Mistrzostwa Polski AGE-GROUP Rawa Mazowiecka 2020 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoszewski Bartosz Warszawa 35-39 1083
Banasik Wojciech Kraków 30-34 1152
Banaś Marek Sosnowiec 55-59 18
Bartkowski Marek Warszawa 45-49 41
Batorek Bogdan Rawa Mazowiecka 40-44 1076
Bednarek Piotr Rawa Mazowiecka 25-29 1124
Beyer-Wróblewska Monika Gdynia 45-49 6
Bielecki Jakub Warszawa 35-39 1079
Bijak Mariusz Sosnowiec 30-34 1112
Biskupska Rita Bydgoszcz 30-34 98
Bogalecki Marek Koleczkowo 60-64 92
Bogdanowicz Dominik Warszawa 25-29 1053
Borkowy Michał Bojszowy 45-49 78
Branny Krzysztof Kierszek 50-54 31
Bressa Wojciech Zakrzewo 30-34 1007
Brett Tomasz Koło 55-59 47
Bronakowski Piotr Olsztyn 40-44 1130
Brzóska Henryk Kielce 50-54 8
Brzóska Renata Kielce 50-54 122
Brzyski Maciej Kraków 35-39 1158
Budzanowski Michał Wrocław 30-34 1104
Bujko Tomasz Wielgolas 35-39 1122
Ceberak Maciej Lubartów 30-34 1022
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 45-49 150
Chodyna Monika Dywity 25-29 99
Chojnacki Dominik Warka 30-34 1089
Chojnacki Marcin Przanowice 45-49 27
Chołda Krzysztof Kraków 55-59 5
Cieslewski Piotr Mława 35-39 1058
Cieszyński Wojciech Pniewo 40-44 1024
Cieślik Piotr Bełchatów 40-44 1044
Cuszlag Jakub Warszawa 50-54 105
Cybulska Dominika Lublin 45-49 157
Cybulski Piotr Lublin 45-49 156
Czajkowski Tomasz Warszawa 45-49 85
Czarnecki Rafał Bronisławka 25-29 1030
Czerwiec Artur Rudawa 40-44 1087
Czuba Krzysztof Ozorków 45-49 75
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 45-49 15
Deka Tomasz Sochaczew 35-39 1084
Dębiec Ewa Gdańsk 35-39 115
Dobrzycki Marek Warszawa 40-44 1002
Dobrzynska Joanna Warka 30-34 96
Dola Kamil Purda 18-24 88
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 149
Dudek Bartosz Katowice 30-34 1142
Dudela Adrian WARSZAWA 40-44 1047
Duk Janusz Lodz 50-54 51
Duplicki Kamil Sochaczew 35-39 1126
Dziubek Maciej Warszawa 30-34 1097
Fajfer Grzegorz Wrocław 55-59 17
Figurski Cezary Warszawa 50-54 44
Fijałek - Żuk Małgorzata Poznań 35-39 3
Furman Michał Nieporęt 40-44 1133
Gadomska Agnieszka Zielona Góra 18-24 91
Gajewski Mariusz Warszawa 40-44 1088
Galiński Tomasz Rotmanka 45-49 35
Garbacik Jacek Stalowa Wola 50-54 43
Gardener Jacek Łowicz 55-59 23
Garwolska Ewa Mińsk Mazowiecki 35-39 160
Gendek Jerzy Rogoźno 70-… 140
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 35-39 1114
Giżyńska Anna Warszawa 35-39 84
Glapiński Maksymilian Warszawa 18-24 102
Gołyś Grzegorz Knurów 18-24 37
Gontarz Szymon Warszawa 30-34 1057
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 61
Grabarski Paweł Zgorzała 35-39 1131
Grochowska Ola Wisznia Mała 25-29 36
Grodzki Marek Gdańsk Osowa 45-49 112
Groszewski Radosław Gołdap 40-44 1159
Grzanecki Rafał Warszawa 45-49 155
Gumiński Piotr Piotrków Trybunalski 35-39 1082
Gwiazda Zofia Warszawa (Mokotów) 25-29 57
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Gdansk 40-44 9
Hepner Tomasz Chodzież 30-34 1039
Hewelke Filip Warszawa 40-44 1092
Horszczaruk Jacek Warszawa 50-54 116
Idkowiak Łukasz Mosina 40-44 1033
Ignatowicz Andrzej Warszawa 45-49 2
Iskierka-Pietrzak Ewelina Rawa Mazowiecka 35-39 11
Janusz Izabela Środa Śląska 25-29 13
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-44 131
Jarmołowicz Beata Gdańsk 50-54 21
Jarocka Wioleta Legionowo 35-39 40
Jasiński Jakub Kraków 30-34 1064
Jączyk Magdalena Parkoszowice 40-44 68
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 45-49 64
Jeż Paweł Józefosław 45-49 103
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 1004
Jozwiak Marcin Oberaudorf 40-44 1067
Kaczmarek Dominik Koło 40-44 1005
Kalita Katarzyna Stanowice 30-34 50
Kamiński Paweł Warszawa 30-34 1028
Kamiński Rafał Warszawa 35-39 1051
Kapela Piotr Bojszowy Nowe 45-49 26
Karaś Andrzej Radom 50-54 7
Karaś Sebastian Warszawa 25-29 1008
Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki 55-59 86
Kieda Aleksandra Białystok 30-34 95
Kijak Artur Dąbrowa Górnicza 40-44 1094
Kleniewska Eliza Warszawa - Polska 25-29 94
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 128
Klęka Marcin Bełchatów 40-44 1085
Klimacki Hubert Gniezno 25-29 1081
Klincewicz Adrian Gorzow Wlkp. 18-24 152
Kochaniec-Matuszak Karolina Lublin 30-34 4
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 82
Kołosowski Kamil Białystok 30-34 1095
Kornes Janusz Sosnowiec 50-54 67
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 1125
Kosno Piotr Warszawa 45-49 12
Kośla Paweł Żyrardów 35-39 1115
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 55-59 146
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-54 145
Kowalczyk Tomasz Warszawa 45-49 117
Kozak Karol Elbląg 18-24 137
Kozielski Michal Celestynów 30-34 1048
Krawczyk Natalia Kalisz 30-34 89
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 143
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 1143
Król Maciej Kamionna 25-29 1056
Królikowski Paweł Konstantynów Łodzki 55-59 16
Kruczkowski Jakub Bydgoszcz 18-24 62
Kryza Rafał Szerokie 45-49 46
Krzemińska Mariola Kędzierzyn-Koźle 25-29 119
Kubicki Tomasz Oleśnica 50-54 55
Kubiński Jakub Bydgoszcz 30-34 1063
Kucal Ryszard Koło 55-59 48
Kuciński Benjamin Katowice 35-39 1019
Kukla Łukasz Kielce 35-39 1052
Kulesza Mariusz Gdańsk 40-44 1156
Kulik Jacek Gdynia 40-44 1001
Kurczycki Michał Olsztyn 40-44 1059
Kurek Bartosz Częstochowa 18-24 121
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 1108
Leśniewski Andrzej Ostrowiec Świętokrzyski 55-59 14
Lewandowski Andrzej Kórnik 60-64 33
Lewandowski Maciej Wrocław 30-34 1090
Liberadzki Michał Poznań 25-29 1018
Lis Łukasz Warszawa 30-34 1109
Lis Paweł Gdańsk 40-44 1023
Litwiniuk Krzysztof Bartąg 40-44 1137
Litwiniuk-Kosmala Małgorzata Warszawa 30-34 30
Lorek Kinga Elbląg 18-24 90
Ławski Filip Warszawa 25-29 1160
Łazaronek Piotr Stara Sikorska Huta 35-39 1086
Łudziński Mirosław Wrocław 60-64 25
Łukaszewicz Krzysztof Wrocław 18-24 153
Majcherek Mateusz Sulejówek 18-24 29
Majdziński Adrian Żory 25-29 1070
Makowicz Józef Żary 60-64 148
Maksymiuk Marta Elbląg 30-34 97
Malaczewski Łukasz Wrocław 40-44 1141
Maltcev Sergei Elblag 50-54 19
Małachowski Marek Rawa Mazowiecka 45-49 59
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 52
Markuszewski Waldemar Susz 45-49 77
Marzec Łukasz Dąbrowa Górnicza 40-44 1026
Maślanko Maciej Brzeziny 25-29 1151
Matacz Jarosław Płock 40-44 1154
Matusik Marysia Góra Kalwaria 18-24 66
Matuszak Mariusz Lublin 30-34 1117
Mazurek Marcin Lublin 40-44 1017
Mączyński Czesław Płock 65-69 124
Mątewski Damian Konstancin-Jeziorna 45-49 158
Miagkyj Artem Jaworze 35-39 1077
Michalak Ania Ujście 45-49 120
Michalec Wojciech Radom 55-59 63
Mieloch Artur Chodzież 35-39 1138
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 1123
Mikołajczak Mateusz Rumia 30-34 1012
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 1111
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 138
Młynarczyk Magda Warszawa 25-29 24
Młynarczyk Sławomir Kielce 40-44 1091
Mrozek Robert Lublin 30-34 1107
Naporowski Rafał Nowiny 40-44 1105
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 45-49 65
Nawracaj Michał Jawor 30-34 1140
Niewiejski Nikodem Ostrzeszów 25-29 1046
Nowak Wojciech Ruda Śląska 40-44 1021
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 35-39 1080
Olejnik Bartosz Opoczno 25-29 1145
Olkowski Przemyslaw Olesnica 40-44 1041
Organa Konrad Częstochowa 30-34 1040
Osędowska Aleksandra Płock 18-24 101
Osytek Sławomir Radzymin 50-54 118
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 81
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 1032
Owczarek Paweł Pabianice 45-49 42
Oworuszko Jarosław Warszawa 45-49 141
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 30-34 1031
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 139
Pakuła Rafał Łódź 35-39 1134
Palmowski Łukasz Rozalin 40-44 1146
Paluch Mirosław Oborniki 55-59 129
Palus Paweł Józefosław 45-49 34
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 45-49 32
Pawlak Piotr Poznań 45-49 123
Paź Michał Warszawa 40-44 1200
Piasecki Andrzej Mrągowo 65-69 100
Pieczkowska Agnieszka Olsztyn 40-44 28
Pietruszka Magdalena Działdowo 35-39 76
Pietrzak Romek Rakownia 55-59 111
Pięta Sandra Zakrzewo 25-29 1161
Piętka Andrzej Gostynin 45-49 109
Pikorski Dominik Zabrze 25-29 1010
Plich Anna Bełchatów 35-39 74
Pocentek Krzysztof Rawa Mazowiecka 45-49 45
Polkowska Monika Skórzewo 40-44 20
Polkowski Marcin Skórzewo 40-44 1037
Prugar Fukowska Paulina Warszawa (Bemowo) 35-39 93
Przedpełski Radosław Łódź 35-39 1157
Przepieść Kamila Warszawa 35-39 151
Przerwa Mirosław Rawa Mazowiecka 45-49 154
Przychodzień Rafał Konstancin-Jeziorna 40-44 1020
Pupka Artur Ligota Piękna 55-59 132
Reszke Paweł Wejherowo 35-39 1135
Rogowicz Paweł Garby 40-44 1036
Romanowski Tomasz Warka 40-44 1014
Różalska Aleksandra Elbląg 40-44 22
Różalski Piotr Elbląg 40-44 1139
Rutkowski Paweł Olsztyn 40-44 1069
Saba Tomasz Chotomów 45-49 127
Sadowska Natalia Sopot 18-24 144
Sarbak Bartosz Wolsztyn 18-24 107
Sąsiadek Cezary Gdańsk 35-39 1144
Sęczkowski Aleksander Koziegłowy 25-29 1116
Siemianowski Sławek Susz 45-49 80
Sikora Julita Ligota Piękna 45-49 134
Skaczkowska Barbara Warszawa 40-44 126
Skalik Wojciech Warszawa 30-34 1061
Skowron Tomasz Kraków 18-24 53
Skuza Paweł Warszawa 30-34 1034
Słomka Mateusz Tomaszów Mazowiecki 30-34 1045
Słupecki Kamil Legionowo 30-34 1073
Słupik Tomasz Warszawa 25-29 1009
Sochański Piotr Warka 35-39 1072
Stanoch Jakub Poznań 35-39 1029
Staron Piotr Budziszewice 40-44 1096
Starz Pawel Zabki 35-39 1054
Stefaniak Grzegorz Rawa Mazowiecka 40-44 130
Stefaniuk Marzena Radzymin 35-39 133
Stefankiewicz Jakub Łódź 30-34 1201
Stefański Wojciech Gniezno 18-24 38
Stęplewski Rafał Głowno 40-44 1093
Struk Maciej Wrocław 40-44 1078
Strzała Marek Kraków 45-49 1
Swianiewicz Antoni Warszawa 35-39 1129
Syguła Mateusz Warszawa 40-44 1110
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 136
Szablińska Joanna Ostróda 30-34 58
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 10
Szczęsna-Sobczyk Marlena Dąbrowa Górnicza 45-49 72
Szczęśniak Piotr Strzelin 40-44 1150
Szczotka Mariusz Wieprz 45-49 108
Szkobel Bartek Łódź 35-39 1153
Szostak Kosma Warszawa 30-34 1148
Szram Iwona Borówiec 55-59 79
Szrama Dariusz Dąbrówka Leśna 40-44 1147
Szul Robert Warszawa 35-39 1006
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 40-44 1038
Szurek Sławomir Rydułtowy 45-49 56
Szymaniak Paweł Rawa Mazowiecka 25-29 1015
Szymański Krzysztof Sosnowiec 40-44 1127
Szymonik Filip Stalowa Wola 25-29 1102
Szypulski Tomasz Częstochowa 35-39 1106
Śmieszny Marcin Olsztyn 35-39 1100
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-44 159
Tkaczyk Mateusz Puławy 18-24 87
Tochowicz Kasper Goleszów 25-29 1027
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 1043
Tomaszewska Julita Legionowo 40-44 104
Tomczak Marcin Poznan 35-39 1120
Topolski Mateusz Warszawa 25-29 1071
Traczyk Pawel Susz 40-44 1136
Trębacz Piotr Rawa Mazowiecka 25-29 1118
Tronina Grzesiek Czestochowa 35-39 1103
Tymiński Paweł Mińsk Mazowiecki 35-39 1075
Urban Krzysztof Warszawa 40-44 1011
Urbanek Elżbieta Gryfino 45-49 110
Urbanowicz Rafał Warszawa 35-39 1042
Wagemann Łukasz Wrocław 40-44 1149
Waniewski Marcin Malbork 40-44 1025
Wąsik Marcin Kraków 40-44 1049
Wątroba Dariusz Kielce 45-49 39
Wicher Rafał Zduńska Wola 25-29 1066
Wieczorkowski Adam Gdańsk 25-29 1099
Wieczorkowski Adrian Gdańsk 45-49 147
Wielogórska Natalia Siedlce 30-34 83
Wierciński Łukasz Warszawa 30-34 1060
Wierzbicki Michał Świebodzin 25-29 1121
Winiarczyk Jacek Warka 45-49 71
Winkel Wojciech Gryfino 18-24 54
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 106
Wiśniewski Marcin Warszawa 30-34 1065
Włodarczyk Piotr Poznań 40-44 1013
Wnuk Anna Warszawa - Polska 50-54 135
Wojciechowska Monika Koło 30-34 49
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 113
Wojdas Sławomir Sochaczew 30-34 1055
Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka 25-29 1016
Wołyniec Emilia Gołdap 35-39 142
Wostal Aleksander Szprotawa 25-29 1132
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-54 73
Woźniak Jacek Gdańsk 40-44 1128
Wójciak Jacek Bełchatów 45-49 125
Wójcik Aleksander Kraków 30-34 1098
Wrona Andrzej Lublin 60-64 69
Wróblewski Mateusz Rawa Mazowiecka 25-29 1003
Wróblewski Mieczysław Wrocław 60-64 60
Zaborniak Michał Łódź 25-29 1101
Zadka Pawel Miedzybórz 30-34 1062
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 45-49 70
Załubski Krzysztof Warszawa 25-29 1074
Zastawny Tomasz Warszawa 40-44 1050
Ziółkowski Konrad Warszawa 35-39 1155
Zych Maciej Płock 25-29 1035
Żuk Mateusz Poznań 35-39 1119
Żukowska Basia Lublin 50-54 114
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon