Castle Triathlon Malbork 2017 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Benedykciński Paweł (Wyczling Piotr, Lutkowski Dariusz) Raadziejów 50-54 707
Chojnowski Artur (Artur Chojnowski, Agnieszka Bartusch, Marcin Zimnoch) Gdansk 30-34 703
Domaradzki Wojciech (Pajszczyk Krzysztof, Wierzbicki Michał) Poznań 30-34 704
Falkowski Tomasz (Tomasz Garczarczyk, Rogulski Arkadiusz) Grabówka 25-29 699
Hermelin Wojciech (Jakub Magdziarz, Artur Smoliński) Bydgoszcz 35-39 697
Jarczyński Piotr (Rychel Grzegorz, Piętka Daniel) Mosina 30-34 705
Krasuski Robert (Maciej Brużdziak, Przemysław Tymoszuk) Warszawa 50-54 698
Lorens Paula (Katarzyna Lutkowska , Katarzyna Warczak) Bydgoszcz 35-39 706
Michalski Mariusz (Karolina Drozdowska, Bartosz Sikorski) Borzęcin Mały 40-44 701
Winczewski Krzysztof (Wojdyło Daniel, Kozłowska Aleksandra) Gdańsk 30-34 702
Zięba Łukasz (Czyrkiewicz Marcin, Leoniak Adam) Dzierzgoń 25-29 700

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adam Kacper Częstochowa 25-29 252
Adamaszek Maciej Warszawa 45-49 359
Adamczyk Maciej Oborniki 35-39 487
Adamczyk Zbigniew Pasłęk 45-49 287
Adamski Jarosław Warszawa 45-49 484
Akutko Sebastian Wrocław 40-44 584
Andrejów Mariusz Wrocław 45-49 664
Aristov Oleg Kaliningrad 35-39 735
Banach Bartosz Gdańsk 30-34 254
Banaś Łukasz Czestochowa 35-39 474
Banka Arkadiusz Elblag 35-39 456
Barański Michał Warszawa 35-39 478
Bartkowski Marek Warszawa 45-49 -
Barylak Piotr Krakow 45-49 728
Baryżewski Piotr Sopot 40-44 670
Bator Jarosław Rzeszów 35-39 603
Bator-Grzegorczyk Katarzyna Łódź 35-39 495
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 40-44 402
Bąkowski Włodzimierz Warszawa 55-59 611
Bednarczyk Tomasz Lębork 30-34 475
Bednarek Krzysztof Toruń 30-34 500
Benedykciński Paweł (Wyczling Piotr, Lutkowski Dariusz) Raadziejów 50-54 707
Bereza Łukasz Katowice 18-24 530
Białkowski Albert Warszawa 45-49 279
Bielański Tyberiusz Katowice 40-44 483
Bielecki Grzegorz Warszawa 35-39 414
Billing Jan Łódź 35-39 -
Birecki Jakub Opole 30-34 302
Bisaga Sebastian Kielce 25-29 615
Blachowicz Aneta Warszawa 30-34 617
Blachowicz Piotr Warszawa 30-34 303
Bluj Roman Gdynia 55-59 327
Błaszczyk Marcin Kraków 35-39 536
Błaszkowski Andrzej Śliwiny 50-54 432
Boch Marcin Trzcianka 35-39 -
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 -
Bogaerts Wietske Radziejow 35-39 429
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 730
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 439
Borchmann Szymon Władysławowo 35-39 637
Borko Cezary Olsztyn 40-44 667
Borowski Wojciech Gdynia 45-49 693
Brembor Tomasz Chorzów 18-24 259
Bressa Wojciech Poznań 25-29 289
Brett Tomasz Koło 55-59 415
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 684
Brzuszkiewicz Zuza Gdańsk 18-24 585
Buchacz Radosław Łódź 40-44 295
Buchla Paweł Sopot 50-54 -
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 30-34 504
Bukowski Arkadiusz Oborniki 40-44 535
Bunk Daria Grudziądz 35-39 318
Burdyn Mariusz Gdańsk 45-49 312
Buszan Radek Gdynia 35-39 677
Bychowski Piotr Warszawa 35-39 -
Bystram Aleksandra Puck 50-54 525
Ceberak Maciej Lubartów 25-29 345
Chabasiński Grzegorz Grudziądz 45-49 -
Chabasiński Rafał Gryfino 40-44 524
Chlebanowski Bartosz Pobiedziska 25-29 440
Chlebowski Jan Rumia 35-39 379
Chmielewski Michał Gdańsk 45-49 628
Chmura Maciej Wrocław 30-34 262
Chojnowski Andrzej Iława 45-49 554
Chojnowski Artur (Artur Chojnowski, Agnieszka Bartusch, Marcin Zimnoch) Gdansk 30-34 703
Chuyko Olga Sopot 25-29 668
Chylak Kamil Warszawa 35-39 626
Chyliński Arkadiusz Gdańsk 35-39 -
Cichy Paweł Łask 60-64 -
Cieślar Maciej Gliwice 40-44 482
Cieślik Piotr Bełchatów 40-44 405
Ciszek Jerzy Żabia Wola 25-29 383
Cupa Ireneusz Toruń 40-44 556
Cywiński Bartłomiej Wrocław 40-44 284
Cywiński Paweł Łódź 35-39 594
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 -
Czapiński Michał Reda 35-39 541
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 45-49 -
Czechowski Jerzy Warszawa 65-69 -
Czekirda Radosław Chotomów 50-54 583
Czernichowski Marcin Gdańsk 25-29 -
Dabrowski Michal Warszawa 30-34 552
Dajczer Rafał Warszawa 40-44 -
Dalewski Aleksander Warszawa 30-34 549
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 696
Dąbrowski Tomasz Warszawa 45-49 501
Deaki Oktawiusz Zabrze 35-39 559
Derewecki Jarek Skrzeszewo 40-44 566
Dębowska Anna Gdańsk 40-44 660
Dobosik Damian Elbląg 25-29 366
Dobrzeniecki Adrian Gdynia 30-34 -
Dolaciński Marcin Głowno 35-39 -
Dolaciński Rafał Głowno 30-34 352
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 520
Dołkowski Wojciech Warszawa 35-39 -
Dołowy Paweł Ząbki 35-39 -
Domagała Piotr Jaroszowiec 40-44 631
Domaradzki Wojciech (Pajszczyk Krzysztof, Wierzbicki Michał) Poznań 30-34 704
Drabiński Mariusz Jaworzno 25-29 623
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 360
Duk Damian Łódź 30-34 647
Duk Janusz Lodz 50-54 364
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 433
Dunajewski Rafał Błonie 25-29 334
Dyr Krzysztof Bytom 40-44 377
Dyro Rafał Gniew 35-39 649
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 -
Dziubich Maciej Gdańsk 35-39 589
Dziwisiński Krzysztof Konstantynów Łódzki 35-39 376
Erbel Andrzej Kielce 50-54 -
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 466
Falkowski Tomasz (Tomasz Garczarczyk, Rogulski Arkadiusz) Grabówka 25-29 699
Faran Grzegorz Sulmin 45-49 292
Fila Marek Warsaw 40-44 -
Filbrandt Wojciech Gdańsk 35-39 373
Filipowicz Grzegorz Gdynia 50-54 582
Filuś Stanisław Mysłowice 50-54 506
Folga Marek Wrocław 40-44 683
Fordoński Marek Ząbki 40-44 446
Frąckowiak Marta Myślecinek 30-34 691
Frukacz Kamil Rumia 18-24 639
Gall Rafał Warszawa 40-44 291
Garbacik Jacek Stalowa Wola 50-54 564
Garbera Janusz Wrocław 35-39 -
Garbowski Tomasz Gowarzewo 40-44 511
Gawin Sławomir Dębe Wielkie 30-34 645
Gawlas Mateusz Warszawa 35-39 -
Gazarkiewicz Michał Rumia 40-44 331
Gędłek Łukasz Kraków 30-34 316
Giecewicz Norbert Szczecin 25-29 255
Ginter Łukasz Poznań 18-24 652
Gniot Katarzyna Zdzieszowice 35-39 686
Gola Tomasz Jozefoslaw Piaseczno 40-44 689
Goliniewski Jakub Częstochowa 18-24 267
Goliński Łukasz Łódź 30-34 356
Gołdon Przemek Warszawa 40-44 417
Gondek Mirosław Bytom 55-59 391
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 550
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 570
Górecki Tomasz Płock 30-34 -
Graban Emilia Gdansk 25-29 553
Grądzki Wojciech Giżycko 25-29 -
Grondziewski Dariusz Słupsk 35-39 389
Grzegorczyk Adam Łódź 40-44 494
Grzesik Jędrzej Warszawa 35-39 -
Grzesik Marta Warszawa 35-39 -
Gutowski Paweł Susz 35-39 -
Gwizdała Karol Gdańsk 30-34 669
Gwóźdź Mariusz Gliwice 40-44 542
Halbryt Maciej Gdynia 18-24 605
Hermelin Wojciech (Jakub Magdziarz, Artur Smoliński) Bydgoszcz 35-39 697
Holnicka Agata Warszawa 40-44 646
Hoły Zdzisław Straszyn 60-64 551
Horodniczy Mariusz Łódź 30-34 453
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 307
Iakovykh Ivan Kaliningrad 30-34 486
Jabłoński Patryk Grudziądz 30-34 393
Jachimek Marcin Tarnów 30-34 277
Jackowiak Piotr Brzeg 30-34 590
Jakimiuk Daniel Szklarska Poręba 18-24 369
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 -
Jakubek Marcin Gdansk 30-34 561
Janiak Marek Szczecin 55-59 365
Janiak Paweł Siedlce 35-39 712
Janke Katarzyna Poznań 30-34 314
Jarczyński Piotr (Rychel Grzegorz, Piętka Daniel) Mosina 30-34 705
Jarmoszewicz Lukasz Toruń 40-44 -
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 496
Jaroniec Adam Poznań 30-34 612
Jaroszewski Łukasz Piastów 30-34 407
Jarząbek Lindholm Anna Warszawa 40-44 401
Jarzembowicz Agata Piaseczno 35-39 349
Jaskowska Bożena Rzeszów 35-39 480
Jączyk Magdalena Parkoszowice 35-39 471
Jedwabny Tomek Magdalenka 40-44 -
Jegliński Łukasz Warszawa 25-29 485
Jesiołowski Jakub Poznań 35-39 -
Jeżewski Michał Gdynia 35-39 321
Jędrzejko Tomasz Janowice 35-39 519
Jochymek Marek Kraków 30-34 322
Józefowicz Dawid Malbork 35-39 604
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 -
Jurkowski Sławomir Buk 40-44 426
Juskowiak Jakub Poznań 40-44 573
Juszczyński Robert Wrocław 18-24 296
Kacperski Mirosław EŁK 55-59 -
Kaczyński Aleksander Łapy 35-39 404
Kaftański Lech Łebień 60-64 659
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 257
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 633
Kałęcki Piotr Rotmanka 35-39 458
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 599
Kamińska Daniela Rokitki 18-24 531
Kapral Rafał Szczecin 45-49 344
Karaś Beata Elbląg 55-59 546
Kasiński Kuba Kielce 35-39 457
Kaszuba Robert Zagnańsk 40-44 -
Kawczyński Przemysław Józefosław 35-39 527
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 -
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 25-29 264
Kępka Marcin Gdańsk 35-39 640
Kęsicki Sebastian Kwidzyn 40-44 -
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 339
Kiełbasa Robert Lublin 30-34 614
Kisły Mariusz Myślibórz 40-44 602
Kitlas Marcin Warszawa 30-34 578
Kledzik Marcin Baranowo 40-44 656
Kluczyński Tomasz Mirków 50-54 283
Klupczynski Piotr Wągrowiec 25-29 -
Kluszczyński Mariusz Toruń 35-39 454
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 425
Kłos Marcin Gdańsk 35-39 443
Kmieciak Łukasz Wolsztyn 35-39 -
Kmieć Ryszard Głogów 35-39 503
Kobak Marcin Czarna 35-39 392
Kociołowicz Jakub Warszawa 30-34 574
Kogut Bartłomiej Oława 35-39 406
Kołaczyk Katarzyna Konopiska 35-39 430
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 493
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 45-49 301
Konieczny Marcin Olsztyn 45-49 567
Konieczny Mikolaj Gdańsk 40-44 638
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kopania Kamil Ziemnice 25-29 -
Kopij Paweł Nowa Wola 35-39 555
Kord Bogdan Barczewo 55-59 586
Koronkiewicz Adam Wrocław 40-44 489
Korulczyk Rafał Bałtów 35-39 591
Kosicki Bartłomiej Wrocław 30-34 731
Kosieradzki Tomasz Szczecin 45-49 435
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 694
Kostacińska Maria Warszawa 18-24 469
Kościelny Wojciech Żywiec 35-39 -
Kościelski Patryk Legionowo 40-44 317
Kościesza Patrycja Olsztyn 18-24 680
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 -
Kotas Roman Wrocław 40-44 358
Kotfica Paulina Police 30-34 271
Kotra Jacek Smolnica 35-39 662
Kotula Jakub Kielce 30-34 -
Kowal Andrzej Kobylany 35-39 354
Kowalczyk Tomasz Warszawa 45-49 420
Kowalska Olga Warszawa 25-29 272
Kozłowski Jan Gdańsk 25-29 627
Kozłowski Maciej Warszawa 25-29 378
Kozmińczuk-Markulak Marek Gliwice 45-49 477
Krajewski Michał Zgierz 40-44 278
Krasuski Robert (Maciej Brużdziak, Przemysław Tymoszuk) Warszawa 50-54 698
Kraszka Marta Poznań 25-29 -
Krawczyk Aleksandra Warszawa 30-34 315
KRAWIEC ASIA POZNAŃ 25-29 491
Królicki Maciej Biskupiec 25-29 337
Kruk Iwona Pruszcz Gdański 40-44 431
Kubat Mateusz Dąbrowa Górnicza 25-29 -
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 325
Kubielski Bartosz Warszawa 40-44 438
Kuchta Izabela Radomia 35-39 361
Kujawa Ewa Grudziądz 40-44 319
Kulanica Jarosław Biłgoraj 35-39 -
Kulesza Jakub Jelenia Góra 35-39 722
Kulka Irek Gdynia 45-49 384
Kumor Tomasz Warszawa 30-34 397
Kunat Tomasz Pińczów 50-54 538
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 304
Kurcin Tomasz Złotów 40-44 409
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 -
Kurek Wojciech Gdynia 30-34 340
Kuster Sylwester Dąbrowa Górnicza 30-34 260
Kuśka Adam Rybnik 25-29 -
Kuźmicz Dominik Toruń 18-24 -
Kwaśny Krzysztof Czechowice-Dziedzice 50-54 448
Kwiatkowski Krzysztof Tarnowo Podgórne 35-39 597
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Laskowski Michał Warszawa 35-39 -
Latoch Tomasz Gruda 30-34 368
Lenart Konrad Michałowice 40-44 502
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 557
Leśniowski Piotr Opole 35-39 608
Lewandowski Maciej Gdynia 30-34 572
Lipowski Marcin Warszawa 35-39 569
Lipski Dariusz Lubartów 50-54 -
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 30-34 651
Lisius Tomasz Gdańsk 50-54 467
Lisowski Pawel Warszawa 40-44 565
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 -
Lorenc Bartosz Droszków 35-39 -
Lorens Paula (Katarzyna Lutkowska , Katarzyna Warczak) Bydgoszcz 35-39 706
Lota Paula Pamiątkowo 25-29 468
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 251
Lupa Marcin Wrocław 35-39 341
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 663
Łata Maciej Warszawa 30-34 545
Ławicki Marcin Lubin 30-34 258
Łęczycki Łukasz Warszawa 25-29 515
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 540
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 -
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-44 579
Łukasik Janusz Warszawa 50-54 -
Łysiuk Maciej Warszawa 35-39 547
Madziąg Marcin Łódź 40-44 -
Makowska Maja Warszawa 25-29 688
Malaczewski Łukasz Kmieć Jaś Wrocław 35-39 488
Malec Artur Komorniki 35-39 288
Małek Piotr Zawiercie 35-39 629
Mamcarz Jarosław Tczew 50-54 528
Marcinkowski Mikołaj Palędzie 40-44 333
Markiewicz Aleksandra Pabianice 18-24 595
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 676
MARKIEWICZ JAROSŁAW Władysławowo 40-44 526
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 632
Markowski Dominik Warszawa 40-44 522
Mazdziarz Michal Warszawa 35-39 517
Mazur Piotr Piaseczno 30-34 625
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 568
Mazurkiewicz Wojciech Kraków 30-34 497
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 -
Meier Markus Koło 50-54 297
Miasojedow Bożena Warszawa 60-64 294
Michalski Mariusz (Karolina Drozdowska, Bartosz Sikorski) Borzęcin Mały 40-44 701
Mielcarek Tomasz Płońsk 40-44 464
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 35-39 450
Miklikowski Marek Gdańsk 40-44 445
Miros Aleksander Warszawa 30-34 -
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 286
Młodzikowski Paweł Adamów 30-34 713
Mroczkowski Karol Wrocław 25-29 290
Mrowiec Tomasz Orzesze 25-29 -
Müller Philipp-Johannes Görlitz 30-34 648
Myslyaeva Polina Kaliningrad 35-39 -
Mytnik Jakub Kraków 30-34 521
Nader Marcin Poznań 35-39 675
Nadobnik Konrad Ząbki 35-39 332
Nadolska Barbara Murowana Goślina 30-34 490
Nadrowski Tomasz Łódź 35-39 635
Nafalski Rajmund Warszawa 40-44 451
Najder Ewa Konstancin-Jeziorna 60-64 343
Najder Jacek Konstancin-Jeziorna 55-59 342
Najmowicz Paweł Olsztyn 18-24 266
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 40-44 293
Naumiak Bartłomiej Łódź 18-24 461
Nawracaj Agata Jawor 30-34 -
Nawracaj Michał Jawor 30-34 665
Nawrocki Sergiusz Pluski 50-54 571
Nesterov Vasily Kaliningrad 35-39 733
Niedźwiecki Mateusz Rumia 30-34 335
Niekraszewicz Lech Andrychów 30-34 310
Nienartowicz Bartosz Toruń 35-39 422
Niewinowski Piotr Białobrzegi 40-44 -
Nigot Krzysztof Warszawa 40-44 -
Nowak Dawid Poznań 35-39 460
Nowak Paweł Nieporęt 40-44 621
Nowicki Bartosz Piastów 30-34 476
Nowicki Piotr Szczecin 40-44 353
Olchowy Karol Pisz 25-29 398
Olejniczak Elwira Łódź 30-34 661
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 350
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 472
Orłowski Piotr Olsztyn 35-39 600
Orzoł Elżbieta Gdynia 50-54 390
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 -
Ozorowski Lukasz Gdansk 35-39 516
Padee Piotr Szczecin 25-29 396
Padlewska Anna Warszawa 35-39 -
Paluch Mirosław Oborniki 50-54 709
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 428
Papierski Tomasz Karwiany 40-44 300
Papla Ewa Bielsko-Biała 25-29 447
Parchomiuk Andrzej Warszawa 50-54 -
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 473
Pędowska Bożena Gliwice 50-54 508
Pędowski Wojciech Gliwice 50-54 505
Piątek Marcin Zabrze 30-34 481
Pichlak Piotr Gdańsk 55-59 395
Pidek Marcin Oborniki 35-39 575
Piernicki Krzysztof Karczemki 35-39 437
Pieróg Marek Knurów 40-44 479
Pietrasik Łukasz Łódź 30-34 418
Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański 30-34 399
Pietrzak Sebastian Warszawa 40-44 544
Pięta Sylwester Straszyn 25-29 657
Pilkowski Pawel Bialystok 30-34 411
Piotrkowski Tomasz Słupsk 35-39 326
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 720
Piotrowski Artur Łuków 40-44 455
Piotrowski Maciej Warszawa 35-39 -
Pisarek Ewelina Warszawa 30-34 274
Płatek Marcin Ełk 40-44 394
Płomiński Marcin Skotniki 40-44 -
Podsiadłowski Michał Ząbki 30-34 641
Pokidan Roman Nowa Sól 50-54 -
Pols Rogier Józefosław 40-44 355
Porębski Paweł Tarnobrzeg 40-44 -
Potapov Bogdan Kaliningrad 35-39 734
Półtorak Marcin Zawiercie 40-44 470
Prachowski Kasper Dąbrowa Górnicza 30-34 596
Prokop Artur Warszawa 45-49 679
Prokop Paulina Warszawa 30-34 619
Prosińska Agata Nowa Wola 35-39 338
Pruchniewski Sławomir Warszawa 35-39 714
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 636
Pytel Maria Starachowice 30-34 270
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 642
Pyzio Piotr Marcinkowice 30-34 580
Rabenda Marcin Pielgrzymka 40-44 666
Radczuk Daria Katowice 30-34 -
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 -
Ragiel Wojciech Warszawa 35-39 434
Rajtar Krzysztof Liszki 40-44 654
Ranoszek Anna Dąbrówka 40-44 509
Rapacz Jakub Lubien 25-29 674
Rejnart Mateusz Warszawa 25-29 692
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 548
Rębisz Michał Mełno 30-34 634
Riemer Tomasz Lodz 50-54 -
Robiński Marcin Warszawa 35-39 607
Rogalski Radosław Bydgoszcz 35-39 -
Rogiński Łukasz Mragowo 18-24 -
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 427
Romański Michał Piastów 35-39 587
Rosiński Jarosław Gdańsk 40-44 624
Roś Piotr Olsztyn 30-34 421
Różacka Marta Świętochłowice 25-29 423
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 671
Rudnik Wojciech Nowa Wieś Lęborska 40-44 558
Ruliński Przemysław Gniew 30-34 -
Rupieta Maksym Poznań 35-39 351
Rusnak Oleg Warszawa 30-34 -
Rybicki Artur Radzanów 18-24 403
Rybitwa Jarosław Grodzisk Mazowiecki 30-34 650
Rycman Adam Warszawa 40-44 282
Rydecki Paweł Blachownia 50-54 465
Rykowski Adam Warszawa 45-49 452
Rypel Natalia Kędzierzyn-Koźle 18-24 276
Rzepecki Dariusz Sosnowiec 30-34 -
Saba Tomasz Chotomów 40-44 449
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-54 695
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 400
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 363
Sadłecki Paweł Grudziadz 40-44 298
Samojlik Zbigniew Piaseczno 45-49 313
Sanestrzik Jakub Zabrze 25-29 -
Saniawa Piotr Lublin 30-34 328
Sarapuk Krzysztof Gdynia 45-49 678
Sarbiewski Dariusz Bartąg 40-44 643
Sarna Robert Warszawa 40-44 537
Sarnowska Katarzyna Otwock 30-34 -
Sasim Jordan Warszawa 35-39 539
Schultek Arkadiusz Poznań 40-44 655
Siatecki Pawel Garbow 25-29 563
Siemiński Radeosław Kraków 35-39 371
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 45-49 613
Sikorski Maciej Warszawa 35-39 715
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 618
Skorek Magda Tarnowskie Gory 30-34 510
Skupień Konrad Łódź 45-49 622
Słupski Tomasz Lublin 30-34 306
Smoczkiewicz Paweł Krzyszkowo 45-49 -
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 588
Sobczak Marcin Żołędowo 40-44 719
Socha Tomasz Sopot 35-39 620
Sokołowski Michał Henryków Urocze 35-39 593
Solecki Aleksander Warszawa 40-44 -
Sołtys Magda Warszawa 30-34 534
Sołtysiak Joanna Koło 25-29 273
Sosnowska Aleksandra Białystok 35-39 311
Sowa Robert Dąbrowa Górnicza 25-29 -
Srokosz Pawel Warszawa 45-49 681
Stachowiak Błażej Warszawa 40-44 374
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 601
Staranowicz Leszek Suwałki 35-39 281
Starzyk Lukasz Wroclaw 30-34 532
Stawiński Paweł Elbląg 35-39 375
Stefaniak Leszek Gdańsk 40-44 523
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 708
Stenka Tomasz Lewino 25-29 408
Stępień Maciej Bojano 45-49 729
Stosik Sławomir Rożental 45-49 320
Strojek Bartosz Połaniec 30-34 370
Strzelczyk Piotr Warszawa 50-54 462
Suchecki Adam Warszawa 35-39 -
Sulik Konrad Ostrowiec Świętokrzyski 35-39 592
Sulkowski Bronisław Gdańsk 50-54 323
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 644
Swiniarski Jarosław Gdynia 55-59 727
Syguła Joanna Warszawa 35-39 606
Szafrański Michał Katowice 35-39 442
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 263
Szarmacher Sebastian Działdowo 30-34 346
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 518
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 653
Szczudliński Marek Gdynia 45-49 560
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 514
Szemelowski Lukasz Gliwice 35-39 725
Szewczyk Marek Trzebnica 30-34 685
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 367
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 347
Szopiński Tomasz Bydgoszcz 30-34 562
Szot Dawid Sztum 25-29 -
Szukalski Kamil Łódź 25-29 416
Szul Robert Warszawa 30-34 410
Szydłowski Jakub Świątniki 30-34 357
Szymanowski Przemysław Końskie 30-34 256
Szymański Łukasz Olsztyn 35-39 721
Szymański Przemysław Trzcianka 35-39 336
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 35-39 690
Świda Adam Bydlin 35-39 348
Świtalski Tomasz Szczecin 30-34 424
Targoni Paweł Frydek 40-44 672
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 25-29 382
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 436
Tomczyk Stefan Susz 40-44 687
Toporowski Mariusz Gdańsk 50-54 381
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 362
Trych Artur Warszawa 40-44 285
Tuczko Marcin Gizycko 30-34 459
Turowski Michał Ustka 25-29 441
Turzyński Jarek Malbork 30-34 308
Twardy Michał Gdańsk 45-49 609
Tyczyński Jacek Głogów 18-24 253
Tylkowski Aleksy Łódź 18-24 682
Urban Krzysztof Warszawa 35-39 372
Walkowicz Bartlomiej Gdynia 40-44 -
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 710
Warmowski Marcin Juszkowo 35-39 386
Warzybok Magdalena Warszawa 35-39 718
Waś Marcin Poznań 30-34 387
Watras Sebastian Warszawa 40-44 577
Wcislo Wojtek Warszawa 35-39 726
Wdowiak Wojciech Warszawa 35-39 -
Weron Bartosz Rzeszów 35-39 543
Wędzik Łukasz Łódź 35-39 -
Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 30-34 498
Wieczerniak Grzegorz Wejherowo 40-44 299
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-34 -
Wiese Anna Warszawa 30-34 275
Wildner Witold Bytom 40-44 388
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 732
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 412
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 261
Wilmont Krzysztof Słupsk 30-34 413
Winczewski Krzysztof (Wojdyło Daniel, Kozłowska Aleksandra) Gdańsk 30-34 702
Wisniewski Grzegorz Warszawa 40-44 717
Wiśniewski Piotr Wilkszyn 45-49 616
Wodyński Jan Gdańsk 30-34 513
Wojciechowski Marek Piaseczno 35-39 280
Wojciechowski Michał Stare Miasto 25-29 507
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 492
Wojda Dorota Gdańsk 45-49 -
Wojdyła Michał Warszawa 35-39 716
Wojewodka Boguslaw Guelph 45-49 711
Wojtyczok Wojciech Zabrze 40-44 723
Wołowski Filip Warszawa 40-44 533
Woronowicz Łukasz Warszawa 30-34 -
Woźniak Jakub Kraków 25-29 265
Wójcik Artur Częstochowa 40-44 598
Wójcik Daniel Katowice 35-39 673
Wrona Andrzej Lublin 55-59 -
Wydra Krzysztof Białystok 35-39 581
Wysmoliński Rafał Biernatki 40-44 658
Wysocki Rafał Bydgoszcz 45-49 576
Zachwieja Piotr Bydgoszcz 30-34 463
Zagaska Linda Gliwice 18-24 309
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 40-44 305
Zakrzewski Rafał Gdańsk 45-49 529
Zapalski Marek Warszawa 30-34 -
Zarzycki Piotr Kraków 30-34 630
Zasada Witold Łódź 45-49 -
Zatoński Zbigniew LUBLIN 40-44 444
Zawadzak Zbigniew Warszawa 55-59 499
Zawieja Bartosz Toruń 40-44 724
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 736
Zielinski Krystian Jaworzno 35-39 512
Zieliński Andrzej Ożarów Mazowiecki 40-44 330
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 610
Zieliński Tomasz Warszawa 40-44 329
Zięba Łukasz (Czyrkiewicz Marcin, Leoniak Adam) Dzierzgoń 25-29 700
Żebrakowski Grzegorz Trzebownisko/Rzeszów 45-49 380
Żebrakowski Marek Nowa Wieś/Rzeszów 50-54 385
Żmudzka Agnieszka Warszawa 40-44 -
Żołnierowicz Hubert Ząbki 35-39 324
Żurek Jacek Kraków 30-34 419
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon