:54 (1989)00:06:12 (1996) 01:57:52 00:51:21
2002 3082 Hesselmar Helga K25 49 317 00:26:49 (1975)00:28:55 (2265)00:29:39 (2268)00:26:42 (1647)00:05:48 (1530) 01:57:53 00:51:22
2003 3409 Cichowski Grzegorz M50 108 1686 00:27:23 (2150)00:28:40 (2130)00:28:11 (1885)00:27:45 (1953)00:05:55 (1668) 01:57:54 00:51:23
2004 1782 Szargiej Paweł M40 379 1687 00:26:14 (1754)00:28:45 (2173)00:28:12 (1888)00:28:25 (2114)00:06:19 (2146) 01:57:55 00:51:24
2005 3518 Grabowska Mariola KS Pidrina Gdynia K50 8 318 00:26:59 (2029)00:28:19 (2012)00:28:33 (1988)00:27:51 (1975)00:06:14 (2046) 01:57:56 00:51:25
2006 483 Gibas Sławomir BAŻANT NORDIC WALKING ELBLAG M40 380 1689 00:27:03 (2045)00:28:01 (1933)00:28:38 (2024)00:28:03 (2020)00:06:11 (1976) 01:57:56 00:51:25
2007 2779 Kubarko Robert Stolko M50 109 1688 00:27:11 (2086)00:29:43 (2466)00:28:43 (2055)00:26:59 (1722)00:05:20 (926) 01:57:56 00:51:25
2008 260 Partyka Robert Muzeum Zamkowe Malbork M45 250 1690 00:26:45 (1938)00:27:33 (1765)00:28:16 (1908)00:28:30 (2135)00:06:54 (2634) 01:57:58 00:51:27
2009 2428 Pęsik Katarzyna LPP TEAM K25 50 319 00:28:04 (2398)00:28:46 (2183)00:28:29 (1969)00:26:33 (1609)00:06:07 (1909) 01:57:59 00:51:28
2010 2003 Melling Matthew The Wigan Runner M35 368 1691 00:27:13 (2104)00:28:44 (2158)00:28:57 (2125)00:27:14 (1804)00:05:54 (1642) 01:58:02 00:51:31
2011 772 Tołkacz Wojciech -Malbork- M55 65 1693 00:26:24 (1788)00:28:00 (1923)00:27:51 (1779)00:29:00 (2225)00:06:48 (2564) 01:58:03 00:51:32
2012 3334 Murawska Joanna Miki Team K40 69 320 00:25:40 (1584)00:27:41 (1829)00:29:05 (2162)00:29:18 (2289)00:06:19 (2155) 01:58:03 00:51:32
2013 195 Sapierzyński Łukasz M35 369 1692 00:25:27 (1496)00:27:17 (1706)00:29:05 (2161)00:30:08 (2431)00:06:06 (1877) 01:58:03 00:51:32
2014 2540 Czyżak Kamil M35 370 1694 00:28:04 (2399)00:29:00 (2299)00:28:42 (2054)00:26:45 (1658)00:05:33 (1222) 01:58:04 00:51:33
2015 3534 Kozłowski Grzegorz CADOR TEAM M35 371 1695 00:26:22 (1780)00:28:20 (2022)00:28:36 (2004)00:28:35 (2153)00:06:14 (2053) 01:58:07 00:51:36
2016 2587 Łabno Sylwester M25 159 1696 00:27:53 (2308)00:28:51 (2248)00:28:27 (1963)00:26:59 (1727)00:05:58 (1728) 01:58:08 00:51:37
2017 2556 Zawiślak Agata SZYMITEAM K18 28 321 00:27:54 (2316)00:28:51 (2245)00:28:27 (1962)00:26:59 (1725)00:05:57 (1698) 01:58:08 00:51:37
2018 877 Rorzkowski Artur M40 381 1697 00:26:48 (1970)00:28:38 (2121)00:29:04 (2157)00:27:32 (1883)00:06:07 (1902) 01:58:09 00:51:38
2019 286 Gnyp Daniel M45 251 1698 00:28:01 (2372)00:28:47 (2221)00:28:27 (1960)00:27:08 (1776)00:05:47 (1494) 01:58:10 00:51:39
2020 99 Sotnik Wojtek M35 372 1699 00:26:54 (2001)00:28:34 (2104)00:29:13 (2184)00:27:24 (1845)00:06:06 (1874) 01:58:11 00:51:40
2021 709 Czapliński Artur M45 252 1700 00:27:13 (2100)00:28:30 (2078)00:28:53 (2112)00:27:46 (1957)00:05:49 (1539) 01:58:11 00:51:40
2022 1661 Oleszczuk Paweł M35 373 1701 00:27:37 (2223)00:28:32 (2094)00:28:41 (2043)00:27:25 (1853)00:05:57 (1714) 01:58:12 00:51:41
2023 1489 Kamińska Karolina K35 85 322 00:27:41 (2246)00:28:10 (1973)00:28:40 (2036)00:27:43 (1949)00:05:59 (1761) 01:58:13 00:51:42
2024 2461 Ustjanowska Katarzyna K30 47 323 00:27:51 (2296)00:28:35 (2107)00:28:11 (1882)00:27:28 (1864)00:06:09 (1932) 01:58:14 00:51:43
2025 634 Chrząszcz Ania Pruszcz Biega K35 86 324 00:27:24 (2154)00:28:00 (1928)00:28:10 (1876)00:28:18 (2080)00:06:23 (2216) 01:58:15 00:51:44
2026 2762 Wit Zbigniew M55 66 1702 00:28:07 (2452)00:28:45 (2162)00:28:38 (2023)00:27:04 (1758)00:05:42 (1401) 01:58:16 00:51:45
2027 2898 Leczkowski Radosław M40 382 1703 00:24:50 (1292)00:26:45 (1592)00:28:10 (1877)00:31:10 (2627)00:07:22 (2873) 01:58:17 00:51:46
2028 1167 Janus Lucyna Biegam Wspieram Motywuje K35 87 325 00:27:57 (2343)00:28:45 (2179)00:28:24 (1950)00:27:06 (1770)00:06:06 (1873) 01:58:18 00:51:47
2029 3580 Rost Zbyszek M35 374 1704 00:27:32 (2193)00:28:44 (2152)00:28:35 (1999)00:27:31 (1876)00:05:56 (1688) 01:58:18 00:51:47
2030 1347 Czajkowski Tomasz M45 253 1705 00:26:25 (1797)00:27:55 (1904)00:29:11 (2180)00:28:30 (2137)00:06:18 (2138) 01:58:19 00:51:48
2031 436 Machnikowski Marek Pan M50 110 1706 00:27:30 (2187)00:29:54 (2502)00:27:58 (1823)00:26:51 (1685)00:06:07 (1894) 01:58:20 00:51:49
2032 2575 Kołodziej Włodzimierz M40 383 1707 00:27:34 (2208)00:28:34 (2103)00:28:35 (1998)00:27:40 (1917)00:05:58 (1725) 01:58:21 00:51:50
2033 3688 Komasara Krzysztof M18 85 1708 00:27:08 (2068)00:27:41 (1823)00:30:11 (2383)00:26:59 (1728)00:06:24 (2238) 01:58:23 00:51:52
2034 3243 Bilińska Ewa ST RUNNERS ST RUNNERS K40 70 326 00:28:06 (2426)00:28:23 (2037)00:28:42 (2049)00:27:12 (1796)00:06:01 (1792) 01:58:24 00:51:53
2035 3506 Molski Andrzej M50 111 1709 00:27:00 (2033)00:28:08 (1958)00:28:53 (2113)00:28:03 (2018)00:06:21 (2180) 01:58:25 00:51:54
2036 642 Bławat Milena K35 88 327 00:27:26 (2163)00:28:27 (2060)00:28:27 (1964)00:27:44 (1951)00:06:21 (2187) 01:58:25 00:51:54
2037 2632 Listewnik Sebastian M40 384 1710 00:29:06 (2664)00:29:56 (2510)00:28:11 (1884)00:25:36 (1362)00:05:36 (1274) 01:58:25 00:51:54
2038 3352 Falba Paweł Borys Team M35 375 1711 00:27:23 (2148)00:27:50 (1884)00:28:43 (2058)00:28:12 (2062)00:06:18 (2135) 01:58:26 00:51:55
2039 1965 Wiśniewski Mateusz M18 86 1712 00:28:04 (2400)00:28:46 (2201)00:28:13 (1893)00:27:21 (1832)00:06:02 (1812) 01:58:26 00:51:55
2040 1537 Williams Roy Rhayader Running Club M55 67 1713 00:27:29 (2182)00:28:15 (1993)00:29:00 (2142)00:27:41 (1927)00:06:02 (1816) 01:58:27 00:51:56
2041 1964 Bartoszewska Patrycja K18 29 328 00:28:03 (2391)00:28:47 (2209)00:28:13 (1896)00:27:22 (1839)00:06:02 (1813) 01:58:27 00:51:56
2042 1370 Czyż Paulina K18 30 329 00:27:53 (2310)00:28:46 (2190)00:28:34 (1993)00:27:19 (1827)00:05:56 (1693) 01:58:28 00:51:57
2043 1328 Śmigiel Jarosław M40 385 1714 00:27:59 (2356)00:28:53 (2254)00:28:18 (1916)00:27:36 (1899)00:05:42 (1398) 01:58:28 00:51:57
2044 3017 Zdunek Piotr M30 260 1715 00:24:57 (1329)00:27:22 (1722)00:30:50 (2496)00:28:55 (2209)00:06:25 (2254) 01:58:29 00:51:58
2045 2588 Hycza Olga OLTECH K40 71 330 00:27:34 (2198)00:28:34 (2101)00:28:36 (2005)00:27:39 (1909)00:06:06 (1880) 01:58:29 00:51:58
2046 3053 Boza Beata Padł Na Ryj K45 27 331 00:27:43 (2252)00:28:44 (2154)00:28:34 (1996)00:27:32 (1882)00:05:56 (1686) 01:58:29 00:51:58
2047 2818 Wiśniewski Adrian M25 160 1716 00:28:05 (2419)00:29:10 (2330)00:28:23 (1943)00:26:35 (1621)00:06:17 (2114) 01:58:30 00:51:59
2048 2208 Woźny-Tomczak Marta K35 89 332 00:27:33 (2197)00:28:29 (2072)00:28:38 (2025)00:27:51 (1976)00:05:59 (1744) 01:58:30 00:51:59
2049 2242 Kachniarz Żaneta Pruszcz Biega / Straszyn Biega K40 72 333 00:27:28 (2177)00:28:39 (2123)00:28:12 (1891)00:27:55 (1992)00:06:18 (2127) 01:58:32 00:52:01
2050 3104 Czerepaniak Ewa K25 51 334 00:26:47 (1959)00:28:19 (2011)00:29:18 (2198)00:27:54 (1983)00:06:14 (2047) 01:58:32 00:52:01
2051 2005 Zwoliński Łukasz Calypso Sopot M35 376 1717 00:26:55 (2003)00:27:52 (1892)00:28:34 (1994)00:28:28 (2131)00:06:44 (2515) 01:58:33 00:52:02
2052 3071 Konieczny Marcin M35 377 1718 00:27:58 (2349)00:28:45 (2176)00:28:16 (1911)00:27:30 (1871)00:06:05 (1865) 01:58:34 00:52:03
2053 3566 Kliczewska Katarzyna K45 28 335 00:28:12 (2495)00:28:35 (2106)00:28:39 (2029)00:27:10 (1785)00:06:00 (1783) 01:58:36 00:52:05
2054 295 Majer Grzegorz 22.BLT M35 378 1719 00:26:56 (2008)00:28:03 (1940)00:28:40 (2035)00:28:31 (2141)00:06:27 (2297) 01:58:37 00:52:06
2055 2619 Kasiak Ewa Wilanow Coffin Dodgers K35 90 336 00:28:05 (2420)00:28:45 (2170)00:28:20 (1930)00:27:27 (1860)00:06:00 (1777) 01:58:37 00:52:06
2056 363 Święcki Przemysław SPORT A-Z TEAM IŁAWA M30 261 1722 00:27:32 (2194)00:28:41 (2139)00:28:12 (1892)00:27:58 (2008)00:06:15 (2062) 01:58:38 00:52:07
2057 1341 Wójcik Krzysztof M45 254 1720 00:27:34 (2201)00:28:30 (2081)00:28:42 (2050)00:27:39 (1911)00:06:13 (2031) 01:58:38 00:52:07
2058 1598 Jensen Per M50 112 1721 00:28:53 (2628)00:29:39 (2456)00:27:51 (1775)00:26:26 (1571)00:05:49 (1534) 01:58:38 00:52:07
2059 2464 Kolaszyński Piotr PKO Bank Polski M35 379 1723 00:25:52 (1652)00:28:31 (2089)00:28:59 (2140)00:29:00 (2223)00:06:18 (2141) 01:58:40 00:52:09
2060 451 Kruszyńska Magdalena biegamyrazem.pl K35 91 337 00:25:58 (1683)00:28:39 (2125)00:29:09 (2173)00:28:39 (2165)00:06:15 (2079) 01:58:40 00:52:09
2061 800 Dulko Leszek M50 113 1724 00:27:26 (2167)00:28:29 (2070)00:28:42 (2053)00:27:59 (2013)00:06:08 (1916) 01:58:44 00:52:13
2062 1528 Spieczonek Grzegorz M30 262 1726 00:27:05 (2056)00:28:23 (2039)00:28:49 (2087)00:28:06 (2035)00:06:24 (2242) 01:58:47 00:52:16
2063 2502 Kowalski Kacper Glide Club Gdynia aeromedia.pl M40 386 1725 00:27:50 (2289)00:29:27 (2403)00:28:58 (2135)00:26:28 (1583)00:06:04 (1837) 01:58:47 00:52:16
2064 76 Kłosowski Arkadiusz M40 387 1728 00:26:30 (1834)00:27:49 (1876)00:28:11 (1881)00:29:20 (2295)00:06:58 (2685) 01:58:48 00:52:17
2065 3103 Subocz Maciej M25 161 1727 00:30:09 (2833)00:29:28 (2406)00:27:18 (1612)00:25:59 (1450)00:05:54 (1648) 01:58:48 00:52:17
2066 3707 Zaleska Aneta Łomiankowska Grupa Biegowa TRI K35 92 338 00:27:09 (2070)00:28:42 (2141)00:29:20 (2201)00:27:34 (1893)00:06:04 (1838) 01:58:49 00:52:18
2067 1284 Mroczkowski Piotr M30 264 1730 00:26:30 (1838)00:28:57 (2274)00:28:58 (2138)00:28:01 (2015)00:06:24 (2244) 01:58:50 00:52:19
2068 1283 Mroczkowski Dariusz M55 68 1731 00:26:30 (1836)00:28:57 (2277)00:29:02 (2151)00:27:58 (2006)00:06:23 (2217) 01:58:50 00:52:19
2069 1976 Syska Krzysztof M30 263 1729 00:28:00 (2369)00:28:28 (2063)00:28:42 (2044)00:27:29 (1867)00:06:11 (1972) 01:58:50 00:52:19
2070 1415 Sikorski Marcin Monolit IT Monolit IT M35 380 1732 00:28:01 (2375)00:28:45 (2174)00:28:32 (1979)00:27:28 (1862)00:06:04 (1847) 01:58:50 00:52:19
2071 830 Serafin Dorota Biegający Tczew K40 73 339 00:27:13 (2098)00:28:19 (2016)00:28:49 (2088)00:28:29 (2132)00:06:00 (1771) 01:58:50 00:52:19
2072 1285 Kowalska Wioleta K35 93 340 00:26:31 (1847)00:28:57 (2276)00:28:58 (2137)00:28:02 (2016)00:06:23 (2214) 01:58:51 00:52:20
2073 1041 Jasieniecki Robert M40 388 1733 00:27:49 (2285)00:28:45 (2172)00:28:25 (1956)00:27:34 (1889)00:06:19 (2158) 01:58:52 00:52:21
2074 485 Sułek Aldona K40 75 342 00:27:13 (2096)00:28:44 (2161)00:28:36 (2006)00:28:05 (2029)00:06:14 (2048) 01:58:52 00:52:21
2075 514 Tracz Katarzyna Drużyna Kici Chrupka K40 74 341 00:27:13 (2095)00:28:19 (2015)00:28:49 (2086)00:28:29 (2134)00:06:02 (1819) 01:58:52 00:52:21
2076 3754 Jastrzębowski Tomasz OLIVIA BUSINESS CENTRE OLIVIA BUSINESS CENTRE M40 389 1734 00:26:16 (1764)00:27:47 (1863)00:28:40 (2030)00:29:47 (2375)00:06:24 (2231) 01:58:54 00:52:23
2077 1538 Budzisz Mateusz Trafi Mnie Szlak M35 381 1735 00:25:57 (1678)00:28:22 (2032)00:29:18 (2197)00:29:05 (2242)00:06:15 (2075) 01:58:57 00:52:26
2078 1881 Sławiński Arkadiusz M25 162 1736 00:28:06 (2441)00:28:46 (2199)00:28:36 (2007)00:27:39 (1913)00:05:50 (1556) 01:58:57 00:52:26
2079 1894 Gorokhov Igor M25 163 1737 00:25:45 (1601)00:27:25 (1737)00:29:18 (2199)00:30:00 (2407)00:06:31 (2350) 01:58:59 00:52:28
2080 3486 Rymar Dawid M30 265 1738 00:28:28 (2567)00:28:46 (2189)00:28:46 (2074)00:27:12 (1795)00:05:48 (1513) 01:59:00 00:52:29
2081 2892 Sągolewski Waldemar M50 114 1739 00:25:54 (1665)00:28:25 (2049)00:28:45 (2066)00:29:35 (2339)00:06:22 (2192) 01:59:01 00:52:30
2082 2190 Sztubecka Agnieszka K45 29 343 00:27:55 (2327)00:28:40 (2133)00:28:51 (2100)00:27:28 (1863)00:06:07 (1901) 01:59:01 00:52:30
2083 3019 Smętek Andrzej Szalony Gdańsk Biega M50 115 1740 00:28:42 (2603)00:29:34 (2434)00:28:57 (2124)00:26:14 (1512)00:05:34 (1227) 01:59:01 00:52:30
2084 2010 Kwiatkowski Jakub M35 382 1741 00:27:56 (2341)00:28:28 (2065)00:28:16 (1910)00:28:09 (2051)00:06:14 (2050) 01:59:03 00:52:32
2085 3272 Kostuch Przemysław M30 266 1742 00:27:18 (2125)00:27:51 (1887)00:29:41 (2280)00:28:04 (2023)00:06:09 (1930) 01:59:03 00:52:32
2086 3244 Ołub Sławomir M40 390 1743 01:59:04 00:52:33
2087 558 Głuszek Bożena K55 7 344 00:26:46 (1951)00:28:23 (2038)00:28:40 (2033)00:28:36 (2154)00:06:39 (2454) 01:59:04 00:52:33
2088 136 Neubauer Kacper M25 164 1744 00:26:46 (1952)00:27:42 (1832)00:28:23 (1940)00:30:05 (2421)00:06:08 (1914) 01:59:04 00:52:33
2089 1312 Czerwiński Robert M80 1 1745 00:26:11 (1744)00:27:18 (1710)00:28:38 (2022)00:29:35 (2336)00:07:23 (2887) 01:59:05 00:52:34
2090 636 Brój Ryszard AngelikiTata M60 10 1746 00:27:10 (2078)00:27:21 (1718)00:29:00 (2143)00:29:11 (2260)00:06:23 (2207) 01:59:05 00:52:34
2091 2095 Pokora Ryszard Goran Running Team M55 69 1748 00:26:58 (2025)00:28:11 (1974)00:28:42 (2052)00:28:33 (2146)00:06:42 (2493) 01:59:06 00:52:35
2092 3366 Czarkowski Tomasz M40 391 1747 00:27:48 (2271)00:28:43 (2150)00:28:15 (1906)00:28:00 (2014)00:06:20 (2173) 01:59:06 00:52:35
2093 1114 Domaszk Mateusz M30 267 1749 00:27:14 (2113)00:28:45 (2165)00:28:37 (2015)00:28:06 (2034)00:06:25 (2245) 01:59:07 00:52:36
2094 3255 Przewoska Anna Santander Global Operations K30 48 345 00:28:04 (2401)00:28:46 (2200)00:28:28 (1967)00:27:31 (1878)00:06:18 (2124) 01:59:07 00:52:36
2095 2620 Smentoch Radosław M18 87 1750 00:28:32 (2574)00:25:09 (1106)00:26:52 (1521)00:32:38 (2797)00:05:56 (1674) 01:59:07 00:52:36
2096 544 Pniewski Rafał Pruszcz Gdański M45 255 1752 00:28:02 (2381)00:28:44 (2159)00:28:33 (1987)00:27:36 (1900)00:06:15 (2070) 01:59:10 00:52:39
2097 3543 Grzesiak Marzena Biega ZiE K50 9 346 00:28:08 (2463)00:28:47 (2206)00:28:37 (2017)00:27:24 (1847)00:06:14 (2038) 01:59:10 00:52:39
2098 2580 Krakowiak Michał M25 165 1751 00:27:55 (2332)00:27:49 (1879)00:29:07 (2166)00:28:06 (2036)00:06:13 (2027) 01:59:10 00:52:39
2099 2686 Baniszewski Jakub M30 268 1753 00:27:45 (2256)00:29:09 (2321)00:28:53 (2111)00:27:38 (1906)00:05:45 (1458) 01:59:10 00:52:39
2100 1510 Szustek Natalia SZUSTY TEAM :) K40 76 347 00:27:08 (2064)00:28:49 (2239)00:29:02 (2155)00:27:54 (1988)00:06:18 (2126) 01:59:11 00:52:40
2101 1511 Szustek Adam SZUSTY TEAM :-) M40 392 1754 00:27:09 (2069)00:28:48 (2224)00:29:02 (2149)00:27:54 (1984)00:06:18 (2136) 01:59:11 00:52:40
2102 216 Siekierzyński Rafał PZU Sport Team PZU M45 256 1755 00:27:54 (2311)00:28:56 (2271)00:28:23 (1942)00:27:48 (1962)00:06:11 (1986) 01:59:12 00:52:41
2103 1509 Warchol Anna K25 52 348 00:26:36 (1881)00:28:17 (2002)00:29:19 (2200)00:28:56 (2215)00:06:04 (1840) 01:59:12 00:52:41
2104 3685 Burzak Mariusz RunForrest-Straszyn M40 393 1756 00:27:54 (2318)00:28:49 (2233)00:28:42 (2051)00:27:55 (1991)00:05:52 (1593) 01:59:12 00:52:41
2105 1223 Włodarczak Adrian M45 257 1757 00:28:01 (2371)00:28:27 (2058)00:28:49 (2089)00:27:40 (1916)00:06:16 (2087) 01:59:13 00:52:42
2106 3463 Pogorzała Andrzej M30 269 1759 00:28:12 (2494)00:28:40 (2132)00:28:31 (1973)00:27:38 (1907)00:06:13 (2029) 01:59:14 00:52:43
2107 2280 Zając Adam PRZEMSAŃ.....TYLKO NIE GILI GILI M40 394 1758 00:27:55 (2335)00:29:13 (2340)00:28:18 (1918)00:27:36 (1896)00:06:12 (1999) 01:59:14 00:52:43
2108 100 Kucki Kamil Iskra Narzym M35 383 1760 00:26:47 (1957)00:27:41 (1827)00:29:13 (2185)00:29:04 (2241)00:06:30 (2336) 01:59:15 00:52:44
2109 24 Matuszczyk Mateusz M30 270 1761 00:26:42 (1922)00:28:10 (1969)00:29:14 (2187)00:28:56 (2214)00:06:14 (2055) 01:59:16 00:52:45
2110 1524 Madej Dominika Pręczawianka K25 53 349 00:28:08 (2466)00:29:44 (2471)00:29:13 (2183)00:26:33 (1610)00:05:38 (1329) 01:59:16 00:52:45
2111 2108 Białko Mikołaj Swarovski Swarovski M30 271 1762 00:28:02 (2379)00:28:47 (2214)00:28:34 (1990)00:27:41 (1931)00:06:13 (2019) 01:59:17 00:52:46
2112 202 Olszewski Michał M40 395 1763 00:27:54 (2321)00:29:15 (2354)00:28:45 (2069)00:27:13 (1800)00:06:10 (1949) 01:59:17 00:52:46
2113 1753 Wołk Krzysztof M35 384 1765 00:27:39 (2237)00:28:33 (2098)00:28:33 (1989)00:28:12 (2059)00:06:21 (2184) 01:59:18 00:52:47
2114 990 Zander Szymon PRUSZCZ BIEGA M40 396 1764 00:27:21 (2141)00:28:29 (2071)00:28:53 (2115)00:28:17 (2076)00:06:18 (2133) 01:59:18 00:52:47
2115 1631 Nuż Anna Pruszcz Biega K40 77 351 00:27:21 (2137)00:28:29 (2069)00:28:53 (2110)00:28:18 (2083)00:06:17 (2108) 01:59:18 00:52:47
2116 3151 Polewko Agata K35 94 350 00:27:35 (2218)00:28:51 (2243)00:28:41 (2039)00:27:58 (2005)00:06:13 (2009) 01:59:18 00:52:47 6 (6 / 4)
2117 2533 Zwierzyński Wojciech www.kaszubskaponiewierka.pl Ultramaraton Kaszubska Poniewierka M40 397 1766 00:28:00 (2363)00:28:27 (2055)00:28:03 (1848)00:28:12 (2057)00:06:37 (2431) 01:59:19 00:52:48
2118 2970 Staniewski Jakub PCH_RUN PCH_RUN M25 166 1767 00:27:54 (2317)00:28:09 (1966)00:28:58 (2130)00:28:36 (2155)00:05:44 (1447) 01:59:21 00:52:50
2119 1694 Tobiańska Hanna Biegający Tczew K45 30 353 00:27:14 (2110)00:28:20 (2018)00:28:48 (2082)00:28:31 (2140)00:06:29 (2326) 01:59:22 00:52:51
2120 3584 Kosiedowski Michał M30 272 1768 00:27:16 (2117)00:28:26 (2052)00:28:19 (1921)00:29:04 (2239)00:06:17 (2118) 01:59:22 00:52:51
2121 2358 Jackiewicz Jarosław STAŚ RUNNING TEAM M45 258 1769 00:28:14 (2505)00:28:46 (2195)00:28:37 (2014)00:27:29 (1870)00:06:16 (2088) 01:59:22 00:52:51
2122 3084 Jackiewicz Agnieszka STAŚ RUNNING TEAM K40 78 352 00:28:15 (2511)00:28:45 (2178)00:28:37 (2010)00:27:29 (1869)00:06:16 (2090) 01:59:22 00:52:51
2123 531 Tołwińska Agnieszka OPEN BALANCE brak K45 31 354 00:25:26 (1491)00:28:18 (2007)00:30:02 (2351)00:29:24 (2306)00:06:12 (1987) 01:59:22 00:52:51
2124 1669 Barańska Martyna 1996 M18 88 1770 00:28:07 (2455)00:28:47 (2219)00:28:32 (1978)00:27:41 (1929)00:06:16 (2091) 01:59:23 00:52:52
2125 2122 Leszczuk Kamil M30 274 1772 00:28:02 (2378)00:28:32 (2093)00:28:06 (1860)00:28:16 (2073)00:06:28 (2307) 01:59:24 00:52:53
2126 898 Kamiński Witold M45 259 1774 00:27:55 (2326)00:28:44 (2151)00:28:57 (2128)00:27:26 (1857)00:06:22 (2201) 01:59:24 00:52:53
2127 3136 Geyko Alexander M30 273 1771 00:25:34 (1542)00:29:55 (2507)00:29:10 (2176)00:28:31 (2143)00:06:14 (2052) 01:59:24 00:52:53
2128 513 Sowa Sylwester M40 398 1773 00:27:14 (2105)00:28:26 (2053)00:29:15 (2190)00:28:43 (2177)00:05:46 (1477) 01:59:24 00:52:53
2129 1231 Jaroszewicz Aleksandra Ironteam K25 54 356 00:28:03 (2390)00:28:46 (2204)00:28:31 (1977)00:27:45 (1952)00:06:21 (2188) 01:59:26 00:52:55
2130 1428 Konturek Agnieszka SeShelle K35 95 355 00:27:49 (2280)00:28:59 (2292)00:28:56 (2123)00:27:25 (1850)00:06:17 (2117) 01:59:26 00:52:55
2131 1063 Rutkowski Sebastian M40 399 1775 00:27:16 (2116)00:28:45 (2164)00:29:11 (2179)00:28:21 (2094)00:05:54 (1650) 01:59:27 00:52:56
2132 2975 Żywiec Mariusz Kriss Coaching M45 260 1777 00:25:50 (1636)00:27:36 (1779)00:29:22 (2207)00:29:54 (2390)00:06:46 (2550) 01:59:28 00:52:57
2133 2864 Grandzicki Arkadiusz M40 401 1778 00:27:31 (2191)00:28:26 (2054)00:28:51 (2096)00:28:23 (2103)00:06:17 (2112) 01:59:28 00:52:57
2134 2871 Rasoul-Pelińska Karolina K25 55 357 00:28:16 (2515)00:29:05 (2317)00:28:27 (1961)00:27:50 (1974)00:05:50 (1562) 01:59:28 00:52:57
2135 1770 Cieszyński Artur M40 400 1776 00:27:10 (2081)00:28:13 (1984)00:29:29 (2240)00:28:53 (2205)00:05:43 (1418) 01:59:28 00:52:57
2136 2924 Martin Maria K55 8 358 00:26:48 (1965)00:29:11 (2333)00:29:41 (2281)00:27:37 (1902)00:06:12 (1995) 01:59:29 00:52:58
2137 1886 Parusiński Jan M65 8 1779 00:27:31 (2190)00:28:45 (2175)00:28:37 (2019)00:28:09 (2048)00:06:28 (2298) 01:59:30 00:52:59
2138 1075 Kamrowska Katarzyna K40 79 360 00:27:38 (2232)00:28:55 (2268)00:29:02 (2152)00:27:50 (1972)00:06:05 (1860) 01:59:30 00:52:59
2139 3490 Zielinska Marzena Decathlon Power Słupsk K45 32 359 00:28:03 (2387)00:29:32 (2427)00:28:50 (2092)00:27:18 (1820)00:05:47 (1493) 01:59:30 00:52:59
2140 2373 Gołata Ewa BBL Inowrocław K55 9 362 00:27:10 (2080)00:28:24 (2044)00:28:51 (2097)00:28:26 (2121)00:06:40 (2468) 01:59:31 00:53:00
2141 3461 Bautembach-Koberda Paulina K35 96 361 00:27:25 (2158)00:29:11 (2331)00:28:47 (2076)00:27:46 (1955)00:06:22 (2196) 01:59:31 00:53:00
2142 3462 Koberda Maciej M35 385 1780 00:27:26 (2166)00:29:10 (2329)00:28:48 (2079)00:27:46 (1959)00:06:21 (2191) 01:59:31 00:53:00
2143 2282 Slusarczyk Darek Skarpa M40 402 1782 00:25:01 (1348)00:26:05 (1343)00:29:45 (2296)00:31:19 (2650)00:07:22 (2882) 01:59:32 00:53:01
2144 3342 Adamczak Krzysztof M55 70 1781 00:26:41 (1914)00:27:30 (1752)00:29:21 (2204)00:29:40 (2354)00:06:20 (2175) 01:59:32 00:53:01
2145 2203 Boniewska Urszula K30 49 363 00:27:20 (2131)00:28:59 (2288)00:28:48 (2084)00:28:27 (2124)00:05:58 (1721) 01:59:32 00:53:01
2146 2119 Jatczak Robert M35 386 1783 00:27:20 (2132)00:28:59 (2295)00:28:51 (2095)00:28:24 (2112)00:05:58 (1736) 01:59:32 00:53:01
2147 2773 Kaźmierczak Marian M70 3 1784 00:27:37 (2228)00:28:59 (2290)00:28:35 (2001)00:27:59 (2012)00:06:23 (2215) 01:59:33 00:53:02
2148 386 Piórko Ewa K40 80 364 00:27:56 (2337)00:28:25 (2050)00:28:41 (2041)00:28:26 (2117)00:06:05 (1862) 01:59:33 00:53:02
2149 3640 Ptach Jacek M45 261 1785 00:28:09 (2473)00:29:16 (2357)00:29:29 (2238)00:27:04 (1756)00:05:38 (1321) 01:59:36 00:53:05
2150 1142 Kozdra Agnieszka K35 97 365 00:28:06 (2436)00:28:54 (2262)00:28:36 (2009)00:27:48 (1965)00:06:13 (2007) 01:59:37 00:53:06
2151 2646 Zawadzki Kazimierz Kazik w biegu Pruszcz Biega / Straszyn Biega M55 71 1786 00:25:53 (1659)00:27:51 (1888)00:30:05 (2362)00:29:22 (2299)00:06:27 (2280) 01:59:38 00:53:07
2152 3770 Golos Patrycja Urban Wolves Running Team K40 81 366 00:27:29 (2180)00:29:13 (2341)00:28:58 (2133)00:27:42 (1943)00:06:16 (2083) 01:59:38 00:53:07
2153 3689 Dobrzelecki Cezary CD M25 167 1787 00:28:07 (2447)00:28:53 (2255)00:28:41 (2040)00:27:42 (1941)00:06:16 (2098) 01:59:39 00:53:08
2154 1627 Rosenkranc Mariusz UKS Tri-Team Rumia, M30 275 1788 00:28:28 (2560)00:28:45 (2180)00:28:53 (2108)00:27:38 (1908)00:05:55 (1671) 01:59:39 00:53:08
2155 1640 Malepszy Weronika K30 50 367 00:28:28 (2563)00:28:46 (2196)00:28:51 (2102)00:27:40 (1924)00:05:54 (1645) 01:59:39 00:53:08
2156 10027 Kargul Jacek PACEMAKER M40 404 1790 00:28:07 (2454)00:28:46 (2182)00:28:32 (1983)00:27:42 (1942)00:06:33 (2377) 01:59:40 00:53:09
2157 1641 Malepszy Piotr UKS TRI TEAM RUMIA M40 403 1789 00:28:28 (2566)00:28:46 (2192)00:28:51 (2103)00:27:40 (1925)00:05:55 (1661) 01:59:40 00:53:09 13 (13 / 1)
2158 10026 Lulewicz Dariusz Grupa Trójmiasto M40 405 1791 00:28:06 (2439)00:28:47 (2208)00:28:35 (2002)00:27:40 (1922)00:06:33 (2386) 01:59:41 00:53:10
2159 10028 Głuchaczka Justyna PACEMAKER K30 51 368 00:28:07 (2451)00:28:45 (2166)00:28:34 (1997)00:27:43 (1944)00:06:32 (2357) 01:59:41 00:53:10
2160 1972 Czyż Piotr DRUŻYNA DUŻEJ WAGI M50 116 1792 00:27:21 (2135)00:29:04 (2310)00:29:00 (2145)00:28:07 (2037)00:06:09 (1933) 01:59:41 00:53:10
2161 2549 Kochanowski Marcin M40 406 1793 00:27:58 (2351)00:28:57 (2279)00:28:58 (2134)00:27:36 (1897)00:06:13 (2016) 01:59:42 00:53:11
2162 1301 Ciachowska Weronika K35 98 369 00:26:46 (1947)00:28:18 (2003)00:29:14 (2188)00:28:51 (2201)00:06:34 (2396) 01:59:43 00:53:12
2163 1766 Wróblewska Dorota BBL Gdańsk K50 10 370 00:26:39 (1902)00:28:58 (2281)00:29:31 (2249)00:28:25 (2116)00:06:10 (1957) 01:59:43 00:53:12
2164 270 Serzysko Wojciech M45 262 1794 00:27:48 (2273)00:28:59 (2287)00:28:50 (2094)00:27:57 (2000)00:06:09 (1944) 01:59:43 00:53:12
2165 2832 Kieler Mikołaj M25 168 1795 00:27:07 (2059)00:27:56 (1912)00:28:48 (2080)00:29:15 (2280)00:06:38 (2450) 01:59:44 00:53:13
2166 1791 Radzikowski Artur M45 264 1797 00:26:38 (1894)00:28:15 (1992)00:29:06 (2163)00:29:03 (2232)00:06:45 (2534) 01:59:47 00:53:16
2167 3308 Galiński Tomasz M45 263 1796 00:27:03 (2048)00:28:48 (2226)00:29:32 (2254)00:28:09 (2047)00:06:15 (2078) 01:59:47 00:53:16
2168 2805 Makowska Patrycja i-Sport K25 56 371 00:27:56 (2339)00:28:49 (2234)00:28:43 (2056)00:28:19 (2089)00:06:03 (1824) 01:59:50 00:53:19
2169 1319 Kowalewski Paweł M45 265 1798 00:28:25 (2549)00:28:46 (2193)00:28:46 (2071)00:28:04 (2024)00:05:50 (1568) 01:59:51 00:53:20
2170 1980 Saniewski Marcin M35 387 1799 00:27:51 (2297)00:28:31 (2083)00:28:51 (2099)00:28:38 (2163)00:06:02 (1817) 01:59:53 00:53:22
2171 3367 Ulinskas Vladas VIP run M30 276 1800 00:27:22 (2145)00:28:19 (2017)00:29:07 (2165)00:28:37 (2157)00:06:29 (2319) 01:59:54 00:53:23
2172 199 Fiedorowicz Waldemar M30 277 1801 00:26:55 (2004)00:28:30 (2080)00:30:07 (2369)00:28:13 (2066)00:06:09 (1946) 01:59:54 00:53:23
2173 1486 Leoniak Ewa Dzierzgoń Team K30 52 372 00:28:01 (2374)00:28:52 (2252)00:28:58 (2132)00:28:12 (2061)00:05:51 (1587) 01:59:54 00:53:23
2174 3515 Kowalska Agata Biskupiec Biega "Biskupiec biega" K45 33 373 00:26:46 (1944)00:28:48 (2229)00:29:23 (2213)00:28:40 (2167)00:06:19 (2147) 01:59:56 00:53:25
2175 1884 Dudzik Dawid Spectre runner M25 169 1802 00:28:15 (2510)00:28:48 (2230)00:28:40 (2038)00:27:57 (2003)00:06:16 (2097) 01:59:56 00:53:25
2176 1990 Boruta Przemysław Borucik Tri Team M30 278 1804 00:26:39 (1901)00:27:40 (1812)00:27:42 (1739)00:30:18 (2457)00:07:38 (2963) 01:59:57 00:53:26
2177 2679 Szlosowski Wojciech BABARYBA.com RACE TEAM M35 388 1805 00:25:20 (1443)00:26:28 (1499)00:28:44 (2061)00:32:29 (2785)00:06:56 (2677) 01:59:57 00:53:26
2178 3000 Baryła Tomasz M45 266 1806 00:26:01 (1692)00:27:59 (1921)00:29:52 (2317)00:29:25 (2308)00:06:40 (2472) 01:59:57 00:53:26
2179 3778 Zemfler Michal M40 407 1803 00:28:37 (2586)00:30:14 (2567)00:28:35 (2003)00:27:06 (1769)00:05:25 (1053) 01:59:57 00:53:26
2180 527 Ratajczak Paweł M40 408 1807 00:26:41 (1913)00:28:03 (1939)00:29:24 (2217)00:29:09 (2253)00:06:41 (2475) 01:59:58 00:53:27
2181 1391 Żywicki Adam M50 117 1808 00:27:09 (2072)00:28:11 (1977)00:30:18 (2405)00:28:22 (2100)00:05:58 (1740) 01:59:58 00:53:27
2182 2086 Ruksztełło Michał M30 279 1809 00:24:31 (1155)00:26:41 (1571)00:30:59 (2532)00:30:36 (2517)00:07:13 (2824) 02:00:00 00:53:29
2183 456 Wolański Tomasz OIRP Gdańsk M40 409 1810 00:25:36 (1562)00:28:17 (2001)00:29:48 (2306)00:29:52 (2385)00:06:29 (2324) 02:00:02 00:53:31
2184 1191 Poradko Grzegorz M25 170 1811 00:28:06 (2444)00:28:45 (2167)00:28:33 (1986)00:28:23 (2102)00:06:15 (2061) 02:00:02 00:53:31
2185 2843 Gizicki Paweł M45 267 1813 00:24:37 (1222)00:27:46 (1858)00:30:19 (2408)00:30:47 (2553)00:06:34 (2390) 02:00:03 00:53:32
2186 2487 Chernykh Vasiliy M30 280 1812 00:26:38 (1896)00:28:43 (2145)00:29:47 (2300)00:28:28 (2127)00:06:27 (2289) 02:00:03 00:53:32
2187 530 Pakula Ania PAKULA Team PAKULA Team K40 82 374 00:27:25 (2159)00:28:41 (2135)00:29:08 (2168)00:28:46 (2180)00:06:03 (1836) 02:00:03 00:53:32
2188 2531 Potulski Jacek Akademia Kolarska CYKLO M40 410 1814 00:26:50 (1980)00:27:54 (1900)00:29:30 (2246)00:29:17 (2287)00:06:33 (2380) 02:00:04 00:53:33
2189 3245 Wiatr Anita K40 83 375 00:26:31 (1842)00:28:14 (1985)00:29:47 (2301)00:29:09 (2257)00:06:24 (2226) 02:00:05 00:53:34
2190 2949 Lipowska-Michalska Małgorzata K40 84 376 00:26:55 (2006)00:28:49 (2236)00:28:37 (2011)00:29:21 (2298)00:06:26 (2275) 02:00:08 00:53:37
2191 1622 Suchanowska Anna K40 85 379 00:27:57 (2344)00:28:58 (2284)00:29:16 (2194)00:27:43 (1946)00:06:14 (2045) 02:00:08 00:53:37
2192 2222 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biega/Biskupieckie Morsy K45 34 380 00:28:09 (2478)00:29:04 (2316)00:28:56 (2122)00:27:48 (1963)00:06:11 (1967) 02:00:08 00:53:37
2193 3555 Pielak Katarzyna Run a LOT K35 100 378 00:28:04 (2402)00:28:49 (2238)00:28:53 (2109)00:28:19 (2087)00:06:03 (1823) 02:00:08 00:53:37
2194 507 Suchecka Lidia Rozbiegane Braniewo K35 99 377 00:27:27 (2171)00:29:24 (2391)00:29:41 (2282)00:27:37 (1905)00:05:59 (1754) 02:00:08 00:53:37
2195 747 Malinowska Wioletta K40 86 381 00:27:13 (2099)00:28:24 (2041)00:28:20 (1931)00:30:02 (2408)00:06:11 (1979) 02:00:10 00:53:39
2196 200 Kilkowski Jarosław M50 118 1815 00:28:26 (2557)00:28:47 (2205)00:29:11 (2178)00:27:43 (1945)00:06:04 (1849) 02:00:11 00:53:40
2197 1920 Kendrick Suzanne Rhayader Running Club K55 10 382 00:25:29 (1521)00:28:19 (2014)00:30:16 (2392)00:29:24 (2305)00:06:44 (2522) 02:00:12 00:53:41
2198 1265 Wilczopolski Kamil M25 171 1816 00:27:00 (2030)00:28:20 (2023)00:29:01 (2148)00:29:25 (2309)00:06:26 (2277) 02:00:12 00:53:41
2199 2183 Owczarczyk Tomasz M25 172 1817 00:29:41 (2754)00:29:53 (2501)00:29:06 (2164)00:26:35 (1617)00:04:57 (507) 02:00:12 00:53:41
2200 2120 Mikina Artur pwpw sa M60 11 1818 00:27:07 (2061)00:29:32 (2423)00:29:43 (2289)00:28:04 (2025)00:05:48 (1509) 02:00:14 00:53:43
2201 2029 Zawadzka Aleksandra Pani Pani K35 101 383 00:28:09 (2474)00:28:48 (2227)00:28:45 (2068)00:28:24 (2110)00:06:09 (1940) 02:00:15 00:53:44
2202 1133 Siekierzyńska Dorota SKL Filippides K40 87 384 00:27:47 (2261)00:28:47 (2220)00:28:49 (2085)00:28:26 (2120)00:06:27 (2283) 02:00:16 00:53:45
2203 3223 Pawluczek Marcin ZAWISZA FANS M35 389 1819 00:26:33 (1854)00:29:18 (2367)00:30:30 (2448)00:27:40 (1915)00:06:15 (2068) 02:00:16 00:53:45
2204 1668 Maciejewski Michał M18 89 1820 00:27:08 (2065)00:28:22 (2033)00:30:04 (2360)00:28:14 (2068)00:06:29 (2322) 02:00:17 00:53:46
2205 1215 Grochowski Piotr M45 268 1821 00:28:12 (2496)00:29:21 (2380)00:29:08 (2167)00:27:41 (1932)00:05:56 (1683) 02:00:18 00:53:47
2206 2237 Prokopowicz Aneta Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK DobrDobromiejski Klub Biegacza Odcisk K30 53 385 00:27:41 (2244)00:29:25 (2396)00:29:32 (2251)00:27:54 (1990)00:05:48 (1518) 02:00:20 00:53:49
2207 1279 Dziewirz Krzysztof M45 269 1822 00:27:03 (2050)00:28:02 (1937)00:29:26 (2226)00:29:30 (2319)00:06:20 (2177) 02:00:21 00:53:50
2208 961 Pestka Anna K30 54 386 00:28:19 (2084)00:05:52 (1613) 02:00:21 00:53:50
2209 3338 Kuźmiński Mirosław M50 119 1823 00:27:14 (2106)00:28:31 (2085)00:28:58 (2136)00:29:08 (2251)00:06:32 (2366) 02:00:23 00:53:52
2210 1252 Golonka Dawid M18 90 1824 00:24:22 (1072)00:27:36 (1778)00:31:13 (2580)00:31:14 (2635)00:05:58 (1723) 02:00:23 00:53:52
2211 1620 Sobczak Tomasz M35 390 1825 00:26:57 (2011)00:28:23 (2036)00:29:00 (2144)00:29:28 (2315)00:06:37 (2434) 02:00:25 00:53:54
2212 2927 Patalas Angelika K25 57 387 00:27:48 (2276)00:28:48 (2231)00:29:15 (2189)00:28:23 (2105)00:06:12 (1994) 02:00:26 00:53:55
2213 1049 Hewelt Mateusz EUROCASH M30 281 1826 00:27:48 (2274)00:28:46 (2198)00:29:16 (2193)00:28:23 (2108)00:06:14 (2051) 02:00:27 00:53:56
2214 3006 Jakubowska Dominika K25 58 388 00:26:17 (1768)00:27:13 (1686)00:28:49 (2090)00:31:12 (2633)00:06:58 (2693) 02:00:29 00:53:58
2215 2140 Urbańska Martyna AMBITIOUS RUNNERS TEAM K25 59 389 00:27:39 (2239)00:28:31 (2088)00:28:45 (2067)00:29:06 (2244)00:06:30 (2335) 02:00:31 00:54:00
2216 2154 Gromnicka Dorota K25 60 390 00:27:21 (2136)00:28:53 (2257)00:29:44 (2292)00:28:11 (2055)00:06:26 (2270) 02:00:35 00:54:04
2217 410 Rychłowski Michał U Leniwej Danuty M45 270 1827 00:28:05 (2410)00:28:48 (2225)00:28:34 (1991)00:28:58 (2219)00:06:10 (1964) 02:00:35 00:54:04
2218 114 Dragan Karol M45 271 1828 00:26:29 (1828)00:29:25 (2393)00:29:27 (2232)00:29:10 (2258)00:06:04 (1853) 02:00:35 00:54:04
2219 470 Wojniusz Andrzej III LO Gdynia M60 12 1829 00:26:13 (1753)00:28:06 (1953)00:29:34 (2257)00:29:52 (2384)00:06:51 (2598) 02:00:36 00:54:05
2220 2341 Rządkowska Maria K40 89 392 00:25:48 (1624)00:27:37 (1783)00:31:04 (2545)00:29:42 (2365)00:06:26 (2276) 02:00:37 00:54:06
2221 3423 Janczura Wioletta Biegam bo lubię K40 88 391 00:26:43 (1926)00:29:23 (2387)00:29:30 (2243)00:28:52 (2203)00:06:09 (1931) 02:00:37 00:54:06
2222 2323 Weisbrot Magdalena Fighting Dreamers K18 31 393 00:26:56 (2009)00:27:46 (1859)00:29:02 (2154)00:30:05 (2419)00:06:49 (2583) 02:00:38 00:54:07
2223 1378 Andrzejak Rafał W Bramie biegiem M45 272 1830 00:27:36 (2222)00:29:56 (2509)00:29:29 (2239)00:27:22 (1838)00:06:17 (2115) 02:00:40 00:54:09
2224 2683 Pszczółkowska Małgorzata K25 61 394 00:25:38 (1569)00:28:19 (2013)00:29:58 (2334)00:29:55 (2393)00:06:52 (2617) 02:00:42 00:54:11
2225 3802 Wróblewski Michał M40 411