Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2014 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Jakub Radzymin 35-39 37
Adam Kacper Częstochowa 18-24 12
Adamczewski Marek Piaseczno 40-44 415
Adamczyk Robert Błonie 35-39 462
Adamowicz Hubert Piaseczno 40-44 484
Amanowicz Marcin Warszawa 40-44 96
Ambroziński Jan Warszawa 25-29 100
Ambroż Michał Kielce 25-29 33
Andrzejczyk Sebastian Warszawa 40-44 290
Aszendorf Małgorzata Warszawa 30-34 372
Atwell Mike Warszawa 45-49 261
Atwell Tania Warszawa 45-49 260
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 1
Awruk Bartosz Białystok 30-34 487
Banacki Sławomir Warszawa 40-44 90
Barański Grzegorz Brodnica 45-49 184
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 444
Bartczak Mariusz Ciechanów 35-39 63
Barwikowski Karol Zielonka 18-24 195
Bebelski Rafał Warszawa 35-39 211
Bednarek Łukasz Nowa Wieś 30-34 398
Bednarski Michał Łódź 35-39 255
Berkovics Igors Warszawa 30-34 151
Bernatowicz Łukasz Warszawa 35-39 23
Białecki Paweł Józefosław 35-39 60
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 147
Bielecki Grzegorz Warszawa 35-39 182
Bielik Anna Józefów 45-49 320
Bielik Patryk Warszawa 18-24 208
Bielik Robert Józefów 45-49 298
Biernacki Adam Warszawa 45-49 149
Błaszczyk Przemysław Warszawa 30-34 450
Bocian Mariusz Warszawa 40-44 36
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 502
Bogacz Mariusz Radziejów 35-39 187
Bogucki Krzysztof Warszawa 35-39 179
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 507
Borkowska Agata Warszawa 40-44 214
Borkowski Piotr Józefów 25-29 312
Borowiak Mariusz Jary 35-39 190
Boucher Alexandre Warszawa 40-44 360
Braun Krzysztof Warszawa 40-44 173
Braun Maria Warszawa 35-39 174
Briggs Sean Lipków 45-49 221
Brodowski Dominik Grodzisk Mazowiecki 30-34 75
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 215
Brzeszczak Łukasz Warszawa 30-34 194
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 433
Butny Rafał Gdynia 35-39 57
Celmer Piotr Warszawa 35-39 326
Chałupka Paweł Piaseczno 35-39 101
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 243
Chodkowski Jacek Warszawa 35-39 -
Chodowski Patrick Warszawa 18-24 115
Choiński Paweł Warszawa 30-34 286
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 254
Chomik Rafał Gliwice 35-39 378
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 346
Chylak Kamil Warszawa 30-34 26
Ciepliński Tomasz Warszawa 30-34 116
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 482
Cieślak Michał Sopot 35-39 426
Cisowski Artur Warszawa 35-39 356
Cnota Bartłomiej Reda 35-39 424
Cnota Janusz Gdynia 55-59 297
Cybulski Konrad Kutno 40-44 78
Cylwik Aleksy Starogard Gd/Rokocin 40-44 58
Czarnecki Tomasz Warszawa 35-39 428
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 40-44 358
Czerwiak Robert Starogard Gdański 40-44 245
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 219
Czerwinska Katarzyna Warszawa 18-24 500
Cześnik Maria Warszawa 35-39 6
Czingon Mikołaj Katowice 25-29 458
Czyżkowski Rafał Warszawa 30-34 373
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 67
Dahan Eytan Szeligi 50-54 114
Danek Bartek Warszawa 40-44 59
Danielski Kamil Warszawa 25-29 408
Dawidowicz Marcin Warszawa 30-34 340
Dąbrowska Anna Warszawa 35-39 351
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 21
Dąbrowski Marcin Warszawa 35-39 392
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-44 46
Derwiszyński Artur Łomianki 40-44 91
De Groot Jan Piaseczno 45-49 369
Dmowski Piotr Piaseczno 25-29 209
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 117
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 483
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 239
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 17
Drabot Andrzej Warszawa 40-44 305
Drach-Kowalczyk Karolina Warszawa 30-34 170
Drząszcz Robert Polkowice 35-39 459
Duda Marek Wrocław 40-44 169
Dudek Adam Wólka Dworska 30-34 34
Dukała Marcin Warszawa 40-44 222
Duszczyk Bartosz Warszawa 30-34 166
Dziobiak Robert Warszawa 35-39 197
Dziubecki Maciej Warszawa 35-39 210
Dziuk Dariusz Radom 30-34 363
Erbel Andrzej Kielce 45-49 251
Falęcki Rafał Gdynia 35-39 120
Fantini Roman Warszawa 40-44 463
Fazan Barbara Józefosław 40-44 137
Fazan Rafał Józefosław 40-44 138
Filipiuk Konrad Warszawa 25-29 150
Filipkowski Filip Warszawa 35-39 45
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 40-44 123
Folga Andrzej Warszawa 40-44 217
Frołow Jakub Warszawa 40-44 353
Fronckiewicz Wojciech Warszawa 40-44 476
Fudała Wojciech Warszawa 25-29 105
Fulara Jędrzej Warszawa 30-34 82
Gajda Jacek Piaseczno 40-44 77
Gajewski Adam Warszawa 18-24 73
Gamza Andrzej Siemianowice Śląskie 45-49 86
Garbiec Tomasz Warszawa 35-39 425
Gardener Jacek Łowicz 50-54 479
Gawkowski Robert Legionowo 40-44 193
Gawryluk Piotr Warszawa 25-29 504
Gąsiorowski Piotr Kraków 45-49 157
Gąsiorowski Piotr Warszawa 40-44 88
Gebhardt Jakub Gdynia 35-39 391
Gielecinski Karol Uwieliny 30-34 400
Gierszewski Michał Łódź 25-29 204
Glesman Patryk Konin 25-29 81
Glonek Marcin Pruszków 25-29 202
Głogowski Adam Gdynia 18-24 2
Głowacki Jarosław Piotrków Trybunalski 35-39 258
Goliński Marcin Radom 30-34 110
Goliński Sławomir Radom 30-34 109
Goławski Bartosz Warszawa 18-24 440
Gołdon Przemek Warszawa 35-39 300
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 228
Górski Jakub Gdynia 35-39 275
Górski Marcin Warszawa 30-34 262
Grabowski Przemyslaw Warszawa 35-39 335
Grass Łukasz Julianów 35-39 16
Grochola Jakub Warszawa 35-39 27
Grochowski Andrzej Chylice 55-59 370
Gronowalski Daniel Warszawa 18-24 316
Grupiński Piotr Warszawa 35-39 154
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 213
Grzanecki Rafał Warszawa 35-39 253
Grzegrzółka Piotr Warszawa 35-39 231
Grzesiak Krzysztof Warszawa 30-34 136
Grzybowski Michał Sulejówek 25-29 156
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 287
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 296
Haibach Werner Złotniki 65-69 168
Hendler Maciej Warszawa 30-34 488
Herra Wojciech Warszawa 35-39 337
Hoffman Grzegorz Warszawa 25-29 419
Holnicka Agata Warszawa 40-44 452
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 336
Horodniczy Mariusz Łódź 30-34 256
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 152
Huszcza Paweł Warszawa 30-34 299
Huzar Ryszard Malbork 40-44 376
Idziak Marcin Józefosław 35-39 267
Ignatowicz Marcin Mielec 30-34 129
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 45-49 384
Ilczyszyn Krzysztof Zgorzała 30-34 277
Iwaszko Dorota Warszawa 35-39 95
Jabłoński Michał Zalesie Górne 40-44 390
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 416
Jakubczak Jarosław Borówiec 35-39 460
Jakubowski Adam Warszawa 35-39 31
Jakubowski Zbigniew Otwock 40-44 293
Jamroziak Grzegorz Warszawa 35-39 172
Janczewski Darek Warszawa 40-44 343
Janiga Robert Warszawa 40-44 247
Janik Paweł Warszawa 35-39 506
Jasak-Juskowiak Edyta Poznań 40-44 393
Jaskowska Bożena Rzeszów 35-39 234
Jasnoch Marcin Bytom 30-34 431
Jaworski Konrad Warszawa 35-39 89
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 40-44 236
Józefowicz Justyna Nowa Iwiczna 40-44 354
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 40
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 130
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 45-49 285
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 274
Kaczorowski Adam KRYNICA ZDRÓJ 30-34 361
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 20
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 385
Kapala Oskar Pruszków 30-34 396
Karbowski Grzegorz Starogard Gdański 35-39 347
Karolak Tomasz Warszawa 40-44 15
Karp Jakub Zielonka 40-44 466
Kazmierczak Piotr Warszawa 40-44 295
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 18-24 501
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 421
Kędzior Paweł Warszawa 25-29 244
Kędziora Agnieszka Warszawa 25-29 327
Kędziora Dariusz Warszawa 30-34 273
Kępka Krzysztof Warszawa 35-39 505
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 437
Kijowski Filip Warszawa 30-34 252
Klejszmit Tomasz Kwidzyn 30-34 69
Klepacki Tomasz Warszawa 55-59 76
Kluska Piotr Warszawa 40-44 240
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 122
Kobiela Przemysław Tarnobrzeg 40-44 405
Kobylarczyk Wojciech Warszawa 30-34 212
Kociemba Darek Poznań 35-39 180
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 446
Konczewicz Adam Tarnowskie Góry 30-34 185
Korecki Dariusz Józefosław 40-44 118
Korniłow Piotr Warszawa 40-44 471
Korol Marek Gdańsk 35-39 71
Kosiński Marek Wyry 35-39 406
Kosmala Maciej Elbląg 18-24 409
Kosno Piotr Warszawa 40-44 318
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 359
Kosyl Piotr Kielce 30-34 192
Kotfica Paulina Police 25-29 10
Kowalska Olga Warszawa 25-29 11
Kowalski Łukasz Warszawa 25-29 456
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 98
Kowalski Michał Warszawa 25-29 159
Kowara Łukasz Łódź 35-39 106
Kozak Krzysztof Warszawa 25-29 434
Kozłowski Łukasz Białystok 25-29 311
Kozłowski Piotr Warszawa 30-34 49
Krakowiak Paweł Otwock 25-29 25
Krasoń Marcin Warszawa 30-34 104
Krężołek Paweł Warszawa 35-39 264
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 30-34 218
Królak Kacper Warszawa 35-39 64
Kruczyński Wojciech Skórzewo 35-39 457
Krupa Jerzy Warszawa 40-44 399
Krzemiński Jarosław Toruń 45-49 386
Krzyśka Sebastian Warszawa 30-34 371
Krzywoszyński Rafał Warszawa 30-34 43
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 189
Kuchnio Dariusz Pruszków 55-59 349
Kuczynska Iza Pruszkow 40-44 61
Kuffel Piotr Wiktorów 25-29 366
Kulikowski Łukasz Warszawa 25-29 368
Kurcz Michał Warszawa 30-34 461
Kurowska Monika Warszawa 25-29 198
Kurowski Jakub Warszawa 30-34 102
Kuryłek Anna Gdynia 35-39 412
Kuźma Karol Siedlce 35-39 140
Kuźmin Jarosław Kutno 40-44 387
Kuźnicki Artur Warszawa 30-34 54
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 205
Lejk Paweł Wola Ducka 35-39 301
Leśniewski Jarosław Warszawa 40-44 495
Lewczuk Daniel Zakręt 35-39 323
Lew-Mirski Janusz Warszawa 35-39 44
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 322
Listosz Aleksandra Gdynia 30-34 289
Litniewski Maciej Warszawa 30-34 235
Lubas Lubomir Warszawa 40-44 281
Luchowski Rafał Nadarzyn 45-49 270
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 4
Łakomski Olek Warszawa 35-39 224
Ławecki Szymon Zielonka 35-39 121
Ławicki Marcin Lubin 25-29 3
Łojko Natalia Warszawa 30-34 448
Łopiński Radosław Warszawa 40-44 449
Łosik Eryk Józefosław 35-39 125
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 468
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-44 486
Łytek Marcin Bielawa 40-44 232
Machała Radosław Łódź 40-44 148
Maciejewski Grzegorz Łódź 30-34 24
Maciesz Piotr Warszawa 40-44 441
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 278
Majchrzak Jaroslaw Warszawa 40-44 420
Majdowski Michał Falenty Nowe 40-44 167
Majewski Karol Warszawa 35-39 328
Majewski Paweł Warszawa 35-39 146
Majka Michał Elbląg 35-39 403
Maliszewski Maciej Warszawa 25-29 282
Maliszewski Wojciech Józefosław 40-44 142
Małek Piotr Warszawa 35-39 362
Małkowski Andrzej Warszawa 30-34 220
Manikało Dariusz Lipków 45-49 355
Mańkowski Maciej Warszawa 35-39 53
Mańkowski Rafał Warszawa 40-44 52
Marek Aureliusz Świnoujście 18-24 35
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 401
Markowski Dominik Warszawa 35-39 276
Masalski Wojtek Białystok 45-49 413
Mateusz Sosnowski Toruń 25-29 330
Mazepa Krzysztof Warszawa 40-44 181
Mazurczyk Zbigniew Warszawa 55-59 310
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 35-39 143
Mazurkiewicz Piotr Olesno 40-44 92
Merchelski Piotr Warszawa 30-34 329
Michalak Slawomir Pruszkow 45-49 47
Michałowski Maciej Łódź 30-34 279
Mika Tomasz Warszawa 35-39 85
Mikulski Artur Laski 25-29 107
Misiorska Adriana Miętne 30-34 381
Misztal Adam Mysiadło 45-49 333
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 87
Motel Paweł Warszawa 35-39 48
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 367
Mrowiec Tomasz Orzesze 18-24 153
Mrozowski Jacek Warszawa 30-34 383
Nadrowski Piotr Piaseczno 45-49 56
Nadrowski Tomasz Warszawa 30-34 127
Nagórski Kamil Warszawa 35-39 280
Najder Ewa Konstancin-Jeziorna 55-59 249
Narkiewicz-Jodko Rafał Warszawa 40-44 163
Nawracaj Michał Jawor 25-29 350
Nawrot Jacek Warszawa 50-54 451
Niedziółka Tomasz Siedlce 35-39 423
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-44 477
Nowacki Tomasz warszawa 40-44 19
Nowak Piotr Ustanów 35-39 14
Nowakowski Filip Opoczno 25-29 237
Nowakowski Jacek Warszawa 45-49 404
Nowakowski Rafał Warszawa 40-44 304
Nozykowski Adam Warszawa 35-39 491
Oklej Agata Warszawa 30-34 472
Olczak Tomasz Warszawa 40-44 160
Olech Marcin Piastów 40-44 447
Olszewski Sławomir Warszawa 25-29 485
Orzechowski Łukasz Warszawa 30-34 226
Osiński Michał Truskaw 35-39 497
Pachla Adam Warszawa 35-39 134
Pachulski Adam Józefosław 35-39 268
Paczesny Janusz Łódź 30-34 380
Palus Małgorzata Piaseczno 35-39 395
Palus Paweł Józefosław 40-44 394
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 119
Papiernik Marcin Nowa Sucha 30-34 493
Parczewska Marta Warszawa 35-39 308
Pardygał Tomasz Kraków 35-39 464
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 439
Pastusiak Adam Warszawa 25-29 177
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-44 364
Pawlicki Wojciech Piaseczno 45-49 206
Pawlik Mariusz Gdynia 30-34 309
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 45-49 302
Pawłowski Michał Babice Stare 35-39 248
Piasecki Paweł Ciechanów 50-54 402
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 79
Pikiel Piotr Raszyn 40-44 490
Piotrowicz Krzysztof Lublin 45-49 432
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 246
Pirek Mariusz Warszawa 25-29 183
Piróg Marek Wrocław 30-34 158
Pisarski Marcin Warszawa 30-34 455
Pławiak Wojciech Warszawa 25-29 216
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 339
Płończyk Krzysztof Warszawa 35-39 314
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 342
Podsiadłowski Michał Ząbki 30-34 324
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 25-29 113
Pokorski Marek Warszawa 40-44 288
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 42
Pols Rogier Józefosław 35-39 97
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 233
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 345
Poważyński Arkadiusz Malcanów 30-34 50
Prokop Piotr Józefosław 35-39 188
Prosiński Tomasz Nowa Wola 35-39 62
Pruchniewski Sławomir Warszawa 35-39 191
Przepieść Kamila Warszawa 30-34 241
Przeździęk Adam Gliwice 25-29 379
Ptak Paweł Warszawa 35-39 103
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 83
Pyda Seweryn Blachownia 30-34 199
Pyszynski Mario Warszawa 35-39 331
Rachwalik Tomasz Stasi Las 40-44 263
Raczko Mariusz Warszawa 35-39 257
Raczkowski Paweł Lublin 35-39 223
Radczuk Daria Katowice 25-29 438
Rama Andrzej Sulejówek 35-39 307
Rasztawicki Dariusz Zielonka 30-34 352
Ratajczak Sławek Silvio Warszawa 45-49 128
Ratajewicz Maciek Warszawa 30-34 480
Renduda Marcin2 Warszawa 30-34 124
Reszke Sławomir Józefasław 50-54 200
Roginski Michal Piaseczno 25-29 348
Rojek Arkadiusz Warszawa 30-34 418
Roman Adam Warszawa 25-29 186
Rosa Przemysław Warszawa 25-29 112
Rosłaniec Andrzej Bielawa 40-44 344
Rozmus Robert Warszawa 50-54 13
Ruciński Radek Warszawa 40-44 132
Ruciński Rafał Warszawa 35-39 161
Ruczka Piotr Kędzierzyn-Koźle 45-49 139
Ruszkowski Łukasz Toruń 35-39 66
Rybicki Andrzej Warszawa 40-44 489
Rybkowski Grzegorz Pruszków 45-49 377
Rybus Agata Lipsko 25-29 388
Rychlicki Karol Warszawa 25-29 203
Rydzewski Witold Ustanów 35-39 332
Rykowski Adam Warszawa 45-49 242
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 65
Sabok Bernard Wrocław 40-44 141
Sajewicz Tomasz Warszawa 30-34 508
Sakura Tristan Warszawa 35-39 176
Sarna Jakub Warszawa 35-39 319
Sawicki Paweł Warszawa 45-49 317
Sawicki Sebastian Warszawa 25-29 94
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 30-34 475
Sitowski Pawel Wilcza Góra 40-44 473
Siwirski Robert Warszawa 35-39 494
Skierkowski Adam Świecie 40-44 162
Skład Tomasz Mysiadło 35-39 272
Skutkiewicz Joanna Gdynia 18-24 453
Słoma Marcin Warszawa 45-49 498
Sobiesiak Sławomir Lublin 30-34 229
Sobolewski Jakub Warszawa 35-39 465
Sosnowski Wojciech Olecko 40-44 407
Sowinski Marcin Nowa Iwiczna 45-49 72
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 417
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 18-24 8
Stajszczyk Marcin Bielsko-Biała 40-44 22
Stanicki Mateusz Warszawa 35-39 175
Stanislawski Filip Warszawa 35-39 145
Staszewski Maciej Józefosław 40-44 292
Steć Joanna Nowa Iwiczna 30-34 435
Stępniak Kacper Rumia 18-24 5
Stępniewski Sebastian Nadarzyn 25-29 271
Strzelec Łukasz Warszawa 30-34 131
Strześniewski Marek Piaseczno 55-59 230
Sulik Agnieszka Warszawa 25-29 365
Surdyn Damian Warszawa 35-39 321
Surmański Jacek Warszawa 30-34 375
Susmanek Joanna Wrocław 25-29 7
Swędrowski Jacek Konin 35-39 341
Swiderski Dariusz Warszawa 40-44 389
Syguła Joanna Warszawa 30-34 126
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 18-24 503
Szatkowski Marcin Pomiechówek 30-34 68
Szefer Piotr Stanisławów Drugi 40-44 135
Szela Sebastian Ustroń 35-39 429
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 93
Szewczyk Mariusz Warszawa 25-29 313
Szrajner Piotr Marki 40-44 454
Sztajkowski Marcin Gdańsk 30-34 303
Szuder Przemyslaw Hornówek 35-39 32
Szulkowski Jarosław Warszawa 50-54 338
Szumny Mateusz Warszawa 25-29 207
Szwarc Michał Warszawa 40-44 499
Szymczak Janusz Warszawa 25-29 84
Szymczak Marek Żyrardów 35-39 436
Szymczak Roman Tarnobrzeg 40-44 442
Szymczak Wojciech Syców 40-44 478
Szymula Łukasz Warszawa 40-44 39
Świątkowski Andrzej Warszawa 30-34 201
Świerczyński Marcin Warszawa 25-29 283
Świerżewski Łukasz Warszawa 35-39 259
Tadla Paweł Ostróda 30-34 70
Tomaszek Artur Warszawa 40-44 74
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 410
Topa Bartek Warszawa 45-49 18
Tusiński Łukasz Warszawa 30-34 414
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 38
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-34 469
Urbańska Ewa Bydgoszcz 35-39 357
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 9
Wcislo Wojciech Warszawa 30-34 30
Węgier Maciej Czosnów 25-29 325
Wiącek Karol Swarzędz 30-34 144
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 80
Wiliński Paweł Łódź 30-34 111
Winiarczyk Tomasz Wola Kopcowa 40-44 467
Wiśniewska Anna Gdańsk 18-24 411
Wiśniewski Jakub Konin 30-34 29
Wiśniewski Paweł Pułtusk 25-29 99
Wiśniewski Tomasz Warszawa 25-29 334
Witański Oskar Pszczyna 25-29 427
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 165
Włudarczyk Damian Puławy 30-34 265
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 28
Wonko Ewa Łódź 25-29 496
Woźniak Jan Warszawa 30-34 306
Woźniak Mikołaj Warszawa 30-34 133
Woźnicki Tomasz Łódź 30-34 397
Wrona Maciej Julianów 30-34 430
Wrona Michał Żabieniec 30-34 291
Wrzesiński Piotr Warszawa 30-34 51
Wybiral Agata Wa 30-34 225
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 474
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 481
Zadrożny Piotr Głosków 40-44 55
Zając Grzegorz Nadarzyn 30-34 294
Zająkała Michał Józefosław 35-39 284
Zajfert Stanislaw Kedzierzyn-Kozle 65-69 250
Zakrzewski Maciej Warszawa 35-39 155
Załuski Piotr Warszawa 30-34 422
Zapalski Marek Warszawa 30-34 178
Zasada Witold Łódź 40-44 382
Zawiślak Daria Konstancin-Jeziorna 30-34 266
Zbrzeźniak Piotr Warszawa 25-29 238
Zegler Grzegorz Wrocław 30-34 445
Zieliński Michał Nieporęt 35-39 171
Zieliński Przemysław Warszawa 30-34 41
Zieliński Wojciech Łódź 30-34 108
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 227
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 470
Zych Bartek Warszawa 40-44 269
Zyśko Tomasz Warszawa 45-49 374
Żmuda Kacper Jawor 18-24 196
Żmudzka Agnieszka Warszawa 40-44 315
Żukowska Ewa Zielonka 45-49 443
Żywek Maciej Warszawa 40-44 492
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon