Garmin Iron Triathlon Ślesin 2020 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczyk Jakub Bełchatów 25-29 162
Antoniuk Marcin Warszawa 45-49 92
Babiński Radosław Włocławek 40-44 -
Banach Jan Bydgoszcz 25-29 -
Banek Eugeniusz Gorzyczki 40-44 44
Bartkowiak Dariusz Ostrów Wlkp. 55-59 -
Bednarczyk Arkadiusz Radmsko 45-49 184
Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki 30-34 -
Bira Waldemar Chrząstawa Mała 25-29 205
Bogdański Waldemar Konin 65-69 68
Bogus Rafał Częstochowa 50-54 -
Broż Krzysztof Koło 40-44 96
Bruski Tomasz Bydgoszcz 30-34 201
Bryzgalska Joanna Posada 35-39 153
Bryzgalski Paweł Konin 35-39 159
Brzeziński Łukasz Łódź 30-34 165
Brzozowski Czarek Warszawa 50-54 217
Bugaj Robert Konin 35-39 181
Bugalski Wojciech Bydgoszcz 40-44 27
Cal Ewa Stare Miasto 50-54 100
Cechowski Piotr Lodz 40-44 144
Celmer Marcin Płock 35-39 50
Chrapkowski Marcel Włocławek 35-39 -
Ciechański Filip Bukowiec 25-29 54
Cieślewicz Piotr Łask 25-29 211
Cisowski Artur Warszawa 40-44 -
Cybulski Konrad Kutno 45-49 146
Cynkier Mieszko Żyrardów 40-44 163
Czarnota Mariusz Skarżysko-Kamienna 40-44 80
Dalasiński Andrzej Granica 40-44 212
Danielski Kamil Warszawa 35-39 35
Danik Piotr Warszawa 45-49 204
Dąbrowski Paweł Warszawa 40-44 83
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 -
Dołęga-Kozierowski Jan Piaseczno 30-34 -
Domański Jakub Koło 35-39 118
Drozdek Łukasz Tychy 40-44 45
Felkel Ewa Poznań 45-49 60
Fellmann Jacek Murowana Goślina 30-34 58
Filipiak Paweł Gutowo Małe 45-49 -
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 50-54 139
Frąckowiak Marta Myślecinek 35-39 182
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Gajewski Mariusz Warszawa 40-44 107
Gardener Jacek Łowicz 55-59 -
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 87
Gawronski Pawel Krakow 35-39 37
Gębicki Norbert Łódź 35-39 88
Giełda Magdalena Ostrów Wlkp. 45-49 121
Gizelska Agnieszka Poznań 45-49 86
Gizelski Piotr Poznań 50-54 84
Goler Ela Warszawa 30-34 120
Gołkowski Radosław Zawiercie 35-39 130
Gorzkowski Szymon Poznań 25-29 173
Grabowska Justyna Łódź 40-44 -
Grochowski Paweł Warszawa 30-34 186
Grodomiński Hubert Kłodawa 45-49 128
Gruchalski Wojciech Konin 35-39 -
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 30-34 77
Gutkowski Jakub Stopka 30-34 170
Halbryt Maciej Gdynia 25-29 141
Haładus Dominik Częstochowa 35-39 -
Hojan Jarosław Poznań 55-59 103
Horodniczy Mariusz Łódź 35-39 61
Hyhs Jan Ostrów Wielkopolski 25-29 82
Jabłonka Elżbieta Bełchatów 45-49 -
Jabs Wojciech Inowrocław 50-54 142
Jagas Radek Grabina 45-49 176
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 94
Janczarek Arkadiusz Boża Wola 40-44 -
Jasiulewicz Izabela Elbląg 35-39 -
Jaworski Sylwester Szczecin 35-39 -
Jeziorański Bartosz Zamienie 45-49 81
Jędrzejewski Arkadiusz Włocławek 50-54 -
Jończy Radosław Wrocław 40-44 138
Kabza Mariusz Startowa Góra 50-54 174
Kacprzak Bogumiła Zgierz 40-44 192
Kacymirow Tomasz Hornowek 55-59 24
Karasiński Marcin Kalisz 50-54 164
Kawka Paulina Warszawa 25-29 90
Kawka Paweł Konin 45-49 179
Kaźmierczak Marcin Łódź 45-49 156
Kaźmierczak Mateusz Łódź 18-24 157
Klapenda Mariusz Łęczyca 45-49 -
Klimowicz Grzegorz Katowice 40-44 185
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 218
Kłak Waldemar Czechowice-Dziedzice 50-54 161
Kobielski Przemysław Konin 25-29 160
Kokot Dariusz Konin 30-34 -
Kolasiński Damian Zalasewo 40-44 115
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 152
Kosmaczewski Irek Pobiedziska 40-44 137
Kosmatka Paweł Łódź 25-29 -
Kowalik Rafał Zawiercie 45-49 40
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 167
Kowalski Szymon Łódź 40-44 93
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 21
Kozubek Artur Wrocław 40-44 197
Kraśniewski Jakub Poznań 40-44 151
Kraśniewski Marcin Warszawa 40-44 145
Krupowicz Marcin Warszawa 55-59 198
Książek Dymitr Warszawa 40-44 202
Kubiak Michał Anielin Swędowski 40-44 131
Kubicki Leszek Włocławek 65-69 209
Kucia Kamil Tychy 35-39 196
Kuczyński Daniel Warszawa 45-49 39
Kujawski Marcin Lodz 40-44 216
Kunce Daniel Ostrzeszów 30-34 52
Kurzac Piotr Ostrów Wielkopolski 35-39 171
Lange Genowefa Bełchatów 45-49 -
Lenart Konrad Michałowice 40-44 -
Lenart Miłosz Kętrzyn 55-59 -
Lesinski Jarosław Pobiedziska 40-44 188
Lewicki Maurycy Osieczna 18-24 41
Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki 45-49 71
Lipiński Piotr Grójec 50-54 99
Lisiak Patryk Poznań 45-49 22
Liszka Wojciech Tychy 40-44 43
Liśkiewicz Bartłomiej Nowy Sącz 45-49 63
Litawa Jacek Warszawa 50-54 98
Lubowicki Adam Warszawa 25-29 46
Łęgowski Jarosław Kościelna Wieś 45-49 187
Majchrzak Grzegorz Konin 25-29 -
Malenda Maciej Bieniewice 30-34 119
Marciniak Witold Włocławek 40-44 -
Marcinkowski Piotr Ostrów Wielkopolski 45-49 126
Marszałek Marta Koło 35-39 136
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 194
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 195
Matelak Mateusz Konin 25-29 38
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 210
Matyjasik Maciej Poznan 45-49 125
Mazurkiewicz Janusz Lodz 35-39 191
Mączyński Czesław Płock 65-69 59
Michalak Bartosz Września 25-29 -
Michalewska Anna Olszowice 40-44 -
Michalski Grzegorz Piotrków Tryb. 45-49 -
Miczuga Marcin Września 45-49 33
Mieloch Dariusz Chodzież 35-39 91
Mika Amelia Piaseczno 40-44 166
Mikołajczyk Elżbieta Orzechowo 40-44 -
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 140
Miller Michał Głowno 40-44 32
Młodzieniak Robert Kazimierz Biskupi 40-44 189
Modelski Rafal Swarzedz 35-39 177
Moszczynski Lukasz Poznań 35-39 97
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 -
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 158
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 -
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 45-49 215
Niedbała Rafał Poznań 40-44 155
Niepsuj Adam Łódź 30-34 34
Nowaczyk Grzegorz Biskupice 40-44 127
Nowak Damian Puławy 25-29 154
Nowak Krzysztof Bełchatów 35-39 150
Nowak Mariusz Poznań 35-39 -
Nowak Roman Sieradz 40-44 101
Nowakowski Jakub Legionowo 30-34 42
Ochmański Mariusz Zduńska Wola 45-49 106
Ogłoza Mateusz Łódź 30-34 -
Olender Paweł Warszawa 40-44 200
Ołdakowski Maciej Dobrzykowice 30-34 114
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Ostrowski Grzegorz Łódź 45-49 169
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 117
Owczarek Paweł Pabianice 45-49 -
Owsiany Jakub Wrocław 35-39 190
Pachciarek Adam Sompolno 30-34 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 69
Pakulski Marcin Warszawa 35-39 180
Pedrycz Hubert Toruń 30-34 -
Piesik Dawid Bydgoszcz 30-34 108
Pietruszewska Ewa Łódź 30-34 213
Pilarczyk Bartek Ostrów Wlkp. 40-44 51
Placek Mateusz Zduńska Wola 25-29 206
Pluciński Sławomir Ostrów Wielkopolski 40-44 76
Płonka Arkadiusz Kalisz 55-59 -
Płuciennik Damian Koło 30-34 56
Popek Maciej Włocławek 40-44 129
Poprawa Marcin Ostrzeszów 40-44 -
Przedpełski Radosław Łódź 35-39 29
Przychodzień Rafał Warszawa 40-44 214
Purczyńska Agnieszka Siekierki Wielkie 40-44 149
Purczyński Michał Siekierki Wielkie 40-44 148
Raszczyński Robert Bełchatów 35-39 193
Ratajczak Joanna Ruszków Drugi 40-44 57
Rivat Emmanuel Biale Blota 40-44 123
Robiński Marcin Warszawa 35-39 -
Rosiński Sławomir Siekierki Wielkie 40-44 36
Rożek Janusz Golina 65-69 62
Rusztyk Bartosz Koło 35-39 102
Rutkowski Krzysztof Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 78
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 147
Rybczak Paweł Warszawa 30-34 -
Ryś Sebastian Gowarzewo 45-49 74
Sieczkowski Mateusz Kłodawa 30-34 55
Smokowski Daniel Toruń 18-24 -
Sosnowski Jarosław Płock 40-44 122
Sowa Krystyna Warszawa 35-39 47
Statkiewicz Maciej Ząbki 25-29 48
Stodulny Rafał Zgierz 35-39 -
Stratyński Filip Brójce 45-49 -
Swianiewicz Antoni Warszawa 35-39 89
Szabłowski Krzysztof Rosanów 40-44 -
Szarata Tomasz Miłoszyce 45-49 72
Szczepański Krzysztof Poznań 30-34 70
Szklarczyk Michal Warszawa 30-34 64
Szlaski Igor Zgierz 30-34 49
Szlyk Maciej Inowroclaw 45-49 -
Szumińska Irena Golina 55-59 66
Szych Marcin Inowrocław 40-44 26
Szymala Paweł Łódź 40-44 104
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 183
Szymczak Paweł Łódź 35-39 178
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 40-44 124
Tadla Paweł Ostróda 35-39 208
Tafiłowski Robert Krobia 45-49 109
Tamborski Tomasz Łódź 40-44 133
Telążka Jarosław Bełchatów 35-39 168
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 132
Tokarska Aneta Piotrków Kujawski 45-49 -
Tokarski Damian Piotrków Kujawski 45-49 135
Tokarski Przemysław Piotrków Trybunalski 40-44 -
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 -
Turek Marta Żnin 30-34 95
Tylutki Kamil Warszawa 35-39 112
Wasielewski Paweł Włocławek 35-39 -
Waszkiewicz Dariusz Inowrocław 40-44 23
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 203
Wesołowski Piotr Inowrocław 40-44 105
Węglarski Bartosz Mielno 30-34 85
Wiącek Karol Swarzędz 35-39 30
Wieczorek Sewer Kalisz 45-49 175
Wielgus Mariusz Konarzewo 25-29 110
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 45-49 199
Wilczyńska Agnieszka Kowal 30-34 -
Wiśniewski Bartosz Łódź 30-34 73
Wiśniewski Damian Ślesin 18-24 31
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 -
Witeczek Dariusz Rąbień AB 50-54 -
Wojciechowska Monika Koło 30-34 134
Wojciechowski Tomasz Toruń 45-49 67
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 79
Wojciechowski Wojciech Bydgoszcz 30-34 143
Wojnarowski Adam Branno 35-39 207
Wojtkowiak Renata Poznań 45-49 65
Woźniak Mariusz Koło 40-44 111
Woźniak Piotr Wrocław 40-44 116
Wójcik Grzegorz Warszawa 40-44 113
Wójcik Sławek Bielawy 45-49 -
Wrona Klaudiusz Gniezno 40-44 -
Zakrzewski Krzysztof Łódź 40-44 172
Zawiasa Dorota Łódź 35-39 53
Znajdek Barbara Inowrocław 40-44 25
Znajdek Tomasz Inowrocław 35-39 28
Żukiewicz Piotr Lubin 45-49 75
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon