Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2017 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Arkuszewski Tomasz (Joanna Sowińska, Yasser Hammami) Lodz 30-34 566
Białek Marek (Fabiszewski Marcin, Łukasz de Ines) Warszawa 35-39 567
Chmura Maciej (Gucwa Zbigniew, Szewczyk Marek) Wrocław 30-34 569
Cieśla Ryszard (Makowski Marek, Rybkowski Grzegorz) Pruszków 40-44 557
Dąbkowski Krzysztof (Jakub Niedźwiadek, Paweł Szulim) Michałowice 35-39 554
Durski Michal (Wojciech Iwanicki, Jerzy Zientek) Warszawa 30-34 553
Idzikowska-Śledź Marta (Grzegrzółka Piotr , Perek Wiktor) Warszawa - Polska 35-39 555
Kwiatkowska Malwina (Łukasz Kaszowski, Marcos Lopez) Łódź 35-39 565
Lenard Michał (- Katarzyna Denus-Fichna, Adam Kurek) Łódź 30-34 563
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 568
Majchrzak Ola (Ania Remblewska, Darek Remblewski) Konstantynów Łódzki 30-34 556
Mienik Maciej (Grzegorz Krejner, Żywek) Warszawa 45-49 570
Pasierbiński Piotr (Mateusz Pasierbiński, Grzegorz Najmark) Kanie 45-49 560
Szewczyk Mariusz (Paweł Sawicki, Jarosław Kalinowski) Warszawa 30-34 558
Wisniewska Agnieszka (Maciej Godecki, Mikołaj Lipowski) Łódź 35-39 564
Wysocka Marta (Monika Zimny, Jędrzej Adamski) Kraków 35-39 562
Zerek Bogdan (Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański) Warszawa 40-44 559

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamaszek Maciej Warszawa 45-49 304
Adamczewski Marek Piaseczno 45-49 58
Adamowicz Hubert Piaseczno 40-44 36
Aguilar Eduardo Warsaw 40-44 433
Ambroziński Jan Warszawa 30-34 208
Ambroż Michał Kielce 30-34 211
Andryszak Aleksandra Świnoujście 18-24 493
Arak Tomasz Piaseczno 35-39 278
Arismendi Jean-Paul Milanowek 30-34 430
Arkuszewski Tomasz (Joanna Sowińska, Yasser Hammami) Lodz 30-34 566
Bachman Marcin Warszawa 40-44 523
Bała Artur Warszawa 35-39 293
Banaś Kamila Tarnobrzeg 18-24 372
Banaś Łukasz Rzeszów 30-34 266
Bankiewicz Damian Częstochowa 45-49 443
Baran Katarzyna Namysłów 35-39 397
Barański Michał Warszawa 35-39 518
Bartczak Mariusz Ciechanów 35-39 382
Bartkowiak Wojciech Warszawa 50-54 456
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 389
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 30
Białecki Paweł Józefosław 40-44 91
Białek Marek (Fabiszewski Marcin, Łukasz de Ines) Warszawa 35-39 567
Białkowski Albert Warszawa 45-49 371
Białokozowicz Artur Supraśl 35-39 343
Bielski Andrzej Warszawa 30-34 262
Biernacki Piotr Piaseczno 35-39 402
Binder Piotr Warszawa 40-44 404
Blankiewicz Rafał Wiązowna 45-49 181
Blicharz Marcin Warszawa 30-34 220
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 3
Bogucki Krzysztof Warszawa 45-49 235
Bogucki Włodzimierz Sękocin Nowy 55-59 328
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 394
Borek Katarzyna Kraków 40-44 49
Borowiak Mariusz Jary 40-44 33
Brembor Tomasz Chorzów 18-24 5
Brener Maciej Warszawa 30-34 216
Briggs Sean Lipków 50-54 279
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 487
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 390
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 345
Budek Robert Warszawa 40-44 486
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 348
Bugowski Andrzej Warszwa 40-44 87
Bujalski Szymon Poznań 40-44 67
Ceberak Bartosz Lubartów 25-29 179
Cegiełka Dawid Warszawa 35-39 407
Chałupka Paweł Piaseczno 35-39 135
Chmiel Paulina Łódź 30-34 344
Chmura Maciej (Gucwa Zbigniew, Szewczyk Marek) Wrocław 30-34 569
Chruścik Piotr Warszawa 40-44 100
Chudek Agnieszka Warszawa 25-29 247
Chylak Kamil Warszawa 35-39 23
Cichomski Krzysztof Warszawa 30-34 201
Cieśla Ryszard (Makowski Marek, Rybkowski Grzegorz) Pruszków 40-44 557
Cieślak Konrad Otwock 35-39 151
Ciszek Jerzy Żabia Wola 25-29 145
Cybulski Konrad Kutno 40-44 110
Czajkowski Michał Nowa Wola 40-44 246
Czarnecki Tomasz Warszawa 35-39 342
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 45-49 106
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 161
Czerski Piotr Warszawa 35-39 475
Czublun Piotr Wólka Kozodawska 40-44 240
Dagil Aleksander Warszawa 40-44 187
Danielski Kamil Warszawa 30-34 366
Dąbek Paweł Józefosław 40-44 -
Dąbkowski Krzysztof (Jakub Niedźwiadek, Paweł Szulim) Michałowice 35-39 554
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 25-29 101
Dąbrowski Damian Warszawa 35-39 149
Dąbrowski Marcin Warszawa 35-39 271
Delegacz Sławomir Warszawa 50-54 163
Demianiuk Marcin Skrzeszew 40-44 524
Derwiszyński Artur Łomianki 40-44 497
De Groot Jan Piaseczno 45-49 165
Dębiec Ewa Gdańsk 35-39 452
Dmowski Paweł Piaseczno 25-29 406
Dmowski Piotr Piaseczno 30-34 431
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 35-39 31
Dolaciński Marcin Głowno 35-39 476
Dolaciński Rafał Głowno 30-34 214
Dołęga-Kozierowski Jan Piaseczno 25-29 333
Domaniecka Anna Żółwin 40-44 393
Domański Marcin Legionowo 35-39 409
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 10
Drach-Kowalczyk Karolina Warszawa 35-39 172
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 243
Dudek Paweł Warszawa 45-49 501
Dudziński Piotr Warszawa 45-49 40
Duk Janusz Lodz 50-54 485
Durski Michal (Wojciech Iwanicki, Jerzy Zientek) Warszawa 30-34 553
Dziubek Jakub Szydłowiec 25-29 325
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 64
Erbel Andrzej Kielce 50-54 410
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 440
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 46
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 398
Firek Wieslaw Warszawa 30-34 415
Folga Marek Wrocław 40-44 319
Fordoński Marek Ząbki 40-44 71
Frączak Jan Warszawa 35-39 281
Frenkel Marek Stare Babice 45-49 444
Frontczak Idalia Warszawa 25-29 183
Fusek Wojciech Warszawa 50-54 313
Gajewski Paweł Warszawa 30-34 89
Garbacik Jacek Stalowa Wola 50-54 332
Glonek Marcin Pruszków 30-34 337
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 354
Głowacka Agnieszka Warszawa 35-39 370
Gola Tomasz Jozefoslaw Piaseczno 40-44 274
Golędzinowski Tom Warszawa 50-54 336
Goławski Krzysztof Wrocław 35-39 66
Gościcka Ewelina Ustanów 30-34 384
Gościcki Łukasz Ustanów 35-39 385
Gościńska Justyna Strzeniówka 35-39 848
Górski Tomasz Warszawa 40-44 164
Grochowski Sławomir Warszawa 40-44 212
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 44
Grupiński Piotr Warszawa 40-44 255
Gruszczyński Witold Płock 30-34 195
Grygorowicz Maciej Warszawa 40-44 420
Grygoruk Andrzej Gdynia 40-44 324
Gryzik Czesław Chorzów 45-49 329
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 525
Grzegorczyk Adam Łódź 40-44 412
Grzegórzek Piotr Szczecin 30-34 -
Grzelecki Edward Gdynia 60-64 186
Grzyb Dorian Rawa Mazowiecka 25-29 478
Grzybowski Dariusz Grójec 45-49 340
Gudowicz Marcin Józefosław 40-44 28
Gwiazda Cezary Warszawa 40-44 320
Helak Paweł Warszawa 40-44 174
Helbin Katarzyna Milanówek 40-44 446
Hornik Artur Wodzisław 35-39 258
Hryszko Kazimierz Tychy 50-54 167
Humiński Andrzej Gdańsk 40-44 238
Huzar Ryszard Malbork 45-49 334
Idzikowska-Śledź Marta (Grzegrzółka Piotr , Perek Wiktor) Warszawa - Polska 35-39 555
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-44 381
Ilczyszyn Krzysztof Zgorzała 30-34 156
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 260
Jachimek Tomasz Jabłonna 40-44 20
Jachowski Andrzej Warszawa 40-44 57
Jaczewski Robert Warszawa 25-29 147
Jakus Tomasz Jędrzejów 30-34 503
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 133
Janiszek Robert Warszawa 40-44 465
Janiszewski Sławomir Rawa Mazowiecka 40-44 158
Jankowski Tomasz Łódź 40-44 191
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 426
Jarocki Krzysztof Nowa Wola 40-44 401
Jaroszyński Paweł Grójec 50-54 264
Jarząbkowski Michał Piaseczno 35-39 107
Jaworski Maciej Warszawa 40-44 199
Jaworski Rafał Piaseczno 30-34 141
Jegliński Łukasz Warszawa 25-29 462
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 376
Jurowski Andrzej Józefów 40-44 222
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 218
Kaczorowski Adam KRYNICA ZDRÓJ 35-39 155
Kajda Krzysztof Warszawa 40-44 81
Kalinowski Karol Warszawa 30-34 326
Kalman Hubert Warszawa - Polska 25-29 437
Kamejsza Bartosz Warszawa 35-39 127
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 173
Kamiński Rafał Warszawa 30-34 55
Kamiński Szymon Warszawa 30-34 157
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 40-44 284
Kapliński Kamil Warszawa 35-39 54
Karczewski Przemyslaw Warszawa 35-39 138
Kasiński Marcin Brzeziny 30-34 454
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 400
Kazmierczak Piotr Warszawa 40-44 26
Kaźmierczak Łukasz Głowno 35-39 300
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 283
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 25-29 4
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 90
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 159
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 303
Kitlas Rafał Warszawa 35-39 413
Klekowiecki Marcin Warszawa 35-39 86
Kłodziński Adam Józefów 35-39 113
Kłudkiewicz Antonina Stare Babice 25-29 203
Kłyszejko Sylwia Łódź 40-44 288
Kobielski Sławomir Poddębice 40-44 351
Kochmański Tomasz Warszawa 40-44 125
Kociołowicz Jakub Warszawa 30-34 171
Koczajewski Seweryn Jędrzejòw 40-44 516
Kołacz Wojciech Warszawa 25-29 331
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 399
Kołodziejski Ariel Warszawa 30-34 136
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 374
Kopania Kamil Ziemnice 25-29 221
Kopij Paweł Nowa Wola 35-39 305
Korol Marek Gdańsk 40-44 231
Koronkiewicz Adam Wrocław 40-44 519
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 480
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 35
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 502
Kościański Adam Kościan 35-39 346
Kotfica Paulina Police 30-34 16
Kotow Sebastian Warszawa 40-44 297
Kowalczuk Bartłomiej Warszawa 18-24 270
Kowalczyk Tomasz Warszawa 45-49 144
Kowalewski Piotr Płock 30-34 210
Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 40-44 302
Kozioł Łukasz Dębica 30-34 380
Kozlowicz Marcin Warszawa 40-44 506
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-54 419
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 94
Krasuski Robert Warszawa 50-54 166
Krawczyk Bernard Warszawa 40-44 507
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 92
Krawiec Grzegorz Warszawa 35-39 140
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 448
Kremer Tomasz Zielona Góra 40-44 129
Krysiak Robert Borzęcin Mały 45-49 492
Kucharski Marek Władysławów 40-44 496
Kucharski Michał Gdańsk 40-44 427
Kuciński Benjamin Katowice 35-39 499
Kucybała Michał Piaseczno 35-39 299
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 353
Kujawski Marcin Lodz 40-44 169
Kula Damian Kraków 40-44 242
Kulesza Jakub Jelenia Góra 35-39 202
Kulik Andrzej Zalesie Górne 55-59 230
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 154
Kuźnicki Artur Warszawa 30-34 369
Kwiatkowska Malwina (Łukasz Kaszowski, Marcos Lopez) Łódź 35-39 565
Kwiatkowski Aleksander Łowicz 55-59 273
Kwiatkowski Paweł Piasecznoe 35-39 184
Kwiatkowski Tomasz Warszawa 45-49 32
Lebrand Katarzyna Zalesie Górne 35-39 289
Lenard Michał (- Katarzyna Denus-Fichna, Adam Kurek) Łódź 30-34 563
Lewandowski Robert Warszawa 45-49 378
Lindholm Anna Warszawa 40-44 233
Lipiński Adam Radom 35-39 276
Lipiński Piotr Grójec 50-54 115
Lis Paweł Gdańsk 40-44 467
Lis Sebastian Łódź 25-29 489
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 356
Luchowski Rafał Nadarzyn 45-49 93
Luft Marta Warszawa 18-24 510
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 12
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 286
Łata Maciej Warszawa 30-34 377
Ławicki Marcin Lubin 30-34 2
Ławicki Piotr Lubin 18-24 6
Łuczak Bartosz Sandomierz 18-24 321
Łudziński Mirosław Wrocław 55-59 451
Łukojko Jarosław Wrocław 50-54 256
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 568
Maciesz Piotr Warszawa 40-44 79
Mackiewicz Maciej Warszawa 30-34 295
Majcher Piotr Białobrzegi 25-29 350
Majchrzak Michał Nowy Lubosz 30-34 306
Majchrzak Ola (Ania Remblewska, Darek Remblewski) Konstantynów Łódzki 30-34 556
Majewski Karol Warszawa 35-39 360
Majewski Paweł Warszawa 40-44 85
Majka Michał Elbląg 35-39 7
Makowska Maja Warszawa 25-29 267
Makowski Robert Warszawa 40-44 83
Maksymiuk Marta Elbląg 25-29 442
Maliszewski Wojciech Józefosław 40-44 74
Małkowski Witold Pabianice 35-39 150
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 29
Marczak Robert Warszawa 30-34 98
Marianek Aleksandra Zalesie Górne 25-29 252
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 8
Markowicz Grzegorz Wrocław 55-59 294
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 383
Markowski Dominik Warszawa 40-44 403
Masłowski Michał Warszawa 35-39 261
Matacz Jarosław Płock 35-39 395
Matlak Ewa Warszawa 30-34 228
Matuszewski Dariusz Łomianki 50-54 368
Mazdziarz Michal Warszawa 35-39 392
Mazur Piotr Piaseczno 30-34 436
Mączyński Czesław Płock 65-69 194
Meier Markus Koło 50-54 112
Merchelski Piotr Warszawa 30-34 97
Michalczyk Tomasz Warszawa - Polska 35-39 424
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 301
Michałowski Bartosz Kościan 35-39 223
Mienik Maciej (Grzegorz Krejner, Żywek) Warszawa 45-49 570
Mierzicki Marcel Warszawa 35-39 504
Mika Tomasz Latchorzew 40-44 168
Mikos Jaroslaw Warszawa 50-54 474
Milczarek Jakub Warszawa 35-39 361
Misiejuk Ernest Warszawa 40-44 275
Misiurewicz Paweł Warszawa 45-49 189
Mitura Dariusz Józefosław 40-44 215
Molendowski Michał Bytom 45-49 316
Mosiołek Przemysław Warszawa 30-34 335
Mosur Kamil Warszawa 40-44 421
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 24
Muster Szymon Warszawa 40-44 51
Nadobnik Konrad Ząbki 35-39 69
Nadrowski Piotr Piaseczno 50-54 312
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 460
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 40-44 103
Narojek Grzegorz Warszawa 35-39 200
Nawracaj Agata Jawor 30-34 339
Nawracaj Michał Jawor 30-34 13
Niedzielski Łukasz Józefosław 40-44 70
Nosowski Jacek Warszawa 40-44 75
Nowak Arkadiusz Warszawa 35-39 292
Nowak Marcin Łomianki 40-44 63
Nowakowski Filip Opoczno 25-29 280
Nowakowski Rafał Warszawa 40-44 42
Nowotniak Radosław Warszawa 30-34 160
Obłąkowski Stefan Komorow 30-34 225
Odoliński Maksymilian Warszawa 25-29 494
Ogłoblin Adam Warszawa 25-29 439
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 386
Oklej Agata Warszawa 35-39 162
Olczak Anna Warszawa 35-39 490
Olszewska Karina Gdynia 40-44 134
Olszewski Adam Gdynia 45-49 132
Olszewski Tomasz Dębica 40-44 364
Opałczyński Zbigniew Warszawa 40-44 469
Orlinski Jaroslaw Wroclaw 40-44 520
Ościak Rafał Kraków 40-44 308
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-34 205
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 43
Owczarek Rafał Góra Kalwaria 18-24 120
Pachla Adam Warszawa 35-39 105
Pacholak Andrzej Ząbkowice Śląskie 50-54 109
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 104
Pajor Bartosz Wrocław 30-34 307
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 352
Paliś Ewelina Kraków 25-29 484
Palus Małgorzata Piaseczno 40-44 119
Palus Paweł Józefosław 40-44 114
Pałczak Paweł Warszawa 30-34 61
Pangowski Piotr Ustanów 40-44 358
Parczewska Marta Warszawa 35-39 122
Parczewski Romuald Świnoujście 60-64 137
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 34
Parol Artur Ząbki 40-44 259
Parzydło Marek Warszawa 50-54 47
Pasierbiński Piotr (Mateusz Pasierbiński, Grzegorz Najmark) Kanie 45-49 560
Paszkiewicz Krzysztof Warszawa 55-59 245
Pawlak Dariusz Łódź 45-49 37
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 139
Pawłowicz Dorota Białystok 30-34 60
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 9
Peterek Anna Poznań 25-29 455
Piechowski Sylwester Kiełpin 45-49 488
Piela Jolanta Warszawa 25-29 411
Pietkiewicz Adam Józefosław 35-39 367
Pietroń Błażej Warszawa 25-29 363
Pietruczuk Grzegorz Warszawa 40-44 207
Pietrzak Sebastian Warszawa 40-44 355
Pikul Piotr Warszawa 35-39 445
Piotrowski Daniel Warszawa 30-34 347
Piotrowski Michał Sulejówek 45-49 25
Piotrowski Paweł Gdynia 35-39 253
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 14
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 35-39 287
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 237
Płoński Mariusz Warszawa 45-49 177
Podgórski Tomasz Warszawa 30-34 330
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-54 435
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 35-39 365
Pokora Michał Warszawa 25-29 479
Pols Rogier Józefosław 40-44 291
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 27
Poważyński Arkadiusz Malcanów 35-39 466
Pożarlik Wojciech Stryków 25-29 408
Prokop Artur Warszawa 45-49 414
Prokop Piotr Józefosław 35-39 198
Prorok Tomasz Warszawa 35-39 41
Prus Małgorzata Warszawa 18-24 111
Przychodzień Rafał Warszawa 40-44 322
Ptak Jacek Warszawa 30-34 327
Ptak Maciej Józefosław 40-44 88
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 15
Putkowski Rafał Elbląg 40-44 513
Racinowski Filip Bydgoszcz 40-44 318
Raczyński Tomasz Warszawa 30-34 62
Rainer Krzysztof Pysznica 40-44 317
Raszczyński Robert Bełchatów 35-39 263
Raszpla Robert Piaseczno 45-49 153
Rayss Marta Warszawa 35-39 131
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 175
Rogala Jacek Wrocław 55-59 357
Rogulski Arkadiusz Warszawa 30-34 249
Rosati Marcin Konstancin 45-49 349
Rożek Robert Warszawa 40-44 477
Różalski Piotr Elbląg 35-39 441
Różycki Patryk Warszawa 30-34 298
Rudnik Marcin Chojnice 35-39 269
Rydecki Karol Elbląg 55-59 521
Rzeszutek Michał Rzeszów 30-34 73
Rzeszutko Rafał Warszawa 30-34 193
Rzeżnicki Wojciech Warszawa 40-44 56
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 234
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 126
Sadkowski Rafał Magdalenka 30-34 495
Sadowski Aleksander Brzozowa 40-44 226
Salmonowicz Maciej Płock 40-44 418
Sarna Robert Warszawa 40-44 146
Sej Maciej Słomin 45-49 219
Siatecki Pawel Garbow 25-29 108
Sienicki Radosław Warszawa 35-39 232
Sieńczyk Wojciech Warszawa 45-49 517
Sieradzan Przemysław Kielce 40-44 388
Sikora Julita Ligota Piękna 40-44 19
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 77
Siwirski Robert Warszawa 40-44 422
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 227
Skomorucha Paweł Warszawa 35-39 59
Skoornik Wojti Wrocław 35-39 116
Skowronski Rafal Hornówek 40-44 257
Skwierczyński Darek Sulejowek 40-44 405
Smaruj Monika Gdańsk 35-39 17
Smolenski Michal Łódź 35-39 511
Sobczyk Sergiusz Izabelin 25-29 11
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 204
Sobolewski Wojciech Warszawa 55-59 192
Sojkowski Piotr Warszawa 35-39 432
Sołdan Maciej Skrzeszew 45-49 379
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 55-59 416
Sosnowski Miłosz Warszawa 40-44 95
Spoczyński Michał Warszawa 40-44 178
Stalica Wojciech Częstochowa 45-49 282
Starzynski Tomasz Warszawa 45-49 309
Stasiak Wojciech Wrocław 25-29 78
Stasieniuk Robert Szczecin 50-54 417
Stec Piotr Warszawa 40-44 197
Stecko Jacek Wadowice 40-44 241
Sternik Krzysztof Kielce 35-39 449
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 434
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 429
Strojek Bartosz Połaniec 30-34 48
Struss Marcin Warszawa - Polska 50-54 142
Strześniewski Marek Piaseczno 60-64 229
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-54 472
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 143
Surmański Jacek Warszawa 35-39 80
Swiderski Michal Warszawa 40-44 152
Sydor Tomasz Gdańsk 30-34 359
Sygulka Tomasz Pokój 35-39 314
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 18
Szafraniec Artur Warszawa 35-39 22
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 1
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 68
Szarkowski Robert Warszawa 45-49 188
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 500
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 254
Szelc Mikołaj Łomianki 40-44 338
Szewczyk Mariusz (Paweł Sawicki, Jarosław Kalinowski) Warszawa 30-34 558
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 38
Szlaski Igor Zgierz 25-29 391
Szrajner Piotr Marki 40-44 438
Szulkowski Jarosław Warszawa 55-59 102
Szydłowski Marek Poznań 35-39 206
Szymański Marcin Warszawa 35-39 213
Szymański Sebastian Konstancin-Jeziorna 40-44 515
Szymański Tomasz Mysiadło 50-54 148
Szymków Sławek Straszyn 45-49 251
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 473
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 35-39 265
Świetliński Krzysztof Sopot 40-44 464
Tarasek Łukasz Nowy Sącz 35-39 99
Teofilski Daniel Wysoka 40-44 453
Terpiłowski Michał Warszawa 18-24 268
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 25-29 124
Tomaszewska Julita Legionowo 35-39 362
Tomszys Piotr Warszawa 50-54 514
Topp Mateusz Warszawa 40-44 277
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 50
Trus Mariusz Lublin 40-44 491
Trzaska Jarosław Piaseczno 55-59 272
Trzaska Piotr Piaseczno 30-34 217
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 35-39 239
Tyczyński Jacek Głogów 18-24 21
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 209
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 498
Vuco Ivo Warszawa 40-44 315
Walkowiak Piotr Świnoujście 25-29 447
Walkowski Michał Toruń 25-29 123
Walusiński Jarosław Puławy 25-29 310
Wasilewski Marcin Piaseczno 35-39 450
Wawszczyk Tomasz Warszawa 45-49 248
Wiatr Michał Warszawa 35-39 121
Wierzejski Maciej Wola Prazmowska 45-49 236
Wijas Andrzej Kielce 30-34 512
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 45-49 463
Wilczek Renata Warszawa 45-49 96
Wilkosz Augustyn Kraków 45-49 483
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 471
Winnicki Marcin Warszawa 40-44 39
Wisniewska Agnieszka (Maciej Godecki, Mikołaj Lipowski) Łódź 35-39 564
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 423
Wiśniewski Krzysztof Nowa Iwiczna 25-29 457
Wojciechowski Marek Piaseczno 35-39 176
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-34 128
Wojtyś Tomasz Warsaw 40-44 323
Woliński Sebastian Warszawa 35-39 458
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 45-49 373
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-24 387
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 375
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 526
Woźniacka Joanna Kraków 25-29 290
Woźniak Bartosz Włocławek 30-34 428
Woźniak Łukasz Radom 25-29 482
Woźniak Maciej Kościan 35-39 250
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 118
Wójcik Grzegorz Warszawa 35-39 244
Wójcik Krzysztof Bliżyn 25-29 117
Wrona Michał Żabieniec 35-39 82
Wysocka Marta (Monika Zimny, Jędrzej Adamski) Kraków 35-39 562
Zabielska Anna Warszawa 30-34 53
Zaborny Paweł Warszawa 35-39 296
Zadrożny Piotr Głosków 45-49 185
Zagański Cezary Piaseczno 35-39 196
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 461
Zalewski Igor Włocławek 18-24 505
Zalewski Jarosław Elblag 30-34 311
Zawistowski Piotr Warszawa 30-34 285
Zdanio Paweł Warszawa 30-34 76
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-44 130
Zerek Bogdan (Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański) Warszawa 40-44 559
Zieliński Jarosław Radom 35-39 468
Zieliński Kamil Szczecin 30-34 522
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 481
Zieliński Mirosław Nieporęt 25-29 459
Zieliński Tomasz Warszawa 45-49 396
Zimka Łukasz Zadzim 35-39 180
Ziółkowski Piotr Piaseczno 30-34 45
Znamiec Marcin Warszawa 40-44 65
Zoll Michał Solec 40-44 182
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 52
Zwoliński Radosław Łódź 45-49 425
Zych Paweł Brwinów 40-44 224
Żabowski Marek Bydgoszcz 30-34 170
Żak Jarosław Bydgoscz 30-34 190
Żmudzka Agnieszka Warszawa 40-44 341
Żołnierowicz Hubert Ząbki 35-39 72
Żukowski Krzysztof Warszawa 40-44 84
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon