Elemental Tri Series Olsztyn 2015 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon 0,75-40-10

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Kamil Białystok 30-34 328
Adamczuk Karol Białystok 25-29 326
Adamczuk Paweł Białystok 30-34 329
Andrejczuk Łukasz Białystok 25-29 327
Andrejczuk Paweł Białystok 30-34 334
Andryka Roman Gdańsk 35-39 684
Andrzejczyk Sebastian Warszawa 40-44 671
Antoniak Krzysztof Olsztyn 35-39 363
Antonowicz Marcin Warszawa 35-39 430
Apalko Artur Suwałki 45-49 695
Augustyniak Wojciech Elbląg 35-39 488
Baczewski Daniel Banino 30-34 438
Badełek Mateusz Badełek 25-29 -
Bakuła Mateusz Gdynia 25-29 554
Bankiewicz Damian Częstochowa 40-44 411
Baranowski Waldemar Szczytno 55-59 -
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 530
Bartosiak Szymon Olsztyn 35-39 474
Baryżewski Piotr Sopot 35-39 291
Bąk Seweryn Gdańsk 25-29 384
Bebelski Rafał Warszawa 35-39 -
Berkovics Igors Warszawa 30-34 426
Bestecki Tomasz Bartoszyce 25-29 448
Biankowski Piotr Rumia 40-44 305
Bielarski Karol Warszawa 30-34 -
Bielecki Jarosław Elbląg 50-54 699
Bielski Bartek Gdynia 35-39 522
Bieniek Patryk Poznań 35-39 407
Biernacki Artur Warszawa 40-44 568
Blankiewicz Rafał Wiązowna 40-44 460
Błajet Jakub Toruń 30-34 473
Borek Mateusz Krakow 25-29 -
Borko Cezary Olsztyn 40-44 455
Bożęcki Marcin Gdańsk 25-29 343
Breski Jarek Ciechanów 50-54 -
Brett Tomasz Koło 50-54 691
Bronakowski Andrzej Olsztyn 35-39 450
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 640
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 -
Buszan Radek Gdynia 35-39 399
Bykowski Tomasz Gdańsk 35-39 -
Chirk Robert Bytów 40-44 706
Chmielewski Piotr Warszawa 35-39 542
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 340
Chodyna Monika Olsztyn 18-24 513
Choroszucha Maciej Olsztyn 25-29 444
Ciak Damian Ostróda 30-34 597
Cichocki Marcin Olsztyn 40-44 457
Cichon Artur Warszawa 50-54 544
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 417
Ciskowski Waldemar Gdynia 60-64 309
Cisowska Marta Gdańsk 35-39 -
Ciżmowski Wiesław Bydgoszcz 45-49 675
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 338
Czajka Maciej Sokółka 25-29 608
Czajkowski Piotr Kowalewo Pom 25-29 521
Czarnecki Tomasz Warszawa 35-39 402
Czayka Krystian Warszawa 30-34 297
Czech Mariusz Gdynia 30-34 463
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 272
Czerwiec Magdalena Warszawa 35-39 570
Czerwinska Katarzyna Warszawa 25-29 683
Czerwiński Piotr Gdańsk 50-54 495
Czuba Adam Kraków 45-49 715
Czyżyk Rafał Szczecin 40-44 335
Dabulis Jarosław Warszawa 40-44 371
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 -
Dalecki Marcin Warszawa 35-39 531
Dalewski Aleksander Warszawa 30-34 351
Dawiec Alfred Zielonki 40-44 421
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 25-29 -
Dąbrowski Bartosz Warszawa 30-34 404
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 -
Dembicki Marcin Gdynia 30-34 504
Dietrich Krzysztof Gdynia 35-39 680
Dmochowski Jacek Ostrołęka 45-49 493
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 285
Dobrowolski Marcin Warszawa 40-44 575
Dominiak Klaudia Kraków 35-39 373
Domżalski Łukasz Olsztyn 25-29 281
Dorawa Ariel Lębork 30-34 333
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 276
Drabarek Piotr Gdańsk 40-44 615
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 578
Drgan Marcin Gdańsk 35-39 303
Drost Robert Gdynia 30-34 520
Dudek Piotr Józefów 40-44 552
Dudko Lukasz Dywity 30-34 330
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 337
Dukała Marcin Warszawa 40-44 292
Durma Dariusz Chwaszczyno 35-39 392
Durski Piotr Olsztyn 30-34 336
Dziekoński Rafał Bydgoszcz 30-34 349
Dziemian Karol Olsztyn 40-44 577
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 494
Dzioba Michał Sopot 40-44 509
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 593
Erbel Andrzej Kielce 45-49 710
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 361
Fijałkowski Tomasz Białystok 35-39 475
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 -
Florczyk Robert Karniowice 30-34 532
Fotschki Andrzej Olsztyn 50-54 472
Fotschki Bartosz Olsztyn 25-29 471
Frolików Aleksander Gdynia 35-39 377
Furman Tomasz Warszawa 45-49 659
Furmanik Mateusz Tczew 25-29 464
Ganc Marcin Toruń 35-39 -
Gapiński Marek Olsztyn 25-29 -
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 481
Gardecki Paweł Ostróda 25-29 286
Giecewicz Norbert Szczecin 25-29 701
Gierasimczyk Rafał Morąg 18-24 331
Gierasimczyk Stanisław Morąg 55-59 717
Glebow Krzysztof Gdańsk 40-44 664
Głąb Andrzej Malbork 45-49 390
Golec Artur Stalowa Wola 25-29 489
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 35-39 596
Gospodarczyk Karol Tomaszów Mazowiecki 30-34 527
Góralska Aleksandra Pluski 35-39 446
Górny Marian Susz 60-64 565
Górzycki Piotr Gdynia 30-34 405
Grabowski Bartosz Tczew 25-29 354
Grabowski Marek Sopot 30-34 633
Grass Łukasz Julianów 35-39 275
Grochowicz Jan Warszawa 30-34 469
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 704
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 296
Gurzęda Ryszard Ostrołęka 25-29 398
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 274
Hołówko Wacław Warszawa 25-29 -
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 418
Huszcza Paweł Warszawa 30-34 505
Huzar Ryszard Malbork 40-44 479
Idzior Adam Gdynia 30-34 379
Jakubczyk Rafał Luboń 30-34 -
Janiak Paweł Siedlce 35-39 502
Jankowski Maciej Gdynia 35-39 299
Jarmoszewicz Lukasz Toruń 40-44 -
Jaworski Konrad Warszawa 35-39 687
Jaworski Konrad Warszawa 35-39 308
Jaworski Piotr Gdańsk 45-49 388
Jelitto Jakub Warszawa 18-24 458
JEŻOWSKI SŁAWOMIR Warszawa 50-54 601
Josz Piotr Gdańsk 50-54 324
Józwik Krzysztof Legionowo 35-39 425
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 30-34 506
Jurczyński Jacek Warszawa 40-44 434
Juskiw Pawel Gdynia 30-34 441
Juskowiak Jakub Poznań 35-39 364
Kac Marek Reda 40-44 558
Kacperski Mirosław EŁK 50-54 628
Kaczmar Krzysztof Lubawa 40-44 529
Kaczyński Aleksander Łapy 30-34 638
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 332
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 30-34 654
Kamińska Daniela Rokitki 18-24 653
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 40-44 344
Kasprowicz Michal Warszawa 35-39 573
Kasprzak Karolina Olsztyn 25-29 604
Kaźmierczak Krzysztof Kalisz 55-59 720
Kępiński Marek Warszawa 40-44 290
Kępka Marcin Gdańsk 30-34 422
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 716
Klemendorf Przemek Ostrołęka 35-39 429
Klepaczko Jakub Gdańsk 45-49 -
Klimas Marek Barczewo 55-59 516
Klimczak Kamil Olsztyn 18-24 293
Klimowski Przemysław Elbląg 35-39 -
Kluska Piotr Warszawa 40-44 -
Kłos Marcin Gdańsk 35-39 -
Kobyliński Szymon Gdansk 45-49 -
Kochaniak Rafał Warszawa 35-39 298
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 356
Kolon Radosław Wiedeń 30-34 311
Kołdys Łukasz Warszawa 35-39 562
Konarzewska Marta Olsztyn 30-34 -
Konarzewska Marta Olsztyn 30-34 490
Kondraciuk Dariusz Toruń 40-44 613
Konieczny Marcin Olsztyn 40-44 270
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 498
Kopcewicz Tomasz Stawiguda 30-34 449
Koperski Wojciech Warszawa 40-44 397
Kord Bogdan Barczewo 55-59 367
Kord Radosław Barczewo 30-34 366
Korol Marek Gdańsk 35-39 376
Kosno Piotr Warszawa 40-44 713
Kossakowski Arkadiusz Warszawa 30-34 580
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 605
Kowal Andrzej Kobylany 35-39 414
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-64 -
Kowalewska Dorota Olsztyn 25-29 389
Kowalski Grzegorz Warszawa 25-29 603
Kowalski Lukasz Chełmża 30-34 622
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 346
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 718
Kozłowski Przemysław Grudziądz 30-34 627
Kozłowski Tomasz Tuchola 35-39 619
Kranich Rafał Toruń 35-39 462
Krawcow Piotr Brwinów 30-34 -
Kręcielewski Tomasz Warszawa 30-34 707
Kroll Marcin Warszawa 25-29 672
Królicki Maciej Biskupiec 25-29 634
Krupiński Marek Olsztynek 40-44 452
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 -
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 35-39 -
Książek Grzegorz Rumia 18-24 553
Kubań Marta Warszawa 25-29 607
Kubicki Dariusz Wójtowo 35-39 515
Kubiński Jakub Osielsko 25-29 519
Kucharski Michal Giżycko 35-39 551
Kucharski Michał Gdańsk 40-44 -
Kucik Paulina Gdańsk 30-34 665
Kudyk Jan Iława 45-49 424
Kuffel Piotr Wiktorów 30-34 427
Kukowski Jakub Toruń 25-29 518
Kuligowski Adam Mława 18-24 590
Kuliś Bartosz Olsztyn 35-39 456
Kurcin Tomasz Złotów 35-39 385
Kurczycki Michał Olsztyn 35-39 623
Kurek Andrzej Warszawa 60-64 -
Kurp Iwo Warszawa 30-34 -
Kusak Przemysław Otwock 35-39 -
Kwasniewski Mateusz Wrocław 25-29 416
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 629
Laffont De Colonges Guillaume Warszawa 45-49 583
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 -
Ledzion Wojciech Warszawa 30-34 412
Legiędź Hubert Izbica 45-49 294
Lehmann Marcin Dębnica Kaszubska 30-34 467
Lejman Adam Warszawa 45-49 314
Lempek Daniel Lubawa 30-34 507
Leszczyński Cezary Gdańsk 45-49 306
Leszczyński Maciej Gdańsk 40-44 662
Leśniak Adam Halinów 50-54 -
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 325
Lewiński Paweł Ostróda 25-29 374
Liber Pawel Warszawa 35-39 528
Liber Piotr Warszawa 35-39 403
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 635
Lis Łukasz Lublin 25-29 678
Lisowski Jacek Dąbrowica 45-49 566
Lisowski Piotr Sokółka 30-34 679
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 585
Lorbiecki Wiesław Chwaszczyno 30-34 394
Łabno Waldek Luborzyca 40-44 419
Łabno Waldemar Łuczyce 40-44 -
Łach Dawid Olsztyn 25-29 602
Łaguna Michał Gdańsk 30-34 500
Łakomy Adam Gliwice 45-49 480
Łątkowska Mirka Lubawa 35-39 669
Łątkowski Sławek Lubawa 35-39 670
Łężak Paulina Warszawa 25-29 526
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 642
Łysiuk Maciej Warszawa 30-34 301
Macińska Monika Warszawa 30-34 666
Mackiewicz Jacek Sulejowek 35-39 482
Maczyński Ryszard Gdynia 40-44 -
Madej Tomasz Białobrzegi 30-34 648
Makowski Adam Łódź 25-29 382
Makowski Mariusz Lublin 45-49 694
Malec Artur Komorniki 35-39 283
Malinowski Sebastian Mrągowo 25-29 572
Małecki Radosław Kętrzyn 40-44 304
Marciniak Joanna Gdynia 30-34 -
Marcinkjan Dominik Mrągowo 18-24 618
Marek Andrzej Malbork 35-39 409
Markiewicz Marcelina Warszawa 30-34 606
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 689
Matlak Ewa Warszawa 30-34 420
Mazurczyk Zbigniew Warszawa 55-59 600
Mazurek Marcin Lublin 35-39 637
Mazurkiewicz Maciej Kielce 30-34 -
Mączyński Czesław Płock 60-64 492
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 523
Michalski Arkadiusz Iława 40-44 631
Michalski Bartosz Toruń 30-34 540
Michałowski Radosław Elbląg 40-44 369
Miezianko Krzysztof Ełk 35-39 652
Mikos Jaroslaw Warszawa 45-49 -
Milczarek Ryszard Olsztyn 40-44 453
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 508
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 45-49 625
Milowski Tadeusz Dywity 40-44 497
Minuth Łukasz Gdynia 30-34 586
Mocarski Jakub Olsztyn 25-29 595
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 375
Mrowka Andrzej Antonie 40-44 533
Mrozewski Mateusz Pępowo 30-34 536
Mucha Robert Zalesie Górne 35-39 360
Muszynski Marek Katowice 40-44 413
Myer Danuta Olsztyn 30-34 476
Nadratowski Kamil Gdańsk 30-34 423
Nadrowski Tomasz Warszawa 30-34 322
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 543
Nawrocki Sergiusz Pluski 45-49 445
Nawrot Jacek Warszawa 50-54 370
Netter Paweł Gdańsk 30-34 620
Niedzielski Tomasz Warszawa 35-39 359
Niemkiewicz Adam Żnin 30-34 -
Niesporek Łukasz Chorzów 30-34 486
Noga Jarek Olsztyn 30-34 709
Noll Dariusz Ostrołęka 40-44 617
Nowacka Justyna Tuchola 35-39 626
Nowak Katarzyna Warszawa 45-49 721
Nowak Paweł Nieporęt 35-39 556
Nowakowski Filip Opoczno 25-29 320
Nowicki Piotr Szczecin 35-39 702
Ochrymowicz Tomasz Warszawa 40-44 310
Okuniewski Marcin Gdańsk 35-39 415
Olech Marcin Piastów 40-44 440
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 447
Olędzki Janusz Warszawa 55-59 674
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 711
Onichimowski Piotr Stawiguda 35-39 539
Onuchowski Damian Żary 45-49 -
Orłowski Grzegorz Ostrołęka 30-34 284
Ortmann Marcin Gdynia 35-39 -
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 581
Osiecki Ireneusz Gdańsk 55-59 295
Osmond Glen Warszawa 40-44 700
Ostasin Iurie Chisinau 50-54 624
Ostaszewska Eliza Augustów 18-24 -
Ostaszewska Eliza Augustów 18-24 676
Ostrowski Michał Warszawa 35-39 501
Pachla Adam Warszawa 35-39 432
Paduszyński Piotr Warszawa 40-44 592
Pagórski Łukasz Mława 18-24 549
Pajka Łukasz Klebark Wielki 30-34 380
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 591
Paluch Jacek Gdańsk 35-39 550
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 560
Panek Wojciech Susz 35-39 -
Parsons Alan Warszawa 30-34 383
Parzych Cezary Mikołajki 45-49 487
Pawelec Marek Nowa Chełmża 35-39 -
Pawlak Kamil Jabłonna 25-29 401
Pawlak Krzysztof Sopot 35-39 280
Pawłowski Maciej Starowa Góra 35-39 -
Pepłowski Bartłomiej Gdynia 30-34 686
Pergoł Bogusław Gdańsk 40-44 681
Piasecki Paweł Ciechanów 50-54 661
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 496
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 40-44 632
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 378
Plaszewska Aneta Olsztyn 30-34 -
Pławiak Wojciech Warszawa 30-34 645
Pogoda Marcin Lublin 40-44 697
Pokorski Marek Warszawa 40-44 316
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 317
Pomastowski Dariusz Wąbrzeźno 35-39 563
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 564
Poniewierski Rafał Warszawa 35-39 -
Ponto Piotr Pępowo 35-39 442
Popczyk Grzegorz Kraków 35-39 571
Popławski Grzegorz Tołcze 30-34 548
Poreda Dariusz Lomza 30-34 656
Poreda Rafał Łomża 25-29 428
Posman Rafał Wałbrzych 35-39 598
Półrola Mateusz Radomsko 25-29 -
Prokopczuk Paweł Gdańsk 35-39 534
Protas Krzysztof Warszawa 35-39 -
Pruchniewski Karol Szczytno 30-34 433
Przepieść Kamila Warszawa 30-34 524
Ptak Andrzej Wołomin 40-44 459
Pulchny Tomasz Kraków 40-44 712
Punpur Krzysztof Ostróda 30-34 478
Punpur Marcin Ostróda 35-39 302
Pupek Daniel Łomża 25-29 393
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 279
Pużyński Mariusz Augustów 45-49 466
Raczyńska Katarzyna Warszawa 35-39 644
Radziukiewicz Grzegorz Bergen 35-39 339
Radzki Rałał Olsztyn 30-34 569
Radzymin Andrzej-Jan Hajnówka 60-64 658
Rakowski Tomasz Gdańsk 40-44 406
Rembowicz Katarzyna Warszawa 25-29 -
Respondek Wojciech Gdynia 40-44 -
Reszke Paweł Wejherowo 30-34 271
Reza Marek Olsztyn 45-49 545
Rojek Andrzej Olsztyn 40-44 -
Rokita Eryk Warszawa 35-39 677
Romanow Marcin Olsztyn 35-39 282
Roś Piotr Olsztyn 30-34 535
Rożek Robert Warszawa 35-39 610
Ruciński Marek Gdynia 45-49 567
Rusak Łukasz Gdynia 35-39 312
Rusak Michał Gdynia 30-34 719
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 541
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 499
Rydecki Karol Elbląg 55-59 708
Rykowski Andrzej Stary Lubotyń 25-29 647
Sadkowski Grzegorz Łomianki 30-34 611
Sawicki Marcin Warszawa 35-39 -
Sieciński Leszek Susz 50-54 641
Siegert Piotr Warszawa 35-39 288
Sieńczyk Wojciech Warszawa 40-44 362
Sierpińska Monika Józefów 25-29 690
Sikorski Krystian Bartoszyce 18-24 574
Siwirski Robert Warszawa 40-44 616
Skomska Karolina Mosty 30-34 609
Skowroński Łukasz Kobylnica 40-44 358
Skórniewski Sławomir Olsztyn 30-34 319
Skrzydło Jarosław Warszawa 30-34 693
Skuza Paweł Warszawa 25-29 357
Skwarski Marek Żnin 45-49 318
Sobczak Marcin Rumia 40-44 517
Sobiechowski Piotr Brodnica 25-29 673
Sobolewski Marcin Zalewo 35-39 350
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 491
Sokołowski Krzysztof Elbląg 35-39 454
Sokołowski Marcin Wrocław 35-39 395
Sołdan Maciej Skrzeszew 40-44 353
Sołtysik Andrzej Warszawa 25-29 347
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 703
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 381
Stachnik Paweł Lidzbark Warm. 30-34 646
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 547
Stankiewicz Piotr Gdynia 35-39 439
Stańczuk Lech Olsztyn 60-64 443
Staszewski Marcin Olsztyn 35-39 391
Staszkiewicz Radosław Bydgoszcz 45-49 485
Stawiarz Paweł Elbląg 35-39 387
Stefański Krystian Olsztyn 30-34 685
Stefański Michał Kraków 35-39 436
Stępniewski Sebastian Nadarzyn 30-34 300
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 -
Styczyński Dariusz Gdańsk 40-44 277
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 -
Suchorz Krzysztof Gdynia 45-49 698
Suchowiecki Wojciech Olsztyn 35-39 451
Suchowski Szymon Pabianice 25-29 630
Sujka Karol Olsztyn 30-34 503
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 386
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 705
Syguła Joanna Warszawa 35-39 -
Szafrański Arkadiusz Pomiechówek 30-34 594
Szapiel Grzegorz Olsztyn 40-44 663
Szarmacher Artur Działdowo 25-29 636
Szarmacher Sebastian Działdowo 30-34 643
Szary Paweł Gdynia 40-44 587
Szatkowski Jakub Gdańsk 30-34 -
Szawerdak Grzegorz Olsztyn 35-39 650
Szczygielski Krzysztof Gdynia 55-59 682
Szczygieł Łukasz Poznań 35-39 307
Szewczyk Marek Trzebnica 30-34 -
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 -
Sznajder Wiktor Drezdenko 35-39 639
Szot Norbert Warszawa 40-44 470
Szpunar Maciej Gdynia 40-44 514
Szulski Adam Gdynia 40-44 321
Szymborski Maciej Białystok 35-39 461
Szypnik Maciej Iława 40-44 510
Szyszka Leszek Elbląg 40-44 273
Śliwa Wojciech Szczecin 40-44 315
Śliwiński Szczepan Warszawa 25-29 537
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 40-44 483
Średziński Łukasz Wrocław 35-39 511
Świniarski Piotr Bydgoszcz 35-39 614
Tadla Paweł Ostróda 30-34 435
Tajak Tomasz Kraków 40-44 437
Tołkaczewski Łukasz Ostróda 35-39 -
Tomczyk Stefan Susz 40-44 714
Topolewski Jacek Iława 40-44 477
Trośniak Piotr Białogard 40-44 -
Truszkowski Wojciech Olsztyn 30-34 396
Trybuła Zdzisław Warszawa 40-44 599
Trzaska Przemysław Gdańsk 30-34 538
Tyburczy Krzysztof Białystok 40-44 368
Tylman Igor Warszawa 18-24 696
Tyszka Dariusz Warszawa 40-44 588
Ujazdowski Maciej Złotniki 35-39 589
Urbaczewski Maciej Mała Nieszawka 30-34 372
Utykański Michał Ełk 25-29 657
Waclawski Krzysztof Ilawa 50-54 348
Wacławski Grzegorz Iława 55-59 408
Wacowski Karol Tychy 18-24 278
Walaszczyk Maciej Wieliszzew 35-39 692
Walaugo Radosław Studzianek 30-34 468
Walko Krzysztof Gdańsk 35-39 -
Wasiak Wojciech Modlniczka 55-59 582
Wasilewski Mirosław Iława 40-44 345
Wąsowski Rafał Gdańsk 25-29 365
Wieczorkowski Adrian Gdańsk 40-44 621
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 465
Wiśniewski Andrzej Suwałki 40-44 688
Wodyński Jan Gdańsk 25-29 431
Wojciechowski Piotr Olsztyn 25-29 323
Wojtczak Tomasz Toruń 30-34 557
Wojtek Klekotko Bakalarzewo 50-54 612
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 287
Woronecka Sylwia Morąg 30-34 -
Woźniak Mikołaj Warszawa 35-39 289
Wójcik Marcin Bartoszyce 25-29 313
Wróbel Waldemar Gdańsk 50-54 484
Wróblewski Jarosław Gdynia 30-34 410
Wygnańczuk Michał Gdynia 25-29 400
Zając Grzegorz Nadarzyn 30-34 579
Zajączkowski Grzegorz Łódź 45-49 555
Zakrzewski Rafał Gdańsk 40-44 576
Zalewski Przemysław Ostróda 30-34 -
Zambrzycki Damian Tomaszów Mazowiecki 30-34 525
Zarzecki Adrian Warszawa 25-29 342
Zarzycki Wojciech Ostroleka 40-44 660
Zaurski Marcin Ostrołęka 65-69 667
Zaurski Piotr Ostrołęka 40-44 651
Zawadzki Artur Warszawa 35-39 355
Zawieska Kuba Warszawa 30-34 668
Zawisza Dariusz Gdańsk 40-44 559
Zduniak Artur Warszawa 30-34 655
Zieleń Michał Gdańsk 45-49 561
Zieliński Adam Olsztyn 25-29 584
Zieliński Michał Warszawa 25-29 352
Zieliński Tomasz Gdańsk 30-34 -
Ziółek Marcin Warszawa 35-39 546
Ziółkowski Piotr Piaseczno 25-29 -
Zwierzchowski Andrzej Głogów Małopolski 30-34 341
Zyntek Bartłomiej Gdańsk 35-39 512
Żarejko Sławomir Barczewo 40-44 -
Żychliński Miłosz Łódź 40-44 649
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon